PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] بحث و بررسی درباره ی مودم های ADSL

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

REGISTERED USER
26-08-2009, 12:55
شاید تو مسیر قطعی داره یا نویز شدید میندازه

xxstar
26-08-2009, 13:39
مدل مودم d-link
widows xp servise pack 3
usb

يك بار وقتي كامپيوتر رو روشن كردم موقع ورود user name اين پيغام را داد

اما دو دفعه ديگه وسط كار اومد بعد هم فكر كنم قطع و وصل ميشد..:41::41:

ممنون

ramtin_d
26-08-2009, 14:10
جمیعاً سلام :

تو بخش Security تنظیمات . تو دفترچه نوشته. الان پای سیستم خودم نیستم و اینجا adsl ندارم که manual رو دانلود کنم . یه چرخ تو دفترچه بزن می بینیش.

تو این حالت نمیشه. حتما باید دو سیستم با Lan به هم شبکه شن . چند تا راه حل:
1- تعویض مودم . (ایول راه حل:31:)
2- خرید یه روتور 45 تومنی
3- بیخیال شدن ارتباط بین سیستم ها
4- خرید یه فلش !!!!
5- هیچ کدام :14:

جون شما همشون اصل اصله چینه ، تازه درجه دو و سه . درجه یکاش ماله بلاد کفر و استکباره !! من الان غیر از دوربین کانن که ژاپنیه از کیس سیستم گرفته تا مانیتور و پرینتر کنن و اسکنر کنن ام چینه. تا چند روز دیگه خودمونم چینی میشیم.

مبارکه . . . !
یه نمه مشخصات بده ، ببینیم مریض چشه :
1- مدل مودم
2- ویندوز xp یا Vista
3- مودم با LAN وصله یا USB؟
4- این خطا موقع روشن کردن مودم ( اول کار ) میآد یا وسط کار؟؟
5- دراین حالت اینترنت قطع میشه یا نه؟
6- این خطا از طرف خود ویندوزه یا مودم یا برنامه های حفاظتی ( مثل نورتون یا NOD یا غیره )

بستگی به فروشنده داره که کی باشه؟؟؟ اگه سه چیز باشه حله:
1- آک بودن بسته
2- گارانتی معتبر
3- تاریخ گارانتی مال روزهای جاری باشه ( یکی از دوستام سفارشی MP3-Player گرفت. 3ماه از گارنتیش گذشته بود . تحویل نگرفتیم )

مبارکه . . .
خیلی راحته. بقول بعضیا ، عین هلو میمونه ، آدم دوست داره بخورتش . . .
کافیه دفترچه راهنما رو باز کنی و صفحه به صفحه بری جلو. عکساش روهم نگاه کنی بسه!! تو چند تا پست قبل تر واسه یکی از دوستان روشش رو اجمالی توضیح دادم.

ارادتمند هرچی مهندس کامپیوتره ، قصد جسارت نداشتیم:42:
قاچاق ؟؟ جون ما بیخیال، فردا میآن تو رو به جرم جاسوسی و ما رو به جرم آموزش جاسوسی و برا*ندازی نظام میگیرن :34: .
نه نمیشه عزیز برادر ، واسه این کار باید یه کارت شبکه وایرلس بگیری ( 45 تومن). اون گزینه wireless تو تنظیمات نشون دهنده دستگاه هایی هستش که مودم میتونه بهشون وصل شه و اونها رو وارد شبکه خودش کنه. خلاصه اینکه این مودم ها خودشون در مرکز شبکه قرار میگیرن (Master) و بقیه ( Clients) رو به هم و همچنین به اینترنت وصل میکنن و خودشون نمیتونن Client باشن.

ولی به هرحال پیشنهاد میکنم این کار رو نکنی ، چون طرف میتونه به راحتی اطلاعاتت رو شنود کنه و بفهمه کجا رفتی . از این سیستم های آزاد زیاد شده. یه کم مشکوک میزنه !!!
تجربه شخصی خودم : یکی از دوستام کلی ذوق کرده بود که چند هفته با لپ تاپش به یه شبکه وصله. ( شبکه مال شرکتی بود که خواهرش توش کار میکرد - یه کوچه بالاتر - دولتی ) آنتن دهیش هم عالی بود. گفتم بیخیال شو ، گفت NOD دارم عمرا هکم کنن. حدود یه ماه بعد میگفت خواهرش ، عکس های خانوادگی شون رو تو سیستم شرکت دیده. البته NOD بهش رو اون IP گیر داده بوده و این بنده خدا allow داده .

یاحق . . .

اللهم صل علی محمد و آل محمد:10:
هورا:19:
بالاخره یکی یه جواب درست حسابی به ما داد
آقا پس قضیه از این قراره اگه اینها مستر باشند پس در این صورت کلا امکان اتصال به اون نوع شبکه ها نیست
قضیه رو گرفتم ولی من به حرفات مشکوکم
میدونی چرا
راستش من با این همسایه بغلیمون زیاد میزون نیستم
میگفتش که با همین مودم و یه مودم دیلینک هم که خودش داره میتونه شبکه داخلی راه بندازه و میخواست باهم اینرتنتمون رو شیر کنیم
میگفت که میشه مثه کارت شبکه باهم شیر کنیم البته در این صورت فکر کنم بشه وللی من پیش خودم گفتم خوب برم یه سرچ بزنم ببینم میشه مثه لپتاپها جایی رو هم بگیرم یا نه که متاسفانه نمیشه دیگه ......:41:
ولی من ول کن معامله نیستم:21::21: بالاخره یه روزی قلقشو به دست میارم ....هشتاد تومن پول مودم دادم که فقط نگاهش کنم:21::21:

xxstar
26-08-2009, 14:15
آقا يكي جواب بده!!!
در ضمن اخطار ويندوزه
امكان داره اطلاعاتم رو بدزدند؟؟؟:19::41::41:

P A R S A
26-08-2009, 14:18
سلام
من یه اشتراک 128 حجمی آسیاتک گرفتم، چه مودمی بخرم؟
4 پورت با اکسس پوینت وایرلس!

Mahdi.p30
26-08-2009, 15:40
دوستان یکی از همسایه ما از فن اوا adsl گرفته

بعد از یک هفته گتن رانژه شده
مودم رو زدیم
چراغ adsl خاموش میشه

زنگ زدیم گفت تو مرکز خراب هست
ما نفرمون و می فرستیم و از این چرت و پرت ها

حالا 2 روز پیش زنگ زد میکه درست شد

الان باز میزنیم تو برق و تلفن باز خاموشه
زنگ زدم میگه نه درست هست.
فعال و رانزه شده

از انجایی که اشنا در مرکز داریم
طرف رفت گفت از مخابرات هیچ مشکلی نیست.
و همه چیز رو دوباره چک کرد

2 تا مودم تست کردیم
یکی دی لینک یکی tp-link فکر کنم

از ورودی هم زدیم باز هم نشد

جریان چی هست؟

مودمو سر خط امتحان کن ، یا بدون نویز گیر ، ببین چی میشه ، باید بعد از چند ثانیه چراغ adsl چشمک زن و بعد ثابت بشه

مدل مودم d-link
widows xp servise pack 3
usb

يك بار وقتي كامپيوتر رو روشن كردم موقع ورود user name اين پيغام را داد

اما دو دفعه ديگه وسط كار اومد بعد هم فكر كنم قطع و وصل ميشد..

ممنون

حالا مشکل چیه؟؟

polbadman
26-08-2009, 16:00
سلام
من مودم symphonyمدل sy5500c دارم اما در این نوع مودم گویا امکان update برنامه firmware نیست
و firmwareخودشم گرینه portforwarding نداره لطفآ راهنمایی کنید.
قبلا از شما متشکرم :40:
در ضمن من با طرح این سوال در این تاپیک نوع مودمم رو مشخص کردم....(نظر سنجی)
راستی تا یادم نرفته :من تویه این لینک شبه جواب پیدا کردم اما راستش خوب متوجه نشدم

portforward.com/english/routers/port_forwarding/Hyundai/AS-502/eMule.htm

xxstar
26-08-2009, 17:00
مشكل من در صفحه قبلي است..

ويندوز من گاهي اوقات پيغام ميده

an other one with an ip try to conflict on this network>
(يه نفر داره با شبكه adsl من ميجنگه!!)
قضيه چيه؟
هك ؟

Mahdi.p30
26-08-2009, 18:38
مشكل من در صفحه قبلي است..

ويندوز من گاهي اوقات پيغام ميده

an other one with an ip try to conflict on this network>
(يه نفر داره با شبكه adsl من ميجنگه!!)
قضيه چيه؟
هك ؟
پس در این صورت ، فکر کنم یه نفر داره با همه میجنگه!!!

Amirmisagh
26-08-2009, 18:41
سلام
بالاخره مودم گرفتم و الان وصلش کردم tplink 8841
فقط دو سوال که ببخشید اگه تکراریه.
من یوزر و پسم رو داخل مودم سیو کنم بهتره یا یه کانکشن pppoe جدا بسازم ؟
و دومی اینکه چراغ act مودم وقتی سند و رسیو دارم سریع چشمک میزنه ولی وقتی ندارم کند میزنه این نباید کاملاً خاموش بشه ؟
ممنون

kharkhoon
26-08-2009, 18:42
سلام
دوسته عزیز من به اندازه دوستان وارد نیستم ولی asus am604g خیلی باحاله!:8::27:
به قوله دوستمون به قوله بعضیا م3 هلو میمونه آدم دوست داره بخورتش!:46:

xxstar
26-08-2009, 19:01
پس در این صورت ، فکر کنم یه نفر داره با همه میجنگه!!!

بابا جدي ميگم!!

كسي نميدونه

Mahdi.p30
26-08-2009, 20:08
سلام
بالاخره مودم گرفتم و الان وصلش کردم tplink 8841
فقط دو سوال که ببخشید اگه تکراریه.
من یوزر و پسم رو داخل مودم سیو کنم بهتره یا یه کانکشن pppoe جدا بسازم ؟
و دومی اینکه چراغ act مودم وقتی سند و رسیو دارم سریع چشمک میزنه ولی وقتی ندارم کند میزنه این نباید کاملاً خاموش بشه ؟
ممنون
در مورد اولی ، بهتره که جدا بسازی
دومی رو هم نمیدونم

بابا جدي ميگم!!

كسي نميدونه
آخه من علاوه بر خودم ، خیلی ها رو دیدم که این مشکلو دارن!!
مشکل خاصی نیست!
یه راه حل یکی از دوستان چند صفحه قبل گفت ، ولی برای من که برطرف نشد

kharkhoon
26-08-2009, 22:15
دوستان من میخوام اینترنت dial-up سیستمو رو نت wireless ام share کنم ! اما نمیتونم!:41:
یعنی تو wireless network که میخوام share کنم, کانکشن dial-up تو اونایی که میتونم انتخاب کنم نیست!
فقط اگه میشه در سطح خودم توضیح بدید!:31:

Navid.H
26-08-2009, 23:54
سلام
بستگی به خودت داره اگ وایرلس دوست داری asus am604g بهترینه
اما اگه نمیخوای خرج اضافه کنی Tp-Link 8811 خیلی خوبه:20:

a6l3i
27-08-2009, 00:55
2باره سلام ؛

.... میگفتش که با همین مودم و یه مودم دیلینک هم که خودش داره میتونه شبکه داخلی راه بندازه و میخواست باهم اینرتنتمون رو شیر کنیم
دمت گرم ، خوب یه چند روز رابطه رو خوب کن ازش بپرس! بعد دیدار به قیامت!! اگه هم بحث کل کل و کم نیآوردنه که بسم الله . فهمیدی به ما هم بگو!!
راستی ، تو که داری adsl میگیری چه نیازی به قاچاق داری؟ هرچند بقول بعضیا : مفت باشه ، کوفت باشه !!!

آقا يكي جواب بده!!!
در ضمن اخطار ويندوزه
امكان داره اطلاعاتم رو بدزدند؟؟؟:19::41::41:
پیشنهاد میکنم NOD-Smart Security بریزی. به راحتی و بدون کم کردن سرعت سیستم ورودی و خروجی ها رو زیر نظر میگیره و به راحتی میتونی بفهمی چه پورتی مورد حمله قرار گرفته. من احتمال میدم یه spy میخواد از سیستم به نت وصل شه ولی نمیتونه و ویندوز هم error میده.
من خودم سالی 100 تومن میدم واسه NOD-Smart Security با 4 .license رو سیستم خونه و هر سه لپ تاپمون ریختم. تک کاربرش 45 تومنه.

سلام
asus-w604g تائید میشه .

دوستان من میخوام اینترنت dial-up سیستمو رو نت wireless ام share کنم ! اما نمیتونم!:41:
یعنی تو wireless network که میخوام share کنم, کانکشن dial-up تو اونایی که میتونم انتخاب کنم نیست!
فقط اگه میشه در سطح خودم توضیح بدید!:31:
نت wireless رو با چی راه انداختی؟ کلا تجهیزات شبکه شما چیه؟ از نظر ساختار؟

Life24
27-08-2009, 01:10
مودمو سر خط امتحان کن ، یا بدون نویز گیر ، ببین چی میشه ، باید بعد از چند ثانیه چراغ adsl چشمک زن و بعد ثابت بشه

حالا مشکل چیه؟؟
اصلا ما امدیم
سیم ورودی زدیم
نشد نه چشمک میزنه
هیچی

از بیخ خاموش هست
اگر نویز باشه حداقل چشمک زن میشه

ما به کل امدیم ورودی تلفن

گیج شدیم:41:

ramtin_d
27-08-2009, 04:16
اینترنتم راه افتاد شبونه اش کولاکهههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههههههههه
چراغ مودمم سبز شده مثه م ی ر ح س ی ن :)) هوراااااااااااااااااااااا اااااا

a6l3i
27-08-2009, 07:18
اصلا ما امدیم
سیم ورودی زدیم
نشد نه چشمک میزنه
هیچی

از بیخ خاموش هست
اگر نویز باشه حداقل چشمک زن میشه

ما به کل امدیم ورودی تلفن

گیج شدیم:41:
به ISP گفتی؟ شاید مشکل از اونجاست؟؟!!

4MaRyAm
27-08-2009, 09:52
سلام،

مودم من TP-link هست، وقتی روشنه خیلی داغ میکنه. این طبیعیه؟

ehsan_old
27-08-2009, 10:29
2باره سلام ؛

پیشنهاد میکنم NOD-Smart Security بریزی. به راحتی و بدون کم کردن سرعت سیستم ورودی و خروجی ها رو زیر نظر میگیره و به راحتی میتونی بفهمی چه پورتی مورد حمله قرار گرفته. من احتمال میدم یه spy میخواد از سیستم به نت وصل شه ولی نمیتونه و ویندوز هم error میده.
من خودم سالی 100 تومن میدم واسه NOD-Smart Security با 4 .license رو سیستم خونه و هر سه لپ تاپمون ریختم. تک کاربرش 45 تومنه.

سلام

فرق NOD-Smart Security كه به صورت قانوني خريداري كرديد، در مقايسه با كرك آن به جز بحث آپديت چيز ديگري هم هست؟

a6l3i
27-08-2009, 10:38
مودم من TP-link هست، وقتی روشنه خیلی داغ میکنه. این طبیعیه؟ کاملا ، تا نشه روش نیمرو درست کرد ، مهم نیست !:31:! اگه دقت کنید گرماش تو مایه های پشت مانیتورهای معمولی ، قسمت پایینی LCD ها ( که محل قرار گیری لامپ یا همون شتاب دهنده ذراته) یا پشت تلویزیون هاست.

فقط دور و برش خالی باشه که جریان طبیعی هوا داشته باشه حله. یکی از رفقا رو مودمش فن کیس انداخته بود :18: بعد یه سال پوکید!! بازش کردیم ، حداقل 3 میل رو قطعاتش خاک نشسته بود. بوردش به هیچ وجه دیده نمیشد !:2:!

مثل این یارو:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من مودمم در شبانه روز 4 ساعت خاموشه ، خیلی وقت ها هم چندین روز یا هفته روشنه.

فرق NOD-Smart Security كه به صورت قانوني خريداري كرديد، در مقايسه با كرك آن به جز بحث آپديت چيز ديگري هم هست؟ از نظر آنتی ویروس ، چندین بار سیستم های دوستانم که NOD کرک شده دارن و حتی شماره و تاریخ به روز رسانی Database هاشون با من یکیه ، ویروس های رو flash memory رو تشخیص نمیده و درواقع ماژول هاش بطور کامل آپدیت نمیشه.
ولی از نظر firewall تفاوتی ندیدم و عمل کرد سیستم هامون برای جلوگیری از دسترسی برنامه ها به اینترنت و یا از اینترنت به سیستم شبیه همن.

Mahanturbo
27-08-2009, 11:28
سلام . من یه مودم ASUS-604g خریدم. ولی همه جا نوشته زود داغ می کنه ! آیا مودم به درد نخوری خریدم.؟ 24 ساعت روشن باشه خونه آتیش نگیره؟

kharkhoon
27-08-2009, 18:33
سلام . من یه مودم ASUS-604g خریدم. ولی همه جا نوشته زود داغ می کنه ! آیا مودم به درد نخوری خریدم.؟ 24 ساعت روشن باشه خونه آتیش نگیره؟
نه بابا اونقدرها هم داغ نمیکنه!:27:
ته مودم برادر! میگن که م3 هلو میمونه آدم دوست داره بخورتش!:31:

farhad_s5
27-08-2009, 18:39
سلام بروبچ

من یه مودم WAG54G2 LinkSYS خریدم،ولی روزی یه بار باید خاموش روشنش کنم،چرا؟!!

چونکه من ADSL 512 دارم ولی وقتی می خوام دانلود کنم سرعت از 80 بیشتر نمیشه تا اینکه مودم رو خاموش و روشن کنم تا درست بشه!!

مشکلش چیه؟ باید چیکار کن؟

ممنون

Fr@nki
27-08-2009, 19:02
من يك مودم adsl tplink 8817 دارم
مي خوام همزمان هم از lan و هم ‌از usb استفاده كنم البته روي دوتا كامپيوتر
در ضمن فقط مي خواهم از كانكشن استفاده كنم
گويا بايد در مودم تغييراتي بدم
لطفا در اين باره راهنماييم كنيد
با تشكر

Life24
27-08-2009, 20:46
به ISP گفتی؟ شاید مشکل از اونجاست؟؟!!
میگه ما حل کردیم مشکل رو.

pouria007
27-08-2009, 21:16
میگما یه سوال فلسفی:دی
adsl تا چند کیلومتر از مرکز مخابراتو جواب میده؟

hamy57
27-08-2009, 22:36
سلام به دوستان عزیز . مودم من D-link DSL-2640U هستش میخواستم بدون راهی هست که بشه کامپیوتر از راه bridge باشه که بتونم با dialup کانک شم و هم با موبایل با pppoe که pass و user رو بهش میدیم و مستقیم با موبایل کانک میشیم.چون اگه مستقیم با pppoe کانکشن رو بسازم دیگه نمی تونم شبا با کانکشن شبانم کانکت بشم و باید دوباره pppoe رو تعریف یوزر شبانه بدم.
اگه راهنماییم کنین خیلی ممنون میشم . اینطوری خیلی حال گیری هستش.

a6l3i
27-08-2009, 23:00
سلام بروبچ

چونکه من ADSL 512 دارم ولی وقتی می خوام دانلود کنم سرعت از 80 بیشتر نمیشه تا اینکه مودم رو خاموش و روشن کنم تا درست بشه!!

دو مورد به ذهنم میرسه:
1- برنامه های جانبی که بعد از گذشت چند دقیقه از اتصال به اینترنت فعال میشن و بخشی از پهنای باند رو میگیرن.
2- محدود شدن پهنای باند برای دانلود توسط تنضیمات مودم ( با Linksys آشنایی ندارم ولی تو مودم خودم - wl600g - میزان پهنای باند برای Game یا search یا دانلود قابل تعیین کردنه) . شاید شما هم این گزینه ها رو داشته باشین.

میگه ما حل کردیم مشکل رو.
کدوم شهر هستین؟ اگه تهران کجا؟ تو بعضی مناطق پر جمعیت که مشترکین زیاد میشن و مخابرات امکان کابل کشی نداره ، از تمام پهنای باند رشته سیم ها استفاده میکنه و 4 خط تلفن رو میندازه رو یه خط و در نزدیکی خونه ها با یه دستگاهی ( اسمش یادم نیست ولی تو اواسط همین تاپیک بحث شده ) اونها رو ازهم جدا میکنه. این کار دیگه جایی واسه adsl نمیذاره. در چنین شرایطی باید برید پیششون و بگید که مشکل دارین. این دستگاه ها بصورت مکعب مستطیل هایی رو دیواره ، دو کوچه قابل دیدنه. تونستم شکلشو میذارم واسط.

از اون آشناتون که تو مرکزه در مورد این موضوع سوال کن. نشد دیگه باید بیافتیم به جون سیستم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میگما یه سوال فلسفی:دی
adsl تا چند کیلومتر از مرکز مخابراتو جواب میده؟
تو یه سایت خدمات adsl ( خارجی ) نوشته بود 18000 feet ( حدودا 5.5 کیلومتر) . کافیه دو رشته سیم از مرکز مخابرات اومده باشه. حالا شما چند کیلومتریه مرکزی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضمناً این لولوت رو نِرو آدم راه میره ، یه چیزی بهش بده ساکت شه!!

pouria007
27-08-2009, 23:20
تو یه سایت خدمات adsl ( خارجی ) نوشته بود 18000 feet ( حدودا 5.5 کیلومتر) . کافیه دو رشته سیم از مرکز مخابرات اومده باشه. حالا شما چند کیلومتریه مرکزی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شانس مارو ببین:19:
5 کیلومتری :27:

ضمناً این لولوت رو نِرو آدم راه میره ، یه چیزی بهش بده ساکت شه!!
رو چی آدم راه میره؟:دی
روزس بنده ی خدا افطار داره میزنه تو رگ

farhad_s5
27-08-2009, 23:50
دو مورد به ذهنم میرسه:
1- برنامه های جانبی که بعد از گذشت چند دقیقه از اتصال به اینترنت فعال میشن و بخشی از پهنای باند رو میگیرن.
2- محدود شدن پهنای باند برای دانلود توسط تنضیمات مودم ( با Linksys آشنایی ندارم ولی تو مودم خودم - wl600g - میزان پهنای باند برای Game یا search یا دانلود قابل تعیین کردنه) . شاید شما هم این گزینه ها رو داشته باشین.

ممنون از کمکت دوست عزیز

1-وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم این مشکل هست ولی وقتی رست می کم مودم رو دیگه این مشکل نیست ، پس احتمال زیاد مشکل نرم افزاری کامپیوتر نیست

2-کدوم قسمت مودم این تنظیمات هست؟

باز هم ممنون

a6l3i
28-08-2009, 00:08
شانس مارو ببین:19:5 کیلومتری :27:
ایول ، زدین تو خال[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یه زنگ بزن مخابرات منطقه و یکی هم به ISP. ببین چی میگن. ( وایستا ، الآن نه ، خوابن . بذار شنبه:20:)

رو چی آدم راه میره؟:دی
Nerve = اعصاب !

روزس بنده ی خدا افطار داره میزنه تو رگ
آخه آدم تا ته معدشو میتونه ببینه !:2:

ممنون از کمکت دوست عزیز

1-وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم این مشکل هست ولی وقتی رست می کم مودم رو دیگه این مشکل نیست ، پس احتمال زیاد مشکل نرم افزاری کامپیوتر نیست

2-کدوم قسمت مودم این تنظیمات هست؟ باز هم ممنون
والا یکیه من asus هستش. تو تنظیمات 192.168.1.1 ، در بخش Bandwidth Managemen. میتونم چهار حالت تنظیم کنم:
1- Gaming
Internet Applications-2
FTP-3
Video-4

که من واسه دانلود و کارهای روزانه میذارم رو دومی. حالا linkSYS چطوریه ، نمی دونم.
بعد از یه بار ریست کاملا درست میشه؟ یا بعد چند ساعت دوباره قاط میزنه؟

farhad_s5
28-08-2009, 00:17
ایول ، زدین تو خال[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یه زنگ بزن مخابرات منطقه و یکی هم به ISP. ببین چی میگن. ( وایستا ، الآن نه ، خوابن . بذار شنبه:20:)

Nerve = اعصاب !

آخه آدم تا ته معدشو میتونه ببینه !:2:

والا یکیه من asus هستش. تو تنظیمات 192.168.1.1 ، در بخش Bandwidth Managemen. میتونم چهار حالت تنظیم کنم:
1- Gaming
Internet Applications-2
FTP-3
Video-4

که من واسه دانلود و کارهای روزانه میذارم رو دومی. حالا linkSYS چطوریه ، نمی دونم.
بعد از یه بار ریست کاملا درست میشه؟ یا بعد چند ساعت دوباره قاط میزنه؟
بعد از ریست درت میشه تا وقتی که باهاش کار میکنم(حدودا 7 ساعت)

a6l3i
28-08-2009, 00:35
عجب قیافه ی خفنی داره (WAG54G2) ، خوشم اومد.
1- سیستم رو با LAN وصل کردی بهش؟
2- میتونی با یه لپ تاپ wireless رو هم چک کنی ببینی اینجوری میشه یا نه؟
3- یا کلا با یه سیستم دیگه چکش کن. مثلا ببرش خونه یکی از آشناها که adsl داره.

چون اگه از تنظیمات باشه از همون اول نباید وصل شه.

farhad_s5
28-08-2009, 05:35
فقط قیافه داره انگار!!!!!!!!!

نه با wireless بهش وصل شدم.

با یه لپتاپ هم چک کردم همین مشکل رو داشت!!!

سید علی محمدی
28-08-2009, 08:51
سلام اقا من یه مودم broadband router دارم که سه چراغه شده یعنی وقتی روشن می کنم سه چراغ از چهار چراغش روشنم مونه و اصلا کانکت نمی شه این چه در دشه ؟ و دیگه این که من واسه این 35000 تومان شمردم زیاد ندادم ؟

a6l3i
28-08-2009, 10:06
فقط قیافه داره انگار!!!!!!!!!

نه با wireless بهش وصل شدم.

با یه لپتاپ هم چک کردم همین مشکل رو داشت!!!
یه وقت مودم رو نزدیک ساب ووفر نذاشتی؟ من یه مدت مودمم رو ساب بود وقتی روشنش میکرم ، برد مودم بطور کاملا محسوس افت میکرد.
1- جای مودم رو کلا عوض کن و به یه سوکت دیگه بزن تو یه اتاق دیگه بزن.
2- اسپلیتر چی گذاشتی؟
3- شاید تو یه بازه زمانی نویز خطتون زیاد میشه! مثلا ظهرها که ترافیک شبکه بالاست.
4- فایروال چی داری؟

سلام اقا من یه مودم broadband router دارم که سه چراغه شده یعنی وقتی روشن می کنم سه چراغ از چهار چراغش روشنم مونه و اصلا کانکت نمی شه این چه در دشه ؟ و دیگه این که من واسه این 35000 تومان شمردم زیاد ندادم ؟
سید جون ، حالا این سه تا چراغ کدومان؟ قیمت روتور که رو همین حدوده. این مریض ما اسم و رسمی نداره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pouria007
28-08-2009, 10:52
ایول ، زدین تو خال[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یه زنگ بزن مخابرات منطقه و یکی هم به ISP. ببین چی میگن. ( وایستا ، الآن نه ، خوابن . بذار شنبه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif)

گفت 15 تومن بده برات چک کنیم:18:
یه مشت ناز اومدم :دی گفت باشه حالا تو گوگل ارث چک میکنم از مخابرات هم میپرسم شنبه زنگ بزن!

sinaset
28-08-2009, 11:28
سلام دوستان
چند سوال فنی داشتم
اول اینکه می گن هر چی نزدیک مخابرات باشی سرعت بیشتر درسته؟
و می گن سیم پیچ ها مودم هر چی کمتر باشه بهتر درسته ؟( مثل سیم تلفن و...( یعنی کمتر یا متراژش کمتر باش)
یه سوال اخرم اینکه من وقتی که اینترنت وصل شود باید بار اینکه راه اندازی بشه بعد از ساختن کانکشن به سایت 192.168.1.1 وصل بشم ؟ ( چون الان که هر کاری کردم وصل نشود ( اینترنت دی ال اپ)
و سوال اخرم اینکه اصلان این سایت 192.168.1.1 چی هست و کاربردش چیه و کلان فلسفش چی هستش ؟
با تشکر

a6l3i
28-08-2009, 12:04
سلام دوستان
چند سوال فنی داشتم
اول اینکه می گن هر چی نزدیک مخابرات باشی سرعت بیشتر درسته؟
و می گن سیم پیچ ها مودم هر چی کمتر باشه بهتر درسته ؟( مثل سیم تلفن و...( یعنی کمتر یا متراژش کمتر باش)
یه سوال اخرم اینکه من وقتی که اینترنت وصل شود باید بار اینکه راه اندازی بشه بعد از ساختن کانکشن به سایت 192.168.1.1 وصل بشم ؟ ( چون الان که هر کاری کردم وصل نشود ( اینترنت دی ال اپ)
و سوال اخرم اینکه اصلان این سایت 192.168.1.1 چی هست و کاربردش چیه و کلان فلسفش چی هستش ؟
با تشکر
به به آقا سینا
1- نمیشه گفت سرعت بیشتر میشه ، بلکه با کم شدن طول مسیر احتمال افتادن نویز رو خط و عبور کابل تلفن از کنار کابلهای برق زیر زمین و .... کمتر میشه و درنتیجه پایداری و کیفیت سیگنال ها بیشتر میشه. و مشکلاتی مثل dc شدن کمتر رخ میده.

2- اونهم بدلیل بالا درسته. مخصوصا وقتی اطراف سیستم ساب ووفر یا تجهیزاتی که میدان مغناطیسی قوی دارن داشته باشی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- 192.168.1.1 یه سایت نیست. این در اصل یه IP ( آدرس) هستش برای دسترسی به تنظیمات داخلی مودم های وایرلس ، روتورها و access point ها که در شبکه داخلی ( مثلا خونه یا دفتر ) به سیستم شما وصل هستن. که برای راحتی در قالب صفحات اینترنت در دسترس قرار دارن. در نتیجه وقتی شما یه مودم adsl یا ,wireless که توش روتر و access point داره ( که بتونی اینترنت رو بین چند کامپیوتر تقسیم کنی ) رو میخری دیگه نیازی به نصب درایور نداری . بعد از اتصال مودم به خط و ارتباط مودم با PC از طریق یه کابل LAN ، با زدن آدرس وارد تنظیمات داخلی مودم میشی و اطلاعاتی از قبیل username و passwoerd شبکه و ... رو تعیین میکنی.

wichidika
28-08-2009, 16:25
سلام بروبچ

ممنون
من كه گفته بودم تو اكثر فورمهاي خارجي هميچن مشكلي براي wag54g2 ذكر كردن

firmware آپديت نكردي ببيني مشكلت حل ميشه يانه؟
فكرم نكنم با اين هم حل بشه ولي يه امتحاني بكن
جديدترين چيزي كه راجع به مودمهاي linksys ديدم اين بود كه سري wag كلاً خوب در نيومدن
لاقل wag 160n مي گرفتي لااقلش چند تا جايزه گرفته.
كمتر راجعبش بد نوشتن نسبت به wag 54g2
منم فكر كنم تا اومدن asus dsl n11 بي خيال وايرلس بشم. لااقل صبر كنم ببنيم دوتا review ازش دربياد ببينيم دست پخت جديد asus چه جوريه؟ 

Life24
28-08-2009, 17:25
ببخشید فایروال مودم روشن کنیم فایده هم داره؟

Life24
28-08-2009, 17:27
Firmware مودم دی لینک من مال سال 006 هست
به روز کنیم؟
حال میده به مودم؟

kharkhoon
28-08-2009, 18:21
دوستان من 604 دارم, سیستمم با wireless بهش وصله!
dial-up روش share کردم!
ولی با موبایل نمیتونم ازش اینترنت بگیرم قضیه چیه؟
کمک کنید ممنون میشم!

Life24
28-08-2009, 18:27
درخواست کمک فوری

من مودم
dlink 520t dsl
دارم
رفتم سایت دی لینک
firmware من مال سال
2006
بود
مال
2007
یا
2008
رو دانلودش کردم
نزدیک سه مگ هم بود
رفتم برای اپگرید
گزینه اپگرید رو زدم
بعد از در حال اپگرید کردن
من فکر کردم قفل کرده زدم ری استارت کردم سیستم رو
الان فقط چراغ
power
مودم رو شن هست
نه چراغ لینک نه چراغ استاتو
سهمه خاموش
ریست کردم مودم باز چراغ ها خاموش هست
192.168.1.1
هم از کار افتاده
چه کنم؟

farhad_s5
28-08-2009, 18:38
من كه گفته بودم تو اكثر فورمهاي خارجي هميچن مشكلي براي wag54g2 ذكر كردن

firmware آپديت نكردي ببيني مشكلت حل ميشه يانه؟
فكرم نكنم با اين هم حل بشه ولي يه امتحاني بكن
جديدترين چيزي كه راجع به مودمهاي linksys ديدم اين بود كه سري wag كلاً خوب در نيومدن
لاقل wag 160n مي گرفتي لااقلش چند تا جايزه گرفته.
كمتر راجعبش بد نوشتن نسبت به wag 54g2
منم فكر كنم تا اومدن asus dsl n11 بي خيال وايرلس بشم. لااقل صبر كنم ببنيم دوتا review ازش دربياد ببينيم دست پخت جديد asus چه جوريه؟

درسته شا گفته بودی :46: ولی تو بازار هم که رفتم همه LinkSYS رو خیلی قبول داشتن:41:

فریمور رو آپدیت نکردم ، آخه شنبه می خوام به گارانتیش بگم ، گفتم بهونه دستشون ندم:27:

ممنون

یه وقت مودم رو نزدیک ساب ووفر نذاشتی؟ من یه مدت مودمم رو ساب بود وقتی روشنش میکرم ، برد مودم بطور کاملا محسوس افت میکرد.
1- جای مودم رو کلا عوض کن و به یه سوکت دیگه بزن تو یه اتاق دیگه بزن.
2- اسپلیتر چی گذاشتی؟
3- شاید تو یه بازه زمانی نویز خطتون زیاد میشه! مثلا ظهرها که ترافیک شبکه بالاست.
4- فایروال چی داری؟

نه سابووفر کنارش نیست

1-جاش رو عوض کردم ولی تغییری نکرد
2-اسپلیتر دی لینک گذاشتم که قبلا که مودم دیگه ای داشتم ازش استفاده می کردم و فکر نمی کنم مشکل از این باشه
3-نمی دونم !!!!!!
4-NOD دارم

ممنون

Mahanturbo
28-08-2009, 19:23
نه بابا اونقدرها هم داغ نمیکنه!:27:
ته مودم برادر! میگن که م3 هلو میمونه آدم دوست داره بخورتش!:31:

این داغ کردن باعث dc که نمی شه؟؟

Mahanturbo
28-08-2009, 19:57
در ضمن از کجا می تونم آخرین فریمور ASUS WL-AM604G رو دانلود کنم؟؟

a6l3i
28-08-2009, 20:35
درسته شا گفته بودی :46: ولی تو بازار هم که رفتم همه LinkSYS رو خیلی قبول داشتن:41:

نه سابووفر کنارش نیست
2-اسپلیتر دی لینک گذاشتم که قبلا که مودم دیگه ای داشتم ازش استفاده می کردم و فکر نمی کنم مشکل از این باشه
3-نمی دونم !!!!!!
4-NOD دارم ممنون

چون میگی سیستم رو هم عوض کردی ، پس بقول خودت در سیستم شکی نیست . میخوای چند روزی وایستا شاید خطا نویز دارن.
درضمن ، تونستی مودمت رو یکی دو روز با آشنا یا همسایه ای عوض کن ببین واسه اون هم میشه و یا مشکل خودت حل میشه؟ در این صورت میتونی خفت گارانتی رو بچسبی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درخواست کمک فوری

من مودم
dlink 520t dsl
دارم
رفتم سایت دی لینک
firmware من مال سال
2006
بود
مال
2007
یا
2008
رو دانلودش کردم
نزدیک سه مگ هم بود
رفتم برای اپگرید
گزینه اپگرید رو زدم
بعد از در حال اپگرید کردن
من فکر کردم قفل کرده زدم ری استارت کردم سیستم رو
الان فقط چراغ
power
مودم رو شن هست
نه چراغ لینک نه چراغ استاتو
سهمه خاموش
ریست کردم مودم باز چراغ ها خاموش هست
192.168.1.1
هم از کار افتاده
چه کنم؟

دست مریزاد ، سوالت در مورد Update ساعت 6:27 بوده و اعلام سکته مغزی مودمت 7:27 . کارت درسته ها. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همیشه واسه ارتباط بین مودم و pc نیاز به firmware هست. بعید میدونم بتونی باهاش ارتباط برقرار کنی! باید ببری خدمات واست اساسی ریست کنن. اونا تجهیزاتشو دارن.
میتونی یه ایمیل به d-link بزنی یا تو فروم خودش بگردی. ببین تو دفترچه راهنما چیزی در مورد اینجور سوتیا نداده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این داغ کردن باعث dc که نمی شه؟؟
اگه خیییلی داغ بشه ممکنه ، ( داغ = در این حد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ).

چی شده این روزا همه از گرم بودم مودم هاشون وحشت کردن. خبریه؟؟ نکنه اونا بجای شما روزه میگیرن؟ زیاد نینی به لالاشون نذارین. ساخته شدن که داغ کنن.

اگه نیازی نداری ، آپ گرید نکن ، یهو میشی مثل دانیال ( چند پست قبل ) . تو خود سایت asus.com هست. فقط و فقط هم از سایت خودش دانلود کن. تو خیلی فروم ها میگن یه firmware دارن که مودم باهاش پشتک وارو میزنه.

Life24
28-08-2009, 21:44
اقا من کارم گیر هست
کدام گوری ببرمش
اصلا کارتنش نیست

اقا کمک
با اینترنت ذغالی نمیشه چیزی سرچ زد

خواهشن یک یچزی برام مقاله ای راه کاری چیزی گیر بیارید
خدا خیرتان بدهد.

Life24
28-08-2009, 21:59
یکی از بچه ها گفت هنگام اپگرید قطع بشه ارتباط
قید مودم رو باید بزنی.

a6l3i
28-08-2009, 22:39
اسم مودمت پسوند یا پیشوند نداره؟
آدرس آون Firmware ای که ریختی رو واسم بفرست.

Life24
28-08-2009, 22:53
اسم مودمت پسوند یا پیشوند نداره؟
آدرس آون Firmware ای که ریختی رو واسم بفرست.
خدا خیرت بده
DLinkEU_DSL-520T_singleimage_kernel_fs_V3.02B01T01.EU.20070928

این رو ریختم
از سایت رسمی دی لینک بود

وسط کار شانس ما سیتسم ری استارت کردیم :41:

d-link 520t adsl2+

دستت درد نکنه

a6l3i
28-08-2009, 23:01
از اینجا گرفتی؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Life24
28-08-2009, 23:14
از اینجا گرفتی؟

متاسفانه دقیقا.
باور کن اشتباهی ریختم؟ :41:

a6l3i
28-08-2009, 23:20
موقع آپگرید با کابل وصل بودی یا wireless؟

Mahanturbo
28-08-2009, 23:26
ببخشید من اینقدر سوال می کنم ! با کارت شبکه وایرلس هم میشه وارد تنظیمات مودم شد یا حتما باید سیم باشه؟ (asus am604g)

Life24
28-08-2009, 23:31
موقع آپگرید با کابل وصل بودی یا wireless؟
این مودم اصلا وایرلس نمیشه استفاده کرد
ندارد

با کایل (شبکه)

a6l3i
28-08-2009, 23:33
ببخشید من اینقدر سوال می کنم ! با کارت شبکه وایرلس هم میشه وارد تنظیمات مودم شد یا حتما باید سیم باشه؟ (asus am604g)
اختیار دارین. . .
کاملا میشه. در دو مورد باید حتما از LAN استفاده کنید:
1- برای اولین بار که مودم هنوز تنظیمات اولیه رو نداره
2- برای upgrade کردن firmware مودم

a6l3i
28-08-2009, 23:37
متاسفانه دقیقا.
باور کن اشتباهی ریختم؟ :41:
برای ریست کردن کامل مودم ، این روش رو امتحان کن:

1-درحالیکه مودم روشنه ، 15 ثانیه دکمه ریست رو نگه دار
2- مودم رو خاموش کن
3- دکمه ریست رو 10 ثانیه بگیر و بعد ولش کن
4- مودم رو روشن کن
5- دکمه ریست رو برای 10 ثانیه بگیر و رها کن
6- مودم باید ریست بشه و بطور اتومات درخواست فایل firmware رو کنه

Life24
28-08-2009, 23:38
ایول برم تو نخش
مرد هستی به خدا

Life24
29-08-2009, 00:10
برای ریست کردن کامل مودم ، این روش رو امتحان کن:

1-درحالیکه مودم روشنه ، 15 ثانیه دکمه ریست رو نگه دار
2- مودم رو خاموش کن
3- دکمه ریست رو 10 ثانیه بگیر و بعد ولش کن
4- مودم رو روشن کن
5- دکمه ریست رو برای 10 ثانیه بگیر و رها کن
6- مودم باید ریست بشه و بطور اتومات درخواست فایل firmware رو کنه
ما از این شانس ها نداریم
دو بار کردم
نشد

Life24
29-08-2009, 00:13
میگم درایو نصب کنیم درست نمسشه؟
اصلا درایور داره؟>

a6l3i
29-08-2009, 00:21
میگم درایو نصب کنیم درست نمسشه؟
اصلا درایور داره؟>نه ندارن اینا
یه میل زدم به Technical support خود d-link به این مضمون:

Hi,

I Download firmware for may ADSL Modem "D-Link 520T", but during upgrading, we loose power, after 3 hour modem doesn't start and i have no reaction!!
what can i do.

Regards,
A.Solouki

جوابم رو داده و گفته مستر ریست کن. گفتم بلد نیستم . اگه الآن بگه بهت میگم. رو خط باش . . .

ادیت : . . . .

الآن جواب داد :

Dear Customer,

The Case ID that references your Technical Support mail is *******.

[Critical: Please do not change the subject line of your email when you
reply. Leaving the subject line as it is will allow us to review your
complete history and help us to better serve you.]

Please try to reset your device and try to upgrade the Firmware again.

The following reset procedure will completely restore the default settings on the product including password. Please note down all the necessary information before reseting.

Step 1 Locate the reset pinhole on the back/side of the unit.

Step 2 With the unit powered on, press and hold the Reset button.

Step 3 Hold the Reset button for about 10 seconds.

Step 4 Release the Reset button.

Step 5 The device is now at factory defaults.

Thank you for contacting the D-Link Tech Support Team!

Sincerely,
Ninez Leon
D-Link Technical Support
پس اینجوری عمل کن:

درحالیکه مودم روشنه ، 10 ثانیه دکمه ریست رو نگه دار و رها کن. در اینصورت مودم بر میگرده به تنظیمات کارخونه. البته با حالتی که مودم شما داره ( بی firmware ) بعید میدونم کار کنه. چون این فقط تنظیمات رو بر میگردونه!!

نتیجه رو بگو تا اگه نشد 2باره بپرسم. آدم باحالی بود طرف . . .

saeed004
29-08-2009, 06:29
با سلام
دوستان میشه دو تا سیستم رو با یه مودم ساپورت کرد یعنی به یکیش شبکه و اون یکیش usb بدون اینکه کامپیوترا رو با هم شبکه کنیم ؟
ممنون

wichidika
29-08-2009, 08:19

فریمور رو آپدیت نکردم ، آخه شنبه می خوام به گارانتیش بگم ، گفتم بهونه دستشون ندم:27:

ممنون

نه سابووفر کنارش نیست

3-نمی دونم !!!!!!
4-NOD دارم

ممنون
در مورد اسپليتر wag 54g2 اسپليتر سر خودش ندارد نوشته only for uk
يعني فقط براي كالاي كه در انگلستان فروخته ومصرف مي شود اسپليتر تو جعبش مي ذارند.

wichidika
29-08-2009, 08:38

در مورد آپگريد firmware حتماً توجه كنيد تا مودمتون دچار مشكل نشده مثلاً آمار قطعي هاتون رفته باشه بالا ويا كيفيت ارتباط وسرعت اومده باشه پايين اقدام به آپگريد نكنيد چون در بعضي موارد عكس جواب ميده.
-------
از اينجا دانلود كنيد.
در قسمت operating system
others را انتخاب كنيد روي علامت +firmware
كليك كنيد
فقط به توضيح نوشته شده توجه كنيد تا فايل درست را دانلود كنيد بسته به نوع مدل مودم

farhad_s5
29-08-2009, 11:23
در مورد اسپليتر wag 54g2 اسپليتر سر خودش ندارد نوشته only for uk
يعني فقط براي كالاي كه در انگلستان فروخته ومصرف مي شود اسپليتر تو جعبش مي ذارند.

درسته

راستی من چجوری میتونم نرم افزار مودمم رو آپگرید کنم؟! هر کاری می کنم نمیشه

مودم WAG54G2 LinkSYS

ممنون

shervinkh
29-08-2009, 11:43
سلام.من مودم Asus Wl-AM602 دارم.در حالت PPPoE تنظیم کردم.برای connect شدن یه مشکلی داره:

وقتی مودم رو خاموش روشن می کنم چراغ status مودمم به این صورت کار می کنه:

6-2 ثانیه چشمک
15-5 ثانیه خاموش
6-2 ثانیه چشمک
15-5 ثانیه خاموش

و 10-5 دقیقه همین طوری میشه و بعد از 10-5 دقیقه چراغش ثابت می شه.

در حالی که مودم دوست من تا روشن می کنه دائما چشمک می زنه و بعد از 2-1 دقیقه ثابت می شه.

وقتی دیسکانکت هم می شه برای دوباره کانکت شدن هم همین طوری میشه.

به شرکت گفتم (البته زیاد پیگیری نکردم) میگه شاید فاصلتون از ما زیاده این طوری میشه

از شرکت شهراد سرویس می گیرم.پیش شماره:6643

لطفا بگید این طبیعیه یا مشکلی وجود داره؟و اگه مشکلی وجود داره از مودمه یا از شرکت؟

ممنون

DariushGreat
29-08-2009, 11:48
سلام.من مودم Asus Wl-AM602 دارم.در حالت PPPoE تنظیم کردم.برای connect شدن یه مشکلی داره:

6-2 ثانیه چشمک
15-5 ثانیه خاموش
6-2 ثانیه چشمک
15-5 ثانیه خاموش

در حالی که مودم دوست من تا روشن می کنه دائما چشمک می زنه و بعد از 2-1 دقیقه ثابت می شه.

به شرکت گفتم (البته زیاد پیگیری نکردم) میگه شاید فاصلتون از ما زیاده این طوری میشه

لطفا بگید این طبیعیه یا مشکلی وجود داره؟و اگه مشکلی وجود داره از مودمه یا از شرکت؟

ممنون

سلام
به فاروم ما خوش اومدی :46:. امیدوارم مدیر شدنت رو ببینم :11:
من فکر می کردم که شهردانت فقط برای منطقه 4 مخابراتی هست!:blink:
من هم خودم الآن شهراد دارم و پیش شماره ام 4432 هست. ولی مشکل شما رو ندارم. بعد ماکزیمم 30 ثانیه چراغ ثابت می شه.
احتمالا مشکل یا از مرکز مخابراتیتونه یا ( بعید می دونم؛ ولی ممکنه ) از خود شهراد. پی گیر باش :10:

panther99
29-08-2009, 12:27
سلام به همه اهالي فن .
آقا من مودمم Asus AM602 هست . ميخوام ويندوزم رو عوض كنم . بايد مودم رو ريست كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه جوري ؟؟؟ ميشه دقيق و سريع بهم بگيد ؟؟؟؟ ممنون ميشم .

Navid.H
29-08-2009, 12:56
سلام به همه اهالي فن .
آقا من مودمم Asus AM602 هست . ميخوام ويندوزم رو عوض كنم . بايد مودم رو ريست كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه جوري ؟؟؟ ميشه دقيق و سريع بهم بگيد ؟؟؟؟ ممنون ميشم .

اصلا نیازی به ریست کردن مودو نیست:20:

afshin_dks
29-08-2009, 13:27
سلام دوستان

من ميخوام يك مودم ADSL وايرلس دار بگيرم و صفر كيلومتر هم هستم ... زنگ زدم ISP گفتن ZyXEL P660HW دارن كه 100 تومن هم قيمتشه!

توي اينترنت هم يه چندتايي ريويو ازش خوندم، اكثرا تعريفشو كرده بودن!!

اما چند تا سؤال دارم:

1- اين مودم طراحي و توليدش مال سال 2004 هست!! البته تا الآن ساپورتش مرتب بوده و firmware هاش مرتب توسط سازنده منتشر شده !! ولي به هر حال تكنولوژي سخت افزاريش مال سال 2004 هست كه منو براي خريدش به شك ميندازه!!! نظرتون در اين رابطه چيه؟

2- من توي خونه يك PC دارم كه با كابل به مودم وصل ميشه ... دو تا لپتاپ و يك pocket pc و يك نوكيا N96 كه وايرلس داره!! هم دارم كه ميخوام همه اينها رو از طريق اين مودم به هم براي اشتراك فايل و بازي و غيره و هم به اينترنت وصل كنم ... ميخوام بدونم به وسيله اين مودم ميشه اين كارها رو انجام داد؟!

3- وقتي PC اصلي كه با سيم به مودم وصل شده رو خاموش كنم، آيا باز هم ميتونم از طريق دستگاه هاي وايرلس مستقلا به اينترنت وصل بشم؟

4- وقتي كه PC خاموش باشه و به اينترنت هم وصل نباشم، آيا شبكه بين دستگاه هاي وايرلسم به هم ميخوره؟! يعني ديگه كار نميكنه؟! (توي يه ريويو خوندم كه وقتي طرف اينترنت رو قطع ميكرده، شبكه محلي بين دستگاه هاش هم به هم ميخورده!!)

5- آيا مثل يك سوئيچ معمولي شبكه، ميتونم از چهارتا پورت LAN اين مودم توي شبكه استفاده كنم،‌ مثلا يك print server بخرم و بهش وصل كنم؟!

6- خودم ميخواستم اول يدونه Linksys WAG54G2 بگيرم كه هم جديده و هم خيلي زيبا!! و طراحي سخت افزاريش هم جديده و ارزون تر هم هست(حدود 90 تومن) .... اما توي ريويو هاي اينترنتي خوندم كه قدرت آنتن دهي خيلي پاييني داره و مدام وايرلسش رو بايد ريبوت (شايدم ريست) كرد و خلاصه اينكه خيلي مصيبته!!!
دوستان كسي در اين زمينه تجربه يا پيشنهادي نداره؟!

منتظر راهنماييهاتون هستم ....
مرسي

Mahanturbo
29-08-2009, 13:45
سلام. دیشب تو خواب و بیداری با وایرلس وارد تنظیمات مودم شدم. ولی از امروز نمی دونم چرا نمی شه؟؟ البته عکس سوم مربوط به تنظیمات لن هست که با اون میشه رفت ..

rooholla_86
29-08-2009, 13:47

6-2 ثانیه چشمک
15-5 ثانیه خاموش
6-2 ثانیه چشمک
15-5 ثانیه خاموش

ممنون

یه مودم دیگه پیدا کن، رو اون امتحان کن، معلوم میشه ایراد از خطه یا از مودم

panther99
29-08-2009, 14:26
اصلا نیازی به ریست کردن مودو نیست:20:

مطمئني دوست عزيز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
يعني فقط ويندوز رو عوض كنم و بعد دوباره تنظيمات مودم رو انجام بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

a6l3i
29-08-2009, 15:41
جمیعاً سلام

با سلام
دوستان میشه دو تا سیستم رو با یه مودم ساپورت کرد یعنی به یکیش شبکه و اون یکیش usb بدون اینکه کامپیوترا رو با هم شبکه کنیم ؟
ممنون
آره ، بعضی دوستان انجام دادن. ولی نمیدونم چه جوری. چند صفحه قبل یکی از دوستان میگفت اینکار رو کرده. یه دور بزن تو تاپیک.

درسته

مودم WAG54G2 LinkSYS

ممنون
والا LinkSys رو نمیدونم ولی تو asus ، تو تنظیمات 192.168.1.1 یه قسمتی هست واسه Upgrade. آدرس فایل firmware جدید رو که از اینترنت دانلود شده رو بهش میدیم و میزنیم Next. بعد دو حالت داره : یا مودم مرخص میشه ( که خیلی از دوستان بدلیل انتخاب فایل اشتباه دچارش میشن ) یا همه چیز خوب پیش میره و مودم به حالت طبیعی بر میگرده. دلیلی واسه upgrade داری؟ بپا بیخود خودتو نندازی تو هچل.

تنظیماتی که شما اولین بار وارد مودم کردین ( ازقبیل username و password شبکه و سار پارامترها ) تو مودم ذخیره میشه و حتی با قطع برق هم پاک نمیشه . مگر اینکه ریست کامل کنید ( معمولا با نگه داشتن 10 ثانیه ای دکمه ریست ). واسه همینه که شما براحتی میتونید یه سیستم که تابحال به مودم وصل نکردین رو بهش وصل کنید و بدون نیاز به هرگونه تنظیمی وارد نت شین.

wichidika
29-08-2009, 15:47
درسته

مودم WAG54G2 LinkSYS

ممنون
نرفتي گارانتي كاري تونستن انجام بدن ساخت سيستمي ها چي ميگن
:19:؟

panther99
29-08-2009, 23:29
ممنون . يعني فقط ويندوز رو عوض كنم و بعد مودم رو وصل كنم به كامپيوتر و حله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هيچ تنظيم مجددي نميخواد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farhad_s5
29-08-2009, 23:41
نرفتي گارانتي كاري تونستن انجام بدن ساخت سيستمي ها چي ميگن
:19:؟

گفت نویزگیر رو وردار،اگه تونستی آپگریدش هم بکن که هرکاری کردم نشد!! نمی دونم چرا!!!!

آها،گفت DSL Modulation رو بزار روی G.DMT ببین چی میشه! (اصلا کار این DSL Modulation چیه؟)

حالا غیر از آپگرید اون دوتا کار رو کردم تا ببینم فردا چی میشه! اگه نشد می برمش گارانتی

ممنون

Cleeev
30-08-2009, 03:03
ممنون . يعني فقط ويندوز رو عوض كنم و بعد مودم رو وصل كنم به كامپيوتر و حله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هيچ تنظيم مجددي نميخواد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته اگه مودمتون رو از طریق USB (و نه Ethernet) به کامپیوترتون وصل کردید، باید بعد از نصب مجدد ویندوز، دوباره درایورد مربوطه رو از CD مودمتون برای ایجاد شبکه مجازی بر پایه USB نصب کنید... اگرم که با کابل Ethernet (همون LAN) مودمتون رو به کامپیوترتون وصل کردید که اصلا نیازی به هیچ کاری وجود نداره... و البته در این صورت اگه بعد از نصب ویندوز دیدید که نمیتونید به اینترنت وصل بشید مطمئنا مشکل از کارت شبکه تونه که اگه روی خود مادربرده که باید از توی CD همراه مادربرد درایورشو نصب کنید و اگرم که کارت PCI ه باید درایور اونو از توی CD همراهش نصب کنید... البته اکثر کارت های شبکه نیازی به نصب ندارن ولی اگه احیاناً دیدید که نمیتونید وصل بشید بدونید که مشکل همونه و دنبال درایور کارت شبکه تون بگردید...

:20:

dj.tiesto
30-08-2009, 06:34
درود بر شما.
بنده خیلی وقته میخوام از adsl استفاده کنم ولی چی بگم که با این شرکت های گوناگون و قیمت های سلیقه اب هنوز موفق نشدم.
در حال حاضر من دانشجو هستم و میخوام بدونم بیشترین سرعتی که می تونم برای کار بری خانگی استفاده کنم چه قدره و هزینه ی راه اندازی و مودم و به اضافه ی اکانت ماهیانه با محدودیت 2 گیگ دانلود چه قیمت در میاد.
اگه براتون مقدوره شماره تماس یه شرکت رو به من بدید که کارشون خوب و با سابقه باشن و هم اینکه مرکز تلفن هجرت رو پشتیبانی کنه تا من قال قضیه رو بکنم و اینکه هر چی زود تر بیان نصب کنن برام مهمتره.

Amirmisagh
30-08-2009, 08:46
سلام
عرض شود که من مودم 8841 tplink دارم فعلاً فقط به خودم وصله با کارت شبکه. بار اول که وصل کردم و یوزر و پس رو داخل مودم دادم یه آیکن کانکشن اون پایین میومد ولی از وقتی جای کارت شبکه رو عوض کردم و رو یه اسلات pci دیگه گذاشتم یه آیکن جدید اون پایین اومده نمیدونم چیه خیلی ازش خوشم نمیاد باید حتماً کانکت باشه دیسی بکنمش خودمم غیر فعال میشم. چطور میتونم اینو پاکش کنم؟ از همه مهمتر سند و رسیو رو دو برابر میندازه.
اینجوریه:

elnaz_fa66
30-08-2009, 08:59
"كمك فوري!"
من مي‌خوام مودمم رو خودم نصب كنم. فقط نمي‌دونم كه سيم پورت LAN رو به كجا بايد بزنم؟ اصلا آيا ممكنه كه كامپيوتر من كارت شبكه نداشته باشه؟

Amirmisagh
30-08-2009, 09:05
"كمك فوري!"
من مي‌خوام مودمم رو خودم نصب كنم. فقط نمي‌دونم كه سيم پورت LAN رو به كجا بايد بزنم؟ اصلا آيا ممكنه كه كامپيوتر من كارت شبكه نداشته باشه؟

کابل شبکه رو باید به کارت شبکه بزنی.
بله ممکنه نداشته باشه مثل خود من. مادربوردم قدیمیه خودش نداشت رفتم یکی گرفتم 6 تومن.

wichidika
30-08-2009, 09:06
گفت نویزگیر رو وردار،اگه تونستی آپگریدش هم بکن که هرکاری کردم نشد!! نمی دونم چرا!!!!

آها،گفت DSL Modulation رو بزار روی G.DMT ببین چی میشه! (اصلا کار این DSL Modulation چیه؟)

حالا غیر از آپگرید اون دوتا کار رو کردم تا ببینم فردا چی میشه! اگه نشد می برمش گارانتی

ممنون

فكر كنم مودم خودش اتومات اين رو تنظيم كنه بايد براي تنظيم دستيmanually فكر كنم حتماً آپگريدش كني.
بايد از سرويس دهنده adsl سوال كني آخه تو ايران فقط adsl هست تغيير gdmt براي نسخه هاي ديگر adsl
leg adsl2 غيره هستش مگر اين كه مودم خودش اشتباه تشخيص بده وانوقت مجبوري دستي تنظيمش كني
بيشتر از اين نمي دونم ديگه.
من ميگم اگر مايه تيله داري wag 160n بگير

Life24
30-08-2009, 09:21
با تشکر از دوستان عزیز
شوربختانمه گفتن مودمت رو باید بفرتسی تهران
تو این شهر به این گندگی هنوز یک تعمایرکار وجود ندارد
10 روز هم طول میکشد

من هم مجبور شدم مودم نو بخرم
حالا کمک میخواهم از دوستان.

Life24
30-08-2009, 09:23
با درود

مودم ما دی لینک بود دیشب دار فانی را وداع گفت.

از آنجا که جنس چینی اصلا مایل به خرید آن نیستم اما مجبور شدم بخرم. چون چیز درست و حسابی تو بازار نبود.

بگذریم.

zyxel P-660RU می باشد.
سی دی رو گذاشتیم نصب کرد.

192.168.1.1 هم رفتیم. اون جا تنظیمات رو انجام دادم.
اما هر کاری میکنم pppoe نیمشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان هم که وصل هستم. bridge نمیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روی pppoe گیر میکنه وقتی میخوام وصل بشم.
چی کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی از زاکسل سرعت رو میزنه یک گیگا بایت اون دی لینک میزد 100 مگ . (میدونم سرعت اینترنت نیست ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی حالا فرقشون چیه ?؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

ehsan_old
30-08-2009, 09:48
با درود

از آنجا که جنس چینی اصلا مایل به خرید آن نیستم اما مجبور شدم بخرم. چون چیز درست و حسابی تو بازار نبود.

بگذریم.

zyxel P-660RU می باشد.

اما هر کاری میکنم pppoe نیمشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان هم که وصل هستم. bridge نمیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چی کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی از زاکسل سرعت رو میزنه یک گیگا بایت اون دی لینک میزد 100 مگ . (میدونم سرعت اینترنت نیست ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی حالا فرقشون چیه ?؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

براي سرعت 1 گيگ اول فكر كردم مودمت LAN: 1-Port, 10/100/1000M هست.

كلي حال كردم. چون تا الان هر چي مودم ديدم تا 100M رو ساپورت ميكرد.

تو اين سايت

رفتم، ديدم همون LAN: 1-Port, 10/100M هست و 1 گيگ رو ساپورت نميكنه.

نتيجه اينكه اين عدد 1 گيگ رو كه ميبينيد مربوط به ساپورت خود كارت شبكه كامپيوترت (احتمالاً مادربردت) هست.

تاحالا شده وقتي با LAN داريد از اينترنت استفاده ميكنيد، همون 1 گيگ رو نمايش بده؟

چون موقع اتصال به اينترنت برميگرده به 100Mb/s

Life24
30-08-2009, 09:58
براي سرعت 1 گيگ اول فكر كردم مودمت LAN: 1-Port, 10/100/1000M هست.

كلي حال كردم. چون تا الان هر چي مودم ديدم تا 100M رو ساپورت ميكرد.

تو اين سايت

رفتم، ديدم همون LAN: 1-Port, 10/100M هست و 1 گيگ رو ساپورت نميكنه.

نتيجه اينكه اين عدد 1 گيگ رو كه ميبينيد مربوط به ساپورت خود كارت شبكه كامپيوترت (احتمالاً مادربردت) هست.

تاحالا شده وقتي با LAN داريد از اينترنت استفاده ميكنيد، همون 1 گيگ رو نمايش بده؟

چون موقع اتصال به اينترنت برميگرده به 100Mb/s
یک بار میره 1 گیگ
یک بار میاد 100 مگ
امروز شد 100 مگ

من همیشه lan استفاده میکنم
داداش سوال های دیگر رو میتونید پاسخ بدید؟ ممنونتون میشومن.

iilliya
30-08-2009, 10:05
سلام
عرض شود که من مودم 8841 tplink دارم فعلاً فقط به خودم وصله با کارت شبکه. بار اول که وصل کردم و یوزر و پس رو داخل مودم دادم یه آیکن کانکشن اون پایین میومد ولی از وقتی جای کارت شبکه رو عوض کردم و رو یه اسلات pci دیگه گذاشتم یه آیکن جدید اون پایین اومده نمیدونم چیه خیلی ازش خوشم نمیاد باید حتماً کانکت باشه دیسی بکنمش خودمم غیر فعال میشم. چطور میتونم اینو پاکش کنم؟ از همه مهمتر سند و رسیو رو دو برابر میندازه.
اینجوریه:

از کجا میخوای پاکش کنی از داخل قسمت کانکشن نمی شه اما اگه روی همین اینترنت راست کیلیک کنی داخل پاین ترین گذینه نوشته شو ... تیکش بردار از روی نوار میره
انترنتت روی مدم شر شده یعنی نیاز نداری خودت بری کانکشن بسای بد بزنی کانکت
اگه کارت شبکت وصل باشه یعنی اینیبل باشه بعد تا سیم رو وصل کنی انترنت وصل میشه
اگه دیس کانکتش کنی بعد باید بری یه کانکشن بسازی حالا یا داخل تنظیمات مودم یا با خود وین

Amirmisagh
30-08-2009, 10:47
از کجا میخوای پاکش کنی از داخل قسمت کانکشن نمی شه اما اگه روی همین اینترنت راست کیلیک کنی داخل پاین ترین گذینه نوشته شو ... تیکش بردار از روی نوار میره
انترنتت روی مدم شر شده یعنی نیاز نداری خودت بری کانکشن بسای بد بزنی کانکت
اگه کارت شبکت وصل باشه یعنی اینیبل باشه بعد تا سیم رو وصل کنی انترنت وصل میشه
اگه دیس کانکتش کنی بعد باید بری یه کانکشن بسازی حالا یا داخل تنظیمات مودم یا با خود وین
متوجه شدم ولی چون فعلاً از یه پورتش استفاده میکنم نمیخوام شیر کنم مودم رو بریج ست کردم و کانکشن pppoe ساختم اینطوری اون کانکشنه رفت.
فکر کنم وقتی یوزر و پس رو داخل مودم بدم اینطوری میشه که بشه راحت شیر کرد.
ولی مشکل اینه که از وقتی pppoe رو ساختم یه خورده delay داره این دو تا شکلک مانیتور پایین همزمان سریع روشن نمیشن قبلیه بهتر بود.

shervinkh
30-08-2009, 10:53
از همتون ممنون.مودم من از دیروز که اینجا پست دادم خود به خود درست شد.و 10 ثانیه ای ثابت میشه.

elnaz_fa66
30-08-2009, 11:01
کابل شبکه رو باید به کارت شبکه بزنی.
بله ممکنه نداشته باشه مثل خود من. مادربوردم قدیمیه خودش نداشت رفتم یکی گرفتم 6 تومن.

يعني با USB نميشه وصل شد؟ چون مودمم USB هم داره.

Amirmisagh
30-08-2009, 11:11
يعني با USB نميشه وصل شد؟ چون مودمم USB هم داره.
بله مشکلی نداره با usb هم میتونی وصل بشی.
شبکه رو میذاری برای وقتی که خواستی دو نفری استفاده کنی.
یعنی خودت به usb وصل میشی نفر دوم به شبکه که اونوقت اون کامپیوتر دوم باید کارت شبکه داشته باشه که کابل بهش وصل بشه.
اما فقط خودت میخوای استفاده کنی که هیچی میتونی به usb وصل بشی.

iilliya
30-08-2009, 11:28
متوجه شدم ولی چون فعلاً از یه پورتش استفاده میکنم نمیخوام شیر کنم مودم رو بریج ست کردم و کانکشن pppoe ساختم اینطوری اون کانکشنه رفت.
فکر کنم وقتی یوزر و پس رو داخل مودم بدم اینطوری میشه که بشه راحت شیر کرد.
ولی مشکل اینه که از وقتی pppoe رو ساختم یه خورده delay داره این دو تا شکلک مانیتور پایین همزمان سریع روشن نمیشن قبلیه بهتر بود.

می گم حالا مشکل یو چیه؟
اونم شر فکنم نه شیر :20:

Life24
30-08-2009, 11:30
پاسخ من هم بدهید لطفا

Amirmisagh
30-08-2009, 11:42
می گم حالا مشکل یو چیه؟
اونم شر فکنم نه شیر :20:
شما خیلی خارجی هستی :46:
الان دیگه مشکلی نیست با کمک شما برطرف شد.

ehsan_old
30-08-2009, 11:59
پاسخ من هم بدهید لطفا

چون خودم در حالت pppoe وصل هستم متاسفانه نميتونم راهنمايي درستي بهت بكنم.

بذار علي آقا (a6l3i = غول آخر تاپيك) بياد پستتو بخونه راهنماييت كنه.

farhad_s5
30-08-2009, 22:41
فكر كنم مودم خودش اتومات اين رو تنظيم كنه بايد براي تنظيم دستيmanually فكر كنم حتماً آپگريدش كني.
بايد از سرويس دهنده adsl سوال كني آخه تو ايران فقط adsl هست تغيير gdmt براي نسخه هاي ديگر adsl
leg adsl2 غيره هستش مگر اين كه مودم خودش اشتباه تشخيص بده وانوقت مجبوري دستي تنظيمش كني
بيشتر از اين نمي دونم ديگه.
من ميگم اگر مايه تيله داري wag 160n بگير

ممنونم از راهنماییت

اگه الان می خواستم بخرم اون و می خریدم ولی دیگه پول این و دادم:46:

joykiller360
31-08-2009, 05:46
سلام من مدومم مدل 8811 تي پي لينك .
اولش كه خريدم تا مودمو روشن مي كردم وارد اينتر نت مي شدم بدون نياز به يوزر و پسورد,ولي بعد از اين كه ويندوز عوض كردم الان هر سري كه pc رو روشن مي كنم بايد كانكت رو بزنم تا وصل بشم.
حالا سوالم اينه كه چه جوري مثل حالت اول كنم كه ديگه نياز به كانكت زدن نباشه؟

خواهش مي كنم كمكم كنيد كارم خيلي گير هست :40:

Mahanturbo
31-08-2009, 10:16
سلام. دیشب تو خواب و بیداری با وایرلس وارد تنظیمات مودم شدم. ولی از امروز نمی دونم چرا نمی شه؟؟ البته عکس سوم مربوط به تنظیمات لن هست که با اون میشه رفت ..

یکی نیست جواب منو بده؟

mehdi_08
31-08-2009, 12:25
یکی نیست جواب منو بده؟
شما یه بار مودم رو تنطیم کن رو حالت pppoe تا یوزر پس تو مودم سیو بشه
اگه بلد نیستی دفتر چه راهنماش رو خوب بخون متوجه می شی

Life24
31-08-2009, 12:34

من هم مشکل داره
pppoe وصل نمیشه
فقط bridge وصل میشه

مودم جدید گرفتم این طوری هست
کف کردیم
همه تنظیمات هم درسته

zyxel 660

Navid.H
31-08-2009, 13:45
سلام دوستان

من ميخوام يك مودم ADSL وايرلس دار بگيرم و صفر كيلومتر هم هستم ... زنگ زدم ISP گفتن ZyXEL P660HW دارن كه 100 تومن هم قيمتشه!

اما چند تا سؤال دارم:

1- اين مودم طراحي و توليدش مال سال 2004 هست!! البته تا الآن ساپورتش مرتب بوده و firmware هاش مرتب توسط سازنده منتشر شده !! ولي به هر حال تكنولوژي سخت افزاريش مال سال 2004 هست كه منو براي خريدش به شك ميندازه!!! نظرتون در اين رابطه چيه؟

2- من توي خونه يك PC دارم كه با كابل به مودم وصل ميشه ... دو تا لپتاپ و يك pocket pc و يك نوكيا N96 كه وايرلس داره!! هم دارم كه ميخوام همه اينها رو از طريق اين مودم به هم براي اشتراك فايل و بازي و غيره و هم به اينترنت وصل كنم ... ميخوام بدونم به وسيله اين مودم ميشه اين كارها رو انجام داد؟!

3- وقتي PC اصلي كه با سيم به مودم وصل شده رو خاموش كنم، آيا باز هم ميتونم از طريق دستگاه هاي وايرلس مستقلا به اينترنت وصل بشم؟

4- وقتي كه PC خاموش باشه و به اينترنت هم وصل نباشم، آيا شبكه بين دستگاه هاي وايرلسم به هم ميخوره؟! يعني ديگه كار نميكنه؟! (توي يه ريويو خوندم كه وقتي طرف اينترنت رو قطع ميكرده، شبكه محلي بين دستگاه هاش هم به هم ميخورده!!)

5- آيا مثل يك سوئيچ معمولي شبكه، ميتونم از چهارتا پورت LAN اين مودم توي شبكه استفاده كنم،‌ مثلا يك print server بخرم و بهش وصل كنم؟!

6- خودم ميخواستم اول يدونه Linksys WAG54G2 بگيرم كه هم جديده و هم خيلي زيبا!! و طراحي سخت افزاريش هم جديده و ارزون تر هم هست(حدود 90 تومن) .... اما توي ريويو هاي اينترنتي خوندم كه قدرت آنتن دهي خيلي پاييني داره و مدام وايرلسش رو بايد ريبوت (شايدم ريست) كرد و خلاصه اينكه خيلي مصيبته!!!

مرسي

اگه وایرلس میخوای بگیری بهترین
ASUSAM-604g
آنتب دهیش فوق العادست
آره میتونی.فقط باید یوزر و پسورد رو تو تنضیمات مودم بدی

Navid.H
31-08-2009, 13:47
سلام دوستان

اما چند تا سؤال دارم:

مرسي

اگه وایرلس میخوای بگیری بهترین
ASUSAM-604g
آنتب دهیش فوق العادست
آره میتونی.فقط باید یوزر و پسورد رو تو تنضیمات مودم بدی

Navid.H
31-08-2009, 13:52

آره.
----------------------------

scorpion's king
31-08-2009, 15:30
سلام.میخواستم بدونم که اگه بخوام با لپ تاپم تو خونه اینترنت adsl wireless داشته باشم،خریدن یه access point و یه اشتراک ماهیانه کافیه یا نه؟اگه کافیه،access point چه برند و جه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟راستی قیمتشم برام مهمه.مرسی.

Mahanturbo
31-08-2009, 16:33

این کارو انجام دادم متاسفانه نشد.

P A R S A
31-08-2009, 17:11
ســـلام
من یه مشکلی دارم، عجیب!
تا دیروز تو تنظیمات مودم میرفت، الان نمیره! (مـــودم SMC 7904 ، چهار پورت وایرلس دار) قبلا هم یه بار اینجوری شده بود، خودش به خودش درست شد! الان میخوام مودم رو از Bridge به PPPoE تغییر بدم، نمیتونم!
آی.پی تنظیمات مودم هم اینه : 192.168.2.1 ... با ریست فیزیکی هم درست نشد(دکمه روی مودم برای برگردوندن تنظیمات به حالت ابتدایی!)، با سیستم دیگه هم تست کردم، نشد!

چکار باید بکنم؟

Cleeev
31-08-2009, 17:40
ســـلام
من یه مشکلی دارم، عجیب!
تا دیروز تو تنظیمات مودم میرفت، الان نمیره! (مـــودم SMC 7904 ، چهار پورت وایرلس دار) قبلا هم یه بار اینجوری شده بود، خودش به خودش درست شد! الان میخوام مودم رو از Bridge به PPPoE تغییر بدم، نمیتونم!
آی.پی تنظیمات مودم هم اینه : 192.168.2.1 ... با ریست فیزیکی هم درست نشد(دکمه روی مودم برای برگردوندن تنظیمات به حالت ابتدایی!)، با سیستم دیگه هم تست کردم، نشد!

چکار باید بکنم؟

مودم رو از سیم تلفن قطع کن درست میشه... به دلیل امنیت پایین شبکه ADSL بسیاری از شرکتای ایرانی این مشکل پیش میاد که تو میزنی یا نمیری یا میری توی مودم اون طرف خط...!!!

سیم تلفن رو از مودم قطع کن درست که شد برو توی تنظیمات مودم LAN IP رو هم عوض کن (مثلا به جای 192.168.2.1 بزار 193.168.2.1) دیگه این مشکل رو نخواهی داشت...!

:8:

Shahab_H
31-08-2009, 17:40
با سلام
من از داتک ADSL دارم 256
4 ماه اولش فاجعه بود همش قطع بود هی می گفتن نویز رو خطه آخر مودم D-link رو عوض کردم جاش asus گرفتم مشکل حل شد.
1 سال عالی کار می کرد بدون قطعی و مشکل با سرعت خوب
دوباره الان نزدیکه 1 ساله همش قطعه 1روزایی بهتر میشه بیشتر وصله 1 روزایی 2-3 ساعت وسط کار خیلی قطع میشه
گفتم شاید باز از مودمه عوض کردم لینکسیس گرفتم بازم درست نشد زنگ می زنم طبق معمول همش میگن نویزه! مخابرات چک کرد گفت نویز نیست
به نظر شما ایراد از کجا می تونه یاشه؟

SAMCRO
31-08-2009, 18:04
می خوام مودم بخرم ! می شه راهنمایی کنید ؟

vioman
01-09-2009, 00:08

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:11:

Shahab_H
01-09-2009, 00:27
من خودم Lynksys WAGG 200دارم ازش راضیم وایرلس هم داره 4 تا پورت اترنت همزمانم بهش می خوره

mehdi_08
01-09-2009, 00:35
این کارو انجام دادم متاسفانه نشد.
پس یه بار مودم رو ریست کن بعد کاراییرو که گفتم انجام بده
اگه بلد نیستی ریست کردن
پست مودم یه سوراخ کوچیکه یه چوب کبریت بکن توش 20ثانیه بگیر تا چراغهای مودم خاموش بشه بعد اون کارو انجام بده

behexen
01-09-2009, 03:51
دوستان یه مدتیه سرعت اینترنت من خیلی اومده پایین 512 دارم سرعنتم تقریبان 10-20
چراغ لن مودمم چند ثانیه یکار یه چشمک خفیف می زنه بنزرتون مشکل از کجاست ؟ از کارت شبکم؟

Life24
01-09-2009, 05:26
با درود

بگذریم.

zyxel P-660RU می باشد.

اما هر کاری میکنم pppoe نیمشه

الان هم که وصل هستم. bridge نمیشه
چی کنم؟

Navid.H
01-09-2009, 10:14

آگه وایرلس میخوای بخری بهترین ASUS WL-Am604g:46:
آگه هم بودجه پایینه TpLinK 8811 عالیه:31:

rooholla_86
01-09-2009, 13:07
سلام
IP مودمم رو فکر کنم عوض کردم، چون وارد تنظیماتش نمیشه، کسی،راهی، روشی بلده که بدون ری ست کردن مودم ، IP ش رو پیدا کنم؟

SAMCRO
01-09-2009, 14:21
آگه وایرلس میخوای بخری بهترین ASUS WL-Am604g:46:
آگه هم بودجه پایینه TpLinK 8811 عالیه:31:
مرسی اگه لطف کنی قیمتشام بگی ممنون می شم !

mrmostafa
01-09-2009, 14:29
من الان 3 سال هست مودم ZTE ZXDSL 831 دارم که شرکت صبانت بهم داده بود . فقط هم ÷ورت لن داره

الان میخوام یه مودم بخرم که هم خرکار باشه و هم مشکلی از نظر کانکت شدن و اینها نداشته باشه و اتوماتیک کانکت باشه

جه مودمی تو بازار الان خوبه ؟؟؟؟

بین مودم Tplink-8811 و مودم Asus am602 کدوم بهتر هستن ؟؟؟؟

ممنون میشم کلا راهنمایی کنید.

DariushGreat
01-09-2009, 14:47
سلام
IP مودمم رو فکر کنم عوض کردم، چون وارد تنظیماتش نمیشه، کسی،راهی، روشی بلده که بدون ری ست کردن مودم ، IP ش رو پیدا کنم؟

به طور طبیعی وقتی مودم رو برای اتصال به اینترنت تنظیم می کنی و ذخیره پایانی رو انجام می دی، اون نشانی IP پیشفرض می پره و دیگه نمی شه وارد تنظیمات شد. تنها راه همون ریست هست تا جایی که من می دونم! :31:
حالا باز هم ببینیم اساتید نظر دیگه ای دارن؟

من الان 3 سال هست مودم ZTE ZXDSL 831 دارم که شرکت صبانت بهم داده بود . فقط هم ÷ورت لن داره

الان میخوام یه مودم بخرم که هم خرکار باشه و هم مشکلی از نظر کانکت شدن و اینها نداشته باشه و اتوماتیک کانکت باشه

جه مودمی تو بازار الان خوبه ؟؟؟؟

بین مودم Tplink-8811 و مودم Asus am602 کدوم بهتر هستن ؟؟؟؟

ممنون میشم کلا راهنمایی کنید.

هر دو مودم بسیار خوبی هستن. اما من به تو ASUS AM-602 رو پیشنهاد می دم. خودم از همین دارم... و خیلی هم راضیم! :46::10:

nima_ir
01-09-2009, 14:53
سلام دوستان

من یک روتر وایرلس TP-LINK TLWR841ND خریدم به قیمت 95 تومان.

اینترنتی که استفاده میکنم وایرلس هستش و الان وصل هست به کارت شبکه ی پی سی.

می خوام اینترنت تمام خونه پخش باشه

وایرلس هم واسه کنسول پلی 3 میخوام استفاده کنم. وقی کابلی که به کارت شبکه هستش به قسمت WAN روتر میزنم بدون هیچ تنظیمی به کنسول پلی 3 به صورت وایرلس وصل میشه. حالا میخوام یک کابل از یکی از لن های روترم بفرستم واسه پی سی که اون هم به نت وصل باشه.

لطفآ راهنمایی کنید. تو قسمت کانفینگ زیاد وارد نیستم

Navid.H
01-09-2009, 16:35
مرسی اگه لطف کنی قیمتشام بگی ممنون می شم !

قربون تو

TpLink 8811 : 36000
ASUS: بین 100 تا 110:31:

aliback
01-09-2009, 20:31
با سلام
من مدوم 604g asusدارم چراغ لینکش روشن نمیشه از شرکت سپنتا امدن با مودم دیگه تست کرد درست بود مدوم تازه 1 هفته گرفتم نمیدونم مشکل کجاست کمکم کنید

Life24
01-09-2009, 21:17
یک رفیق داشتیم آواتورش مارمولک بود
نیستش سوال ما هم باد کرده چند روزه!

ReziOnline
01-09-2009, 21:23
من و یکی از آشناهامون از یک خط بصورت مشترک استفاده می کنیم
یعنی یک کابل رو با یه دستگاهی که اسم(مستعار!)شو فراموش کردم به دو کابل تبدیل کردیم که یکیشو از منزل فامیلمون تا خونه ی ما کشیده شده
مشکل اینجاست که نمیتونیم بصورت یکجا با هم از اینترنت استفاده کنیم
این رو هم بگم که با یوزر پسورد کانکت میشیم
راهی هست تا این مشکلمون برطرف بشه؟

ehsan_old
02-09-2009, 10:36
یک رفیق داشتیم آواتورش مارمولک بود
نیستش سوال ما هم باد کرده چند روزه!

شما علي آقا (a6l3i) رو ميگيد.

بهتره يه پيغام خصوصي براشون بفرستين و لينك پستتون در اين تاپيك رو هم ضميمه نامه كنيد.

سريع ترين راه ممكن

fumed
02-09-2009, 10:43
سلام
من تو منطقه توحید هستم و از آسیاتک سرویس گرفتم (تازگی). مودم رو می خوام خودم بخرم چون اینجور که فهمیدم شرکت ها مودم هاشون یا خوب نیست یا گرونه.
بین این چهار مدل موندم. اگه امکان داره دوستان اهل فن نظر بدن.
1- ADSL Modem PLANET ADE-4400
2- Linksys modem AM300
3- TP-link TD-8841
4- D-Link DSL-2540U
در ضمن اگه از اینها بهتر هم هست لطفا راهنماییم کنید.

Sajad2006
02-09-2009, 11:04
سلام
من تو منطقه توحید هستم و از آسیاتک سرویس گرفتم (تازگی). مودم رو می خوام خودم بخرم چون اینجور که فهمیدم شرکت ها مودم هاشون یا خوب نیست یا گرونه.
بین این چهار مدل موندم. اگه امکان داره دوستان اهل فن نظر بدن.
1- ADSL Modem PLANET ADE-4400
2- Linksys modem AM300
3- TP-link TD-8841
4- D-Link DSL-2540U
در ضمن اگه از اینها بهتر هم هست لطفا راهنماییم کنید.
سلام.
پیشنهاد من Asus am602 هست با قیمت 41 تا 45 تومن!

fumed
02-09-2009, 11:08
مزیتش به اینها چیه؟
کجا می تونم بخرم؟
به اصطلاح (خر کار) هست یا نه؟
در ضمن من حداقل 2 تا خروجی lan می خوام.
من روی اینترنت am604 هم دیدم اون چنده؟

Sajad2006
02-09-2009, 11:20
مزیتش به اینها چیه؟
کجا می تونم بخرم؟
به اصطلاح (خر کار) هست یا نه؟
در ضمن من حداقل 2 تا خروجی lan می خوام.
من روی اینترنت am604 هم دیدم اون چنده؟
به قول یکی از بچه ها مثل پیکانه خرکاره!
پاساژ ایران - بازار رضا
این مودم یه خروجی لن و یه دونه usb داره.
604 وایرلس هست و 4تا خروجی داره قیمتش هم 90 به بالاست!

fumed
02-09-2009, 11:25
درسته مودم خوبیه اما من خونه 3 تا PC دارم. یعنی باید واسش یه سوییچ بگیرم. از بین اون چهارتا کدوم بهتره؟
یه سوالم داشتم اینه که توی جعبه am602 اسپلیتر هست یا نه؟

Sajad2006
02-09-2009, 11:34
درسته مودم خوبیه اما من خونه 3 تا PC دارم. یعنی باید واسش یه سوییچ بگیرم. از بین اون چهارتا کدوم بهتره؟
یه سوالم داشتم اینه که توی جعبه am602 اسپلیتر هست یا نه؟
جواب سوال اولتون رو دقیق نمیدونم!فقط میدونم پلنت یکی از بچه ها داشت راضی بود!
بله اسپلیتر داخلش هست!

iilliya
02-09-2009, 12:08
خب چرا یه مودم نمی گیری که 4تا پرت داشته باشه اونوقت 3تا با هم شبکه هم میشن
اگه هم وایرلس بگیری که دیگه راحت تر

P‌C
02-09-2009, 12:13
604 وایرلس هست و 4تا خروجی داره قیمتش هم 90 به بالاست!
داداشم چند هفته پیش 80 گرفت.

fumed
02-09-2009, 12:14
اون 4 تا مودم همشون 4 تا lan دارن. اما موندم کدومو بگیرم.

iilliya
02-09-2009, 12:17
من 3ومی رو دارم حدود 1ساله دارمش تا امروز هیچ مشکلی نداشتم

hacker2007
02-09-2009, 13:06
سلام
میشه یه مودم بهم معرفی کنید که=
1_به این زودی ها نترکه:27::27::27:
2_نصبش آسان باشه
3_تا 50هزار تومن باشه

Sajad2006
02-09-2009, 13:08
سلام
2_نصبش آسان باشه
3_تا 50هزار تومن باشه
Asus Am602 با فیمت 41 تا 45 بهترین انتخاب هست!

fumed
02-09-2009, 13:31
asus am604 چطوره؟ قیمتش چنده؟

Sajad2006
02-09-2009, 13:37
asus am604 چطوره؟ قیمتش چنده؟
اینم خوبه من 80 90 100 هم قیمت گرفتم!
ولی دوروبر 86 هست بیش تر!

fumed
02-09-2009, 13:42
موندم asus am604 بگیرم (وایرلس نیست ها) یا dlink sdl-2540u !

Life24
02-09-2009, 13:46
نظرتان در رابطه با
zyxel P-660RU
چیست؟

Sajad2006
02-09-2009, 13:50
موندم asus am604 بگیرم (وایرلس نیست ها) یا dlink sdl-2540u !
چی!!!!:18::18::18::18:
am604 وایرلس نیست؟؟؟؟؟؟

fumed
02-09-2009, 14:06
ASUS WL-AM604G وایرلسه اما ASUS WL-AM604 وایرلس نیست
البته شایدم من اشتباه کنم!

Sajad2006
02-09-2009, 14:17
ASUS WL-AM604G وایرلسه اما ASUS WL-AM604 وایرلس نیست
البته شایدم من اشتباه کنم!
فک کنم اشتباه میکنی!
خلاصه می نویسن اون g رو نمیذارن!

wichidika
02-09-2009, 15:15
فک کنم اشتباه میکنی!
خلاصه می نویسن اون g رو نمیذارن!
لطفاً يك سر به لينك زير بزنيد
همwl-am604 هست
وهم wl-am604g

نكته بعدي اين كه
wl-am604 با am604
و
wl-am604g با am604g
فرق دارد از نظر ظاهري فرقي ندارند اما با پسوند wl ورژن هاي جديد هستند

nima_ir
02-09-2009, 18:03
دوستان من یک TP link WR841ND روتر وایرلس دارم.

اینترنت وایرلس هم دارم. 256 هستش. یک لن زدم به پی سی و از طریق وایرلس به کنسول پلی 3 وصل می کنم.

ولی نمی دونم چرا به پلی 3 نصب میشه سرعتش میاد پایین. (حتی موقعی موقعی که پی سی خاموش هستش)

ولی سرعت دانلودم روی پی سی 30 کی هست.

راستی یک دکمه QSS روی پانل روترم هستش. مال چیه(عکس یک قفل روش هست)

aliani
02-09-2009, 20:12
میشه روی یه خط از 2 تا مودم استفاده کرد ؟

DariushGreat
02-09-2009, 20:18
میشه روی یه خط از 2 تا مودم استفاده کرد ؟

فکر کنم بشه... اساتید چه نظری دارین شما؟؟ :31:

V i r u s e r
02-09-2009, 21:44
سلام (شد یبار پست بدم پست اخر صفحه نباشه :دی)
من می خوام یه مودم بگیرم با این امکانات:
ترجیحا وارلس هم داشته باشه (علاوه بر لن)
این امکان رو داشته باشه که سر ساعت معین دیسکانکت بشه و سر ساعت معین کاننکت بشه
بیشتر از 5-6 نفر رو ساپورت کنه
همچین چیزی اختراع شده؟؟!
از پارس افلاین هم استفاده می کنم
ممنون لطفا جواب بدین

Navid.H
02-09-2009, 22:44
سلام
2_نصبش آسان باشه
3_تا 50هزار تومن باشه

TP-LinK 8811
قیمت:36000

DariushGreat
03-09-2009, 09:27
سلام (شد یبار پست بدم پست اخر صفحه نباشه :دی)
من می خوام یه مودم بگیرم با این امکانات:
ترجیحا وارلس هم داشته باشه (علاوه بر لن)
این امکان رو داشته باشه که سر ساعت معین دیسکانکت بشه و سر ساعت معین کاننکت بشه
بیشتر از 5-6 نفر رو ساپورت کنه
همچین چیزی اختراع شده؟؟!
از پارس افلاین هم استفاده می کنم
ممنون لطفا جواب بدین

می خوای شب آشغالاتون رو هم ببره بگذاره دم در؟؟؟ :31::27::38:

من شنیدم که پارس آفلاین مودم هاشو زوری می ده و نمی تونی دست رد بخوابونی توی سینه اش! :31: اما اگر دوست داری من Asus WL AM-604G و Asus WL - 600G رو بهت معرفی می کنم. هر دو وایرلس خفن کارن و کارشون هم درسته. احتمالا بتونن تا 5 الی 6 نفر رو به خوبی ساپورت کنن؛ اما اگر بخوای یه ایل و تبار 400 نفره رو باهاش ساپورت کنی باس یه هاب شبکه بگیری! :27:

در مورد اون قطع شدن سر موقع هم تردید دارم مودم ها خودشون یه همچی ویژگی ای رو داشته باشن. اما می دونم برنامه هایی هستن که با تنظیمشون می تونی کاری کنی سر ساعت وصل و سر ساعت دیگه قطع بشن :46:
شاد و پیروز باشی :11:

V i r u s e r
03-09-2009, 09:48
سلام

می خوای شب آشغالاتون رو هم ببره بگذاره دم در؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بدم نمیاد پشتک بالانسم برام بزنه:31:

ن شنیدم که پارس آفلاین مودم هاشو زوری می ده و نمی تونی دست رد بخوابونی توی سینه اش! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما اگر دوست داری من Asus WL AM-604G و Asus WL - 600G رو بهت معرفی می کنم. هر دو وایرلس خفن کارن و کارشون هم درسته. احتمالا بتونن تا 5 الی 6 نفر رو به خوبی ساپورت کنن؛ اما اگر بخوای یه ایل و تبار 400 نفره رو باهاش ساپورت کنی باس یه هاب شبکه بگیری! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فقط می خوام 7-8 نفرو به شبکه ی جهانی اینترنت متصل کنم :goatee:

در مورد اون قطع شدن سر موقع هم تردید دارم مودم ها خودشون یه همچی ویژگی ای رو داشته باشن. اما می دونم برنامه هایی هستن که با تنظیمشون می تونی کاری کنی سر ساعت وصل و سر ساعت دیگه قطع بشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی اونا فقط کانکشن کامپیوتر منو قطع می کنن. این که بدرد نمیخوره من می خوام مودم قطع بشه که اینا پول نندازن رو حسابمون (از حجممون کم نشه):8::31:

Life24
03-09-2009, 10:14
نظرتان در رابطه با
zyxel P-660RU
چیست؟

DariushGreat
03-09-2009, 10:31
نظرتان در رابطه با
zyxel P-660RU
چیست؟

ریختش که ته خوفه... :21: معلومه خر کاره!

panther99
03-09-2009, 14:08
آقا من يه مشكلي برام پيش اومده اگه ممكنه كمك كنيد . ممنون :
من ويندوز رو عوض كردم بعد مودم رو نصب كردم . ( مودم ASUS AM602 ) اما: هر كاري كردم كه به روش PPPPOE كانكت بشم نشد كه نشد . زنگ زدم پشتيباني گفت با BRIDGE كانكت شو . كه با ريست فكتوري مودم و تغير تنظيمات به بريج كانكت شدم .
حالا ميخوام يه همون روش PPPPOE كانكت بشم .
1 روز كامل با تنظيمات مودم ور رفتم نشده . ميشه كمك كنيد .
تنظيمات رو دقيقا به همون روشي كه از سايت شاتل گرفتم انجام ميدم اما نميشه . دفعه اول هم دقيقا با همون روش پيش رفتم . ويندوز هم همون ويندوزه !!!!!!!!!!!!
هركي ميدونه كمك كنه . دمتون گرم بدجوري رفته رو مخم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aliani
03-09-2009, 14:57
میشه روی یه خط از 2 تا مودم استفاده کرد ؟:|

Life24
03-09-2009, 15:08
آقا من يه مشكلي برام پيش اومده اگه ممكنه كمك كنيد . ممنون :
من ويندوز رو عوض كردم بعد مودم رو نصب كردم . ( مودم ASUS AM602 ) اما: هر كاري كردم كه به روش PPPPOE كانكت بشم نشد كه نشد . زنگ زدم پشتيباني گفت با BRIDGE كانكت شو . كه با ريست فكتوري مودم و تغير تنظيمات به بريج كانكت شدم .
حالا ميخوام يه همون روش PPPPOE كانكت بشم .
1 روز كامل با تنظيمات مودم ور رفتم نشده . ميشه كمك كنيد .
تنظيمات رو دقيقا به همون روشي كه از سايت شاتل گرفتم انجام ميدم اما نميشه . دفعه اول هم دقيقا با همون روش پيش رفتم . ويندوز هم همون ويندوزه !!!!!!!!!!!!
هركي ميدونه كمك كنه . دمتون گرم بدجوري رفته رو مخم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

منم زاکسل با pppoe کانکت نمیشه
ولی پرسیدم میگن bridge حتما برید و بهتره
اون طوری همیشه کانکت میمونه

Shahin_Turk
03-09-2009, 15:27
فرق اين PPPPOE با BRIDGE چيه؟؟؟
تنظيمات من قبلا رو PPPPOE بود ولي يه بار از شرکت اومدن خودشون تغيير دادن به BRIDGE !!!!!
چه فرقي داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کدومش بهتره؟؟؟؟؟؟؟

panther99
03-09-2009, 15:38
چه دليلي داره كه ميگن با Bridge كانكت شيد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نكنه كاسه اي زير نيم كاسه ست ؟؟؟؟؟؟؟
كسي از دوستان اگه ميدونه چطور ميشه به ppppoe تغيير داد بگه . ممنون .

Shahin_Turk
03-09-2009, 15:40
نكنه كاسه اي زير نيم كاسه ست ؟؟؟؟؟؟؟

من هم هيمن فکر مي کنم!!!!!
شک دارم که چرا بي دليل تغيير دادن!:13:

mrmostafa
03-09-2009, 16:34
چه دليلي داره كه ميگن با Bridge كانكت شيد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نكنه كاسه اي زير نيم كاسه ست ؟؟؟؟؟؟؟
كسي از دوستان اگه ميدونه چطور ميشه به ppppoe تغيير داد بگه . ممنون .

نه دوست عزیز pppoe برای این هست که یوزر و پسورد اشتراک رو داخل تنظیمات مودم میزنی هر وقت مودم رور وشن میکنی اتوماتیک کانکت میکنه تو این روش بیشتر وقتها پیش میاد که شما کانکشن رو میخوای کانکت نی خطای 691 میده یعنی آنلاین میمونه تو سرور ولی گزینه Bridge در اصل برای این هست که شما دستی کانکت کنی و مشکلی پیش نیاد. منم روی bridge گذاشتم چون رو pppoe آنلاین میموند مشکل ساز بود بسته به کیفیت مودم هم دره البته و خود ای اس پی ها

Life24
03-09-2009, 16:39
نظرتان در رابطه با
zyxel P-660RU
چیست؟

?????????????
p-660ru سفید هست.

panther99
03-09-2009, 17:22
نه دوست عزیز pppoe برای این هست که یوزر و پسورد اشتراک رو داخل تنظیمات مودم میزنی هر وقت مودم رور وشن میکنی اتوماتیک کانکت میکنه تو این روش بیشتر وقتها پیش میاد که شما کانکشن رو میخوای کانکت نی خطای 691 میده یعنی آنلاین میمونه تو سرور ولی گزینه Bridge در اصل برای این هست که شما دستی کانکت کنی و مشکلی پیش نیاد. منم روی bridge گذاشتم چون رو pppoe آنلاین میموند مشکل ساز بود بسته به کیفیت مودم هم دره البته و خود ای اس پی ها

والا مودمم كه asus هست . isp هم لايزر .
من تو اين موندم دفعه اول كه رفتم مودم رو خريدم با وجود اينكه هيچي از ADSL سرم نميشد نيم ساعته با PPPPOE كانكت شدم و هيچ مشكلي نداشتم . تا ديروز كه ويندوز رو عوض كردم !! :41:
چه جوريه كه الان ديگه نميتونم كانكت بشم ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! يعني SEND داشتم ولي receive نه !!!!!!!!!!!!!!!!
وقتي هم زنگ زدم isp بعد از كلي كنجار و راهنمايي آخر گفتن بذار تو حالت بريج !!!!!!!!!!!! ( هر دو باري كه زنگ زدم ) كه من هم الان همين كار رو كردم . :13:
دوستاني كه بعد از نصب مجدد ويندوز كانكشن مودم رو تو حالت ppppoe گذاشتن و مشكلي نداشتن بگن چي كار كردن كه به نتيجه رسيدن .
به خصوص اونهايي كه مودمشون Asus AM602 هست . ممنون .

Sajad2006
03-09-2009, 17:37
والا مودمم كه asus هست . isp هم لايزر .
من تو اين موندم دفعه اول كه رفتم مودم رو خريدم با وجود اينكه هيچي از ADSL سرم نميشد نيم ساعته با PPPPOE كانكت شدم و هيچ مشكلي نداشتم . تا ديروز كه ويندوز رو عوض كردم !! :41:
چه جوريه كه الان ديگه نميتونم كانكت بشم ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! يعني SEND داشتم ولي receive نه !!!!!!!!!!!!!!!!
وقتي هم زنگ زدم isp بعد از كلي كنجار و راهنمايي آخر گفتن بذار تو حالت بريج !!!!!!!!!!!! ( هر دو باري كه زنگ زدم ) كه من هم الان همين كار رو كردم . :13:
دوستاني كه بعد از نصب مجدد ويندوز كانكشن مودم رو تو حالت ppppoe گذاشتن و مشكلي نداشتن بگن چي كار كردن كه به نتيجه رسيدن .
به خصوص اونهايي كه مودمشون Asus AM602 هست . ممنون .
سلام.
دوست عزیز شما وقتی ویندوزو عوض کردی دوباره مودم رو تنظیم کردی؟

farzad goli
03-09-2009, 23:47
سلام.
در صفحه Network Connections روي آيكون Local Area Connection راست كليك و گزينه آخر يعني Properties را انتخاب كنيد.
در صفحه اي كه باز ميشه روي گزينه Internet Protocol TCP/IP دوبار كليك كنيد ودر صفحه اي كه باز ميشه تنظيمات زير را وارد و OK كنيد:
IP Address: 192.168.1.10
Subnet Mask: 255.255.255.0
Default Gateway:192.168.1.1
Preffered DNS Server: 4.2.2.4
من واقعا" گیج شدم توی یه سایت دیگه تنظیمات کارت شبکه برای TP-LINK TD8811 را اینجوری گفت
IP address: 192.168.1.2
Subnet mask: 255.255.255
Default gateway: 192.168.1.1
Preferred DNS server: 192.168.1.1
Alternate DNS server: 192.9.9.3
یه سوال دیگه از isp پرسیدم گفت که vpi و vci را خود مودم پیدا میکه راهنماییم کنید شنبه میخوام وسلش کنم

Sajad2006
04-09-2009, 00:19
من واقعا" گیج شدم توی یه سایت دیگه تنظیمات کارت شبکه برای TP-LINK TD8811 را اینجوری گفت
IP address: 192.168.1.2
Subnet mask: 255.255.255
Default gateway: 192.168.1.1
Preferred DNS server: 192.168.1.1
Alternate DNS server: 192.9.9.3
یه سوال دیگه از isp پرسیدم گفت که vpi و vci را خود مودم پیدا میکه راهنماییم کنید شنبه میخوام وسلش کنم
دوست عزیز اینارو باید زنگ بزنی از پشتیبانی بپرسی!

mohammad99
04-09-2009, 11:05
سلام
من یهو از دیروز مودمم no signal می زنه
چی کارش کنم؟؟؟؟

happyfeat
04-09-2009, 11:20
سلام دوستان
من قصد خرید مودم ADSL با WiiFi دارم در صورت امکان دوستان مدل و برند هایی که کارایی خوب دارند معرفی نمایند
چون بنده اطلاعات کاملی در مورد این مدم ها ندارم ممنون میشم از دوستان منو راهنمایی کنند

DariushGreat
04-09-2009, 11:32
سلام دوستان
من قصد خرید مودم ADSL با WiiFi دارم در صورت امکان دوستان مدل و برند هایی که کارایی خوب دارند معرفی نمایند
چون بنده اطلاعات کاملی در مورد این مدم ها ندارم ممنون میشم از دوستان منو راهنمایی کنند

سلام :31:

ASUS WL AM-604 G
ASUS WL 600 G

moh3ennod
04-09-2009, 11:38
مودم LevelOne WBR-3600 کمی گرونه ولی عالیه و خیلی شیک هستش میتونی یک سرچ کوچولو بکنی
حتی مدلهای بدون wifi هم خوبه که باز قیمتش به خاطر کارایی عالی گرونه

DariushGreat
04-09-2009, 12:12
مودم LevelOne WBR-3600 کمی گرونه ولی عالیه و خیلی شیک هستش میتونی یک سرچ کوچولو بکنی
حتی مدلهای بدون wifi هم خوبه که باز قیمتش به خاطر کارایی عالی گرونه

این هم چینیه؟ :46:

jupiter1365
04-09-2009, 12:55
یه سوال فنی!
ا زخط تلفنم که به مودمم وصل کردم، وقتی گوشی وصل میکنم، تا گوشی رو بر میدارم adslم قطع میشه!
راهی نداره که هم مودم وصل باشه و هم بشه از گوشی استفاده کرد؟

Sajad2006
04-09-2009, 13:01
یه سوال فنی!
ا زخط تلفنم که به مودمم وصل کردم، وقتی گوشی وصل میکنم، تا گوشی رو بر میدارم adslم قطع میشه!
راهی نداره که هم مودم وصل باشه و هم بشه از گوشی استفاده کرد؟
باید قبل از تلفن اسپلیتر بذاری!
اگه نذاری هم سرعتت خیلی پایین میاد و هر وقت از تلفن استفاده شه اینترنت قطع میشه!

farzad goli
04-09-2009, 13:51
دوست عزیز اینارو باید زنگ بزنی از پشتیبانی بپرسی!
فکر کنم این تنظیمات ارتبات بین کارت شبکه و مودم باشه از isp پرسیدم گفت نیاز به تنظیم نیست اگه نیاز به isp داشت سایتا این تنظیماتا نمیزاشتن اگه کسی میتونه کمکم کنه

aliani
04-09-2009, 13:58
میشه روی یه خط 2 تا مودم استفاده کرد ؟

happyfeat
04-09-2009, 14:08
سلام :31:

ASUS WL AM-604 G
ASUS WL 600 G

پس به نظر شما بین d-link و asus شما asus را پیشنهاد میدین
فرق این دو مدلی که معرفی کردید در چی هستش و کدوم کارایی بهتری داره ؟؟؟
من می خواهم از مدم وایرلس که می خرم با پورت lan به pc وصل بشه و با wifi بتونم با نوت بوک و موبایلم استفاده کنم (با این مدلی که معرفی شده میشه این کار رو کرد)؟
در ضمن adsl من از isp صبا نت هستش آیا صبا نت asus را ساپورت میکنه و مشکلی نداره (از نظر pppoe منظورم بود )
در مورد گارانتی و خدمات پس از فروش مودم های asus هم میشه یه توضیح بدید .و آیا این که این مدل های تقلبی هم تو بازار دارند ؟؟؟؟؟
شرمنده که سوالام زیاد شد
ممنونم از همه دوستان:10::11:

jupiter1365
04-09-2009, 15:15
باید قبل از تلفن اسپلیتر بذاری!
اگه نذاری هم سرعتت خیلی پایین میاد و هر وقت از تلفن استفاده شه اینترنت قطع میشه!

آقا من تو این زمینه یه نموره بی سوادم و تازه کار!
اسپلیتر همون نویز گیره؟ همون 5 تومنیا؟

DariushGreat
04-09-2009, 15:27
پس به نظر شما بین d-link و asus شما asus را پیشنهاد میدین
فرق این دو مدلی که معرفی کردید در چی هستش و کدوم کارایی بهتری داره ؟؟؟
من می خواهم از مدم وایرلس که می خرم با پورت lan به pc وصل بشه و با wifi بتونم با نوت بوک و موبایلم استفاده کنم (با این مدلی که معرفی شده میشه این کار رو کرد)؟
در ضمن adsl من از isp صبا نت هستش آیا صبا نت asus را ساپورت میکنه و مشکلی نداره (از نظر pppoe منظورم بود )
در مورد گارانتی و خدمات پس از فروش مودم های asus هم میشه یه توضیح بدید .و آیا این که این مدل های تقلبی هم تو بازار دارند ؟؟؟؟؟
شرمنده که سوالام زیاد شد
ممنونم از همه دوستان:10::11:

سلام
ببین، در تجهیزات شبکه ای به ویژه مودم که D - Link حرف اول رو می زنه و پس از اون ASUS. اما از اونجایی که به خاطر مسائل سیاسی ( ظاهرا شرکت دی - لینک در اصل آمریکایی هست )، بیشتر شرکت های اینترنتی مودم های دی - لینک رو پشتیبانی نمی کنن و مدام بازی در میارن! :13:پس از همین رو من ایسوز رو پیشنهاد می دم.

در مورد تفاوت هم فکر کنم در تعداد پشتیبانی LAN و همچنین برد وای فای بیسیم با هم تفاوت دارن. برای اطلاعات دقیق تر اون هایی که دارن باس توضیح بدن. من خودم یه WL AM-602 دارم و خیلی ازش راضیم... :31: ( البته مال من یه روتر ساده هست و وایرلس نداره! )

درباره گارانتی ایسوز هم شرکت دالای کامپیوتر اون رو گارانتی می کنه. البته کارت گارانتی نداره... فقط به یه هولوگرام کوچولو غناعت کرده! :5:

برای پرسشت درباره مدل های تقلبی، شما بگو چی در این بازار مدل تقلبی نداره؟؟؟؟!!!! :31::27: ماشالله توی همه چیز یه تقلبی هست! شما با گارانتی بگیری بهتره...

باز هم اگه پرسشی بود بپرس. من و بر و بچ این جا خالصانه پاسخگو هستیم! :31: پرسیدن عیب نیست، نپرسیدن عیبه! همون طور که دونستن عیب نیست، ولی ندونستن عیبه...!

شاد باشی :11:

ای بابا... دور از جون! :31:

آره... بهش جدا کننده خط و نویزگیر هم می گن. البته توی پاساژ ایران 2500 تومانیش هم پیدا می شه. من دارم و خیلی هم ازش راضیم :46:

Ali_vdo
04-09-2009, 16:47
من یه ASUS AM602 دارم
چند بار از ارتفاع سقوط کرده ... :دی
البته به علت ناراحتی عصبی ضرباتی رو هم از طرفمن نوش جان کرده :دی ( لعنت به شاتل با کیفیت مذخرفش )
الان بردش یه مقدار لق شده . یعنی مودم رو تکون میدی برد یکم از سر جاش تکون میخوره
میخواستم ببینم باعث قطعی میشه یا نه ؟
الان اگه میز بلرزه لن مودم قطع میشه و چراغش هم خاموش !!! کلا بر اثر ضربه اینطوریه ؟
الان مشکلی نداره و راحت کار میکنه . اما به جز مورد خط بالا یه مقدار قطعی داره که چراغ status خاموش میشه
میخواستم ببینم به این مربوطه یانه ؟
لطفا حدسنزنید !
با تشکر

Sajad2006
04-09-2009, 16:57
بله همونکه یه ورودی و دوتا خروجی داره و معمولا داخل جعبه مودم هست!

elnaz_fa66
04-09-2009, 17:05
سلام.
من مودمم رم خودم نصب كردم (از طريق usb) ولي چراغ status و usb چشمك زنه. مشكلي هست؟
در ضمن مودمم D-Link هستش.

اصغر انتظارریحانی
04-09-2009, 18:49
دوستان من یک لبتاپ دل مدل 1530 دارم و یک مودم adsl وایرلس دار tp -link مدل w8901g می خوام هم دسکتابم را از طریق یک از چهار لن که داره به اینترنت وصل کنم هم اینکه همزمان لبتاب را از طریق وایرلس به اینترنت وصل کنم لطفا راهنمایی ام کنید البته الان دسکتابم به اینترنت وصل هستش مشکلی از این بابت ندارم فقط در مورد وایرلس توضیح کاملتری بدین ممنون میشم

saman3230
04-09-2009, 18:55
دوستان من یک لبتاپ دل مدل 1530 دارم و یک مودم adsl وایرلس دار tp -link مدل w8901g می خوام هم دسکتابم را از طریق یک از چهار لن که داره به اینترنت وصل کنم هم اینکه همزمان لبتاب را از طریق وایرلس به اینترنت وصل کنم لطفا راهنمایی ام کنید البته الان دسکتابم به اینترنت وصل هستش مشکلی از این بابت ندارم فقط در مورد وایرلس توضیح کاملتری بدین ممنون میشم

شما باید به تنظمیات مودم برید

از منوی انتخاب نوع کانکشن به اینترنت حالت BRIDGE رو انتخاب کنی سپس user name و pass بزنی

بعد در صورت دلخواه برای مودت یه اسم انتخاب کنی چون (برای وایلرس)

حالا با لپ تاپ وایلرس سرچ کن همون نامی که در تنظمیات دادی میاد به اون کانکت کن

برای PC به محضی که کابل شبکه رو بزنی خودش به نت وصل میشه

شعی کن آی پی DHCP باشه یعنی اتوماتیک

saman3230
04-09-2009, 18:56
سلام.
من مودمم رم خودم نصب كردم (از طريق usb) ولي چراغ status و usb چشمك زنه. مشكلي هست؟
در ضمن مودمم D-Link هستش.
USB که باید چشمک زن باشه

STATUS ءهم همینطور فقط چراغ LINK که باید همیشه ثابت باشه

DariushGreat
04-09-2009, 21:10
من یه ASUS AM602 دارم
چند بار از ارتفاع سقوط کرده ... :دی
البته به علت ناراحتی عصبی ضرباتی رو هم از طرفمن نوش جان کرده :دی ( لعنت به شاتل با کیفیت مذخرفش )
الان بردش یه مقدار لق شده . یعنی مودم رو تکون میدی برد یکم از سر جاش تکون میخوره
میخواستم ببینم باعث قطعی میشه یا نه ؟
الان اگه میز بلرزه لن مودم قطع میشه و چراغش هم خاموش !!! کلا بر اثر ضربه اینطوریه ؟
الان مشکلی نداره و راحت کار میکنه . اما به جز مورد خط بالا یه مقدار قطعی داره که چراغ status خاموش میشه
میخواستم ببینم به این مربوطه یانه ؟
لطفا حدسنزنید !
با تشکر

می خوای بپیچش لای پتو که یه وقت سرما نخوره...! :27: یه بالش پر قو هم براش بگیر که یه وقت اوف نشه. خوبه؟ :16:
وقتی این قدر وحشیانه با مودم رفتار می کنی، همی که برات به اینترنت وصل می شه باس کلات رو بندازی هوا!!! :13:

بله! امکان داره برای اون توسری هایی باشه که بهش زدی :5:

Ali_vdo
04-09-2009, 22:01
می خوای بپیچش لای پتو که یه وقت سرما نخوره...! :27: یه بالش پر قو هم براش بگیر که یه وقت اوف نشه. خوبه؟ :16:
وقتی این قدر وحشیانه با مودم رفتار می کنی، همی که برات به اینترنت وصل می شه باس کلات رو بندازی هوا!!! :13:

بله! امکان داره برای اون توسری هایی باشه که بهش زدی :5:
ارتفاع ها تقصیر من نبود ! :دی
مشکل آنچنانی نداره اما بردش لق شده
ضربه به میز میخوره ( محکم ) برد جابجا میشه قطع میشه
قطعی هم میگن اگه از status باشه از مودمه ؟
یعنی اگه status خاموش بشه از مودمه و اگه سند و رسیو صفر بشه از شرکته ؟
کلا میخوام بدونم مشکل از مودمه یا شرکت !

فعلا که DSL ندارم ....

DariushGreat
04-09-2009, 23:38
ارتفاع ها تقصیر من نبود ! :دی
مشکل آنچنانی نداره اما بردش لق شده
ضربه به میز میخوره ( محکم ) برد جابجا میشه قطع میشه
قطعی هم میگن اگه از status باشه از مودمه ؟
یعنی اگه status خاموش بشه از مودمه و اگه سند و رسیو صفر بشه از شرکته ؟
کلا میخوام بدونم مشکل از مودمه یا شرکت !

فعلا که DSL ندارم ....

به احتمال 90 درصد از مودم؛ 9 درصد از خط تلفن و 1 درصد از شرکت هست

fumed
05-09-2009, 08:45
من چهارشنبه رفتم یه مودم روتر WRT54G2 از لینک سیس خریدم. اولش نمی خواستم بگیرم. چون رو اینترنت دیدم زده بود 89 تومن. رفتم بازار دیدم پایین اومده شده 70 جوگیر شدم خریدم.
منتظریم تا adsl وصل شود!

Ali_vdo
05-09-2009, 11:02
به احتمال 90 درصد از مودم؛ 9 درصد از خط تلفن و 1 درصد از شرکت هست
نمی دونم چی بگم
به نظر من از مودم نیست
چون رندوم قطع میشد
مشکل یه نفر دیگه هم دقیقا عین من بود ولی اون ضربه نخورده بود
مهم نیست :31: باهاش سر میکنم ( چیز خاصی نیست )
برای من تا یه هفته خوب بود بعدا یهو اینجوری شد
فکر نمی کنم از من بوده باشه
به هر حال از راهنماییتون ممنون

wichidika
05-09-2009, 11:34
من چهارشنبه رفتم یه مودم روتر WRT54G2 از لینک سیس خریدم. اولش نمی خواستم بگیرم. چون رو اینترنت دیدم زده بود 89 تومن. رفتم بازار دیدم پایین اومده شده 70 جوگیر شدم خریدم.
منتظریم تا adsl وصل شود!

wrt54g2 فقط روتر هستش مودم نيست بايد يك مودم adsl بخري.

شايد منظور شما wag54g2 بوده ؟
چون wag54g2 هم روتر هست هم مودم هستش.
دوهفته پيش از نمايندگي ساخت سيستم قيمت كردم 82 تومان بود.طي دوهفته اين قدر اومد پايين؟

از كجا گرفتي؟ گارانتي داره؟ گارانتي اش مال كجاست؟

panther99
05-09-2009, 12:49
سلام.
دوست عزیز شما وقتی ویندوزو عوض کردی دوباره مودم رو تنظیم کردی؟

اول نه . يعني با همون تنظيمات قبلي فقط وقتي وصل كردم به كامپيوتر cd مودم رو گذاشتم تا سيستم مودم رو بشناسه كه شناخت ولي با تنظيمات قبلي نتونستم كانكت بشم كه ريست فكتوري كردم و دوباره مودم رو تنظيم كردم ولي تو حالت ppppoe به هيچ وجه نشد كه كانكت بشم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا كسي ميدون چي كار بايد بكنم ؟؟؟؟؟؟ مودمم Asus am602‌هست . تو چند صفحه قبل مفصل توضيح دادم . الان هم با بريج وصلم در صورتي كه ميخوام ppppoe باشه كه نميشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:41: :13:

Sajad2006
05-09-2009, 12:59
اول نه . يعني با همون تنظيمات قبلي فقط وقتي وصل كردم به كامپيوتر cd مودم رو گذاشتم تا سيستم مودم رو بشناسه كه شناخت ولي با تنظيمات قبلي نتونستم كانكت بشم كه ريست فكتوري كردم و دوباره مودم رو تنظيم كردم ولي تو حالت ppppoe به هيچ وجه نشد كه كانكت بشم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا كسي ميدون چي كار بايد بكنم ؟؟؟؟؟؟ مودمم Asus am602‌هست . تو چند صفحه قبل مفصل توضيح دادم . الان هم با بريج وصلم در صورتي كه ميخوام ppppoe باشه كه نميشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:41: :13:
برو تو 192.168.1.1 بعد advanced setup بعد wan ببین چنتا تنظیمات هست؟

Sajad2006
05-09-2009, 13:19
سلام.
آخرین فرمور asus am 602 چنده؟
ممنون!

panther99
05-09-2009, 14:05
برو تو 192.168.1.1 بعد advanced setup بعد wan ببین چنتا تنظیمات هست؟

يه نكته جالب ديگه !!!!!!!!!!! تو اين آدرس هم ديگه نميتونم برم !!!!!!!!!!! يعني تنظيمات مودم نمياد !!!!!!!!!!!!!!!!
تا ديروز ميرفت ولي الان نه ؟؟؟؟؟؟؟؟
تو رو خدا يكي بگه چه بلايي سر سيستمم داره مياد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :13:

fumed
05-09-2009, 14:44
آره درست می گی شما wag54g2 هست. از پاساژ ایران گرفتم. ریخته بود تو بازار!
یک سال گارانتی ساخت سیستم داره. امروز زنگ زدم ساخت سیستم قیمت گرفتم گفت 89 تومن. گفتم من 70 خریدم طرف گفت ببخشید 70 تومن!
همه چیمون به همه چیمون میاد!

Sajad2006
05-09-2009, 15:24
يه نكته جالب ديگه !!!!!!!!!!! تو اين آدرس هم ديگه نميتونم برم !!!!!!!!!!! يعني تنظيمات مودم نمياد !!!!!!!!!!!!!!!!
تا ديروز ميرفت ولي الان نه ؟؟؟؟؟؟؟؟
تو رو خدا يكي بگه چه بلايي سر سيستمم داره مياد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :13:
اول مودمو از پشتش ریست کن یا 192.168.1.2 و یه چنتا دیگه رو امتحان کن!

panther99
05-09-2009, 17:35
والا تا حالا 3 بار ريست كردم . ميترسم يه بلايي سر مودم بياد .
در ثاني تو اينترنت اكسپلورر كه بايد اون آدرس رو وارد كنيم . ميگم تا ديروز وارد ميشد الان نه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mahdi.p30
05-09-2009, 18:45
والا تا حالا 3 بار ريست كردم . ميترسم يه بلايي سر مودم بياد .
در ثاني تو اينترنت اكسپلورر كه بايد اون آدرس رو وارد كنيم . ميگم تا ديروز وارد ميشد الان نه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

زیاد مهم نیست ، برای منم موقع اتصال به نت ، اون تنظیمات نمیاد
مودمو خاموش کن ، خط تلفنو ازش جدا کن ، دوباره روشن کن ، وارد اون آدرس شو ، احتمالا تنظیمات میاد
در ضمن ریست مشکلی برای مودم ایجاد نمی کنه!

اصغر انتظارریحانی
05-09-2009, 20:50
دوستان من یک لبتاپ دل مدل 1530 دارم و یک مودم adsl وایرلس دار tp -link مدل w8901g می خوام هم دسکتابم را از طریق یک از چهار لن که داره به اینترنت وصل کنم هم اینکه همزمان لبتاب را از طریق وایرلس به اینترنت کانکت کنم لطفا راهنمایی ام کنید البته الان دسکتابم به اینترنت وصل هستش مشکلی از این بابت ندارم فقط در مورد وایرلس توضیح کاملتری بدین ممنون میشم در ضمن سیتسم عامل در لبتاب ویستا هست

panther99
06-09-2009, 00:12
ممنون دوستان . ولي چه جوري برگردونم به حالت ppppoe ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mahdi.p30
06-09-2009, 00:35
ممنون دوستان . ولي چه جوري برگردونم به حالت ppppoe ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورتو نمیفهمم!
خب یه کانکشن بریدج بساز باهاش وصل شو!
اگرم نمی شه مودمو ریست تنظیم کن ، وصل میشه

aliani
06-09-2009, 11:28
سلام دوستان
منم مودمم linksys wag54g2 هست که با حالت NAT باهاش به نت وصلم که به صورت اتوماتیک خودش شیر میکنه اما من میخوام از حالت NAT خارجش کنم و روی چند تا آیپی خاص شیرش کنم یکی از دوستان گفت میشه ممنون میشم کمکم کنید.

panther99
06-09-2009, 12:07
منظورتو نمیفهمم!
خب یه کانکشن pppoe بساز باهاش وصل شو!
اگرم نمی شه مودمو ریست تنظیم کن ، وصل میشه

آقا شما فكر ميكني من اين كار رو نكردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اولا كه تو تنظيمات مودم الان نميتونم برم !!
دوما بعد از اينكه ويندوز رو عوض كردم 10 بار سعي كردم كه با ppppoe كانكت بشم كه نشد !!!!!!!!!!!!!!!!! :2:

Sajad2006
06-09-2009, 12:29
آقا شما فكر ميكني من اين كار رو نكردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اولا كه تو تنظيمات مودم الان نميتونم برم !!
دوما بعد از اينكه ويندوز رو عوض كردم 10 بار سعي كردم كه با ppppoe كانكت بشم كه نشد !!!!!!!!!!!!!!!!! :2:
سلام.
یه آمار گرفتم دیدم چنتا دیگه این مشکلو داشتن و هیچ پشتیبانی نتونسته حلش کنه!

Sajad2006
06-09-2009, 12:30
سلام.
آخرین فرمور asus am 602 چنده؟
ممنون!

کسی میدونه؟

joykiller360
06-09-2009, 15:19
سلام دوستان من میخوام یه مودم وایرلس دار بخرم به نظر شما چی بگیرم؟ قیمتشم مقول باشه دیگه بالای 100 نره. تو این قیمت چی هست؟ در ضمن مودمو از بازار ایرانیان بگیرم یا از جای دیگه؟

DariushGreat
06-09-2009, 15:24
سلام دوستان من میخوام یه مودم وایرلس دار بخرم به نظر شما چی بگیرم؟ قیمتشم مقول باشه دیگه بالای 100 نره. تو این قیمت چی هست؟ در ضمن مودمو از بازار ایرانیان بگیرم یا از جای دیگه؟

سلام
به فاروم ما خوش اومدی :46: امیدوارم مدیر شدنت رو ببینم :10::11:
ASUS WL AM - 604 G
ASUS WL 600 G

فکر نکنم جفتشون به صد تومان برسن... ولی باز هم قیمت بگیر :46:

شما هم اگر می خوای بخری، برو پاساژ ایران ( نه ایرانیان - اون برای موبایل هست )، از پله ها که می ری بالا طبقه دوم دست راستت دم پلکان، یه پخش کننده خرد و عمده شرکت ایسوز هست. اون از همه منصف تره... :46: ازون بگیر...

aliani
06-09-2009, 18:09
سلام دوستان
منم مودمم linksys wag54g2 هست که با حالت NAT باهاش به نت وصلم که به صورت اتوماتیک خودش شیر میکنه اما من میخوام از حالت NAT خارجش کنم و روی چند تا آیپی خاص شیرش کنم یکی از دوستان گفت میشه ممنون میشم کمکم کنید.

آموزشی برای اینطور مودمها وجود نداره ؟ یا حداقل برا wireless شون :|

اصغر انتظارریحانی
06-09-2009, 21:24
با سلام من یه لبتاپ دل مدل 1530 با سیستم عامل ویتسا دارم مدل مودم ام هستش tp - link td-w8901g نوشته 54m wireless adsl+router با چهار لن که من با اینها مشکلی ندارم ولی وقتی می خوام از طریق وایرلس به اینترنت وصل بشم نمی تونم مشکل را هم نمی دونم از کجاست لطف کنید یه راهنمایی کاملتری کنید

اصغر انتظارریحانی
06-09-2009, 21:57
شما باید به تنظمیات مودم برید

از منوی انتخاب نوع کانکشن به اینترنت حالت BRIDGE رو انتخاب کنی سپس user name و pass بزنی

بعد در صورت دلخواه برای مودت یه اسم انتخاب کنی چون (برای وایلرس)

حالا با لپ تاپ وایلرس سرچ کن همون نامی که در تنظمیات دادی میاد به اون کانکت کن

برای PC به محضی که کابل شبکه رو بزنی خودش به نت وصل میشه

شعی کن آی پی DHCP باشه یعنی اتوماتیک

با سلام دوست عزیز تقریبا همه تنظیماتی که شما فرمودید من هم انجام داده ام ولی نمی شه در ضمن پسورد و یوزر را کجا بدم و چه پسورد و یوزری همان پسوردی که باهاش وصل میشم به اینترنت لطف کن بیشتر برام توضیح بده نمی تونه مشکل از وایرلس لبتاب باشه یعنی باهم جور نباشند که ست نمی شند ؟

wichidika
07-09-2009, 00:02
سلام
ASUS WL AM - 604 G
ASUS WL 600 G

شما هم اگر می خوای بخری، برو پاساژ ایران ( نه ایرانیان - اون برای موبایل هست )، از پله ها که می ری بالا طبقه دوم دست راستت دم پلکان، یه پخش کننده خرد و عمده شرکت ایسوز هست. اون از همه منصف تره... :46: ازون بگیر...

سلام داريوش مودم-روتر جديده ي asus را ديديDSL-G31 از DSL-N11 هم جديدتره.
فكر كنم ايسوس مي خواد اين مدل رو جايگزين wl-am604g يا wl-600g بكنه.

P‌C
07-09-2009, 00:35
من همین شنبه یدونه 604 ایسوس گرفتم 75.
از فروشگاه شبکه هوشمند توی پاساژ رضا

panther99
07-09-2009, 01:27
سلام.
یه آمار گرفتم دیدم چنتا دیگه این مشکلو داشتن و هیچ پشتیبانی نتونسته حلش کنه!

آخرش هم نشد كه نشد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تنها كاري كه كردم و به سفارش پشتيباني isp انجام دادم كابل لن رو نصب كردم و با لن وصل شدم كه اون هم تو حالت PPPPOE جواب نداد و در حالت بريج جواب داد . ولي به نظر ميرسه سرعت لود صفحات بيشتر شده !!!!!!
يعني وقتي با لن كانكت ميشم .
فعلا در حالت بريج به سر ميبريم . اگه كسي كمكمون كنه دعا ميكنم رستگار بشه نزد خدا !!! :10:

minizoro
07-09-2009, 10:56
سلام علیکم
یه سوال
من مودم رو که روشن میکنم میپره تو اینترنت (ADSL صبانت دارم)
تو سایت صبانت نوشته که برای دانلود رایگان شبانه باید که با یوزر و پسورد guest و ngsnet وارد بشی حالا من سوالم اینه که من که برای وررود به اینترنت اصلا یوزر و پسورد وارد نمیکنم باید چی کار کنم ؟

یه سوال دیگه اینکه من سرعت دانلودم حدود 10-20 Kb/s هست دوستام میگن کمه مشکل از کجاست؟ یا اینکه درسته باید همین باشه؟؟

مودمم هم tplink هستش مدل TD -8811

Sajad2006
07-09-2009, 11:09
سلام علیکم
یه سوال
من مودم رو که روشن میکنم میپره تو اینترنت (ADSL صبانت دارم)
تو سایت صبانت نوشته که برای دانلود رایگان شبانه باید که با یوزر و پسورد guest و ngsnet وارد بشی حالا من سوالم اینه که من که برای وررود به اینترنت اصلا یوزر و پسورد وارد نمیکنم باید چی کار کنم ؟

مودمم هم tplink هستش مدل TD -8811
منظورت اینه که از حالت pppoe استفاده میکنی ؟
حالا باید از حالت bridge استفاده کنی!

minizoro
07-09-2009, 11:13
منظورت اینه که از حالت pppoe استفاده میکنی ؟
حالا باید از حالت bridge استفاده کنی!
آره فکر کنم همینی که تو گفتی هست
خوب چطوری؟ من اصلا هیچ تنظیمی نکردم و نمیدونم از کجا باید این کار رو بکنم

یه سوال دیگه اینکه من سرعت دانلودم حدود 10-20 Kb/s هست دوستام میگن کمه مشکل از کجاست؟ یا اینکه درسته باید همین باشه؟؟

joykiller360
07-09-2009, 13:15
سلام
ASUS WL AM - 604 G
ASUS WL 600 G

سلام ممنون از این همه لطف:11:.
از نظر مارک smc بهتر یا asus?

Badform
07-09-2009, 14:08
سلام .من در رابطه با اینترنت adsl به مشکلی برخوردم مشکل من هم اینه که رسیو اینترنتن هر 5 دقیقه یکبار قطع می شه و باید Local Area Connection
را disable یا repair نم تا برای 5 الی 10 دقیقه دیگر رسیو داشته باشم.
دو دفعه ویندوز عوض کردم دو تا آنتی وبروس 2010 ( ناد و کاسپر ) را هم امتحان کردم .مودم و کابلش را هم به یک کامپیوتر دیگه وصل کردم مشکلی نداشت....حالا نمی دونم اشکالم نرم افزاریه یا سخت افزاری....
پورت لن اگر خراب باشه خب اصلا کانکت نمی شه....ضمنا مودمم adsl wireless هستش و از طریق وایرلس هم مشکلی نیست مثلا وقتی با لپ تاپ وصل می شوم....
کسی راه حلی به نظرش نمی سه؟

Navid.H
07-09-2009, 14:23
سلام ممنون از این همه لطف:11:.
از نظر مارک smc بهتر یا asus?

ASus حرف نداره

happyfeat
07-09-2009, 15:24
با سلام

یه سوال داشتم اینه که میخواستم بدونم آیا با وای فای مودم AM 604 g asus میشه pc و نوت بوگم رو با هم شبکه کنم و فایل بینشون رد و بدل کنم ؟

happyfeat
07-09-2009, 22:37
سلام
دوستامه من مودم asus am604g گرفتم و حالا چند تا سوال و مشکل با این موم دارم
اول اینکه چه جوری میشه با این مودم با یوزر شبانه دانلود کرد چون این مودم auto connect هستش و خودش کانکت میشه و نمیشه دستی کانکت کرد و نمی خواهم که وای فای این مودم هم از کار بیفته و کانکتشن pppoe نباشه چون من پرسیدم گفتم تو خالت غیر pppoe وای فای این مودم قابل استفاده نیست
حالا راهی هست یوزر شبانه را به این مودم تعریف کرد و از اکانت شبانه بشه استفاده کرد؟؟؟
چون من زیاد وارد نیستم اگه میشه منو کامل راهنمایی کنید با ذکر تمامی مراحل :11:
واقعا گیج شدم و موندم باید چی کار کنم:19::18:

با تشکر از تمامی دوستان

happyfeat
07-09-2009, 22:39
اصلاح شد دو بار ارسال شده بود

ahriman323
07-09-2009, 22:50
سلام .من در رابطه با اینترنت adsl به مشکلی برخوردم مشکل من هم اینه که رسیو اینترنتن هر 5 دقیقه یکبار قطع می شه و باید Local Area Connection
را disable یا repair نم تا برای 5 الی 10 دقیقه دیگر رسیو داشته باشم.
دو دفعه ویندوز عوض کردم دو تا آنتی وبروس 2010 ( ناد و کاسپر ) را هم امتحان کردم .مودم و کابلش را هم به یک کامپیوتر دیگه وصل کردم مشکلی نداشت....حالا نمی دونم اشکالم نرم افزاریه یا سخت افزاری....
پورت لن اگر خراب باشه خب اصلا کانکت نمی شه....ضمنا مودمم adsl wireless هستش و از طریق وایرلس هم مشکلی نیست مثلا وقتی با لپ تاپ وصل می شوم....
کسی راه حلی به نظرش نمی سه؟

احتمالا مشکل از کارت شبکه یا فریمور اون باشه

tohidkh
08-09-2009, 00:23
با سلام

یه سوال داشتم اینه که میخواستم بدونم آیا با وای فای مودم AM 604 g asus میشه pc و نوت بوگم رو با هم شبکه کنم و فایل بینشون رد و بدل کنم ؟
سلام.

میشه!
من یه بار دیدم که این کار رو انجام دادند. ولی تا حلا خودم چنین کاری نکردم.
فکر کنم باید یک سیستم رو به عنوان Admin تعریف کنید و سیستم بعدی یه Clinet باشه.

سلام
دوستامه من مودم asus am604g گرفتم و حالا چند تا سوال و مشکل با این موم دارم
اول اینکه چه جوری میشه با این مودم با یوزر شبانه دانلود کرد چون این مودم auto connect هستش و خودش کانکت میشه و نمیشه دستی کانکت کرد و نمی خواهم که وای فای این مودم هم از کار بیفته و کانکتشن pppoe نباشه چون من پرسیدم گفتم تو خالت غیر pppoe وای فای این مودم قابل استفاده نیست
حالا راهی هست یوزر شبانه را به این مودم تعریف کرد و از اکانت شبانه بشه استفاده کرد؟؟؟
چون من زیاد وارد نیستم اگه میشه منو کامل راهنمایی کنید با ذکر تمامی مراحل :11:
واقعا گیج شدم و موندم باید چی کار کنم:19::18:

با تشکر از تمامی دوستان

اصلاح شد دو بار ارسال شده بود
دوست عزیز، مطمئن باشید تا زمانی که شما در حالت pppOe هستید، نمیتونید با یوزر دیگه ای کانکت بشید.
چون قبل از اینکه از کانکشن دستی استفاده کنید، مودم هنگام بالا اومدن، با یوزر pppoE ریجستر میشه.
(مگه اینکه مودمتون اون قابلیت رو داشته باشه که فکر نکنم چنین موردی وجود داشته باشه.)

موفق باشید :11:

Mahdi.p30
08-09-2009, 00:32
سلام

من از اون اولی که سرویس adslگرفتم ، نتونستم بصورت مستقیم بیام توی فروم!!
باید حتما با پیلتر شکن بیام توی فروم!!
تا چند روز پیش که توربو اپرا کار میکرد ، زیاد مشکلی نبود ، ولی الان که قطعش کردن ، خیلی سخت میتونم با پر وکسی وارد فروم بشم
کسی راهی ، پیشنهادی ، نظری برای برطرف کردن این مشکل نداره؟؟
البته با چند تا سایت دیگه هم همین مشکل دقیقا وجود داره!!

نمیدونم حالا به این تایپیک ربطی هم داشت یا نه؟؟؟

happyfeat
08-09-2009, 07:37
سلام.

میشه!
من یه بار دیدم که این کار رو انجام دادند. ولی تا حلا خودم چنین کاری نکردم.
فکر کنم باید یک سیستم رو به عنوان Admin تعریف کنید و سیستم بعدی یه Clinet باشه.

دوست عزیز، مطمئن باشید تا زمانی که شما در حالت pppOe هستید، نمیتونید با یوزر دیگه ای کانکت بشید.
چون قبل از اینکه از کانکشن دستی استفاده کنید، مودم هنگام بالا اومدن، با یوزر pppoE ریجستر میشه.
(مگه اینکه مودمتون اون قابلیت رو داشته باشه که فکر نکنم چنین موردی وجود داشته باشه.)

سلام و ممنون از پاسخ گویی شما
یعنی من برای استفاده از اینترنت شبانه باید هر شب تنضیمات username و password کانفیگ pppoe را باید عوض کنم که با شبانه کانکت بشه؟؟؟

samadsam
08-09-2009, 09:08
سلام یه سوال داشتم
اگه ضرفیت دانلود من 3 گیگ باشه با وب گردی هم از بین می ره یا اینکه دانلود
اگه اینجوره واسه ویدیو هم صدق می کنه یا اینکه توی یک صفحه استفاده از Refresh لطفا توضیح بدید که ضرفیت دانلود با چه نوع خدمات اینترنتی از بین می ره
ممنون

ehsan_old
08-09-2009, 10:13
سلام یه سوال داشتم
اگه ضرفیت دانلود من 3 گیگ باشه با وب گردی هم از بین می ره یا اینکه دانلود
اگه اینجوره واسه ویدیو هم صدق می کنه یا اینکه توی یک صفحه استفاده از Refresh لطفا توضیح بدید که ضرفیت دانلود با چه نوع خدمات اینترنتی از بین می ره
ممنون

سلام.

مقدمه: هرگونه استفاده از اينترنت كه شامل باز كردن صفحات اينترنتي باشه، آپديت آنتي ويروس باشه، دانلود يا آپلود فايل باشه، استفاده از برنامه هاي Messenger مثل Yahoo باشه و كلاً هر نوع استفاده اي كه نياز به اتصال شما به اينترنت باشه، جزء ظرفيت دانلود شما يا بهتره بگيم ترافيك حجمي شما حساب ميشه.

تمام مثال هاي كه زدم صرفاً كار دانلود از اينترنت رو انجام نميدن و آپلود يا فرستادن اطلاعات به اينترنت رو هم دارن.

ترافيك حجمي ماهيانه برابر است با مجموع دانلود و آپلود در آن ماه

يه مثال ديگه:

وقتي يه صفحه web رو باز ميكنيد، عملاً داريد يه سري اطلاعات دانلود ميكنيد. (يه مقدار كمي هم آپلود انجام ميشه)

در نتيجه:

نتيجشو شما بگو :)

darklord_8
08-09-2009, 10:49
سلام یه سوال داشتم نمیدونم کجا باید میپرسیدم
چند روز پیش اتفاقی تو خونه وایرلس لپتاپ رو روشن کردم یه شبکه پیدا کرد منم شانسی زدم دیدم وصل شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا میخواستم بپرسم چجوری باید بفهمم این شبکه مال کیه؟ و اینکه مگه شبکه وایرلس secure نیست؟ که هرکسی به راحتی میتونه بهش وصل شه؟
ممنون

Sajad2006
08-09-2009, 11:29
سلام یه سوال داشتم نمیدونم کجا باید میپرسیدم
چند روز پیش اتفاقی تو خونه وایرلس لپتاپ رو روشن کردم یه شبکه پیدا کرد منم شانسی زدم دیدم وصل شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا میخواستم بپرسم چجوری باید بفهمم این شبکه مال کیه؟ و اینکه مگه شبکه وایرلس secure نیست؟ که هرکسی به راحتی میتونه بهش وصل شه؟
ممنون
البته اینجا جاش نیست!
شاید شرکتی چیزی نزدیک خونتون باشه!

babakshrb
08-09-2009, 11:38
سلام دوستان
قضیه ی این نویز چیه؟
مشکل سند و رسیو داشتم نصاب شرکت اومد گفت سیم کشی داخلیتون نویز داره
چطوری باید درستش کنم؟

DariushGreat
08-09-2009, 11:42
سلام دوستان
قضیه ی این نویز چیه؟
چطوری باید درستش کنم؟

سلام
می ری به مرکز مخابراتی تون. اونجا می گی که خط ما نویز داره؛ و حتما پاپی شو... چون اگه بری یه درخواست ساده بدی اصلا رسیدگی نمی کنن!

برای ما بار اول توجه نکردن، بار دوم که دیگه یه نموره خشن تر عمل شد ( :31::27: ) اومدن و درست کردن...!

ahriman323
08-09-2009, 12:41
سلام دوستان
قضیه ی این نویز چیه؟
چطوری باید درستش کنم؟

اگر گفته داخلی باید سیمی تلفنی رو که برای pc امده برسی کنی ببینی اتصالاتش محکم(جایی که سیما دو تیکه هستن یا توی پریز )از کنار سیم برق هم رد شدن نویز میندازه بعضی وقتا/تلفن بیسیم هم نویز میندازه بعصضی وقتا/ا اسپلیتر قبل از تلفن هاتون استفاده کنید
میتونی یه سیم جدا برای pc بکشی سیم مرغوب باشه

joykiller360
08-09-2009, 12:55
سلام داريوش مودم-روتر جديده ي asus را ديديDSL-G31 از DSL-N11 هم جديدتره.
فكر كنم ايسوس مي خواد اين مدل رو جايگزين wl-am604g يا wl-600g بكنه.

سلام دوست عزیز قیمت این مدل ها چنده؟

Navid.H
08-09-2009, 13:33

اون جدیدرو نمیدونم اما WL-Am604s قیمتش بین 78 تا95
هر کی یه قیمت میده:31:

s-b
08-09-2009, 13:54
کسی میدونه am602 از ویندوز سون پشتیبانی میکنه یا نه؟
اگه نمیکنه یه مودم او این رنج که وین 7 را پشتیبانی کنه معرفی کنید

sinaset
08-09-2009, 13:55
سلام دوستان
نحویه راه اندازی مودم از طریق کابل شبکه به چه صورت هستش
ممنون می شم راهنمایی بفرمایید
مدل مودم من maxnet 530 i
باتشکر

tohidkh
08-09-2009, 14:05
سلام و ممنون از پاسخ گویی شما
یعنی من برای استفاده از اینترنت شبانه باید هر شب تنضیمات username و password کانفیگ pppoe را باید عوض کنم که با شبانه کانکت بشه؟؟؟
خواهش میکنم.

نه!
بهترین کار اینه که شما برای همیشه نوع کانکشن تون رو به حالت Bridge تغییر بدید.
سپس، در قسمت Network Connection دو تا کانکشن BanBoard میسازید (دقیقا مثل دایال آپ کانشن)

در این صورت میتونید حتی بدون اینکه شب رو بیدار بشید، بطور اتوماتیک بذارید با هر یوزر و پسوردی که میخواهید کانکت بشه و دانلود کنه.

تنها موردی در روش Bridge وجود داره اینه که باید هنگام استفاده از اینترنت، کانکت دستی انجامک بدید.

حالا بازم اگه مشکلی بود بگید.

tohidkh
08-09-2009, 14:08
AM602 ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون که هم LAN و هم USB هست!
یعنی نیازی نیست که ساپورت کنه یا نکنه.

من با LAN ازش در ویندوز سون استفاده کردم و مشکلی پیش نیومد.

wichidika
08-09-2009, 15:10
فكر نكنم مگر اين كه asus لطف كند درايور usb براي win7 ارائه كنه كه خيلي خيلي بعيده.
usb را فكر كنم بايد بيخيال شي. ولي باlan مشكلي نداره.
اگر يك دونه سيستم داشته باشي. مشكلي پيش نمياد

sinaset
08-09-2009, 15:28
سلام
راه اندازیش کردم
ممنون .....

wichidika
08-09-2009, 15:31

asus dsl g-31 كه هنوز اصلاً وارد نشده. حتي قيمت دلاري اش راهم نمي دنم شايد چند ماه آينده وارد بشه
از نمايندگي asus بپرسيد.
اما DSL-N11 از دالاي پايتخت قيمت كردم گفت 165 تومن.
اين قيمت - قيمت جنس نوبرانه است در اينده بايد كمتر بشه.

s-b
08-09-2009, 16:33
am602 و
WL-AM602 چه فرقی دارند؟
قیمتشون چقدره؟

Amirmisagh
08-09-2009, 16:42
سلام
وقتی من یوزر و پس رو داخل مودم میدم کانکشنم ثابت نیست یعنی اینطور بگم که موقع دانلود این مانیتور پایین صفحه روشن نمیمونه و هر چند ثانیه یکبار خاموش میشه و دوباره روشن میشه و سرعت هم طبیعتاً پایدار نمیمونه.
برای استفاده ی همزمان دو کامپیوتر و شبکه شدن مجبورم یوزر و پس رو داخل مودم بتونم که share بشه.
قبلاً امتحان کردم وقتی pppoe رو دستی میساختم این مشکل برطرف میشد.
حالا به نظرتون من باید چه کار کنم این مشکل برطرف بشه؟
مودم من tplink 8841
ممنون

اصغر انتظارریحانی
08-09-2009, 19:00
سلام.
من دیشب یک مودم Asus WL-AM604g گرفتم ولی می خوام adsl رو بصورت وایرلس به لپ تاپ شیر کنم.
تنظیمات مودم رو طبق دفترچه خودش انجام دادم و همه چیز به نظر درست میاد. حتی پیغام ...

Test your Wireless Connection: PASS

... هم در زمان عیب یابی داده میشه.ولی مشکل اینجاست که لپ تاپ هیچ سیگنالی دریافت نمیکنه. در زمان عیب یابی وایرلس لپ تاپ ، گزینه های سخت افزاری pass می شوند. در قسمت تست شبکه هم ، گزینه Radio پاس میشه ولی گزینه بعدی که Association هست failed میشه. بار اول پیغام داد که باید ابتدا کانکشن وایرلس رو ایجاد کنید. من با جستجوی اتوماتیک به نتیجه نرسیدم یعنی اصلا هیچ شبکه وایرلسی رو تشخیص نداد. بعد دستی تنظیمات شبکه و رمزش رو وارد کردم و یک نتورک ساختم. بعد که دوباره تست کردم ، باز هم failed شد و اینبار گفت که بیشتر به روتر وایرلس یا اکسس پوینت نزدیک شوید ! درصورتی که من دقیقاً کنار مودم هستم ! کارت وایرلس لپ تاپ رو هم چک کردم ، همه چیزش درسته. حتی درایورش رو دوباره نصب کردم. موقع نصب چراغ وایرلس روشن میشه ولی موقع تست و برای برقرار ارتباط چراق وایرلس کاملاً خاموشه. حتی اول شک کردم که لپ تاپم کارت وایرلس داره یا نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif البته داره خودش می نویسه Dell Wireless 1395 WLAN Mini-Card .
ضمناً در قسمت transmited وایرلس مودم ، 851 ارور داده ! و دریافت هم صفر هست.

واقعاً گیج شدم و نمیدونم مشکل از لپ تاپ هست یا مودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](43).gif
البته این رو هم بگم که من فقط تنظیمات مربوط به LAN رو انجام دادم و برای وایرلس ، اطلاعی از تنظیماتش ندارم.

راستی از وقتی این مودم رو نصب کردم سرعت اینترنتم خیلی اومده پایین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

دقیقا مشکلی که این دوستمون دارم من هم رو لبتاب دل 1530 دارم نمی دونم چکار کنم مدل مودم من هم هستش tp- link td-w8901g