PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] بحث و بررسی درباره ی مودم های ADSL

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

Saeid1212
17-09-2010, 17:53
سلام دوستان:40:
1- من دوتا لپ تاپ دارم که هر دو دارای وایفای هستن، حالا میخوام اینترنت adsl رو بین اونها به اشتراک بزارم، البته طوری که هبچ ربطی به هم نداشته باشن یعنی اگه یکی خواموش بود اون یکی اینترنت داشته باشه...
به نظر شما چه مودم وایرلسی با چه مارکی بخرم که بتونه دو تا کامپیوتر رو همزمان به انترنت وصل کنه؟ (فاصله لپ تاپ ها هم حدود 30 متر هستش)
2- من مودم am602 هم دارم ولی چون طول سیم کشی زیاد میشه نمیخوام ازش استفاده کنم، راستی کابل کراس 30 متر جواب میده؟

joe_satriani
17-09-2010, 17:59
سلام دوستان:40:
1- من دوتا لپ تاپ دارم که هر دو دارای وایفای هستن، حالا میخوام اینترنت adsl رو بین اونها به اشتراک بزارم، البته طوری که هبچ ربطی به هم نداشته باشن یعنی اگه یکی خواموش بود اون یکی اینترنت داشته باشه...
به نظر شما چه مودم وایرلسی با چه مارکی بخرم که بتونه دو تا کامپیوتر رو همزمان به انترنت وصل کنه؟ (فاصله لپ تاپ ها هم حدود 30 متر هستش)
2- من مودم am602 هم دارم ولی چون طول سیم کشی زیاد میشه نمیخوام ازش استفاده کنم، راستی کابل کراس 30 متر جواب میده؟

با سلام
سوال 1: شما يه مودم وايرلس با مارك tp-link يا alfex بگيريد ( البته مودم هاي با مارك بهتري نظير cisco هم هست ) اما هزينتون زياد ميشه - اما همين ماركهايي كه گفتم هم عاليه
من خودم ازشون استفاده ميكنم و تاحالا به مشكلي نخوردم
و اينكه شما وقتي از وايرلس استفاده كني ديگه نيازي نيست اينترنتت رو شير كني بين لپ تاپ
خودش امواج رو پخش ميكنه و شما هر چي دستگاه وايرلس داشته باشي نظير( لپ تاپ، گوشي و ... ) ميتونن ازش استفاده كنن به آسوني و بدون نياز به هيچ تنظيم خاصي

سوال 2: براي فواصل طولاني و 30 متر اصلا كابل به درد نميخوره
شما مودم وايرلس رو كه گرفتي بذار بين دو تا لپ تاپت
كه هر كدوم 15 متر بهش فاصله داشته باشن

موفق باشيد.

Exir
17-09-2010, 18:01
در مودم های Tp-link :

Power: هنگام زدن کلید پشت مودم و روشن شدن مودم روشن میشه !

ADSL: زمانی که خط شما در مرکز مخابراتی مربوطه رانژه شده باشه (به پورت دی اس ال وصل شده باشه) روشن میشه.

Internet: موقعی که یوزر و پسورد صحیح در خود مودم تعریف شده باشه(PPOE Mode) مودم خودش به اینترنت وصل میشه و این چراغ روشن میشه.

WLAN: زمانی که شما وای فای مودم رو فعال کرده باشین روشن میشه و هنگام استفاده یک دیوایس وایرلس از مودم و اینترنت و یا موقع انتقال اطلاعات با بقیه دیوایس های متصل به مودم چشمک میزنه.

1تا 4: پرت های شبکه که هر کدام که به یک دیوایس(Pc, Tv, Receiver, Game console,...) وصل بشه روشن میشه و موقع استفاده از اینترنت یا انتقال اطلاعات چشمک میزنه.

Saeid1212
17-09-2010, 18:08
سوال 2: براي فواصل طولاني و 30 متر اصلا كابل به درد نميخوره
شما مودم وايرلس رو كه گرفتي بذار بين دو تا لپ تاپت
كه هر كدوم 15 متر بهش فاصله داشته باشن

موفق باشيد.

خیلی ممنون که سریع جواب دادین.
این مودم هایی که گفتید حداکثر چه بردی دارن؟ چون یکی از سیستم ها یه طبقه فاصله داره... و بخاطر اینکه پریز تلفن بین اونها نیست مجبورم در فاصله حدود 30 متر قرار بدم.

joe_satriani
17-09-2010, 18:37
خیلی ممنون که سریع جواب دادین.
این مودم هایی که گفتید حداکثر چه بردی دارن؟ چون یکی از سیستم ها یه طبقه فاصله داره... و بخاطر اینکه پریز تلفن بین اونها نیست مجبورم در فاصله حدود 30 متر قرار بدم.

با سلام

ببينيد ؛ 30 متر خيليه
و براي امواج هم اگه بينشون ستون و ديوار سيماني و ..... باشه قدرتش مياد پايين
خوب يه سيم كشي كنيد وسطشون حداقل
كه يكم از فاصله جبران شه

---------- Post added at 07:37 PM ---------- Previous post was at 07:34 PM ----------

واسه من اصلا چراغ اینترنتش خاموشه

مودم من
tp-link td 8811

با سلام
خوب پس شما يا يوزر و پسورد رو اشتباه ميزنيد يا اينكه مودمتون رو به درستي كانفيگ نميكنيد و يا اينكه در محلتون دارن تعميرات ميكنن و نميتونيد از اينترنت بهره ببريد
از اين حالات خاج نيست
اما دو حالت اول و بيشتر حالت دوم مهمتر هستن و امكان رخ دادنشون بيشتر هست

موفق باشيد.

Scary Feelings
17-09-2010, 19:00
با سلام
كانكشنتون از نوع bridge هست؟

موفق باشيد.

خودش وقتی که روشن میکنم وصل میشه, همون از روش کانفینگ وصل میشه.

V E S T A
17-09-2010, 19:37
سلام دوستان

من يه مودم وايرلس دارم که هم با لپ تاپ و هم با گوشيم ازش استفاده ميکنم و الان دو سه روزه که هر وقت با هر کدومشون کانکت

میشم با اون یکی نمیتونم کانکت شم یعنی وقتی با گوشیم وصلم دیگه با لپ تاپ نمیتونم و برعکس علتش چیه؟ چه تغییری باید تو

تنظیمات کانکشن بدم یا روتر؟

cradle666
17-09-2010, 20:37
با سلام من مودم دی لين دارم با وايرلس لينک سيس خود به خود به اینترنت کانتکت هستش ميخواستم از اکانت وی پی ان استفاده کنم لطفاً راهنمايی کنيد چجوری کانکشن بسازم و بتونم از وی پی ان استفاده کنم ممنون ميشم اگه سريع جواب بديد با تشکر راستی دوستان کسی غير از شاتل ميشناسه شرکتی رو که تو کرمان خدمات خوب بده اخه من اصلاً از شاتل راضی نيستم ميخوام وقتی اکانتم تموم شد برم بخرم اگه کسی ميشناسه شرکته معتبری که در شرستانها خدمات بده و خدماتش واقعاً عالی هستش معرفی کنه با تشکر از همگی

HULK2
17-09-2010, 21:18
چرا هیچ کس هیچ کمکی به من نمیکنه؟

یه فایل درایور یو اس بی مودم دی لینک 2520U.... انقدر نایابه؟

توی نت میگردم نیست. هیچ کس این سی دی اش رو نداره یه آپلود از روش بکنه؟ مگه چه قدره حجمش؟

یه تحیویلی بگیرین:19:

armin_software
17-09-2010, 23:39
با سلام
خوب پس شما يا يوزر و پسورد رو اشتباه ميزنيد يا اينكه مودمتون رو به درستي كانفيگ نميكنيد و يا اينكه در محلتون دارن تعميرات ميكنن و نميتونيد از اينترنت بهره ببريد
از اين حالات خاج نيست
اما دو حالت اول و بيشتر حالت دوم مهمتر هستن و امكان رخ دادنشون بيشتر هست

موفق باشيد.
من دارم از اینترنت استفاده می کنم
مشکلی هم ندارم
یعنی مودم خرابه؟

joe_satriani
18-09-2010, 10:08
سلام دوستان

من يه مودم وايرلس دارم که هم با لپ تاپ و هم با گوشيم ازش استفاده ميکنم و الان دو سه روزه که هر وقت با هر کدومشون کانکت

میشم با اون یکی نمیتونم کانکت شم یعنی وقتی با گوشیم وصلم دیگه با لپ تاپ نمیتونم و برعکس علتش چیه؟ چه تغییری باید تو

تنظیمات کانکشن بدم یا روتر؟

با سلام
اینطور مشکلات خیلی نادر هست
مدل مودمتون چیه؟
پیشنهاد میشه یه دور مودم رو ریستارت کنید و دوباره تنظیمش کنید و وایرلسش و فعال کنید

موفق باشید.

با سلام من مودم دی لين دارم با وايرلس لينک سيس خود به خود به اینترنت کانتکت هستش ميخواستم از اکانت وی پی ان استفاده کنم لطفاً راهنمايی کنيد چجوری کانکشن بسازم و بتونم از وی پی ان استفاده کنم ممنون ميشم اگه سريع جواب بديد با تشکر راستی دوستان کسی غير از شاتل ميشناسه شرکتی رو که تو کرمان خدمات خوب بده اخه من اصلاً از شاتل راضی نيستم ميخوام وقتی اکانتم تموم شد برم بخرم اگه کسی ميشناسه شرکته معتبری که در شرستانها خدمات بده و خدماتش واقعاً عالی هستش معرفی کنه با تشکر از همگی
با سلام
دوست عزیزم بحث در مورد وی پِِی ان ممنوع هست

چرا هیچ کس هیچ کمکی به من نمیکنه؟

یه فایل درایور یو اس بی مودم دی لینک 2520U.... انقدر نایابه؟

توی نت میگردم نیست. هیچ کس این سی دی اش رو نداره یه آپلود از روش بکنه؟ مگه چه قدره حجمش؟

یه تحیویلی بگیرین:19:

با سلام
دوست عزیزم شما به انجمن در خواست نرم افزار هم یه سر برو و اونجا هم بگو شاید بتونن واست بچه ها جور کنن

من دارم از اینترنت استفاده می کنم
مشکلی هم ندارم
یعنی مودم خرابه؟

با سلام
نه مودم که فکر نکنم مشکل داشته باشه :46::31:
قربونت عزیزم

موفق باشید.

V E S T A
18-09-2010, 12:50
با سلام
اینطور مشکلات خیلی نادر هست
مدل مودمتون چیه؟
پیشنهاد میشه یه دور مودم رو ریستارت کنید و دوباره تنظیمش کنید و وایرلسش و فعال کنید

موفق باشید.

مدل مودم ام Dlink DsL-2640u

به نظرتون ربطي به تنظيمات روتر داره که مثلا امکان استفاده از وايرلس فقط براي یه دستگاه تنظيم شده باشه...؟؟

قسمت max clients تو تنظیمات روتر مربوط به چيه ؟

joe_satriani
18-09-2010, 16:49
مدل مودم ام Dlink DsL-2640u

به نظرتون ربطي به تنظيمات روتر داره که مثلا امکان استفاده از وايرلس فقط براي یه دستگاه تنظيم شده باشه...؟؟

قسمت max clients تو تنظیمات روتر مربوط به چيه ؟

با سلام
بله به اين قسمتي كه گفتيد ربط پيدا ميكنه اما در صورتي كه بهش دست زده باشيد اگه نه در حالت پيش فرض اينطوري نيست!!
اون قسمتي هم كه گفتيد براي ماكسيمم دستگاههايي هست كه ميتونن ازش استفاده ميكنن
اين قسمت رو دست زديد بهش؟

V E S T A
18-09-2010, 17:01
با سلام
بله به اين قسمتي كه گفتيد ربط پيدا ميكنه اما در صورتي كه بهش دست زده باشيد اگه نه در حالت پيش فرض اينطوري نيست!!
اون قسمتي هم كه گفتيد براي ماكسيمم دستگاههايي هست كه ميتونن ازش استفاده ميكنن
اين قسمت رو دست زديد بهش؟

نه دست نزدم ولي max clients الان روي 1 هست .. من قبلا با هر دو کانکت ميشدم هم گوشي هم لپ تاپ

البته يه کامپيوتر ديگه هم از اينترنت استفاده ميکنه ولي نه از طريق وايرلس ...که فکر نميکنم از اونجا تغير داده

باشن.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

براي اينکه هم گوشي هم لپ تاپ وصل شن بايد max clients رو روي 2 بزارم درسته؟

يه سوال

شرکتي که خدمات ميده ميتونه وارد صفحه تنظيمات بشه؟ يعني امکانش هست و نميرن يا کلا امکان تغيير

تنظيمات روتر از طرف شرکت وجود نداره ؟

joe_satriani
18-09-2010, 17:40
نه دست نزدم ولي max clients الان روي 1 هست .. من قبلا با هر دو کانکت ميشدم هم گوشي هم لپ تاپ

البته يه کامپيوتر ديگه هم از اينترنت استفاده ميکنه ولي نه از طريق وايرلس ...که فکر نميکنم از اونجا تغير داده

باشن.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

براي اينکه هم گوشي هم لپ تاپ وصل شن بايد max clients رو روي 2 بزارم درسته؟

يه سوال

شرکتي که خدمات ميده ميتونه وارد صفحه تنظيمات بشه؟ يعني امکانش هست و نميرن يا کلا امکان تغيير

تنظيمات روتر از طرف شرکت وجود نداره ؟

با سلام
به نظر ميرسه بايد روي 2 باشه تا بتونن دو دستگاه همزمان استفاده كنن
حالا شما روي 2 بذار و ريست كن مودمت و ببين نتيجش چي ميشه
انشالله كه درست بشه
---
سوال بعديت هم نميتونن
اونا فقط وارد اكانتت ميشن و ميتونن مك آدرس رو بهش دسترسي داشته باشن و يوزر و پسورد و .... رو ببينن
به مودمتون نميتونن اكسس كنن

موفق باشيد.

V E S T A
18-09-2010, 18:09
با سلام
به نظر ميرسه بايد روي 2 باشه تا بتونن دو دستگاه همزمان استفاده كنن
حالا شما روي 2 بذار و ريست كن مودمت و ببين نتيجش چي ميشه
انشالله كه درست بشه
---
سوال بعديت هم نميتونن
اونا فقط وارد اكانتت ميشن و ميتونن مك آدرس رو بهش دسترسي داشته باشن و يوزر و پسورد و .... رو ببينن
به مودمتون نميتونن اكسس كنن

موفق باشيد.

بله رو 2 که گذاشتم با هم کانکت ميشن ممنون:11:

D_felfelak
18-09-2010, 19:53
آيا مودم بی سيم ADSL2 تأثيری در کيفيت اتصال به اينترنت (سرعت و قطعی و ترافيک مصرفی) داره؟

joe_satriani
18-09-2010, 20:16
آيا مودم بی سيم ADSL2 تأثيری در کيفيت اتصال به اينترنت (سرعت و قطعی و ترافيک مصرفی) داره؟

توي ترافيك مصرفي كه تاثيري نداره - چون ترافيك يه چيزي هست كه بستگي به استفاده شما داره
رابطه مستقيم داره با مصرف شما:‌ كم مصرف كنيد كم مصرف ميشه و زيار مصرف كنيد زياد مصرف ميشه
----
در كارايي هاي ديگه فرق دارن
كه ميتونيد به پست زير مراجعه كنيدو تخصصي تر تفاوت ها رو بخونيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشيد.

armin_software
18-09-2010, 20:55
نه
این مودم های بازار سرعت هایی تا 50 مگابیتس رو منتقل می کنن
سرعت های ما که چیزی نیستن

saze
19-09-2010, 10:46
سلام
از طریق کابل lan مودم dlink 2520u به اینترنت connect نمیشم؟(کابل usb به اینرنتconnect میشه)
آدرس 192.168.1.1 وارد کنسول مودم نمیشه؟

vahid_civil
19-09-2010, 11:17
سلام
من مودم وایرلس لینکسیس 120 دارم . 2 تا کامپیتر تو خونه داریم . یکیش رو که با لن وصل کردم واسه اون یکی هم یک یو اس بی وایرلس خریدم از این 30 تومنی ها . اتصال کامپیوتر اصلی هم از ایناست که هیمشه کانکت هست . ولی اون یکی حتما باید برنامه مخصوصش رو اجرا کرد یا حداقل وایرلسش رو سرچ کنه یک بار . ( zyxel wirless N adaptor ) . چطوری میتونم کاری کنم که همیشه اتصالش برقرار باشه یا نخاد سرچ کنه هر دفعه ؟
یا اتومات بشه ؟

کسی نمیتونه کمک کنه ؟

gigi_alex
19-09-2010, 16:06
سلام دوستان
من یه مشکلی با مودمم دارم. وقتی مودم رو روشن می کنم کارت صدام از کار میفته! وقتی مودم رو خاموش می کنم کارت صدا کار می کنه.!!! تازه وقتی مودم روشن می کنم فقط چراق پاور اون روشن می شه. نه چراغ Lan ونه چراق Dsl هیچ کدوم روشن نمیشه.
مشکل از کجاست؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید. :11:

مدل مودم هم Usrobotics هست

joe_satriani
19-09-2010, 17:08
سلام
من مودم وایرلس لینکسیس 120 دارم . 2 تا کامپیتر تو خونه داریم . یکیش رو که با لن وصل کردم واسه اون یکی هم یک یو اس بی وایرلس خریدم از این 30 تومنی ها . اتصال کامپیوتر اصلی هم از ایناست که هیمشه کانکت هست . ولی اون یکی حتما باید برنامه مخصوصش رو اجرا کرد یا حداقل وایرلسش رو سرچ کنه یک بار . ( zyxel wirless N adaptor ) . چطوری میتونم کاری کنم که همیشه اتصالش برقرار باشه یا نخاد سرچ کنه هر دفعه ؟
یا اتومات بشه ؟

با سلام
دوست عزيزم شما تنظيمات قسمتي كه واسه وايرلس سرچ ميكنيد رو كامل ببينيد، ببينيد گزينه اي به اسم always connect يا always On يا همچين چيزايي نداره
چون من تنظيمات سرچتون رو دقيقا الان توي ذهن ندارم

سلام دوستان
من یه مشکلی با مودمم دارم. وقتی مودم رو روشن می کنم کارت صدام از کار میفته! وقتی مودم رو خاموش می کنم کارت صدا کار می کنه.!!! تازه وقتی مودم روشن می کنم فقط چراق پاور اون روشن می شه. نه چراغ Lan ونه چراق Dsl هیچ کدوم روشن نمیشه.
مشکل از کجاست؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید. :11:

مدل مودم هم Usrobotics هست

با سلام
دوست عزيزم شما از كارت شبكه و كارت صداي جدا استفاده ميكنيد يا آنبرد هستن/؟؟
يعني شما كلا وقتي مودم رو روشن ميكنيد و چراغ لن و اي دي اس ال روشن نميشه اينترنت نداريد؟آره؟

David.Jn
19-09-2010, 18:45
دوستان من پسورد قسمت 192.168.1.1 رو تغییر ندادم
ولی نمیدونم چرا همون پسورد پیش فرض قبلی رو میدم نمیره!!!!!

sogoli321
19-09-2010, 18:47
سلام
یه مشکلی چندروز هست که پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنید:
من اینترنت پرسرعت با مودم smc دارم ، هر کاری می کنم به اینترنت کانکت نمی شه تا زمانی که خط تلفن اشغال باشه،یعنی اگر گوشی تلفن رو بردارم ، سریع به اینترنت وصل میشه .درصورتیکه قبلا مشکلی نداشتم. حتی بدون تلفن هم وصل کردم باز مشکل پاربرجابود!

joe_satriani
19-09-2010, 19:22
دوستان من پسورد قسمت 192.168.1.1 رو تغییر ندادم
ولی نمیدونم چرا همون پسورد پیش فرض قبلی رو میدم نمیره!!!!!

با سلام
منظورتون همون پسورد كارخانه admin هست؟
شما Admin رو هم امتحان كن - با حرف بزرگ A رو بزن

موفق باشيد.

سلام
یه مشکلی چندروز هست که پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنید:
من اینترنت پرسرعت با مودم smc دارم ، هر کاری می کنم به اینترنت کانکت نمی شه تا زمانی که خط تلفن اشغال باشه،یعنی اگر گوشی تلفن رو بردارم ، سریع به اینترنت وصل میشه .درصورتیکه قبلا مشکلی نداشتم. حتی بدون تلفن هم وصل کردم باز مشکل پاربرجابود!

با سلام
دوست عزيزم شما از اسپليتر هم استفاده ميكنيد يا نه؟

موفق باشيد.

sogoli321
19-09-2010, 19:25
با سلام

موفق باشيد.

با سلام
دوست عزيزم شما از اسپليتر هم استفاده ميكنيد يا نه؟

موفق باشيد.

بله .حتی بدون اسپلیتر هم به پریز وصل کردم ولی مشکل همچنان پابرجا بود

mohammad_twe
19-09-2010, 19:25
برای سرویس مخابرات چه مودمی بگیرم ؟؟ که پینگم هم خوب باشه !؟؟؟
با تشکر

David.Jn
19-09-2010, 19:45
با سلام

موفق باشيد.

نه امتحان کردم ولی جواب نداد
راستی من همونیم که از لایزر دارم و حجمم الکی کم میشه

gigi_alex
19-09-2010, 20:13
با سلام
دوست عزيزم شما از كارت شبكه و كارت صداي جدا استفاده ميكنيد يا آنبرد هستن/؟؟
يعني شما كلا وقتي مودم رو روشن ميكنيد و چراغ لن و اي دي اس ال روشن نميشه اينترنت نداريد؟آره؟

هم کارت شبکه و هم کارت صدا آنبرد هست.
هر وقت هم سیستم رو روشن می کنم چراغ Lan روشن میشه ولی Adsl خاموشه وقتی سیستم رو ریست می کنم چراغ Lan هم خاموش میشه. میکروفیلتر رو هم برداشتم Adsl روشن میشه ولی فیکس نمیشه. :13:

emadgoldenman
19-09-2010, 23:39
سلام
من مودم zyxel P-660RU-T1v2 دارم می خوام auto connect کنم
تنظیماتش چطوریه ؟:20:

mehdi.kr
20-09-2010, 00:41
سلام من تازه یه مودم wirelwss خریدم panet 4400
میخوام با موبایل از wireless استفده کنم
لطفا یه توضیح در این رابطه بدید (windows XP)
با تشکر

Honradez
20-09-2010, 08:48
ضمن عرض سلام و خسته نباشيد.

من مودمم TP Link TD-W8901G هست. ميخواستم بپرسم آيا ميتونم از مخابرات باهاش اينترنت بگيرم يا نه. ممنون. :46:

mohammad_twe
20-09-2010, 11:39
با تشکر
با تشکر :دی

Gladiator_2000
20-09-2010, 12:26
با سلام
من دو هفته است که از مخابرات ADSl گرفتم 128
وقتی دانلود می کردم با IDM سرعت اینترنت من متوسط روی 30 بود ولی دو روزه که سرعتم وقتی با IDM دانلود میکنم روی 15 است
یعنی نصف شده است کسی میتونه کمک کنه؟

armin_software
20-09-2010, 12:49
سلام
دوستان من مودم TP-LINK TD 8811 دارم
مشکی و کوچیکه
این مودم ها چه جور مودم هایی هستن؟

saze
20-09-2010, 12:56
سلام
لطفا یه مودم وایرلس خوب قیمت بین 50 تا 70 هزار تومان بهم معرفی کنید.(برای استفاده بین لپ تاپ و کامپیوتر)

power67
20-09-2010, 13:03
با سلام
وقتی دانلود می کردم با IDM سرعت اینترنت من متوسط روی 30 بود ولی دو روزه که سرعتم وقتی با IDM دانلود میکنم روی 15 است

این مشکلات همیشه هست یه روز 30 یه روز 15 یه روز 20 شایدم یه چند روزی نباشه:31:

ATA FARZADI
20-09-2010, 14:59
سلام دوستان

یکی از رفیقام adsl راه انداخته

256 سرعته دانلودش هم انصافاً عالیه من صبح - غروب دیدم سرعتش از 180 کیلو بایت پائین تر نمیومد

از اونجایی که گرفت کلا 60 تومن در اومد 35 تومن مودم خرید با دم و تشکیلات و یک گیگ بهش دادن

حالا میخوام منم راه بندازم با این قیمت 30 تا 40 تومن چه مودمی از همه بهتره؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر:5:

Perpetual
20-09-2010, 15:14
اگر وایرلس نیاز ندارید مودم زیر خوبه:
TPLINK 8811
داراي يك پورت LAN و يك پورت USB
قيمت : اگه اشتباه نکنم 24 الی 25 تومن

ولی بنظر من اگه وایرلس دارش رو بگیری بهتره چون بعدا ممکنه لپ تاپ بگیری بدردت می خوره:
TPLINK 8901G
داراي 4 پورت LAN و تعداد نامحدود پورت WIRELESS با سرعت 54Mbps و يك آنتن قوي
قيمت :اگه اشتباه نکنم 52 الی 55 تومنه

bushido
20-09-2010, 15:23
من zyxel دارم تا اینجا ازش راضی بودم قیمتشم 30 تومنی شد در ضمن شرکت شاتل در عوض این مودم یک ماه شارژ رایگانم میده
شاید این ترفندیه که این شرکت میخواد این مودم ها رو بفروشه تا رودستش نمونن فعلا که 4 ماهه دارم هیچ مشکلی برام پیش نیومده

Mr.Pooya
20-09-2010, 15:28
من مودم های لینکسیس را پیشنهاد میکنم . WAG120 N را خودم دارم راضیم . لینکسیس مال سیسکو و سیسکو هم تجهیزات شبکه تولید میکنه .

armin15000
20-09-2010, 16:04
سلام

من وقتی ویندوز نصب می کنم کارت شبکه رو می خونه و میتونم از طریق کابل شبکه وصل بشم ولی بعد از یه مدتی دیگه نمیتونم از اون طریق متصل بشم و باید از طریق usb این کار رو بکنم چه راهی وجود داره ؟نه نوع کارت شبکه رو میدونم و نه سی دی اونو دارم . مودم من زایکسل هست .

black_19_night
20-09-2010, 17:25
8811 TP-Link دارم و راضي هستم چون فن داره داغ نمي كنه 24 ساعته هم روشنه

اتصال پر سرعت ADSL2+ تا 24 Mbps

دارای رابط ADSL جهت همخوانی با اکثر DSLAM ها

پشتیبانی از اکثر استاندارد های مورد نیاز کاربر خانگی

ANSI T1.413 ، ITU G992.3/G992.5 ، GDMT

پشتیبانی از رابط مدیریتی تحت وب

پشتیبانی از حالت Bridge

پشتیبانی و اجرای عملیات RFC 1631) NAT)

پشتیبانی از TFTP برای ارتقاء مودم

ساخت کشور چین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

joe_satriani
20-09-2010, 18:23
هم کارت شبکه و هم کارت صدا آنبرد هست.
هر وقت هم سیستم رو روشن می کنم چراغ Lan روشن میشه ولی Adsl خاموشه وقتی سیستم رو ریست می کنم چراغ Lan هم خاموش میشه. میکروفیلتر رو هم برداشتم Adsl روشن میشه ولی فیکس نمیشه. :13:

با سلام
دوست عزيزم طبيعيه كه با ريست كردن چراغ لن هم خاموش شه
چون اون به ويندوز بر ميگرده
اما اينكه adsl خاموش باشه بر ميگرده به رانژه بودن خططتون و نويز روي خططتون

موفق باشيد.

سلام
من مودم zyxel P-660RU-T1v2 دارم می خوام auto connect کنم
تنظیماتش چطوریه ؟:20:

با سلام
دوست عزيزم شما به كنسول مودمتون بريد
توي مرورگر 192.168.1.1 رو بزنيد و يوزر و پسورد رو هم admin وارد كنيد
حالا به قسمت wan بريد و يه كانكشن از نوع pppoe بايد اينجا بسازيد
مقدار VCI رو هم 35 قرار بديد
VPI هم صفر باشه

سپس كانكشن رو apply كنيد و مودم رو ريستارت كنيد
كانكشنهاي bridge كه توي ويندوز رو هم داريد ديگه ازشون استفاده نكنيد

موفق باشيد.

سلام من تازه یه مودم wirelwss خریدم panet 4400
میخوام با موبایل از wireless استفده کنم
لطفا یه توضیح در این رابطه بدید (windows XP)
با تشکر

با سلام
دوست عزيزم شما بايد داخل كنسول مودم بريد
192.168.1.1 رو توي مرورگرتون بزنيد و پسورد و يوزر رو هم admin وارد كنيد
حالا به قسمت wlan بريد و گزينه اي كه disbale هست رو enable كنيد
سپس واسش يه پسورد wep key بذاريد تا 10 حرف
بعد apply كنيد

موفق باشيد.

ضمن عرض سلام و خسته نباشيد.

من مودمم TP Link TD-W8901G هست. ميخواستم بپرسم آيا ميتونم از مخابرات باهاش اينترنت بگيرم يا نه. ممنون. :46:

با سلام
بله دوست عزيزم
شما ميتونيد بگيريد - الان 99 درصد آي اس پي ها مودم هاي توي بازار رو ساپورت ميكنن

موفق باشيد.

با سلام

با سلام
دوست عزيزم سرعت مخابرات واقعي هست و همون 15 هم درسته
تا آخر هم همين رو داريد و خوبه

موفق باشيد.

سلام
دوستان من مودم TP-LINK TD 8811 دارم
مشکی و کوچیکه
این مودم ها چه جور مودم هایی هستن؟

با سلام
از چه لحاظ دوست عزيزم؟
از لحاظ كيفيت خوبه

سلام
لطفا یه مودم وایرلس خوب قیمت بین 50 تا 70 هزار تومان بهم معرفی کنید.(برای استفاده بین لپ تاپ و کامپیوتر)

با سلام
مارك هاي alfex و tp-link رو پيشنهاد ميكنم

سلام

من وقتی ویندوز نصب می کنم کارت شبکه رو می خونه و میتونم از طریق کابل شبکه وصل بشم ولی بعد از یه مدتی دیگه نمیتونم از اون طریق متصل بشم و باید از طریق usb این کار رو بکنم چه راهی وجود داره ؟نه نوع کارت شبکه رو میدونم و نه سی دی اونو دارم . مودم من زایکسل هست .

با سلام
كارت شبكه هست يا آنبرد روي سيستمتون هست؟؟
چون معمولا روي مادربردهاي جديد آنبرد داره يه پورت لن و درايور راه اندازش هم توي سي دي مادربررد هست
اگه هم آنبرد نيست بايد مدلش و بگيد تا بشه واسش درايور جور كرد

موفق باشيد.

با تشکر

با سلام
مودم هاي معروف توي بازار رو ميتونيد تهيه كنيد - مثه linksys - اما پايين بودن پينگ بيشتر به آي اس پي ربط داره

موفق باشيد.

parsa205
20-09-2010, 18:54
من zyxel دارم تا اینجا ازش راضی بودم قیمتشم 30 تومنی شد در ضمن شرکت شاتل در عوض این مودم یک ماه شارژ رایگانم میده
شاید این ترفندیه که این شرکت میخواد این مودم ها رو بفروشه تا رودستش نمونن فعلا که 4 ماهه دارم هیچ مشکلی برام پیش نیومده
من هم وایرلس دار زاکسل رو گرفتم 95 تومن فوق العاده است با گارانتی فوق العاده شرکت دلسا...

Mig33
20-09-2010, 19:04
linksys WAG120n

ramtinmec
20-09-2010, 19:12
tplink wireless 8901g
43000toman

armin15000
20-09-2010, 20:37
سلام
بدون باز كردن سيستم ميشه مدل مادر بورد و كارت شبكه رو فهميد ؟

joe_satriani
20-09-2010, 21:01
سلام
بدون باز كردن سيستم ميشه مدل مادر بورد و كارت شبكه رو فهميد ؟

با سلام
روي my computer كليك راست كنيد
گزينه ي properties رو انتخاب كنيد - سپس به تب hardware بريد
گزينه ي device manager رو انتخاب كنيد
حالا از توي ليست network adapters رو پيدا كنيد و بازش كنيد
ببينيد چي نوشته اسمش رو

موفق باشيد.

David.Jn
20-09-2010, 21:59
دوستان دیروز یه پست دادم که بعد از وارد کردن 192.168.1.1 بخ قسمت کنتل پنل مودمم وارد نمیشه و میگه دوباره یوزر و پس رو بدید
امروز دوباره تست کردم به کنترل پینل میره ولی این کنترل پنل مال من نیست
مودم من D-linl 2640 ولی این میره تو کنترل پنل موذم TP-Link TD 8811
مشکل چیه؟

joe_satriani
20-09-2010, 22:13
دوستان دیروز یه پست دادم که بعد از وارد کردن 192.168.1.1 بخ قسمت کنتل پنل مودمم وارد نمیشه و میگه دوباره یوزر و پس رو بدید
امروز دوباره تست کردم به کنترل پینل میره ولی این کنترل پنل مال من نیست
مودم من D-linl 2640 ولی این میره تو کنترل پنل موذم TP-Link TD 8811
مشکل چیه؟

با سلام
شما سيستمتون از طريق شبكه يا وايرلس و چيزي ديگه به جايي وصل نيست احيانا؟؟؟؟؟
امكان نداره همچين چيزي كه واسه سيستم خونگي همچين اتفاقي بيفته !!! :ohno::blink:

emadgoldenman
20-09-2010, 22:23
سلام
من این تنظیمات رو روی مودمم انجام دادم ولی auto connect نمی شه می شه بگین کجارو اشتباه کردم؟؟

David.Jn
20-09-2010, 22:35
با سلام
شما سيستمتون از طريق شبكه يا وايرلس و چيزي ديگه به جايي وصل نيست احيانا؟؟؟؟؟
امكان نداره همچين چيزي كه واسه سيستم خونگي همچين اتفاقي بيفته !!! :ohno::blink:
ببینید من همونیم که همش از زیاد مصرف شدن حجمم گلایه میکنم
یادتون اومد
من به هیچی وصل نیستم هیچی هم به من وصل نیست:دی
ولی نمیفهمم قضیه چیه
وایرلس رو همونطور که گفتم همون 2-3 روز اول قطع کردم

armin15000
20-09-2010, 22:40
با سلام
روي my computer كليك راست كنيد
گزينه ي properties رو انتخاب كنيد - سپس به تب hardware بريد
گزينه ي device manager رو انتخاب كنيد
حالا از توي ليست network adapters رو پيدا كنيد و بازش كنيد
ببينيد چي نوشته اسمش رو

موفق باشيد.

سلام دوست عزیز
نوشته

nvidia nforce networking controller

روي يكي از جعبه هايي كه دارم هم نوشته m2n-e asus

mehdi.kr
21-09-2010, 01:08
با سلام
با سلام
دوست عزيزم شما بايد داخل كنسول مودم بريد
192.168.1.1 رو توي مرورگرتون بزنيد و پسورد و يوزر رو هم admin وارد كنيد
حالا به قسمت wlan بريد و گزينه اي كه disbale هست رو enable كنيد
سپس واسش يه پسورد wep key بذاريد تا 10 حرف
بعد apply كنيد

از کمکتون ممنونم ولی من این چیزایی که شما گفتید رو پیدا نکردم
به قسمت wlan رفتم و خودش enable بود اینجا wep key ندیدم:41:
لطفا دقیق تر توضیح بدبد

na balad
21-09-2010, 01:22
این موضوع هم که میگن فلان مودم به شبکه ما نمی خوره مطلق نیست و فقط تو بعضی شرایط پیش میآد. اونها هم واسه اینکه زنگ خورشون کم شه و ملت کچلشون نکنن ، اینجوری میگن . وگرنه اگه به خودت مطمئنی و ناراحت نمیشی که فردا بخاطر داشتن مودمی غیر از Asus جوابت رو ندادن و میدونی از پسش برمیآی بسم الله. ( ما که عطا رو به لقا بخشیدیم ، تاحالاشم که خیرشو بردیم )

یا حق . . .

سلام به همگی میخواستم تجربه خودم رو بگم زرر نداره آقا جون من یک مودم smc7901bra4 داشتم که هی قطع و وصل میشد در اینجا هم مطرح کردم حل نشد و در نهایت شرکت یه مودم مدل pikatel combomax رو داد تا تست کنم واین مودم قطع وصل نمیشه و خوبه کارمند شرکت هم گفت که بعضی از مودم ها به نویز حساسند وجواب نمیدن حالا فکر کنم بعضی از این مودم ها توی جاده های پر چاله چوله ایران از مسیر خارج می شن.

Mehran Gamer
21-09-2010, 09:07
بهترین مودم = TP-LINK = Made In China ...

ATA FARZADI
21-09-2010, 09:43
مرسی دوستان بابت نظراتتون

کلاً تو همون رنج قیمیت میخوام

با تشکر

dez.fuli
21-09-2010, 11:55
با سلام خدمت دوستان عزیز.
مودم من D-Link 2520u هستش و عرض کنم که روی ویندوز سون از اون استفاده می کنم. با روشن شدن مودم اتوماتیک و بدون هیچ تنظیم خاصی آنلاین میشه و هیچ مشکلی هم نداره! حالا میخواستم بدونم چطور میشه تنظیم کرد که اتوماتیک آنلاین نشه و برای کانکت کردن یوزر و پسورد بخواد؟
متشکر از راهنمایی همه:11:

Perpetual
21-09-2010, 12:09
tplink wireless 8901g
43000toman
یه دفه 12 تومن اومد پایین!!!!!!!!!!!!1:18:
مطمئنید

UP-SNAKE
21-09-2010, 12:13
سلام من درايور usb برای مودم asus 6010 ev رو ميخواستم البته برای win 7 64-bit اگه کمکم کنيد ممنون ميشم

9vin
21-09-2010, 12:19
دوستان این مودم چطوره؟؟؟

cisco
model n:wag120n

خوبه؟ نظرتون؟؟ :11:

pooriya_hp
21-09-2010, 14:19
سلام به تمام دوستان
به من یه مودم با قیمت حدود 25 تومن معرفی کنید.
وایرلس نمیخوام
یه پورت LAN داشته باشه و یکی USB /
ضممن از برند D-LINK باشه
ممنون

Jang Bogo
21-09-2010, 14:21
هرچی میخری، D-Link بخر.

power67
21-09-2010, 15:06
با سلام
من یه مودم linksys wag 120n دارم که در قسمت Encapsulation:تنظیمش روی RFC 2516 pppoe وقتی روی birdage mode only یا RFC 2684 birdage تنظیمش می کنم که از ویندوز کانکشم ویندوز ارور می ده؟به نت وصل نمیشه!!تو ویندوز کانکشنم درست ایجاد کردم . حالا یکی به من بگه کجای کار من ایراد داره؟؟؟؟:19::19:یا ایراد از کجاست؟؟؟:13:
من از صبا اکانت دارم
از کمکتون ممنون:11:

joe_satriani
21-09-2010, 18:03
سلام
من این تنظیمات رو روی مودمم انجام دادم ولی auto connect نمی شه می شه بگین کجارو اشتباه کردم؟؟

با سلام
به نظر كه تنظيماتتون درسته دوست عزيز
اما از چه شركتي و در چه شهري هستيد و اينترنت ميگيريد
شما اون VCI رو برابر 35 هم بذاريد ببينيد مشكلتون رفع نميشه

موفق باشيد.

ببینید من همونیم که همش از زیاد مصرف شدن حجمم گلایه میکنم
یادتون اومد
من به هیچی وصل نیستم هیچی هم به من وصل نیست:دی
ولی نمیفهمم قضیه چیه
وایرلس رو همونطور که گفتم همون 2-3 روز اول قطع کردم

با سلام
آره يادمه، والله شما شايد مودمت كلا قاطي داره و واسه خودش كار ميكنه هر طور ميخواد

سلام دوست عزیز
نوشته

nvidia nforce networking controller

روي يكي از جعبه هايي كه دارم هم نوشته m2n-e asus

با سلام
دوست عزيزم ببينيد شما توي سي دي مادربردتون دنبال راه اندازش بگرديد
چون پيدا كردن اينطور فايلي از روي اينترنت سخته

از کمکتون ممنونم ولی من این چیزایی که شما گفتید رو پیدا نکردم
به قسمت wlan رفتم و خودش enable بود اینجا wep key ندیدم:41:
لطفا دقیق تر توضیح بدبد

با سلام
دوست عزيزم شما همونجا كه اون رو enable ميكنيد بايد يه منوي كشويي داشته باشه كه حالت پسورد رو انتخاب كنيد
اگه نداره به قسمت security بريد
ببينيد اونجا چي
اگه بازم نبود از پانل مودمتون اگه مقدور بود پيكچر بذاريد

موفق باشيد.

دوستان این مودم چطوره؟؟؟

cisco

خوبه؟ نظرتون؟؟ :11:

با سلام
بله دوست عزيزم مودم خوبي هست
حتما بخريد و استفاده كنيد ازش

سلام به تمام دوستان
به من یه مودم با قیمت حدود 25 تومن معرفی کنید.
وایرلس نمیخوام
یه پورت LAN داشته باشه و یکی USB /
ضممن از برند D-LINK باشه
ممنون

با سلام

اين مدل رو پيشنهاد ميكنم

D-link DSL-200

موفق باشيد.

با سلام
من یه مودم linksys wag 120n دارم که در قسمت Encapsulation:تنظیمش روی RFC 2516 pppoe وقتی روی birdage mode only یا RFC 2684 birdage تنظیمش می کنم که از ویندوز کانکشم ویندوز ارور می ده؟به نت وصل نمیشه!!تو ویندوز کانکشنم درست ایجاد کردم . حالا یکی به من بگه کجای کار من ایراد داره؟؟؟؟:19::19:یا ایراد از کجاست؟؟؟:13:
من از صبا اکانت دارم
از کمکتون ممنون:11:

با سلام
شما كلا توي مودم رو پاك كنيد و كانكشني نداشته باشيد
سپس از توي ويندوز اين كار رو انجام بديد

موفق باشيد.

joe_satriani
21-09-2010, 18:06
با سلام
دوست عزيزم شما بايد ابتدا وارد كنسول مودم بريد
كانشكني كه از قبل از نوع pppoe ساختيد رو پاك كنيد
سپس از توي ويندوز يه كانكشن broadband بسازيد و از اين به بعد با كانكشني كه توي ويندوز هست قطع و وصل ميشيد

موفق باشيد.

armin15000
21-09-2010, 18:18
سلام دوست عزیز

من سی دی مادر بورد ندارم تا حالا وقت زیادی صرف کردم ولی به نتیجه نرسیدم نا جار باید ویندوز عوض کنم که این هم مشکلات زیادی داره . راهی وجود نداره که بدون عوض کردن ویندوز این درایو رو نصب کرد ؟آیا میشه یه کارت شبکه جدا بخرم و نصب کنم ؟

joe_satriani
21-09-2010, 18:32
سلام دوست عزیز

من سی دی مادر بورد ندارم تا حالا وقت زیادی صرف کردم ولی به نتیجه نرسیدم نا جار باید ویندوز عوض کنم که این هم مشکلات زیادی داره . راهی وجود نداره که بدون عوض کردن ویندوز این درایو رو نصب کرد ؟آیا میشه یه کارت شبکه جدا بخرم و نصب کنم ؟

با سلام
بله دوست عزيزم
ميتونيد اين كار رو هم انجام بديد
اگه درايورش و نميتونيد پيدا كنيد بريد به خدمات كامپيوترها و مدل مادربردتون رو بگيد تا بتونيد سي دي ش رو تهيه كنيد از اونها
بهتر از اينه كه يه كارت شبكه بگيريد

موفق باشيد.

David.Jn
21-09-2010, 18:38
با سلام
آره يادمه، والله شما شايد مودمت كلا قاطي داره و واسه خودش كار ميكنه هر طور ميخواد

دوستان و حضار گرامی این عکس ها را ببینید
این عکس واسه دیروز که من با همین مودم (D-Link2640u) گرفتم که رفته بود تو کنسول Tp Link
اصلاٌ فکر نکنید واسه مودمهای مختلفه ها اینا همش واسه مودم Dlink 2630u

و این عکس هم واسه امروزه که اینبار هم رفته تو کنسول Tp Link ولی ورژن نرم افزارش فرق میکنه

و اینیکی که که بعد از چند لحظه دوباره رفتم تو کنسول که اینبار واسه مودم خودم اومد
این عکسش

آپ استرییم و داون استریم توی هر کدوش فرق میکنه
بورد آی دی اون دو تا که tp link یکیه و لی اینی که واسه خودمه درسته
یعنی مشکب چی میتونه باشه

armin15000
21-09-2010, 18:46
با سلام
بله دوست عزيزم
ميتونيد اين كار رو هم انجام بديد
اگه درايورش و نميتونيد پيدا كنيد بريد به خدمات كامپيوترها و مدل مادربردتون رو بگيد تا بتونيد سي دي ش رو تهيه كنيد از اونها
بهتر از اينه كه يه كارت شبكه بگيريد

موفق باشيد.

سلام

ممنون از شما الان با اون اسمهایی که من نوشتم مدل مادر بورد من چیه ؟همون m2n-e هست ؟آیا این مدل تکه و دیگه شماره ای یا مشخصات دیگه نداره تا برم و سی دی اونو بگیرم ؟

ali_koochooloo
21-09-2010, 20:31
ُسلام دوستان.من یه مودم وایارلس to-link n8960 خریدم.شرکت شاتل پشت تلفن بهم گفت که باید خودم نصب کنم اش.
اگه کسی بلده من رو راهنمایی کنه.تاپیک هایه دیگه خیلی شلوغه
برایه پسوورد گذاشتن رویه وایارلسش چیکار باید بکنم؟

joe_satriani
21-09-2010, 20:43
با سلام
دوست عزيزم شما الان تنظيمات اينترنت رو انجام دادي و فقط واسه وايرلس مشكل داري؟
اگه اينطوريه پس كارهاي زير رو انجام بده
وارد تنظيمات مودم بشيد
192.168.1.1 رو توي مرورگرتون بنويسيد و سپس با admin وارد بشيد
حال به قسمت wlan بريد و اونجا گزينه ي Wireless LAN Interface رو enable كنيد
سپس رد قسمت SSID يه اسم واسه وايرلستون انتخاب كنيد كه موقعي كه سرچ ميشه اون رو نشون بده
بعد apply كنيد
حالا به قسمت security همين بخش بريد
گزينه Encryption رو روي حالت wep بذاريد و سپس يه پسورد تا 10 حرف رو واسه وايرلستون بذاريد و apply كنيد

موفق باشيد.

9vin
21-09-2010, 20:44
دوستان این مودم وایرلس داره ؟؟یعنی میشه وایرلسو داد بهش داد یا نه ؟؟چون میخوام خط وایرلس بخرم نه adsl !!
لطفا راهنمایی کنید....:10:
cisco

ممنونم :11:

ali_koochooloo
21-09-2010, 21:04
آقای joe_satriani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ممنون از جوابتون:10:.من دیروز تازه ثبت نام کردم.اگه میشه تنظیمات اینترنت رو هم بگید چون من تازه کارم

a6l3i
21-09-2010, 21:22
دوستان این مودم وایرلس داره ؟؟یعنی میشه وایرلسو داد بهش داد یا نه ؟؟چون میخوام خط وایرلس بخرم نه adsl !!
لطفا راهنمایی کنید....:10:
cisco

ممنونم :11:
سلام

این مودم وایرلس داره ، ولی این وابرلس اونی نیست که شما مد نظرتونه. این مودم یک ADSL Wireless Modem/Router هستش که اینترنت رو از ADSL میگیره و یه شبکه ی wireless دور خودش تشکیل میده و سیستم هایی که بهش وصلن رو به نت وصل میکنه.

امااونجور که فهمیدم شما اینترنت WiMAX میخواید بگیرید که باید مودم هایی با تکنولوژی WiMAX رو بخرید.

مودم هایی مثل Wag120N قادر به دریافت اینترنت شبکه های WiMax نیستن.

a6l3i
21-09-2010, 21:29
سلام

ممنون از شما الان با اون اسمهایی که من نوشتم مدل مادر بورد من چیه ؟همون m2n-e هست ؟آیا این مدل تکه و دیگه شماره ای یا مشخصات دیگه نداره تا برم و سی دی اونو بگیرم ؟

سلام
من نمیدونم ویتدوزتون چیه ، وگرنه لینک درایور رو واستون میفرستادم. این لینک مادربرد شما تو سایت Asus هستش. اگه همینه تو قسمت دانلود ، با انتخاب سیستم عامل میتونید درایورهاش رو دانلود کنی.

نشد ، بگو ویندوزت چیه ، لینکش رو واست میفرستم . . .

9vin
21-09-2010, 21:36
سلام

این مودم وایرلس داره ، ولی این وابرلس اونی نیست که شما مد نظرتونه. این مودم یک ADSL Wireless Modem/Router هستش که اینترنت رو از ADSL میگیره و یه شبکه ی wireless دور خودش تشکیل میده و سیستم هایی که بهش وصلن رو به نت وصل میکنه.

امااونجور که فهمیدم شما اینترنت WiMAX میخواید بگیرید که باید مودم هایی با تکنولوژی WiMAX رو بخرید.

مودم هایی مثل Wag120N قادر به دریافت اینترنت شبکه های WiMax نیستن.

مرسی دوست من....
آره وایمکس میخوام ...میشه چنتا مودم خوب + قیمتو بزارید ...مرسی:11:

joe_satriani
21-09-2010, 21:57
مرسی دوست من....
آره وایمکس میخوام ...میشه چنتا مودم خوب + قیمتو بزارید ...مرسی:11:

با سلام
دوست عزيزم بحث در مورد مودم هاي وايمكس رو بي زحمت در دو تاپيك زير مطرح كنيد

بحث و بررسی سرویس دهنده وایمکس / مبین نت

-----

بحث و بررسي سرويس وايمكس ايرانسل

موفق باشيد.

joe_satriani
21-09-2010, 22:06
با سلام
بله حتما دوست عزيزم
شما ابتدا بايد وارد كنسول مودم بشيد براي تنظيمات
اين حالت براي اين هست كه شما بخوايد به صورت خودكار با روشن كردن مودم به اينترنت وصل بشيد
بدون اينكه كانكشني رو توي ويندوز ايجاد و اجرا كنيد
خوب، طريقه وارد شدن به تنظيمات مودم رو كه بالا گفتم
حالا بريد به قسمت wan - از اونجا گزينه ي channel mode رو به pppoe تغيير بديد ( اين گزينه ي channel mode ميتونه چيزي ديگه هم باشه چون توي همه ي مودم ها يكي نيست )
سپس قسمت user و password فعال ميشه و شما يوزر و پسوردي كه شركت داده رو وارد كنيد ( دقت كنيد كه درست وارد كنيد كه بعدا در صورت عدم وصل شدن به مشكلي بر نخوريد )

سپس VCI برابر 35 بذاريد و VPI هم صفر
حالا كانكشن رو ذخيره كنيد و apply كنيد

حالا شما در صورت درست رفتن مراحل بالا بايد اينترنت رو داشته باشيد.
----
براي وايرلس هم همون پست قبل رو بعد از اينكه اينترنتتون فعال شد انجام بديد

موفق باشيد.

__KiaNoosh__
21-09-2010, 22:12
من این مدلی کانفینگ کردم :31: نمیدونم چرا اصلا کانکت نمیشه رو ppoe باید بزارم رو Bridge و دستی کانکت کنم نمیدونم مشکل از چیه مودم هم d-link ه مدل dsl-2640u

9vin
21-09-2010, 22:16
ممنونم....

دوستان سرعت adsl میتونه به نوع مودمی که داریم ربط داشته باشه ؟؟ یا نه فقط برمیگرده به خدمات isp ???

joe_satriani
21-09-2010, 22:20
ممنونم....

دوستان سرعت adsl میتونه به نوع مودمی که داریم ربط داشته باشه ؟؟ یا نه فقط برمیگرده به خدمات isp ???

با سلام
دوست عزيزم تا حدي اين مورد 50 - 50 هست به نظرم
شما بهترين مودم جهان رو هم داشته باشي و آي اس پي ت مالي نباشه يا اينكه اينترنت ضعيف روي خطت بده نميتوني كاريش بكني
و يا اينكه يه آي اس پي عالي داشته باشي و به جاش يه مودم خوب نباشه و اينكه اتصالات رو مثه اسپليتر و كابل شبكه ي خوب و .... رو به درستي انتخاب نكرده باشي بازم نميشه كاريش كرد

موفق باشيد.

---------- Post added at 11:20 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

من این مدلی کانفینگ کردم :31: نمیدونم چرا اصلا کانکت نمیشه رو ppoe باید بزارم رو Bridge و دستی کانکت کنم نمیدونم مشکل از چیه مودم هم d-link ه مدل dsl-2640u

با سلام
دوست عزيزم به نظر ميرسه كه مقدار VPI شما برابر با 8 هست!
اون رو صفر قرار بديد ببينيد درست ميشه

موفق باشيد.

armin15000
21-09-2010, 23:59
سلام
من نمیدونم تون چیه ، وگرنه لینک درایور رو واستون میفرستادم. این لینک مادربرد شما تو سایت Asus هستش. اگه همینه تو قسمت دانلود ، با انتخاب سیستم عامل میتونید درایورهاش رو دانلود کنی.

نشد ، بگو ویندوزت چیه ، لینکش رو واست میفرستم . . .

سلام
م
شخصات اينه وویندوز هم xp

Manufacture : M2N-E 1.XX

Chipset : NVIDIA n Force570SLI Rev. 42

Southbridge : NVIDIA n Force570SLI

Lpicio ITE IT8716

BIOS

BRAND : PHOENIX Technologies LTD

Vrsion: ASUS M2N-E ACPIBIOS Revision1102

David.Jn
22-09-2010, 07:53
برو بچ پیرو پست:

این رو هم تقدیمتون میکنم تا روحیتون حال بیاد

خواه گریه کنید به حال من خواه از خنده بترکید:دی

behi2.12
22-09-2010, 10:14
سلام خدمت دوستان
من بعد از هر بار خاموشا و روشن شدنه سيستمم و روشن كردن مودمم ديگه به اينترنت وصل نميشه مگر اينكه دوباره توي تنظيمات مودم كانفيگ مودم را دوباره روي پي پي پي تنظيم كني.اينم بگم قبل از اينكه دوباره كانفيگ كنم تنظيمات هيچ تغييري نكرده و رو حالت پي پي پي هستش.مودمم 8811 هست.يعني مشكل از مودمه؟

saeid333
22-09-2010, 10:57
اينترنتم صبا نت است

از مودمهاي Dlink و Asuse چند مدل ميگين بخرم يكيشو

وايرلس نميخام اما Lan باشه

AM604 تو بازار هست از Dlink چي بگيرم

emadgoldenman
22-09-2010, 11:54
با سلام

سلام
VCI رو برابر 35 گذاشتم ولی بازم نشد:41:
از شرکت پارس آنلاین , شهر رشت

SA3EDLORD
22-09-2010, 13:02
سلام دوستان.....من یه مشکل دارم و برام عجیبه................:18:
من یه خط adsl دارم و مودم من مدلش این هست:TP-LINK TD-w8901G
مودمم وایرلس دار هستش................:19:
مشکلم اینه که ما طبقه ی پایین که مستاجر داریم و یه لبتاپ داره و وقتی که من کانکت میشم خود به خود اون هم کانکت میشه......:2:
حتی وفتی که اون انتن رو از مودم میکنم......:18:.....حالا من میخوام یه کاری کنم که اون کانکت نشه........
عجیبه برام که اون چطوری میتونه از خط adsl من استفاده کنه.........البته الانم معلوم نیست که جند نفر همینطور کانکت هستن...:41:
لطفا کمکم کنید :11:

power67
22-09-2010, 13:27
مشکلم اینه که ما طبقه ی پایین که مستاجر داریم و یه لبتاپ داره و وقتی که من کانکت میشم خود به خود اون هم کانکت میشه......:2:
حتی وفتی که اون انتن رو از مودم میکنم......:18:.....حالا من میخوام یه کاری کنم که اون کانکت نشه........
عجیبه برام که اون چطوری میتونه از خط adsl من استفاده کنه.........البته الانم معلوم نیست که جند نفر همینطور کانکت هستن...:41:
سلام داداش
خوب برای وایرلست سکریتی بذار یا حالت اتصالت بذار روی birdage یا برو مستاجر بنداز بیرون :31:البته راه آخر را پیشنهاد نمی کنم:27:

power67
22-09-2010, 13:42
با سلام
شما كلا توي مودم رو پاك كنيد و كانكشني نداشته باشيد
سپس از توي ويندوز اين كار رو انجام بديد

موفق باشيد.

آقا دمتون گرم این کارا را کرده بودم ولی مرسی:40:
کشف کردم مشکل از مک آدرس:20: من اول با مودم وصل شدم بودم مک مودم تو سیسیتم صبا ثبت شده.حالا راهی هست مک مودم تو سیسستم وارد کنم.البته می دونم می تونم زنگ بزنم پشتیبانی بگم ریست کنند:46:
با تشکر

SA3EDLORD
22-09-2010, 13:55
دوستان لطفا سریع......:19:.......ضروریه:41:

DaRiOuShJh
22-09-2010, 14:24
توی کانکشن هاتون ببینید چند تا کارت شبکه دارید و همزمان فعاله
من 2 تا دارم همچین مشکلی دارم ولی نیازی به کانفیگ نیست
مودم رو یکی دو بار خاموش روشن کنم حل میشه

pooriya_hp
22-09-2010, 14:24
سلام به همه ی اساتید گل
خواستم بپرسم این مودم های که مخابرات میده چه جوری هست !!!
مودم های خوبی هستند یا بهتره از بیرون تهیه کنم،اصلا از چه برندی هست ؟؟؟
الان میدن 25 تومن/
من اگه برم از بیرون تهیه کنم اونوقت روی سرعت تاثیری نداره ؟؟
من یه چیز عمری میخوام منظورم این هست که چون 128 نامحدود هست میخوام همش در حال دانلود باشه.
الان مدل های مدنظرم D-Link 2520u و ASUS 604 به نظرتون اینا چه جورین ؟؟
اگه دوستان لطف کند و یه قیمت از این دوتا به من بدن ممنون میشم. (( قیمت دقیق تهران ))
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ممممننننوووون

SA3EDLORD
22-09-2010, 14:35
سلام داداش
خوب برای وایرلست سکریتی بذار
چطوری این کارو بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

ali_koochooloo
22-09-2010, 15:11
سلام دوستان من یه تاپیک باز کردم و درباره راه اندازی مودم سوال کردم که انتقالش دادن به اینجا(شرکت شاتل پشت تلفن بهم گفت باید خودم راه اندازی کنم)
خواهشا اگه براتون مقدور هست جواب بدید. شرکت ADSL به من این چیزا رو داده و من نمی دونم کجا باید وارد کنم اصلا
1- USER
2-PASSWORD
3-VPI
4-VCI
5-IP
6-SU
7-COAT
8- دو عدد DNS
شماره هایه 6 و 7 رو اصلا نمی دونم چی هست :41:

psat
22-09-2010, 15:12

سلام
دوست عزیز شما توی internet explorer یا fire fox بزن 192.168.1.1 و بعد از وارد شدن به این صفحه ازتون user و pass
میخواد که جفتش رو بده Admin.
حالا از منویی که باز میشه در قسمت بالا interface setup رو بزن و بعد زیر اون گزینه ی wireless .حالا توی منوی باز
شده در زیر تو قسمت ssid گزینه ی authentication type رو بذار روی wpa2-psk و بعدش در زیر همون گزینه ، گزینه ی
encryption رو بذار روی tkip و بعد در قسمت pre shared key یه کد 8 رقمی رو بذارو Save کن.
حالا دیگه کسی نمیتونه به مودمت دسترسی داشته باشه.

behi2.12
22-09-2010, 15:31
توی کانکشن هاتون ببینید چند تا کارت شبکه دارید و همزمان فعاله
من 2 تا دارم همچین مشکلی دارم ولی نیازی به کانفیگ نیست
مودم رو یکی دو بار خاموش روشن کنم حل میشه
غير از يه كانكشن ديال اپ كانكشن ديگه اي ندارم در ضمن با پورت يو اس بي مودمم وصله!

alidata2010
22-09-2010, 15:36
تو ویندوز 7 اگه کانکشن شبکه رو ریست کنین درست میشه یعنی روی اون علامت خطر زرد رنگ کلیک کنین

behi2.12
22-09-2010, 16:13
تو ویندوز 7 اگه کانکشن شبکه رو ریست کنین درست میشه یعنی روی اون علامت خطر زرد رنگ کلیک کنین
دوست عزيز ويندوزم ايكس پي هست.اين كانكشن شبكه كجاست اگه ميشه مسيرشا واسم بنويسين.ممنون

ali_koochooloo
22-09-2010, 16:38
ًضمنا این لینک هم خرابه
و نمیشه دانلود کرد. اگه زحمتی نیست درستش کنید

DaRiOuShJh
22-09-2010, 16:41
نه کانکشن های اینترنتتون رو منظورم نوبد
show all connection رو بزنید

قسمته lan ببینید چند تا آیکون دارید

frnsh
22-09-2010, 17:15
سلام دوستان
یه سوال داشتم و اونم اینه که اگه مودم رو به USB وصل کنم، وقتی برق میره بازم خاموش میشه یا نه؟ اصلا راهی داره که وقتی برق میره مودم هم مثل لبتاپ خاموش نشه؟

آخه از دیشب تا حالا 3 بار برقمون رفته! مخصوصا دیشب حدود 3 وسط دنلودم! :19:
مرسی

joe_satriani
22-09-2010, 17:25
برو بچ پیرو پست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین رو هم تقدیمتون میکنم تا روحیتون حال بیاد

خواه گریه کنید به حال من خواه از خنده بترکید:دی

با سلام
من که کلی ترکیدم از خنده :31:
اما خارج از شوخی به نظرم شما به صورت وایرلس با یه سیستم دیگه در ارتباط هستید
حالا چطوری و چجوریش و نمیدونم

موفق باشید.

اينترنتم صبا نت است

از مودمهاي Dlink و Asuse چند مدل ميگين بخرم يكيشو

وايرلس نميخام اما Lan باشه

AM604 تو بازار هست از Dlink چي بگيرم

با سلام
مدل 2520U به نظرم واستون خوب باشه
هم لن هست و هم یو اس بی

موفق باشید.

با سلام

سلام
VCI رو برابر 35 گذاشتم ولی بازم نشد:41:
از شرکت پارس آنلاین , شهر رشت

با سلام
دوست عزیزم شما مطمئنید که یوزر و پسورد رو درست وارد میکنید
و اینکه کانکشنی که توی ویندوز دارید رو پاک کنید
و یه سوال دیگه: وقتی که مودم رو در حالت pppoe تنظیم میکنید و روشنش میکنید چراغ لینک یا اینترنتتون در چه وضعیتی هستن؟؟

موفق باشید.

با سلام
دوست عزیزم مشکل شما با کاری که دوستمون گفتن حل شد؟یا نه؟

آقا دمتون گرم این کارا را کرده بودم ولی مرسی:40:
کشف کردم مشکل از مک آدرس:20: من اول با مودم وصل شدم بودم مک مودم تو سیسیتم صبا ثبت شده.حالا راهی هست مک مودم تو سیسستم وارد کنم.البته می دونم می تونم زنگ بزنم پشتیبانی بگم ریست کنند:46:
با تشکر

با سلام
یعنی اینکه مک آدرس مودم رو توی ویندوز هم ثبت کنید؟
این کار لازم نیست
---
البته منظور سوالتون رو هم متوجه نشدم
اما در حالت کلی هرگونه ثبت و حذف آدرس مک رو خود شرکت انجام میده و از دست شما خارج هست

سلام به همه ی اساتید گل
خواستم بپرسم این مودم های که مخابرات میده چه جوری هست !!!
مودم های خوبی هستند یا بهتره از بیرون تهیه کنم،اصلا از چه برندی هست ؟؟؟
الان میدن 25 تومن/
من اگه برم از بیرون تهیه کنم اونوقت روی سرعت تاثیری نداره ؟؟
من یه چیز عمری میخوام منظورم این هست که چون 128 نامحدود هست میخوام همش در حال دانلود باشه.
الان مدل های مدنظرم D-Link 2520u و ASUS 604 به نظرتون اینا چه جورین ؟؟
اگه دوستان لطف کند و یه قیمت از این دوتا به من بدن ممنون میشم. (( قیمت دقیق تهران ))
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ممممننننوووون

با سلام
در مورد مودم هایی که گفتید جفتشون خوب هستن و پر استفاده
و d-link 2520U که گفتید حول و حوش 32-33 تومن هست
-----
اما در مورد اینکه توی سرعت تاثیر بذاره هم زیاد اینطوری نیست
شرکت ها چون میخوان مودمهاشون رو به کاربرانشون بفروشن میگن که تاثیر داره و اینطوری
اما گاهی هم اینطوری هست یعنی بعضی از خطوط اینترنت نویز دار هستن و هر مودمی روشون جواب نمیده
واسه همین شرکتها کاربران رو ملزم به استفاده از مودم های خودشون میکنن

موفق باشید.

سلام دوستان من یه تاپیک باز کردم و درباره راه اندازی مودم سوال کردم که انتقالش دادن به اینجا(شرکت شاتل پشت تلفن بهم گفت باید خودم راه اندازی کنم)
خواهشا اگه براتون مقدور هست جواب بدید. شرکت ADSL به من این چیزا رو داده و من نمی دونم کجا باید وارد کنم اصلا
1- USER
2-PASSWORD
3-VPI
4-VCI
5-IP
6-SU
7-COAT
8- دو عدد DNS

با سلام
ببینید دوست عزیزم شما الان توی کانفیگ کردن مودم مشکل دارید و نمیدونید چطوری کانفیگ کنید یا توی اینکه این لغات چی هستن؟!!

---------- Post added at 05:25 PM ---------- Previous post was at 05:23 PM ----------

سلام دوستان
یه سوال داشتم و اونم اینه که اگه مودم رو به USB وصل کنم، وقتی برق میره بازم خاموش میشه یا نه؟ اصلا راهی داره که وقتی برق میره مودم هم مثل لبتاپ خاموش نشه؟

مرسی

با سلام
نه دوست عزیزم روشن نمیمونه
چون واسه خودش منبع تغذیه یا باطری جداگونه نداره
اما لپ تاپ باطری داره و به وسیله اون روشن میمونه
شما باید یه دستگاهی مثه UPS که برق رو توی خودش ذخیره میکنه واسه مودمتون بگیرید که اونم هزینه بر هست و نمیصرفه

موفق باشید.

emadgoldenman
22-09-2010, 18:14
با سلام
و یه سوال دیگه: وقتی که مودم رو در حالت pppoe تنظیم میکنید و روشنش میکنید چراغ لینک یا اینترنتتون در چه وضعیتی هستن؟؟

سلام
یوزر و پسوردم درسته
کانکشن ویندوز رو هم پاک کردم
چراغ لینک وقتی VCI رو برابر 35 میزارم روشن میشه ولی وقتی برابر 32 میزارم خاموش البته در هر صورت نمی تونم با اینترنت کار کنم .:41:

power67
22-09-2010, 18:26
1- USER
2-PASSWORD
3-VPI
4-VCI
5-IP
6-SU
7-COAT
8- دو عدد DNS
شما بعد از نصب مودم تو اینترنت اکسپلرر 192.168.1.1 بزن وارد setup مودم می شی تو تباش بگردی تمام گزینه بالا می تونی بهش بدی پس یوزر اگه تغییرش ندی admin

power67
22-09-2010, 18:30
با سلام
یعنی اینکه مک آدرس مودم رو توی ویندوز هم ثبت کنید؟

دقیقا.:27: می خواستم بدونم امکان پذیر هست یا نه؟؟؟
با برنامه ای ؟؟چیزی؟؟؟

behi2.12
22-09-2010, 19:13
نه کانکشن های اینترنتتون رو منظورم نوبد
show all connection رو بزنید

قسمته lan ببینید چند تا آیکون دارید
[img]c:\1[img\]

alidata2010
22-09-2010, 19:16
این روش رو برای ویندوز 7 گفتم . تو xp میتونین به کنترل پنل برین و سپس نتورک کانکشن وبعد روی local area connection راست کلیک کنید و repair روبزنید

joe_satriani
22-09-2010, 19:18
[img]c:\1[img\]

با سلام
دوست عزيزم پيكچرتون رو اول توي سايت زير آپلود كنيد

up.--------.com

سپس لينكي كه بهتون ميده رو اينجا قرار بديد

موفق باشيد.

fujitsu.siemens
22-09-2010, 20:13
سلام دوستان

مرسی

خب مودم بالاخره باید به برق وصل بشه دیگه! فرقی نداره با USB یا LAN

نمیدونم مودم ADSL برای Express card هست یا خیر. اما اگر باشه میتونید تهیه کنید و بدون نگرانی از قطعی برق استفاده کنید.

armin15000
22-09-2010, 22:09
سلام

همانطور که قبل گفتم من با کارت شبکه نمیتونم وصل بشم و با usb که وصل میشم بعد از چند دقیقه دیگه نمی تونم پیج باز کنم و باید دوباره مودم رو خاموش وروشن کنم و همینطور ادامه بدم به نظر شما مشکل از کجاست ؟با lan این مشکل رو نداشتم.با اینکه
پیج باز نمیکنه ولی دانلود مشکلی نداره.

joe_satriani
22-09-2010, 22:18
سلام

همانطور که قبل گفتم من با کارت شبکه نمیتونم وصل بشم و با usb که وصل میشم بعد از چند دقیقه دیگه نمی تونم پیج باز کنم و باید دوباره مودم رو خاموش وروشن کنم و همینطور ادامه بدم به نظر شما مشکل از کجاست ؟با lan این مشکل رو نداشتم.با اینکه
پیج باز نمیکنه ولی دانلود مشکلی نداره.

با سلام
دوست عزيزم به نظر ميرسه مشكل شما نرم افزاري باشه
يكي از دوستان ديگه هم به نظر ميرسه مشكل مشابهي دارن
ميتونين مراجعه كنيد اينجا

موفق باشيد.

babelirani
23-09-2010, 10:04
اقایون سلام
من دوتا مشکل دارم در حین نصب مودم
1. ارور میده که مربوز میشه به فایل newdev.dll
2. اینو میاره
admiinistrator privileges are required to install ، uninstall ، or configure the DSL software
میرم توی administrator هم همین مشکل رو دارم

joe_satriani
23-09-2010, 17:04
اقایون سلام
من دوتا مشکل دارم در حین نصب مودم
1. ارور میده که مربوز میشه به فایل newdev.dll
2. اینو میاره
admiinistrator privileges are required to install ، uninstall ، or configure the DSL software
میرم توی administrator هم همین مشکل رو دارم

با سلام
دوست عزيزم اول اينكه شما اين فايل رو دانلود كنيد و سپس توي پوشه ي system32 بريزيد

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید----
و اينكه بفرماييد براي نصب مودم چطوري اقدام ميكنيد؟
از طريق USB منظورتون هست؟؟

موفق باشيد.

hamid090
23-09-2010, 17:27
سلام
یکماه پیش از مخابرات adsl و مودم huawei گرفتم،مودم رو کانفیگ کردم و اینترنت وصل شد.
از دیروز تا الان با وجود اینکه همه چی درسته اما اصلا هیچ data رسیو نمیشه!!زنگ زدم به خودشون،میگن ایراد از سمت بنده است! چراغ adsl و lan روی مودم بصورت ثابت روشنه،رو آیکون مربوط به اینترنت کنار ساعت،علامت تعجب میاد و ضمن اینکه pppoe هم ارور 691 میده.
لطفا راهنماییم کنید
متشکر

joe_satriani
23-09-2010, 17:53
سلام
یکماه پیش از مخابرات adsl و مودم huawei گرفتم،مودم رو کانفیگ کردم و اینترنت وصل شد.
از دیروز تا الان با وجود اینکه همه چی درسته اما اصلا هیچ data رسیو نمیشه!!زنگ زدم به خودشون،میگن ایراد از سمت بنده است! چراغ adsl و lan روی مودم بصورت ثابت روشنه،رو آیکون مربوط به اینترنت کنار ساعت،علامت تعجب میاد و ضمن اینکه pppoe هم ارور 691 میده.
لطفا راهنماییم کنید
متشکر

با سلام
معمولا اين مشكل موقتي هست و رفع ميشه ( مشكل علامت تعجب كنار آيكون اينترنت )
اما اگه ارور 691 ميده مربوط به شما هست
اينترنتتون نامحدود هست يا حجمي؟ اگه حجمي هست شايد حجمتون تموم شده!

موفق باشيد.

soft BOW
23-09-2010, 18:40
چرا zyxel جز نظر سنجی تون نبود؟
الان شاتل zyxel رو پیشنهاد میده؟

armin15000
23-09-2010, 20:37
جناب joe_satriani با سلام

با توجه به راهنمايي شما مشكل من حل شد .دست شما درد نكنه و ممنون .موفق باشيد

joe_satriani
23-09-2010, 20:37
دقیقا.:27: می خواستم بدونم امکان پذیر هست یا نه؟؟؟
با برنامه ای ؟؟چیزی؟؟؟

با سلام
نه دوست عزيزم
مك آدرس يه آدرس سخت افزاري هست كه بعد از توليدش توسط كارخانه ي سازنده به دستگاه داده ميشه و منحصر به همون هست

موفق باشيد.

با سلام

سلام
یوزر و پسوردم درسته
کانکشن ویندوز رو هم پاک کردم
چراغ لینک وقتی VCI رو برابر 35 میزارم روشن میشه ولی وقتی برابر 32 میزارم خاموش البته در هر صورت نمی تونم با اینترنت کار کنم .:41:

با سلام
خوب 32 رو كه بذاريد كلا هيچي - چون اصلش 35 هست واسه شركت ها
ببينيد يه چيز ديگه هم هست
مك آدرستون رو بگيد شركت واستون يه چك كنه
آخرين گزينه همين هست ديگه

موفق باشيد.

hamid090
23-09-2010, 21:04
با سلام
معمولا اين مشكل موقتي هست و رفع ميشه ( مشكل علامت تعجب كنار آيكون اينترنت )
اما اگه ارور 691 ميده مربوط به شما هست
اينترنتتون نامحدود هست يا حجمي؟ اگه حجمي هست شايد حجمتون تموم شده!

موفق باشيد.

خدا کنه موقتی باشه چون دایل آپ واقعا زجر آوره!
ظاهرا سرویس های مخابرات همشون حجم نامحدودن.
البته ترابلشوت ویندوز ایراد رو از DNS تشخیص میده!

esyo
23-09-2010, 23:43
سلام
دوستان مودم خوب برای وایرلس n ساپورت بکنه چی سراغ دارید؟
با تشکر

Mr.Pooya
24-09-2010, 11:57
سلام
دوستان مودم خوب برای وایرلس n ساپورت بکنه چی سراغ دارید؟
با تشکر

سلام

Linksys WAG120N

قیمت 70-75

babelirani
24-09-2010, 16:29
با سلام
دوست عزيزم اول اينكه شما اين فايل رو دانلود كنيد و سپس توي پوشه ي system32 بريزيد

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید----
و اينكه بفرماييد براي نصب مودم چطوري اقدام ميكنيد؟
از طريق USB منظورتون هست؟؟

موفق باشيد.
سلام مشکل اول حل نشد
ولی مشکل دوم رو حل کردم
میشه در مورد اون فایل یکم راهنمایی کنید

joe_satriani
24-09-2010, 16:34
سلام مشکل اول حل نشد
ولی مشکل دوم رو حل کردم
میشه در مورد اون فایل یکم راهنمایی کنید

با سلام
دوست عزيزم شما اون فايلي كه گذاشتم رو دانلود و كپي توي اونجايي كه گفتم كرديد؟؟
ببينيد اون فايلي كه شما الان گير ميده و نميتونه پيدا كنه يه فايل كتابخانه اي براي سخت افزارهاي جديد كه ميخوان اتچ شن به ويندوز مربوط ميشه و اين فايل توي سيستم شما به دلايلي ( حالا ويروس و ... )‌ پاك شده
يه راه داريد كه اون dll رو فايلش و بگيريد و بريزيد به صورت جداگانه - يه راه هم ويندوز رو عوض كنيد تا ويندوز اون فايل رو واستون جايگزين كنه

موفق باشيد.

---------- Post added at 04:34 PM ---------- Previous post was at 04:33 PM ----------

چرا zyxel جز نظر سنجی تون نبود؟
الان شاتل zyxel رو پیشنهاد میده؟

با سلام
دوست عزيزم هر شركتي يه سري مودم رو ميفروشه
شاتل هم زايكسل
و كلا مودم خوبي هم هست

موفق باشيد.

dez.fuli
24-09-2010, 18:29
سلام خدمت تمام دوستان عزیز و عرض خسته نباشید.
به نظر اساتید گرامی تنظیمات مودم در حالت Bridge نسبت به حالت PPPOE ، در سرعت اینترنت روی سیستم ما تأثیر داره یا خیر؟ اگه جواب دوستان مثبت هست لطفا توضیح بدید کدوم روش بهتر هستش؟
البته ببخشید که من توان گشتن و سرچ در 988 صفحه رو نداشتم! نمی دونم سوالم تکراری هست یا نه؟!

joe_satriani
24-09-2010, 18:32
سلام خدمت تمام دوستان عزیز و عرض خسته نباشید.
به نظر اساتید گرامی تنظیمات مودم در حالت Bridge نسبت به حالت PPPOE ، در سرعت اینترنت روی سیستم ما تأثیر داره یا خیر؟ اگه جواب دوستان مثبت هست لطفا توضیح بدید کدوم روش بهتر هستش؟

نه دوست عزيزم ؛ فرق قابل ملاحظه اي توي سرعت نميكنه
حالت pppoe كلا يه حالتي هست كه روي مودم شما مستقيما تنظيمات رو انجام ميديد
اما حالت bridge حالتي از pppoe هست كه توي ويندوز اين كار رو انجام ميديد
پس در واقع bridge همونه اما توي ويندوز انجام ميشه

موفق باشيد.

shahramcat
24-09-2010, 21:03
سلام

من یک مودم وایرلس Dlink مدل 2640u گرفتم و نصب کردم مشکلی نیست . اما نمیدونم چطوری الان کانکشن رو سکیور یا همون رمزگذاری کنم که همسایها دسترسی به اینترنت من نداشته باشن !

میشه طریقه این کار رو ساده به من بگید ؟
درضمن این مودم سری G هست بردش کم هست فکر کنم ! میتونن همسایه ها دسترسی داشته باشن ؟

ممنون

joe_satriani
24-09-2010, 21:18
سلام

من یک مودم وایرلس Dlink مدل 2640u گرفتم و نصب کردم مشکلی نیست . اما نمیدونم چطوری الان کانکشن رو سکیور یا همون رمزگذاری کنم که همسایها دسترسی به اینترنت من نداشته باشن !

میشه طریقه این کار رو ساده به من بگید ؟
درضمن این مودم سری G هست بردش کم هست فکر کنم ! میتونن همسایه ها دسترسی داشته باشن ؟

ممنون

با سلام
دوست عزيزم شما اول برو داخل مرورگر و 192.168.1.1 رو تايپ كن و با admin وارد پانل تنظيمات مودم بشيد
بعد به قسمت wlan برو و از اونجا به security بريد
حالا يه كليد از نوع wep key رو انتخاب كنيد
حالا گزينه هاي مربوط به نوشتن پسورد فعال ميشه
يه پسورد 10 رقمي انتخاب كنيد و بعد apply بزنيد

موفق باشيد.

Mehrdad092000
24-09-2010, 21:24
سلام خدمت دوستان
یه سوال کوچیک شایدم مسخره نخندیدا
من مودم adsl alfex دارم
تو سایت چیزی از Adsl2+ نزده بود
حالا میخوام از یه شرکت بگیرم زده adsl2+
چجوری میشه ؟
مودمم ساپورت نمیکنه؟ یا منظور سرعت رو ساپورت نمیکنه؟

shahramcat
24-09-2010, 21:26
با سلام
دوست عزيزم شما اول برو داخل مرورگر و 192.168.1.1 رو تايپ كن و با admin وارد پانل تنظيمات مودم بشيد
بعد به قسمت wlan برو و از اونجا به security بريد
حالا يه كليد از نوع wep key رو انتخاب كنيد
حالا گزينه هاي مربوط به نوشتن پسورد فعال ميشه
يه پسورد 10 رقمي انتخاب كنيد و بعد apply بزنيد

موفق باشيد.

مرسی جناب

یک سوال جانبی ! نمیشه از طریق خود ویندوز و کانکشن این کار رو کرد ؟ مثلا رو کانکشن کلیک کرد تو قسمت سکیوریتی وارد شد ؟

ممنون

joe_satriani
24-09-2010, 21:36
سلام خدمت دوستان
یه سوال کوچیک شایدم مسخره نخندیدا
من مودم adsl alfex دارم
تو سایت چیزی از Adsl2+ نزده بود
حالا میخوام از یه شرکت بگیرم زده adsl2+
چجوری میشه ؟
مودمم ساپورت نمیکنه؟ یا منظور سرعت رو ساپورت نمیکنه؟

با سلام
عزيزم خيلي مخلصيم :20: كم پيدايي
----
ببين مودم هاي adsl2 واسه سرعتهاي بالاي 8 مگابايت هست - ( به صورت واقعي )
اما اين اينترنتهايي كه ما داريم اسمش هست adsl2 اما در عمل همون adsl معمولي هست
عزيزم بقيه فرق هاي اين مودم رو ميتوني توي اين پست مشاهده كني

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید=====
پ.ن : فدات - خيلي شما راهنمايي كردي مارو قبلا و حق داري به گردنمون :11: هر سوالي ديگه بود بفرما؛ حتما در خدمتم :40:

مرسی جناب

یک سوال جانبی ! نمیشه از طریق خود ویندوز و کانکشن این کار رو کرد ؟ مثلا رو کانکشن کلیک کرد تو قسمت سکیوریتی وارد شد ؟

ممنون

با سلام
نه دوست عزيزم از توي ويندوز نميتوني واسش پسورد بذاري

موفق باشيد.

adelsh
25-09-2010, 00:34
سلام

نظرتون درباره این مودم چیه ؟

meganet adsl2+ 5 port combo wifi router

لطفا از دوستان اگه کسی از مودم meganet استفاده کرده یا اطلاعاتی در مورد اون داره اینجا اعلام کنه

با تشکر

ha789di
25-09-2010, 09:39
سلام دوستان
من میخوام مودم وایرلس tp-link مدل ۸۹۲۰ بگیرم نظرتون چیه والان قیمتش چند است؟

Hoaxes
25-09-2010, 11:57
سلام

ببخشید نمیدونم جای این سوال تو این تاپیکه یا نه . اما بنده میخوام یه ای دی اس ال بگیرم

بعد از این همه زجر کشیدن با این دیال آپ لعنتی ، نمیدونم چی بگیرم D-Link ، Us robotics

یا هر چیز دیگه .

کسی به من گفت که مودم های Asus برای خر کاری خیلی خوبه . از دوستانی که تو این فروم

هستند خواهشمندیم که یه مدل بهترین مودم رو به بنده معرفی کنید ، همین امروز میخوام برم

بخرم .

فقط دراین زمینه ی چند پورتی ها اطلاع دارم . من یه کامپیوتر بیشتر ندارم . پس فکر میکنم

یه پورته کافی باشه . اما سوال اینه که آیا من میتونم مثلا وقتی کسی لپ تاپش رو اورد پیش

ما ، مودم رو به جای کامپیوتر خودمون ، وصل کنم به لپ تاپ طرف ؟ یا حتما باید دو پورته باشه ؟

بعد یه وسیله ای هم بود برای Nois گیر و این حرفا . اون رو هم اگه مدل خوبی داره معرفی کنید

لطفا . چون من اگه برم تو بازار ، از این فروشنده ها بخوام مشورت بگیرم ، دیوونه میشم .

پس خواهش بنده از دوستان :

1- معرفی یک مدل مودم خوب که خراب نشه و باعث افت سرعت نشه

2- هر وسیله ی جانبی دیگه ای که برای خرید ای دی اس ال نیازه .

چون برای اولین باره که میخوام بخرم .

اگه شما عزیزان امروز معرفی کنید به من ، همین امروز مودم رو میخرم و توی فن آوا ثبت نام میکنم

آها یه چیزی یادم رفت :

این مدلی که لطف میکنید و معرفی میکنید ،

1- قیمتش چنده ( سرم کلا نره )

2- گارانتی داره ؟ ( اگه داره بهترین گارانتی چیه اسمش )

3- فقط برای برادر چین پیدا میشه یا مثلا آمریکایی و این حرفاشم هست ؟ یا اصلا مهمه که کجایی باشه ؟

4- از اون جایی که بنده در این زمینه در حد هویج هم اطلاع ندارم ، نمیدونم این قضیه ی ADSL و ADSL+2 چیه

ولی من میخوام این سرویس رو از فن آوا بگیرم :

P(m-g) پونصد و دوازده یک گیگی ترافیک

حالا نمیدونم این ظاهرا ADSL+2 هست ، اگرم نبود ، اگه به نظرتون بهتره که یه مودم برای ADSL+2 بگیرم تا شاید

بعدا امکان استفادش باشه ، بگید تا همونو بخرم ...

joe_satriani
25-09-2010, 12:52
سلام

ببخشید نمیدونم جای این سوال تو این تاپیکه یا نه . اما بنده میخوام یه ای دی اس ال بگیرم

بعد از این همه زجر کشیدن با این دیال آپ لعنتی ، نمیدونم چی بگیرم D-Link ، Us robotics

یا هر چیز دیگه .

کسی به من گفت که مودم های Asus برای خر کاری خیلی خوبه . از دوستانی که تو این فروم

هستند خواهشمندیم که یه مدل بهترین مودم رو به بنده معرفی کنید ، همین امروز میخوام برم

بخرم .

فقط دراین زمینه ی چند پورتی ها اطلاع دارم . من یه کامپیوتر بیشتر ندارم . پس فکر میکنم

یه پورته کافی باشه . اما سوال اینه که آیا من میتونم مثلا وقتی کسی لپ تاپش رو اورد پیش

ما ، مودم رو به جای کامپیوتر خودمون ، وصل کنم به لپ تاپ طرف ؟ یا حتما باید دو پورته باشه ؟

بعد یه وسیله ای هم بود برای Nois گیر و این حرفا . اون رو هم اگه مدل خوبی داره معرفی کنید

لطفا . چون من اگه برم تو بازار ، از این فروشنده ها بخوام مشورت بگیرم ، دیوونه میشم .

پس خواهش بنده از دوستان :

1- معرفی یک مدل مودم خوب که خراب نشه و باعث افت سرعت نشه

2- هر وسیله ی جانبی دیگه ای که برای خرید ای دی اس ال نیازه .

چون برای اولین باره که میخوام بخرم .

اگه شما عزیزان امروز معرفی کنید به من ، همین امروز مودم رو میخرم و توی فن آوا ثبت نام میکنم

آها یه چیزی یادم رفت :

این مدلی که لطف میکنید و معرفی میکنید ،

1- قیمتش چنده ( سرم کلا نره )

2- گارانتی داره ؟ ( اگه داره بهترین گارانتی چیه اسمش )

3- فقط برای برادر چین پیدا میشه یا مثلا آمریکایی و این حرفاشم هست ؟ یا اصلا مهمه که کجایی باشه ؟

4- از اون جایی که بنده در این زمینه در حد هویج هم اطلاع ندارم ، نمیدونم این قضیه ی ADSL و ADSL+2 چیه

ولی من میخوام این سرویس رو از فن آوا بگیرم :

P(m-g) پونصد و دوازده یک گیگی ترافیک

حالا نمیدونم این ظاهرا ADSL+2 هست ، اگرم نبود ، اگه به نظرتون بهتره که یه مودم برای ADSL+2 بگیرم تا شاید

بعدا امکان استفادش باشه ، بگید تا همونو بخرم ...

دوست عزيزم فرق adsl و adsl2 توي ايران چندان مهم نيست
اما واسه اطلاعات بيشتر ميتوني به تاپيك زير بري:

اما در مورد اينكه چه مودمي بگيري تا افت سرعت نداشته باشه هم اين رو بگم كه بيشتر به شركتي كه ميخواي بگيري بستگي داره اين افت سرعت ها ،‌اگه نه مودم مودمه، كارش و انجام ميده
اول اينكه شما بفرماييد مودم وايرلس (‌بيسيم) ميخوايد يا نه؟
مثلا خوبي بيسيم به اين هست كه وقتي لپ تاپ يا گوشي وايرلس توي خونه داشته باشيد ميتونيد به صورت بيسيم با مودم در ارتباط باشيد و از اينترنت استفاده كنيد
ملاكتون رو تعيين كنيد تا يه مودم خوب بهتون معرفي كنم
اگه هم سيم دار انتخاب كنيد ميتونيد به لپ تاپ هم وصلش كنيد دوست عزيزم
---
لوازم جانبي خاصي هم نميخواد اي دي اس ال
چون همشون و مودم داره
از اسپليتر و كابل و همه چيز داره خودش

موفق باشيد.

سلام دوستان
من میخوام مودم وایرلس tp-link مدل ۸۹۲۰ بگیرم نظرتون چیه والان قیمتش چند است؟

با سلام
دوست عزيزم به شما 8901 رو پيشنهاد ميكنم بگيريد
قيمتش هم حول و حوش 60 تومن هست - اما مودم خوبي هست - 4 پورت هست و وايرلس هم داره

موفق باشيد.

Hoaxes
25-09-2010, 13:02
اما در مورد اينكه چه مودمي بگيري تا افت سرعت نداشته باشه هم اين رو بگم كه بيشتر به شركتي كه ميخواي بگيري بستگي داره اين افت سرعت ها ،‌اگه نه مودم مودمه، كارش و انجام ميده
مثلا خوبي بيسيم به اين هست كه وقتي لپ تاپ يا گوشي وايرلس توي خونه داشته باشيد ميتونيد به صورت بيسيم با مودم در ارتباط باشيد و از اينترنت استفاده كنيد
---
چون همشون و مودم داره

موفق باشيد.سلام جناب

عرض شود خدمتتون که من با سیم میخوام . البته لپ تاپی که تو خونمون هست وایرلس داره

اما حیفه که به خاطر یه دونه لپ تاپ پول زیادی پرداخت کنم . چون اگه بشه مودم سیم دار رو

وصل میکنم به لپ تاپ و استفاده میکنم .

من با سیم باشه برام بهتره ظاهرا . البته اگه اختلاف قیمتش زیاد نیس وایرلس میگیرم چه کاریه

شما یه لطفی بکنید ، اون وایرلسی که مد نظرتون هست رو مارکشو بگید ، و هم با سیم رو

من نگا بکنم ببینم کدوم رو زورم میره بخرم ، اگه اختلافشون خیلی نباشه ، وایرلس میگیرم .

تشکر از پاسختون

joe_satriani
25-09-2010, 13:11
سلام جناب

عرض شود خدمتتون که من با سیم میخوام . البته لپ تاپی که تو خونمون هست وایرلس داره

اما حیفه که به خاطر یه دونه لپ تاپ پول زیادی پرداخت کنم . چون اگه بشه مودم سیم دار رو

وصل میکنم به لپ تاپ و استفاده میکنم .

من با سیم باشه برام بهتره ظاهرا . البته اگه اختلاف قیمتش زیاد نیس وایرلس میگیرم چه کاریه

شما یه لطفی بکنید ، اون وایرلسی که مد نظرتون هست رو مارکشو بگید ، و هم با سیم رو

من نگا بکنم ببینم کدوم رو زورم میره بخرم ، اگه اختلافشون خیلی نباشه ، وایرلس میگیرم .

تشکر از پاسختون

با سلام
دوست عزيزم معمولا 20 تا 30 تومن باهم اختلاف قيمت دارن و وايرلس گرونتر هست
مودم معمولي از 25 تومن هست
اما مودم هاي وايرلس از 45 تومن هستن
-----
مدلهايي كه مد نظر من هست:

d-link 2520U - 35000
d-link 200 - 25000
tp-link 8901-wireless - 60000

حالا انتخاب با خودتونه
-----
ببينيد، اگه با لپ تاپ زياد استفاده ميكنيد و ميخوايد مدام كابل و بكنيد و باز به لپ تاپ بزنيد اينطوري اصلا فايده نداره و نميصرفه - چون يه وقتي حوس ميكنيد مثلا توي اتاقتون باهاش كار كنيد و ميگيد كاش وايرلس بود و اونموقع هم ميبينيد نصفش و صرف مودم سيم دار كرديد و ميگيد كاش اينقد روش ميذاشتم و يه وايرلس ميگرفتم
-----
الان من خودم يه مودم سيم دار دارم و به خاطري كه از وايرلس بايد استفاده ميكردم مجبور به تعويضش شدم و الان اين سيم داره رو دستم مونده

موفق باشيد.

Hoaxes
25-09-2010, 13:19
با سلام
دوست عزيزم معمولا 20 تا 30 تومن باهم اختلاف قيمت دارن و وايرلس گرونتر هست
مودم معمولي از 25 تومن هست
اما مودم هاي وايرلس از 45 تومن هستن
-----
مدلهايي كه مد نظر من هست:

d-link 2520U - 35000
d-link 200 - 25000
tp-link 8901-wireless - 60000

حالا انتخاب با خودتونه
-----
ببينيد، اگه با لپ تاپ زياد استفاده ميكنيد و ميخوايد مدام كابل و بكنيد و باز به لپ تاپ بزنيد اينطوري اصلا فايده نداره و نميصرفه - چون يه وقتي حوس ميكنيد مثلا توي اتاقتون باهاش كار كنيد و ميگيد كاش وايرلس بود و اونموقع هم ميبينيد نصفش و صرف مودم سيم دار كرديد و ميگيد كاش اينقد روش ميذاشتم و يه وايرلس ميگرفتم
-----
الان من خودم يه مودم سيم دار دارم و به خاطري كه از وايرلس بايد استفاده ميكردم مجبور به تعويضش شدم و الان اين سيم داره رو دستم مونده

موفق باشيد.

ممنون از پاسختون

لپ تاپ البته واسه خودم نیست ، و فقط از این جهت میخواستم به اینترنت وصل کنم که ویندوز و آنتی

ویروسش رو آپدیت کنم برای اون شخص . به خاطر همین هم احتمالا سیم دارم بگیرم .

و اما یه سوال دیگه » این مدل هایی که فرمودین ، با چه گارانتی ای بگیرم ، من الان اگه برم بازار بی چارم

میکنن ، هر کی یه قیمتی میگه ... گفتم شما گارانتیش رو هم لطف کنید بگید که من برم بخرم و بیام . راحت !

و سوال بعد این که اینا اصلش با چینیش خیلی فرق نداره ؟ اصلا اصلش گیر میاد یا همش دروغ و کلکه ؟

joe_satriani
25-09-2010, 13:24
ممنون از پاسختون

لپ تاپ البته واسه خودم نیست ، و فقط از این جهت میخواستم به اینترنت وصل کنم که ویندوز و آنتی

ویروسش رو آپدیت کنم برای اون شخص . به خاطر همین هم احتمالا سیم دارم بگیرم .

و اما یه سوال دیگه » این مدل هایی که فرمودین ، با چه گارانتی ای بگیرم ، من الان اگه برم بازار بی چارم

میکنن ، هر کی یه قیمتی میگه ... گفتم شما گارانتیش رو هم لطف کنید بگید که من برم بخرم و بیام . راحت !

و سوال بعد این که اینا اصلش با چینیش خیلی فرق نداره ؟ اصلا اصلش گیر میاد یا همش دروغ و کلکه ؟

با سلام
نه فرقي نميكنن دوست عزيزم
در مورد گارانتي هم راستش و بخواي نميدونم چيزي - اما اكثرشون با يه گارانتي عرضه ميشن
خاطرتون جمع باشه، مودمي كه ميگيريد عمري هست و اصلا سر و كارش به گارانتي نميفته مگه اينكه به برق 220 ولت وصل كنيد و بتركه
خوب اگه سيم دار ميگيريد اون دو گزينه اول خوب هستن
يه مدل هم كه خودم داشتم اسمش datasheen هست - 30 تومن گرفته بودم پارسال

موفق باشيد.

ha789di
25-09-2010, 13:27
با سلام
دوست عزيزم فرق adsl و adsl2 توي ايران چندان مهم نيست
اما واسه اطلاعات بيشتر ميتوني به تاپيك زير بري:

---
چون همشون و مودم داره

موفق باشيد.

با سلام
دوست عزيزم به شما 8901 رو پيشنهاد ميكنم بگيريد
قيمتش هم حول و حوش 60 تومن هست - اما مودم خوبي هست - 4 پورت هست و وايرلس هم داره

موفق باشيد.

دوست عزیز یعنی این ‏۸۹۲۰‏ بده؟ چه مشکلی داره؟

Hoaxes
25-09-2010, 13:51
با سلام
نه فرقي نميكنن دوست عزيزم
در مورد گارانتي هم راستش و بخواي نميدونم چيزي - اما اكثرشون با يه گارانتي عرضه ميشن
خاطرتون جمع باشه، مودمي كه ميگيريد عمري هست و اصلا سر و كارش به گارانتي نميفته مگه اينكه به برق 220 ولت وصل كنيد و بتركه
خوب اگه سيم دار ميگيريد اون دو گزينه اول خوب هستن
يه مدل هم كه خودم داشتم اسمش datasheen هست - 30 تومن گرفته بودم پارسال

موفق باشيد. آقا از لطفتون خیلی ممنون من احتمالا همین tp-link 8901 رو بخرم .

joe_satriani
25-09-2010, 13:53
دوست عزیز یعنی این ‏۸۹۲۰‏ بده؟ چه مشکلی داره؟

با سلام
نه عزيزم بد نيست
يكم قديميه فكر ميكنم
واسه همين مدل ديگه رو بهتون پيشنهاد كردم

موفق باشيد.

smsafaee
25-09-2010, 14:16
با سلام
من یه مودم معمولی از پارس آنلاین دارم که می خوام پس بدم و یه مودم وایرلس بگیرم. نظرم روی مدل WL600G asus هستش که یکی از دوستام گرفته چون هم برند معروفیه و هم بردش عالیه(600 متر در فضای باز) ولی وقتی به شرکت گفتم که اینو میخوام بگیرم گفتند ما فقط 602 و 604 رو ساپورت می کنیم و اگه بگیرید باید خودت تنظیمش کنی و به ما ربطی نداره.
چند تا سوال دارم:
1- برای من برد خیلی مهمه چون 6 دیوار تا محل استفاه فاصله دارم در عین حال مهمه که اذیت هم نکنه؟
2- نظرتون درباره این مودم چیه؟
3- منظور شرکت از تنظیمات چیه و میشه خودم یا یه کس دیگه ای این کار رو چه برای این مودم و یا مودم های دیگه انجام بده و احتمال وصل نشدنم چقدره و کسی میتونه منو راهنمایی کنه که چه جوری انجام بدمش؟

کلا نظرتون چیه و من برای انتخاب فرصت زیادی ندارم

smsafaee
25-09-2010, 14:24
سلام
یه توصیه دارم که قبلا واسه دوستان دیگه گفتم این بار هم روش:
من 6 ماه پیش خودم رو کشتم و تمام سایت ها رو واسه انتخاب بین Linksys, USRobotic, Asus و چندین مدل دیگه که الآن یادم نیست شخم زدم. ولی به این نتیجه رسیدم که:

وقتی تو یه اتوبان 4 بانده پر ترافیک باشی ، پورشه هیچ مزیتی به پیکان نداره ، در هر حال باهم به مقصد میرسن!! ( و مزیت ها فقط سر امکانات پورشه واسه تحمل ترافیکه مثل کولر و ضبط و .... )

تو ایران عزیز ماهم که سرعت سرچ معمولی 0.5 مگ هم نیست( تا چه برسه به دانلود) کی میتونه از سرعت 54 MB/Sec مودم استفاده کنه ؟؟ که بخوایم نگران کیفیت و سرعت باشیم؟

فقط امکانات باهم متفاوت هستن. مثل وایرلس بودن ، تعداد خروجی LAN ، داشتن پورت USB واسه Share کردن پرینتر و ... . اونهم بسته به نیازتونه.

هرچند خودم کار شبکه و ست کردن IP زیاد انجام دادم ولی اصلا حوصله کلکل کردن با ISP ها رو ندارم واسه همین خیالم رو راحت کردم و یه ASUS-wl600g خریدم . همیشه هم روشنه. مگر اینکه بخوایم بریم سفر یا مدت طولانی نباشیم. مطمئن هم هستم که هیچ وقت هیچ ISP ای بهش گیر نمیده. ( الآن 4 ساله شاتل دارم- 6 ماه هم این مودم رو - تو تهران) . کل خونه رو هم پوشش داده و آخ نگفته ( تازه وقتی یه کوچه بالاتر از خونه میرم دفتر یکی از دوستان به راحتی کانکت میشه. اگر هم برد بیشتر لازمه یه آنتن 30 تومنی میندازی کنارش بردش میشه درحد تیم ملی ).

این موضوع هم که میگن فلان مودم به شبکه ما نمی خوره مطلق نیست و فقط تو بعضی شرایط پیش میآد. اونها هم واسه اینکه زنگ خورشون کم شه و ملت کچلشون نکنن ، اینجوری میگن . وگرنه اگه به خودت مطمئنی و ناراحت نمیشی که فردا بخاطر داشتن مودمی غیر از Asus جوابت رو ندادن و میدونی از پسش برمیآی بسم الله. ( ما که عطا رو به لقا بخشیدیم ، تاحالاشم که خیرشو بردیم )

یا حق . . .

سلام دوست عزیز من اگه این مودمو بخرم میتونی منو در راه انداختنش کمک کنی؟
من هیچی از تنظیمات مودم adsl نمی دونم و می خام بگیرم .
تا الان از مودم پارس آنلاین استفاده می کردم ولی الان می خام این مودمو بگیرم و هیچ کس درباره تنظیماتش صحبتی نکرده

smsafaee
25-09-2010, 14:42
با سلام
من یه مودم معمولی از پارس آنلاین دارم که می خوام پس بدم و یه مودم وایرلس بگیرم. نظرم روی مدل WL600G asus هستش که یکی از دوستام گرفته چون هم برند معروفیه و هم بردش عالیه(600 متر در فضای باز) ولی وقتی به شرکت گفتم که اینو میخوام بگیرم گفتند ما فقط 602 و 604 رو ساپورت می کنیم و اگه بگیرید باید خودت تنظیمش کنی و به ما ربطی نداره.
چند تا سوال دارم:
1- برای من برد خیلی مهمه چون 6 دیوار تا محل استفاه فاصله دارم در عین حال مهمه که اذیت هم نکنه؟
3- منظور شرکت از تنظیمات چیه و میشه خودم یا یه کس دیگه ای این کار رو چه برای این مودم و یا مودم های دیگه انجام بده و احتمال وصل نشدنم چقدره و کسی میتونه منو راهنمایی کنه که چه جوری انجام بدمشو؟
من اولین باره که میخام مودم adsl وصل کنم و در یک کلام بوق بوقم و هیچی نمی دونم.

joe_satriani
25-09-2010, 14:55
با سلام
چند تا سوال دارم:
3- منظور شرکت از تنظیمات چیه و میشه خودم یا یه کس دیگه ای این کار رو چه برای این مودم و یا مودم های دیگه انجام بده و احتمال وصل نشدنم چقدره و کسی میتونه منو راهنمایی کنه که چه جوری انجام بدمش؟

با سلام
دوست عزيزم ببينيد؛ برد مودم بر اساس اين حساب ميشه كه هيچ مانعي نباشه
مثلا با اين موانعي كه شما سر راه داريد شايد تا اون فاصله رو فقط شناسايي كنه و نتونه باهاش ارتباط برقرار كنه
----
تنظيماتش و شما ميتونيد خودتون هم انجام بديد
تنظيماتش فقط اين هست كه شما يه اكانت بسازيد و به اينترنت وصل بشيد
-----
بهشون بگيد كه ساپورت ميكنه يا نه!؟ چون گاهي شركتها به دليل خطهايي كه ميدن نيوز روي خط زياد دارن و هر مودمي نميتونه جواب بده واسه همين يه سري مارك ها خاصي از مودم رو ساپورت ميكنن
------
موفق باشيد.

adelsh
25-09-2010, 16:07
سلام

نظرتون درباره این مودم چیه ؟

meganet adsl2+ 5 port combo wifi router

لطفا از دوستان اگه کسی از مودم meganet استفاده کرده یا اطلاعاتی در مورد اون داره اینجا اعلام کنه

با تشکر

یعنی هیچکی اطلاعاتی در مورد مودم مگانت نداره؟؟؟؟

amir2011
25-09-2010, 20:51
دلیل اینکه یکی از تلفن های خونه ما خش خش میکنه وقتی مودم روشنه اسپلیتره ؟

vahid_civil
25-09-2010, 20:55

امیر جان اون تلفنتون اسپلیتر داره ؟ اگه داره ببین ضربه نخورده ؟
چون 90 درصد اسپلیتره به مشکل خورده . :10:

joe_satriani
25-09-2010, 21:04

با سلام
چه جور خش خشي ميكنه؟! منظور خش خش ديجيتالي كه يه چيزي شبيه دايل آپ وصل شدن صدا ميكنه هست ؟
اگه خش خش جوري ديگه اي هست شما سيم هاي تلفنتون رو عوض كنيد شايد اونا اتصال كردن - اگه بازم مشكل رفع نشد به سر خط تلفن بريد و كابل ها رو يه دور چك كنيد

موفق باشيد.

amir2011
25-09-2010, 22:08
امیر جان اون تلفنتون اسپلیتر داره ؟ اگه داره ببین ضربه نخورده ؟
چون 90 درصد اسپلیتره به مشکل خورده . :10:
آره فک میکنم مشکل از اسپلیتره ...

با سلام
چه جور خش خشي ميكنه؟! منظور خش خش ديجيتالي كه يه چيزي شبيه دايل آپ وصل شدن صدا ميكنه هست ؟
اگه خش خش جوري ديگه اي هست شما سيم هاي تلفنتون رو عوض كنيد شايد اونا اتصال كردن - اگه بازم مشكل رفع نشد به سر خط تلفن بريد و كابل ها رو يه دور چك كنيد

موفق باشيد.

نه تلفن مشکل نداره چون وقتی مودم خاموشه هیچ خش خش خاصی نداره !

AMIR.KIK
25-09-2010, 23:25
سلام من یه مشکلی دارم مودمم tp-link td-8811 هستش ولی بعد یکی 2 ساعت اینترنت دیگه کار نمیکنه باید دوباره دیس بشم و وصل کنم.یکی به من بگه که چیکار کنم؟؟؟؟ یکی میگه ماله تنظیمات مودم هستش چجور باید تنظیم کنم لطفا کمکم کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ توی تنظیمات مودم باید چیکار کنم؟

porya_spy
25-09-2010, 23:26
دوستان مودم من Comtrend Ct-562 . مودم خیلی قدیمی !! میخواستم ببینم این مودم قبلیت brust داره ؟ اگه نداره مبشه یه مودم خوب با قابلیت brust در حد 30-35 بهم معرفی کنید . :40:

pooyaabi
25-09-2010, 23:40
سلام دوستان
من اينترنتم كانكت ميشه ولي هيچ سايتي باز نمي كنه ( ping هم نميده مينوسه timed out )
مشكل از خود شركت ارائه كننده هست ؟
( اسيا تك ،‌مودم tenda D810R )

joe_satriani
26-09-2010, 00:01
دوستان مودم من Comtrend Ct-562 . مودم خیلی قدیمی !! میخواستم ببینم این مودم قبلیت brust داره ؟ اگه نداره مبشه یه مودم خوب با قابلیت brust در حد 30-35 بهم معرفی کنید . :40:

با سلام
دوست عزيزم مدل مودمتون اينترنال هست؟
چون اين نوع مودم ها خيلي قديمي هستن
اما اگه اكسترنال باشه به نظر جديدتر بياد
و اينكه اكثر مودم هاي امروزي كه بدون وايلرس باشن توي همين رنج قيمتي كه فرموديد هستن و brust نيز هستن

موفق باشيد.

سلام من یه مشکلی دارم مودمم tp-link td-8811 هستش ولی بعد یکی 2 ساعت اینترنت دیگه کار نمیکنه باید دوباره دیس بشم و وصل کنم.یکی به من بگه که چیکار کنم؟؟؟؟ یکی میگه ماله تنظیمات مودم هستش چجور باید تنظیم کنم لطفا کمکم کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ توی تنظیمات مودم باید چیکار کنم؟

با سلام
ايا توي اين فاصله كه ميگيد بعد از دو ساعت، يعني بدون استفاده دو ساعت ديگش قطع ميشه يا داريد كار ميكنيد و يهويي قطع ميشه؟؟

سلام دوستان
من اينترنتم كانكت ميشه ولي هيچ سايتي باز نمي كنه ( ping هم نميده مينوسه timed out )
مشكل از خود شركت ارائه كننده هست ؟
( اسيا تك ،‌مودم tenda D810R )

با سلام
چراغ اينترنتتون در چه وضعيتي هست؟؟

AMIR.KIK
26-09-2010, 00:21
قطع نمیشه از کار میوفته یعنی نه دانلود میکنه نه سایت باز میکنه.یه بار دیس میکنی بعد دوباره وصل میکنی خوب میشه.و بیشتره موقع ها وسط دانلود از کار میفته دیگه تا دیس نکنی درست نمیشه.نمیدونم چیکارش کنم؟؟!!!

porya_spy
26-09-2010, 00:25
جناب joe مودم من اکسترنال ! حالا brust داره یا نه ؟ اگه نداره یه مدل خوب تو همون رنج قیمتی که گفتم بهم معرفی کنید .

saeid333
26-09-2010, 08:55
سلام

براي تنضيمات مودم تنظيم d'link-2640 u اگر بخوام از وايرلسش استفاده نكنم با چه كار كنم تا فعال نباشه
فايلي آموزشي براي دانلودهست كه راهنمايي كلي كرده باشه و همه رو توضيح داده باشه
اگر هست بگين ممنون ميشم ضروريه

pooyaabi
26-09-2010, 09:44
چراغ اينترنت هم رو مودم روشنه ( سبز ) و مشكلي نداره

joe_satriani
26-09-2010, 11:46
قطع نمیشه از کار میوفته یعنی نه دانلود میکنه نه سایت باز میکنه.یه بار دیس میکنی بعد دوباره وصل میکنی خوب میشه.و بیشتره موقع ها وسط دانلود از کار میفته دیگه تا دیس نکنی درست نمیشه.نمیدونم چیکارش کنم؟؟!!!

با سلام
دوست عزيزم شما به داخل تنظيمات مودم برو و به قسمت wan بعد ببينيد كانكشني كه درست كرديد گزينه ي continue on demand در چه وضعيتي هست؟! روشنه ؟ خاموشه؟ چه جوريه؟
اين گزينه واسه زماني هست كه شما از مودم استفاده نميكني و اتومات خودش قطع و وصل ميشه به صورت موقتي تا اينكه باز ازش استفاده كنيد

موفق باشيد.

جناب joe مودم من اکسترنال ! حالا brust داره یا نه ؟ اگه نداره یه مدل خوب تو همون رنج قیمتی که گفتم بهم معرفی کنید .

با سلام
دوست عزيزم اگه به گفته خودتون قديمي باشه شايد نداشته باشه - نميتونم بهتون دقيق بگم داره يا نه
اما براي اينكه مدل هاي ديگه رو بهتون بگم - d-link 2520U به نظرم خوبه

موفق باشيد.

سلام

براي تنضيمات مودم تنظيم d'link-2640 u اگر بخوام از وايرلسش استفاده نكنم با چه كار كنم تا فعال نباشه
فايلي آموزشي براي دانلودهست كه راهنمايي كلي كرده باشه و همه رو توضيح داده باشه
اگر هست بگين ممنون ميشم ضروريه

با سلام
دوست عزيز اگه فقط ميخواي وايرلس رو خاموش كني مراحل زير رو انجام بده:
قبل از اينكه مراحل كلي رو بگم اول اينكه مودم هاي وايرلس معمولا يه كليدي پشتشون دارن كه براي مواقع ضروري هست و زود ميتونيد اون رو بزنيد و خاموش كنيد
اما اگه اون رو نداريد ؛
توي مرورگرتون 192.168.1.1 رو بنويسيد و يوزر و پسورد هم admin رو تايپ كنيد و وارد تنظيمات شيد
بعد به قسمت wlan بريد و سپس گزينه ي wireless lan interface رو disable كنيد
و بعد apply كنيد و بيرون بيايد

موفق باشيد.

چراغ اينترنت هم رو مودم روشنه ( سبز ) و مشكلي نداره

با سلام
پس احتمالا مشكلتون از سمت شركت باشه
توصيه ميشه قبلش از سالم بودن و ويروسي نبودن ويندوز هم اطمينان داشته باشيد.

موفق باشيد.

3dmax
26-09-2010, 12:38
سلام دوستان
من یه مودم Tplink 2730 گرفتم ولی هر 20 دقیقه یه بار اتصالش با اینترنت قطع میشه و مجبوری مودم رو خاموش روشن کنی.
در ضمن FIrmware هم آپدیت نمیشه و ارور میده، روی چند تا کامپیوتر هم تستش کردم.

joe_satriani
26-09-2010, 13:00
سلام دوستان
من یه مودم Tplink 2730 گرفتم ولی هر 20 دقیقه یه بار اتصالش با اینترنت قطع میشه و مجبوری مودم رو خاموش روشن کنی.
در ضمن FIrmware هم آپدیت نمیشه و ارور میده، روی چند تا کامپیوتر هم تستش کردم.

با سلام
يكي از دوستان ديگه هم همين مشكل رو داره
شما به پست قبلي كه زدم اولين توضيحات كه براي دوستمون amirbadi هست رو مطالعه و انجام بديد ببينيد مشكلتون حل ميشه يا خير

موفق باشيد.

saze
26-09-2010, 15:32
سلام
توی مرورگر آدرس 192.168.1.1 رو مینویسم وارد کنسول مودم d-link 2520u نمیشم راهنمایی بفرمایید.

joe_satriani
26-09-2010, 15:41
سلام
توی مرورگر آدرس 192.168.1.1 رو مینویسم وارد کنسول مودم d-link 2520u نمیشم راهنمایی بفرمایید.

با سلام
اول اينكه از اتصال كامل مودم به كامپيوتر مطمئن باشيد
و دوم اينكه اگه اون وارد نميشه اين رو بزنيد
192.168.0.1

موفق باشيد.

amirderagon
26-09-2010, 16:45
سلام دوستان .
من یک مودم wirelessگرفتم مارک aztech و رفتم برای adsl پارس آنلاین ثبت نام کردم . حالا میگه ما مودمتو نصب نمیکنیم . خواهش میکنم اگه کسی بلد هست از اولش برام بگه هم راه اندازی اولیه هم وایرلسش . خواهش میکنم

Mehrdad092000
26-09-2010, 17:34
با سلام
عزيزم خيلي مخلصيم :20: كم پيدايي
----
ببين مودم هاي adsl2 واسه سرعتهاي بالاي 8 مگابايت هست - ( به صورت واقعي )
اما اين اينترنتهايي كه ما داريم اسمش هست adsl2 اما در عمل همون adsl معمولي هست
عزيزم بقيه فرق هاي اين مودم رو ميتوني توي اين پست مشاهده كني

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید=====
پ.ن : فدات - خيلي شما راهنمايي كردي مارو قبلا و حق داري به گردنمون :11: هر سوالي ديگه بود بفرما؛ حتما در خدمتم :40:

موفق باشيد.
ممنون دوست عزیز هستیم تو قسمتای دیگه انجمن
پس مودم میتونه روت کنه؟
512 همون

joe_satriani
26-09-2010, 18:22
سلام دوستان .
من یک مودم wirelessگرفتم مارک aztech و رفتم برای adsl پارس آنلاین ثبت نام کردم . حالا میگه ما مودمتو نصب نمیکنیم . خواهش میکنم اگه کسی بلد هست از اولش برام بگه هم راه اندازی اولیه هم وایرلسش . خواهش میکنم

با سلام
دوست عزيزم شما بعد از اينكه مودم رو به كامپيوتر وصل كردي و شناختش توي مرورگر بنويسيد: 192.168.1.1 و بعد به جاي يوزر و پسورد هم admin رو بنويسيد
حالا وارد تنظيمات مودم شديد - به قسمت wan بريد و از اونجا از قسمت كانكشن mode يه كانكشن از نوع pppoe انتخاب كنيد تا به صورت اتوماتيك با روشن كردن مودم به اينترنت وصل بشيد .
و بعد در قسمت يوزر و پسورد هم اونايي كه شركت بهتون ميده رو وارد كنيد و مقدار VCI رو هم 35 بذاريد اگه ازتون ميخواد - بعد apply كنيد
---
سپس به قسمت wlan بريد براي روشن كردم وايرلس
از اونجا wireless interface رو enable كنيد و بعد به قسمت secutiry بريد و واسش يه پسورد بذاريد

موفق باشيد.

ممنون دوست عزیز هستیم تو قسمتای دیگه انجمن
پس مودم میتونه روت کنه؟
512 همون

با سلام
مخلصم؛ يعني شما اينترنت 512 ميخواي بگيري؟
جواب ميده

Mr.Pooya
26-09-2010, 19:29
سلام
من LINKSYS WAG 120N دارم ولی 30 ساعت یا 1 ساعت روشن میکنم خیلی داغ میکنه این طبیعیه ؟؟ اخه نباید اتقدر داغ کنه !!!! ؟؟؟؟

joe_satriani
26-09-2010, 19:49
سلام
من LINKSYS WAG 120N دارم ولی 30 ساعت یا 1 ساعت روشن میکنم خیلی داغ میکنه این طبیعیه ؟؟ اخه نباید اتقدر داغ کنه !!!! ؟؟؟؟

با سلام
داغ كردن مودم بر ميگرده به بردش
داغ ميشه اما نه طوري كه دست رو بسوزونه
اگه مال شما خيلي هست و دست رو با نگهداشتن زياد ميسوزونه مودمتون ايراد داره

موفق باشيد.

mohammad_twe
26-09-2010, 20:26
اقا اموزش tp-link فارسی چرا ندارین :دی ؟؟

joe_satriani
26-09-2010, 20:29
اقا اموزش tp-link فارسی چرا ندارین :دی ؟؟

با سلام
دوست عزيزم شما آموزش انجام چه كاري روي مودم رو ميخوايد
شما اينجا بفرماييد ما و دوستان ديگه كمك ميكنيم

موفق باشيد.

saze
26-09-2010, 22:01
با سلام
اول اينكه از اتصال كامل مودم به كامپيوتر مطمئن باشيد
و دوم اينكه اگه اون وارد نميشه اين رو بزنيد
192.168.0.1

موفق باشيد.
سلام
وارد نمیشه؟

Mehrdad092000
26-09-2010, 22:40
[QUOTE=joe_satriani;5457131

با سلام
مخلصم؛ يعني شما اينترنت 512 ميخواي بگيري؟
جواب ميده[/QUOTE]
سلام چاکریم
اره512 محدود میخواستم بگیرم 128 خستم کرده
اما پشیمون شدم نگرفتم
از 11 اوم قراره 6 عصر تا 6 صبح نا محدود بکنه 256
اینجا تو شهرستان خیلی گرون میدن بابا
128 نا محدود 33500 میگیرم ماهی:41:

Mr.Pooya
26-09-2010, 22:54
با سلام
داغ كردن مودم بر ميگرده به بردش
داغ ميشه اما نه طوري كه دست رو بسوزونه
اگه مال شما خيلي هست و دست رو با نگهداشتن زياد ميسوزونه مودمتون ايراد داره

موفق باشيد.

سلام

نه دیگه انقدر که دست رو بسوزونه ولی گرماش به خوبی با دست حس میشه شاید هم من حساس شدم ولی وقتی کولر روشن می کنم گرماش کم میشه . اگر اول کولر روشن کنم که سرد باشه بعد مودم رو که میشه گفت اصلاً گرما نداره بازم از خود مودم ؟؟ فردا زنگ بزنم ساخت سیستم ؟؟

joe_satriani
26-09-2010, 23:02
سلام

نه دیگه انقدر که دست رو بسوزونه ولی گرماش به خوبی با دست حس میشه شاید هم من حساس شدم ولی وقتی کولر روشن می کنم گرماش کم میشه . اگر اول کولر روشن کنم که سرد باشه بعد مودم رو که میشه گفت اصلاً گرما نداره بازم از خود مودم ؟؟ فردا زنگ بزنم ساخت سیستم ؟؟

با سلام
خوب من فكر كردم كه ديگه خيلي داغ ميكنه
نه اون داغ كردني كه با دست هم قابل حس باشه طبيعيه
مشكلي نيست
اما زياد از حد بشه و با طولاني نگه داشتن دست باعث سوزش بشه اون خطرناكه و مشكل از مودم هست
الان مشكلي نيست و طبيعيه

موفق باشيد.

mohammad_twe
27-09-2010, 00:17
vpi و vci مربوط به سرویس های مخابرات رو حتما باید خوده مخابرات بده ؟ یعنی کلی نست که عددش رو بگین من وارد کنم ؟

vahid_civil
27-09-2010, 00:22
vpi و vci مربوط به سرویس های مخابرات رو حتما باید خوده مخابرات بده ؟ یعنی کلی نست که عددش رو بگین من وارد کنم ؟

معمولا اولی صفره دومی 35 یا 38

joe_satriani
27-09-2010, 02:18

با سلام
اينا يه تنظماتي هستن كه براي ارتباط با atm به كار گرفته ميشن
virtual channel identify يعني مشخص كننده كانال مجازي

virtual path identify. يعني مشخ كننده مسير مجازي

كه اين دو تا فيلد براي سوييچ atm كه اول گفتم استفاده ميشن

موفق باشيد

3dmax
27-09-2010, 10:43
با سلام
يكي از دوستان ديگه هم همين مشكل رو داره
شما به پست قبلي كه زدم اولين توضيحات كه براي دوستمون amirbadi هست رو مطالعه و انجام بديد ببينيد مشكلتون حل ميشه يا خير

موفق باشيد.

این موردی که گفتین رو چک کردم، مشکل از اینجا نیست.

eole
27-09-2010, 10:54
سلام... کسی راهنمایی نصب مودم Billion 7300G RA را برای شاتل داره؟
میشه راهنمایی کنید؟
:11:

boy iran
27-09-2010, 12:42
میشه راهنمایی کنید؟

سلام دوست خوب

در یک تاپیک هم عنوان کنید دوستان کمکتون میکنند

الام هم هیچ اشکالی نداره فقط قصد راهنمائی داشتم برای آینده

موفق باشید

joe_satriani
27-09-2010, 12:46
میشه راهنمایی کنید؟

با سلام
دوست عزيزم شما بعد از اينكه مودم رو به كامپيوتر وصل كردي و شناختش توي مرورگر بنويسيد: 192.168.1.1 و بعد به جاي يوزر و پسورد هم admin رو بنويسيد
حالا وارد تنظيمات مودم شديد - به قسمت wan بريد و از اونجا از قسمت كانكشن mode يه كانكشن از نوع pppoe انتخاب كنيد تا به صورت اتوماتيك با روشن كردن مودم به اينترنت وصل بشيد .
و بعد در قسمت يوزر و پسورد هم اونايي كه شركت بهتون ميده رو وارد كنيد و مقدار VCI رو هم 35 بذاريد اگه ازتون ميخواد - بعد apply كنيد

----
اگه هم مودمتون وايرلس داره مراحل زير رو بريد تا فعال شه

به قسمت wlan بريد براي روشن كردم وايرلس
از اونجا wireless interface رو enable كنيد و بعد به قسمت secutiry بريد و واسش يه پسورد بذاريد

موفق باشيد.

hellbrain666
27-09-2010, 15:55
سلام
حدود یه هفته بود که یکی از سیم های ورودی خط تلفن از ترمینال قطع شده بود و خط بوق نداشت ولی ADSL کار می کرد.
یعنی ADSL فقط از یک سیم استفاده میکنه؟

joe_satriani
27-09-2010, 16:17
سلام
حدود یه هفته بود که یکی از سیم های ورودی خط تلفن از ترمینال قطع شده بود و خط بوق نداشت ولی ADSL کار می کرد.
یعنی ADSL فقط از یک سیم استفاده میکنه؟

با سلام
بله دوست عزيزم، سيم ديتا و سيم مكالمه باهم فرق ميكنن - سيگنالاشون جداس
واسه همين اونها رو رانژه ميكنن تا جدا شن

موفق باشيد.

MTD_GOLD
27-09-2010, 16:22
مشکل در نصب tp-link td 8811
اول باید بگم که lan رو وصل کردم
کابل line رو وصل کردم
با اسپلیتر
کاملا درست وصل کردم
زیرا با یه مودم دیگه کار می کنه
با ارور مواجه می شم
به عکس های پیوست شده تو جه بفر مایید

طبق روش ip کارها انجام می شه ولی در نهایت پس از ریست به اینترنت متصل نمی شه
لطفا راهنمایی کنید

joe_satriani
27-09-2010, 16:30
مشکل در نصب tp-link td 8811
اول باید بگم که lan رو وصل کردم
کابل line رو وصل کردم
با اسپلیتر
کاملا درست وصل کردم
زیرا با یه مودم دیگه کار می کنه
با ارور مواجه می شم
به عکس های پیوست شده تو جه بفر مایید

طبق روش ip کارها انجام می شه ولی در نهایت پس از ریست به اینترنت متصل نمی شه
لطفا راهنمایی کنید

با سلام
دوست عزيزم ببينيد ،‌ شما الان تنظيمات مربوط به اتصال به اينترنت و ساخت كانكشن رو ساختيد يا خير؟؟ + زمانيكه كابل لن رو وصل ميكنيد ويندوز ميشناسه يا نه؟!
بعدش هم اگه با كابل لن داريد وصل ميكنيد نيازي نيست كه نصبش كنيد ، چون بايد به صورت اتومات بشناسه خودش
كافيه شما فقط از قسمت configure adsl device كانكشن pppoe بسازيد و به اينترنت وصل شيد

موفق باشيد.

MTD_GOLD
27-09-2010, 16:48
1-دوست عزيزم ببينيد ،‌ شما الان تنظيمات مربوط به اتصال به اينترنت و ساخت كانكشن رو ساختيد يا خير؟؟ ====== بله
2-زمانيكه كابل لن رو وصل ميكنيد ويندوز ميشناسه يا نه؟! ===== منظورتون رو دقیق بگید اگه نشان دادن local area conection هست بله
3-خب عزیز من مشکل همینه که configure adsl device نمیاد
ببینید توی اون عکس های که می بینید این ارور اومده می خام بر طرفش کنم
راه حلی دارید

joe_satriani
27-09-2010, 17:02
1-دوست عزيزم ببينيد ،‌ شما الان تنظيمات مربوط به اتصال به اينترنت و ساخت كانكشن رو ساختيد يا خير؟؟ ====== بله
2-زمانيكه كابل لن رو وصل ميكنيد ويندوز ميشناسه يا نه؟! ===== منظورتون رو دقیق بگید اگه نشان دادن local area conection هست بله
3-خب عزیز من مشکل همینه که configure adsl device نمیاد
ببینید توی اون عکس های که می بینید این ارور اومده می خام بر طرفش کنم
راه حلی دارید

با سلام
يه سوال ديگه: شما الان توي پانل تنظيمات مودم رفتيد؟
اينطوري: توي مرورگر 192.168.1.1 بنويسيد و وارد شيد
يا داريد اينارو از روي سي دي اجرا ميكنيد؟

MTD_GOLD
27-09-2010, 17:10
دارم از توی 192.168.1.1 انجام می دم

moderntalk
27-09-2010, 19:40
سلام.من یه مودم linksys می خواستم بگیرم adsl ام رو وایرلس کنم.میترسم همسایه ها با وایرلس از ترافیکم استفاده کنند .راهی برای جلوگیریش نیست؟ممنون.

9vin
27-09-2010, 19:50
سلام.من یه مودم linksys می خواستم بگیرم adsl ام رو وایرلس کنم.میترسم همسایه ها با وایرلس از ترافیکم استفاده کنند .راهی برای جلوگیریش نیست؟ممنون.

حتما میشه پسورد گذاشت اینو میدونم....

اساتید راهنمایی کنن..

fujitsu.siemens
27-09-2010, 19:53

اکانت وایرلس رو میتونید به راحتی رمزگذاری کنید. نگران نباشید.به هنگام ساخت اکانت برای شیر کردن از شما سوال میشه آیا مایلید از پروتکل رمزنگاری استفاده کنید یا خیر. حتی میتونید به یوزرهای مختلف دسترسی های متفاوت بدید.

Mr.Pooya
27-09-2010, 19:56

سلام پسورد بزارید روش . اگه امنیت داشته باشه به همین راحتی کسی نمیتونه استفاده کنه .

joe_satriani
27-09-2010, 20:07

با سلام
دوست عزيزم شما اول وارد كنسول مودم شو
توي مرورگرت 192.168.1.1 و پسورد و يوزر رو admin وارد كنيد
بعد به قسمت wlan بريد براي روشن كردم وايرلس
در قسمت نوع پسورد هم wep key رو انتخاب كنيد و يه پسورد 10 رقمي بذاريد

موفق باشيد.

Mr.Pooya
27-09-2010, 20:16
با سلام
دوست عزيزم شما اول وارد كنسول مودم شو
توي مرورگرت 192.168.1.1 و پسورد و يوزر رو admin وارد كنيد
بعد به قسمت wlan بريد براي روشن كردم وايرلس
در قسمت نوع پسورد هم wep key رو انتخاب كنيد و يه پسورد 10 رقمي بذاريد

موفق باشيد.

سلام
نه کلمات را اشتباه نوشتید دقیقش رو در مودم (Linksys Wag120N) مینویسم البته فکر کنم همه مودم های ADSL لینکسیس همینطوری باشند :

بعد از باز کردن پنل مودم برای فعال کردن وایرلس روی Wireless کلیک کنید و در قسمت Basic Wireless Setting کلیک کرده (که اگه قسمت Wireless را انتخاب کنید این قسمت پیش فرض فعال است) بعد قسمت Network Mode را طبق نیازتان تنظیم کنید . برای پسورد هم از همین قسمت Wireless قسمت Wireless Security را انتخاب کرده و یکی از نوع ها را انتخاب کنید که البته من نمیدونم بهترین نوعش کدوم است .

Mr.Pooya
27-09-2010, 20:24
سلام
نمیدونم من حساس شدم یا نه ؟؟ ولی مودم من روشنش می کنم وقتی هوا سرد باشه قسمتی که چراغ Internet قرار داره از بقیه قسمت ها بیشتر داغ میشه ولی نه طوری که دست بسوزه یکم بیشتر اگه هوا خیلی سرد نباشه کل مودم داغ میکنه با اینکه تقریباً یک ماه است که خریدم اون روزهای اول هم نمیدونم داغ می کرد یا نه چون توجه نداشتم چکار کنم ؟؟ داغیش زیاد هست ولی نه طوری که دست آدم اذیت بشه چکار کنم ؟؟

ممنون

mohammad_twe
28-09-2010, 18:08
رهی نیست از طریق مودم تنظیماتی انجام بدم این پینگ مذخرف سرویس مخابرات کم بشه ؟؟؟ دهنم رو صاف کرد ! هیچ کاری نمیشه کرد با این پینگ ! حتی از یاهو همش شوت میشم بیرون

joe_satriani
28-09-2010, 18:13
رهی نیست از طریق مودم تنظیماتی انجام بدم این پینگ مذخرف سرویس مخابرات کم بشه ؟؟؟ دهنم رو صاف کرد ! هیچ کاری نمیشه کرد با این پینگ ! حتی از یاهو همش شوت میشم بیرون

با سلام
نه دوست عزيز نميشه از مودم اين كار رو كرد
---
پ.ن: مطالبتون رو كه مطالعه كردم متوجه شدم از مخابرات اينترنت داريد - و پينگ مخابرات هم پايين هست فعلا

موفق باشيد.

ha789di
28-09-2010, 18:14
سلام دوستان
من یه مودم tp-link 8901 گرفتم الان میخواستم پسورد رو تو 192.168.1.1 عوض کنم الان هرچی میزنم میگه اشتباست تورو خدا کمکم کنید که بدجوری ضد حال خوردم؟

joe_satriani
28-09-2010, 18:41
سلام دوستان
من یه مودم tp-link 8901 گرفتم الان میخواستم پسورد رو تو 192.168.1.1 عوض کنم الان هرچی میزنم میگه اشتباست تورو خدا کمکم کنید که بدجوری ضد حال خوردم؟

با سلام
پسوردتون، پسورد ديفالت بوده؟!
يه بار admin و يه بار هم Admin رو واسه جفت فيلدهاي پسورد و يوزر بزنيد ببينيد درست نميشه
user:admin
pass:admin
---
user: Admin
pass: Admin

موفق باشيد.

ha789di
28-09-2010, 19:34
ممنون از دوستان مشکل پسورد حل شد
فقط اگه ممکنه نحوه تنظیم کارت شبکه در بوت مادربورد رو بهم بگید چون ظاهرا مال من وصل نیست...

MTD_GOLD
28-09-2010, 21:06
با عرض سلام
من رفتم پیش isp برام config کردن
ولی ازم شماره خواست بعد تنظیم کرد
بهش گفتم اگه بخوام رو یه شماره دیگه باهاش کار کنم مشکلی نداره
گفت چرا باید بیای پیش خودمون تا تنظیمش کنیم
من گیج شدم
یعنی این مدل رو نمی شه خودم تنظیم کنم!!!
آخه من قبلا مدلای دیگه رو تنظیم کرده بودم
بعدش رفتم توی 192.168.1.1
و وارد قسمت wan شدم
یه نگاه به ip ها بندازید
اینا قبلا برای من همشون 192.168.1.1 بود ولی الان تغییر کرده
به عکس توجه کنید
یکی کمک کنه می خام خودم وصل کنم
ممنون

asemonee
29-09-2010, 00:04
سلام
من پسورد مودم رو ندارم و یوزر پسورد ادمین هم جواب نمیده
مودمم هواوی 880 هستش و نمیتونم به صفحه تنظیمات دسترسی پیدا کنم
راه دیگه ای هست؟

Diplome
29-09-2010, 00:24
سلام
دوستان isp من به جای یوزر نیم و پسورد از ip استفاده میکنه
یک مودم tp link 8901 G خریدم و میخوام همزمان با لپ تاپ و pc به اینترنت متصل شم
اما کانفیگ کردنش رو بلد نیستم
کسی هست کمک کنه ؟

armin_software
29-09-2010, 01:19
سلام
دوستان تو تنظیمات مودم
line rate-downstream چیه؟

asemonee
29-09-2010, 04:31
سلام
من پسورد مودم رو ندارم و یوزر پسورد ادمین هم جواب نمیده
مودمم هواوی 880 هستش و نمیتونم به صفحه تنظیمات دسترسی پیدا کنم
راه دیگه ای هست؟

در ضمن مودم رو ریست هم کردم ولی باز هم پسورد رو قبول نمیکنه
درایور usb رو هم ندارم که از کانکشن ویندوز استفاده کنم . الان فقط از لن مودم میتونم استفاده کنم
روش دیگه ای برای کانفیگ کردن مودم هست؟
ممنون

hossein-p30-f
29-09-2010, 11:32
سلام دوستان

سرويس من امروز وصل شد :31:

حالا روی تلفن بیسم خونه نویز میندازه (تلفن های معمولی مشکلی نداره)

مشکل از کجاست و راه حلش چیه

joe_satriani
29-09-2010, 14:12
سلام
دوستان تو تنظیمات مودم
line rate-downstream چیه؟

با سلام
يعني ظرفيت سرعت خط تون براي دانلود

موفق باشيد.

سلام دوستان

سرويس من امروز وصل شد :31:

حالا روی تلفن بیسم خونه نویز میندازه (تلفن های معمولی مشکلی نداره)

مشکل از کجاست و راه حلش چیه

با سلام
مباركتون باشه
شما احتمالا مودمت وايرلس هست؟
امواج وايرلس روي تلفن بيسيم تاثير ميذارن

موفق باشيد.

در ضمن مودم رو ریست هم کردم ولی باز هم پسورد رو قبول نمیکنه
درایور usb رو هم ندارم که از کانکشن ویندوز استفاده کنم . الان فقط از لن مودم میتونم استفاده کنم
روش دیگه ای برای کانفیگ کردن مودم هست؟
ممنون

با سلام
معمولا بايد بعد از ريست همه چي برگرده به حالت اول
احتمالا شما به درستي ريست نكردي
---
شما از طريق ويندوز هم ميتوني كانفيگش كني و يه كانكشن bridge بسازي اما بايد اول داخل مودم بري و كانكشني كه داري به خصوص از نوع pppoe هم هست رو پاكش كني اول

موفق باشيد.

---------- Post added at 02:12 PM ---------- Previous post was at 02:10 PM ----------

ممنون از دوستان مشکل پسورد حل شد
فقط اگه ممکنه نحوه تنظیم کارت شبکه در بوت مادربورد رو بهم بگید چون ظاهرا مال من وصل نیست...

با سلام
شما بايد درايور رو توي ويندوز نصب كنيد
براي اينكار كارت شبكتون اگه آنبرد هست سي دي مادربرد رو بذاريد و درايور رو نصب كنيد

موفق باشيد.

hossein-p30-f
29-09-2010, 15:00
با سلام
مباركتون باشه
شما احتمالا مودمت وايرلس هست؟
امواج وايرلس روي تلفن بيسيم تاثير ميذارن

موفق باشيد.

ممنون
نه وایرلس نیست

فقط یه پیریز توی خونه هست (یه سیم کشیدم تا پای سیستمم حدود 7 متر هست) که وقتی به اون وصل میکنم نویز نداره

به نظر شما چون سیم برق نزدیک پیریزهای دیگه هست اینجوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟

joe_satriani
29-09-2010, 15:34
ممنون
نه وایرلس نیست

فقط یه پیریز توی خونه هست (یه سیم کشیدم تا پای سیستمم حدود 7 متر هست) که وقتی به اون وصل میکنم نویز نداره

به نظر شما چون سیم برق نزدیک پیریزهای دیگه هست اینجوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
اره صددرصد تاثير داره
باهم همجوار باشن نويز بدي روي هم ميندازن بهترين راهش هم همينه كه از هم جداشون كنيد اگه واستون مقدور هست

موفق باشيد.

nekooee
29-09-2010, 15:39
سلام
یکی از دوستام مودم D-LINK 2520u داره که از داخل مودم کانکشن ساخته (PPPOE) حالا میگه اینترنت داخل ویندوز کار نمیکنه. من می خوام بدونم مودمش به اینترنت وصل شده یا نه! اما چون جلوم نیست نمی دونم وقتی از داخل مودم کانکشن میسازیم و کانکت میکنه کدوم چراغش روشن میشه.
کسانی که دارند لطفا راهنمایی کنند. یک چراغ داره به نام internet اون میگه سبز هست. وقتی کانکت میکنه همین روشن میشه یا چراغ دیگری هست؟
ممنون میشمراهنمایی بفرمایید

mohsen_f_b
29-09-2010, 15:59
سلام دوستان
من از مخابرات اینترنت گرفتم.و یک مودم ASUS DSL-G31 خریدم.
هرکاری که می کنم نمی تونم به اینترنت وصلش کنم.
مخابرات می گه مشکل از Config هستش.
10 بار از اول کانفیگ کردم ولی نشد؟ آیا برای کانفیگ این مدی کار خواستی باید انجام بدم؟
VIP , VCI,En.......همشو درست تنظیم کردم؟
چراغ DSL روشن و چراغ اینترنت چشمک زن هستش
باتشکر

joe_satriani
29-09-2010, 16:05
سلام
یکی از دوستام مودم D-LINK 2520u داره که از داخل مودم کانکشن ساخته (PPPOE) حالا میگه اینترنت داخل ویندوز کار نمیکنه. من می خوام بدونم مودمش به اینترنت وصل شده یا نه! اما چون جلوم نیست نمی دونم وقتی از داخل مودم کانکشن میسازیم و کانکت میکنه کدوم چراغش روشن میشه.
کسانی که دارند لطفا راهنمایی کنند. یک چراغ داره به نام internet اون میگه سبز هست. وقتی کانکت میکنه همین روشن میشه یا چراغ دیگری هست؟
ممنون میشمراهنمایی بفرمایید

با سلام
دوست عزيز چراغ اينترنت بايد دائم روشن باشه به اضافه چراغ dsl و چراغ status هم زماني كه ازش استفاده ميشه بايد چشمك زن باشه

اگه چراغ internet روشن هست پس وصله به اينترنت و مشكلي نداره

موفق باشيد.

saze
29-09-2010, 16:40
سلام
مودم d-link 2520u دو پورت usb و lan داره،پورت lan به pc وصله ، پورت usb به لپ تاپ کانکت نمیشه error میده؟راهنمایی بفرمایید.با تشکر

joe_satriani
29-09-2010, 16:46
سلام
مودم d-link 2520u دو پورت usb و lan داره،پورت lan به pc وصله ، پورت usb به لپ تاپ کانکت نمیشه error میده؟راهنمایی بفرمایید.با تشکر

با سلام
دوست عزيز اول اينكه اروري كه ميده رو بفرماييد
دوم اينكه تنظيمات مودم pppoe هست؟
و مهمتر از همه بايد درايور يو اس بي رو توي لپ تاپ نصب كنيد تا بتونيد ازش استفاده كنيد

موفق باشيد.

سلام دوستان
من از مخابرات اینترنت گرفتم.و یک مودم ASUS DSL-G31 خریدم.
هرکاری که می کنم نمی تونم به اینترنت وصلش کنم.
مخابرات می گه مشکل از Config هستش.
10 بار از اول کانفیگ کردم ولی نشد؟ آیا برای کانفیگ این مدی کار خواستی باید انجام بدم؟
VIP , VCI,En.......همشو درست تنظیم کردم؟
چراغ DSL روشن و چراغ اینترنت چشمک زن هستش
باتشکر

با سلام
دوست عزيز تنظيماتي كه انجام ميديد رو بفرماييد
و اينكه اگه ميتونيد يه دور مودم رو ريست كنيد و يه اكانت bridge از طريق خود ويندوز بسازيد و با اون امتحان كنيد
ببينيد چه اروري ميده بهتون

موفق باشيد.

saze
29-09-2010, 17:32
[QUOTE=joe_satriani;5467011]با سلام
و مهمتر از همه بايد درايور يو اس بي رو توي لپ تاپ نصب كنيد تا بتونيد ازش استفاده كنيد

موفق باشيد.
سلام
تنظیمات pppoe نیست،با کانکشن کانکت میشم،درایور روی لپ تاپ وصل نمیشه پیغام time out میده.

joe_satriani
29-09-2010, 17:41
[QUOTE=joe_satriani;5467011]با سلام

موفق باشيد.
سلام
تنظیمات pppoe نیست،با کانکشن کانکت میشم،درایور روی لپ تاپ وصل نمیشه پیغام time out میده.

با سلام
دوست عزيز شما بايد تنظيمات مودم رو pppoe كنيد كه به صورت اتومات وصل بشه به اينترنت
اگه اين كار رو نكنيد در آن واحد فقط يه دستگاه ميتونه از اينترنت استفاده كنه - چون بايد كانكشن رو ران كنيد از توي ويندوز
اما براي اينكه درايور اررور ميده شما اين كار رو بكنيد اگه بازم ارور داد درايور آپديت رو بايد بگيريد و نصب كنيد

موفق باشيد.

saze
29-09-2010, 23:09
سلام
یه مودم d-link 2520 u دارم (وایرلس نداره) ولی الان به وایرلس نیاز
دارم. آیا تنها راه برای من اینه که یه کارت شبکه بخرم و روی پی سی آی نصب
کنم ؟ یا راه دیگه ای هم هست ؟ (آخه اگه بخام از طریق پی سی آی صاحب وایرلس
بشم مجبورم کامپیوترمُ همیشه روشن نگه دارم ) یا اکسس پوینت بگیرم؟

joe_satriani
29-09-2010, 23:49
سلام
یه مودم d-link 2520 u دارم (وایرلس نداره) ولی الان به وایرلس نیاز
دارم. آیا تنها راه برای من اینه که یه کارت شبکه بخرم و روی پی سی آی نصب
کنم ؟ یا راه دیگه ای هم هست ؟ (آخه اگه بخام از طریق پی سی آی صاحب وایرلس
بشم مجبورم کامپیوترمُ همیشه روشن نگه دارم ) یا اکسس پوینت بگیرم؟

با سلام
شما خوب اگه اكسس پوينت هم بخواي بخري بايد يه هزينه اي كني
شما مودمي كه الان داري رو ببين ميتوني بفروشي - اگه هم نتونستي نگهش دار و يه وايرلس معمولي بگير
اينطوري خيلي راحت تريد شما - چون اونطوري هم بايد هزينه بازم كنيد و هم سرعت اينترنتتون دور ميخوره به دست مصرف كننده ي بيسيم ميرسه
البته اين نظر منه - چون منم يه زماني ميخواستم همين كار رو بكنم و بعدش تجديد نظر كردم و يه مودم وايرلس گرفتم

موفق باشيد.

MASOUD_MW2
30-09-2010, 21:02
سلام دوستان.
حدود دو هفته هست مشکلی در نصب وایرلس لپتاپم به وجود اومده و نتونستم حلش کنم.
من توی خونه یک مودم tp-link با مدل : TD-W8901G دارم که دارای 4 کابل شبکه و یک وایرلس هست!
مودم رو بدون مشکل از طریق کابل شبکه به PC نصب کردم و مشکلی ندارم!
اما برای اتصال لپتاپ و آیفون به وایرلس اون برام مشکل پیش اومده!
هردو وایرلس مودم رو پیدا میکنن و بهش کانکت هم میشن اما نمیتونم از اینترنت استفاده کنم!
آیفون هم همینطور! اونم بهش وصل میشه ولی نمیتونم ازش استفاده کنم!
ممنون میشم اگه کمکم کنید.
مراحل قدم به قدم راه اندازیش رو از خود مودم تا لپتاب رو برام توضیح بدید شاید موفق شدم بهش وصل بشم.
مدل لپتاب:INSPIRON N5010 و مدل گوشی: IPHONE 4 هست.

SA3EDLORD
01-10-2010, 00:33
سلام دوستان...............
چجوری میشه برا این ادرس رمز گذاشت؟؟؟؟؟؟؟
192.168.1.1
که دیگه با admin باز نشه؟؟؟؟؟؟؟
و چجوری میشه اون رمز رو برداشت؟؟؟؟؟؟؟؟

joe_satriani
01-10-2010, 01:08
سلام دوستان.
حدود دو هفته هست مشکلی در نصب وایرلس لپتاپم به وجود اومده و نتونستم حلش کنم.
من توی خونه یک مودم tp-link با مدل : TD-W8901G دارم که دارای 4 کابل شبکه و یک وایرلس هست!
مودم رو بدون مشکل از طریق کابل شبکه به PC نصب کردم و مشکلی ندارم!
اما برای اتصال لپتاپ و آیفون به وایرلس اون برام مشکل پیش اومده!
هردو وایرلس مودم رو پیدا میکنن و بهش کانکت هم میشن اما نمیتونم از اینترنت استفاده کنم!
آیفون هم همینطور! اونم بهش وصل میشه ولی نمیتونم ازش استفاده کنم!
ممنون میشم اگه کمکم کنید.
مراحل قدم به قدم راه اندازیش رو از خود مودم تا لپتاب رو برام توضیح بدید شاید موفق شدم بهش وصل بشم.
مدل لپتاب:INSPIRON N5010 و مدل گوشی: IPHONE 4 هست.

با سلام
دوست عزيز ببينيد؛ تنظيم خاصي نميخواد - فقط ميخواد كه وايرلس روشن باشه
و شما از آيفون يا لپ تاپ سرچش كنيد و وصل بشيد - اما اينكه توي سرچ مياره و اما نميتونيد ازش استفاده كنيد يه مشكل ديگه هست - شما بگيد كه مودم رو pppoe تنظيم كرديد يا خير؟
و اينكه آيا تا حالا از وايرلس استفاده كرديد يا اين بار اول هست كه ميخوايد كانكت شيد و اينطوري هست

موفق باشيد.

سلام دوستان...............
چجوری میشه برا این ادرس رمز گذاشت؟؟؟؟؟؟؟
192.168.1.1
که دیگه با admin باز نشه؟؟؟؟؟؟؟
و چجوری میشه اون رمز رو برداشت؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
دوست عزيزم والله توي مدل ها مختلف متفاوته رمز گذاشتن
اما عمومي ترينش اين هست كه شما مودم رو وقتي ميخواي از روي ويزارد نصب كني همون اول ميتوني اينارو عوض كني
حالا اگه از اين راهي كه گفتم نتوستي مدل مودم رو بگو تا ببينم ميتونم در بيارم دقيقش و يا نه

موفق باشيد.

MASOUD_MW2
01-10-2010, 01:21
با سلام
دوست عزيز ببينيد؛ تنظيم خاصي نميخواد - فقط ميخواد كه وايرلس روشن باشه
و شما از آيفون يا لپ تاپ سرچش كنيد و وصل بشيد - اما اينكه توي سرچ مياره و اما نميتونيد ازش استفاده كنيد يه مشكل ديگه هست - شما بگيد كه مودم رو pppoe تنظيم كرديد يا خير؟
و اينكه آيا تا حالا از وايرلس استفاده كرديد يا اين بار اول هست كه ميخوايد كانكت شيد و اينطوري هست

موفق باشيد.
سلام دوست عزیز.
بار اول هست که روی لپتاب و آیفون از وایرلس استفاده میکنم!
وقتی سرچ میکنم مودم رو پیدا میکنم و بهش کانکت هم میشم اما توی قسمت network به اینترنت وصل نمیشه!
اینم عکسش که با گوشی گرفتم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MASOUD_MW2
01-10-2010, 01:26
ببخشید یادم رفت جواب این سوال روبدم!
مودم رو از خود isp گرفتم و اونها برام به صورت pppoe کانفینگ کردن.
اما وقتی مودم رو آوردم خونه در حالی که باید بدون کانکشن و اتوماتیک به اینرتنت وصل میشد وصل نشد!
منم مودم رو ریست کردم و اینبار توی ویندوز یک کانکشن pppoe ساختم و به اینترنت وصل شدم!
جالبه بدونید هر وقت مودم رو کانفینگ میکنم تا بدون کانکشن به اینترنت وصل بشه نمیشه و ارور میده! و تنها چاره ریست کردن و ساختن کانکشن در ویندوز هست!
هر وقت هم قسمت وایرلس مودم رو میخوام تنظیم کنم بازم بعد از روشن و خاموش کردن مودم ارتباط قطع میشه و ارور میده!

SA3EDLORD
01-10-2010, 09:23
با سلام
دوست عزيزم والله توي مدل ها مختلف متفاوته رمز گذاشتن
اما عمومي ترينش اين هست كه شما مودم رو وقتي ميخواي از روي ويزارد نصب كني همون اول ميتوني اينارو عوض كني
حالا اگه از اين راهي كه گفتم نتوستي مدل مودم رو بگو تا ببينم ميتونم در بيارم دقيقش و يا نه

موفق باشيد.
مدلش اینه...........TP-link...-TD w8901g
بعد اینکه من میدونم چرا وقتی cd مودم رو میذارم اونجا هم زم رمز میخواد
اقا راهی نیست که مودم رو ریست کنم؟؟؟؟؟؟؟

lurenzo
01-10-2010, 11:57
سلام.
برنامه ای هست که بشه بهترین DNS رو برای ISP ای که ازش ADSL گرفتیم ، تشخیص داد؟

eole
01-10-2010, 12:07
سلام...
میشه در مورد موارد زیر پایه ای توضیح بدین؟

VPI
VCI
MAC Spoofing
MTU
WMM
Peer WDS MAC address

:20:

hamed999
01-10-2010, 12:41
سلام ببخشید یه مشاوره میخوام از شما دوستان با تجربه

میخوام یه مودم بگیرم که اینترنت adsl2 رو به وایرلس تبدیل کنه

که برد نسبتا خوبی داشته باشه
سرعت اینترنت وایرلسش به همان اندازه adsl باشه منظورم افت سرعت نداشته باشه
بوجه هم تا 55
خودم رو این 3 تا مدل گیر کردم شما اگه پیشنهاد یهتری دارین بگین
1-شاتل wm 915
2- prolink -hurricane 5301 g
3- tp - link td -8901g

daynaz
01-10-2010, 12:49
من یه مشکلی درخصوص اتصال به اینترنت دارم. از اینترنت ای دی اس ال استفاده میکنم و دو لپ تاپ در شبکه هست که یکی وصل میشد و لپ تاپ من وصل نمیشه! البته این قبلا وصل میشدم به اینترنت و مشکلی نداشتم ولی بعد مدتی ابتدا امکات اتصال به مسنجرها و ایمیل و جی ایمل از بین رفت و بعد هم کلا اینترنت قطع شد! لپ تاپ رو در مکانهای دیگه چک کردم و مشکلی نبود و به اینترنت وصل شدم و فقط این مشکل رو تو خونه دارم! آی پی گرفتم از مودم و روتر رو چک کردم و همچنین با کابل هم به مودم وصل شدم ولی اتصال برقرار نشد! ویندوز رو هم عوض کردم باز هم برطرف نشد. اگه کسی میتونه راهنمایی کنه که مشکل از کجاست؟

joe_satriani
01-10-2010, 13:01
ببخشید یادم رفت جواب این سوال روبدم!
مودم رو از خود isp گرفتم و اونها برام به صورت pppoe کانفینگ کردن.
اما وقتی مودم رو آوردم خونه در حالی که باید بدون کانکشن و اتوماتیک به اینرتنت وصل میشد وصل نشد!
منم مودم رو ریست کردم و اینبار توی ویندوز یک کانکشن pppoe ساختم و به اینترنت وصل شدم!
جالبه بدونید هر وقت مودم رو کانفینگ میکنم تا بدون کانکشن به اینترنت وصل بشه نمیشه و ارور میده! و تنها چاره ریست کردن و ساختن کانکشن در ویندوز هست!
هر وقت هم قسمت وایرلس مودم رو میخوام تنظیم کنم بازم بعد از روشن و خاموش کردن مودم ارتباط قطع میشه و ارور میده!

با سلام
خوب باهاشون در ميون بذاريد بگيد مودمتون همچين مشكلي داره
يا اونا راهنمايي ميكنن كه درست ميشه يا بايد ببريش و تعويضش كنن واست
عكست رو هم ديدم - همه چيز درست بود اما اينكه نميتونيد وصل بشيد هم خودش جاي تامل هست

مدلش اینه...........TP-link...-TD w8901g
بعد اینکه من میدونم چرا وقتی cd مودم رو میذارم اونجا هم زم رمز میخواد
اقا راهی نیست که مودم رو ریست کنم؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
مودم رو هم ريست كنيد اتفاق خاصي نميفته
همه ي تنظيمات بر ميگرده به حالت اول و ازتون بازم پسورد ميخواد
شما از همون راهي كه گفتم رفتي؟

موفق باشيد.

سلام.
برنامه ای هست که بشه بهترین DNS رو برای ISP ای که ازش ADSL گرفتیم ، تشخیص داد؟

با سلام
دوست عزيز شما ميتونيد در اين قسمت مطرح كنيد

بهترين DNS Server ممكن براي سرعت مرور صفحات وب

بوجه هم تا 55
1-شاتل wm 915
3- tp - link td -8901g

با سلام
مدل هاي خوبي هست
اماWAG-120N linksys و 160N هم مدل هاي خوبيه

موفق باشيد.

pny8gb
01-10-2010, 14:03
oooooooooooooook

mojtaba-civil
01-10-2010, 14:35

بوجه هم تا 55
1-شاتل wm 915
3- tp - link td -8901g
Tp-link 8901

zigma94
01-10-2010, 20:04
سلام و خسته نباشید
من یه سوالی داشتم که در واقع نمیدونم جای درستی دارم مطرحش میکنم یا نه
مشکل من اینه که وقتی میخوام با چیز.پی.ان وصل بشم ارور 619 رو بهم میده
در ضمن من به صورت PPPOE به نت وصل میشم
حتی آنتی ویروسم رو هم غیرفعال کردم و تست کردم ولی بازهم همون ارور رو بهم داد
ممنون میشم اگه راهنمای کنید

amaranth_silent
01-10-2010, 21:31
سلام دوستان برا من یه مشکل پیش اومده...اینترنت پر سرعت استفاده میکنم مودمم به اینترنت وصل میشه(عکس کره زمین روشن میشه) ولی نمیتونم برم اینترنت ولی با لبتاپ داداشم وصل میشه فک کنم مشکل از تنظیمات کامپیوترم باشه چیکار کنم؟؟؟؟

mahy007
01-10-2010, 21:54
سلام دوستان
مودم من زایکسل p660ru هستش
میخواستم یکی فرق Mode های bridge و routing رو بگه !!!

واینکه اگه بخوام اتوماتیک وصل بشم باید روتینگ رو انتخاب کنم دیگه ؟
تنظیمات خاصی نداره ؟
میشه توضیح بدید ؟

(کانفیگ مودم و نوع کانکشن ها توی سرعت دانلود تائیر داره ؟)

zigma94
01-10-2010, 22:07
سلام دوستان برا من یه مشکل پیش اومده...اینترنت پر سرعت استفاده میکنم مودمم به اینترنت وصل میشه(عکس کره زمین روشن میشه) ولی نمیتونم برم اینترنت ولی با لبتاپ داداشم وصل میشه فک کنم مشکل از تنظیمات کامپیوترم باشه چیکار کنم؟؟؟؟
میتونه مربوط به تنظیمات پ ر و ک س ی باشه

dez.fuli
02-10-2010, 12:57
سلام و عرض خسته نباشید.
مودم من D-Link 2520u هستش و من در حالت Bridge از اون استفاده می کنم. سوالم اینه که در این حالت میشه طوری تنظیم کرد که چراغ internet مودم روشن بمونه؟ در حال حاضر حتی هنگامی که آنلاین هستم این چراغ خاموشه در حالی که وقتی در حالت pppoe از مودم استفاده می کردم این چراغ وقت آنلاین سبز و موقعی که قطع می شد چراغ هم قرمز می شد!

mojtaba-civil
02-10-2010, 15:24
سلام و خسته نباشید
منم این مشکل رو دارم، اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم.

roteal2007
02-10-2010, 16:00
سلام من از مخابرات اصفهان سرویس دارم مودمم هم tp-link 8101g هست وقتی روی pppoe کانفیگور میکنم وقتی ویندوز میاد بالا کانکت نمیشه به هیچ وجه اینم عکس از صفحه اول مودمم هست .این قسمت ها که 0.0.0.0 هست برای شما هم همینطوره یا باید آدرس ip باشه؟؟؟

joe_satriani
02-10-2010, 16:24
سلام و خسته نباشید

با سلام
دوست عزيزم شما توي مودمتون بريد و كانكشني كه از نوع pppoe داريد رو حذفش كنيد
چون اين كانكشن رو توي مودم ساختيد و نميتونيد از توي ويندوز كانكشني ديگه رو اجرا كنيد و واسه همين ارور ميده

موفق باشيد.

با سلام
يعني از طريق وايرلس لپ تاپ بهش وصل ميشه و از طريق كابل لن نميتونيد؟ يا لپ تاپ رو هم با كابل وصل ميكنيد؟
شما براي دسترسيتون در كامپيوتري كه نميتونيد وصل بشيد فايروال رو هم چك كنيد

سلام دوستان
مودم من زایکسل p660ru هستش
میخواستم یکی فرق Mode های bridge و routing رو بگه !!!

واینکه اگه بخوام اتوماتیک وصل بشم باید روتینگ رو انتخاب کنم دیگه ؟
تنظیمات خاصی نداره ؟
میشه توضیح بدید ؟

(کانفیگ مودم و نوع کانکشن ها توی سرعت دانلود تائیر داره ؟)

با سلام
ببينيد دوست عزيزم mode bridge همون mode pppoe هست اما با اين تفاوت كه تنظيماتش داخل ويندوز انجام ميشه ولي pppoe داخل مودم هست ( منظور از routing هم همين pppoe هست ) mode bridge رو بايد كانكشن از توي ويندوز اجرا شه تا به اينترنت وصل شه اما pppoe با روشن كردن مودم اتومات روتينگ و وصل ميشه

براي اتصال اتومات بله بايد pppoe باشيد.
تنظيماتش و بايد از داخل كنسول مودم انجام بديد

نوع كانكشن هم هيچ تاثيري در سرعت دانلود نداره

موفق باشيد.

سلام و عرض خسته نباشید.
مودم من D-Link 2520u هستش و من در حالت Bridge از اون استفاده می کنم. سوالم اینه که در این حالت میشه طوری تنظیم کرد که چراغ internet مودم روشن بمونه؟ در حال حاضر حتی هنگامی که آنلاین هستم این چراغ خاموشه در حالی که وقتی در حالت pppoe از مودم استفاده می کردم این چراغ وقت آنلاین سبز و موقعی که قطع می شد چراغ هم قرمز می شد!

با سلام
خوب اين نوع كانكشن ها فرق هاي چنداني باهم دارن
اگه شما در اون حالت با چراغ خاموش به اينترنت وصل هستيد و ميتونيد استفاده كنيد مشكلي نيست پس

منم این مشکل رو دارم، اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم.

با سلام
در همون پست جواب شما رو نيز دادم دوست عزيزم

سلام من از مخابرات اصفهان سرویس دارم مودمم هم tp-link 8101g هست وقتی روی pppoe کانفیگور میکنم وقتی ویندوز میاد بالا کانکت نمیشه به هیچ وجه اینم عکس از صفحه اول مودمم هست .این قسمت ها که 0.0.0.0 هست برای شما هم همینطوره یا باید آدرس ip باشه؟؟؟

با سلام
دوست عزيزم معمولا اين مقادير اتومات توسط شركت ارائه اينترنت بايد مقداردهي بشن
اما اگه شما به اينترنت وصل هستيد و مشكلي نداريد دست نزنيد بهشون چون بايد همين مقادير باشه واسشون

موفق باشيد.

roteal2007
02-10-2010, 16:30
با سلام
دوست عزيزم معمولا اين مقادير اتومات توسط شركت ارائه اينترنت بايد مقداردهي بشن
اما اگه شما به اينترنت وصل هستيد و مشكلي نداريد دست نزنيد بهشون چون بايد همين مقادير باشه واسشون

موفق باشيد.
نه دوست من, من با bridg کانکتم اما روی حالت pppoe نمیتونم کانکت بشم....اآخه isp گفته برای هر وسیله 5000 تومن باید بدی تا برات راش بندازیم....

dez.fuli
02-10-2010, 17:10
از راهنمایی شما متشکرم.
تاحدودی فرقهای این دو حالت رو می دونم. فقط می خوام برای اطلاعات بیشتر و یه سری تنظیمات خاص روی سیستم خودم مطلع بشم.
اگه راهی هست که در حالت Bridge چراغ مودم روشن بمونه ممنون میشم که راهنمایی کنید.

joe_satriani
02-10-2010, 17:33
از راهنمایی شما متشکرم.
تاحدودی فرقهای این دو حالت رو می دونم. فقط می خوام برای اطلاعات بیشتر و یه سری تنظیمات خاص روی سیستم خودم مطلع بشم.
اگه راهی هست که در حالت Bridge چراغ مودم روشن بمونه ممنون میشم که راهنمایی کنید.

با سلام
راهي كه نيست از طريق ويندوز انجام بديد
معمولا اين تنظيمات برميگرده به شركت ها كه مثلا در حالت pppoe چراغ اينترنت روشن باشه ولي در حالت bridge نباشه

موفق باشيد.

SA3EDLORD
02-10-2010, 19:24
سلام دوستان............من قبلا برا اینکه پسورد رو بردارم از رو مودم سوال پرسیدم.............اون رو درست کردم........مودم رو ریست کردم و برداشته شد پسورد ..............ولی دوستمون گفته بود که اینطوری نمیشه ولی شد..........
حالا مشکل بزرگتر دارم و اونم اینه که با سیستم نمیتونم کانکت بشم در حالت ppoe (اگه درست نوشته باشم)(بعد از ریست)
الان با لبتاب اومدم و ویندوزش اکس پی هست.............ولی مال سیستم ویستا هست...........منم نمیدونم تو ویستا باید چطور کانکشن bridge بسازم...........ولی با اکس پی میتونم.............
سی دی مودم رو هم گذاشتم و اخرین مرحله که نصبش تموم میشه ارور میده که شما کانکت نیستید
اگه بهم با تصویر یاد بدید که چطور کانکشن bridge تو ویستا بسازم ممنونتون میشم.....:11:
منتظرم:40:

zigma94
02-10-2010, 20:11
سلام و خسته نباشید

با سلام
دوست عزيزم شما توي مودمتون بريد و كانكشني كه از نوع pppoe داريد رو حذفش كنيد
چون اين كانكشن رو توي مودم ساختيد و نميتونيد از توي ويندوز كانكشني ديگه رو اجرا كنيد و واسه همين ارور ميده

موفق باشيد.

مرسی از جوابت ولی متوجه منظورت نشدم
یعنی کسی که بخواد از چیز.پی.ان استفاده کنه نمیتونه از مود PPPOE استفاده کنه و باید حتما از مود بریج استفاده کنه ؟

joe_satriani
02-10-2010, 20:18
مرسی از جوابت ولی متوجه منظورت نشدم
یعنی کسی که بخواد از چیز.پی.ان استفاده کنه نمیتونه از مود PPPOE استفاده کنه و باید حتما از مود بریج استفاده کنه ؟

با سلام
نه ميتونيد
شما وقتي مودم رو روشن كرديد اكانت واسطه يا هموني كه گفتيد رو توي ويندوز ميسازيد و اجراش ميكنيد روي همين
اما براي استفاده از اكانتهاي رابط بايد حتما از داخل ويندوز ران بشن

موفق باشيد.

SA3EDLORD
02-10-2010, 20:30
پس من چییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟

joe_satriani
02-10-2010, 21:10
سلام دوستان............من قبلا برا اینکه پسورد رو بردارم از رو مودم سوال پرسیدم.............اون رو درست کردم........مودم رو ریست کردم و برداشته شد پسورد ..............ولی دوستمون گفته بود که اینطوری نمیشه ولی شد..........
حالا مشکل بزرگتر دارم و اونم اینه که با سیستم نمیتونم کانکت بشم در حالت ppoe (اگه درست نوشته باشم)(بعد از ریست)
الان با لبتاب اومدم و ویندوزش اکس پی هست.............ولی مال سیستم ویستا هست...........منم نمیدونم تو ویستا باید چطور کانکشن bridge بسازم...........ولی با اکس پی میتونم.............
سی دی مودم رو هم گذاشتم و اخرین مرحله که نصبش تموم میشه ارور میده که شما کانکت نیستید
اگه بهم با تصویر یاد بدید که چطور کانکشن bridge تو ویستا بسازم ممنونتون میشم.....:11:
منتظرم:40:

پس من چییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
دوست عزيزم راستش من ويندوز ويستا ندارم كه بتونم مراحل رو راهنماييت كنم
اما بايد مثه xp باشه مراحل
توي xp اگه اكاانت bridge ساختي مثه همونه مراحل

موفق باشيد.