PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] بحث و بررسی درباره ی مودم های ADSL

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

Exir
02-03-2010, 02:08
ممنون از راهنمایی دوست عزیز، شاید حق با شما باشه، مودم کار خودشو کرده باشه، اما این مودم اشغال و درجه N ام نیست، من این مودم رو ۲ ساله پیش ۱۲۰ هزار خریدم، آخرین قیمتی هم که ازش دارم ۸۰ هزار هست، در هر صورت ممنون

والله من قصد توهین به مودم شما رو نداشتم :27: به صورت کلی گفتم. الان مودمهای آت و آشغالی به بازار اومده که خوشبختانه هنوز به صورت انبوه وارد ایران نشدن. مودم شما هم شاید با یه خورده ور رفتن تو ستینگ هاش درست بشه شایدم مشکل از خط تون باشه مثلا اگه سیم ها قطع و وصل بشن و... یه نگاهی به سیمها از در خونه بندازید من قبلاً از این مشکلات داشتم مثلاً سیم در خونه سولفاته کرده بود قطع و وصل میشد.
موفق باشید.

ali6803
02-03-2010, 17:49
سلام بچه ها...کمکم کنید خواهشا.....

من مودمم ایسوز WL-AM604g هستش که چند ماهی هستم خریدمش...خدایی مودمه خوبیه...اما چند وقته که خود به خود ریست میشه ..یعنی یک دفعه خاموش و روشن میشه..و .تا چند دقیق اصلا به نت وصل نمیشه تقریبا روزی یک بار این جوری میشه نه بیشتر.....ابدیت هم کردم همون موقع که خریدم....تازگیها هم در ویندوز سون که دارم میبینم که یکدفعه هیچ صفحه ای باز نمیشه میرم به صفحه کانکشنها و تنظیمات میبینم یک علامت تعجب افتاده روی علامت مخصوص اینترنت یا همون کارت شبکه اگه اشتباه نکنم...و باید حتما مودم رو خاموش روشن کنم تا درست بشه....بعضی وقتها هم یک دفعه ارور میده وسط کار با اینترنت که میگه یوزر و پسورد مودمت رو وارد کن!!!!!!

نمیدوم چرا این جوری شده...در ضمن پیکربندی مودمم رو pppop انجام دادم یعنی خودش مستقیم به اینترنت وصل شه...در ضمن از روترش هم برای استفاده از اکانت cccam دارم استفاده میکنم...نکنه به خاطره اونه؟؟؟

naz_toto
02-03-2010, 18:54
سلام
خوب معلومه که تو تنظیمات مشکلی نیست. یا مودم مشکل داره یا نویز خط بالا رفته و مودم در برابرش کم میآره.
1- اگه تونستی مودم رو ببر پیش یکی از دوستان و تستش کن.( یا شرکت)
2- Splitter چی گذاشتی؟ تونستی عوضش کن.
3- مودمت چند سالشه؟ !!
والا این مودم اسپیلیتر سر راهش نمیخواد داخل خود مودم اسپیلیتر داره
البته مودم 4 یا حدود 5 سالش هست و مدام هم روشن بوده .

ali_ab
02-03-2010, 21:29
با سلام به دوستان عزیز

مودمم ایسوس am602 هست . با ساختن کانکشن به نت وصل میشم . برخی اوقات پیغام invalid user name\password میده و بعد از چندین بار تلاش ارتباط برقرار میشه . وقتی هم ویندوز بالا میاد این پیغام ظاهر میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم دوستان بنده رو راهنمایی بفرمایند

پاینده و کامیاب باشید

SA3EDLORD
02-03-2010, 23:19
سلام.ببخشید پچه ها.به سلامتی منم میخوام adsl بگیرم.راستش من الان موندم که مودم چی بگیرم و هیچ اطلاعاتی هم در این مورد ندارم لطفا در خرید مودم به من کمک کنید.
بودجه: حداقل 65 و حداکثر 80.
لطفا بگید که اگه بخوام وایرلس بگیرم چقدر هزینه در میاد(متوسط)
راستی مسخوام از صبانت adsl بگیرم ولی میگه برای سرویس های 1megaو 2mega باید جواز کسب باشه.میدونید که من چطوری میتونم دورشون بزنم.
لطفا خیلی سرسع جواب منو بدید چون خیلی فوریه.

MOHSEN S60i
03-03-2010, 01:24
سلام دوستان من یک مشکل پیدا کردم من یه مودم TP-LINK دارم وقتی میخوام نصبش کنم این ارور میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون میشم راهنمایی کنید

mehrdad38
03-03-2010, 10:13
با سلام به دوستان عزیز

مودمم ایسوس am602 هست . با ساختن کانکشن به نت وصل میشم . برخی اوقات پیغام invalid user name\password میده و بعد از چندین بار تلاش ارتباط برقرار میشه . وقتی هم ویندوز بالا میاد این پیغام ظاهر میشه.

ممنون میشم دوستان بنده رو راهنمایی بفرمایند

پاینده و کامیاب باشید

بايد بري IP كارت شبكه رو وارد كني.

نحوه ی دادن ip به کارت شبکه :

شما باید ابتدا از روی دفترچه ی مودم از ip مودم خود مطلع شوید ( معمولا 192.168.1.1 می باشد ). سپس ip کارت شبکه ی خود را به 192.168.1.X (X یک عدد بین 2 تا 254 ( تغییر دهید و در قسمت Default Gateway , ip مودم خود را وارد کنید ( 192.168.1.1 ) , Subnet Mask نیز باید 255.255.255.0 ست شود . ( اگر تا کنون این کار را انجام نداده اید به مسیر روبرو بروید :Show all connections Start / Connect to / حالا روی Local Area Connection کلیک راست کنید و Properties را انتخاب کنید . در پنجره ی باز شده Internet Protocol ( tcp/ip ) را انتخاب و روی Properties کلیک کنید .حالا گزینه ی use the following ip address را انتخاب کنید و ip ها را همان گونه که گفته شد ست کنید . )

سلام دوستان من یک مشکل پیدا کردم من یه مودم TP-LINK دارم وقتی میخوام نصبش کنم این ارور میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون میشم راهنمایی کنید

مدل مودم شما چيه؟ منظور از نصب ، نصب USB هست؟

MOHSEN S60i
03-03-2010, 10:24
مدل مودم TD ‎8811‎ ‎‏ است

dsa dsa
03-03-2010, 12:45
ADSL Modem Router 4 Port Ethernet Wireless-G

منظور از wireless این device چیه ؟

من می خوام از روتر این دستگاه با کابل استفاده کنم ؟؟ میشه ؟؟

فکر کنم منظور از wireless اش اینکه Access Point هم هست ولی با استفاده از پورت های لن هم میشه از روتر استفاده کرد ؟!!
يعني وقتي pc ها رو با كابل به روتر وصل مي كنم با 192.168.1.1 برم توي config آن ..

ممنون اگه راهنمایی کنید برای خرید..

منظور از update مودم چيه ؟؟

من adsl ندارم بيشتر مي خوام از روتر اون استفاده كنم .

SA3EDLORD
03-03-2010, 13:11
لطفا زود تر دوستان.

hamid090
03-03-2010, 14:35
سلام

مودم adsl2  بین برندهای  d-link ، tp-link و asus به طور کلی کدوم با کیفیت تره و کمتر eror میده؟
آیا اسپلیتر داخل خودشون دارن؟
برای یه کاربر با حجم دانلود زیاد کدومو توصیه میکنید؟
با مبلغ 30 تا 45 تومن از هر کدوم چه مدلیو پیشنهاد میدین؟

متشکرم

REZAt1980
03-03-2010, 15:31
سلام.

دوستان من اینترنتم قطع شده اگه میشه کمک کنید.

سرویسم از ماهان نت هست.

دیروز وقتی browser ام رو باز کردم هر آدرسی میزدم، صفحه ی ارور میومد. و تا الان هم قطع هست.

همه ی جوره کابل ها رو چک کردم ، مشکلی نداشت ، در ضمن همه ی چراغ ها ی مودم هم روشنه و مثل همیشه هست.

مودمم: tp link 8817

اولش اون عکس دوتامانیتور روش ضربدر بود ، بعد باش ور رفتم، ضربدر رفت و اون عکس زمین هم اومد اما باز هم، کار نکرد.

الان هم هر چی زنگ میزنم به پشتیبانی و دفترشون، کسی جواب نمیده.

به نظرتون مشکل از کجاست؟
لطفا زودتر راهنمایی کنید، برای دانشگاه باید ثبت نام کنم، با این دیال آپ سخته.
با تشکر

Amin.M.1986
03-03-2010, 15:32
sghسلام دوستان من میخوام از پارس آنلاین سرویس بگیرم و تو سایتش زده که چه مودم هایی رو پشتیبانی میکنه اما من نمیدونم کدوم بهتره و قیمت اونا چنده و تفاوتشون تو چیه.. اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم

ali6803
03-03-2010, 16:29

من مودمم ایسوز WL-AM604g هستش که چند ماهی هستم خریدمش...خدایی مودمه خوبیه...اما چند وقته که خود به خود ریست میشه ..یعنی یک دفعه خاموش و روشن میشه..و .تا چند دقیق اصلا به نت وصل نمیشه تقریبا روزی یک بار این جوری میشه نه بیشتر.....ابدیت هم کردم همون موقع که خریدم....تازگیها هم در ویندوز سون که دارم میبینم که یکدفعه هیچ صفحه ای باز نمیشه میرم به صفحه کانکشنها و تنظیمات میبینم یک علامت تعجب افتاده روی علامت مخصوص اینترنت یا همون کارت شبکه اگه اشتباه نکنم...و باید حتما مودم رو خاموش روشن کنم تا درست بشه....بعضی وقتها هم یک دفعه ارور میده وسط کار با اینترنت که میگه یوزر و پسورد مودمت رو وارد کن!!!!!!

نمیدوم چرا این جوری شده...در ضمن پیکربندی مودمم رو pppop انجام دادم یعنی خودش مستقیم به اینترنت وصل شه...در ضمن از روترش هم برای استفاده از اکانت cccam دارم استفاده میکنم...نکنه به خاطره اونه؟؟؟

یک ماه بعد......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:19::19::19:

mehrdad38
03-03-2010, 16:40
مدل مودم TD ‎8811‎ ‎‏ است

كجاي نصب مشكل داري؟ منظور از نصب چيه؟

Electronic-Arts
03-03-2010, 18:06
لطفا زود تر دوستان.
نیاز به دور زدن نیست الان سرویس های 128 حداقل 512 میانگین 1مگ و حداکثر 2مگ هستند من خودم با 128 دارم 233 کیلوبایت دانلود میکنم مودم هم خودم planet دارم و راضی ام وایرلس 4 پورت planet هم 86 تومنه

ali_nnn13
03-03-2010, 18:16
سلام به همگی دوستان...

دوستان راهی هست که بشه دو تا یوزر ADSL از شرکت پارس آنلاین با هم توی یک سیستم آنلاین باشن ؟

آخه من توی شرکت 256 دارم و توی خونه 128 ! میخواستم برای دانلود شبانه از هر دو یوزر استفاده کنم تا سرعت دانلود شبانم بیشتر بشه !

از پارس آنلاین سرویس میگیرم !

مدل مودم من SMC وایرلس دار هستش و 4 پورت LAN داره !

ممنونم و موفق باشید...

sokotm
03-03-2010, 18:20
ZYXEL [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Golbarg01
03-03-2010, 20:05
من وقتی مودممو خاموش می کنم و دوباره روشن می کنم باید دو سه دقیقه صبر کنم تا کانکت بشم.میشه این زمان رو تغییر داد و کمترش کرد؟در تنظیمات ویندوز یا مودم منظورمه.
وقتی کانکت نمیشه این پیغامو میده:

Mahdi.p30
03-03-2010, 20:09
من وقتی مودممو خاموش می کنم و دوباره روشن می کنم باید دو سه دقیقه صبر کنم تا کانکت بشم.میشه این زمان رو تغییر داد و کمترش کرد؟در تنظیمات ویندوز یا مودم منظورمه.
وقتی کانکت نمیشه این پیغامو میده:
خب مسلما چراغ لینک باید ثابت بشه
ولی 2 3 دقیقه نمیرسه ، نهایتا 40 50 ثانیه!
راهی وجود نداره

$*BEHNAM*$
04-03-2010, 01:05
سلام
دوستان من یک مشکل دارم با مودم TP-Link TD-8811!
مشکل اینه که بعضی وقت ها اینترنت از کار میوفته! یعنی به اینترنت وصل هست ولی کاری نمیکنه! به سایتی باز میکنه نه دانلود میکنه! باید 1 بار ریبوت کنم مودم رو تا درست بشه! بعضی وقت ها 10 15 ساعت بدون مشکل کار میکنه ولی بعضی وقت ها هر 5 دقیقه یکبار اینطوری میشه!
و اینکه فقط وقتی دانلود میکنم اینطوری میشه و زمان UP کردن و وبگردی مشکلی نیست.
خواستم Firmware رو آپدیت کنم ولی سایت TP-Link بالا نمیاد! توی سایت چین هم این مدل رو نتونستم پیدا کنم!
ویندوز هم 7 هست و از LAN استفاده میکنم!

دوستان منم دقیقا همین مشکل رو دارم و مودم من هم TP-Link TD-8811 ولی ویندوزم 7 نیست ویستا ست .

MOHSEN S60i
04-03-2010, 02:09
كجاي نصب مشكل داري؟ منظور از نصب چيه؟
الان USB وصل شده چراق ADSL روشنه فقط کانکت نمیشه میتونه از نویز باشه ؟:41:

farzan311
04-03-2010, 09:59
سلام دوستان من وقتی adsl گرفتم مودمو با lan نمیتونستم وصل کنم و با usb وصل کردم ولی انگار سرعت lan بیشتره لطفا یکی به من بگه باید چکار کتم که با lan وصل بشه اخه اگه کابل usb رو دربیارم و Lan رو بذارم این پیغامو میده :
connecting through wan miniport{pppoe

مودم من micronet sp3362 ویندوزم هم سون

maziarb
04-03-2010, 10:05
دوستان منم دقیقا همین مشکل رو دارم و مودم من هم TP-Link TD-8811 ولی ویندوزم 7 نیست ویستا ست .

تنظیمات مودم روی always on هستش؟

---------- Post added at 10:05 AM ---------- Previous post was at 10:02 AM ----------

سلام دوستان من وقتی adsl گرفتم مودمو با lan نمیتونستم وصل کنم و با usb وصل کردم ولی انگار سرعت lan بیشتره لطفا یکی به من بگه باید چکار کتم که با lan وصل بشه اخه اگه کابل usb رو دربیارم و Lan رو بذارم این پیغامو میده :
connecting through wan miniport{pppoe

مودم من micronet sp3362 ویندوزم هم سون

تفاوت usb و lan در سرعتهای بسیار بالا احساس میشه نه سرعت ایران،اما شما ببینید درایورهای کارت شبکه رو نصب کردید،مودم رو ریست کنید ببینید درست میشه

sei_pm
04-03-2010, 10:06

شما دستی IP روی سیستم ست می کنید؟

farzan311
04-03-2010, 10:27
من نمیدونم چجوری بفهمم درایور کارت شبکه نصبه یا نه

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:23 PM ----------

کارت شبکه من انبورد یعنی جدا نگرفتم که روی برد نصبش کنم

Grand
04-03-2010, 12:51
من قبلاً یک مودم سمفونی داشتم که باهاش کانکت میشدم و هیچ مشکلی باهاش نداشتم. الان میخوام مودم SMC رو کانفینگ کنم اما وقتی با کابل شبکه به سیستم وصلش میکنم علامت شبکه کنار ساعت ویندوز که دوتا کامپیوتر کنار هم هست به صورت یک علامت اخطار زرد رنگ در میاد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و نمیتونم با کانفینگش کنم و همش اینترنت اکسپلورر اخطار میده که همچین صفحه‎ای وجود نداره!
یک دفعه هم مودم رو ریست کردم اما درست نشد!
میگید چه کار کنم؟!

ali_ab
04-03-2010, 12:58
بايد بري IP كارت شبكه رو وارد كني.

نحوه ی دادن ip به کارت شبکه :

شما باید ابتدا از روی دفترچه ی مودم از ip مودم خود مطلع شوید ( معمولا 192.168.1.1 می باشد ). سپس ip کارت شبکه ی خود را به 192.168.1.X (X یک عدد بین 2 تا 254 ( تغییر دهید و در قسمت Default Gateway , ip مودم خود را وارد کنید ( 192.168.1.1 ) , Subnet Mask نیز باید 255.255.255.0 ست شود . ( اگر تا کنون این کار را انجام نداده اید به مسیر روبرو بروید :Show all connections Start / Connect to / حالا روی Local Area Connection کلیک راست کنید و Properties را انتخاب کنید . در پنجره ی باز شده Internet Protocol ( tcp/ip ) را انتخاب و روی Properties کلیک کنید .حالا گزینه ی use the following ip address را انتخاب کنید و ip ها را همان گونه که گفته شد ست کنید . )

؟

با سلام به دوستان عزیز

مهرداد جان از کمک و راهنمایی شما سپاسگزارم . راه حلی که اشاره فرمودید رو انجام دادم ولی باز هم همین پیغام ظاهر میشه و گاهی با خاموش/روشن کردن مودم تصادفی کانکت میشم مثل الان ولی برخی اوقات هم پیغام ظاهر میشه.

از کمک و راهنمایی دوستان ممنون و متشکرم

پاینده و کامیاب باشید

A.F.S.H.I.N
04-03-2010, 14:14
سلام من یه مودم dlink 2640u دارم که راحت با کانکشن brigde به اینترنت وصل میشم
امروز یه لپ تاپ دل گرفتم و قتی می خوام باش به وایر لس مودم وصل شم وایر لس رو پیدا می کنه ولی تو اینترنت نمیره هیچ صفحه ای هم باز نمیکنه
ویندوزم هم سون هست لطفا یه توضیح کامل بدید از اول تا اخرش چون زیاد از تنظیماتش سر در نمیارم

mehrdad38
04-03-2010, 14:19
الان USB وصل شده چراق ADSL روشنه فقط کانکت نمیشه میتونه از نویز باشه ؟:41:

خوب چرا با LAN وصل نمي شه اون كه راحت تر.

Buddy
04-03-2010, 15:43
سلام
چه مودمی وایرلسی هست که ارزون باشه(برای دو کامپیوتر هم زمان)، و با بیشتر ISP ها هم همخوانی داشته باشه؟(صبا. شاتل. پارس)

$*BEHNAM*$
04-03-2010, 16:57
تنظیمات مودم روی always on هستش؟

این رو نمی دونم ، چه طوری باید بفهمم ؟

شما دستی IP روی سیستم ست می کنید؟

نه

در ضمن من الان یکسال دارم از ADSL و همین مودم استفاده میکنم و تا حالا همچین مشکلی نداشتم ولی الان دو هفته ای میشه این مشکل رو دارم .

شرکت سرویس دهنده اینترنت من از ساعت 6 عصر تا 7 صبح سرعت اشتراکش رو دو برابر میکنه یعنی 64 من میشه 128 و این مشکل هم توی همین فاصله زمانی اتفاق می افته . می خوام بدونم مشکل از مودممه یا از سرویس دهنده ؟

ali6803
04-03-2010, 17:43

2 ماه بعد !!!!!!!!!!!!!!!!:19::19::19::19:!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Amin.M.1986
04-03-2010, 17:50
sghسلام دوستان من میخوام از پارس آنلاین سرویس بگیرم و تو سایتش زده که چه مودم هایی رو پشتیبانی میکنه اما من نمیدونم کدوم بهتره و قیمت اونا چنده و تفاوتشون تو چیه.. اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم

دوستان من واسه پروژم شدیدا به adsl نیاز دارم و وقتم هم کمه:41:

Electronic-Arts
04-03-2010, 18:47
هر مودمی که خودت خواستی بخر اینم که میگن ساپورت نمیکنه چرته اگر هم خواستی از مودم هایی که خودشون پیشنهاد دادن بخری از خودشون نگیر همونو از بازار بگیر ارزون تر هست

Grand
04-03-2010, 19:19
من قبلاً یک مودم سمفونی داشتم که باهاش کانکت میشدم و هیچ مشکلی باهاش نداشتم. الان میخوام مودم SMC رو کانفینگ کنم اما وقتی با کابل شبکه به سیستم وصلش میکنم علامت شبکه کنار ساعت ویندوز که دوتا کامپیوتر کنار هم هست به صورت یک علامت اخطار زرد رنگ در میاد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و نمیتونم با کانفینگش کنم و همش اینترنت اکسپلورر اخطار میده که همچین صفحه‎ای وجود نداره!
یک دفعه هم مودم رو ریست کردم اما درست نشد!
میگید چه کار کنم؟!

سوال ما سخت بود؟!

Electronic-Arts
04-03-2010, 19:27
سوال ما سخت بود؟!
احتمالا لینک نداری

A.F.S.H.I.N
04-03-2010, 22:50
سلام من یه مودم dlink 2640u دارم که راحت با کانکشن brigde به اینترنت وصل میشم
امروز یه لپ تاپ دل گرفتم و قتی می خوام باش به وایر لس مودم وصل شم وایر لس رو پیدا می کنه ولی تو اینترنت نمیره هیچ صفحه ای هم باز نمیکنه
ویندوزم هم سون هست لطفا یه توضیح کامل بدید از اول تا اخرش چون زیاد از تنظیماتش سر در نمیارم

اقا لطفا یکی منو راهنمایی کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

a6l3i
04-03-2010, 23:18
سلام

سوال ما سخت بود؟!
وارد 192.168.1.1 میتونی بشی؟ مودم خط رو شناخته و وصل شده؟

--------------------

نیازهاتون رو بگی بهتر میشه راهنمائی کرد:
1- هزینه ؟
2- وایرلس یا فقط LAN باشه؟ ( مودم های بدون وایرلس که 4تا LAN دارن حدود 40 و وایرلس دار حدود 70 تومنه).

Grand
04-03-2010, 23:55
احتمالا لینک نداری

راه چاره چیه؟

سلام

نه نمیشه وارد 192.168.1.1 یا هر IP دیگه‎ای شد! پیغام میاد که همچین صفحه‎ای وجود نداره! آره مودم خط رو شناخته، چراغ SYIC روشن می‎مونه.

mazash
05-03-2010, 00:00

[/QUOTE]

سلام

نه آقا منم این مشکل رو دارم،به هیچ طریقی نمیشه وارد صفحه کانفیگ شد.نمیدونم ایراد ازکجاست؟
تمام اینترنت رو زیرو رو کردم ولی پستهایی دیدم که این مشکل رو داشتند و جواب نگرفته بودن،حتی فرومای انگلیسی رو هم نیگا کردم ولی راهکارهاشون جواب نداد:41:
من الان بدون هیچ مشکلی دارم از مودمم که ایسوس 602 هست استفاده میکنم.فقط میخواستم تنظیمات کانفیگ رو ببینم که نمیشه.
جلوی ipv4 default getway خالی هست و هیچی نوشته نشده.توفروم انگلیسی نوشته بود آی پی نوشته شده جبوی این برا کانفیگ کردن هست.
فکرکنم کامل توضیح دادم،مشکل فایروال هم نیست، همه رو چک کردم.
یه استاد شبکه میخاد این مشکل رو حل کنه.

یا حق

Electronic-Arts
05-03-2010, 01:07
راه چاره چیه؟
نه نمیشه وارد 192.168.1.1 یا هر IP دیگه‎ای شد! پیغام میاد که همچین صفحه‎ای وجود نداره! آره مودم خط رو شناخته، چراغ SYIC روشن می‎مونه.
1-قبلا با تنظیمات مودم ور نرفتی؟ احتمالا آدرس رو عوض کردی یا عوض شده
2-چراغ لینک یا ADSL ثابته؟ چشمک نمیزنه؟

naz_toto
05-03-2010, 02:25
سلام
خوب معلومه که تو تنظیمات مشکلی نیست. یا مودم مشکل داره یا نویز خط بالا رفته و مودم در برابرش کم میآره.
1- اگه تونستی مودم رو ببر پیش یکی از دوستان و تستش کن.( یا شرکت)
2- Splitter چی گذاشتی؟ تونستی عوضش کن.
3- مودمت چند سالشه؟ !!

والا این مودم اسپیلیتر سر راهش نمیخواد داخل خود مودم اسپیلیتر داره
البته مودم 4 یا حدود 5 سالش هست و مدام هم روشن بوده .

کسی نبود کمک کنه .

در ضمن یه مودم smc فعلا امانت گرفتم . با این مودم دیگه دیسکانکت نمیشم ولی تقریبا به همون تناوب که دیسکانکت مشد باید صفحات رو رفرش کنم تا یه صفحه رو بیاره .
مثلا برای آوردن این صفحه 5 بار رفرش کردم تا آورد .

roteal2007
05-03-2010, 12:21
کسی میدونه تو سایت پارس آنلاین وقتی درخواست اشتراک adsl بدی (برای جایی که فعال نباشه) آیا رسیدگی میکنن؟؟؟

Electronic-Arts
05-03-2010, 12:35
کسی میدونه تو سایت پارس آنلاین وقتی درخواست اشتراک adsl بدی (برای جایی که فعال نباشه) آیا رسیدگی میکنن؟؟؟
فعال نباشه یعنی چی؟ یعنی مرکز مخابراتی رو ساپورت نمیکنن؟ اگر در آینده اون جا راه اندازی میشه احتمالا میری تو رزرو اگر هم نه که هیچی

Grand
05-03-2010, 13:46
1-قبلا با تنظیمات مودم ور نرفتی؟ احتمالا آدرس رو عوض کردی یا عوض شده
2-چراغ لینک یا ADSL ثابته؟ چشمک نمیزنه؟

نه ور نرفتم. مودم رو ریست هم کردم اما فرقی نکرد!
آره چراغ ADSL روشنه.
مگه نباید وقتی مودم رو به کامپیوتر وصل میکنیم سریع به هم کانکنت بشن؟! چرا این مودم کانکت نمیشه!!!

mazash
05-03-2010, 13:58

سلام

نه آقا منم این مشکل رو دارم،به هیچ طریقی نمیشه وارد صفحه کانفیگ شد.نمیدونم ایراد ازکجاست؟
تمام اینترنت رو زیرو رو کردم ولی پستهایی دیدم که این مشکل رو داشتند و جواب نگرفته بودن،حتی فرومای انگلیسی رو هم نیگا کردم ولی راهکارهاشون جواب نداد:41:
من الان بدون هیچ مشکلی دارم از مودمم که ایسوس 602 هست استفاده میکنم.فقط میخواستم تنظیمات کانفیگ رو ببینم که نمیشه.
جلوی ipv4 default getway خالی هست و هیچی نوشته نشده.توفروم انگلیسی نوشته بود آی پی نوشته شده جبوی این برا کانفیگ کردن هست.

یا حق[/QUOTE]
جواب منم بدید ثواب داره.شاید هم کسی وارد نیست

Electronic-Arts
05-03-2010, 14:30
سلام

یا حق
جواب منم بدید ثواب داره.شاید هم کسی وارد نیست

نه ور نرفتم. مودم رو ریست هم کردم اما فرقی نکرد!
آره چراغ ADSL روشنه.
مگه نباید وقتی مودم رو به کامپیوتر وصل میکنیم سریع به هم کانکنت بشن؟! چرا این مودم کانکت نمیشه!!!
برو تو properties لن کامپیوترIPV4 رو پراپرتیز رو بزن ببین تو اون DNS ها و IP ها چی نوشته

mazash
05-03-2010, 14:36
برو تو properties لن کامپیوترIPV4 رو پراپرتیز رو بزن ببین تو اون DNS ها و IP ها چی نوشته
2 آی پی هست قبلا چک کرده بودم، الان هم چک کردم.جواب نداد.

Grand
05-03-2010, 15:02
درست شد!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا چیکار کردم درست شد، دگمه ریست رو حدود 10 ثانیه گرفتم و بعد که ولش کردم مودم رو شناخت! منم با آی پی 192.168.2.1 وارد تنظیمات مودم شدم. به همین راحتی :)

الانم که این پست رو میگذارم با مودم SMC کانکت شدم. :46:

roteal2007
05-03-2010, 16:14
فعال نباشه یعنی چی؟ یعنی مرکز مخابراتی رو ساپورت نمیکنن؟ اگر در آینده اون جا راه اندازی میشه احتمالا میری تو رزرو اگر هم نه که هیچی

پیش شماره ی من 520 هست در حالی که توی سایت نوشته فعاله اما وقتی میرم نمایندگی پارس آنلاین که توی شهرمونه میگه نه سرویس واسه پیش شمارتون فعال نیست به 2تا isp دیگه هم رفتم اونا هم همینو میگن.:41:

Sport Samand
05-03-2010, 20:34
سلام دوستان،من یه مشکلی دارم،امروز یه مودم BILLION مدل Wireless G خریدم که 4 تا lan داره و وایرلس هست،این مودم رو برای این خریدم تا بتونم لپ تاب رو هم به اینترنت وصل کنم از طریق وایرلس!

مشکل من اینه که وقتی Config می کنم رو حالت Bridge به راحتی به نت وصل میشه،ولی رو حالت PPPoE هر کاریش کردم به هیچ صراطی مستقیم نیست و به نت وصل نمیشه،دیگه دارم دیونه میشم،4 ساعت وقتم رو گرفت هر راهی بود امتحان کردم،به نظرتون مشکل از چیه و چطور باید حلش کنم؟

اینم بگم که مودم قبلیم یه مدل چینی به نام هائووی بود که به راحتی با PPPoE و Bridge به نت وصل میشد و هیچ مشکلی نداشت،تنها عیبش این بود که وایرلس نداشت!

دوستان خواهشا هر کی چیزی می دونه راهنمایی کنه،این پشتیبانی های فناوا که هیچی بلد نیستن.:11:

$*BEHNAM*$
05-03-2010, 23:09
دوستان من یک مشکل دارم با مودم TP-Link TD-8811!
مشکل اینه که بعضی وقت ها اینترنت از کار میوفته! یعنی به اینترنت وصل هست ولی کاری نمیکنه! به سایتی باز میکنه نه دانلود میکنه! باید 1 بار ریبوت کنم مودم رو تا درست بشه! بعضی وقت ها 10 15 ساعت بدون مشکل کار میکنه ولی بعضی وقت ها هر 5 دقیقه یکبار اینطوری میشه!
و اینکه فقط وقتی دانلود میکنم اینطوری میشه و زمان UP کردن و وبگردی مشکلی نیست.

در ضمن من الان یکسال دارم از ADSL و همین مودم استفاده میکنم و تا حالا همچین مشکلی نداشتم ولی الان دو هفته ای میشه این مشکل رو دارم .

شرکت سرویس دهنده اینترنت من از ساعت 6 عصر تا 7 صبح سرعت اشتراکش رو دو برابر میکنه یعنی 64 من میشه 128 و این مشکل هم توی همین فاصله زمانی اتفاق می افته . می خوام بدونم مشکل از مودممه یا از سرویس دهنده ؟

کسی نتونست به من کمک کنه ؟
اگه فریم ویر رو آپدیت کنم درست میشه؟

ali.poorbazargan
06-03-2010, 11:06
سلام دوستان.من یه adsl از شرکت صبانت گرفتم.مودمم Tp Link 8811 هست و همه چی کاملا درسته، ولی با اینکه سر راه گوشی اسپلیتر گذاشتم ( اسپلیتر فابریک مودم) بازم وقتی مودم روشن باشه صدای خش خشه نسبتا زیادی توی گوشی میاد.مشکل از چه چیزایی میتونه باشه؟ کابل،اسپلیتر گوشی یا ...؟
لطفا منو راهنمایی کنید.
دوستان دیگه ای هم که با اسپلیتر این مودم مشکل داشتن یا دارن هم نظر بدن ممنون میشم.

Mahdi.p30
06-03-2010, 11:50
سلام دوستان.من یه adsl از شرکت صبانت گرفتم.مودمم Tp Link 8811 هست و همه چی کاملا درسته، ولی با اینکه سر راه گوشی اسپلیتر گذاشتم ( اسپلیتر فابریک مودم) بازم وقتی مودم روشن باشه صدای خش خشه نسبتا زیادی توی گوشی میاد.مشکل از چه چیزایی میتونه باشه؟ کابل،اسپلیتر گوشی یا ...؟
لطفا منو راهنمایی کنید.
دوستان دیگه ای هم که با اسپلیتر این مودم مشکل داشتن یا دارن هم نظر بدن ممنون میشم.
در این مورد ، من چند صفحه پیش یه پستی دادم:

اگه هر تلفن و مودمتون مستقیم به پریز تلفن وصل هست ، برای هر تلفن جداگانه باید یک اسپلیتر بذارید!
اگه از پریز یکی از تلفن ها ، سیم به طرف مودم میکشید ، باید اسپلیتر از یک طرف مستقیم به پریز و از طرف دیگه به تلفن و مودم در قسمتهای مخصوص خودش ، ضمنا برای هر گوشی تلفن دیگه ای هم که روی خطه باید یه اسپلیتر جداگانه بگیرید!
همین!

man7tomani
06-03-2010, 17:56
سلام دوستان
یک راهنمایی لازم دارم
بین tp-link w8901g
و
d-link dsl-2640t
کدوم رو بگیرم؟
ایا این دو خیلی از نظر کیفیت کاری و ساپورت وایرلس از asuse WL-600g کمتر هستند؟بین این سه تا یه مقایسه ی کوچیک میخوام که کدوم رو بگیرم و اینکه فرق این دو با 600g خیلی زیاده؟یعنی اصلا ارزش نداره که یکی از آن دو رو بگیرم؟و اگه بخوام بگیرم کدو.م یکی رو؟

هشت بهشت
06-03-2010, 20:04
سلام .

1- چراغ adsl و lan رو شنه . درایور مودم را نمیتونم نصب کنم ( مودم tp-link 8817 ) . یعنی موقع نصب با این خطا مواجه میشم : pleas plugin adsl usb router now
چند بار هم ریست کردم مودم را
2 - با اکسپلورر نمیتونم وارد 192.168.1.1 بشم .
3- کانکشن broadband ساختم . کانکت شدم اما صفحات اینترنت باز نمیشه .

چکار کنم ؟

man7tomani
06-03-2010, 20:47
سلام دوستان
یک راهنمایی لازم دارم
بین tp-link w8901g
و
d-link dsl-2640t
کدوم رو بگیرم؟
ایا این دو خیلی از نظر کیفیت کاری و ساپورت وایرلس از asuse WL-600g کمتر هستند؟بین این سه تا یه مقایسه ی کوچیک میخوام که کدوم رو بگیرم و اینکه فرق این دو با 600g خیلی زیاده؟یعنی اصلا ارزش نداره که یکی از آن دو رو بگیرم؟و اگه بخوام بگیرم کدو.م یکی رو؟
آقایون خیلی عجله ایی هست
کسی نمیتونه کمکی کنه؟!

capitan black
07-03-2010, 00:54
دوستان من فریم ور مودم smc مدل 7401BRA رو میخام...ورژن خودش 1.13 هستش..ورژن بالاتر رو میخوام..مرسی

vahid_203
07-03-2010, 11:26
سلام بچه ها
من یه مودم alfex وایرلس خریدم ...

از پورت lan با کابل شبکه وصل کردم به pc و قشنگ داره کار میکنه
ولی وقتی لپ تاپ رو میخوام با وایرلس کانکت کنم pin cod میخواد .. چیکار کنم .. این چیه ؟ تو دفترچه هم چیزی نیست

ممنون میشم زود کمک کنید .. بدجوری گیر کردم

man7tomani
07-03-2010, 11:45
اینجا کسی نیست جواب بده؟

سلام دوستان
یک راهنمایی لازم دارم
بین tp-link w8901g
و
d-link dsl-2640t
کدوم رو بگیرم؟

a6l3i
07-03-2010, 20:38
سلام

سلام دوستان
یک راهنمایی لازم دارم
بین tp-link w8901g
و
d-link dsl-2640t
کدوم رو بگیرم؟

من با D-Link کار نکردم ولی یه سال و نیمه wl-600g دارم . اکثراً هم روشنه مگر اینکه بریم سفر . چون مودم طبقه بالاست و اگه خودم نباشم کسی نمیآد بالا خاموشش کنه!! از پورت USB اش هم مخصوصا واسه به اشتراک گذاری پرینتر تو خونه (بین 2 تا PC و سه تا لپ تاپ) خیلی استفاده میکنم.

من هم وسواس خیلی زیادی داشتم و بین Asus و D-link و Linksys l مونده بودم. ولی هر چند به شبکه کردن مسلط هستم و تا حالا مشکلی نداشتم ولی حوصله کل کل کردن با ISP ها رو نداشتم . واس همین Asus گرفتم که خیالم راحت باشه . برد همه اینها یکیه و تو سرعت هم به لطف عزیزان هیچ مودمی کم نمیآره . همونطور که تو اتوبان همت تهران ، تو اوج شلوغی BMW و ژیان با یه سرعت پیش میرن. فقط امکاناته که تعیین کننده هستش.

من هنوز هم بخوام بگیرم Asus میگیرم. (این به معنای بد بودن بقیه نیست ، چون هیچ ISP ای بی خودی بهخش گیر نمیده).

------------------------

سلام بچه ها
من یه مودم alfex وایرلس خریدم ...

از پورت lan با کابل شبکه وصل کردم به pc و قشنگ داره کار میکنه
ولی وقتی لپ تاپ رو میخوام با وایرلس کانکت کنم pin cod میخواد .. چیکار کنم .. این چیه ؟ تو دفترچه هم چیزی نیست

ممنون میشم زود کمک کنید .. بدجوری گیر کردم

مبارکه ، خوب رو شبکه وایرلس پسورد گذاشتی ، باید پسور 5 یا 13 کاراکتری ای که تعیین کردی رو بدی. برو تو تنظیمات 192.168.1.1 و تو قسمت WAN بخش Security ببین پسور وایرلس فعاله؟
نتونستی ، مدل مودم رو بگو واست تو راهنماش ببینم.

goodigood
08-03-2010, 11:33
دوستان فرق بین LAN و USB چیه؟
من کامپیوترم LAN نداره:2: شنیدم که USB هم خیلی دردسر داره به همین خاطر میخوام کارت شبکه بگیرم.
ازرشش رو داره یا با همون USB وصل کنم.
ممنون:20:

a6l3i
08-03-2010, 13:02
دوستان فرق بین LAN و USB چیه؟
من کامپیوترم LAN نداره:2: شنیدم که USB هم خیلی دردسر داره به همین خاطر میخوام کارت شبکه بگیرم.
ازرشش رو داره یا با همون USB وصل کنم.
ممنون:20:

LAN یه نوع ارتبط بین کامپیوترها توسط کابل هستش که سیستم ها رو بهم شبکه می کنه . ولی USB برای وصل کردن دستگاه های جانبی به سیستم استفاده میشه.

با توجه به ارزون شدن کارت های شبکه الان به راحتی میتونی یه کارت شبکه خوب (مثل D-link) رو در حدود 10 تا 12 تومن بخری:

حتما کارت شبکه بگیر و موقع خرید مودم (اگه میخوای بخری) هم بی خیال USB دار شو . چون برای تعریف کردن مودم ای که با USB وصل شده باید درایور رو نصب کنی تا یه شیکه مجازی ساخته بشه. در حالیکه اگه مودم رو با LAN وصل کنی ، هیچ تعریفی لازم نیست و تنها باید مودم رو تنظیم کنی.

nikaan
08-03-2010, 14:41
سلام

من چند وقت پیش مودم WAG54G2 - linksys رو برای دوستم خریدم

حالا خودم هم می خوام یه مودم اکسس پوینت دار هم برای خودم بخرم بین مدل یالا و مدل asus am 604 g موندم کدوم رو بگیرم

حالا اگر میشه مزایا و معایبشون رو نسبت به هم بگید+قیمت

در ضمن گفته میشه که مدل ایسوس قابلیت تعیین میزان پهنای باند رو برای کاربران متصل بهش داره ویه جای دیگه توی همین تاپیک(اگر اشتباه نکرده باشم) خوندم که مدل لینک سیس هم این قابلیت رو داره با نام user restrict
آیا این موضوع صحت داره؟

کلا کدوم رو پیشنهاد می دین؟

مرسی

Amir_Niknam
08-03-2010, 16:15
دوستان من يك TP-Link w8920G گرفتم و تو دفتر نصب كردم اينترنت دفتر رو از مخابرات گرفتم وقتي از bridge استفاده ميكنم مشكلي ندارم اما نميتونم تنظيمات pppoe رو روش انجام بدم دارم ديوانه ميشم اگه ميشه كمك كنيد
اين فايل راهنماش :

من بدون مشكل با مودم level1 براي دوستم نصب كردم اما با اين نميشه
تنظيمات مخابرات
vpi=0 vci=35
DHCP =Disable
dns:217.218.127.106
LLC
يك سي دي نصب هم داره كه هنگاميكه ميخواين نصب كنيد در قسمت چك كردن مشخصات شبكه گير ميكنه و جلو نميره
از همه دوستان كمك ميخوام مخصوصا كسائيكه اين مودم رو تهيه كردند
ممنون

matarsaak
08-03-2010, 16:43
قبلا با کمک دوستان همین بخش تونسه بودم سرویس ADSL رو تنظیم کنم
حالا یه درخواست دیگه داشتم (شرمنده خودمونی مینویسم)
یکی از همسایه های ما ظاهرا وایرلس داره
من با لپ تاپ دوستم متوجه شدم بعد روش کلیک کردیم پسورد خواست 12345 رو زدیم دیدیم درسته
با گوشیم هم تست کردم بازم کار میکنه
الان میخوام یه مودمی یا کارت شبکه یا یه چیزی بخرم که بتونم با PC خودم هم از این وایرلس استفاده کنم
دوستان یه راهنمایی میکنید؟ارزون قیمت میخوام.
در ضمن از ویندوز سون استفاده میکنم و ظاهرا تنظیماتی نمی خواد درسته؟
با تشکر

mohsen_gh1991
08-03-2010, 17:48
سلام
امروز برام adsl رو نصب کردن.روی حالت معمولی(کانکشن) نشد و به اجبار روی حالت اتومات قرار دادن مدمم هم مدل TP-link TD-8610/TD-8810 هست. میخواستم بدونم اگه ویندوزم رو عوض کنم دوباره چطوری باید مودم رو نصب کنم و در حالت اتومات قرار بدم؟ کسی که برای نصب یه دستوری توی cmd (داس) نوشت که اتومات شد.میخوام بدونم اون چی بود.

naz_toto
08-03-2010, 23:09
یه سوال دارم
یکی از دوستام یه مودم وایرلس smc داره میخاد روی وایرلسش پسورد بزاره که هرکسی نتونه باش کانکت بشه.
چی کارش باید بکنه؟

a6l3i
09-03-2010, 00:31
سلام دوستان

سلام

من چند وقت پیش مودم WAG54G2 - linksys رو برای دوستم خریدم

حالا خودم هم می خوام یه مودم اکسس پوینت دار هم برای خودم بخرم بین مدل یالا و مدل asus am 604 g موندم کدوم رو بگیرم

حالا اگر میشه مزایا و معایبشون رو نسبت به هم بگید+قیمت

در ضمن گفته میشه که مدل ایسوس قابلیت تعیین میزان پهنای باند رو برای کاربران متصل بهش داره ویه جای دیگه توی همین تاپیک(اگر اشتباه نکرده باشم) خوندم که مدل لینک سیس هم این قابلیت رو داره با نام user restrict
آیا این موضوع صحت داره؟

کلا کدوم رو پیشنهاد می دین؟

مرسی
- من تو این 5 سال از ASUS خیر دیدم. هم تو مدل USB دار قبلیم (که هنوز هم سالمه) و هم با همین wl-600g خوش رکاب که شبانه روز روشنه!
- در مورد پهنای باند ، Firmware مودم های خونگی که شامل دو مدل بالا هم میشه ، قابلیت تعیین مقدار دلخواه پهنای باند رو نمیده. ولی تو بعضی ّFirmware ها (مثل ورژن 3 ایسوس) میشه برای کاربرها اولویت تعیین کرد ( High, Medium, Low, Block ) که در این صورت میزان ترافیک رو میشه تا حدی محدود کرد.

-------------------------------

دوستان من يك TP-Link w8920G گرفتم و تو دفتر نصب كردم اينترنت دفتر رو از مخابرات گرفتم وقتي از bridge استفاده ميكنم مشكلي ندارم اما نميتونم تنظيمات pppoe رو روش انجام بدم دارم ديوانه ميشم اگه ميشه كمك كنيد
اين فايل راهنماش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن بدون مشكل با مودم level1 براي دوستم نصب كردم اما با اين نميشه
تنظيمات مخابرات
vpi=0 vci=35
DHCP =Disable
dns:217.218.127.106
LLC
يك سي دي نصب هم داره كه هنگاميكه ميخواين نصب كنيد در قسمت چك كردن مشخصات شبكه گير ميكنه و جلو نميره
از همه دوستان كمك ميخوام مخصوصا كسائيكه اين مودم رو تهيه كردند
ممنون
همه چیز رو بذار رو اتومات و خودت مقادیر رو تعیین نکن. این جوری مودم و سیستم خودشون هم رو پیدا میکنن. من چند ساله با یه مودم به 3تا لپ تاپ و 2تا دسکتاپ خونه بدون هیچ دردسری اینترنت share میکنم. تازه به این ها 3تا موبایل رو هم اضاقه کن!
تو ( Internet Protocol (TCP/IP هم IP و هم DNS رو اتومات کن. ببین جواب می گیری؟

موفق باشید . . .

هشت بهشت
09-03-2010, 00:39
سلام .

1- چراغ adsl و lan رو شنه . درایور مودم را نمیتونم نصب کنم ( مودم tp-link 8817 ) . یعنی موقع نصب با این خطا مواجه میشم : pleas plugin adsl usb router now
چند بار هم ریست کردم مودم را
2 - با اکسپلورر نمیتونم وارد 192.168.1.1 بشم .
3- کانکشن broadband ساختم . کانکت شدم اما صفحات اینترنت باز نمیشه .

چکار کنم ؟

آقا یکی جواب من رو هم بده :19:

a6l3i
09-03-2010, 01:14
سلام 2باره ،
خدا بده برکت ، دوستان چه سریع پست میزنن ، هنوز 2تارو جواب نداده ، 3تا دیگه میآد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبلا با کمک دوستان همین بخش تونسه بودم سرویس ADSL رو تنظیم کنم
حالا یه درخواست دیگه داشتم (شرمنده خودمونی مینویسم)
یکی از همسایه های ما ظاهرا وایرلس داره
من با لپ تاپ دوستم متوجه شدم بعد روش کلیک کردیم پسورد خواست 12345 رو زدیم دیدیم درسته
با گوشیم هم تست کردم بازم کار میکنه
الان میخوام یه مودمی یا کارت شبکه یا یه چیزی بخرم که بتونم با PC خودم هم از این وایرلس استفاده کنم
دوستان یه راهنمایی میکنید؟ارزون قیمت میخوام.
در ضمن از ویندوز سون استفاده میکنم و ظاهرا تنظیماتی نمی خواد درسته؟
با تشکر
خدایا مارا عفو بفرما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ما نیت مون خیره .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . به این همسایه محترم تون بگین بره تو بخش امنیت FBI کار کنه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما برای این کار با مودم نمی تونید وصل شید . چون مودم خودش Accesspoint هستش.
این رو یه نگاه بندازین ، سوالی موند در خدمتیم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید-------------------------------------

سلام
امروز برام adsl رو نصب کردن.روی حالت معمولی(کانکشن) نشد و به اجبار روی حالت اتومات قرار دادن مدمم هم مدل TP-link TD-8610/TD-8810 هست. میخواستم بدونم اگه ویندوزم رو عوض کنم دوباره چطوری باید مودم رو نصب کنم و در حالت اتومات قرار بدم؟ کسی که برای نصب یه دستوری توی cmd (داس) نوشت که اتومات شد.میخوام بدونم اون چی بود.
مبارکه . . . تنظیمات اتصال به شبکه تو مودم ذخیره میشه . شما حتی اگه مودم رو ببرین یه جای دیگه از خونه و به یه سیستم دیگه هم وصلش کنین ، باز هم طبق روال عادی به نت وصل میشه و شبکه رو برقرار میکنه. شما فقط LAN رو جدا کن ، همه چیز حله ). و بعد از نصب ویندوز ، LAN رو وصل کن و والسلام . . .

------------------------------------

یه سوال دارم
یکی از دوستام یه مودم وایرلس smc داره میخاد روی وایرلسش پسورد بزاره که هرکسی نتونه باش کانکت بشه.
چی کارش باید بکنه؟

نکنه دوست شما همسایه ی دوستمون matarsaak هستش !!!!
مدل مودم رو دقیق بگی ، میتونم از روی Manual دقیق تر بگم. ولی عموماً تو تنظیمات مودم (192.168.1.1) تو قسمت WAN و زیر شاخه ی Security هستش.

sherlock_Holmes
09-03-2010, 01:20
دوستان از بین این 680 صفحه من کجا رو باید بخونم که بدونم چطور باید adsl رو تنظیم کنم؟ منظورم از ابتدا هست..
لینکشو میخوام..

کارهای رانژه و اینها انجام شده فقط نصب adsl مونده که میخوام خودم انجام بدم..
مودمم هم tp-link وایرلس هست..

ممنون..

Grand
09-03-2010, 14:13
من توی خونه دوتا مودم ADSL دارم. اما زمانی که دارم از یکیشون استفاده میکنم، مودم دیگه از کار میفته! (چراغ Sync مودم دوم خاموش میشه!). حالا باید چیکار کنم؟

man7tomani
09-03-2010, 17:32
دوستان نظرتون در مورد Asus DSL-G31 چیه؟
امروز رفتم wl-600g بگریم گفتن که اصلا دیگه نیست و ... از این حرفا.بعد اینو بهم داد
نظرتون چیه؟98 تومن گرفتم
بگید اگه خوب نیست پس بدم

naz_toto
09-03-2010, 18:41
یه سوال دارم
چی کارش باید بکنه؟

نکنه دوست شما همسایه ی دوستمون matarsaak هستش !!!!
مدل مودم رو دقیق بگی ، میتونم از روی Manual دقیق تر بگم. ولی عموماً تو تنظیمات مودم (192.168.1.1) تو قسمت WAN و زیر شاخه ی Security هستش.
مدل مودمش SMC7904WBRA4 هست. تو قسمت تنظیمات در قسمت wlan و بخش security هست ولی اینکه گزینه هاش چه طوری باید تنظیم بشه رو نمیدونم . همین طور ip و port که برای پسورد گذاشتن میخواد .

تنظیمات تو کامپیوتر رو هم بگید لطفا

اینم عکسش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fa13
09-03-2010, 18:44
دوستان از بین این 680 صفحه من کجا رو باید بخونم که بدونم چطور باید adsl رو تنظیم کنم؟ منظورم از ابتدا هست..
لینکشو میخوام..

کارهای رانژه و اینها انجام شده فقط نصب adsl مونده که میخوام خودم انجام بدم..
مودمم هم tp-link وایرلس هست..

ممنون..
تو manual خود مودم هست اگر نبود این رو یه نگاه بنداز ببین کارت راه میوفته

saeed774
09-03-2010, 20:02
آقا یکی جواب من رو هم بده :19:

عزيز دل شما درايو USB رو نصب ميکني در حاليکه با LAN وصل ميشي . اگه از LAN استفاده ميکني بايد از CD مادربرد درايور LAN رو نصب کني . در غير اينصورت پورت USB رو به مودم و سيستم وصل کني همه چيز حله .

man7tomani
09-03-2010, 20:41
امروز رفتم wl-600g بگریم گفتن که اصلا دیگه نیست و ... از این حرفا.بعد اینو بهم داد
نظرتون چیه؟98 تومن گرفتم
بگید اگه خوب نیست پس بدم
دوستان لطفا سریع تر جواب بدند

man7tomani
10-03-2010, 00:17
کسی نیست جواب بده؟

نظرتون چیه؟98 تومن گرفتم
بگید اگه خوب نیست پس بدم

sherlock_Holmes
10-03-2010, 00:30
تو manual خود مودم هست اگر نبود این رو یه نگاه بنداز ببین کارت راه میوفته

ممنون دوست عزیز... خیلی عالی بود..

اما این برای مودم وایرلس یا کلا دو سه تا سیستم هم همینطور عمل میکنه؟

Amir_Niknam
10-03-2010, 01:52
همه چیز رو بذار رو اتومات و خودت مقادیر رو تعیین نکن. این جوری مودم و سیستم خودشون هم رو پیدا میکنن. من چند ساله با یه مودم به 3تا لپ تاپ و 2تا دسکتاپ خونه بدون هیچ دردسری اینترنت share میکنم. تازه به این ها 3تا موبایل رو هم اضاقه کن!
تو ( Internet Protocol (TCP/IP هم IP و هم DNS رو اتومات کن. ببین جواب می گیری؟

نه نميشه
لطفا يك نفر بالاخره بگه tp-link w8920g رو با تنظيمات مخابرات چه جوري براي pppoe كانفيگ كنم ؟!...

man7tomani
10-03-2010, 07:58
نظرتون چیه؟98 تومن گرفتم
بگید اگه خوب نیست پس بدم
دوستان کسی نیست کمکی کنه؟

roteal2007
10-03-2010, 11:30
بچه ها خط خونمون بر پایه فیبر نوری هست و هیچ شرکتی واسه adsl پوشش نمیده به جز مخابرات که گفته فعلا نرم افزارمون خراب شده و معلوم نیست کی درست بشه.
چرا اینطوریه؟!

hamed-sos
10-03-2010, 11:45
آیا تنظیماتی برای بهینه تر شدن dsl-200 در ویندوز7 وجود دارد؟
با تشکر

chel
10-03-2010, 12:59
سلام
می شه لطفا یه نفر توضیح بده که فرق مودمی که 4 پورت داره با مودمی که 1 یا 2 پورت داره چیه؟
ممنون

Life24
10-03-2010, 13:55
بچه ها من زاکسل هست مودمم
فکر نکن مربطی به مودم داره
ولی مثلا روزی یک بار
یا هفته ای یک بار لینک مودم قطع مسیشه
بعد من از موبایل یک زنگ میزنم خونه
این چشمک زنش روشن میشه و ثابت میشه میتونم کار کنم
جریان چیه؟

Grand
10-03-2010, 16:07
من توی خونه دوتا مودم ADSL دارم. اما زمانی که دارم از یکیشون استفاده میکنم، مودم دیگه از کار میفته! (چراغ Sync مودم دوم خاموش میشه!). حالا باید چیکار کنم؟

سوال ما سخت بود؟!

sei_pm
10-03-2010, 18:45
سوال ما سخت بود؟!

شما هیچ کاری نمی تونی بکنی مثل این میمونه از یک خط بخوای هم زمان با دوتا مودم دایال آپ اینکار رو انجام بدی.

*QWERT*
10-03-2010, 18:46
دوستان یی سوال:
اگه من برم مودم وایرلس بخرم،فقط pc رو ساپورت میکنه یا کلا مثل یه access point عمل میکنه و میشه مثلا با موبایل یا لپ تاپ هم به اینترنت وصل شد؟؟

be GREEN

as_as_133
10-03-2010, 19:54
سلام دوستان

Asus WL-600g در بازار موجود هست؟ قیمت؟

چند پست قبل گفته شد که پیدا نمی شه، درسته؟

متشکر

sei_pm
10-03-2010, 20:12
دوستان یی سوال:
اگه من برم مودم وایرلس بخرم،فقط pc رو ساپورت میکنه یا کلا مثل یه access point عمل میکنه و میشه مثلا با موبایل یا لپ تاپ هم به اینترنت وصل شد؟؟

be GREEN

هم pc و هم هرچی وایرلس باشه مثل موبایل و ....

pedram_sad
10-03-2010, 20:44
دوستان یکی از دوستانم یک مودم adsl با مارک zyxel داره از اینا که شاتل میده
این رو میخواد به یک Access point ول کنه از یک مودم wirless
که access point اونم هم tp-link هست

کسی میدونی چطور باید این کار رو کنه ؟
تنظیماتش ؟

*QWERT*
10-03-2010, 20:45
یه سوال دیگه:
pc که وایرلس نداره،داره؟؟

sei_pm
10-03-2010, 21:20
یه سوال دیگه:
pc که وایرلس نداره،داره؟؟

نه ولی میتونی کارت شبکه وایرلس بگیری از 25 تا 95 هزار تومان وگرنه با همون کابل شبکه به مودم وصل میشه.

my comi
10-03-2010, 21:30
سلام دوستان

Asus WL-600g در بازار موجود هست؟ قیمت؟

چند پست قبل گفته شد که پیدا نمی شه، درسته؟

متشکر

سلام
من خیلی دنبالش بودم و فقط یه جا پیدا کردم
بازار رضا ، مغازه شبکه هوشمند ، قیمت 105 تومن

vanish
11-03-2010, 11:20
دوستان من یه مودمه TP-link 8811 دارم و ورژنش 2.3 هست اما روی سایت تی پی لینک همچین ورژنی برای آپدیت دوجود نداره!!! چرا؟

sei_pm
11-03-2010, 11:49
سلام
من خیلی دنبالش بودم و فقط یه جا پیدا کردم
بازار رضا ، مغازه شبکه هوشمند ، قیمت 105 تومن

با این پول شما میتوانید Linksys - Wag120N رو بخرید که قیمتش 85 هست و سری N هست که بهتر از G هست.

Life24
11-03-2010, 12:49
ولی مثلا روزی یک بار
جریان چیه؟
??????????????????????????

fa13
13-03-2010, 13:06
دوستان این سوالات در حد ابتدایی منم جواب بدین
لازمه هر بار که با مودم کار ندارم خاموشش کنم ؟ چه طوری بهتره هی خاموش روشن کنم یا کلا روشن باشه ؟
وقتی کاری با اینترنت ندارم send/receive انجام میشه ؟ یعنی از اعتبارم کم میشه ؟
میدونم ابتداییه ولی خوب در این زمینه تازه کارم :31:

mefmef
13-03-2010, 14:24
دوستان چطور رو مودم پسورد سیو می کنند و چطور می شه این پسورد رو حذف کرد ؟

Electronic-Arts
13-03-2010, 15:15
ولی مثلا روزی یک بار
جریان چیه؟
احتمالا مربوط به نویز هست که تا زنگ میزنی لینک روشن میشه زنگ بزن به پشتیبانی بگو نویز رو چک کنن

---------- Post added at 03:15 PM ---------- Previous post was at 03:12 PM ----------

دوستان این سوالات در حد ابتدایی منم جواب بدین
لازمه هر بار که با مودم کار ندارم خاموشش کنم ؟ چه طوری بهتره هی خاموش روشن کنم یا کلا روشن باشه ؟
وقتی کاری با اینترنت ندارم send/receive انجام میشه ؟ یعنی از اعتبارم کم میشه ؟
میدونم ابتداییه ولی خوب در این زمینه تازه کارم :31:
اگر کانکشنت برینج هست که دیسکانکت میکنی ولی اگر PPPOE هست که باید خاموش روشن کنی

Bs_panzer
13-03-2010, 15:41
دوستان برای این که اینترنت رو وایرلس روی PSP و PS3 و اینا شیر کنم باید مدم وایرلس داشته باشم

با کارت شبکه وایرلس نمیسه ؟

Life24
13-03-2010, 18:53
احتمالا مربوط به نویز هست که تا زنگ میزنی لینک روشن میشه زنگ بزن به پشتیبانی بگو نویز رو چک کنن

---------- Post added at 03:15 PM ---------- Previous post was at 03:12 PM ----------

اگر کانکشنت برینج هست که دیسکانکت میکنی ولی اگر PPPOE هست که باید خاموش روشن کنی
داداش جریان چک کردن نویز چیه؟
اونها باید چک کنند؟

FeelGood
13-03-2010, 20:49
اونها باید چک کنند؟
بله زنگ بزن ISP قسمت فنی نویز روی خط رو وقتی مودم روشن هست و در حال استفاده هستی رو چک میکنن باید زیر 40 باشه.برای من 21 بود .ولی این مشکل که میگی فکر میکنم از مودم باشه.با یه مودم دیگه امتحان نکردی؟ 

mefmef
13-03-2010, 21:17
دوستان چطور رو مودم پسورد سیو می کنند و چطور می شه این پسورد رو حذف کرد ؟

ریز نوشتم دیده نمی شه یا اینکه کسی جوابی نداره ؟

Mahdi.p30
13-03-2010, 22:42
ریز نوشتم دیده نمی شه یا اینکه کسی جوابی نداره ؟
مدل مودمتون چیه؟؟

Electronic-Arts
13-03-2010, 22:50
اونها باید چک کنند؟
بله به پشتیبانی فنی زنگ میزنی میگی نویز رو چک کنین مال من حدود 25 هست که همینم مشکل سازه و در حال رفع نویز هستم تا ببینم چی میشه البته تو اکانت خودم مشکل ساز نیست ولی واسه شبانه سرعت خیلی میاد پایین

a6l3i
14-03-2010, 12:43
سلام

دوستان برای این که اینترنت رو وایرلس روی PSP و PS3 و اینا شیر کنم باید مدم وایرلس داشته باشم
با کارت شبکه وایرلس نمیسه ؟
برای این کار باید یه روتر ( Ruter ) داشته باشید تا یه شبکه wireless ایجاد کنه و اینترنت رو بین دستگاه ها Share کنه.
دو راه حل هست:
1- اگه مودم ADSL داری میتونی فقط یه AccessPoint وایرلس که روتر هم داره بخری و مودم رو با LAN بهش وصل کنی. اینحوری:

2- یه مودم wireless بگیری

هر دو تقریباً هم قیمت هستن. البته بستگی به حرفه ای بودن هم داره. من مودم وایرلس رو پیشنهاد میکنم . مخصوصا مودم هائی مثل Wl600g که میشه با یک کلیک تعیین کرد که از اینترنت واسه سرچ استفاده میکنی یا Game یا Video-Conferance یا ...؟ تا تنظیمات به بهترین نحو set شن.

brilliant1
14-03-2010, 16:16
1-مودم ایسوس AM-604g من به طور متوسط ساعتی یکبار ریست میشد و همه چراغهاش خاموش میشد.فکر می کردم ایراد از خط ADSL من است،مودمم را با دوستم جابجا کردم و بعد از استفاده در دو هفته وقتی در گزارش گیری PPOE در سایت شاتل نگاه می کردم تا 3 روز هم شده بود که مودمم خاموش نشده بود.مودمم را برگرداندم و مشکل ریست شدن همیشگی برایم دوباره اتفاق افتاد،با شرکت گارانتی کننده تماس گرفتم و گفت باید firmware مودمت را آپگرید کنی،قبلا در سایت ایسوس گشته بودم اما نیافته بودم.در عرض چند دقیقه گشتم و یافتم و دانلود کردم.firmware مودمم را آپگرید کردم.باید چند روز بگذرد تا ببینم این آپگرید فایده داشته یا نه.
2-مودمهایی که بدون نیاز به روشن بودن سیستم می توانند دانلود کند،به کدام خاصیت مودم مرتبط است؟FTP Server؟کدامیک از شرکتهای تولید کننده مودم ADSL چنین مودمهایی تولید می کنند؟

Life24
14-03-2010, 18:19
زدم
گفت نویز شما 40 به 7 هست
بالاست
چه کنیم برای رفع این نویز دوستان؟

a6l3i
14-03-2010, 23:16
1-مودم ایسوس AM-604g من به طور متوسط ساعتی یکبار ریست میشد و همه چراغهاش خاموش میشد.فکر می کردم ایراد از خط ADSL من است،مودمم را با دوستم جابجا کردم و بعد از استفاده در دو هفته وقتی در گزارش گیری PPOE در سایت شاتل نگاه می کردم تا 3 روز هم شده بود که مودمم خاموش نشده بود.مودمم را برگرداندم و مشکل ریست شدن همیشگی برایم دوباره اتفاق افتاد،با شرکت گارانتی کننده تماس گرفتم و گفت باید firmware مودمت را آپگرید کنی،قبلا در سایت ایسوس گشته بودم اما نیافته بودم.در عرض چند دقیقه گشتم و یافتم و دانلود کردم.firmware مودمم را آپگرید کردم.باید چند روز بگذرد تا ببینم این آپگرید فایده داشته یا نه.
2-مودمهایی که بدون نیاز به روشن بودن سیستم می توانند دانلود کند،به کدام خاصیت مودم مرتبط است؟FTP Server؟کدامیک از شرکتهای تولید کننده مودم ADSL چنین مودمهایی تولید می کنند؟

سلام

1- امیدوارم مشکلت حل شده باشه. (خودمونیم ، اول فکر کردم سوال پرسیدی. نیم ساعت سرکار بودیم !!)
2- در حال حاضر مودمی با این توانائی نیست( لااقل ، تو بازار ایران). من 2سال پیش یکی دوماه گشتم و به Asus-Wl700g رسیدم. که موقع خرید فهمیدم که علی رغم شباهت به مودم Wl-600g (که خودم دارم) عملا مودم نیست و یه Wireless-Ruter هستش. Asus اسم این توانائی (دانلود توسط خود دستگاه) رو Download Machine گذاشته.
ضمناً FTP Server به قابلیتی می گن که شما میتونی به مودم یه فلش یا هارد اکسترنال وصل کنی و از سایر سیستم های تو شبکه و با از طریق نت بصورت مستقیم به اطلاعات اون دسترسی داشته باشی یا روش اطلاعات write کنی.
البته برای دسترسی راه دور و از طریق نت باید IP از نوع ثابت (Static ) باشه .

goodigood
14-03-2010, 23:52
دوستان یه سوال:
من مودمم D-link هستش بعد وقتی نصبش میکنم مودم رو که روشن میکنم خودش خود به خود وصل میشه به اینترنت و من میتونم استفاده بکنم اما وقتی کانکشن (PPPoe) درست میکنم تو xp ارور میده که یوزر پسورد غلطه تو ویستا هم failed میشه!:41:
راستی هنگام نصب مودم یوزر پسورد رو هم ازم میگیره.
باید چی کار کنم؟

Electronic-Arts
14-03-2010, 23:56
زدم
گفت نویز شما 40 به 7 هست
بالاست
چه کنیم برای رفع این نویز دوستان؟
اول از همه اگر تلفن بی سیم داری دربیار و یه تلفن معمولی جایگزین کن بعد برو دم در خونه همون جایی که سیم مخابرات وارد جعبه تقسیم میشه و برای خطتون یه اسپیلیتر بذار(باید سوکت و دستگاه پرس سوکت هم داشته باشی)

a6l3i
15-03-2010, 02:14
سلام ؛

دوستان یه سوال:
من مودمم D-link هستش بعد وقتی نصبش میکنم مودم رو که روشن میکنم خودش خود به خود وصل میشه به اینترنت و من میتونم استفاده بکنم اما وقتی کانکشن (PPPoe) درست میکنم تو xp ارور میده که یوزر پسورد غلطه تو ویستا هم failed میشه!:41:
راستی هنگام نصب مودم یوزر پسورد رو هم ازم میگیره.
باید چی کار کنم؟

1-کدوم مدل D-Link ؟
2- این که می گین نصب می کنم منظورتون Driver اش هستش یا وصل کردن سخت افزاری مودم با LAN به کامپیوتر؟
3- وقتی خودبخود وصل میشه ، میشه فهمید که مودم الآن بصورت PPPoE تنظیم شده و تو حافظه اش هم مونده که طبیعیه. پس چرا می خواید دویاره PPPoE تعریف کنید؟!؟
4- شما وارد تنظیمات 192.168.1.1 میتونید بشین؟

--------------------------

ولی مثلا روزی یک بار
جریان چیه؟
اسپلیترت سالمه؟

goodigood
15-03-2010, 10:19
سلام ؛

1-کدوم مدل D-Link ؟
2- این که می گین نصب می کنم منظورتون Driver اش هستش یا وصل کردن سخت افزاری مودم با LAN به کامپیوتر؟
3- وقتی خودبخود وصل میشه ، میشه فهمید که مودم الآن بصورت PPPoE تنظیم شده و تو حافظه اش هم مونده که طبیعیه. پس چرا می خواید دویاره PPPoE تعریف کنید؟!؟
4- شما وارد تنظیمات 192.168.1.1 میتونید بشین؟

راستشو بخواین من از مودم خیلی سر در نمیارم:41:
1-مدل DSL-2520U هستش
2-داریورش رو میگم وقتی نصب میکنم لوکال نت ورک تشکیل میده و وصل میشه.
3-برای استفاده از اکانت شبانه(تازه قطع و وصل شدنم هم فقط با خاموش روشن کردنه مودم.)
4-یعنی چطوری؟
راستی الان هم ویندوزم ویستا هستش.

a6l3i
15-03-2010, 11:55
راستشو بخواین من از مودم خیلی سر در نمیارم:41:
1-مدل DSL-2520U هستش
2-داریورش رو میگم وقتی نصب میکنم لوکال نت ورک تشکیل میده و وصل میشه.
3-برای استفاده از اکانت شبانه(تازه قطع و وصل شدنم هم فقط با خاموش روشن کردنه مودم.)
4-یعنی چطوری؟
راستی الان هم ویندوزم ویستا هستش.
سلام
کارت شبکه دارین؟

goodigood
15-03-2010, 12:12
آره.
آموزش اول تاپیک رو خوندم کارت شبکه رو نصبیدم اما نمیدونم تو ویستا چه طوری پیداش کنم!
صفحه کانفیگ مودم رفتم اما هر چی گشتم جایی که بتونم نوع کانکشن رو بریج کنم نبود:13:(اونطور که تو آموزش بود)

a6l3i
15-03-2010, 13:20
آره.
آموزش اول تاپیک رو خوندم کارت شبکه رو نصبیدم اما نمیدونم تو ویستا چه طوری پیداش کنم!
صفحه کانفیگ مودم رفتم اما هر چی گشتم جایی که بتونم نوع کانکشن رو بریج کنم نبود:13:(اونطور که تو آموزش بود)
سلام

خوب شما می خواید با USB وصل کنید یا LAN ؟ تا من با توجه به راهنمای مودمتون راهنمائی تون کنم. هرچند من پیشنهاد میکنم با LAN وصل کنید که خیییییلی راحت تره و دردسرهای نصب درایور رو هم نخواهیم داشت. ( مگر اینکه کارت شبکه تون درگیر باشه)

هشت بهشت
15-03-2010, 13:28
سلام .

1- میزان نویز روی خط را چجوری میشه فهمید ؟

2- تلفن بی سیم دارم . این روی کیفیت اتصال تاثیری داره ؟

3- کلا برای بهترین کیفیت اتصال به اینترنت ADSL چه کارهایی میشه کرد ؟

ممنون .

a6l3i
15-03-2010, 13:48
سلام .

ممنون .
سلام
1- یه زنگ بزن ISP ، دقیق بهت میگن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- مودمتون چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- اگه وایرلس باشه و تلفن تون هم تو رنج فرکانسی 2.4 تا 2.6 GHz باشه ، احتمال داره تو شبکه wireless یه کم مشکل داشته باشین. (هرچند فرکانس کاری تلفن خود ما 2.4 Ghz هستش و روی شبکه مودمم هیچ تاثیری نداره!!)
- بصورت کلی هر تلفنی ( معمولی ، بیسیم، فکس ...) روی خط نویز میندازه که بسته به مدارهاش ، کم و زیاد داره.
- ممکنه یه مودم به یک نویز حساسیت نشون بده و دم به ساعت DC شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درحالیکه همون جا و با همون پریز ممکنه یه مودم دیگه ، ککش هم نگزه و راحت دانلود کنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- بهترین راه گذاشتن یه Splitter خوب و همچنین داشتن یه تلفن خوب هستش که نویزش کم باشه.

4- حالا یه سوال: اینا واسه اطلاعات عمومی بود ، یا با مودمت مشکل داری؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

goodigood
15-03-2010, 14:11
من با lan وصل کردم کارت شبکه ام هم D-link هستش:27:
با تشکر از راهنماییتون:11:

sei_pm
15-03-2010, 14:56
سلام .

ممنون .

برای این سرعتهایی که تو ایران میدن این چیزها زیاد تاثیر نداره ولی روی سرعت 16 مگ و بالاتر مسافت و نوع کابل و چیزهای دیگه خیلی تاثیر داره.

a6l3i
15-03-2010, 15:30
من با lan وصل کردم کارت شبکه ام هم D-link هستش:27:
با تشکر از راهنماییتون:11:
سلام
شما وقتی با LAN وصل میکنی دیگه نیازی به نصب درایور نداری.

1- فقط LAN رو وصل کن.

1-تو Internet Explorer عدد 192.168.1.1 رو بزن و وارد تنظیمات مودم شین.
2- از صفحه ی Home یه عکس بفرست ، تا مطمئن شیم تنضیمات درسته. مثل این:

goodigood
15-03-2010, 15:46
شرمنده چجوری عکس رو آپ کنم؟
تقریبا همین شکل فقط چندتا گزینه بیشتر داره

p_p_k
15-03-2010, 16:16
سلام. راهنماي نصب مودم star net رو ميخواستم. لطفا.

هشت بهشت
15-03-2010, 16:18
سلام
1- یه زنگ بزن ISP ، دقیق بهت میگن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- مودمتون چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- اگه وایرلس باشه و تلفن تون هم تو رنج فرکانسی 2.4 تا 2.6 GHz باشه ، احتمال داره تو شبکه wireless یه کم مشکل داشته باشین. (هرچند فرکانس کاری تلفن خود ما 2.4 Ghz هستش و روی شبکه مودمم هیچ تاثیری نداره!!)
- بصورت کلی هر تلفنی ( معمولی ، بیسیم، فکس ...) روی خط نویز میندازه که بسته به مدارهاش ، کم و زیاد داره.
- ممکنه یه مودم به یک نویز حساسیت نشون بده و دم به ساعت DC شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درحالیکه همون جا و با همون پریز ممکنه یه مودم دیگه ، ککش هم نگزه و راحت دانلود کنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- بهترین راه گذاشتن یه Splitter خوب و همچنین داشتن یه تلفن خوب هستش که نویزش کم باشه.

4- حالا یه سوال: اینا واسه اطلاعات عمومی بود ، یا با مودمت مشکل داری؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام .

آقا ممنون از جوابتون .

مودمم tp-link 8817 هستش . سرویس 1 مگ از صبانت دارم . دوستم که همین سرویس را داره ( البته با مودم tp-link td-w 8901g ) سرعت دانلودش 220 هست اما مال من 90 تا 120 تغییر میکنه . سرعت لود صفحات اینترنت هم تعریفی نداره .

من مودم را با اسپلیترش مستقیم به خط تلفن وصل کردم و تلفن را هم به یه پریز دیگه زدم . اون موقع اصلا هیچ صفحه ای باز نمیشد . اما بعد که آوردم کنار مودم بهتر شد .

به نظرتون اگه از دم در خونه یه سیم مستقیم بیارم تامودم و از اسپلیتر به پریز وصل کنم فرقی در کیفیت اتصالم داره ؟ چون سیم کشی خونه ما یه کم قدیمیه ( مال 15 سال قبله )

بازم ممنون .:11:

a6l3i
15-03-2010, 17:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سلام دوستان . . .

شرمنده چجوری عکس رو آپ کنم؟
تقریبا همین شکل فقط چندتا گزینه بیشتر داره
دشمنت شرمنده:
1- صفحه رو بیار
2- کلیذ Print Screen رو روی کیبرد بزن.
3- برو تو Paint و Paste کن.
4- فایل رو با پسوند JPG ذخیره کن.
5- برو به سایت زیر و با Brows و زدن دکمه ی آپلود فایل رو بفرست رو نت.
6- چند لحظه صبر کنی ، یه پنجره میآد که آدرس فایلت رو میده.
7 اون رو واسم بفرست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید---------------------------------------------

سلام. راهنماي نصب مودم star net رو ميخواستم. لطفا.

مدلش رو دقیق تر بگین میشه پیداش کرد.

----------------------------

سلام .

آقا ممنون از جوابتون .

مودمم tp-link 8817 هستش . سرویس 1 مگ از صبانت دارم . دوستم که همین سرویس را داره ( البته با مودم tp-link td-w 8901g ) سرعت دانلودش 220 هست اما مال من 90 تا 120 تغییر میکنه . سرعت لود صفحات اینترنت هم تعریفی نداره .

من مودم را با اسپلیترش مستقیم به خط تلفن وصل کردم و تلفن را هم به یه پریز دیگه زدم . اون موقع اصلا هیچ صفحه ای باز نمیشد . اما بعد که آوردم کنار مودم بهتر شد .

به نظرتون اگه از دم در خونه یه سیم مستقیم بیارم تامودم و از اسپلیتر به پریز وصل کنم فرقی در کیفیت اتصالم داره ؟ چون سیم کشی خونه ما یه کم قدیمیه ( مال 15 سال قبله )

بازم ممنون .:11:
خواهش ،
1-خوب خیلی ستمه همچین اختلافی.
2- کلا تلفن رو وصل نکن ، ببین چطور میشه؟
3- واسه تلفن هم Splitter گذاشتی؟ ( چون میگی که با کنار هم گذاشتنشون بهتر شده)
4- اول باید بفهمیم مشکل داخل خونست یا بیرون؟ واسه این کار مودم رو ببر محل ورودی سیم مخابرات به ساختمان و اونجا امتحان کن. (امیدوارم لپ تاپ داشته باشی)
5- اگه مشکل حل شد مجبوری از همونجا یه سیم واسش بیآری.

goodigood
15-03-2010, 17:43
خوب این صفحه کانفیگ منه:

am_64
15-03-2010, 20:58
دوستان مشكل من از كجاست
من اينترنت adsl دارم وقتي گوشي تلفن خانه مان زنگ مي خوره يكي مياد گوشي رو برميداره يا بعدش گوشي رو ميزاره ، من از اينترنت قطع ميشم . يعني هم در هنگام برداشتن و هم موقع گذاشتن گوشي ، من از اينترنت قطع ميشم واقعا كلافه شدم از اين وضع

ممنون از راهنمايي شما دوستان

Electronic-Arts
15-03-2010, 23:24
دوستان مشكل من از كجاست
من اينترنت adsl دارم وقتي گوشي تلفن خانه مان زنگ مي خوره يكي مياد گوشي رو برميداره يا بعدش گوشي رو ميزاره ، من از اينترنت قطع ميشم . يعني هم در هنگام برداشتن و هم موقع گذاشتن گوشي ، من از اينترنت قطع ميشم واقعا كلافه شدم از اين وضع

مشکلت به احتمال زیاد مربوط به نویزه زنگ بزن به پشتیبانی بگو نویز رو چک کنن

sei_pm
16-03-2010, 00:04
دوستان مشكل من از كجاست

شما برای اون تلفن اسپیلیتر گذاشتید؟

brilliant1
16-03-2010, 06:40
firmware مودمم(Asus-Am604g)را آپدیت کردم اما فایده نداشت و یکی از این دو اتفاق برای مودمم می افتد:
1-حدودا هر ساعت یکبار مودمم ریست می شود و کل چراغهای مودم دوباره خاموش و روشن می شود
2-اگر بعد از گذشت چند ساعت ریست نشود مودم از شبکه خارج می شود و حتی با وارد کردن 192.168.1.1 در آدرس بار،صفحه تنظیمات مودم باز نمی شود.اما ping 192.168.1.1 جواب می دهد و error نمی دهد.ولی برای وصل شدن به اینترنت باید حتما مودمم را یکبار خاموش و روشن کنم
مشکل سخت افزاری است یا امکان داره به نرم افزارهای سیستم من مرتبط باشد؟

goodigood
16-03-2010, 10:04
خوب این صفحه کانفیگ منه:

دوستان کسی نبود کمک ما کنه؟:20:

Paker Shah
16-03-2010, 10:06
سلام. دوستان نظرتون در مورد Asus DSL-G31 به قیمت 78 هزار تومان چیه؟ برای سرویس پارس آنلاین میخوام.اگه مورد بهتری هم سراغ دارین معرفی کنین لطفا. ممنون.

sei_pm
16-03-2010, 10:25
سلام. دوستان نظرتون در مورد Asus DSL-G31 به قیمت 78 هزار تومان چیه؟ برای سرویس پارس آنلاین میخوام.اگه مورد بهتری هم سراغ دارین معرفی کنین لطفا. ممنون.

اگر پارس با Linksys مشکلی نداره با 85 هزار تومان می تونی Wag120N بگیری که وایرلس اون بهتر از سری G هست.

Paker Shah
16-03-2010, 10:47
اگر پارس با Linksys مشکلی نداره با 85 هزار تومان می تونی Wag120N بگیری که وایرلس اون بهتر از سری G هست.

مشکل منم همینه که نمیدونم به جز مودم هایی که در سایت پارس آنلاین هست چه مودم های دیگه ای باهاش مشکل ندارن. Asus رو هم به خاطر این گفتم که یکجا خوندم با بیشتر isp ها همخونی داره.اگر دوستان تجربه ای در این مورد دارن راهنمایی کنن لطفا. پشتیبانی از Draft N هم با این سرعت های ما زیاد برام مهم نیست البته برای آینده نگری خوب هست.

هشت بهشت
16-03-2010, 10:54
سلام .

یه مودم TP-LINK وایرلس هست که یه لپ تاپ و یه PC به صورت وایرلس بهش وصل میشن . برای امنیت بیشتر میخام IP سیستمها رو بهش بدم که فقط این دوتا سیستم بتونن وصل بشن . لطفا دوستان توضیح بدن چجوری باید این کار را بکنم ؟

sei_pm
16-03-2010, 11:14
مشکل منم همینه که نمیدونم به جز مودم هایی که در سایت پارس آنلاین هست چه مودم های دیگه ای باهاش مشکل ندارن. Asus رو هم به خاطر این گفتم که یکجا خوندم با بیشتر isp ها همخونی داره.اگر دوستان تجربه ای در این مورد دارن راهنمایی کنن لطفا. پشتیبانی از Draft N هم با این سرعت های ما زیاد برام مهم نیست البته برای آینده نگری خوب هست.

اصلا درفت N فرقی با G تو سرویس 24 مگ هم نمیکنه ولی چون شبکه ها به این سمت کشیده می شوند و پهنای باند اون تا 300 مگ هست پس بهتره دنبال سری N باشید Asus هم داره منتها نزدیک 150 هزار تومان هست.
شاتل هم واسه اینکه مودم زاکسل رو بفروشه می گفت Linksys ممنوعه ولی من که مشکلی ندارم .شما هم بهتره از پشتیبانی بپرسی تا مطمئنتر بشوید.

---------- Post added at 11:14 AM ---------- Previous post was at 11:11 AM ----------

سلام .

یه مودم TP-LINK وایرلس هست که یه لپ تاپ و یه PC به صورت وایرلس بهش وصل میشن . برای امنیت بیشتر میخام IP سیستمها رو بهش بدم که فقط این دوتا سیستم بتونن وصل بشن . لطفا دوستان توضیح بدن چجوری باید این کار را بکنم ؟

این کار تاثیری نداره می تونی از قابلیت مک فیلتر استفاده کنید ولی باز هم بدرد نمی خوره بهترین روش کدگذاری از نوع wpa2 هست البته اگر مودمتون داشته باشه باز wpa از wep امن تر هست.

armin_software
16-03-2010, 13:30
سلام
من ساده ترین مودم که فقط بتونه ای دی اس ال رو بگیره می خواستم
چی هست؟

am_64
16-03-2010, 13:50
شما برای اون تلفن اسپیلیتر گذاشتید؟
با سلام

بله ، يك اسپيليتر به كامپيوترم وصل كردم اما اين اسپيلتر خوب هم نمي تونه تفكيك كنه ، يعني وقتي adsl رو روشن مي كنم ديگه به سختي ميشه با تلفن صحبت كرد علاوه بر اين هر كسي گوشي رو برميداره يا ميزاره من قطع ميشم از اينترنت
با تشكر

sei_pm
16-03-2010, 14:21
با سلام

بله ، يك اسپيليتر به كامپيوترم وصل كردم اما اين اسپيلتر خوب هم نمي تونه تفكيك كنه ، يعني وقتي adsl رو روشن مي كنم ديگه به سختي ميشه با تلفن صحبت كرد علاوه بر اين هر كسي گوشي رو برميداره يا ميزاره من قطع ميشم از اينترنت
با تشكر

مودم اسپیلیتر نمی خواد اون رو بکن وصل کن به تلفنی که ازش استفاده میکنید.
هر تلفن = یک اسپلیتر
Line رو میزنی به خط dsl رو کاری نداری و خروجی phone رو میزنی به تلفنی که ازش استفاده می کنید.

am_64
16-03-2010, 19:48
مودم اسپیلیتر نمی خواد اون رو بکن وصل کن به تلفنی که ازش استفاده میکنید.
هر تلفن = یک اسپلیتر
Line رو میزنی به خط dsl رو کاری نداری و خروجی phone رو میزنی به تلفنی که ازش استفاده می کنید.

ممنون از شما

اما من نمي تونم تلفن خانه مان را براي هميشه به اطاقم بيارم و به عنوان اسپيليتر ازش استفاده كنم . اگه راه حل ديگه اي هست دوستان لطف كنند بزارند

sei_pm
16-03-2010, 21:00
ممنون از شما

اما من نمي تونم تلفن خانه مان را براي هميشه به اطاقم بيارم و به عنوان اسپيليتر ازش استفاده كنم . اگه راه حل ديگه اي هست دوستان لطف كنند بزارند

خوب اگر مشکلت حل شد. پس باید به تعداد تلفنهایی که استفاده میکنید اسپلیتر تهیه کنید. باز هم میگم نیازی نیست مودم رو به اسپلیتر وصل کنید. آیا شما از اسپلیتر D-Link استفاده میکنید؟
قیمت اون بین 3.5 تا 5 هزار تومان هست.
یک روش دیگه هم داره ولی فکر نکنم بتونی انجام بدی اینکه اسپیلیتر رو بگذاری سر اولین کابلی که میاد داخل خانه و بعد از خروجی Dsl یک کابل بکشی تا خود مودم . که باید سوکت زن داشته باشی که بتونی اینکار رو بکنی که اصلا به دردسرش نمیارزه.

am_64
16-03-2010, 21:43
خوب اگر مشکلت حل شد. پس باید به تعداد تلفنهایی که استفاده میکنید اسپلیتر تهیه کنید. باز هم میگم نیازی نیست مودم رو به اسپلیتر وصل کنید. آیا شما از اسپلیتر D-Link استفاده میکنید؟
قیمت اون بین 3.5 تا 5 هزار تومان هست.
یک روش دیگه هم داره ولی فکر نکنم بتونی انجام بدی اینکه اسپیلیتر رو بگذاری سر اولین کابلی که میاد داخل خانه و بعد از خروجی Dsl یک کابل بکشی تا خود مودم . که باید سوکت زن داشته باشی که بتونی اینکار رو بکنی که اصلا به دردسرش نمیارزه.

اسپيلتر رو برداشتم ، و مشكل قطع شدن من از اينترنت موقعي كه گوشي برداشته ميشه يا گذاشته ميشه ، به كلي حل شد واقعا از شما ممنونم دوست عزيز

الان اسپليتري رو هم كه روي مودمم داشتم جدا كردم و به تلفن خانه مان وصل كردم و مشكل صداي اون هم حل شد

باز هم ممنونم و تشكر ميكنم ، واقعا توي اين يك سال خييييلي اذيت شده بودم هم من و هم كساني كه با تلفن صحبت مي كردند

alireza_farshid
17-03-2010, 15:52
اساتید عزیز کسی میدونه فایروال مودم های وایرلس چه جوری کار میکنه؟

a6l3i
17-03-2010, 17:23
خوب این صفحه کانفیگ منه:

سلام 2باره

من گیج شدم!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
* شما ویندوزتون Vista هستش.
* می فرمائید که با LAN وصل کردی و خودیخود وصل میشه === این یعنی الآن PPPoE هستی
* عکس بالا هم PPPoE بودن رو تائید میکنه.
1- حالا شما می خواید تنظیمات رو PPPoE کنی ؟؟ خودش هست که!!
2- تو ویستا چه اروری میده؟
3- تو XP این عکس چطوریه؟ احتمالا جدول خالیه و هیچ تنظیمی ست نشده.

هشت بهشت
17-03-2010, 19:36
سلام .

متخصصان عزیز توضیح بدین .

sei_pm
17-03-2010, 21:03
اساتید عزیز کسی میدونه فایروال مودم های وایرلس چه جوری کار میکنه؟

من استاد نیستم ولی یک گزینه هست توی کانفیگ مودم که فایروال رو فعال میکنه و تنظیمات خاصی نداره البته توی Linksys

sei_pm
17-03-2010, 21:08
متخصصان عزیز توضیح بدین .

اون قسمت مک فیلتر رو اکتیو کنید و مک آدرس لپ تاپ رو اونجا ست کنید. برای بدست آوردن مک لپ تاپ برید :
Start => Run => بنویسید cmd =>
Enter کنید => بنویسید ipconfig
Enter کنید اونجا مک آدرسها رو می نویسه مک مربوط به کارت شبک وایرلس رو تو کانفیگ مودم ست کنید.

frankval
17-03-2010, 21:35
آقا می خوام وینوز عوض کنم.می تونم از طریق Back up setting یک بک آپ بگیرم و از قسمت Restore user setting دوباره تمام تنظیمات رو به حال اول برگردانم؟من از طریق کابل یو اس بی به کامپیوترم وصلم!آیا اول باید درایو مودم را نصب کنم و بعدش اینکار را کنم؟
اصلا این 2 تا گزینه برای چه کاری هست؟
با تشکر از وقتی که می گذارید!

sei_pm
17-03-2010, 21:41
آقا می خوام وینوز عوض کنم.می تونم از طریق Back up setting یک بک آپ بگیرم و از قسمت Restore user setting دوباره تمام تنظیمات رو به حال اول برگردانم؟من از طریق کابل یو اس بی به کامپیوترم وصلم!آیا اول باید درایو مودم را نصب کنم و بعدش اینکار را کنم؟

مگه درایور مودم رو ندارید اینجوری که بهتره . شاید با این کار دوباره سرعت سیستمتون بعد از نصب ویندوز پایین بیاد.

a6l3i
17-03-2010, 22:42
سلام

1- مدل مودمتون چیه؟ LAN نداره ؟
2- اگه فقط USB داری:
* با Backup setting داخل تنظیمات مودم ، یه Backup از پارامترهای اتصال به ISP بگیر. ( بپا رو دسکتاپ یا درایو C نریزیش که با Uninstall کردن ویندوز نپره!)
* محض احتیاط تو تنظیمات مودم پارامتر های VPI و VCI رو یادداشت کن ( معمولا 35/0 هستن)
* مطمئن شو که درایور مودم رو داری تا بعد از نصب ویندوز دوباره مودم رو تعریف کنی. ( اگه درایور رو نداری ، مدل مودم رو بگو تا لینک درایور رو واست بفرستم)
* بعد از نصب ویندوز و نصب مودم (طبق دستور راهنمای مودم) برو تو 192.168.1.1 و فایل ای که Backup گرفتی ، Restore کن.

sei_pm
17-03-2010, 22:48
سلام

1- مدل مودمتون چیه؟ LAN نداره ؟
2- اگه فقط USB داری:
* با Backup setting داخل تنظیمات مودم ، یه Backup از پارامترهای اتصال به ISP بگیر. ( بپا رو دسکتاپ یا درایو C نریزیش که با Uninstall کردن ویندوز نپره!)
* محض احتیاط تو تنظیمات مودم پارامتر های VPI و VCI رو یادداشت کن ( معمولا 35/0 هستن)
* مطمئن شو که درایور مودم رو داری تا بعد از نصب ویندوز دوباره مودم رو تعریف کنی. ( اگه درایور رو نداری ، مدل مودم رو بگو تا لینک درایور رو واست بفرستم)
* بعد از نصب ویندوز و نصب مودم (طبق دستور راهنمای مودم) برو تو 192.168.1.1 و فایل ای که Backup گرفتی ، Restore کن.

ولی کانفیگ مودم که با عوض کردن ویندوز بهم نمیخوره. فکر کنم ایشون منظورشون درایور usb کارت بوده وگرنه نیازی به بک آپ گرفتن برای از دست رفتن تنظیمات پس از نصب مجدد ویندوز نیست.

alireza_farshid
18-03-2010, 11:35
من استاد نیستم ولی یک گزینه هست توی کانفیگ مودم که فایروال رو فعال میکنه و تنظیمات خاصی نداره البته توی Linksys

ممنونم استـــاد منظورم این بود که فایروایم فعاله اما نحوه تنظیمشو میخوام . میشه چجوری کنترلش کرد؟ یا اینکه فرضا من فایروال نرم افزاریم رو غیر فعال کنم؟؟ اگه جفتش روشن باشه مشکلی پیش نمیآد؟؟؟ از این جور چیزا.... خلاصه یه توضیح کلی درباره سیستم کارکردنش میخوام . خودم هر چی گشتم تو اینترنت چیز بدرد بخوری پیدا نکردم . اگه از دوستان کسی مطلب یا لینک بدرد بخوری داره ممنون میشم برام بذاره

sei_pm
18-03-2010, 11:55
ممنونم استـــاد منظورم این بود که فایروایم فعاله اما نحوه تنظیمشو میخوام . میشه چجوری کنترلش کرد؟ یا اینکه فرضا من فایروال نرم افزاریم رو غیر فعال کنم؟؟ اگه جفتش روشن باشه مشکلی پیش نمیآد؟؟؟ از این جور چیزا.... خلاصه یه توضیح کلی درباره سیستم کارکردنش میخوام . خودم هر چی گشتم تو اینترنت چیز بدرد بخوری پیدا نکردم . اگه از دوستان کسی مطلب یا لینک بدرد بخوری داره ممنون میشم برام بذاره

استاد خودتی
نه مشکلی پیش نمیاد

SPI Firewall Protection

Enable this feature to block Denial of Service (DoS) attacks. A DoS attack does not attempt to steal data or damage your computers, but it overloads your Internet connection so you cannot use it

نمی دونم مودم شما چی هست که تنظیمات داره ولی برای مودمهای Linksys هیچ تنظیمی نداره و فقط یک چک باکس داره که باید اون رو تیک بزنیم.

navidco30
18-03-2010, 11:59
مودمم به کارت شبکه وصله ولی ویندوز7 کارت شبکه را نمیشناسه چکار کنم

هشت بهشت
18-03-2010, 14:06
سلام .

امروز هرچی صفحه میخام باز کنم با این پیام روبرو میشم :

به نظرتون اشکال از مودمه ؟ ( مودم وایرلس )

ehsan_old
18-03-2010, 14:42
مودمم به کارت شبکه وصله ولی ویندوز7 کارت شبکه را نمیشناسه چکار کنم

مشکل شما اینه که کامپیوتر هنوز کارت شبکه رو نشناخته

CD یا DVD یه مادربورد رو تو کامپیوتر بذارید و درایورهایی رو که نصب نکردید مثل کارت شبکه (LAN) یا احیاناً کارت صدا و ... رو نصب کنید.

مشکلتون حل میشه.

pejmandragon
18-03-2010, 14:57
سلام لطفا کمک کنید

masih eia
18-03-2010, 18:03
سلام
من یه مودم وایرلسasus am 604g دارم.میخواستم ببینم به غیر از 1 کامپوتر خودم سیستم دیگه ای هم میتونه از اینترنت استفاده کنه؟؟؟چه طوری ؟؟؟ممنون.

هشت بهشت
18-03-2010, 18:41
سلام
من یه مودم وایرلسasus am 604g دارم.میخواستم ببینم به غیر از 1 کامپوتر خودم سیستم دیگه ای هم میتونه از اینترنت استفاده کنه؟؟؟چه طوری ؟؟؟ممنون.

سلام .

( با معذرت از متخصصین عزیز )

بله میتونه . البته نوع کانکشن باید PPPoE باشه .

اگه لپ تاب باشه که با وایرلس لپ تاپ وصل میشین . اگه PC باشه با یه کارت Lan میتونید به مودم وایرلس وصل بشید

a6l3i
18-03-2010, 19:38
سلام دوستان

سلام

سلام .

( با معذرت از متخصصین عزیز )

بله میتونه . البته نوع کانکشن باید PPPoE باشه .

اگه لپ تاب باشه که با وایرلس لپ تاپ وصل میشین . اگه PC باشه با یه کارت Lan میتونید به مودم وایرلس وصل بشید

شما خودت یه پا استادی.
البته تو ( ) این رو هم اضافه کنم که مودم چه با Bridge به ISP وصل شه یا با PPPoE فرقی نداره و در هر دو صورت مودم شبکه رو تشکیل میده و سیستم های شما رو به نت وصل میکنه.
فقط همونطور که می دونید فرق تو اینه که با Bridge باید دستور اتصال رو خودتون بدین ولی تو PPPoE با روشن شدن سیستم و مودم خودبخود به ISP وصل میشه.

ایدون
18-03-2010, 19:53
سلام
من دنبال یوزر و پسورد مودم
Dlink میگردم ولی توی نت هرچی بود امتحان کردم نشد کسی میدونه چطوری میشه گیر آورد؟

هشت بهشت
18-03-2010, 20:04
سلام
من دنبال یوزر و پسورد مودم
Dlink میگردم ولی توی نت هرچی بود امتحان کردم نشد کسی میدونه چطوری میشه گیر آورد؟

کدام پسورد ؟

پسوردی که روی مودم گذاشتین یا پسوردی که برای کانفیگ مودم اون اول میپرسه ؟

یوزر : admin و پسورد : admin را ابتدای ورود به کانفیگ مودم وارد کنید .

اگه پسوردی که خودتون گذاشتین را فراموش کردین یه ریست راحت ترین کاره :27:

MMM944s
19-03-2010, 09:56
سلام من یک مودم وایلس TP LINK TD -W8101G گرفتم به لپ تاپم اگر با LAN وصل کنم وصل می شه ولی اگر با وایلس بخوام متصل شم نمی شه و روی آنتن یی که کنار ساعت یک علامت سوال می گذارد و وصل نمی شود خواهشمندم کمک نمایید؟
من چه کنم؟

هشت بهشت
19-03-2010, 13:47
سلام .

آیا میشه در Network Connection Status مقدار Sent و Recieved به صورت بیت نشون داده بشه ؟

Electronic-Arts
19-03-2010, 15:40
سلام .

آیا میشه در Network Connection Status مقدار Sent و Recieved به صورت بیت نشون داده بشه ؟

به صورت بیت هست دیگه الان 84723 بیت مساوی با 84 کیلوبایت دانلود کردی

DariushGreat
19-03-2010, 16:26
دوستان سلام
دیروز رفتم واسه رفیقم مودم بگیرم، گفتن دیگه AM604 نیست! :دی. می خواستم ازتون بخوام یه مدل دیگه از ایسوز در همون رنج قیمتی بهم معرفی کنین که مانند AM604 خرکار باشه.

سپاس :11:
شاد و پیروز باشین :10:

هشت بهشت
19-03-2010, 17:35
به صورت بیت هست دیگه الان 84723 بیت مساوی با 84 کیلوبایت دانلود کردی

نه عزیز . من اون موقع 3 ساعت با اینترنت کار کرده بودم . چطور ممکنه 84 کیلو دانلود کرده باشم .

عبارت Packets یه چیز دیگه را نشون میده که نمیدونم یعنی چی .

dsa dsa
21-03-2010, 02:21
کسی مودم alfex wifi 2000 رو تایید می کنه ؟؟ خوبه ؟؟:5:

XaniaR_paliz
21-03-2010, 13:33
۱-من میخوام دی سی کنم . روی کانکشن کلیک میکنم پنجره کوچک (Connecting) میاد بعد از اون هم (connection faild) میاد. و دی سی نمیشه.

مودم هم روشنه و برای دیسی کردن حتما باید مودم رو خاموش کنم. راح حل چیه؟؟

۲- موقعی که مودم رو رو شن می‌کنم به جای اینکه از سیستم صدای device connected بیاد، صدای device failed to connect میاد. در حالی که مودم کار میکنه. راه حل چیه
این مشکل الان حل شده!

Electronic-Arts
21-03-2010, 13:50
۱-من میخوام دی سی کنم . روی کانکشن کلیک میکنم پنجره کوچک (Connecting) میاد بعد از اون هم (connection faild) میاد. و دی سی نمیشه.

مودم هم روشنه و برای دیسی کردن حتما باید مودم رو خاموش کنم. راح حل چیه؟؟

این مشکل الان حل شده!
شما کانکشنت PPPOE هست و باید رو بریج تنظیم کنی تا بتونی دستی دیسکانکت کنی

XaniaR_paliz
22-03-2010, 00:43
شما کانکشنت PPPOE هست و باید رو بریج تنظیم کنی تا بتونی دستی دیسکانکت کنی

خدا بگم چه کارت نکنه!
اینترنتم قــــــطع شد!!!!
چه کار کنم؟ الان با دیال اومدم

اینجا:

توی wizard setup مد رو بریج کردم قطع شد.
دوباره برگردوندم تغییری نکرده :((

چه کار کنم؟

XaniaR_paliz
22-03-2010, 01:27
درایورها رو دوباره ریختم.
همه چی رو به راهه

فقط موقع باز کردن صفحه چند دور میچرخه بعد ارور میده!!!

خواهشا کمممک:41:

maziarb
22-03-2010, 01:32
همه مودم linksys بخرید همه،خیلی کارش خووووبه

Electronic-Arts
22-03-2010, 01:41
درایورها رو دوباره ریختم.
همه چی رو به راهه

فقط موقع باز کردن صفحه چند دور میچرخه بعد ارور میده!!!

خواهشا کمممک:41:
من که نگفتم بذار رو بریج شما سوال کردی منم جوابت رو دادم بد کردم؟:18: ولی به هر حال
1- مودمت چیه؟
2-یک عکس از صفحه کانفیگ مودم بذار
3-میخوای رو بریج باشه یا PPPOE

XaniaR_paliz
22-03-2010, 01:47
دوستان ADSL ام پرید. کمک کنید.

Electronic-Arts
22-03-2010, 01:49
دوستان ADSL ام پرید. کمک کنید.
عزیز من گل لگد کردم؟

XaniaR_paliz
22-03-2010, 01:53
zyxel
مدل p-660ru
نمیدونم بریج یا PPPOE چیه

Electronic-Arts
22-03-2010, 02:15
قسمت encapsulation رو جلوش کلیک کن و بذار رو بریج و next رو بزن یه عکس دیگه هم بذار

XaniaR_paliz
22-03-2010, 03:21
قسمت encapsulation رو جلوش کلیک کن و بذار رو بریج و next رو بزن یه عکس دیگه هم بذار

زنگ زدم پارس! درست شد.:46:

T I G E R
22-03-2010, 13:46
یه سوال کوچیکی داشتم
آیا ممکنه که ویروس داخل مودم ADSL جای بگیره ؟
منظور من اینه که مثلا اگه مودم رو به یه سیستم کاملا آلوده وصل کنیم ،
آیا ممکنه ویروس مثل یه فلش یا حافظه جانبی واردش بشه و چنانچه به سیستم دیگه وصل شد، منتقل بشه ؟

sei_pm
22-03-2010, 14:02
یه سوال کوچیکی داشتم
آیا ممکنه که ویروس داخل مودم ADSL جای بگیره ؟
منظور من اینه که مثلا اگه مودم رو به یه سیستم کاملا آلوده وصل کنیم ،
آیا ممکنه ویروس مثل یه فلش یا حافظه جانبی واردش بشه و چنانچه به سیستم دیگه وصل شد، منتقل بشه ؟

همچین ویروسی فکر نکنم تا حالا ساخته شده باشه.

DariushGreat
22-03-2010, 14:11
دوستان سلام
دیروز رفتم واسه رفیقم مودم بگیرم، گفتن دیگه AM604 نیست! :دی. می خواستم ازتون بخوام یه مدل دیگه از ایسوز در همون رنج قیمتی بهم معرفی کنین که مانند AM604 خرکار باشه.

سپاس :11:

همه مودم linksys بخرید همه،خیلی کارش خووووبه

همین یه پیشنهاد بود؟!

هشت بهشت
22-03-2010, 14:15
سلام .

مودم های asus و tp-link خوبه . بستگی داره چقدر بخوای هزینه کنی .

من TP-LINK/ TD-W8901G خریدم 56000 تومن. برام خوب کار میکنه .

r0ss0neri
22-03-2010, 14:56
سلام دوستان ...
یک مودم ADSL2+ میخوام که WIFI داشته باشه بشه به موبایل و ادوایس های دیگه وصلش کرد و از اینترنت استفاده کرد قیمتش هم 40-60 باشه ...
نظرتون در مورد برند D-LINK چیه ؟

alireza_farshid
22-03-2010, 22:25
دوستان عزیز من رفتم بالاخره یه مودم دیتاشین خریدم . البته رفته بودم D-Link بخرم اما دیدم 3 تومن بذارم روش اینو بهم میده . 3 سال گارانتی تعویض خود مشهد داره و یه آنتن 5 dbm هم روش اضافه بر 2dbm داره. فعلا هم بعد از 10 روز راحته و مشکلی نداره از دیتاشین فقط راک هاش رو دیده بودم اما این بنده خدا کارش فقط شبکه است و قطعه فروش نیست . میگفت تا 300 متر فضای آزاد جواب میده . 100 متر هم فضای بسته

r0ss0neri
22-03-2010, 23:23
سلام دوستان ...
یک مودم ADSL2+ میخوام که WIFI داشته باشه بشه به موبایل و ادوایس های دیگه وصلش کرد و از اینترنت استفاده کرد قیمتش هم 40-60 باشه ...
نظرتون در مورد برند D-LINK چیه ؟
مودم Asus am604g چطوره ؟

sarlak74
24-03-2010, 10:22
سلام من یه مودم micronet sp3362 دارم وقتی که ویندوز 64 بیتی نصب کردم دیگه برنامه اش نصب نشد که نشد لطفا مرا راهنمایی کنید؟

alireza_farshid
24-03-2010, 10:41
سلام من یه مودم micronet sp3362 دارم وقتی که ویندوز 64 بیتی نصب کردم دیگه برنامه اش نصب نشد که نشد لطفا مرا راهنمایی کنید؟

از سایتش درایور مخصوص 64 بیت رو دانلود کنید در ضمن از قسمت آپدیت ویندوز هم میتونید مشکلتون رو حل کنید

DariushGreat
24-03-2010, 11:03
سلام .

مودم های asus و tp-link خوبه . بستگی داره چقدر بخوای هزینه کنی .

من TP-LINK/ TD-W8901G خریدم 56000 تومن. برام خوب کار میکنه .

من خودم AM602 رو خریدم 40 تومان. رفیقم هم با همین حدود قیمت می خواد...

نوروزتان پیروز :11:

a6l3i
24-03-2010, 11:18
سال نوی همه دوستان مبارک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ارسال اولین پست تون رو بعد از دوسال عضویت تبریک می گم. ایشالله امسال بیشتر ببینیمتون !!

اگه بگین ویندوزتون چیه ، لینک درایور رو واستون میفرستم ( Xp,Vista,win7 ) ؟؟

fsh_num7
24-03-2010, 16:31
دوستان سلام سال نو مبارک
من tp link 8811 دارم اپدیت کردم ولی اشتباهی به جای ورژن 1 ورژن 5 ریختم..هرچی رسیت میکنم درست نمیشه وقتی 192.168.1.1 رو میزنم مدل مودم رو 8810 مینویسه حالا من چیکار کنم
با تشکر

---------- Post added at 05:31 PM ---------- Previous post was at 05:27 PM ----------

اقای a6l3i ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اگه میشه کمک کنید به من

a6l3i
24-03-2010, 16:47
دوستان سلام سال نو مبارک
من tp link 8811 دارم اپدیت کردم ولی اشتباهی به جای ورژن 1 ورژن 5 ریختم..هرچی رسیت میکنم درست نمیشه وقتی 192.168.1.1 رو میزنم مدل مودم رو 8810 مینویسه حالا من چیکار کنم
با تشکر

---------- Post added at 05:31 PM ---------- Previous post was at 05:27 PM ----------

اقای a6l3i ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اگه میشه کمک کنید به من
لینک فایل Firmware ای که دانلود کردی رو واسم بفرست ، تا اول ببینیم چی ریختی و بعد حلش کنیم.

fsh_num7
24-03-2010, 16:52
اقا بفرما من اینو ریختم

با تشکر که زود جواب دادی

---------- Post added at 05:52 PM ---------- Previous post was at 05:50 PM ----------

به جای اینکه ورژن 1 رو بریزم ورژن 5 ریختم و حالا مدل مودم 8810 مینویسه

a6l3i
24-03-2010, 17:00
اقا بفرما من اینو ریختم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا تشکر که زود جواب دادی

---------- Post added at 05:52 PM ---------- Previous post was at 05:50 PM ----------

به جای اینکه ورژن 1 رو بریزم ورژن 5 ریختم و حالا مدل مودم 8810 مینویسه

1- اول مطمئن شو که ورژن مودمت 1 هستش و یه وقت V4 نباشه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] H6QbzmnocLNgI2TPI5JFt2ShRL77S37d6TB1SelM1QfDnf0%3D
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Ji3kudCMY6hP42tox6hjtT9jG9bfMZggpHYy%2BhoV8ozH%2Fh 8%3D

2- اگه مطمئنی ورژن 1 هستش ، فایل V1 رو دانلود و بعد نصبش کن.

اول TD-8811_081010 رو امتحان کن ، نشد برو سر دوتای بعدی .

fsh_num7
24-03-2010, 17:06
مرسی از راهنماییت ولی دوست عزیز فایل درست هم که میریزم ارور میده هر کاری کردم نشد
خیلی ممنون ازت

a6l3i
24-03-2010, 17:10
1- Error اش چیه؟
2- الآن باهمون مودم وصلی به نت یا با Dial-up اومدی؟

fsh_num7
24-03-2010, 17:15
راستی میشه این سوالمو جواب بدی
من موقع دانلود بعد از اینکه 10 20 mbدانلود میکردم مودم خود به خود هنگ میکرد مجبور میشودم روشن خاموشش کنم تا درست شه به isp زنگ زدم گفتن ما مشکل ندارین
موندم مشکل از کجاست واسه همین گفتم اپدیت کنم تا شاید درست شده که زدیم خراب کردیم

---------- Post added at 06:15 PM ---------- Previous post was at 06:12 PM ----------

مودم الان کار میکنه اره با مودم وصلم وقتی فایل اپدیت رو میزارم این اروور رو میده Fatal error during image uploading.
بعدش مودم خودش rstart میشه

a6l3i
24-03-2010, 17:18
1- با IE میری یا Fire fox ؟ حتما با IE برو.
2-دارم یه ایمیل به tp-link میزنم ، شماره سریال دستگاه رو از برچسب پشت مودم واسم بفرست. کامل.

راستی میشه این سوالمو جواب بدی
من موقع دانلود بعد از اینکه 10 20 mbدانلود میکردم مودم خود به خود هنگ میکرد مجبور میشودم روشن خاموشش کنم تا درست شه به isp زنگ زدم گفتن ما مشکل ندارین
موندم مشکل از کجاست واسه همین گفتم اپدیت کنم تا شاید درست شده که زدیم خراب کردیم

این ربطی به مودم نداره و معمولا به سروری که فایل رو ازش میگیری و نحوه ارتیاط شما با اون داره. مثلا استفاده از -----شکن ها یا ...

fsh_num7
24-03-2010, 17:23
با هر مرورگری که فکرشو کنی رفتم: opera fire fox ie Google Chrome

---------- Post added at 06:22 PM ---------- Previous post was at 06:21 PM ----------

ببخشید که شمارو خسته کردم

---------- Post added at 06:23 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

راستی شما کدوم مرورگر رو پیشنهاد میکنید واسه تنظیمات مودم؟

a6l3i
24-03-2010, 17:26
راستی شما کدوم مرورگر رو پیشنهاد میکنید واسه تنظیمات مودم؟
فقط IE.
سریال رو ندادی!!!

fsh_num7
24-03-2010, 17:29
09470802418

fsh_num7
24-03-2010, 17:35
mac که لازم نیست؟/؟

DariushGreat
24-03-2010, 19:07
سلام
آقا امکان تبدیل مودم به شبکه هست؟! من یه کیس قدیمی دارم که روش ویندوز اکس پی نصبه و یه لپ تاپ که روش 7 نصبه. مودمم هم AM602 هست که با USB به کیس و با کابل RJ-11 به لپ تاپ وصلش کردم. می خوام بدونم می شه؟ اگه آره خواهشن توضیح بدین

سپاس

a6l3i
25-03-2010, 16:51
سلام
آقا امکان تبدیل مودم به شبکه هست؟! من یه کیس قدیمی دارم که روش ویندوز اکس پی نصبه و یه لپ تاپ که روش 7 نصبه. مودمم هم AM602 هست که با USB به کیس و با کابل RJ-11 به لپ تاپ وصلش کردم. می خوام بدونم می شه؟ اگه آره خواهشن توضیح بدین

سپاس

سلام دوست عزیز ، یه سر به این بزن ، همین سوال رو واسه یکی از دوستان کامل تشریح کردم. سوالی بود همونجا درخدمتم:

a6l3i
25-03-2010, 16:58
09470802418
fsh_num7 عزیز ، این هم پاسخ واحد پشتیبانی TP-LINK .
من مشکل رو کامل بهشون انتقال دادم و گفتم که دقیقا مودمت چیه و چی رو اشتباهی نصب کردی:
مراحلی رو که گفته طی کن ، مشکی بود بفرما . . ..

Dear A.Solouki,

Thank you very much for your email requesting information about our product.

1. Please manually configure a IP address on your computer.

If you are using windows XP, start ->control panel->double click “network connections”-> right click “local area connection”, select properties-> double click” internet protocol TCP/IP->check “using the following IP address”,

IP address: 192.168.1.X (like 192.168.1.2)

Subnet mask: 255.255.255.0

Default gateway: 192.168.1.1

2. turn off the modem, press and hold the reset hole with a pin, turn on the modem while you holding down the reset hole,

3. Keep holding the reset hole for about 10 seconds

4. Release the reset hole

5. Open your internet explorer, type in 192.168.1.1 in the address bar, if it is successful, then you will see the page:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] zCV5jsEo&pid=4&fid=%2540B%2540Bulk&inline=1

Note: the letters are big, and it only shows [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) in the address bar

6. Update the old firmware

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] zCV5jsEo&pid=3&fid=%2540B%2540Bulk&inline=1

7. Please open the internet explorer again, and log in the page again, you will see it comes back to the old firmware.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] zCV5jsEo&pid=2&fid=%2540B%2540Bulk&inline=1

Any further help please feel free to let me know.
To get technical support more quickly, please go to [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Best Regards

XaniaR_paliz
25-03-2010, 20:15
سلام
وقتی پورت کابل USB رو عوض می‌کنم دیگه وصل نمیشه؟؟ چه کار کنم؟؟

a6l3i
25-03-2010, 20:25
سلام
وقتی پورت کابل USB رو عوض می‌کنم دیگه وصل نمیشه؟؟ چه کار کنم؟؟
سلام
خوب عوض نکن!!! :31:
اگه دقت کنی ، حتی وقتی فلش مموری (که Driver نداره) رو به همون usb ای که قبلاٌ زدی ، بزنی ، سه سوته میشناسه. ولی اگه جاش رو عوض کنی باز چند ثانیه ظول میکشه تا install کنه!
بعضی دستگاه ها ؛ اینجوری میشن و وقتی usb رو عوض میکتی سیستم قاط میزنه و باید 2باره Driver رو بریزی.

fsh_num7
25-03-2010, 23:52
فقط میتونم بگم خاک پاتیم اقا شرمنده کردی:40:

m_driver76
26-03-2010, 13:59
با سلام وقتی مودم روشن میکنم به اینترنت وصل نمیشه ولی وایرلس به اینترنت وصله.کامپیوتر ریست میکنم اینترنت وصل میشه.ولی اگه مودم خاموش روشن کنم باز باید کامپیوتر ریست کنم.ویندوزم سون!Asus DSL-G31

persian33
26-03-2010, 14:24
سلام به همگی .
دوستان کسی هست که بنده را راهنمایی بکنه که چطور میشه مودم Zyxel Wireless رو بریج تنظیم کرد؟ تنظیمات دیگه هم داره که من باید رو ویندوز اعمال کنم؟ من که هرکاری کردم نشد. تو فروم هم جستجو کردم نبود.

a6l3i
26-03-2010, 17:35
سلام دوستان

با سلام وقتی مودم روشن میکنم به اینترنت وصل نمیشه ولی وایرلس به اینترنت وصله.
1- این جمله رو نفهمیدم ! یعنی وقتی مودم با LAN به PC وصل هست و مودم رو روشن میکنید ، نمی تونه به نت وصل شه و چراغ DSL قرمز و چراغ Wireless سبز میشه؟
2- از کجا میدونید که Wireless به اینترنت وصله؟ با لپ تاپ چک میکنید؟

کامپیوتر ریست میکنم اینترنت وصل میشه.ولی اگه مودم خاموش روشن کنم باز باید کامپیوتر ریست کنم.ویندوزم سون!Asus DSL-G31
3 نوع کنکشن PPPoE هستش یا Bridge?
4- ورژن Firmware مودم چنده؟

------------------------------------

سلام به همگی .
دوستان کسی هست که بنده را راهنمایی بکنه که چطور میشه مودم Zyxel Wireless رو بریج تنظیم کرد؟ تنظیمات دیگه هم داره که من باید رو ویندوز اعمال کنم؟ من که هرکاری کردم نشد. تو فروم هم جستجو کردم نبود.
1- شرمنده ، فضولی نباشه! چرا میخوای bridge کنی؟ الآن مشکلی داره؟
2- اصلا دست به سیستم نزن ؛ این تغییرات فقط باید تو خود مودم (192.168.1.1) صورت بگیره.

sei_pm
26-03-2010, 17:48
راهنمای تنظیمات
SMC-7901BRA4

hoj_s000
26-03-2010, 17:54
با سلام

درایور DSL-2520U D-LIMK رو می خواستم ازتون ممنوم میشم کمکم کنید

hoj_s000
26-03-2010, 17:59
با سلام خدمت دوستان

درایور مودم D-LINK DSL_2520U رو می خواستم
متشکر میشم اگه کمکم کنید

persian33
26-03-2010, 18:32
- شرمنده ، فضولی نباشه! چرا میخوای bridge کنی؟ الآن مشکلی داره؟
2- اصلا دست به سیستم نزن ؛ این تغییرات فقط باید تو خود مودم (192.168.1.1) صورت بگیره
صرفا برای یادگیری :31:
بالاخره تونستم بریج کنم ، این راه را رفتم اول تنظیمات رو کارت شبکه انجام دادم . بعدش از طریق Wizard مودم تونستم رو بریج وصل بشم. این تنظیم کارت شبکه و وارد کردن آی پی و DNS اصلا لازم بود که من انجام دادم ؟ بعدش اینکه حالا مشکل مودم من هست یا نه بعد از تغییرات برای بار اول حدود 10 دقیقه ای طول کشید تا به اینترنت وصل شد هر کار میکردم برای وصل شدن ارور 651 میداد .اما خب الان سریع وصل میشه .

sei_pm
26-03-2010, 18:56
بالاخره تونستم بریج کنم ، این راه را رفتم اول تنظیمات رو کارت شبکه انجام دادم . بعدش از طریق Wizard مودم تونستم رو بریج وصل بشم. این تنظیم کارت شبکه و وارد کردن آی پی و DNS اصلا لازم بود که من انجام دادم ؟ بعدش اینکه حالا مشکل مودم من هست یا نه بعد از تغییرات برای بار اول حدود 10 دقیقه ای طول کشید تا به اینترنت وصل شد هر کار میکردم برای وصل شدن ارور 651 میداد .اما خب الان سریع وصل میشه .

اگر DHCP مودم فعال باشه و کارت سبکه رو روی اتومات بگذارید و سیستم خودش IP بگیره دیگه تو حالت بریج هم نیاز نیست DNS ست کنید.

حتما شما هم به خاطر گند کاری شاتل از بریج می خوای استفاده کنید.

a6l3i
26-03-2010, 19:16
سلام دوستان

با سلام خدمت دوستان

درایور مودم D-LINK DSL_2520U رو می خواستم
متشکر میشم اگه کمکم کنید
من سایت Dlink رو دیدم ولی واسه این مودم فقط راهنمای نصب رو گذاشتن!!! و درایورش نبود. یه ایمیل زدم بهشون. لینکش رو براتون send میکنم.

-------------------

عموما برای تبدیل PPPoE به Bridge و برعکس نیازی به دستکاری تنظیمات سیستم نیست. من خودم شخصا PPPoE رو ترجیح میدم.

-----------------------

اگر DHCP مودم فعال باشه و کارت سبکه رو روی اتومات بگذارید و سیستم خودش IP بگیره دیگه تو حالت بریج هم نیاز نیست DNS ست کنید.

یه سوال؟ من ART1 شاتل دارم (5 ساله). با Bridge چه دردی دوا میشه؟

Mahdi.p30
26-03-2010, 19:34
یه سوال؟ من ART1 شاتل دارم (5 ساله). با Bridge چه دردی دوا میشه؟
شاتلی هستی یا شوخی کردی؟
در هر صورت با بریدج ، ممکنه بعضی از مشکلات حل بشه:13:
یه سر به تایپیک شاتل بزنید ، شاید سوالتون پاسخ داده بشه

a6l3i
26-03-2010, 19:40
شاتلی هستی یا شوخی کردی؟
در هر صورت با بریدج ، ممکنه بعضی از مشکلات حل بشه:13:
یه سر به تایپیک شاتل بزنید ، شاید سوالتون پاسخ داده بشه

در شهر کورها ، یک چشمی پادشاست![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
متاسفاته تو مرکز مخابرات ما (شهید کلانتری) شاتل یه چشم معرکه ست!
کِی حق انتخاب داشتیم که این دومیش باشه برادر. . . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

persian33
26-03-2010, 20:20

متشکرم از شما . راستش هم میخواستم یاد بگیرم هم گفتم شاید تاثیری در سرعت نسبت به PPPoE داشته باشه که دیدم نه ، فرقی نمیکنه . کلا هم آب از سر من گذشته ! بگذریم؛
فقط یک سوال دیگه . اگه بخوام وایرلس رو اکتیو کنم و با لپ تاپ هم وصل بشم، در لپ تاپ
هم باید کانکشن بسازم و یوزر و پسورد بدم ؟ قبلش که رو PPPoE بود فقط لازم بود که username و password که خودم روی مودم تنظیم کرده بودم را وارد کنم.
با تشکر .

L.A.M.P.A.R.D
26-03-2010, 20:40
سلام......مودم من tp-link مدل td-w8920g هست........
میخواستم بدونم که چطوری میتونم wireless رو فعال کنم ؟

sei_pm
26-03-2010, 23:34
متشکرم از شما . راستش هم میخواستم یاد بگیرم هم گفتم شاید تاثیری در سرعت نسبت به PPPoE داشته باشه که دیدم نه ، فرقی نمیکنه . کلا هم آب از سر من گذشته ! بگذریم؛
فقط یک سوال دیگه . اگه بخوام وایرلس رو اکتیو کنم و با لپ تاپ هم وصل بشم، در لپ تاپ
هم باید کانکشن بسازم و یوزر و پسورد بدم ؟ قبلش که رو PPPoE بود فقط لازم بود که username و password که خودم روی مودم تنظیم کرده بودم را وارد کنم.
با تشکر .

روی بریج نمیشه از وایرلس استفاده کرد. باید روی PPPOE تنظیم کنید.

hastor111
27-03-2010, 12:50
سلام
دوستان یه سوال داشتم
الان از شاتل بهم زنگ زدن یه زنه گفت مودم شما رو که مونیتور کردم مودم قطعی داره و از این حرفا
گفتم چی کار کنم.....بهم گفت مودمت تحت ساپورت شرکت نیست...به سایت مودمت برو و آپگریت کن
میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مودم:TP-LINK TD-8817
سایت tp-link هم باز نمیشه
ممنونم میشم یکی بگه چی کار کنم

a6l3i
27-03-2010, 13:14
سلام
دوستان یه سوال داشتم
الان از شاتل بهم زنگ زدن یه زنه گفت مودم شما رو که مونیتور کردم مودم قطعی داره و از این حرفا
گفتم چی کار کنم.....بهم گفت مودمت تحت ساپورت شرکت نیست...به سایت مودمت برو و آپگریت کن
میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مودم:TP-LINK TD-8817
سایت tp-link هم باز نمیشه
ممنونم میشم یکی بگه چی کار کنم
سلام

1- بپا مدیران واسه طرح کردن همزمان یه سوال تو دو تاپیک بهت چیزی نگن !!!
2- احسان جان لینک رو واستون تو تاپیک شاتل فرستادن.

نمیدونم چرا جدیدا سایت tp-link بطور عادی بالا نمی آد و باید با ...شکن باز کنیمش!!
تو سایتش 3 درایور برای 3 ورژن مختلف مودم داده. ورژن مودمتون چیه؟ (V3 یا v4 یا v5 )؟؟ خیلی دقت کنید . چون اشتباه بگین به مشکل بر میخورید.

روش 1:
توی 192.168.1.1 برید به Device Info->Summary. و طبق عکس زیر ورژن رو بخونین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] osVo3NNLLKNwnctMHVHQJk6Ze1WrRi460RknkBbDWDevs3DR4% 3D

روش دوم:
برچسب پشت مودم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a5yul1IWsSCG9aqNPDcFEoQmTDSrNNsAwshcGVvoRthxE3GRU% 3D

hastor111
27-03-2010, 13:47
سلام
آقا مرسی بابت راهنماییت
اما ورژن پشت مودم برام زده ver:1.1
اما سایت نداره
این هم عکس تنظیمات مودم ببین میتونی چیزی ازش متوجه بشی کمکم کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sei_pm
27-03-2010, 13:54
سلام
آقا مرسی بابت راهنماییت
اما سایت نداره
این هم عکس تنظیمات مودم ببین میتونی چیزی ازش متوجه بشی کمکم کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما از شاتل سرویس میگیرید؟ کدوم سرویس رو گرفتید؟

hastor111
27-03-2010, 14:00
شما از شاتل سرویس میگیرید؟ کدوم سرویس رو گرفتید؟
اکو 512 اما به این نگاه نکن
3 ماهه دارم ازشون سرویس میگیرم از روز اول پدر در اوردن ازم
توی روز هم افت سرعت ناجور داشتم و پشتیبانی هم همش می گفت ترافیک بالاست و مشکل از سمت ما هست و این حرفا...چند روزه دیگه فقط باهاشون تند حرف میزنم و بدو بیراه می گم حتی یه نامه زدم و هرچی از دهنم در اومد بهشون گفتم.........احتمالا این که اونا بهم زنگ زدن برا همین نامه و تند حرف زدن هستش
حالا نگفتی چی کارش کنم

m_driver76
27-03-2010, 15:02
1- این جمله رو نفهمیدم ! یعنی وقتی مودم با LAN به PC وصل هست و مودم رو روشن میکنید ، نمی تونه به نت وصل شه و چراغ DSL قرمز و چراغ Wireless سبز میشه؟
2- از کجا میدونید که Wireless به اینترنت وصله؟ با لپ تاپ چک میکنید؟

1-مودم با LAN به PC وصل هست چراغ همه سبز
2-بله با لپ تاپ راحت وصل میشم

3 نوع کنکشن PPPoE هستش یا Bridge?
4- ورژن Firmware مودم چنده؟

3-PPPoE
4-Firmware Version:3.0.2.0.A

a6l3i
27-03-2010, 15:26
سلام
آقا مرسی بابت راهنماییت
اما سایت نداره
این هم عکس تنظیمات مودم ببین میتونی چیزی ازش متوجه بشی کمکم کنی

شما عکس ورژن Firmware رو گذاشتی. من ورژن خود مودم رو میخوام که عموما تو قسمت Device Info هستش.

--------

1-
1-مودم با LAN به PC وصل هست چراغ همه سبز
2-بله با لپ تاپ راحت وصل میشم
3-PPPoE
4-Firmware Version: 3.0.1.8.A
شما وقتی مودم رو روشن میکنی و PC وارد نت نمیشه:
1- می تونی با pc وارد تنظیمات 192.168.1.1 بشی؟
2- با لپ تاپ که تو تنظیمات 192.168.1.1 میشی ، میتونی PC رو ببینی؟
می خوام ببینم مودم pc رو میشناسه و بهش اینترنت نمیده یا اصلا نمی شناستش؟

hastor111
27-03-2010, 16:14
[QUOTE=a6l3i;4787357]شما عکس ورژن Firmware رو گذاشتی. من ورژن خود مودم رو میخوام که عموما تو قسمت Device Info هستش.

--------
بازم سلام
کلا قسمت Status یه تب داره یکی Device Info که عکسشو گذاشتم

Re Z a
27-03-2010, 17:02
سلام دوستان با عرض خسته نباشید من یه مودم linksys wag160 N دارم قبلا از طریق Setup خود مودم وایرلسمو تنظیم می کردم اما از موقعی که isp پهنای باند بیشتر کرده مجبور شدم کانکشن درست کنم و وایرلسمو بلد نیستم تنظیم کنم .
الان وقتی بدون کانکشن مودم تنظیم می کنم اینترنتم هر 20 ثانیه Refresh میشه ولی با کانکشن نه
الان نمیدونم چجوری وایرلسمو راه بندازم :41:

ممنون میشم کمکم کنید
با تشکر :11:

m_driver76
27-03-2010, 17:18
شما وقتی مودم رو روشن میکنی و PC وارد نت نمیشه:
1- می تونی با pc وارد تنظیمات 192.168.1.1 بشی؟
2- با لپ تاپ که تو تنظیمات 192.168.1.1 میشی ، میتونی PC رو ببینی؟
می خوام ببینم مودم pc رو میشناسه و بهش اینترنت نمیده یا اصلا نمی شناستش؟

نه وارد تنظیمات 192.168.1.1 نمیشه
مودم نمیشناسه تا ریست کنم pc :41:

sei_pm
27-03-2010, 17:52
سلام دوستان با عرض خسته نباشید من یه مودم linksys wag160 N دارم قبلا از طریق Setup خود مودم وایرلسمو تنظیم می کردم اما از موقعی که isp پهنای باند بیشتر کرده مجبور شدم کانکشن درست کنم و وایرلسمو بلد نیستم تنظیم کنم .
الان وقتی بدون کانکشن مودم تنظیم می کنم اینترنتم هر 20 ثانیه Refresh میشه ولی با کانکشن نه
الان نمیدونم چجوری وایرلسمو راه بندازم :41:

ممنون میشم کمکم کنید
با تشکر :11:

شما هم حتما شاتل هستید؟
مودم رو کی گرفتیدو چند من هم این مودم رو دارم باید بگم که روی حالت بریج وایرلس جواب نمیده و باید حتما از PPPOE استفاده کنید.

a6l3i
27-03-2010, 18:07
نه وارد تنظیمات 192.168.1.1 نمیشه
مودم نمیشناسه تا ریست کنم pc :41:
من درست فهمیدم: یعنی همیشه وقتی سیستم روشن میشه باید از قبل مودم روشن باشه تاسیستم اونو بشناسه؟
اگه همیتطوره من احتمال میدم مشکل از کارت شبکه شما باشه. پیشنهاد میکنم از تو Device Manager کارت شبکه رو Unistall کنی و مجدد درایورش رو بریزی.

میخوای قبلش دوتا تست کن ببینیم با روشن شدن مودم ، کارت شبکه تغییری میکنه یا نه؟

تست1:
وقتی سیستم روشنه و مودم خاموشه :
1- ببین وضعیت Local Area Connection تو پنجره ی Connection چطوریه؟ (پتجره رو نبند)
2- همین طور تو Device Manage وضعیت کارت شبکه رو چک کن. (این رو هم بذار باز بمونه)
3- حالا مودم رو روشن کن ، ببین دو مورد فوق چه تغییری میکنن؟

تست 2: (هم سیستم و هم مودم رو خاموش کن تا ریست شن و LAN رو خارج کن)
سیستم و مودم رو جدا از هم روشن کن و بذار بیآن بالا. وایستا تا مودم Connect شه و بعد LAN رو جا بزن. ببین بازهم سیستم قاط میزنه؟

Re Z a
27-03-2010, 20:40
شما هم حتما شاتل هستید؟
مودم رو کی گرفتیدو چند من هم این مودم رو دارم باید بگم که روی حالت بریج وایرلس جواب نمیده و باید حتما از PPPOE استفاده کنید.

160 تومان 5 ماه پیش

جان نه من فن آوا دارم :13:

روی PPPOE که تنظیم می کنم هر 20 - 30 ثانیه نت قطع میشه دوباره وصل میشه همش قطع میشه وصل میشه..... :41: که مجبور میشم روی حالت بریج تنظیم کنم .

مشکل من چجوری حل میشه ؟چون وایرلس لازم دارم شدیدا :41:

L.A.M.P.A.R.D
27-03-2010, 21:03
کسی نبود کمک ما بکنه؟

sei_pm
27-03-2010, 22:26
160 تومان 5 ماه پیش

جان نه من فن آوا دارم :13:

روی PPPOE که تنظیم می کنم هر 20 - 30 ثانیه نت قطع میشه دوباره وصل میشه همش قطع میشه وصل میشه..... :41: که مجبور میشم روی حالت بریج تنظیم کنم .

مشکل من چجوری حل میشه ؟چون وایرلس لازم دارم شدیدا :41:

کدوم شهر هستی؟ مودم با گارانتی ساخت سیستم هست دیگه؟
شما رو PPPOE تنظیم کنید بعد قسمتی که تو عکس نشان داده شده رو درست تنظیم کنید مشکلتون حل میشه.

sei_pm
27-03-2010, 22:32
کسی نبود کمک ما بکنه؟

شاید تنظیماتتون با این مدل مشابه باشه:

Re Z a
27-03-2010, 22:39
کدوم شهر هستی؟ مودم با گارانتی ساخت سیستم هست دیگه؟
شما رو PPPOE تنظیم کنید بعد قسمتی که تو عکس نشان داده شده رو درست تنظیم کنید مشکلتون حل میشه.

تنظیماتش روی همین امتحان کردم اما بازم نشد . نه از این Redial نیست :41:

a6l3i
27-03-2010, 23:36

آخرم نشد راهنمای مودم های TP-Link رو مثل آدم از سایت خودش بگیریم.
من راهنمای مودمت رو خوندم. تو صفحه ی 52 کامل توضیح داده.

تو منوی سمت چپ برو به شاخه ی Wireless قسمت Basic و تیک Enable Wireless رو بذار ، فعال میشه. ممکنه ریست هم بخواد. یادت نره روش Pass بذاری . البته نذاری هم غمی نیست ، همسایه ها شب تا صبح دعات میکنن.

موفق باشی . . .

a6l3i
27-03-2010, 23:48
سلام
یه رفیقی دارم که خط مودمش چند دقیقه یه بار قطع میشه، مخصوصا اخیرا خیلی زیاد شده به عبارت دیگه چراغ status مودمش خاموش میشه. باید چیکار کنه. از سیستمشه یا از مخابرات یا ....؟ کانکشن دی اس ال شاتل و مودم am602.

معمولا عامل dc شدن ، سیستم نیست و علت یا نویز خطه یا مشکل ISP که اگر چندین بار رخ میده بیشتر از نویز باید باشه!

1- ببین Splitter گذاشته؟ هم رو مودم و هم رو تلفن ها؟
2- وقتی مودم وصله ، چند یار تفلن رو قطع و وصل کنه و شماره گبری کنه ، ببینه dc میشه؟

AMITAB
28-03-2010, 10:22
با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده یک اکانت اینترنت م ا هواره ای گرفتم. ولی موقعی که به و ی پ ی ان سرور وصل میشم. و ی پ ی ان خود به خود هر چند دقیقه یک بار هی دیس میشه.
از شرکت مربوطه هم پرسیدم گفتن که مشکل از طرف ما نیست

نوع مودم: Dlink 322T
اینترنت از شاتل
نوع کانکشن روتر

با کابل یو اس بی هم تست کردم باز همین مشکل وجود داشت.

لطفا راهنمایی فرمایید. آیا مشکل از مودم هست؟ یا چیز دیگه ای؟

با تشکز....

hastor111
28-03-2010, 10:56
سلام
یکی منو دریابه که ثواب داره زیاد
دیروز که شاتل زنگیدن گفتن مودم آپگریت کن...فایل آپگریت رو گیر اوردم و انجام دادم
بعد عملیاتتش انجام شد و پیغام داد با موفقیت انجام شد
اما کلا مودمم از کار افتاد....فقط چراغ power روشن میشه...چراغ adsl و usb و act دیگه روشن نمیشه
مودم ریست کردم باز همونه...بردم به حالت Default باز نمیشه
پس چی کارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
راهنماییم کنید لطفا

sei_pm
28-03-2010, 11:15
سلام
یکی منو دریابه که ثواب داره زیاد
دیروز که شاتل زنگیدن گفتن مودم آپگریت کن...فایل آپگریت رو گیر اوردم و انجام دادم
بعد عملیاتتش انجام شد و پیغام داد با موفقیت انجام شد
اما کلا مودمم از کار افتاد....فقط چراغ power روشن میشه...چراغ adsl و usb و act دیگه روشن نمیشه
مودم ریست کردم باز همونه...بردم به حالت Default باز نمیشه
پس چی کارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
راهنماییم کنید لطفا

خوب پس شاتل باعث شد مودمتون مورد عنایت قرار بگیره . حالا برید ازشون زاکسل بخرید.
کلا به جز زاکسل و ایسوز مارکهای دیگه رو قبول ندارند.

hastor111
28-03-2010, 11:17
خوب پس شاتل باعث شد مودمتون مورد عنایت قرار بگیره . حالا برید ازشون زاکسل بخرید.
کلا به جز زاکسل و ایسوز مارکهای دیگه رو قبول ندارند.
یعنی پرید دیگه؟؟؟؟راهی نیست؟؟؟؟

Mohsen EA
28-03-2010, 11:18
ببينم مي تونيد يه شركت ارزون واسه اي دي اس ال بگيد برام با ترافيك نا محدود

moxx
28-03-2010, 11:20
با سلام، پست پائین متعلق به منه که ایشون (a6l3i) لطف کردن تو تاپیکش قرار دادن. ممنون میشم اگه کمک کنین:

معمولا عامل dc شدن ، سیستم نیست و علت یا نویز خطه یا مشکل ISP که اگر چندین بار رخ میده بیشتر از نویز باید باشه!

1- ببین Splitter گذاشته؟ هم رو مودم و هم رو تلفن ها؟
2- وقتی مودم وصله ، چند یار تلفن رو قطع و وصل کنه و شماره گبری کنه ، ببینه dc میشه؟
1- روی مودم splitter داره و روی تلفن ها هم micro filter
2- بندرت پیش میاد وقتی که تلفن قطع و وصل میشه، dc میشه. علاوه بر این اگه کلا تلفن ها رو از خط خارج کنه بازم dc میشه یعنی فکر نکنم مشکل از تلفن یا id caller یا چنین چیزائی باشه.
یه سوال: میتونه مشکل از سیم برق یا هر سیمی حامل جریان که از کنار خط تلفن عبور میکنه، باشه؟