PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] بحث و بررسی درباره ی مودم های ADSL

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

joe_satriani
27-07-2011, 20:29
سلام بچه ها.

من اینترنت 128 آسیا تک دارم و مودمم LINKSYS WAG 120 N دارم , چراغ DSL مودمم روشن شده ولی نمیدونم چطوری باید مودمم رو کانفیگ کنم و تنظیمات برای لپ تاپم و این چیزا رو هم بلد نیستم میشه لطفا راهنماییم کنید یا چند تا لینک بدین که بتونم مودمم رو کانفیگ کنم .

و لطفا اگه راهی داره بگین چطوری مودمم رو تنظیم کنم که شبا خودش بره رو یوزر و پسورد شبانه.

با سلام
دوست عزیزم در اولین پست همین تاپیک نحوه ی تنظیم کردن مودم شرح داده شده .

موفق باشید.

من میخوام از مخابرات سرویس بگیرم مخابرات شبانه رایگان داره؟
مودمی که تهیه کردم ولی هنوز پول ندادم tp link -TD -8811 هست که فقط یک پورت usb داره و منم دوتا سیستم و البته یک سوییچ 8 تایی هم دارم میخواستم بپرسم میشه مودمو به این سوییچ وصل و سوییچ اینترنتو شیر کنه بین کامپیوترهای دیگه و خودم؟
یا اینکه کلا باید مودم ای دی اس ال 4 پورته بگیرم؟

با سلام
بستگی به مخابرات شهرتون داره.
چون در برخی شهرها کلا اینترنتی که مخابرات میده در تمامی ساعات نامحدود هست.
بله امکان share کردنش هست. اما بهتر اینه که یه مودم 4 پورت بگیرید . چون اینطوری از سرعت بیشتری برخوردار هستید.

موفق باشید.

DECENT
28-07-2011, 13:29
سلام من وایمکس مبین نت رو گرفتم با مودم خارجی که وایر لس نداره

یه مودم ای دی اس ال linksys 120n هم دارم که روتر وایر لس هست

میخواستم بونم میشه از linksys برا وایرلس استفاده کرد ؟؟؟؟ چجوری؟؟؟

joe_satriani
28-07-2011, 18:11
سلام من وایمکس مبین نت رو گرفتم با مودم خارجی که وایر لس نداره

یه مودم ای دی اس ال linksys 120n هم دارم که روتر وایر لس هست

میخواستم بونم میشه از linksys برا وایرلس استفاده کرد ؟؟؟؟ چجوری؟؟؟

با سلام
بعید میدونم امکانش باشه.
بهم دیگه سوییچ نمیشن.

موفق باشید.

DECENT
28-07-2011, 20:48
مطمئنی دوست عزیز؟؟
اگه نشه پس یعنی باید یک روتر وایمکس برای استفاده وایر لس بگیرم؟؟؟؟

Amir Varasteh
28-07-2011, 21:44
مطمئنی دوست عزیز؟؟
اگه نشه پس یعنی باید یک روتر وایمکس برای استفاده وایر لس بگیرم؟؟؟؟
سلام.

مودم وایرلس پروتکلش 802.11 هست اما وایمکس 802.16 هست.

پس کلا اینها دو تا پروتوکل جدا هستن و نیمتونن با هم مرتبط باشن.

مثلا بلوتوث هم بطور بیسیم کار میکنه ، مودم وایرلس هم بیسیم کار میکنه ، اما به هیچ وجه به هم مرتبط نیستن.

DECENT
28-07-2011, 23:48
سلام.

مودم وایرلس پروتکلش 802.11 هست اما وایمکس 802.16 هست.

پس کلا اینها دو تا پروتوکل جدا هستن و نیمتونن با هم مرتبط باشن.

مثلا بلوتوث هم بطور بیسیم کار میکنه ، مودم وایرلس هم بیسیم کار میکنه ، اما به هیچ وجه به هم مرتبط نیستن.

ممنون دوست عزیز
حالا پیشنهادت واسه یه روتر وایمکس چیه که بگیرم
وایمکسم مبین نته.

Amir Varasteh
28-07-2011, 23:51
ممنون دوست عزیز
حالا پیشنهادت واسه یه روتر وایمکس چیه که بگیرم
وایمکسم مبین نته.
نمیدونم.

با وایمکس آشنایی ندارم.

armin_goooodboy
28-07-2011, 23:56
سلام دوستان

کسی اینجا مودم Zhone که با اینترنت مخابرات کانفیگ کرده باشه نداره؟

مدل 6211-13-302

راستش من به صورت bridge از داخل تنظیمات مودم و یه کانکشن Wan miniport (pppoe) با یوزر و پسی که مخابرات داده وصل میشم
اما میخوام این یوزر پس رو داخل مودم بدم
چون 2 تا کامپیوتر دارم و در شرایط فعلی حتما کامپیوتر من باید روشن باشه تا دومی هم اینترنت دار باشه
ضمن اینکه نمیخوام هر بار که ویندوز بالا اومد مجبور به کانکت کردن باشم

اگه کسی از تنظیمات این مودم خبر داره کمک کنه
اگر هم نه کسی از دوستان وقتش رو داره من تمام قیمت های کانفیگ wan مودم رو اینجا میذارم (حتی اگه بخواین بصورت عکس) تا راهنماییم کنه

ممنون میشم کمکم کنید
armin_goooodboy
29-07-2011, 00:49
مشکل من با اینکار حل شد:

مراحل ساخت کانکشن:
بعد از ورود به قسمت WAN شما دکمه ADD رو میرنید (این دکمه ای که گفتم بسته به نوع مودم و محیط مدیریت مودم هست) .
سپس Port رو معادل صفر VPI رو معادل صفر و VCI رو معادل 35 قرار میدی و بر روی next کلیک میکینی.
در قسمت Connection Type شما یک کانکشن از نوع PPP over Ethernet (PPPoE) انتخاب میکینید.بر روی next کلیک میکینی.
حالا در قسمت PPP Username یوزری که از شرکت گرفتی و در قسمت PPP Password پسووردی که از شرکت گرفتی رو وارد میکینی و در قسمت PPPoE Service Name یک نام دلبخواه واسه کانکشنت میزاری.
مقدار Authentication Method رو معادل Auto قرار میدی.
********مطلب مهم******** حالا تیک Enable NAT رو میذاری.
تیک Enabke Firewall رو هم میزاری.
حالا گزینه Use the following default gateway را انتخاب کرده سپس Use WAN Interface رو هم انتخاب میکنی.
و در آخر تیک دو گزینه:
Retry PPP password on authentication error

Bridge PPPoE Frames Between WAN and Local Ports (Default Enabled)

رو هم میزارید و بر روی next کلیک کرده ، کار تمام هست.

حالا قسمت IP کامپیوتر ها برای تمام سیستم ها هیچ IP تعیین نمیکنی ، یعنی در قسمت TCP/IP تیک کزینه Obtain and IP Address automatically و برای DNS server هم همینطور گزینه Obtain DNS Server Address automatically رو انتخاب میکنید.

دیگه تموم شد.
این تنظیمات رو هم خودم با صرف 48 ساعت وقت کشف کردم (خدا واسه هیچ کس نسیب نکنه)
مودم من D-link DSL-2520U هست.

اینو از یه فروم دیگه پیدا کردم

poloton7
29-07-2011, 11:42
سلام--من دوتا سوال دارم
1-من مودم tp8811 دارم واز مخابرات 128 گرفتم چند وقتی است دوتا مشکل به وجود امده است که از شما می خواهم به من جواب بدهید
-من وقتی با idm دانلود می کنم از حداکثر پهنای باندم استفاده می کند در شکل زیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما وقتی idm را قطع می کنم وفقط مروگر را باز می کنم سرعت بشدت کم می شود وبعضی وقتها قطع می شود شکل زیر

به نظر مشکل چی است--
2-وقتی اینترنت من قطع می شود مودمم که در حالت اتوماتیکpppoe وصل است وقتی اینترنت وصل می شود -مودم در حالت عادی نصب نمی شود باید به صورت کانکشن به اینترنت وصل شوم بعد دوباره مودم را کانفلیکت کنم تا حالا چند بار این کار را انجام دادم---به نظر شما مودم مشکل دارد-----متشکر

Fusi0n
29-07-2011, 13:29
نظرتون درباره مودم TD-w54kit چی ؟
و ایا تو همین رنج با این مشخصات هست که بشه خرید

lilietttt
30-07-2011, 13:37
سلام من مودم دی لینک دارم ! یه مشکل خیییییییییییییییللللللللی یییییییی بزرگ برام پیش اومده من اشتباها برنامه ی strike back upرو از توی کنترل پنل آن اینستال کردم ولی فورا متوجه شدم و کنسلش کردم و دوبار ه ریپیرش کردم اما الان پیغام خطای Windows Sockets initialization failed میده و حالا نمی دونم چیکارش کنم توی فرومای انگلیسی این طوری راهنمایی کرده بود که :
Error Message:
application : Windows Sockets initialization failed: text

Explanation:

This error can occur if the Wsock32.dll or Winsock.dll file is missing, is damaged, or has been replaced by a third-party protocol stack's sockets interface.

User Action:

Remove and reinstall the TCP/IP protocol. If you continue to get this message, contact the vendor of the third party protocol stack's interface and verify that the stack is compatible with the Wsock.dll or Winsock.dll.

حالا نمی دونم چیکار کنم؟ آیا باید مودم رو دوباره کانفیگ کنم؟ تورو خدا کمکم کنین!:(
اینم لینک همونی که اون بالا گفت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

راستی مشکل اصلیمم قطع شدن اینترنته اون پایین علامت ضربدر قرمز میاد و اینترنت وصل نمیشه!

lilietttt
30-07-2011, 14:24
سلام من مودم دی لینک دارم ! یه مشکل خیییییییییییییییللللللللی یییییییی بزرگ برام پیش اومده من اشتباها برنامه ی strike back upرو از توی کنترل پنل آن اینستال کردم ولی فورا متوجه شدم و کنسلش کردم و دوبار ه ریپیرش کردم اما الان پیغام خطای Windows Sockets initialization failed میده و حالا نمی دونم چیکارش کنم توی فرومای انگلیسی این طوری راهنمایی کرده بود که :
Error Message:
application : Windows Sockets initialization failed: text

Explanation:

This error can occur if the Wsock32.dll or Winsock.dll file is missing, is damaged, or has been replaced by a third-party protocol stack's sockets interface.

User Action:

Remove and reinstall the TCP/IP protocol. If you continue to get this message, contact the vendor of the third party protocol stack's interface and verify that the stack is compatible with the Wsock.dll or Winsock.dll.

حالا نمی دونم چیکار کنم؟ آیا باید مودم رو دوباره کانفیگ کنم؟ تورو خدا کمکم کنین!:(
اینم لینک همونی که اون بالا گفت:
کد:

راستی مشکل اصلیمم قطع شدن اینترنته اون پایین علامت ضربدر قرمز میاد و اینترنت وصل نمیشه!

دوستان ازونجایی که خیلی عجله داشتم راه حلشو پیدا کردم خدا خیر یه آقا خارجیه رو بده! :))))
راه حل:

1. delete the following registry keys.go to start run - type regedit and press enter.
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Servic es\Winsock
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Servic es\Winsock2
2. Reboot your computer.check if it works.
3. Go to start - control panel - the network connections folder, right click the icon for your local area connection
select properties.
4. single click on internet protocaol(TCP/IP) Click install, choose "protocol", and click "add..."
5. Click "Have Disk...", enter "\windows\inf", click OK
6. Select "Internet Protocol (TCP/IP), click OK
7. When the process is complete, reboot your computer.

joe_satriani
30-07-2011, 19:05
نظرتون درباره مودم TD-w54kit چی ؟
و ایا تو همین رنج با این مشخصات هست که بشه خرید

با سلام
همین مارک مدل خوبه.
اگه میخواید بخرید پیشنهاد میکنم

موفق باشید.

Fusi0n
31-07-2011, 14:28
با سلام
همین مارک مدل خوبه.
اگه میخواید بخرید پیشنهاد میکنم

موفق باشید.

ممنون من بیشتر احتیاج به یک روتر وایرلس دارم و بعد یک Wifi اون کیتش که همراهش از نوع USB به نظر به خوبی کار میکنه
روتر tl wr741nd چطوری

Fusi0n
31-07-2011, 18:20
من اخر سر یک روتر tl wr741nd گرفتم میخوام مودم ADSL به این روتر وصل کنم و با وای فای به اشتراک بزارم باید چیکار کنم؟!

gnulinux
31-07-2011, 19:32
سلام دوستان میخواستم یکی کمکم کنه که کانکشن dsl خودمو داخل همون مودم تنظیم کنم که مودم با روشن

شدن ودش به اینترنت وصل باشه الان تو ویندوز کانکشن PPOE دارم که باهاش به اینترنت وصل میشم یعنی اول با

وایرلس لپتاب به مودم وصل میشم بعد با این کانکشن به اینترنت حالا میخوام با همون وایرلس یه سره به اینترنت

وصل شم چند نوع تظیماتو امتحان کردم نشد

سرویس: مخابرات

نوع مودمم shuttle 915:

Hamid Reza
31-07-2011, 20:08
طبق قوانين انجمن هر گونه بحث در مورد وي پي ان خلاف قوانين انجمن مي باشد
با تشكر از توجهتون

sinaxex
01-08-2011, 01:25
ببینید دوست من الان حالت مودم شما روی Bridge هست که اگر بزارید روی PPPOE همان نقش PPPOE کانکشن سیستم عامل (ویندوز اتون) رو ایفا میکنه

tazevared2006
01-08-2011, 07:19
اااااااه ه ه ه ه ..... 1252 صفحه... :18:
آقا اصلا بزارید من مشکلم رو از اول بگم:
من اینترنتم رو از مخابرات منطقه مون گرفتم. مودمم هم Linksys WAG120N هستش. همونطور که از آیدیم مشخصه من یه کروموزوم و تک سلولی هستم (تازه واردم) :27:
میشه قدم به قدم کمکم کنین تا بتونم وصل شم.

اول از همه بگم که داشته هام اینه:
1- مودم Linksys WAG120N
2- یوزر نیم و پسوردی که مخابرات بهم داده
3- یه دفترچه راهنما که مخابرات بهم داده که تقریبا به دردم نخورد اینم لینک دفترچه :

کارایی که انجام دادم:
1- مودم رو همونطوری که توی دفنرچه توضیح داده بود وصل کردم.
2- یه کانکشن PPPoe ساختم توی ویندوز و یوزر و پسوردش رو همونی دادم که مخابرات بهم داده بود.
3- مودمم رو به شکل زیر کانفیگ کردم.
توی قسمت User Name و Password مودمم بازم همونایی رو دادم که مخابرات محترم بهم داده.

کارایی که انجام دادم درسته یا نه؟؟؟ چه کارای دیگه ای رو باید انجام بدم؟؟؟

King Of Iran
01-08-2011, 12:08
سلام

میشه یکی آموزش کانفینگ کردن مودم linksys را برای من توضیح بده؟
خواهش میکنم فوریه

یوزر و پسورد دارم ، مودم هم دارم ولی نمیدونم چی کار کنم

با سپاس از دوستان

Amir Varasteh
01-08-2011, 13:49
سلام

میشه یکی آموزش کانفینگ کردن مودم linksys را برای من توضیح بده؟
خواهش میکنم فوریه

یوزر و پسورد دارم ، مودم هم دارم ولی نمیدونم چی کار کنم

با سپاس از دوستان
چه مدلی ؟

میخوای PPPoE باشه ؟

gnulinux
01-08-2011, 14:00
سلام فقط قسمت بریدج رو به PPPOE تغییر دادم ولی وصل نشد الا عکسو واسه کل مراحل میزارم میشه دقیقا

باید چیارو تغییر بدم

5ajad
01-08-2011, 16:22
بچه ها قیمت این linksys wag120n چنده ؟
ویرایش:
با 7pn مشکلی نداره؟
ممنون

King Of Iran
01-08-2011, 16:45
چه مدلی ؟

میخوای PPPoE باشه ؟

مدلش wag200g هست

راهنماییم میکنید؟

Amir Varasteh
01-08-2011, 17:14
مدلش wag200g هست

راهنماییم میکنید؟

King Of Iran
01-08-2011, 19:59

سلام ممنون از شما
امروز عصر رفتم خود شرکتی که سرویس گرفته بودم کانفینگش کرد و جلو خودم چراغ adsl روشن شد ولی الان که اومدم خونه وصلش که میکنم به pc چراغش روشن نمیشه و نمیتونم وصل بشم به نت به نظرتون مشکل از کجاست؟

جی کار کنم؟:41:
الان با دیال آپم

Amir Varasteh
01-08-2011, 22:25
سلام ممنون از شما
امروز عصر رفتم خود شرکتی که سرویس گرفته بودم کانفینگش کرد و جلو خودم چراغ adsl روشن شد ولی الان که اومدم خونه وصلش که میکنم به pc چراغش روشن نمیشه و نمیتونم وصل بشم به نت به نظرتون مشکل از کجاست؟

جی کار کنم؟:41:
الان با دیال آپم
مودم رو 20 دقیقه خاموش کن.

تمام تلفنها رو از دوشاح بکش و دوباره مودم رو روشن کن ببین چی میشه.

frost-speed
02-08-2011, 12:25
سلام به همه دوستان
من از مودم shuttle adsl wireless 915 wm استفاده می کنم و تازه راش انداختم ولی برای استفاده به صورت بیسیم مشکل دارم هر کار می کنم به اینترنت وصل نمیشه ( به کانکش وصل میشه ولی میگه no internet access )
میشه منو راهنمایی کنید ؟! :)
خیلی ممنون

payman1991
02-08-2011, 15:52
مودم linksys wag 120
سرور آسیا تک
مشکل : معمولا روزی یک بار ارتباطم با مودم قطع میشه و چراغ وایر لس مودم خاموش یا شروع به چشمک زدن با فاصله زمانی زیاد میکنه ؛ تا مودما خاموش روشن نکنم درست نمیشه ، ضمنا مودمم همیشه روشنه (به خاطر داشتن چندتا یوزر تو یه ساختمان) ولی واسه زیرش یه سیستم تهویه بسیار نایس درست کردم که داغ نکنه؛با ریست هم درست نشد

help meeeeeeeeeeeeeeeee

Mohammad_es66
02-08-2011, 16:10
سلام دوستان
من یه مشکلی دارم مودمم با یوزر و پسورد که داخلشه کار نمیده حتما باید کانکشن بسازم قبلا کار میداد و چند بار هم یوزر و پسورد هم داخلش دادم مشکلی نداشت ولی از دیشب خودش قطع شد و دیگه هم کانکت نشد فقط با کانکشن کار پیش میره وقتی یوزر و پس ورد را داخلش سیو میکنی جواب نمیده به نظرتون مشکل از کجاست اموزش های زیادی هم گرفنم حتی مربوط به مودم خودم ولی باز نمیشه مودمم هم asus 602 هستش

Amir Varasteh
02-08-2011, 17:24
مودم linksys wag 120
سرور آسیا تک
مشکل : معمولا روزی یک بار ارتباطم با مودم قطع میشه و چراغ وایر لس مودم خاموش یا شروع به چشمک زدن با فاصله زمانی زیاد میکنه ؛ تا مودما خاموش روشن نکنم درست نمیشه ، ضمنا مودمم همیشه روشنه (به خاطر داشتن چندتا یوزر تو یه ساختمان) ولی واسه زیرش یه سیستم تهویه بسیار نایس درست کردم که داغ نکنه؛با ریست هم درست نشد

help meeeeeeeeeeeeeeeee
مطمئنی مشکل از سمت ISP نیست ؟

به پشتیبانی زنگ بزن.

joe_satriani
02-08-2011, 20:35
سلام دوستان
من یه مشکلی دارم مودمم با یوزر و پسورد که داخلشه کار نمیده حتما باید کانکشن بسازم قبلا کار میداد و چند بار هم یوزر و پسورد هم داخلش دادم مشکلی نداشت ولی از دیشب خودش قطع شد و دیگه هم کانکت نشد فقط با کانکشن کار پیش میره وقتی یوزر و پس ورد را داخلش سیو میکنی جواب نمیده به نظرتون مشکل از کجاست اموزش های زیادی هم گرفنم حتی مربوط به مودم خودم ولی باز نمیشه مودمم هم asus 602 هستش

با سلام
شاید سرویس دهندتون موقتا داره تنظیماتی انجام میده و نمیشه به صورت pppoe وصل شد.
مودم رو یه دور ریست کنید و دوباره کانفیگش کنید

موفق باشید.

payman1991
02-08-2011, 20:42
مودم linksys wag 120
سرور آسیا تک

help meeeeeeeeeeeeeeeee

به پشتیبانی زنگ بزن.

مشکل از ISP نیست ، چراغ اینترنت و dsl روشنه و بقیه کسایی که دارند استفاده میکنند مشکلی ندارند

nima_19
02-08-2011, 21:52
رفتم یه مودم Zyxel p-650-t1 v3 خریدم,اومدم راه اندازیش کنم هر کاری توی دفترچه گفته بود کردم حتی رفتم توی سایت شاتل و راهنمای نصب رو گرفتم و هر کاری گفته بود کردم ,چراغ اینترنت و لاین روشن میشه ولی روی مانیتور توی تولبار یه مثلث زرد هست و نمیتونم برم تو نت ,مخمان ترکید,کمکی نمایید

tazevared2006
03-08-2011, 05:56
من یه مشکل دارم. وقتی روی کانکشنم کلیل میکنم کانکت میشم و چراغ اینترنت روی مودمم هم روشن میشه و برای دو سه دقیقه اینترنت دارم ولی بعدش یهو چراغ اینترنت روی مودمم خاموش میشه و دیگه نت ندارم. چراغ DSL روی مودمم همیشه روشنه. میشه بگید مشکل چیه؟؟؟
مودم : Linksys WAG120N

Mohammad_es66
03-08-2011, 08:48
با سلام
شاید سرویس دهندتون موقتا داره تنظیماتی انجام میده و نمیشه به صورت pppoe وصل شد.
مودم رو یه دور ریست کنید و دوباره کانفیگش کنید

موفق باشید.

نه زنگ زدم از اونجا تست کردند گفتند هیچ مشکلی نداره فکر کنم مشکل از خودم باشه اخه اول با کانکشن هم مشکل داشت یه خورده مودم رو دستکاریش کردم شد ولی تا سیو میکنی داخل خودش این
Windows can't communicate with the device resources (Primary DNS Server)
ارور رو میده چندین بار هم ریست کردم و دوباره کانفیگ کردم ولی جواب نمیده فکر کنم باید تو تنظیمات نتورک کانکشن تو اینترنت پروتوکل اونجا که ای پی رو میزنند قسمت اپی هارو بلدم ولی نمیدونم dns رو چی بزنم

SaMsUnG
03-08-2011, 21:33
آقا من دو تا سوال دارم خواهشا جواب بدید :

1- تفاوت کانکشنها (PPPoA , PPPoE , Bridge ) در چیست ؟ (کامل لطفا)

2- ما یک خط تلفن داریم که من میخوام adsl را بهش وصل کنم پریزی که تلفنمان بهش وصل میشه داخل آشپزخانه هستش و پریز برای pc داخل اتاق دیگری ، حالا سوال اینجاست که برای پریز آشپزخانه نیاز به میکرو فیلتر هستش ؟ و اگر بخواهند داخل خانه از پریزهای دیگر با همان یک خط با دیال آپ (در حین حال که adsl داریم) وصل بشوند امکانش هست ؟

Mohammad_es66
04-08-2011, 16:54
نه زنگ زدم از اونجا تست کردند گفتند هیچ مشکلی نداره فکر کنم مشکل از خودم باشه اخه اول با کانکشن هم مشکل داشت یه خورده مودم رو دستکاریش کردم شد ولی تا سیو میکنی داخل خودش این
Windows can't communicate with the device resources (Primary DNS Server)
ارور رو میده چندین بار هم ریست کردم و دوباره کانفیگ کردم ولی جواب نمیده فکر کنم باید تو تنظیمات نتورک کانکشن تو اینترنت پروتوکل اونجا که ای پی رو میزنند قسمت اپی هارو بلدم ولی نمیدونم dns رو چی بزنم

اقا مشکل حل شد زنگ زدم به شرکت گفتند مک شما بسته شده واز اونجا درست کردند

joe_satriani
05-08-2011, 20:43
آقا من دو تا سوال دارم خواهشا جواب بدید :

1- تفاوت کانکشنها (PPPoA , PPPoE , Bridge ) در چیست ؟ (کامل لطفا)

2- ما یک خط تلفن داریم که من میخوام adsl را بهش وصل کنم پریزی که تلفنمان بهش وصل میشه داخل آشپزخانه هستش و پریز برای pc داخل اتاق دیگری ، حالا سوال اینجاست که برای پریز آشپزخانه نیاز به میکرو فیلتر هستش ؟ و اگر بخواهند داخل خانه از پریزهای دیگر با همان یک خط با دیال آپ (در حین حال که adsl داریم) وصل بشوند امکانش هست ؟

با سلام
1- تفاوت pppoe با bridge در این هست که شما اگه بخواید به صورت اتومات وصل بشید یعنی با روشن شدن مودم به اینترنت وصل بشید pppoe تنظیم میکنید
اما اگه بخواید با کانکشن از داخل ویندوز وصل بشید از حالت bridge استفاده میکنید.
حالا یه حسنی که pppoe داره این هست که اگه وایرلس مودم رو بخواید فعال کنید باید حتما در همین حالت تنظیم کرده باشید.
2- بله امکانش هست

موفق باشید.

omidsa
06-08-2011, 17:34
سلام
مودم لینکسیس 120 بهتره یا ایسوس n13u آخه ایسوسه یو اس بی می خوره میشه فایل با فلش شیر کرد؟
در ضمن سوال دیگه این که با پورت یو اس بی ایسوس می تونم به کامپیوتری که لن نداره وصل کنم و از لن مودم به کامپیوتر دیگه و موبایل با مودم وصل شم؟در ضمن با لپ تاپ می تونم به ایسوسه وصل شم؟(وای فای داره؟)
لطفا اشکالات n13u رو بگید.
مر30

salty
06-08-2011, 20:45
آقا سلام خسته نباشید
توروخدا کمکم کنید
من یه مودم pin avid گرفتم بعد از کلی دردسر و مشکلات ؛ هنوز چراغ لینکش ثابت نمیشه علتش چیه ؟
خواهشا یکی جواب بده

soomii
07-08-2011, 08:38
سلام. من مودم td-link8901g گرفتم. ولی خیلی مشکل دارم.

1- اولش که cd مودم رو تو لپ تاپ میزارم از اون مرحله ای که بین گزینه های PPPOE و bridge باید یکی رو انتخاب کنیم. اگه PPPOE رو انتخاب کنم در مرحله آخر error020 میده و مجبورم گزینه bridge رو انتخاب کنم تا بتونم تا آخرین مرحله برم.

2- طبق گفته دفترچه راهنما کانفینگ کردم و لی به اینترنت وصل نمیشه و error 691 میده. اینم بگم که چراغ adsl مودم روشنه. و چراغ اینترنت خاموشه.

مشکل دوم که فکر کنم مربوط به مخابراته و هنوز کاری نکرده ولی مشکل قسمت اول نمیدونم از کجاست؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.

pingme
07-08-2011, 09:50
سلام
اگه کسی نحوه تنظیم مودم وایرلس رو روی خطوط نوری مخابرات میدونه لطفا راهنمایی کنه

pingme
07-08-2011, 09:56
سلام
چراغ adsl مودم من خاموشه و وقتي گوشي تلفن رو برميدارم درست ميشه كسي ميدونه علتش چيه؟
tp-link td-8811
با تشكر

سلام
احتمال داره اسپلیتر خراب باشه یا اینکه اگه از دوشاخه تلفن ضد برق استفاده میکنی از نوع ساده استفاده کن

اگه چندتا گوشی داری بهتره واسه هرکدوم یه اسپلیتر بزاری

urumchi
07-08-2011, 19:30
آقا سلام خسته نباشید
توروخدا کمکم کنید
من یه مودم pin avid گرفتم بعد از کلی دردسر و مشکلات ؛ هنوز چراغ لینکش ثابت نمیشه علتش چیه ؟
خواهشا یکی جواب بده

سلام منم pin avid دارم. اگه چراغ لينك ثابت روشن نميمونه بخاطر اينه كه حتما خطتون رانژه نشده يا اگه خط رانژه س حتما خط تلفن تون مشكلي داره كه سيگنال به مودم نميرسه

hamed69it
08-08-2011, 14:22
من از مخبرات استان اصفهان اشتراک اینترنت گرفتم و مدل مودمم TP_LInk td-8811 است وقتی سی دی مودم را اجرا می کنم تو قسمت install adsl device وقتی داره وضعیت شبکه رو بررسی می کنه یکی از پیغام های زیر رو میده:
please check network connectivity.
please check the model of your router
error code oo6

the connectivity of router's line port is detected failed.please check your network and retry.
error code 045

اینم بگم که چراغ adsl مودم روشن نیست.از دو شاخه ضد برق هم استفاده نمی کنم.سیم تلفن را هم مستقیم به مودم زدم ولی درست نشد.

مودم را هم از طریق usb وصل کردم.

حالا مشکل از کجاست؟چی کار باید بکنم؟
قضیه رانژه بودن خط چیه؟

mr-dion
08-08-2011, 18:04
سلام
من امروز یه مودم asus n 11 خریدم ولی هر کاری میکنم lan رو نمیشناسه
ولی با مودم قبلیم راحت کانکت میشم
نمیدونم باید چیکار کنم
هی ارور میده the cable unplagged
ولی مودم قبلیم اینطور نیست

joe_satriani
08-08-2011, 21:19
سلام
من امروز یه مودم asus n 11 خریدم ولی هر کاری میکنم lan رو نمیشناسه
ولی با مودم قبلیم راحت کانکت میشم
نمیدونم باید چیکار کنم
هی ارور میده the cable unplagged
ولی مودم قبلیم اینطور نیست

با سلام
کابل لن که استفاده میکنید همون قبلی هست یا جدیده؟
و اینکه آیا زمانی که میزنید کابل رو به کامپیوتر چراغ لن روی مودم روشن میشه یا خیر؟

موفق باشید.

mr-dion
08-08-2011, 21:32
با سلام
کابل لن که استفاده میکنید همون قبلی هست یا جدیده؟
و اینکه آیا زمانی که میزنید کابل رو به کامپیوتر چراغ لن روی مودم روشن میشه یا خیر؟

موفق باشید.
کابل لن 100% سالمه
چراغ لن ثابت میشه
tthe cable unplagged
نمیشه رفت تو تنظیمات مودم
بعضی وقتام که میشه رفت بعد از 1 -2 دقیقه دیگه دسترسی به تنظیمات مودم )192.168.1.1 ( قطع میشه

EXTREME
08-08-2011, 21:40
کابل لن 100% سالمه
چراغ لن ثابت نمیشه
tthe cable unplagged
درایور کارت شبکه رو به روز کنید و تنظیمات مودم رو ریست کنید
اگه مودم یه پورت دیگه لن داره از اون استفاده کنید

mr-dion
08-08-2011, 21:45
درایور کارت شبکه رو به روز کنید و تنظیمات مودم رو ریست کنید
اگه مودم یه پورت دیگه لن داره از اون استفاده کنید
چراغ لن ثابت میشه
اشتباه چاپی بود اون :31:
از 4تا پورت لن هم استفاده کردم فرق نداره

mr-dion
08-08-2011, 22:06
1) The setting of Dynamic Ip or Static IP connection is not valid.
2) Please check if you entered correct WAN IP Address and DNS.
این دوتا ارور رو میده

urumchi
09-08-2011, 02:43
1) The setting of Dynamic Ip or Static IP connection is not valid.
2) Please check if you entered correct WAN IP Address and DNS.
این دوتا ارور رو میده

مشكل شما مربوط به سرور isp تون ميشه

منم همين مشكل رو با adsl مخابرات اروميه داشتم و 2 تا كار رو انجام دادم تا درست شد:

اول: به كارت شبكه م دستي آي پي دادم و DNS سرورها رو درست ست كردم مثلا براي مخابرات اروميه آي پي DNS Server اينه: 217.218.127.104

دوم: مودم رو هم نرم افزاري و هم دستي رست كردم و گذاشتم رو حالت PPPoE و حالا مثل بچه آدم كار ميكنه!

*** مهم ***

در تمام اين مراحل سوكت تلفن رو از مودم جدا كرده بودم چون وقتي سوكت تلفن به مودم وصل بود همه چيز بهم ميريخت

mr-dion
09-08-2011, 09:05
مشكل شما مربوط به سرور isp تون ميشه

منم همين مشكل رو با adsl مخابرات اروميه داشتم و 2 تا كار رو انجام دادم تا درست شد:

اول: به كارت شبكه م دستي آي پي دادم و DNS سرورها رو درست ست كردم مثلا براي مخابرات اروميه آي پي DNS Server اينه: 217.218.127.104

دوم: مودم رو هم نرم افزاري و هم دستي رست كردم و گذاشتم رو حالت PPPoE و حالا مثل بچه آدم كار ميكنه!

*** مهم ***

در تمام اين مراحل سوكت تلفن رو از مودم جدا كرده بودم چون وقتي سوكت تلفن به مودم وصل بود همه چيز بهم ميريخت

انجام دادم نشد
اصلا چراغ لینک ثابت نمیشه

saam_metal5
09-08-2011, 09:25
دوستان من یک مشکل اساسی با مودم linksys WAG120N-AP دارم اینه که هر طور که بگین کانفیگش کردم ولی چراغ اینترنتش روشن نمیشه یعنی اینترنت ندارم فقط یک بار شبش تا صبح داشتم دیگه ندارم یک جای دیگه بردم طرف زد پیش اون کار کرد ولی پیش من نداره ولی مودم های دیگه پیش من خیلی راحت جواب میدن
((من این رو واسه دوستم خریدم الان خودشم شاکیه آخه پیش اونم یک روز وصل شده بود دیگه وصل نمیشه به نطرتون چیکار کنم آبروم رفته یک پیشنهاد بدین )))
:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41:

urumchi
09-08-2011, 19:37
انجام دادم نشد
اصلا چراغ لینک ثابت نمیشه

خط شما رانژه شده؟ كي واسه adsl درخواست دادي؟

mr-dion
09-08-2011, 21:31
خط شما رانژه شده؟ كي واسه adsl درخواست دادي؟
تقریبا 4ساله رانژه هست :31:
با این مودم مشکل دارم کابل wan وصل نیست میگه
با مودم قبلیم کانکت میشم راحت

saam_metal5
09-08-2011, 22:12
دوستان من یک مشکل اساسی با مودم linksys WAG120N-AP دارم اینه که هر طور که بگین کانفیگش کردم ولی چراغ اینترنتش روشن نمیشه یعنی اینترنت ندارم فقط یک بار شبش تا صبح داشتم دیگه ندارم یک جای دیگه بردم طرف زد پیش اون کار کرد ولی پیش من نداره ولی مودم های دیگه پیش من خیلی راحت جواب میدن
((من این رو واسه دوستم خریدم الان خودشم شاکیه آخه پیش اونم یک روز وصل شده بود دیگه وصل نمیشه به نطرتون چیکار کنم آبروم رفته یک پیشنهاد بدین )))
یک نفرم نیست جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟

urumchi
10-08-2011, 00:36
تقریبا 4ساله رانژه هست :31:
با این مودم مشکل دارم کابل wan وصل نیست میگه
با مودم قبلیم کانکت میشم راحت

خب البته فكر كنم 4 سال كافي باشه :31: (خودم از سوالي كه كردم خنده م گرفت!)

پس مشكل از مودمتون هست، ببريد يه جاي ديگه تست كنيد

a6l3i
10-08-2011, 18:44

سلام ، شما اگه میتونید ، مودم رو ببرید پیش همون کسی که میگید تست کرد و جواب داد. بگین یه روز پیشش بمونه و باهاش کار کنه. برای اون که فرقی نداره از مودم خودش استفاده کنه یا شما. ممکنه مودم بعد از چند ساعت که داع میشه و کار میکنه مشکل دار میشه.
اگه این طور بود ببرید برای گارانتی.

موفق باشید

bigbang0661
11-08-2011, 00:59
سلام دوستان. من یه مودم cnet مدل car-854 گرفتم. خط adsl رو هم از مخابرات. من با کابل میتونم به اینترنت وصل بشم ولی با وایرلس نمیتونم. وایرلس لپ تابم هم سالمه. میخواستم منو راهنمایی کنید.

Amir Varasteh
11-08-2011, 07:19
سلام دوستان. من یه مودم cnet مدل car-854 گرفتم. خط adsl رو هم از مخابرات. من با کابل میتونم به اینترنت وصل بشم ولی با وایرلس نمیتونم. وایرلس لپ تابم هم سالمه. میخواستم منو راهنمایی کنید.
سلام.

بایستی مودم رو روی حالت PPPoE قرار بدی.

payman1991
11-08-2011, 10:30
مودم linksys wag 120
سرور آسیا تک

help meeeeeeeeeeeeeeeee

به پشتیبانی زنگ بزن.

مشکل از ISP نیست ، چراغ اینترنت و dsl روشنه و بقیه کسایی که دارند استفاده میکنند مشکلی ندارند

heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllpppppppppppppppp ppppppppppppppppppp:19::19::19::19:

bigbang0661
11-08-2011, 11:06
سلام.

بایستی مودم رو روی حالت PPPoE قرار بدی.

سلام دوست عزیز. رو حالت pppoe قرار دادم ولی هنوزم با وایرلس کار نمیکنه

elvin_1987
11-08-2011, 11:51
سلام دوستان من میخوام یک مودم وایرلس بگسرم.اما موندم اخه یه دونه تی پی 8811 دارم می خوام یه روتر یا اکسیس پوینت بگیرم.

حالا دوستان میشه یه اکسیس پوینت معرفی کنند که بشه روش اکانت ساخت یعنی برا یه کاربر پورت تعریف کرد که مثلا یک ساعت هر روز بتونه از اینترنت استفاده کنه و تو اون یک ساعت بیشتر از 40 مگ نتونه استفاده کنه.ایا همچین چیزی امکان داره؟
ممنون میشم یم مدل معرفی کنید که وایرلس سری N باشه.

دوستان با روتر میشه شبکه داخلی ساخت و مثلا کامپیوتر ها رو شبکه کرد برای انتقال دیتا بین هم مثل اکسیس پوینت؟بدون اینترنت .

a6l3i
11-08-2011, 14:08
heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllpppppppppppppppp ppppppppppppppppppp:19::19::19::19:
منظورت اینه که بقیهء کاربرها به مودم وصلن و فقط شما قطع میشی؟ اونها هم با وایرلس وصلن یا LAN؟

Amir Varasteh
11-08-2011, 17:54
سلام دوستان من میخوام یک مودم وایرلس بگسرم.اما موندم اخه یه دونه تی پی 8811 دارم می خوام یه روتر یا اکسیس پوینت بگیرم.

حالا دوستان میشه یه اکسیس پوینت معرفی کنند که بشه روش اکانت ساخت یعنی برا یه کاربر پورت تعریف کرد که مثلا یک ساعت هر روز بتونه از اینترنت استفاده کنه و تو اون یک ساعت بیشتر از 40 مگ نتونه استفاده کنه.ایا همچین چیزی امکان داره؟
ممنون میشم یم مدل معرفی کنید که وایرلس سری N باشه.

سلام.

همچین اکسس پوینتی من ندیدم که بشه این کارا رو روش کرد. فقط میشه به کامپیوترهای خاص برنامه داد که کی وصل باشن و کی اینترنت داشته باشن و اینا. اما نمیشه حجم داد !

دوستان با روتر میشه شبکه داخلی ساخت و مثلا کامپیوتر ها رو شبکه کرد برای انتقال دیتا بین هم مثل اکسیس پوینت؟بدون اینترنت .
بله میشه.

joe_satriani
11-08-2011, 19:40
سلام دوست عزیز. رو حالت pppoe قرار دادم ولی هنوزم با وایرلس کار نمیکنه

با سلام
چراغ Wan روی مودمتون روشن هست؟

موفق باشید.

SaMsUnG
11-08-2011, 19:48
دوستان منظور از اکسس پوینت چیست ؟

NirvanaH
11-08-2011, 20:14
حذف شود!!!

حامد:11:

elvin_1987
11-08-2011, 20:24
سلام.

همچین اکسس پوینتی من ندیدم که بشه این کارا رو روش کرد. فقط میشه به کامپیوترهای خاص برنامه داد که کی وصل باشن و کی اینترنت داشته باشن و اینا. اما نمیشه حجم داد !

بله میشه.
مرسی.
روتریرو میشناسید برام معرفی کنید از سری N که بشه برای کاربر ها محدودیت معرفی کرد.مثلابشه محدودیت زمان و وحدودیت مصرف دیتا اینترنت...
قیمت مناسب هم باشه خیلی عالی میشه.
اگه چنین امکانی نیست من برم یک مودم ای دی اس ال وایرلس بگیرم:10:

Amir Varasteh
11-08-2011, 23:50
مرسی.
روتریرو میشناسید برام معرفی کنید از سری N که بشه برای کاربر ها محدودیت معرفی کرد.مثلابشه محدودیت زمان و وحدودیت مصرف دیتا اینترنت...
قیمت مناسب هم باشه خیلی عالی میشه.
اگه چنین امکانی نیست من برم یک مودم ای دی اس ال وایرلس بگیرم:10:
ببین عرض کردم که از قمست Access Control میشه تعیین کرد که کدوم کامپیوتر به اینترنت دسترسی داشته باشه یا نه.

اما تعیین میزان حجم مصرفی و ... رو باید با نرم افزاری مثل ISA Server و Bandwidth Splitter انجام بدی و امکان پیکربندی روی مودم وجود نداره.اگرم هست من نشنیدم و بلد نیستم.

payman1991
12-08-2011, 10:02
منظورت اینه که بقیهء کاربرها به مودم وصلن و فقط شما قطع میشی؟ اونها هم با وایرلس وصلن یا LAN؟

گفتم ؛ چراغ وایر لس خاموش میشه یا با فرکانس پایین چشمک میزنه ؛ همه کاربرا قطع میشن و جالب اینجاست که لن هم قطع میشه

elvin_1987
12-08-2011, 10:24
ببین عرض کردم که از قمست Access Control میشه تعیین کرد که کدوم کامپیوتر به اینترنت دسترسی داشته باشه یا نه.

اما تعیین میزان حجم مصرفی و ... رو باید با نرم افزاری مثل ISA Server و Bandwidth Splitter انجام بدی و امکان پیکربندی روی مودم وجود نداره.اگرم هست من نشنیدم و بلد نیستم.
مرسی دوست عزیز.
اخه تو برخی روتر ها که فروشگاه ها گذاشتن قسمتی هست برا محدودیت زمانو این ور چیزا فکر کردم مال:31:.

پس ای اس پی های که سرویس ای دی اس ال مین از چه برنامه هایی استفاده میکنند؟

Amir Varasteh
12-08-2011, 12:03
پس ای اس پی های که سرویس ای دی اس ال مین از چه برنامه هایی استفاده میکنند؟
نمیدونم ...

masood.ashoori789
13-08-2011, 14:27
خود شما میگی ISP . همونطور که دوستمون گفتند اونا سرور دارن . اگه شما میخوای یه چنین کاری بکنی حتما باید یک کامپیوتر به عنوان ورودی اینترنت در نظر بگیری و همه ی کنترل ها رو روی اون انجام بدی . اگه ISA بلدی که هیچی . اگه بلد هم نباشی میتونی با نرم افزار های کاربردی این محدودیت ها رو اعمال کنی . مثل برنامه CCPrpxy .

hamed69it
15-08-2011, 11:56
دوستان من یک مشکلی دارم چندتا عکس میزارم ببینید مشکلم چیه؟
لطفا جواب بدید،اعصابم دیگه داغون شده!
این بگم که از مخابرات اینترنت گرفتم

bakhi
15-08-2011, 12:31
سلام
آقا ما یه 1 میلیون باری پرسیدیم به جایی نرسیدیم اینم روش
مودم من tplink-w8960n هست
به صورت اتوماتیک کانکت نمیشه . به صورت دستی هم کانفیگش کردم وی پی آی و وی سی آی هم 0 و 35 هست
دیگه چی ؟
خواهشمندیم یکی کمککککککککککککککککککککککک کک کنه:19:

omidsa
15-08-2011, 14:55
سلام
من مودمم wag120 هست.یه pc با دانگل می خوام وصل بشم با یه pc که با lan مستقیم به مودم وصله. ولی هر کاری می کنم با وایرلس نمی شه.یعنی دانگل مودم رو میشناسه اما بعد که می خواد وصل شه می گه unable to associate.در ضمن شبکه wpa2 هست.با qss هم نمی شه همین پیغام رو می ده.با خود ویندوز هم دکمه کانکت رو می زنم وصل نمی شه.
لطفا راهنمایی کنید.

---------- Post added at 02:55 PM ---------- Previous post was at 02:54 PM ----------

فعال کردن access point مودم wag120 چه طوریه؟چون تو ستاپش چیزی به این نام ندیدم!:41:

a6l3i
15-08-2011, 15:55
گفتم ؛ چراغ وایر لس خاموش میشه یا با فرکانس پایین چشمک میزنه ؛ همه کاربرا قطع میشن و جالب اینجاست که لن هم قطع میشه

من با توجه به توضیح قبلی تون فکر کردم که فقط شما قطع میشین:

چراغ اینترنت و dsl روشنه و بقیه کسایی که دارند استفاده میکنند مشکلی ندارند

وقتی اینجوری میشه کلا وارد 192.168.1.1 هم نمیشه؟
اگه اینطوره شاید یه باگ باشه. یه نگاه بندازید و ببینید که ورژن firmware مودم تون چنده. حتی اگه با آخرین ورژنِ موجود یکی بود ، پیشنهاد میکنم یه بار دوباره نصبش کنید.
چون این جور مشکلات از تنطیمات بعیده باشه

joe_satriani
15-08-2011, 20:44
سلام
به صورت اتوماتیک کانکت نمیشه . به صورت دستی هم کانفیگش کردم وی پی آی و وی سی آی هم 0 و 35 هست
دیگه چی ؟

با سلام
دوست عزیزم دو تا حالت هست.
یکی pppoe که به صورت اتوماتیک وصل میشه و ازتون vpi و vci میخواد
یکی هم bridge که باید کانکشن رو راه اندازی کنید و اون اطلاعات بالا رو دیگه نمیخواد.
الان شما بگید که دقیقا خواسته تون چی هست؟
میخواید اتوماتیک وصل شید یا دستی؟

موفق باشید.

K A R I M I
15-08-2011, 20:57
سلام
دیگه چی ؟
سلام ( اگر همه کانفیگ رو درست انجام داده اید و نم تونید وصل بشید مراحل زیر رو دنبال کنید )
شما زنگ بزن به شرکتی که از اون سرویس گرفتی و بگو که از طریق pppoe نمی تونم وصل بشم ، در عرض چند ثانیه مشکلتون رو برطرف می کنند !
من خودم هم نمی تونستم که از این طریق وصل بشم ، با پشتیبانی تماس گرفتم و آنها مشکل رو برطرف کردند !

pouraboutaleb
15-08-2011, 23:47
تنظیمات مودم TP-Link WA5210G برای اشتراک گزاشتن اینترنت را می خوام

bakhi
16-08-2011, 09:09
با سلام
دوست عزیزم دو تا حالت هست.
یکی pppoe که به صورت اتوماتیک وصل میشه و ازتون vpi و vci میخواد
یکی هم bridge که باید کانکشن رو راه اندازی کنید و اون اطلاعات بالا رو دیگه نمیخواد.
الان شما بگید که دقیقا خواسته تون چی هست؟
میخواید اتوماتیک وصل شید یا دستی؟

موفق باشید.

سلام
میخوام اتوماتیک وصل بشم . pppoe هم تنظیم کردم بازم اتوماتیک کانکت نشد :41:

helfi64
16-08-2011, 14:11
با سلام
من مودم TD-W8950ND خریداری کردم و از سرویس مخابرات استفاده میکنم
وقتی تنظیمات رو روی حالت Bridge گذاشتم به اینترنت وصل میشه و هیچ مشکلی ندارم ( چراغ لن مودم هم سریع چشمک میزنه)
اما من به حالت pppoe نیاز شدید دارم و تنظیمات رو طبق دفترچه راهنما انجام دادم اما اینترنت وصل نمیشه - ip رو عوض کردم بازهم نشد - تمام مشخصات لازم رو صحیح وارد کردم( مثلا vpi-vci و غیره )
( چراغ اینترنت روشن نمیشه )
از سرویس دهنده هم سوال کردم گفت که سرویس ما مشکلی نداره و مشکل از مودم شماست
لطفا کمک کنید
با تشکر

f_22
16-08-2011, 14:24
سلام دوستان
من تازه 512 نامحدود از مخابرات گرفتم حالا میتونین مراحل نصب و راه اندازیش رو توضیح بدین؟مودم asua n10 هست.
کانفیگ مودمم چطوریه؟و همچنین بروسر IE ؟

NirvanaH
16-08-2011, 14:34
سلام دوستان
من تازه 512 نامحدود از مخابرات گرفتم حالا میتونین مراحل نصب و راه اندازیش رو توضیح بدین؟مودم asua n10 هست.
کانفیگ مودمم چطوریه؟و همچنین بروسر IE ؟

دوست عزیز این موضوع به کرات در پستهای مختلف این تاپیک گفته شده. کمی بگرد پیدا میکنی.

حامد:11:

urumchi
17-08-2011, 03:06
با سلام
من مودم TD-W8950ND خریداری کردم و از سرویس مخابرات استفاده میکنم
وقتی تنظیمات رو روی حالت Bridge گذاشتم به اینترنت وصل میشه و هیچ مشکلی ندارم ( چراغ لن مودم هم سریع چشمک میزنه)
اما من به حالت pppoe نیاز شدید دارم و تنظیمات رو طبق دفترچه راهنما انجام دادم اما اینترنت وصل نمیشه - ip رو عوض کردم بازهم نشد - تمام مشخصات لازم رو صحیح وارد کردم( مثلا vpi-vci و غیره )
( چراغ اینترنت روشن نمیشه )
از سرویس دهنده هم سوال کردم گفت که سرویس ما مشکلی نداره و مشکل از مودم شماست
لطفا کمک کنید
با تشکر

بخاطر اينكه مودم شما رو حالت Bridge تنظيم شده، مودم رو رست كنيد بعد از طريق تنظيمات، مودم رو در حالت PPPoE تنظيم كنيد

helfi64
17-08-2011, 13:49
بخاطر اينكه مودم شما رو حالت Bridge تنظيم شده، مودم رو رست كنيد بعد از طريق تنظيمات، مودم رو در حالت PPPoE تنظيم كنيد
مودم رو رست کردم و حالت pppoE رو تنظیم کردم بازم نشد

NirvanaH
17-08-2011, 15:29

با اجازه دوست عزیزمurumchi
شما یه جای کار رو نادرست انجام دادی. از مراحل کار چند تا عکس بگیر تا معلوم شه ایراد کار از کجاست. فیلم هم بگیری بد نیست.

حامد

Farshid72
17-08-2011, 16:21
دوسته عزیز شما مودم رو از پشت ریست کردی ؟؟؟ بهتره شما وارد آی پی شی بعد از تب maintanence اونجا reset بعد reset to factory رو انتخاب کنی.بعد دوباره کانفیگ کنید.شاید تو کانفیگ کردن مشکل دارید

urumchi
17-08-2011, 18:54

من دقيقا به ترتيب اين كارها رو كردم تا مشكلم حل شد:

1-مودم رو خاموش كردم بعد سيم تلفن رو از مودم جدا كردم ( تا زماني كه سيم تلفن به مودم وصل بود اصلا نميتونستم وارد تنظيمات مودم بشم! ولي وقتي سيم تلفن رو جدا ميكردم وارد تنظيمات ميشد)

2 - بعد از روشن كردن مودم ،مودم رو يه بار دستي رست كردم و بعدش سيستم رو ريستارت كردم

3 - بعد از بالا اومدن ويندوز يه بار هم نرم افزاري مودم رو رست كردم ( تا زماني كه دستي رست نكرده بودم، از داخل تنظيمات مودم رست نميشد!)

4 - بعد مودم رو گذاشتم رو حالت PPPoE

helfi64
17-08-2011, 19:10
ا سلام
من مودم رو سخت افزاری ریست کردم و اینم عکس مراحل تنظیم pppoe طبق دفترچه راهنما ، طبق آیپی اصلی تنظیم کردم جواب نداد - آیپی رو هم عوض کردم بازم نشد
vpi/vci رو از سرویس دهنده گرفتم ( 0/35 )
در آخر هم سیو و ریبوت زدم
یک بار هم قبل از اینکه تنظیمات رو انجام بدم سیم تلفن را از مودم جدا کردم گفتم شاید تاثیر داشته باشه که نداشت

cybertux
17-08-2011, 19:31
من 2 تا مودم دارم که این جدید وایرلس هم داره. مودم قبلی وصل میشه ولی مودم جدید نه! البته تا همین ظهر مودم وایرلس وصل بود ولی اینترنت قطع شده بود. هر کاری کردم وصل نشد دیگه. چطور امکان داره آخه؟! میتونه از نویز باشه؟

helfi64
17-08-2011, 19:37
من دقيقا به ترتيب اين كارها رو كردم تا مشكلم حل شد:

1-مودم رو خاموش كردم بعد سيم تلفن رو از مودم جدا كردم ( تا زماني كه سيم تلفن به مودم وصل بود اصلا نميتونستم وارد تنظيمات مودم بشم! ولي وقتي سيم تلفن رو جدا ميكردم وارد تنظيمات ميشد)

2 - بعد از روشن كردن مودم ،مودم رو يه بار دستي رست كردم و بعدش سيستم رو ريستارت كردم

3 - بعد از بالا اومدن ويندوز يه بار هم نرم افزاري مودم رو رست كردم ( تا زماني كه دستي رست نكرده بودم، از داخل تنظيمات مودم رست نميشد!)

4 - بعد مودم رو گذاشتم رو حالت PPPoE
با سلام
انجام دادم ولی متاسفانه نشد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

joe_satriani
17-08-2011, 21:00
من 2 تا مودم دارم که این جدید وایرلس هم داره. مودم قبلی وصل میشه ولی مودم جدید نه! البته تا همین ظهر مودم وایرلس وصل بود ولی اینترنت قطع شده بود. هر کاری کردم وصل نشد دیگه. چطور امکان داره آخه؟! میتونه از نویز باشه؟

با سلام
دوست عزیزم مشکل شما از مک آدرس مودم هست.
مک آدرس مودم قبلی شما در سیستم ثبت شده و اجازه ی استفاده از مودم دیگه ای رو به دلایل امنیتی ندارید.
زنگ بزنید پشتیانی اینترنتتون و بگید که مک آدرس رو ریست کنن تا بتونید از مودم جدیدتون استفاده کنید.

موفق باشید.

ا سلام
من مودم رو سخت افزاری ریست کردم و اینم عکس مراحل تنظیم pppoe طبق دفترچه راهنما ، طبق آیپی اصلی تنظیم کردم جواب نداد - آیپی رو هم عوض کردم بازم نشد
vpi/vci رو از سرویس دهنده گرفتم ( 0/35 )
در آخر هم سیو و ریبوت زدم
یک بار هم قبل از اینکه تنظیمات رو انجام بدم سیم تلفن را از مودم جدا کردم گفتم شاید تاثیر داشته باشه که نداشت

با سلام
تنظیمات که به نظر میرسه درسته.
اینترنتتون رو از چه شرکتی گرفتید؟
چون برخی از شرکت ها pppoe رو به دلایلی پشتیبانی نمیکنن.

موفق باشید.

helfi64
17-08-2011, 21:25
با سلام joe_satriani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سرویس رو از شرکت مخابرات خوزستان گرفتم اینم سایتش

NirvanaH
17-08-2011, 21:29
با سلام
دوست عزیزم مشکل شما از مک آدرس مودم هست.
مک آدرس مودم قبلی شما در سیستم ثبت شده و اجازه ی استفاده از مودم دیگه ای رو به دلایل امنیتی ندارید.
زنگ بزنید پشتیانی اینترنتتون و بگید که مک آدرس رو ریست کنن تا بتونید از مودم جدیدتون استفاده کنید.

موفق باشید.

با سلام
تنظیمات که به نظر میرسه درسته.
اینترنتتون رو از چه شرکتی گرفتید؟
چون برخی از شرکت ها pppoe رو به دلایلی پشتیبانی نمیکنن.

موفق باشید.

تایید میشه.

حامد

helfi64
17-08-2011, 21:31
با سلام
سرویس اینترنت رو از شرکت مخابرات خوزستان گرفتم و اینم سایتش

bakhi
17-08-2011, 22:03
سلام

جواب ما رو هم اگر دلتون خواست بدید:19:

NirvanaH
17-08-2011, 22:11
سلام

دوست عزیز مودم رو چک کن. اگه همه چی درست بود با پشتیبانی تماس بگیر ببین شرکتی که ازش سرویس میگیری، از این امکان پشتیبانی میکنه.

حامد

salar_linux
17-08-2011, 22:52
سلام بچه ها به نظر شما کدوم یک از این مودم بهتره؟
TP-Link Wireless N ADSL2+ Modem Router TD-W8950ND
TD-W54KIT

D-Link 2730u

NirvanaH
17-08-2011, 23:41
سلام بچه ها به نظر شما کدوم یک از این مودم بهتره؟

سلام دوست من
اگه تعدا پورت و حجم مبادله داده برات مهمه این گزینه خوبیه.
مشخصات:

Transmit Power 19 dB
Antenna Type 3dBi Antenna
Data Transfer Rates Up to 150 Mbps
Encryption 64/128-bit WEP • WPA-PSK • WPA2-PSK
Frequency Band 2.4 to 2.4835 GHz
IEEE 802.11b Yes
IEEE 802.11g Yes
IEEE 802.11n Yes

TD-W54KIT

مشخصات:

Transmit Power 20 dB
Antenna Type 5dBi Antenna
Range (Outdoor - Maximum) 300 m
Range (Indoor - Maximum) 100 m
IEEE 802.11 IEEE 802.11
Data Transfer Rates Up to 54 Mbps
Encryption 64/128-bit WEP WPA-PSK WPA2-PSK
Frequency Band 2.4 to 2.4835 GHz
IEEE 802.11b Yes
IEEE 802.11g Yes

اگه مصافت انتقال داده برات مهمه این گزینه خوبیه.

D-Link 2730u

FAST INTERNET CONNECTION :Latest ADSL2/2+ standard provides Internet transmission of up to 24 Mbps downstream, 1 Mbps upstream
HIGH-PERFORMANCE WIRELESS :Wireless N 150 technology is ideal for high-speed wireless connections, and is compatible with 802.11n/g/b wireless devices
TOTAL SECURITY & QoS :Firewall protection, user access control, WPA/WPA2 wireless security and priority queues for smooth VoIP and multimedia

من اولی و سومی رو پیشنهاد میکن. چون تقریبا کارکرد مشابهی دارن. البته اگه واسه خونه می خوایا!

حامد

JOOYAND
18-08-2011, 00:32
سلام به همه
من یه مودم وایرلس لینکسیس120 گرفتم تا حالا چندین بار نویزگیر( اسپلیتر) عوض کردم که آخریش dlink است. اما بازهم وقتی روشنش میکنم روی تلفن اعم از بیسیم و باسیم نویز زیادی میاندازد. قبلا که مودم عادی داشتم این مشکل تبود!:2:
نمیدانم مشکل چیست؟

urumchi
18-08-2011, 01:01
با سلام
سرویس اینترنت رو از شرکت مخابرات خوزستان گرفتم و اینم سایتش

به اون سايت سر زدم قيمتها كمي زيادن، من از مخابرات اروميه اكانت خريدم 256 3ماهه 3گيگ با سرعت دانلود ثابت 50 كلا 25 تومن دادم

الان حدود 2 هفته ميشه كه مخابرات اروميه ديگه بريج رو ساپورت نميكنه و بايد مودم را رو حالت PPPoE تنظيم كرد.
شايد مخابرات اهواز هم همچين وضعيتي داره و PPPoE رو ساپورت نميكنه، شما با 1899 تماس بگير و سوال كن

NirvanaH
18-08-2011, 08:42
سلام به همه
من یه مودم وایرلس لینکسیس120 گرفتم تا حالا چندین بار نویزگیر( اسپلیتر) عوض کردم که آخریش dlink است. اما بازهم وقتی روشنش میکنم روی تلفن اعم از بیسیم و باسیم نویز زیادی میاندازد. قبلا که مودم عادی داشتم این مشکل تبود!:2:
نمیدانم مشکل چیست؟

سلام.مخلصم
شما کابل کشی تلفن رو چک کن ببین جدیدا! از کنا کابل تلفن خونه کابل برق رد نشده باشه. چون بد جوری اثر منفی میزاره. اسپلیترت رو هم اگه مدت زیادییه مصرف میکنی با یه ناش عوض کن. البته امواج مغناطیسی هم روی مودم بی سیم تاثیر میزارها!!!

حامد

JOOYAND
18-08-2011, 16:17
سلام.مخلصم
شما کابل کشی تلفن رو چک کن ببین جدیدا! از کنا کابل تلفن خونه کابل برق رد نشده باشه. چون بد جوری اثر منفی میزاره. اسپلیترت رو هم اگه مدت زیادییه مصرف میکنی با یه ناش عوض کن. البته امواج مغناطیسی هم روی مودم بی سیم تاثیر میزارها!!!

حامد
حامد جان از لطفت متشکرم. خونه نوسازه. از کجا بفهمم از کنار سیم برق رد شده؟ یعنی طرف اینقدر بی خیر بوده؟ راه حل دیگه ای به جز سیمکشی مجدد نداره؟ آخه فقط من اینترنت میخواهم و یه بار که چک کرده بودیم گویالوله های توکار شکسته امکان سیمکشی تو کار نیست. روکار هم برای خونه نوساز خیلی ضایع است:27:

a6l3i
18-08-2011, 16:30
حامد جان از لطفت متشکرم. خونه نوسازه. از کجا بفهمم از کنار سیم برق رد شده؟ یعنی طرف اینقدر بی خیر بوده؟ راه حل دیگه ای به جز سیمکشی مجدد نداره؟ آخه فقط من اینترنت میخواهم و یه بار که چک کرده بودیم گویالوله های توکار شکسته امکان سیمکشی تو کار نیست. روکار هم برای خونه نوساز خیلی ضایع است:27:
سلام

برداشتم اینه که وقتی مشکل از کابل برق باشه ، حتی موقعی که مودم تون خاموشه هم باید نویز داشته باشید (مشکلی که من چند سال پیش داشتم ، که نویز اصلا قطع نمیشد مگر با قطع کردن فیوز برق [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!).

ولی وقتی با روشن شدن مودم ، نویز ظاهر میشه، مشکل باید از خود مودم باشه. پیش نهاد میکنم مودم رو ببرید و تو یه محل دیگه (ساختمان دیگه) تست کنین. اگه اونجا هم همین مشکل بود و با Splitter حل نشد ، مودم رو برای خدمات ببرید . . .

salar_linux
18-08-2011, 18:17
سلام
بچه ها ایا درسته مودم linksys مخصوصا wag120n انتن خوبی نداره و مشکلاتش زیاده؟

NirvanaH
18-08-2011, 18:46

سلام
نکته ای رو که دوست خوبم علی گفت رو مد نظر قرار بده. خطوط برق معمولا توانایی ایجاد نویز تا شعاع نیم متیر رو دارن. شما تلفن رو از مودم خارج کن و گوشی رو بردار اگه صدای فش فش یا خش خش خیلی ملایم داخل گوشی شنیدی مطمئن باش که یه جا از کنار سیم برق رد شده.(این رو با توجه به تجربه شخصی خودم گفتم!)
اگه هم انجوری نبود به گفته علی عزیز، تعویض اسپلیتر هم کاری از پیش نبرد باید به مودم شک کنی.

حامد

NirvanaH
18-08-2011, 19:01
سلام
بچه ها ایا درسته مودم linksys مخصوصا wag120n انتن خوبی نداره و مشکلاتش زیاده؟

سلام
تا اونجایی که من می دونم این مودم دو تا آنتن داخلی داره. پس نباید از این بابت ضعیف باشه. در مورد مشکل این برند هم باید بگم که این حرف اصلا ً درست نیست. این برند یکی از بهترین و باکیفیت ترین برندها در نوع خودش هست.
حالا شاید نظر دوستان دیگه غیر این باشه!

حامد

salar_linux
18-08-2011, 19:32
سلام
تا اونجایی که من می دونم این مودم دو تا آنتن داخلی داره. پس نباید از این بابت ضعیف باشه. در مورد مشکل این برند هم باید بگم که این حرف اصلا ً درست نیست. این برند یکی از بهترین و باکیفیت ترین برندها در نوع خودش هست.
حالا شاید نظر دوستان دیگه غیر این باشه!

حامد

از TP-link هم بهتره؟

NirvanaH
18-08-2011, 21:45
از TP-link هم بهتره؟

بهتر که؟!؟!؟!؟
شاید در برخی جهات بهتر باشه.
هر دو این موارد از برندهای معروف هستند. در برخی موادر هم سلیقه ای هستش. من هر دو برند منجمله D-Link ، رو قبول دارم. خودم هم با هر دو تاش کار کردم و از کیفیت هر سه 100درصد مطمئنم.
ولی خب TP-Linkجاافتاده تره و به قیمت تر هستش.شاید بشه این موارد رو امتیاز مثبت برای برند TP-Linkمحصوب کرد ولی دلیلی نمیشه که از ابهت linksys کم کنه.
شما کارایی و هزینه رو مد نظر بگیر بعد برند انتخاب کن. هر دوتا هم از برندهای خوب بازار هستند.

حامد

salar_linux
18-08-2011, 23:07
بهتر که؟!؟!؟!؟
شاید در برخی جهات بهتر باشه.
هر دو این موارد از برندهای معروف هستند. در برخی موادر هم سلیقه ای هستش. من هر دو برند منجمله D-Link ، رو قبول دارم. خودم هم با هر دو تاش کار کردم و از کیفیت هر سه 100درصد مطمئنم.
ولی خب TP-Linkجاافتاده تره و به قیمت تر هستش.شاید بشه این موارد رو امتیاز مثبت برای برند TP-Linkمحصوب کرد ولی دلیلی نمیشه که از ابهت linksys کم کنه.
شما کارایی و هزینه رو مد نظر بگیر بعد برند انتخاب کن. هر دوتا هم از برندهای خوب بازار هستند.

حامد
فکر می کنید برد مسافتی کدوم بیشتر؟ایا می تونن یه خونه 100 متری ساپورت کنن؟

NirvanaH
18-08-2011, 23:55
فکر می کنید برد مسافتی کدوم بیشتر؟ایا می تونن یه خونه 100 متری ساپورت کنن؟

دوست عزیز من در پست صفحه قبل جزییات رو برای شما گفتم:

برای انتخاب به اونها هم توجه کن.
در ضمن این مودم از پس یه خونه صد متری به راحتی برمیاد!!!

حامد

helfi64
19-08-2011, 00:27
به اون سايت سر زدم قيمتها كمي زيادن، من از مخابرات اروميه اكانت خريدم 256 3ماهه 3گيگ با سرعت دانلود ثابت 50 كلا 25 تومن دادم

الان حدود 2 هفته ميشه كه مخابرات اروميه ديگه بريج رو ساپورت نميكنه و بايد مودم را رو حالت PPPoE تنظيم كرد.
شايد مخابرات اهواز هم همچين وضعيتي داره و PPPoE رو ساپورت نميكنه، شما با 1899 تماس بگير و سوال كن
سلام
دوباره با شرکت سرویس دهنده (مخابرات خوزستان) تماس گرفتم و گفتن که مودم شما رو سرویس ما فقط با حالت bridge وصل میشه و برای وصل شدن با حالت pppoe باید مودم دیگری مثل زایکسل بگیری !!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
مگه میشه ؟
راه دیگری غیر از خرید مودم جدید نیست - هفته پیش این مودمو گرفتم " TD-W8950ND " ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - نیاز شدیدی به pppoe دارم
ممنون میشم جواب بدهید

joe_satriani
19-08-2011, 18:09
سلام
دوباره با شرکت سرویس دهنده (مخابرات خوزستان) تماس گرفتم و گفتن که مودم شما رو سرویس ما فقط با حالت bridge وصل میشه و برای وصل شدن با حالت pppoe باید مودم دیگری مثل زایکسل بگیری !!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
مگه میشه ؟
راه دیگری غیر از خرید مودم جدید نیست - هفته پیش این مودمو گرفتم " TD-W8950ND " ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - نیاز شدیدی به pppoe دارم
ممنون میشم جواب بدهید

با سلام
اینطور که اونا گفتن اگه یه مودم دیگه هم بگیرید شاید جواب نده اصلا

موفق باشید.

NirvanaH
20-08-2011, 17:24
سلام
مگه میشه ؟
ممنون میشم جواب بدهید

با سلام
در تایید سخنان joe_satriani عزیز باید بگم که این سیاستی هستش که برخی از ISPها پیش گرفته ان و مبنای قانونی هم پشت اون وجود نداره.

حامد

Amir Varasteh
21-08-2011, 10:01
خب به نظرتون دلیل اینکه PPPoE رو میبندن چی میتونه باشه ؟

maziarb
21-08-2011, 10:05
مودم وایرلس تشکیل شده از یک مودم ADSL و یک روتر وایرلس هست برای همین بهش میگن ADSL Modem/Router. حالا اگر شما از مودمش استفاده نکنید براتون مثل یک روتر کار میکنه. نیازی به خرید دستگاه جدید نیست.
در هر صورت شما اول وارد مودم وایمکس خودتون بشید. یادتون باشه که اگر به روترتون کانکت هستید یا هر دستگاه دیگه ای وجود داره که با کامپیوترتون شبکه شده، اتصالتون رو با همشون قطع کنید. چون ممکنه آی پی ها یکسان باشه و به مشکل بربخورید.
از قسمت Basic وارد WAN بشید و گزینه Mode رو به حالت Route تغییر بدید و دکمه Apply رو فشار بدید.
حالا میرسیم به تنظیم آی پی ها که اصلی ترین کار ماست.
یکی از دستگاه های شما باید به عنوان یک DHCP Server عمل کنه و دیگری هم در حالت DHCP Relay قرار بگیره.
جدا از این، شما باید برای هر مودم یک آی پی منحصر به فرد تعیین کنید که قطعا نباید در رنج DHCP شما باشه. (آی پی ها حتما باید در یک Subnet قرار داشته باشند.)
ما میخوایم آی پی مودم وایمکس شما بشه 192.168.2.1
آی پی روتر شما بشه 192.168.2.2
و رنج آی پی های DHCP شما از 192.168.2.100 تا 192.168.200 (صد کاربر) باشه.
برای اینکار در مودم وایمکس خود وارد از قسمت Basic وارد LAN بشید و تنظیمات زیر رو اعمال کنید:

تنظیمات هر دو قسمت رو Apply کنید.
حالا نوبت به تنظیم روتر میرسه.
به مودم وایرلس خودتون کانکت کنید و وارد تنظیمات بشید.
در همون صفحه ای که باز میشه Local IP Address رو به 192.168.2.2 تغییر بدید.
DHCP Server رو در حالت DHCP Relay قرار بدید و در فیلد پایین آی پی مودم وایمکس خودتون رو قرار بدید، یعنی 192.168.2.1
تنظیمات روتر رو سیو کنید و تمام.
روتر و مودم وایمکس شما به هم متصل هستند.

اگه بخوایم برعکس این کارو بکنیم یعنی مودم adsl کار dhcp رو بکنه و dhcp وایمکس خاموش باشه، چکار کنیم

rasoul2005
21-08-2011, 12:20
درود

دوستان من یه مشکلی دارم شایدم واستون خنده دار باشه
شب و ظهر وقتی کولر رو روشن میکنیم چراغ status یا adsl قطع میشه و دوباره وصل میشه بنظرتون چیکار کنم تا درست بشه؟
فبلا که شاتل داشتم این مشکل نبود ولی الان که سرویسو عوض کردم اینطوری شده

NirvanaH
21-08-2011, 12:26
درود

شب و ظهر وقتی کولر رو روشن میکنیم چراغ status یا adsl قطع میشه و دوباره وصل میشه بنظرتون چیکار کنم تا درست بشه؟

سلام
فکر نمی کنم کولر تاثیری روی اینترنت بزاره! فقط یه نکته داره و اون اینه که شما در ساعات اوج مصرف که کولر رو روشن می کنید، جریان عبوری افت شدیدی پیدا میکنه و باعث ایجاد نوسان میشه. این نوسان هم روی کامپیوتر و ایضاً برق ورودی به مودم تاثیر میزاره.
به جز این دلیلی به ذهنم نمیرسه.
تا نظر دوسان دیگه چی باش.

حامد

helfi64
21-08-2011, 13:15
سلام
من مودم TD-W8950ND دارم و سرویس دهنده (مخابرات خوزستان) میگفت که مودم شما با سرویس ما رو حالت pppoe تنظیم نمیشه و باید مودم زایکسل بگیری - من هم هر کاری کردم با pppoe وصل نمیشد - با نمایندگی tp-link هم تماس گرفتم نتونستن مشکل رو حل کنن - برم سر اصل مطلب :
امروز صبح برنامه DSL Speed V6.0 رو نصب و بعد سیستم رو ریستار کردم ( مودم روشن بود ) و قبلا هم مودم را روی pppoe تنظیم کرده بودم - سیستم بالا اومد و چراغ اینترنت مودم روشن شد و مستقیما به اینترنت وصل شدم ( pppoe فعال شد !!!!! )
عجیبه نه ؟؟؟؟!!!!
به نظر شما برنامه DSL Speed V6.0 مشکلم رو حل کرد یا سرویس دهنده در این لحظه سرویسش رو اصلاح کرد ؟

a6l3i
21-08-2011, 14:28
سلام

درود

همونطور که حامد جان گفت، با روشن شدنِ کولر جریان زیادی کشیده میشه. اگه از بدشانسی سیم تلفن از کنار کابل کولر رد شده باشه ، به راحتی میدان مغناطیسیِ بوجود آمده در اطراف سیم برق روی سیگنال ها تاثیر میذاره.
اینجا کیفیتِ سیگنال هایی که ISP به شما میرسونه اهمیت پیدا میکنه که کاملا بستگی به تجهیزات مربوط به اون ISP در مرکز مخابرات محلهء شما داره.

شما حتی اگه کابل جدایی هم برای مودم بیارید بعید میدونم درست بشه ، چون تمام سیم های تلفن در دیوار بهم وصلن و نویز سرتاسری پخش میشه.

البته مودم هم تاثیر گذاره. خیلی از مودم ها در تفکیک فرکانس های نویز از سیگنال های مفید خوب عمل نمیکنن و به نویز حساس هستن. که خوب دست کاربر نیست.
شاید فکر بدی نباشه که مودم یکی از دوستان یا آشنا ها رو تست کنی. شاید قدرت تفکیک نویزش بالاتر باشه.
اگه امتحان کردی ، ممنون میشم ما رو هم از نتیجه باخیر کنی:46:

------------------------

سلام
من مودم TD-W8950ND دارم و سرویس دهنده (مخابرات خوزستان) میگفت که مودم شما با سرویس ما رو حالت pppoe تنظیم نمیشه و باید مودم زایکسل بگیری - من هم هر کاری کردم با pppoe وصل نمیشد - با نمایندگی tp-link هم تماس گرفتم نتونستن مشکل رو حل کنن - برم سر اصل مطلب :
امروز صبح برنامه DSL Speed V6.0 رو نصب و بعد سیستم رو ریستار کردم ( مودم روشن بود ) و قبلا هم مودم را روی pppoe تنظیم کرده بودم - سیستم بالا اومد و چراغ اینترنت مودم روشن شد و مستقیما به اینترنت وصل شدم ( pppoe فعال شد !!!!! )
عجیبه نه ؟؟؟؟!!!!
به نظر شما برنامه DSL Speed V6.0 مشکلم رو حل کرد یا سرویس دهنده در این لحظه سرویسش رو اصلاح کرد ؟

این برنامه ها خیلی از پارامترها رو تنظیم میکنن و در بیشتر مواقع جواب هم میدن. از به اشتراک گذاشتنِ تجربه تون ممنون . . . :20:

موفق باشید . ..

death_man
21-08-2011, 15:07
سلام دوستان
من به دلیل نوع کاری که دارم، تقریبا همیشه در سفر هستم و به خیلی از اطلاعاتی که روی کامپیوتر خونه است نیاز دارم. برای همین یه IP Static گرفتم از شرکت.
حالا 2 تا مشکل دارم.
یکی نمیدونم چجوری این IP روی مودم ست کنم ( مودم linksys WAG-54G2)

مشکل بعدی، مودم من به یک Access point TP-LINK WA601G هم متصل است، که خود همین access point به 3 تا کامپیوتر در ارتباط است.
تمام IP ها به صورت اتوماتیک تنظیم شدن. من این شبکه رو چجوری تنظیم بکنم که تمام سیستم ها دسترسی به اینترنت و فایل ها رو داشته باشند، هم اینکه خودم بتونم از طریق IP Static به سیستمم دسترسی داشته باشم

akharwarbaz
21-08-2011, 15:11
دوستان من بعد از چنـــــــــــــدین سال مودم ADSL رو ام رو عوض کردم و الان یه tp-link 8811 گرفتم
اونوقت الان این تنظیم شد رو حالتی که خودش وصل میشه !‌ میخوام کاری کنم که از کانکشن خود من کانکت شه . چون صبانت دارم و میخوام از شبانه صبانت استفاده کنم ...اصلا میشه به همین صورت که هست هم شبانه وصل شمم..ا؟؟؟گه توضیح بدین ممنون میشم

---------- Post added at 03:11 PM ---------- Previous post was at 03:09 PM ----------

دوستان من الان هیچ کانکشنی روی ویندوز ندارم و این الان انگار از رو هوا وصل شده به نت کمک لطفا

NirvanaH
21-08-2011, 18:27
دوستان من بعد از چنـــــــــــــدین سال مودم ADSL رو ام رو عوض کردم و الان یه tp-link 8811 گرفتم
اونوقت الان این تنظیم شد رو حالتی که خودش وصل میشه !‌ میخوام کاری کنم که از کانکشن خود من کانکت شه . چون صبانت دارم و میخوام از شبانه صبانت استفاده کنم ...اصلا میشه به همین صورت که هست هم شبانه وصل شمم..ا؟؟؟گه توضیح بدین ممنون میشم

---------- Post added at 03:11 PM ---------- Previous post was at 03:09 PM ----------

دوستان من الان هیچ کانکشنی روی ویندوز ندارم و این الان انگار از رو هوا وصل شده به نت کمک لطفا

سلام
دوست من فایل زیر حاوی آموزی ساخت کانکشن هست. کافیه دانلودش کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حامد

NirvanaH
21-08-2011, 18:35
علی جان سلام
مثل همیشه کامل و دقیق.
توضیحات خوبی دادی داداش.ممنونم.

مخلصت.حامد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rasoul2005
21-08-2011, 20:49
سلام

همونطور که حامد جان گفت، با روشن شدنِ کولر جریان زیادی کشیده میشه. اگه از بدشانسی سیم تلفن از کنار کابل کولر رد شده باشه ، به راحتی میدان مغناطیسیِ بوجود آمده در اطراف سیم برق روی سیگنال ها تاثیر میذاره.
اینجا کیفیتِ سیگنال هایی که ISP به شما میرسونه اهمیت پیدا میکنه که کاملا بستگی به تجهیزات مربوط به اون ISP در مرکز مخابرات محلهء شما داره.

شما حتی اگه کابل جدایی هم برای مودم بیارید بعید میدونم درست بشه ، چون تمام سیم های تلفن در دیوار بهم وصلن و نویز سرتاسری پخش میشه.

البته مودم هم تاثیر گذاره. خیلی از مودم ها در تفکیک فرکانس های نویز از سیگنال های مفید خوب عمل نمیکنن و به نویز حساس هستن. که خوب دست کاربر نیست.
شاید فکر بدی نباشه که مودم یکی از دوستان یا آشنا ها رو تست کنی. شاید قدرت تفکیک نویزش بالاتر باشه.
اگه امتحان کردی ، ممنون میشم ما رو هم از نتیجه باخیر کنی:46:

سلام
فکر نمی کنم کولر تاثیری روی اینترنت بزاره! فقط یه نکته داره و اون اینه که شما در ساعات اوج مصرف که کولر رو روشن می کنید، جریان عبوری افت شدیدی پیدا میکنه و باعث ایجاد نوسان میشه. این نوسان هم روی کامپیوتر و ایضاً برق ورودی به مودم تاثیر میزاره.
به جز این دلیلی به ذهنم نمیرسه.
تا نظر دوسان دیگه چی باش.

حامد

ممنون
بله منم همین فکر رو داشتم که حالا مطمین شدم مودم من asus am602 است و isp ام پیشگامان(قبلا شاتل داشتم)
به پیشتیبانی هم تماس نگرفتم بعید میدونم جواب درستی بدن

NirvanaH
21-08-2011, 20:59
ممنون
بله منم همین فکر رو داشتم که حالا مطمین شدم مودم من asus am602 است و isp ام پیشگامان(قبلا شاتل داشتم)
به پیشتیبانی هم تماس نگرفتم بعید میدونم جواب درستی بدن

خواهش می کنم داداش.
من هم با شما کاملا موافقم.
تازه شاید پیش خودشون مسخره هم بکنند.

حامد

death_man
22-08-2011, 05:02
سلام دوستان
من به دلیل نوع کاری که دارم، تقریبا همیشه در سفر هستم و به خیلی از اطلاعاتی که روی کامپیوتر خونه است نیاز دارم. برای همین یه IP Static گرفتم از شرکت.
حالا 2 تا مشکل دارم.
یکی نمیدونم چجوری این IP روی مودم ست کنم ( مودم linksys WAG-54G2)

مشکل بعدی، مودم من به یک Access point TP-LINK WA601G هم متصل است، که خود همین access point به 3 تا کامپیوتر در ارتباط است.
تمام IP ها به صورت اتوماتیک تنظیم شدن. من این شبکه رو چجوری تنظیم بکنم که تمام سیستم ها دسترسی به اینترنت و فایل ها رو داشته باشند، هم اینکه خودم بتونم از طریق IP Static به سیستمم دسترسی داشته باشم

کنترل پنل مودمم

Actros
22-08-2011, 21:58
سلام
آقا ما یه DLINK 2730 داریم با کابل به سیستم وصله . کانفیگم کردم مشکلی ندارم برای اینترنت.
مشکل استفاده از وایرلس هست
ما یه IPOD touch 32gb داریم و 1 گوشی vivaz
من پسورد گذاشتم تو تنظیمات مودم به این صورت
Network Authentication :WEP
Encrypation strength :128 bit
بعد 1 نتورک کی 13 رقمی هم دادم .
ipod وصل میشه . 1 بار پاسورد رو میخواد و بدون مشکل وصل میشه
ولی مشکل با vivaz هست مودم رو پیدا میکنه ولی کانکت رو که میزنی ارور میده. بعدش که میری پس رو از تو تنظیمات مورد ور میداری بدون مشکل وصل میشه ! من میخوام اینم با پس وصل شه
کسی میتونه کمک کنه ؟

Forrest Gump2
22-08-2011, 22:36
سلام دیروز من یک مدم خریدم D-Link DSL-2730U
Wireless N 150 ADSL2+ Modem Router

و یه iPad2 حالا می خوام با استفاده از مودمم Wireless کنم و از iPad استفاده کنم
و هیچ اطلاعی در مورد WireLess کردن ندارم میشه یه توضیح اساسی بدید تا من WireLess کنم اینترنتم رو

pcsoft
23-08-2011, 16:25
سلام.
من تازه مودم گرفتم و با مرورگر و پنل مودم کانفیگش کردم.
ولی اینترنت وصل نیست!چیکار باید بکنم؟
وقتی هم خواستم با نرم فزار خودش کانفیگش کنم ارور زیر رو میده:

آقا حله... سیم رو اشتباه زده بودم.. ما هم به ADSLi ها ملحق شدیم.

joe_satriani
23-08-2011, 19:44
سلام
آقا ما یه DLINK 2730 داریم با کابل به سیستم وصله . کانفیگم کردم مشکلی ندارم برای اینترنت.
مشکل استفاده از وایرلس هست
ما یه IPOD touch 32gb داریم و 1 گوشی vivaz
من پسورد گذاشتم تو تنظیمات مودم به این صورت
Network Authentication :WEP
Encrypation strength :128 bit
بعد 1 نتورک کی 13 رقمی هم دادم .
ipod وصل میشه . 1 بار پاسورد رو میخواد و بدون مشکل وصل میشه
ولی مشکل با vivaz هست مودم رو پیدا میکنه ولی کانکت رو که میزنی ارور میده. بعدش که میری پس رو از تو تنظیمات مورد ور میداری بدون مشکل وصل میشه ! من میخوام اینم با پس وصل شه
کسی میتونه کمک کنه ؟

با سلام
شاید یک درصد احتماله اینکه با گوشی ویواز پسورد رو میزنید اشتباه وارد میشه.
مثلا درحالت عددی هست یا رقمی هست یا یه حرفی اشتباه داره وارد میشه.
اما در نهایت شما پسورد رو در یه حالت دیگه تنظیم کنید.
مثه wpa
ببینید در این حالت هم خطا میده!

موفق باشید.

سلام دیروز من یک مدم خریدم D-Link DSL-2730U
Wireless N 150 ADSL2+ Modem Router

و یه iPad2 حالا می خوام با استفاده از مودمم Wireless کنم و از iPad استفاده کنم
و هیچ اطلاعی در مورد WireLess کردن ندارم میشه یه توضیح اساسی بدید تا من WireLess کنم اینترنتم رو

با سلام
مبارکتون باشه.
برای فعال کردن وایرلس مودم کافیه اون رو به حالت pppoe تنظیم کنید. که در پست اول همین تاپیک آموزش داده شده.

موفق باشید.

sabasi
24-08-2011, 00:01
ببخشید میخواستم بدونم تفاوت مدل b و u در مودم های d-link چیه ؟
مثلا 2740

leon scott kendy
24-08-2011, 01:24
بچه ها من مودمم tp-link هست وای فایی نیست
م یخواستم وای فایی بکنم
یک دو تا چیز توی سرم هست ببنید کدومش به صرفه تره اون رو انجام بدم

بروم یک دونه از این سندو ریسور های وای فای تو کیسی بگیرم و مودمم رو عوض نکنم که اینوطوری با گوشیمم م یتونم کانکت بشوم کار های دیگه بکنم که خودم بیشتر این توی فکرمه یا اینکه یک مودم وای فای دار بگیرم
نظرتون چیه
به نظرتون قیمت هر کدوم چه قدره

اگه من وای فای کارتی پی سی ای بگیرم بزنم تو کیس برای وصل شدن لب تاب و موبایل و این چیزا مشکلی نداره ؟؟؟

ممنون می وشم یکم توضیح بدین
البته سوالم یکم به اینجا ربطی نداشت شرمنده

khelane
24-08-2011, 13:18
ُسلام من یه موردم us robotic adsl2+ ethenet&router الان حدود یه هفته اس اینترنتم حدود 1 دقیقه قطع میشه و دوباره فعال میشه به مخابرات زنگ زدم گفتن ویندوز هست و ویروسیه ماهم ویندوز رو فرمت و با دوتا انتی ویروس اپدیت اسکن کردیم بعد گفتن اشکال از خط خونه اس رفتیم اونو درست کردیم خلاصه هرچی بود درست کردیم اخر سر هم نفهمیدم چه مرگشه اونا بقول خودشون کارشناسهاشون به یکی از کارشناسها مسله رو گفتم میگفت باید ساعت 10 زنگ بزنی شیفت خانم های باید بپرسی منم گفتم مگه شما چی هستی گفت من فقط مشکل های ساده رو برطرف میکنم :31: اخر سر هم زنه مارو پیچوند رفتیم مخابرات گفتن حالا بازم یه چکی کن شاید درست شد اگه نشد پورت رو عوض میکنم
حالا از دوستان تقاضا دارم و تمنا میکنم مشکل چیه از منه یا اونا
با سپاس

joe_satriani
24-08-2011, 20:11
ُسلام من یه موردم us robotic adsl2+ ethenet&router الان حدود یه هفته اس اینترنتم حدود 1 دقیقه قطع میشه و دوباره فعال میشه به مخابرات زنگ زدم گفتن ویندوز هست و ویروسیه ماهم ویندوز رو فرمت و با دوتا انتی ویروس اپدیت اسکن کردیم بعد گفتن اشکال از خط خونه اس رفتیم اونو درست کردیم خلاصه هرچی بود درست کردیم اخر سر هم نفهمیدم چه مرگشه اونا بقول خودشون کارشناسهاشون به یکی از کارشناسها مسله رو گفتم میگفت باید ساعت 10 زنگ بزنی شیفت خانم های باید بپرسی منم گفتم مگه شما چی هستی گفت من فقط مشکل های ساده رو برطرف میکنم :31: اخر سر هم زنه مارو پیچوند رفتیم مخابرات گفتن حالا بازم یه چکی کن شاید درست شد اگه نشد پورت رو عوض میکنم
حالا از دوستان تقاضا دارم و تمنا میکنم مشکل چیه از منه یا اونا
با سپاس

با سلام
یه دور مودم رو ریستارت کنید و دوباره تنظیمش کنید.

موفق باشید.

بچه ها من مودمم tp-link هست وای فایی نیست
م یخواستم وای فایی بکنم
یک دو تا چیز توی سرم هست ببنید کدومش به صرفه تره اون رو انجام بدم

بروم یک دونه از این سندو ریسور های وای فای تو کیسی بگیرم و مودمم رو عوض نکنم که اینوطوری با گوشیمم م یتونم کانکت بشوم کار های دیگه بکنم که خودم بیشتر این توی فکرمه یا اینکه یک مودم وای فای دار بگیرم
نظرتون چیه
به نظرتون قیمت هر کدوم چه قدره

اگه من وای فای کارتی پی سی ای بگیرم بزنم تو کیس برای وصل شدن لب تاب و موبایل و این چیزا مشکلی نداره ؟؟؟

ممنون می وشم یکم توضیح بدین
البته سوالم یکم به اینجا ربطی نداشت شرمنده

با سلام
خوب مسلما یه مودم وای فای بخرید بهتره .
چون راحت تر هستید و از یک بستر اینترنت بیسیم رو میگیرید.
اگه بخواید از چند وسیله جداگانه استفاده کنید و بیسیم ارتباط بگیرید خوب سرعت میاد پایین.

موفق باشید.

Actros
24-08-2011, 23:35
با سلام
شاید یک درصد احتماله اینکه با گوشی ویواز پسورد رو میزنید اشتباه وارد میشه.
مثلا درحالت عددی هست یا رقمی هست یا یه حرفی اشتباه داره وارد میشه.
اما در نهایت شما پسورد رو در یه حالت دیگه تنظیم کنید.
مثه wpa
ببینید در این حالت هم خطا میده!

موفق باشید.

موفق باشید.

داداش اصلا به مرحله پسورد نمیرسه . کانکت رو که میزنی یه خط پر میشه بعد میزنه نات فوند وای فای ! اون حالتم انتخاب کردم بازم نشد

khelane
24-08-2011, 23:50
سلام ولی هنوز اینترنت قطع و وصل میشه اینترنتم 128 کیلوبایت قاعدتا باید سرعت دانلودم 16 باشه ولی از 9 کیلوبایت دانلودم بالاتر نمیره میگن مشکل از خط تلفن هست ولی این منطقی نیست الان دوتا عکس از صحفه مودم گراشتم لطفا به دادم برسید از امروز هم سایت های جستجو گر مثل گوگل و یاهو رو باز نمیکنه همین الان هم واسه اپلود عکس خیلی اذیت شدم تا یه سایت پیدا کردم
تو سحفه ای دی اس الم پهناشو رو 1056 بستن ولی نمیدونم چرا اینجوری دوستم هم با مودم خودش به شماره من وصل شد و تونست با سرعت 18 کیلوبایت دانلود کنه ولی مال خود اکانت 64 کیلوبایت هست و سرعت دانلودش هم 9 بالاتر نمیره
خدا وکیلی موندم توش
با سپاس

Amirdb
25-08-2011, 11:23
سلام یه سوال داشتم شاید به اینجا زیاد مربوط نشه ولی خوب خیلی ها باهاش سر و کار دارند ممنون میشم پاسخ بدین!

ما یک خط تلفن داریم که میخوام هم زمان هم Adsl استفاده کنیم و هم از تلفن منزل بتونیم استفاده کنیم!

من این مراحل رو رفتم:

الان از دم در خونتون از سیم اصلی یه دو شاخه کشیدید بعد میخوره به یهترمینال دو سوکته درسته؟

یه سوکتش میاد میخوره پشت مودم یه سوکت دیگش هم میخوره به سیم تلفنتون؟

درست؟
الان من همین کارو میکنم ولی نمیدونم چرا تلفن رو که بهش وصل میکنم بوق نمیزنه!
حدس میزنم مشکل از ترمیناله باشه!
به نظرتون مشکل از کجاست؟

مشکل از خط نیست!!خط سالم هست و الان دارم استفاده میکنم ولی میخوام به طور هم زمان هم از اینترنت و هم از
تلفن منزل استفاده کنیم.

ممنون میشم پاسخ بدین :11:

leon scott kendy
25-08-2011, 22:46
با سلام

با سلام
خوب مسلما یه مودم وای فای بخرید بهتره .
چون راحت تر هستید و از یک بستر اینترنت بیسیم رو میگیرید.
اگه بخواید از چند وسیله جداگانه استفاده کنید و بیسیم ارتباط بگیرید خوب سرعت میاد پایین.

موفق باشید.

خوب می خوام تا جایی که ممکنه هزینه رو کم کنم
خوب یک سوال دیگه مودم وای فالی اومده که بشه روش ویپ استفاده کرد
خوب اگه نشه و من بخوام با گوشیم وصل بشوم بهترین راه همینه که اینترنت وارد پی سی بشه و با یک فرستنده و گیرنده وای فای باسه ی کامپیوتر اون رو بفرستم روی گوشی
بله سرعت ما در حین کار پایین می آید
ببخشید می دونید قیمت این وای فای های کامپیوتر چنده و ی شه یک قیمت مودم وای فای هم بیدن ممنون می شوم
الان چه برندی قیمت مناسب تره با کارایی های بهتر

JOOYAND
25-08-2011, 23:53
سلام

برداشتم اینه که وقتی مشکل از کابل برق باشه ، حتی موقعی که مودم تون خاموشه هم باید نویز داشته باشید (مشکلی که من چند سال پیش داشتم ، که نویز اصلا قطع نمیشد مگر با قطع کردن فیوز برق [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!).

ولی وقتی با روشن شدن مودم ، نویز ظاهر میشه، مشکل باید از خود مودم باشه. پیش نهاد میکنم مودم رو ببرید و تو یه محل دیگه (ساختمان دیگه) تست کنین. اگه اونجا هم همین مشکل بود و با Splitter حل نشد ، مودم رو برای خدمات ببرید . . .
سلام و ببخشید دیر اومدم. کمی مشکل داشتم!
در رابطه با امکان تداخل با سیم برق، مگر اگر سیم تلفن فویل دار باشد بازهم نویز میندازه؟
یه جای خونه که مشکل داشت خودمون سیم کشیدیم از نوع فویل دار! بازهم مشکل داره!

hermione
26-08-2011, 13:12
حذف شود........

hermione
26-08-2011, 13:12
حذف شود ....

fanta1
26-08-2011, 19:39
سلام.من مودم روتر asus n10 11n دارم که وایرلسه. این مودم اینترنت رو به اشتراک میذاره ولی فایل ها رو نه.لطفا یکی کمک کنه.من میخوام با گوشی از طریق all share فایل های توی کامپیوترم رو ببینم که نمیتونم.

khelane
26-08-2011, 22:21
سلام یه سوال داشتم شاید به اینجا زیاد مربوط نشه ولی خوب خیلی ها باهاش سر و کار دارند ممنون میشم پاسخ بدین!

ما یک خط تلفن داریم که میخوام هم زمان هم Adsl استفاده کنیم و هم از تلفن منزل بتونیم استفاده کنیم!

من این مراحل رو رفتم:

الان از دم در خونتون از سیم اصلی یه دو شاخه کشیدید بعد میخوره به یهترمینال دو سوکته درسته؟

یه سوکتش میاد میخوره پشت مودم یه سوکت دیگش هم میخوره به سیم تلفنتون؟

درست؟
الان من همین کارو میکنم ولی نمیدونم چرا تلفن رو که بهش وصل میکنم بوق نمیزنه!
حدس میزنم مشکل از ترمیناله باشه!
به نظرتون مشکل از کجاست؟

مشکل از خط نیست!!خط سالم هست و الان دارم استفاده میکنم ولی میخوام به طور هم زمان هم از اینترنت و هم از
تلفن منزل استفاده کنیم.

ممنون میشم پاسخ بدین :11:
دوست عزیز اگه منظورتون اینه که وقتی هردو سیم رو صل میکنید یکی تلفن و یکی مودم بعد تلفن قطع میشه و بوق نمیخوره اینه شما اول تلفن رو وصل کن بعد کار کرد سوکت مودم رو هم وصل کن اگه از کار افتاد این کار رو بکن
اول سوکت رو به پشت مودم خودت وصل کن حتما اطمینان حاصل کن که سوکت سیمهاش در نیومده باشه برای این کار میتونی به تلفن جداگانه وصل کنی اینجوری راحتتر میتونی بفهمی
بعد از این کار میری و سوکت رو به پریز وصل میکنی بعد تلفن رو هم وصل میکنی شاید درست شه
ما من عین شما اگه مشکلتون رو درست حدس زده باشم درست بود
من وقتی سوکت هردو رو وصل میکردم تلفن قطع میشد پشت مودمم سوکت دراومده بود نیگاه مرده بودم دیدم یه سیم از داخل سوکت اومده بود بیرون رفتم با اچر مخصوص خودش یه سوکت رو از اول درست کردم و چسباندم
بعد همه کار رو از اول انجام دادم درست شد
در مورد حدس دوم اگه صدای تلفن خش خش میکنه از اسپلیتر استفاده کن
موفق باشی
--------------------------------

دوستان هنوز مشکل دارم کسی نبود

reza_jamali
27-08-2011, 03:32
سلام
من مودم پورشه مدل ADSL DSL-911WIFI رو گرفتم ایا بدرد میخوره؟

ali_ab
27-08-2011, 10:11
با سلام به دوستان عزیز

وقتی سیستم رو روشن میکنم یک مثلث زرد رنگ روی ایکن internet access میاد و دیگه کانکت نمیشم که با یکی دو بار خاموش / روشن کردم مودم مشکل حل میشه . ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید که ایراد از کجاست.

با سپاس فراوان

پاینده و کامیاب باشید

rasouli.823
27-08-2011, 15:21
سلام دوستان
تو محل کار یکی از این مودم ها داریم.اینترنتش هم وصله.من میخام برای اینترنتش پسورد بزارم تا کسی نتونه ازاون استفاده کنه باید چیکار کنم؟اگه لطف کنید دقیقا توضیح بدین ممنون میشم.:41:

rasouli.823
27-08-2011, 16:29
سلام دوستان مشکل حل شد از سایت ساخت سیستم برداشتم

khelane
27-08-2011, 21:35
با سلام به دوستان عزیز

وقتی سیستم رو روشن میکنم یک مثلث زرد رنگ روی ایکن internet access میاد و دیگه کانکت نمیشم که با یکی دو بار خاموش / روشن کردم مودم مشکل حل میشه . ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید که ایراد از کجاست.

با سپاس فراوان

پاینده و کامیاب باشید

ببینید برای اون مثلت که در کنار ساعت ویندوز و در نوار ابی پاین صحفه ظاهر میشه باید از اول مودم رو کانفیگ کنید و برای تنظیمات صحیح از ISP که اکانت رو گرفتین تنظیمات رو بخواید ولی از مخابراته تنظیماتش اکثر راحت هست بعد از این ببینید سیمتتون مشکلی نداره چون اگه اکانتتون PPOE هستش وقتی وصل میشید ببینید چه اخطاری میاره شماره اخطار رو بزارید اکثرا این اخطار به منظور سیم کشی ساختمان هستش که باید سیم ها رو چک کرده ببیدن سالم هستند یا نه کلا یه چک کنید سیستم (کانفیگ مودم ..) بعد سیم ها و مودم رو

jojoi
28-08-2011, 13:53
سلام لطفا یکی کمک کنه.من یه مودم outdoor bm8301 دارم ریستش کردم و چون اشتراکم با ایرانسل تموم شده نمی تونم config کنمش اومدم آپدیت کنمش که ردیف شه نشد خواهش می کنم اگه کسی از این نوع مودم داره من برای اشتراک دیگه ای که از ایرانسل دارم می خوام ازش استفاده کنم لطفا کمک کنید تا بتونم تنظیمش کنم:18:

saddegh
28-08-2011, 22:11
سلام من یه مودم دیلینک 2640T دارم چند وقتیه که وایر لسش دیر به گوشی وصل میشه بنظرتون مشکل سخت افزاری یا با اپدیت یا تنظیمات خاصی درست میشه ؟؟ لطفا راهنمایی کنید:41:

golabi2
29-08-2011, 11:02
سلام
میشه رو مودم دی لینک 2640 یو تنظیمات چیز پی ان گذاشت که همیشه بی هیلتر ازش استفاده کرد!؟

Amir Varasteh
29-08-2011, 12:09
سلام
میشه رو مودم دی لینک 2640 یو تنظیمات چیز پی ان گذاشت که همیشه بی هیلتر ازش استفاده کرد!؟
سلام.

برو توی کانفیگش ببین V_P_N داره یا نه. اما فک نکنم داشته باشه.

golabi2
29-08-2011, 12:38
تو کانفیگش اینو داشت:

اون اطلاعاتی که میخواد از کجا باید بیارم؟!

Mahsa.Iran
29-08-2011, 14:48
سلام
از مخابرات سرویس ADSL تهیه کردم .
میخواستم دوستان لطف کنن نظرشونو درباره مودم های زیر بگن .

در نظر دارم با لپ تاپ هم به صورت بیسیم استفاده کنم .
فروم ها را که مطالعه کردم بعضی از دوستان از خوبی و بدی لینک سیس میگفتن و بعضی نیز از خوبی و بدی مودم های tplink . واقعا نتونستن به یک ثبات عقلانی در انتب مودم مورد نظرم برسم .
لطفا بین دو مدل tplink زیر یک کدام را پیشنهاد کنید و همچنین از بین مودم های tplink زیر و مودم linksys کدام یک را پیشنهاد میکنید.

TP-Link 54Mbps Wireless ADSL2+ Modem Router TD-W8901G
wag120n linksys

ممنون

Amir Varasteh
29-08-2011, 17:40
تو کانفیگش اینو داشت:

اون اطلاعاتی که میخواد از کجا باید بیارم؟!
آره همینه.

از جایی که V=P=N گرفتی بپرس.

---------- Post added at 06:40 PM ---------- Previous post was at 06:37 PM ----------

سلام

فروم ها را که مطالعه کردم بعضی از دوستان از خوبی و بدی لینک سیس میگفتن و بعضی نیز از خوبی و بدی مودم های tplink . واقعا نتونستن به یک ثبات عقلانی در انتب مودم مورد نظرم برسم .
لطفا بین دو مدل tplink زیر یک کدام را پیشنهاد کنید و همچنین از بین مودم های tplink زیر و مودم linksys کدام یک را پیشنهاد میکنید.

wag120n linksys

ممنون

ببین دوست من نمیشه گفت کدوم خوبه و کدوم بد ! چون هر دو شرکت واقعا تو زمینه شبکه کارشون بیسته.

Linksys متعلق به شرکت Cisco بزرگترین شرکت ارائه دهنده ی تجهیزات شبکه تو دنیا هستش.

بنابراین من Linksys رو پیشنهاد میکنم. هر چند که TPLink رو هم رد نمیکنم!

موفق باشی.

hamed//
29-08-2011, 22:32
سلام يه سوال داشتم ممنون ميشم راهنماييم كنيد من مودم tp-link td-w8961 دارم از ديروزه كه نميتونم به به اينترنت وصل شم مودم رو كه روشن ميكنم چراغ اينترنت خاموشه و چراغ adsl و wlan روشن .
١-اون دكمه QSS چكار ميكنه ؟
٢- و معني اين چراغ ها چيه ؟
٣-مشكل اتصال من به اينترنت چيه ؟

akharwarbaz
30-08-2011, 11:41
دوستان من 2-3 روزه که مودمم تو قسمت تنظیمات نمیره !!مودمم tp-link هست و تا چند روز پیش راحت میرفت (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)

matarsaak
30-08-2011, 12:14
سلام
من میخوام از وایرلس مودمم برای گوشیم استفاده کنم
این تنظیمات رو چی بزارم؟

بخصوص این قسمت Encryption باید کدوم گذینه رو انتخاب کنم

Amir Varasteh
30-08-2011, 12:15
دوستان من 2-3 روزه که مودمم تو قسمت تنظیمات نمیره !!مودمم tp-link هست و تا چند روز پیش راحت میرفت (
با مرورگر دیگه تست کن. همچنین تنظیمات Prox|y رو هم چک کن که Disable باشه.

urumchi
30-08-2011, 13:25

وقتي وارد تنظيمات مودم نميشه از مودمت پينگ بگير ببين پينگ ميكنه يا نه، اگه پينگ نكرد مشكل از سيستم خودته و با يه بار رست كردن مودم همه چي درست ميشه اما اگه مودم رو پينگ كرد ولي وارد تنظيمات نشد به احتمال بسيار زياد مشكل از isp شما هستش و با جدا كردن سيم تلفن از مودم احتمالا بتونيد وارد تنظيمات بشيد.

پ ن :

وقتي مودم رو پينگ ميكنيد بايد 0ms پينگ بده

واسه پينگ كردن وارد cmd بشيد بعد تايپ كنيد: Ping 192.168.1.1

joe_satriani
30-08-2011, 19:31
سلام
من میخوام از وایرلس مودمم برای گوشیم استفاده کنم
این تنظیمات رو چی بزارم؟

بخصوص این قسمت Encryption باید کدوم گذینه رو انتخاب کنم

با سلام
اول از همه باید به صورت pppoe مودم رو تنظیم کنید.برای اینکار؛
تصویر اول همون گزینه ی pppoe که انتخاب هست رو انتخاب کنید و سپس یوزر نیم و پسوردی که شرکت بهتون داده رو زیرش وارد کنید. برای VCI هم که مقدار 33 هست رو باید از شرکتتون بپرسید ولی معمولا 35 هست.
تصویر دوم رو 'گزینه ی سوم mixed رو انتخاب کنید.
در تصویر سوم هم wep رو انتخاب کنید. و سپس یه پسورد 10 رقمی برای وایرلس باید تعریف کنید.
و بعد هم ذخیره کنید.

موفق باشید.

hamed//
30-08-2011, 23:16
hamed//

سلام يه سوال داشتم ممنون ميشم راهنماييم كنيد من مودم tp-link td-w8961 دارم از ديروزه كه نميتونم به به اينترنت وصل شم مودم رو كه روشن ميكنم چراغ اينترنت خاموشه و چراغ adsl و wlan روشن .
١-اون دكمه QSS چكار ميكنه ؟
٢- و معني اين چراغ ها چيه ؟
٣-مشكل اتصال من به اينترنت چيه ؟

دوستان كمكم كنيد بي اينترنتي بد درديه (: 

123qweasdzxc
31-08-2011, 00:30
سلام یکی من رو هم کمک کنه مشکل hamed// عزیز رو من هم دارم یعنی چراغ اينترنت خاموشه و چراغ adsl و wlan روشن هزار بار روی pppoe تنظیم کردم ولی اتوماتیک با روشن شدن کامپیوتر وارد اینترنت نمیشه فقط از طریق کانکشنی که در کامپیوتر ساختم وارد اینترنت میشه با گوشی وارلس هم امتحان کردم وصل شد اما انترنت روی گوشی نمیفرستاد وقتی vpi رو روی 0 و vci رو روی 35 تنظیم میکنم دیگه با کانکشن داخل کامپیوتر وصل نمیشه و با خاموش و روشن کردن مودم دوباره vci &vpi میره حالت پیشفرض که 1 و 32 هست کمک کنید مودم 8901 و اینترنت مخابرات کرمانشاه

درستش کردم ممنون

ساش
31-08-2011, 08:38
سلام یکی من رو هم کمک کنه مشکل hamed// عزیز رو من هم دارم یعنی چراغ اينترنت خاموشه و چراغ adsl و wlan روشن هزار بار روی pppoe تنظیم کردم ولی اتوماتیک با روشن شدن کامپیوتر وارد اینترنت نمیشه فقط از طریق کانکشنی که در کامپیوتر ساختم وارد اینترنت میشه با گوشی وارلس هم امتحان کردم وصل شد اما انترنت روی گوشی نمیفرستاد وقتی vpi رو روی 0 و vci رو روی 35 تنظیم میکنم دیگه با کانکشن داخل کامپیوتر وصل نمیشه و با خاموش و روشن کردن مودم دوباره vci &vpi میره حالت پیشفرض که 1 و 32 هست کمک کنید مودم 8901 و اینترنت مخابرات کرمانشاه

درستش کردم ممنون

دقیقا منم همچیم مشکلی را دارم

و نمی تونم اینترنتم را از طریق مودم وایرلس بدون روشن بودن pc بفرستم
یعنی حتما باید pc را روشن باشه و از طریق کانکشنی که ساختم به نت واصل باشه تا مودم بتونه اینترنت را روی لپ تاپ بفرسته

وقتی pc خاموشه ، لپ تاپ مودم را می شناسه و connected می ده ولی به انترنتش وصل نمی شه

حالا باید چکار کنم که لپ تاپ و گوشیم انترنت را بدون دخالت pc مستقیما از مودم بگیره ؟؟؟

ممون از راهنمایی

Netw0rks
31-08-2011, 11:04
سلام

wag120n linksys

ممنون

linksys رو من امتحان نکردم ولی ظاهرا از مودم های دیگه بهتره !

اما دو تای دیگه رو دارم استفاده می کنم و به نظرم TP-Link TD-W8950ND خیلی بهتره !

Amir Varasteh
31-08-2011, 16:24
دقیقا منم همچیم مشکلی را دارم

و نمی تونم اینترنتم را از طریق مودم وایرلس بدون روشن بودن pc بفرستم
یعنی حتما باید pc را روشن باشه و از طریق کانکشنی که ساختم به نت واصل باشه تا مودم بتونه اینترنت را روی لپ تاپ بفرسته

وقتی pc خاموشه ، لپ تاپ مودم را می شناسه و connected می ده ولی به انترنتش وصل نمی شه

حالا باید چکار کنم که لپ تاپ و گوشیم انترنت را بدون دخالت pc مستقیما از مودم بگیره ؟؟؟

ممون از راهنمایی
سلام.

دوست من شما باید مودمت رو روی حالت PPPoE بزاری.

ساش
31-08-2011, 16:57
سلام.

دوست من شما باید مودمت رو روی حالت PPPoE بزاری.

درود دوست من
ممنون که جواب دادید

من رو جفت PPPOE و PPPOE vc-mux تنظیم کردم

ولی بازم لپ تاپ کانکت می شه به مودم ولی می نویسه no access internet یا internet limited
یا گوشی اندروید کانک می شه ولی اینترنت انتقال نمی ده

تنظیمات مودم را با همون ای پی خودش تو IE انجام دادم

به نظر شما مشکل از چی هست ؟؟

ای پی کانکشن ها را تو جفت سیستم ها automatically گذاشتم

خیلی خیلی ممنون

Amir Varasteh
31-08-2011, 17:11
درود دوست من
ممنون که جواب دادید

من رو جفت PPPOE و PPPOE vc-mux تنظیم کردم

ولی بازم لپ تاپ کانکت می شه به مودم ولی می نویسه no access internet یا internet limited
یا گوشی اندروید کانک می شه ولی اینترنت انتقال نمی ده

تنظیمات مودم را با همون ای پی خودش تو IE انجام دادم

به نظر شما مشکل از چی هست ؟؟

ای پی کانکشن ها را تو جفت سیستم ها automatically گذاشتم

خیلی خیلی ممنون
به نظر من اشکال از همون کانفیگ مودم شماست. اگه روی PPPoE بود دیگه نیازی به ساختن کانکشن نبود و خودش اتوماتیک وصل میشد.

با پشتیبانی تماس گرفتی ؟ شاید ISP شما از PPPoE پشتیبانی نمیکنه.

ساش
31-08-2011, 17:25
به نظر من اشکال از همون کانفیگ مودم شماست. اگه روی PPPoE بود دیگه نیازی به ساختن کانکشن نبود و خودش اتوماتیک وصل میشد.

با پشتیبانی تماس گرفتی ؟ شاید ISP شما از PPPoE پشتیبانی نمیکنه.

من از شاتل گرفتم
شرکت معتبری هم هست ولی تصاویر مربوط به تنظیمان اینا هستند اگر می تونید راهنمایی بفرماید

من اول وایرلس نداشتم وقتی وایرلش را نصب کردم ویندوز را عوض کردم
الان تو کانکشن هام چیزی به اسم وایرلس ندارم یه مودم را شناخته که اصلا مدل مودم من نیست

نمی دونم چکار باید بکنم ؟؟

منمنون

Amir Varasteh
31-08-2011, 17:36
خب دو تا چیزی رو چک کن. تو عکس اولی از پشتیبانی بپرس ببین مقدار VPI , VCI و همچنین Encapsulation درسته یا نه ؟

ساش
31-08-2011, 18:49
خب دو تا چیزی رو چک کن. تو عکس اولی از پشتیبانی بپرس ببین مقدار VPI , VCI و همچنین Encapsulation درسته یا نه ؟

خیلی خیلی ممنون از راهنمایی تون
زنگ زدم پرسیدم و زدم و درست شد

ایشالله که موفق باشید

واقعا ممنون

mohsen_hot20
31-08-2011, 19:48
یک مودم لینک سیس خریدم ان120 هر کاری میکنم چراغ سبز اینترنتش روشن نمیشه وارور 678 میزنه از مخابرات adslگرفتم اونجا هم که پشتیبانی نداره گرفتار شدم بعد عمری میخواستم کمی سرعت بالا تو نت با شم نشد که نشد

Amir Varasteh
31-08-2011, 19:55
خیلی خیلی ممنون از راهنمایی تون
زنگ زدم پرسیدم و زدم و درست شد

ایشالله که موفق باشید

واقعا ممنون
خواهش میکنم:40:

مشکلش چی بود و چی شد که حل شد ؟

ساش
01-09-2011, 01:23
خواهش میکنم:40:

مشکلش چی بود و چی شد که حل شد ؟

همون که گفتید زنگ زدم vci , vpi را گرفتم و زدم و درست شد اینترنت شر شد

بازم ممنون

Amirdb
01-09-2011, 17:01
سلام دوستان
من امروز متوجه شدم که شرکتی که جدیدا ازش سرویس میگیرم ، پسورد برای مودم برای ورود اشخاص ناشناس نذاشته یعنی هرکی میخواد راحت میتونه وارد بشه!
منزل ما هم نزدیک دانشگاست خوشبختانه که الان دانشگاه ترم تابستونه نداشته و نشده کسی تا الان استفاده کنه ولی خوب نداشتن پسورد اونم نزدیک محلی مث دانشگاه معضل بزرگیه!!

خوب سوالام اینجاست چه طور میتونم براش پسورد بزارم از کدوم قسمت؟!

ممنونم

masood.ashoori789
01-09-2011, 17:08
سلام دوستان
من امروز متوجه شدم که شرکتی که جدیدا ازش سرویس میگیرم ، پسورد برای مودم برای ورود اشخاص ناشناس نذاشته یعنی هرکی میخواد راحت میتونه وارد بشه!منزل ما هم نزدیک دانشگاست خوشبختانه که الان دانشگاه ترم تابستونه نداشته و نشده کسی تا الان استفاده کنه ولی خوب نداشتن پسورد معضل بزرگیه!!
خوب سوالام اینجاست چه طور میتونم براش پسورد بزارم از کدوم قسمت؟!

منظورت مودم وایرلس هست ؟ با استفاده از یک مرورگر و رفتن به آدرس 192.168.1.1 و به جای یوزر و پسورد کلمه ی admin رو وارد کن . وقتی که وارد قسمت تنظیمات شدی از تب wireless گزینه ی Security امکان گذاشتن پسورد برای وایرلس هست .

mohsen_hot20
01-09-2011, 19:38
یک مودم لینک سیس خریدم ان120 هر کاری میکنم چراغ سبز اینترنتش روشن نمیشه وارور 678 میزنه از مخابرات adslگرفتم اونجا هم که پشتیبانی نداره گرفتار شدم بعد عمری میخواستم کمی سرعت بالا تو نت با شم نشد که نشد کسی جواب نمیده

Amir Varasteh
01-09-2011, 20:36
یک مودم لینک سیس خریدم ان120 هر کاری میکنم چراغ سبز اینترنتش روشن نمیشه وارور 678 میزنه از مخابرات adslگرفتم اونجا هم که پشتیبانی نداره گرفتار شدم بعد عمری میخواستم کمی سرعت بالا تو نت با شم نشد که نشد کسی جواب نمیده
دوست من زنگ بزن پشتیبانی وظیفشه که راهنماییت کنه.

Amirdb
01-09-2011, 22:09
منظورت مودم وایرلس هست ؟ با استفاده از یک مرورگر و رفتن به آدرس 192.168.1.1 و به جای یوزر و پسورد کلمه ی admin رو وارد کن . وقتی که وارد قسمت تنظیمات شدی از تب wireless گزینه ی Security امکان گذاشتن پسورد برای وایرلس هست .

ممنونم رفیق :11:
آقا من اومدم همین جایی که فرمودید

عکسش اینجاست

کدوم گزینه رو بزنم؟
باید wap-personal رو بزنم؟

توی منزل از چند تا سیستم (لپ تاپ) استفاده میکنیم که میخوایم واسه همش یه رمز باشه کلا!

ممنون میشم راهنمایی کنید:11:

Hamid 73
02-09-2011, 14:44
سلام ، من مودمم asus G31 هست و وقتی فریمور شو آپدیت کردم 120 ثانیه زمان داد زمانش تموم شد مودم reboot ولی دیگه صفحه ای بالا نیومد مودم خاموش وروشن کردم چراغ power مودم خاموش وروشن میشه و صفحه کانفیگ مودم نمیاد از پشت هم ریست کردم درست نشد اگر میشه فوری راهنمایی کنید با تشکر.:41::41::41:

golabi2
02-09-2011, 15:51
دوستان میشه راهنمایی کنید اطلاعاتی که می خواد رو پیدا کردم ولی وصل نمیشه v پی ان

akharwarbaz
02-09-2011, 17:05
چطوری میتونم با مودم TP-LINK 8811 همزمان 2 تا کامپیوتر رو به اینترنت وصل کنم؟ اخه الان مودم با کارت شبکه به کامپیوتر اصلی وصله و فقط 1 پورت یو اس بی برام مونده از روی مودم

Amir Varasteh
02-09-2011, 17:24
چطوری میتونم با مودم TP-LINK 8811 همزمان 2 تا کامپیوتر رو به اینترنت وصل کنم؟ اخه الان مودم با کارت شبکه به کامپیوتر اصلی وصله و فقط 1 پورت یو اس بی برام مونده از روی مودم
سلام.

مودم رو PPPoE کن و پورت USB رو بزن به سیستم دوم ببین چی میشه.

smohsen
02-09-2011, 17:29

سلام.

مودم رو PPPoE کن و پورت USB رو بزن به سیستم دوم ببین چی میشه.

این مورد اصلا امکان پذیر نیست برادر من!
مودم وقتی می تونه چند کامپیوتر بهش وصل باشه که خودش پورت اضافه داشته باشه!

تنها راه اینه که ایشون دو تا کامپیوتر رو به وسیله کابل شبکه به هم وصل کنن
بعد اینترنت رو از روی کامپیوتر اصلی به این کامپیوتر شیر کنن

Amir Varasteh
02-09-2011, 18:14
این مورد اصلا امکان پذیر نیست برادر من!

من که نگفتم امکان پذیره. گفتم تست کن ببین چی میشه.:46:

Hamid 73
02-09-2011, 20:44
سلام ، من مودمم asus G31 هست و وقتی فریمور شو آپدیت کردم 120 ثانیه زمان داد زمانش تموم شد مودم reboot شد ولی دیگه صفحه ای بالا نیومد مودم خاموش وروشن کردم چراغ power مودم خاموش وروشن میشه و صفحه کانفیگ مودم نمیاد از پشت هم ریست کردم درست نشد و چراغ dsl و internet هم روشن نمیشه واینترنت هم نمیره اگر میشه فوری راهنمایی کنید با تشکر.

Hamid 73
02-09-2011, 20:59
اگه میشه جواب مارو بدید.

Amirdb
02-09-2011, 23:05
ممنونم رفیق :11:
آقا من اومدم همین جایی که فرمودید

عکسش اینجاست

کدوم گزینه رو بزنم؟
باید wap-personal رو بزنم؟

توی منزل از چند تا سیستم (لپ تاپ) استفاده میکنیم که میخوایم واسه همش یه رمز باشه کلا!

ممنون میشم راهنمایی کنید:11:

دوستان ممنون میشم پاسخ بدین .... خیلی ضروریه :11:

urumchi
02-09-2011, 23:09
من که نگفتم امکان پذیره. گفتم تست کن ببین چی میشه.:46:

هيچي سيستم دومي بدون اينترنت ميمونه، 2 تا سيستم براي استفاده از يك مودم حتما بايد شبكه بشن

Hamid 73
03-09-2011, 00:02
کسی نیست جواب ما رو بده.

joe_satriani
03-09-2011, 20:37
سلام ، من مودمم asus G31 هست و وقتی فریمور شو آپدیت کردم 120 ثانیه زمان داد زمانش تموم شد مودم reboot شد ولی دیگه صفحه ای بالا نیومد مودم خاموش وروشن کردم چراغ power مودم خاموش وروشن میشه و صفحه کانفیگ مودم نمیاد از پشت هم ریست کردم درست نشد و چراغ dsl و internet هم روشن نمیشه واینترنت هم نمیره اگر میشه فوری راهنمایی کنید با تشکر.

با سلام
دوست عزیزم یه دور ریستارتش کنید مودم رو
پشتش یه سوراخ کوچکی هست که یه سوزن داخل کنید و چند ثانیه ای نگهش دارید.
و دوباره روشن کنید

موفق باشید.

EngineeR EhsaN
03-09-2011, 22:18
من وقتی مودمو روشن میکنم چراغای Lan , Wlan و ADSl روشن میشن ولی چراغ اینترنت روشن نمیشه! حتی تنظیماتو از پشتیبانیم گرفتم ولی حل نشد:41: کمک کنید.! :19: ( مدل : tp - link 8101 )

Hamid 73
04-09-2011, 15:20
سلام ، من مودم g31 ام بردم شرکت گارانتی گفتند مودم ناقص آپدیت شده به خاطر نوسان برق و خارج از گارانتی و مودم dead شده و هیچ دسترسی به داخل دستگاه نیست من توضیحات بیشتر رو در بالا دادم و میخوام یه راهی پیدا شه که مودمو دوباره فریمورشو آپدیت کنم که شاید درست شه صفحه تنظیمات مودم باز نمیشه که آپدیت کنم اگه میشه مهندسای گل انجمن راهنمایی کنن اگه درست نشه 64 هزار تومنم بر باد رفته:41::41::41:

amir_enrique1
05-09-2011, 12:26
سلام دوستان یه مودم خوبی به من معرفی کنید در حدود 50 هزار تومان

TP-Link 8950

خوبه به نظر شما برای خرید 4 پورته باشه خوبه

برای کامپیوتر و ----- و برای ps3 لازم دارم

نظر بدید دوستان گلم

عليرضا خان
05-09-2011, 13:53
خانه ما دو طبقه است.

مودم وايرلس در طبقه بالا قرار دارد و در طبقه پايين آنتن نمي دهد.

چكار كنم تا با لپ تاپم بتوانم از طبقه پايين هم به اينترنت متصل شوم؟

Amir Varasteh
05-09-2011, 14:11
خانه ما دو طبقه است.

مودم وايرلس در طبقه بالا قرار دارد و در طبقه پايين آنتن نمي دهد.

چكار كنم تا با لپ تاپم بتوانم از طبقه پايين هم به اينترنت متصل شوم؟
سلام.

شما باید یه Repeater وایرلس بخری که فرکانس وایرلس رو وسط راه تقویت کنه و دوباره بفرسته سمت شما تا با آنتن دهی بالا بتونی دریافت کنی سیگنال رو.

shiraz_2010
05-09-2011, 20:25
سلام......
من یه مشکل اساسی با کانفیگ کردن مودمم دارم ممنون میشم کمکم کنید.....
ZYXEL.P660 RU.سرویس 512 پارس آنلاین شیراز

می خوام مودمم طوری کانفیگ شه که احتیاجی به ساخت کانکشن نباشه و با روشن کردن مودم مستقیم به اینترنت وصل بشه.....از طریق bridge یا routing??

الان مودمم از طریق bridge وصله و با کانکشن ppoe وصل میشم اما مشکل اینه که بعد از روشن شدن مجدد مودم,ارور 651 میده برای حل مشکل هم باید مدام vci رو از 35 به 59 تغییر بدم و برعکس تا دوباره وصل بشم....در این حالت چراغ اینترنت(کره زمین) خاموشه اما همونطور که گفتم به اینترنت وصل میشه.
زنگ زدم نمایندگی میگه از طریق nat کانفیگش کن.....

ممنون میشم یه راهنمایی درست و حسابی بکنید.....

joe_satriani
05-09-2011, 20:34
سلام......
من یه مشکل اساسی با کانفیگ کردن مودمم دارم ممنون میشم کمکم کنید.....
ZYXEL.P660 RU.سرویس 512 پارس آنلاین شیراز

می خوام مودمم طوری کانفیگ شه که احتیاجی به ساخت کانکشن نباشه و با روشن کردن مودم مستقیم به اینترنت وصل بشه.....از طریق bridge یا routing??

الان مودمم از طریق bridge وصله و با کانکشن ppoe وصل میشم اما مشکل اینه که بعد از روشن شدن مجدد مودم,ارور 651 میده برای حل مشکل هم باید مدام vci رو از 35 به 59 تغییر بدم و برعکس تا دوباره وصل بشم....در این حالت چراغ اینترنت(کره زمین) خاموشه اما همونطور که گفتم به اینترنت وصل میشه.
زنگ زدم نمایندگی میگه از طریق nat کانفیگش کن.....

ممنون میشم یه راهنمایی درست و حسابی بکنید.....

با سلام
وارد کنترل پنل مودمتون بشید.
و مودم رو در حالت pppoe تنظیم کنید.
یعنی یوزر و پسورد رو داخل مودم تعریف کنید.
اون vci هم معمولا باید روی 35 باشه
اما بازم متغیره و حتما سوال کنید.

موفق باشید.

shiraz_2010
05-09-2011, 20:39
با سلام
وارد کنترل پنل مودمتون بشید.
و مودم رو در حالت pppoe تنظیم کنید.
یعنی یوزر و پسورد رو داخل مودم تعریف کنید.
اون vci هم معمولا باید روی 35 باشه
اما بازم متغیره و حتما سوال کنید.

موفق باشید.

درود بر شما مرسی از لطفتون که جواب من رو دادید.....
این کار رو کردم.یعنی routing و سپس ppoe...این بار چراغ اینترنت روشن میشه اما به هیچ عنوان به اینترنت وصل نمیشه(این مودم ما هم کارهاش برعکسه :31:)

joe_satriani
05-09-2011, 20:55
این کار رو کردم.یعنی routing و سپس ppoe...این بار چراغ اینترنت روشن میشه اما به هیچ عنوان به اینترنت وصل نمیشه(این مودم ما هم کارهاش برعکسه :31:)

با سلام
دوست عزیزم یه دور مودم رو ریستارتش کنید و دوباره کانفیگش کنید.
ببینید چی میشه

موفق باشید.

shiraz_2010
05-09-2011, 20:56
آقا درست شد......یه بار دیگه مودم رو ریست کردم.......بعدش هم مراحل بالا....فقط تنها کاری که باید بکنید اینه که به کارت شبکه نباید هیچ ip داد و هر کانکشنی که دارید پاک کنید و بعد از انجام مراحل یه بار مودم رو خاموش روشن کنید.....

joe_satriani
05-09-2011, 21:10
آقا درست شد......یه بار دیگه مودم رو ریست کردم.......بعدش هم مراحل بالا....فقط تنها کاری که باید بکنید اینه که به کارت شبکه نباید هیچ ip داد و هر کانکشنی که دارید پاک کنید و بعد از انجام مراحل یه بار مودم رو خاموش روشن کنید.....

با سلام
خداروشکر مشکل مرتفع شد.
آره. نباید آی پی هم داد. چون به صورت اتومات آی پی دهی میشه توسط ویندوز

موفق باشید.

amir_enrique1
05-09-2011, 22:04
سلام دوستان یه مودم خوبی به من معرفی کنید در حدود 50 هزار تومان

TP-Link 8950

خوبه به نظر شما برای خرید 4 پورته باشه خوبه

برای کامپیوتر و ----- و برای ps3 لازم دارم

نظر بدید دوستان گلم

یکی هم به سوال من جواب بده تشکر میکنم

ali_2hezar
05-09-2011, 22:48

amirna3r
05-09-2011, 23:53
سلام. من یک روتر 2730 دارم. (DLink) سی دی این روتر رو گم کردم. به شاتل هم زنگ زدم ولی نتونسم کانفیگ کنم. پسورد مودمو فراموش کرده بودم ریست کردم... حالا دیگه درست نمیشه... اگر از دوستان کسی cd این روتر رو داره بی زحمت اگر میتونه اپلود کنه! چون فک کنم حدود 50mb بیشتر نباشه. خیلی ممنون میشم.

a6l3i
06-09-2011, 14:26
سلام. من یک روتر 2730 دارم. (DLink) سی دی این روتر رو گم کردم. به شاتل هم زنگ زدم ولی نتونسم کانفیگ کنم. پسورد مودمو فراموش کرده بودم ریست کردم... حالا دیگه درست نمیشه... اگر از دوستان کسی cd این روتر رو داره بی زحمت اگر میتونه اپلود کنه! چون فک کنم حدود 50mb بیشتر نباشه. خیلی ممنون میشم.
سلام
اولین پست تون بعد از سه سال عضویت مبارکـــــــ :46:
اینجور که فهمیدم شما Firmware مودم رو لازم دارید که از سایت خود dlink میتونید دانلود کنید.
البته توجه داشته باشید که این واسه مدل 2730B هستش. اگه مودم شما مدل دیگه ایه دانلود و نصب نکنید.

موفق باشید

joe_satriani
06-09-2011, 19:17

Golbarg01
10-09-2011, 13:14
دوستان در تنظیمات کانکشن adsl چجوری گزینه enable logging رو فعال کنم؟
یعنی اگر گاهی وقت ها کانکشن خود به خود قطع شد و اون پنجره ای که باز میشه و 60 ثانیه مهلت میده باز شد بعدش خودش به طور خودکار کانکت بشه.

parmida00
10-09-2011, 17:39
سلام دوستان من سه ساله مودم tp-link Mode:TD-8811 دارم و تا چند ماه پیش باهاش مشکلی نداشتم ولی توی این ماه شروع کرده به خاموش روشن شدن بی دلیل ینی انگار که برقش قط شه وصل شه اما این اتفاق بیشتر توی روزا میوفته وتوی شبا توی ساعت 2 تا 8 صبح معمولا این توری نمیشه همین الانم که دارم این متنو مینویسم چند بار خاموش روشن شده به نظر شما برم مودمو عوض کنم یا مشکل از اداپتور هست؟
ممنون میشم کمکم کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این مربوط به isp هست که تجهیزاتشو تغییر داده باید فریمور دیگه ای روی مودم بریزید از کنترل پنلش ترجیحا اول با جدیدتر ین ورژن.می توانید از سایت مودم بگیرید.من هم اینمشکل را داشتم به این روش درست شد.

Amirdb
11-09-2011, 02:48
ویرایش!!!!!!!!!!!!!

ahmadreza_gh
11-09-2011, 08:02
سلام
من قبلا یه مودم ADSL داشتم ولی رفتم یه مودم وایرلس خریدم
مودم جدید رو به کامپیوتر وصل کردم با همون کانکشن قبلی به اینترنت وصل شد ولی وایرلسش اینترنت نداره.یعنی لپ تاپ پیدا میکنه مودم رو ولی اینترنت نداره.
چکار باید کنم؟
خود بنامه مودم هم این ارور میده:

EHHASSATNI
11-09-2011, 15:21
سلام دوستان من ویندوزXP دارم
و ADSL از شرکت آسیا تک گرفتم ولی وقتی میخواستم وصلش کنم فهمیدم که Connection به صورت local Area Connection ندارم از یکی پرسیدم گفت باید با سی دی Motherboard نصبش کنم ولی نشد اکه میشه کمک کنید ممنون

---------- Post added at 04:21 PM ---------- Previous post was at 04:20 PM ----------

و ADSL از شرکت آسیا تک گرفتم ولی وقتی میخواستم وصلش کنم فهمیدم که Connection به صورت local Area Connection ندارم از یکی پرسیدم گفت باید با سی دی Motherboard نصبش کنم ولی نشد اکه میشه کمک کنید ممنون

joe_satriani
11-09-2011, 19:22
سلام
من قبلا یه مودم ADSL داشتم ولی رفتم یه مودم وایرلس خریدم
مودم جدید رو به کامپیوتر وصل کردم با همون کانکشن قبلی به اینترنت وصل شد ولی وایرلسش اینترنت نداره.یعنی لپ تاپ پیدا میکنه مودم رو ولی اینترنت نداره.
چکار باید کنم؟
خود بنامه مودم هم این ارور میده:

با سلام
شما باید مودم رو در حالت pppoe یا حالت اتومات تنظمیش کنید.
به اولین پست همین تاپیک مراجعه کنید.

موفق باشید.

با سلام
شما کابل لن و مودم رو به کامپیوتر وصل کردید؟

موفق باشید.

jojonice
11-09-2011, 23:48
سلام
لطفا راهنمائی کنید
سوالی دارم مخواستم چند کامپیوتر را به اینترنت share کنم اما میخواستم از طریق خود مودم share بشود مثلا مودم 4 پورته
حالا میخواستم بدونم شاتل با هر نوع مودمی مشکلی نداره ؟ مثلا اگر از مودم d link استفاده کنم مشکلی با شاتل نداره ؟ البته از مودم symphony استفاده کردم با شاتل و مشکلی نداشت

ار دوستانی که از شاتل استفاده میکنند لطفا مودمی که بتونه چند کامپیوتر را share کنه بدونه اینکه که به هم وابستگی داشته باشن لطفا معرفی کنند و کیفیتش خوب باشه و زیاد گرون هم نباشه و وایرلس نباشه مثلا قیمت 25 تا 30 تومان باشه

? rasty modem d link 2540 u khgobe
chone mikhaham chand computer ra ba ham betone az internet estefadeh koned bedone einke be ham niyz dashteh bashan
مرسی
خداحافظ

naser534
12-09-2011, 00:35
[سلام وعرض خسته نباشیدخدمت دوستان. من مودم وایرلس sSMC7901WBRA2 دارم که برایش پسورد می گذارم اما زمانی که مودم راخاموش وروشن می کنم پسورد ندارد واحتمال شراکت همسایگان هم که لطف دارند خیلی زیاداست. ویندوز PC ایکس پی است و ویندوز لب تاب VISTA می باشد. باتوجه به سواد کم من دراین مورد خواهشمندم خیلی واضح راهنماییم کنید. ممنون

naser534
12-09-2011, 00:44
سلام وخسته نباشیدخدمت دوستان. من مودم وایرلس SMC 7901 WBRA2 دارم که برایش پسورد که می گذارم پس از خاموش وروشن کردن مودم آن پسورد نیست. ویندوز کامپیوترم XP و ویندوز لب تاب VISTA است. باتوجه به سواد کم من درصورت امکان واضح راهنماییم کنید. با تشکر از a6l3i عزیز که به من متلک اولین پست پس از 5سال را نخواهد گفت! عضویت من برای دانش افزاییم بوده و بس.

urumchi
12-09-2011, 01:33
احتمال شراکت همسایگان هم که لطف دارند خیلی زیاداست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزيز وقتي كه كانكت هستم اگه بدون اينكه DC بشم مودم رو يهو خاموش كنم تنظيمات مودمم برميگرده به تنظيمات كارخانه و در واقع مودمم رست ميشه و هر چي يوزرنيم و پسورد كه وارد مودم كرده باشم همه ش پاك ميشه!

شما هر وقت خواستي اينترنت رو قطع كني، اول ديسكانكت شو (چه از طريق كانكشن يا از طريق خود مودم) بعد مودم رو خاموش كن ، من اينطوري مشكلم حل شد

sabasi
12-09-2011, 09:40
دوستان این ping یعنی چی ؟
وقتی کسی برای بار اول میخواد Adsl بگیره باید بعد از نصب مودم ping انجام بده ؟
یا بصورت دستی باید default gateway و ip address و subnet mask رو بزنه ؟
راستش میخوام linksys wag120n بگیرم و توی pdf محصول که سایت وارد کننده مودم گذاشته , نوشته که باید ping بگیرید .

Nasime_bahman
12-09-2011, 11:09
من مودم TP-LINK W8950ND دارم که براحتی از طریق لن به اینترنت وصل میشه و هیچ مشکلی نداره. فقط نمیتونم با وایرلس به اینترنت وصل شم. لطفا راهنمایی کنید. اینترنت مخابرات استفاده میکنم.

Golbarg01
12-09-2011, 14:09
چیکار کنیم که بعضی وقتا که کانکشن adsl قطع میشه خودش خود به خود دوباره وصل بشه؟
چون من بعضی وقتا شبا کامپیوتر رو میذارم واسه دانلود ولی صبح که میام می بینم کانکشن قطع شده به این شکل:

و دانلود ها هم انجام نشده.

gnulinux
12-09-2011, 18:07
سلام من مودمم shuttle 915 wm هست تو حالت بریدج هیچ مشکلی ندارم و راحت وصل میشم ولی میخوام کانفیگ pppoe کنم vpi=8 و vci = 81 هست از مخابرات پرسیدم ولی وقتی کانفیگش میکنم بعد ریست فقط چراغ اینترنت قرمز هست و وصل نمیشه کسی میدونه باید چیکار کنم سرویس مخابرات هست - یوزر و پس هم درسته اگه لازمه عکس مراحل کانفیگو بذارم

راستی مودمم وایرلس هست و همچنین روتر

joe_satriani
12-09-2011, 19:04
دوستان این ping یعنی چی ؟
وقتی کسی برای بار اول میخواد Adsl بگیره باید بعد از نصب مودم ping انجام بده ؟
یا بصورت دستی باید default gateway و ip address و subnet mask رو بزنه ؟
راستش میخوام linksys wag120n بگیرم و توی pdf محصول که سایت وارد کننده مودم گذاشته , نوشته که باید ping بگیرید .

با سلام
ping در واقع میزان سرعت دسترسی شما به سروری در میلی ثانیه رو نشون میده.
اون پینگی که میگیرن برای این هست که ببینن اینترنت شما اصلا وصل هست و ارتباط داره با مرکز یا نه.

موفق باشید.

من مودم TP-LINK W8950ND دارم که براحتی از طریق لن به اینترنت وصل میشه و هیچ مشکلی نداره. فقط نمیتونم با وایرلس به اینترنت وصل شم. لطفا راهنمایی کنید. اینترنت مخابرات استفاده میکنم.

با سلام
دوست عزیزم شما باید مودم رو در حالت pppoe یا اتصال اتوماتیک تنظیم کنید تا وایرلس هم کار کنه.
برای اینکار به پست اول همین تاپیک مراجعه کنید.

موفق باشید.

سلام من مودمم shuttle 915 wm هست تو حالت بریدج هیچ مشکلی ندارم و راحت وصل میشم ولی میخوام کانفیگ pppoe کنم vpi=8 و vci = 81 هست از مخابرات پرسیدم ولی وقتی کانفیگش میکنم بعد ریست فقط چراغ اینترنت قرمز هست و وصل نمیشه کسی میدونه باید چیکار کنم سرویس مخابرات هست - یوزر و پس هم درسته اگه لازمه عکس مراحل کانفیگو بذارم

با سلام
معمولا vpi برای تمامی شرکت ها برابر با 0 هست.
شما 0 بذارید و دوباره تنظیمش کنید.
اگه بازم نشد یه دور مودم رو ریستارت کنید و دوباره کانفیگش کنید.

موفق باشید.

sei_pm
12-09-2011, 19:35

وقتی مودم شما در حالت بریج هست vpi/vci رو 8/81 میگذارید و کانکت میشید ؟ به احتمال زیاد خط شما روی کافوی نوری ZTE هست . یوزر و پس رو هم باید با حروف کوچک بنویسید.

sei_pm
12-09-2011, 19:51
سلام وخسته نباشیدخدمت دوستان. من مودم وایرلس SMC 7901 WBRA2 دارم که برایش پسورد که می گذارم پس از خاموش وروشن کردن مودم آن پسورد نیست. ویندوز کامپیوترم XP و ویندوز لب تاب VISTA است. باتوجه به سواد کم من درصورت امکان واضح راهنماییم کنید. با تشکر از a6l3i عزیز که به من متلک اولین پست پس از 5سال را نخواهد گفت! عضویت من برای دانش افزاییم بوده و بس.

current password رو smcadmin میزنید و دو گزینه بعدی رو پسورد دلخواه خودتون ؟ روی save setting کلیک می کنید ؟

Golbarg01
13-09-2011, 11:54
چیکار کنیم که بعضی وقتا که کانکشن adsl قطع میشه خودش خود به خود دوباره وصل بشه؟
چون من بعضی وقتا شبا کامپیوتر رو میذارم واسه دانلود ولی صبح که میام می بینم کانکشن قطع شده به این شکل:

و دانلود ها هم انجام نشده.

این سوال منم جواب بدین ممنون میشم.

gnulinux
13-09-2011, 13:41
با سلام

با سلام
معمولا vpi برای تمامی شرکت ها برابر با 0 هست.
شما 0 بذارید و دوباره تنظیمش کنید.
اگه بازم نشد یه دور مودم رو ریستارت کنید و دوباره کانفیگش کنید.

موفق باشید.

سلام نه دوست عزیز اخه چند تا خونه اونورتر دوستم با همین تنظیمات وصل میشه

وقتی مودم شما در حالت بریج هست vpi/vci رو 8/81 میگذارید و کانکت میشید ؟ به احتمال زیاد خط شما روی کافوی نوری ZTE هست . یوزر و پس رو هم باید با حروف کوچک بنویسید.

بله در حالت بریدج 8/81 هست اون ZTE که گفتین یادمه قبلا هنگام اشتراک نوشته بود تو یه قسمت فرم

برای حالتPPPOE یوزر و پس رو هم حروف کوچیک دادم اصلا همشون عدد هستند نمیدونم چیکار کنم

3mm3
13-09-2011, 20:07
درست شد.....

gnulinux
14-09-2011, 15:21
اقا کسی جواب مارو میده؟

malooli
16-09-2011, 12:19
سلام دوستان
من یه مودم tp link 8811 دارم که از طریق usb به pc وصله.و یه کانکشن هم تو سیستم تعریف شده.میام لپ تاپ رو از طریق کابل شبکه به مودم وصل میکنم ولی نمیشه با لپ تاپ به اینترنت وصل شد.میشه به صورت کاملا مبتدی توضیح بدین که باید چی کار کرد
مرسی

Amir Varasteh
16-09-2011, 12:52
سلام دوستان
من یه مودم tp link 8811 دارم که از طریق usb به pc وصله.و یه کانکشن هم تو سیستم تعریف شده.میام لپ تاپ رو از طریق کابل شبکه به مودم وصل میکنم ولی نمیشه با لپ تاپ به اینترنت وصل شد.میشه به صورت کاملا مبتدی توضیح بدین که باید چی کار کرد
مرسی

سلام.

مودمت چند تا پورت شبکه داره ؟

saam_metal5
16-09-2011, 12:55
سلام دوستان شرمنده میخواستم یک مودم .وایرلس(ADSL) با برد خوب در حد 90 تومن بخرم یک چیزی که هنگ نکنه چه برند و مدلی پیشنهاد میدین که از خریدش راضی باشم؟؟؟؟

jvdyari
16-09-2011, 14:20
یک لپ تاپ به نام SJDرا با یکPCبه نامJVDدارم شبکه می کنم به کمک مودم وایرلس TP -LINKلپتاب به صورت بی سیم وPCبه کمک باسیم!LANالان از طریق PPPEاینترنت SHAREهست...می خواهم فایلها را هم ببینم...فایروال را هم OFFکرده ام وبه هر دوسیستم یوزر وپسورد دادم..مشکل در قبول نکردن پسورد در عکسهای زیر است...هر پسوردی که بگید دادم...بازهم ارور می دهد پسورد چی رو می خواد عکسها رو ببینید:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر

saboo2000
16-09-2011, 14:32
دوستان میخوام تنظیمات مودمم رو عوض کنم
اما این username password رو ندارم
مودم shuttle adsl wireless 915 wm هستش
کمک کنید ممنون میشم
یکمی هم عجله دارم.
مرسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jvdyari
16-09-2011, 14:43
معمولا یوزر وپسورد Aadminهست اگر نبود حتما توی دفترچه نوشته شده...

behnambb
16-09-2011, 17:00
با سلام
دوستان من مودم ادیمکس 7265 خریدم و حالا تنظیماتش رو زیاد نمیدونم مثل مودمهای دیگه راحت نیست .. و میخوام کانفیکش کنم برای روشن و خاموش کردن وایرلس و اینکه یک دکمه ای پشتش هست بنام ( wps) و اینو نمیدونم کارش چیه و اینکه تنظیمات مودم و وایرلس رو هم میخوام ..از کاتولوگش هم نگاه کردم ولی چیزی متوجه نشدم نمیدونم چی به چی هست ..اینم اسکرین شات از قسمت اینترنت و وایرلس ...راستی از شرکت ماتریکس سرویس میگیرم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MeHrDaD-91
16-09-2011, 18:37
دوستان من میخوام یک مودم وایرلس حداکثر تا 80 تومان بخرم.
فقط میخوام تو تنظیمات مودم گزینه برای تنظیم MTU داشته باشه.

saam_metal5
16-09-2011, 22:56
سلام دوستان شرمنده میخواستم یک مودم .وایرلس(ADSL) با برد خوب در حد 90 تومن بخرم یک چیزی که هنگ نکنه چه برند و مدلی پیشنهاد میدین که از خریدش راضی باشم؟؟؟؟
دوستان کسی نیست یه راهنمایی کوچیک بکنه؟؟؟

Amir Varasteh
16-09-2011, 23:29
دوستان کسی نیست یه راهنمایی کوچیک بکنه؟؟؟
سلام.

پیشنهاد من Linksys هست. قیمت دقیق ندارم .میتونی بری مغازه سوال کنی.

behnambb
17-09-2011, 01:45
کسی جواب مرا نمیده ؟؟؟ که وارد باشه به مودمهای ادیمکس

adam barfi
17-09-2011, 08:47
درود
دوستان من مودم am604 دارم ولی نمیتونم وارد صفحه کانفیگ بشم، هرچی آیپی رو میزنم وارد نمیشه.

Amir Varasteh
17-09-2011, 13:24
درود
دوستان من مودم am604 دارم ولی نمیتونم وارد صفحه کانفیگ بشم، هرچی آیپی رو میزنم وارد نمیشه.
IP رو چند میزنی و چه اروری میده ؟

درضمن تنظیمات پراکسی رو چک کن.

adam barfi
17-09-2011, 13:59
IP رو چند میزنی و چه اروری میده ؟

درضمن تنظیمات پراکسی رو چک کن.
192.168.1.1
پراکسی رو باید از کجا چک کنم؟

worldm
17-09-2011, 14:24
مودم من tp link 8811 که مشکل درایور تو ویندوز 7 32 بیتی داره ایا بقیه دوستان وقتی که این مودمو با usb به سیستم وصل میکنن سیستم شون طول میکشه بالا بیاد یا اینکه اصلا نمیاد و یه جوری سیستم توی هنگ فرو میره؟اگه همچین مشکلی کسی نداره لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم؟
من به پورت lan برای سوییچ و سیستم دیگه ام احتیاج دارم وبه خاطر مشکل هنگش مجبورم با لن به سیستم اصلی وصل کنم و دیگه به سوییچ هم نمی تونم وصل باشم چونکه پورت لن دیگه نداره راه حلی نداره؟
من اینرتنت از مخابرات گرفتم بعد چند روز دعوا و درگیری بالاخره امروز چراغ adsl مودم روشن شد ولی چراغ internet به خاطر ارورو 651 روشن نمیشه برای همسایه دیگه مون هم همین مشکل هست دلیلش چیه؟
پشتیبانی جواب نمیده میگه مشکل از تهران هست.
یه مشکل عجیب دیگه هم اینه که وقتی تنظیمات خودمو با ایپی 192.168.1.1 وارد مودم میکنم و سیو و ریست میشه وقتی که دوباره به صفحه تنظیمات مودم میرم هیچی ذخیره شده نیست علتش چیه؟
از نصاب شرکت پرسیدم گفت اگه 100 بار دیگه هم بری بازم هیچی نمیبینی ایا روش دیگه ای برای مشاهده تنظیمات وجود داره؟

---------- Post added at 03:24 PM ---------- Previous post was at 03:23 PM ----------

اگه مودم دیگه ای خواستید معرفی کین دلطفا مدلی باشه که وایرلس دار باشه+بردش هم خوب باشه و کل یه خونه 100 متری رو پوشش بده+مشکل درایور اصلا نداشته باشه
ممنون از همگی دوستان

anathema-m
18-09-2011, 02:03
سلام.
میخواستم بدونم الان ارزون ترین مودمی که وایرلس باشه تو بازار چیه؟
اگه میشه گرون ترین و بهترینش رو هم بگید.:11:
ممنون:40: