PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] بحث و بررسی درباره ی مودم های ADSL

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

Mahdi.p30
18-05-2010, 15:52
بعضی از ISP ها حالت pppoe روغیر فعال میکنن و باید به پشتیبانی درخواست بدید تا براتون وصل کنه (اینو همین امروز از یه جایی توی همین انجمن خوندم:27: (حرف من نیست!!):46:)
نه شاتل مشکلی نداره
اون صبانته که سیستمشو عوض کرده بود!
مخابرات هم تا اونجایی که از همین انجمن اطلاع دارم ، مشکلی نداره ، مگر اینکه مخابرات اصفهان مشکلی داشته باشه

roteal2007
18-05-2010, 17:34
نه شاتل مشکلی نداره
مخابرات هم تا اونجایی که از همین انجمن اطلاع دارم ، مشکلی نداره ، مگر اینکه مخابرات اصفهان مشکلی داشته باشه

دوست من جلوی ip 0.0.0.0 زده بود الان یادم اومد.
وقتی مودموبردم تا تنظیم کنن گفتش که نمیتونی از وایرلسش استفاده کنی اشکال از طرف مخابراته....
انگاری یه پست مخابراتی یه جعبه های سفید توی خیابون موصوم به ZTE از برادران چینی خریدند که نرم افزارشو ازشون نگرفتن. انگاری بریج رو پوشش میده اما PPPOE رو نه .

Mahdi.p30
18-05-2010, 18:47
دوست من جلوی ip 0.0.0.0 زده بود الان یادم اومد.
وقتی مودموبردم تا تنظیم کنن گفتش که نمیتونی از وایرلسش استفاده کنی اشکال از طرف مخابراته....
انگاری یه پست مخابراتی یه جعبه های سفید توی خیابون موصوم به ZTE از برادران چینی خریدند که نرم افزارشو ازشون نگرفتن. انگاری بریج رو پوشش میده اما PPPOE رو نه .
یه بار دیگه هم یادمه شما مطرح کردی که کلا وصل نمیشی
شایدم مشکل از مخابرات اصفهانه
البته توی بریدج ، همزمان نمیشه استفاده کرد ، اگه فقط یکیش وصل باشه مشکلی نداره!

Ehsan PCbase
18-05-2010, 18:48
چراغ adsl اول باید چشمک بزنه و بعدش ثابت بمونه ،ولی lan یا usb اگه اطلاعاتی بین کامپیوتر و مودم رد و بدل بشه ، چشمک میزنن!
ربطی به فاصله نداره ، نویز گیر هم فقط برای گوشی تلفنه!
ارور 691 بعضی وقتا طبیعیه ، بیشتر تلاش کن
یا اینکه هنوز اکانتت فعال نشده ، زنگ بزن به آی اس پی!

ببينيد من مودمم Micronet SP3362 هست ... من طبق راهنماي فايل پي دي اف موجود در سي دي عمل كردم . بعد از اتصال مودم از طريق USB درايور يو اس بي رو نصب كردم و الان سيستم مودم رو مي شناسه بعدش تو پي دي اف نوشته كه بايد رفت Network Conections روي Local Area Connection و رو Properties كليك كرد بعد از اون روي Internet Protocol (TCP/IP) ‌و باز Properties‌ ودر اين قسمت شماره اي پي هايي به صورت دستي وارد كرد . ايا اين قسمت نيازه يا نه مشكلي نيست اگر روي Automaticaly بمونن ؟ چراغاي Local Area Connection روشنن پس ميشه گفت با مودم اتصال برقرار كرده و اينكه نيازي به وارد شماره اي پي به صورت دستي نيست ؟

بعد اين مرحله رفتم تو مرورگر فايرفاكس و شماره اي پي مودم رو وارد كرده و در قسمت Quick Wizard‌ مراحل رو انجام دادم و Bridge Mode رو انتخاب كردم و پس از پايان مراحل مودم ريست شد و مرورگر رو بستم . در نهايت الان يه كانكشن واسش ساختم چون با كانكشن راحت ترم و نمي خوام بعد از روشن كردن مودم يه راست به نت وصل شم ... يوزر و پس رو وارد مي كنم ولي وصل نميشه و اروري كه گفتم رو ميده !

مراحل رو درست انجام دادم ؟ تو سايت صبانت نوشته بايد از دوشاخه هاي ضدبرق استفاده شه ؟ منظور چي هست ؟ من چند تا دوشاخه تلفن تو خونه دارم و از يكي شون استفاده كردم و نمي دونم دوشاخه ضدبرق ديگه چيه ؟!!!

شايدم هنوز اكانتم راه اندازي نشده چون اگر يكشنبه فرستاده باشن دوشنبه كه تعطيل بود و در نهايت امروز پيگيري شده !

Mahdi.p30
18-05-2010, 18:56
ببينيد من مودمم Micronet SP3362 هست ... من طبق راهنمايفايل پي دي اف موجود در سي دي عمل كردم . بعد از اتصال مودم از طريق USB درايور يو اس بي رو نصب كردم و الان سيستم مودم رو مي شناسه بعدش تو پي دي اف نوشته كه بايد رفت Network Conections روي Local Area Connection و رو Properties كليك كرد بعد از اون روي Internet Protocol (TCP/IP) ‌و باز Properties‌ ودر اين قسمت شماره اي پي هايي به صورت دستي وارد كرد . ايا اين قسمت نيازه يا نه مشكلي نيست اگر روي Automaticaly بمونن ؟ چراغاي Local Area Connection روشنن پس ميشه گفت با مودم اتصال برقرار كرده و اينكه نيازي به وارد شماره اي پي به صورت دستي نيست ؟

یه مواقعی ممکنه نیاز باشه دستی آی پی رو ست کنی
ولی روی اتوماتیک هم باشه مشکلی پیش نمیاد

بعد اين مرحله رفتم تو مرورگر فايرفاكس و شماره اي پي مودم رو وارد كرده و در قسمت Quick Wizard‌ مراحل رو انجام دادم و Bridge Mode رو انتخاب كردم و پس از پايان مراحل مودم ريست شد و مرورگر رو بستم . در نهايت الان يه كانكشن واسش ساختم چون با كانكشن راحت ترم و نمي خوام بعد از روشن كردن مودم يه راست به نت وصل شم ... يوزر و پس رو وارد مي كنم ولي وصل نميشه و اروري كه گفتم رو ميده !
شماره ارور چنده؟
اون زمانی که دیال آپ داشتم ، وقتی اکانت expire میشد ، این ارور رو میداد

مراحل رو درست انجام دادم ؟ تو سايت صبانت نوشته بايد از دوشاخه هاي ضدبرق استفاده شه ؟ منظور چي هست ؟ من چند تا دوشاخه تلفن تو خونه دارم و از يكي شون استفاده كردم و نمي دونم دوشاخه ضدبرق ديگه چيه ؟!!!
2 شاخه ضد برق یعنی همونای که 3 تا داره یعنی همون 3 شاخه دیگه!:31:
که احتمالا این نوشته های سایت صبانت برای عهد بوقه:13:

شايدم هنوز اكانتم راه اندازي نشده چون اگر يكشنبه فرستاده باشن دوشنبه كه تعطيل بود و در نهايت امروز پيگيري شده !
این گزینه از همه محتمل تره
خب زنگ بزن پشتیبانی تهران ، بپرس

دو شاخه ضد برق که احتمالا همون 3 تایی ها رو میگن یعنی 3 شاخه!

parsa205
18-05-2010, 19:39
از اساتید یه سوال داشتم من یه مودم Adsl وایرلس دار دارم که کامپیوترم با کابل و لپ تاپ من با وایرلس به مودم وصل میشه روی یکی ویندوز ایکس پی روی اون یکی ویندوز 7 نصبه یه سوال داشتم در کنار اتصال به اینترنت میتونم با کامپیوتر خودم یه شبکه داخلی تشکیل بدم یا نه اگه میشه چه جوری؟

cdp
18-05-2010, 21:01
نه شاتل مشکلی نداره

گفتم که حرف من نیست...فقط اینو از یه جایی خونده بودم...

مودمو ریست کردی؟
آره ریستش هم کردم ولی بازم همونطوریه!

سلام

مودم من D-link DSL-2640U هست + ADSL2 دارم! چند روز پیش اینترنتم قطع شد! الان که میخوام وصل شم ارور 651 میده!
مشکل از کجاست؟
خواهشاً کمک کنین! مُردم از دست این دیال آپ:2:
لطفاً کمک کنید...

Exir
18-05-2010, 21:13
گفتم که حرف من نیست...فقط اینو از یه جایی خونده بودم...

آره ریستش هم کردم ولی بازم همونطوریه!

لطفاً کمک کنید...

با یک مودم دیگه امتحان کردید؟ مودمهای دی لینک خیلیاشون زودی خراب میشن. حالا ما هرچی خودمونو خفه کنیم بگیم دیلینک نخرید.

zed2
18-05-2010, 22:11
سلام

مودم من D-link DSL-2640U هست + ADSL2 دارم! چند روز پیش اینترنتم قطع شد! الان که میخوام وصل شم ارور 651 میده!
مشکل از کجاست؟
خواهشاً کمک کنین! مُردم از دست این دیال آپ:2:

خوهشاً اگه میدونید کمک کنین!:41::37:
این چیزهلیی بود که من پیدا کردم ببین بدرد می خوره

Error 651 - Your modem has reported an error

This error usually occurs with Windows 2000 when the Internet connection has become corrupted. This can be resolved by following these steps:

· Try uninstalling and reinstalling the Modem. For information on how to do this please refer to the ADSL modem setup instructions ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) or the installation cd that was provided with your modem.

و

Windows 7 2008 2003 Vista XP 2000 Ms Office Tutorials Fixes Tips

In windows 7, when you try to connect using your PPPoE connections, you may be faced with the following error:
Error 651: The Modem (or other connecting device) has reported an error.

These connections would work just fine with Windows XP or Windows Vista PCs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

Again, you are not alone, this seems to be a known bug in Windows 7 that is being worked at. However, you can workaround this problem.

The RAS PPPoE driver file “raspppoe.sys” found under c:windowssystem32drivers folder seems to be the root cause of the problem. Fortunately, we can workaround the problem simply by renaming the original raspppoe.sys file to something like “raspppoe_orig.sys” copying a working file from a Windows Vista system. If you do not have access to a Windows Vista system. click here to download raspppoe.sys file (unzip).

لینک فایل

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alliniran
19-05-2010, 15:06
دوستان من بین این دو مودم موندم کدوم بهتره اگه چیز بهتری هم سراغ دارید معرفی کنید
D-LINK DSL-2640U

TP-LINK TD-W8901G

هر دو وایرلس دار هستند و حدود 60 تومن

Exir
19-05-2010, 16:08
دوستان من بین این دو مودم موندم کدوم بهتره اگه چیز بهتری هم سراغ دارید معرفی کنید
D-LINK DSL-2640U

TP-LINK TD-W8901G

هر دو وایرلس دار هستند و حدود 60 تومن

tp-link بهتره قیمتشم 50 تومنه نه 60 تومن (بازار ایران وبازار رضا تهران).

اینقدر بچه ها با دیلینک اینا مشکل دارن که نگو. اینقدر خراب میشن که دیگه درست نمیشن...

بقیه مارکها هم هستن ولی گرونترن. مثلاً زایکسل و لینکسیس هستن قیمت بالای 80 ولی همین tp-link کار اونارو میکنه.

غیر از این مارکایی که گفتم بقیه مفتشونم گرونه.
موفق باشی.

cdp
19-05-2010, 17:26
با یک مودم دیگه امتحان کردید؟ مودمهای دی لینک خیلیاشون زودی خراب میشن. حالا ما هرچی خودمونو خفه کنیم بگیم دیلینک نخرید.
نه! مودم دیگه ای ندارم!...یعنی مشکل از مودم هست؟! آخه چیزی نشد مثل همیشه اینترنت قطع شد!:13:(از طرف ISP) بعد که خواستم وصل شم دیگه نشد!

این چیزهلیی بود که من پیدا کردم ببین بدرد می خوره
و
لینک فایل

فایل رو جایگزین کردم ولی ارور 797 داد...(دقیقاً یادم نیست شماره ارور چند بود! میگفت مودم پیدا نشد!)

کــــ...ــــمـــ...ــک!!:19:!!

حسین1
19-05-2010, 17:55
سلام
من یک مشکل عجیب دارم تازه adsl گرفتم از صبانت البته هنوز به خاطر مشکلات خط تلفن نمیتونستم وصل بشم ولی وقتی تنظیمات از طرف مخابرات انجام بازهم من وصل نمیشدم یعنی چراغهای link و data در مودم روشن نمیشد یا حالت چشمک زن میشد مودم planet و لی وقتی کامپیوتر خاموش کردم بعد از 10ثانیه چراغهای مودم ثابت شد و مجدد کامپیوتر روشن کردم ولی دیدم چراغ مودم به حالت چشمک زن برگشت بعد کابل کراس که مودم باهاش وصل بود ار کیس جدا کردم باز چراغ مودم ثابت شد تعجب کردم وقتی به پشتیبانی زنگ زدم اونام تعجب کردن .حتی با کابل usb امتحان کردم ولی بازهم همینطوری شد میتونید بگید مشکل از کجاست.
با تشکر

Exir
19-05-2010, 20:07
سلام
من یک مشکل عجیب دارم تازه adsl گرفتم از صبانت البته هنوز به خاطر مشکلات خط تلفن نمیتونستم وصل بشم ولی وقتی تنظیمات از طرف مخابرات انجام بازهم من وصل نمیشدم یعنی چراغهای link و data در مودم روشن نمیشد یا حالت چشمک زن میشد مودم planet و لی وقتی کامپیوتر خاموش کردم بعد از 10ثانیه چراغهای مودم ثابت شد و مجدد کامپیوتر روشن کردم ولی دیدم چراغ مودم به حالت چشمک زن برگشت بعد کابل کراس که مودم باهاش وصل بود ار کیس جدا کردم باز چراغ مودم ثابت شد تعجب کردم وقتی به پشتیبانی زنگ زدم اونام تعجب کردن .حتی با کابل usb امتحان کردم ولی بازهم همینطوری شد میتونید بگید مشکل از کجاست.
با تشکر

اول با یک مودم دیگه امتحان کنید بعد اگه مشکل از مودم نبود با یه کامپیوتر دیگه.

اگه تازه مودمو گرفتید اونم از آی اس پی بدید یکی دیگه بگیرید.

alliniran
19-05-2010, 20:50
tp-link بهتره قیمتشم 50 تومنه نه 60 تومن (بازار ایران وبازار رضا تهران).

اینقدر بچه ها با دیلینک اینا مشکل دارن که نگو. اینقدر خراب میشن که دیگه درست نمیشن...

بقیه مارکها هم هستن ولی گرونترن. مثلاً زایکسل و لینکسیس هستن قیمت بالای 80 ولی همین tp-link کار اونارو میکنه.

غیر از این مارکایی که گفتم بقیه مفتشونم گرونه.
موفق باشی.
ممنون دوست عزیز اونی که میگید قیمتش 50 هست ساخت کجاست و گارانتیش چیه؟؟

Exir
19-05-2010, 21:00
ممنون دوست عزیز اونی که میگید قیمتش 50 هست ساخت کجاست و گارانتیش چیه؟؟

مودمها که بهترینهاشم که لینکسیس باشه چینیه اینم چینیه ولی جنسش بد نیست.
یک سال گارانتی تعویض فرادانش داره. خیالت راحت باشه. مال بچه ها شب و روز روشنه.

elendil
19-05-2010, 21:25
سلام دوستای گل خرید و رفع عیب مودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من میخواستم بعد حدود 5 سال هم به خاطر ویندوز جدید و نبود درایور این مودم قدیمی ( Asus AAM6000UG ) برای وین7 و افزایش تعداد دستگاه ها تو منزل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه مودم که روتر هم باشه بگیرم تا حداکثر 90تومن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چندبار که توی این تاپیک ده دوازده صفحه آخر رو نگاه کردم دیدم که مثلا بعضی از مدل ها اکسس پوینت هم هستن روتر هستن دی اس ال هم هستن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چند کاره هستن کلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از اونجایی هم که از کل این مدل ها فقط یه مدل WAG120N توی ذهنم مونده بود امروز که رفتم پاساژ رضا پرسیدم گفتن 80تومنه که منم خوشحال شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( فک میکردم 200 170 اینطورا باشه قیمتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

بعد خواستم ببینم نظر شما متخصص های این امر چی هستش ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و به طور کلی چه برندی رو پیشنهاد میکنید ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان یه نظری هم به پست بندازین چند صفحه رفت عقب از چشم دوستان افتاد :دی :دی

Exir
19-05-2010, 21:37
دوستان یه نظری هم به پست بندازین چند صفحه رفت عقب از چشم دوستان افتاد :دی :دی

همونو اگه دوست داری و قیمتش برات مهم نیست بخر. مودم خوب و ارزونترم بالاتر معرفی کردم. البته اگه از پارس آنلاین یا شاتل سرویس گرفتی نگو لینکسیس دارم چون دیگه ساپورتت نمیکنن. از بچه ها بپرس کانفینگش کن.

elendil
19-05-2010, 21:49
همونو اگه دوست داری و قیمتش برات مهم نیست بخر. مودم خوب و ارزونترم بالاتر معرفی کردم. البته اگه از پارس آنلاین یا شاتل سرویس گرفتی نگو لینکسیس دارم چون دیگه ساپورتت نمیکنن. از بچه ها بپرس کانفینگش کن.

بله 4 5 سالی هست شاتل هستم اولین مودمی که دارم رو هم همین شاتل آورد ایسوس مدل 6000 اینا بود که هیچی نداره ساده ساده هستش :دی :دی

اکسیر جان من بررسی کردم توی را یا ن صبا مودم لینکسیس از وایرلس n پشتیبانی میکرد ولی تی پی لینک از از g که قدیمی تره :دی :دی فک کنم تفاوت قیمت 20 30 تومنیشون هم برا همین باشه :دی :دی

دوستان کسی هست که اینجا مودم لینک سیس داشته باشه ؟ ( برا کانفیگ شاتل میخوام :دی :دی )

Exir
19-05-2010, 22:16
بله 4 5 سالی هست شاتل هستم اولین مودمی که دارم رو هم همین شاتل آورد ایسوس مدل 6000 اینا بود که هیچی نداره ساده ساده هستش :دی :دی

اکسیر جان من بررسی کردم توی را یا ن صبا مودم لینکسیس از وایرلس n پشتیبانی میکرد ولی تی پی لینک از از g که قدیمی تره :دی :دی فک کنم تفاوت قیمت 20 30 تومنیشون هم برا همین باشه :دی :دی

دوستان کسی هست که اینجا مودم لینک سیس داشته باشه ؟ ( برا کانفیگ شاتل میخوام :دی :دی )

بله تی پی سری n هم هست 85 تومنه !

منتها همون g 54 مگی برای کانکشن های حداکثر 2 مگی ایران کافیه زیادی هم هست !
من زیاد حال نمیکنم بچه ها پول برای چیزی بدن که اصلاً تو ایران کارایی نداره.:31:.
معمولاً تهرانی ها اکثراً آپارتمان نشینن g تا 100 متر سیگنالش خوبه.

amirhz
19-05-2010, 22:35
بچه ها من یه راهی پیدا کردم که میتونیم مفتی از adsl استفاده کنیم و سرعت دانلودمون 2برابر یا 3 برابر بشه:20: البته فکر کنم فقط برای adsl مخابرات بشه این کارو کرد. من از این طریق رفتم تو اینترنت سرعت دانلودم از 15kb به 40kb رسید بعضی وقتها هم به 50 یا 60 kb رسید که خودم هم باور نکردم.

mahdishata
19-05-2010, 23:03
سلام
ببخشید من یه نموره اماتورم.:31:
ایاهمزمان میشه از یه مودم هم برای pc هم برای لپ تاپ اینترنت گرفت؟همزمان کانکت بشن و دوتایی استفاده کنن.چه از طریق lan چه از طریق وایرلس.
قراره از مخابرات سرویس بگیرم.
خودشون دی لینک داشتن پیشنهاد دوستان برای یه مودم دیگه چیه؟نهایت 50 چوق:31:وایرلس هم داشت چه بهتر
بعد این نصبشو خودم هم میتونم انجام بدم یا اینکه باید خودشون بیان و سر کیسه بشم:31:

Exir
19-05-2010, 23:19
سلام
ایاهمزمان میشه از یه مودم هم برای pc هم برای لپ تاپ اینترنت گرفت؟همزمان کانکت بشن و دوتایی استفاده کنن.چه از طریق lan چه از طریق وایرلس.
خودشون دی لینک داشتن پیشنهاد دوستان برای یه مودم دیگه چیه؟نهایت 50 چوق:31:وایرلس هم داشت چه بهتر
بعد این نصبشو خودم هم میتونم انجام بدم یا اینکه باید خودشون بیان و سر کیسه بشم:31:
یکی دو صفحه پیشو بخون دیلینک هم نخر آشغاله.

roteal2007
20-05-2010, 07:31
سلام

شما یه مودم وایرلس tp-link 8901g که بخری 4تا پورت لن+وایرلس.
نیازهاتو رفع میکنه.

hmffa
20-05-2010, 09:07
سلام
من میخوام پسورد کانکت شدن به اینترنت رو که مودم Asus am602 هست رو تغییر بدم
رفتم سایت ISP خودم گفتن علاوه بر اینکه باید از سایت تغییر بدین باید از داخل مودم هم ست کنین و اطلاعات جدیدو بهش بدین و برای این کار برین نمایندگی منم نمیخوام برم میخوام خودم ست کنم اگه کمک کنین ممنون میشم

Mahdi.p30
20-05-2010, 11:03
سلام
من میخوام پسورد کانکت شدن به اینترنت رو که مودم Asus am602 هست رو تغییر بدم
رفتم سایت ISP خودم گفتن علاوه بر اینکه باید از سایت تغییر بدین باید از داخل مودم هم ست کنین و اطلاعات جدیدو بهش بدین و برای این کار برین نمایندگی منم نمیخوام برم میخوام خودم ست کنم اگه کمک کنین ممنون میشم

دفعه قبل واضح نگفتی:19:
برو صفحه تنظیمات مودم ، قسمت Advanced Setup ، توی اون جدولی که میاد دکمه Edit رو بزن (اونی که زیر Protocol نوشته PPPOE) ، چند بار NEXT بزن تا یه صفحه مربوط به یوزر و پسورد بیاد (یعنی صفحه ای که نوشته PPP Username و PPP Password) ، پسورد جدید رو وارد کن ، Next بزن تا به صفحه آخر برسی ، Save کن و بعدش مودمو ری استارت کن
همین!:31:

SANA.F
20-05-2010, 11:24
سلام من تازه میخوام ADSL بگیرم یه PC داریم تا یه مدت دیگه هم انشا الله یه لپ تاپ میگیرم میخواسم بدونم چه مودمی بگیرم خوبه

آیا مودمی هست که دوتا پورت LAN و یک وایرلس داشته باشه

راستی مودم Star net چطوره

ممنون میشم سریع جواب بدید

hmffa
20-05-2010, 11:24
دفعه قبل واضح نگفتی:19:
برو صفحه تنظیمات مودم ، قسمت Advanced Setup ، توی اون جدولی که میاد دکمه Edit رو بزن (اونی که زیر Protocol نوشته PPPOE) ، چند بار NEXT بزن تا یه صفحه مربوط به یوزر و پسورد بیاد (یعنی صفحه ای که نوشته PPP Username و PPP Password) ، پسورد جدید رو وارد کن ، Next بزن تا به صفحه آخر برسی ، Save کن و بعدش مودمو ری استارت کن
همین!:31:
آقا خیلی خیلی ممنون
درسته یکم گیج زدم تا پیدا کنم ولی در آخر تونستم حلش کنم:10:

hmffa
20-05-2010, 11:58
سلام من تازه میخوام ADSL بگیرم یه PC داریم تا یه مدت دیگه هم انشا الله یه لپ تاپ میگیرم میخواسم بدونم چه مودمی بگیرم خوبه

سلام اگه میخوای از وایرلس لپتاپ استفاده کنی مودم وایرلس بگیر اگه هم با کابل میخوای استفاده کنی اکثر مودم ها دو تا خروجی دارن یکی usb و اون یکی lan

farhad_198262
20-05-2010, 12:23
سلام بچه ها
من امروز از مخابرات adsl گرفتم می خواستم بدونم اولا اونایی که از مخابرات adsl 'گرفتن آیا ازش راضین؟
دوم اینکه مودم خودشون رو قبول ندارن و می گن خودت برو یه مودم بگیر . حالا من نمی دونم چی بگیرم آیا این مودمها تو سرعت دانلود تاثیر دارن یا فقط جای پورت و یو اس بی و lan از این چیرهاست؟
من برای یه مصرف ساده خونگی میخوام که فقط بتونم خوب دانلود کنم
(در ضمن اینم بگم که من هیچی از adsl نمی دونم اگه چیزی نوشتم که نظر مسخره میاد به بزرگی خودتون ببخشید و فقط راهنماییم کنید.)
ممنونتون میشم.

mahdishata
20-05-2010, 12:28
سلام
شما پست صفحه اول بخون خیلی کمک میکنه
دوستان هم به من این مودم رو معرفی کردن

شما یه مودم وایرلس tp-link 8901g که بخری 4تا پورت لن+وایرلس.
نیازهاتو رفع میکنه.

Exir
20-05-2010, 12:28

یک مودم tp-link 8901g بخر ارزونترینش همینه کیفیت خوبی هم داره قیمت 50 تومن. از بازار ایران یا بازار رضا بخر.
4 تا پورت شبکه + وایرلس داره.
مودم متفرقه مثل استارنت هم نخر.

Exir
20-05-2010, 12:35
سلام بچه ها
من امروز از مخابرات adsl گرفتم می خواستم بدونم اولا اونایی که از مخابرات adsl 'گرفتن آیا ازش راضین؟
دوم اینکه مودم خودشون رو قبول ندارن و می گن خودت برو یه مودم بگیر . حالا من نمی دونم چی بگیرم آیا این مودمها تو سرعت دانلود تاثیر دارن یا فقط جای پورت و یو اس بی و lan از این چیرهاست؟
من برای یه مصرف ساده خونگی میخوام که فقط بتونم خوب دانلود کنم
(در ضمن اینم بگم که من هیچی از adsl نمی دونم اگه چیزی نوشتم که نظر مسخره میاد به بزرگی خودتون ببخشید و فقط راهنماییم کنید.)
ممنونتون میشم.

.شما یک عدد تی پی لینک 8811 بخر قیمت 24 تومن اگر خواستی وایرلس هم داشته باشه مدل 8901 روبخر

مارکای دیگم هستن ولی گرونن بعضی هاشم الکی گرونن.

نوع مودم رو سرعت تاثیری نداره مثل دایل آپ نیست معمولاً.

RAPP
20-05-2010, 13:32
از دوستان پارسی اونایی که مودم zyxel دارن لطفا از صفحه ی کانفیگور مودم قسمت wan یه عکس بذارن یا راهنمایی کنن چون تنظیمات مودم من به هم خورده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

elendil
20-05-2010, 13:41

دوست عزیز منظورت از جمله آخر که دیگه ساپورتت نمیکنم دقیقا چی هستش یعن مثلا خط که رانژه شده هست رو باهاش کاری میکنن که نمیشه دیگه استفاده کرد یا ... ؟؟ ( من قبل گرفتن مودم کاملا روشن شم که وقتی گرفتم پول دور نریخته باشم :دی :دی )

Exir
20-05-2010, 15:03
دوست عزیز منظورت از جمله آخر که دیگه ساپورتت نمیکنم دقیقا چی هستش یعن مثلا خط که رانژه شده هست رو باهاش کاری میکنن که نمیشه دیگه استفاده کرد یا ... ؟؟ ( من قبل گرفتن مودم کاملا روشن شم که وقتی گرفتم پول دور نریخته باشم :دی :دی )

کارمنداشون برای تنظیم اون مودم ها آموزش ندیدن. یعنی پشت تلفن نمیتونن راهنماییت کنن.

mefmef
20-05-2010, 15:05
دوستان سلام
من یه مودم zyxel p-660ru دارم ازونا که شاتل به زور می ندازه به مشتریاش این شکلیه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا وقتی می خوام وارد صفحه تنظیماتش بشم این پیامو می ده
مشکل از کجاست و چه جوری حلش کنم ؟

RAPP
20-05-2010, 15:09
از دوستان پارسی اونایی که مودم zyxel دارن لطفا از صفحه ی کانفیگور مودم قسمت wan یه عکس بذارن یا راهنمایی کنن چون تنظیمات مودم من به هم خورده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون
آقا یکی کمک کنه خواهشا:19:

Exir
20-05-2010, 15:10
دوستان سلام
من یه مودم zyxel p-660ru دارم ازونا که شاتل به زور می ندازه به مشتریاش این شکلیه
حالا وقتی می خوام وارد صفحه تنظیماتش بشم این پیامو می ده
مشکل از کجاست و چه جوری حلش کنم ؟

تو مرورگر بزن 192.168.1.1

پسوردش admin
اگه مشکل داشت ریستش کن اون دکمه ریزه رو مودمو با خودکار بده تو 20 ثانیه صبر کن.
بعد دوباره کانفینگ کن.

elendil
20-05-2010, 15:11
کارمنداشون برای تنظیم اون مودم ها آموزش ندیدن. یعنی پشت تلفن نمیتونن راهنماییت کنن.

اهان فک کردم که مثلا ( فرض محال که محال نیست :دی ) وصل کنم و مثلا بفهمن دیگه با این مودمه کار نمیکنه :20::20::31:

دوستان کسی اینجا مودم لینک سیس داره کمک کنه توی کانفیگش برای شاتل

mefmef
20-05-2010, 15:14
بعد دوباره کانفینگ کن.

کانفیگش چطوریه ؟ اگه ریستش کنم خودش تنظیمات دیفالت داره وایا ممکنه بعد از ریست بدون کانفیگ کار نکنه ؟

hiva_obs
20-05-2010, 16:33
سلام بر همگی
من یک مودم LinkSYS مدلWAG 120N گرفتم رو حالت عادی کانفیگ کردم و به اینترنت وصل شدم و مشکلی نیست .وقتی مودم وایرلس نداشتم مودم رو بریج بود و از طریق یک کانکشن وصل میشدم به اینترنت حالا تو این مودم وایرلس هم میخوام همین کار رو بکنم فقط با وایرلس ممنون میشم راهنمایی کنید چون وقتی تنظیمات مودم رو گذاشتم رو بریج و کانکشن ساختم نتونستم وصل بشم

Mahdi.p30
20-05-2010, 16:45
سلام بر همگی
من یک مودم LinkSYS مدلWAG 120N گرفتم رو حالت عادی کانفیگ کردم و به اینترنت وصل شدم و مشکلی نیست .وقتی مودم وایرلس نداشتم مودم رو بریج بود و از طریق یک کانکشن وصل میشدم به اینترنت حالا تو این مودم وایرلس هم میخوام همین کار رو بکنم فقط با وایرلس ممنون میشم راهنمایی کنید چون وقتی تنظیمات مودم رو گذاشتم رو بریج و کانکشن ساختم نتونستم وصل بشم
اين كار امكان پذير نميباشد!
در حالت بريدج ،فقط يه سيستم ميتونه كانكت بشه

کانفیگش چطوریه ؟ اگه ریستش کنم خودش تنظیمات دیفالت داره وایا ممکنه بعد از ریست بدون کانفیگ کار نکنه ؟
ممکنه دیفالتش روی بریدج باشه ، ولی برای PPPOE حتما باید تنظیم کنی

hiva_obs
20-05-2010, 18:13
اين كار امكان پذير نميباشد!
در حالت بريدج ،فقط يه سيستم ميتونه كانكت بشه

میدونم فقط یک کامپیوتر میتونه وصل بشه از این طریق فقط میخوام این یک کامپیوتر از طریق وایرلس به مودم وصل باشه نه از طریق کابل

Exir
20-05-2010, 18:42
میدونم فقط یک کامپیوتر میتونه وصل بشه از این طریق فقط میخوام این یک کامپیوتر از طریق وایرلس به مودم وصل باشه نه از طریق کابل

مودم را روی حالت ppoe llc تنظیم کنید.
مک آدرس لبتاب را به مودم وارد کنید.
در این صورت به غیر از لبتاب شما کس دیگه ای امکان استفاده از اینترنت شما رو نداره.

RAPP
20-05-2010, 22:18
ممنون
کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟

Mahdi.p30
20-05-2010, 22:31
کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟
شما خودت یه عکس از اون صفحه بذار ، راهنماییت کنیم
پارس آنلاین تهرانی یا شهرستان؟

RAPP
21-05-2010, 09:10
سلام.اینم یه عکس از اون صفحه.در ضمن من اهل کرج هستم.

Mahdi.p30
21-05-2010, 11:30
سلام.اینم یه عکس از اون صفحه.در ضمن من اهل کرج هستم.

اول اینکه IP Address رو بذار روی اتوماتیک!

بعد اینکه شما میخوای PPPOE تنظیم کنی یا بریدج؟

اگه PPPOE ، قسمت Mode باید روی همین Routing بمونه و قسمت Encapslation رو بذار روی PPPOE که در اینصورت 3 تا باکس مربوط به یوزر و پسورد و نام سرویس ظاهر میشه که باید اونا رو وارد کنی

بخش Multiplexing رو معمولا روی LLC میذارن

و ضمنا اگه میخوای بریدج تنظیم کنی ، Mode رو روی Bridge بذار

بازم مشکلی بود ، مطرح بفرمایید:46:

hamed254
21-05-2010, 11:48
اساتید یه سوال دارم!
به نظرتون کدوم مودم مناسبه کارای معمولیه؟
منظورم اینه که قیمت پایین و از این جفنگیاته وایرلسو اینجور چیزا نداشته باشه !!
این مودمهای شرکتا همشون بالای 60 تومنه! که با سرویس میدن/.

RAPP
21-05-2010, 12:00
اول اینکه IP Address رو بذار روی اتوماتیک!

بعد اینکه شما میخوای PPPOE تنظیم کنی یا بریدج؟

اگه PPPOE ، قسمت Mode باید روی همین Routing بمونه و قسمت Encapslation رو بذار روی PPPOE که در اینصورت 3 تا باکس مربوط به یوزر و پسورد و نام سرویس ظاهر میشه که باید اونا رو وارد کنی

بخش Multiplexing رو معمولا روی LLC میذارن

و ضمنا اگه میخوای بریدج تنظیم کنی ، Mode رو روی Bridge بذار

بازم مشکلی بود ، مطرح بفرمایید:46:
داداش ممنون که راهنمایی کردی ولی بازم مشکلم حل نشد.
اینم عکس از تنظیماتی که انجام دادم.

Mahdi.p30
21-05-2010, 12:05
داداش ممنون که راهنمایی کردی ولی بازم مشکلم حل نشد.
اینم عکس از تنظیماتی که انجام دادم.

خب الان مشکلت چیه دقیقا؟

بعد از Apply ، مودمو خاموش و روشن کردی؟

به نظر میاد که فقط دکمه Apply رو بفشردی!:21:

روی کارت شبکه که آی پی ست نکردی؟؟

یه عکس هم از صفحه Status مودم بذار

RAPP
21-05-2010, 12:19
خب الان مشکلت چیه دقیقا؟

بعد از Apply ، مودمو خاموش و روشن کردی؟

به نظر میاد که فقط دکمه Apply رو بفشردی!:21:

روی کارت شبکه که آی پی ست نکردی؟؟

یه عکس هم از صفحه Status مودم بذار
از همون اول مشکلم این بود که نه هیچ سایتی باز میشد و نه میتونستم دانلود کنم.
آره خاموش روشن کردم ولی حل نشد.
آی پی هم ست کردم تو local area conection
حالا من چه خاکی به سرم بریزم.کمککککککککککککککککک ککککک:19:

Mahdi.p30
21-05-2010, 12:24
از همون اول مشکلم این بود که نه هیچ سایتی باز میشد و نه میتونستم دانلود کنم.
آره خاموش روشن کردم ولی حل نشد.
آی پی هم ست کردم تو local area conection
حالا من چه خاکی به سرم بریزم.کمککککککککککککککککک ککککک:19:
حالا شما زیاد جوش نیار!:27:

آی پی رو روی local area connection ست نکن ، بذارش روی اتوماتیک ، هم اونو ، هم DNS رو!

ست کردن آی پی مستلزم وجود DNS های شرکت پارس هست!

برای همین گفتم که یه عکس از صفحه Status مودم بذار ، یعنی همون صفحه اول!

راستی کرج شهرستان حساب میشه دیگه؟

RAPP
21-05-2010, 12:33
آره کرج شهرستانه.اینم عکس صفحه status

Reventon
21-05-2010, 12:38
سلام
من جدیدا مشکل دارم . مودمم tp-link 8920 هست . وقتی تو bridge میزام مشکلی نداره ولی رو pppoe هر از گاهی انگار اینترنتش قطع میشه یعنی نمیتونه اینترنت رو نگه داره و باید خاموش روشنش کنم که وصل شه .بعضی وقتا بعد 1 ساعت استفاده ( یا اصلا کلا سیستم خاموش) و بعضی وقت ها 1 روز ...
ریست هم کردم مودم رو هم با asus am604 عوض کردم ولی مشکل پا برجاست. اینم بگم قبلا مشکلی نداشتم و فک کنم از وقتی اومدم طبقه پایین اینطوری شده ( اوایل درست بود) . واسه سیم تلفن هم از سیم ورودی ساختمون یه قسمتی رو لخ ت کردم و یه انشعاب دادم اینجا

کسی نمیدونه مشکل از چیه؟

ممنون:11:

Mahdi.p30
21-05-2010, 12:53
آره کرج شهرستانه.اینم عکس صفحه status

برادر شما الان با اون آی پی که سمت چپ میبینی ، وصلی به اینترنت ، یا حداقل رنج آی پی که شما باهاش وصل میشی اونه!

مشکل رو توی یه جای دیگه جستجو کن!

آی پی های روی کارت شبکه رو گذاشتی رو اتوماتیک؟؟

یه پینگ بگیر

سلام
من جدیدا مشکل دارم . مودمم tp-link 8920 هست . وقتی تو bridge میزام مشکلی نداره ولی رو pppoe هر از گاهی انگار اینترنتش قطع میشه یعنی نمیتونه اینترنت رو نگه داره و باید خاموش روشنش کنم که وصل شه .بعضی وقتا بعد 1 ساعت استفاده ( یا اصلا کلا سیستم خاموش) و بعضی وقت ها 1 روز ...
ریست هم کردم مودم رو هم با asus am604 عوض کردم ولی مشکل پا برجاست. اینم بگم قبلا مشکلی نداشتم و فک کنم از وقتی اومدم طبقه پایین اینطوری شده ( اوایل درست بود) . واسه سیم تلفن هم از سیم ورودی ساختمون یه قسمتی رو لخ ت کردم و یه انشعاب دادم اینجا

کسی نمیدونه مشکل از چیه؟

ممنون:11:
روی خط اسپلیتر داری؟

اگه آره ، کجا نصب کردی؟

چند تا گوشی تلفن؟

nima_19
21-05-2010, 12:54
دوستان آیامیشه با یک مودم وایرلس ،ازیه طرف با لپ تاپ به صورت وایرلس واز طرف دیگه به دسک تاپ با کابل وصل شد؟(یک مودم،وایرلس،کابل)

Mahdi.p30
21-05-2010, 12:56
دوستان آیامیشه با یک مودم وایرلس ،ازیه طرف با لپ تاپ به صورت وایرلس واز طرف دیگه به دسک تاپ با کابل وصل شد؟(یک مودم،وایرلس،کابل)
خب چرا نشه ؟؟؟

RAPP
21-05-2010, 13:09
برادر شما الان با اون آی پی که سمت چپ میبینی ، وصلی به اینترنت ، یا حداقل رنج آی پی که شما باهاش وصل میشی اونه!

مشکل رو توی یه جای دیگه جستجو کن!

آی پی های روی کارت شبکه رو گذاشتی رو اتوماتیک؟؟

یه پینگ بگیر

آی پی ها روی اتوماتیکه.بالاخره هرچی هست مشکل از تنظیماته پشتیبانی اینو بهم گفت.
حالا چیکار کنم؟؟؟؟

Mahdi.p30
21-05-2010, 13:18
آی پی ها روی اتوماتیکه.بالاخره هرچی هست مشکل از تنظیماته پشتیبانی اینو بهم گفت.
حالا چیکار کنم؟؟؟؟
توی cmd ، ثایپ کن ، ping 4.2.2.4

یا مثلا بعد از دستور ping ، آدرس یه سایت رو بنویس ، ببین پینگ میده

خبرشو بده

بعید میدونم مشکل از تنظیمات خود مودم باشه

ویندوز دیگه ای نداری؟

اگه داری روی اونم یه تست بزن

اگه نشد ، مجبورم بگم ریست کنی و از اول تظیم کنی!

♥ NiloofaR ♥
21-05-2010, 13:22
سلام
من میخواستم یه شبکه کوچیک خونگی راه بندازم
وایرلس البته
میشه یه مودم بهم معرفی کنین؟

nima_19
21-05-2010, 13:26
به نظر شما دوستان بهتره از یه مودم معمولی و اکسس پوینت استفاده کرد یا مستقیما از یه مودم وایرلس؟

elendil
21-05-2010, 13:35
سلام
من میخواستم یه شبکه کوچیک خونگی راه بندازم
وایرلس البته
میشه یه مودم بهم معرفی کنین؟

اگه پیشنهاد منو میخواین که چون چند روزه تو این تاپیک رفت و آمدم رفته بالا از نظر دوستان ( اکسیر عزیز ) فهمیدم که این دو مدل رو پیشنهاد میدن
یا TP-LINK 8901G
یا WAG120n LinkSYS

RAPP
21-05-2010, 13:35
توی cmd ، ثایپ کن ، ping 4.2.2.4

یا مثلا بعد از دستور ping ، آدرس یه سایت رو بنویس ، ببین پینگ میده

خبرشو بده

بعید میدونم مشکل از تنظیمات خود مودم باشه

ویندوز دیگه ای نداری؟

اگه داری روی اونم یه تست بزن

اگه نشد ، مجبورم بگم ریست کنی و از اول تظیم کنی!
پینگ گرفتم:

Reventon
21-05-2010, 13:59
روی خط اسپلیتر داری؟

اگه آره ، کجا نصب کردی؟

چند تا گوشی تلفن؟

آره یدونه دارم دوشاخه رو زدم پریز و بعد اسپلیتر ... که یکیش وصله مودم و یکیش به 1 تلفن

Mahdi.p30
21-05-2010, 14:04
پینگ گرفتم:

من فکر میکنم با توجه به عکس صفحه status ، به اینترنت وصلی ولی یه چیزی این وسط داره ارتباط رو بلاک میکنه
فایروال داری؟

سیستم دیگه یا ویندوز دیگه ای نداری ، تست کنی؟

یا اینکه یه جا آی پی رو اشتباهه وارد کردی

یا از طریق تنظیمات داره بلاک میشه

راستی یه چراغ روی مودم هست که نشانه کانکت بودن هست ، اون روشنه؟؟

در آخر ، اگه به نتیجه ای نرسیدی ، مودمو از طریق صفحه تنظیمات ، قسمت maintenance و بعدش بخش Tools و سپس تب configuration ، پایینش که نوشته reset to factory default settings ، دکمه ریست رو بزنی ، ریست میشه

بعد از طریق این فایل پاورپوینت تنظیمش کن (که برای خود شرکت پارس هست):

فقط یادت باشه عدد VCI ، باید 59 باشه
البته پارس آنلاین به خودش زحمت نداده یه راهنمای درست و حسابی ، تولید کنه!:21:

آره یدونه دارم دوشاخه رو زدم پریز و بعد اسپلیتر ... که یکیش وصله مودم و یکیش به 1 تلفن
فقط یه گوشی تلفن روی خطه ؟
طبقه های دیگه روی همین خط ، گوشی تلفن دارن؟
نویز روی خط رو ببین چطوره وضعیتش!

RAPP
21-05-2010, 14:26
mahdi.p30 جان خیلی ممنون.مشکلم حل شد.دمت گرم:11:

amir200812
21-05-2010, 19:01
سلام یک سوال دارم!

روی جعبه مودم من قسمتی که مشخصات مودم هست، نوشته:

این یعنی چی؟

مودم خودم فایروال سخت افزاری داره؟

روی مدم های قبلی من چیزی شبیه این نبود!!!

مزیت این چی هست؟

abbas13677_2005
21-05-2010, 19:11
بهترین مودم غیر بی سیم چیه برای شاتل ؟
چون وایرلس ضرر داره واسه کار بلند مدت میخواهم غیر وایرلس باشه
لطفا راهنمای کنید

hiva_obs
21-05-2010, 19:16
مودم را روی حالت ppoe llc تنظیم کنید.
مک آدرس لبتاب را به مودم وارد کنید.
در این صورت به غیر از لبتاب شما کس دیگه ای امکان استفاده از اینترنت شما رو نداره.
دوست من ،میخوام در حالت بریج باشه و با وایرلس از طریق کانکشنی که میسازم وصل بشم ولی وقتی میزارم مودم رو در حالت بریج و کانکشن میسازم نمیتونم وصل بشم به اینترنت .حالتی که مدنظرم هست مثل زمانی هست که شما یک مودم معمولی دارید و رو بریج تنظیم شده و شما با متصل کردن کابل شبکه یا یو اس پی و ساخت کانکشن به اینترنت متصل میشد حالا من همین حالت رو میخوام فقط با این تفاوت که بجای کابل شبکه یا یو اس پی از وایرلس استفاده بشه

Exir
21-05-2010, 19:57
همون اول هم فهمیدم عزیزم ولی چنین امکانی وجود نداره ! گزینه بریج یا پل فقط برای اتصال کابلیه.

farhad_198262
21-05-2010, 20:28
سلام
من امروز از یه مغازه دار پرسیدم که چه مارکی برای مصرف خونگی و ساده بگیرم . اول ازم پرسید از چه سرویسی استفاده میکنم منم گفتم از سرویس مخابرات بعدش اونم گفت linksys بگیر برای مخابرات بهترین مارکه .
حالا می خوام بدونم چقدر می توتم به حرف این آقا اعتماد کنم.
ممنون میشم راهتماییم کنید.

Exir
21-05-2010, 20:31
لینکسیس خوبه ولی مارک ارزونتر سازگار با مخابرات هم هست.بستگی داره چقدر بخوای هزینه کنی.

farhad_198262
21-05-2010, 21:09
linksys چنده مگه؟ اینی که من قیمت کردم wireless و 81000 تومن هم قیمتش بود.
من میخوام نهایتآ 30-35 هزینه کنم که با مخابرات هم سازگار باشه. اگه ارزونتر شه شد که چه بهتر

abbas13677_2005
21-05-2010, 21:55
سوال من چی شد

ieeeman
21-05-2010, 22:04
کسانی که adsl دارن ممنون میشم تست کنن ببینن هنگام وصل شدن با dial up (مودم) سرعتشون مثل قبل هست یا نه
بعد از مدتها اومدم با dial up وصل بشم سرعت اتصال از 52 رسیده به 31 !!!!!! برای شما هم اینطوریه و مشکل من از کجاست

Mahdi.p30
21-05-2010, 22:10
کسانی که adsl دارن ممنون میشم تست کنن ببینن هنگام وصل شدن با dial up (مودم) سرعتشون مثل قبل هست یا نه
بعد از مدتها اومدم با dial up وصل بشم سرعت اتصال از 52 رسیده به 31 !!!!!! برای شما هم اینطوریه و مشکل من از کجاست
جواب شما رو توی اون یکی تایپیک دادم
شما چرا همه جا داری پست میزنی؟

pooria.rio
21-05-2010, 22:22
من میخوام نهایتآ 30-35 هزینه کنم که با مخابرات هم سازگار باشه. اگه ارزونتر شه شد که چه بهتر

با اجازه EXIR عزیز
TP LINK TD-8811
قیمت 25 تومن
با تمام ISP ها هم سازگاره

amir200812
21-05-2010, 22:28
سلام یک سوال دارم!

روی جعبه مودم من قسمتی که مشخصات مودم هست، نوشته:

این یعنی چی؟

مودم خودم فایروال سخت افزاری داره؟

روی مدم های قبلی من چیزی شبیه این نبود!!!

مزیت این چی هست؟

کس نمیدونه این چیه؟

pooria.rio
21-05-2010, 22:35
چون وایرلس ضرر داره واسه کار بلند مدت میخواهم غیر وایرلس باشه
لطفا راهنمای کنید

وایرلس ضرر داره؟؟؟
چه ضرری/؟

sfim
21-05-2010, 22:35
من يه 120n گرفتم وحشتناك داغ ميكنه يعني زير مودم نيشه دست زد مودم منم 24 ساعت روشنه اصلا خاموش نميشه
مي خاوستم بدنم طبيعي يا نه ؟ مشكلي پيش نمياد ؟

♥ NiloofaR ♥
21-05-2010, 22:48
اگه پیشنهاد منو میخواین که چون چند روزه تو این تاپیک رفت و آمدم رفته بالا از نظر دوستان ( اکسیر عزیز ) فهمیدم که این دو مدل رو پیشنهاد میدن
یا TP-LINK 8901G
یا WAG120n LinkSYS

ممنون
شما به من خیلی لطف دارین
من یکی از دوستام یعنی از بچه های دانشگاه باهاش مشورت کردم گفت لینکسیس بخر
قیمتش هم گفت حدود 80 تومنه
اینی که شما معرفی کردین همونی هست که هم کلاسیم پیشنهاد داده؟

Exir
21-05-2010, 23:09

tp-link 8811 قیمت 24
tp-link 8901g وایرلس دار 50 تومن.
صفحات قبلو بخون توضیح دادم.

lebesgue
21-05-2010, 23:11
همون اول هم فهمیدم عزیزم ولی چنین امکانی وجود نداره ! گزینه بریج یا پل فقط برای اتصال کابلیه.
من با مودم D-Link 2640U در حالت Bridge از طریق وایرلس میتونم به اینترنت وصل شم و اتفاقا زیاد هم استفاده میکنم!
فقط مشکل اینجاست که در این حالت نمیشه دو نفر همزمان به اینترنت وصل باشن.

Exir
21-05-2010, 23:11
اینهمه امواج مختلف دورو برمونه که خودمون نمیدونیم...

abbas13677_2005
21-05-2010, 23:12
وایرلس ضرر داره؟؟؟
چه ضرری/؟
برای کار طولانی مدت گفتم. واسه استفاده معمولی موردی نداره.
حالا چی بگیرم ؟

Exir
21-05-2010, 23:19
من با مودم D-Link 2640U در حالت Bridge از طریق وایرلس میتونم به اینترنت وصل شم و اتفاقا زیاد هم استفاده میکنم!
فقط مشکل اینجاست که در این حالت نمیشه دو نفر همزمان به اینترنت وصل باشن.

شاید اون مودمت این قابلیت رو داره. این یکی نداره. از شما میشنوم چنین موردی رو !

whitewolf
22-05-2010, 01:29
اقا من مشکل پیدا کردم، خراب :
کامپیوترم دیگه مودمم رو که siemens ac-110 هست بعد از اینکه خاموش و روشنش کردم، نمی شناسه. الان چراغ dsl link م خاموشه و به جاش چراغ usb م چشمک می زنه. مودمم رو با LAN وصل کردم به کامپیوتر ولی الان دیگه نمی شناسه. برای رفتن به صفحه تنظیمات مودم از 192.168.1.1 استفاده می کردم ولی اینم دیگه نمیره. ارم یه غلامت تعجب زرد زنگ هم روی ایکن Local Area Connection که توی Network Connections هست ظاهر شده.
وقتی ip ه 192.168.1.1 که مال siemens هست رو هم دستی وارد می کنم تا مودم رو به کامپیوتر بشناسونم بازم اتفاقی نمی افته
یه دکمه reset هم پشتشه که هر کاری کردم نشد مودم رو reset کنم . هرچی دکمه رو میزنم یا می گیرم هیچی نمیشه. خواهشا کمک کنید
مرسی

abbas13677_2005
22-05-2010, 12:00
خوب اگه مودم با سیم و بی ضرر خوب نداریم بگید ببینم مودم بی سیم خوب کدومش خوبه که با شاتل سازگار باشه ؟

elendil
22-05-2010, 12:13
ممنون
شما به من خیلی لطف دارین
من یکی از دوستام یعنی از بچه های دانشگاه باهاش مشورت کردم گفت لینکسیس بخر
قیمتش هم گفت حدود 80 تومنه
اینی که شما معرفی کردین همونی هست که هم کلاسیم پیشنهاد داده؟

خواهش میکنم :11:

بله دقیقا خودشه البته همونطور که گفتم نظر Exir عزیز از اونجایی که ما نیازمون با یه مودم مثل TP-LINK8901G هم حل میشه و با قیمت کمتر نیاز نیست برای قیمت بیشتری که بلا استفاده میمونه هزینه کنیم :20:

amir200812
22-05-2010, 12:18
خوب اگه مودم با سیم و بی ضرر خوب نداریم بگید ببینم مودم بی سیم خوب کدومش خوبه که با شاتل سازگار باشه ؟
نمیدونم مودم های دیگه هم دارند یا نه، ولی چند روز پیش من یه مودن خریدم که داخل مودم خودش دیوار آتش داره! فایروال سخت افزاری...
مثل سرور ها! برای جلوگیری از --...
مودم قبلی من TP-link TD-8811 بود که بعد 15 ماه کار مداوم(معمولا روزانه 20 ساعت حداقل روشن بود) سوخت و من رفتن یه TP-link TD-8811 خریدم! ولی ورژن 5(قبلی ورژن 2 بود)!
اولا خیلی طراحی ظاهری بهتری داره+ همانطور که گفتن فایروال داره+ فیلتر MAC/IP!
فعلا که از نظر کارایی راضی هستم ازش!
قیمت هم 24 تا 30 میفروشن بیرون!درضمن 2 سال گارانتی داره!

این سری تمام سیاه رنگ هستند + و اینکه کوچک تر هست! هم طول کمتر شده و هم عرض! خیلی شیک تر هست!

abbas13677_2005
22-05-2010, 14:12
نمیدونم مودم های دیگه هم دارند یا نه، ولی چند روز پیش من یه مودن خریدم که داخل مودم خودش دیوار آتش داره! فایروال سخت افزاری...
مثل سرور ها! برای جلوگیری از --...
مودم قبلی من TP-link TD-8811 بود که بعد 15 ماه کار مداوم(معمولا روزانه 20 ساعت حداقل روشن بود) سوخت و من رفتن یه TP-link TD-8811 خریدم! ولی ورژن 5(قبلی ورژن 2 بود)!
اولا خیلی طراحی ظاهری بهتری داره+ همانطور که گفتن فایروال داره+ فیلتر MAC/IP!
فعلا که از نظر کارایی راضی هستم ازش!
قیمت هم 24 تا 30 میفروشن بیرون!درضمن 2 سال گارانتی داره!

این سری تمام سیاه رنگ هستند + و اینکه کوچک تر هست! هم طول کمتر شده و هم عرض! خیلی شیک تر هست! فایروال سخت افزاری فکر نمیکنم کارایی داشته باشه و حتما باید نرم افزار خوب سیستم داشته باشه. وقتی هم سیستم فایروال داره دیگه چرا پول فایروال سخت افزاری رو بدیم که هیچ چیز به جز ضرر احتمالی نداره ؟!
خوب این مودمی که گفتی LAN هست دیگه ؟ وای فای نداشته باشه بزنه بترکونه مارو ؟!
راستی چرا اینقدر ارزونه ؟ مودم فعلی من 40 تومن قیمت داره که asus هست ...
بهترش نیست ؟!

amir200812
22-05-2010, 14:41
فایروال سخت افزاری فکر نمیکنم کارایی داشته باشه و حتما باید نرم افزار خوب سیستم داشته باشه. وقتی هم سیستم فایروال داره دیگه چرا پول فایروال سخت افزاری رو بدیم که هیچ چیز به جز ضرر احتمالی نداره ؟!
خوب این مودمی که گفتی LAN هست دیگه ؟ وای فای نداشته باشه بزنه بترکونه مارو ؟!
راستی چرا اینقدر ارزونه ؟ مودم فعلی من 40 تومن قیمت داره که asus هست ...
بهترش نیست ؟!
به گفته استاد امنیت شبکه من:
1:فایروال سخت افزاری سریعتر عمل میکنه!(در هد پیکو ثانیه در مقابل نانو ثانیه که نرم افزار طول میکشه هر بایت رو اسکن کنه! یعنی حدود 1000 برابر سریعتر)
2:احتمال خطی کمتری داره!
3:MAC/IP filtre ارتباط کامپیوتر شما رو یکطرفه میکنه! یعنی هکر ها متیونن وارد بشن (اگه از دیوار آتش ها عبور کرده باشند) ولی اطلاعات نمیتونه خارج بشه!
4:فایر وال نرم افزاری ممکنه با بد افزار ها مختل بشه ولی سخت افزاری نه!
به همین دلیل ها هست که سرور ها در دیتا سنتر ها فایروال سخت افزاری استفاده میکنند!

همین مودم رو ISP ها 40 50 تومن می فروشن!
درضمن هر چی باشه همیشه محصولات ایسوس گرونتر بوده و هستند!

4king
22-05-2010, 14:54
سلام من یه مودم Linksys wireless دارم مدل WAG54G2 ، مشکلی که من تازگی بهش برخوردم اینه که بعد از هر بار خاموش کردن pc مودم disconnect میشه و مشکل بزرگتر این مودم این هست که برای خیلی زمان طول میکشه تا reconnect بشه که با مدل قبلی D-Link ام این مشکل رو اصلاً نداشتم.
کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟

ممنون

whitewolf
22-05-2010, 15:12
سلام. من یه مشکل داشتم که نوشتم قبلا. اگه کسی می دونه خواهشا بگه که خیلی اینترنت نیاز دارم.
زنگ زدم پشتیبانی شرکت گفت یکی رو میفرستیم بیاد. ولی 2 روز دیگه

کامپیوترم دیگه مودمم رو که siemens ac-110 هست بعد از اینکه خاموش و روشنش کردم، نمی شناسه. الان چراغ dsl link م خاموشه و به جاش چراغ usb م چشمک می زنه. مودمم رو با LAN وصل کردم به کامپیوتر ولی الان دیگه نمی شناسه. برای رفتن به صفحه تنظیمات مودم از 192.168.1.1 استفاده می کردم ولی اینم دیگه نمیره. ارم یه غلامت تعجب زرد زنگ هم روی ایکن Local Area Connection که توی Network Connections هست ظاهر شده.
وقتی ip ه 192.168.1.1 که مال siemens هست رو هم دستی وارد می کنم تا مودم رو به کامپیوتر بشناسونم بازم اتفاقی نمی افته
یه دکمه reset هم پشتشه که هر کاری کردم نشد مودم رو reset کنم . هرچی دکمه رو میزنم یا می گیرم هیچی نمیشه. خواهشا کمک کنید
مرسی

Mm_behnam
22-05-2010, 15:26
با سلام یه راهنمایی میخوام.
یکی از دوستانم adsl مخابرات رو داره و مودمش هم tp-link مدل td-8810 ه.حالا میخواد از طریق wi-fi به گوشی و بقیه دستگاهاش اینترنت بده.مودمش میدونم که wi-fi نداره. میشه کاری کرد که یه فرستنده wi-fi رو مستقیم به مودمش وصل کنه بدون این که با pcش کاری داشته باشه چون pcش هم cpuش خراب شده و فعلا به pcش دسترسی نداره.
یا این که باید حتما یه مودم wi-fi بخره چون نمیخواد زیاد هم پول خرج کنه.
ممنون میشم کمکم کنید.

kiuq
22-05-2010, 16:30
میخوام یه مودم وایرلس بگیرم یه مدل بود به نام ایسوس که همه تعریفش رو میکردن ..
شما چی پیشنهاد میکنین؟؟

abbas13677_2005
22-05-2010, 17:49
به گفته استاد امنیت شبکه من:
1:فایروال سخت افزاری سریعتر عمل میکنه!(در هد پیکو ثانیه در مقابل نانو ثانیه که نرم افزار طول میکشه هر بایت رو اسکن کنه! یعنی حدود 1000 برابر سریعتر)
2:احتمال خطی کمتری داره!
3:MAC/IP filtre ارتباط کامپیوتر شما رو یکطرفه میکنه! یعنی هکر ها متیونن وارد بشن (اگه از دیوار آتش ها عبور کرده باشند) ولی اطلاعات نمیتونه خارج بشه!
4:فایر وال نرم افزاری ممکنه با بد افزار ها مختل بشه ولی سخت افزاری نه!
به همین دلیل ها هست که سرور ها در دیتا سنتر ها فایروال سخت افزاری استفاده میکنند!

همین مودم رو ISP ها 40 50 تومن می فروشن!
درضمن هر چی باشه همیشه محصولات ایسوس گرونتر بوده و هستند!
خوب حالا کدوم مودم فایروال نداره و مودم خوبی هست ؟ ترجیحا LAN باشه چون لن راحت ترین روش کانکت هست

amir200812
22-05-2010, 18:37
خوب حالا کدوم مودم فایروال نداره و مودم خوبی هست ؟ ترجیحا LAN باشه چون لن راحت ترین روش کانکت هست
عزیز قیمت با فایروال و بدون فایر وال فرقی نداره که! حداکثر 2 3 هزار!
من از همین 8811 راضی هستم که رفتم دومین بار هم خریدمش!

Snip3r
22-05-2010, 20:12
با سلام

آقا من يه مودم ۲ پورت دارم يه‌ USB يه Ethernet خروجي ميده مدلشم Thyonet هستش

حالا مشکل اينه من کانکشن Broadband که مي‌سازم بد با Laptop که وصل ميشم با ‌ pc که با usb به مودم وصله ديگه نميتونم به نت وصل بشم ارور ۶۹۱ ميده مي‌خوام ببينم راهي‌ هست بشه اينرو همزمان باهم استفاده کنم يا مي‌شه يوزر او‌ پسوردو به خود مودم داد يا نه الان از Bridge استفاده میکنم می خوام PPoE بسازم

با تشکر

♥ NiloofaR ♥
22-05-2010, 20:16
خواهش میکنم :11:

بله دقیقا خودشه البته همونطور که گفتم نظر Exir عزیز از اونجایی که ما نیازمون با یه مودم مثل TP-LINK8901G هم حل میشه و با قیمت کمتر نیاز نیست برای قیمت بیشتری که بلا استفاده میمونه هزینه کنیم :20:

این مودم TP-link چند تا خروجی Lan داره؟
قیمت حدودیش رو میشه بگین؟؟
راه اندازیش سخته؟
بازم ممنون ازتون :11:

amir200812
22-05-2010, 20:27
با سلام

حالا مشکل اينه من کانکشن Broadband که مي‌سازم بد با Laptop که وصل ميشم با ‌ pc که با usb به مودم وصله ديگه نميتونم به نت وصل بشم ارور ۶۹۱ ميده مي‌خوام ببينم راهي‌ هست بشه اينرو همزمان باهم استفاده کنم يا مي‌شه يوزر او‌ پسوردو به خود مودم داد يا نه الان از Bridge استفاده میکنم می خوام PPoE بسازم

با تشکر
لپتاپ/پی سی هر کدوم که با USB به مودم وصل هست رو با کانکشن به اینترنت کانکت کن!
بعد سیستم دیگه رو به سیستمی که به اینترنت وصل هست شبکه کن!

با هر دو که هم زمان نمیشه کانکت شد! با یکی کانکت شو و روی لن به اشتراک بزار!

roteal2007
22-05-2010, 21:31
این مودم TP-link چند تا خروجی Lan داره؟
قیمت حدودیش رو میشه بگین؟؟
راه اندازیش سخته؟
بازم ممنون ازتون :11:

4jh.
50تومن.

Snip3r
22-05-2010, 21:58
لپتاپ/پی سی هر کدوم که با USB به مودم وصل هست رو با کانکشن به اینترنت کانکت کن!
بعد سیستم دیگه رو به سیستمی که به اینترنت وصل هست شبکه کن!

با هر دو که هم زمان نمیشه کانکت شد! با یکی کانکت شو و روی لن به اشتراک بزار!

یعنی از طریق PPoE نمیشه؟
واسه شبکه کردن چی لازم دارم؟

amir200812
22-05-2010, 22:42
یعنی از طریق PPoE نمیشه؟
واسه شبکه کردن چی لازم دارم؟
هیچی! فقط هر دو رو به مودم وصل کن! البته اگه مودم روتر هم باشه ممکنه! معمولا روش مینویسه "مودم و روتر"

Exir
22-05-2010, 23:03
با سلام

با تشکر

اگر مودم شما مودم روتر باشه اونو رو ppoe llc تنظیم کنید vpi و vci رو از سرویس دهنده بگیرید وارد کنید یوزر پسوردم بدید خودش وصل میشه دو نا کامپیوترتونو همزمان بهش وصل و استفاده کنید.

♥ NiloofaR ♥
22-05-2010, 23:44
4jh.
50تومن.
اون مدل linksys رو که گفته بودین رو به قیمت 78 تومن خریدم
با اینکه هیچکی در مورد راه اندازی کمکم نکرد ولی خودم تونستم شبکه کوچیک خونگیم رو راه بندازم
یه برنامه هم باهاش بود اسمش Cisco بود که خیلی توی راه اندازیش کمک کرد و کار باهاش خیلی راحت بود

abbas13677_2005
22-05-2010, 23:48
بالاخره بهرین مودم LAN برای شاتل که فایروال نداشته باشه چیه ؟

lovely_fox
23-05-2010, 00:23
سلام من تازه یک مودم مجانی adsl گیرم آمده و رفتم واسه اشتراک ثبت نام کردم غیر از مودم و اشتراک چیزی دیگه هم لازم است؟
این اسپیلتر چی چی هست؟

Snip3r
23-05-2010, 03:10
سلام من تازه یک مودم مجانی adsl گیرم آمده و رفتم واسه اشتراک ثبت نام کردم غیر از مودم و اشتراک چیزی دیگه هم لازم است؟
این اسپیلتر چی چی هست؟

این PDF رو بخون

elendil
23-05-2010, 09:58
اون مدل linksys رو که گفته بودین رو به قیمت 78 تومن خریدم
با اینکه هیچکی در مورد راه اندازی کمکم نکرد ولی خودم تونستم شبکه کوچیک خونگیم رو راه بندازم
یه برنامه هم باهاش بود اسمش Cisco بود که خیلی توی راه اندازیش کمک کرد و کار باهاش خیلی راحت بود

مبارک باشه :11:

فقط میشه لطف کنید بگید از کدوم پاساژ خریدید شما ؟ :20:

الان راضی هستید ازش ؟

♥ NiloofaR ♥
23-05-2010, 15:37
مبارک باشه :11:

فقط میشه لطف کنید بگید از کدوم پاساژ خریدید شما ؟ :20:

الان راضی هستید ازش ؟
ممنون :11:
من از پاساژ ایران طبقه زیرینش گرفتم
نمایندگیش بود فکر کنم

mohsen_rkh
23-05-2010, 16:28
سلام. من از شبکه شبدیز تو کرج سرویس می گیرم. یه 6-5 ماه پیش خودم یه مودم TP-Link 8817 خریدم و خیلی راحت نصبش کردم و دارم استفاده می کنم. ولی چند روز پیش یکی از فامیل هامون دقیقاً از همون شبکه (شبدیز) سرویس گرفت و دقیقاً همون مودم (TP-LINK 8817) خرید؛ ولی من که برای نصبش رفته بودم، هر کاری کردم نتونستم به اینترنت وصلشون کنم! دوستان خواهش می کنم یه راهنمایی بفرمایید مسئله حیثیتی هستش! :18:

goodigood
23-05-2010, 16:33
سلام دوستان من یه مشل دارم خواهشا دوستانی که میدونن لطف کنن سریع جواب بدن.
من مودمم D-Link مدل DSL-2520u هستش.
کلا شیش تا چراغ داره:
1-پاور
2-status
3-lan
4-usb
5-dsl
6-internet
من با این آخری مشکل دارم. وقتی قرمز یعنی وصل نیست مثل مواقعی که ترافیکم تموم شه.
بعضی مواقع هم الکی اینطور میشه که با خاموش روشن کردن درست میشه.
دیشب که قرمز شد وقتی خاموش روشن کردم دیگه چراغه روشن نشد! البته موقع روشن کردن مودم یه چشمک سریع میزنه ولی دیگه نه سبز میشه نه قرمز.
حالا میخواستم بدونم این مشکل از سرویس دهنده میتونه باشه یا ماله مودم؟خودم میتونم درستش کنم یا خیر.ممنون.

dr_moosavi
23-05-2010, 16:39
با سلام عرض ادب من یه مودم tp- linek داخل تنظیمات مودم مشکلی ندارم مشکل تو پسورد گذاشتن و شیر اینترنت وایرلس که داستگاه های دیگه مثل موبایل لپ تاپ مودم رو میشناسن اما از اینترنت نمی توانه استفاده کرد اگه بتوانید راهنمایی کنید ممنونم

dr_moosavi
23-05-2010, 16:47
با سلام بنده یه مدل TP-LINKE گرفتم که جهت اتصال کابلی با اینترنت هیچ مشگلی ندارم و مشکل فقط تو نتظیمات گذاشتن پسورد و شیر اینترنت از طریق وایرلس هست بطور مثل لپ تاپ و موبایل مثل آیفون مودم رو میشناسه اما نمی توانه از اینترنت استفاده کنه و.. اگه بتوانن دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

Mahdi.p30
23-05-2010, 16:55
سلام دوستان من یه مشل دارم خواهشا دوستانی که میدونن لطف کنن سریع جواب بدن.
من مودمم D-Link مدل DSL-2520u هستش.
کلا شیش تا چراغ داره:
1-پاور
2-status
3-lan
4-usb
5-dsl
6-internet
من با این آخری مشکل دارم. وقتی قرمز یعنی وصل نیست مثل مواقعی که ترافیکم تموم شه.
بعضی مواقع هم الکی اینطور میشه که با خاموش روشن کردن درست میشه.
دیشب که قرمز شد وقتی خاموش روشن کردم دیگه چراغه روشن نشد! البته موقع روشن کردن مودم یه چشمک سریع میزنه ولی دیگه نه سبز میشه نه قرمز.
حالا میخواستم بدونم این مشکل از سرویس دهنده میتونه باشه یا ماله مودم؟خودم میتونم درستش کنم یا خیر.ممنون.
status روشنه؟؟
صفحه تنظیمات مودم باز میشه؟

سلام. من از شبکه شبدیز تو کرج سرویس می گیرم. یه 6-5 ماه پیش خودم یه مودم TP-Link 8817 خریدم و خیلی راحت نصبش کردم و دارم استفاده می کنم. ولی چند روز پیش یکی از فامیل هامون دقیقاً از همون شبکه (شبدیز) سرویس گرفت و دقیقاً همون مودم (TP-LINK 8817) خرید؛ ولی من که برای نصبش رفته بودم، هر کاری کردم نتونستم به اینترنت وصلشون کنم! دوستان خواهش می کنم یه راهنمایی بفرمایید مسئله حیثیتی هستش! :18:
برادر من یه اطلاعاتی بده ، بعد راهنمایی بخواه!:19:
چطوری تنظیم کردی؟؟

mohsen_rkh
23-05-2010, 17:21
status روشنه؟؟

برادر من یه اطلاعاتی بده ، بعد راهنمایی بخواه!:19:
چطوری تنظیم کردی؟؟
اینطوری:

goodigood
23-05-2010, 17:31
[QUOTE=Mahdi.p30;4977317]status روشنه؟؟

status روشنه ولی هیچ صفحه ای رو نمیشه باز کرد!:19:

Mahdi.p30
23-05-2010, 17:33
اینطوری:

مقدار VPI که صفره معمولا
بقیشم مشکل خاصی نمیبینم

status روشنه ولی هیچ صفحه ای رو نمیشه باز کرد!:19:
یه عکس از صفحه تنظیمات میتونی بذاری؟

mohsen_rkh
23-05-2010, 17:41
مقدار VPI که صفره معمولا
بقیشم مشکل خاصی نمیبینم

آخه مقدار VPI خودم 10 هست و کار می کنه. (6-5 ماه پیش که می خواستم برای خودمو تنظیم کنم، روی 0 کار نمی کرد تا اینکه روی 10 گذاشتم.)

goodigood
23-05-2010, 17:52

چطوری؟
آخه من الان با دیال آپ کانکت میشم.

Mahdi.p30
23-05-2010, 17:54
آخه مقدار VPI خودم 10 هست و کار می کنه. (6-5 ماه پیش که می خواستم برای خودمو تنظیم کنم، روی 0 کار نمی کرد تا اینکه روی 10 گذاشتم.)
این تنظبیمات مودم خودته؟؟
دقیقا همینا رو هم انجام دادی؟
برو به صفحه status مودم ، بخش Wan ببین جلوی IP Address ، آی پی موجوده یا نه؟
روی کارت شبکه که آی پی ست نکردی؟
نهایتا نشد برای حفظ آبرو:31: ، ریست کن ، پیش فرضش بریدج هست ، بعدش کانکشن بساز
مودم وایرلس که نیست ، پس زیاد فرقی نداره بریدج باشه یا PPPOE

چطوری؟
آخه من الان با دیال آپ کانکت میشم.
مودمو روشن کن ، برو صفحه کنسول مودم
192.168.1.1

goodigood
23-05-2010, 18:13
شرمنده کجا آپ کنم؟

mohsen_rkh
23-05-2010, 18:17
این تنظبیمات مودم خودته؟؟
دقیقا همینا رو هم انجام دادی؟
برو به صفحه status مودم ، بخش Wan ببین جلوی IP Address ، آی پی موجوده یا نه؟
روی کارت شبکه که آی پی ست نکردی؟
نهایتا نشد برای حفظ آبرو:31: ، ریست کن ، پیش فرضش بریدج هست ، بعدش کانکشن بساز
مودم وایرلس که نیست ، پس زیاد فرقی نداره بریدج باشه یا PPPOE

بله. دقیقاً عین همین ها رو روز جمعه انجام دادم (شک ندارم چون عکس گرفتم.) راستی اونا منطقه شون فرق می کنه، این که ربطی نداره. منظورم اینه که مرکز مخابراتی شون می فرقه.
آهان، این اصلاً یادم نبود بگم از اونجایی که سی دی مادر بورد رو گم کرده بودن کارت شبکه نصب نبود و با USB وصل کردم. آی پی هم ست نکردم، زدم خودش اتوماتیک پیدا کنه. فکر ریست کردن تو سرم بود ولی فکر نمی کنم جواب بده. اگه منظورت از آی پی وجود داشتن اینه که از شبکه آی پی گرفته یا نه، نگرفته بود چون اگه می گرفت وصل بودم دیگه. یه مطلب دیگه هم بگم، من تا حالا دو بار ADSL نصب کردم و از مسائل تخصصیش سر در نمیارم، اگه جایی دیدی چیز بی ربطی میگم زیاد جدی نگیر! :31:

Mahdi.p30
23-05-2010, 18:30
بله. دقیقاً عین همین ها رو روز جمعه انجام دادم (شک ندارم چون عکس گرفتم.) راستی اونا منطقه شون فرق می کنه، این که ربطی نداره. منظورم اینه که مرکز مخابراتی شون می فرقه.
آهان، این اصلاً یادم نبود بگم از اونجایی که سی دی مادر بورد رو گم کرده بودن کارت شبکه نصب نبود و با USB وصل کردم. آی پی هم ست نکردم، زدم خودش اتوماتیک پیدا کنه. فکر ریست کردن تو سرم بود ولی فکر نمی کنم جواب بده. اگه منظورت از آی پی وجود داشتن اینه که از شبکه آی پی گرفته یا نه، نگرفته بود چون اگه می گرفت وصل بودم دیگه.
خب بعضی وقتا شاید بگیره ، ولی تنظیمات کارت شبکه مشکل داشته باشه ، یعنی مودم به اینترنت وصله ولی کامپیوتر سایتی رو باز نمیکنه
اگه منطقشون متفاوته ، از پشتیبانی هم میتونی کمک بگیری
هر چیزی ممکنه
منظور از ریست همانا Bridge تنظیم کردن (که پیش فرضه) و با کانکشن وصل شدن بود
با یو اس بی هم تفاوتی با لن نداره

ضمنا User Guide که روی سی دیش هست که خیلی خوب توضیح داده

شرمنده کجا آپ کنم؟
up.--------.ir

EngineeR EhsaN
23-05-2010, 19:10
سلام

يه سوال داشتم از مودم وايرلس ميشه با گوشي هم استفاده كرد؟

يه مودم وايرلس با قيمت 30 تا 50 تومن خوب پيشنهاد بديد ، لطفاً؟( با شركت پارس آنلاين سازگاري داشته باشه)

Borhan72
23-05-2010, 19:35
سلام
مودم من D-Link مدل DSL-2520U هستش...
میخواستم ببینم چطوری باید برای سرویس مخابرات تنظیمش کنم؟؟؟

dr_moosavi
23-05-2010, 20:10
دوستان کسی می توانه بند رو راهنمایی کنه

goodigood
23-05-2010, 20:40
اینم صفحه نتظیماتم:

Mahdi.p30
23-05-2010, 20:46
اینم صفحه نتظیماتم:
برو سمت چپش ، گزینه Device info و بعدش از زیرشاخش wan رو بزن ، عکسشو بذار

goodigood
23-05-2010, 21:05
بفرمایید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mahdi.p30
23-05-2010, 21:26
بفرمایید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خب عزیز جان ، اینکه اصلا کسی توش نیست ، یعنی تنظیمی نشده
مطمئنی دست به تنظیمات مودم نزدی؟
یا دکمه ریست رو؟؟
قبلا با کانکشن وصل میشدی یا مودم خودش کانکت میشد؟

برو از گزینه Quick Setup تنظیمش کن ، برو جلو!
اگه تا حالا تنظیم نکردی ، راهنمای فارسی AM602 رو از پست اول دانلود کن و بر طبق اون PPPOE تنظیم کن
شاید یه تفاوتهای جزیی با تنظیمات مودم شما داشته باشه ، ولی شاکله اصلی ، همونه

مشکلی داشتی ، دوباره مطرح کن

goodigood
23-05-2010, 21:47
خب عزیز جان ، اینکه اصلا کسی توش نیست ، یعنی تنظیمی نشده
مطمئنی دست به تنظیمات مودم نزدی؟
یا دکمه ریست رو؟؟
قبلا با کانکشن وصل میشدی یا مودم خودش کانکت میشد؟

مشکلی داشتی ، دوباره مطرح کن

قربونت داداش.
نه والا تا حالا دست نزدم.
مودمم هم خودش وصل میشد.

Mahdi.p30
23-05-2010, 22:04
قربونت داداش.
نه والا تا حالا دست نزدم.
مودمم هم خودش وصل میشد.
در هر صورت تنظیمش کن
احتمال زیاد مودم سخت افزاری ریست شده
یا قاط زده یا ... ، معلوم نیست!

Mm_behnam
23-05-2010, 22:20
یکی از دوستانم adsl مخابرات رو داره و مودمش هم tp-link مدل td-8810 ه.حالا میخواد از طریق wi-fi به گوشی و بقیه دستگاهاش اینترنت بده.مودمش میدونم که wi-fi نداره. میشه کاری کرد که یه فرستنده wi-fi رو مستقیم به مودمش وصل کنه بدون این که با pcش کاری داشته باشه چون pcش هم cpuش خراب شده و فعلا به pcش دسترسی نداره.
ممنون میشم کمکم کنید.

kiuq
23-05-2010, 22:40
میخوام یه مودم وایرلس بگیرم یه مدل بود به نام ایسوس که همه تعریفش رو میکردن ..
شما چی پیشنهاد میکنین؟؟
یه نگاهی به بهاران به ما به پاییز!!
جواب بدین لطفا دوستان دارم میرم سفارش بدم

Mahdi.p30
23-05-2010, 22:41
ممنون میشم کمکم کنید.
فکر میکنم با روتر وایرلس میتونه این کارو انجام بده
قیمت ندارم ، ولی فکر میکنم زیاد فرقی با خرید مودم وایرلس نداشته باشه:41:

rshrsh
24-05-2010, 07:21
سلام adsl گرفتم چند روزه نميتونم كانكت بشم ارور 619 ميده..راه حل چيه؟با تشكر

rshrsh
24-05-2010, 13:23
سلام adsl گرفتم چند روزه نميتونم كانكت بشم ارور 619 ميده..راه حل چيه؟با تشكر با كامپيوتر ديگه مشكلي وجود داره

dr_moosavi
24-05-2010, 14:26
دوستان عزیز کسی تا حالا با این مشکل بر نخورده

من یه مودم TP LINKE دارم که برا اتصال کابلی به اینترنت ADSL هیچ مشکلی باش ندارم مشکل بنده در قسمت وایرلس هست که می خوام براش پسورد تعیین کنم به همراه شیر کردن اینترنت که بتوانم با دستگاههای مثل موبایل لپتاپ از اینترنت وایرلس استفاده کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.

rshrsh
24-05-2010, 14:32
با كامپيوتر ديگه مشكلي وجود نداره
راه حل ارائه بديد لطفا

reza_hsm
24-05-2010, 21:02
سلام.من مودم ZyXEl مدل p-660ru از خود شرکت شاتل خریدم و احتمالا بخوام از این شرکت بیام بیرون و از یک شرکت دیگه adsl بگیرم.میخواستم بدونم این مودم با دیگر شرکت ها مشکل نداره؟؟؟

Mahdi.p30
24-05-2010, 21:26
سلام.من مودم ZyXEl مدل p-660ru از خود شرکت شاتل خریدم و احتمالا بخوام از این شرکت بیام بیرون و از یک شرکت دیگه adsl بگیرم.میخواستم بدونم این مودم با دیگر شرکت ها مشکل نداره؟؟؟
هیچ مودمی با هیچ شرکتی معمولا مشکل نداره

Exir
24-05-2010, 22:43
دوستان عزیز کسی تا حالا با این مشکل بر نخورده

من یه مودم TP LINKE دارم که برا اتصال کابلی به اینترنت ADSL هیچ مشکلی باش ندارم مشکل بنده در قسمت وایرلس هست که می خوام براش پسورد تعیین کنم به همراه شیر کردن اینترنت که بتوانم با دستگاههای مثل موبایل لپتاپ از اینترنت وایرلس استفاده کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.

توی تاپیک زیر به جوابت میرسی.

m.behnam
25-05-2010, 11:39
من یک بار ADSL وصل شدم و وقتی چیزی دانلود میکردم و تو سایت شرکت میرفتم میدیدم کنتور برام نمیندازه تا یک مدت همینجور بود حدود 1 هتفه (حدود 8 گیگ مجانی دانلود کردم :31:) تا یک روز پام به سیم تلفن خورد و قطع شد حالا بعد اون که وصل میشم کنتور میندازه
حالا میخوام بدونم هیچ جور میتونم مثل اون دفعه بکنم که کنتور نندازه؟ :21:

Mahdi.p30
25-05-2010, 11:49
من یک بار ADSL وصل شدم و وقتی چیزی دانلود میکردم و تو سایت شرکت میرفتم میدیدم کنتور برام نمیندازه تا یک مدت همینجور بود حدود 1 هتفه (حدود 8 گیگ مجانی دانلود کردم :31:) تا یک روز پام به سیم تلفن خورد و قطع شد حالا بعد اون که وصل میشم کنتور میندازه
حالا میخوام بدونم هیچ جور میتونم مثل اون دفعه بکنم که کنتور نندازه؟ :21:
البته این قضیه به این تایپیک ربط خاصی نداره
از چه شرکتی سرویس گرفتی؟

m.behnam
25-05-2010, 12:08
البته این قضیه به این تایپیک ربط خاصی نداره
از چه شرکتی سرویس گرفتی؟

پیشگامان کویر یزد

rahman1363
25-05-2010, 13:09
با سلام

من با تنظیمات مودم Zyxel مشکل دارم با حالت bridge مشکلی نداره ولی میرم تو حالا PPPoe جواب نمی ده نمودنم کجای تنظیم بد انجانم می دم اعصابم رو خورد کرده حتی آموزش مرحله مرحله نصبشو از سایتشم گرفتم ولی بازم نشد چند بار هم ریست کردم هم تو بخض کانفیگ هم از پشت دستگاه

Mahdi.p30
25-05-2010, 13:25
با سلام

من با تنظیمات مودم Zyxel مشکل دارم با حالت bridge مشکلی نداره ولی میرم تو حالا PPPoe جواب نمی ده نمودنم کجای تنظیم بد انجانم می دم اعصابم رو خورد کرده حتی آموزش مرحله مرحله نصبشو از سایتشم گرفتم ولی بازم نشد چند بار هم ریست کردم هم تو بخض کانفیگ هم از پشت دستگاه
کدوم ISP ؟؟
قطعه یا وصل نمیشه؟
مشکل دقیقا کجاست؟

rahman1363
25-05-2010, 15:34
کدوم ISP ؟؟
قطعه یا وصل نمیشه؟
مشکل دقیقا کجاست؟

عصر تلکام داده
همینطور که گفتم وقتی تو حالت bridge می زارم و بعد از ساخت کانکشن broaband کانکت می شم مشکلی نداره ولی وقتی تو حالت PPPoe می زارم یعد از ذخیره تو بخش کانفیگ اصلا اینترنت ندارم

m9780d
25-05-2010, 17:49
سلام دوستان
من در تاریخ 29/2 اقدام به خرید اشتراک از صبانت کردم بعد از گذشت چند روز طبق وعده نماینده دیروز باید وصل میشد یک دستگاه مودم وایرلس linksys مدل 120N خریدم
برای اینکه یاد بگیرم هم خودم خواستم راه اندازی کنم با کمک یکی از دوستان مودم رو کانفیگ کردم ولی نمیدونم چه جوری باید وصل شم !!!!!!
در ضمن چراغ dsl روشنه و همینطور چراغ اینترنت که قرمزه زنگ زدم پشتیبانی گفت اشتراک مظور شده ولی تا مدارکتون بیاد و برسه دست ما اینترنت رو وصل نمیکنیم !
حالا من یکمی سختم هست این 700 و اندی صفحه رو بخونم چند تا سوال دارم
1-چند روز طول میکشه؟
2- چه جوری باید اینترنت رو با موبایل شیر کنم؟

پرتقال
25-05-2010, 22:08
سلام
مودم من aztech dsl 605eu هستش تنظیمش رو طبق مراحل انجام دادم، بعضی وقتها وصل نمیشه، همین تنظیمات را روی لپ تاپم هم انجام دادم که وصل نمیشه، در ضمن از طریق صفحه تنظیمات مودم به اینترنت وصل نمیشه، یعنی درست مودمم درست نصب نشده کسی میتونه کمکم کنه؟

mohsen_rkh
25-05-2010, 23:28
جناب Mahdi.p30 جان کار من درست شد ها. می دونی مشکل چی بود؟! همون روز اینترنت تو کل اون منطقه مخابراتی قطع بوده چون محل کار داداشم اونجاست و بعد 2 روز اینو فهمیدم!
دفعه دوم که برای نصب رفتم خیلی راحت با همون تنظیمات قبلی، کانکت شدم و خیالم راحت شد. دفعه اول خودم کف کرده بودم (:18:) ، هی می گفتم من که همه چیز رو درست انجام دادم پس مشکل چیه؟!
خوب شد، آبروم واقعاً داشت می رفت!!!

Masоud
26-05-2010, 00:09
سلام

یک سؤال از عزیزان اینترنت و شبکه داشتم .

بنده کامپیوترم در یکی از اتاق های طبقه دوم خونه هستش و تلفن خونه هم در یکی از اتاق های پایینی.

میخواستم بدونم Splitter رو چطور وصل کنم که صدای نویز در گوشی تلفن شنیده نشه ؟

باید 2 تا Splitter داشته باشم ؟

چون به تلفن که در طبقه ی پایین قرار داده یه Splitter وصله ولی موقعی که به اینترنت وصلم صدای نویز از گوشی میاد.

جوابش خیلی برام مهمه عزیزان.

با تشکر.

موفق باشید :40:

reza_hsm
26-05-2010, 10:04
من اگه لان بخوام از شاتل بیام بیرون با مودم چیکار کنم؟
آخه همون روزی که طرف اومد واسم راش انداخت رفت یه جایی که فکر کنم تنظیمات مودم بود و یوزر و پسوورد وارد کرد + یه چیز دیگه هم وارد کرد.حالا اگه بخوام برم یه شرکت دیگه باید این تنظیمات رو تغییر بدم؟
اگه به خودشون بگم کد هارو بهم میدن؟
در ضمن تا اونجا که یادمه سرعت نت رو هم وارد کرد

Mahdi.p30
26-05-2010, 10:52
سلام

یک سؤال از عزیزان اینترنت و شبکه داشتم .

بنده کامپیوترم در یکی از اتاق های طبقه دوم خونه هستش و تلفن خونه هم در یکی از اتاق های پایینی.

میخواستم بدونم Splitter رو چطور وصل کنم که صدای نویز در گوشی تلفن شنیده نشه ؟

باید 2 تا Splitter داشته باشم ؟

چون به تلفن که در طبقه ی پایین قرار داده یه Splitter وصله ولی موقعی که به اینترنت وصلم صدای نویز از گوشی میاد.

جوابش خیلی برام مهمه عزیزان.

با تشکر.

الان چن تا گوشی تلفن دارید و اسپلیتر رو چطور وصل کردید؟؟
دقیقا توضیح بدید

من اگه لان بخوام از شاتل بیام بیرون با مودم چیکار کنم؟
آخه همون روزی که طرف اومد واسم راش انداخت رفت یه جایی که فکر کنم تنظیمات مودم بود و یوزر و پسوورد وارد کرد + یه چیز دیگه هم وارد کرد.حالا اگه بخوام برم یه شرکت دیگه باید این تنظیمات رو تغییر بدم؟
اگه به خودشون بگم کد هارو بهم میدن؟

به چه شرکتی میخواید کوچ کنین؟
تنظیمات مودم اصلا کار سختی نیست ، فقط احتیاج به یوزر و پسورده
اگه به خودشون بگی ، باید اطلاعات رو بدن

در ضمن تا اونجا که یادمه سرعت نت نت رو هم وارد کرد
چی رو وارد کرد؟؟

Masоud
26-05-2010, 11:37
دقیقا توضیح بدید

سلام

یه گوشی تلفن هست که اونم طبقه ی پایینه.

والا این چند روزه که اسپلیتر رو در آوردم.

میخواستم بدونم نحوه ی وصل کردن اسپلیتر به گوشی پایین باید چطور باشه تا هنگام اتصال به اینترنت نویز شنیده نشه.

Mahdi.p30
26-05-2010, 11:53
سلام

یه گوشی تلفن هست که اونم طبقه ی پایینه.

والا این چند روزه که اسپلیتر رو در آوردم.

میخواستم بدونم نحوه ی وصل کردن اسپلیتر به گوشی پایین باید چطور باشه تا هنگام اتصال به اینترنت نویز شنیده نشه.

اون طرفش که تکی هست باید به پریز تلفن وصل بشه ، اون طرفش که 2 خروجی داره ، باید خروجی تلفنش رو به گوشی تلفن وصل کرد
مودم هم اسپلیتر نمیخواد

پرتقال
26-05-2010, 13:15
مثله اینکه سوالم خیلی سطحش پایینه، کسی جواب سوالمو نمیده!:13:

reza_hsm
26-05-2010, 13:25
دقیقا توضیح بدید

به چه شرکتی میخواید کوچ کنین؟
تنظیمات مودم اصلا کار سختی نیست ، فقط احتیاج به یوزر و پسورده
اگه به خودشون بگی ، باید اطلاعات رو بدن

چی رو وارد کرد؟؟

میخوام برم صبانت
سرعت سرویسی که من دارم.تا اونجا که یادمه من 128 دارم ولی اون روز 156 وارد کرد یا یه همچین چیزی

reza_hsm
26-05-2010, 13:54
میشه لطفا بگید چجوری میشه رفت تو تنظیمات مودم؟

Mahdi.p30
26-05-2010, 13:58
میخوام برم صبانت
سرعت سرویسی که من دارم.تا اونجا که یادمه من 128 دارم ولی اون روز 156 وارد کرد یا یه همچین چیزی
پهنای باند رو پشتیبانی فنی میتونه تغییر بده ولی از تنظیمات مودم خیر!
شما با چند دانلود میکردید؟
مشکلی برای تنظیم وجود نداره

میشه لطفا بگید چجوری میشه رفت تو تنظیمات مودم؟
آدرس:

رو توی مرورگرت وارد کن ، بعدش پسورد رو بزن admin
از صفحه ای که میاد گزینه Go to advanced setup رو انتخاب کن و بعدش Apply رو بزن تا وارد تنظیمات بشی

reza_hsm
26-05-2010, 14:04
پهنای باند رو پشتیبانی فنی میتونه تغییر بده ولی از تنظیمات مودم خیر!
شما با چند دانلود میکردید؟
مشکلی برای تنظیم وجود نداره

من در طول روز با سرعت 69 دانلود دارم ولی شبا که رایگانه با سرعت 16-20 دانلود دارم.به خاطر همینه میخوام برم صبا.البته هنوز از شاتل جدا نشدم.تا آخر این ماه دیگه میرم صبا.فقط میخوام بدونم اگه شرکت رو عوض کنم لازم دوباره تنظیمات مودم رو تغببر بدم؟

reza_hsm
26-05-2010, 14:11

156 وارد کرده

---------- Post added at 03:11 PM ---------- Previous post was at 03:09 PM ----------

من با 69 دانلود میکنم ولی شبا که رایگانه با 16-20 دانلود دارم.به خاطر همینه میخوام برم صبانت.اگه بخوام شرکت رو عوض کنم باید تنظیمات مودم رو هم عوض کنم؟

reza_hsm
26-05-2010, 14:32
یه سؤال دیگه.
من الان از usb مودم استفاده کردم ولی وصل نشد.میشه بگید مشکلش چیه. (من تا حالا از lan استفاده میکردم)

Mahdi.p30
26-05-2010, 14:37
یه سؤال دیگه.
من الان از usb مودم استفاده کردم ولی وصل نشد.میشه بگید مشکلش چیه. (من تا حالا از lan استفاده میکردم)
درایورش رو که نصب کردی؟؟
فرقی با لن نداره

joe_satriani
26-05-2010, 20:27
سلام دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من يه مودم وايرلس مدل Alfex 4 port lan گرفتم، اما هر كاري ميكنم با اينترنت اي دي اس ال ارتباط برقرار نميكنه!!
همه مراحل و درست ميرم به نظرم واسه پيكربنديش اما آخر سر وقتي اكانت رو وارد ميكنم و finish ميكنم چراغ Internet كه روي مودم هست قرمز هست و ارتباط نداره - نه از طريق واي فاي نه از داخل خود كامپيوتر
كليه كابل ها و ... كامل درست نصب شده،‌ فقط مشكل از پيكربندي مودمم هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چراغ لينك روي مودم روشن و صحيح هست
لن هم همينطور
wlan هم همينطور
** ميگم شايد بايد كار خاصي رو انجام داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دستم به دامن دوستان ، يه راهي چيزي بگيد انجام بديم بلكه درست شه!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تورو خدا راهنمايي كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن ريست هم كردم مودم و از نو تنظيمات رو داخل دادم بازم نشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از اينترنت صبانت هم استفاده ميكنم و باهاشون تماس گرفتم گفتن مودم رو ساپورت ميكنيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظر راهنمايياتون هستم ///////

reza_hsm
26-05-2010, 21:04
هرکاری میکنم درایورش نصب نمیشه.فقط اتوران میاد بالا و وقتی میزنی نصب برای ویندوز ویستا 32 بیت (من خودم ویندوز 7 دارم) وسطش قات میزنه و قفل میکنه.از سایت خود zyxel هم ورژن جدیدشو دانلود کردم ولی همون مشکل رو داره

aria_electric_fars
26-05-2010, 21:30
سلام دوستان
من الان adsl وصل هست و به عبارتي دو تا لپتاپ و يك سيستم توي خونه هست
لپتاپ ها كه وايرلس دارن و سيستم هم اگر قيمت مناسب باشه واسش مي خوام مودم وايرلس بگيرم
حالا يك مودم خوب و وايرلس براي adsl بهم معرفي كنيد كه همزمان بتونه كل خونه رو تحت پوشش قرار بده و بتونه همزمان 3 تا سيستم رو ساپورت كنه

چي بخرم كه قيمتش هم مناسب باشه و كارايي هم داشته باشه؟؟؟

يك مودم واسه pc هم معرفي كنيد كه وايرلس بگيره مثل لپتاپ

با تشكر
باي

Kingjoseph
27-05-2010, 00:43
سلام دوستان من تازه از مخابرات ADSL گرفتم همه تنظیمات مودم رو انجام دادم ولی اصلا نمی تونم وارد هیچ سایتی بشم لطفا راهنمایی کنید ( مودمم Tp-link 8811 هست )
ممنون

Exir
27-05-2010, 13:09
سلام دوستان
من الان adsl وصل هست و به عبارتي دو تا لپتاپ و يك سيستم توي خونه هست
لپتاپ ها كه وايرلس دارن و سيستم هم اگر قيمت مناسب باشه واسش مي خوام مودم وايرلس بگيرم
حالا يك مودم خوب و وايرلس براي adsl بهم معرفي كنيد كه همزمان بتونه كل خونه رو تحت پوشش قرار بده و بتونه همزمان 3 تا سيستم رو ساپورت كنه

چي بخرم كه قيمتش هم مناسب باشه و كارايي هم داشته باشه؟؟؟

يك مودم واسه pc هم معرفي كنيد كه وايرلس بگيره مثل لپتاپ

با تشكر
باي

tp-link 8901g دارای 4 پرت شبکه و وایرلس قیمت 50 تومن.

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:07 PM ----------

سلام دوستان من تازه از مخابرات ADSL گرفتم همه تنظیمات مودم رو انجام دادم ولی اصلا نمی تونم وارد هیچ سایتی بشم لطفا راهنمایی کنید ( مودمم Tp-link 8811 هست )
ممنون

آموزش نصب مودم tp-link :

vpi=0
vci=35

am_64
27-05-2010, 17:05
سلام بر همگي

ببينيد دوستان يك كامپيوتر روميزي هست كه با يك مودم tp -link مدل td-8811 به اينترنت adsl وصل ميشه و مشكلي هم نداره ولي وقتي ميخوام اين مودم رو به لپتاپ بزنم و در لپتاپ از اينترنت استفاده كنم لپتاب فقط يك پورت lan داره با چند تا پورت usb و مودم هم نداره . حالا چه طوري مي تونم اين لپتاپ رو به اين مودم وصل كنم
ممنون از راهنمايي

SANA.F
27-05-2010, 17:14
سلام
میشه بگید کجا میتونم مشخصات کامل مودم هارو پیدا کنم
ممنون میشم کمک کنید

Mahdi.p30
27-05-2010, 17:21
سلام بر همگي

ببينيد دوستان يك كامپيوتر روميزي هست كه با يك مودم tp -link مدل td-8811 به اينترنت adsl وصل ميشه و مشكلي هم نداره ولي وقتي ميخوام اين مودم رو به لپتاپ بزنم و در لپتاپ از اينترنت استفاده كنم لپتاب فقط يك پورت lan داره با چند تا پورت usb و مودم هم نداره . حالا چه طوري مي تونم اين لپتاپ رو به اين مودم وصل كنم
ممنون از راهنمايي
خب یعنی چی؟
مگه مودمتون 2 پورت نیست؟
یه کابل از مودم به لن کامپیوتر وصل کنید و یکی دیگه هم با کابل usb از مودم به usb لپ تاپ !
به همین راحتی!
الان روی کامپیوتر با کانکشن وصل میشید یا مودمو روشن میکنید به اینترنت وصل میشه؟؟

هرکاری میکنم درایورش نصب نمیشه.فقط اتوران میاد بالا و وقتی میزنی نصب برای ویندوز ویستا 32 بیت (من خودم ویندوز 7 دارم) وسطش قات میزنه و قفل میکنه.از سایت خود zyxel هم ورژن جدیدشو دانلود کردم ولی همون مشکل رو داره
یه ری استارت کنی ، فکر کنم مشکل حل میشه
اگه نشد برو توی حالت safe mode ویندوزو بالا بیار ، درایورش رو نصب کن

am_64
27-05-2010, 18:17
خب یعنی چی؟
مگه مودمتون 2 پورت نیست؟
یه کابل از مودم به لن کامپیوتر وصل کنید و یکی دیگه هم با کابل usb از مودم به usb لپ تاپ !
به همین راحتی!
الان روی کامپیوتر با کانکشن وصل میشید یا مودمو روشن میکنید به اینترنت وصل میشه؟؟

دوست عزيز من نميخوام براي اينكه از اينترنت در لپتاپ استفاده كنم كامپيوتر روميزي رو هم درگير كنم ميخوام لپتاب رو مستقل وصل كنم به اينترنت adsl
ولي مشكل اينجاست كه لپتاپ مودم نداره
يعني جاي دو تا سيم تلفن كه يكي از مودم وصل ميشه به كيس و ديگري از كيس وصل ميشه به پريز تلفن در لپتاپ وجود نداره
با اين حال بايد قطعه اي چيزي بخرم كه جاي مودم داخلي كيس در لپتاپ كار كنه يا نه
من الان براي اتصال به اينترنت در كامپيوتري روميزي مودم رو روشن مي كنم و با يك كانكشن كه يوزر و پسورد رو از شركت گرفتم به اينترنت adsl وصل مي شم

ehsan1111
27-05-2010, 18:40
دوستان سلام
نمی دونم مشکل چیه ولی همین که چند دقیقه با اینترنت کار نکنم به ظاهر اینترنتم قطع میشه و این در صورتیکه کانکشنم روی PPPOE هست و برای اینکه دوباره وصل شه باید از تنظیمات مودم تو قسمت WAN دیسکانکت و دوباره کانکت شم.
روترم هم ALFEX هستوایرلس.

Mahdi.p30
27-05-2010, 18:51
دوست عزيز من نميخوام براي اينكه از اينترنت در لپتاپ استفاده كنم كامپيوتر روميزي رو هم درگير كنم ميخوام لپتاب رو مستقل وصل كنم به اينترنت adsl
ولي مشكل اينجاست كه لپتاپ مودم نداره
يعني جاي دو تا سيم تلفن كه يكي از مودم وصل ميشه به كيس و ديگري از كيس وصل ميشه به پريز تلفن در لپتاپ وجود نداره
با اين حال بايد قطعه اي چيزي بخرم كه جاي مودم داخلي كيس در لپتاپ كار كنه يا نه
من الان براي اتصال به اينترنت در كامپيوتري روميزي مودم رو روشن مي كنم و با يك كانكشن كه يوزر و پسورد رو از شركت گرفتم به اينترنت adsl وصل مي شم
نه عزیز
خب شما باید تنظیمات مودم رو روی PPPOE بذاری ، بعد میتونی از دو تا پورتش استفاده کنی ، بدون اینکه کامپیوتر روشن بشه
بعدش مگه شما سیم تلفن رو از مودم به کیس وصل میکنید؟؟
معمولا ADSL به این صورت هست که از پریز تلفن وصل میکنن به مودم ، از مودم به وسیله usb یا lan ، اطلاعات به سیستم انتقال پیدا میکنه

دوستان سلام
نمی دونم مشکل چیه ولی همین که چند دقیقه با اینترنت کار نکنم به ظاهر اینترنتم قطع میشه و این در صورتیکه کانکشنم روی PPPOE هست و برای اینکه دوباره وصل شه باید از تنظیمات مودم تو قسمت WAN دیسکانکت و دوباره کانکت شم.
روترم هم ALFEX هستوایرلس.
شاید مشکل شبکه باشه
تا اونجا که مربوط به مودمه ، تنظیمات رو ادیت کنید ، تیک Dial on demand رو بردارید!

am_64
27-05-2010, 19:07
نه عزیز
خب شما باید تنظیمات مودم رو روی PPPOE بذاری ، بعد میتونی از دو تا پورتش استفاده کنی ، بدون اینکه کامپیوتر روشن بشه
بعدش مگه شما سیم تلفن رو از مودم به کیس وصل میکنید؟؟
معمولا ADSL به این صورت هست که از پریز تلفن وصل میکنن به مودم ، از مودم به وسیله usb یا lan ، اطلاعات به سیستم انتقال پیدا میکنه

!

خيلي ممنونم
ما عمري داشتيم با يه سيم اضافي كه از مودم ( tp -link ) وصل مي شد به كيس ، به اينترنت وصل مي شديم واقعا از شما ممنونم الان اون سيم رو جدا كردم و ديدم كه بدون اون هم ميشه وصل شد پس با اين حساب اين مشكلم هم حل شد و مي تونم با خيال راحت با لپتابم به اينترنت وصل بشم
ممنووووون

Mahdi.p30
27-05-2010, 19:11
خيلي ممنونم
ما عمري داشتيم با يه سيم اضافي كه از مودم ( tp -link ) وصل مي شد به كيس ، به اينترنت وصل مي شديم واقعا از شما ممنونم الان اون سيم رو جدا كردم و ديدم كه بدون اون هم ميشه وصل شد پس با اين حساب اين مشكلم هم حل شد و مي تونم با خيال راحت با لپتابم به اينترنت وصل بشم
ممنووووون
البته با خیال راحت که نه ، چون باید مودمو PPPOE تنظیم کنی!:27:
اینطوری که الان تنظیمه ، اگه دو تاشو با هم وصل کنی ، یکیشون وصل باشه ، اون یکی خطا یده

Exir
27-05-2010, 21:22
خيلي ممنونم
ممنووووون

شما احتمالاً خط تلفون رو وصل کردی به مودم کیس از اون یکی پرتش انشعاب گرفتی به مودم دی اس ال که هم بتونی دایل آپ وصل شی هم دی اس ال.

am_64
27-05-2010, 21:51
شما احتمالاً خط تلفون رو وصل کردی به مودم کیس از اون یکی پرتش انشعاب گرفتی به مودم دی اس ال که هم بتونی دایل آپ وصل شی هم دی اس ال.

بله درسته ، ولي من ديگه خيلي وقته از دايال آپ استفاده نمي كنم براي همين سيمي رو كه از مودم كيسم به پريز تلفن وصل ميشه رو جدا كردم
موفق باشيد

amirfiri
27-05-2010, 22:12
شركت داتك دو مودم براي وايرلس و معمولي موجود داره.مي خواستم بدونم از نظر كيفيت و قيمت ارزش داره اين يكي از اين دو مودم رو بخرم يا مارك ديگه اي رو پيشنهاد مي دين؟

Dlink: u2640(77.000T) . u2520(35.000T)

فرهودی
27-05-2010, 22:28
میخواستم بدانم که وقتی با adsl در اینترنتم و صفحه ای را دانلود کردم و مشغول خواندن میشوم دیگر از اکانتم کسر نمیشود؟شرکت گفته دانلود کردی دو ساعت هم بخوانی از اکانتت استفاده نمیشود راست گفتند/مرسی

Exir
27-05-2010, 22:44
شركت داتك دو مودم براي وايرلس و معمولي موجود داره.مي خواستم بدونم از نظر كيفيت و قيمت ارزش داره اين يكي از اين دو مودم رو بخرم يا مارك ديگه اي رو پيشنهاد مي دين؟

Dlink: u2640(77.000T) . u2520(35.000T)

دیلینک آشغاله.

یا tp link بخرید یا linksys

tp-link 8901g چهارپرته وایرلس دار 50 تومن.

tp-link 8811 دو پرته 24 تومن.

لینکسیس 120 4 پرته وایرلس دار 80 تومن.

از بازار رضا یا ایران تهیه کنید.
موفق باشید.

whitewolf
27-05-2010, 23:58
سلام
می خواستم مودممو عوض کنم. زیاد حرفه ای نیستم در زمینه مودم و اینا . یه مودم معمولی می خوام در حد 40-35 . یک یا دو دونه lan و یه usb (اگه دوتا باشه بهتره) و دکمه خاموش روشن داشته باشه. چون شنیدم بعضی مودم ها ندارن دکمه خاموش روشن :31: بعد اینکه مهمتر از همه عمر طولانیش بیشتر مهمه
اگرم خصوصیت خاص دیگه ای هست که باید توی خرید در نظر بگیرم خواهشا بگین چون همون طور که گفتم زیاد حرفه ای نیستم
مرسی

swamp
28-05-2010, 12:01
پاک شود
.......

Iranian boy10
28-05-2010, 12:22
سلام ، من ميخوام يه مودم بگيرم به نظرسنجي هاي ايت تاپيك نگاه كردم كه مودم D-link از همشون بيشتر آورده ولي تو بيرون كه ميپرسم ميگن مودمهاي D-link محدودند و زياد دانلود نميكنن !!:18: خودش هم مودم tp-link ميفروخت كه خيلي تعريف ميكرد . حالا من tp-link بگيرم يا d-link ؟؟ مدلش رو هم بگيد كه ساده باشه ( پورت lan و غيره هم نميخوام ) فقط خودم ميخوام استفاده كنم .

ممنون ميشم كمك كنيد :11:

Exir
28-05-2010, 16:37
سلام ، من ميخوام يه مودم بگيرم به نظرسنجي هاي ايت تاپيك نگاه كردم كه مودم D-link از همشون بيشتر آورده ولي تو بيرون كه ميپرسم ميگن مودمهاي D-link محدودند و زياد دانلود نميكنن !!:18: خودش هم مودم tp-link ميفروخت كه خيلي تعريف ميكرد . حالا من tp-link بگيرم يا d-link ؟؟ مدلش رو هم بگيد كه ساده باشه ( پورت lan و غيره هم نميخوام ) فقط خودم ميخوام استفاده كنم .

ممنون ميشم كمك كنيد :11:

مودم دیلینک چون از قدیم بیشتر وارد شده و تو شهرستانها هم فقط همین مودم گیر میاد بیشتر فروخته شده.
ولی این مودم خرابی توش زیاد داشته و کلاً مودم خوبی نیست همون tp-link رو بگیرید.

---------- Post added at 05:37 PM ---------- Previous post was at 05:35 PM ----------

سلام
می خواستم مودممو عوض کنم. زیاد حرفه ای نیستم در زمینه مودم و اینا . یه مودم معمولی می خوام در حد 40-35 . یک یا دو دونه lan و یه usb (اگه دوتا باشه بهتره) و دکمه خاموش روشن داشته باشه. چون شنیدم بعضی مودم ها ندارن دکمه خاموش روشن :31: بعد اینکه مهمتر از همه عمر طولانیش بیشتر مهمه
اگرم خصوصیت خاص دیگه ای هست که باید توی خرید در نظر بگیرم خواهشا بگین چون همون طور که گفتم زیاد حرفه ای نیستم
مرسی

tp-link 8811 دو پرته قیمت 24 تومن.

whitewolf
28-05-2010, 20:38
tp-link 8811 دو پرته قیمت 24 تومن.

خوبه ها ولی یه کمی ارزون به نظر میاد. تا 2 برابر این قیمت هم اگه باشه که امکانات و کیفیت خوبی داشته باشه مشکلی نیست. مثل tp-link 8817 که روتر هم داره. البته قیمتش رو ندارم. قیمت 8817 چنده؟ کلا مودم خوبی هست؟
مرسی

Exir
28-05-2010, 20:52
خوبه ها ولی یه کمی ارزون به نظر میاد. تا 2 برابر این قیمت هم اگه باشه که امکانات و کیفیت خوبی داشته باشه مشکلی نیست. مثل tp-link 8817 که روتر هم داره. البته قیمتش رو ندارم. قیمت 8817 چنده؟ کلا مودم خوبی هست؟
مرسی

این 8811 مودم روتره خوبه بچه ها استفاده میکنن راضین. اگه 50 تومن داری 8901 بخر وایرلسم داره.

پرتقال
28-05-2010, 22:45
سلام
من تازه عضو شدم و تازه هم Adsl گرفتم از صبا، در ضمن دو سیستم دارم تو خونه یکی دسکتاپ و اون یکی لپ تاپ
مشکل من اینه که با لپ تاپ میتونم وصل شم به اینترنت ولی با دسکتاپم نه، ویندوزشم عوض کردم و تمام تنظیمات لپ تاپ رو، روش ریختم. کسی میتونه کمکم کنه؟ مودم من Aztech مدل 605eu هستش

oj2008pc
28-05-2010, 22:57
سلام دوستان
من یه مودم Dlink 2640u دارم که الان بصورت bridge براحتی به اینترنت وصل میشه ولی وقتی میخوام بصورت pppoe وصل بشم
با اینکه یه ربع صبر میکنم باز هم چراغ اینترنت روشن نمیشه و وقتی تو تنظیمات مودم میرم میگه invalid isp password و دوباره پسورد میخواد ؟ مشکل کجاست ؟ من مطمئن هستم که یوزر و پس درست وارد میکنم .
درضمن من از صبانت اینترنت میگیرم .

Gladiator King
28-05-2010, 23:07
سلام
من سرویس adsl دارم و توی خونه دوتا سیستم دارم که از هم دور هستن و نمیخام کابل کشی کنم. آیا میتونم یه مودم دیگه برای سیستم دوم بگیرم واون رو هم با همون سرویس adsl به اینترنت متصل کنم. یعنی هر دو کامپیوتر با دو مورم مجزا ( با یک سرویس adsl) در یک زمان به نت وصل بشن؟
نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم!

whitewolf
28-05-2010, 23:42
این 8811 مودم روتره خوبه بچه ها استفاده میکنن راضین. اگه 50 تومن داری 8901 بخر وایرلسم داره.

ولی شنیده بودم 8817 چند جایزه بین المللی رو برده که قیمتش هم در اوردم حدودا 25 تومنه. 8811 رو هم البته حتما در نظر می گیرم ولی بیشتر می خوام درباره 8817 بدونم.

پرتقال
29-05-2010, 01:22
سلام
آیا فقط از یک سیستم میشه به اینترنت وصل شد؟ من فقط از طریق لپ تاپم میتونم وصل شم و با دسکتاپ نمیشه.
این نکته رو تو این سایت نوشته

EngineeR EhsaN
29-05-2010, 07:40
مودم وايرلس زير 50 تومن داريم؟

Iranian boy10
29-05-2010, 08:43
مودم دیلینک چون از قدیم بیشتر وارد شده و تو شهرستانها هم فقط همین مودم گیر میاد بیشتر فروخته شده.
ولی این مودم خرابی توش زیاد داشته و کلاً مودم خوبی نیست همون tp-link رو بگیرید.

باشه همون tp-link بقيه سوالم رو جواب نداديد ؟! چه مدلشو بگيرم كه ساده باشه(شخصي هست) تجربه ي شخصي تون چي هست كه از نظر كيفيت و گارانتي و ... ؟؟

ممنون ميشم جواب بدين :11:

پرتقال
29-05-2010, 10:39
سلام
آیا فقط از یک سیستم میشه به اینترنت وصل شد؟ من فقط از طریق لپ تاپم میتونم وصل شم و با دسکتاپ نمیشه.
این نکته رو تو این سایت نوشته

کسی از دوستان نظری نداره؟ رو این قضیه بدجور گیرم:41:

Exir
29-05-2010, 12:34
سلام
من سرویس adsl دارم و توی خونه دوتا سیستم دارم که از هم دور هستن و نمیخام کابل کشی کنم. آیا میتونم یه مودم دیگه برای سیستم دوم بگیرم واون رو هم با همون سرویس adsl به اینترنت متصل کنم. یعنی هر دو کامپیوتر با دو مورم مجزا ( با یک سرویس adsl) در یک زمان به نت وصل بشن؟
نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم!

2 مودم همزمان نمیتونن به اینترنت وصل شن ولی یک مودم حداقل دو پرت میتونه همزمان به دو کامپیوتر اینترنت بده.
اگر نمیخواهید کابل بکشید یک مودم وایرلس تی پی لینک 8901 بخرید. با یک آداپتور وایرلس به یو اس بی. یا یک کارت وایرلس.

Exir
29-05-2010, 12:45
ولی شنیده بودم 8817 چند جایزه بین المللی رو برده که قیمتش هم در اوردم حدودا 25 تومنه. 8811 رو هم البته حتما در نظر می گیرم ولی بیشتر می خوام درباره 8817 بدونم.

جفتشون کاراییشون یکیه ومثل همن.یک پرت یو اس بی+یک لن
ولی چیپستاشون فرق میکنه.
ماله 8811 چیپستش برودکامه و معتبرتره. قیمت جهانیشم یکی دو دولار بیشتره. تو ایران شاید 8817 رو گرونتر بدن چون تازگیا واردشده. و به اسم جدیدتر میفروشن.:31:

---------- Post added at 01:45 PM ---------- Previous post was at 01:42 PM ----------

باشه همون tp-link بقيه سوالم رو جواب نداديد ؟! چه مدلشو بگيرم كه ساده باشه(شخصي هست) تجربه ي شخصي تون چي هست كه از نظر كيفيت و گارانتي و ... ؟؟

ممنون ميشم جواب بدين :11:
مدل 8811 برای دو کامپیوتر 24 تومن
مدل 8901g برای 4 کامپیوتر+وایرلس دار 50 تومن

sia abedi
29-05-2010, 13:16
بچه ها من تلفنم خيلي نويز داره ميكرو ف.ي.ل.ت.ر هم دارم. نمي دونم چي كارش كنم؟ ميشه راهنمايي كنيد؟ البته بعضي اوقات اين نويز ها قطع ميشه.

nihilnigritude
29-05-2010, 14:50
سلام

مودم tp-link 8811 که ضاهراً خودتون هم پیشنهاد میدید گزینه ی خوبی برای adsl شاتل هست ؟ با پشتیبانی شرکت شاتل که صحبت کردم گفتن اگر مشکلی پیش بیاد به عهده خودتونه . ممکنه راهنماییم کنید.

توی تاپیک شاتل هم که کسی نمیاد جوابی بده !! :13:

elendil
29-05-2010, 15:02
سلام

مودم tp-link 8811 که ضاهراً خودتون هم پیشنهاد میدید گزینه ی خوبی برای adsl شاتل هست ؟ با پشتیبانی شرکت شاتل که صحبت کردم گفتن اگر مشکلی پیش بیاد به عهده خودتونه . ممکنه راهنماییم کنید.

توی تاپیک شاتل هم که کسی نمیاد جوابی بده !!

مودم خوبی هم هستش دو تا دستگاه رو میتونه سرویس بده همزمان :دی

بله الان انگاری یکی دو ماهی هستش که شاتل تی پی لینک رو ساپورت نمیکنه ولی برای کانفیگ کردنش بچه های انجمن هستن نگران نباش مشکلی هم پیش بیاد اینجا حل میشه :20::20::46::10:

Mahdi.p30
29-05-2010, 15:35
بچه ها من تلفنم خيلي نويز داره ميكرو ف.ي.ل.ت.ر هم دارم. نمي دونم چي كارش كنم؟ ميشه راهنمايي كنيد؟ البته بعضي اوقات اين نويز ها قطع ميشه.
میکروچیزتر رو کجا نصب کردی؟؟

سلام

توی تاپیک شاتل هم که کسی نمیاد جوابی بده !! :13:
خب فکر میکنید که مثلا چه مشکلی پیش بیاد؟
اگه قطع بشه یا سرعت پایین باشه که به مودم ربطی نداره
مودم پیشنهادیشون چیه؟

nihilnigritude
29-05-2010, 18:20

خب فکر میکنید که مثلا چه مشکلی پیش بیاد؟
اگه قطع بشه یا سرعت پایین باشه که به مودم ربطی نداره
مودم پیشنهادیشون چیه؟

ممکنه بعداً بخاطر اینکه مودمو خودم گرفتم بهانه گیری کنن و دبه کنن ؟!! حتی سر اون قطعی یا کاهش سرعتی که شما میگی ؟

به یکی از دوستانم billion دادن 60 تومن :18: آدم از همینش میسوزه... 3 برابر قیمت بازار

sia abedi
29-05-2010, 18:37

من مودم سيمفوني 602 دارم كابل اصلي خونه مي خوره به لاين مودم بعد از فون مودم يك كابل ميره به سمت تلفن در وسط اين كابل يك ميكرو ----- قرار داره.

amirfiri
29-05-2010, 18:56
مدل 8811 برای دو کامپیوتر 24 تومن
مدل 8901g برای 4 کامپیوتر+وایرلس دار 50 تومن
مدلهاي وايرلس دار linksys بالاي 70 تومن هستش.
دليل اين همه اختلاف قيمت چيه؟!

Gladiator King
29-05-2010, 18:56
2 مودم همزمان نمیتونن به اینترنت وصل شن ولی یک مودم حداقل دو پرت میتونه همزمان به دو کامپیوتر اینترنت بده.
اگر نمیخواهید کابل بکشید یک مودم وایرلس تی پی لینک 8901 بخرید. با یک آداپتور وایرلس به یو اس بی. یا یک کارت وایرلس.

ممنون دوست عزیز. خیلی خلاصه توضیح دادی:5:
مودم وایرلس رو به سیستم اول وصل میکنم و کارت وایرلس رو به سیستم دوم. اون آداپتوری که گفتی باید چیکار کرد؟
آیا وقتی سیستم اول خاموشه سیتم دوم میتونه به نت وصل بشه؟
میشه هزینه اینها رو هم بگی؟
شرمنده زیاد سوال میکنم.:11:

hirondelle
29-05-2010, 19:37
من یه مودم USB D-Link دارم که فقط یه پورت USB پشتش داره و یه پورت تلفن.می خوام وصلش کنم به روتر وایرلسم که US-robotic مدل 5465 است و پورت usb هم پشتش داره.بردم پشتیبانی شرکتی که ازش کانت گرفتم ، گفت نمیشه.ولی فکر کنم چون سرش شلوغ بود ،زیاد دقت نکرد. نظر اساتید چیه؟

Exir
29-05-2010, 20:06
ممنون دوست عزیز. خیلی خلاصه توضیح دادی:5:
مودم وایرلس رو به سیستم اول وصل میکنم و کارت وایرلس رو به سیستم دوم. اون آداپتوری که گفتی باید چیکار کرد؟
آیا وقتی سیستم اول خاموشه سیتم دوم میتونه به نت وصل بشه؟
میشه هزینه اینها رو هم بگی؟
شرمنده زیاد سوال میکنم.:11:

به سیستم دوم یا کارت وایرلس نصب کنید یا تبدیل وایرلس به یو اس بی.
اولی 7 تا 20 تومن. دومی 15 تا 25 تومن.
سعی کنید مارک تیپی لینک یا لینکسیس بخرید. اصلا دیلینک نخرید.
مودم هم tp-link8901g قیمت 50.
بله چون مودم خودش به اینترنت وصل میشه و آداپتور جداگانه داره.

Mahdi.p30
29-05-2010, 21:31
من مودم سيمفوني 602 دارم كابل اصلي خونه مي خوره به لاين مودم بعد از فون مودم يك كابل ميره به سمت تلفن در وسط اين كابل يك ميكرو ----- قرار داره.
ار فون کدوم مودم؟؟
مودم ADSL که خروجی فون ندارن
چند تا گوشی رو خط دارین؟

ممکنه بعداً بخاطر اینکه مودمو خودم گرفتم بهانه گیری کنن و دبه کنن ؟!! حتی سر اون قطعی یا کاهش سرعتی که شما میگی ؟

به یکی از دوستانم billion دادن 60 تومن :18: آدم از همینش میسوزه... 3 برابر قیمت بازار
بله ممکنه
ولی خیالت راحت باشه که مشکل از مودم نیست
اگه برند خوب دیگه ای جز ساپورتشون هست ، برو از بازار همونو بخر تا بهانه ای نداشته باشن
ولی این billion رو من که تا حالا اسمشو هم نشنیدم!:41:
از چه شرکتی؟

nihilnigritude
29-05-2010, 21:35
بله ممکنه
ولی خیالت راحت باشه که مشکل از مودم نیست
اگه برند خوب دیگه ای جز ساپورتشون هست ، برو از بازار همونو بخر تا بهانه ای نداشته باشن
ولی این billion رو من که تا حالا اسمشو هم نشنیدم!:41:
از چه شرکتی؟

جزو مدمهای خودشونه :

یکیم دیدم مودم zyxel بهش داده بودن که جزو مدمهای خودشون هم نیست !!

Mahdi.p30
29-05-2010, 21:38
جزو مدمهای خودشونه :

یکیم دیدم مودم zyxel بهش داده بودن که جزو مدمهای خودشون هم نیست !!
شاتل میخواستی بگیری ، هر چی خواستی بگیر
از بازار ه بگیر
مزخرف میگن!
معمولا زاکسل مودمی هست که میندازن به مشتری!
اینجا زاکسلو هم میبینی:

sia abedi
29-05-2010, 22:12
ار فون کدوم مودم؟؟
مودم ADSL که خروجی فون ندارن
چند تا گوشی رو خط دارین؟

بعضي از مودم ها مثل سيمفوني ، ايسوس و ... اسپليتر هم دارند.خط تلفن مي خوره به لاين تلفن را از سوكت فون مي گيريم و ... .من خط تلفن را بدون اينكه هيچ دستگاهي روش باشه به لاين مودم وصل ميكنم بعدش سوكت فون را به ميكرو ----- وصل ميكنم بعد ميكروفيلتر را به گوشي ميزنم .فقط هم يك گوشي دارم . اگر منظورم را متوجه نشديد يك عكس بگذارم.

Mahdi.p30
29-05-2010, 22:33
بعضي از مودم ها مثل سيمفوني ، ايسوس و ... اسپليتر هم دارند.خط تلفن مي خوره به لاين تلفن را از سوكت فون مي گيريم و ... .من خط تلفن را بدون اينكه هيچ دستگاهي روش باشه به لاين مودم وصل ميكنم بعدش سوكت فون را به ميكرو ----- وصل ميكنم بعد ميكروفيلتر را به گوشي ميزنم .فقط هم يك گوشي دارم . اگر منظورم را متوجه نشديد يك عكس بگذارم.
همون عکس بذارین شاید بهتر به نتیجه برسیم
منظورتون اینه که اسپلیتر داخلی دارن؟
ایسوس که فکر نمیکنم داشته باشه

ولی اگه اون چیزی باشه که من فکر میکنم ، شما درست عمل کردید

sia abedi
29-05-2010, 22:35

الان برم كار دارم فردا مي گذارم:11:

p990
30-05-2010, 11:09
مودم adsl که بیشتر از یک کانال داشته باشه و وایرلس هم ,چه مارک یا مارک هایی خوب هستند و قیمتشون چند هست؟
ممنون

Exir
30-05-2010, 11:25
مودم adsl که بیشتر از یک کانال داشته باشه و وایرلس هم ,چه مارک یا مارک هایی خوب هستند و قیمتشون چند هست؟
ممنون

منظور شما از کانال پورت شبکه هست یا فرکانس؟

Terova
30-05-2010, 11:34
کمک کنید.

MeMri
30-05-2010, 12:14
با سلام!من Adsl از مخابرات گرفتم ولی تو قسمت "Connecting Trough To Wan Miniport" ارور می ده! ایراد از کجاست به نظر شما؟
بعدش اگه امکانش هست این 2 تا فایل که تو سایت مخابرات هست رو یکی اگه داره جایی آپلود کنه،چون دانلود نمی شه :
how to make pppoe on pc.rar
how to make pppoe modem.rar

vampire1987_el
30-05-2010, 13:56
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خوش اومدی
ایشالله خون ما رو تو شیشه نکنی سربکش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- اولا بفرما قبلا از وایرلسش استفاده کردی یا نه؟
2- چراغ WLAN در چه حاله:
1- خاموشه: یعنی wireless خاموشه و باید روشنش کنی . (( ار تو تنظیمات (192.168.1.1) قسمتWireless--Setup تیکش رو بزن ))
2- چشمک زن آهسته : wireless روشنه ولی دستگاهی بهش کانکت نشده. آیا در این حالت لپ تاپ یا موبایلی که WiFi داشته باشه ، اسم شبکه (مودم) رو پیدا میکنه؟

قربوتن داداش برای کمکت ولی من استفاده کردم ولی شرکت برام کتنفیگ کرد الام ری استارت شد باز کانفیگ نمی شه چراق وارلس چشمک زنه واره اسم هم ÷یدا می شه ولی وقتی با موبایل وصل می شم ارور می ده ارور هم اینعه no get away replay
error اصاب خورد کنییه
با همه چی مودم هم ور رفتم
با نرم افزار نیست مودم من با همون آی ÷ی کانفیگ می شه الان کخ خونخ نیستم ولی اگه رفتم چند تا عکس می زارم کمک کنین حیاتیه
ممنون از همه من شب عکس مس زارم کمک کنین

hirondelle
30-05-2010, 14:21
من یه مودم USB D-Link دارم که فقط یه پورت USB پشتش داره و یه پورت تلفن.می خوام وصلش کنم به روتر وایرلسم که US-robotic مدل 5465 است و پورت usb هم پشتش داره.بردم پشتیبانی شرکتی که ازش کانت گرفتم ، گفت نمیشه.ولی فکر کنم چون سرش شلوغ بود ،زیاد دقت نکرد. نظر اساتید چیه؟
کمک ........

whitewolf
30-05-2010, 15:51
سلام

من طبق گفته شما tp-link 8811 گرفتم و از فن اوا هم سرویس دارم. حالا خودم از روی manual انگلیسیش که توی cd ش بود کانفیگش کردم و وصل هم شدم که نسبت به مودم قبلیم که زیمنس خود شرکت بود حدود 5 کیلوبایت به سرعتم اضافه شده. حالا می خوام بدونم توی کانفیگش برای فن اوا کار خاصی دیگه ای باید انجام بدم؟ چون من فقط یه pppoe ساختم و یوزر و پسورد و vpi و vci شرکت رو وارد کردم و به بقیه قسمت ها که نمی دونستم چی هستن دست نزدم.ولی خیلی تنظیمات دیگه هم داره.
کلا لینک کانفیگ tp-link برای فن اوا رو اگه بدین خیلی بهتره. تاپیک فن اوا هم خیلی خلوته

سوال دومم این که مودم موقعی که به اینترنت وصله خیلی داغ می کنه مخصوصا موقع شبانه که همش دانلود می کنم.حتی موقعی که online هم نیستم باز نسبتا داغه.حالا طبیعیه این؟
نمی خوامم خاموش روشن کنم مودم رو چون تجربه خوبی ندارم از این قضیه و مودم قبلیم (همین زیمنس شرکت) بعد از یه ماه، یه بار که خاموش روشنش کردم سوخت
مرسی

Mahdi.p30
30-05-2010, 17:02
سلام

من طبق گفته شما tp-link 8811 گرفتم و از فن اوا هم سرویس دارم. حالا خودم از روی manual انگلیسیش که توی cd ش بود کانفیگش کردم و وصل هم شدم که نسبت به مودم قبلیم که زیمنس خود شرکت بود حدود 5 کیلوبایت به سرعتم اضافه شده. حالا می خوام بدونم توی کانفیگش برای فن اوا کار خاصی دیگه ای باید انجام بدم؟ چون من فقط یه pppoe ساختم و یوزر و پسورد و vpi و vci شرکت رو وارد کردم و به بقیه قسمت ها که نمی دونستم چی هستن دست نزدم.ولی خیلی تنظیمات دیگه هم داره.
کلا لینک کانفیگ tp-link برای فن اوا رو اگه بدین خیلی بهتره. تاپیک فن اوا هم خیلی خلوته

سوال دومم این که مودم موقعی که به اینترنت وصله خیلی داغ می کنه مخصوصا موقع شبانه که همش دانلود می کنم.حتی موقعی که online هم نیستم باز نسبتا داغه.حالا طبیعیه این؟
نمی خوامم خاموش روشن کنم مودم رو چون تجربه خوبی ندارم از این قضیه و مودم قبلیم (همین زیمنس شرکت) بعد از یه ماه، یه بار که خاموش روشنش کردم سوخت
مرسی

داغ شدنش مشکلی ایجاد نمیکنه
تنظیمش هم اگه به اینترنت وصلید ، نمی خواد دست بزنید
شما اگه به اینترنت وصلید دیگه چه انتظاری از مودم دارید؟؟

mehrdad38
30-05-2010, 17:08
من خودمم tp Link Td 8811 دارم نترس دوست عزيز مودم رو خاموش كن هيچ اتفاقي نمي افته :31:

داغ شدنش هم طبيعي هيچ مشكلي نداره من با همين مودم يكسره بدون وقفه تا 10 الي 11 ساعت مدام كانكتم و هيچ مشكلي هم پيش نمي ياد.

steam
30-05-2010, 17:30
با سلام
دوستان لطفا در مورد تنظیمات Linksys wag120n که چطور باید برای صبانت تنظیم شود راهنمایی کنید ،
به عنوان مثال مقادیر زیر (برای استفاده از lan بدون وایرلس )چگونه باید باشد؟
DSL Modulation
Local IP Address
DHCP Server: Enable Disable DHCP Relay
DHCP Relay Server IP

چه گزینه ای برای غیر فعال کردن وایرلس وجود دارد؟
با تشکر

sia abedi
30-05-2010, 19:30
راستي بهترين مودم چيه؟ لينكسيس؟
اگر كسي ترتيب تقريبي كيفي مودم ها را داره بگذاره
مثلا بگه اول زايكسل بعد زايكسل ، لينكسيس بعدش ايسوس بعدش سيمفوني و ...(البته اين ترتيب واقعي نيست و مثال هست)
:11:

dsa dsa
30-05-2010, 19:34
مثلا بگه اول زايكسل بعد زايكسل ، لينكسيس بعدش ايسوس بعدش سيمفوني و ...(البته اين ترتيب واقعي نيست و مثال هست)

لینک سیس
asus
tp link
c net
dlink( خیلی مزخرفه..)
بهترین linksys هست ///

sia abedi
30-05-2010, 19:48
لینک سیس
asus
tp link
c net
dlink( خیلی مزخرفه..)
بهترین linksys هست ///
يك جوري ميگي كه به زايكسل ، سيمفوني هم برسي؟

چون من به دليل محدوديت هاي پارس آنلاين يا بايد زايكسل ، يا سيمفوني و يا ايسوس بگيرم(البته من الان مودم معمولي دارم و مي خوام بفروشم و مودم وايرلس بگيرم پس ترتيب كيفيت مودم هاي وايرلس را بگذاريد):11:

ehsan_old
30-05-2010, 19:55

ببین افرادی که با زاکسل کار کردن تعدادشون زیاد نیست که بشه با مودم های دیگه مقایسه شه.

ولی کسایی که با زاکسل وایرلس کار کردن دیدم مثل خودم راضی بودن.

زاکسل هم تقریباً یه ساله که اومده و دو تا شرکت شاتل و پارس آنلاین رو میدونم که به عنوان مودم اول برای خودشون میشناسن. ولی برندهای دیگه از خیلی وقت پیش تو ایران استفاده میشده.

sia abedi
30-05-2010, 20:02
ببین افرادی که با زاکسل کار کردن تعدادشون زیاد نیست که بشه با مودم های دیگه مقایسه شه.

ولی کسایی که با زاکسل وایرلس کار کردن دیدم مثل خودم راضی بودن.

زاکسل هم تقریباً یه ساله که اومده و دو تا شرکت شاتل و پارس آنلاین رو میدونم که به عنوان مودم اول برای خودشون میشناسن. ولی برندهای دیگه از خیلی وقت پیش تو ایران استفاده میشده.
پس شما ميگي زاكسل مودم خوبيه(البته دقت داشته باشيد منظورم وايرلس هست)
ببينيم بقيه نظري دارند

Exir
30-05-2010, 20:06
سلام

مرسی

فقط روی فرش یا موکت قرار ندهید. جای صاف بزارید که جریان هوا از زیر عبور کنه اگه سنگ باشه که دیگه بهتر.

Exir
30-05-2010, 20:11
پس شما ميگي زاكسل مودم خوبيه(البته دقت داشته باشيد منظورم وايرلس هست)
ببينيم بقيه نظري دارند

زایکسل همچین کمتر از لینکسیس نیست یه سری قابلیت مدیریتی هم داره که بقیه ندارن البته فقط وایرلس داراش.
از بازار تهیه کنید 10 20 تومن ارزونتره.

whitewolf
30-05-2010, 21:53
داغ شدنش مشکلی ایجاد نمیکنه
تنظیمش هم اگه به اینترنت وصلید ، نمی خواد دست بزنید
شما اگه به اینترنت وصلید دیگه چه انتظاری از مودم دارید؟؟

فن اوا توی سی دی اموزشیش که برای مودم های خودش به صورت pdf ساخته، کلی تنظیمات مختلف انجام داده.مثلا firewall رو غیرفعال کرده، کلی ip های مختلف توی قسمت های مختلف وارده مثل ip host و ip url و internet ip و ... و در قسمت WAN و LAN و DNS چندتا عدد وارد کرده و بعضی گزینه ها رو دستکاری کرده. حالاگزینه های tp-link با زیمنس های فن اوا فرق داره. برای همین پرسیدم

Mahdi.p30
30-05-2010, 22:03
فن اوا توی سی دی اموزشیش که برای مودم های خودش به صورت pdf ساخته، کلی تنظیمات مختلف انجام داده.مثلا firewall رو غیرفعال کرده، کلی ip های مختلف توی قسمت های مختلف وارده مثل ip host و ip url و internet ip و ... و در قسمت WAN و LAN و DNS چندتا عدد وارد کرده و بعضی گزینه ها رو دستکاری کرده. حالاگزینه های tp-link با زیمنس های فن اوا فرق داره. برای همین پرسیدم
خب همه اینا برای اینه که به اینترنت وصل بشی ، وقتی وصلی دیگه چه احتیاجیه؟
DNS هم وقتی رو اتوماتیکه ، DNS های خود شرکت هست
صفحه اول تنظیمات مودم ، DNS ها رو میبینی و با DNS هایی که فن آوا توی اون PDF وارد کرده ، مقایسه کن

اگه مشکلی هست ، آدرس PDF رو بده تا برات توضیح بدم اون عددا چیه

negar-sana
30-05-2010, 22:38
سلام

شرکت شاتل میگه فقط باید مودم زاکسل از خودم بخرین ! ولی من میخوام مودم asus am604g یا tp-link 8901 بخرم ... کسی از دوستان که شاتل داشته باشه از این مودم ها استفاده میکنه ؟
نصب این مودم ها راحته ؟ خودم میتونم انجام بدم ؟ با شاتل به مشکل نمیخورم ؟

Mahdi.p30
30-05-2010, 22:44
سلام

شرکت شاتل میگه فقط باید مودم زاکسل از خودم بخرین ! ولی من میخوام مودم asus am604g یا tp-link 8901 بخرم ... کسی از دوستان که شاتل داشته باشه از این مودم ها استفاده میکنه ؟
نصب این مودم ها راحته ؟ خودم میتونم انجام بدم ؟ با شاتل به مشکل نمیخورم ؟
شرکت شاتل غلط زیادی کرده
نصب این مودم ها هم راحته
حتی اگه زاکسل هم خواستی بخری ، برو از بازار بخر ، مطمئنا ارزونتره

Exir
30-05-2010, 22:57
بگو مودم خودم دارم برو از بازار بخر. همون زایکسلو اینا 95 میدن بازار 80 تومنه !

البته همون 8901 هم خوبه هم ارزونه.

whitewolf
30-05-2010, 23:56
خب همه اینا برای اینه که به اینترنت وصل بشی ، وقتی وصلی دیگه چه احتیاجیه؟
DNS هم وقتی رو اتوماتیکه ، DNS های خود شرکت هست
صفحه اول تنظیمات مودم ، DNS ها رو میبینی و با DNS هایی که فن آوا توی اون PDF وارد کرده ، مقایسه کن

اگه مشکلی هست ، آدرس PDF رو بده تا برات توضیح بدم اون عددا چیه

عکس مربوطه به صفحه اول کانفیگی که خودم انجام دادم :

pdf فن اوا هم اپ کردم :

==========================
پ.ن : این p30world چرا قابلیت اپلود نداره... خیلی بده

sia abedi
31-05-2010, 08:13
زایکسل همچین کمتر از لینکسیس نیست یه سری قابلیت مدیریتی هم داره که بقیه ندارن البته فقط وایرلس داراش.
از بازار تهیه کنید 10 20 تومن ارزونتره.

يعني شما ميگيد من ايسوس نگيرم زايكسل بگيرم
Zyxel-P660 HW
اين مدل زايكسل خوبه؟
قيمتش را كسي نميدونه؟
كسي ديگه اي نظري نداره؟

mortezaon
31-05-2010, 08:15
به نظر من هم زايكس خيلي بهتره

.

sia abedi
31-05-2010, 09:20

اينم عكس:

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينم نحوه ي عملكردم البته اينرو گذاشتم براي اونا كه پست چند صفحه قبل را نديده اند:
من خط تلفن را بدون اينكه هيچ دستگاهي روش باشه به لاين مودم وصل ميكنم بعدش سوكت فون را به ميكرو ف.ي .ل.ت.ر وصل ميكنم بعد ميكروفيلتر را به گوشي ميزنم .فقط هم يك گوشي دارم .

Exir
31-05-2010, 10:39
يعني شما ميگيد من ايسوس نگيرم زايكسل بگيرم
Zyxel-P660 HW
اين مدل زايكسل خوبه؟
قيمتش را كسي نميدونه؟
كسي ديگه اي نظري نداره؟
خوبه تو بازار 80 تومن. پارس آنلاین و شاتل میدن 95 تومن.
P660 HN هم هست سری N هست 110 تومن.

اگه مساحت محل استفاده تا 250 متر هست. همون اولی کار شما رو به خوبی راه میندازه.

RAPP
31-05-2010, 10:40
سلام خدمت دوستان عزیز.من الان یک مودم زایکسل مدل p-660ru دارم.مدتیه که یه مشکلی دارم.وقتی مدتی با اینترنت کار میکنم و بعد از اینترنت خارج میشم دفعه های بعد هم میتونم راحت کانکت بشم ولی بعد از یه مدت چراغ dsl خاموش میشه و دیگه نمی تونم کانکت بشم.وقتی مودم رو ریست میکنم و دوباره تنظیم میکنم مشکل حل میشه ولی چند ساعت دیگه دوباره همین مشکل پیش میاد.میخوام بدونم که مشکل چیه؟؟؟چجوری حلش کنم؟؟؟
ممنون

Exir
31-05-2010, 10:44
اينم عكس:

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينم نحوه ي عملكردم البته اينرو گذاشتم براي اونا كه پست چند صفحه قبل را نديده اند:
من خط تلفن را بدون اينكه هيچ دستگاهي روش باشه به لاين مودم وصل ميكنم بعدش سوكت فون را به ميكرو ف.ي .ل.ت.ر وصل ميكنم بعد ميكروفيلتر را به گوشي ميزنم .فقط هم يك گوشي دارم .

سیمفونی ها اسپلیتر سر خودن. مال من که فقط USB هست اندازه کف دسته ولی اسپلیتر سرخوده :31:.

---------- Post added at 11:44 AM ---------- Previous post was at 11:41 AM ----------

سلام خدمت دوستان عزیز.من الان یک مودم زایکسل مدل p-660ru دارم.مدتیه که یه مشکلی دارم.وقتی مدتی با اینترنت کار میکنم و بعد از اینترنت خارج میشم دفعه های بعد هم میتونم راحت کانکت بشم ولی بعد از یه مدت چراغ dsl خاموش میشه و دیگه نمی تونم کانکت بشم.وقتی مودم رو ریست میکنم و دوباره تنظیم میکنم مشکل حل میشه ولی چند ساعت دیگه دوباره همین مشکل پیش میاد.میخوام بدونم که مشکل چیه؟؟؟چجوری حلش کنم؟؟؟
ممنون

مودم رو اتوماتیکه یا با کانکشن وصل میشید؟

RAPP
31-05-2010, 10:48
مودم رو اتوماتیکه یا با کانکشن وصل میشید؟

مودم اتوماتیک وصل میشه.

Exir
31-05-2010, 11:02
حتما باید ریست کنید با روشن و خاموش کانکت نمیشه؟
شاید یه جایی رو بد تنظیم میکنید.

Mahdi.p30
31-05-2010, 11:47
عکس مربوطه به صفحه اول کانفیگی که خودم انجام دادم :

pdf فن اوا هم اپ کردم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید==========================
پ.ن : این p30world چرا قابلیت اپلود نداره... خیلی بده
الان با کانکشن وصل میشی؟
خب این یعنی اینکه بریدج تنظیم کردی که اگر هم تنظیم نمیکردی ، وصل میشد
ولی اگه یه موقعی خواستی PPPOE تنظیم کنی ، یه فایل اجرایی روی مودم هست که راحت تنظیم میکنه

اينم عكس:
خب منم فکر میکردم همینطور باشه
اگه اسپلیتر سرخود داره ، دیگه چه احتیاجی به میکروچیزتره؟
البته اگه اسپلیتر باشه نه اینکه مستقیم از داخل مودم از لاین به فون وصل باشه
میکروچیزتر روی مودم بود یا خودت خریدی؟