PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : «روزگار قريب» پرمخاطب‌ترين سريال شد

raptor22
21-07-2008, 18:55
«روزگار قريب» پرمخاطب‌ترين سريال شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سريال «روزگار قريب» به كارگرداني «كيانوش عياري» در نظر سنجي دوباره مركز تحقيقات صدا و سيما رتبه اول پر بيننده‌ترين سريال هفتگي را از آن خود كرد.

به گزارش روابط عمومي مركز تحقيقات صدا و سيما، مجموعه تلويزيوني «روزگار قريب» با 51 درصد بيننده و 93 درصد رضايت همچنان در صدر سريال‌هاي هفتگي سيما قرار دارد.

بنا بر اين گزارش، از ميان 20 مجموعه تلويزيوني پخش شده در هفته چهارم خردادماه، بعد از «روزگار قريب» مجموعه‌هاي تلويزيوني «يوسف پيامبر(ع)»، «امپراطور دريا»،‌ «كليد اسرار» و «مرگ تدريجي يك رويا» قرار دارند.

اين واكاوي نشان مي‌دهد كه 76 درصد بيننده‌ها حداقل يكي از مجموعه‌هاي تلويزيوني هفتگي و 67 درصد يكي از مجموعه‌هاي تلويزيوني روزانه را مي‌بينند.

همچنين بر اساس آخرين نظرسنجي مركز تحقيقات صداوسيما كه در هفته نخست تيرماه سالجاري از شهروندان تهراني انجام شده است، پس از سريال «سه در چهار» كه در روزهاي زوج از شبكه اول سيما پخش مي‌شود، مجموعه‌هاي تلويزيوني «پاتوق»، «ريحانه» و «روزي روزگاري» قرار دارند.

مجموعه تلويزيوني «يوسف پيامبر(ع)» به كارگرداني «فرج الله سلحشور» كه در زمان نظرسنجي تنها يك قسمت از آن پخش شد، توانست رضايت 90 درصد از مخاطبان را بدست آورد.

منبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

S@eid
21-07-2008, 20:34
ممنون ...:11:

بهتر بود خبر رو توی این تاپیک میزاشتین ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Havbb
22-07-2008, 10:46
من که خوشم نیومد از این فیلم. چطور پرمخاطب ترین شده؟

S@eid
22-07-2008, 18:58
من که خوشم نیومد از این فیلم. چطور پرمخاطب ترین شده؟ این چه پستیه اخه عزیز ... چون شوما خوشتون نیومده نباید پر مخاطب میشده ؟ مگه معیار پر مخاطب شدن ، شخص شوما هستین ؟

MOHAMMAD2010
22-07-2008, 19:01
سریال خوبیه
ولی به نظرم این دو قسمت گذشتش زیاد خوب نبود همش سیاسی شده

nafe-bandar
01-08-2008, 18:40
تيتراز ابتدايي روزگار قريب
اون پسره كه كم كم ميشه پيرمرد 70 ساله رو چطوري ساختند

iman_s
03-08-2008, 02:00
تنها سریالی که چند وقته مدام نگاهش میکنم (جدیدا 3*4 و ترانه مادری رو هم میبینم) همین سریاله.اوایلش خیلی بهتر بود.یکجورایی آدم رو به قدیمها میبرد ولی الان همش سیاسی شده.

sina285
03-08-2008, 08:23
اوايل خيلي عالي بود ولي جديدن رفته تو سياست حال نميده

mahsa1469
09-08-2008, 14:54
کسی نمی دونه چند قسمت دگش مونده؟

S@eid
10-08-2008, 17:53
کسی نمی دونه چند قسمت دگش مونده؟

با توجه با این خبر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکلا 32 قسمت هست که 26 قسمتش پخش شده ...

@R3Z
10-08-2008, 18:03
من اوایل نگاه میکردم ولی الان به نظرم ضعیف شده
موفق باشید

delusion
11-08-2008, 17:46
من تعجب میکنم که این سریال پرمخاطب ترین شده!
سریال سفارشی هست و حالا هم که رفته تو سیاست...
میشد بهتر ساختش من نمیدونم این دکتر قریب چه خدمتی به کشور کرده که امدن و ازش سریال ساختند کسی امار کارهاش را داره؟

playstation 3
14-08-2008, 22:09
اون اولاش که زمان پیری رو نشون میداد خیلی بد ساختن(نظر شخصی)

.::. RoNikA .::.
16-08-2008, 13:42
من اوایل نگاه میکردم ولی الان به نظرم ضعیف شده
موفق باشید

منم موافقم
تا حدی ضغیف شده
دوران کودکی، نوجوانی و جوانی دکتر خیلی جالب بود
اما الان ون مسائل سیاسی و انقلاب بهش اضافه شده تا حدودی مخاطبین خودشو از دست داده
الان بیشتر به مسائل کشور تو اون زمان توجه می کنن تا زندگی نامه خود دکتر

عبد الرحمان
17-08-2008, 03:31
واقعا این سریال از نظر ساخت عالیه. کوچک ترین نشونش هم اینه که آدم موقع دیدنش اصلا حس سریال نداره! انگار از وقایع واقعی یه فیلم مستند گرفتن. تو یه نشریه می خوندم که یکی از بازیگرای این سریال می گفت بعضی از دیالوگ ها به صورت بداهه گفته میشد. به نظر من این قضیه به طبیعی شدن این سریال خیلی کمک کرده.
رفتار ها و دیالوگ های مهران رجبی فوق العادس. موقعی که مهدی هاشمی (در دوران پیری) از شدت درد آه میکشه آدم اون وضع رو باور میکنه.
به نظر من تنها نقطه ضعف سریال جلوه های ویژه ی کامپیوتری ضعیفشه! خیلی تابلوئه. ولی در کل سریال خیلی خیلی خوبیه! مگه هر چند سال یه بار یه سریال جدی خوب از تلویزیون پخش میشه؟! (مثل دوران سرکشی، خواب و بیدار و ...)
راستی چند روز پیش یه شایعه ای شنیدم مبنی بر اینکه به خاطر استقبال عمومی از این سریال قرار قسمت های جدیدی رو بهش اضافه کنن. نمی دونم حقیقته یا نه!

عبد الرحمان
17-08-2008, 03:38
میشد بهتر ساختش من نمیدونم این دکتر قریب چه خدمتی به کشور کرده که امدن و ازش سریال ساختند کسی امار کارهاش را داره؟
بنیان گذاری طب کودکان در ایران! از این بالاتر؟!

Ssarshar
17-08-2008, 12:46
بنیان گذاری طب کودکان در ایران! از این بالاتر؟!

درسته ولی عبدالرحمن جان میتونی آواتارت رو تغییر بدی من هروقت میبینم سنگکپ میکنم :18:

عبد الرحمان
18-08-2008, 22:27
درسته ولی عبدالرحمن جان میتونی آواتارت رو تغییر بدی من هروقت میبینم سنگکپ میکنم :18:
:31:
اتفاقا همین چند وقت پیش یه تاپیک تو متفرقه بود که هر کس در مورد آواتار نفر قبل نظرش رو می گفت. اون کسی که در مورد آواتار من گفت(که یادم نیست کی بود)، گفت: همیشه از آواتار های سبک که به آدم آرامش میده خوشم میاد. (یه جمله ای تو همین مایه ها:20:)
حالا بد نیست شما هم یه تجدید نظر کنی! :46:
(در ضمن ادامه ی این بحث در مورد آواتار رو تو پیغام خصوصی بگو. چون این تاپیک موضوعش چیز دیگه ایه! :27: )

EHHASSATNI
18-08-2008, 22:36
واقعا قشنگه خیلی جون داره
ابکی نیست