PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] بحث و بررسی درباره ی مودم های ADSL

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

asj1370
18-09-2011, 18:15
اقایون و خانم ها من از صبا نت اینترنت میگیرم و میخوام یه مودم adsl وایرلس دار بخرم و روی حالتbridge تنطیم بشه و از وایرلسش روی لپتاب استفتده کنم این کار شدنیه ؟ منظورم استفاده از وایرلس در حالت bridge اخه من چند جا خوندم در حالت bridge نمیشه از وایرلس استفاده کرد بعد اگه میشه یه مدل خوب بهم معرفی کنید من یه یه لپ تاب دارم و یه pc و نمیخوام الکی هزینه کنم

amir20
19-09-2011, 14:45
سلام.
من از مخابرات ADSL نامحدود دارم و چون زیاد دانلود میکنم قصد خرید این مدل Asus RT-N13U رو دارم به صورت فوری چون شنیدم میشه بدون کامپیوتر دانلود کرد.
میخواستم بدونم واقعا این قابلیت بدون دردسر و هرگونه مشکل کار میکنه؟
من الان یدونه مودم ADSL معمولی دارم ، احتیاج به هیچ وسیله دیگه ای نیست؟
بیشتر دانلودهام تورنت یا لینک مستقیم هستن.
لطفا کامل و فوری توضیح بدین.
مرسی.

amir20
19-09-2011, 15:58
سلام.
من از مخابرات ADSL نامحدود دارم و چون زیاد دانلود میکنم قصد خرید این مدل Asus RT-N13U رو دارم به صورت فوری چون شنیدم میشه بدون کامپیوتر دانلود کرد.
مرسی.
دوستان لطفا راهنمایی کنید ، امروز قصد خرید دارم.
خیلی فوری هست ، مرسی.

behnambb
19-09-2011, 20:28
plz help me

a6l3i
19-09-2011, 23:35
سلام.
مرسی.

1- بله ، این مودم Download Machine داره و میتونه بدون کامپیوتر دانلود کنه.
2- مودمتون LAN داره؟ چون Asus RT-N13U فقط روتره و مودم نداره. و باید با LANبه مودم وصل باشه.

موفق باشید

homa m
20-09-2011, 20:46
سلام ...
من یه مشکل داشتم تو ایجاد کانکشن pppoe در ویندوز 7....
ارور 651 میده همه مراحل گفته شده رو رفتم اما قبول نمیکنه

لطف کنید راهنماییم کنید

ضمنا مودمم مدل zyxel p600 روتر هستش بنظرتون خوبه ..

urumchi
21-09-2011, 22:21
سلام ...
من یه مشکل داشتم تو ایجاد کانکشن pppoe در ویندوز 7....
ارور 651 میده همه مراحل گفته شده رو رفتم اما قبول نمیکنه

لطف کنید راهنماییم کنید

ضمنا مودمم مدل zyxel p600 روتر هستش بنظرتون خوبه ..

شما مودم رو بايد بذاريد رو حالت بريج بعد داخل كانكشني كه ساختيد يوزرنيم و پسورد اكانتي كه خريديد رو وارد كنيد

poloton7
22-09-2011, 16:56
سلام--
من چند ماهي است از مخابرات اينترنت گرفتم(256) چند وقتي است 2 تا مشکل بوجود برايم که يکي يکي برايتان مي گويم--به نظر شما مشکل کجاست--
1-من وقتي مرورگر باز مي کند سرعت نوسان زيادي دارد اکثر اوقات سرعت به صفر مي رسد و هيچ سايتي را باز نمي کند و خيلي کند سايتي را باز ميکند-مشکل از کجاست--من عکس ان را مي گذارم --اما وقتي با IDMدانلود مي گذارم سرعت به حداکثر مي رسد بيشتر اوقات من ابتدا IDM توي دانلود مي گذارم بعد مرورگر را باز مي کنم در اين حالت صفحات را خوب باز مي کند---هر دوعکس را مي گذارم-----
وقتي مرورگر باز است-
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی IDM دانلود می کند

Best N95
23-09-2011, 16:21
سلام : من یه مودم قدیمی دارم comtrend c-562

اصلا کانفینگ نمیشه..... با admin و پسورد 12345 امتحان کردم نمیشه ، قبلا هم ip رو برای کارت شبکه تنظیم کردم ، چیکار کنم ؟

حتی با یوزر admin و پسور admin هم امتحان کردم ، فایده نداشت ...

a6l3i
23-09-2011, 17:04
سلام دوستان

سلام--
من چند ماهي است از مخابرات اينترنت گرفتم(256) چند وقتي است 2 تا مشکل بوجود برايم که يکي يکي برايتان مي گويم--به نظر شما مشکل کجاست--
1-من وقتي مرورگر باز مي کند سرعت نوسان زيادي دارد اکثر اوقات سرعت به صفر مي رسد و هيچ سايتي را باز نمي کند و خيلي کند سايتي را باز ميکند-مشکل از کجاست--من عکس ان را مي گذارم --اما وقتي با IDMدانلود مي گذارم سرعت به حداکثر مي رسد بيشتر اوقات من ابتدا IDM توي دانلود مي گذارم بعد مرورگر را باز مي کنم در اين حالت صفحات را خوب باز مي کند---هر دوعکس را مي گذارم-----
وقتي مرورگر باز است-

وقتی IDM دانلود می کند
1- از چه مرورگری استفاده میکنید؟
2- توی تنظیمات مرورگر یه نگاه به proxy setting یندازید ، و مطمئن شین که غیرفعال هستن.

دوستان نظر دیگه ای دارن؟
-------------------------------------------

سلام : من یه مودم قدیمی دارم comtrend c-562

اصلا کانفینگ نمیشه..... با admin و پسورد 12345 امتحان کردم نمیشه ، قبلا هم ip رو برای کارت شبکه تنظیم کردم ، چیکار کنم ؟

حتی با یوزر admin و پسور admin هم امتحان کردم ، فایده نداشت ...
من عبارت comtrend c-562 username password رو تو گوگل سرچ کردم. تو اولین لینک گفته username=root و password=12345 . درسته؟ :20:

behnambb
23-09-2011, 18:14
با سلام
دوستان من مودم ادیمکس مدل 7265 خریدم ولی دکمه روشن و خاموش وایرلس نداره ..چکار کنم تا بتونم وایرلسش رو خاموش یا روشن کنم ؟؟؟

poloton7
23-09-2011, 18:23
سلام دوستان

1- از چه مرورگری استفاده میکنید؟
2- توی تنظیمات مرورگر یه نگاه به proxy setting یندازید ، و مطمئن شین که غیرفعال هستن.

دوستان نظر دیگه ای دارن؟
-------------------------------------------

من عبارت comtrend c-562 username password رو تو گوگل سرچ کردم. تو اولین لینک گفته username=root و password=12345 . درسته؟ :20:

متشکر---نه من از پروک--سی استفاده نمی کنم بعضی موارد از نرم افزار ترافیک کمپرسور استفاده میکنم---مرورگر من اکثرا فایر فاکس نسخه 4 است وبعضی موارد کروم-----

a6l3i
23-09-2011, 22:41
متشکر---نه من از پروک--سی استفاده نمی کنم بعضی موارد از نرم افزار ترافیک کمپرسور استفاده میکنم---مرورگر من اکثرا فایر فاکس نسخه 4 است وبعضی موارد کروم-----
یک بار وارد Safe Mode بشید و امتحان کنید. شاید برنامهء خاصی این حالت رو بوجود میاره. در حالت safe mode بسیاری از برنامه هایی که در اول ویندوز خودبخود اجرا میشن ، دیگه اجرا نمیشن.

jack_panosyan
24-09-2011, 07:31
با سلام دوستان خواهشا در این مورد منو راهنمایی بکنین به صورت کاملا دقیق تا نیاز به زدن پست دوباره نباشه(متاسفانه چون مودم خودم نیست اگه ممکن هستش یه بار کامل توضیح بدین که زنگ بزنم به آشنام بگم چه جور نصب کنه و دوباره کاری نشه خیلی خیلی ممنون)
آشنام یه مودم dlink 2730u گرفته که وایرلس هستش.اینترنت رو هم از مخابرات گرفته ویندوز هم سون هستش و لپتاپه.من دیشب رفتم خونشون اول از همه که هر کاری کردم با سیدی نشد نصبش کرد چراغهایی که باید روشن میبود همشون درست بود خط هم مشکلی نداشت ولی نشد الان متاسفانه اشکال یادم نیست بگم .بنابراین همونطور که تو دفترچش توضیح داده بود بدون سیدی رفتم تو اینترنت و عدد 192.168.1.1 رو وارد کردم و بعد یوزر و پس رو ادمین زدم .بعد از ین دیگه چیزی تو دفترچه ننوشته بود خواهشا بهم بگین دقیقا باید چی کار کنم.فقط لطفا کامل توضیح بدین چون من تقریبا چیزی در این مورد نمیدونم با تشکر.
راستی لینکهای صفحه اول پست 1 رو که دوستان زحمت کشیدن و گذاشتن رو برای تنظیم مودم و کانکشن اومدم داونلود بکنم هیکدومش کار نمیکنه متاسفانه (منظورم لینکهای به درد بخور تو این آدرس هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای همین اینجا درخواست کمک کردم.پیشاپیش ممنون از راهنماییتون:40:

Best N95
24-09-2011, 10:02
تنظیمات بریج برای مدل COMTREND CT-562 چه جوری هستش؟

من تمام تنظیمات رو درست رفتم ......ping 4.2.2.4 رو هم میزنم بهم عدد میده و کانفینگ هم شدم ولی تو مرورگر هیچ سایتی رو باز نمیکنه ، ممکنه dns سرور رو اشتباهی داده باشم

dns server برای پارسآنلاین چنده ؟

poloton7
24-09-2011, 18:59
یک بار وارد Safe Mode بشید و امتحان کنید. شاید برنامهء خاصی این حالت رو بوجود میاره. در حالت safe mode بسیاری از برنامه هایی که در اول ویندوز خودبخود اجرا میشن ، دیگه اجرا نمیشن.

متشکر--اجازه بدهید من سوال دوم را از شما بپرسم شاید ربطی به سوال داشته باشد ---
من قبل از این که از مخابرات بگیرم یک سال از شاتل داشیتم وچنین مشکلاتی نبود از وقتی از مخابرات گرفتم این مشکلات بوجو دامده--الان 2 ماه است این مشکل را دارم اما مشکل جدید این است که یک دوهفته است که چراغ مودم هر 30 دقیقه یک بار خاموش می شود بعد از جند ثانیه روشن می شود در بعضی موارد هر 2 دقیقه این مشکل بوجود می اید زنگ زدم به واحد پشتبانی مخابرات گفت از سر خط تلفن از درب منزل امتحان کن---من مودم بردم خط تلفن ورودی منزل دیدم چراغ مودم روشن ثابت ماند وچند دقیقه هم صبر کردم این احتمال را دادم سیم کشی منزل شاید مشکل داشته باشد که باعث این نوسان سرعت ویا قطعی اینترنت می شود-- اگر این جور باشد بهتر نیست یک میکرو فیلتر ابتدای منزل نصب کنم-----من یک عکس از مودم می گذارم در مورد کیفیت ارتباط تلفن منزلمان --نظر شما چی هست--

Rastin.
24-09-2011, 22:08
سلام...
از مودم دی لینک وایرلس استفاده میکنم..میخوام برای xbox و LED هم اینترنت داشته باشم اما اونجا خط adsl نداره متاسفانه!
دنبال یک access point میگردم که به صورت وایرلس سیگنال رو دریافت و تقویت کنه , قابلیت wifi هم داشت خوبه اما مسئله مهم برام خروجی ethernet هست برای اتصال به دستگاه..

ممنون میشم چند مدل خوب (+ قیمت) پیشنهاد کنید.:20:

hot_boys2005
25-09-2011, 21:07
دوستان من اشتراک کابلی Adsl 256 kb از شرکت پارس انلاین دارم و مودم فعلی من سنفونی کابلی هست. میخواستم تا سقف 150هزارتومن یه مودم بگیرم که هم از طریق ورودی کابل و هم ورودی وایرلس(مثل وایرلس ایرانسل).(اولویت اول وروی باکابل میباشد و برام مهمتر است) به هم خروجی با کابل وهم خروجی با وایرلس خانگی(شبکه خانگی) یعنی مودم با 3 تا لپتاپ(وایرلس خانگی) و 2 تا pc (یکی با وایرلس خانگی و یکی با کابل به مودم ارتباط داشته باشه) (در کل 4یا3 تا وایرلس خانگی و 1 اتصال کابلی)و EDGE داشته باشه و اگر لازم شد با روش کانکشن vpn و بدون نیاز استفاده از کامپیوتر فایلها را دانلود کنه لطفا راهنماییم کنید چه مودمی بگیرم
متشکرم

navid_3941
27-09-2011, 13:25
سلام
upstream و down stearm چه قدر باشه خوبه؟

veluams
27-09-2011, 15:22
سلام دوستان.

من مودم d-link adsl2500u دارم.خطم هم وسله (256) ولی وقتی سی دی نصب شو میزارم به پیغام چرت میزنه که شما باید کشورتون رو انتخاب کنید.این خطا رو وقتی میده که در چک کردن استاتیس هست.منکه لینسانس MicrosaftXna رو دارم ولی این مدم کلوفم کرده.خواستم از طریق کانفیگ کردن نصبش کنم که نتونستم.
از شما دوستان می خوام اگه از این مودم دارید استفاده می کنید برید توی کانفیکش(192.168.1.1) و یک سیو ازش بگیرید و سیو رو اپ کنید تا من دانلود کنم,و برای مدم خودن لود کنم.خواهشا کمکم کنید.اگه شد جبران می کنم.

ممنون

منتظرم....:42:

MMJ431
28-09-2011, 06:28
سلام
اخیراً من یه دی-لینک 2640U خردیم که خودم رو حالت PPPoE کانفیگش کردم و چراغ DSL و اینترنتش هم سبزه، منتها پیج باز نمی‌کنه.
حتی اگر با وایرلس گوشی هم بهش کانکت شی، باز هم همینطوره. (جدیداً این مشکل پیش اومده)
کسی هست که بدونه مشکل از کجاست؟

با تشکر

ali_ab
28-09-2011, 13:26
با سلام به دوستان عزیز

مدتی هست اشتراک adsl از شاتل گرفتم . مودم هم tp link8811 هست.بعد از 2-3 ساعت استفاده ، اینترنت قطع میشه و دیگه وصل نمیشه . مودم رو روی سیستم دیگه ای تست کردم و مشکلی نداشت. به نظر دوستان مشکل از کجا میتونه باشه؟

از راهنمایی عزیزان بی نهایت سپاسگزارم

پاینده و کامیاب باشید

daryoosh2
28-09-2011, 15:41
با سلام. به نظر شما مودم وايرلس symphony 4024 كه شركت پارس آنلاين كه با 50 درصد تخفيف 40 تومن (قيمت خودشون 79000 است) ميدن بخرم يا از بازار مودم تهيه كنم؟

peysun
29-09-2011, 15:33
سلام
از وقتی من ADSL وصل کردم وقتی تلفن زنگ می خوره بر میداریم نت قطع می شه و باید دوباره وصل کنیم
تو مودم تنظیمات رو ست کردم و هر وقت قطع بشه اتوماتیک وصل می شه ولی می خوام مشکل رو حل بشه و قطع نشه
این کارهایی که این دوستمون تو این تاتیک گفتن انجام دادم ولی نتیجه ای نداد

2 تا اسپلیتر گرفتم یکی واسه تلفن یکی واسه مودم (اسپلیتر مودم همراه مودم بود اسپلیتر واسه تلفن گرفتم 2500)
کابل ها رو تا پای تلفن عوض کردم بازم نشد
کسی توانسته این مشکل رو حل کنه؟

urumchi
30-09-2011, 11:10
سلام
از وقتی من ADSL وصل کردم وقتی تلفن زنگ می خوره بر میداریم نت قطع می شه و باید دوباره وصل کنیم
تو مودم تنظیمات رو ست کردم و هر وقت قطع بشه اتوماتیک وصل می شه ولی می خوام مشکل رو حل بشه و قطع نشه
این کارهایی که این دوستمون تو این تاتیک گفتن انجام دادم ولی نتیجه ای نداد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2 تا اسپلیتر گرفتم یکی واسه تلفن یکی واسه مودم (اسپلیتر مودم همراه مودم بود اسپلیتر واسه تلفن گرفتم 2500)
کابل ها رو تا پای تلفن عوض کردم بازم نشد
کسی توانسته این مشکل رو حل کنه؟

جالب شد!

منم همين مشكل رو داشتم، از يه نفر پرسيدم گفت مودم رو مستقيم وصل كن و اسپليتر رو به تلفن و اينطوري مشكلم حل شد

اما تا ديروز روش بالا جواب ميداد ولي امروز مجبور شدم اسپليتر رو به مودم وصل كنم تا DC نشم چون وقتي مودم رو مستقيم وصل ميكنم به فاصله هر 2 دقيقه نت قطع ميشه

joe_satriani
30-09-2011, 13:11
سلام
اخیراً من یه دی-لینک 2640U خردیم که خودم رو حالت PPPoE کانفیگش کردم و چراغ DSL و اینترنتش هم سبزه، منتها پیج باز نمی‌کنه.
حتی اگر با وایرلس گوشی هم بهش کانکت شی، باز هم همینطوره. (جدیداً این مشکل پیش اومده)
کسی هست که بدونه مشکل از کجاست؟

با تشکر

با سلام به دوستان عزیز

مدتی هست اشتراک adsl از شاتل گرفتم . مودم هم tp link8811 هست.بعد از 2-3 ساعت استفاده ، اینترنت قطع میشه و دیگه وصل نمیشه . مودم رو روی سیستم دیگه ای تست کردم و مشکلی نداشت. به نظر دوستان مشکل از کجا میتونه باشه؟

از راهنمایی عزیزان بی نهایت سپاسگزارم

پاینده و کامیاب باشید

با سلام
هر دو دوستمون مشکلشون از مخابرات و شرکتی که اینترنت رو گرفتن هست.
حتما به شرکتی که ازش سرویس رو میگیرید تماس بگیرید و مشکلتون رو بگید.

موفق باشید.

MMJ431
30-09-2011, 22:35
شرکت که می‌گه درست کانفیگ نکردی، بیار من برات کانفیگ کنم (و پولشو بگیرم!) :دی
بهش می‌گم اگه بد کانفیگ کردم پس چرا تا دیروز درست بود!
بعد این مشکل فقط خاص این خط یا شاید مودمه...
فکر می‌کنم اگر هم از نویز خط بود، چراغ DSL چشمک زن می‌شد یا دیر روشن می‌شد...
الآن هم چراغ DSL و حتی اینترنت مودم روشنه، اطرافیان مشترک این ISP هم هیچ کدوم همچین مشکلی ندارن. الا ما...

joe_satriani
30-09-2011, 22:37
شرکت که می‌گه درست کانفیگ نکردی، بیار من برات کانفیگ کنم (و پولشو بگیرم!) :دی
بهش می‌گم اگه بد کانفیگ کردم پس چرا تا دیروز درست بود!
بعد این مشکل فقط خاص این خط یا شاید مودمه...
فکر می‌کنم اگر هم از نویز خط بود، چراغ DSL چشمک زن می‌شد یا دیر روشن می‌شد...
الآن هم چراغ DSL و حتی اینترنت مودم روشنه، اطرافیان مشترک این ISP هم هیچ کدوم همچین مشکلی ندارن. الا ما...

با سلام
روی یه ویندوز دیگه امتحان کنید
شاید مشکل از عدم ارتباط ویندوز بعد از مدتی هست.
و اینکه مودم رو یه دور ریستارت کنید و دوباره کانفیگش کنید.

موفق باشید.

hedye222222
03-10-2011, 08:59
سلام
یه tp-link 8811دارم.هرکارمیکنم ppoeنمیشه که بدون کانکشن وصل شم.
وقتی هم 192.168.1.1 رو مینویسم به سختی بازمیکنه یه وقتی باز میکنه یه وقتی نه؟
چی کار کنم؟
مرسی

urumchi
03-10-2011, 18:02
سلام
چی کار کنم؟
مرسی

سوكت تلفن رو از مودم جدا كن ببين باز هم به سختي وارد تنظيمات مودم ميشه يا نه؟

joe_satriani
03-10-2011, 19:18
سلام
چی کار کنم؟
مرسی

با سلام
توی چه ویندوزی این کار رو انجام میدید؟
و اینکه اگه امکانش رو دارید یه دور مودم رو ریستارت کنید و دوباره امتحان کنید ببینید مشکل برطرف میشه یا خیر

موفق باشید.

Farshid72
03-10-2011, 19:27
عزیزم باز ک شد شما reset to factory کن بعد تنظیم کنش

hedye222222
04-10-2011, 08:19
ممنون دوستان درست شد:11:

parmida00
04-10-2011, 19:51
من یک مودم ادیمکس AR-7284WNA گرفتم با اینکه مودم قبلی که اسوس بود راحت ای پی میگیره این مودم روی هیچ روشی ای پی نمیگیره.هر کاری هم می کنم درست نمیشه.چراغ اتصال adsl ثابت و سبز است .چراغ اینترنت هم روشن است اما قرمز است.کسی می تونه کمک کنه؟ کار خاصی باید انجام بدم؟روی بریج که تنظیم می کنم چراغ اینترنت سبز میشه اما با هیچ کانکشنی وصل نمیشه و خطای اشتباه بودن یوزر و پسورد میده.
اینترنت مخابرات است

parmida00
05-10-2011, 09:21
کسی نیست کمک کنه؟

joe_satriani
05-10-2011, 20:01
من یک مودم ادیمکس AR-7284WNA گرفتم با اینکه مودم قبلی که اسوس بود راحت ای پی میگیره این مودم روی هیچ روشی ای پی نمیگیره.هر کاری هم می کنم درست نمیشه.چراغ اتصال adsl ثابت و سبز است .چراغ اینترنت هم روشن است اما قرمز است.کسی می تونه کمک کنه؟ کار خاصی باید انجام بدم؟روی بریج که تنظیم می کنم چراغ اینترنت سبز میشه اما با هیچ کانکشنی وصل نمیشه و خطای اشتباه بودن یوزر و پسورد میده.
اینترنت مخابرات است

با سلام
مودم رو یه دور ریستارت کنید و دوباره در حالت pppoe تنظیمش کنید.
دوست عزیزم نحوه ی تنظیم مودم هم در پست اول همین تاپیک گذاشته شده
اگه بازم جواب نگرفتید با مخابرات تماس بگیرید و مشکل رو واستون رفع کنن.
شاید یوزر و پسورد رو دارید اشتباه وارد میکنید.

موفق باشید.

ali_disslove
07-10-2011, 15:17
با سلام من میخوام یه مودم وایرلس بخرم بین این 2 مدل گیر کردم

فرق این 2تا چیه ؟کدوم بهتره و کدوم جدید تر ؟

TP-LINK TD-W8101G WIR قیمت 42 تومن

TP-LINK TD-W8901G قیمت 55 تومن

در کل مودمای خوبیند ؟توی همین رنج قیمت پیشنهاد بهتری دارید؟

mpmpm
07-10-2011, 21:32
SALAM BE HAME DOSTANE AZIZ ,MANYE MODEME D-LINK WIRELESS MODELE DSL-2640U KHARIDAM TAGHRIBAN 5MAHI MISHE KAMELAN RAZI BODAM ESTEFADE MIKARDAM VALI 2ROZE KE IN CHERAGHE WLAN ROSHAN NEMISHE KARAM NEMIKONE NEMIDONAM CHIKAR KONAM AGE MISHE RAHNAMAIM KONIN MERSI TASHAKOR

mpmpm
07-10-2011, 21:38
سلام به همه دوستان عزیز -من یه مودم D-LINK WIRELESS مودلDSL-2640U گرفتم 6 ماه پیش 2روزه که این WLANمودمم چراغش روشن نمیشه و کارم نمیکنه نمیدونم چکار باید بکنم اگه میشه کمکم کنین با تشکر از دوستان عزیز

morteza_sab
07-10-2011, 22:50
با سلام مودم من از نوع pin avid wireless 4 port modem / router است که به صورت pppoe به اینترنت متصل می شدم و از چند پورت و وایر لس آن استفاده می کردم به تازگی مودم دیسکانکت شد و مجبور شدم به حالت bridged کانکت بشم که شد ولی دیگه امکان اتصال چند پورت و وایرلس را ندارم لطفا کمک کنید یعنی دیگه مودم به حالت pppoe کانکت نمیشه .

fori1369
08-10-2011, 08:34
سلام به سروران عزیز
من میخوام شرکت ارایه دهنده ی adsl ام رو عوض کنم
4 تا سوال دارم لطفا پاسخ بدید

1- وقتی شرکت جدید میخواد خطم رو درست کنه و عملیات رو روش انجام بده تلفن خونه قطع میشه؟ یا مثلا نویزی چیزی میگیره؟

2- ping سرویسهای مختلف با هم فرق داره؟ مثلا ping 128 نامحدود با ping 512 محدود فرق داره؟

3- اگه به شرکتهای مختلف زنگ بزنم میتونن سرعت آپلود و ping شون رو بگن؟

4- برای بازی آنلاین Fifa برای روانی کامل ping چند میخواد؟

peysun
08-10-2011, 11:38
جالب شد!

منم همين مشكل رو داشتم، از يه نفر پرسيدم گفت مودم رو مستقيم وصل كن و اسپليتر رو به تلفن و اينطوري مشكلم حل شد

اما تا ديروز روش بالا جواب ميداد ولي امروز مجبور شدم اسپليتر رو به مودم وصل كنم تا DC نشم چون وقتي مودم رو مستقيم وصل ميكنم به فاصله هر 2 دقيقه نت قطع ميشه

سلام دوست عزیز الان شما تونستید این مشکل رو حل کنید یا خیر؟:13:

mfani2008
08-10-2011, 15:39
سلام دوستان
ماجرا از این قراره که :

من یک لپتاپ Dell Inspiron 1501 دارم
قبلنا راحت با ADSL ام وصل می شدم اینترنت یا لپ تاپو وصل می کردم به کامپیوترم
اما چند وقته که دیگه به اینترنت ADSL وصل نمیشه نه با usb وصل میشه نه با lan‌فقط wireless وصل میشه
با ویندوز 7 و xp هم امتحان کردم تو هیچکدوم نمیشه
وایرلس لپتاپ هم به خوبی کار می کنه و اینترنت وصل میشم باهاش و مشکل نداره
مشکل از مودم ADSL هم نیست چون با کامپیوترم راحت با همون کابل lan و با مودم وصل میشم اینترنت
با چند تا اینترنت ADSL‌دیگه هم امتحان کردم حل نشد مشکل ،‌یعنی لپ تاپو بردم خونه دوستو رفقا و لن وصل کردم بهش ولی به اینرتنت کانکت نشد
من مودم رو یه 3 4 باری تنظیماتشو دست کاری کردم
و این اتفاق تو آخرین دستکاری رخ داد که بعدش مودم رو وصل کردم به کامپیوتر که سون داره ، و خودش بصورت خودکار کارشو انجام داد و تونستم با کامپیوتر وصل شم ولی از اون به بعد با لپ تاپ وصل نشد که نشد

همه جای اینترنت رو گشتم نتونستم راه حلی پیدا کنم لطفاً کمکم کنید چون به شدت به اینترنت ADSL نیاز دارم (برای شیر کردنش رو گوشیم)

megax
08-10-2011, 18:57
سلام به دوستان عزیز

کسی تنضیمات مربوط به مودم ASUS RT-N10 PLUS رو داره آخه از پارس آنلاین اشتراک 512 گرفتم ولی چون مودم وایرلس نداشت این مدل رو گرفتم.راستی مودم خوبیه؟

joe_satriani
08-10-2011, 19:23
سلام به سروران عزیز
من میخوام شرکت ارایه دهنده ی adsl ام رو عوض کنم
4 تا سوال دارم لطفا پاسخ بدید

1- وقتی شرکت جدید میخواد خطم رو درست کنه و عملیات رو روش انجام بده تلفن خونه قطع میشه؟ یا مثلا نویزی چیزی میگیره؟

2- ping سرویسهای مختلف با هم فرق داره؟ مثلا ping 128 نامحدود با ping 512 محدود فرق داره؟

3- اگه به شرکتهای مختلف زنگ بزنم میتونن سرعت آپلود و ping شون رو بگن؟

4- برای بازی آنلاین Fifa برای روانی کامل ping چند میخواد؟

با سلام
1- خیر هیچ قطعی رخ نمیده.
فقط باید پورتی که الان دارید رو اون شرکتتون خالی کنه و شما از شرکت دیگه بگیرید. و خطتون رو رانژه کنن.
2- خوب پینگ با سرعت سرویس رابطه ای نداره. پینگ سرعت اتصال شما به سرور پاسخگو دهنده رو در واحد میلی ثانیه میگه. که میتونه توی سرویس های مختلف متفاوت باشه.
3- بله میگن. خودتون میتونید پینگ رو از داخل خط فرمان داس ping 4.2.2.4 هم پیدا کنید. که شرکت ها هم از این روش روی سیستم خودتون استفاده میکنن.
4- هر چه پینگ پایینتر بهتر. از بچه های بازی آنلاین سوال کنید بهتر پاسختون رو میدن

موفق باشید.

megax
08-10-2011, 19:53
سلام دوستان
رفتم از مغازه دار پرسیدم یک مودم وایرلس asus بده مدل RT-N10 plus رو داده حالا فهمیدم این مودم نیست و روتره حالا باید چه کار کنم؟لطفا سریع پاسخ دهید. با تشکر

megax
08-10-2011, 20:11
کسی نیست جواب ما رو بده

urumchi
08-10-2011, 22:44
سلام دوستان
رفتم از مغازه دار پرسیدم یک مودم وایرلس asus بده مدل RT-N10 plus رو داده حالا فهمیدم این مودم نیست و روتره حالا باید چه کار کنم؟لطفا سریع پاسخ دهید. با تشکر

برو روتر را بكوب تو سرش پولتو پس بگير برو از يه جاي ديگه مودم بگير!

سوال مهم

مودمم رو گذاشتم رو حالت PPPoE و براي قطع كردن اينترنت بدون خاموش كردن مودم وارد قسمت WAN ميشم اونجا روي ديسكانكت كليك ميكنم اينترنت قطع ميشه ولي بعد از 10 ثانيه دوباره كانكت ميشه، حالا من چكار ميتونم بكنم كه مودم خودش كانكت نشه؟

mfani2008
09-10-2011, 06:28
سلام لطفاً سول من رو هم جواب بدید
با تشکر :11:

fori1369
09-10-2011, 07:49
با سلام
1- خیر هیچ قطعی رخ نمیده.
فقط باید پورتی که الان دارید رو اون شرکتتون خالی کنه و شما از شرکت دیگه بگیرید. و خطتون رو رانژه کنن.
2- خوب پینگ با سرعت سرویس رابطه ای نداره. پینگ سرعت اتصال شما به سرور پاسخگو دهنده رو در واحد میلی ثانیه میگه. که میتونه توی سرویس های مختلف متفاوت باشه.
3- بله میگن. خودتون میتونید پینگ رو از داخل خط فرمان داس ping 4.2.2.4 هم پیدا کنید. که شرکت ها هم از این روش روی سیستم خودتون استفاده میکنن.
4- هر چه پینگ پایینتر بهتر. از بچه های بازی آنلاین سوال کنید بهتر پاسختون رو میدن

موفق باشید.

ممنووووووون joe_satriani جان :11:

joe_satriani
09-10-2011, 11:43
سلام دوستان
ماجرا از این قراره که :

من یک لپتاپ Dell Inspiron 1501 دارم
قبلنا راحت با ADSL ام وصل می شدم اینترنت یا لپ تاپو وصل می کردم به کامپیوترم
اما چند وقته که دیگه به اینترنت ADSL وصل نمیشه نه با usb وصل میشه نه با lan‌فقط wireless وصل میشه
با ویندوز 7 و xp هم امتحان کردم تو هیچکدوم نمیشه
وایرلس لپتاپ هم به خوبی کار می کنه و اینترنت وصل میشم باهاش و مشکل نداره
مشکل از مودم ADSL هم نیست چون با کامپیوترم راحت با همون کابل lan و با مودم وصل میشم اینترنت
با چند تا اینترنت ADSL‌دیگه هم امتحان کردم حل نشد مشکل ،‌یعنی لپ تاپو بردم خونه دوستو رفقا و لن وصل کردم بهش ولی به اینرتنت کانکت نشد
من مودم رو یه 3 4 باری تنظیماتشو دست کاری کردم
و این اتفاق تو آخرین دستکاری رخ داد که بعدش مودم رو وصل کردم به کامپیوتر که سون داره ، و خودش بصورت خودکار کارشو انجام داد و تونستم با کامپیوتر وصل شم ولی از اون به بعد با لپ تاپ وصل نشد که نشد

همه جای اینترنت رو گشتم نتونستم راه حلی پیدا کنم لطفاً کمکم کنید چون به شدت به اینترنت ADSL نیاز دارم (برای شیر کردنش رو گوشیم)

با سلام
خوب اینطوری که شما همه رو امتحان کردید در موقیعت های مختلف به نظر میرسه مشکل از لپ تاپ هست.
یا مشکل میتونه نرم افزاری باشه که با عوض کردن ویندوز رفع میشه.
یا سخت افزاری هست و میتونه از درگاه یو اس بی یا لن لپ تاپ مشکل باشه.

موفق باشید.

mfani2008
09-10-2011, 14:05
با سلام
خوب اینطوری که شما همه رو امتحان کردید در موقیعت های مختلف به نظر میرسه مشکل از لپ تاپ هست.
یا مشکل میتونه نرم افزاری باشه که با عوض کردن ویندوز رفع میشه.
یا سخت افزاری هست و میتونه از درگاه یو اس بی یا لن لپ تاپ مشکل باشه.

موفق باشید.
ویندوز هم عوض کردم هیچ تغییری نکرد
اخه مشکل اینجاس که لن درسته ، یعنی بازی مولتی پلیر می کنم باهاش
ولی نمی دونم مشکل این اینترنت لعنتیش چیه !!! آخه با wifi راحت وصل میشه

megax
09-10-2011, 14:06
با تشکر از دوستان عزیز مشکلم مرتفع شد.یک مودم داشتم با این ست کردم سرعت روترش عالی الان به Ps3 وصلش کردم برم psn بزنم.با تشکر از دوستان

f_mirmoini
10-10-2011, 09:04
سلام من یک نرم افزار خوب برای تقسیم پخنای باندم می خوام
کسی هست راهنمایی کنه؟

Amir Varasteh
10-10-2011, 13:15
سلام من یک نرم افزار خوب برای تقسیم پخنای باندم می خوام
کسی هست راهنمایی کنه؟

توی چه محیطی ؟ ورک گروپ یا دومین ؟

XMAN9
11-10-2011, 11:55
سلام

مودم tp link دارم. چطوری تنظیمات مودم رو طوری انجام بدم که اتومات به اینترنت وصل بشه؟

joe_satriani
11-10-2011, 18:54
سلام

مودم tp link دارم. چطوری تنظیمات مودم رو طوری انجام بدم که اتومات به اینترنت وصل بشه؟

با سلام
شما بایستی در حالت pppoe مودم رو کانفیگ کنید.
برای این پست اول همین تاپیک رو مرور کنید.

موفق باشید.

javad 61
11-10-2011, 20:55
با سلام دوستان خواهشا در این مورد منو راهنمایی بکنین به صورت کاملا دقیق تا نیاز به زدن پست دوباره نباشه(متاسفانه چون مودم خودم نیست اگه ممکن هستش یه بار کامل توضیح بدین که زنگ بزنم به آشنام بگم چه جور نصب کنه و دوباره کاری نشه خیلی خیلی ممنون)
آشنام یه مودم dlink 2730u گرفته که وایرلس هستش.اینترنت رو هم از مخابرات گرفته ویندوز هم سون هستش و لپتاپه.من دیشب رفتم خونشون اول از همه که هر کاری کردم با سیدی نشد نصبش کرد چراغهایی که باید روشن میبود همشون درست بود خط هم مشکلی نداشت ولی نشد الان متاسفانه اشکال یادم نیست بگم .بنابراین همونطور که تو دفترچش توضیح داده بود بدون سیدی رفتم تو اینترنت و عدد 192.168.1.1 رو وارد کردم و بعد یوزر و پس رو ادمین زدم .بعد از ین دیگه چیزی تو دفترچه ننوشته بود خواهشا بهم بگین دقیقا باید چی کار کنم.فقط لطفا کامل توضیح بدین چون من تقریبا چیزی در این مورد نمیدونم با تشکر.
راستی لینکهای صفحه اول پست 1 رو که دوستان زحمت کشیدن و گذاشتن رو برای تنظیم مودم و کانکشن اومدم داونلود بکنم هیکدومش کار نمیکنه متاسفانه (منظورم لینکهای به درد بخور تو این آدرس هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برای همین اینجا درخواست کمک کردم.پیشاپیش ممنون از راهنماییتون:40:
من هم یه سوالی مشابه سوال دوستمون دارم.اگه کسی مودم 2730U را کانفینگ کرده یه توضیح کامل بده ممنون میشم

Aloneboy
11-10-2011, 21:31
مشکل حل شد

behrooz.shie
14-10-2011, 21:53
من هم یه سوالی مشابه سوال دوستمون دارم.اگه کسی مودم 2730U را کانفینگ کرده یه توضیح کامل بده ممنون میشم
مشکل تون چیه دوست عزیز ؟

ali_disslove
14-10-2011, 23:47
با سلام من میخوام یه مودم وایرلس بخرم بین این 2 مدل گیر کردم

فرق این 2تا چیه ؟کدوم بهتره و کدوم جدید تر ؟

TP-LINK TD-W8101G WIR قیمت 42 تومن

TP-LINK TD-W8901G قیمت 55 تومن

در کل مودمای خوبیند ؟توی همین رنج قیمت پیشنهاد بهتری دارید؟

بعد از 10 روز کسی جواب منو نمیده ؟

در کل از لحاظ سگ جون بودن و خر کاری به نظرتون asus ارزش داره هزینه بیشتری کنم ؟

joe_satriani
15-10-2011, 19:13
بعد از 10 روز کسی جواب منو نمیده ؟

در کل از لحاظ سگ جون بودن و خر کاری به نظرتون asus ارزش داره هزینه بیشتری کنم ؟

با سلام
مدل هایی که معرفی کردید هر دو در یه رنج به بازار عرضه شده.
اما در کل برای کارایی بیشتر من همین tplink رو پیشنهاد میکنم.

موفق باشید.

Mahiar0
17-10-2011, 16:53
اقا این تنظیمات d link 2740 u رو میدید که اتوماتیک مودم روشن میکنیم وصل بشه به اینترنت
دیگه کانکشن نسازیم
پست اول هم لینک دانلودش مشکل داره

joe_satriani
17-10-2011, 17:53
اقا این تنظیمات d link 2740 u رو میدید که اتوماتیک مودم روشن میکنیم وصل بشه به اینترنت
دیگه کانکشن نسازیم
پست اول هم لینک دانلودش مشکل داره

با سلام
توی مرورگر 192.168.1.1 رو وارد میکنید و با پسورد و یوزر admin وارد کنسول تنظیمات مودم بشید.
سپس به قسمت lan برید و از اونجا connection type رو در حالت pppoe قرار بدید و بعد یوزر نیم و پسورد مربوط به اینترنتتون رو که شرکت داده رو وارد کنید.
سپس تنظیمات رو ذخیره کنید و مجددا مودم راه اندازی کنید.

موفق باشید.

Mahiar0
17-10-2011, 18:12
با سلام
توی مرورگر 192.168.1.1 رو وارد میکنید و با پسورد و یوزر admin وارد کنسول تنظیمات مودم بشید.
سپس به قسمت lan برید و از اونجا connection type رو در حالت pppoe قرار بدید و بعد یوزر نیم و پسورد مربوط به اینترنتتون رو که شرکت داده رو وارد کنید.
سپس تنظیمات رو ذخیره کنید و مجددا مودم راه اندازی کنید.

موفق باشید.

این رو 10بار انجام دادم نشده
برای همین دارم تعجب میکنم
اینترنتم مال اندیشه سبز خزر

ali-mirzaei
17-10-2011, 18:13
من مودم وایرلس ASUS N-11 دارم...میخواستم بدونم میتونم چیز پی ان رو روش تنظیم کنم ؟؟؟؟؟؟

a6l3i
17-10-2011, 18:42
من مودم وایرلس ASUS N-11 دارم...میخواستم بدونم میتونم چیز پی ان رو روش تنظیم کنم ؟؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز
به فروم خوش اومدین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Asus-N11 فقط روتر هست و مودم با خودش نداره. اگر در عکس های لینک زر قسمت پشت مودم رو نگاه کنید ، ورودی خط تلفن نداره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید . . .

Mahiar0
17-10-2011, 19:43
الان این صفحه تنظیمات گام به گام میرم جلو ppoeهم میگذارم نمیشه ولی به محض اینکه رو brige میذارم با کانکشنی که میسازم وصل میشه
چی کنم؟
این عکس گام به گام ببینید

راهنمایی کنید

a6l3i
17-10-2011, 21:00
الان این صفحه تنظیمات گام به گام میرم جلو ppoeهم میگذارم نمیشه ولی به محض اینکه رو brige میذارم با کانکشنی که میسازم وصل میشه
چی کنم؟
این عکس گام به گام ببینید

راهنمایی کنید
سلام ، برای VPI عدد 0 رو امتحان کنید.

urumchi
18-10-2011, 02:55
مودم رو وقتی میذارم رو حالت PPPoE هر وقت که نیاز به اینترنت نیست از طریق قسمت WAN دیسکانکت میکنم ولی 10 ثانیه بعد مودم دوباره خودکار کانکت میشه، چطور میتونم جلوی کانکت خودکار مودم رو بگیرم؟؟؟

کلا چه راه هایی وجود داره تا در حالت PPPoE بدون نیاز به خاموش کردن مودم یا جدا کردن سیم تلفن بتوان دیسکانکت شد؟

برادرم مودم SMC داره و خیلی راحت روی دکمه دیسکانکت کلیک میکنه و اینترنت قطع میشه ولی مودم من اینکار رو انجام نمیده

مودم شما دوستان هم اینطوریه یا فقط مودم من این مورد رو داره؟ احتمال داره مودم من خراب شده باشه؟ چون پارسال که تازه خریده بودم این مشکل رو نداشت، چند ماه به حالت بریج تنظیمش کردم، حالا که دوباره گذاشتم رو PPPoE اینطوری شده، نزدیک به 10 بار هم نرم افزاری هم سخت افزاری مودم رو رست کردم، روی ویندوز XP و 7 هم تست کردم، هیچ فرقی نکرد

پ ن:
مودم pin Avid سیمی هستش

Mahiar0
18-10-2011, 10:26
سلام ، برای VPI عدد 0 رو امتحان کنید.

اون رو که از قبل کرده بودم نشده بود
نکنه dns و gatway, ip چیزی باید عوض کرد؟

Mahiar0
18-10-2011, 20:55
حل شد
وصل شد

a6l3i
18-10-2011, 21:46
حل شد
وصل شد
مبارکه :10:، مشکلش رو متوجه شدین؟

Aloneboy
18-10-2011, 22:08
ببخشید دوستان بنده یه سیستم کامپیوتر دارم با یک مودم adsl مدل وایرلس tp-link w8920g
می خوام هم با موبایل به صورت وایرلس و هم با سیستم با لن متص بشم با این وجود که تنظیمت مودم رو در حالت opppe قرار دادم و به خوبی با هر دو متصل میشم اما بعد از خاموش و روشن کردن سیستم دوباره تنظیمات غیر فعال میشه و دوباره باید با کانکشن وصل بشم یا تنظیمات رو دوباره انجام بدم!!! دلیلش چیه لطفا راهنمایی کنید؟؟؟؟

Ghalenoy
19-10-2011, 03:29
دوستان منهم با حالت بریج براحتی وصل میشوم
ولی در حالت pppoe اون چراغ مربوط به اینترنت همچنان قرمز است .. چه باید کرد؟
آیا با حالت بریج هم میتوان وسایل بیسیم مثل موبایل را به ان متصل و از اینترنت بهره برد؟
متشکرم

Mahiar0
19-10-2011, 15:35
مبارکه :10:، مشکلش رو متوجه شدین؟

دقیقا نه
ولی فکنم ای پی که ان زمان بهم دادند زدم با این حل شد

MORINIO
20-10-2011, 00:30
سلام

میخواستم یه مودم خوب بهم معرفی کنید در رنج 50-60 تومن

فقط میخوام حتمآ وایرلس باشه

ممنون

Amir Varasteh
20-10-2011, 00:40
سلام

ممنون

LevelOne دارم خوبه.

behrooz.shie
20-10-2011, 04:04
دوستان منهم با حالت بریج براحتی وصل میشوم
ولی در حالت pppoe اون چراغ مربوط به اینترنت همچنان قرمز است .. چه باید کرد؟
آیا با حالت بریج هم میتوان وسایل بیسیم مثل موبایل را به ان متصل و از اینترنت بهره برد؟
متشکرم
ببینید شبکه مک ادرس مودم تونو فیلتر نکرده ؟

سلام

ممنون
تو این رنج تجهیزات TP-link و Dlink

همه چیز بستگی به کارتون داره
شما بفرماید چی کارهای قراره بکنید تا بگیم

Aloneboy
20-10-2011, 08:58
بخشید دوستان بنده یه سیستم کامپیوتر دارم با یک مودم adsl مدل وایرلس tp-link w8920g
می خوام هم با موبایل به صورت وایرلس و هم با سیستم با لن متص بشم با این وجود که تنظیمت مودم رو در حالت opppe قرار دادم و به خوبی با هر دو متصل میشم اما یه مشکل اینجاست برای اینترنت شبانه که رایگان هستش باید از یه یوزر دیگه استفاده کنم و به همین خاطر یه کانکشن ساختم با یوزر شبانه اما موقعی که وصل میشم و بعد از قطع شدن شبانه دیگه پیج باز نمیشه!!! فکر کنم موقعی که از کانکشن وی.....÷ی...ان استفاده می کنم هم همینتطور میشه!!!! لطفا راهنمایی کنید برای حل مشکل

Ghalenoy
20-10-2011, 10:45
[QUOTE=behrooz.shie;6560879]ببینید شبکه مک ادرس مودم تونو فیلتر نکرده ؟

سلام ..بله ..فیلتر بود ..با مراجعه به شرکت و تکمیل فرم درخواست این فیلتر رفع و مشکل حل گردید
متشکرم

MORINIO
20-10-2011, 12:18
تو این رنج تجهیزات TP-link و Dlink

همه چیز بستگی به کارتون داره
شما بفرماید چی کارهای قراره بکنید تا بگیم

ممنون از پاسخگویی

من از لپ تاپ استفاده میکنم و طبیعتآ با وایرلس میخوام وصل بشم به نت

ضمنآ میخوام با موبایل هم بتونم راحت کانکت شم

چه مدلی رو پیشنهاد میکنین؟

s a j j a d
20-10-2011, 12:24
من یه مودم جی اس ام گرفتم وقتی اس ام اس فارسی برام میاد به جای حروف فارسی مربع نشون میده مشکل کجاست؟:20::20::20::20:

joe_satriani
20-10-2011, 23:08
من یه مودم جی اس ام گرفتم وقتی اس ام اس فارسی برام میاد به جای حروف فارسی مربع نشون میده مشکل کجاست؟:20::20::20::20:

با سلام
احتمالا فرستنده داره با نرم افزار و یا از طریق خاصی واستون پیام رو ارسال میکنه و نمیتونه کدش خونده بشه برای شما

موفق باشید.

s a j j a d
20-10-2011, 23:11
اخه من کلا نمی تونم پیام فارسی ارسال کنم

s a j j a d
20-10-2011, 23:35
?? ??? ???? ????? ??????? ??? ????? ??????? ??? ???? ????? ???? ? ?? ???? ???? ??? ????? ?? ??? ????? ???? ?????.
نمونه پیامک

joe_satriani
21-10-2011, 13:37
?? ??? ???? ????? ??????? ??? ????? ??????? ??? ???? ????? ???? ? ?? ???? ???? ??? ????? ?? ??? ????? ???? ?????.
نمونه پیامک

اخه من کلا نمی تونم پیام فارسی ارسال کنم

با سلام
دوست عزیزم از همون نمونه فونتی هست که داره ارسال میشه.
و توی گوشی و کامپیوتر قابل ترجمه نیست.

موفق باشید.

Aloneboy
21-10-2011, 17:39
بخشید دوستان بنده یه سیستم کامپیوتر دارم با یک مودم adsl مدل وایرلس tp-link w8920g
می خوام هم با موبایل به صورت وایرلس و هم با سیستم با لن متص بشم با این وجود که تنظیمت مودم رو در حالت opppe قرار دادم و به خوبی با هر دو متصل میشم اما یه مشکل اینجاست برای اینترنت شبانه که رایگان هستش باید از یه یوزر دیگه استفاده کنم و به همین خاطر یه کانکشن ساختم با یوزر شبانه اما موقعی که وصل میشم و بعد از قطع شدن شبانه دیگه پیج باز نمیشه!!! فکر کنم موقعی که از کانکشن وی.....÷ی...ان استفاده می کنم هم همینتطور میشه!!!! لطفا راهنمایی کنید برای حل مشکل
کسی نیست مشکل ما رو حل کنه؟ خیلی احتیاجه

samaneh-aa
22-10-2011, 09:39
لطفا راهنمایی کنید
از وقتی برای adsl پسورد گذاشته م نمیتوانم با لپ تاب به وایر لس مودم وصل شوم در حالی که قبلا اینطور نبود. در ضمن پس از اینکه پسورد را میدهم خطایی مبنی بر نادرست بودن آن را نمیدهد.

shafieimoh
22-10-2011, 12:21
من یه مودم وایمکس wifi دارم و با ویندوز 7 لب تاب براحتی وصل میشم و اینترنت دارم.
برای pc با ویندوز xp یه wifi usb خریدم تا بهش وصل بشم اما بعد از نصب، wifi رو پیدا میکنه اما برای اتصال ارور عدم sertificate میده. من رفتم توی propertise شبکه پیدا شده توی xp و تیک sertificate رو برداشتم. بعد از شناسایی دوباره، از من پسورد خواست که دادم .بعد ارور limit connection رو داد. از اون که properties گرفتم دیدم ip خاص میخود که دادم. بعد کاملا connect شد اما حالا هیچ اینترنتی رو نمیده.
کسی میتونه کمکم کنه باید چکار کنم.
البته رو همین pc که قدیمیه ویندوز 7 رو نصب کردم بدون هیچ اروری اینترنت رو داد اما تو xp اینهمه مشکل داره.

s a j j a d
22-10-2011, 16:17
با سلام
دوست عزیزم از همون نمونه فونتی هست که داره ارسال میشه.
و توی گوشی و کامپیوتر قابل ترجمه نیست.

موفق باشید.

چطوری می تونم این مشکل حل کنم؟

joe_satriani
22-10-2011, 18:48
چطوری می تونم این مشکل حل کنم؟

با سلام
چک کنید و ببینید که فرستنده با استفاده از چه گوشی و نرم افزاری داره اس ام اس متنی ارسال میکنه.

موفق باشید.

behrooz.shie
24-10-2011, 17:35
من یه مودم وایمکس wifi دارم و با ویندوز 7 لب تاب براحتی وصل میشم و اینترنت دارم.
برای pc با ویندوز xp یه wifi usb خریدم تا بهش وصل بشم اما بعد از نصب، wifi رو پیدا میکنه اما برای اتصال ارور عدم sertificate میده. من رفتم توی propertise شبکه پیدا شده توی xp و تیک sertificate رو برداشتم. بعد از شناسایی دوباره، از من پسورد خواست که دادم .بعد ارور limit connection رو داد. از اون که properties گرفتم دیدم ip خاص میخود که دادم. بعد کاملا connect شد اما حالا هیچ اینترنتی رو نمیده.
کسی میتونه کمکم کنه باید چکار کنم.
البته رو همین pc که قدیمیه ویندوز 7 رو نصب کردم بدون هیچ اروری اینترنت رو داد اما تو xp اینهمه مشکل داره.

اینتر نت تونو شیر کنید درست میشه
البته قبلش IP هارو چک کنید

لطفا راهنمایی کنید
از وقتی برای adsl پسورد گذاشته م نمیتوانم با لپ تاب به وایر لس مودم وصل شوم در حالی که قبلا اینطور نبود. در ضمن پس از اینکه پسورد را میدهم خطایی مبنی بر نادرست بودن آن را نمیدهد.
ویندوز تون چیه ؟
ممکنه قبلا کانکشن سیو شده باشه

alex2005
24-10-2011, 22:51
سلام
من تو خونه وایرلس دارم و دو لپ تاب. برای استفاده از یک نرم افزار خاص که مخصوص کشورهای اروپایی هست مجبورم از وی پی ان استفاده کنم. اما مشکل اینجاست که وقتی با لپ تاپ اول وی پی ان رو اجرا میکنم لپ تاپ دوم نمیتونه از وی پی ان استفاده کنه.
یکی از دوستان میگفت اگه وی پی ان رو روی روتر مودمت نصب کنی هر دو لپ تاپ بدون مشکل از وی پی ان استفاده میکنن و دیگه مجبور نیستم دو تا وی پی ان بخرم. من وارد منوی مودمم شدم اما نتوستم چیزی پیدا کنم.
توی اینترنت یک ساعتی گشتم اما موفق نشدم چیزی پیدا کنم که راهنماییم کنه چطور باید این کار رو بکنم
نوع مودمم Linksys و مدلش WRT120N و ویندوزم سون و لپ تاپ دومم ویستا
منتظر راهنمایی دوستان هستم. با تشکر

Amir Varasteh
24-10-2011, 23:06
سلام
من تو خونه وایرلس دارم و دو لپ تاب. برای استفاده از یک نرم افزار خاص که مخصوص کشورهای اروپایی هست مجبورم از وی پی ان استفاده کنم. اما مشکل اینجاست که وقتی با لپ تاپ اول وی پی ان رو اجرا میکنم لپ تاپ دوم نمیتونه از وی پی ان استفاده کنه.
یکی از دوستان میگفت اگه وی پی ان رو روی روتر مودمت نصب کنی هر دو لپ تاپ بدون مشکل از وی پی ان استفاده میکنن و دیگه مجبور نیستم دو تا وی پی ان بخرم. من وارد منوی مودمم شدم اما نتوستم چیزی پیدا کنم.
توی اینترنت یک ساعتی گشتم اما موفق نشدم چیزی پیدا کنم که راهنماییم کنه چطور باید این کار رو بکنم
نوع مودمم Linksys و مدلش WRT120N و ویندوزم سون و لپ تاپ دومم ویستا
منتظر راهنمایی دوستان هستم. با تشکر

سلام.

خب همونطور که خودت گفتی باید VPN رو روی مودمت ست کنی. اما مودم تو فاقد این امکان هستش.

راهی که میمونه Share کردن V+P+N Connection هست که من فقط از نظر تئوری باهاش آشنام و خودم این کارو نکردم. اما در موردش توی لینک های زیر توضیحات خوبی داده شده : (با دقت مطالعه کن)

alex2005
24-10-2011, 23:45
سلام.

خب همونطور که خودت گفتی باید VPN رو روی مودمت ست کنی. اما مودم تو فاقد این امکان هستش.

راهی که میمونه Share کردن V+P+N Connection هست که من فقط از نظر تئوری باهاش آشنام و خودم این کارو نکردم. اما در موردش توی لینک های زیر توضیحات خوبی داده شده : (با دقت مطالعه کن)

دوست عزیز ممنون.
اما برای شیر کردن وی پی ان اونطور که من فکر میکنم باید یکی از سیستم ها سرور بشه و اینترنت کانکشن و وی پی ان باید از طریق اون برای سیتم دوم به اشتراک گذاشته بشه. که این یعنی سیستم اول تا روشن نباشه سیتم دوم نمیتونه از کانکشن و وی پی ان استفاده کنه.
این خودش یک مشکل هست. من دنبال راهی ساده تر هستم که هر وقت هر کدوم از سیستم ها نیاز داشت بتونه از وی پی ان استفاده کنه. یا اینکه روی مودمم ست بشه که شما میگی مودم من پشتیبانی نمیکنه.
راه ساده تری وجود نداره که نیاز نباشه هر دو سیستم روشن باشن؟

Amir Varasteh
25-10-2011, 10:46
دوست عزیز ممنون.
اما برای شیر کردن وی پی ان اونطور که من فکر میکنم باید یکی از سیستم ها سرور بشه و اینترنت کانکشن و وی پی ان باید از طریق اون برای سیتم دوم به اشتراک گذاشته بشه. که این یعنی سیستم اول تا روشن نباشه سیتم دوم نمیتونه از کانکشن و وی پی ان استفاده کنه.
این خودش یک مشکل هست. من دنبال راهی ساده تر هستم که هر وقت هر کدوم از سیستم ها نیاز داشت بتونه از وی پی ان استفاده کنه. یا اینکه روی مودمم ست بشه که شما میگی مودم من پشتیبانی نمیکنه.
راه ساده تری وجود نداره که نیاز نباشه هر دو سیستم روشن باشن؟

نه راه دیگه ای نیست.

یه کار دیگه میشه کرد اینکه به کسی که ازش VPN گرفتی بگی که اکانتت رو Multi User کنه تا بتونی از یک اکانت تو چند جا استفاده کنی.

neekapersia
25-10-2011, 12:34
کلیه مراحل نصب و راه اندازی ADSL تو سایت ما هست.اگه مشکلی هم بود میتونین بهم ایمیل بزنین

ali_disslove
25-10-2011, 22:50
حذف شود.....

behnambb
27-10-2011, 02:21
با سلام
دوستان من یک مودم ادیمکس مدل 7265 که حرفه ای هست دارم فقط باز شده از تو کارتن و استفاده هم نشده سه آنتنه هم هست و کاملا حرفه ای هم هست ساخت چین و وسایل داخلش تایوانی هست و از همه مهمتر چیپستش هلندی هست به بالاترین قیمت بفروش میرسد با گارانتی دو ساله به بالاترین قیمت پیشنهادی ....حضوری در شیراز و در شهرها هم واریز بعد ارسال و قیمت بازار هم 125 هست در شیراز

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Neoonline
27-10-2011, 04:31
سلام من دیروز یه مودم ایسوس n10 خریدم هر کاری می‌کنم درست کانفیگ نمیشه مودم وصل میشه به سرویس دهنده بعد ولی سند و رسیو نداره بعد چند دقیقه هم قطع میشه و لینکش شروع میکنه به چشمک زدن. کسی می‌تونه کانفیگ صحیحش رو برای آسیاتک بهم بده؟ :/

alivip
27-10-2011, 22:29
مودم من Tp link هست و حایی حوابی برای مشکل زیر پیدا نکردم.

مشکل من اینه که وایرلس مودممو تنظیم کردم ولی کانکت نشد به لپتاب
اول فکر کردم مشکل از تنظیماته ولی با کوشیم تونستم وصل شم به اینترنت وایرلس
بعد قکر کردم مشکل از وایرلس لپتابه ولی وایرلس رو که روشن می کنم وایرلس همه همسایه ها رو پیدا می کنه الا ماله خودمون

میشه بگین مشکل کجاست ؟

shadow_black
28-10-2011, 16:09
اقا ما یه مودم ASUS AAM6010EV گرفتیم نمیدونم چطور کانفیگش کنم .هم usb داره هم لن .میخوام با لن وصلش کنم اگه میشه یه راهنمایی بکنبد

urumchi
28-10-2011, 17:47
اقا ما یه مودم ASUS AAM6010EV گرفتیم نمیدونم چطور کانفیگش کنم .هم usb داره هم لن .میخوام با لن وصلش کنم اگه میشه یه راهنمایی بکنبد

interface setup>> internet

بعدش دیگه مربوط به خودتون میشه مثل vpi و vci که از isp تون باید بپرسید و وارد کنید یا وضعیتی که دوست دارید مودم رو در اون حالت تنظیم کنید مثل PPPoE و Bridge
همچنین یوزر نیم و پسوردتون

ali_disslove
28-10-2011, 18:41
دوستان این مودمایی که خودش دانلود میکنه و احتیاج به روشن بودن سیستم نیست خوبه ؟چه مدلایی این قابلیت رو داره ؟قیمتشون چطوره ؟

mdnomohammad
28-10-2011, 20:33
سلام دوستان
لطفا اگه میتونین به من کمک کنید مشکلم رو حل کنم.
من یه مودم linksys wag 320n دارم .وقتی با لپتاپ به شبکه وصل نیستم اکثرا 2-3 خط آنتن میده ولی وقتی به شبکه وصل میشم میشه 1 خط و گاهی هم قطع و وصل میشه.فاصله ام از مودم حداکثر 10 متر و 2 تا دیوار بین دو دستگاه هست.

آیا این مودم تنظیم خاصی داره برای برد و پهنای باند؟
اینکه گاهی 3-4 خط آنتن داره و اکثرا 1 خط آنتن طبیعیه یا ممکنه خراب باشه؟

-مودمم wag 320n و سکیوریتیش wap هست.وایرلس لپتاب هم dell wireless 1390 wlan mini card هست.

لطفا اگه نظری دارید که بتونه کمکم کنه دریغ نکنید.اینهمه پول بابت مودم دادم که دقیقا همین مشکل رو نداشته باشم ولی ...

shadow_black
29-10-2011, 15:05
interface setup>> internet

بعدش دیگه مربوط به خودتون میشه مثل vpi و vci که از isp تون باید بپرسید و وارد کنید یا وضعیتی که دوست دارید مودم رو در اون حالت تنظیم کنید مثل PPPoE و Bridge
همچنین یوزر نیم و پسوردتون

اقا یکم مبتدیانه تر توضیح میدی ؟ از کجا باید وارد این تنظیمات بشم؟؟؟؟vci و vpi رو دارم همینطور یوزر و پسورد اما bridge و PPPoE نمیدونم چیه:دی یکمی اگه ساده تر با ذکره جزئیات بگی ممنون میشم :دی:دی

hasanalex
29-10-2011, 22:02
بنده مودم wag120n linksys خريدم آيا مودم خوبي است يا نه؟ اگه مشكلات داره كدامها هستند و راه حل آنها ؟

hasanalex
29-10-2011, 22:35
ايا مودم asus n10 بهتر ه يا linksys wag120n ?
مشكلات كمتر و امكانات بيشتري داره وبا isp ها سازگاري بيشتري داره ؟

Amir Varasteh
30-10-2011, 01:16
بنده مودم wag120n linksys خريدم آيا مودم خوبي است يا نه؟ اگه مشكلات داره كدامها هستند و راه حل آنها ؟

سلام.

Linksys بهترین برند بازار هست. انتخابت عالی بوده.

hasanalex
30-10-2011, 09:15
بنده در سايت ها خوندم كه مودم wag120n مدل linksys مشكلات كانفينگ ووايرلس و باگ داره و زود زود هم ديسكانكت ميشه
آيا اين مشكلات راه حل دارد وقابل برطرف شدن هست ؟ و با پارس آنلاين نيز سازگاري داره يا نه؟

urumchi
30-10-2011, 14:14
اقا یکم مبتدیانه تر توضیح میدی ؟ از کجا باید وارد این تنظیمات بشم؟؟؟؟vci و vpi رو دارم همینطور یوزر و پسورد اما bridge و PPPoE نمیدونم چیه:دی یکمی اگه ساده تر با ذکره جزئیات بگی ممنون میشم :دی:دی

هر مودمی برای ورود به تنظیمات یه آی پی داره مثل 192.168.1.1 شما با وارد کردن آی پی مودم خودتون در مرورگر وب وارد تنظیماتش بشید و از اون قسمت که گفتم تنظیمات رو انجام بدید

PPPoE حالتیه که مودم خودکار به اینترنت وصل میشه و شما باید یوزرنیم و پسورد رو داخل مودم سیو کنید

Bridge حالتیه که شما میتونید مثل دایال آپ دستی با ساختن کانکشن به اینترنت وصل بشید

پست اول همین تاپیک رو خوب بخونید خیلی راحت میتونید مودم رو تنظیم کنید، وقتی که تنظیم کردید میبینید که چقدر کار ساده و پیش پا افتاده ای بوده تنظیم مودم

joe_satriani
30-10-2011, 19:28
بنده در سايت ها خوندم كه مودم wag120n مدل linksys مشكلات كانفينگ ووايرلس و باگ داره و زود زود هم ديسكانكت ميشه
آيا اين مشكلات راه حل دارد وقابل برطرف شدن هست ؟ و با پارس آنلاين نيز سازگاري داره يا نه؟

با سلام
امکان نداره که اینطوری باشه
این مدل از بهترین مدل های موجود در بازار هست.
اشتباه اطلاع رسانی شده.
شما به یک سایت اکتفا نکنید.

موفق باشید.

urumchi
30-10-2011, 20:13

یه کمپانی مثل سیسکو که غول تجهیزات شبکه س در کل دنیا، هیچوقت نمیاد یه همچین محصولی بده که اینهمه ایراد داشته باشه، مطمئنا محصولی که از یه کمپانی مثل سیسکو بخواد بیاد بیرون 1000 بار تست میشه و هر وقت تائید شد که هیچگونه ایرادی نداره اونوقت مهر تائید میخوره و عرضه میشه،ایران نیستش که یه چیزی رو الکی سمبل کنن بعد اداره استاندارد هم یه مهر بزنه روش و تمام !!!

اگه کسی مشکلات بالا رو داشته یا ایراد از سیستمش بوده یا اینکه مودمی که خریده مشکل داشته شایدم تقلبی بوده! هر چند لینکسیس تا جایی که من میدونم تقلبی نداره.

در مورد سازگاری با پارس آفلاین هم باید بگم همه این چیزایی که میگن فلان مودم با فلان isp سازگار نیست همه ش افسانه ست و صحت نداره مگه در چند مورد خیلی استثنائی که برای کاربرای خانگی اتفاق نمیفته، شما هر مودمی که دلت میخواد رو بخر و از هر isp که میخوای اکانت بگیر، بشرط سالم بودن مودم و سالم بودن خط تلفن هیچ مشکلی برای شما پیش نخواهد اومد

behrooz.shie
31-10-2011, 02:41
سلام دوستان من قبلا یعنی تا چند روز پیش از صبانت سرویس داشتم رفتمم از مخابرات گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا چه جوری میشه با این Load balancing زد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من توی میکروتیک یک یور که کانکت میشه اون یکی دیگه نمیتونه کانکت بشه یا دیس کانکت میشه !
مشکل از کجاست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی زنگ زدم تیه چند بار به پشتیبانیش گفت که مگه مودمت چنتا پورت داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و از این قبیل حرفا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mjzaret
31-10-2011, 12:46
سلام دوستان من قبلا یعنی تا چند روز پیش از صبانت سرویس داشتم رفتمم از مخابرات گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا چه جوری میشه با این Load balancing زد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من توی میکروتیک یک یور که کانکت میشه اون یکی دیگه نمیتونه کانکت بشه یا دیس کانکت میشه !
مشکل از کجاست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی زنگ زدم تیه چند بار به پشتیبانیش گفت که مگه مودمت چنتا پورت داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و از این قبیل حرفا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بحث شما در زمينه ميكروتيك و لودبالانسينگ هست.

در اين تاپيك به چنين بحث و موضوعاتي پرداخته نمي‌شه.

در جاي ديگري به دنبال جواب سوالتون باشيد.

شاد باشيد:40:

hami2007
01-11-2011, 01:57
سلام

مودم وایرلس

بودچه 60 تومن

پیشنهاد؟

behrooz.shie
01-11-2011, 02:49
بحث شما در زمينه ميكروتيك و لودبالانسينگ هست.

در اين تاپيك به چنين بحث و موضوعاتي پرداخته نمي‌شه.

در جاي ديگري به دنبال جواب سوالتون باشيد.

در واقع سوالم راجب میکروتیک نبود

سوالم اینه که چرا نمیشه 2 تا یوزر کانکت بشه ؟
من قبلا کانکت میشدم ولی الان که از مخابرات گرفتم کانکت نمیشه !
میگم نکنه از Mac باشه :13: چون مک ها یکی هست !
البته با مک دیگه هم یک بار تست کردم جواب نداد
چی کارش کنم اینو ؟ کسی تا حالا همچین مشکلی رو داشته ؟ :13:

SHAHAB-P30
01-11-2011, 15:13
سلام من برای دوستم مودم وایرلس چی بگیرم ارزون؟ tp link 8901 بگیرم؟ حدود قیمتش؟

mohammadjooon
01-11-2011, 15:24
سلام به همه دوستان و اساتید گرامی. من یه اکسس پوینت linksys wrt54gs دارم و میخوام باهاش به اینترنت وایرلس شرکت وصل بشم . چطور میتونم ؟ خیلی ممنون :11:

joe_satriani
01-11-2011, 18:28
سلام من برای دوستم مودم وایرلس چی بگیرم ارزون؟ tp link 8901 بگیرم؟ حدود قیمتش؟

با سلام
مودم های tp-link و dlink که معمولی هستن، اکثرا زیر 30 تومن هستن

موفق باشید.

سلام

مودم وایرلس

بودچه 60 تومن

پیشنهاد؟

با سلام
مدل alfex چهار پورت رو بهتون پیشنهاد میکنم

موفق باشید.

behrooz.shie
02-11-2011, 00:11
مدل alfex چهار پورت رو بهتون پیشنهاد میکنم
من با تجربه ای که از Alfex داشتم اصلا پیشنهاد نمیکنم :20:
میشه گفت ریمارکه :27:
تجهیزات شبکه قیمت پایین بهترینشون Tplink هست :46:

urumchi
02-11-2011, 09:14
میشه گفت ریمارکه :27:

میشه گفت نه، باید گفت! :46:

کاملا تائید میشه alfex ریمارکه، اگه اشتباه نکنم ریمارک مودمهای سیمفونی هستش، دور alfex رو خط قرمز بکشید

مودم وایرلس ارزون و کارامد: dlink2730، SMC 7904 و tplink8901

behrooz.shie
02-11-2011, 13:19
باید هم نه شک نکننین ری مارکه :31::21:

راستی کسی جواب سوالمو نمیدونه :41:

در واقع سوالم راجب میکروتیک نبود

سوالم اینه که چرا نمیشه 2 تا یوزر کانکت بشه ؟
من قبلا کانکت میشدم ولی الان که از مخابرات گرفتم کانکت نمیشه !
میگم نکنه از Mac باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون مک ها یکی هست !
البته با مک دیگه هم یک بار تست کردم جواب نداد
چی کارش کنم اینو ؟ کسی تا حالا همچین مشکلی رو داشته ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yusefy
02-11-2011, 18:28
دوستان سلام
من یه مودم tp-link مدل td- w8960n خریدم وقتی تنظیمات رو انجام میدم و ریبوت رو میزنم تنظیمات سیو نمیشه وبا لپ تاپم هم پیدا میکنه وایرلس رو ولی جلوش ضربدر قرمز خورده
لطفا کمک کنید

joe_satriani
02-11-2011, 20:34
دوستان سلام
من یه مودم tp-link مدل td- w8960n خریدم وقتی تنظیمات رو انجام میدم و ریبوت رو میزنم تنظیمات سیو نمیشه وبا لپ تاپم هم پیدا میکنه وایرلس رو ولی جلوش ضربدر قرمز خورده
لطفا کمک کنید

با سلام
یه دور مودم رو ریستارت کنید.
اگه باز هم مشکل داشتید مودمتون دچار مشکل سخت افزاری شده
حتما به نمایندگیش ببرید و واستون تعمیر کنه.

موفق باشید.

باید هم نه شک نکننین ری مارکه :31::21:

راستی کسی جواب سوالمو نمیدونه :41:

با سلام
خسته نباشی دوسته من . :31: خودم میدونستم ریمارک هست.
شرکت الفکس به تنهایی عمل نمیکنه. و در واقع در فهرست سازندگان انحصاری مودم هم نیست.
اما دلیل هم نمیشه که محصولاتش بد باشه. من 2 سال هست که دارم از مدل وایرلسش استفاده میکنم و حتی یک بار هم باهاش به مشکل نخوردم توی این دو سال. مثه یه بنز داره کار میکنه!!

موفق باشید.

mohammadjooon
03-11-2011, 08:50
سلام به همه دوستان و اساتید گرامی. من یه اکسس پوینت linksys wrt54gs دارم و میخوام باهاش به اینترنت وایرلس شرکت وصل بشم . چطور میتونم ؟ خیلی ممنون :11:
یکی هم به ما کمک کنه :13:

SHAHAB-P30
03-11-2011, 15:33
رفتم یه جایی tp link 8901 رو 55 تومن قیمت کرد . همینه؟ درسته؟

behrooz.shie
03-11-2011, 16:00
با سلام
خسته نباشی دوسته من . :31: خودم میدونستم ریمارک هست.
شرکت الفکس به تنهایی عمل نمیکنه. و در واقع در فهرست سازندگان انحصاری مودم هم نیست.
اما دلیل هم نمیشه که محصولاتش بد باشه. من 2 سال هست که دارم از مدل وایرلسش استفاده میکنم و حتی یک بار هم باهاش به مشکل نخوردم توی این دو سال. مثه یه بنز داره کار میکنه!!

موفق باشید.

کار که کار میکنه ما هم نگفتیم که کار نمیکنه :31: ولی فکر کنید در بهترین شرایت یک مشکلی براش پیش بیاد :20:
اون وقت چی میشه !
دقیقا همین مشکل برای من پیش امد فریمور دستگاه دچار مشکل شده بود و زنگ زدم به نمایندگی تهرانش همون شمار ای که تو سایتشه :31:
گفت به ما مربوط نمیشه ما فریمور شو نداریم !!! :18:
خوب حالا باید چی کار کرد !

sabok sangin
03-11-2011, 18:39
سلام.عموم یه مودم وایرلس گرفته داده من تا رو لپ تاپش تنضیم کنم
وقتی میخوام نصب کنم این ارور و میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و یه چیز دیگه لپ تاپ وایرلس و پیدا میکنه و وصل میشه ولی به اینترنت که میخواد وصل بشه میگه DNS server not respondin
vpi & vci و نمیدونم چنده واسه پارس انلاین
ممنون میشم کمک کنید

Hamed 360
03-11-2011, 23:15
سلام دوستان شبکه لطف کنند بگن کدوم یکی از این modulation ها رو برای مودم اینترنتم بزارم بهتره !؟

behrooz.shie
04-11-2011, 00:19
سلام دوستان شبکه لطف کنند بگن کدوم یکی از این modulation ها رو برای مودم اینترنتم بزارم بهتره !؟

همشو بزار به غیر AnnexM :31:

joe_satriani
04-11-2011, 14:42
سلام.عموم یه مودم وایرلس گرفته داده من تا رو لپ تاپش تنضیم کنم
وقتی میخوام نصب کنم این ارور و میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو یه چیز دیگه لپ تاپ وایرلس و پیدا میکنه و وصل میشه ولی به اینترنت که میخواد وصل بشه میگه DNS server not respondin
vpi & vci و نمیدونم چنده واسه پارس انلاین
ممنون میشم کمک کنید

با سلام
اروری که گذاشتید تصویرش مشاهده نمیشه.
اینجا آپلود کنید عکستون رو

برای پرسیدن مقادیر vpi و vci میتونید زنگ بزنید شرکت ارائه اینترنتتون

موفق باشید.

sabok sangin
05-11-2011, 00:00
با سلام
اروری که گذاشتید تصویرش مشاهده نمیشه.
اینجا آپلود کنید عکستون رو

برای پرسیدن مقادیر vpi و vci میتونید زنگ بزنید شرکت ارائه اینترنتتون

موفق باشید.

اینم از عکس

emilvr
05-11-2011, 08:48
ببخشید من یک سوال دارم
وقتی به آدرس آیپی مورد نظر میرم ازم یوزرنیم پسوورد میخواد چی باید بزنم ؟ مودمم دفترچه نداره فقط یک سی دی داره من باید یوزرنیم پسوورد رو از کجا پیدا کنم ؟

behrooz.shie
05-11-2011, 14:36
ببخشید من یک سوال دارم
وقتی به آدرس آیپی مورد نظر میرم ازم یوزرنیم پسوورد میخواد چی باید بزنم ؟ مودمم دفترچه نداره فقط یک سی دی داره من باید یوزرنیم پسوورد رو از کجا پیدا کنم ؟
مدل مودمتون ؟ :13:
معمولا admin admin هست

joe_satriani
05-11-2011, 18:17
اینم از عکس

با سلام
اتصال به اینترنت امکان پذیر نیست و وصل نشده مودمتون هنوز.
شاید درست کانفیگ نشده مودمتون.
شما از پست اول همین تاپیک تنظیمات مودم رو انجام بدید و در حالت pppoe مودم رو تنظیم کنید.

موفق باشید.

ya_s
06-11-2011, 10:02
سلام فراوان :)

من یه مودم sitecom WL-363 300n گرفتم ..... اشتراکم رو از سپنتا دارم ... می خواستم بدونم کلا این مودم در چه رده ای هستش ؟
خوبه ؟
با adsl سپنتا خوب جواب می ده ؟

ممنون می شوم از راهنمایی

سپاس

aref_z
06-11-2011, 12:27
[QUOTE=Mohsen khan;2685163]سلام دوستان

به دليل اينكه بسياري از بحث هاي تالار اينترنت و شبكه در مورد اينترنت Adsl هست

و دوستان سوالات زيادي در مورد راه اندازي اوليه اون دارند

و همچنين خواهان راهنمايي در مورد خريد مودم هستند

و برخي اوقات با مودمشون دچار مشكل مي شن

لازم ديدم يك تاپيك جامع در موردش داشته باشيم

پس از اين پس ،‌اين جور مسايل را در اين تاپيك دنبال كنيد

1- تنظيم مودم در حالت كلي

کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FContent%2FContent.aspx%3Fcat_id%3D920%26Lan%3DFa% 26Landir%3Drtl)
2- تنظيم مودم براي استفاده از سرويس ADSL مخابرات

كليه تنظيمات لازم براي استفاده از سرويس ADSL مخابرات

1- ساختن كانكشن PPPOE و تنظيم مرورگر

توضيحات: چون سرويس مخابرات تماما نامحدود هستن طبيعا نوع كانكشن بايد PPPOE انتخاب شود و لزومي براي ساخت كانكشن Bridge نيست.

در لينك زير قسمت create pppoe config فايل PDF ساخت كانكشن PPPOE + تنظيم مرورگر و how to make pppoe on pc فيلم آموزشي ساخت كانكشن PPPOE هست.

2- كانفيگ كردن مودم

خوب حال كه كانكشن PPPOE ساخته شد و يوزرنيم و پسوردي كه مخابرات داده در كانكشن وارد كرديد نوبت به تنظيم مودم مي رسه. بخش how to make pppoe on modem مربوط به كانفيگ كردن مودم هست.

هر دو مورد رو مي تونين در اينجا دانلود كنيد:

کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] igFile.aspx)
توضيح: در قسمت فايل تنظيم مودم تمامي موارد اشاره شده اما براي تاكيد بايد بگم كه براي سرويس هاي مخابرات VPI=0 , VCI=35 و همچنين Encapsulation بايد LLC تنظيم شود.

راهنماي نصب و راه اندازي مودم ها

با تشكر از زحمت دوست عزيزمون a6l3i ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فارسی:
کد:
کد:

انگلیسی ها:
کد:
کد:
کد:
کد:
کد:
کد:
کد:

موفق باشيد
محسن[/دوست عزیز میشه کانفیگ fiberhome an1020-01t آموزش بدی؟]

joe_satriani
06-11-2011, 19:04
سلام فراوان :)

من یه مودم sitecom WL-363 300n گرفتم ..... اشتراکم رو از سپنتا دارم ... می خواستم بدونم کلا این مودم در چه رده ای هستش ؟
خوبه ؟
با adsl سپنتا خوب جواب می ده ؟

ممنون می شوم از راهنمایی

سپاس

با سلام
بله مودم خوبیه.
البته مارک های معتبر تر و بهتری توی بازار با همین قیمت مشابه بود که اگه از اونا میگرفتید بهتر بود.

موفق باشید.

urumchi
06-11-2011, 19:46
رفتم یه جایی tp link 8901 رو 55 تومن قیمت کرد . همینه؟ درسته؟

دقيقا، البته 2 تومن چونه رو حتما بزن

hexman
07-11-2011, 08:58
درود
دوستان من يه مودم tplink 8101 دارم كه تنظيمش كردم روي حالت pppoe و بدون مشكل باهاش وصل ميشم به اينترنت..حالا اگه بخوام روي بريج تنظيمش كنم و كانكشن رو توي ويندوز بسازم حتما بايد مودم با كابل شبكه يه كامپيوترم وصل باشه ؟
احه در اين حالت كانكشني كه من ميسازم چطوري ميخواد با مودم ارتباط برقرار كنه؟

Amir Varasteh
07-11-2011, 12:28
درود
دوستان من يه مودم tplink 8101 دارم كه تنظيمش كردم روي حالت pppoe و بدون مشكل باهاش وصل ميشم به اينترنت..حالا اگه بخوام روي بريج تنظيمش كنم و كانكشن رو توي ويندوز بسازم حتما بايد مودم با كابل شبكه يه كامپيوترم وصل باشه ؟
احه در اين حالت كانكشني كه من ميسازم چطوري ميخواد با مودم ارتباط برقرار كنه؟

حتما که نه! میتونه با USB هم وصل شه.

hexman
07-11-2011, 13:13
حتما که نه! میتونه با USB هم وصل شه.

اخه پورت usb نداره اصلا!
يعني بريج در حالت بي سيم جواب نميده؟

joe_satriani
07-11-2011, 13:33
اخه پورت usb نداره اصلا!
يعني بريج در حالت بي سيم جواب نميده؟

با سلام
بله همینطوره.
در حالت bridge وایرلس دستگاه غیر فعال هست.
و فقط در حالت اتوماتیک یا PPPoE این قابلیت فعال میشه.

موفق باشید.

mrp59
09-11-2011, 00:12
سلام!
من مودمم TP link W8901 هست.و اینترنتم هم آسیاتک.
یه مشکلی دارم اونم اینه که تمام دستگاهایی که میخوان به اینترنت وصل بشن باید کانکشن داشته باشن.مثلا رایانه ام که با LAN وصل شده،یا لپ تاپم که با WLAN وصل میشه باید حتما توش کانکشن ساخته بشه بعد دکمه dial رو بزنم تا به اینترنت وصل شه.البته تو تنظیماتش PPPOE رو انتخاب کردم و یوزر و پسورد رو هم همون جا نوشتم و تیک Always on هم فعاله ولی بازم همیشه باید از طریق کانکشن وصل بشم.
مشکل اینجاست که وقتی به WLAN وصل میشی مینویسه no access point.
لطفا یکی کمک کنه.

mohammadjooon
09-11-2011, 14:10
بابا یکی کمک من کنه :19:

Reza31001
09-11-2011, 15:58
سلام به همه
هفته پیش از مخابرات اینترنت 256 گرفتم
مودم هم alfex هست که از یکی از دوستان گرفتم و خودم کانفیگ کردم
حالا بعد از رد کردن انواع و اقسام ارور ها :31: بالاخره وصل شدم ولی اسپید رو نوشته :100.0 mbps
و از اون ور هم سرعت اینترنت تفاوتی با دایل آپ نداره
از اون ور دیگه هم وقتی وصل میشم خط اشغال نیست!
رو مودم هم چراغهای power,adsl,lan,wlan روشن و سبز هستن ولی چراغ اینترنت قرمزه

حالا من موندم با این کانکشنی که ساختم خودمو دور زدم و باز دیال آپ وصل شدم؟!
اگه این طوره چرا خط آزاده؟
اگه دایل آپ نیست چرا سرعت پایینه؟

کمی خرتوخر شده:31: اگه یه نفر یکم توضیح بده ممنون میشم!

emfaaa
09-11-2011, 23:51
درود بر شما عزیزان
آقا به یه مشکل اساسی خوردم.من خودم تو یکی از شهرستان ها isp دارم.نماینده پیشگامان کویر یزد هستم.
مشکلم اینه که واسه هر کی میرم adsl وصل می کنم rate شو از همون اول (قبل اینکه اینترنتشو کانکت کنم) یه چی میزنه.تو بعضی خونه ها میزنه 256 بعضی جاها هم 1023 , و بدبختی اینجاس که دیگه هر سرعتی هم به طرف میدم سرعت rate تغییر نمیکنه ،یعنی 2m هم به طرف میدم بیشتر از 256 نمیکشه.اقا مودمو ریست کردم..هر کار فکنید کردم.درست نمیشه.راستی از اکانتینگ سیب استفاده میکنم.
سپاس از شما دوست عزیز

behrooz.shie
10-11-2011, 01:32
سلام به همه
هفته پیش از مخابرات اینترنت 256 گرفتم
مودم هم alfex هست که از یکی از دوستان گرفتم و خودم کانفیگ کردم
حالا بعد از رد کردن انواع و اقسام ارور ها :31: بالاخره وصل شدم ولی اسپید رو نوشته :100.0 mbps
و از اون ور هم سرعت اینترنت تفاوتی با دایل آپ نداره
از اون ور دیگه هم وقتی وصل میشم خط اشغال نیست!
رو مودم هم چراغهای power,adsl,lan,wlan روشن و سبز هستن ولی چراغ اینترنت قرمزه

حالا من موندم با این کانکشنی که ساختم خودمو دور زدم و باز دیال آپ وصل شدم؟!
اگه این طوره چرا خط آزاده؟
اگه دایل آپ نیست چرا سرعت پایینه؟

کمی خرتوخر شده:31: اگه یه نفر یکم توضیح بده ممنون میشم!

تا حالا کلمه ADSL به گوشتون خورده !! :27:
اگه قرار بود خط رو اشقال کنه که اسمشو این نمیزاشتن ! میزاشتن جفر علی :46:

StarrySky
10-11-2011, 15:12
سلام دوستان
امیدوارم اینجا جای مناسبی برای پرسیدن این سوال باشه.
میشه با یه خط تلفن و دو تا مودم، از یه آی اس پی دو تا سرویس ای دی اس ال گرفت؟ یعنی دو تا اکانت از یه شرکت واسه یه خط تلفن؟
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
:11:

joe_satriani
10-11-2011, 16:09
سلام دوستان
میشه با یه خط تلفن و دو تا مودم، از یه آی اس پی دو تا سرویس ای دی اس ال گرفت؟ یعنی دو تا اکانت از یه شرکت واسه یه خط تلفن؟

با سلام
خیر دوسته من
امکان همچین ارتباطی نیست.

موفق باشید.

urumchi
11-11-2011, 18:23
سلام دوستان

تمام نوشته هاي جناب joe_satriani تائيد ميشه، براي هر سرويس adsl يك خط تلفن لازمه و براي گرفتن 2 سرويس حتما بايد 2 خط تلفن مجزا داشته باشيد

yekta33
13-11-2011, 07:55
دوستان من سه تا سوال در مورد مودم دارم پاسخ بدین
1-آیا نوع مودم درسرعت اینترنت تاثیر داره یانه؟
2-اگر جواب یک مثبت هست چه نوع مودمی سرعتش بهتره؟قیمتش چنده؟
3-یک مودم smc که دوسال کارکرده چند می ارزه؟
ممنونم

Amir Varasteh
13-11-2011, 17:12
دوستان من سه تا سوال در مورد مودم دارم پاسخ بدین
1-آیا نوع مودم درسرعت اینترنت تاثیر داره یانه؟
2-اگر جواب یک مثبت هست چه نوع مودمی سرعتش بهتره؟قیمتش چنده؟
3-یک مودم smc که دوسال کارکرده چند می ارزه؟
ممنونم
سلام.

1,2. نه .

3. نمیدونم.

behrooz3229
14-11-2011, 00:12
با سلام
دوستان مودم من ایسوس n10 است . گاهی وقتها چراغ اینترنت مودم خاموشه اما اینترنت وصله . میخواسنم بدونم مشکل از مودمه یا خط ؟
البته مودم تازه خریدم ...... با سپاس

mjzaret
14-11-2011, 01:32
سلام دوستان

دوستان در اين زمينه راهنمايي فرمودند.

من در تكميل توضيحات دوستان اطلاعاتي رو بيان مي‌كنم.

شما ابتدا بايستي تشريح كنيد كه چه مي‌خواهيد؟

از يه خط براي دو تا مودم چنين چيزي صحيح نيست.

شما با اتصال مودم به سوئيچ يا خريد مودم 4 پورت مي‌تونيد با هر سيستم تحت شبكه و اينكه چند تا اكانت از شركت سرويس دهنده داشته باشيد مي‌تونيد به هر سيستم اينترنت جداگانه بديد.

يعني روي هر سيستم يه كانكشن بسازيد و به اينترنت دسترسي داشته باشيد.

shiraz250
14-11-2011, 20:05
سلام
در حاضر قیمت مودم linksys 120 تو بازار چنده

behrooz3229
15-11-2011, 06:47
سلام
در حاضر قیمت مودم linksys 120 تو بازار چنده

حدود 85 باید باشه ......

hasanalex
15-11-2011, 10:20
با عرض سلام
مودم بنده ASUS N10 مي باشد
1- هر بار كه مي خوام به اينترنت وصل بشم صفحه SITING برنامه مياد و بعد از كليك روي SAVE بعد از 1 دقيقه به اينترنت وصل مي شود (براي دانلود اتولتيك شبانه مشكل ايجاد مي كنه )
آيا مي توان جدا گونه كانكشن ساخت كه اتومايتك يا دادن پسو ( بدون برنامه مودم ) به اينترنت وصل شد؟(روش)

2-وقتي كامپيوتر رو روشن مي كنم صفحه LOG-OFF مي آيد كه بايد هر بار OK كنم تا صفحه دسكتاب بياد (براي دانلود اتولتيك شبانه مشكل ايجاد مي كنه ) چگونه مي توان اين صفحه رو حذف كرد؟
3- يكي از مشكلات بنده اين است كه بعضي از فايل هاي كه روز قبل با IDMAN دانلود كردم و مقدار باقي مانده و روز بعد بخوان آن را دان كنم مقدار كه دان كردم صفر مي شه از اول دوباره دان ميكنه يا دوباره آدرس لينك رو دوباره سرچ مي كنه باعث مشكل مي شود----> راه حل؟؟؟؟؟؟؟؟
4- بعضي مواقع سرعت لود شدن خيلي پايين ميايد حتي بالا نمياد ولي سرعت دانلود تغييري نمي كنه !!!!!!!!!!(من هر وقت از خود برنامه مودم متصل ميشه اين مشكلو !!!!!!!!
به عنوان مثال سايت انتخاب باز مي شه ولي بعضي ا سايت هاي كه از سايت گوگل باز ميكنم هم باز نمي شه حتي ارسال نوشته در اين سايت (forum.p30world.com ) مشكله !!!!!!!!!!!!!!! آيا ايراد ارز سرويس يا از خود ويندوزه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
5- معمولا از چه سايت يا سروري براي دانلود استفاده مي كنيد ؟؟؟؟؟و كدام سرور از نظر تعداد فايل و از نظر سرعت و .... بهترين است و كدام يك سرور هاي emule و torrent بهتر است
6- در سايت پارس آنلاين نمي تونم گزارش مصرف ببينم(لود نميشه )
راستي
سايت SPEEDTST.NET
بنده يه مشكلي دارم اين كه نتايج بررسي روي كامل نمي كنه و در زماني كه مي خواد UPLOAD رو چك كنه بعد از چند دقيقه ارور مي ده يا خيلي طولاني مي شه كه باعث شده يك بار 150 مگ ازم كم بشه

yekta33
15-11-2011, 19:55
سلام.

1,2. نه .

3. نمیدونم.
ا
اگر توسرعت تاثیر نداره پس
اختلاف قیمت ها ی مودم ها
واینکه دوستان توانجمن برای خرید مودم مشورت می کنند دلیلش چیه؟

Amir Varasteh
15-11-2011, 20:17
ا
اگر توسرعت تاثیر نداره پس
اختلاف قیمت ها ی مودم ها
واینکه دوستان توانجمن برای خرید مودم مشورت می کنند دلیلش چیه؟

همه چیز که سرعت نیس.

کیفیت و جنس محصول هم مهمه دیگه.

مثلا شما شلوار میخوای بخری، فقط دنبال این نیستی که یه چیزی بپوشی! باید خوشگل باشه، جنسش خوب باشه، مارکش خوب باشه و طبق نیاز تو ارزون ترین باشه...

SHAHAB-P30
16-11-2011, 12:47
یه سوال این مودم tp link TD-W8101G که تک پورت هست میشه همزمان با pc و با وایرلس گوشی بهش وصل شد ؟ جهت اطلاعات عمومی میپرسم.

Amir Varasteh
16-11-2011, 20:01
یه سوال این مودم tp link TD-W8101G که تک پورت هست میشه همزمان با pc و با وایرلس گوشی بهش وصل شد ؟ جهت اطلاعات عمومی میپرسم.
سلام.

بله میشه.

hatefg
16-11-2011, 22:00
با سلام من الان یه مودم w810g دارم میخوام یه دلیل اینکه سرعت دانلود از طریق وایرلس پایینه مودم رو عوض کنم حالا تا 100 هزار تومن چی پیشنهاد میدین سرعت دانلود من با کابل لن حدود 300k هست اما با وایرلس به زور به 50 k میرسه حالا یه پیشنهاد بدین لطفا

peyman_nn
17-11-2011, 10:01
دوستان
چطور از طریق وای فای به مودم Linksys WAG120N وصل بشم با گوشی ؟
یک تاپیک هم زده ام که ظاهرا کسی جواب نداده

hasanalex
17-11-2011, 10:56
بندده از طريق برنامه مودم به اينترنت وصل مي شم
چگونه مي توتم از طريق كانكشن خود ويندوز به اينترنت وصل بشم ؟

sky-boy
17-11-2011, 13:00
سلام.من مودم tp-link مدل8950دارم.تا دیروز صبح راحت به صورت وایرلس وصل میشدم.ولی الان دیگه فقط با کابل میتونم وصل بشم.اگه میشه راهنماییم کنین.خیلی برام مهمه.ممنون

alijigari
17-11-2011, 13:19
با سلام
مدل linksis wag54g2 با firmware v1.00.19

من چند روز هست که یک دفعه اینترنتم down میشه و حتی کلا برای چند دقیقه dsl قطع میشه
زنگ زدم شرکت پارس انلاین میگه در این مواقع نویزه خط خیلی میره بالا و dsl شما قطع میشه
گفت داخل مودم قسمتی هست به نام snr که میزان نویز روی خط را میگه

باید چه کار کنم که noise margin من از 20 بالاتر بره و attenuation من از 31 کمتر بشه

یک کابل تلفن مستقیم از ورودی مخابرات جداگانه کشیده شده و حتی با برداشتن تلفن از روی خط این اعداد تغییر نکرد
ممنون میشم راهنماییم کنید

joe_satriani
17-11-2011, 16:43
دوستان
چطور از طریق وای فای به مودم Linksys WAG120N وصل بشم با گوشی ؟
یک تاپیک هم زده ام که ظاهرا کسی جواب نداده

با سلام
تا بحال به هیچ عنوان از وایرلس مودمتون استفاده نکردید؟
حتما باید مودم در حالت pppoe تنظیم کنید تا وایرلس فعال بشه.
از طریق پست اول همین تاپیک میتونید انجام بدید.
سپس در قسمت wlan مودم امکان وایرلس مودم رو enable کنید.

موفق باشید.

سلام.من مودم tp-link مدل8950دارم.تا دیروز صبح راحت به صورت وایرلس وصل میشدم.ولی الان دیگه فقط با کابل میتونم وصل بشم.اگه میشه راهنماییم کنین.خیلی برام مهمه.ممنون

با سلام
تنظیمات مودم رو دست کاری کردید تازگی که این مشکل پیش اومده؟

موفق باشید.

behrooz.shie
17-11-2011, 17:40
سلام دوستان
با دوتا مودم نه نمیشه ولی ولی دو تا یوزر میشه

تمام نوشته هاي جناب joe_satriani تائيد ميشه، براي هر سرويس adsl يك خط تلفن لازمه و براي گرفتن 2 سرويس حتما بايد 2 خط تلفن مجزا داشته باشيد
همون یک خط کافی هست !
دو تا یوزر هم میتونن روی همون یک خط کانکت شن !

joe_satriani
17-11-2011, 21:12
با دوتا مودم نه نمیشه ولی ولی دو تا یوزر میشه

همون یک خط کافی هست !
دو تا یوزر هم میتونن روی همون یک خط کانکت شن !

با سلام
اما منظوره دوستمون دقیقا استفاده از دو مودم و دو اکانت بود

سلام دوستان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]موفق باشید.

behrooz.shie
18-11-2011, 02:51
به این هم توجه کنین :

یعنی دو تا اکانت از یه شرکت واسه یه خط تلفن؟

hasanalex
18-11-2011, 19:23
با عرض سلام
من 1 هفته هست به از پارس سرویس می گیرم asus n10
چند روز پیش سرعت دانلود روزانه و شبانه بالای 120 بود اما این چند روز دانلود شبانه ام بین 30-40 هست (سرویس پارس آنلاین 128)!!!!!!
راستی یک مشکل اساسی دارم!!!!!!!! اگه می تونید کمکم کنید ممنون میشم

بنده همیشه با خود برنامه مودم به اینترنت وصل می شدم و باعث میشد که وقتی کامپیوتر به ساعت 6:55 خاموش می شد مودم به اینترنت وصل باشه و تو سایت پارس تا ساعت که مودم روشن بود تایمر بندازه و از مقدار اعتبارم کم می کرد
به همین خاطر برنامه مودم و Local Area Connection رو دست کاری کردم صفحه که با مقدار (192.168.1.1 ) باز می شد باز نمی شه و حتی برنامه مودم هم لود نمی شه ( نمی تونه به اینترنت وصل به شه ) حتی Local Area Connection را اجرا می کنم ببعد از 30 ثانیه خطا ی limit or no connetivity می یاد حتی چند بار ویندوز اکس پی رو عوض کردم باز همین درست نشد
تنها با کانکشن که درست کردم به ایترنت وصل می شه

1-چگونه می تونم مودم رو به حالت اولیه ( اور جینال ) باز گردونم ؟؟؟
2- این دستکاری ها می تونه باعث کاهش سرعت باشه ؟؟
3- آیا بعضی سایت ها سرعت دانلود پایینی دارند ؟؟؟؟
4-تو سایت speedtest.net پینگم 70 و دانلودم 1.30 مگ هست ولی تو دانلود شبانه سرعت پایین هست (30-40 ) راستی چگونه می تونم فایل عکس تو این صفحه لود کنم؟؟؟؟
اگه می تونید کمکم کنید ممنون میشم:10:

alex_pk
19-11-2011, 12:57
سلام دوستان
یکی از آشناهامون قراره از مخابرات ADSL بگیره
حالا اگه ممکنه لطف کنید بگید دقیقا چه وسایلی رو باید بگیریم

چه مودمی خوبه؟
کارت شبکه هم نیازه؟ چون احتمالا بخواد کامپیوتر رو به لبتاپ هم وصل کنه.

کلا راهنمایی کنید که امروز قراره بریم بگیریم.

behrooz.shie
20-11-2011, 15:20
سلام دوستان
یکی از آشناهامون قراره از مخابرات ADSL بگیره
حالا اگه ممکنه لطف کنید بگید دقیقا چه وسایلی رو باید بگیریم

چه مودمی خوبه؟
کارت شبکه هم نیازه؟ چون احتمالا بخواد کامپیوتر رو به لبتاپ هم وصل کنه.

کلا راهنمایی کنید که امروز قراره بریم بگیریم.
مودم وایلس بگیر که راهت باشه
کارت شبکه هم اکثر سیستم ها دارند
مودم ارزون 8901
گرون dlinkk 2740

alex_pk
20-11-2011, 15:51
سلام 8901 گرفتم
تنظیماتش هم فوق العاده راحت بود کل کاری که انجام دادیم 3_4 دقیقه طول کشید.
هیچ تنظیمات اصافه ای که تو تاپیک ها هست رو انجام ندادیم.

File not found
20-11-2011, 17:17
دواستان از مودمهای ساده ی زیر 25 تومن چه مدلی پیشنهاد میکنید؟؟

urumchi
20-11-2011, 18:15

smc واقعا خوبه

ahmad.daneshjoo
20-11-2011, 18:22
با سلام
من دو تا ویندوز تو کامپیوترم دارم .7 وxp.چند وقت پیش کامپیوترم موقع کار هنگ کرد و دیگه اینترنت وصل نمیشد. با کانفیگور دوباره مودم تو ویندوز xp مشکل حل شد . ولی تو 7 هنوز مشکل پابرجاست.لطفا راهنماییم کنید.

joe_satriani
20-11-2011, 20:16
با سلام
من دو تا ویندوز تو کامپیوترم دارم .7 وxp.چند وقت پیش کامپیوترم موقع کار هنگ کرد و دیگه اینترنت وصل نمیشد. با کانفیگور دوباره مودم تو ویندوز xp مشکل حل شد . ولی تو 7 هنوز مشکل پابرجاست.لطفا راهنماییم کنید.

با سلام
مودم رو در چه حالتی کانفیگ کردید و اینترنت وصل میشید؟
به صورت خودکار یا با کانکشن؟

موفق باشید.

drim_w3
20-11-2011, 22:46
سلام

خیلی وقت بود که من تنظیمات مودم را دست نزده بودم.

1 ماه پیش مجبور شدم ریستش کنم.

الان وقتی با لب تاپ بصورت وایرلس می خوام کانکت بشم، شبکه را شناسایی می کنه ولی می زنه limitted accees

آخه تنظیمات خاصی هم نداره.

می ذاشتیم روی wep و یک رمز هم می دادیم.

مودم هم مدل پورشه هست. DSL-911 wifi

مشکل از لب تاپ هم فکر نکنم باشه چون اون یکی خطمون را راحت می شناسه و وصل میشه.

بنظرتون مشکل از چی هست ؟

این درصد Radio power مربوط به چی هست ؟

behrooz.shie
21-11-2011, 00:47
8811 Tplink

این درصد Radio power مربوط به چی هست ؟
مربوط به قدرت سیگناله که هرچی بیشتر باشه مسافت بیشتری رو پوشش میده و کیفیت بهتر میشه :46:

sky-boy
21-11-2011, 12:40
با سلام
تنظیمات مودم رو دست کاری کردید تازگی که این مشکل پیش اومده؟

موفق باشید.
نه ولی یه برنامه برای ادیت کرددن رجیستری ویندوز رو فعال کردم که یه سری ادیت رو رجیستری انجام داد.نمیدونم یعنی میتونه از این باشه؟:41:

joe_satriani
21-11-2011, 21:29
نه ولی یه برنامه برای ادیت کرددن رجیستری ویندوز رو فعال کردم که یه سری ادیت رو رجیستری انجام داد.نمیدونم یعنی میتونه از این باشه؟:41:

با سلام
آره اون نرم افزار هم نمیتونه بی تاثیر باشه.
چون من هم روی سیستمی دیگه نرم افزار رو داشتم و وقتی رجیستری رو اسکن کرد و همه رو به حساب Fix کرد اینترنت قطع و وصلی داشت از اون به بعد.

موفق باشید.

SHAHAB-P30
21-11-2011, 21:47
سلام من تازه ADSL گرفتم کانکشن PPPOe درست کردم

چجوری میشه وقتی وارد ویندوز میشی خود به خود کانکت نشه

و در ضمن چجوری به شبانه وصل بشم

آخه صبا نت دارم و یوزر و پسورد شبانه فرق داره

sky-boy
21-11-2011, 21:55
با سلام
آره اون نرم افزار هم نمیتونه بی تاثیر باشه.
چون من هم روی سیستمی دیگه نرم افزار رو داشتم و وقتی رجیستری رو اسکن کرد و همه رو به حساب Fix کرد اینترنت قطع و وصلی داشت از اون به بعد.

موفق باشید.
خب پس چکار باید انجام داد که درست بشه؟

saeed0098
21-11-2011, 23:43
باسلام خدمت تمامي مديران و كاربران و زحمت كشان اين انجمن.
من تازه ميخواستم adsl بگيرم و ميخوام كه از اين adsl چند لب تاب و گوشي بتونن استفاده كنن به صورت بيسيم.گشتم توي اينترنت و دنبال يك مودم وايرلس خوب ميگشتم در حد 50 تومن كه به ايت مودم برخورد كردم.
TP-LINK TD-W8951ND
150Mbps Wireless N ADSL2+ Modem Router

به نظر شما چطوره؟
و يك مدل پايين ترش هم اين
TD-W8901G

54Mbps Wireless ADSL2+ Modem Router

به نظر شما كدومشو بگيرم ؟ نظر خودم روي اولي هست. ميخواستم ببينم كسايي كه تجربه استفاده ازش رو دارن ، راضي هستن يا نه؟

سپاس

Amir Varasteh
22-11-2011, 11:24

سلام.

مودم رو باید رو حالت Bridge بزاری.

زنگ بزنی پشتیبانی. وظیفشونه که راهنماییت کنن.

SHAHAB-P30
22-11-2011, 13:31
سلام.

مودم رو باید رو حالت Bridge بزاری.

زنگ بزنی پشتیبانی. وظیفشونه که راهنماییت کنن.

نه اونو که خودم بلدم رو Bridge بذارم ولی خب نمیشه از وایرلسش استفاده کرد

Amir Varasteh
22-11-2011, 19:01
نه اونو که خودم بلدم رو Bridge بذارم ولی خب نمیشه از وایرلسش استفاده کرد

آها مودم وایرلس داری!

خب باید هر دفعه شبا مودمو دوباره کانفیگ کنی. من خودمم همین کارو میکنم.

joe_satriani
22-11-2011, 19:26
باسلام خدمت تمامي مديران و كاربران و زحمت كشان اين انجمن.
من تازه ميخواستم adsl بگيرم و ميخوام كه از اين adsl چند لب تاب و گوشي بتونن استفاده كنن به صورت بيسيم.گشتم توي اينترنت و دنبال يك مودم وايرلس خوب ميگشتم در حد 50 تومن كه به ايت مودم برخورد كردم.
TP-LINK TD-W8951ND
150Mbps Wireless N ADSL2+ Modem Router

به نظر شما چطوره؟
و يك مدل پايين ترش هم اين
TD-W8901G

54Mbps Wireless ADSL2+ Modem Router

به نظر شما كدومشو بگيرم ؟ نظر خودم روي اولي هست. ميخواستم ببينم كسايي كه تجربه استفاده ازش رو دارن ، راضي هستن يا نه؟

سپاس

با سلام
من هم با مدل اولی موافقم.

موفق باشید.

rasouli.823
24-11-2011, 07:55
سلام دوستان من برای مشتری ها دو تا مودم مدل siemens adsl2+ bridge modem c2-010-i خریدم اما هر کار میکنم کانفیگ نمیشه!!!!!
حتی وقتی کابل تلفن رو بهش وصل میکنم چراغ adsl ثابت نمیشه !!!!!!!!!!!!

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم بنیاد امور مودم های عتیقه

shahram_c1
24-11-2011, 09:24
سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز :
مودم من TD-8811 هستش و از یکی از یه شرکت کوچک از شهر خودم سرویس می گیرم..

مدتی هست که با مشکل کانکشن PPPoE که تو مودم تعریف می شه ( کانکت اتوماتیک ) مشکل اساسی پیدا کردم ؛
مشکل اینه که تو کانفیق مودم که وارد می شی می بینی که مودم که بایستی الان کانکت باشه ، پیغام PPP Down نوشته و دکمه ای کنارش ظاهر شده با عنوان Connect که حتی اگه Connect رو هم بزنی ، Authentication Failure ظاهر می شه!

ضمن این که صد در صد یوزر پسوردم درست هستش ، چون در حالت دستی ( Bridge ) می تونم از طریق کانکشنی که تو ویندوز ایجاد کردم، متصل بشم....

سپاس از استاتید و دوستان عزیز بایت راهنمایی که می کنن..

masood.ashoori789
24-11-2011, 14:47
سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز :
مودم من TD-8811 هستش و از یکی از یه شرکت کوچک از شهر خودم سرویس می گیرم..
مدتی هست که با مشکل کانکشن PPPoE که تو مودم تعریف می شه ( کانکت اتوماتیک ) مشکل اساسی پیدا کردم ؛
مشکل اینه که تو کانفیق مودم که وارد می شی می بینی که مودم که بایستی الان کانکت باشه ، پیغام PPP Down نوشته و دکمه ای کنارش ظاهر شده با عنوان Connect که حتی اگه Connect رو هم بزنی ، Authentication Failure ظاهر می شه!

مودم رو ریست سخت افزاری کن . VPI و VCI رو وارد کن . یک WAN جدید بساز . NAT فعال باشه . Firewall غیر فعال باشه . سایر تنظیمات به صورت پیشفرض باشه . باید مشکل حل بشه .

masood.ashoori789
24-11-2011, 15:17

اگه مودمت حالت multi WAN setting رو پشتیبانی کنه میتونی 2تا wan درست کنی . و شب ها با وارد شدن به قسمت تنظیمات اونیکی رو UP کنی . مودم هایی هم وجود دارن که این کار رو بنا به تنظیمات ساعت انجام بدن که بعید میدونم از اون سری باشه . :46:

Diff
24-11-2011, 17:00
من مودم وایرلس D-link DSL-2730U رو با سی دی نصب کردم و کانکته ، دکمه وایرلسش رو روی خود مودم زدم که فعلا قطع باشه چون هنگام نصب رمز رو تعریف کردم اما الان هرکس میتونه بدون رمز وصل بشه و پسورد نمیخواد

تنظیمات دستیش رو بلد نیستم میشه راهنمایی کنید ؟ چطوری رمز بگذارم ؟
میشه برای مودم مشخص کرد که چه با کابل و یا بدون کابل کلا به 4 دستگاه بیشتر وصل نشه ؟ کانکت شدن بعضی دستگاه ها رو براش فیلتر کرد ؟

joe_satriani
24-11-2011, 18:26
من مودم وایرلس D-link DSL-2730U رو با سی دی نصب کردم و کانکته ، دکمه وایرلسش رو روی خود مودم زدم که فعلا قطع باشه چون هنگام نصب رمز رو تعریف کردم اما الان هرکس میتونه بدون رمز وصل بشه و پسورد نمیخواد

تنظیمات دستیش رو بلد نیستم میشه راهنمایی کنید ؟ چطوری رمز بگذارم ؟
میشه برای مودم مشخص کرد که چه با کابل و یا بدون کابل کلا به 4 دستگاه بیشتر وصل نشه ؟ کانکت شدن بعضی دستگاه ها رو براش فیلتر کرد ؟

با سلام
وارد کنسول مودم بشید و سپس به قسمت wan برید و security setting رو پیداش کنید.
حالا باید یه گزینه ای باشه برای فعال یا غیرفعال کردن وایرلس مودم.
که اگه فعال باشه فیلدهای پسورد هم فعال هست. اونجا پسورد رو مجددا وارد کنید و تنظیمات رو ذخیره کنید.

برای فیلــتر کردن دستگاهها هم میتونید از قسمت mac filtering دستگاهتون استفاده کنید.

موفق باشید.

SHAHAB-P30
24-11-2011, 22:26
اگه مودمت حالت multi WAN setting رو پشتیبانی کنه میتونی 2تا wan درست کنی . و شب ها با وارد شدن به قسمت تنظیمات اونیکی رو UP کنی . مودم هایی هم وجود دارن که این کار رو بنا به تنظیمات ساعت انجام بدن که بعید میدونم از اون سری باشه . :46:

مودمم dlink 2730 هست میشه باهاش اون کار رو کرد؟

masood.ashoori789
24-11-2011, 23:59
مودمم dlink 2730 هست میشه باهاش اون کار رو کرد؟

خوب 2تا درست کن خودت ببین میشه :31: معمولا گزینه ی Add داره برای این کار . نه Edit . بعد از اینکه اوکی شد باید دو تاگزینه باشه .

saeed0098
25-11-2011, 14:36
سلام دوستان
ميخواستم ببينم از مودم هاي tp link كدوم يكي بهتره
w8950 يا w8951
تفاوت اين دو در چيه چون تفاوت قبمت اونها خيلي كمه ؟
ممنون ميشم كمكم كنيد.

behrooz.shie
25-11-2011, 23:46
سلام دوستان
ميخواستم ببينم از مودم هاي tp link كدوم يكي بهتره
w8950 يا w8951
تفاوت اين دو در چيه چون تفاوت قبمت اونها خيلي كمه ؟
ممنون ميشم كمكم كنيد.

w8951
زیاد فرقی ندارن

charlz
26-11-2011, 18:33
سلام

چه طوری میشه همزمان از پورتusb وlanاستفاده کرد
لطفا نحوه connection ساختن بگین
xp , 7

behrooz.shie
27-11-2011, 00:39
سلام

چه طوری میشه همزمان از پورتusb وlanاستفاده کرد
لطفا نحوه connection ساختن بگین
xp , 7
درایور USB رو نصب کنین

Amin_0913
27-11-2011, 00:49
سلام
مودم من از سری n هست و تا سرعت 150 Mbs پشتیانی میکنه، لپ تاپم هم سری n هستش ولی چند شبه سرعتش به 72 Mbs رسیده
نمیدونم مشکلش چیه
لطفا راهنمایی کنید

charlz
27-11-2011, 02:36
درایور USB رو نصب کنین

منظورم انکه برای دوتا سیستم استفاده کرد یکی با lan و یکی با usb نحوه کانکشن ساختن کلینت کردن ای پی وارد کردن

reza_3722
27-11-2011, 13:13
با سلام
مودمی هست که همزمان دو باند N و G رو پوشش بده؟ WAG120N داشتم نمیتونست
توی مشخصات کلی WAG160N نوشته بود Dual Band نمیدونم منظور همین موضوع هست یا خیر؟

masood.ashoori789
28-11-2011, 14:16
سلام
مودم من از سری n هست و تا سرعت 150 Mbs پشتیانی میکنه، لپ تاپم هم سری n هستش ولی چند شبه سرعتش به 72 Mbs رسیده
نمیدونم مشکلش چیه
لطفا راهنمایی کنید

عزیز دل اینترنت کل دانشگاه آزاد یه واحدی با اون عظمت 4Mbps هست . درسته که یه جایی تنظیمات دستکاری شده و این اتفاق افتاده . ولی تو اینترنتی نداری که بخوای با این پهنای باند از اون استفاده کنی . این سرعت ، بستر شبکه هست . نه سرعت اینترنت تو .

---------- Post added at 02:16 PM ---------- Previous post was at 02:12 PM ----------

منظورم انکه برای دوتا سیستم استفاده کرد یکی با lan و یکی با usb نحوه کانکشن ساختن کلینت کردن ای پی وارد کردن

با IP ـ 192.168.1.1 وارد تنظیمات مودم شو . در قسمت WAN نوع ارتباط رو PPPOE بذار . در صفحه ی بعد یوزر و پسوردتو وارد کن . NAT روشن و Firewall خاموش باشه . بعد از ذخیره کردن تنظیمات و ریست شدن مودم کار تمومه . حالا بدون داشتن کانکشن مودم به اینترنت وصل میشه و هم LAN و هم USB اینترنت دارن .

niloofar727
28-11-2011, 14:58
سلام
خسته نباشید
مودم من maxlink هستش
میخواستم راهنماییم کنید چطور بصورت اتوماتیک تنظیمش کنم که نیازی به کانکشنpppoe نداشته باشه.
که وقتی پی سی رو روشن میکنم به اینترنت وصل باشه
ممنون:10::11:

masood.ashoori789
28-11-2011, 15:11
سلام
خسته نباشید
مودم من maxlink هستش
میخواستم راهنماییم کنید چطور بصورت اتوماتیک تنظیمش کنم که نیازی به کانکشنpppoe نداشته باشه.
که وقتی پی سی رو روشن میکنم به اینترنت وصل باشه
ممنون:10::11:

از صفحه WAN تنظیمات مودم عکس بذار .

charlz
28-11-2011, 16:10
با IP ـ 192.168.1.1 وارد تنظیمات مودم شو . در قسمت WAN نوع ارتباط رو PPPOE بذار . در صفحه ی بعد یوزر و پسوردتو وارد کن . NAT روشن و Firewall خاموش باشه . بعد از ذخیره کردن تنظیمات و ریست شدن مودم کار تمومه . حالا بدون داشتن کانکشن مودم به اینترنت وصل میشه و هم LAN و هم USB اینترنت دارن .[/QUOTE]

مرسی از راهنمایت

زمانی که ip برای وارد شدن به تنظیمات مودم میزنم هیچ صفحه ای باز نمیشه

niloofar727
28-11-2011, 17:47
از صفحه WAN تنظیمات مودم عکس بذار .

بفرمایید:

behrooz.shie
29-11-2011, 01:32
عزیز دل اینترنت کل دانشگاه آزاد یه واحدی با اون عظمت 4Mbps هست . درسته که یه جایی تنظیمات دستکاری شده و این اتفاق افتاده . ولی تو اینترنتی نداری که بخوای با این پهنای باند از اون استفاده کنی . این سرعت ، بستر شبکه هست . نه سرعت اینترنت تو .
.
فکر نکنم حرفی از اینترنت زده شده باشه ! :13:
ایشون با سرعت شبکشون مشکل دارن که بیشتر ممکنه مربوط به فاصله و نویز محیط باشه !

سلام
نمیدونم مشکلش چیه
لطفا راهنمایی کنید

زمانی که ip برای وارد شدن به تنظیمات مودم میزنم هیچ صفحه ای باز نمیشه

مدل مودم ؟
معمولا ایپی دستگاه رو پشتش میزنه
اگر که با وارد کردن ایپی باز هم مشکل داشتید شبکتون مشکل داره :20:

بفرمایید:
وارد قسمت PPP شید و از اونجا تنظیمات رو اعمال کنید :13:

Amin_0913
29-11-2011, 12:37

مدل مودم ؟
معمولا ایپی دستگاه رو پشتش میزنه
اگر که با وارد کردن ایپی باز هم مشکل داشتید شبکتون مشکل داره :20:

وارد قسمت PPP شید و از اونجا تنظیمات رو اعمال کنید :13:
سلام
مودم TP-LINK W8951ND
وارد کنسول مودم هم میشه به اینترنت هم وصل میشه
فقط مشکل همینه که سرعتش 72Mbps هست

kane32
30-11-2011, 07:52
سلام خدمت دوستان با صفا
من و برادرم برای وصل شدن به اینترنت از یک مودم دوپورت تی پی لینک 8811 استفاده میکنیم که این مودم دو پورت داره که من با لن وصل شدم وبرادرم با یو اس بی حال راهی هست که منو برادرم علاوه بر داشتن اینترنت بتونیم به کامپیوتر یکدیگر هم وارد بشیم؟

Amir Varasteh
30-11-2011, 09:35
سلام خدمت دوستان با صفا
من و برادرم برای وصل شدن به اینترنت از یک مودم دوپورت تی پی لینک 8811 استفاده میکنیم که این مودم دو پورت داره که من با لن وصل شدم وبرادرم با یو اس بی حال راهی هست که منو برادرم علاوه بر داشتن اینترنت بتونیم به کامپیوتر یکدیگر هم وارد بشیم؟
سلام.

راهش اینه که هر دو از طریق LAN وصل شین.

AHP-P30
30-11-2011, 17:34
آقايون و خانوم ها
سلام.
من ميخوام ADSL 128k از مخابرات بگيرم.مودم مد نظرم اين بود:ZyXEL 660ru
توي تاپيك راهنماي جامع ADSL خوندم كه مارك ها و قيمت ها مهم نيستن،حالا ميخوام اينو بگيرم:TpLink Td-8811 چون تقريبا نصف zyxel 660 قيمت داره.
- وايرلس نميخوام.
- تعداد پورت هاش برام مهم نيست.
تنها انتظارم يه اتصال 24 ساعته،بدون قعطيه.همچنين استفاده از حداكثر سرعت up & down كه مخابرات با 128 ميده.(يعني نميخوام مودم كم بياره).
دلم هم نميخواد يه ماه بعد يه مودم ديگه بگيرم (عمري باشه)
يه چيزي: هربار تو گوگل سرچ ميكنم tp link فقط مشكلاتش مياد ولي در مورد zyxel اينطوري نيست!
حالا شما بگيد،zyxel يا TpLink؟
دمتون گرم،سوال من اين وسطا يادتون نره.:46:

joe_satriani
01-12-2011, 23:39
آقايون و خانوم ها
سلام.
من ميخوام ADSL 128k از مخابرات بگيرم.مودم مد نظرم اين بود:ZyXEL 660ru
توي تاپيك راهنماي جامع ADSL خوندم كه مارك ها و قيمت ها مهم نيستن،حالا ميخوام اينو بگيرم:TpLink Td-8811 چون تقريبا نصف zyxel 660 قيمت داره.
- وايرلس نميخوام.
- تعداد پورت هاش برام مهم نيست.
تنها انتظارم يه اتصال 24 ساعته،بدون قعطيه.همچنين استفاده از حداكثر سرعت up & down كه مخابرات با 128 ميده.(يعني نميخوام مودم كم بياره).
دلم هم نميخواد يه ماه بعد يه مودم ديگه بگيرم (عمري باشه)
يه چيزي: هربار تو گوگل سرچ ميكنم tp link فقط مشكلاتش مياد ولي در مورد zyxel اينطوري نيست!
حالا شما بگيد،zyxel يا TpLink؟
دمتون گرم،سوال من اين وسطا يادتون نره.:46:

با سلام
دوست عزیز اتصال 24 ساعته و مداوم اینترنت 90 درصدش مربوط به جایی هست که ازش اینترنت میگیرید.
اگه کیفیت اینترنتی که میده خوب باشه با هر مودمی میتونید 24 ساعته وصل باشید.
مودمی هم که انتخاب کردید خوبه. و جوابگوی کارتون هست.
اما به هر حال هر مودمی هم که شما بگیرید و یه سره روشن و در حال استفاده باشه بعد از مدت حالا یا بلند یا کوتاه دچار مشکل میشه.

موفق باشید.

AHP-P30
02-12-2011, 12:52
مودمی هم که انتخاب کردید خوبه. و جوابگوی کارتون هست.

منظورت كدومه، Tp-link يا zyxel ؟
اين پست براي ابهام زدايي است!!!

joe_satriani
02-12-2011, 18:56
منظورت كدومه، Tp-link يا zyxel ؟
اين پست براي ابهام زدايي است!!!

با سلام
8811 tp-link

موفق باشید.

behrooz.shie
02-12-2011, 20:32
سلام خدمت دوستان با صفا
بله ریموت دکستاپ
ایپی ثابت تنظیم کنید توی مودم و بقیه ماجرا :20:

swot
02-12-2011, 21:12
دوستان سلام/من به تازگی یه مودم ausus n10 خریدم و میخوام هم با lan به pc وصل بشم و هم از wi fiبرای اتصال به موبایلم استفاده کنم .الان تونستم به اینترنت وصل بشم ولی با موبایلم نمی تونم وصل بشم / حالت مودم Bridge است و نمی نونم با wi fi به موبایل وصل بشم لطفا راهنمایی کنید /ممنون میشم

masood.ashoori789
03-12-2011, 02:39

سلام
مودم TP-LINK W8951ND
وارد کنسول مودم هم میشه به اینترنت هم وصل میشه
فقط مشکل همینه که سرعتش 72Mbps هست

مرسی behrooz.shie
اینو متوجه شدم . منظورم این بود که فکر نمیکنم این اتفاق تاثیری در روند کاریشون داشته باشه .
یک راه حل . شما یک بار مودم رو ریست کن دوباره کافیگ کن . قسمت امنیت وایرلس رو هم open بذار . تست کن . در ضمن با یک لپ تاپ دیگه هم تست کن .

وقت کردی آپدیتش هم بکن :دی

---------- Post added at 02:39 AM ---------- Previous post was at 02:36 AM ----------

دوستان سلام/من به تازگی یه مودم ausus n10 خریدم و میخوام هم با lan به pc وصل بشم و هم از wi fiبرای اتصال به موبایلم استفاده کنم .الان تونستم به اینترنت وصل بشم ولی با موبایلم نمی تونم وصل بشم / حالت مودم Bridge است و نمی نونم با wi fi به موبایل وصل بشم لطفا راهنمایی کنید /ممنون میشم

با گوشی که نمیشه کانکشن ساخت و وصل شد . پس باید مودم رو PPPOE کانفیگ کنی تا خود مودم به اینترنت وصل بشه . بعد میتونی از وایرلس برای وصل شدن گوشی استفاده کنی .

swot
03-12-2011, 06:08
با گوشی که نمیشه کانکشن ساخت و وصل شد . پس باید مودم رو PPPOE کانفیگ کنی تا خود مودم به اینترنت وصل بشه . بعد میتونی از وایرلس برای وصل شدن گوشی استفاده کنی .[/QUOTE]

مرسی از راهنمایت/ ایا حتما برای تنظیم pppoe باید باisp تماس بگیرم تا اونها هم عوض کنند؟ ایا نمیشه من از دوتا مودم مجزا برای هر بار کانکت شدن استفاده کنم/منظورم اینه که از مودم قدیمیم فقط برای pc استفاده کنم و از مودم جدید فقط برای وای فای استفاده کنم/ اخه نمیخوام مودم را روی pppoeتنظیم کنم/مودم قبلیم سالمه واین مودم جدید را فقط برای wi fi خریدم / مودم قبلیم ausu602 و جدیدausus n10است ممنون میشم راهنمایم کنید

ali gamma
03-12-2011, 08:52
دوستان کسی مودم 2730 دی لینک داره؟

من دارم ولی بعضی وقتا الکی قطع و وصل میشه افلاین میشه. با 2520 دیلینک امتحان کردم اصلا همچین مشکلی نداره

masood.ashoori789
03-12-2011, 19:37
مرسی از راهنمایت/ ایا حتما برای تنظیم pppoe باید باisp تماس بگیرم تا اونها هم عوض کنند؟ ایا نمیشه من از دوتا مودم مجزا برای هر بار کانکت شدن استفاده کنم/منظورم اینه که از مودم قدیمیم فقط برای pc استفاده کنم و از مودم جدید فقط برای وای فای استفاده کنم/ اخه نمیخوام مودم را روی pppoeتنظیم کنم/مودم قبلیم سالمه واین مودم جدید را فقط برای wi fi خریدم / مودم قبلیم ausu602 و جدیدausus n10است ممنون میشم راهنمایم کنید
تنظیمات PPPOE داخل مودم انجام میشه و به ISP ربطی نداره . اگه بخوای از 2تا مودم استفاده کنی ( به طور هم زمان ) باید ISP این امکان رو برای شما فعال کنه ( اگه امکانش باشه - همیشه عملی نیست ) ولی برای وصل شدن با موبایل حتما باید مودم رو PPPOE کانفیگ کنی .

joe_satriani
03-12-2011, 20:56
دوستان کسی مودم 2730 دی لینک داره؟

من دارم ولی بعضی وقتا الکی قطع و وصل میشه افلاین میشه. با 2520 دیلینک امتحان کردم اصلا همچین مشکلی نداره

با سلام
اگه واستون امکان داره یه دور مودم رو ریستارت کنید و دوباره کانفیگش کنید.

موفق باشید.

ali703
03-12-2011, 21:14
مودم من بعد از چند وقت کار یهو پورت USb از کار میفته ارور COD 10 میده و دیگه به هیچ صراطی مستقیم نمیشه ، دوستان راهنمایی کنید لطفا

ali gamma
04-12-2011, 11:17
هیچ فایده ای نداره لا 2520 سریع کار میکنه ولی با 2730 کلی لگ داره و درست کار نمیکنه اغصابم بهم ریخته مث اینکه بعضی دیگه م سرچ کردم تو نت همین مشکلر با این مدل دارن

M_F_GAMER
04-12-2011, 16:29
دوستان من می خوام مودم رو به حالت PPPoE بذارم اما هر کاری می کنم از قبیل تغییر تنظمیات و Quick Start و ... درست نمیشه و حتما باید دستی کانکت کنم. حتی با سی دی مودمم هم نصب کردم مرحله آخر Erorr میده می گه تنظیمات WAN رو چک کنید. من نمی دونم این چی هست.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
مودم:TP-Link
سرویس:شاتل

behrooz.shie
05-12-2011, 04:39
دوستان من می خوام مودم رو به حالت PPPoE بذارم اما هر کاری می کنم از قبیل تغییر تنظمیات و Quick Start و ... درست نمیشه و حتما باید دستی کانکت کنم. حتی با سی دی مودمم هم نصب کردم مرحله آخر Erorr میده می گه تنظیمات WAN رو چک کنید. من نمی دونم این چی هست.
به ISP زنگ بزنید بگید یک دور خط رو ریست کنند

urcu
05-12-2011, 22:35
سلام دوستان
دوستم یه مودم وایرلس میخواد که بردش هم خوب باشه
نظر خودم لینکسیس و ایسوز
نظر شما چیه و چه مدلی و قیمت؟

joe_satriani
06-12-2011, 11:42
سلام دوستان
دوستم یه مودم وایرلس میخواد که بردش هم خوب باشه
نظر خودم لینکسیس و ایسوز
نظر شما چیه و چه مدلی و قیمت؟

با سلام
مدل لینکسیسی که مد نظرتون هست خیلی خوبه. اما قیمتش یه خورده بالاس.
مدل linksys WAG120N هست که حدود 90 تومن قیمتشه.

موفق باشید.

amatis23
08-12-2011, 20:11
سلام :46:
من تنظیمات وایرلس مودم zyxel رو می خوام ، همچنین تنظیماتش روی لپ تاپ . :11:

Daniel4u
09-12-2011, 17:50
راستی من تنظیمان بریدج میذارم خوب کار میکنه اما کامپیوتر رو خاموش روشن میکنم کانکت نمیشه که مجبورم ریست کنم مودم رو و ppope ببیام وصل شم:18:
چیکار کنم؟:40:
مشکل چیه؟

---------- Post added at 07:50 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

پشت مودمت سوراخ داره
با یه چیزی اونو 10 ثانیه داشته باش مودمت ریست بشه
بعد برو دوباره کانفیگ کن:20:

joe_satriani
09-12-2011, 18:54

با سلام
تنظیمات تمام مودم ها تا حدودی شبیه بهم هستند.
شما از اولین پست همین تاپیک مودم رو تنظیم کنید و وقتی که به اینترنت وصل شد اگه با استفاده از کابل میخواید به لپ تاپ وصل کنید کابل رو به لپ تاپ بزنید و بذارید تا بشناسه ویندوز و سپس به اینترنت متصل میشید.
تمامی شرایط بالا در صورتی همینطوری به صورت خودکار انجام میشن و به اینترنت وصل میشید که قبلش تنظیمات شبکه ی ویندوزتون رو بهم نزده باشید.

موفق باشید.

pedrammelle
09-12-2011, 20:56
دوستان من مودم linksys WAG120N دارم هر روز چند بار اینترنت قطع می شه باید مودم را خاموش و روشن کنم تا دوباره وضل شه به نظر دوستان مشکل کجاست

Daniel4u
09-12-2011, 23:22
آقا طبق آخرین اطلاعات فهمیدم وقتی کامپیوتر رو خاموش میکنم و بعد میخوام روشن کنم و کانکت بشم نمیشه ارور 651 میده:41:
بعد رفتم تو پنل مودم دیدم زده کانکتد:19:
رفتم لوکال کانکشن اصلی مودم رو Disable و بعد فعال کردم دیدم بازم نمیشه:41::41:
رفتم کامپیوتر خاموش روشن کردم دیدم بازم نمیشه:18:
بعد آخر رفتم مودم رو خاموش روشن کردم دیدم شد:27::27:
حالا قضیه چیه؟ یعنی هر بار باید اینکارو بکنم؟:18::18:

masood.ashoori789
10-12-2011, 02:09
آقا طبق آخرین اطلاعات فهمیدم وقتی کامپیوتر رو خاموش میکنم و بعد میخوام روشن کنم و کانکت بشم نمیشه ارور 651 میده:41:
بعد رفتم تو پنل مودم دیدم زده کانکتد:19:
رفتم لوکال کانکشن اصلی مودم رو Disable و بعد فعال کردم دیدم بازم نمیشه:41::41:
رفتم کامپیوتر خاموش روشن کردم دیدم بازم نمیشه:18:
بعد آخر رفتم مودم رو خاموش روشن کردم دیدم شد:27::27:
حالا قضیه چیه؟ یعنی هر بار باید اینکارو بکنم؟:18::18:

ارور 651 که خودش میگه مشکل از مودمه . شما مودم رو سخت افزای ریست کردی دوباره کانفیگ کنی ؟ ورژن برنامه ی مودم رو هم به روز کن .توی سایت سازنده هست . یه بار یه مشکلی داشتم به روز کردم درست شد .

masood.ashoori789
10-12-2011, 02:18
دوستان من مودم linksys WAG120N دارم هر روز چند بار اینترنت قطع می شه باید مودم را خاموش و روشن کنم تا دوباره وضل شه به نظر دوستان مشکل کجاست

شما هم مودم رو ریست کن دوباره کانفیگ کن . اگه مشکل از ISP نباشه .
نوع کانکشن رو هم اگه PPPOE هست به Bridge تغییر بده ببین در مواقعی که قطع میشه چه اروری میده . میتونه کمک کننده باشه . ارور ها راه حل رو هم نشون میدن .

Daniel4u
10-12-2011, 07:49
اقا خودش درست شد
راستی ورژن مودم من بروز هست هست چون جدیدترین مودم شرکت آزتک بود خریدم
ما که نفهمیدیم چی شد ولی دمش گرم خودش خوب شد :31:

mjzaret
10-12-2011, 09:21

يه سر به سايت شاتل بزنيد.

تنظيمات و روش تنظيم كردن مودمهاي zYxel اونجا هست.

ali703
10-12-2011, 09:26
دوستان میشه مودم رو آپدیت کرد؟ ورژنش رو میگم؟ (tplink 8811) با سیم. اگه میشه چه تاثیراتی داره؟ ممنون

angeldeath
10-12-2011, 23:51
با عرض سلام
من یه مشکلی دارم اونم اینکه من یه مودم دی لینک وایرلس دارم مدل 2730u مودم من وقتی حدود نیم ساعت از نت استفاده نمیکنم خودش اوتوماتیک دی سی میکنه (دیتا سند و رسیو ندارم)ولی وقتی دوباره میخام از نت استفاده کنم خودش کانکت نمیکنه و باید مودما خاموش و روشن کنم تا دوباره عملیات کانکت را انجام بده حالا نمی دونم این از تنظبمات ویندوز هست یا از کانفیگ مودم لطفا راهنمایی کنید.
راستی ایتم بگن که من با وایرلس لپ تاپ به نت وصل میشم

Amir Varasteh
11-12-2011, 01:55
با عرض سلام
من یه مشکلی دارم اونم اینکه من یه مودم دی لینک وایرلس دارم مدل 2730u مودم من وقتی حدود نیم ساعت از نت استفاده نمیکنم خودش اوتوماتیک دی سی میکنه (دیتا سند و رسیو ندارم)ولی وقتی دوباره میخام از نت استفاده کنم خودش کانکت نمیکنه و باید مودما خاموش و روشن کنم تا دوباره عملیات کانکت را انجام بده حالا نمی دونم این از تنظبمات ویندوز هست یا از کانفیگ مودم لطفا راهنمایی کنید.
راستی ایتم بگن که من با وایرلس لپ تاپ به نت وصل میشم

سلام.

چک کن موقع کانفیگ یه چیزی به نام Connect On-Demand نداره ؟ اون On-Demand مهمه. ببین اگه پیداش کردی غیر فعالش کن.

rasoul2005
11-12-2011, 21:32
درود

من تو ie ای پی 192.168.1.1 که میزنم وارد پنل مودم نمیتونم بشم اشکال تو کجاست

rasoul2005
11-12-2011, 21:38
درود

من تو ie ای پی 192.168.1.1 که میزنم وارد پنل مودم نمیتونم بشم اشکال تو کجاست

حل شد.مشکل از پروکس یود

mehran2190
11-12-2011, 23:23
تفاوت این 2 تا مودم چیه؟ هردوش وایرلس هست؟
1- ADSL MODEM - Linksys / WAG160N
2- Router - Linksys / E2000
اگه امکان داره مدل های همرده از برندهای دیگه رو معرفی کنید.

masood.ashoori789
13-12-2011, 01:43
دوستان میشه مودم رو آپدیت کرد؟ ورژنش رو میگم؟ (tplink 8811) با سیم. اگه میشه چه تاثیراتی داره؟ ممنون

آپدیت برای رفع ایرادات قبلی ارائه میشه . در هر صورت آپدیت کردن مفیده :31:

masood.ashoori789
13-12-2011, 02:27
تفاوت این 2 تا مودم چیه؟ هردوش وایرلس هست؟
1- ADSL MODEM - Linksys / WAG160N
2- Router - Linksys / E2000
اگه امکان داره مدل های همرده از برندهای دیگه رو معرفی کنید.

160 DSL مودمه
2000 اکسس پوینته .
مدل که خیلی زیاده . در کل فرقی نمیکنه . هر چی بخری با این اینترنت ایران هیچ فرقی نمیکنه . اگه ارزون میخوای دی لینک و تی پی لینک . اگه گرون میخوای لینکسیس .