PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : افزایش سرعت اینترنت

S A M
21-07-2008, 17:32
سلام

راه های گوناگونی برا افزایش سرعت اینترنت وجود دارن ولی همه الکین
از دوستان و مهندسان گرامی سوالی دارم :
ایا راهی هست که سرعت ما بالا تر بره؟

Hamid Reza
21-07-2008, 17:36
سلام
یه سرچ میزدید
اینجا همش هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Hamid Reza
21-07-2008, 17:36
شرمنده
روش پاک شد(به علت تکراری بودن)
به تاپیک مورد نظر رجوع کنید

S A M
21-07-2008, 17:41
حمید جان یکم فنت پس دوم رو بزرگ تر میکنی خوب معلوم نیستش ...
این راهکار ها واقعی هستن؟
اگه بازم داری بده ...

S A M
21-07-2008, 17:45
حمید جان داشتم اونارو انجام میدادم وسطش یهو گرفتی ویرایش کردی چرا؟
میشه دوباره بدی؟
وسط کار بودش
دستت درد نکنه مثل اینکه توی پست دومی راه خیلی خوبی بودش اگه میشه لطف کن دوباره اونو بده یا اگه نمیشه به صورت پ . خ . بده ...
ممنونم

MOHAMMAD2010
21-07-2008, 19:18
به نظرم سرعت باید از اصلش خوب باشه این کارا زیاد فایده نداره

ardalan_zapata
21-07-2008, 19:29
کلا درست که اصل سرعت باید خوب باشه
ولی بحثی وسط میاد به نام Tcp window و optimize کردت خط که 99% روی خطوط ADSL خوب جواب میده
اگه مایل باشید بحث کنیم در این مورد

Hamid Reza
21-07-2008, 19:38
کلا درست که اصل سرعت باید خوب باشه
ولی بحثی وسط میاد به نام Tcp window و optimize کردت خط که 99% روی خطوط ADSL خوب جواب میده
اگه مایل باشید بحث کنیم در این مورد
چطوریه؟؟
واسه adsl هست
ممنون میشم آموزش بدید

mostafaeshghi
21-07-2008, 22:37
چطوریه؟؟
واسه adsl هست
ممنون میشم آموزش بدید

چه فرقی میکنه ! در هر دو صورت کاری است فرضی و وقت گیر که واقعا هیچ تأثیری نداره ! یه مثالی میزنم که دقیقا متوجه بشید :

شما یک لیوان دارید که ظرفیت آن 200 سی سی هست و شما میخواید در آن واحد چیزی بیشتر از 200 سی سی را در لیوان جا بدید ! که این کار محاله! پس توصیه می کنم وقت خودتونو نگیرید !

alizshah
21-07-2008, 23:18
چه فرقی میکنه ! در هر دو صورت کاری است فرضی و وقت گیر که واقعا هیچ تأثیری نداره ! یه مثالی میزنم که دقیقا متوجه بشید :

شما یک لیوان دارید که ظرفیت آن 200 سی سی هست و شما میخواید در آن واحد چیزی بیشتر از 200 سی سی را در لیوان جا بدید ! که این کار محاله! پس توصیه می کنم وقت خودتونو نگیرید !
تایید میشه
اینترنت پرسرعت میخواین باید پرسرعترش رو بگیرین
مگر بهینه سازی

Cleeev
22-07-2008, 04:20

تایید میشه... :20:

اما....... :41:

یه سری تنظیماتی توی ویندوز وجود داره، مثل "اندازه بسته های ارتباطی... که این تنظیمات به صورت پیشفرض برای سرعت های بالا بهینه شدن... با تنظیم این تنظیمات متناسب با سرعتتون میتونید افزایش قابل ملاحضه ای رو در سرعت بالا اومدن صفحات اینترنتی و سرعت اتصال دانلودتون مشاهده کنید... البته سرعت دانلودتون بالا نمیره بلکه سرعت عملکرد اینترنتتون بالاتر میره...

یه برنامه مجانی به نام Ashampoo Internet Accelerator 2 هستش که همونطور که از اسمش معلومه مال کمپانی معتبر Ashampoo (آلمان) هستش... با این برنامه هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک خیلی آسون میتونید این تنظیمات رو برای خودتون بهینه سازی کنید...

این برنامه نیاز به این داره که یه سریال ثبت شده به نام شما فعالش کنید... سریال های این برنامه کاملا رایگان هستن... در صفحه ای که لینکش در زیر قرار داده شده، اول برنامه رو دانلود و سپس از منوی سمت راست روی Free Key کلیک کنید و ایمیل و مشخصات خودتون رو بدید تا بعد از یه تاییدیه که به ایمیلتون میاد و شما تاییدش میکنید، یه سریال از این برنامه که مخصوص فرد شماس به شما داده میشه... از همون طریق ایمیل...

اگرم که خواستید میتونید به من بگید تا براتون یه دعوتنامه استفاده از این برنامه رو بفرستم تا منم یه سودی ببرم و امتیازم زیاد بشه... اگه خواستید میتونید ایمیلتون رو بدید...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

طرز کار با برنامه هم آسونه و خودتون یاد میگیرید... سوالی هم داشتید ازم بپرسید...

:8:

danial_848
22-07-2008, 04:28
درسته
اما یه سری چیزا هست که از ظرفیت واقعی این لیوان شما کم میکنه...!

mostafaeshghi
22-07-2008, 11:59
درسته
اما یه سری چیزا هست که از ظرفیت واقعی این لیوان شما کم میکنه...!

بله ! حرف شما متین ولی شما هم قوبل کنید که برگرداندن آن ظرفیت باقیمانده آنقدر ارزش نداره که وقت طلاییتون را صرفش کنید که مطئنا باز هم نمیتونید جواب دلخواهتون را بگیرید ! (نظر شخصی)

Hamid Reza
22-07-2008, 13:40
حرف همه درست
منم خودم adsl دارم
گفتم شاید اون آقا راهی داره که میخواد سرعت adsl را ببره بالا
ممنون:11: