PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در باز کردن درایوها

abadan110
21-07-2008, 14:07
دوستان عزیز من زمان باز کردن درایوها به صورت مستقیم با این ارور روبرو میشم. اما کیتونم درایوها رو از نوار ادرس انتخاب کنم و اون رو باز کنم. قبلا با این مشکل روبرو بودم و با فرمت کردن درایو و فت 32 کردن اون درست شد. اما الان میخوام ببینم بدون پاک کردن و فرمت کردن آیا راهی هست؟ اگه دوستان عزیز من رو راهنمایی کنن من ممنون میشم. با تشکر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HR
21-07-2008, 21:23
سلام
یک فایل اجرایی احتمالا با نام application بصورت اوتوران توی درایوت نشسته ....
از منوی tools\Forlder Option\View گزینه Show Hidden Files رو انتخاب کن ... پایین تر تیک گزینه Hidde Protected رو بردار ...
توی آدرس بار اسم درایو رو به این صورت تایپ کن ... f: و Enter رو بزن ... وارد درایو میشی ... فایل Autorun.ini + همون فایل اجرایی رو پاک کن ... اگه پاک نمیشه در حالت safe mode امتحان کن ... آنتی ویروس آپدیت شده یادت نره !
موفق باشی

Jalal
22-07-2008, 12:29
سلام

منتقل شد

موفق باشین

abadan110
22-07-2008, 14:29
سلام
یک فایل اجرایی احتمالا با نام application بصورت اوتوران توی درایوت نشسته ....
از منوی tools\Forlder Option\View گزینه Show Hidden Files رو انتخاب کن ... پایین تر تیک گزینه Hidde Protected رو بردار ...
توی آدرس بار اسم درایو رو به این صورت تایپ کن ... f: و Enter رو بزن ... وارد درایو میشی ... فایل Autorun.ini + همون فایل اجرایی رو پاک کن ... اگه پاک نمیشه در حالت safe mode امتحان کن ... آنتی ویروس آپدیت شده یادت نره !
موفق باشی
یه فایل بود به اسم autoran.inf اون رو پاک کردم اما بازم نشد