PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] بحث و بررسی درباره ی مودم های ADSL

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

mehdy.sms
26-06-2011, 13:37
سلام. کسی هست بدونه اگه وایرلس مودم توی ویندوز 7 غیر قابل شناسایی باشه ، باید چیکار کرد؟ نرم افزاری هست که به پیدا کردنش کمک کنه؟

Amir Varasteh
26-06-2011, 13:47
سلام. کسی هست بدونه اگه وایرلس مودم توی ویندوز 7 غیر قابل شناسایی باشه ، باید چیکار کرد؟ نرم افزاری هست که به پیدا کردنش کمک کنه؟
سلام.

یعنی اگه امواج وایرلس رو نبینه ؟ خب شاید درایور کارت شبکه وایرلست نصب نیست؟

tirna_fx
26-06-2011, 14:17
سلام دوستان

من قصد خرید مودم وایرلس دارم اما هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم :41: لطفا منو راهنمایی کنید و یک مدل مناسب و به صرفه بهم معرفی کنید: روزی 12 تا 15 ساعت از اینترنت استفاده میکنم (فقط یک لپتاپ) و میخام 2 طبقه را پوشش بده .

ممنون دوستان

Amir Varasteh
26-06-2011, 15:23
سلام دوستان

من قصد خرید مودم وایرلس دارم اما هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم :41: لطفا منو راهنمایی کنید و یک مدل مناسب و به صرفه بهم معرفی کنید: روزی 12 تا 15 ساعت از اینترنت استفاده میکنم (فقط یک لپتاپ) و میخام 2 طبقه را پوشش بده .

ممنون دوستان
سلام.

Level One و LinkSys برند های خوبی ان. یک مدل دو آنتنه بگیر که فضایی که میخوای رو پوشش بده.

tirna_fx
26-06-2011, 16:37
امیر خان ممنون از پاسختون . نظرتون در مورد
Linksys Wireless-N WAG120N چیه؟اگر با همین رنج قیمت پیشنهاد بهتری دارید لطفا بگید

Amir Varasteh
26-06-2011, 16:56
امیر خان ممنون از پاسختون . نظرتون در مورد
Linksys Wireless-N WAG120N چیه؟اگر با همین رنج قیمت پیشنهاد بهتری دارید لطفا بگید

خوبه این. فقط نمیدونم 2 تا آنتن داره یا نه. مطمئن باش از Linksys بهتر پیدا نمیشه.

غم زرد
26-06-2011, 17:04
ه سوالی داشتم
مدم من جز سری اول مودمهاست با توجه که اکثر شرکتها سرویس adsl2+ می دند می خواستم بدونم تعویض مودمم با یک مودم روز تاثیری در بهبودی سرعت و کاهش نویز داره؟
ممنون

Amir Varasteh
26-06-2011, 17:12
ه سوالی داشتم
مدم من جز سری اول مودمهاست با توجه که اکثر شرکتها سرویس adsl2+ می دند می خواستم بدونم تعویض مودمم با یک مودم روز تاثیری در بهبودی سرعت و کاهش نویز داره؟
ممنون
سلام.

من گمون نمیکنم ! به خاطر اینکه اکثر تفاوت ها توی سرویسها و امکانات جانبی مودم ها هست.

البته امیدوارم دوستان دیگه ای که تخصص بیشتری دارن جواب بهتری بدن.

mehdy.sms
26-06-2011, 17:57
سلام.

یعنی اگه امواج وایرلس رو نبینه ؟ خب شاید درایور کارت شبکه وایرلست نصب نیست؟

مشکل یه خورده ای پیچیده هست. مودمم ، مودم لینکسیس wag320n هست. توی جعبه مودم یه CD بود که یه نرم افزار به اسم Network Magic داشت که اون رو نصب کردم.
من یه مدتی بود که یه مودم tp-link wn651g داشتم که این مودم به صورت داخلی نصب میشد و برای همین با اون که یه مودم لینکسیس wag320n خریده بودم ، مدتی گذاشته بودم این مودم سرجاش بمونه. این مودم آنتن خارجی می خورد و با اون که آنتنش روی پشت بوم بود، از نظر آنتن دهی ، نسبت به مودم لینکسیس که دوتا دیوار مانعش بود، ضعیف تر عمل میکرد برای همین آنتن خارجی رو جدا کردم و در این شرایط مودم tp-link wn651g هیچ سیگنالی نداشت.
بعد به این فکر افتادم که مودم tp-link رو غیر فعال کنم که الکی برق نسوزه برای همین از قسمت Device Managar غیر فعالش کردم ولی بعد از ریستارت بعدی کامپیوتر خودبخود فعال شده بود برای همین کیس رو باز کردم و مودم رو در آوردم.
به محض این که کامپیوتر رو روشن کردم متوجه شدم وایرلس مودم لینکسیس غیر فعال شده. هر کار کردم نتونستم فعالش کنم. البته چراغ وایرلس روی مودم روشنه. از windows 7 x64 استفاده می کنم و توی قسمت Network and Sharing Center خود ویندوز ، هر کار کردم فایده ای نداشت و نمی شد اتصال وایرلس رو برقرار کرد. در کل انگار وایرلسی وجود نداره که بخوایم تنظیماتی انجام بدیم. الان این مودم قبلی طوریه که انگار برای مودم لینکسیس توی ویندوز 7 فرش قرمز پهن میکنه و زمینه فعالیتش رو فراهم میکنه.
مودم قبلی رو دوباره توی کیس نصب کردم و آنتن خارجی اون رو هم بهش وصل کردم.
عکس زیر نشون دهنده ی کارکرد مودم قبلیست. (مودم لینکسیس رو خاموش کردم)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا مودم لینکسیس رو روشن کردم:( می بیندید که آنتندهی عالی هست)

البته مودم قبلی ، یه آنتن خارجی کوچیک هم داره که اگه اون رو هم وصل کنم باز هم آنتندهی عالی هست.
توجه داشته باشید که اگه آنتن خارجی مودم tp-link رو جدا کنم ، آنتندهی مودم لینکسیس کمتر میشه. این نشون دهنده ی این هست که مودم لینکسیس داره از مودم tp-link کار میکشه. من هر چی که فکر می کنم می بینم که خیلی عجیبه.
الان مشکل اینجاست که وقتی مودم tp-link رو از کامپیوتر جدا می کنم ، ویندوز میگه هیچ سخت افزار وایرلسی وجود نداره ولی به محض وصل کردن tp-link ویندوز اون سخت افزار وایرلسی که نمی تونست شناسایی کنه ، شناسایی میکنه. (وایرلس لینکسیس رو می گم)

وقتی مودم قبلی نباشه ، مودم لینکسیس وایرلسش فعاله ولی مشکل اینه که ویندوز قادر به شناسایی سخت افزار وایرلسش نیست. اینکه چراغ وایرلس مودم روشنه و عکس زیر نشون دهنده ی این هست که وایرلس مودم کار میکنه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

joe_satriani
26-06-2011, 19:11
سلام به همگی. می خواستم بدونم ایا tenda مارک خوبی هست؟ این شرکت صبا که یکی از نمایندگیش تو مشهد اینو می فروشه

می خواستم بدونم این خوبه یا asus am 604 یا tp-link یا d-link???

با سلام
بله مارک tenda هم خوبه
شنیدم که از چیپ ست های tp-link روش استفاده شده
بازم راست و دروغش پای فروشنده هاش
اما مودم خوب و راحتیه.

موفق باشید.

ar2006
26-06-2011, 19:38
سلام دوستان
من یک مودم wag120n خریدم .خیلی بردش کمه؟دارم دیوونه میشم اخه من فقط برای استفاده لپتاب گرفتم.فقط اگه تو شعاع 4-5 متری اطرافش باشم جواب میده تازه اونم بدونه دیوار حایل.اگه یک دیوار (یک تیغه)بین مودم و لپتاب باشه حتی تو فاصله مستقیم 4 متری هم بسیار ضعیف میگیره؟!!
ایا به نظر شما مشکل داره مودم؟
من پهنای باند . موارد دیگه را هم تعقیر دادم و فرقی نکرد.روی g .n .mix هم هیچ فرقی نداره؟؟ایا تنظیمات خاصی داره برای افزایش برد؟؟
من با همین لپتاب خونه دوستم که مودم g31 داره تازه با g ونه با n تا 2 طبقه راحت میتونم از نت استفاده کنم!!
دوستان لطفا کمکم کنید؟
دوستان کسی نیست به من کمک کنه؟؟:41:

shahrouz64
26-06-2011, 19:45
من یه سوال اورژانسی داشتم..مجتمع ما 8 طبقس..یه مودم سرور گداشتن طبقه سوم واسه همه واحد ها (رویتر گذاشتن فکر کنم) من اگه میخوام استفاده کنم باید یه مودم اکسس پوینت بگیرم که بتونم از سرور بگیرم تو خونه پخش کنم دیگه؟که بتونم با گوشی یا لبتاپ استفاده کنم...البته بدون سیم نه با سیم وصل کنم...میخواستم بدونم چه مودمی بگیرم؟ link sys n120 میتونه کارم رو راه بندازه؟واحد بالایی ما tp link اکسس پوینت داره 60 گرفته

iranzaminn
26-06-2011, 22:13
سلام...
من از شرکت آسیاتک نت دارم و میخواستم نحوه کانکت شدن به اینترنت رو بذارم روی حالت ppoe و گذاشتم...
تنظیمات مربوط به مودم رو انجام دادم و مودم رو خاموش و روشن هم کردم اما با روشن شدن مودم به نت وصل نمیشم....میخواستم ببینم مشکل از کجاست؟؟؟
چیزه عجیبی که پیش اومد این بود که در حالتی که تنظیمات مودم من روی ppoe بود و نتم وصل نبود با استفاده از broadband کانکشنم میتونستم به نت کانکت شم یعنی مثل حالت بریج....:18:
اگه کسی میدونه میشه لطف کنه و یه توضیحی برام بده....:20:

peyman_saed
27-06-2011, 00:11
کسی با مودم ZyXEL آشنایی داره .ظاهرا قیمتش از مودمهای دیگه بالاتره.می خواستم بدونم چه جور مودمیه. ممنون

bakhi
27-06-2011, 10:54
آقا من TP-LINK W8960N دارم کسی از بچه ها تونسته با وایرلس بهش وصل بشه؟:18:
من با گوشیم به مودم w8901g وصل شدم ولی به این یکی نمیشه !!!!!!!!!!

hek
27-06-2011, 11:00
از لحاط مسافت ميشه بگيد هر كدوم نوع از مودم ها تا چه بردي رو ميگيره
من تو خونه شاتل دارم اصلا راضي نيستم از مسافتي كه مي گيره
از زيرزمين تا طبيقه همكف رو به زور مي گيره
تازه به نظرم سرعت باز كردن صفحات خيلي كمتر از مودم معمولي هست كه با usb وصل ميشه
حالا كسي هست راهنمايي كنه
كه چي بخرم

alireza20202003
27-06-2011, 19:01
فکر کنم چون یکم قدیمی شده این مدل قیمتش افت کرده باشه

طبقه زیر همکف رفتی دیگه ؟ چند قیمت دادن به شما ؟

شرمنده جوابم 11 روز طول كشيد :31: ، آره رفتم زير همكف يدونه G31 برای كسی بگيرم ديدم AM604G رو ميده 35 تومن ، مودم خوبی بود نميدونم چرا انقدر ارزون شده.

joe_satriani
27-06-2011, 20:41
از لحاط مسافت ميشه بگيد هر كدوم نوع از مودم ها تا چه بردي رو ميگيره
من تو خونه شاتل دارم اصلا راضي نيستم از مسافتي كه مي گيره
از زيرزمين تا طبيقه همكف رو به زور مي گيره
تازه به نظرم سرعت باز كردن صفحات خيلي كمتر از مودم معمولي هست كه با usb وصل ميشه
حالا كسي هست راهنمايي كنه
كه چي بخرم

با سلام
اکثر مودم های موجود در بازار تا 70 متر رو جواب میدن
و هر چی بیشتر بشه مسافت کیفیتشون میاد پایین

موفق باشید.

آقا من TP-LINK W8960N دارم کسی از بچه ها تونسته با وایرلس بهش وصل بشه؟:18:
من با گوشیم به مودم w8901g وصل شدم ولی به این یکی نمیشه !!!!!!!!!!

با سلام
وایرلس مودم روشن هست؟
و اینکه حتما دقت داشته باشید که کانکشن اینترنت رو از نوع PPPoE ایجاد کرده باشید.

موفق باشید.

urumchi
28-06-2011, 01:49
کسی با مودم ZyXEL آشنایی داره .ظاهرا قیمتش از مودمهای دیگه بالاتره.می خواستم بدونم چه جور مودمیه. ممنون

جز برندهاي با كيفيت و بادوام هستش.

به ترتيب اعتبار در بين كاربرا:

linksys
asus
zyxel

bakhi
28-06-2011, 07:04
وایرلس مودم روشنه . با لپ تاپ میتونم وصل بشم ولی با گوشی نمیشه . یعنی گوشی وایرلس رو پیدا میکنه ولی وقتی میخوام بهش وصل بشم ارور میده :19:

hek
28-06-2011, 07:56
يه مدل كه قيمتش بيشتر 40 الي 50 نباشه و بردشم خيلي خوب باشه رو مي خوام چي بگيرم

bakhi
28-06-2011, 12:08
با سلام
وایرلس مودم روشنه چون با لپ تاپ میتونم بهش وصل بشم ولی با گوشی که میخوام وصل بشم ارور میده
کانکشن هم PPPoE هست

Amir Varasteh
28-06-2011, 13:30
يه مدل كه قيمتش بيشتر 40 الي 50 نباشه و بردشم خيلي خوب باشه رو مي خوام چي بگيرم
برو از مغازه بپرس بعد مدلایی که داشت رو بیا اینجا بگو تا دوستان نظر بدن.

smohs
28-06-2011, 13:51
سلام!
این سؤالو توی تاپیک جدا مطرح کردم گفتم اینجا هم مطرح کنم:
می خواستم منو در مورد خرید یک مودم ADSL2 خوب برای استفاده خانگی راهنمایی کنید
اونجایی که رفتم این دو تا مدلو بهم پیشنهاد دادن:
DSL-2500 D-Link
DSL-2540 D-Link
برای خودم مهمه که بتونم باهاش حداقل دو تا pc رو پوشش بدم
به نظر شما وایرلس هم داشته باشه بهتره یا نه؟ چون فعلاً از وایرلس استفاده نمی کنم و شنیدم مودم وایرلس ممکنه سرعتو بیاره پایین
نظرتون در مورد خرید مدل یک پورت و استفاده از هاب سویچ در کنار اون چیه؟
اگه مدل بهتری هم مد نظرتون بود لطفاً راهنمایی کنید
اصلاً یک سؤال اساسی:
تفاوت یک مودم خوب با یه مودم بد در چیه؟ (با توجه به قیمتشون)
با تشکر!

a6l3i
28-06-2011, 19:21
دوست عزیز این کاریم که گفتید انجام دادم ولی بازهم درست نشد همچنان اون پایین سمت راست روی local area conecction بازهم علامت اعجب زردرنگ میاد و همون پبغام رو نشون میده و من نمیتونم صفحه ای رو باز کنم

شما وارد تنظیمات مودم میتونید بشید یا کلا سیستم مودم رو نمیشناسه؟

poloton7
28-06-2011, 22:24
سلام خدمت دوستان---
يک مشکلي است چند وقتي برايم پيش امده است بدين صورت من چند ماهي است از مخابرات adsl نا محدود گرفتم بعضي وقتها که اينترنت قطع مي شود مودمم(tp link--8811) است از حالت اتوماتيک خارج ميشود واينترنت وصل نمي شود من اون وقت بايد از طريق کانکشن به اينترنت وصل شوم---حالا چکار کنم مشکل از کجاست---

masood.ashoori789
29-06-2011, 00:13
سلام خدمت دوستان---
يک مشکلي است چند وقتي برايم پيش امده است بدين صورت من چند ماهي است از مخابرات adsl نا محدود گرفتم بعضي وقتها که اينترنت قطع مي شود مودمم(tp link--8811) است از حالت اتوماتيک خارج ميشود واينترنت وصل نمي شود من اون وقت بايد از طريق کانکشن به اينترنت وصل شوم---حالا چکار کنم مشکل از کجاست---

شما کانفیگ مودم رو از حالت PPPOE به دستی تغییر بده . و با کانکشن به اینترنت وصل شو ، اون وقت اگه اروری در کار باشه میتونی شماره ی ارور رو بفهمی و اشکال رو برطرف کنی .

masood.ashoori789
29-06-2011, 00:33
سلام!
این سؤالو توی تاپیک جدا مطرح کردم گفتم اینجا هم مطرح کنم:
می خواستم منو در مورد خرید یک مودم ADSL2 خوب برای استفاده خانگی راهنمایی کنید
اونجایی که رفتم این دو تا مدلو بهم پیشنهاد دادن:
DSL-2500 D-Link
DSL-2540 D-Link
برای خودم مهمه که بتونم باهاش حداقل دو تا pc رو پوشش بدم
به نظر شما وایرلس هم داشته باشه بهتره یا نه؟ چون فعلاً از وایرلس استفاده نمی کنم و شنیدم مودم وایرلس ممکنه سرعتو بیاره پایین
نظرتون در مورد خرید مدل یک پورت و استفاده از هاب سویچ در کنار اون چیه؟
اگه مدل بهتری هم مد نظرتون بود لطفاً راهنمایی کنید
اصلاً یک سؤال اساسی:
تفاوت یک مودم خوب با یه مودم بد در چیه؟ (با توجه به قیمتشون)
با تشکر!

مودم هایی که دارای چند خروجی لن هستند عموما برای شبکه داخلی ساخته نشده ، یعنی اگه شما نیاز به شبکه داخلی داری مودم تک پورت و یک هاب سوئیچ باید استفاده کنی . اگه فقط مشکل وصل شدن دو تا کامپیوتره از مودم های چند پورت استفاده کن . داشتن وایرلس ربطی به سرعت نداره . در مودم هایی که دارای چند خروجی هست سرعن بین کامپوتر ها تقسیم میشه . مدل پیشنهادی من d-link 2640u هست که چهار پورت لن و وایرلس داره . قیمت مودم ها هم مربوط به شرکت سازندشه دیگه . این مودم که گفتم مودم خوبیه حدود 50 تومنه . ولی خوب اگه بخوای لینک سیس بخری خوب مسلمه که بهتر و گرونتره . موفق باشی .

smohs
29-06-2011, 04:39
مودم هایی که دارای چند خروجی لن هستند عموما برای شبکه داخلی ساخته نشده ، یعنی اگه شما نیاز به شبکه داخلی داری مودم تک پورت و یک هاب سوئیچ باید استفاده کنی . اگه فقط مشکل وصل شدن دو تا کامپیوتره از مودم های چند پورت استفاده کن . داشتن وایرلس ربطی به سرعت نداره . در مودم هایی که دارای چند خروجی هست سرعن بین کامپوتر ها تقسیم میشه . مدل پیشنهادی من d-link 2640u هست که چهار پورت لن و وایرلس داره . قیمت مودم ها هم مربوط به شرکت سازندشه دیگه . این مودم که گفتم مودم خوبیه حدود 50 تومنه . ولی خوب اگه بخوای لینک سیس بخری خوب مسلمه که بهتر و گرونتره . موفق باشی .
تشکر از توضیحات کاملتون:11:

GOLI87
29-06-2011, 10:51
نوشته شده توسط dynast10
دوست عزیز این کاریم که گفتید انجام دادم ولی بازهم درست نشد همچنان اون پایین سمت راست روی local area conecction بازهم علامت اعجب زردرنگ میاد و همون پبغام رو نشون میده و من نمیتونم صفحه ای رو باز کنم
دقیقا منم همین مشکلو داشتم که علتش این بود که یوزر و پسورد از طرف سرور ثبت نشده بود که وقتی ثبت شد مشکلم حل شد،البته اگه تمام مراحل کار رو درست انجام دادین و این مشکل براتون پیش اومده حرف من صدق میکنه

shahrouz64
29-06-2011, 10:53
من یه سوال اورژانسی داشتم..مجتمع ما 8 طبقس..یه مودم سرور گداشتن طبقه سوم واسه همه واحد ها (رویتر گذاشتن فکر کنم) من اگه میخوام استفاده کنم باید یه مودم اکسس پوینت بگیرم که بتونم از سرور بگیرم تو خونه پخش کنم دیگه؟که بتونم با گوشی یا لبتاپ استفاده کنم...البته بدون سیم نه با سیم وصل کنم...میخواستم بدونم چه مودمی بگیرم؟ link sys n120 میتونه کارم رو راه بندازه؟واحد بالایی ما tp link اکسس پوینت مودمه فکر کنم

جواب سوال منو کسی نمیتونه جواب بده؟

bakhi
29-06-2011, 11:08
مودم TP-LINK W8960N
گوشیم بهش کانکت میشه ولی سایت باز نمیکنه
خودش رو PPPoE هست

یکی کمک کنه:19:

hadymk
29-06-2011, 19:09
دوستان من از دیتا نت ایران گرفتم سرعت 1024 اما افتضاحه....
سرعت دانلود من روی 40 کیلو بایته تماس گرفتم گفتند مرکز مخابرات محلتون مشکل داره که اینجوری شده....نمیدونم راست میگن...

بجر سایتهایی که میان سرعت سنج دارن چجوری میشه سرعت اینترنت را چک کرد که واقعی هست یا نه؟
اخه سرعت 1024 یکماهه همش ماهیانه 7000 تومن یا 1 گیگ ترافیک
این پینگ که شما میگید چیه و چجوری باید چک ش کنیم؟

راستی مودمم هم اکسترنال از نوع Corecess هستش

poloton7
29-06-2011, 23:00
شما کانفیگ مودم رو از حالت PPPOE به دستی تغییر بده . و با کانکشن به اینترنت وصل شو ، اون وقت اگه اروری در کار باشه میتونی شماره ی ارور رو بفهمی و اشکال رو برطرف کنی .

متشکر--بعضی وقتها با کانکشن وصل می شود بعضی وقتها با کانگشن هم وصل نمی شود وخطای 619 می دهد--

masood.ashoori789
30-06-2011, 00:20
متشکر--بعضی وقتها با کانکشن وصل می شود بعضی وقتها با کانگشن هم وصل نمی شود وخطای 619 می دهد--

این ارور چن تا عامل داره .که بیخیالش میشم . خیلی زیاده :دی
اولین راه حل ری استارت کردن کامپیوتره
دومین راه حل پاک کردن و نصب مجدد درایور کارد شبکه
سومین راه حل هم ریست کردن مودم و کانفیگ مجدد اونه .
کار خاص دیگه ای نمیشه کرد . موفق باشی .

masood.ashoori789
30-06-2011, 00:25
دوستان من از دیتا نت ایران گرفتم سرعت 1024 اما افتضاحه....
سرعت دانلود من روی 40 کیلو بایته تماس گرفتم گفتند مرکز مخابرات محلتون مشکل داره که اینجوری شده....نمیدونم راست میگن...
راستی مودمم هم اکسترنال از نوع Corecess هستش[/RIGHT]
تشخیص سرعت اینترنت به اون عددی که اونجا مینویسه نیست . اولا که شما با یک نرم افزار مدیریت دانلود مثل IDM که واسه این کاره دانلود کن . بعد اینکه اعتبار سایتی که از اون دانلود میکنی خیلی تاثیر داره . مثلا برو از سایت Dell یه درایور دانلود کن . مسلما بیشتر از وقتیه که داری از یه سایتی مثل rapidshare که اکانت رایگان میده دانلود میکنی .
نکته ی بعد هم با سیم کشی های افتضاح مخابرات ایران سرعت 1024 بعید میدونم عملا جواب بده . برای دریافت ماکسیمم سرعت هم یک بار مودم رو بدون اسپیلیتر به خط وصل کن .

urumchi
30-06-2011, 01:11

منم همين مشكلو دارم كه مربوط به مخابرات ميشه.
هر وقت واسه من اينطوري ميشه توي كانكشن از اول پسوردم رو تايپ ميكنم و درست ميشه.
نميدونم چرا اينطوري ميشه ولي با تايپ مجدد پسورد توي كادر درست ميشه.
البته من بعضي وقتها ارور 615 هم ميگيرم كه اونقدر روي گزينه redial كليك ميكنم تا وصل شه.

Subaru
30-06-2011, 09:32
سلام دوستان
من با مودم aztech DSL605eu بابام مشکل دارم...
مشکل از جایی شروع شد که من دکمه ریستو چندبار متوالی فشار دادم سپس مودمو خاموش و دوباره روشن کردم .
بعد از روشن کردن مودم وضعیت چراغها به صورت زیر دراومد:

1- چراغ پاور پیوسته قرمز ماند و به رنگ سبز درنیامد .
2- چراغ اترنت سبز
3- چراغ USB همزمان با چراغ اینترنت سبز چشمک زن
4- چراغ DSL هم کلا خاموش

کیست مرا یاری کند ؟

hexman
30-06-2011, 10:10
سلام دوستان من مودم asus 602 دارم امكانش هست كه همزمان 2 تا كامپيوتر بهش صل شه؟يكي با پوررت usb و ديگري از طريق lan ؟ اگه امكانش هت خواهشا توضيح بفرماييد چه كنم؟

Amir Varasteh
30-06-2011, 12:37
سلام دوستان
من با مودم aztech DSL605eu بابام مشکل دارم...
مشکل از جایی شروع شد که من دکمه ریستو چندبار متوالی فشار دادم سپس مودمو خاموش و دوباره روشن کردم .
بعد از روشن کردن مودم وضعیت چراغها به صورت زیر دراومد:

1- چراغ پاور پیوسته قرمز ماند و به رنگ سبز درنیامد .
2- چراغ اترنت سبز
3- چراغ USB همزمان با چراغ اینترنت سبز چشمک زن
4- چراغ DSL هم کلا خاموش

کیست مرا یاری کند ؟
با سلام.

در قدم اول پیشنهاد میشه با پشتیبانی تماس بگیری. اونا اگه حل نکردن ، بعد من و بقیه دوستان اگه تونستیم کمک میکنیم.

موفق باشی.

---------- Post added at 01:37 PM ---------- Previous post was at 01:35 PM ----------

سلام دوستان من مودم asus 602 دارم امكانش هست كه همزمان 2 تا كامپيوتر بهش صل شه؟يكي با پوررت usb و ديگري از طريق lan ؟ اگه امكانش هت خواهشا توضيح بفرماييد چه كنم؟
سلام.

اگه پشتش دوتا پورت LAN داشته باشه که خیلی بهتره. اگرم نداره مشکلی نیست.

مودمت رو روی PPPoE تنظیم کن و تموم. سپس USB رو بزن به یه سیستم و LAN رو به یکی دیگه.

مشکلی بود بگو.

موفق باشی.

hexman
30-06-2011, 13:03
سلام.

اگه پشتش دوتا پورت LAN داشته باشه که خیلی بهتره. اگرم نداره مشکلی نیست.

مودمت رو روی PPPoE تنظیم کن و تموم. سپس USB رو بزن به یه سیستم و LAN رو به یکی دیگه.

مشکلی بود بگو.

موفق باشی

ممنون از راهنمايي
اول عرض كنم كه پشت مودم فقط يك پورت لن هست
و اين هم هيخواستم بدونم حالا بعد از انجام اين كار ها كه فرموديد باز بايد با كانكشن به اينترنت وصل شم يا يوز و پسورد رو توي خود مودم تعريق كنم؟و اينكه ايا همزمان هر دو سيستم به اينترنت وصل خواهند بود؟

Amir Varasteh
30-06-2011, 13:19
ممنون از راهنمايي
اول عرض كنم كه پشت مودم فقط يك پورت لن هست
و اين هم هيخواستم بدونم حالا بعد از انجام اين كار ها كه فرموديد باز بايد با كانكشن به اينترنت وصل شم يا يوز و پسورد رو توي خود مودم تعريق كنم؟و اينكه ايا همزمان هر دو سيستم به اينترنت وصل خواهند بود؟
نه کانکشن لازم نیست. User و Pass رو توی مودم باید بزنی و همزمان هر دو سیستم وصل هستن.

a6l3i
30-06-2011, 13:56
سلام

من یه سوال اورژانسی داشتم..مجتمع ما 8 طبقس..یه مودم سرور گداشتن طبقه سوم واسه همه واحد ها (رویتر گذاشتن فکر کنم) من اگه میخوام استفاده کنم باید یه مودم اکسس پوینت بگیرم که بتونم از سرور بگیرم تو خونه پخش کنم دیگه؟که بتونم با گوشی یا لبتاپ استفاده کنم...البته بدون سیم نه با سیم وصل کنم...میخواستم بدونم چه مودمی بگیرم؟ link sys n120 میتونه کارم رو راه بندازه؟واحد بالایی ما tp link اکسس پوینت داره 60 گرفته

1- مودمشون Wireless هستش؟ چه مدلی؟
2- قاعدتاً باید مودم Wirelessگذاشته باشن. اگه اینجوری باشه ، شما دیگه مودم لازم نداری. سیستم هایی که کارت شبکه وایرلس دارن و تو منطقه تحت پوشش اون باشن میتونن بدون هیچ وسیله ی دیگه ای به خودش وصل شن. معمولا تا یک یا دو طبقه بالا یا پائین.
اگر هم خارج از محدوده آنتن دهی اون مودم باشید ، باید از تقویت کننده سیگنال (wireless Access Point) استفاده کنید:

تو این تاپیک قبلا در همین مورد بحث شده. مشکل در برد مودم ADSL خانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

--------------------------

مودم TP-LINK W8960N
گوشیم بهش کانکت میشه ولی سایت باز نمیکنه
خودش رو PPPoE هست
یکی کمک کنه:19:
یعنی تو تنظمات مودم ، به گوشی IPداده؟

bakhi
30-06-2011, 17:30
نه آقا IP نداده
بهتون گفتم با لپ تاپ میتونم به وایرلس مودم وصل بشم و کارم میکنه ولی با گوشی که وصل میشم وایرلس مودم رو میشناسه .
نوشته هم که کانکت هست connected
ولی سایت باز نمیکنه نمیدونم علت چیه
دیگه نمیدونم چطوری توضیح بدم:41:

ArashMiniStar
30-06-2011, 17:54
نه آقا IP نداده
بهتون گفتم با لپ تاپ میتونم به وایرلس مودم وصل بشم و کارم میکنه ولی با گوشی که وصل میشم وایرلس مودم رو میشناسه .

داداش برای شبکه قفل یا پسورد گذاشتی؟ از چه نوعی؟

bakhi
30-06-2011, 22:41
نه قربان پسورد نذاشتم

saeidsen
30-06-2011, 23:05
مودم من zyxel p660hw t1 v2 است من مشکلی با کانکت شدن با اینترنت کامپیوتر ندارم . ولی وقتی با وایرلس مودم به هر وسیله ای که وایرلس دارد مثل لب تاب یا موبایل وصل می شم فقط علامت وایرلس را نشان میدهد ولی وارد اینترنت نمی شود بجز آی پی خود مودم 192.168.1.1 لطفا مرا راهنمایی کنید

a6l3i
30-06-2011, 23:56
نه آقا IP نداده

شما از تنظیمات مودم ، قسمت Wireless Security یه عکس میذاری؟

hexman
01-07-2011, 09:14
نه کانکشن لازم نیست. User و Pass رو توی مودم باید بزنی و همزمان هر دو سیستم وصل هستن.

جناب وارسته من همه تنظيمات رو انجام دادم يكي از سيستم ها رو به لن زدم و ديگري رو به يو اس بي..و هر دو الان به نت وصل هستند..الان مشكلم اينه كه من قبلا يه كانكشن چيز پي ان روي سيستمم داشتم كه اونو براي استفاده در ايون يكي سيستم هم share كرده بودم..اون زمان اي پي 192.168.0.1 و 192.168.0.2 استفاده ميكردم..الان چطوري ميتونم كانكشن چيز پي ان رو share كنم؟ايا ميشه كانكشن چيز پي ان رو توي مودم تعريف كرد؟

Amir Varasteh
01-07-2011, 13:09
جناب وارسته من همه تنظيمات رو انجام دادم يكي از سيستم ها رو به لن زدم و ديگري رو به يو اس بي..و هر دو الان به نت وصل هستند..الان مشكلم اينه كه من قبلا يه كانكشن چيز پي ان روي سيستمم داشتم كه اونو براي استفاده در ايون يكي سيستم هم share كرده بودم..اون زمان اي پي 192.168.0.1 و 192.168.0.2 استفاده ميكردم..الان چطوري ميتونم كانكشن چيز پي ان رو share كنم؟ايا ميشه كانكشن چيز پي ان رو توي مودم تعريف كرد؟
دوباره سلام.

ببین بعضی مودمها توانایی پیکربندی V P N رو روی خودشون دارن. پس در درجه اول چک کن ببین مودمت این امکان رو داره یا نه.

در غیر اینصورت راهنمای زیر رو جهت Share کردن V P N Connection دنبال کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدامیدوارم کار کنه. چون من خودم تا حالا این کارو نکردم.

درضمن ، تب Sharing رو توی Properties کانکشنت یه چک بکن. Share کن روی کارت شبکه ای که به اون سیستمت وصله ببین چی میشه.

موفق باشی hexman :46:

hexman
01-07-2011, 13:22
ببین بعضی مودمها توانایی پیکربندی V P N رو روی خودشون دارن. پس در درجه اول چک کن ببین مودمت این امکان رو داره یا نه.

ممنون از شما
دوستان اگه راهنماييم كنن ممنون ميشم
مودم من asus 602 هست.v p n رو ساپورت ميكنه؟

a6l3i
01-07-2011, 13:43
ممنون از شما
دوستان اگه راهنماييم كنن ممنون ميشم
مودم من asus 602 هست.v p n رو ساپورت ميكنه؟
سلام
متاسفانه نه. وقتی سیستم ها بطور مستقیم به مودم وصل میشن ، برای هر کدوم نیاز به یه اکانت جدا دارید.

---------- Post added at 12:13 PM ---------- Previous post was at 12:09 PM ----------

مودم من zyxel p660hw t1 v2 است من مشکلی با کانکت شدن با اینترنت کامپیوتر ندارم . ولی وقتی با وایرلس مودم به هر وسیله ای که وایرلس دارد مثل لب تاب یا موبایل وصل می شم فقط علامت وایرلس را نشان میدهد ولی وارد اینترنت نمی شود بجز آی پی خود مودم 192.168.1.1 لطفا مرا راهنمایی کنید
سلام
اولین پستتون مبارکه :46:

شاید روی wireless پسورد گذاشتین. وارد تنظیمات مودم شید و در قسمت Security ببینید وضعیت امنیتی وایرلس چیه؟ اگه تو مراحل مشکلی بود، بگید که دقیق تر راهنمایی کنم. ..

ali_santori
01-07-2011, 14:41
من این مودم وایرلس دو آنتن رو خریدم TP-link TD-8961ND

ولی اصلا تا طبقه بالا جواب نمیده

از دو متری هم که وصل میشم تو هر نیم ساعت 10 بار قطع و وصل میشه

مشکل از کجا هست ؟باید چی کار کنم؟

newgame7191
01-07-2011, 15:28
سلام
شرمنده سوال رو مطرح میکنم چون از تاپیک های موجود چیزی دستگیرم نشد مجبور شدم سوال بپرسم
من یه مودم وایرلس d-link dsl-2640u 4-port router دارم که با کابل شبکه به سیستمم وصل هست مشکل اینجاست که نمیتونم بین pc ولپتاپم شبکه ی بی سیم برقرار کنم لطفا اگه میشه کمکم کنید
اموزش هارو خوندم ولی اکثرا شبکه کردن دو لپتاپ بود که با pc فرق میکنه
ویندوز لپتاپ سون 64 بیتی ویندوز پی سی سون 32 بیتی
لپتاپ کانکت میشه به وایرلس ومیتونم از اینترنت استفاده کنم فقط نمیتونم شبکش کنم یه توضیح جامع بدید خیلی ممنون میشم

Amir Varasteh
01-07-2011, 18:56
سلام
شرمنده سوال رو مطرح میکنم چون از تاپیک های موجود چیزی دستگیرم نشد مجبور شدم سوال بپرسم
من یه مودم وایرلس d-link dsl-2640u 4-port router دارم که با کابل شبکه به سیستمم وصل هست مشکل اینجاست که نمیتونم بین pc ولپتاپم شبکه ی بی سیم برقرار کنم لطفا اگه میشه کمکم کنید
لپتاپ کانکت میشه به وایرلس ومیتونم از اینترنت استفاده کنم فقط نمیتونم شبکش کنم یه توضیح جامع بدید خیلی ممنون میشم
دوباره سلام.

ببین سیستم هات همدیگه رو Ping میکنن ؟

ali_santori
01-07-2011, 19:01
من این مودم وایرلس دو آنتن رو خریدم TP-link TD-8961ND

ولی اصلا تا طبقه بالا جواب نمیده

از دو متری هم که وصل میشم تو هر نیم ساعت 10 بار قطع و وصل میشه

مشکل از کجا هست ؟باید چی کار کنم؟

من دفترچه ش رو نگاه کردم دیدم اکسس پویت هم داره

مگه اکسس پویت برای افزایش برد نیست

من حتی وقتی با لپ تاپ چسبیده به مودم میشینم هر 3-4 دقیقه یه بار قطع میشه و چند دقیقه طول میکشه دوباره وصل بشه

مشکل من کجاست؟

لطفا سریعتر راهنمایی کنید من کارم با نت ضروری هست ...

---------- Post added at 07:01 PM ---------- Previous post was at 07:00 PM ----------

یه چیز دیگه QSS چی هست که رو مودم یه دکمه براش گزاشته؟

M0hammadH0ssein
01-07-2011, 19:06
قیمت چند مدل مودم بیسیم خوب رو اگه کسی داره میخوام!
:11:

hexman
01-07-2011, 19:56
سلام
متاسفانه نه. وقتی سیستم ها بطور مستقیم به مودم وصل میشن ، برای هر کدوم نیاز به یه اکانت جدا دارید.

با درود و سپاس از شما

يعني هيچ مودمي چنين قابليتي رو نداره يا فقط مودم من نداره؟
يه نگاه به اين تصوير يندازيد.مودم tplink قابيليت تعريف كانكشن pptp و l2tp رو داره

newgame7191
01-07-2011, 21:06
دوباره سلام.

ببین سیستم هات همدیگه رو Ping میکنن ؟

نه همدیگه رو نمیشناسن مشکل اینه که نمیدوند چجوری به هم بشناسونمشون
:41:

rahafrooz
01-07-2011, 21:36
سلام
من می خوام مودم بخرم.یه دونه دی لینک از این دو پورته ها دارم.برم براش اکسسپوینت بخرم؟با اینکه یکی از مدلهای لینکسیس
wag120n or wag160n بخرم؟
فرق اساسیشون چیه؟
ممنون

masood.ashoori789
01-07-2011, 23:43
سلام
من می خوام مودم بخرم.یه دونه دی لینک از این دو پورته ها دارم.برم براش اکسسپوینت بخرم؟با اینکه یکی از مدلهای لینکسیس
wag120n or wag160n بخرم؟
فرق اساسیشون چیه؟
ممنون

160 پهنای باندش بیشتره . فقط همین . وگرنه از نظر کارایی تفاوتی نداره . تو وایرلس واست مهمه یا میخوای بیسیم شبکه کنی ؟ اگه شبکه واست مهم نیس d link 2640 بگیر . هم 4 تا پورت داره . هم وایرلس . قیمتش هم خوبه .

rahafrooz
02-07-2011, 05:25
160 پهنای باندش بیشتره . فقط همین . وگرنه از نظر کارایی تفاوتی نداره . تو وایرلس واست مهمه یا میخوای بیسیم شبکه کنی ؟ اگه شبکه واست مهم نیس d link 2640 بگیر . هم 4 تا پورت داره . هم وایرلس . قیمتش هم خوبه .
یعنی جفتشون روتر دارن و اون دیلینکه نداره؟
راستی منظورتون از پهنای باند چیه ؟ جفتشون که استاندارد ان را ساپورت میکنن.

ali_santori
02-07-2011, 08:44
بچه ها من عجله دارم لطفا یکی بگه مودم TP-link TD-8961ND باید دو طبقه رو ساپورت کنه یا مودم من مشکل داره که اصلا آنتن نمیده

فاصله خیلی کم هم هر چند دقیقه یه بار قطع میشه...

کسی نبود؟؟

mostafait
02-07-2011, 10:02
مودم ASUS مشکلش معلوم نشد! چند دقیقه یکبار قطع میشه و باید مودم ریستارت بشه تا دوباره کانکت بشه!

a6l3i
02-07-2011, 10:29
من دفترچه ش رو نگاه کردم دیدم اکسس پویت هم داره

مگه اکسس پویت برای افزایش برد نیست

من حتی وقتی با لپ تاپ چسبیده به مودم میشینم هر 3-4 دقیقه یه بار قطع میشه و چند دقیقه طول میکشه دوباره وصل بشه

مشکل من کجاست؟

لطفا سریعتر راهنمایی کنید من کارم با نت ضروری هست ...

---------- Post added at 07:01 PM ---------- Previous post was at 07:00 PM ----------

یه چیز دیگه QSS چی هست که رو مودم یه دکمه براش گزاشته؟

1- اکسس پوینت (نقطه ی دسترسی) برای وصل کردن چندین سیستم به شبکه هستش و اگه بعنوان Rang Extender استفاده بشه ، میتونه سیگنال هاب ضعبف شده ی یه شبکه وایرلس رو دوباره تقویت کنه تا محدوده تحت پوشش رو گسترش بده. ولی تو این مودم ها کار اکسس پوسنت همون وصل کردن چندین سیستم به مودمه.
2- این موضوع که در نزدیکی مودم هم قطع میشید ، غیر طبیعیه، وقتی قطع میشه ، فقط اینتنت قطع میشه یا کلا شبکه رو گم میکنه؟
3- با کابل هم هر 3-4 دقیقه قطع میشین یا دائم وصله؟

ali_santori
02-07-2011, 10:45
1- اکسس پوینت (نقطه ی دسترسی) برای وصل کردن چندین سیستم به شبکه هستش و اگه بعنوان Rang Extender استفاده بشه ، میتونه سیگنال هاب ضعبف شده ی یه شبکه وایرلس رو دوباره تقویت کنه تا محدوده تحت پوشش رو گسترش بده. ولی تو این مودم ها کار اکسس پوسنت همون وصل کردن چندین سیستم به مودمه.
2- این موضوع که در نزدیکی مودم هم قطع میشید ، غیر طبیعیه، وقتی قطع میشه ، فقط اینتنت قطع میشه یا کلا شبکه رو گم میکنه؟
3- با کابل هم هر 3-4 دقیقه قطع میشین یا دائم وصله؟
وقتی با پی سی وصلم قطعی نداره

ولی با وایرلس که وصل میشم یه بار اصلاشبکه رو پیدا نمیکنه
یه بار پیدا میکنه و بهش وصل نمیشه
یه بار وصل میشه ولی اینترنت نداره
خلاصه نمیدونم جریان چیه...!

newgame7191
02-07-2011, 11:57
کسی یافت نشد بلد باشه لبتاب و کامبیوتر رو شبکه کنه در ویندوز 7

mostafait
02-07-2011, 12:20
سلام خسته نباشید!

دوستان عزیز.

من 4تا سیستم در محیط کارم دارم که به اینترنت وصل هستند! حالا می خوام شبکه WiFi هم راه اندازی کنم که لپ تاپ ها و گوشی های موبایل هم بتونن در این محیط از اینترنت استفاده کنن!

حالا این مودم که لینکشو در زیر قرار دادم رو پیدا کردم و چندتا سوال در رابطه با این مودم دارم:

هم اکنون این مودم 4 پورت به صورت ایترنت Ethernet پشتیبانی می کنه! می خواستم بدونم که این مودم به صورت همزمان چندتا گوشی موبایل و یا لپ تاپ رو به صورت بی سیم پشتیبانی می کنه؟!

برد این مودم تا چند متر است؟!

با تشکر.

Amir Varasteh
02-07-2011, 15:49
کسی یافت نشد بلد باشه لبتاب و کامبیوتر رو شبکه کنه در ویندوز 7
سلام.

لطفا مشکلتو رو دقیق تر بگو. شبکه با سیم میخوای یا بیسیم ؟ چیا داری ؟

ehsab222
02-07-2011, 16:06
سلام دوستان! من یک مودم شرکت پارس انلاین بهم معرفی کرده با مارک ESPOD هست که 4 تا پورت لن دارد و بینهایت وایرلس با قیمت 79 تومن میخواستم ببینم مودم بهتر از این با این قیمت پیدا میشه یا نه ؟

tirna_fx
02-07-2011, 21:57
سلام دوستان من قصد خرید linksys wga120N را داشتم اما شنیدم که این مدل به طور رندم مشکل داره از اساتید این حرفو تائید میکنن؟

کلا این مدل بهتره یا TPLink w8961 Nd ؟

tirna_fx
02-07-2011, 22:15
سلام دوستان من قصد خرید linksys wga120N را داشتم اما شنیدم که این مدل به طور رندم مشکل داره از اساتید این حرفو تائید میکنن؟

a6l3i
02-07-2011, 22:49
وقتی با پی سی وصلم قطعی نداره

ولی با وایرلس که وصل میشم یه بار اصلاشبکه رو پیدا نمیکنه
یه بار پیدا میکنه و بهش وصل نمیشه
یه بار وصل میشه ولی اینترنت نداره
خلاصه نمیدونم جریان چیه...!
اینجوری یکم مشکوکه ، مشکل از لپ تاپ که نیست؟! من لپ تاپ قبلیم کارت شبکه اش شکل داشت و برقش قطع میشد ، و کللللی سر کار بودم ، بعد از چند وقت فهمیدم که مشکل اون بوده و نه مودم . . .

سلام خسته نباشید!

دوستان عزیز.

من 4تا سیستم در محیط کارم دارم که به اینترنت وصل هستند! حالا می خوام شبکه WiFi هم راه اندازی کنم که لپ تاپ ها و گوشی های موبایل هم بتونن در این محیط از اینترنت استفاده کنن!

حالا این مودم که لینکشو در زیر قرار دادم رو پیدا کردم و چندتا سوال در رابطه با این مودم دارم:

هم اکنون این مودم 4 پورت به صورت ایترنت Ethernet پشتیبانی می کنه! می خواستم بدونم که این مودم به صورت همزمان چندتا گوشی موبایل و یا لپ تاپ رو به صورت بی سیم پشتیبانی می کنه؟!
برد این مودم تا چند متر است؟!
با تشکر.

1- این مودم ها راحت تا 15 یوزر رو ساپورت میکنن ،
2- یه واحد مسکونی-تجاری رو راحت کاور میکنه ، مخصوصا اگه به نسبت وسط قرار بگیره. تو ارتفاع هم طبقه ی بالا و پائین هم کاور میشن ، ولی فقط در محدوده بالا و پائین خود مودم. ولی بسته مکان قرارگیری و نوع دیوارها حتی میتونه تا حیاط رو هم کاور کنه.
مودم من Asus-Wl600g هستش ، و تو طبقه ی دوم خونست. تو پیلوت و حیاط هم پوشش میده و حتی تو دفتر یکی از دوستان که کوچه بالائیه ، یعضی لپتاپ ها بهش راحت کانکت میشدن! که البته اطرافش رو کاملا خالی کردم.
خلاصه این که برای دفاتر کاری عالی جواب میده ، مشکلی ندارید . ..

joe_satriani
03-07-2011, 17:03

با سلام
خیر . این مدل مودم هیچ مشکلی نداره
مدل linksys که مورد نظرتون هست بهتره

موفق باشید.

shakerfar_yahoo
03-07-2011, 17:43
با سلام خدمت دوستان عزیز
من مودم tp-link مدل td-w8101g این مدل وای فای ساپورت میکنه من میخوام با گوشی تلفن همراه به اینترنت وصل بشم مشکل اینجاست که تلفن همراه شبکه وای فای را پیدا میکنه و کانکت هم میشه فقط مرورگر موبایل صفحه ای را باز نمیکنه و پیغام
no gateway replay میده در ضمن با اینکه مودم رو روی حالت PPPoA/PPPoE تنظیم کردن ولی باید با کانکشنی که خودم تو ویندوز ساختم وصل بشم و مودم به صورت اتوماتیک وصل نمیشه وقتی مودم روشن میکنم وارد ویندوز 7 میشم روی کانکشن(آیکون کنار ساعت سیستم) یک مثلث زرد رنگ داره چطور میتونم بدون کلیک کردن روی کانکشن به اینترنت وصل بشم و مودم اتوماتیک وصل شود ؟
دوستان لطفا راهنمایی کنید

Amir M.ohAma.D
03-07-2011, 19:21
دوستان برای اینترنت مخابرات این مودم خوبه سفارش بدم؟
TP-Link ADSL2+ Modem Router TD-8840T

Amir Varasteh
03-07-2011, 23:17
دوستان برای اینترنت مخابرات این مودم خوبه سفارش بدم؟
سلام.

آره TP-Link مودم خوبیه.

urumchi
04-07-2011, 02:38
یک مودم شرکت پارس انلاین بهم معرفی کرده با مارک ESPOD هست که 4 تا پورت لن دارد و بینهایت وایرلس

یعنی چی "بینهایت وایرلس" ؟؟؟؟؟

مشخصات فنی مودم وایرلس ESPOD MDW 4024

مشخصات فنی مودم سیمی ESPOD MDW 1102

ata.royalfalcon
04-07-2011, 11:34
دوستان سلام
من وايمكس ايرانسل دارم كه مودمش outdoor هست كه ميخوام اينترنت رو به ساير دستگاهها share كنم .
يعني فقط روتر ميخوام يعني مودم+روتر نباشه .

خلاصه يه روتري ميخوام كه حداقل شرايط زير رو داشته باشه .

1. كيفيت خوب و قيمت پايين و مناسب براي استفاده هاي خانگي .
2. يه پورت usb هم داشته باشه كه بتونم هارد اكسترنال رو به اشتراك بذارم از مدل RT-N13U زياد خوشم نيومده چون هارد با فرمت NTFS رو نميشناسه !!!
3. وايرلس هم داشته باشه .

اگر قيمت هم بدين ممنون ميشم !!!

bakhi
04-07-2011, 12:01
TP-LINK W8960N
چطور میتونم کاری کنم که مودم موقع روشن شدن به طور اتوماتیک به اینترنت وصل بشه
و اینکه چراغ اینترنت روی مودم روشن نمیشه
با کانکشن ویندوز به اینترنت وصل میشم چطور تنظیمش کنم که اتوماتیک وصل بشه (مودم بدون نیاز به کامپیوتر به اینترنت وصل بشه)
؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

Amir Varasteh
04-07-2011, 13:57
TP-LINK W8960N
و اینکه چراغ اینترنت روی مودم روشن نمیشه
با کانکشن ویندوز به اینترنت وصل میشم چطور تنظیمش کنم که اتوماتیک وصل بشه (مودم بدون نیاز به کامپیوتر به اینترنت وصل بشه)
؟؟؟؟؟؟؟؟:41:
سلام.

باید مودم رو روی حالت PPPOE قرار بدی.

دو تا کار بکن اولا دفترچه مودم رو نگاه کن دوما زنگ بزن پشتیبانی و ازش بپرس.

اگه حل نشد از محیط کنسول مدیریتی مودم یه عکس بزار تا من بگم چیکار کن.

newgame7191
04-07-2011, 14:57
سلام
کسی میدونه ای پی مودم های smc و d-link چنده؟
هرکی میدونه یه کمکی بکنه
ممنون

albous
04-07-2011, 15:00
کسی میتونه اصطلاحات زیر را توضیح بدهد؟
pppoe
NAT
VPI/VCI
WPA2-PSK, WPA-PSK
SPI
DoS
IDS
WEP
MAC address authentication
DMZ
WPS
WMM
IGMP v1/v2
UPnP
Bridge

Amir M.ohAma.D
04-07-2011, 16:56
من اخر نفهمیدم چی بگیرم
برایه اینترنت مخابرات چه مودمی خوبه؟
نمیخوام زیاد خرج کنم ولی اگه به مشکل بر بخورم با 20-30 تومنیا شما چیو پیشنهاد میکنید؟
یه دونه پیسی هم بیشتر ندارم.....
اینا مد نظر خودمه
اینو زد23 تومن
TP-Link ADSL2+ Router TD-8811

اینم 32 تومن

کدومو بگیرم؟

Amir Varasteh
04-07-2011, 17:02
من اخر نفهمیدم چی بگیرم
نمیخوام زیاد خرج کنم ولی اگه به مشکل بر بخورم با 20-30 تومنیا شما چیو پیشنهاد میکنید؟
اینا مد نظر خودمه
اینو زد23 تومن

اینم 32 تومن

کدومو بگیرم؟

من 2 3 ساله اولی رو استفاده میکنم و تقریبا 24 ساعته هم روشنه و مثل مرد داره کار میکنه.

Amir M.ohAma.D
04-07-2011, 17:34
من 2 3 ساله اولی رو استفاده میکنم و تقریبا 24 ساعته هم روشنه و مثل مرد داره کار میکنه.
با اینترنت مخابرات مشکلی نداره؟جواب میده؟سفارش بدم؟

Amir Varasteh
04-07-2011, 17:53
با اینترنت مخابرات مشکلی نداره؟جواب میده؟سفارش بدم؟
آره باید جواب بده. چه مشکلی ممکنه باشه که جواب نده ؟! سفارش بده حله.

mhmdd
04-07-2011, 18:37
با سلام
خواستم در مورد ایراد مود م شماره 624 ورفع آن توضیح دهید منمونم.

joe_satriani
04-07-2011, 21:40
من اخر نفهمیدم چی بگیرم
اینا مد نظر خودمه
اینو زد23 تومن

اینم 32 تومن

کدومو بگیرم؟

با سلام
هر دو مدل عالی هست.
به تفاوت قیمت زیاد دقت نکنید.

موفق باشید.

سلام
هرکی میدونه یه کمکی بکنه
ممنون

با سلام
اینها رو امتحان کنید

192.168.1.1
192.168.0.1

موفق باشید.

با سلام
خواستم در مورد ایراد مود م شماره 624 ورفع آن توضیح دهید منمونم.

با سلام

624 . نمی توان روی فایل دفتر راهنمای تلفن نوشت .

والله من که سر در نمیارم از این ارور
مودمتون رو یه دور ریستارت کنید

موفق باشید.

Amir Varasteh
04-07-2011, 22:14
سلام
هرکی میدونه یه کمکی بکنه
ممنون
سلام.

D-Link یکی از ایناست :
192.168.0.1
192.168.0.30
192.168.0.50
192.168.1.1

SMC یکی از ایناست :
192.168.2.1
192.168.2.25

موفق باشی.

albous
04-07-2011, 22:57
کسی میتونه اصطلاحات زیر را توضیح بدهد؟
pppoe
NAT
VPI/VCI
WPA2-PSK, WPA-PSK
SPI
DoS
IDS
WEP
MAC address authentication
DMZ
WPS
WMM
IGMP v1/v2
UPnP
Bridge
کسی نیست جواب ما را بدهد

Amir Varasteh
04-07-2011, 23:05
کسی نیست جواب ما را بدهد
خیلی زیاده ! فک نکنم کسی جواب بده.

پیشنهاد میکنم گوگل سرچ کنی. 100% پیدا میشه.

albous
05-07-2011, 00:29
من اطلاعات زیادی ندارم
می خواستم ببینم برای تهیه یک مودم با مشخصات زیر باید به چه چیز هایی توجه کنم و چه موردی به من پیشنهاد می دهید
1.کیفیت مناسب و دادن سرعت دانلود مناسب آیا به غیر از سرویس دهند،مودم در این زمینه اثر گذاری خاصی دارد.
2. قصد دارم به جز استفاده از اینترنت برای PC یک شبکه ی داخلی بین دستگاه های مختلفم داشته باشم که دستگاه های مختلف به اطلاعات روی شبکه دسترسی داشته با شند و این مورد وابستگی به PC نداشته باشد فقط نیاز به روشن بودن مودم برای دادن سرویس اینترنت و برقرار بودن شبکه لازم باشد.
3.می توان یک هارد اکسترنال را به عنوان یک سرور به مودم متصل کرد.
4.وایرلس برد مناسبی داشته باشد.
5.برای کار کردن بهتر با تورنت مودم باید تنطیمات خاصی داشته باشد.
6.فقط دستگا های با IP مشخص امکان اتصال به دستگاه را داشنه باشند.
7.قیمت معقول.

shahab_ap
05-07-2011, 00:59
سلام و خسته نباشید به همگی بچه ها،
من یه مودم fiberhome an1020-02t دارم کسی هست که دایور این مودم رو برای XP داشته باشه؟ ممنون

shakerfar_yahoo
05-07-2011, 09:49
مودم من tp-link تنظیمات pppoa را انجام دادم

Amir Varasteh
05-07-2011, 13:15
مودم من tp-link تنظیمات pppoa را انجام دادم
سلام.

باید PPPoE رو ست کنی. PPPoA اشتباست.

newgame7191
05-07-2011, 13:27
لطفا مشکلتو رو دقیق تر بگو. شبکه با سیم میخوای یا بیسیم ؟ چیا داری ؟
amir_varasteh سلام
ممنون که چند سوالم رو پاسخ دادی
همونطور که قبلا گفتم شبکه ی بی سیم

این هم سوال قبلی من

باز هرجاش نا مفهوم بود میتونم توضیح بدم
ممنون از توجهتون

shakerfar_yahoo
05-07-2011, 18:56
سلام.

باید PPPoE رو ست کنی. PPPoA اشتباست.

چندتا عکس از اینترفیس مودم لطفا راهنمایی بفرمایید
اگر میشه یک آموزش مختصر در مورد اتصال اتوماتیک مودم به اینترنت (بدون ساخت کانکشن) بفرمایید

shahab_ap
05-07-2011, 19:00
سلام،
کسی درایور مودم fiberhome an1020-02t نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

mdnomohammad
05-07-2011, 23:01
سلام.
لطفا برای خرید این مودم منو راهنمایی کنید
(قیمت حدود 90.000 تومان)Linksys WRT160N Wireless-N Home Wireless Router

کلا لینکسیس مدل خوبی هست؟
این مدل قابلیت sharing بین دو کامپیوتر (یا کامپیتر و ----- )رو که داره؟
تو همین رنج قیمت اگه مدل بهتری سراغ دارید معرفی کنید.
از راهنمایی و کمکتون متشکرم.

Amir Varasteh
05-07-2011, 23:08
amir_varasteh سلام
ممنون که چند سوالم رو پاسخ دادی
همونطور که قبلا گفتم شبکه ی بی سیم

این هم سوال قبلی من

باز هرجاش نا مفهوم بود میتونم توضیح بدم
ممنون از توجهتون
خب همدیگه رو پینگ میکنن ؟

bakhi
06-07-2011, 07:53
سلام.

باید مودم رو روی حالت PPPOE قرار بدی.

دو تا کار بکن اولا دفترچه مودم رو نگاه کن دوما زنگ بزن پشتیبانی و ازش بپرس.

اگه حل نشد از محیط کنسول مدیریتی مودم یه عکس بزار تا من بگم چیکار کن.

سلام
آقا حل نشد که نشد!!!!!!
نه تو دفتر چه چیزی پیدا کردم و نه از پشتیبانی چیزی عمل اومد . تموم این سایتا رو هم زیرو رو کردم چیزی پیدا نشد که نشد.
کامل بگم1: مودم پش فرض رو PPPOE هست 2: با وایرلس لپ تاپ مشکلی نداره البته به صورت اتوماتیک کانکت نمیشه 3: با گوشی بهش کانکت میشم ولی سایتی رو باز نمیکنه 4: ازخود مخابرات adsl گرفتم 5: رو مودم w8901g امتحان کردم مشکلی نداشت با گوشی راحت کانکت میشه 6: مگه LED INTERNET نباید روشن بشه تا بتونم اتوماتیک کانکت بشم یا با گوشی وصل بشم؟
چیزی یادم نرفته؟؟؟؟ نمیدونم!!!
واینکه از چه قسمتی عکس بذارم؟ :11:

shakerfar_yahoo
06-07-2011, 08:03
چندتا عکس از اینترفیس مودم لطفا راهنمایی بفرمایید
اگر میشه یک آموزش مختصر در مورد اتصال اتوماتیک مودم به اینترنت (بدون ساخت کانکشن) بفرمایید

کسی جواب نمیده

shahab_ap
06-07-2011, 09:08
سلام،

کسی پیدا نمیشه که درایور مودم fiberhome an1020-02t داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککک

Amir Varasteh
06-07-2011, 12:16
سلام،

کسی پیدا نمیشه که درایور مودم fiberhome an1020-02t داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککک
آقای شهاب خان ، اگه کسی بلد باشه کمک میکنه. 100 دفعه یه چیزی رو پست نکنین.

molaali
06-07-2011, 12:54
سلام
من مودم tp link td-8811 خریدم.نصبش کردم و سه چراق پاور لینک و adsl روشن هستند.ولی برای نصب مودم به مشکل برخوردم:
در راهنمای خرید دو نوع نصب رو توضیح داده یکی از طریق سی دی که من وقتی وارد نصب میشوم در قسمت instal adsl device می نویسه network adapters رو از قسمت دیوایس منیجر پیدا کنید که من نکردم بعد میگه اگه نیست یکی بسازید اونم در نت ورک کانکشن اما من هر چی گشتم نتونستم این گزینه رو پیدا کنم.
راه دوم هم از طریق اینترنته که میگه برید به این صفحه:192.168.1.1 اما هر چی به این آدرس هم میرم اصلاً باز نمیکنه.
یکی از بیرون هم آوردم نتونست.اگه لطف کنید و کمک کنید این مشکل حل بشه ازتون یه دنیا ممنون میشم.

a.ahmad95
06-07-2011, 13:26
سلام من یه مودم وایراس azteach دارم حالا میخوام اینو به مودم symphony sy5210s وصل کنم
باید چی کار کنم؟؟

Amir Varasteh
06-07-2011, 13:26
سلام
من مودم tp link td-8811 خریدم.نصبش کردم و سه چراق پاور لینک و adsl روشن هستند.ولی برای نصب مودم به مشکل برخوردم:
در راهنمای خرید دو نوع نصب رو توضیح داده یکی از طریق سی دی که من وقتی وارد نصب میشوم در قسمت instal adsl device می نویسه network adapters رو از قسمت دیوایس منیجر پیدا کنید که من نکردم بعد میگه اگه نیست یکی بسازید اونم در نت ورک کانکشن اما من هر چی گشتم نتونستم این گزینه رو پیدا کنم.
راه دوم هم از طریق اینترنته که میگه برید به این صفحه:192.168.1.1 اما هر چی به این آدرس هم میرم اصلاً باز نمیکنه.
یکی از بیرون هم آوردم نتونست.اگه لطف کنید و کمک کنید این مشکل حل بشه ازتون یه دنیا ممنون میشم.
سلام.

ببین شما مودم رو از طریق LAN وصل کن به سیستم.

سپس توی Internet Explorer بزن 192.168.0.1 و مودم رو روی حالت PPPoE قرار بده. (اگه اولش ازت یوزرنیم پسورد خواست ، دوتاش رو بزن Admin )

سوال داشتی اول از پشتیبانی بپرس اگه اوکی نشد همینجا بگو.

molaali
06-07-2011, 14:17
سپس توی Internet Explorer بزن 192.168.0.1 و مودم رو روی حالت PPPoE قرار بده. (اگه اولش ازت یوزرنیم پسورد خواست ، دوتاش رو بزن Admin )ممنون این صفحه رو باز کرد اما یوزر و پسورد رو هر چی میزنم قبول نمیکنه.مودم رو ری استارد هم کردم ولی نشد.یه بار صفحه باز میشه یک بار باز نمیشه.نمیدونم چیکار کنم.

newgame7191
06-07-2011, 14:59
خب همدیگه رو پینگ میکنن ؟
منظورتون از پینگ کردن چیه من کلا از شبکه کردن چیزی بلد نیستم

S A M S U N G
06-07-2011, 18:04
سلام .

دوستان این 2 مدل مودم وایرلس خوب هست ؟

TL-WR741ND

کدوم بگیرم به نظرتون ؟ اصلا این 2 مدل خوب هستن ؟

مخلصیم.

TD-W54KIT

ata.royalfalcon
06-07-2011, 21:50
دوستان سلام
من یه روتر خریدم که این وایمکس رو مثلا share کنم . اما تو کانفیگ این روتر موندم :24:
1 . نوع مودم oudtdoor هست که با کابل شبکه به سیستم وصل میشه
2. مودم رو به صورت Route mode درآوردم .
3. روتری که خریدم طبق مدل توصیه شده ایرانسل dir 600 هست .

تو تایپیک وایمکس هم مطرح کردم ولی کسی جواب نداد درسته که ربطی به ADSL نداره ولی فکر نمیکنم تنظیمات روتر خیلی فرق داشته باشه . اگه جایی آموزش کاملی درباره تنظیم روتر گفته ممنون میشم .

طبق عکس زیر کدوم گزینه رو باید انتخاب کنم !!!

shahab_ap
06-07-2011, 23:23
چشم آقای امیر خان
100 دفعه نبود که، همش دو دفعه بود، اخه از صفحه اول که رد میشه دیگه کسی جواب نمیده! :(

درایور مودم fiberhome an1020-02t می خوام.

mohamad_reza72
07-07-2011, 10:40
سلام من یه مودم siemens sl2-141-i خریدم اما نمیدونم وایر لسشو چطوری نصب کنم؟!؟!
لطفا راهنماییم کنید

behrooz.shie
07-07-2011, 13:58
لطفا راهنماییم کنید

مگه نصبیه :13: شما مودم و کانفیگ کن بعد هم استفاده کن

albous
07-07-2011, 14:16
نظرتون رد مورد مودم Dlink DSL-2750U چیست؟

برای سرویس دادن همزمان به صورت وایرلس و LAN نیاز به قطعات دیگری هست یا تنها مودم روتر کفایت میکند؟

Amir Varasteh
07-07-2011, 14:59

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای سرویس دادن همزمان به صورت وایرلس و LAN نیاز به قطعات دیگری هست یا تنها مودم روتر کفایت میکند؟
نظری راجع به اون ندارم.

اما برای سوال دومت باید بگم که خیر همون مودم کافیه.

joe_satriani
07-07-2011, 20:04
لطفا راهنماییم کنید

با سلام
ابتدا مودم رو تنظیم کنید تا اتصال به اینترنت برقرار شه
به یاد داشته باشید که مودم رو در حالت PPPoE کانفیگ کنید
سپس به قسمت wlan برید و وایرلس رو از حالت غیرفعال خارج کنید.

موفق باشید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای سرویس دادن همزمان به صورت وایرلس و LAN نیاز به قطعات دیگری هست یا تنها مودم روتر کفایت میکند؟

با سلام
این مدل مودم مد نظرتون هم مودم کارکنی هست.

موفق باشید.

دوستان سلام
من یه روتر خریدم که این وایمکس رو مثلا share کنم . اما تو کانفیگ این روتر موندم :24:
1 . نوع مودم oudtdoor هست که با کابل شبکه به سیستم وصل میشه
2. مودم رو به صورت Route mode درآوردم .
3. روتری که خریدم طبق مدل توصیه شده ایرانسل dir 600 هست .

تو تایپیک وایمکس هم مطرح کردم ولی کسی جواب نداد درسته که ربطی به ADSL نداره ولی فکر نمیکنم تنظیمات روتر خیلی فرق داشته باشه . اگه جایی آموزش کاملی درباره تنظیم روتر گفته ممنون میشم .

طبق عکس زیر کدوم گزینه رو باید انتخاب کنم !!!

با سلام
دوست عزیزم سعی کنید از روی دفترچه مودم پیش برید .
چون مودم های وایمکس زیاد فراگیر نیست که اکثرا انجام داده باشن

موفق باشید.

سلام .

دوستان این 2 مدل مودم وایرلس خوب هست ؟

TL-WR741ND

کدوم بگیرم به نظرتون ؟ اصلا این 2 مدل خوب هستن ؟

مخلصیم.

TD-W54KIT

با سلام
مدل tp-link دومی رو پیشنهاد میکنم

موفق باشید.

molaali
07-07-2011, 21:30
با تشکر از همه ی دوستان!
مشکل حل شد.

SHIVAALI
08-07-2011, 02:31
سلام من از شما تشکر میکنم به خاطر مطالبتون:46:

tttvvvaaa
08-07-2011, 10:29
ببخشید دوستان میشه راهنمای نصب مودم وایرلس TP-Link TD-W54KIT به زبان فارسی رو بذارید؟چون من دو روز پیش این مودمو گرفتم و وقتی که میخوام درایور روتر رو نصب کنم اول یه مرحله میاد مینویسه checking network adapter... که اون مرحله رد مشه بعدش میاد مینویسه checking network status که مینویسه failed to find your router! اگه میشه یه راهنمایی بفرمایید.در ضمن من تمام اتصالات رو درست انجام دادم و از این بابت مشکلی نیست...

masood.ashoori789
08-07-2011, 12:15
ببخشید دوستان میشه راهنمای نصب مودم وایرلس TP-Link TD-W54KIT به زبان فارسی رو بذارید؟چون من دو روز پیش این مودمو گرفتم و وقتی که میخوام درایور روتر رو نصب کنم اول یه مرحله میاد مینویسه checking network adapter... که اون مرحله رد مشه بعدش میاد مینویسه checking network status که مینویسه failed to find your router! اگه میشه یه راهنمایی بفرمایید.در ضمن من تمام اتصالات رو درست انجام دادم و از این بابت مشکلی نیست...

مگه با USB وصل کردی ؟ اگه آره که باید اول درایورشو نصب کنی . چرا با لن وصل نمیکنی ؟ اگه با لن وصل کردی که ویزارد خودشو ولش کن . با یه مرورگر برو 192.168.1.1 و یوزر و پسورد admin بده . وارد قسمت تنظیمات میشی . و کانفیگ مودم رو با مشخصاتی که از ISP گرفتی انجام میدی . موفق باشی .

masood.ashoori789
08-07-2011, 12:28

برای سرویس دادن همزمان به صورت وایرلس و LAN نیاز به قطعات دیگری هست یا تنها مودم روتر کفایت میکند؟

خوبه ولی گرونه . به درد کار تو هم فکر نکنم بخوره . پهنای باندش زیادی زیده . که بازم فکر نمیکنم اینترنت با این پهنای باند استفاده کنی . 2640 بگیر به نظر من . جواب کارتو میده :دی

ArashMiniStar
08-07-2011, 12:45
خوبه ولی گرونه . به درد کار تو هم فکر نکنم بخوره . پهنای باندش زیادی زیده . که بازم فکر نمیکنم اینترنت با این پهنای باند استفاده کنی . 2640 بگیر به نظر من . جواب کارتو میده :دی
البته 2640 ورژن جدید حتما بگیر.:31:

Masоud
08-07-2011, 16:50
سلام دوستان

من میخواستم مودم رو همزمان به PC و لپتاپم وصل کنم . وقتی به لپتاپ وصل میکنم و میخوام کانکت شم ارور 910 میده.

آیا باید تنظیم خاصی رو در تنظیمات مودم اعمال کنم ؟

مدل مودم : TP Link TD 8811

موفق باشید :40:

fery_lion
08-07-2011, 18:15
من یه مودم smc790 دارم .. تازگی از مخابرات اینترنت گرفتم تنظیمات رو کلا اعمال کردم .. پروتکل هم pppoe زدم اما هیچ دیتایی از مرکز به روتر نمیاد .. زنگ زدم گفتن اینترنت شما کامل کانکت شده .. دوستان راهی به نظرشون نمیاد

joe_satriani
08-07-2011, 18:32
سلام دوستان

من میخواستم مودم رو همزمان به PC و لپتاپم وصل کنم . وقتی به لپتاپ وصل میکنم و میخوام کانکت شم ارور 910 میده.

آیا باید تنظیم خاصی رو در تنظیمات مودم اعمال کنم ؟

مدل مودم : TP Link TD 8811

با سلام
با کابل لن میخواید دیگه هر دو دستگاه وصل شه ؟
نکته ی دوم هم دقت کن که مودم حتما در حالت PPPoE کانفیگ شده باشه.
یعنی بلافاصله با روشن شدن مودم ارتباط اینترنت برقرار شه بدون کانکشنی.
اینطوری زمانی که کابل لن رو چه به پی سی و چه به لپ تاپ و چه همزمان به هر دو بزنی ارتباط اینترنتت برقرار هست.

موفق باشید.

Masоud
08-07-2011, 18:50
با سلام
با کابل لن میخواید دیگه هر دو دستگاه وصل شه ؟
نکته ی دوم هم دقت کن که مودم حتما در حالت PPPoE کانفیگ شده باشه.
یعنی بلافاصله با روشن شدن مودم ارتباط اینترنت برقرار شه بدون کانکشنی.
اینطوری زمانی که کابل لن رو چه به پی سی و چه به لپ تاپ و چه همزمان به هر دو بزنی ارتباط اینترنتت برقرار هست.

موفق باشید.
سلام

نه . یکی با Lan یکی با USB .

تنظیمات مودم من اینطور نیست . یعنی خودم باید کانکت کنم.

سروش جان آموزشی چیزی دم دست داری واسه اتوماتیک کانکت شدن تا دیگه نیازی نباشه با کانکشن وصل شم ؟

shahab_ap
08-07-2011, 18:56
سلام آقای joe_satriani

شما میدونید که از کجا میتونم درایور مودم ADSL fiberhome an1020-02t رو پیدا کنم؟ برای XP ؟ کلا سی دی شو ندارم.
ظاهرا کسی نمیدونه:(

مرسی

joe_satriani
08-07-2011, 19:15
سلام

نه . یکی با Lan یکی با USB .

تنظیمات مودم من اینطور نیست . یعنی خودم باید کانکت کنم.

سروش جان آموزشی چیزی دم دست داری واسه اتوماتیک کانکت شدن تا دیگه نیازی نباشه با کانکشن وصل شم ؟

با سلام اول از همه روی سیستمی که با لن وصل میشه برو
توی مرورگرت 192.168.1.1 رو بزن
یا یوزر و پسورد admin وارد کنسول تنظیمات مودم شو.
بعد به قسمت Lan برو
حالا اونجا یه گزینه رو باید پیدا کنی به نام Connection Type که میتونی با PPPoE مقداردهی کنی.
اونوقت یوزر و پسورد اینترنتت رو که شرکت بهت داده رو اونجا فعال میشه که وارد میکنی
حالا هم Apply کن و بیا بیرون و بعد از چند ثانیه باید اینترنت وصل بشه به صورت اتومات بدون مشکلی.
حالا یو اس بی رو وصل کن روی سیستم دیگه .
سی دی مودمت و بذار و درایورش رو نصب کن
اتوماتیک اون هم اینترنتش وصل میشه

موفق باشید.

سلام آقای joe_satriani

شما میدونید که از کجا میتونم درایور مودم ADSL fiberhome an1020-02t رو پیدا کنم؟ برای XP ؟ کلا سی دی شو ندارم.

مرسی

با سلام
سرچ زدم توی اینترنت چیزی پیدا نکردم
باید یکی که از مودم شما داره واستون بده درایورش رو
یا اینکه اگه مودمتون سایتی چیزی توی دفترچه داره به اون مراجعه کنید.

موفق باشید.

saeidsen
08-07-2011, 22:56

این هم چند عکس از تنضیمات مودم

Masоud
09-07-2011, 00:08
با سلام اول از همه روی سیستمی که با لن وصل میشه برو
توی مرورگرت 192.168.1.1 رو بزن
یا یوزر و پسورد admin وارد کنسول تنظیمات مودم شو.
بعد به قسمت Lan برو
حالا اونجا یه گزینه رو باید پیدا کنی به نام Connection Type که میتونی با PPPoE مقداردهی کنی.
اونوقت یوزر و پسورد اینترنتت رو که شرکت بهت داده رو اونجا فعال میشه که وارد میکنی
حالا هم Apply کن و بیا بیرون و بعد از چند ثانیه باید اینترنت وصل بشه به صورت اتومات بدون مشکلی.
حالا یو اس بی رو وصل کن روی سیستم دیگه .
سی دی مودمت و بذار و درایورش رو نصب کن
اتوماتیک اون هم اینترنتش وصل میشه

موفق باشید.

سلام

ممنون سروش جان

در قسمت Quick Setup تنظیم رو گذاشتم روی PPPOE Over Ethernet و Save و Reboot شد ولی بازم فقط با کانکشن وصل میشه.

حالا فردا زنگ میزنم ISP ببنیم چی میشه.

ممنون از کمکی که کردی.

masood.ashoori789
09-07-2011, 00:11
سلام آقای joe_satriani

مرسی

این توضیح که میگم واسه ویندوز 7 قوی تره ولی شما که xp داری روی xp انجام بده . با یه کامپوتر دیگه که به اینترنت وصله و ویندوز xp داره مودم رو وصل کن و بذار از روی اینترنت دنبال درایور بگرده . اگه شانس بیاری پیدا کنه فکر کنم راحت ترین کار باشه که ارزش امتحانشو داره .

SevenCity
09-07-2011, 02:11
من تنظیمات مودمم رو دیدم روی pppoe هست
اما با کانکشن متصل میشه به پشتیبانی هم زنگ زدم باور نمیکرد نزدیک بود فحشمون بده
چیکار کنم؟
asus

bakhi
09-07-2011, 08:00
TP-LINK W8960N
سلام
آقا حل نشد که نشد!!!!!!
نه تو دفترچه چیزی پیدا کردم و نه از پشتیبانی چیزی عمل اومد . تموم این سایتا رو هم زیرو رو کردم چیزی پیدا نشد که نشد.
1: مودم پش فرض رو PPPOE هست 2: با وایرلس لپ تاپ مشکلی نداره البته به صورت اتوماتیک کانکت نمیشه 3: با گوشی بهش کانکت میشم ولی سایتی رو باز نمیکنه 4: ازخود مخابرات adsl گرفتم 5: رو مودم w8901g امتحان کردم مشکلی نداشت با گوشی راحت کانکت میشه 6: مگه LED INTERNET نباید روشن بشه تا بتونم اتوماتیک کانکت بشم یا با گوشی وصل بشم؟

واینکه از چه قسمتی عکس بذارم؟ :11:[/QUOTE]
آقا جواب ما رو هم بدین:19:

ArashMiniStar
09-07-2011, 10:52
TP-LINK W8960N
سلام
آقا حل نشد که نشد!!!!!!
نه تو دفترچه چیزی پیدا کردم و نه از پشتیبانی چیزی عمل اومد . تموم این سایتا رو هم زیرو رو کردم چیزی پیدا نشد که نشد.
1: مودم پش فرض رو PPPOE هست 2: با وایرلس لپ تاپ مشکلی نداره البته به صورت اتوماتیک کانکت نمیشه 3: با گوشی بهش کانکت میشم ولی سایتی رو باز نمیکنه 4: ازخود مخابرات adsl گرفتم 5: رو مودم w8901g امتحان کردم مشکلی نداشت با گوشی راحت کانکت میشه 6: مگه LED INTERNET نباید روشن بشه تا بتونم اتوماتیک کانکت بشم یا با گوشی وصل بشم؟

واینکه از چه قسمتی عکس بذارم؟ :11:
آقا جواب ما رو هم بدین:19:[/QUOTE]
سلام.روش پسورد گذاشتین؟ از چه نوعی؟ پسورد چیه؟!:31: مهمه اینا.
در ضمن تو نوکیا یه قسمتی داره تو تنظیمات که اونجا اطلاعات شبکه های وایرلس رو ذخیره میکنه!
مثل پسورد نوع اتصال.میخواین اون رو پاک کنید.نمیدونم شاید درست بشه.:46:

amir-vampire
09-07-2011, 11:47
با سلام دوستان.من میخوام به مودم وایرلس بگیرم.لطفا منو راهنمایی کنید .چی پیشنهاد می دین. قیمتم تو رنج 100 تومن.
بعد یه سوالی که داشتم این بود که وقتی سرویس ADSL عادی می گیری هم میشه از مودم وایرلس استفاده کرد یا باید اونم عادی باشه ؟

bakhi
09-07-2011, 12:26
در ضمن تو نوکیا یه قسمتی داره تو تنظیمات که اونجا اطلاعات شبکه های وایرلس رو ذخیره میکنه!
مثل پسورد نوع اتصال.میخواین اون رو پاک کنید.نمیدونم شاید درست بشه.:46:[/QUOTE]

نه. پسورد نذاشتم
میخوام که مودم به صورت اتوماتیک وصل بشه یعنی همین که روشن شد کانکت بشه
در ضمن گفتم که رو 8901 گوشی راحت کانکت میشه
این LED ENTERNET مودم 8901 راحت تنظیماتش درست میشه و روشن میشه ولی تو 8960 روشن نمیشه انگار خار داره:19:

tttvvvaaa
09-07-2011, 13:06
دوستان من مودممTP-Link TD-W54KIT هستش.با لن به اینترنت وصل شدم اما نمیتونم با pppoe وصل بشم باید با کانکشن bridge وصل بشم.میشه راهنمایی کنید چجوری باید pppoe رو تنظیم کنم؟

amir-vampire
09-07-2011, 14:05
با سلام دوستان.من میخوام به مودم وایرلس بگیرم.لطفا منو راهنمایی کنید .چی پیشنهاد می دین. قیمتم تو رنج 100 تومن.
بعد یه سوالی که داشتم این بود که وقتی سرویس ADSL عادی می گیری هم میشه از مودم وایرلس استفاده کرد یا باید اونم عادی باشه ؟
نظرتون درباره
dlink dsl2640 u چیه

ArashMiniStar
09-07-2011, 14:11
مثل پسورد نوع اتصال.میخواین اون رو پاک کنید.نمیدونم شاید درست بشه.:46:

نه. پسورد نذاشتم
میخوام که مودم به صورت اتوماتیک وصل بشه یعنی همین که روشن شد کانکت بشه
در ضمن گفتم که رو 8901 گوشی راحت کانکت میشه
این LED ENTERNET مودم 8901 راحت تنظیماتش درست میشه و روشن میشه ولی تو 8960 روشن نمیشه انگار خار داره:19:[/QUOTE]
شاید مشکل عمومی باشه! چون یکی داشت همین مودم رو میفروخت بعد ... :31:
شک کردم.
ضمنا حتما پسورد بذار که بعدا پشیمون نشی.:27:

p30worldapm
09-07-2011, 15:13
من یه موددم tp link TD-W54KIT بی سیم گرفتم، ولی فقط با شبکه می تونم بهش وصل بشم. با وای فای لپ تاپ نمی شه وصل شد! چی کار کنم؟ چه جوری پسورد بزارم.

joe_satriani
09-07-2011, 18:19
من یه موددم tp link TD-W54KIT بی سیم گرفتم، ولی فقط با شبکه می تونم بهش وصل بشم. با وای فای لپ تاپ نمی شه وصل شد! چی کار کنم؟ چه جوری پسورد بزارم.

با سلام
شما چک کنید که تنظیماتون در حالت PPPoE باشه
چون فقط در همین حالت میتونید از وای فای استفاده کنید.

موفق باشید.

سلام

ممنون سروش جان

در قسمت Quick Setup تنظیم رو گذاشتم روی PPPOE Over Ethernet و Save و Reboot شد ولی بازم فقط با کانکشن وصل میشه.

حالا فردا زنگ میزنم ISP ببنیم چی میشه.

ممنون از کمکی که کردی.

سلام مسعود جان
خوبی؟
مطمئنی درست همه رو تنظیم کردی؟
البته شنیدم که بعضی از شرکتهای ارائه اینترنت حالت PPPoE رو ساپورت نمیکنن

موفق باشید.

p30worldapm
09-07-2011, 20:03
با سلام
شما چک کنید که تنظیماتون در حالت PPPoE باشه
چون فقط در همین حالت میتونید از وای فای استفاده کنید.

موفق باشید.

ممنون از جوابتون می شه بگین چه جوری باید چک کنم؟

joe_satriani
09-07-2011, 20:43
ممنون از جوابتون می شه بگین چه جوری باید چک کنم؟

با سلام
کافیه بگید که اینترنتتون رو با کانکشن که در ویندوز هست اجرا میکنید وصل میکنید؟ یا اینکه با روشن شدن مودم بلافاصله اینترنت ارتباطش برقرار میشه
اگه دومی هست یعنی با روشن شدن مودم به اینترنت خود به خود وصل میشه یعنی PPPoE هست

موفق باشید.

p30worldapm
09-07-2011, 21:20
با سلام
کافیه بگید که اینترنتتون رو با کانکشن که در ویندوز هست اجرا میکنید وصل میکنید؟ یا اینکه با روشن شدن مودم بلافاصله اینترنت ارتباطش برقرار میشه
اگه دومی هست یعنی با روشن شدن مودم به اینترنت خود به خود وصل میشه یعنی PPPoE هست

موفق باشید.

باز هم ممنون من با کانکشن وصل می شم. حالا چه جوری عوضش کنم؟ این جوری که شما می گین یعنی تا ویندوز بالا میاد خودش کانکت می شه؟ خیلی بده! برای وایرلس هم همین جوری می شه؟ حالا چه جوری پسور د بزارم که اگه کسی وایرلسش رو روشن کرد با این کانکت نشه؟

joe_satriani
09-07-2011, 21:37
باز هم ممنون من با کانکشن وصل می شم. حالا چه جوری عوضش کنم؟ این جوری که شما می گین یعنی تا ویندوز بالا میاد خودش کانکت می شه؟ خیلی بده! برای وایرلس هم همین جوری می شه؟ حالا چه جوری پسور د بزارم که اگه کسی وایرلسش رو روشن کرد با این کانکت نشه؟

با سلام
دوست عزیزم قسمت اول پاسخی که به دوستمون M.Masoud.M دادم رو بخونید و طبق اون برید جلو.

برای پسورد گذاشتن هم به سادگی میتونید این کار رو بکنید.
داخل همون کنسول تنظیمات یه قسمتی هست به اسم wlan که شامل security setting هست
اونجا میتونید این تنظیم رو انجام بدید و پسورد بذارید.

موفق باشید.

p30worldapm
09-07-2011, 22:09
ممنون وقتی آدرس رو می زنم می ره تو این صفحه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رفتم یه جای دیگه این ها رو پیدا کردم و یوزر و پس دادم ولی وقتی دیس کانکت می کنم، کانکت نمی کنه! این رو هم بگم که با یو اس بی کانکت نمی شم با لن وصل می شم.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برای پسورد هم که اصلا هیچی پیدا نکردم!

joe_satriani
09-07-2011, 22:21
ممنون وقتی آدرس رو می زنم می ره تو این صفحه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رفتم یه جای دیگه این ها رو پیدا کردم و یوزر و پس دادم ولی وقتی دیس کانکت می کنم، کانکت نمی کنه! این رو هم بگم که با یو اس بی کانکت نمی شم با لن وصل می شم.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برای پسورد هم که اصلا هیچی پیدا نکردم!

با سلام
تنظیمات رو که درست انجام دادید.
یه دور مودم رو خاموش روشن کنید ببینید فرقی میکنه یا نه

موفق باشید.

p30worldapm
09-07-2011, 22:30
خاموش روشن هم کردم ولی باز هم نشد! پسورد چی شد؟

joe_satriani
09-07-2011, 22:37
خاموش روشن هم کردم ولی باز هم نشد! پسورد چی شد؟

با سلام
برای پسورد همین بالای صفحه ای که عکسش رو گذاشتید از تنظیمات هست یه تب هست به اسم wireless
به اون برید دوست عزیزم
تنظیمات رو اونجا باید انجام بدید.
یه پسورد از نوع WPA یا WEP KEY انتخاب کنید.
معمولا باید 10 حرف باشه این پسورد.

موفق باشید.

p30worldapm
09-07-2011, 22:41
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اینجا یه همچین چیزی نیست! هنوز نمی تونم با وایرلس لپ تاپ وصل شم!

urumchi
10-07-2011, 00:25
دوستان یه نگاه به عکس وضعیت نویز خط من بندازید، واسه داون استریم نویز ندارم ولی واسه آپ استریم شدیدا نویز دارم. میخواستم بدونم قضیه چیه؟ بالاخره خط تلفن من نویز داره یا نه؟

بین SNR Margin Downstream و SNR Margin Upstream چه فرقی وجود داره؟

p30worldapm
10-07-2011, 13:43
این بالا نوشته 903 نفر، مودم tp link دارن. هیچ کدومشون نمی تونه به من کمک کنه؟
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید از اینجا روش پسورد گذاشتم. هنوز نمی تونم با لپ تاپ بهش وصل بشم!

urumchi
10-07-2011, 14:25
کی میدونه این چه اروریه؟ هر وقت این ارور داده میشه اینترنتم عملا تعطیل میشه اینم بگم که من فقط یه دونه pc دارم و مودمم وایرلس نیست

mostafait
10-07-2011, 15:21
کی میدونه این چه اروریه؟ هر وقت این ارور داده میشه اینترنتم عملا تعطیل میشه اینم بگم که من فقط یه دونه pc دارم و مودمم وایرلس نیست

این اررور میگه که در شبکه IP Address شما با یک کامپیوتر دیگه مشابه هستش!

حالا این مشکل برای چی اتفاق میفته رو باید از ISP بپرسی!

urumchi
10-07-2011, 16:36
یعنی یه ip به دو نفر داده شده؟ مگه میشه همچین چیزی؟ البته فکر کنم شده چون وقتی میخوام برم داخل کنسول مودم خودم وارد کنسول یه مودم دیگه میشم!

joe_satriani
10-07-2011, 21:40
یعنی یه ip به دو نفر داده شده؟ مگه میشه همچین چیزی؟ البته فکر کنم شده چون وقتی میخوام برم داخل کنسول مودم خودم وارد کنسول یه مودم دیگه میشم!

با سلام
اگه تک سیستمی هستید، گاهی آدرس خود مودم با سیستم و اینترنت شما تداخل پیدا میکنه و باعث این مشکل میشه.
راه حلش هم اینه که روی همون آیکونش کلیک راست کنید و گزینه ی repair رو انتخاب کنید.

موفق باشید.

ALi11ir
10-07-2011, 22:39
سلام
من مودم وایرلس ALFEX Model:WiFi 2000 دارم.
میخوام گوشی موبایلم Nokia N79 رو با وایرلس گوشی به مودم وصل کنم.
ممنون میشم کامل توضیح بدین یا یه جایی رو معرفی کنید برم بخونم یاد بگیرم.
بدجــــــــــــــــــــــ وری نیاز دارم
منتظر جوابتونم دوستان...

ALi11ir
10-07-2011, 22:55
سلام
من مودم وایرلس ALFEX Model:WiFi 2000 دارم.
میخوام گوشی موبایلم Nokia N79 رو با وایرلس گوشی به مودم وصل کنم.
ممنون میشم کامل توضیح بدین یا یه جایی رو معرفی کنید برم بخونم یاد بگیرم.
بدجــــــــــــــــــــــ وری نیاز دارم
منتظر جوابتونم دوستان...

haghiyaghi
11-07-2011, 00:06
سلام

چندبار نوشتم که مودمم با تنظیمات ای دی اس اله مخابرات مشکل داره و برای وب گردی و کلا استفاده از اینترنت باید وی پی ان وصل کنم، اگه بخوام از اینترنت توی گوشی یا لپ تاپ استفاده کنم بازم باید با وی پی ان وصل بشم حالا می خوام ببینم کسی از دوستان روشی بلده که با یه وی پی ان و share کردن اون بشه از اینترنت استفاده کرد. :46:

urumchi
11-07-2011, 00:07
با سلام
اگه تک سیستمی هستید، گاهی آدرس خود مودم با سیستم و اینترنت شما تداخل پیدا میکنه و باعث این مشکل میشه.
راه حلش هم اینه که روی همون آیکونش کلیک راست کنید و گزینه ی repair رو انتخاب کنید.

موفق باشید.

سلام

ممنون از جوابتون ولی مشکل رو خودم پیدا کردم، من به کارت شبکه م هیچوقت ip نداده بودم و خودش خودکار ip رو ست میکرد و تا دیروز هم هیچ مشکلی نداشتم اما از وقتی اون مشکل پیدا شد خودم دستی به کارت شبکه ip دادم و تا الان که مشکل حل شده

bakhi
11-07-2011, 10:26
TP-LINK W8960N
با سلام
تقریبا" بیشتر ملت مودم tp-link دارن
یکی نمیتونه این مشکل ما رو حل کنه ؟
میخوام اتوماتیک کانکت بشه و اینکه وایرلسش با گوشی کار نمیده
صد بار پرسیدم جواب الکی میدن:19:

S A M S U N G
11-07-2011, 11:50
سلام .

دوستان مودم Linksys WAG120N آکبند 60 بخرم خوبه ؟

وایرلسه یا مودم معمولی ؟ واسه دوستمه داره میفروشه ! میگه خودم 78 خریدم .

مخلصیم .

NirvanaH
11-07-2011, 12:40
TP-LINK W8960N
با سلام
تقریبا" بیشتر ملت مودم tp-link دارن
یکی نمیتونه این مشکل ما رو حل کنه ؟
میخوام اتوماتیک کانکت بشه و اینکه وایرلسش با گوشی کار نمیده
صد بار پرسیدم جواب الکی میدن:19:

خدایا با نام تو
با سلام
دوست عزیز، من تمام مراحل را به ترتیب با شکل توضیح داده ام. هدف از این اشکال، جسارت به دانش شما نیست، فقط برای این است که اگر دوست دیگه ای مشکل داشت بتونه مشکلش رو حل کنه.

این هم فایل PDF آموزش کامل این مودم که به زیان انگلیسی هستش!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن وارد گزینه تنظیمات شبکه برای دادن کد امنیت نشدم. پس همه گزینه ها را بصورت پیش فرض، یعنی بدون کد عبور دنبال کنید.

حامد:11:

NirvanaH
11-07-2011, 12:57
سلام .

دوستان مودم Linksys WAG120N آکبند 60 بخرم خوبه ؟

وایرلسه یا مودم معمولی ؟ واسه دوستمه داره میفروشه ! میگه خودم 78 خریدم .

مخلصیم .

با سلام
برادر عزیز، در این برند سری N همگی وایرلس هستند که مودم شما هم شامل این گروه میشود! در مورد قیمت هم باید بگم که عالیه. این هم چند تا عکس باحال از این مودم:
این هم لینک مربوطه واسه اطلاعات بیشتر:

mdnomohammad
11-07-2011, 15:30
سلام.
لطفا اگر میتونید منو راهنمایی کنید.
بین دو مدل Linksys WAG160N و ASUS DSL-N11 کدوم بهتره؟چه تفاوتی دارند؟
مودمی با امکانات asus DSL-N13 و قیمت مناسبتر سراغ دارید؟

joe_satriani
11-07-2011, 17:10
سلام.
لطفا اگر میتونید منو راهنمایی کنید.
بین دو مدل Linksys WAG160N و ASUS DSL-N11 کدوم بهتره؟چه تفاوتی دارند؟
مودمی با امکانات asus DSL-N13 و قیمت مناسبتر سراغ دارید؟

با سلام
دوست عزیزم شما سه مدل رو الان به صورت همزمان گفتید که چی هست و چجوریه
به نظره من اگه بودجش رو دارید مدل اول linksys رو بگیرید.

موفق باشید.

mdnomohammad
11-07-2011, 17:54
با سلام
دوست عزیزم شما سه مدل رو الان به صورت همزمان گفتید که چی هست و چجوریه
به نظره من اگه بودجش رو دارید مدل اول linksys رو بگیرید.

موفق باشید.

سلام.متشکر از توجهتون.
خب آخه بین اینها گیر کردم که کدوم مناسبتره که شما میگید Linksys WAG160N بهتره.
اما یه سوال دیگه هم داشتم.
آیا مدلی سراغ دارید که امکانات 160n رو داشته باشه + درگاه usb برای FTP/print server ؟
البته ASUS DSL-N13 رو سراغ دارم ولی دیگه خیلی گرونه.

taher29
11-07-2011, 23:10
سلام دوستان . من از بین این دو مدل مودم موندم کدومشو بگیرم .لطف کنین راهنمایی کنین .
linksys WAG120N یا TP-LINK TD-W8960N
اگه مدل دیگه ای تو این رنج قیمت سراغ دارین هم بگین.

Amir Varasteh
11-07-2011, 23:24
سلام دوستان . من از بین این دو مدل مودم موندم کدومشو بگیرم .لطف کنین راهنمایی کنین .
linksys WAG120N یا TP-LINK TD-W8960N
اگه مدل دیگه ای تو این رنج قیمت سراغ دارین هم بگین.
سلام.

Linksys مسلما بهترین برند هست.

urumchi
12-07-2011, 02:11
خدایا با نام تو
با سلام
دوست عزیز، من تمام مراحل را به ترتیب با شکل توضیح داده ام. هدف از این اشکال، جسارت به دانش شما نیست، فقط برای این است که اگر دوست دیگه ای مشکل داشت بتونه مشکلش رو حل کنه.
این هم فایل PDF آموزش کامل این مودم که به زیان انگلیسی هستش!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن وارد گزینه تنظیمات شبکه برای دادن کد امنیت نشدم. پس همه گزینه ها را بصورت پیش فرض، یعنی بدون کد عبور دنبال کنید.

ای کاش همه مثل شما وقت میزاشتن و اینطوری جواب میدادن

Rhodes
12-07-2011, 14:32
دوستان یه مودم وایرلس دوروبر 40 تومن(یکم بالاتر)بهم معرفی کنید.میخوام آیپاد و گوشی n82 بهش وصل کنم.بی زحمت tp link‏ یا linksys‏ باشه.
تشکر.

taher29
12-07-2011, 15:24
سلام.

Linksys مسلما بهترین برند هست.

اما امکانات tp link بهتره .
من موندم خودم.اسم linksys یا امکانات tp link ؟

Amir Varasteh
12-07-2011, 21:03
مثلا چه امکاناتی ؟

joe_satriani
12-07-2011, 21:03
دوستان یه مودم وایرلس دوروبر 40 تومن(یکم بالاتر)بهم معرفی کنید.میخوام آیپاد و گوشی n82 بهش وصل کنم.بی زحمت tp link‏ یا linksys‏ باشه.
تشکر.

با سلام
یه مدل مودم ها اومده به اسم tenda که از میگن از چیپست های dlink استفاده میکنه
قیمتاش هم مناسبه
مودم alfex رو هم که خودم استفاده میکنم رو هم پیشنهاد میکنم.

موفق باشید.

NirvanaH
12-07-2011, 21:15

با سلام
دوست عزیز برند linksys چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ امکانات از TP-Linkسر تر هست. با یک مقایسه منطقی میشه به این نتیجه رسید!!!

NirvanaH
12-07-2011, 21:25
تشکر.

با سلا
دوست خوبم. اگه همون یکه بالاتر شما رو مد نظر قرار بدیم(10.000تومان) این دو تا مدل بهترین انتخاب هستند:

D-LINK DSL-2640U
50/000تومان

TP-LINK TD-W8901G
45/000تومان

Amirdb
12-07-2011, 23:39
سلام دوستان
من این سوال رو توی تاپیک شهر شیراز پرسیدم
ولی برایی که مطمئن شم این جا هم میپرسم

مودم من الان linksys wag2006G annex-a هست از پارس آنلاین هم سرویس میگیرم حالا تا چند روز دیگه میخوام شرکت رو عوض کنم و از یه جای دیگه سرویس بگیرم

سوالم اینجاست ممکنه شرکت جدید با این مودمم مشکل ایجاد کنه؟یا اصلا ربطی نداره؟

ممنون :11:

albous
13-07-2011, 00:23
مشکلم با 2740U این هست که VPN ساپورت نمی کنه (یا هرچه من گشتم پیدا نکردم)
مدل دیگری سراغ دارید که USB برای اشتراک پرینتر و هارد داشته باشه VPN هم پشتیبانی کنه و قیمتش در همین حدود باشه

urumchi
13-07-2011, 01:03
سلام دوستان

مودم من الان linksys wag2006G annex-a هست از پارس آنلاین هم سرویس میگیرم حالا تا چند روز دیگه میخوام شرکت رو عوض کنم و از یه جای دیگه سرویس بگیرم

سلام دوست عزيز

خودت جواب خودتو دادي، شما از هر مودمي كه دلت مبخواد استفاده كن و از هر isp كه دلت ميخواد اكانت بگير
اينكه isp ها ميگن مودم شما با سيستم ما سازگار نيست و از اين جور حرفا مثل اينه كه يه نفر بگه بنزين اين پمپ بنزين به ماشين شما نميخوره و برو فقط از پمپ بنزين من بنزين بزن

NirvanaH
13-07-2011, 09:03
سلام دوست عزيز

خودت جواب خودتو دادي، شما از هر مودمي كه دلت مبخواد استفاده كن و از هر isp كه دلت ميخواد اكانت بگير
اينكه isp ها ميگن مودم شما با سيستم ما سازگار نيست و از اين جور حرفا مثل اينه كه يه نفر بگه بنزين اين پمپ بنزين به ماشين شما نميخوره و برو فقط از پمپ بنزين من بنزين بزن

خدایا با نام تو
با سلام
واقعاً تشبیه زیبایی رو به کار بردید و حرفی رو زدید که در آن هیچ شکی وجود نداره.

urumchi
13-07-2011, 14:03
خدایا با نام تو
با سلام
واقعاً تشبیه زیبایی رو به کار بردید و حرفی رو زدید که در آن هیچ شکی وجود نداره.

خواهش ميشه، راستي به تاپيك ماجراهاي سخت افزاري سر زدم مُردم بس كه خنديدم، انصافا عجب اعجوبه هايي هستن بعضي از بچه ها :31:

NirvanaH
13-07-2011, 17:48
خواهش ميشه، راستي به تاپيك ماجراهاي سخت افزاري سر زدم مُردم بس كه خنديدم، انصافا عجب اعجوبه هايي هستن بعضي از بچه ها :31:

با سلام
همه جور هست دیگه داداش. ممنون که سر زدی:40:

joe_satriani
13-07-2011, 20:41
سلام دوستان

با سلام
بله دوست عزیزم. مشکلی نداره استفاده از اون مودم در جایی دیگه.
مودم های قدیمی بودن که مشکل ناسازگاری با برخی آی اس پی ها رو داشتن که اون هم به خاطر این بود نمیتونستن نویز خطوط رو تحمل کنن.
و ارتباط همیشه Failed میشد.

موفق باشید.

مشکلم با 2740U این هست که VPN ساپورت نمی کنه (یا هرچه من گشتم پیدا نکردم)
مدل دیگری سراغ دارید که USB برای اشتراک پرینتر و هارد داشته باشه VPN هم پشتیبانی کنه و قیمتش در همین حدود باشه

با سلام
این مودم وی پــی ان رو ساپورت نمیکنه.

موفق باشید.

urumchi
13-07-2011, 21:17
برادران F1 ! تو رو خدا يكي كمك كنه،دارم ديوونه ميشم به خدا :19:

از امروز بعدازظهر وضعيت خطم اينطوري شده و مدام موقع كانكت شدن با كانكشن ارور 651 و 691 ميده
جالب اينجاست كه تا قبل از اين داون استريم رو 2304 بود كه يهو شده 8064

NirvanaH
13-07-2011, 23:18
برادران F1 ! تو رو خدا يكي كمك كنه،دارم ديوونه ميشم به خدا :19:

از امروز بعدازظهر وضعيت خطم اينطوري شده و مدام موقع كانكت شدن با كانكشن ارور 651 و 691 ميده
جالب اينجاست كه تا قبل از اين داون استريم رو 2304 بود كه يهو شده 8064

با سلام
داداش نمی خوام ناامیدت کنما! ولی پیچ شل و سفت کردنش زیر دست ISP هست که ازش خدمات می گیری. نه به مودم مربوطه نه به تنظیماتش! چون همش به صورت اتوماتیک پیکربندی میشه. حالا چرا این کار کرده!خدا میدونه.

taher29
13-07-2011, 23:32
مثلا چه امکاناتی ؟
TP LINK 8960
• سه قابلیت مودم ADSL, روتر چهار پورت شبکه, روتر وایرلس در یک محصول
• مجهز به آخرین استانداردهای IEEE 802.11n و پشتیبانی از 300مگابیت سرعت شبکه بی سیم
• مجهز به دو آنتن فرستنده و گیرنده
• به اشتراک گذاری اینترنت ADSL بین کاربران بی سیم و کابلی
• حفاظت از کاربران شبکه در قبال هکرها از طریق فایروال NAT و SPI
• پشتیبانی از 10 تونل IPSec VPN بصورت همزمان
• پشتیبانی از Port-mapping برای استفاده همزمان از سرویس های مختلف مانند ADSL و IPTV
• پشتیبانی از WDS برای توسعه شبکه بی سیم
• نصب آسان و سریع از طریق نرم افزار همراه محصول

مودم روتر وایرلس و هاب WAG120N‎
- ADSL modem router with Multi-Mode support:
• ADSL - T1.413 Issue 2, G. 992.1 (g.dmt), G.992.2 (G.Lite)
• ADSL 2 - G.992.3, G.992.3 Annex L , G.992.3 Annex M
• ADSL 2+ - G.992.5, G.992.5 Annex M
• DTAG U-R2 for Annex B ADSL over ISDN
- Wall mountable
- Industrial-strength wireless encryption WPA2 to ensure security
- Double the speed of G when used with Wi-Fi Certiied Draft 802.11n devices. Also works great with older G products
- Complies with IEEE 802.11g and 802.11b standards, and compatible with some IEEE 802.11n draft 2.0 features
- DHCP Server capability to assign IP addresses automatically
- Denial of Service (DoS) prevention helps prevent Ping of Death, SYN Flood, Land Attack, and IP Spooing
- Enhanced security management functions: Port Filtering, MAC and IP Address Filtering, DMZ Hosting, and NAT Technology

Specifications
Standards:
- WLAN: 802.11n draft 2.0, 802.11g, 802.11b
- Ethernet:802.3, 802.3u
- ADSL:T1.413i2, G.992.1 (G.DMT), G.992.2 (G.Lite), G.992.3
- (ADSL2), G.992.5 (ADSL2+) for Annex A, B, M, L, U-R2 for Annex B
Ports: DSL, Ethernet (1-4), Power
Buttons: On/Of, Reset, Wi-Fi Protected Setup
LEDs: Power, Ethernet (1-4), Security, Wireless, DSL, Internet
Cabling Type: CAT5, RJ-11 (for Annex A), RJ-45 (for Annex B)
Antennas: 2 Internal
Modulations:
- 802.11b: CCK/QPSK, BPSK
- 802.11g: OFDM/BPSK, QPSK, 16-QAM, 64-QAM
- 802.11n: OFDM/BPSK, QPSK, 16-QAM, 64-QAM
Transmit Power:
- 802.11b: 17,0 ± 1,0 dBm
- 802.11g: 15,0 ± 1,0 dBm
- 802.11n: 13,0 ± 1,5 dBm
Receive Sensitivity:
• -80 dBm (typical) @ 11 Mbps
• -70 dBm (typical) @ 54 Mbps
• -61 dBm (typical) @ 130 Mbps
• -61 dBm (typical) @ 270 Mbps
Antenna Gain: 1,8 dBi
Security Features:
- WPA2/WPA Personal and Enterprise; 128, 64 bits WEP;
- MAC Address Filtering; SPI Firewall
Dimensions: 202 x 34 x 160 mm
Weight: 362 g
Power: 12VDC, 1A
Certiication: FCC, CE, Telepermit, K.21, UL, CB, Wi-Fi (802.11b/g), WPA, WPA2, WMM, Wi-Fi Protected Setup
Operating Temperature: 0 to 40° C (32 to 104° F)
Storage Temperature: -20° C to 70° C (-4 to 158° F)
Operating Humidity: 10 to 85% Noncondensing
Storage Humidity: 5 to 90% Noncondensing
Minimum Requirements:
- Active ADSL Line and Account Information
- Internet Explorer 6, Safari 3 or Firefox 2 or Higher for Browser-Based Coniguration
- CD or CD/DVD Drive
- Operating System Requirements (to run the Setup CD):
- Windows XP, Vista, or Vista 64-bit edition with latest updates (for Network Magic and Setup Wizard), Mac OS X 10.4 or higher (for Setup Wizard)
Package Contents:
- Wireless-N Home ADSL2+ Modem Router
- Setup Software and User Guide on CD-ROM
- Ethernet Network Cable
- Telephone Cable (Annex A)
- Power Adapter

urumchi
14-07-2011, 00:15
با سلام
داداش نمی خوام ناامیدت کنما! ولی پیچ شل و سفت کردنش زیر دست ISP هست که ازش خدمات می گیری. نه به مودم مربوطه نه به تنظیماتش! چون همش به صورت اتوماتیک پیکربندی میشه. حالا چرا این کار کرده!خدا میدونه.

ممنون از اينكه جواب دادي، راستي من اصلا به كنسول مودم خودم دسترسي ندارم، وقتي 192.168.1.1 رو ميزنم بجاي كنسول مودم خودم واسه يه مودم ديگه رو مياره. در 90% مواقع واسه tplink 8811 رو مياره و بعضي وقتها هم dlink 2640U ، نميدونم چي شده پاك اعصابم ريخته بهم

قبلا تو صفحه ي Network Connections در ويندوز xp وقتي كانكت ميشدم 3 تا آيكون ديده ميشد ولي الان همونطور كه ميبينيد 2تا شدن و اون آيكون وسطي ديگه نيست. نميدونم چي شده حتي موقعي كه كانكت هم نيستم نميتونم وارد كنسول بشم و اگر هم وارد كنسول مودم خودم بشم بعد از حدود 20 ثانيه صفحه ريفرش ميشه و وارد كنسول يه مودم ديگه ميشه

albous
14-07-2011, 00:22
با سلام
این مودم وی پــی ان رو ساپورت نمیکنه.

موفق باشید.
متشکر
نمونه یا ساپورت VPN و همین حدود قیمت کسی سراغ نداره؟

isbn
14-07-2011, 00:35
سلام ببخشید دیگه جا بهتر از اینجا پیدا نکردم برای این سوال
یه مشکل دارم که اشکم رو در آورده
من مدتی هست اصلا نمیتونم با IDM و DAP دانلودی داشته باشم چرا چون که وقتی با این دوتا میخوام چیزی رو دان کنم سرعت که به صفر میرسه تو خود IDM و یا اصلا کنسل میکنم دانلود رو اما کماکان مودم در حال دانلود هست و ویندوز هم سرعت دانلود رو فول فول 100 میزنه اما در اصل اصلا چیزی دانلود نمیشه وقتی هم تو فایروال بیتدیفندر نگاه میکنم اصلا چیزی رو در حال دانلود نشون نمیده ولی کل پهنا باند اشغال هست و مجبور میشم که IDM رو بلوک کنم تا مشکل بر طرف شه و پهنا باند آزاد شه راجع به vpn هم همینطور هست بر فرض با vpn تو youtube یه فیلمی دارم میبینم وقتی صفحه رو میبندم و اصلا دیگه تو سایتی نیستم باز میبینم پهنا باند مشغول و داره فول سرعت یه چیزی دانلود میکنه !!!!!!!!

و اما جالب تر اینکه هنگام دانلود با خود مرورگر مشکلی پیش نمیاد نه سرعت 0 میشه نه اینکه بعد از کنسل کردن یا اتمام دانلود دیگه دانلودی صورت نمیگیره و پهنا باند مشغول نمیشه !!!!!!!! مشکل انگار مختص برنامه های مدیریت دانلود هست !!!
دیوانم کرده با بیتدیفندر اصلی هم 10 بار اسکن گرفتم دریغ از یک ویروس !!!!
نظر دوستان چیه فک کنم محبور شم لپ تاپ رو عوض کنم اصلا :19:

این مشکل هم تقریبا بعد از نصب ویندوز جدید رخ داد ! قبلش هم تو ویندوز قبلی یه مرض دیگه داشت خود به خود شروع میکرد به دانلود که پیگیری کردم فهمیدم یه فایلی هست به نام SVChost که این کار رو میکنه بعد از پرس و جو فهمیدم ویروس هست ویندوز رو تغییر دادم اما رو این ویندوز دیگه خبری از svchost نیست چون اصلا فایل svc وقتی که پهنا باند قفل میشه اصلا فعالیتی نشون نمیده در صورتی که تو ویندوز قبلی فعالیت داشت اما الان اصلا هیچ چیز در حال دانلود نشون داده نمیشه اینه که داغونم کرده نمیدونم از کجا چه چیزی داره این کار رو میکنه که فقطم مربوط به IDM و DAP و VPN و سایت youtube هست !!!!!!!!!!!!!

urumchi
14-07-2011, 01:48
سلام ببخشید دیگه جا بهتر از اینجا پیدا نکردم برای این سوال
یه مشکل دارم که اشکم رو در آورده
من مدتی هست اصلا نمیتونم با IDM و DAP دانلودی داشته باشم چرا چون که وقتی با این دوتا میخوام چیزی رو دان کنم سرعت که به صفر میرسه تو خود IDM و یا اصلا کنسل میکنم دانلود رو اما کماکان مودم در حال دانلود هست و ویندوز هم سرعت دانلود رو فول فول 100 میزنه اما در اصل اصلا چیزی دانلود نمیشه وقتی هم تو فایروال بیتدیفندر نگاه میکنم اصلا چیزی رو در حال دانلود نشون نمیده ولی کل پهنا باند اشغال هست و مجبور میشم که IDM رو بلوک کنم تا مشکل بر طرف شه و پهنا باند آزاد شه راجع به vpn هم همینطور هست بر فرض با vpn تو youtube یه فیلمی دارم میبینم وقتی صفحه رو میبندم و اصلا دیگه تو سایتی نیستم باز میبینم پهنا باند مشغول و داره فول سرعت یه چیزی دانلود میکنه !!!!!!!!

و اما جالب تر اینکه هنگام دانلود با خود مرورگر مشکلی پیش نمیاد نه سرعت 0 میشه نه اینکه بعد از کنسل کردن یا اتمام دانلود دیگه دانلودی صورت نمیگیره و پهنا باند مشغول نمیشه !!!!!!!! مشکل انگار مختص برنامه های مدیریت دانلود هست !!!
دیوانم کرده با بیتدیفندر اصلی هم 10 بار اسکن گرفتم دریغ از یک ویروس !!!!
نظر دوستان چیه فک کنم محبور شم لپ تاپ رو عوض کنم اصلا :19:

این مشکل هم تقریبا بعد از نصب ویندوز جدید رخ داد ! قبلش هم تو ویندوز قبلی یه مرض دیگه داشت خود به خود شروع میکرد به دانلود که پیگیری کردم فهمیدم یه فایلی هست به نام SVChost که این کار رو میکنه بعد از پرس و جو فهمیدم ویروس هست ویندوز رو تغییر دادم اما رو این ویندوز دیگه خبری از svchost نیست چون اصلا فایل svc وقتی که پهنا باند قفل میشه اصلا فعالیتی نشون نمیده در صورتی که تو ویندوز قبلی فعالیت داشت اما الان اصلا هیچ چیز در حال دانلود نشون داده نمیشه اینه که داغونم کرده نمیدونم از کجا چه چیزی داره این کار رو میکنه که فقطم مربوط به IDM و DAP و VPN و سایت youtube هست !!!!!!!!!!!!!

با اجازه اساتيد :31:

1- شايد كسي داره از وايرلس شما استفاده ميكنه! (دزدي ميكنه) مودم رو ريست كنيد و پسورد كنسول و وايرلس رو هم عوض كنيد

2- DAP رو uninstall كنيد، من خودم يه مدت ازش استفاده ميكردم متوجه شدم كمي مشكوك ميزنه چون يه برنامه راجع به گيم سر خود نصب كرده بود كه همين برنامه مشكوك ميزد :13:

3- بگرد ببين سرويسي هست كه خودشو خودكار آپديت بكنه مثلا همين آنتي ويروس ميتونه اينكارو بكنه حتما آنتي ويروس و فايروالتون رو خاموش كنيد و بعد كانكت بشيد ببينيد فرقي ميكنه يا نه؟

4- با يه وي پي ان ديگه كانكت بشيد ببينيد باز هم همين مشكلات هست يا نه؟ وي پي ان تست هم باشه كافيه فقط از يه شركت ديگه غير از ايني كه ازش اكانت داريد باشه

من وي پي اني داشتم كه وقتي قطعش ميكردم همون لحظه قطع نميشد و 4-3 دقيقه بعد از سرور وي پي ان DC ميشدم!!!

اما اگه مشكلتون با انجام كارهاي بالا حل نشد:

به خدا توكل كرده و مقدار زيادي اسپند دود كنيد چون احتمالا لپ تاپ شما چشم خورده
ضمنا گفتن مداوم ذكر "ماشاالله" فراموش نشود

:31: :31: :31:

NirvanaH
14-07-2011, 06:59
ممنون از اينكه جواب دادي، راستي من اصلا به كنسول مودم خودم دسترسي ندارم، وقتي 192.168.1.1 رو ميزنم بجاي كنسول مودم خودم واسه يه مودم ديگه رو مياره. در 90% مواقع واسه tplink 8811 رو مياره و بعضي وقتها هم dlink 2640U ، نميدونم چي شده پاك اعصابم ريخته بهم

قبلا تو صفحه ي Network Connections در ويندوز xp وقتي كانكت ميشدم 3 تا آيكون ديده ميشد ولي الان همونطور كه ميبينيد 2تا شدن و اون آيكون وسطي ديگه نيست. نميدونم چي شده حتي موقعي كه كانكت هم نيستم نميتونم وارد كنسول بشم و اگر هم وارد كنسول مودم خودم بشم بعد از حدود 20 ثانيه صفحه ريفرش ميشه و وارد كنسول يه مودم ديگه ميشه

با سلام
راستی مودم شما چیه؟؟؟ وایرلسه یا سیمی؟؟؟

isbn
14-07-2011, 11:07
با اجازه اساتيد :31:

1- شايد كسي داره از وايرلس شما استفاده ميكنه! (دزدي ميكنه) مودم رو ريست كنيد و پسورد كنسول و وايرلس رو هم عوض كنيد

2- DAP رو uninstall كنيد، من خودم يه مدت ازش استفاده ميكردم متوجه شدم كمي مشكوك ميزنه چون يه برنامه راجع به گيم سر خود نصب كرده بود كه همين برنامه مشكوك ميزد :13:

3- بگرد ببين سرويسي هست كه خودشو خودكار آپديت بكنه مثلا همين آنتي ويروس ميتونه اينكارو بكنه حتما آنتي ويروس و فايروالتون رو خاموش كنيد و بعد كانكت بشيد ببينيد فرقي ميكنه يا نه؟

4- با يه وي پي ان ديگه كانكت بشيد ببينيد باز هم همين مشكلات هست يا نه؟ وي پي ان تست هم باشه كافيه فقط از يه شركت ديگه غير از ايني كه ازش اكانت داريد باشه

من وي پي اني داشتم كه وقتي قطعش ميكردم همون لحظه قطع نميشد و 4-3 دقيقه بعد از سرور وي پي ان DC ميشدم!!!

اما اگه مشكلتون با انجام كارهاي بالا حل نشد:

به خدا توكل كرده و مقدار زيادي اسپند دود كنيد چون احتمالا لپ تاپ شما چشم خورده
ضمنا گفتن مداوم ذكر "ماشاالله" فراموش نشود

:31: :31: :31:

والا کل این کارها انجام شده ولی هیچ
کسی دزدی نمیکنه چون قسمت network meter ویندوز نشون میده که کل پهنا باند تسخیر یه چیزی هست که اون چیز مشخص نیست :2::18: و اما اینکه این مشکل چرا با IDM هست نمیدونم بر فرض دانلود رو کنسل میکنم ولی باز مودم فعال هست و network meter هم نشون میده که داره چیزی دانلود میشه اما آن چیست خدا داند :19: ولی دانلودر خود مرورگر راخت کار میکنه بدون مشکل

urumchi
14-07-2011, 12:02
با سلام
راستی مودم شما چیه؟؟؟ وایرلسه یا سیمی؟؟؟

سلام مودمم سيمي هستش

الان زنگ زدم به پشتيباني گفت برو مودمت رو پينگ كن اگه پينگ كرد ايراد از ما هست، منم پينگ كردم ديدم تايم ميده و زنگ زدم گفتم بهشون كه ايراد از شماست اونم شماره م رو گرفت گفت بهت زنگ ميزنيم

---------- Post added at 01:02 PM ---------- Previous post was at 12:59 PM ----------

والا کل این کارها انجام شده ولی هیچ
کسی دزدی نمیکنه چون قسمت network meter ویندوز نشون میده که کل پهنا باند تسخیر یه چیزی هست که اون چیز مشخص نیست :2::18: و اما اینکه این مشکل چرا با IDM هست نمیدونم بر فرض دانلود رو کنسل میکنم ولی باز مودم فعال هست و network meter هم نشون میده که داره چیزی دانلود میشه اما آن چیست خدا داند :19: ولی دانلودر خود مرورگر راخت کار میکنه بدون مشکل

اسپند دود كردي؟ :31: چون بنظر ميرسه تنها راه حل همون باشه :31:

جدا از شوخي من به حرفاي شما فكر كردم ولي راه حلي به ذهنم نميرسه و بنظرم به يه نفر مهندس تو يكي از isp ها حضوري مشكلت رو بگو شايد اون يه چيزي بدونه و انشاالله بتونه كمكت كنه

ببخشيد كه نتونستم كمكي بكنم

NirvanaH
14-07-2011, 16:03
سلام مودمم سيمي هستش

الان زنگ زدم به پشتيباني گفت برو مودمت رو پينگ كن اگه پينگ كرد ايراد از ما هست، منم پينگ كردم ديدم تايم ميده و زنگ زدم گفتم بهشون كه ايراد از شماست اونم شماره م رو گرفت گفت بهت زنگ ميزنيم

با سلام
امیدوارم که هر چه زودتر درست بشه درست بشه:40:

غم زرد
15-07-2011, 12:09
دوستان یه راهنمایی می خواستم
با قیمت 75000 تومان مودم وایرلس zyxel مدل P-660HW-T1__v3 ارزش خریدن داره یا می شه مدم بهتری مستقیم از بازار تهیه کرد؟
ممنون می شم مشخصات و مدل پیشنهادی و همچنین شرکت گارانتی کننده رو معرفی کنید

NirvanaH
15-07-2011, 20:37
دوستان یه راهنمایی می خواستم
با قیمت 75000 تومان مودم وایرلس zyxel مدل P-660HW-T1__v3 ارزش خریدن داره یا می شه مدم بهتری مستقیم از بازار تهیه کرد؟
ممنون می شم مشخصات و مدل پیشنهادی و همچنین شرکت گارانتی کننده رو معرفی کنید

با سلام
مدلهایی در این رنج:
ASUS - DSL-G31.........75/000 Toman

SMC - Wireless ADSL - 7904......60/000 Toman

D-LINK DSL-2640U.....50/000 Toman

D-LINK DSL-2730U......60/000 Toman

Linksys Wireless-N WAG120N....75/000 Toman

پیشنهاد منم مدل آخریه! در کیفیتش هیچ حرفی نیست. البته بقیه هم خوبنا. اون مدلی هم که شما گفتی خوبه و لی زیاد رو بورس نیست!!!

ehsan_old
16-07-2011, 02:31

اگر با وایرلس وصل میشید، با LAN وصل بشید. بعد وارد کنسول مودم شید.

DoyenMagician
16-07-2011, 18:52
سلام
مشکل من اینه که نمیدونم در کدوم قسمت باید تنظیمات مربوط به وی پی ان رو وارد بکنم ممنون میشم اگه راهنماییم بکنین
زمانیکه کانکشن وی پی ان رو کلیک میکنم روتر هنگ اپ میکنه و نت قطع میشه راهی هست که بتونم از تنظیمات روتر متصل بشم یا کلا چطور میتونم این مشکل رو حل کنم ؟
با تشکر قبلی

saeid000
17-07-2011, 10:53
سلام دوستان من یه مودم adsl دارم الان linksys wag54g2 هست میخوام یدونه دیگه بخرم یعنی جئدیدترین مدل linksys یا asus یا هر چی که خوبه؟
به نظرتون چه مارکی بگیرم کدوم مدل را البته مدل جدیدش ها آخرین مدلشون
راستی linksys یه مدل جدید دداده به نام linksys E4200 این مودم adsl هست و وایرلس هم داره یعنی به وایرلس تبدیل میکنه یا نه کلا واسه وایرلس هست اگه مودم adsl هست اینو بگیرم یا هر چی شما بگین؟

joe_satriani
17-07-2011, 11:40
با سلام
شما مد نظرتون مودم وایرلس هست یا خیر؟

موفق باشید.

urumchi
18-07-2011, 12:43
سلام به همه دوستان

بهترين مودمهاي سيمي كه تا سقف 35 تومن ميشه خريد كدوما هستن؟ اگه ميشه مدل و قيمتهاشون رو هم بنويسيد. ترجيحا asus

( خواهشا tplink و dlink معرفي نكنيد)

با تشكر

mjzaret
18-07-2011, 16:41
سلام به همه دوستان

بهترين مودمهاي سيمي كه تا سقف 35 تومن ميشه خريد كدوما هستن؟ اگه ميشه مدل و قيمتهاشون رو هم بنويسيد. ترجيحا asus

( خواهشا tplink و dlink معرفي نكنيد)

با تشكر

من پيشنهادم استفاده از مودم ADSL PinAvid هست.

قيمتش هم چيزي حدود 25 هست.

البته مدلهاي بالاتري هم داره و قيمتشون بالاتر هست.

چند ماهي هست كه تعدادي از اين مودمها رو براي فروش و نصب آوردم كه خيلي عالي جواب دادن.

شاد باشيد:40:

saeid000
18-07-2011, 16:42
با سلام
شما مد نظرتون مودم وایرلس هست یا خیر؟

موفق باشید.
داداش منظور من اینه که هم مودم adsl داشته باشه تو خونه هم به وایرلس تبدیل کنمم تا با آیفون استفاده کنم

urumchi
18-07-2011, 19:50
من پيشنهادم استفاده از مودم ADSL PinAvid هست.

قيمتش هم چيزي حدود 25 هست.

البته مدلهاي بالاتري هم داره و قيمتشون بالاتر هست.

چند ماهي هست كه تعدادي از اين مودمها رو براي فروش و نصب آوردم كه خيلي عالي جواب دادن.

شاد باشيد:40:

خيلي جالبه كه بالاخره يه نفر پيدا شد اسمي از مودم PinAvid برد چون من خودم از بهمن پارسال دارم از اين مودم استفاده ميكنم!!! اون موقع 22 تومن گرفتم البته 20 تومن هم ميشد بگيرم ولي چون فروشنده از دوستان بود اصلا چونه نزدم و خواستم بهش يه حالي داده باشم :5:

شما خودت از اين مودم ميفروشي؟

asus am 604 چطوره؟ قيمتش در چه حدودي هست؟

pour-homme
19-07-2011, 16:18
من مدتی هست با سرویسم مشکل قطعی دارم میگن خط شما نویز داره چطوری میتونم مودمم را چک کنم که خراب نشده باشه به خاطر استفاده زیاد

alt f4
19-07-2011, 19:24
دنبال آپدیت AM604 میگردم اگه کسی سراغ داره لینکش رو بزاره لطفا:31:

joe_satriani
19-07-2011, 20:29
من مدتی هست با سرویسم مشکل قطعی دارم میگن خط شما نویز داره چطوری میتونم مودمم را چک کنم که خراب نشده باشه به خاطر استفاده زیاد

با سلام
ببرید یه جایی دیگه و روی یه خط دیگه امتحان کنید.

موفق باشید.

DoyenMagician
19-07-2011, 23:09
کسی حسه جواب دادن نداره:19:
یعنی کسی که روتر داره باید خودزنی کنه !!:41:
خدایی از 35 نفری که اینو دیدن یکی نمیخواد بگه چیکار کنیم!!

zworger
20-07-2011, 00:55
با سلام
میخواستم بدونم مودم وایرلس linksys تا سقف قیمت80000 تومان چه مدلی خوبه و چند Lan Port داره؟
سوال دیگرم اینه که میخوام مودم رو به ----- ایکس کروزر 400 که دارای سیستم عامل linux هست، وصل کنم.
آیا باید username و Pass اینترنتم رو توی مودم تعریف کنم؟ اگر اینکارو بخوام کنم چطوری باید انجامش بدم؟
فکر میکنم همون تبدیل مودم از حالت Bridge به PPPOE باشه.درسته؟یا خیر؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید..:46:

pour-homme
20-07-2011, 01:32
با سلام
ببرید یه جایی دیگه و روی یه خط دیگه امتحان کنید.

موفق باشید.
راه دیگه ای نیست مثل یک برنامه برای چک موردم یا ....

ali6803
20-07-2011, 17:15
سلام . من مودمم ایسوز هست مدل وایرلس 604 و اتومات وصل میشه(PPPoE) .چند ماهی هست که بدون vpn هیچ سایتی باز نمیشه جز گوگل و بانک ملت و چند سایت محدود.!!!!!! اما تا vpn وصل میکنم همه چیز درست میشه! نمیدونم علت چیه در حالی که تنظیمات مودم رو میزارم روی کانکشنBridging همه چیز درست میشه.چون رسیورم نیاز به اینترنت داره باید حتما تنظیمات روی(PPPoE) باشه تا کانالها کارتی باز بشه....

نمیدونم مشکل چیه حالا اگر vpn وصل نشه من هیچی غیر از اون چند تا سایت نمیتونم ببینم .عجیبه چی کار کنم به نظر اساتید؟

urumchi
21-07-2011, 03:24
سلام به همه دوستان

من مودم رو مستقيم به پريز وصل كردم و واسه تلفن كه بيرون از اتاقمه اسپليتر وصل كردم اما چند روز ميشه وقتي كه مودم روشنه گوشي تلفن خش خش ميكنه. ميخواستم بدونم اسپليتر خراب شده؟

مورد بعدي اينه كه سخت ميتونم وارد تنظيمات مودم خودم بشم و اكثر اوقات يا وارد نميشه يا وارد يه مودم ديگه ميشم، چطوري اين مشكلو حل كنم؟

NirvanaH
21-07-2011, 08:57
سلام به همه دوستان

من مودم رو مستقيم به پريز وصل كردم و واسه تلفن كه بيرون از اتاقمه اسپليتر وصل كردم اما چند روز ميشه وقتي كه مودم روشنه گوشي تلفن خش خش ميكنه. ميخواستم بدونم اسپليتر خراب شده؟

خدایا با نام تو
با سلام
دوست خوبم، در این مورد باید اسپلیتر رو سر راه مودم نصب کنی و به تنهایی به پریز تلفن وصل نشه. بهتر هم این هست که یه سیم از خروجی تلفن اسپلیتر بگیری تا نویز به حداقل برسه.
البته امواج برق هم میتونه روی کابل تأثیر بزاره و باعث خش خش بشه.

مورد بعدي اينه كه سخت ميتونم وارد تنظيمات مودم خودم بشم و اكثر اوقات يا وارد نميشه يا وارد يه مودم ديگه ميشم، چطوري اين مشكلو حل كنم؟
در این مورد نمی تونم کمکی کنم! چون یه اتفاق تازه است. البته بخش اول شاید مربوط به کارت شبکه و مودم باشه. مخصوصا اینکه مودم رو نمی تونی باز کنی! ولی اینکه پنل یه مودم دیگه رو بالا میاره! خیلی عجیبه.

urumchi
21-07-2011, 11:32
خدایا با نام تو
با سلام
دوست خوبم، در این مورد باید اسپلیتر رو سر راه مودم نصب کنی و به تنهایی به پریز تلفن وصل نشه. بهتر هم این هست که یه سیم از خروجی تلفن اسپلیتر بگیری تا نویز به حداقل برسه.
البته امواج برق هم میتونه روی کابل تأثیر بزاره و باعث خش خش بشه.

در این مورد نمی تونم کمکی کنم! چون یه اتفاق تازه است. البته بخش اول شاید مربوط به کارت شبکه و مودم باشه. مخصوصا اینکه مودم رو نمی تونی باز کنی! ولی اینکه پنل یه مودم دیگه رو بالا میاره! خیلی عجیبه.

يكي از دوستام ميگفت nat شدم، چند مقاله راجع به nat شدن خوندم ولي چيزي نفهميدم!

فقط در همين حد ميدونم كه مخابرات خاك بر سر واسه كاهش هزينه ها اينكارو ميكنه و يوزرها با آي پي يكسان در شبكه مخابرات كانكت هستن و همين باعث ميشه وارد مودم همديگه بشن

NirvanaH
22-07-2011, 09:35
يكي از دوستام ميگفت nat شدم، چند مقاله راجع به nat شدن خوندم ولي چيزي نفهميدم!

فقط در همين حد ميدونم كه مخابرات خاك بر سر واسه كاهش هزينه ها اينكارو ميكنه و يوزرها با آي پي يكسان در شبكه مخابرات كانكت هستن و همين باعث ميشه وارد مودم همديگه بشن

خدایا با نام تو
سلام
خدارو شکر تا حالا واسه من پیش نیومده.چند سالی هست از مخابرات سرویس میگیرم. به هر حال امیدوارم هر چه زودتر مشکلت حل بشه. مشکلت برطرف شد، یه پست بزن تا من و بقیه ام اگه یه همچین بلایی سرمون اومد، بدونیم چکار کنیم. دمت گرم آکارداش:40:

joe_satriani
22-07-2011, 11:51
سلام . من مودمم ایسوز هست مدل وایرلس 604 و اتومات وصل میشه(PPPoE) .چند ماهی هست که بدون vpn هیچ سایتی باز نمیشه جز گوگل و بانک ملت و چند سایت محدود.!!!!!! اما تا vpn وصل میکنم همه چیز درست میشه! نمیدونم علت چیه در حالی که تنظیمات مودم رو میزارم روی کانکشنBridging همه چیز درست میشه.چون رسیورم نیاز به اینترنت داره باید حتما تنظیمات روی(PPPoE) باشه تا کانالها کارتی باز بشه....

نمیدونم مشکل چیه حالا اگر vpn وصل نشه من هیچی غیر از اون چند تا سایت نمیتونم ببینم .عجیبه چی کار کنم به نظر اساتید؟

با سلام
دوست عزیزم شما یه دور کوکی و هیستوری مرورگرتون رو پاک کنید.

موفق باشید.

---------- Post added at 12:51 PM ---------- Previous post was at 12:50 PM ----------

با سلام
میخواستم بدونم مودم وایرلس linksys تا سقف قیمت80000 تومان چه مدلی خوبه و چند Lan Port داره؟
سوال دیگرم اینه که میخوام مودم رو به ----- ایکس کروزر 400 که دارای سیستم عامل linux هست، وصل کنم.
آیا باید username و Pass اینترنتم رو توی مودم تعریف کنم؟ اگر اینکارو بخوام کنم چطوری باید انجامش بدم؟
فکر میکنم همون تبدیل مودم از حالت Bridge به PPPOE باشه.درسته؟یا خیر؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید..:46:

با سلام
اگه شما بخواید مودم رو در حالت PPPoE کانفیگ کنید باید یوزر و پسورد رو توی مودم تعریف کید.
تا به محضی که مودم رو روشن کردید به اینترنت وصل بشید.

موفق باشید.

راه دیگه ای نیست مثل یک برنامه برای چک موردم یا ....

با سلام
خیر با نرم افزار نمیشه امتحان کرد

موفق باشید.

urumchi
22-07-2011, 14:58
خدایا با نام تو
سلام
خدارو شکر تا حالا واسه من پیش نیومده.چند سالی هست از مخابرات سرویس میگیرم. به هر حال امیدوارم هر چه زودتر مشکلت حل بشه. مشکلت برطرف شد، یه پست بزن تا من و بقیه ام اگه یه همچین بلایی سرمون اومد، بدونیم چکار کنیم. دمت گرم آکارداش:40:

يكي از دوستان بهم توصيه كرده زنگ بزنم 117 و گزارش خرابي خط تلفن بدم تا شايد اونا مسير خط تلفن رو تعويض كنن و وضعيت بهتر بشه

راستي 2 تا از بهترين دوستام همداني هستن البته دقيقا بخوام بگم اهل لاله جين هستن

:10: دم شما هم گرم آركاداش :10:

ARSENAL.COM
22-07-2011, 15:14
سلام دوستان... من مودم Modem ADSL TP-LINK TD-W8960N Wireless N دارم .مشکلی بابت وصل شدن ندارم ( با lan ) ولی میخوام از وایرلسش استفاده کنم .. نمیشه .. کسی هست کمک کنه ؟؟؟ .. با یک نوت بوک امتحان کردم مودم رو میشناسه ولی no acces میشه .. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ..

gnulinux
22-07-2011, 17:42
سلام یکی به منم کمک کنه مودمم شاتل هست با کابل وصلم و وایرلس مودم هم روشن هست ولی تو ویندوز نمیشناسه چیکار کنم ؟

یعنی از اول بگید چیکار کنم

راستی سرویس 128 مخابرات هست و اتصال هم bridge هست

البته سرعت دانلود 60-75 هست

steres
22-07-2011, 21:34
سلامممممممم به همه عزيزان
ما با يه مودم alfex 2000 گرفتيم ولي بلد نيستم كه پسورد بزاريم براي وايرلسش!! ميشه توضيح بديد برامون! ممنون ميشم از همه

NirvanaH
23-07-2011, 12:34
يكي از دوستان بهم توصيه كرده زنگ بزنم 117 و گزارش خرابي خط تلفن بدم تا شايد اونا مسير خط تلفن رو تعويض كنن و وضعيت بهتر بشه

راستي 2 تا از بهترين دوستام همداني هستن البته دقيقا بخوام بگم اهل لاله جين هستن

:10: دم شما هم گرم آركاداش :10:

خدایا با نام تو
سلام
پس حسابی باید هنرمند باشند.آخه لالجین به شهر سفال و سفالگری معروفه. راستی مشکلت حل شد بی خبرمون نزار تا از تجربت استفاده کنیم:40:

NirvanaH
23-07-2011, 12:41
سلامممممممم به همه عزيزان
ما با يه مودم alfex 2000 گرفتيم ولي بلد نيستم كه پسورد بزاريم براي وايرلسش!! ميشه توضيح بديد برامون! ممنون ميشم از همه

سلام دوست من
یه سری به اینجا بزن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحامد:11:

urumchi
23-07-2011, 13:14
خدایا با نام تو
سلام
پس حسابی باید هنرمند باشند.آخه لالجین به شهر سفال و سفالگری معروفه. راستی مشکلت حل شد بی خبرمون نزار تا از تجربت استفاده کنیم:40:

سلام حامد عزيز

آره عجيب هنرمند بودن يكيشون بازيگر بود، يكيشون هم خطاطي ميكرد هم تار ميزد. فوق العاده هم آدماي شوخ و بامزه اي بودن

مشكلم همچنان به صورت استوار پابرجاست :31:و هر چقدر به پشتيباني شركت مخابرات ميگم قبول نميكنن و ميگن اصلا مشكلي وجود نداره و عملا بهم ميگن كه همه ي حرفام دروغه :13:

ARSENAL.COM
23-07-2011, 18:28
دوستان کسی نیست مشکل مارو حل کنه ؟ وایرلس مودم رو میخوام فعال کنم ولی نمیشه .. TD-W960N...

brady
23-07-2011, 20:32
سلام و خدا قوت .
بنده چند سال هست مودم d-link 2640t رو استفاده میکنم و ازش راضیم . امروز یه مودم TP-LINK TD-8960N خریدم . تمام اطلاعاتی رو مه دارم رو بهش میدم ولی به اینترنت وصل نمیشه .از سرویس صبا نت استفاده میکنم و با مودم های tp link مشکل نداره .
دوستان اگر در پر کردن مشکلی هست بگن

connection type : PPPoE
USER NAME :******
PASSWORD:******
VPI:0
VCI:35
type:LLC
چند تا گزینه هم مربوط به وایرلسش هست .
چند تا گزینه دیگه هم هست که نمیدونم چیه دوستان اگر ممکنه راهنمایی کنن من توی مودم قبلیم فقط همین ها رو وارد میکردم

NirvanaH
23-07-2011, 20:43
سلام حامد عزيز

آره عجيب هنرمند بودن يكيشون بازيگر بود، يكيشون هم خطاطي ميكرد هم تار ميزد. فوق العاده هم آدماي شوخ و بامزه اي بودن

مشكلم همچنان به صورت استوار پابرجاست :31:و هر چقدر به پشتيباني شركت مخابرات ميگم قبول نميكنن و ميگن اصلا مشكلي وجود نداره و عملا بهم ميگن كه همه ي حرفام دروغه :13:

سلام داداش
آقا مودمتو عوض کن.یه TP-Linkارزون مثلا مدل 8811خوبه. بتونی یدونه جور کنی با اون یه تست بزنی بد نیست. اگه یکی از آشناها دارن یه چند ساعتی امانت بگیر و یه تست بزن. شاید زد و مشکل رفع شد:40:

NirvanaH
23-07-2011, 20:57
دوستان کسی نیست مشکل مارو حل کنه ؟ وایرلس مودم رو میخوام فعال کنم ولی نمیشه .. TD-W960N...

سلام
به آدرس مراجعه کنید:

---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:57 PM ----------

سلام و خدا قوت .
بنده چند سال هست مودم d-link 2640t رو استفاده میکنم و ازش راضیم . امروز یه مودم TP-LINK TD-8960N خریدم . تمام اطلاعاتی رو مه دارم رو بهش میدم ولی به اینترنت وصل نمیشه .از سرویس صبا نت استفاده میکنم و با مودم های tp link مشکل نداره .

چند تا گزینه دیگه هم هست که نمیدونم چیه دوستان اگر ممکنه راهنمایی کنن من توی مودم قبلیم فقط همین ها رو وارد میکردم
سلام
به آدرس زیر مراجعه کن:

brady
23-07-2011, 21:36
سلام
به آدرس مراجعه کنید:

---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:57 PM ----------

سلام
به آدرس زیر مراجعه کن:

بنده همه رو درست وارد کردم همونطور که توی پست قبلیم نوشتم

ahmad_ebrahimian
24-07-2011, 00:43
سلام خدمت دوستان
بنده اتصال به صورت bridge برقرار میکنم و به وسیله کانکشن وصل میشم حالا هر کاری میکنم وایرلس شناسایی میشه ولی اینترنت شیر نمیشه و دستگاهی که میخاد ارتباط برقرار کنه پیغام NO GATWAY REPLAY میده
چی کار باید بکنم ؟؟؟
داخل لپتاپ gatway و dsn میدم راه میوفته ولی من میخوام مثل حالت PPPOE بدون دادن gatway و dns راه بوفته چون دستگاهایی مثل PSP و موبایل gatway , dns ندارن
پیشاپیش از دوستان تشکر میکنم

با PPPOE مشکلی ندارم

urumchi
24-07-2011, 02:58
سلام داداش
آقا مودمتو عوض کن.یه TP-Linkارزون مثلا مدل 8811خوبه. بتونی یدونه جور کنی با اون یه تست بزنی بد نیست. اگه یکی از آشناها دارن یه چند ساعتی امانت بگیر و یه تست بزن. شاید زد و مشکل رفع شد:40:

من مطمئنم مشكل از خطِ البته از طرف مخابرات يعني يه سري دستكاريها رو خطها كردن چون داون استريم و آپ استريم و نويز زياد شدن

ارور آي پي هيچوقت نداشتم ولي اين چند وقته مدام اين ارور داده ميشه كه كاملا مربوط به مخابرات ميشه نه كاربر

مشكل هر چي كه هست از طرف مخابراته نه مودم من مشكلي داره نه كارت شبكه م نه خط تلفن

NirvanaH
24-07-2011, 12:14
بنده همه رو درست وارد کردم همونطور که توی پست قبلیم نوشتم

خدایا با نام تو
با سلام
شما از مراحلی که انجام میدی عکس بگیر و داخل تاپیک بزار تا معلوم بشه عیب کار کجاست.

joje fokoli
24-07-2011, 16:57
سلام
من ديروز يه مودم d-link 2730u خريدم و دادم تا تنظيماتشو درست كردن
ولي حالا كه ميخوام اينترنتو رو موبايل استفاده كنم اصلا به مودم وصل نميشه
ميشناسش ولي بهش كانكت نميشه
بايد چيكار كنم؟

4693
24-07-2011, 17:04
سلام من لب تاب دل مدل 5010 دارم برنامه وایرلس ندارم

joe_satriani
24-07-2011, 19:00
سلام و خدا قوت .

با سلام
دلیلش عدم شناسایی مک آدرس مودم هست.
مک آدرس مودم قبلیتون توی سیستم ثبت هست و نمیذاره مودمی دیگه رو استفاده کنید.
با شرکت صحبت کنید و بگید مودم رو عوض کردید و مک آدرس رو تصحیح کنن.

موفق باشید.

سلام خدمت دوستان
بنده اتصال به صورت bridge برقرار میکنم و به وسیله کانکشن وصل میشم حالا هر کاری میکنم وایرلس شناسایی میشه ولی اینترنت شیر نمیشه و دستگاهی که میخاد ارتباط برقرار کنه پیغام NO GATWAY REPLAY میده
چی کار باید بکنم ؟؟؟
داخل لپتاپ gatway و dsn میدم راه میوفته ولی من میخوام مثل حالت PPPOE بدون دادن gatway و dns راه بوفته چون دستگاهایی مثل PSP و موبایل gatway , dns ندارن
پیشاپیش از دوستان تشکر میکنم

با PPPOE مشکلی ندارم

با سلام
معمولا امکان وایرلس مودم ها در حالت PPPoE فقط فعال هست دوست عزیزم

موفق باشید.

joe_satriani
24-07-2011, 19:06
با سلام
پسوردی چیزی حتما روی وایرلس تنظیم شده.

موفق باشید.

joje fokoli
24-07-2011, 20:09
آره روش رمز گذاشتم ولي وقتي رمز رو ميزنم همش ميزنه كه داره وصل ميشه ولي بعدش نميتونه وصل بشه
قبلا هم با گوشيم به شبكه هاي ديگه وصل شده بودم ولي مشكلي نداشت

joe_satriani
24-07-2011, 20:57
آره روش رمز گذاشتم ولي وقتي رمز رو ميزنم همش ميزنه كه داره وصل ميشه ولي بعدش نميتونه وصل بشه
قبلا هم با گوشيم به شبكه هاي ديگه وصل شده بودم ولي مشكلي نداشت

با سلام
خوب رمز حتما اشتباس .
قشنگ به بزرگی و کوچیکی دقت کنید.

موفق باشید.

joje fokoli
24-07-2011, 21:29
رمزش عدده
كار به بزگي يا كوچيكي نداره
ولي وقتي هم كه عمدا رمز اشتباه ميزنم خودش ميگه كه رمز اشتباست
شايد مشكل از تنظيمات ذخيره شده توي مودم باشه
از كجا ميشه رمز وايرلسش رو برداشت؟

albous
24-07-2011, 21:57
بعد از کلی بالا پایین و کلنجار رفتن نتونستم مودمی که تمام نیاز های من را پوشش بده تا 100 تومان پیدا کنم برای همین بی خیال امکان usb شدم
wag 120n چون 150mbps بود را کنار گذاشتم 160n هم فکز کنم دور بر 150 تومان بود پس حذفش کردم
موند این مدل
TD-W8960N
نظرتون را در موردش لطفا بگید محاسن و معایبش اینکه مناسب هست
اگر احیانا مدل بهتر یا معادل از zyxel سراغ دارید نام ببرید
L2TP PPTP چی هست که این مدل پشتیبانی نمی کند
آیا گزارش کارکرد و یا اعمال محدودیت روی یوزر ها توسط این مودم امکان پذیر هست متشکر

urumchi
25-07-2011, 04:04
مشكل من اينه:

حالت اول :

اگه سيم تلفن به مودم وصل نباشه و مودم خاموش، وقتي مودم رو روشن ميكنم و از خود مودم پينگ ميگيرم ميزنه 0 ميلي ثانيه و وارد تنظيمات مودم هم ميشه

حالت دوم :

حالا اگه بعدش سيم تلفن رو به مودم وصل بكنم وقتي مودم رو پينگ ميكنم ميزنه مثلا 80 ميلي ثانيه يا 60 ميلي ثانيه و وقتي در آدرسبار مرورگر تايپ ميكنم 192.168.1.1 وارد تنظيمات يه مودم ديگه ميشه مثل tplink يا dlink و با افت شديد سرعت مواجه ميشم، در واقع وقتي كه حالت دوم اتفاق ميفته من از طريق مودم يه كاربر ديگه به اينترنت وصل ميشم نه بوسيله مودم خودم و براي همين پينگ ميزنه 80 نه 0 !

حالا وقتي كه حالت دوم اتفاق ميفته، اگه سيم تلفن رو دربيارم پينگ بگيرم از مودم كه روشن هست تايم اوت ميده و وارد تنظيمات مودم هم نميشه

اين مشكل وقتي كه سيم تلفن به مودم وصل هست بوجود مياد ولي وقتي سيم تلفن وصل به مودم نباشه همه چيز نرمالِ

لطفا راهنمايي كنيد چطور ميتونم از بروز حالت دوم جلوگيري كنم؟

پ ن:
از مخابرات اكانت دارم اما پشتيباني مخابرات نتونست كمكم كنه
از ويندوز xp سرويس پك 3 استفاده ميكنم
مودمم pin Avid سيمي هستش و وايرلس ندارم و كاملا هم سالمه
درايور كارت شبكه هم نصبه و كارت شبكه هم سالمه

gomnam23
26-07-2011, 21:09
درود
من از صبانت اینترنت گرفتم خودش اومد نصب کرد و وصل شد. حالا سوال اینجاست کانکشنی که مال ای دی اس اله کجاست؟ تو ویندوز سون
بعدش هم حالا اگه بخوام یه کانکشن واسه شبانه ی صبانت بسازم باید کجا برم چیکار کنم؟

masood.ashoori789
26-07-2011, 23:19
درود
من از صبانت اینترنت گرفتم خودش اومد نصب کرد و وصل شد. حالا سوال اینجاست کانکشنی که مال ای دی اس اله کجاست؟ تو ویندوز سون
بعدش هم حالا اگه بخوام یه کانکشن واسه شبانه ی صبانت بسازم باید کجا برم چیکار کنم؟

اینجور که میگی واست PPPOE کانفیگ کرده . یعنی اینترنت دائم . اگه بخوای کانکشن داشته باشی باید کانفیگ رو عوض کنی . اول با مرورگر برو به این IP و با یوزر و پسورد admin تست کن ببین میتونی وارد محیط کانفیگ بشی یا نه . تا برسیم به مراحل بعد . اگه با همین سیستم هم مشکل نداری که دیگه هیچی . هروقت مودم رو روشن میکنی خودش وصل میشه .

masood.ashoori789
26-07-2011, 23:25
مشكل من اينه:

حالت اول :

اگه سيم تلفن به مودم وصل نباشه و مودم خاموش، وقتي مودم رو روشن ميكنم و از خود مودم پينگ ميگيرم ميزنه 0 ميلي ثانيه و وارد تنظيمات مودم هم ميشه ...................
......

اول یک بار مورد رو سخت افزاری ریست کن و دوباره کانفیگ کن . احتمالا توی IP public به مشکل میخوره . بعد هم اینکه وقتی که سیم تلفن به مودم وصل هست و 192.168.1.1 رو پینگ میکنی مقدار TTL چنده ؟

amin148
27-07-2011, 10:01
سلام بچه ها.

من اینترنت 128 آسیا تک دارم و مودمم LINKSYS WAG 120 N دارم , چراغ DSL مودمم روشن شده ولی نمیدونم چطوری باید مودمم رو کانفیگ کنم و تنظیمات برای لپ تاپم و این چیزا رو هم بلد نیستم میشه لطفا راهنماییم کنید یا چند تا لینک بدین که بتونم مودمم رو کانفیگ کنم .

و لطفا اگه راهی داره بگین چطوری مودمم رو تنظیم کنم که شبا خودش بره رو یوزر و پسورد شبانه.

worldm
27-07-2011, 10:48
من میخوام از مخابرات سرویس بگیرم مخابرات شبانه رایگان داره؟
مودمی که تهیه کردم ولی هنوز پول ندادم tp link -TD -8811 هست که فقط یک پورت usb داره و منم دوتا سیستم و البته یک سوییچ 8 تایی هم دارم میخواستم بپرسم میشه مودمو به این سوییچ وصل و سوییچ اینترنتو شیر کنه بین کامپیوترهای دیگه و خودم؟
یا اینکه کلا باید مودم ای دی اس ال 4 پورته بگیرم؟

urumchi
27-07-2011, 11:12
مشكل من اينه:

حالت اول :

اگه سيم تلفن به مودم وصل نباشه و مودم خاموش، وقتي مودم رو روشن ميكنم و از خود مودم پينگ ميگيرم ميزنه 0 ميلي ثانيه و وارد تنظيمات مودم هم ميشه

حالت دوم :

حالا اگه بعدش سيم تلفن رو به مودم وصل بكنم وقتي مودم رو پينگ ميكنم ميزنه مثلا 80 ميلي ثانيه يا 60 ميلي ثانيه و وقتي در آدرسبار مرورگر تايپ ميكنم 192.168.1.1 وارد تنظيمات يه مودم ديگه ميشه مثل tplink يا dlink و با افت شديد سرعت مواجه ميشم، در واقع وقتي كه حالت دوم اتفاق ميفته من از طريق مودم يه كاربر ديگه به اينترنت وصل ميشم نه بوسيله مودم خودم و براي همين پينگ ميزنه 80 نه 0 !

حالا وقتي كه حالت دوم اتفاق ميفته، اگه سيم تلفن رو دربيارم پينگ بگيرم از مودم كه روشن هست تايم اوت ميده و وارد تنظيمات مودم هم نميشه

اين مشكل وقتي كه سيم تلفن به مودم وصل هست بوجود مياد ولي وقتي سيم تلفن وصل به مودم نباشه همه چيز نرمالِ

لطفا راهنمايي كنيد چطور ميتونم از بروز حالت دوم جلوگيري كنم؟

پ ن:
از مخابرات اكانت دارم اما پشتيباني مخابرات نتونست كمكم كنه
از ويندوز xp سرويس پك 3 استفاده ميكنم
مودمم pin Avid سيمي هستش و وايرلس ندارم و كاملا هم سالمه
درايور كارت شبكه هم نصبه و كارت شبكه هم سالمه

سلام به همه دوستان

خودم اين مشكل رو حل كردم

تنها كاري كه كردم اين بود كه مودم رو بعد از رست دستي رو حالت PPPoE تنظيم كردم و حالا خودكار به اينرتنت وصل ميشم نه با كانكشن

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:10 PM ----------

اول یک بار مورد رو سخت افزاری ریست کن و دوباره کانفیگ کن . احتمالا توی IP public به مشکل میخوره . بعد هم اینکه وقتی که سیم تلفن به مودم وصل هست و 192.168.1.1 رو پینگ میکنی مقدار TTL چنده ؟

30، چطور مگه؟

gomnam23
27-07-2011, 11:46
اینجور که میگی واست PPPOE کانفیگ کرده . یعنی اینترنت دائم . اگه بخوای کانکشن داشته باشی باید کانفیگ رو عوض کنی . اول با مرورگر برو به این IP و با یوزر و پسورد admin تست کن ببین میتونی وارد محیط کانفیگ بشی یا نه . تا برسیم به مراحل بعد . اگه با همین سیستم هم مشکل نداری که دیگه هیچی . هروقت مودم رو روشن میکنی خودش وصل میشه .

نه با یوزر و پس ادمین نمیره، چیکار کنم؟
مشکلی باهاش ندارم ولی واسه استفاده از شبانه چیکار کنم؟

hadi_2darebaz
27-07-2011, 15:16
آقا من یه مودم (pin avid(wireless 4 port ethernet خریدم
رو جعبه اش مشخصاتش رو اینجوری نوشته (provides 802.11g wireless networking(56 kbps
از نظر کیفیت مودم خوبیه؟سرعت وایرلس واسم خیلی مهمه
یه سوال دیگه چرا رو جعبه سرعت وایرلس رو 56kbps نوشته درصورتیکه روی مودم های دیگه مثلا( 54MBps ( tp-link سرعت رو نوشته!!یعنی از لحاظ ساپورت وایرلس انقدر کلاس این دوتا مودم فرق میکنه؟
ممنون میشم راهنماییم کنین