PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] بحث و بررسی درباره ی مودم های ADSL

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

salazar.basiliska
05-01-2011, 00:23
3تا چراغ رو مودم یکیش ماله وایرلس یکی دیگه ماله adsl خطه آخری ماله وقتی که مودم رو حالت ppoe وخود مودم به اینترنت وصل میشه اگه همه تنظیمات درست باشه باید هر سه تا سبز باشن اگه یکیش مشکل داشته قرمز میشه ولی این چراغ آخری که اصلا روشن نمیشه
مر30

کابل باید تو گیت شماره یک باشه اگه بود ببین سیستم میفهمه چیزی بهش وصل شده یا نه (کارت شبکه مشکل نداشته باشه) اگه اینم نبود احتمالا ویندوزت xp من خودم با xp نتونستم نصبش کنم:13:

آره سیستم میفهمه . روی 7 هم امتحان کردم نشد . تو پنل تنظیمات مودم هم حتی میره ...

power67
05-01-2011, 00:31
آره سیستم میفهمه . روی 7 هم امتحان کردم نشد . تو پنل تنظیمات مودم هم حتی میره ...
مودم یه بار از پشت ریست کن دوباره رو سون یه امتحانی بکن اگه نشد تو پنل دستی تنظیم کن نمیدونم اینطوری وصل میشه یا نه ولی احتمالا میشه:20:

yashgin128
05-01-2011, 13:35
سلام دوستان
من دیروز یه مودم tp link 8901 گرفتم و چون مادربوردم سوکت شبکه نداشت یه کارت شبکه هم گرفتم
دیشب هم اومدن و برام وصلش کردن. الان من چندتا مشکل دارم

1.الان مشکل من اینه که حدود 5 دقیقه وصل هست (البته خودم کانکت می کنم و بهشون گفتم بصورت اتوماتیک کانکت نشه) بعد اون چراغ دومی که مربوط به adsl خاموش میشه و اینترنت قطع میشه و بعد از چند دقیقه باز چندتا چشمک میزنه و روشن میشه و به همین ترتیب....؟
ولی اون چراغی که بالاش نوشته internet معمولا خاموشه....

2.اون چراغ wlan روشن هست و چون فعلا من استفاده ای از وایرلس ندارم می خوام که این امکان فعلا خاموش بشه و کار نده.
یه چیز دیگه اگه کسی بخواد از وایرلس استفاده کنه رمز میخواد یا نه؟

سرویس 128 از شرکت اسیاتک هست.که سرعت لود صفحات خوب نیست و سرعت دانلود حدود 5 هست در حالی
که دیشب رو (ساعت 8 و 9) بین 40 تا 50 در نوسان بود.
مودم هم فک کنم رو pppoe

mehshad
05-01-2011, 14:13
سلام دوستان
من دیروز یه مودم tp link 8901 گرفتم و چون مادربوردم سوکت شبکه نداشت یه کارت شبکه هم گرفتم
دیشب هم اومدن و برام وصلش کردن. الان من چندتا مشکل دارم

1.الان مشکل من اینه که حدود 5 دقیقه وصل هست (البته خودم کانکت می کنم و بهشون گفتم بصورت اتوماتیک کانکت نشه) بعد اون چراغ دومی که مربوط به adsl خاموش میشه و اینترنت قطع میشه و بعد از چند دقیقه باز چندتا چشمک میزنه و روشن میشه و به همین ترتیب....؟
ولی اون چراغی که بالاش نوشته internet معمولا خاموشه....

2.اون چراغ wlan روشن هست و چون فعلا من استفاده ای از وایرلس ندارم می خوام که این امکان فعلا خاموش بشه و کار نده.
یه چیز دیگه اگه کسی بخواد از وایرلس استفاده کنه رمز میخواد یا نه؟

سرویس 128 از شرکت اسیاتک هست.که سرعت لود صفحات خوب نیست و سرعت دانلود حدود 5 هست در حالی
که دیشب رو (ساعت 8 و 9) بین 40 تا 50 در نوسان بود.
مودم هم فک کنم رو pppoe

دوست عزیز چون شما خودت به صورت دستی کانکشن ساختی و با اون به اینترنت وصل میشی
پس مودم در حالت bridge کانفیگ شده در این حالت اینترنت از طریق وایرلس نمیتونی استفاده کنی

در مورد اون چراغ adsl هم مشکل از isp یا از خط شماست که پایدار نیست چون اون چراغ باید همیشه روشن باشه

به نظر من سرعت 64 یا 128 فرقی با dialup نداره شما بهتره سرعت 1 مگ بگیری که تفاوت رو احساس کنی
در مورد نوسان سرعت هم همیشه همینطوره چون isp ها پهنای باند رو بین 10 تا 12 نفر تقسیم میکنن و شما به ندرت به
سرعت واقعی میرسین

seeb_sh
05-01-2011, 23:10
من از وقتی‌ مودم رو روی حالت pppoeگذاشتم هر از ۵ دقیقه send recive استاپ می‌شه و ۱۵ ثانیه بعد خودش درست می‌شه،چرا اینطوری هست؟مدمم meganet هست

mehshad
06-01-2011, 00:35
وقتی مودم رو تنظیم میکنید یه گزینه داره که وقتی با اینترنت کاری ندارین به طور اتوماتیک بعد از چند دقیقه اتصال
رو قطع میکنه
شما ببین که در تنظیمات مودمت این گزینه تیک خورده یا نه ؟

seeb_sh
06-01-2011, 00:45
همچین گزینه‌ای ندیدم.ممکنه چی‌ باشه اسمش؟وقتی‌ هم که قطع می‌شه مودم که بیکار نیست!!!!

mehshad
06-01-2011, 02:04
گزینه dial on demand
دوست عزیز منظور من موقعه ای که چیزی دانلود نمیکنی و حتی سایتی هم در حال load شدن نیست
تو این حالت قطعی داری یا وقتی که تبادل اطلاعات هم داری باز هم قطع و وصل میشه ؟
توی log اکانتت هم چک کن ببین این قطع و وصل شدن ها ثبت شده یا نه ؟

javadgorgani
06-01-2011, 05:04
دوستان نمیدونم این سوال من به این تاپیک مربوط میشه یا نه ؟ ولی مشکل من اینه که به نظر میاد isp من کش بالایی داره واقعا آزاردهنده شده . آیا راه نرم افزاری هست تا این مشکل رو برطرف کنم؟

seeb_sh
06-01-2011, 14:37
گزینه dial on demand
دوست عزیز منظور من موقعه ای که چیزی دانلود نمیکنی و حتی سایتی هم در حال load شدن نیست
تو این حالت قطعی داری یا وقتی که تبادل اطلاعات هم داری باز هم قطع و وصل میشه ؟
توی log اکانتت هم چک کن ببین این قطع و وصل شدن ها ثبت شده یا نه ؟

وقتی‌ تبادل اطلاعات دارم قطع می‌شه،توی لاگ چیزی ثبت نشده بود،اکانت به طور کامل قطع نمی‌شه که بخوام دوباره کانکت کنم،فقط سند رسیو حدودا ۱۵ثانیه استاپ می‌شه،بعدش دوباره درست می‌شه
اون گزینه تیک نداشت.وقتی‌ مودم رو روی حالت bridght میذارم درست می‌شه،دیگه قطی‌ نداره

DaaVooD
06-01-2011, 14:40
درود دوستان.
من از مخابرات ADSL دارم از توع v.p.n (که یه ip address بهم دادن) حالا مودم وایرلس SMC خریدم و نمیدونم چطور باید روی لپ تاپ و موبایلم share کنم!! با کانکشن همیشه وصل میشم. با این مودم smc هم وصل شدم ولی وایرلس بی وایرلس!!
مرسی

joe_satriani
06-01-2011, 17:41
دوستان نمیدونم این سوال من به این تاپیک مربوط میشه یا نه ؟ ولی مشکل من اینه که به نظر میاد isp من کش بالایی داره واقعا آزاردهنده شده . آیا راه نرم افزاری هست تا این مشکل رو برطرف کنم؟

با سلام
چه مشكلي الان داريد دوست عزيزم؟

موفق باشيد.

درود دوستان.
من از مخابرات ADSL دارم از توع v.p.n (که یه ip address بهم دادن) حالا مودم وایرلس SMC خریدم و نمیدونم چطور باید روی لپ تاپ و موبایلم share کنم!! با کانکشن همیشه وصل میشم. با این مودم smc هم وصل شدم ولی وایرلس بی وایرلس!!
مرسی

با سلام
شما بايد مودم رو در حالت PPPoE تنظيم كنيد

موفق باشيد.

BLACK-BLACK
06-01-2011, 20:49
سلام بچه ها

مودم ADSl من huawei SmartAX mt882 هستش واز مخابرات سرویس میگیرم.حالا میخام برم تو قسمت کانفیگ مودم کانکشن PPPOE بسازم ولی هر کاری میکنم وارد کنسول مودم نمیشه.
192.168.1.1
192.168.1.2 رو هم امتحان کردم هیچکدوم جواب نمیده.مودم رو ریست هم کردم ولی درست نشد

کیس میتونه منو راهنمایی کنه؟

mehshad
06-01-2011, 23:00
دوست عزیز بصورت دستی به کارت شبکه ات ip بده

---------- Post added at 11:00 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

وقتی‌ تبادل اطلاعات دارم قطع می‌شه،توی لاگ چیزی ثبت نشده بود،اکانت به طور کامل قطع نمی‌شه که بخوام دوباره کانکت کنم،فقط سند رسیو حدودا ۱۵ثانیه استاپ می‌شه،بعدش دوباره درست می‌شه
اون گزینه تیک نداشت.وقتی‌ مودم رو روی حالت bridght میذارم درست می‌شه،دیگه قطی‌ نداره
مشکل عجیبیه
شما مودم رو با یه سیستم دیگه امتحان کن ببین باز هم همین مشکل رو داره ؟

cheshmbr
07-01-2011, 03:45
سلام دوستان
مودم zycxell RU از شاتل دارم نصبه و مشکلی هم ندارم. شاتل تو راهنماش نوشته برا ورود به کنسول مودم باید IP: 192.168.1.1 رو تو باروزر بزنم تا بیاد.ولی من تو فایرفاکس و آی ای هر چی میزنم نمیاد . چیه مشکل ؟

arash66_2m
07-01-2011, 12:36
سلام این 2520u اررور 651 میده .
من جستجو کردم گفتن باید یه فایل رو عوض کنم که اون فایل رو که میخوام عوض کنم نمی ذاره چون فایل های حفاظتی ویندوز هستش می دونین چطوری باید عوض کنم ؟
ویندوز هم 7 هستش
Error 651:-The Modem (or other connecting device) has reported an error.

mehshad
07-01-2011, 12:54
سلام دوستان
مودم zycxell RU از شاتل دارم نصبه و مشکلی هم ندارم. شاتل تو راهنماش نوشته برا ورود به کنسول مودم باید IP: 192.168.1.1 رو تو باروزر بزنم تا بیاد.ولی من تو فایرفاکس و آی ای هر چی میزنم نمیاد . چیه مشکل ؟
دوست عزیز اولین کار اینه که باید به کارت شبکه ات به صورت دستی ip بدی

cheshmbr
07-01-2011, 13:13
مرسی اوکی شد. ترافیک سرویسم داره تموم میشه میتونم یوزر و پس مشترک دیگه ای که ترافیک داره وارد کنم تو کانفیگ مودم ؟ مشکلی پیش میاد ؟

joe_satriani
07-01-2011, 13:42
مرسی اوکی شد. ترافیک سرویسم داره تموم میشه میتونم یوزر و پس مشترک دیگه ای که ترافیک داره وارد کنم تو کانفیگ مودم ؟ مشکلی پیش میاد ؟

با سلام
به دو شرط میتونید
اول اینکه اون اکانت دیگه که دارید مال همین شرکتی باشه که الان اینترنت دارید ازش
و دوم اینکه مک آدرس ها ی شبکه و مودمتون رو ثبت نکرده باشه شرکت
در اینصورت میتونید استفاده کنید و مشکلی هم نیست

موفق باشید.

cheshmbr
07-01-2011, 13:46
هردو از شاتل اکانت داریم. شرط دوم صادقه بنظرتون ؟

power67
07-01-2011, 14:33
هردو از شاتل اکانت داریم. شرط دوم صادقه بنظرتون ؟
فک کنم باشه چون مثل اینکه فقط صبانت مک ثبت میکنه
کاری نداره شما یوزر و پس وارد کن اگه مک ثبت شده باشه ارور یوزر پس میده

parjanya
07-01-2011, 20:29
با سلام
هربار که تلفن زنگ می خوره مودم adslام قطع می شه. ISP شرکت لیزره. spiliter هم دارم، عوضشم کردم اما تغییری نکرد. پریز تلفنمم ضدبرق نداره
مشکل از چی می تونه باشه؟:-؟
با تشکـــــر

masy222
08-01-2011, 07:15
سلام

من مودم وایرلس TP-Link 8901 گرفتم و اینترنتم برای سرویس شبانه اش یوزر و پسورد جداگانه داره،
چون مودم رو بخاطر وایرلسش در حالت PPPoE تنظیم کردم مجبورم هربار بخاطر استفاده شبانه یک سری به کنسول مودم بزنم و تظیمات یوزر و پس رو تغییر بدهم.

سئوالم اینه که آیا این مشکل توی تمام مودمهای وایرلس وجود داره یا اینکه فقط مختص این TP-Link هست؟ مثلا در مودمهای ASUS یا Linksys هم اوضاع بر همین منوال است؟

آیا در مدلهای دیگه مودمهای وایرلس درحالت Bridge قسمت وایرلس غیرفعال میشه؟

فقط خواهشم اینه که هرچه سریعتر بهم جواب بدید تا بدونم با این مودمی که تازه خریدم چه باید بکنم.

water_lily_2012
08-01-2011, 09:50
سلام
من مودم TP-LINK TD-8811 داشتم و با اینترنت کار می کردم (خود ISP این مودم را نصب کرد) حالا مودم را عوض کردم و Siemens c110 گذاشتم ولی به اینترنت متصل نمی شه. چطوری باید این مودم را کانفیگ کنم.

mehshad
08-01-2011, 10:55
سلام

من مودم وایرلس TP-Link 8901 گرفتم و اینترنتم برای سرویس شبانه اش یوزر و پسورد جداگانه داره،
چون مودم رو بخاطر وایرلسش در حالت PPPoE تنظیم کردم مجبورم هربار بخاطر استفاده شبانه یک سری به کنسول مودم بزنم و تظیمات یوزر و پس رو تغییر بدهم.

سئوالم اینه که آیا این مشکل توی تمام مودمهای وایرلس وجود داره یا اینکه فقط مختص این TP-Link هست؟ مثلا در مودمهای ASUS یا Linksys هم اوضاع بر همین منوال است؟

آیا در مدلهای دیگه مودمهای وایرلس درحالت Bridge قسمت وایرلس غیرفعال میشه؟

فقط خواهشم اینه که هرچه سریعتر بهم جواب بدید تا بدونم با این مودمی که تازه خریدم چه باید بکنم.
دوست عزیز وایرلس در حالت bridge غیر فعال نمیشه فقط دیگه در این حالت شما نمیتونی از اینترنت وایرلس استفاده کنی
این مشکل نیست و همه مودمها اینطوری هستن
در واقع مشکل از isp شماست که برای استفاده از ساعت شبانه باید یورز و پسورد رو عوض کنید ،الان اکثر isp ها وقتی شما وارد ساعت رایگان میشید دیگه از اعتبار شما کم نمیکنن

---------- Post added at 10:54 AM ---------- Previous post was at 10:53 AM ----------

سلام
من مودم TP-LINK TD-8811 داشتم و با اینترنت کار می کردم (خود ISP این مودم را نصب کرد) حالا مودم را عوض کردم و Siemens c110 گذاشتم ولی به اینترنت متصل نمی شه. چطوری باید این مودم را کانفیگ کنم.

آموزش نصب و کانفیگ مودم اول همین تاپیک هست[COLOR="Silver"]

masy222
08-01-2011, 18:49
دوست عزیز وایرلس در حالت bridge غیر فعال نمیشه فقط دیگه در این حالت شما نمیتونی از اینترنت وایرلس استفاده کنی
این مشکل نیست و همه مودمها اینطوری هستن ممنونم از پاسخ شما.
پس با توجه به گفته شما من اگه حتا مودمهایی مثل ASUS یا Linksys هم بگیرم از این نظر کارکردی کاملن شبیه همین TP-Link را دارند؟

کمی سردرگم شدم،
چون برای این موضوع زنگ زدم شرکتی که ازش اینترنت گرفتم، اونا میگن که مودمهاشون Bradcam هست و این مشکل رو نداره.
البته همانطور که میدونید شرکتها همیشه مشتریهاشون رو میپیچونند و قیمتهاشون هم نسبت به هرجای دیگه ای 20هزار تومان گرونتره.

joe_satriani
08-01-2011, 20:37
با سلام
هربار که تلفن زنگ می خوره مودم adslام قطع می شه. ISP شرکت لیزره. spiliter هم دارم، عوضشم کردم اما تغییری نکرد. پریز تلفنمم ضدبرق نداره
با تشکـــــر

با سلام
چک کنید که اسپلیتر رو درست وصل کردید یا خیر
خط اصلی وارد میشه و دو خروجی به تلفن و مودم میده

موفق باشید.

mehshad
08-01-2011, 21:30
ممنونم از پاسخ شما.
پس با توجه به گفته شما من اگه حتا مودمهایی مثل ASUS یا Linksys هم بگیرم از این نظر کارکردی کاملن شبیه همین TP-Link را دارند؟

کمی سردرگم شدم،
چون برای این موضوع زنگ زدم شرکتی که ازش اینترنت گرفتم، اونا میگن که مودمهاشون Bradcam هست و این مشکل رو نداره.
البته همانطور که میدونید شرکتها همیشه مشتریهاشون رو میپیچونند و قیمتهاشون هم نسبت به هرجای دیگه ای 20هزار تومان گرونتره.

متاسفانه شرکت های isp از بی اطلاعی مشتریهاشون سوء استفاده میکنن و میخوان هر جور شده
مودم های خودشونو بفروشن
همونطور که گفتم این مشکل نیست و در واقع ویژگی حالت bridge اینه و ربطی هم به نوع مودم نداره

mehshad
08-01-2011, 21:58
با سلام
با تشکـــــر
شما باید حتمن گوشی تلفن رو به line اسپلیتر وصل کنین نه به پریز دیگه
این نکته رو رعایت کردین ؟

@R3Z
09-01-2011, 12:06
سلام بچه ها
من تا دو ماه پیش از لایزر سرویس داشتم قبلشم از شاتل ولی الان از مخابرات گرفتم.الان بهم میگن پورت وصل شده ولی چراغ مودمم روشن نمیشه!نه ویندوز عوض کردم بعد اینکه از لایزر سرویس داشتم نه اینکه مودممو عوض کردم.به نظرتون مشکل از چیه؟

mehshad
09-01-2011, 14:27
منظور شما چراغ adsl دیگه ؟
اگه از سالم بودن مودم و همچنین سیم کشی خط تلفن مطمئن هستین این مشکل
فقط به مخابرات مربوط میشه که اونها باید جوابگو باشن

@R3Z
09-01-2011, 18:08
منظور شما چراغ adsl دیگه ؟
اگه از سالم بودن مودم و همچنین سیم کشی خط تلفن مطمئن هستین این مشکل
فقط به مخابرات مربوط میشه که اونها باید جوابگو باشن آره همون چراغ adsl
از همه لحاظ مطمئنم ولی بعضیا میگن مخابرات یه دنگ و فنگای خاصی داره واسه همین شک دارم که شاید مشکل تنظیماتی داشته باشه
مخابرات میگه ما پورتو وصل کردیم مشکل از سمت ما نیست

mehshad
09-01-2011, 18:32
البته من هم شنیدم که خطی که مخابرات میده مشکلاتی داره
اما در مورد شما قضییه اینه که اصلا خطتون وصل نیست که بخواد با تنظیمات مودم درست بشه
اگه خط مشکلی نداشته باشه مودم رو در هر حالتی بهش وصل کنی باید چراغ ADSL روشن بشه
در اینطور مواقع شرکت های isp یکی رو از پشتیبانی میفرستن که بیاد و مشکل رو برطرف کنه ببین که مخابرات همچین کاری رو انجام میده ؟

joe_satriani
09-01-2011, 19:19
سلام بچه ها
من تا دو ماه پیش از لایزر سرویس داشتم قبلشم از شاتل ولی الان از مخابرات گرفتم.الان بهم میگن پورت وصل شده ولی چراغ مودمم روشن نمیشه!نه ویندوز عوض کردم بعد اینکه از لایزر سرویس داشتم نه اینکه مودممو عوض کردم.به نظرتون مشکل از چیه؟

با سلام
مشکل از مک آدرستون هست
به مخابرات بگید خودش واستون رفع میکنه

موفق باشید.

@R3Z
10-01-2011, 00:18
با سلام
مشکل از مک آدرستون هست
به مخابرات بگید خودش واستون رفع میکنه

موفق باشید.
آخه 2 بار زنگ زدم چک کردن گفتن مشکلی نیست,ولی بازم امیدوارم مشکل همین باشه حل شه
مرسی :10:

real_401
10-01-2011, 00:59
سلام خدمت اساتيد فروم
اگه ميشه مودم وايرلس با اين مشخصات به من معرفي كنيد:
1.با تمام isp ‎ها سازگار باشه
2.بردش در فضاي بسته حدود صد متر باشه
3.سري g ‎باشه
4.توي بازار هم باشه
ممنون

joe_satriani
10-01-2011, 21:55
آخه 2 بار زنگ زدم چک کردن گفتن مشکلی نیست,ولی بازم امیدوارم مشکل همین باشه حل شه
مرسی :10:
با سلام
متاسفانه در اینطور مراکز عموما افرادی نا متخصص هم فعالیت میکنن

موفق باشید.

سلام خدمت اساتيد فروم
3.سري g ‎باشه
4.توي بازار هم باشه
ممنون

با سلام
قیمت رو نفرمودید که تا چقدر میخواید
اما در عین حال مدل Linksys WAG120N رو با قیمت حدودا 80 تومن معرفی میکنم
از لحاظ کیفیت حرفه اول رو میزنه

موفق باشید.

mehshad
10-01-2011, 22:38
دوست عزیز این مدلی که شما معرفی کردین بردش در نهایت 30 متره
البته اگه دیوار ( مخصوصا از نوع بتنی ) هم باشه که کمتر هم میشه
نظر من اینه که یه مدلی بگیرن که آنتنش جداشدنی باشه که اگه بردش مناسب نبود
بتونه با خرید آنتن بردش رو تا حدی زیاد کنه

koorosh2500
10-01-2011, 23:34
سلام خدمت اساتيد فروم

پاسخ:
zyxel P660 HW

پاسخ:
linksys WAG320

3.سري g ‎باشه
4.توي بازار هم باشه
ممنون
پاسخ:
linksys & zyxcel

psat
10-01-2011, 23:37
سلام خدمت اساتيد فروم
3.سري g ‎باشه
4.توي بازار هم باشه
ممنون

سلام
بنظر من بهترین مودم با این مشخصاتی که شما میخواین tp-link w8901g هست.

هم موجود هست و هم سری g هست و هم اینکه از نظر سازگاری مشکلی نداره و از نظر برد
خیلی خوبه و حتی میشه بعدا با تعویض آنتنش بردش رو چند برابر کرد.

mdk20
11-01-2011, 13:35
من دو تا خط adsl و دو تا مودم دارم می خوام ببینم میشه از این دو با هم استفاده کرد روی ویندوز؟(البته یک ویندوز مجازی هم دارم)اگه امکان داره لطفا راهنمایی کنید

mehshad
11-01-2011, 15:11
فکر کنم مشکلی نداشته باشه ، شما این سناریو رو اجرا کن :
علاوه بر کارت شبکه مادربردت یه کارت شبگه دیگه بگیر
ارتباط کارت شبکه ویندوز مجازی با ویندوز میزبان رو از حالت دیفالت خارج کن ( یعنی حالت NAT رو غیرفعال کن )
مودم دوم رو به کارت شبکه دوم وصل کن و بعد با نرم افزار winroute ارتباط کارت شبکه رو با کارت شبکه ویندوز مجازی برقرار کن
مودم اول رو هم به کارت شبکه اصلی وصل کن

ahriman323
11-01-2011, 15:31
سلام دوستان مودمی هست که بشه بهش لیست دانلود را داد و خودش بدون نیاز به روشن بودن سیستم دانلود کنه؟!
اگه قیمتش را هم میدونید بگید!

ASUS RT-N13U این امکان را داره ؟ دیگه چه مودمی؟!

mehshad
11-01-2011, 15:56
بعید میدونم همچین مودمی وجود داشته باشه
مدیریت دانلود نرم افزار میخواد
شما چرا از دانلود منیجر استفاده نمیکنی ؟

ahriman323
11-01-2011, 17:18
بعید میدونم همچین مودمی وجود داشته باشه
مدیریت دانلود نرم افزار میخواد
شما چرا از دانلود منیجر استفاده نمیکنی ؟

میخوام شبها سیستم را خاموش کنم مودم خودش دانلود کنه به خاطر هزینه برق و یارانه ها : دی

joe_satriani
11-01-2011, 18:19
میخوام شبها سیستم را خاموش کنم مودم خودش دانلود کنه به خاطر هزینه برق و یارانه ها : دی

با سلام
تنها در یه سیستم مانیتور هست که برق زیادی مصرف میکنه
پس میتونید مانیتور رو اصلا خاموش کنید
اگه نه خود کیس مصرفی نداره
---
چنین چیزی که شما میفرمایید نمیشه

موفق باشید.

ahriman323
11-01-2011, 19:19
با سلام
تنها در یه سیستم مانیتور هست که برق زیادی مصرف میکنه
پس میتونید مانیتور رو اصلا خاموش کنید
اگه نه خود کیس مصرفی نداره
---
چنین چیزی که شما میفرمایید نمیشه

موفق باشید.

نه عزیز من خودم رشته ام الکترونیک هست اتفاقا برعکس مانیتور مصرفش خیلی خیلی کمه ولی کیس زیاده مخصوصا اگه LED باشه! مانیتور من مصرفش 36 وات هست ولتاژش هم 12 ولت
کیس فکر کنم حدودا چیزی حدود 300 وات مصرف میکنه البته اگه قدیمی باشه کمتره!
مانیتوز که خاموش میکنم!

پس این چیه؟! کسی تجربه استفاده از این مودم ها را نداره؟!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehshad
11-01-2011, 19:30

دوست عزیز سیستم در حالت عادی مصرف برق پایینی داره
فقط زمانی مصرف بالا میره که در حالت full load باشه مثل وقتی که یه بازی در حال اجراست
همانطور که دوستمون هم گفتن شما مانیتور رو خاموش کن در این حالت مصرف سیستم زیر 100 وات خواهد بود ( البته اگه مانیتور lcdباشه که مصرف پایینی داره اما چون بهش نیازی نیست بهتره خاموش بشه )
در ضمن اگه میخوایید تا زمان خاصی دانلود کنید بهتره سیستم هم در همون زمان خاموش بشه که برای این کار میتونید از
نرم افزار auto turnoff استفاده کنید

ahriman323
11-01-2011, 19:56
دوست عزیز سیستم در حالت عادی مصرف برق پایینی داره
فقط زمانی مصرف بالا میره که در حالت full load باشه مثل وقتی که یه بازی در حال اجراست
همانطور که دوستمون هم گفتن شما مانیتور رو خاموش کن در این حالت مصرف سیستم زیر 100 وات خواهد بود ( البته اگه مانیتور lcdباشه که مصرف پایینی داره اما چون بهش نیازی نیست بهتره خاموش بشه )
در ضمن اگه میخوایید تا زمان خاصی دانلود کنید بهتره سیستم هم در همون زمان خاموش بشه که برای این کار میتونید از
نرم افزار auto turnoff استفاده کنید

نه عزیز بیشتر هست
در این سایت با دادن مشخصات سیستمتون میتونید مصرفش را مشخص کنید

mehshad
11-01-2011, 20:38
دوست عزیز من برای مصرف برق از اینجا استفاده میکنم

همین سیستم که توی امضام هست در حالت لود 60 درصد حدود 265 وات برق مصرف میکنه
به نظر شما در حالتی که سیستم هیچ کار دیگه ای نمیکنه و فقط idm در حال اجراست سیستم چند درصد در حال لوده ؟
20 تا 25 درصد که بیشتر نیست ؟ (که مطمئنم کمتر از اینه)
حالا خودت حساب کن ببین چند وات میشه

mehshad
11-01-2011, 20:46
پس این چیه؟! کسی تجربه استفاده از این مودم ها را نداره؟!

شما اگه خودت بحث اون تاپیک رو دنبال کرده باشی متوجه شدی که اون کار چه مشکلاتی داره

فرض کنیم که شما با اتصال و تنظیمات اون روتر و اتصال هارد بهش مشکل نداشته باشی
ولی اون روتر فقط میتونه لینکهای مستقیم رو دانلود کنه و همچین نمیشه یه ساعت معین برای
روشن و خاموش کردنش تعیین کرد

pedram370
12-01-2011, 15:23
سلام دوستان لطفا کمکم کنید
من اینترنتم قطع شده بود و به پشتیبانی زنگ میزدم تلفن گویا میگفت اینترنت سراسری قطع میباشد لطفا 30 دقیقه دیگر تماس بگیرید و قطع میشد یعنی اصلا منشی جواب نمیداد در اخر بعد از چند ساعت تلفن رو جواب دادن و گفتن درست شده منم اومدم دیدم درست شده ولی بعد از چند دقیقه قطع شد کلی با کامپیوتر ور رفتم و فکر کردم مشکل از کامپیوتر منه حتی چند بار مجبور به تعویض ویندوز شدم ولی درست نمیشد
به پشتیبانی زنگیدم میگه مشکلی نیست و ایراد از طرف شماست من نمیدونم فرق network یا همون local area connection با broadband connection چیه اگر میشه در این باره یک توضیحی بدید
من ویندوز سونم و مودمم am604 هست
میتونم با broadband connection به اینترنت وصل بشم و باید بعد از روشن شدن کامپیوتر خودم کانکت بشم و یوز و پسورد بنویسم مثل دیال اپ
ولی مثل قدیم کامپیوتر رو روشن میکنم وصل نیستم و رو شکل پایین گوشه ویندوز رو همون مانیتوره که اتصال اینترنت رو نشون میده علامت تعجب یا چمیدونم علامت خطر زرد رنگ گذاشته و تنها راه همون broadband connection هستش

همه چیز هم فکر کنم درسته و تنظیمات مودم هم ردیفه من به پشتیبان مشکوکم :21:
پس ممنون میشم که 1. فرق broadband connection با network رو برام توضیح بدید
2. چطور میتونم مشکل رو حل کنم و مثل قدیم با network وصل باشم

اگر مشکل از پشتیبان باشه چطور باید بفهمم و چی بهشون بگم اخه میگه مشکلی ندارید :19: این مشکل یهو به وجود اومد پس ایراد از اوناس ولی ........... شب کامیوتر سالم خوابید صبح داغون خسته بیدار شد :31:
ممنونم از همگی

mehshad
13-01-2011, 01:26
دوست عزیز به تنظیمات مودمت برو و و کانفیگ مودمت رو در هر حالتی که هست remove کن ( میتونی مودم رو هم ریست کنی )
بعد مودمت رو در حالت PPPoE کانفیگ کن که آموزشش در صفحه اول همین تاپیک هست
اینطوری همیشه به اینترنت وصلی و نیاز به ساختن کانکشن هم نیست

yashgin128
13-01-2011, 16:17
سلام
دوستان من تازگیها مودم TP-LINK W8901G گرفتم
سوال من اینه که زمانی که دیسکانکنت می کنم و سیستم رو خاموش .مودم رو هم خاموش کنم یا نه؟بزارم روشن باشه(چراغ ای دی اس ال روشن باشه؟)

joe_satriani
13-01-2011, 17:23
سلام
دوستان من تازگیها مودم TP-LINK W8901G گرفتم
سوال من اینه که زمانی که دیسکانکنت می کنم و سیستم رو خاموش .مودم رو هم خاموش کنم یا نه؟بزارم روشن باشه(چراغ ای دی اس ال روشن باشه؟)

با سلام
جواب شما كه در جايي ديگه هم پرسيده بوديد:

موفق باشيد.

pedram370
13-01-2011, 20:37
دوست عزیز به تنظیمات مودمت برو و و کانفیگ مودمت رو در هر حالتی که هست remove کن ( میتونی مودم رو هم ریست کنی )
بعد مودمت رو در حالت PPPoE کانفیگ کن که آموزشش در صفحه اول همین تاپیک هست
اینطوری همیشه به اینترنت وصلی و نیاز به ساختن کانکشن هم نیست

به تنظیمات مودم نمیتونم برم نمیدونم چرا حتی با کانکشن هم به اینترنت وصل هستم نمیتونم برم به کنیول مودم ولی اگر از طریق network وصل باشم میتونم برم که اونم دیگه نمیشه!!!
تو این مودت چند بار به صورت اتفاقی دیدم اینترنت بدون کانکشن و بدون اینکه من کاری بکنم به اینترنت وصل بود دلیلش چیه من از روز اول تو تنظیمات pppoe رو انتخاب کردم و اخرین بار هم ک تونستم وارد کنسول مودم بشم pppoe بود ولی باز هم وصل نمیشه !!
نگفتید فرق بین broadband connection با network چیه؟

power67
13-01-2011, 23:44
به تنظیمات مودم نمیتونم برم نمیدونم چرا حتی با کانکشن هم به اینترنت وصل هستم نمیتونم برم به کنیول مودم ولی اگر از طریق network وصل باشم میتونم برم که اونم دیگه نمیشه!!!
تو این مودت چند بار به صورت اتفاقی دیدم اینترنت بدون کانکشن و بدون اینکه من کاری بکنم به اینترنت وصل بود دلیلش چیه من از روز اول تو تنظیمات pppoe رو انتخاب کردم و اخرین بار هم ک تونستم وارد کنسول مودم بشم pppoe بود ولی باز هم وصل نمیشه !!
شما باید یه صورت دستی به کانکشنت ip بدی تا بتونی وصل بشی

mehshad
14-01-2011, 00:20

وقتی که مودم در حالت bridge کانفیگ میشه مثل یه پل عمل میکنه و شبکه شما که در اینجا pc هست رو به اینترنت وصل میکنه در این حالت باید یه کانکشن بسازید ( همون broadband ) تا بصورت دستی به اینترنت وصل بشد
اما وقتی مودم رو در حالت PPPoE کانفیگ میکنید خود مودم به اینترنت وصل میشه و هر سیتمسی که بوسیله کارت شبکه خودش به این مودم وصل بشه (یا از طریق وایرلس ) به صورت اتوماتیک به اینترنت کانکت میکنه ( همونی که بهش میگید network )

اگه برای رفتن به قسمت تنظیمات مودم مشکل دارید همونطوری که دوستمون هم گفتن به صورت دستی به کارت شبکه ات ip بده
بقیه کارها رو هم همونطور که تو پست قبلی بهت گفتم انجام بده

reza41
14-01-2011, 14:46
سلام دوستان. من یه مودم ALFEX وایرلس با چهار پورت لن دارم. و از پارس آنلاین هم سرویس میگیرم. تو این مدت دو سالی که داشتم هیچ مشکلی باهاش نداشتم تا اینکه حدود دو ماه پیش برام یه مشکلی پیش اومد. مشکل از این قراره که من تو سرعت اینترنت مشکلی ندارم و با سرعت عالی دانلود میکنم ولی وقتی صفحه وب میخوام باز کنم هر صفحه ای رو که بخوام باز کنم حتی گوگل اول که میزنم نمیاره. باید صفحه رو استپ کنم یا حتی ببندم و مجددا رفرش کنم بعضی وقتا باید چند بار رفرش کنم تا صفحه بیاد. و بعضی از صفحات با اینکه باز میشن ولی اگه یه ساعت هم صبر کنی باز هم علامت در حال لود شدن وجود داره.
با مودم دوستم این مشکل رو ندارم ولی با مودم خودم مشکل هست. چند بار مودم رو ریست کردم و از اول تنظیم کردم حتی مودمم رو فرستادم تهران کانفیگ کردن ولی مشکل حل نشده که نشده.
دیگه واقعا به عقلم چیزی نمی رسه. به نظر شما یعنی مودم مشکل سخت افزاری پیدا کرده و باید بندازم بره؟

milad2200
14-01-2011, 23:38
سلام دوستان من تازه عضو شدم می خواستم بدونم تو شهر مشهد کدوم isp بهتر شاتل بهتره یا افتاب یا مخابرات

͏ Mehran ͏
15-01-2011, 06:11
بروبچز یه مودم Wifi خوب چنده الان ؟
کسی قیمتی از Access point داره ؟

دمتون گرم فراوون

mehshad
15-01-2011, 11:40
مودم wifi رو برای چه کاری میخوای ؟ برای کار خونه یا یه ساختمان چند طبقه ؟ چند تا سیستم قراره ازش استفاده کنن ؟

͏ Mehran ͏
15-01-2011, 13:39
رفیق فقط میخوام برای تبلت ام ازش استفاده کنم . در حد اینکه تو اتاق بقلی بشه استفاده کرد ( وقتی کامپیوتر خاموشه )
مرسی

mehshad
15-01-2011, 14:44
خب پس مشکلی نیست
مدل dlink 2640u کارت رو راه میندازه
قیمتش هم 40 تا 45 تومنه
4 تا پورت داره و برد وایرلسش هم برای یه خونه جواب میده

͏ Mehran ͏
15-01-2011, 15:21
خب پس مشکلی نیست
قیمتش هم 40 تا 45 تومنه
ممنون خیلی عالیه پس . من فکر کردم باید access point و .. بگیرم و خلاصه یه 200-3000 تومنی خرج کنم :دی

آقا ممنون و متشکر .. :40::40:

SaMsUnG
15-01-2011, 16:32
سلام
یه مودم خیلی ارزون میخوام
فقط واسه یه کامپیوتر باشه
چی پیشنهاد میکنید؟

mehshad
15-01-2011, 17:22
مدل dlink 2520u که قیمتش 20 تا 25 تومنه
اگه وایرلس هم بخوای dlink 2640u با قیمت 40 تا 45 تومن

SHAHAB-P30
15-01-2011, 17:46
بچه ها من میخوام یه مودم Adsl بگیرم wireless هم داشته باشه
به احتمال زیاد هم میخوام ازش خیلی کار بکشم (دانلودهای شبانه)
لطفا کمک کنید

mehshad
15-01-2011, 18:46
دوست عزیز شما همین صفحه رو میخوندین میدیدین که من به بقیه برای کار خونه چه مدلی رو پیشنهاد دادم

SHAHAB-P30
15-01-2011, 19:47
دوست عزیز شما همین صفحه رو میخوندین میدیدین که من به بقیه برای کار خونه چه مدلی رو پیشنهاد دادم

سلام این چطوره کدوم بهتره
TP-LINK ModemTD-W8901G

mehshad
15-01-2011, 20:06
این مدل هم مودم خوبیه
ولی فکر کنم قیمتش از مدلی که من معرفی کردم بیشتر باشه

samfisher7
15-01-2011, 20:25
سلام
یه مودم میخواستم که 2تا لن داشته باشه
ترجیها 2 3تا مدل بگین راحت گیر بیاد
ارزونتر هم باشه بهتره:46:

sei_pm
15-01-2011, 20:55
سلام
یه مودم میخواستم که 2تا لن داشته باشه
ترجیها 2 3تا مدل بگین راحت گیر بیاد
ارزونتر هم باشه بهتره:46:

2 نداریم تو بازار ولی مودم 4 پورت لن از 27 به بالا هست.
1 پروت لن 1 پورت usb هم هست حدود 18 هزار تومان.

---------- Post added at 08:55 PM ---------- Previous post was at 08:53 PM ----------

سلام این چطوره کدوم بهتره
TP-LINK ModemTD-W8901G

می تونید با نمایندگاه شرکت فرادانش تماس بگیرید و بپرسید:

samfisher7
15-01-2011, 21:23
ممنون از پاسختون
ایا مودم اینترنال برای استفاده ی adslهست ؟
و اگر هست استفاده ازشون توصیه میشه؟
و اینکه از 4لن میشه مدلی رو توصیه بکنید؟

͏ Mehran ͏
16-01-2011, 12:46
خب پس مشکلی نیست
قیمتش هم 40 تا 45 تومنه
آقا من این مدلو بگیرم اگه کامپیوتر هم خاموش باشه میشه از Wifi ش واسه تبلت استفاده کرد ؟
ممنون :40::40:

mehshad
16-01-2011, 14:55
بله میشه
فقط باید مودم رو روی حالت PPPoE کانفیگ کنی
فقط کافیه مودم به برق وصل باشه و البته سیم تلفن

reza41
16-01-2011, 15:05
سلام دوستان. من یه مودم ALFEX وایرلس با چهار پورت لن دارم. و از پارس آنلاین هم سرویس میگیرم. تو این مدت دو سالی که داشتم هیچ مشکلی باهاش نداشتم تا اینکه حدود دو ماه پیش برام یه مشکلی پیش اومد. مشکل از این قراره که من تو سرعت اینترنت مشکلی ندارم و با سرعت عالی دانلود میکنم ولی وقتی صفحه وب میخوام باز کنم هر صفحه ای رو که بخوام باز کنم حتی گوگل اول که میزنم نمیاره. باید صفحه رو استپ کنم یا حتی ببندم و مجددا رفرش کنم بعضی وقتا باید چند بار رفرش کنم تا صفحه بیاد. و بعضی از صفحات با اینکه باز میشن ولی اگه یه ساعت هم صبر کنی باز هم علامت در حال لود شدن وجود داره.
با مودم دوستم این مشکل رو ندارم ولی با مودم خودم مشکل هست. چند بار مودم رو ریست کردم و از اول تنظیم کردم حتی مودمم رو فرستادم تهران کانفیگ کردن ولی مشکل حل نشده که نشده.
دیگه واقعا به عقلم چیزی نمی رسه. به نظر شما یعنی مودم مشکل سخت افزاری پیدا کرده و باید بندازم بره؟

کسی جوابی نداره؟

milad2200
16-01-2011, 16:36
سلام دوستان می خواستم بدونم چه مودم adslبگیرم که هم ارزون باشه هم خوب برای مصرف خونگی

mehshad
16-01-2011, 18:25
دوست عزیز من برای کار در خونه دو مدل رو پیشنهاد میدم (
مودم وایرلس dlink 2640u به قیمت 40 تا 45
مودم ساده dlink 2520u با قیمت 20 تا 25
البته تاکید میکنم مدلهای خوبی از برندهای دیگه هم هست ولی این دو مدل قیمت مناسبی دارن و کار راه انداز هستن

Khazuk
16-01-2011, 20:35
من از اسفند 86 دارم از dlink 322 استفاده میکنم 11 ماه با صبا و بقیش با شاتل با هیچ کدو هم مشکلی نداشته بجای اینکه 70 تومان بدی یه مودم میتونی با 40 تومان یک dlink بگیری ( جفتش یکارو انجام میده این که آی اس پس ها میگن با سرویس ما هماهنگ نیست فقط در حد شعر هست البته این نظر من هست ) بقیشو بدی مثلا یه فلش مموری بخری

mehshad
16-01-2011, 21:45
کسی جوابی نداره؟

شما مودم خودت رو با یه سیستم دیگه و یه خط دیگه امتحان کن ببین باز هم مشکل داره یا نه
آخرین کاری که میشه کرد تغییر فریمور هست این رو هم امتحان کن

reza41
17-01-2011, 00:23
شما مودم خودت رو با یه سیستم دیگه و یه خط دیگه امتحان کن ببین باز هم مشکل داره یا نه
آخرین کاری که میشه کرد تغییر فریمور هست این رو هم امتحان کن

سلام
ممنون
خیلی گشتم فریمور این مودم رو پیدا کنم و آپدیت کنم ولی چیزی پیدا نکردم شما چیزی ندیدی؟

mehshad
17-01-2011, 13:33
شما مدل مودمت رو بگو شاید بتونم برات پیداش کنم

ElmO
17-01-2011, 23:32
سلام دوستان خسته نباشید

اگه سوالام خیلی ناشیانه ست شرمنده ! آخه ما تازه چند روزه صاحب adsl شدیم !!!

عرض کنم که همه دارن استفاده میکنن جز من که نمیدونم این چه مشکلیه که گیرش افتادم !

عرض کنم خدمتتون که تمامی مراحل نصب رو انجام دادم و مودم رو هم از طریق usb متصل کردم..
شناسایی شده و کانکشنی هم ساخته .. Local Area Connection ...
یعنی یه 192.168.1.1 داده بود و بعد که مودم رو میشناخت اینو توی اکسپلورر میزدیم و مراحل طی میشد و یه کانکشن میساخت آخرش و بعد connected میشد..
چراغ پاور ، usb و adsl روی مودم روشنه اما چراغ اینترنت روشن نیست ..

چه باید کرد ؟!
چرا این وصل نمیشه ؟ .. اعصاب ما رو ریخته به هم !.. اخه چشه ؟

مدل مودم : TP-Link TD-8811

یه راهنمایی فوری بکنید خیلی ممنون میشم : ) ...

منتظرم ... : (

reza41
17-01-2011, 23:45
شما مدل مودمت رو بگو شاید بتونم برات پیداش کنم

سلام عرض کرده بوم خدمتتون که مدل مودم من Alfex WiFi 2000 هست.

Aloox
18-01-2011, 00:53
با سلام
من يه مودم تي پي لينك 8960 دارم
مي خوام يه آنتن به مودم وصل كنم كه وايرلس به بيشتر جاها پخش بخشه
پيشنهاد شما چيه؟
چه مدل هاي پيشنهاد مي كنيد؟
لطفا آدرس فروشنده و يا سايت اگه ميشه ذكر كنيد؟

mehshad
18-01-2011, 02:59
سلام دوستان خسته نباشید

عرض کنم که همه دارن استفاده میکنن جز من که نمیدونم این چه مشکلیه که گیرش افتادم !

عرض کنم خدمتتون که تمامی مراحل نصب رو انجام دادم و مودم رو هم از طریق usb متصل کردم..
یعنی یه 192.168.1.1 داده بود و بعد که مودم رو میشناخت اینو توی اکسپلورر میزدیم و مراحل طی میشد و یه کانکشن میساخت آخرش و بعد connected میشد..

چه باید کرد ؟!

دوست عزیز وصل کردن مودم با usb دردسر خودش رو داره
مودم شما یه پورت lan هم داره
با کابل lan مودم رو به کارت شبکه ات وصل کن و بعد هم کانفیگ مودم که آموزشش همین جا هست
اگه بازم مشکلی داشتی بگو تا راهنماییت کنم

mohsen250
18-01-2011, 12:40
دوستان یک مشکلی داشتم.مودم من linksys wag120n است و در حالت bridge قرار دارد. مشکل من این است که زمانی که می خواهم با دو سیستم هم از طریق wireless و هم lan وصل شوم دائم دیسکانکت میشم ولی وقتی با یکی وصل هستم مشکلی ندارم. مودم هم آپدیت کردم.

͏ Mehran ͏
18-01-2011, 15:23
اساتید مودم های D-Link DSL-2640U خیلی با مدل D-Link DSL-2730U فرق دارن ؟ :دی آخه از نظر قیمتی فرقش خیلی کمه :دی

مرسی :دی

Aloox
18-01-2011, 18:11
با سلام
پيشنهاد شما چيه؟
چرا كسي اينجا جواب نمي ده؟

joe_satriani
18-01-2011, 19:35
سلام دوستان خسته نباشید

چه باید کرد ؟!

با سلام
شما چك كنيد كه اول از همه آيا يوزر و پسورد رو دقيق وارد ميكنيد
به بزرگ و كوچك بودن حروف حتما دقت كنيد

موفق باشيد.

دوستان یک مشکلی داشتم.مودم من linksys wag120n است و در حالت bridge قرار دارد. مشکل من این است که زمانی که می خواهم با دو سیستم هم از طریق wireless و هم lan وصل شوم دائم دیسکانکت میشم ولی وقتی با یکی وصل هستم مشکلی ندارم. مودم هم آپدیت کردم.

با سلام
شما براي استفاده از وايرلس مودم خود رو بايد در حالت PPPoE پيكربندي كنيد

موفق باشيد.

mehshad
18-01-2011, 23:06
اساتید مودم های D-Link DSL-2640U خیلی با مدل D-Link DSL-2730U فرق دارن ؟ :دی آخه از نظر قیمتی فرقش خیلی کمه :دی

مرسی :دی

2730 دارای امکانات بیشتری نسبت به 2640 هست مثل پشتیبانی از رمز گذاری WAP و همچنین داشتن multi SSID
از نظر قیمت فرقش هم خیلی کم نیست حدود 20 الی 30 تومن

mehshad
18-01-2011, 23:22
با سلام
پيشنهاد شما چيه؟

micronet SP920K-7 با dbi gain 7 و به قیمت 15 الی 18 تومن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dlink ANT24-0700 با dbi gain 7 و به قیمت 30 الی 35 تومن

البته dlink یه مدل شبیه اون آنتن micronet داره که مدلش یادم نیست ولی قیمتش حدود 15 تومنه

MILIN3M
19-01-2011, 00:02
سلام کسی میدونه مشکل چیه؟؟
ببنید مودم من dlink 2520 هست و با کابل usb من وصل هستم و از اینترنت استفاده میکنم
...
اما میخوام به جا کابل usb از کابل lan استفاده کنم همون کابل زرده تو جبش
ببنید کابل رو میزنم به پشت کامپوتر و از اینورم به مودم
اما میزنه مودم شناسایی نمیشه

خواستم cdشو نصب کنم میزنه کابل lan وصل نیست در حالی که هست اینم عکسش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
... از تو cd مادربورد فایل نصبی شبکه رو نصب کردم اما فایده نداره..ویندوزم 7 64 بیت
رفتم تو ویندوز xp اونم همینجوره میگه کابل شبکه وصل نیست چک کنید

͏ Mehran ͏
19-01-2011, 00:11
2730 دارای امکانات بیشتری نسبت به 2640 هست مثل پشتیبانی از رمز گذاری WAP و همچنین داشتن multi SSID
از نظر قیمت فرقش هم خیلی کم نیست حدود 20 الی 30 تومن
آقا ممنون . والا اینجا که ما میخریم فرقش فقط 8 تومنه !

reza41
19-01-2011, 00:45

بازم سلام دوستان. من بازهم تلاش کردم. این بار مودم رو از حالت کانکت اتوماتیک (NAT) برداشتم و با کانکشن متصل به اینترنت شدم. با کمال تعجب مشکل حل شد.
چرا؟
به نظر شما علت چیه؟

mehshad
19-01-2011, 01:13
سلام کسی میدونه مشکل چیه؟؟
ببنید مودم من dlink 2520 هست و با کابل usb من وصل هستم و از اینترنت استفاده میکنم
...
اما میخوام به جا کابل usb از کابل lan استفاده کنم همون کابل زرده تو جبش
ببنید کابل رو میزنم به پشت کامپوتر و از اینورم به مودم
اما میزنه مودم شناسایی نمیشه

خواستم cdشو نصب کنم میزنه کابل lan وصل نیست در حالی که هست اینم عکسش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
... از تو cd مادربورد فایل نصبی شبکه رو نصب کردم اما فایده نداره..ویندوزم 7 64 بیت
رفتم تو ویندوز xp اونم همینجوره میگه کابل شبکه وصل نیست چک کنید

دوست عزیز کارت شبکه شما نصبه و هیچ مشکلی نداره
اما در مورد نصب مودم :
وقتی کابل رو وصل میکنید باید علامت ضربدر قرمز رنگی که روی local area connection هست از بین بره یا تبدیل به یه مثلث زرد رنگ بشه
در غیر این صورت احتمالا مشکل از کابله
در ضمن برای نصب هم نیازی به cd نداری فقط کابل رو وصل کن و برو داخل تنظیمات مودم و کانفیگش کن

---------- Post added at 01:13 AM ---------- Previous post was at 01:10 AM ----------

آقا ممنون . والا اینجا که ما میخریم فرقش فقط 8 تومنه !

پس تو خریدش شک نکن

MILIN3M
19-01-2011, 01:22
ببینید من یه مودم معمولی دارم و یه مودم وایرلس جفتشونو امتحان میکنم پورت لنشو علامت تعجب میاره و نمیشناسه توی جفت ویندوزها
چه کنم حتی تو تنظیمات مودم هم نمیره

mehshad
19-01-2011, 10:52
به صورت دستی به کارت شبکه ات ip بده درست میشه

ElmO
19-01-2011, 13:13
با سلام
شما چك كنيد كه اول از همه آيا يوزر و پسورد رو دقيق وارد ميكنيد
به بزرگ و كوچك بودن حروف حتما دقت كنيد

موفق باشيد.

سلام
ممنون دوست من : )

آره دقیقه!.. با یه نامۀ محرمانه واسه م یوزر و پس رو فرستاده مخابرات : دی
بزرگ و کوچیک هم نداره همه ش عدده : دی

آقا مودم قاطی کرده !
کابل لن رو که وصل میکنم اصلا روشن نمیشه !
ولی از وقتی که روشن میکنم مودم رو ، یه سره چراغ لنش یه چشمک میزنه ، بعد چراغ اینترنتش یه چشمک یه ثانیه ای میزنه ، و این هی تکرار میشه !!! .. از طریق یو اس بی هم دیگه شناسایی نمیشه ! : (

زنگ زدم نمایندگی تهران گفت پستش کن : ( .. اینجوری باشه که یکی دیگه میخرم خو : ( 20 تومن پرید : (

MILIN3M
19-01-2011, 13:25
به صورت دستی به کارت شبکه ات ip بده درست میشه
میشه راهنمایی کامل کنید من وارد نیستم:11:

mehshad
19-01-2011, 14:41
روی local area connection کلیک راست کنید و properties و بعد از انتخاب گزینه TCP/IPv4
properties رو بزنید
حالا این اعداد رو وارد کنید و ok بزنید

MILIN3M
19-01-2011, 15:43
روی local area connection کلیک راست کنید و properties و بعد از انتخاب گزینه TCP/IPv4
properties رو بزنید
حالا این اعداد رو وارد کنید و ok بزنید

عزیز من کابل usbرو دراوروردم بعد کابل gan رو وصل کردم و اعداد بالا رو زدم ولی هیچ اتفاقی نیافتاد:41:

elvin_1987
19-01-2011, 21:48
سلام عزیزان به نظرشما D Link 2730خوب هست یاTP Link8101 دوسان کوdم بهره کدوم بخرم کدوم d یسی نdارره
azizan kodom behatre shoma az in model darin behem rahnemai konid

joe_satriani
20-01-2011, 17:31
سلام عزیزان به نظرشما D Link 2730خوب هست یاTP Link8101 دوسان کوdم بهره کدوم بخرم کدوم d یسی نdارره

با سلام
مدل دومي رو پيشنهاد ميكنم

موفق باشيد.

mehshad
20-01-2011, 17:58
عزیز من کابل usbرو دراوروردم بعد کابل gan رو وصل کردم و اعداد بالا رو زدم ولی هیچ اتفاقی نیافتاد:41:

دوست عزیز شما اول از سلامت کابل مطمئن شید
بعد مودم رو یکبار ریست کنید
اگه باز هم مشکل داشتید مودم رو با یه سیستم دیگه تست کنید
توجه داشته باشین که لازم نیست سیستم دیگه حتمن خط adsl داشته باشه فقط کافیه
مودم رو بهش وصل کنین و دستی ip بدین و ببینید با سیستم دیگه هم مشکل داره یا نه

solo8
21-01-2011, 02:07
سلام
من امروز یه مودم 8901-g از برند TP-Link خریدم.
بعدش آوردم و وصلش کردم و کانفیگ هم کردم به اصطلاح ولی هر چی با موبایلم به مودم کانکت میشم کانکت میشه ولی صفحه های اینترنتی مثل این که شبکه موجود نباشه بالا نمیاد!
همین امشب هم خونه ی یکی از دوستان تست کردم و گوشی به درستی کار میکرد!ولی الان این مودم خودم کار نمیکنه.
لطفا راهنمایی کنید...

MILIN3M
21-01-2011, 10:02
دوست عزیز شما اول از سلامت کابل مطمئن شید
بعد مودم رو یکبار ریست کنید
اگه باز هم مشکل داشتید مودم رو با یه سیستم دیگه تست کنید
توجه داشته باشین که لازم نیست سیستم دیگه حتمن خط adsl داشته باشه فقط کافیه
مودم رو بهش وصل کنین و دستی ip بدین و ببینید با سیستم دیگه هم مشکل داره یا نه
3 تا کابل امتحان کردم ..دو تا مودمم خودم دارم نشد
ممکنه پورت لن کامپیوتر مشکل داشته باشه؟

amin750
21-01-2011, 10:28
سلام
میخواستم ببینم میشه تنظیمات V*پی* ان رو روی مودم ست کرد؟؟ مودمم وایرلس داره میخام اینترنت وایرلسم هم بدون ف*ی*ل ت ر باشه؟؟
مودم:WL-AM604g

roteal2007
21-01-2011, 11:27

من tp-link 8901G روپیشنهاد میکنم چون 3 تا لن بیشتر داره.
سلام
بعدش آوردم و وصلش کردم و کانفیگ هم کردم به اصطلاح ولی هر چی با موبایلم به مودم کانکت میشم کانکت میشه ولی صفحه های اینترنتی مثل این که شبکه موجود نباشه بالا نمیاد!
همین امشب هم خونه ی یکی از دوستان تست کردم و گوشی به درستی کار میکرد!ولی الان این مودم خودم کار نمیکنه.
لطفا راهنمایی کنید...
چک کنید چراغ e روشنه؟

سلام
میخواستم ببینم میشه تنظیمات V*پی* ان رو روی مودم ست کرد؟؟ مودمم وایرلس داره میخام اینترنت وایرلسم هم بدون ف*ی*ل ت ر باشه؟؟
تا اینجایی که میدونم نه نمیشه...

joe_satriani
21-01-2011, 11:32
سلام

با سلام
بله نميشه
شما بايد حتي الامكان روي گوشيتون كه ميخوايد باهاش وصل بشيد ست كنيد

موفق باشيد.

solo8
21-01-2011, 11:36
چک کنید چراغ e روشنه؟

نه.چراغ ث روشن نیست.چکارکنم؟

amin750
21-01-2011, 11:49
با سلام
بله نميشه
شما بايد حتي الامكان روي گوشيتون كه ميخوايد باهاش وصل بشيد ست كنيد

موفق باشيد.
چطوری میشه؟؟؟

roteal2007
21-01-2011, 12:28
نه.چراغ ث روشن نیست.چکارکنم؟

خب معلومه دیگه یه نقصی توی کانفینگ مودم هست.....یه جایی رو اشتباه زدی اینا رو چک کن:
1.vpi+vci+pass+user
2.اسپلیتر.

mehshad
21-01-2011, 14:32
سلام
لطفا راهنمایی کنید...

شما باید مودم رو در حالت PPPoE کانفیگ کنید و DHCP رو هم فعال کنید
این کار رو کردین ؟

mehshad
21-01-2011, 14:42
3 تا کابل امتحان کردم ..دو تا مودمم خودم دارم نشد
ممکنه پورت لن کامپیوتر مشکل داشته باشه؟

با این وضعیت احتمالا مشکل از پورت lan هست
البته شما یکبار درایور کارت شبکه رو uninstall کن و بعد دوباره نصبش کن
دقت کن که وقتی کابل رو به پورت lan میزنی باید چراغ act روشن بشه
ببین این اتفاق میفته ؟

---------- Post added at 02:42 PM ---------- Previous post was at 02:38 PM ----------

سلام

ببین دوست عزیز اگه مودم شما از L2TP پشتیبانی کنه احتمالا میشه
البته من خودم تست نکردم ولی شما توی منوی مودمت دنبال گزینه L2TP بگرد و اونجا یه امتحانی بکن
اگه مودمت همچین گزینه ای داشت یه عکس ازش بگیر اینجا بزار شاید تونستم کمکت کنم

MILIN3M
21-01-2011, 16:10
با این وضعیت احتمالا مشکل از پورت lan هست
البته شما یکبار درایور کارت شبکه رو uninstall کن و بعد دوباره نصبش کن
دقت کن که وقتی کابل رو به پورت lan میزنی باید چراغ act روشن بشه
ببین این اتفاق میفته ؟

---------- Post added at 02:42 PM ---------- Previous post was at 02:38 PM ----------

نصب کردمش باز اما همونه وضعش
کابل هم که میزنم چراغ پشت کیس فک کنم یا زرد بود یا نارنجی

farshidcivil
21-01-2011, 16:52
سلام
ویندوزمو تازه عوض کردم ولی کارت شبکه رو نمیشناسه و واسه همین نمیتونم با ADSL به نت وصل شم، درایورشو از رو درایوره مادربرد تصب کردم فایده ای نداشت، از خود سایتشم دانلود کردم بازم نشناختتش و تو Device manager علامت سوال زرد رنگ جلو network controller پا برجاست،
دو تا سیستم عامل دارم که هم تو XP و هم تو 7 این مشکلو دارم (تو 7 کلا کانکشن هم نمیتونم بسازم و pppoe کلا وجود نداره، حتی dial up رو هم نمیشناسه)

solo8
21-01-2011, 18:01
شما باید مودم رو در حالت PPPoE کانفیگ کنید و DHCP رو هم فعال کنید
این کار رو کردین ؟

خب معلومه دیگه یه نقصی توی کانفینگ مودم هست.....یه جایی رو اشتباه زدی اینا رو چک کن:
1.vpi+vci+pass+user
2.اسپلیتر.
دوستان مرسی
طاقت نیاوردم همون صبح مودم رو ریست کردم و دوباره برنامه ریزیش کردم.الانم درست شده.فک کنم مشکل از vci , vcp بوده!

golabi2
21-01-2011, 21:22
سلام
مودم من تو حالت اتوماتیک کانفیگش کردم،اما میخوام از سرویس شبانه استفاده کنم،چه جوری باید کانفیگ کنم که با کانکشن وصل بشه؟!
یه سئوال دیگه:تو حالت کانکشن وایرلس با گوشی موبایل غیر قابل استفاده میشه،با بقیه دستگاه هم اینطوریه؟!

mehshad
21-01-2011, 22:46
اگه مودم رو در حالت PPPoE کانفیگ کردی که دیگه نمیتونی از کانکشن دستی برای اتصال استفاده کنی
اگه میخوای با کانکشن به اینترنت وصل شی باید از حالت bridge استفاده کنی
البته اگه بخوای همچنان بصورت اتوماتیک به اینترنت وصل شی و از اکانت شبانه هم استفاده کنی باید موقع ساعت شبانه وارد تنظیمات مودم بشی و یوزر و پسورد شبانه رو وارد کنی

حتما از صبانت سرویس گرفتی که برای ساعت شبانه باید یوزر و پسورد جدا استفاده کنی

farshidcivil
21-01-2011, 22:51
چرا وقتی Ip رو تو IE برای کانفیگ مودم میزنم صفحه کانفیگ ظاهر نمیشه؟
(Tp link-8811)

babak0086
21-01-2011, 23:07
با سلام خدمت اساتيد انجمن

مدل مودم Adsl من tp link 8811 هستش ، تو xp هم نصب كردم كار مي كنه ، ولي توي وين 7 نصب مي كنم ولي به تنظيمات Connection گير ميده ، لطفا اگه كسي ميرونه راهنمايي كنه

پيشاپيش ممنون

golabi2
21-01-2011, 23:28
اگه مودم رو در حالت PPPoE کانفیگ کردی که دیگه نمیتونی از کانکشن دستی برای اتصال استفاده کنی
اگه میخوای با کانکشن به اینترنت وصل شی باید از حالت bridge استفاده کنی
البته اگه بخوای همچنان بصورت اتوماتیک به اینترنت وصل شی و از اکانت شبانه هم استفاده کنی باید موقع ساعت شبانه وارد تنظیمات مودم بشی و یوزر و پسورد شبانه رو وارد کنی

حتما از صبانت سرویس گرفتی که برای ساعت شبانه باید یوزر و پسورد جدا استفاده کنی
آره از صبانت گرفتم...
بعد از کانفیگ کردن یه کانکشن بسازم حله؟!

mehshad
21-01-2011, 23:30
چرا وقتی Ip رو تو IE برای کانفیگ مودم میزنم صفحه کانفیگ ظاهر نمیشه؟
(Tp link-8811)

به کارت شبکه ات به صورت دستی ip بده ببین درست میشه یا نه ؟

---------- Post added at 11:30 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

آره از صبانت گرفتم...
بعد از کانفیگ کردن یه کانکشن بسازم حله؟!

مودم رو تو حالت bridge کانفیگ کن و بعد یه کانکشن بساز و تمومه

golabi2
21-01-2011, 23:42
الان تو حالت bridge کانفیگ کردم،کانکشنم ساختم ولی invalid username pass میده!برای این حالت حتما باید از کابل استفاده کرد؟!کارت شبکه من وایرلسه....

mehshad
22-01-2011, 00:09
الان تو حالت bridge کانفیگ کردم،کانکشنم ساختم ولی invalid username pass میده!برای این حالت حتما باید از کابل استفاده کرد؟!کارت شبکه من وایرلسه....

احتمالا چون تنظیم در حالت PPPoE رو از توی مودم remove نکردی مودمت هنوز به صورت اتوماتیک کانکته و بهمین خاطر error میده
اول اونو پاک کن بعد مودم رو ریستارت کن و بعد در حالت PPPoE کانگیکش کن

mehshad
22-01-2011, 00:31
با سلام خدمت اساتيد انجمن

مدل مودم Adsl من tp link 8811 هستش ، تو xp هم نصب كردم كار مي كنه ، ولي توي وين 7 نصب مي كنم ولي به تنظيمات Connection گير ميده ، لطفا اگه كسي ميرونه راهنمايي كنه

پيشاپيش ممنون

شما دقیقا مشکلت چیه ؟ با کابل lan مودمت رو وصل کردی یا با usb ؟

---------- Post added at 12:31 AM ---------- Previous post was at 12:27 AM ----------

نصب کردمش باز اما همونه وضعش
کابل هم که میزنم چراغ پشت کیس فک کنم یا زرد بود یا نارنجی

شما فایروالی روی سیستمت نصب کردی ؟

golabi2
22-01-2011, 14:04
احتمالا چون تنظیم در حالت PPPoE رو از توی مودم remove نکردی مودمت هنوز به صورت اتوماتیک کانکته و بهمین خاطر error میده
اول اونو پاک کن بعد مودم رو ریستارت کن و بعد در حالت PPPoE کانگیکش کن
این کارام کردم ولی جواب نمیده!باز همون error رو موقع وصل شدن میده...

reza41
22-01-2011, 15:20
سلام.
دوستان من مودم وایرلس دارم. میخواستم ببینم آیا امکانش هست که وقتی مودم در حالت Bridge تنظیم شده و با کانکشن متصل به اینترنت میشم به وسیله وایرلس هم متصل به اینترنت بشم؟
تا جایی که من خوندم و سعی کردم ظاهرا اگر بخوام از طریق وایرلس متصل به اینترنت بشم حتما باید مودم رو در حالت PPPoE تنظیم کرد درسته؟

a6l3i
22-01-2011, 16:11
سلام.
دوستان من مودم وایرلس دارم. میخواستم ببینم آیا امکانش هست که وقتی مودم در حالت Bridge تنظیم شده و با کانکشن متصل به اینترنت میشم به وسیله وایرلس هم متصل به اینترنت بشم؟
تا جایی که من خوندم و سعی کردم ظاهرا اگر بخوام از طریق وایرلس متصل به اینترنت بشم حتما باید مودم رو در حالت PPPoE تنظیم کرد درسته؟
سلام
کاملا همین طوره

yell
22-01-2011, 19:23
درود !
این تاپیک خیلی شلوغه من نتونستم همشو بخونم !
میشه مودم ای دی اس ال وایرلس با برد خوب و قیمت 70 - 80 معرفی کنید ؟
دی لینک یا تی پی لنک یا لینکسیس .

joe_satriani
22-01-2011, 19:56
درود !

با سلام
خوب طبعا linksys پيشنهاد ميشه

موفق باشيد.

mehshad
22-01-2011, 22:54
این کارام کردم ولی جواب نمیده!باز همون error رو موقع وصل شدن میده...

شما با کابل مودمت رو وصل کن ببین باز هم مشکل داری ؟

golabi2
22-01-2011, 23:32
بله با کابل هم این مشکلو دارم

mehshad
23-01-2011, 01:03
درود !

مودمهای linksys خوب هستن اما مشکلشون اینه که انتن هاشون داخلیه و نمیتونی تقویت شون کنی
با بودجه 80 تومنی هم فقط میشه wag 120n خرید که انتنش 2 dbi هست و بردش فقط برای فضای یه خونه خوبه

اما با این پول میشه یه مدل از مودمهای tplink رو گرفت که هم آنتن هاش جداشدنیه و هم نرخ انتقال اطلاعاتش 300 mb هست مثل TD-W8961ND

---------- Post added at 01:03 AM ---------- Previous post was at 01:00 AM ----------

بله با کابل هم این مشکلو دارم

یعنی کلا با حالت bridge مشکل داری ؟
مودم رو ریست کردی بعد دوباره امتحان کنی ؟

babak0086
23-01-2011, 01:09
[QUOTE=mehshad;5790574]شما دقیقا مشکلت چیه ؟ با کابل lan مودمت رو وصل کردی یا با usb ؟

---------- Post added at 12:31 AM ---------- Previous post was at 12:27 AM ----------

اول از راهنماييت ممنون
من با Lan ‌وصل كردم
بعد تمام تنظيمات PPPoE را و VCI و VPI را انجام دادم طبق دفترچه TP LINK از طريق مرورگر
اما وقتي ميخوام توي 7 يه سايتي رو باز كنم ، باز نمي كنه
نميدونم آيا باز هم بايد Broadband Connection درست كنم مثل XP يا نه ؟؟؟؟
اگه جواب مثبته لطفا راهنمايي كامل
دمت گرم

koorosh2500
23-01-2011, 01:58

با بودجه 80 تومنی هم فقط میشه wag 120n خرید که انتنش 2 dbi هست و بردش فقط برای فضای یه خونه خوبه

اما با این پول میشه یه مدل از مودمهای tplink رو گرفت که هم آنتن هاش جداشدنیه و هم نرخ انتقال اطلاعاتش 300 mb هست مثل TD-W8961ND

لینکسیس درسته که آنتنش داخلیه با این وجود بهترین مارک بازاره.
ولی اگر مودم با آنتن خارجی جداشدنی بخواهید من Zyxel وایرلس مدل P-660HW-T1 v3 رو پیشنهاد می دم که شخصا استفاده می کنم و تا الان که عالی بوده.حدودا 85000 تومان

yell
23-01-2011, 09:41
درود !
ممنونم از همه دوستان .
تصمیم گرفتم linksys 120n بگیرم . اما اخبار متناقضی شنیدم . اینکه قطع و وصل میشه یا ...
مشکل باآپگرید حل میشه ؟
در کل پیشنهادتون چی هست ؟
سپاس !

omid_egh
23-01-2011, 10:03
درود !

من موقعه ای که میخواستم مودم بگیرم به دلیل اینکه میخواستم بردش بین طبقه 2 و 4 برسه یه جورایی پدر در اومد ولی tp link گرفتم الانم ازش راضیم خیلی عالیه بیشتر از اون چیزی که می خواستم باحاله بردش واقعا عالیه هم عمودی هم افقی مودلشم w8960n قیمتشم اونموقع 80000 تومن بود 4 پورت هست

golabi2
23-01-2011, 10:34
آره مودم رو ریست کردم دوباره تو حالت بریج کانفیگ کردم ،کانکشنک ساختم ولی باز error داد...هم رو حالت کابلی هم رو حالت وایرلس!:19:

mehshad
23-01-2011, 11:24
درود !
ممنونم از همه دوستان .
تصمیم گرفتم linksys 120n بگیرم . اما اخبار متناقضی شنیدم . اینکه قطع و وصل میشه یا ...
مشکل باآپگرید حل میشه ؟
در کل پیشنهادتون چی هست ؟
سپاس !

یکی از دوستان همین فروم با مودمش که linksys بود مشکل داشت که من بهش پیشنهاد کردم که فریمور رو آپگرید کنه
ولی اون یه لینک بهم داد که آدرس فروم خود linksys بود و خیلی ها با این مدل مشکل داشتن و با آپگرید هم مشکلشون حل نشده بود
جالب هم اینجاست که من همین حرفها رو به یکی از دوستانم که قصد خرید همین مدل رو داشت زدم ولی اون
رفت و خریدش و دچار مشکل شد و ...

البته اینها دلیل نمیشه بگیم این مودم کلا مشکل داره شاید مودم شما هیچ وقت مشکل پیدا نکنه

بهرحال تصمیم با خودته

اون مدل tplink رو که من بهت گفتم و همچنین یکی از دوستان معرفی کردن رو هم در نظر داشته باش

mehshad
23-01-2011, 11:38
آره مودم رو ریست کردم دوباره تو حالت بریج کانفیگ کردم ،کانکشنک ساختم ولی باز error داد...هم رو حالت کابلی هم رو حالت وایرلس!:19:

میشه بگی دقیقا چه error ی میده ؟

yell
23-01-2011, 12:00
آقا ممنون .
من برد زیای نمیخوام . یه خونه 200-250مترو پوشش بده بسته .
ولی چشمم رو این لینکسیسه . خیلی شیکه . تی پی لینکم خوبه .
ممنون باز . راستی الان تی پی لینکو قیمت کردم . 72 تومان ، لینکسیس 74 تومان .

yell
23-01-2011, 12:14
نظرت در مورد لینکسیس WRT120N چیه ؟
مشخصاتش :
Model: WRT120N
Standards: IEEE 802.3u and 802.11
LEDs: Power, Internet, Wireless, Wi-Fi Protected Setup™, Ethernet (1-4)
Ports: Internet, Ethernet (1-4), Power
Buttons: Reset, Wi-Fi Protected Setup™
Cabling Type: Cat 5
# of Antennas: 2 (internal)
Modulations: 802.11b: CCK/QPSK, BPSK
802.11g: OFDM/BPSK, QPSK, 16-QAM, 64-QAM
802.11n: OFDM/BPSK, QPSK, 16-QAM, 64-QAM
Transmitted Power in dBm: 802.11b: 16.5 ± 1.5dBm (typical)
802.11g: 13.5 ± 1.5dBm (typical)
802.11n: 13.5 ± 1.5dBm (typical)
Receive Sensitivity in dBm: -94dBm (typical) @ 1Mbps
-90dBm (typical) @ 11Mbps
-75dBm (typical) @ 54Mbps
Antenna Gain in dBi: 2.0 (max)
UPnP able/cert: Able
Wireless Security: Wi-Fi Protected Access™ 2 (WPA2), WEP, Wireless MAC Filtering
Security Key Bits: Up to 128-Bit Encryption
OS Requirements: Windows XP, Vista, or Vista 64-bit edition with latest updates (for Network Magic and Setup Wizard), Mac OS X 10.4 or higher (for Setup Wizard)
Key Features
Internet-sharing Router and 4-port Switch, with a built in speed and range enhanced Wireless Access Point
Double the speed of G when used with Wi-Fi Certified Draft 802.11n devices. Also works great with older G products
Includes four Fast Ethernet ports for your wired computers and devices
Wi-Fi Protected Setup helps make wireless configuration secure and push button easy
Wireless signals are protected by industrial-strength WPA2 encryption, and your network is protected from most known Internet attacks by a powerful SPI firewall
Easy to install on a Windows PC or Mac with Cisco Setup Wizard
Included Network Magic software helps manage and optimize your network
Includes 30-Day Free Trial of Trend Micro Internet Security software to help protect against viruses, spyware, and identity theft
All ports support Auto-Crossover (MDI/MDI-X) -- no need for crossover cables
Complies with IEEE 802.11g and 802.11b standards, and compatible with some IEEE 802.11n draft 2.0 features
قیمت : 65 تومان

ali_disslove
23-01-2011, 15:35
با سلام

ببخشید من میخواستم حالتی رو توی مودم انتخاب کنم که مثل الان که ppoe هست و همیشه وصله نباشه میخوام خودم توی ویندوز یوزر پسوردمو وارد کنمو کانکت بزنم

از طرفیم میخوام وایرلسو به اشتراک بزارم بدون اینکه کامپیوترم روشن باشه و فقط با روشن کردن مودم وایرلس داشته باشم

باید چه حالتی رو انتخاب کنم ؟

noshan
23-01-2011, 15:49
سلام
من یه مودم سیمفونی گرفتم روز اول کانفیگ شد و به اینترنت وصل شدم ولی روز بعد که خواستم به اینترنت وصل شم دیگه نتونشتم کانفیگش کنم حتی داخل تنظیماتش هم نرفت
لطفا کمک کنید
آیا قابل رفع هست یا باید یه مودم دیگه بگیرم

koorosh2500
23-01-2011, 17:18
سلام
من یه مودم سیمفونی گرفتم روز اول کانفیگ شد و به اینترنت وصل شدم ولی روز بعد که خواستم به اینترنت وصل شم دیگه نتونشتم کانفیگش کنم حتی داخل تنظیماتش هم نرفت
لطفا کمک کنید

البته مودم من سیمفونی نیست ولی در حالت کلی قابل رفعه و کافیه شما یکبار مودم رو ریست بکنید و مجددا کانفیگ بکنید.
ریست کردن مودمها هم با هم فرق می کنه و باید به دفترچه مودمتون مراجعه کنید

mehshad
23-01-2011, 18:49
با سلام

ببخشید من میخواستم حالتی رو توی مودم انتخاب کنم که مثل الان که ppoe هست و همیشه وصله نباشه میخوام خودم توی ویندوز یوزر پسوردمو وارد کنمو کانکت بزنم

از طرفیم میخوام وایرلسو به اشتراک بزارم بدون اینکه کامپیوترم روشن باشه و فقط با روشن کردن مودم وایرلس داشته باشم

باید چه حالتی رو انتخاب کنم ؟

اگه میخوای مودمت به صورت اتوماتیک به اینترنت وصل نشه باید مودم رو در حالت Bridge کانفیگ کنی اینطوری که کانکشن هم میسازی که هر وقت خواستی به اینترنت وصل شی یوزر و پسورد رو وارد میکنی و کانکت رو میزنی

برای حالت وایرلس هم کافیه که وایرلس رو در مودم فعال کنی اینطوری میتونی از وایرلس هم استفاده کنی

---------- Post added at 06:49 PM ---------- Previous post was at 06:45 PM ----------

سلام
لطفا کمک کنید

شما به کارت شبکه ات به صورت دستی ip بده احتمالا مشکلت حل میشه

ali_disslove
23-01-2011, 19:20
اگه میخوای مودمت به صورت اتوماتیک به اینترنت وصل نشه باید مودم رو در حالت Bridge کانفیگ کنی اینطوری که کانکشن هم میسازی که هر وقت خواستی به اینترنت وصل شی یوزر و پسورد رو وارد میکنی و کانکت رو میزنی

برای حالت وایرلس هم کافیه که وایرلس رو در مودم فعال کنی اینطوری میتونی از وایرلس هم استفاده کنی

---------- Post added at 06:49 PM ---------- Previous post was at 06:45 PM ----------

ممنون --من یه گزینه 1483 بریج دارم -همینه ؟

خوب بعد توی ویندوز سون دقیقا چه جوری کانکشن بسازم--شرمنده من بلد نسیتم

رفتم روی بریج اما روی کامپیوتره که روی نوار استارت کنار ساعته هست یه علامت خطر نارنجی اومده فکر کنم ماله نداشتنه کانکشنه هر کاریم میکنم کانکشن نمیتونم بسازم واسه همین مجبور شدم به ppoe برگردم تا همین پستو بزنم

اون وقت اگه رو بریج برم حتی اگه کامپیوتر خاموش باشه میتونم از وایرلس استفاده کنم ؟؟

joe_satriani
23-01-2011, 19:48
آقا ممنون .
من برد زیای نمیخوام . یه خونه 200-250مترو پوشش بده بسته .
ولی چشمم رو این لینکسیسه . خیلی شیکه . تی پی لینکم خوبه .
ممنون باز . راستی الان تی پی لینکو قیمت کردم . 72 تومان ، لینکسیس 74 تومان .

با سلام
linksys مارك خوب و معتبريه
اكثر مودم هاي وايرلس نهايتا تا برد 100 متر رو به زور جواب ميدن
شما براي بيشتر از اين مسافت بايد از يه چيزي مثه اكسس پوينت يا ريپيتر استفاده كنيد كه بتونه امواج رو تقويت كنه

موفق باشيد.

نظرت در مورد لینکسیس WRT120N چیه ؟
مشخصاتش :
Model: WRT120N
Standards: IEEE 802.3u and 802.11
LEDs: Power, Internet, Wireless, Wi-Fi Protected Setup™, Ethernet (1-4)
Ports: Internet, Ethernet (1-4), Power
Buttons: Reset, Wi-Fi Protected Setup™
Cabling Type: Cat 5
# of Antennas: 2 (internal)
Modulations: 802.11b: CCK/QPSK, BPSK
802.11g: OFDM/BPSK, QPSK, 16-QAM, 64-QAM
802.11n: OFDM/BPSK, QPSK, 16-QAM, 64-QAM
Transmitted Power in dBm: 802.11b: 16.5 ± 1.5dBm (typical)
802.11g: 13.5 ± 1.5dBm (typical)
802.11n: 13.5 ± 1.5dBm (typical)
Receive Sensitivity in dBm: -94dBm (typical) @ 1Mbps
-90dBm (typical) @ 11Mbps
-75dBm (typical) @ 54Mbps
Antenna Gain in dBi: 2.0 (max)
UPnP able/cert: Able
Wireless Security: Wi-Fi Protected Access™ 2 (WPA2), WEP, Wireless MAC Filtering
Security Key Bits: Up to 128-Bit Encryption
OS Requirements: Windows XP, Vista, or Vista 64-bit edition with latest updates (for Network Magic and Setup Wizard), Mac OS X 10.4 or higher (for Setup Wizard)
Key Features
Internet-sharing Router and 4-port Switch, with a built in speed and range enhanced Wireless Access Point
Double the speed of G when used with Wi-Fi Certified Draft 802.11n devices. Also works great with older G products
Includes four Fast Ethernet ports for your wired computers and devices
Wi-Fi Protected Setup helps make wireless configuration secure and push button easy
Wireless signals are protected by industrial-strength WPA2 encryption, and your network is protected from most known Internet attacks by a powerful SPI firewall
Easy to install on a Windows PC or Mac with Cisco Setup Wizard
Included Network Magic software helps manage and optimize your network
Includes 30-Day Free Trial of Trend Micro Internet Security software to help protect against viruses, spyware, and identity theft
All ports support Auto-Crossover (MDI/MDI-X) -- no need for crossover cables
Complies with IEEE 802.11g and 802.11b standards, and compatible with some IEEE 802.11n draft 2.0 features
قیمت : 65 تومان

با سلام
اگه ميتونيد بيشتر هزينه كنيد مدل هاي جديدتر linksys رو بخريد
البته اين مدل هم خوبه

موفق باشيد.

mehshad
23-01-2011, 21:21
ممنون --من یه گزینه 1483 بریج دارم -همینه ؟

خوب بعد توی ویندوز سون دقیقا چه جوری کانکشن بسازم--شرمنده من بلد نسیتم

رفتم روی بریج اما روی کامپیوتره که روی نوار استارت کنار ساعته هست یه علامت خطر نارنجی اومده فکر کنم ماله نداشتنه کانکشنه هر کاریم میکنم کانکشن نمیتونم بسازم واسه همین مجبور شدم به ppoe برگردم تا همین پستو بزنم

اون وقت اگه رو بریج برم حتی اگه کامپیوتر خاموش باشه میتونم از وایرلس استفاده کنم ؟؟

اول مودم رو روی حالت bridge بزار و بعد اینطوری یه کانکشن بساز :
از control panel برو به network and sharing
روی گزینه set up a new connection or network کلیک کن
بعد گزینه اول یعنی connect to internet رو انتخاب کن و next رو بزن
ودر صفحه بعد روی گزینه broadband کلیک کن
در صفحه بعد هم یوزر و پسورد رو انتخاب کن و connect رو بزن

شما اگه وایرلس رو فعال کنی مودمت در هر حالتی که باشه میتونی ازش استفاده کنی
اگه حالت PPPoE باشه وایرلست همراه با اینترنت هم هست ولی اگه Bridge باشه فقط وایرلس داری

ali_disslove
24-01-2011, 00:29
اول مودم رو روی حالت bridge بزار و بعد اینطوری یه کانکشن بساز :
از control panel برو به network and sharing
روی گزینه set up a new connection or network کلیک کن
بعد گزینه اول یعنی connect to internet رو انتخاب کن و next رو بزن
ودر صفحه بعد روی گزینه broadband کلیک کن
در صفحه بعد هم یوزر و پسورد رو انتخاب کن و connect رو بزن

شما اگه وایرلس رو فعال کنی مودمت در هر حالتی که باشه میتونی ازش استفاده کنی
اگه حالت PPPoE باشه وایرلست همراه با اینترنت هم هست ولی اگه Bridge باشه فقط وایرلس داری

ببخشید من این کارو کردم اما دیگه وصل نمیشه و ارور 691 میده

یوزر و پسوردم درست زدم اما وقتی برگشتم به ppoe درست شد دوباره

mehshad
24-01-2011, 01:09
ببخشید من این کارو کردم اما دیگه وصل نمیشه و ارور 691 میده

یوزر و پسوردم درست زدم اما وقتی برگشتم به ppoe درست شد دوباره

قبل از اینکه مودم رو روی حالت bridge بزاری تنظیمات قبلی رو که در حالت PPPoE بود از توی مودم remove کردی ؟

ali_disslove
24-01-2011, 02:09
قبل از اینکه مودم رو روی حالت bridge بزاری تنظیمات قبلی رو که در حالت PPPoE بود از توی مودم remove کردی ؟

نه چه جوری remove کنم ؟وقتی اینو بسازم خوب اون یکی پاک میشه دیگه

mehshad
24-01-2011, 03:14
نه چه جوری remove کنم ؟وقتی اینو بسازم خوب اون یکی پاک میشه دیگه

نه پاک نمیشه
شما از منوی مودمت برو قسمت setup و کانفیگ قبلی رو پاک کن

البته به احتمال زیاد منوی مودم شما با من فرق میکنه ولی خب روند کار یکیه

golabi2
24-01-2011, 06:38
گفتم که imvalid user/pass

MILIN3M
24-01-2011, 10:27
شما فایروالی روی سیستمت نصب کردی ؟

خوده ویندوز روشنه و فک کنم انتی ویروس نود32 هم داشته باشه

yell
24-01-2011, 14:18
ممنون از همه .
چون بعضی وقتا لینکسیس مشکل داره ، تصمیم گرفتم تی پی لینک TD-W8961ND رو بگیرم .
چطوره ؟
70000 تومانه .

reza-ps3
24-01-2011, 18:09
سلام دوستان عزیز
من از شاتل سرویس میگیرم و مودمم zyxel p-660ru-t1 v3s هست و میخوام مودم رو عوض کنم و یه TD-W8961ND بگیرم ایا مودم خوبیه لطفا من رو در انتخاب مودم راهنمایی کنید

reza-ps3
24-01-2011, 19:46
سلام دوستان عزیز
من از شاتل سرویس میگیرم و مودمم zyxel p-660ru-t1 v3s هست و میخوام مودم رو عوض کنم و یه TD-W8961ND بگیرم ایا مودم خوبیه لطفا من رو در انتخاب مودم راهنمایی کنید

مثل اینکه کسی دلش نمیخواد من رو راهنمایی کنه:41:

shahramcat
24-01-2011, 20:16
سلام

دوستان مودم وایرلس Linksys 120N یا Tplink W8950ND رو که هردو سری N هستن توصیه میکنن ؟

برای وصل شدن به Iphone 3GS تو خونه میخام .

ممنون

smallfrank
24-01-2011, 20:58
سلام دوستان

ببخشید تا 30 تومن چی پیشنهاد میشه ؟
یه دو پورت خوب پیدا میشه ؟

ممنون

mehshad
25-01-2011, 00:34
گفتم که imvalid user/pass

ببین دوست عزیز شما این مراحل رو به ترتیب انجام بده من مطمئنم که مشکلت حل میشه :
مودم رو ریست کن و با کابل به سیستمت وصل کن ( دقت کن که کارت شبکه وایرلست به مودمت کانکت نباشه )
به کارت شبکه ات دستی ip بده و وارد تنظیمات مودمت شو در حالت bridge کانفیگش کن
بعد هم یه کانکشن بساز و یوزر و پسورد رو وارد کن و کانکت رو بزن

mehshad
25-01-2011, 01:00
خوده ویندوز روشنه و فک کنم انتی ویروس نود32 هم داشته باشه

دوست عزیز شما روی local area connection دبل کلیک کن و بعد روی details کلیک کن و یه عکس از هردوشون بگیر اینجا بزار
میخوام بدونم کارت شبکه ات به مودمت وصله و IP گرفته ؟

مثل این :

در مورد آنتی ویروست هم مطمئن شو که اگه نسخه smart security هست ترافیک شبکه رو block نکرده باشه

mehshad
25-01-2011, 01:23
ممنون از همه .
چون بعضی وقتا لینکسیس مشکل داره ، تصمیم گرفتم تی پی لینک TD-W8961ND رو بگیرم .
چطوره ؟
70000 تومانه .

دوست عزیز این مدل tplink امکانات خیلی خوبی داره و با اون قیمت کاملا ارزش خرید داره
ولی یادت باشه اگه برای کار خونه میخوای یه مودم 45 تومنی هم کارت رو راه میندازه

---------- Post added at 01:19 AM ---------- Previous post was at 01:15 AM ----------

سلام دوستان عزیز

همینطور که به این دوستمون هم گفتم با توجه به قیمتش مودم خوبیه
البته یادمه یکی از دوستان اینجا این مودم رو گرفته بود و باهاش مشکل داشت ولی فکر نمیکنم مورد خاصی باشه

---------- Post added at 01:23 AM ---------- Previous post was at 01:19 AM ----------

سلام دوستان

ببخشید تا 30 تومن چی پیشنهاد میشه ؟
یه دو پورت خوب پیدا میشه ؟

ممنون

اگه یه مودم ارزون قیمت میخوای dlink 2520u که قیمتش 20 تا 25 تومنه
یه پورت lan داره یه پورت usb

mehshad
25-01-2011, 01:39
سلام

دوستان مودم وایرلس Linksys 120N یا Tplink W8950ND رو که هردو سری N هستن توصیه میکنن ؟

برای وصل شدن به Iphone 3GS تو خونه میخام .

ممنون

از اونجایی که آیفون از استاندارد 802.11 b/g پشتیبانی میکنه پس فرقی نمیکنه که مودمت از سری n باشه
بهرحال اگه قراره هزینه کنی بهتره Tplink W8961ND بگیری

elvin_1987
25-01-2011, 11:14
دوستان من دیروز مودم دی لینک2730 گرفتم و در دو حالت تنظیم کردم هم بریدنگ هم پی پی ای پی ای در حالت پی پی ای پی ای که تنظیم مکردم یکبار چراغ اینترنت سبز میشد یکبار دیگه قرمز بعد 2 3 تا صفحه باز میکرد اینترنت می خوابید صفح لود نمیشد با مودم تی پی8811 امتحان کردم اینترنتنم مشکلی نداشت.با وایرلسم وصل میشدم 1 صفحه باز میکردم باز دیتا می خوابید رسیو پایین بود دیگه صفحه باز نمیکرد.
دوستان مشکل از کجا بوده راسی سروریس من اسیا تک در شهرستان هست.

اینم بگم رفتم مودم رو تو سایت رسمیش رجیستر کنم ثبت کنم که گفت همچین مدل مودی نیست.!!!!!
اما برد وایرلس رو رو فرکانس جی امتحان کرو تا 3 طبقه پایین می رفتم خوب انتن میداد.

تی پی لینک8901 هم این مشکل رو داره؟
من تو مودم دی لینک2730 VPI va VCI رو دقیق می دام یکبار روشن میشد چراغ اینترنت یکبار هم قط میشد قرمز میشد .گفتم شاید مشگل از خط و ای اس پی هست مودم تی پی8811 رو وصل کردم مثل ساعت کار کرد برام.به نظرت مشکل از کجاست؟
اخه اگه وی پی ای و وی سی ار رو اشتباه زدم که نباید وصل میشد به اینترنت.وصلم میشد چند صفحه باز میکرد دیگه بالا نمیومد صفحات.با وایرلسم وصل میشد یوزر پس می دادم چراغ اینترنت هم روشن سبز بود اما باز تو لپتاپم صفحه باز نمی شد یا می شد هم 1 2 صفحه باز میشد دیگه باز نمیکرد.مشکل سخت افزاری مدم هست یا نرم افزاری؟

دیگه گیج شدم . دیروز مودم رو فروختم رفت اعصابم به هم زده بود.حالا دوستان تی پی لینک8901 هم همچین مشکلاتی رو داره؟اگه داره بگین بچسبم به این مودم تی پی8811 خودم که ماهه تا حالا اذیتم نکرده

havzhen
25-01-2011, 12:59
سلام خدمت دوستان من ميخام بر روي دو سيستم از طريق مودمTPLINK8611 از اينترنت استفاده كنم ممنون ميشم راهنمايي كنيد

mehshad
25-01-2011, 13:12
دوستان من دیروز مودم دی لینک2730 گرفتم و در دو حالت تنظیم کردم هم بریدنگ هم پی پی ای پی ای در حالت پی پی ای پی ای که تنظیم مکردم یکبار چراغ اینترنت سبز میشد یکبار دیگه قرمز بعد 2 3 تا صفحه باز میکرد اینترنت می خوابید صفح لود نمیشد با مودم تی پی8811 امتحان کردم اینترنتنم مشکلی نداشت.با وایرلسم وصل میشدم 1 صفحه باز میکردم باز دیتا می خوابید رسیو پایین بود دیگه صفحه باز نمیکرد.
دوستان مشکل از کجا بوده راسی سروریس من اسیا تک در شهرستان هست.

اینم بگم رفتم مودم رو تو سایت رسمیش رجیستر کنم ثبت کنم که گفت همچین مدل مودی نیست.!!!!!
اما برد وایرلس رو رو فرکانس جی امتحان کرو تا 3 طبقه پایین می رفتم خوب انتن میداد.

تی پی لینک8901 هم این مشکل رو داره؟
من تو مودم دی لینک2730 VPI va VCI رو دقیق می دام یکبار روشن میشد چراغ اینترنت یکبار هم قط میشد قرمز میشد .گفتم شاید مشگل از خط و ای اس پی هست مودم تی پی8811 رو وصل کردم مثل ساعت کار کرد برام.به نظرت مشکل از کجاست؟
اخه اگه وی پی ای و وی سی ار رو اشتباه زدم که نباید وصل میشد به اینترنت.وصلم میشد چند صفحه باز میکرد دیگه بالا نمیومد صفحات.با وایرلسم وصل میشد یوزر پس می دادم چراغ اینترنت هم روشن سبز بود اما باز تو لپتاپم صفحه باز نمی شد یا می شد هم 1 2 صفحه باز میشد دیگه باز نمیکرد.مشکل سخت افزاری مدم هست یا نرم افزاری؟

دیگه گیج شدم . دیروز مودم رو فروختم رفت اعصابم به هم زده بود.حالا دوستان تی پی لینک8901 هم همچین مشکلاتی رو داره؟اگه داره بگین بچسبم به این مودم تی پی8811 خودم که ماهه تا حالا اذیتم نکرده

دوست عزیز مشکل از خود شما بود نه مودم
شما با کانفیگ مودم در دو حالت bridge و PPPoE مودم رو دیونه کردین !
نقطه ضعف مودمهای dlink اینه که در دو حالت کانفیگ بشن
البته برای همه مودمها هم تنظیم در دو حالت غیر منطقیه و باعث مشکل میشه

mehshad
25-01-2011, 13:19
سلام خدمت دوستان من ميخام بر روي دو سيستم از طريق مودمTPLINK8611 از اينترنت استفاده كنم ممنون ميشم راهنمايي كنيد

مودم شما یه پورت داره پس باید یه سوییچر بگیری و به مودم وصل کنی
مودم رو هم در حالت PPPoE کانفیگ کن

elvin_1987
25-01-2011, 13:37
دوست عزیز مشکل از خود شما بود نه مودم
شما با کانفیگ مودم در دو حالت bridge و PPPoE مودم رو دیونه کردین !
نقطه ضعف مودمهای dlink اینه که در دو حالت کانفیگ بشن
البته برای همه مودمها هم تنظیم در دو حالت غیر منطقیه و باعث مشکل میشه
دوست عزیز هم زمتن تنظیم نکردم یکبار رو بریدنگ و یکبار هم پی پی پی او ایی .هر 2 تا تنظیم باهم انجام ندادم.اصلا این مودم VPI va VCI که هم شماره ثپت شه قبول نمی کنه امتحان کردم ارور می ده فقط میشه از یک VPI va VCI یکبار استفاده کرد و اجازه نمی ده تنظیم دوم رو با همان وی سی ای وی پی ای انجام بدی.

بنظر شما مشکل سخت افزاری نبوده.اخه همچین مدلی تو سایت تی پی لینک نیست جهت ثپت کردنش!!!!
دوستان مودم دی لینک2730 دارن راضی هستن؟

من می خوام تی پی لینک بگیرم8901 چطور مودمی هست مشکلاتی که گفتم داره این تی پی8901؟:11:

ali_disslove
25-01-2011, 14:25
نه پاک نمیشه
شما از منوی مودمت برو قسمت setup و کانفیگ قبلی رو پاک کن

البته به احتمال زیاد منوی مودم شما با من فرق میکنه ولی خب روند کار یکیه

من نتونستم ppoe قبلیم رو پاک کنم (یعنی پیداش نکردم)مودمو از پشت ریست کردم و تمام تنظیمات صفر صفر(کارخانه ای) شد این دفعه روی بریج تنظیم کردم اما بازم توی ویندوز مشکل دارم و وصل نمیشه و همون ارور 691 رو میده

چی کار کنم ؟یعنی من نمیتونم بریج وصل شم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

yazar124
25-01-2011, 15:33
سلام
من TP-link TL-wn321g خریدم ولی نمی تونم تو PC استفاده کنم
ویندوزم 7 هست

havzhen
25-01-2011, 17:55
مودم شما یه پورت داره پس باید یه سوییچر بگیری و به مودم وصل کنی
مودم رو هم در حالت PPPoE کانفیگ کن

دست شما دردنكنه دوست عزيز سوييچر چيه چي بخرم و چطوري ازش استفاده كنم
راستي نميشه يك سيستم رو با پورت usb ,و براي ديگري از lan استفاده كنم

yell
25-01-2011, 18:19
مرسی از همه
حرفت منطقی بود مهشاد . تصمیم گرفتم مودم TP-Link TD-W8901G رو بگیرم .
40000 تومانه .
نظرت چیه ؟

joe_satriani
25-01-2011, 18:55
من نتونستم ppoe قبلیم رو پاک کنم (یعنی پیداش نکردم)مودمو از پشت ریست کردم و تمام تنظیمات صفر صفر(کارخانه ای) شد این دفعه روی بریج تنظیم کردم اما بازم توی ویندوز مشکل دارم و وصل نمیشه و همون ارور 691 رو میده

چی کار کنم ؟یعنی من نمیتونم بریج وصل شم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام

دوست عزيزم شما به تاپيك زير مراجعه كنيد

مشكل error 691 در اينترنت adsl

موفق باشيد.

سلام
من TP-link TL-wn321g خریدم ولی نمی تونم تو PC استفاده کنم
ویندوزم 7 هست
با سلام
چرا كه نشه ازش استفاده كرد
صد درصد ميشه
بگيد كه تنظيمات رو چگونه انجام داديد و چرا وصل نميشه تا بشه راهنمايي كرد

موفق باشيد.

با سلام
شما در صورتي ميتوني هم از usb و هم lan استفاده كني كه همونطور كه دوستمون گفتن در حالت pppoe تنظيم كنيد

موفق باشيد.

مرسی از همه
حرفت منطقی بود مهشاد . تصمیم گرفتم مودم TP-Link TD-W8901G رو بگیرم .
40000 تومانه .
نظرت چیه ؟

با سلام
با اجازه از مهشاد جان
مودمي كه مد نظرتون هست همين حول و حوش هست قيمتش

موفق باشيد.

mehshad
25-01-2011, 20:12
ممنون دوست عزیز
پس مشکل از خود صبا نت هستش که بچه ها نمیتونن کانکت بشن
آخه چند تا از بچه ها اینجا این مشکل رو دارن
ولی از این مسخره تر نمیشه که باید MAC رو بهشون اطلاع بدی تا بتونی کانکت بشی
البته ناگفته پیداست که این کار ربطی به امنیت شبکه نداره و قصدشون چیزه دیگریه

joe_satriani
25-01-2011, 20:28
ممنون دوست عزیز
پس مشکل از خود صبا نت هستش که بچه ها نمیتونن کانکت بشن
آخه چند تا از بچه ها اینجا این مشکل رو دارن
ولی از این مسخره تر نمیشه که باید MAC رو بهشون اطلاع بدی تا بتونی کانکت بشی
البته ناگفته پیداست که این کار ربطی به امنیت شبکه نداره و قصدشون چیزه دیگریه

با سلام
آره
صبانت همينطوره
اون هم مك آدرس رو ثبت ميكنه و بعد از مدتي هم بر ميدارش

elvin_1987
25-01-2011, 20:53
دوستانی که تی پی لینک8901 دارن و داره خوب کار میکنه میشه ازش یک عکس بزارن اخه تو سایتش یک عکس هست و در فروشگاههای اینترنتی عکس دیگه من گیج شدم به خدا..ممنون میشم کسی این کارو برام بکنه:11:

عکس شماره : 1

تصویر شماره : 2

دوستان تصویر شماره 2 تو سایت تی
پی لینک بود.
مال شما کدوم تصویر هست؟

mojtaba2321
25-01-2011, 20:57
مدت زیادیه اینترنت من مشکل داره واقعا کلافه شدم نمیدونم مشکل از چیه.
قضیه از این قراره که مثلا دارم یه page میخونم که نسبتا طولانی هست ، حدود 5-4 دقیقه که میخونم اگه بخوام صفحه جدید باز کنم باز نمیشه.
در صورتی که کانکت هستم ، ولی سند و ریسیو ثابت مونده و زیاد نمیشه.
مشکل از چیه؟

joe_satriani
25-01-2011, 22:34
مدت زیادیه اینترنت من مشکل داره واقعا کلافه شدم نمیدونم مشکل از چیه.
قضیه از این قراره که مثلا دارم یه page میخونم که نسبتا طولانی هست ، حدود 5-4 دقیقه که میخونم اگه بخوام صفحه جدید باز کنم باز نمیشه.
در صورتی که کانکت هستم ، ولی سند و ریسیو ثابت مونده و زیاد نمیشه.
مشکل از چیه؟

با سلام
اگه كانكشني كه استفاده ميكنيد در حالت pppoe هست داخل كنسول مودم بريد و بعد به قسمت wlan بريد و جايي كه كانكشن رو ميخوايد تعريف كنيد ببينيد كه type در چه حالتي هست
مثلا در حالت continue هست
يا on demand و ....

موفق باشيد.

amin750
25-01-2011, 22:42
سلام
من لپ تاپم نمیتونه اتومات آی پی از مودم ADSL بگیره.
مشکل از چیه؟ میتونم آی پی دستی ست کنم؟؟

elvin_1987
25-01-2011, 23:03
دوستانی که تی پی لینک8901 دارن و داره خوب کار میکنه میشه ازش یک عکس بزارن اخه تو سایتش یک عکس هست و در فروشگاههای اینترنتی عکس دیگه من گیج شدم به خدا..ممنون میشم کسی این کارو برام بکنه:11:

عکس شماره : 1

تصویر شماره : 2

دوستان تصویر شماره 2 تو سایت تی
پی لینک بود.
مال شما کدوم تصویر هست؟

و سوال ما بی جواب ماند همچنان

mehshad
25-01-2011, 23:05
سلام
من لپ تاپم نمیتونه اتومات آی پی از مودم ADSL بگیره.
مشکل از چیه؟ میتونم آی پی دستی ست کنم؟؟

بله میشه دستی ip بدی

f_k_io
25-01-2011, 23:18
با سلام،

من یه TP-LINK W8901G دارم، می‌خواستم دو تا PC و یدونه LAPTOP باهم دیگه LAN باشن، ولی اینترنت فقط تو یه PC و LAPTOP باشه آیا این با تنظیمات MAC ممکن هستش یا راه دیگه ای داره؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

amin750
25-01-2011, 23:18
دستی هم ست کردم ولی نشد؟؟
وایرلس وصل میشه ولی سند و ریسیو نداره؟
آی پی باید 192.168.1.2 بدم؟؟؟

mehshad
26-01-2011, 01:04
دستی هم ست کردم ولی نشد؟؟
وایرلس وصل میشه ولی سند و ریسیو نداره؟
آی پی باید 192.168.1.2 بدم؟؟؟

IP رو درست دادی ولی باید getway و DNS هم بدی که هردو رو 192.168.1.1 بده
مودم رو هم در حالت PPPoE کانفیگ کن که اینترنت هم داشته باشی

havzhen
26-01-2011, 09:57

با سلام
شما در صورتي ميتوني هم از usb و هم lan استفاده كني كه همونطور كه دوستمون گفتن در حالت pppoe تنظيم كنيد

موفق باشيد.
.
با سلام ممنون از راهنمايي درحالت pppoe تنظيم كردم مراحل بعد چيه
يعني من ميتونم براي يكي از سيستمها از پورت usb و اون يكي از lan استفاده كنم چه تنظيماتي ميخاد
ببخشيد من هي سوال مطرح ميكنم

elvin_1987
26-01-2011, 10:00
با سلام،

من یه TP-LINK W8901G دارم، می‌خواستم دو تا PC و یدونه LAPTOP باهم دیگه LAN باشن، ولی اینترنت فقط تو یه PC و LAPTOP باشه آیا این با تنظیمات MAC ممکن هستش یا راه دیگه ای داره؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.
عزیز مودم شما چه شکلی هست چند خریدین؟چند تا پست بالاتر عکس گذاشتم مودم شما شبیه کدوم هست؟:11:

mojtaba2321
26-01-2011, 13:21
با سلام
اگه كانكشني كه استفاده ميكنيد در حالت pppoe هست داخل كنسول مودم بريد و بعد به قسمت wlan بريد و جايي كه كانكشن رو ميخوايد تعريف كنيد ببينيد كه type در چه حالتي هست
يا on demand و ....

موفق باشيد.
ببخشید ممکنه بهم بگید چه جوری میتونم این کارو انجام بدم؟

yazar124
26-01-2011, 13:46
طبق آموزشی که خودش داده بود از رو cd نرم افزارش رو نصب کردم و بعد گفته بود که برم از Device Manager
driver رو آپدیت کنم منم همین کارو کردم همین !
بعدش تو ِ Device Manager روی آیکونش یه مثلث زرد رنگ که داخلش ? هست رو نشون می ده:41:

hadi.EST
26-01-2011, 14:03
با سلام،

گزینه مک فیلترینگ در اکثر مودمها در حالت bridg کار میکنه نه pppoe . اونم همه امکانات آی پی رو نداره بهترین گزینه استفاده از حالت IP filtering هست . به شرطی که روتر رو از حالت dhcp در بیارید و آی پی استاتیک به یوزر بدید.

پایدار باشید.

joe_satriani
26-01-2011, 20:02
با سلام ممنون از راهنمايي درحالت pppoe تنظيم كردم مراحل بعد چيه
يعني من ميتونم براي يكي از سيستمها از پورت usb و اون يكي از lan استفاده كنم چه تنظيماتي ميخاد
ببخشيد من هي سوال مطرح ميكنم

با سلام
مرحله ي بعد اينه كه براي اينكه يو اس بي رو وصل كنيد و بتونه درايورش رو بشناسه كافيه كه سي دي يو اس بي ش رو بذاريد و به ويندوز معرفيش كنيد
بعد هم كابل لن رو به سيستم ديگه ميزنيد و مودم رو روشن ميكنيد و از اينترنت در هر دو كامپيوتر استفاده ميكنيد

تنظيماتي ديگه غير از pppoe نداره
بقيه به صورت روتين و نرمال توسط ويندوز انجام ميشه ؛ مگه اينكه مشكلي به وجود بياد

موفق باشيد.

joe_satriani
26-01-2011, 20:32
ببخشید ممکنه بهم بگید چه جوری میتونم این کارو انجام بدم؟

با سلام
ابتدا توي مرورگرتون 192.168.1.1 رو بزنيد
سپس با admin براي يوزر و پسورد وارد كنسول بشيد
و مراحلي كه گفته شده رو بريد

موفق باشيد.

mojtaba2321
26-01-2011, 21:19
با سلام
يا on demand و ....

موفق باشيد.
اگه منظورتون vlan در قسمت Advanced
Setup
هست هیچکدوم از این گزینه هایی که گفتید رو نداره.
اینا رو داره:

VLAN Function

:
ActivatedDeactivated

Assign VLAN PVID for each Interface

Define VLAN Group

amin750
27-01-2011, 09:07
IP رو درست دادی ولی باید getway و DNS هم بدی که هردو رو 192.168.1.1 بده
مودم رو هم در حالت PPPoE کانفیگ کن که اینترنت هم داشته باشی
ip دستی هم وارد کردم کانکشن وصل میشه ولی بازم اینترنت نداره!!!!!

MILIN3M
27-01-2011, 11:59
دوستان من با ایپاد تاچ 4دمه خونه دوستم که وایمیستم با وایرلسش قسمته مپ میگه کجام چون gps اش با وایرلسه اما...با وایرلسه خونم نشون نمیده کجام..تنظیماتی داره مودمم؟؟ چجورییه؟

ferisaghi
27-01-2011, 16:26
سلام یه سوال داشتم
چراغ Adslام هی چشمک میزنه نمیدونم چیکارش کنم . اسپلیتر هم وصل نیست . خط رو مستقیم به مودم وصل کردم . دوشاخه هم کیت برق توش نداره همه چی ردیفه تلفن بیسیم هم ندارم . مشکل از کجاست که چشمک میزنه؟ امکان داره تنظیمات مودم بهم ریخته باشه؟

joe_satriani
27-01-2011, 18:26
دوستان من با ایپاد تاچ 4دمه خونه دوستم که وایمیستم با وایرلسش قسمته مپ میگه کجام چون gps اش با وایرلسه اما...با وایرلسه خونم نشون نمیده کجام..تنظیماتی داره مودمم؟؟ چجورییه؟

با سلام
gps ارتباطي به مودم و وايرلس بودن و ... نداره
فقط واسه زماني كه ميخواد نقشه ها رو لود كنه بايد اينترنت روي گوشي باشه
اگه منظور شما اين هست بايد نقشه ي شهرتون رو دانلود كنيد و سپس توي آيپاد بريزيد و به صورت آفلاين ميتونيد ازش استفاده كنيد

موفق باشيد.

اگه منظورتون vlan در قسمت Advanced
Setup
هست هیچکدوم از این گزینه هایی که گفتید رو نداره.
اینا رو داره:

VLAN Function

:
ActivatedDeactivated

Assign VLAN PVID for each Interface

Define VLAN Group

با سلام
آره همون قسمت منظورمه
البته گزينه ها تو ي مودم ها متفاوت هست
بگرديد به دنبال يه همچين چيزي شايد پيدا كنيد
دقيق الان نميدونم جاش رو

موفق باشيد.

سلام یه سوال داشتم
چراغ Adslام هی چشمک میزنه نمیدونم چیکارش کنم . اسپلیتر هم وصل نیست . خط رو مستقیم به مودم وصل کردم . دوشاخه هم کیت برق توش نداره همه چی ردیفه تلفن بیسیم هم ندارم . مشکل از کجاست که چشمک میزنه؟ امکان داره تنظیمات مودم بهم ریخته باشه؟

با سلام
تازه اين مشكل به وجود اومده؟
اگه تازه هست؛ بايد از سمت مخابرات و شركت باشه
با اونها در ميون بذاريد

موفق باشيد.

smallfrank
27-01-2011, 19:02
سلام

ببخشيد براي سرعت ۲۵۶ بايد از دانشگاه نامه اي بيارم ؟
محتواي نامه بايد چي باشه ؟

ممنون...

oghyanoos
27-01-2011, 19:15
دوستان من مودم d-link 2640 خریدم اما نمیتونم به اینترنت وصل شم.
cd نصب رو میزارم و پیش میرم اما به صفحه تست شبکه میرسه که 100% باید پر شه ولی پر که میشه میگه ارتباط برقرار نیست!!
چه کار کنم؟؟

mehshad
27-01-2011, 20:29
برای کانفیگ این مودم اصلا نیازی به CD نداری
مودم رو به سیستمت وصل کن بعد با وارد کردن اعداد 192.168.1.1 توی اینترنت اکسپلورر به تنظیمات مودم برو و کانفیگش کن
آموزش این کار هم صفحه اول همین تاپیک هست

---------- Post added at 08:29 PM ---------- Previous post was at 08:25 PM ----------

ip دستی هم وارد کردم کانکشن وصل میشه ولی بازم اینترنت نداره!!!!!

شما مودم رو در حالت PPPoE کانفیگ کردین ؟

MILIN3M
27-01-2011, 23:05
پس چه جوریه که با وایراس دوستم تو ایپاد موقعیتومو نشون میده اما با وایرلس خودم نه!!!

amin750
27-01-2011, 23:29
برای کانفیگ این مودم اصلا نیازی به CD نداری
مودم رو به سیستمت وصل کن بعد با وارد کردن اعداد 192.168.1.1 توی اینترنت اکسپلورر به تنظیمات مودم برو و کانفیگش کن
آموزش این کار هم صفحه اول همین تاپیک هست

---------- Post added at 08:29 PM ---------- Previous post was at 08:25 PM ----------

شما مودم رو در حالت PPPoE کانفیگ کردین ؟
بله روی PPPoE هست!!!

smallfrank
28-01-2011, 10:03
ببخشید این لینکهای پست اول از کار افتادن ؟

شما تازگیا تست کردین ؟

a6l3i
28-01-2011, 11:41
ببخشید این لینکهای پست اول از کار افتادن ؟

شما تازگیا تست کردین ؟

سلام
من همه رو چک کردم درسته!! کدوم مشکل داره؟

joe_satriani
28-01-2011, 12:03
پس چه جوریه که با وایراس دوستم تو ایپاد موقعیتومو نشون میده اما با وایرلس خودم نه!!!

با سلام
به اينترنت وصل ميشه يا نه؟
ميتونيد ازش استفاده كنيد ؟

موفق باشيد.

mehshad
28-01-2011, 12:08
بله روی PPPoE هست!!!

کانکشن وایرلس شما به صورت کامل به مودم وصل میشه یا به صورت limited acsses ؟

MILIN3M
28-01-2011, 12:25
با سلام
به اينترنت وصل ميشه يا نه؟
ميتونيد ازش استفاده كنيد ؟

موفق باشيد.

سلام
اره وصله به نت ..منم 24 ساعته با اون تو نتم..قسمت مپشم عکسارو لود میکنه با خیابونا ولی رو دکمه که برای نشون دادن موقعیتمه میزنم ...سرچ میکنه اخرم انلوکیت میزنه

smallfrank
28-01-2011, 14:06
سلام
من همه رو چک کردم درسته!! کدوم مشکل داره؟

منظورم این بود :

فایل های how to make pppoe on pc , how to make pppoe on modem, create pppoe config خراب بود

amin750
28-01-2011, 22:03
کانکشن وایرلس شما به صورت کامل به مودم وصل میشه یا به صورت limited acsses ؟
آره به صورت کامل وصل میشه!!!
در ضمن من با گوشیم وصل میشم مشکلی نداره!!

behrooz.shie
29-01-2011, 17:25
سلام دوستان میخاستم مودم بخرم گفتم یک مشورتی با بچه های فورم داشته باشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به علته کمبود بوجه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میخام یک مودم برای خونه بگیرم که وایرلس داشته باشه !
تقریبا یک چیز همه کاره میخام با ساپورت های مثل اپدیت و از این حرفا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میخام مثلا بشه حتی روش وب سایتم بالا اورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا مثلا بینه خوروجی های وایرلس و لن راحت بشه ریموت کردو به هم دست رسی داشته باشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و...
بیشتر برای موبایل میخام ولی شاید روزی دو تا لپتاب بهش کانکت شن
هالا بنظر شما من با این بوجه بسیار کم چیکار میتونم بکنم؟ حدودا 40 تومن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟

ترو خدا کمک کنین 1200 صفحه ه حوصله ندارم بخونم:31:

joe_satriani
29-01-2011, 18:45
سلام دوستان میخاستم مودم بخرم گفتم یک مشورتی با بچه های فورم داشته باشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به علته کمبود بوجه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میخام یک مودم برای خونه بگیرم که وایرلس داشته باشه !
تقریبا یک چیز همه کاره میخام با ساپورت های مثل اپدیت و از این حرفا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میخام مثلا بشه حتی روش وب سایتم بالا اورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا مثلا بینه خوروجی های وایرلس و لن راحت بشه ریموت کردو به هم دست رسی داشته باشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و...
هالا بنظر شما من با این بوجه بسیار کم چیکار میتونم بکنم؟ حدودا 40 تومن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟

با سلام
شما از مودم Alfex استفاده كنيد
4 تا خروجي لن هم داره

موفق باشيد.

AOM
29-01-2011, 19:43
سلام دوستان
مودم من Asus am602 خودكار وصل ميشه براي اينكه از شبانه رايگان استفاده كنم بايد يوزر و پسورد رو عوض كنم.بهترين راه رو با اموزشش بگيد لطفا.سپاس

f_k_io
29-01-2011, 20:32
elvin جان مودم من مثل تصویر 2 هستش، البته این مودم شرکته که قبلاً گرفته بودن، از قیمتش خبری ندارم.

joe_satriani
29-01-2011, 20:43
سلام دوستان
مودم من Asus am602 خودكار وصل ميشه براي اينكه از شبانه رايگان استفاده كنم بايد يوزر و پسورد رو عوض كنم.بهترين راه رو با اموزشش بگيد لطفا.سپاس

با سلام
راهي جز اينكه بريد داخل كنسول مودم و يوزر و پسورد شبانه رو با يوزر پسورد فعلي هر دفعه جايگزين كنيد نداريد

موفق باشيد.

mehshad
30-01-2011, 01:07

دوستمون زحمت کشیدن و یه مدل به شما معرفی کردن
من هم یه مدل ارزون قیمت که کارت رو راه میندازه بهت معرفی میکنم
dlink 2640u که قیمتش حدود 40 تا 45 تومنه
برای کار خونه مناسبه و با بودجه شما همخونی داره

---------- Post added at 01:07 AM ---------- Previous post was at 01:04 AM ----------

سلام دوستان

شما بهتره که مودم رو در حالت bridge کانفیگ کنید و کانکشن دستی بسازید
تا هروقت که خواستید با وارد کردن یوزر و پسورد داخل خود کانکشن به اینترنت وصل بشید
اینطوری راحتر از حالت اتوماتیکه

smallfrank
30-01-2011, 15:00
ببخشید این داغی مودم طبیعیه ؟

roteal2007
30-01-2011, 17:42

بله ....اما حدالمکان فریمور رو آپدیت کنید.

behrooz.shie
30-01-2011, 19:30
با سلام
شما از مودم Alfex استفاده كنيد
4 تا خروجي لن هم داره

موفق باشيد.

AlfeX که اصلا مارک نیست :27: ریمارکه !
خودم الان یکیشو دارم نه مدل داره نه سایت سازنده داره :13:
کلا خوشم نمیاد ازش :31:

دوستمون زحمت کشیدن و یه مدل به شما معرفی کردن
من هم یه مدل ارزون قیمت که کارت رو راه میندازه بهت معرفی میکنم
dlink 2640u که قیمتش حدود 40 تا 45 تومنه
برای کار خونه مناسبه و با بودجه شما همخونی داره

این دیلنکه چه امکاناتی داره ؟
از هرکی میپرسم همینو میگه !:13:
تو سایت Dlink که میری برای این مدل فقط یک اپدیت داده اونم ماله 2008
این Tplink ها چه جوریه ؟
یک چیزی میخام که همه کار بشه باهش کرد دیگه :19:

joe_satriani
30-01-2011, 20:09

با سلام
عزيزه من؛
نه من و نه شما حرفي از مارك و برند نزديم :31: شما مورد پيشنهادي ميخواستي - اونم يه مورد پيشنهادي بود :27:

از هرکی میپرسم همینو میگه ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این Tplink ها چه جوریه ؟
یک چیزی میخام که همه کار بشه باهش کرد دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم كه معرفي كردن واقعا مارك خوب و جون دار و كاركني هست
به دليلي همه اين رو به شما معرفي كردن چون پركاربرد هست
مثه مارك سوني توي لپ تاپ هست كه همه ميشناسن اما لنوو رو عده ي معدودي ميشناسن

موفق باشيد.

---------- Post added at 08:09 PM ---------- Previous post was at 08:08 PM ----------

با سلام
تا حدي اين داغي طبيعي هست
اگه از حدش بيشتر بشه مودم مشكل داره و خطرناك هم ميتونه باشه گاهي

موفق باشيد.

behrooz.shie
30-01-2011, 21:13
یعنی همین DLINK 2640 خوبه دیگه ؟:eh:
کیا دارنش یک کم تعریف کنن :31: بد بگن ازش ببینم چه جوریاس !
بردش چهقدره LAN و Wifa تو یک شبکه هستن یا نه اخه یک جا شنیدم میگفت که به هم دست رسی ندارن تو بعضی از مودم ها

یک سوال دیگه از واییرلسش میشه مثل یک کارت شبکه وایرلس استفاده کرد دیگه نه ؟
به خدا خیلی وقته دارم برای خریدش تحقیق میکنم:14: ولی نمیدونم چی بگیرم !

کسی از این Tplink ها چیزی میدونه قیمتاش چنده چهجوریاس ؟

EMPERATOORMOHAMMAD
30-01-2011, 22:16
سلام
مس خواستم بدونم مي تونم با مودم adsl به صورت ديال آپ به اينترنت وصل شم؟
ممنون

مودم TP-Link TD-8811

hosein002
30-01-2011, 22:24
برای adsl مخابرات d-linkبهتره یاt-plink آخه مخابرات میگه اولی خیلی قطعی داره مدم خودشم دومی هستش

hosein002
30-01-2011, 22:28
بردش چهقدره LAN و Wifa تو یک شبکه هستن یا نه اخه یک جا شنیدم میگفت که به هم دست رسی ندارن تو بعضی از مودم ها

من مودم dlink دارم خیلی قطعی داره هرکاری بگی انجام دادم فایده ای نداشت مخابرات میگه tplink جواب میده

mehshad
31-01-2011, 00:57

من خودم این مودم رو دارم
برای wifi که مشکلی نداره و میتونید همزمان از lan و وایرلس استفاده کنید
در مورد اینکه گفتید که میشه ازش مثل یه کارت شبکه وایرلس استفاده کرد اگه منظورتون به عنوان access point باید بگم که میشه
بردش توی یه خونه تا شعاع 30 متری جواب میده
آنتنش قابل جدا شدن نیست
و در یه کلام برای کار خونه و کار کردن با 3 تا 5 سیستم مناسبه
شما گفتین که بودجه تون 40 تومنه منم این مدل رو بهتون معرفی کردم
برای کارهای حرفه ای تر باید برین سمت مدلهای دیگه و بودجتون رو ببرید بالا
در مورد اپدیت فریمویر هم که دوست عزیز مودم که مثل کارت گرافیک نیست که با آپدیت کارایش بهتر بشه
این آپدیتها برای رفع مشکلات احتمالی ارایه میشه و تا وقتی که مودم مشکل نداره اصلا پیشنهاد نمیشه که فریمویر رو عوض کرد
برای مدلهای tplink هم بهتره بری تو سایتش و مشخصاتشون رو ببینی
خیلی بهتر از سایت dlink محصولاتشون رو معرفی کردن

mehshad
31-01-2011, 01:31
من مودم dlink دارم خیلی قطعی داره هرکاری بگی انجام دادم فایده ای نداشت مخابرات میگه tplink جواب میده
دوست عزیز مدل مودم شما چیه ؟

mehran_pqqp
31-01-2011, 16:43
سلام
نحوه نصب مودم Tp_link 8817 ، روی ویندوز سون چطوریه؟

Consul 141
31-01-2011, 18:01
سلام دوستان

من مودم 54M Wireless ADSL2 + Modem Router دارم و وقتی میخوام به علاوه بر کامپیوتر از طریق لپ تاپ یا موبایل هم کانکت بشم با مشکل روبرو میشم،مثلا با موبایل امواج رو دریافت میکنه و مودم رو میشناسه و حتی کانکت هم میشه ولی سایتی رو باز نمیکنه و همیشه هم کنار آیکن وایرلس عکس یک قفل قرار داره!
آیا تنظیمات خاصی وجود داره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا حق

mehshad
31-01-2011, 18:44
سلام دوستان

من مودم 54M Wireless ADSL2 + Modem Router دارم و وقتی میخوام به علاوه بر کامپیوتر از طریق لپ تاپ یا موبایل هم کانکت بشم با مشکل روبرو میشم،مثلا با موبایل امواج رو دریافت میکنه و مودم رو میشناسه و حتی کانکت هم میشه ولی سایتی رو باز نمیکنه و همیشه هم کنار آیکن وایرلس عکس یک قفل قرار داره!
آیا تنظیمات خاصی وجود داره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا حق

دوست عزیز باید مودم رو در حالت PPPoE کانفیگ کنید

oghyanoos
31-01-2011, 20:08
سلام دوستان
من مودم adsl d-link 2640خریدم که پورت شبکه فقط میخوره و چون مادربوردم پورت شبکه نداره رفتم یه کارت شبکه خریدم اما الان که به مودم وصل می‌کنم اصلا کانکت نمی‌شه!
با لپ‌تاپ و گوشی به راحتی‌ وصل میشم.
چه کنم؟

joe_satriani
31-01-2011, 20:18
سلام دوستان
من مودم adsl d-link 2640خریدم که پورت شبکه فقط میخوره و چون مادربوردم پورت شبکه نداره رفتم یه کارت شبکه خریدم اما الان که به مودم وصل می‌کنم اصلا کانکت نمی‌شه!
با لپ‌تاپ و گوشی به راحتی‌ وصل میشم.
چه کنم؟

با سلام
يعني اصلا پورت لن رو نميشناسه ؟
پس چطوري مودم رو كانفيگ كرديد و گوشي ميتونه ازش استفاده كنه؟

موفق باشيد.

joe_satriani
31-01-2011, 20:29
سلام
مس خواستم بدونم مي تونم با مودم adsl به صورت ديال آپ به اينترنت وصل شم؟
ممنون

مودم TP-Link TD-8811

با سلام
نه دوست عزيزم نميشه

موفق باشيد.

ronnine
31-01-2011, 21:53
یکی از دوستانی که مدم D-Link 2640 داره کمک میکنه به من که اینو کانفیگ کنم...

آخه الان فقط با موبایل بهش وصل میشه نه لبتاپ...

ممنون

hosein002
31-01-2011, 22:21
منم مودم d link 2520 دارم خیلی قطعی داره مخابرات میکه tp link8811 بگیر جواب میده آخه مودم خودشه دوستان راهنمایی کنید چکار کنم کسی با tp link مشکلی داره ؟ درضمن adsl مخابرتو دارم.

oghyanoos
31-01-2011, 22:25
با سلام
يعني اصلا پورت لن رو نميشناسه ؟
پس چطوري مودم رو كانفيگ كرديد و گوشي ميتونه ازش استفاده كنه؟

موفق باشيد.

پورت لن رو میشناسه اما به اینترنت وصل نمیشه!
با لپتاپ کانفینگ کردم.
؟؟:13:

mehshad
31-01-2011, 22:38
پورت لن رو میشناسه اما به اینترنت وصل نمیشه!
با لپتاپ کانفینگ کردم.
؟؟:13:

شما کارت شبکه رو روی سیستمت نصب کردی ؟ منظورم اینه که کانکشنی به نام local area connectino الان در قسمت network conection هست ؟
اگه همچین کانکشنی داری وقتی که کابل رو بهش وصل میکنی چه اتفاقی میفته ؟ یه علامت مثلث روش نمیاد ؟

hosein002
31-01-2011, 22:38
دوست عزیز مدل مودم شما چیه ؟
d link 2520 منمن میشم کمکم کنید در ضمن adslمخابرات دارم

mehshad
31-01-2011, 22:42
یکی از دوستانی که مدم D-Link 2640 داره کمک میکنه به من که اینو کانفیگ کنم...

آخه الان فقط با موبایل بهش وصل میشه نه لبتاپ...

ممنون

دوست عزیز آموزش کانفیگ مودم اول همین تاپیک هست شما اونو بخون اگه بازم مشکل داشتین بگین تا راهنماییتون کنیم

oghyanoos
31-01-2011, 22:45
شما کارت شبکه رو روی سیستمت نصب کردی ؟ منظورم اینه که کانکشنی به نام local area connectino الان در قسمت network conection هست ؟
اگه همچین کانکشنی داری وقتی که کابل رو بهش وصل میکنی چه اتفاقی میفته ؟ یه علامت مثلث روش نمیاد ؟
کانکشنی به نام local area connection میاد اما یه ضربدر زرد رنگ روش زده!!!

mehshad
31-01-2011, 22:45
d link 2520 منمن میشم کمکم کنید در ضمن adslمخابرات دارم

من خودم این مدل رو داشتم و باهاش مشکلی نداشتم
شما از قسمت statistics >adsl مودمتون یه عکس بگیرید اینجا بزارید شاید مشکل از خط شما باشه

Consul 141
31-01-2011, 23:24
دوست عزیز باید مودم رو در حالت PPPoE کانفیگ کنید
همین حالت رو انتخاب کردم!واسه همین برام عجیبه :41:

mehshad
01-02-2011, 02:49
کانکشنی به نام local area connection میاد اما یه ضربدر زرد رنگ روش زده!!!
البته ضربدر زردرنگ که نداریم یا ضربدر قرمز رنگه یا یه مثلث زرد رنگ
ولی شما به صورت دستی به کارت شبکه ات ip بده ببین درست میشه یا نه

mehshad
01-02-2011, 03:00
همین حالت رو انتخاب کردم!واسه همین برام عجیبه :41:

شما اولا توی تنظیمات مودم DHCP رو فعال کن که اتوماتیک IP بگیری
دوم اینکه از تنظیمات wireless رو چک کن ببین رمزگذاریش فعاله یا نه اگه فعاله خاموشش کن ببین مشکلت حل میشه ؟

vahid.net
01-02-2011, 11:08
با سلام
من چند روزیه یک مودم.روتر با نام Netgear DGND3300 خریدم و خیلی از امکانات و حرفه ای بودنش راضیم ولی یک مشکلی با نحوه اتصال به اینترنت دارم.

الآن مودمی رو طوری تنظیم کردم که خودکار خودش سینک میشه و به اینترنت وصل میشه. یک اشتراک وایرلس برای لبتابم ساختم که به خوبی وصل میشه. ولی مشکل من اینجاست که کامپیوتر دسکتاپم رو که با یک پورت Lan بهش وصل کردم مثل حالت شبکه شده و همیشه به اینترنت وصله.
حال سوال من اینه که روشی یا کانکشنی هست که روی PC بتونم خودم تصمیم بگیرم کی به اینترنت وصل و قطع بشه بدون اینکه برای شبکه بدون سیم و استفادش از اینترنت مشکلی پیش بیاد؟

ABEL
01-02-2011, 13:29
شما اولا توی تنظیمات مودم DHCP رو فعال کن که اتوماتیک IP بگیری
دوم اینکه از تنظیمات wireless رو چک کن ببین رمزگذاریش فعاله یا نه اگه فعاله خاموشش کن ببین مشکلت حل میشه ؟

با سلام و عرض ادب.
منم همین مشکل رو دارم رمز گذاری وایرلس رو غیر فعال کردم عکس قفل محو میشه اما بازم همون اش و همون کاسه

ali_disslove
01-02-2011, 18:39
خودم الان یکیشو دارم نه مدل داره نه سایت سازنده داره :13:
کلا خوشم نمیاد ازش :31:

از هرکی میپرسم همینو میگه !:13:
این Tplink ها چه جوریه ؟
یک چیزی میخام که همه کار بشه باهش کرد دیگه :19:

alfex ریمارک Symphony 4024 هست

یعنی اگه درشو باز کنی میبینی مو نمیزنه چه ظاهر چه تک تک خازن های توش فقط اسمش عوض شده و 20 تومن ارزون تر

ronnine
01-02-2011, 18:47
دوست عزیز آموزش کانفیگ مودم اول همین تاپیک هست شما اونو بخون اگه بازم مشکل داشتین بگین تا راهنماییتون کنیم

من طبق همین آموزش هم کانفیگ کردم و هم آموزش های دیگه...

بازم مشکلم بر طرف نشد... الان فقط با موبایل می تونم بهش وصل بشم برای لبتاپ باید با لن باهاش برم تو نت...

شما که این مدم رو داری کمکم می کنی تا ایرادم و برطرف کنم...

من خودم فکر می کنم ایراده اصلیه کانفیگ اینه که من جایی IP وارد نمی کنم... شما راهنماییم می کنی... کجا باید IP یا چیزه دیگه ای وارد کنم؟

actros 1843
01-02-2011, 19:21
ببخشید میتونید کمک کنید میخوام از داخل کامپیوتر کانکشن بسازم اگه میشه کمی دقیق از توضیح پست اول چیزی متوجه نشدم.

ممنون/:11: