PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] بحث و بررسی درباره ی مودم های ADSL

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

alimooghashang
03-05-2009, 18:35
شما میتونی tp-link td8811 بگیری

دوپورت داره و قیمتش هم 37 یا 40 هستش

وایرلس چیزی سراغ ندارین
برا لپ تاپ میخوام
مرسی
:8:

babak334
03-05-2009, 20:07
من دارم آره سرعتش نصفه سری N هست یعنی 2.7MB/S موقع انتقال فایل بقیه چیزاش خوبه تو سایت زیر بقیه ریویوهارو ببین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
عیب دیگه فقط تو 2.4GHZ کار میکنه و من بیشتر از 150Mb/s وصل نشدم البته 300 هم وصل می شدم چه فایده!
اگه USB ضروری نمی خوای linksys wag160n بگیر.
راستی بقیه تجهیزاتتم باید سری N باشه تا 2.7 رو داشته باشی وگرنه g کارمیکنه و 1MB/S خنده دار میشه با مودم 200 تومانی

من الان خودم ASUS 604g دارم سرعت انتقال فايلش-throughput speed - به يك لپ تاپ سوني در مود wireless G با تمام تنظيمات كاملي كه در روي مودم/روتر انجام دادم به حدود 3.2MB/S ميرسه - چطوره كه N13 انتقال در حالت wireless N با تجهيزات سري N سرعتش پايين تره يعني 2.7MB/S ؟؟؟!!!!
محدوده پوشش دهي اش چطوره؟

smk1981
03-05-2009, 20:57
من الان خودم ASUS 604g دارم سرعت انتقال فايلش-throughput speed - به يك لپ تاپ سوني در مود wireless G با تمام تنظيمات كاملي كه در روي مودم/روتر انجام دادم به حدود 3.2MB/S ميرسه - چطوره كه N13 انتقال در حالت wireless N با تجهيزات سري N سرعتش پايين تره يعني 2.7MB/S ؟؟؟!!!!
محدوده پوشش دهي اش چطوره؟

باید از ASUS پرسید گندشو
من تو ساختمون بتنی با 3 تا دیوار 30 سانتی در 16 متری 1Mb/s وصل شدم و با سرعت 128KB/S فایل گرفتم.

amirlovely
03-05-2009, 21:01
سلام

من تو مودم 2640 که عکسشو گذاشتم کدم قسمت رو باید اعدادشو بیشتر کنم که هم بردش بیشتر شه هم سرعتش؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ebrahim496
04-05-2009, 00:41
سلام.
از دوستان كسي ميتونه منو راهنمايي كنه كه از بين دو مودم asus am602 و linksys am300 كدوم بهتره؟
منظورم هم از لحاط كيفيت و هم از لحاظ امكانات.

alfasystem
04-05-2009, 20:11
ا سلام خدمت دوستان
من قبلا مودمم d_link 200 بود و طبق راهنمائی های دوستان تو همین تاپیک برای دانلود شبانه صبانت مشکلی نداشتمو و دانلودمو انجام میدادم ولی الان مودمو با مودم alfex تغییر داده ام و فقط با استفاده از کابل شبکه به اینترنت وصل میشم و هیچ تنظیماتی بغییر بار اول که فقط یکبار یوزر و پسورد خواست نداده ام یعنی اصلا مثل قبلی آیکون کانکشنی وجود نداره تا برای شبانه اش تعریف کنم حالا میخواستم بدونم که در اینمورد دوستان میتونن کمکم کنن که چه جوری میشه از دانلود شبانه استفاده کرد.
ممنون میشم منو راهنمائی کنین
باتشکر
دوستان خواهشا کمکم کنید بدجوری موندم اگه نتونم دانلود شبانمو راه بندازم مجبورم یه مودم دیگه بگیرم

==================
البته این مطلبو تو این پست قرار دادم ولی نتیجه نگرفتم

مودم D-Link 200 را وقتي نصب ميكنيد خودش كانكشن ميسازه ولي مودمهايي كه توسط LAN به كامپيوتر وصل ميشن اين كار را نميكنند و بايد خودتون يه كانكشن Broadband براي شبانه جداگانه بسازيد.

fashion_boy
05-05-2009, 11:01
سلام دوستان.ظاهرآ مودم جدیدی به نام tenda ساخت چین به بازار اومده که ادعا میکنه buffer بالایی داره و تا 24mb.s دانلود و 1mb.s آپلود رو ساپورت میکنه.قیمتش با 1 پورت lan و 1 پورت usb و اسپلایتر و سه سال گارانتی 37 تومنه.کسی در مورد کیفیتش اطلاعی داره بزاره ممنون میشم.خود من میخواستم tp-link 8811 بگیرم ولی با دیدن این یکی دودل شدم...

alimooghashang
05-05-2009, 23:00
من میخوام اینا بخرم

نظر شما چیه؟
دوستم داره، 4 تا پورت داره برای شبکه
سرعتشم میگه خوبه
24 ساعتم روشنه، مثل سگ کار میکنه
:D
مدلشم 4400 planet

alimooghashang
05-05-2009, 23:02
البته اینم عکس مدل قدیمیشه

fnouri
08-05-2009, 11:59
با سلام خدمت دوستان
من قبلا یه مودم d_link 200 داشتم و خیلی ازش راضی بودم اما اخیرا دچار مشکل شده بیشتر پیغام no signal میداد بهرحال با یه مودم alfex عوضش کردم منتها اون راحتی مودم قبلی رو نداره چون من از صبانت اکانت دارم بیشتر دانلود هامو از طریق دانلود شبانه انجام میدادم
تو مودم قبلی (d_link) مشکل کانکشن نداشتم چون خود نرم افزار ایجاد میکرد ولی در مودم جدید که کانکشن بصورت سخت افزاریه برای شبانه ام مشکل دارم
چون برنامه IDM نمیتونه کانکت بشه و دانلود هامو انجام بده

حالا از دوستان میخواستم منو راهنمائی کنن که آیا مودم بهتری برای شرایط من وجود داره؟م
منون میشم که منو راهنمائی کنین
:10::5::31:

J U N I P E R
08-05-2009, 12:14
با سلام خدمت دوستان
من قبلا یه مودم d_link 200 داشتم و خیلی ازش راضی بودم اما اخیرا دچار مشکل شده بیشتر پیغام no signal میداد بهرحال با یه مودم alfex عوضش کردم منتها اون راحتی مودم قبلی رو نداره چون من از صبانت اکانت دارم بیشتر دانلود هامو از طریق دانلود شبانه انجام میدادم
تو مودم قبلی (d_link) مشکل کانکشن نداشتم چون خود نرم افزار ایجاد میکرد ولی در مودم جدید که کانکشن بصورت سخت افزاریه برای شبانه ام مشکل دارم
چون برنامه IDM نمیتونه کانکت بشه و دانلود هامو انجام بده

حالا از دوستان میخواستم منو راهنمائی کنن که آیا مودم بهتری برای شرایط من وجود داره؟م
منون میشم که منو راهنمائی کنین
:10::5::31:

توي برنامه ي IDM شما ميتوني با استفاده از Queue و تنظيماتش خودكار دانلود كني.
اگه راجع به HDM سوال ديگه اي ب.د توي تاپيك idm مطرح كنيد.
فكر نكنم نيازي به تعويض مودم باشه...

Geronimo_AD
08-05-2009, 22:11
من یه مودم asus am602 دارم... بعد از اینکه 3 بار از IE وارد صفحه تنظیماتش شدم... (192.168.1.1).. . دیگه نمیتونم لاگین شم... میگه آدرسو پیدا نمیکنه و از این حرفها... چی شده؟؟

mehdi_vsgh
09-05-2009, 08:43
من یه مودم asus am602 دارم... بعد از اینکه 3 بار از IE وارد صفحه تنظیماتش شدم... (192.168.1.1).. . دیگه نمیتونم لاگین شم... میگه آدرسو پیدا نمیکنه و از این حرفها... چی شده؟؟
با یه مرورگر دیگه هم تست کن

مهری اکبری
09-05-2009, 15:15
سلام دوست عزیز
من مودم d-link 2520u دارم میخاستم اموزش کامل کانفیگوری با تصویر این مدل را در سایت قرار بدین
با سپاس

Geronimo_AD
09-05-2009, 18:58
با فایرفاکس هم سعی کردم نشد...

mehdi_vsgh
09-05-2009, 19:02
با فایرفاکس هم سعی کردم نشد...
این چند کار رو انجام بده
1. اگر فایروالی چیزی داری ببندش(غیرفعال کن)
2. اگه بازم نشد.... و اینکه ازسالم بودن مودمت مطمئنی باید ویندوز عوض کنی

ویرایش:
یه کار دیگه هم میشه کرد
مودمتو ریستارت کن شاید درست شد
اگه بازم نشد همون تعویض ویندوز فکر کنم راه اخرشه

a6l3i
10-05-2009, 00:05
سلام دوستان؛

مودم رو ریست کردین؟؟

سلام دوست عزیز
من مودم d-link 2520u دارم میخاستم اموزش کامل کانفیگوری با تصویر این مدل را در سایت قرار بدین
با سپاس

شاید این کمکتون کنه :

سلام دوستان.ظاهرآ مودم جدیدی به نام tenda ساخت چین به بازار اومده که ادعا میکنه buffer بالایی داره و تا 24mb.s دانلود و 1mb.s آپلود رو ساپورت میکنه.قیمتش با 1 پورت lan و 1 پورت usb و اسپلایتر و سه سال گارانتی 37 تومنه.کسی در مورد کیفیتش اطلاعی داره بزاره ممنون میشم.خود من میخواستم tp-link 8811 بگیرم ولی با دیدن این یکی دودل شدم...
اگه شما خارج ایران تشریف دارین که هیچ ولی اگه مثل حقیر تو ایران هستین ، سرعت نجومی اینترنت ما با تلسکوپ ( ببخشید میکروسکوپ) هم قابل روئیت نیست ( مثل حلال آخر ماه رمضان !!) و بعید میدونم با بافر و سایر امکانات اضافی هم حالاحالاها زیاد شه ! فعلا سرعت سرچ ما تو net زیر 0.5Mb/Sec هستش. کو تا دانلود 24Mb/sec !!!
بنظرم لاقل چیزی رو که امتحان پس داده بگیرین بهتره .

یاحق . . .

majids
10-05-2009, 21:55
سلام دوستان

یه کم به درد دل من گوش کنید بعد اگه تونستید کمکم کنید

من 25 ماه قبل رفتم اشتراک ثبت نام کردم بعد گذشت یه مدت طولانی با تماسهای زیادی که با شرکت داشتم 14 همین ماه خطم رانژه شد و لینکم ثابت شد و تونستم کانکت بشم
ولی تازه انگار داره مشکلاتم شروع میشه چون 17 یعنی پنج شنبه گذشته عصر بود که بوق تلفنم قطع شد و کلا تلفنم از کار افتاد ولی وقتی به شمارم تماس میگرم انگار بوق میخوره و کسی جواب نمیده
لینکم هنوز ثابته ولی نویز بسیار شدیدی دارم مودمم smc هست که مقدار نویز رو اینقدر میزنه 2147483647 با شرکت تماس گرفتم و گفتم خطم قطع شده و گمتم احتمالا به خاطر کابل برگردنی هست که موقع رانژه گذاشتید ، گفتن قطع تلفن مشکلش از ما نیست و با 117 تماس بگیر
ولی قطع شدن تلفن نباید تاثیری روی مودمت بذاره و باید بتونی راحت کانکت بشی وقتی گفتم نویز شدیدی دارم گفتن احتمالا مشکل از مودمت هست و قرار شده که بیان تست کنن ولی فکر کنم حالا حالاها باید منتظر بمونم

حالا از دوستان اگه کسی میدونه مشکل از کجاست لطفا کمکم کنه

با تشکر ( وای چقدر تاپیدم )

majids
10-05-2009, 22:06
سلام دوستان

يه کم به درد دل من گوش کنيد بعد اگه تونستيد کمکم کنيد

من 25 ماه قبل رفتم اشتراک ثبت نام کردم بعد گذشت يه مدت طولاني با تماسهاي زيادي که با شرکت داشتم 14 همين ماه خطم رانژه شد و لينکم ثابت شد و تونستم کانکت بشم
ولي تازه انگار داره مشکلاتم شروع ميشه چون 17 يعني پنج شنبه گذشته عصر بود که بوق تلفنم قطع شد و کلا تلفنم از کار افتاد ولي وقتي به شمارم تماس ميگرم انگار بوق ميخوره و کسي جواب نميده
لينکم هنوز ثابته ولي نويز بسيار شديدي دارم مودمم smc هست که مقدار نويز رو اينقدر ميزنه 2147483647 با شرکت تماس گرفتم و گفتم خطم قطع شده و گمتم احتمالا به خاطر کابل برگردني هست که موقع رانژه گذاشتيد ، گفتن قطع تلفن مشکلش از ما نيست و با 117 تماس بگير
ولي قطع شدن تلفن نبايد تاثيري روي مودمت بذاره و بايد بتوني راحت کانکت بشي وقتي گفتم نويز شديدي دارم گفتن احتمالا مشکل از مودمت هست و قرار شده که بيان تست کنن ولي فکر کنم حالا حالاها بايد منتظر بمونم

حالا از دوستان اگه کسي ميدونه مشکل از کجاست لطفا کمکم کنه

با تشکر ( واي چقدر تاپيدم )

zone_2mn
11-05-2009, 12:07
سلام به دوستان خوبم

من میخواستم یه مودم asus بگیرم نیاز به کمک دارم:
به نظرتون wl-600g بگیرم یا DSL-N13؟؟؟اینم عکساشون:

WL-600g

DSL-N13

اینم لینکشون تو خوده سایت asus که دربارشون توضیح داده که من تنها چیزی که سر درآوردم ازش این بود که یکیش 3تا آنتن داره، اون یکی یه دونه!!:9::31:

WL-600g:

DSL-N13:

یکی که میدونه چی به چیه کمک کنه ممنون میشم به خدا...:19::46:

راستی زنگ زدم فراژه میکه:
WL-600g= 165.000 Toman
DSL-N13= 200.000 Toman

کدوم؟؟؟!:23:

aryan1423
11-05-2009, 15:31
سلام
من میخوام برای 2 تا کامپیوتر دسکتاپ adsl مشترک بگیرم.می خوام یکیشون را با سیم به مودم وصل کنم ولی دومی را با wireless. چون نمی خوام بین دو تا pc سیمکشی کنم.
چون کامپیوترها دسکتاپند wireless ندارند. برای اون کامپیوتری که می خوام با wireless وصل شه چی باید بگیرم تا بتونهwireless بگیره؟
چی کار باید بکنم؟ چه مودمی باید بگیرم؟

tititoti2001
11-05-2009, 17:17
سلام.
من یک مودم وایرلس TP-Link مدل TD-W8901G دارم که با کابل شبکه به دسکتاپم وصله و لپ تاپم رو هم با وایرلس کانکت کردم.
قبلآ که مودم 8811 داشتم یادمه که دو تا سیستم یعنی لپ تاپ و دسکتاپم هر کدوم جداگانه به مودم وصل بود. یکی با USB و دیگری با کابل شبکه و در این حالت با هم شیر هم بودن یعنی می شد فایل انتقال داد بینشون.
حالا می خواستم ببینم دوستان کسی می دونه چطور می شه از طریق این مودم جدیدم دو تا کامپوتر رو شیر کرد.
فکر می کنم همون قابلیت روتر باشه که مودم من هم داره...
می خوام پرینتر رو که به دسکتاپ وصله با لپ تاپ شیر کنم
ممنون می شم راهنمایی کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shamabady
11-05-2009, 17:35
خوب معلومه یک دونه آداپتور یا همون کارت شبکه وایرلس باید بگیری که تو شکل های مختلفش هست هم به صورت کارت که به pci وصل میشه هم به صورت رابط usb هست و قیمتشون هم بالای 25 هزار تومن است
مودم adsl هم باید وایرلس داشته باشه که این نوع مودم ها هم بالای 80 قیمت دارند

mm_pimp
12-05-2009, 08:35
با سلام
من یه مودم linksys wrt160n دارم - ولی نمیتونم راهش بندازم - اگه از دوستان کسی هست که میتونه کمکم کنه خیلی ممنون میشم .
هم توی مکینتاش و هم توی ویندوز .
قدیما یه دونه Dlink داشتم که با آی پی 192.168.1.1 بهش وصل می شدم و کانفیگ میشد، ولی این مودمه اینجوری راه نیوفتاد !!!
ممنون

r4pbr4p
12-05-2009, 15:33
سلام
من میخوام برای 2 تا کامپیوتر دسکتاپ adsl مشترک بگیرم.می خوام یکیشون را با سیم به مودم وصل کنم ولی دومی را با wireless. چون نمی خوام بین دو تا pc سیمکشی کنم.
چون کامپیوترها دسکتاپند wireless ندارند. برای اون کامپیوتری که می خوام با wireless وصل شه چی باید بگیرم تا بتونهwireless بگیره؟
چی کار باید بکنم؟ چه مودمی باید بگیرم؟

شما باید یه مودم وایرلس بگیری

اگه هزینه خیلی مهمه واست میتونی یه دی لینک بگیری ول اگه هزینه واست مهم نیست یه لینک سیز بگیر

واسه اون PC هات هم باید کارت وایرلس بگیری

r4pbr4p
12-05-2009, 15:34
با سلام
من یه مودم linksys wrt160n دارم - ولی نمیتونم راهش بندازم - اگه از دوستان کسی هست که میتونه کمکم کنه خیلی ممنون میشم .
هم توی مکینتاش و هم توی ویندوز .
قدیما یه دونه Dlink داشتم که با آی پی 192.168.1.1 بهش وصل می شدم و کانفیگ میشد، ولی این مودمه اینجوری راه نیوفتاد !!!
ممنون

شما یه مقداری سخت میشه کارت که اینجوری تنظیمش کنی

راحت ترینش اینه که ببریش شرکت سرویس دهند و بگی واست تنظیمش کنن

mostafa javadi
12-05-2009, 17:41
سلام. مودم من Fastlink است و در این مدتی که با صبانت کار کردم مشکلی نداشته (البته همیشه چشمک می زنه که انگار اصولا اینجوریه) ، حالا میخوام به شاتل کوچ کنم و میخواستم بدونم به نظر شما سازگاری داره یا نه. شاتلی ها میگن مسئولیت قبول نمی کنن و از طرفی من هم نمیخوام اگر مشکل خاصی نباشه دوباره برم پول یه مودم دیگه بدم. ممنون

r4pbr4p
12-05-2009, 20:33
سلام. مودم من Fastlink است و در این مدتی که با صبانت کار کردم مشکلی نداشته (البته همیشه چشمک می زنه که انگار اصولا اینجوریه) ، حالا میخوام به شاتل کوچ کنم و میخواستم بدونم به نظر شما سازگاری داره یا نه. شاتلی ها میگن مسئولیت قبول نمی کنن و از طرفی من هم نمیخوام اگر مشکل خاصی نباشه دوباره برم پول یه مودم دیگه بدم. ممنون

اصلآ بحث شاتل نیست

کلآ وقتی شما از جایی به غیر از اونجا که ازش سرویس میگیری مودم خریداری کنی همینو میگن

مسئولیتی نداره! منظورشون اینه اگه خراب شد یا یه مدت خراب بود و نتونستی اینترنت استفاده کنی نیای خٍر مارو بگیری

خلاصه که هیچ مشکلی ست

شما کوچ کن

sosos
14-05-2009, 23:39
با سلام خدمت دوستان

من به تازگی یک مودم tp link td-w8920g تهیه کردم و با کابل شبکه به pc وصل شده ام ولی برای اتصال وایرلس به لپ تاپ و به موبایل دچار مشکل شده ام

-لپ تاپ سونی با ویندوز ویستا است
-موبایل مدل i8510 سامسونگ است

لطفا در مورد تنظیمات مودم در حالت وایرلس توضیح دهید
و چگونه برای دو دستگاهی که در بالا گفتم کانکشن درست کنم
با تشکر

saeidsmxo
15-05-2009, 20:38
سلام دوستان...
قيمت يه مودم خوب كه +2 رو ساپورت كنه و wifi هم داشته باشه رو بهم ميگين؟
ممنون

khashayar_cute
15-05-2009, 21:42
بچه ها ببخشید کی میدونه error678 واسه چیه و چه جوری میشه رفعش کرد؟؟؟

deluge28
16-05-2009, 22:42
دوستان من میخوام لپ تاپم رو به مودم adsl وصل کنم، تا حالا فقط pc م وصل بود، مودمم کمبو هست.. حالا از طریق usb کانکت میکنم ، لپ تاپ رو به مودم، یه کانکشن هم ساختم، ولی کانکت نمیشه...نمیدونم دقیقا بعد از اتصال لپتاپ به مودم دقیقا باید چکار کنم؟؟؟ ممنون میشم یه نفر برام کامل توضیح بده، در حقیقت یعنی میخوام به مودمم هم لپ تاپ وصل بشه هم pc..,ویندوز لپ تاپم هم ویستاس..

خیلی ممنون...

SuNb0y
17-05-2009, 11:44
درود ....

دوستان می خواستم مودم بخرم ...

بهترین مودم توی بازار چه مارکی و چه مدلی است ...

صرف نظر از قضیه مالی ، بهترین مودم وایرلس را می خواستم ...

moh69ali
17-05-2009, 22:28
دوستان بنده تازه مودم ای دی اس ال گرفتم ولی متاسفانه از راه اندازی آن کاملا بی خبرم !
اگر لطف کنید یک توضیح مختصر از طریقه نصب بگید ممنونتون می شم.
مدل:DSL-2540U
شرکت پارس آنلاین
در ضمن می خواستم بدونم ایا شرکت پارس دانلود شبانه اش رایگانه یا نه
و طریقه ساخت 2 کانکشن روزانه و شبانه را اگر زحمتی نیست مرحمت بفرمایید
با شکر از شما عزیزان و استادان.

omid-p30
17-05-2009, 23:02
دوستان بنده تازه مودم ای دی اس ال گرفتم ولی متاسفانه از راه اندازی آن کاملا بی خبرم !
اگر لطف کنید یک توضیح مختصر از طریقه نصب بگید ممنونتون می شم.
مدل:DSL-2540U
شرکت پارس آنلاین
در ضمن می خواستم بدونم ایا شرکت پارس دانلود شبانه اش رایگانه یا نه
و طریقه ساخت 2 کانکشن روزانه و شبانه را اگر زحمتی نیست مرحمت بفرمایید
با شکر از شما عزیزان و استادان.

mostafa javadi
18-05-2009, 07:10
دوستان پس من نگران این چشمک زدن های مکرر fastlink نباشم دیگه؟

SuNb0y
18-05-2009, 08:28
درود ....

Tornado2800
18-05-2009, 15:24
درود ....

وایرلس ؟

من تست کردم با چندین مدل ، یکی از بهترینهای مودم وایرلس SENAO

Tornado2800
18-05-2009, 15:27
دوستان ، من الا نزدیک یک ماهه این مشکل رو دارم
مودم من TP-LINK
LED ADSL روشن نمیشه !!!! مگر اینکه گوشی تلفن رو بردارم یعنی بوق ازاد ! ، و روشن میشه و بعد میتونم گوشی رو بزارم و وصل بشم.

به نظر شما چیکار کنم ؟

نحوه اتصال : اسپیلتر کنار تلفن هستش ، یعنی فاصله ی مودم با اسپلیتر 15 متر هستش.

یه راه حلی بدید که خیلی اعصابم خورد کرده موقع اتصال...

ali_3d
18-05-2009, 17:04
صرف نظر از قضیه مالی ، بهترین مودم وایرلس را می خواستم ..
منم مدتیه دنبال یه همچین چیزی هستم
بعد از بالا و پایین کردن انجمن ها رسیدم به Linksys WAG200G که ظاهرا تولیدش متوقف شده و شرکت ها دیگه این مدل رو موجود ندارن (مگر اینکه توی مغازه ها پیدا بشه ) و در حال حاضر همه به عنوان جایگزین مدل WAG54G2 رو وارد میکنن که از آنتن داخلی استفاده میکنه و گفته میشه که قابلیت ها و بردش هم با 200g برابری میکنه و بیشتر تفاوت ها در ظاهر دستگاه هست.
البته بنده در باره 54g2 تحقیق کافی نکردم اما احتمالا برای خودم همین مدل رو میگیرم .
موفق باشید.

T I M S A R
18-05-2009, 17:39
دوستان ، من الا نزدیک یک ماهه این مشکل رو دارم
مودم من TP-LINK
LED ADSL روشن نمیشه !!!! مگر اینکه گوشی تلفن رو بردارم یعنی بوق ازاد ! ، و روشن میشه و بعد میتونم گوشی رو بزارم و وصل بشم.

به نظر شما چیکار کنم ؟

نحوه اتصال : اسپیلتر کنار تلفن هستش ، یعنی فاصله ی مودم با اسپلیتر 15 متر هستش.

یه راه حلی بدید که خیلی اعصابم خورد کرده موقع اتصال...

اگر از تلفن بیسیم استفاده میکنید امکانش هست از تلفن باشه.من هم خودم همین مشکل رو داشتم و isp میگفت خطتون سولفاته شده و باید سیمهاش عوض بشه ولی الان دارم از یه isp دیگه سرویس میگیرم و دیگه این مشکل رو ندارم.بنظرم بهترین کار اینه که از جعبه تقسیم دم در خونتون یه سیم تا مودم بکشی.

amirlovely
18-05-2009, 23:03
سلام

من تو مودم 2640 که عکسشو گذاشتم باید ان رو که علامت گذاشتم اعدادشو بیشتر کنم که هم بردش بیشتر شه هم سرعتش؟؟؟

mostafa javadi
19-05-2009, 13:04
دوستان کسی در مورد fastlink و سوالی که درباره اش داشتم نظری نداشت؟ اینکه چراغ هایش همیشه در حال چشمک زدن هستند ، مشکلی هست یا نه

hassan_magic2000
19-05-2009, 13:38
سلام دوستان من یه سوال داشتم
من میخوام مودم وایرلس بگیرم ولی یه سوال داشتم
مودمی که شرکت شاتل برای وایرلس میده خوبه ؟ و سوال اصلی اینکه آیا وایرلس از دیوار رد میشه یا نه یعنی از یه خونه به خونه ی دیوار به دیوار میره یا نه ؟
ممنون

alfasystem
19-05-2009, 18:20
دوستان من میخوام لپ تاپم رو به مودم adsl وصل کنم، تا حالا فقط pc م وصل بود، مودمم کمبو هست.. حالا از طریق usb کانکت میکنم ، لپ تاپ رو به مودم، یه کانکشن هم ساختم، ولی کانکت نمیشه...نمیدونم دقیقا بعد از اتصال لپتاپ به مودم دقیقا باید چکار کنم؟؟؟ ممنون میشم یه نفر برام کامل توضیح بده، در حقیقت یعنی میخوام به مودمم هم لپ تاپ وصل بشه هم pc..,ویندوز لپ تاپم هم ویستاس..

خیلی ممنون...
بايد تنظيمات مودمتون را روي PPPoE بذارين و Username و Password اينترنت را توي تنظيمات مودم وارد كنيد و كانكشني رو كه ساختيد پاك كنيد.يكي از كامپيوترها رو با USB و اون يكي رو با Lan وصل كنيد. از اين به بعد روي هركدوم از كامپيوترها كه IE رو باز كنيد به اينترنت وصل ميشين و نيازي به كانكشن ساختن نيست.

alfasystem
19-05-2009, 18:49
سلام دوستان من یه سوال داشتم
من میخوام مودم وایرلس بگیرم ولی یه سوال داشتم
مودمی که شرکت شاتل برای وایرلس میده خوبه ؟ و سوال اصلی اینکه آیا وایرلس از دیوار رد میشه یا نه یعنی از یه خونه به خونه ی دیوار به دیوار میره یا نه ؟
ممنون
بهتره مودم رو خودتون بخريد و خودتون كانفيگ كنيد.اينطوري هم اوني رو كه خودتون ميخواين ميخرين (و ارزونتر) و هم هزينه نصب مودم رو نميدين. از تهديدهاي آي اس پي هم نترسيد.
سيگنالهاي وايرلس از ديوار رد ميشه ولي هم بستگي به خود مودم داره هم بستگي به جنس و قطر ديوار .مثلا از يه ديوار آجري بهتر رد ميشه تا يه ديوار بتني يا اگه ديوار پنجره داشته باشه سيگنالها مسافت بيشتري رو طي ميكنند.به تعداد طبفات خونه ها هم بستگي داره.ولي رويهمرفته براي كار شما كه خونه ها ديوار به ديوار هستن جواب ميده و بهتره مودم رو جايي بذارين كه تعداد ديوارهاي بين مودم و خونه بغلي كمتر باشه.

alfasystem
19-05-2009, 18:56
بچه ها ببخشید کی میدونه error678 واسه چیه و چه جوری میشه رفعش کرد؟؟؟
يعني: "پاسخي وجود ندارد" و معنيش اينه كه مودمتون موقع وصل شدن به سرور آي اس پي جوابي دريافت نميكنه.

Tornado2800
19-05-2009, 19:26
اگر از تلفن بیسیم استفاده میکنید امکانش هست از تلفن باشه.من هم خودم همین مشکل رو داشتم و isp میگفت خطتون سولفاته شده و باید سیمهاش عوض بشه ولی الان دارم از یه isp دیگه سرویس میگیرم و دیگه این مشکل رو ندارم.بنظرم بهترین کار اینه که از جعبه تقسیم دم در خونتون یه سیم تا مودم بکشی.

مرسی از جوابت ، سوال اینه که اگه از سیم مرکزی خونه به ADSL سیم بکشم ، ، تلفن های دیگه خونه رو چیکار کنم ، به همه باید یک اسپلیتر وصل کنم ؟ چون بدون اسپلیتر من تست کردم پارازیت میندازه !

alfasystem
19-05-2009, 19:27
دوستان کسی در مورد fastlink و سوالی که درباره اش داشتم نظری نداشت؟ اینکه چراغ هایش همیشه در حال چشمک زدن هستند ، مشکلی هست یا نه
اكثر از مودمها بايد چراغ لينكشون ثابت باشه تا به اينترنت وصل بشن مثل Asus AM602 و...ولي بعضي هاشون چراغ ثابت نميشه و چشمك ميزنه مثل D-Link 2640T
اگه چراغ لينك ( يا Status يا ADSL ) مودم شما چشمك ميزنه و به اينترنت هم وصل ميشين مشكلي نيست.

alfasystem
19-05-2009, 19:44
مرسی از جوابت ، سوال اینه که اگه از سیم مرکزی خونه به ADSL سیم بکشم ، ، تلفن های دیگه خونه رو چیکار کنم ، به همه باید یک اسپلیتر وصل کنم ؟ چون بدون اسپلیتر من تست کردم پارازیت میندازه !
اگه خواستيد از ورودي كابل تلفن خونه تون يه سيم به مودم بكشيد بايد همونجا يه اسپليتر بذارين و از خروجي Line دوباره بدين تو ساختمون براي پريزهاي تلفن و از خروجي ADSL بدين به مودم.
قبل از انجام اينكار اين روش را هم تست كنيد: براي تلفن و مودم از اسپليترهاي جداگانه استفاده كنيد.
راه اصولي ، نصب اسپليتر براي هر گوشي تلفن و مودم بصورت مجزاست.

hassan_magic2000
19-05-2009, 20:13
بهتره مودم رو خودتون بخريد و خودتون كانفيگ كنيد.اينطوري هم اوني رو كه خودتون ميخواين ميخرين (و ارزونتر) و هم هزينه نصب مودم رو نميدين. از تهديدهاي آي اس پي هم نترسيد.
سيگنالهاي وايرلس از ديوار رد ميشه ولي هم بستگي به خود مودم داره هم بستگي به جنس و قطر ديوار .مثلا از يه ديوار آجري بهتر رد ميشه تا يه ديوار بتني يا اگه ديوار پنجره داشته باشه سيگنالها مسافت بيشتري رو طي ميكنند.به تعداد طبفات خونه ها هم بستگي داره.ولي رويهمرفته براي كار شما كه خونه ها ديوار به ديوار هستن جواب ميده و بهتره مودم رو جايي بذارين كه تعداد ديوارهاي بين مودم و خونه بغلي كمتر باشه.

ممنون دوست من بینمون فقط یه دیواره شایدم دو تا و جنس از آجر باشه احتمالا
اخه میدونی من خیلی وارد نیستم میترسم نتونم درست نصبش کنم حالا بیا و درستش کن ... :19:
بهترین مودم وایرلس فکر کنم اسوس باشه درسته ؟ اگه میشه در مورد بهترین مودم وایرلس با قیمت مناسب کدومه ؟
بازم ممنون

alfasystem
19-05-2009, 21:03
ممنون دوست من بینمون فقط یه دیواره شایدم دو تا و جنس از آجر باشه احتمالا
اخه میدونی من خیلی وارد نیستم میترسم نتونم درست نصبش کنم حالا بیا و درستش کن ... :19:
بهترین مودم وایرلس فکر کنم اسوس باشه درسته ؟ اگه میشه در مورد بهترین مودم وایرلس با قیمت مناسب کدومه ؟
بازم ممنون
نصب كردنش كاري نداره.اصلا نترس من ياد ميدم.
اول از همه بايد كامپيوتر خونه همسايه هم وايرلس داشته باشه.اگه اينطور هست مشكلي نيست.
در مورد مودم به نظر من D-Link 2640T هم فيمتش خوبه ( حدود 70.000 تا 75.000 تومن ) و هم روي خط تلفن هايي كه سيمكشي قديمي دارند و شايد نويز داشته باشن بهتر جواب ميده و مودم خوبيه.

davidjoker
20-05-2009, 12:07
سلام

پلانت 2110 روی ویستا جواب نمیده ؟

Greight
20-05-2009, 12:31
آقا یه سوال
آیا ممکنه مودم ADSL معمولی رو با اضافه کردن قطعه ای وایرلس کرد ؟!

jafar01
20-05-2009, 12:42
باسلام
لطفا راه حل برطرف کردن ارور769مودم راکسی میدونه کمک کنید اتصال برقرارنمی کند
باتشکر jafar01

moh69ali
20-05-2009, 14:37
سلام دوستان :
بنده یک عدد مودم DSL-2540U دی لینک دارم اگر آموزش کانفیگ این مودم روتر را کسی دارد به زبان فارسی لطف کند قرار دهد با تشکر از شما!

blach art
20-05-2009, 17:12
salam be hame
agha man adsl am rah oftade vali wilessam hanoz rahnayoftade masalan esme wilessamo peyda mikone kode amniatisham mikhad vali to sayt nemire badesham to ghesman network connection control panel ham gozineye wiless noist nemidonam che kar konam age kasi midone lotfan ye komaki bokone

alfasystem
20-05-2009, 18:52
آقا یه سوال
آیا ممکنه مودم ADSL معمولی رو با اضافه کردن قطعه ای وایرلس کرد ؟!
بله ميشه ، با خريدن يه اكسس پوينت و وصل كردن اون به مودم.

Greight
20-05-2009, 20:00
بله ميشه ، با خريدن يه اكسس پوينت و وصل كردن اون به مودم.
چی هست این اکسس پوینت؟
بعد دیگه نیازی به روشن بودن سیستم نیست ؟

alfasystem
20-05-2009, 20:10
بعد دیگه نیازی به روشن بودن سیستم نیست ؟
نه. فقط كافيه مودم روشن باشه.

Greight
20-05-2009, 20:17
مثل این ؟

خیلی گرونه که ! مودم وایرلس شاتل 99 تومن بود این 111 تومن !

alfasystem
20-05-2009, 20:31
مثل این ؟

من فقط جواب سوالتون رو دادم كه ميشه اين كار رو كرد.
اگه قرار باشه اينقدر پول بدين بهتره حدود 70 تومن بدين يه مودم وايرلس D-Link 2640T بخرين.

moh69ali
20-05-2009, 20:33
سلام دوستان :
بنده یک عدد مودم DSL-2540U دی لینک دارم اگر آموزش کانفیگ این مودم روتر را کسی دارد به زبان فارسی لطف کند قرار دهد با تشکر از شما!

واقعا من توی این پی سی ورلد بعد از 10 روز هنوز جواب نگرفتم خیلی عجیبه انگار یکی بلد نیست کار مارو راه بندازه.!!!!!!!!!!!!!!!!

alfasystem
20-05-2009, 21:26
واقعا من توی این پی سی ورلد بعد از 10 روز هنوز جواب نگرفتم خیلی عجیبه انگار یکی بلد نیست کار مارو راه بندازه.!!!!!!!!!!!!!!!!
ابتدا به كارت شبكه تون آي پي بدين:
IP Address : 192.168.1.10
Subnet Mask : 255.255.255.0
Default Gateway : 192.168.1.1
بعد كانكشن اينترنت را كه قبلا ساخته ايد پاك كنيد.حالا در نوار آدرس IE اين آي پي رو تايپ و Enter كنيد:
192.168.1.1
در صفحه اي كه باز ميشه جلوي Username و Password كلمه admin را وارد كنيد ( براي هردو )
وقتي وارد كنترل پنل مودم شديد از قسمت سمت چپ روي Wizard كليك كنيد.
در صفحه سمت راست تيك DSL Auto-Connect را برداريد و Next را بزنيد.
در صفحه بعد در قسمت VPI و VCI اعداد مربوط به آي اس پي كه ازش اينترنت گرفتيد را وارد كنيد.
مثلا صبانت و شاتل : VPI = 0 و VCI= 35 يا پارس آنلاين : VPI = 0 و VCI = 59
( اگه بگيد از كجا اينترنت داريد اعدادش را براتون ميگم. )
به بقيه تنظيمها كاري نداشته باشيد و Next كنيد.در صفحه بعد خط دوم را انتخاب و Next كنيد:
( PPP over Ethernet ( PPPoE
در صفحه بعد جلوي PPP Username و PPP Password يوزرنيم و پسورد اينترنت خودتون را وارد كنيد و به بقيه قسمتها كاري نداشته باشيد و Next كنيد.
در صفحه بعد فقط تيك Enable NAT و Enable WAN Service را بزنيد و تيك بقيه را برداريد و Next كنيد.
در صفحه بعد فقط Next كنيد و در صفحه آخر Save/ Reboot را كليك كنيد و حدود دو دقيقه صبر كنيد تا مودم تغييرات را ذخيره كند و ريستارت بشه.
از اين به بعد از روي هر چند تا كامپيوتري كه به مودم وصله IE را باز كنيد به اينترنت وصل ميشين و نيازي به كانكشن ساختن نيست.

becareful
21-05-2009, 10:24
مثل این ؟

این مودم ADSL نیست.فقط ACCESS POINT WIRELESS هست.

alfasystem
21-05-2009, 12:05
این مودم ADSL نیست.فقط ACCESS POINT WIRELESS هست.
ايشون مودم دارن ولي وايرلس نيست.

alfasystem
21-05-2009, 12:24
مثل این ؟

از اكسس پوينت براي ارتباط دادن كامپيوترها و دستگاهاي موجود در شبكه بصورت وايرلس استفاده ميشه مثلا براي شبكه كردن كامپيوترها يا وقتي كه توي شبكه مودم ADSL داشته باشين با تنظيم كردن اون همه كامپيوترها ميتونن بصورت وايرلس به اينترنت وصل بشن ( البته بايد كارت شبكه وايرلس داشته باشن ، مثل لپ تاپ ها ).
ولي اگه مودم ADSL وجود نداشته باشه از اكسس پوينت فقط براي شبكه كردن و ارتباط كامپيوترها و دستگاه هاي موجود در شبكه استفاده ميشه.ولي از مودمهاي ADSL كه اكسس پوينت و روتر دارند هر دو اسفاده را ميشه كرد.
استفاده ديگه اكسس پوينت موقعيه كه كارت شبكه وايرلس كامپيوترهاي يك شبكه به دليل فاصله زياد از هم نميتونند با هم ارتباط برقرار كنند.اونوقت وسط راه اونها يك يا چند تا اكسس پوينت ميذارن تا از طريق اكسس پوينت ها بهم وصل بشن.

moh69ali
21-05-2009, 13:53
الفا سیستم گل ممنون از زحمتت فقط یک چیزی مونده اونم این است که من سه تا دستگاه دارم که می خوام با روتر وصل کنم برای رساندن اینترنت به این دو دستگاه دیگر راهی است که سیستم روشن نباشد و از خود مودم اینترنت دریافت کند به طور مثال به XBOX360 و تلویزیون لن متصل می شود یعنی با این تنظیمات نیازی به کامیپوتر نباشد!
================================================== ==================
ممنون از زحمتی که کشیدید
در ضمن شرکت من DATAK-TELECOM میباشد اگر اطلاعات این آی اس پی رو دارید لطف کنید در اختیار بنده قرار دهید
ممنون از شما

alfasystem
22-05-2009, 20:21
الفا سیستم گل ممنون از زحمتت فقط یک چیزی مونده اونم این است که من سه تا دستگاه دارم که می خوام با روتر وصل کنم برای رساندن اینترنت به این دو دستگاه دیگر راهی است که سیستم روشن نباشد و از خود مودم اینترنت دریافت کند به طور مثال به XBOX360 و تلویزیون لن متصل می شود یعنی با این تنظیمات نیازی به کامیپوتر نباشد!
ممنون از زحمتی که کشیدید
در ضمن شرکت من DATAK-TELECOM میباشد اگر اطلاعات این آی اس پی رو دارید لطف کنید در اختیار بنده قرار دهید
ممنون از شما
بله اگه تنظيمات را اينجوري كه گفتم انجام بدين هرچند تا دستگاه كه به مودم وصل باشن بصورت مجزا ميتونن اتوماتيك به اينترنت وصل بشن . چون ديگه تنظيمات اينترنت توي مودم ست شده نه توي كامپيوتر. البته به شرطي كه تنظيمات اون دستگاهها را هم درست انجام بدين كه بتونن با مودم ارتباط برقرار كنند.
در مورد شركت Datak Telecom من متاسفانه نتونستم بفهمم تنظيمات VPI و VCI شركت چه اعدادي هستند.خودتون ميتونيد زنگ بزنيد و ازشون سوال كنيد.روي سايت شركت دقيقا نگفته ، فقط گفته مودمها بايد قابليت تنظيم VPI/VCI با 12/10 و 25/10 و 51/10 و 12/11 و 25/11 و 31/11 را داشته باشند ( كه همه مودمها سازگارند ).

A_kh
23-05-2009, 16:06
سلام دوستان
کسی میتونه در مورد تنظیمات مودم TP-Link مدل 8811 بنده رو راهنمایی کنه
تابحال خودم اینکار رو انجام ندادم و کاملا" در این مورد ناشی و مبتدی هستم
اگر راهنمایی بفرمایید ممنون و سپاسگزار میشم

alfasystem
24-05-2009, 18:25
سلام دوستان
کسی میتونه در مورد تنظیمات مودم TP-Link مدل 8811 بنده رو راهنمایی کنه
تابحال خودم اینکار رو انجام ندادم و کاملا" در این مورد ناشی و مبتدی هستم
اگر راهنمایی بفرمایید ممنون و سپاسگزار میشم
چه تنظيماتي؟ PPPoE يا Bridge
مودمتون با USB وصله يا با Lan

hellbrain666
24-05-2009, 20:01
سلام

چند وقته asus am602 وقتی سیستم خاموشه هم چراغ اکتیو چشمک میزنه

مشکل چیه؟

A_kh
25-05-2009, 03:58
چه تنظيماتي؟ PPPoE يا Bridge
مودمتون با USB وصله يا با Lan

سلام
واقعیت اینه که اصلا" نمیدونم بایستی چه تنظیماتی انجام بدم
تابحال مودم نصب نکردم و مودمی که دارم هم قابلیت استفاده از LAN داره و هم USB
اگر راهنمایی بفرمایید ممنون می شم

alfasystem
25-05-2009, 12:05
سلام
واقعیت اینه که اصلا" نمیدونم بایستی چه تنظیماتی انجام بدم
تابحال مودم نصب نکردم و مودمی که دارم هم قابلیت استفاده از LAN داره و هم USB
اگر راهنمایی بفرمایید ممنون می شم
اگه بخواين با ساختن كانكشن به اينترنت وصل بشين بايد تنظيمات مودم روي Bridge باشه.
اگه بخواين هروقت كامپيوتر را روشن ميكنيد به اينترنت وصل بشين و احتياجي به كانكشن ساختن نباشه و فقط با اجراي IE به اينترنت وصل بشين بايد تنظيمات مودم روي PPPoE باشه.
حالا كدوم را ميخواين انجام بدين؟

mohammadking2005
25-05-2009, 13:23
سلام
از دوستان کسی مودم Fiber Home AN 1020-02t نداره ؟
درایورش رو گم کردم
اگر کسی داره خواهش می کنم برام up کنه .
:(

A_kh
25-05-2009, 16:30
اگه بخواين با ساختن كانكشن به اينترنت وصل بشين بايد تنظيمات مودم روي Bridge باشه.
اگه بخواين هروقت كامپيوتر را روشن ميكنيد به اينترنت وصل بشين و احتياجي به كانكشن ساختن نباشه و فقط با اجراي IE به اينترنت وصل بشين بايد تنظيمات مودم روي PPPoE باشه.
حالا كدوم را ميخواين انجام بدين؟

سلام
از اینکه لحظاتی از وقت خودتون رو برای راهنمایی بنده میگذارید ممنونم
اگر لطف بفرمایید و و به بنده در هر دو مورد آموزش بدید ممنونتون میشم ، البته اگر زحمتی نیست

موسی*رایانه
25-05-2009, 17:02
سلام
منم یه سئوال داشتم
تو ویندوز xp حتما باید فایروال خاموش باشه که روی کانکشن کارت شبکه یه قفل نزاره و بشه به اینترنت وصل شد
در مورد تنظیماتی که باید داشته باشه
منظورم کانکشن کارت شبکه
قسمت Properties
سر برگ General
کادر This connection uses the following items:
درمورد تیکهاش چطوری باید باشه
خلاصه یه توضیح جامع درباره کل تنظیمات کارت شبکه بدین
ممنون میشم

و اینکه چرا هر وقت کامپیوتر رو ریست میکنم اینترنت قطع میشه و باید دوباره کانکشن شبکه رو غیر فعال کنم بعد مودم رو خاموش روشن کنم بعد دوباره کانکشن رو فعال کنم

R.NaFaS
25-05-2009, 18:09
سلام...من adsl (آسیاتک)دارم....می خام یه مودم وایرلس belkin بگیرم...کسی می دونه این مودم(
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)با سیستم آسیاتک میخوره؟؟؟

alfasystem
26-05-2009, 11:12
سلام
از اینکه لحظاتی از وقت خودتون رو برای راهنمایی بنده میگذارید ممنونم
اگر لطف بفرمایید و و به بنده در هر دو مورد آموزش بدید ممنونتون میشم ، البته اگر زحمتی نیست
فرض ميكنيم كه مودمتون تاز طريق Lan به كامپيوتر وصل شده ( كه بهتر از وصل شدن با USB هست )
ابتدا بايد به كارت شبكه تون آي پي بدين :
در صفحه Network Connections روي آيكون Local Area Connection راست كليك و گزينه آخر يعني Properties را انتخاب كنيد.
در صفحه اي كه باز ميشه روي گزينه Internet Protocol TCP/IP دوبار كليك كنيد ودر صفحه اي كه باز ميشه تنظيمات زير را وارد و OK كنيد:
IP Address: 192.168.1.10
Subnet Mask: 255.255.255.0
Default Gateway:192.168.1.1
Preffered DNS Server: 4.2.2.4
حالا بايد كانكشن اينترنت را كه قبلا داشتين پاك كنيد:
در صفحه Network Connections روي كانكشن اينترنت راست كليك و Delete را انتخاب كنيد.
بعد اينترنت اكسپلورر را اجرا و توي نوار آدرس اين آي پي را تايپ و Enter كنيد:
192.168.1.1 (بين اعداد نقطه است)
توي صفحه اي كه باز ميشه جلوي Username و Password كلمه admin را تايپ كنيد (براي هردو)
وقتي وارد كنترل پنل مودم شديد در قسمت سمت چپ گزينه Quick Setup را انتخاب و در صفحه سمت راست توي كادر جلوي VPI و VCI بايد اعداد مربوط به آي اس پي تون كه ازش اينترنت گرفتيد را وارد كنيد:
مثلا شركت صبانت و شاتل VPI = 0 و VCI = 35 يا شركت پارس آنلاين VPI = 0 و VCI = 59 و ...
اگه نميدونيد بايد زنگ بزنيد و از خودشون بپرسيد، بهتون ميگن.
بعد Next را ميزنيد و در صفحه بعد :

1- اگه بخواين با ساختن كانكشن به اينترنت وصل بشين گزينه آخر يعني Bridging را انتخاب و Next را كليك و در صفحه بعد روي Save / Reboot كليك و حدود دو دقيقه صبر ميكنيد تا مودم تغييرات را ذخيره كنه و ري استارت بشه و تمام.
حالا ميتونيد يه كانكشن Broadband براي اينترنت بسازيد.

2- اگه بخواين هر وقت كامپيوتر را روشن ميكنيد به اينترنت متصل باشين بايد گزينه دوم يعني :
PPP over Ethernet PPPoE را انتخاب و Next كنيد و در صفحه بعد توي كادر PPP Username و PPP Password يوزر نيم و پسورد اينترنت خودتون را وارد كنيد و به بقيه تنظيمات كاري نداشته باشين و Next كنيد و توي صفحه بعد روي گزينه Save / Reboot كليك و بعد از دو دقيقه ميتونيد با باز كردن اينترنت اكسپلورر به اينترنت وصل بشين.

p30 vahid
26-05-2009, 13:59
کمک

مودم من symphony می باشد یه درایور ازش دارم که رو xp جواب میده ولی رو ویستا نه حالا که vista sp2 final اومده ومن نصب کردم موندم چه جوری درایورشو واسه این ویندوز پیدا کنم

خواهش می کنم راهنمایی کنید

alfasystem
26-05-2009, 18:19
سلام
منم یه سئوال داشتم
تو ویندوز xp حتما باید فایروال خاموش باشه که روی کانکشن کارت شبکه یه قفل نزاره و بشه به اینترنت وصل شد
در مورد تنظیماتی که باید داشته باشه
منظورم کانکشن کارت شبکه
قسمت Properties
سر برگ General
کادر This connection uses the following items:
درمورد تیکهاش چطوری باید باشه
خلاصه یه توضیح جامع درباره کل تنظیمات کارت شبکه بدین
ممنون میشم

و اینکه چرا هر وقت کامپیوتر رو ریست میکنم اینترنت قطع میشه و باید دوباره کانکشن شبکه رو غیر فعال کنم بعد مودم رو خاموش روشن کنم بعد دوباره کانکشن رو فعال کنم

1- براي وصل شدن به اينترنت از طريق Lan لازم نيست فايروال ويندوز خاموش باشه بلكه روشن باشه براي امنيت كامپيوترتون و جلوگيري از هك شدن بهتره.
2- توي قسمت General پروتوكل هاي مورد استفاده شبكه را نشون ميده كه معمولا نيازي به دستكاري ندارند.
3- براي رفع شدن اين مشكل به كارت شبكه تون آي پي ثابت بدين و ببينيد مشكلتون حل ميشه يا نه.

alfasystem
26-05-2009, 18:21
کمک

مودم من symphony می باشد یه درایور ازش دارم که رو xp جواب میده ولی رو ویستا نه حالا که vista sp2 final اومده ومن نصب کردم موندم چه جوری درایورشو واسه این ویندوز پیدا کنم

خواهش می کنم راهنمایی کنید

لطفا مشخصات كامل مودمتون رو بگين.آيا مودمتون پورت LAN نداره؟

A_kh
26-05-2009, 18:39
فرض ميكنيم كه مودمتون تاز طريق Lan به كامپيوتر وصل شده ( كه بهتر از وصل شدن با USB هست )
در صفحه Network Connections روي آيكون Local Area Connection راست كليك و گزينه آخر يعني Properties را انتخاب كنيد.
در صفحه اي كه باز ميشه روي گزينه Internet Protocol TCP/IP دوبار كليك كنيد ودر صفحه اي كه باز ميشه تنظيمات زير را وارد و OK كنيد:
در صفحه Network Connections روي كانكشن اينترنت راست كليك و Delete را انتخاب كنيد.
بعد اينترنت اكسپلورر را اجرا و توي نوار آدرس اين آي پي را تايپ و Enter كنيد:
توي صفحه اي كه باز ميشه جلوي Username و Password كلمه admin را تايپ كنيد (براي هردو)
وقتي وارد كنترل پنل مودم شديد در قسمت سمت چپ گزينه Quick Setup را انتخاب و در صفحه سمت راست توي كادر جلوي VPI و VCI بايد اعداد مربوط به آي اس پي تون كه ازش اينترنت گرفتيد را وارد كنيد:
مثلا شركت صبانت و شاتل VPI = 0 و VCI = 35 يا شركت پارس آنلاين VPI = 0 و VCI = 59 و ...

1- اگه بخواين با ساختن كانكشن به اينترنت وصل بشين گزينه آخر يعني Bridging را انتخاب و Next را كليك و در صفحه بعد روي Save / Reboot كليك و حدود دو دقيقه صبر ميكنيد تا مودم تغييرات را ذخيره كنه و ري استارت بشه و تمام.

2- اگه بخواين هر وقت كامپيوتر را روشن ميكنيد به اينترنت متصل باشين بايد گزينه دوم يعني :
PPP over Ethernet PPPoE را انتخاب و Next كنيد و در صفحه بعد توي كادر PPP Username و PPP Password يوزر نيم و پسورد اينترنت خودتون را وارد كنيد و به بقيه تنظيمات كاري نداشته باشين و Next كنيد و توي صفحه بعد روي گزينه Save / Reboot كليك و بعد از دو دقيقه ميتونيد با باز كردن اينترنت اكسپلورر به اينترنت وصل بشين.

سلام
بی نهایت از لطف شما سپاسگزارم

:11::11::11:

A_kh
26-05-2009, 20:49
*****بعد اينترنت اكسپلورر را اجرا و توي نوار آدرس اين آي پي را تايپ و Enter كنيد:

فراموش کردم بپرسم که آیا تنظیمات مربوط به اکسپلورر رو بایستی در زمانی که سرویس ADSL فعال شد انجام داد یا اینکه بصورت آفلاین و یا دیال آپ هم میشه این تنظیمات رو انجام داد ؟ و در صورتی که این تنظیمات صورت گرفت آیا بغیر از اکسپلورر میتوان از مرورگرهایی مانند اپرا و فایر فاکس هم استفاده کرد ؟ و سوال آخر اینکه آیا میتوان یک کانکشن برای دیال آپ هم داشت یا همانطور که فرمودید کانکشن دیگر باستی کلا" حذف شود ؟

Pc.34
26-05-2009, 21:02
سلام

دوستان برای من که کارت شبکه ندارم و نمی تونم از طریقه Lan وصل بشم ، باید از طریق USB وصل بشم

میشه نصب و راه اندازی مودم syslink WAG54G2 رو از طریق USB بگین ؟

... ایا به همون شکل PPPOE هست که باید کانکشن ساخت ؟!
تنظیمات مودم هست + ساخت کانکشن PPPOE همین ، تنظیمات دیگه ای نداره انجام بدیم ؟!

اموزش راه اندازی از طریق LAN و USB ... و کلیه تنظیماتش رو باید از کجا گیر بیارم ؟!

راستی خوده مودمم syslink مدلش WAG52G2 هست ظاهرا" اسپلیتر نداره ، الان چکش کردم ، می خاستم بپرسم اسپلیتر چه مارکی خوبه بگیرم ؟!

سرویسی که می خام بگیرم احتمالا" 128 یا 64 کیلو بیت نامحدوده و همیشه میخام تا سیستم اومد بالا از طریق USB وصلش کنم
ممنونم می شم راهنمایی کنید .

ممنونم :11:

faramarzd
26-05-2009, 23:07
با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید ! اقا خسته نباشید ! راستش این اولین باره که قبل از طرح سوالی یک تاپیک رو بصورت کامل مطالعه نمیکنم ! البته مسلما وقت گیره و اکثرا شب تا صبح ادمو درگیر میکنن و گاهی ادمو از کار و زندگی میذارن ! ولی خب چه میشه کرد !

حالام برای اولین بار قبل از اتمام و مطالعه کامل مطالب این تاپیک ، خواستم از اساتید خواهش کنم تا سوالات حقیر رو پاسخ بدهند !

سوالات من به این شرح هستند :

1 - کلا راه هایی که میشه سرعت نت رو در ویستا و سون 64 بیتی بهینه کرد و یا تنظیمات داخلی ویندوز برای این منظور رو بفرمایید ! ( مثلا تنظیمات صفحه network & sharing center )

2 - ایا مودم ها در سرعت نت تاثیری دارند ؟ مثلا اگه یک مودم گرون قیمت خریداری بشه ، ایا میشه انتظار سرعت بهتری رو داشت ؟

3 - یه مودمی بدجوری چشممو گرفته ! خواستم از دوستان در موردش اطلاعاتی بگیرم ! که کلا ایا ارزش خرید داره و در سرعت بیشتر ، موثره ؟ مودم مد نظرم با نام :

Linksys modem WAG54G2 هستش !

4 - و سوال اخرم اینکه :

راستش از اونجاییکه سرویس دهنده اینترنت شهرم ( یکی از 2 شرکت ) از اقوام بوده و یه جورایی میتونم در تنظیماتش دخالت داشته باشم ! و الانم سرعتم روی 1024 هستش ! وقطعات سخت افزاری سیستمم ، در حد مطلوبی هستند !

با این تفاسیر ! میخواستم اساتید هر گونه تنظیمات یا دستکاری در مخابرات یا نمیدونم ( مثلا سرور میگن یا .. ) خلاصه هر کاری که میشه کرد تا سرعتمو بالاتر ببرمو لطفا برام توضیح بدن و حتی اگه خودمم سر در نیارم از روی دستور العمل های اساتید نسخه برداری کرده و در اختیار کارمندان شرکت ، قرار میدم تا برام ردیفش کنن ! خلاصه هر کاری که میشه کرد چه در سیستمم و چه در شرکت سرویس دهنده ! رو لطف کرده و بیان کنند تا ببینیم این سرعت ایا مطلوب میشه یا نه !

چون در حال حاضر با اینکه روی 1024 هستش ! ولی من رضایتی ندارم و در عمل هم گاهی حدود 700 تا 1000 میشه و گاهی هم 500 تا 200 !

شرمندم که سوالاتم فراوان و طولانی شدند ! امیدوارم اساتید پاسخ های کامل و مفصلی داده و حدالمقدور زحمت بکشند و پاسخ های خلاصه شده و کوتاه رو کمی وسعت بدهند تا در نهایت شاهد بازده در خوری باشیم ! متاسفانه در گذشته هم سوالاتی مشابه رو در فروم های دیگه داشتم که هیچ یک از پاسخ های داده شده ، کامل نبوده و در حد چند کلمه خلاصه شده بودند و دردی رو دوا نکردن ! صمیمانه از زحمات تون ممنون و متشکرم !

کوچیک شما / فرامرز

mehdi_vsgh
26-05-2009, 23:20
فراموش کردم بپرسم که آیا تنظیمات مربوط به اکسپلورر رو بایستی در زمانی که سرویس ADSL فعال شد انجام داد یا اینکه بصورت آفلاین و یا دیال آپ هم میشه این تنظیمات رو انجام داد ؟ و در صورتی که این تنظیمات صورت گرفت آیا بغیر از اکسپلورر میتوان از مرورگرهایی مانند اپرا و فایر فاکس هم استفاده کرد ؟ و سوال آخر اینکه آیا میتوان یک کانکشن برای دیال آپ هم داشت یا همانطور که فرمودید کانکشن دیگر باستی کلا" حذف شود ؟
اون تنظیمات اکسپلورر نیست..تنظیمات مودمتون هستش
هر وقت مودم در اختیارت باشه میتونی تنظیم کنی و ربطی به وصل بودن یا نبود ADSL نداره
تاکید میکنم برای این کار اصلا نیازی نیست شما به اینترنت وصل باشین.......

با همه مرورگرها میشه ولی ممکنه بعضی از مرورگرها با برخی از مودمها مشکل داشتن باشن و کنسول مودم را به خوبی نشون ندن
شما وقتی که ADSL دارین دایال آپ به چه دردت میخوره؟؟؟
بلی میتونی داشته باشی ولی به کارت نمیاد دیگه:دی

mehdi_vsgh
26-05-2009, 23:25
با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید ! اقا خسته نباشید ! راستش این اولین باره که قبل از طرح سوالی یک تاپیک رو بصورت کامل مطالعه نمیکنم ! البته مسلما وقت گیره و اکثرا شب تا صبح ادمو درگیر میکنن و گاهی ادمو از کار و زندگی میذارن ! ولی خب چه میشه کرد !

حالام برای اولین بار قبل از اتمام و مطالعه کامل مطالب این تاپیک ، خواستم از اساتید خواهش کنم تا سوالات حقیر رو پاسخ بدهند !

سوالات من به این شرح هستند :

1 - کلا راه هایی که میشه سرعت نت رو در ویستا و سون 64 بیتی بهینه کرد و یا تنظیمات داخلی ویندوز برای این منظور رو بفرمایید !

2 - ایا مودم ها در سرعت نت تاثیری دارند ؟ مثلا اگه یک مودم گرون قیمت خریداری بشه ، ایا میشه انتظار سرعت بهتری رو داشت ؟

3 - یه مودمی بدجوری چشممو گرفته ! خواستم از دوستان در موردش اطلاعاتی بگیرم ! که کلا ایا ارزش خرید داره و در سرعت بیشتر ، موثره ؟ مودم مد نظرم با نام :

Linksys modem WAG54G2 هستش !

4 - و سوال اخرم اینکه :

راستش از اونجاییکه سرویس دهنده اینترنت شهرم ( یکی از 2 شرکت ) از اقوام بوده و یه جورایی میتونم در تنظیماتش دخالت داشته باشم ! و الانم سرعتم روی 1024 هستش ! وقطعات سخت افزاری سیستمم ، در حد مطلوبی هستند !

با این تفاسیر ! میخواستم اساتید هر گونه تنظیمات یا دستکاری در مخابرات یا نمیدونم ( مثلا سرور میگن یا .. ) خلاصه هر کاری که میشه کرد تا سرعتمو بالاتر ببرمو لطفا برام توضیح بدن و حتی اگه خودمم سر در نیارم از روی دستور العمل های اساتید نسخه برداری کرده و در اختیار کارمندان شرکت ، قرار میدم تا برام ردیفش کنن ! خلاصه هر کاری که میشه کرد چه در سیستمم و چه در شرکت سرویس دهنده ! رو لطف کرده و بیان کنند تا ببینیم این سرعت ایا مطلوب میشه یا نه !

چون در حال حاضر با اینکه روی 1024 هستش ! ولی من رضایتی ندارم و در عمل هم گاهی حدود 700 تا 1000 میشه و گاهی هم 500 تا 200 !

شرمندم که سوالاتم فراوان و طولانی شدند ! امیدوارم اساتید پاسخ های کامل و مفصلی داده و حدالمقدور زحمت بکشند و پاسخ های خلاصه شده و کوتاه رو کمی وسعت بدهند تا در نهایت شاهد بازده در خوری باشیم ! متاسفانه در گذشته هم سوالاتی مشابه رو در فروم های دیگه داشتم که هیچ یک از پاسخ های داده شده ، کامل نبوده و در حد چند کلمه خلاصه شده بودند و دردی رو دوا نکردن ! صمیمانه از زحمات تون ممنون و متشکرم !

کوچیک شما / فرامرز
1. چنین چیزی وجود نداره و واقعیت نداره.
2. خیر
3. مودم خوبیه. مودم تاثیری در سرعت نداره
4. طولانی بود فرصت نکردم بخونمش باید برم بخوابم:دی..... اساتید دیگر کمکت میکنن

A_kh
27-05-2009, 02:38
اون تنظیمات اکسپلورر نیست..تنظیمات مودمتون هستش
هر وقت مودم در اختیارت باشه میتونی تنظیم کنی و ربطی به وصل بودن یا نبود ADSL نداره
تاکید میکنم برای این کار اصلا نیازی نیست شما به اینترنت وصل باشین.......

با همه مرورگرها میشه ولی ممکنه بعضی از مرورگرها با برخی از مودمها مشکل داشتن باشن و کنسول مودم را به خوبی نشون ندن
شما وقتی که ADSL دارین دایال آپ به چه دردت میخوره؟؟؟
بلی میتونی داشته باشی ولی به کارت نمیاد دیگه:دی

سلام
ممنون از راهنماییتون ، اما بنده تمامی تنظیمات رو انجام دادم تا جایی که بایستی صفحه اینترنت اکسپلورر رو باز میکردم و آی پی 192.168.1.1 رو وارد میکردم زمانی که اینکار رو انجام میدادم درخواست کانکت شدن میداد و کلا" تنظیمات نیمه کاره می ماند :41:

p30 vahid
27-05-2009, 13:36
من درایور مودمو پیدا کردم حالا خواهشمندم روش راه اندازی adsl رو در ویستا توضیح بدید خوهشا حداقل یکی به این ادرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بره چون برای خودم باز نمیشه واون فایل pdf مربوط به ویستا رو دانلود کنه ویه جا دیگه اپلود کنه

این اروره دیگه چیه

Pc.34
27-05-2009, 19:21
سلام

اقا کسی جواب این سوال رو نمی دونه ؟!

----------------

دوستان برای من که کارت شبکه ندارم و نمی تونم از طریقه Lan وصل بشم ، باید از طریق USB وصل بشم

اموزش راه اندازی از طریق LAN و USB ... و کلیه تنظیماتش رو باید از کجا گیر بیارم ؟!

راستی خوده مودمم syslink مدلش WAG52G2 هست ظاهرا" اسپلیتر نداره ، الان چکش کردم ، می خاستم بپرسم اسپلیتر چه مارکی خوبه بگیرم ؟!

سرویسی که می خام بگیرم احتمالا" 128 یا 64 کیلو بیت نامحدوده و همیشه میخام تا سیستم اومد بالا از طریق USB وصلش کنم

ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alfasystem
27-05-2009, 20:00
سلام

----------------

دوست عزيز مودم Linksys WAG54G2 پورت USB نداره.
اسپليتر مارك D-Link خوبه.

alfasystem
27-05-2009, 20:34
تنظيمات مودم كاري به فعال بودن سرويس ADSL نداره فقط بايد VPI و VCI رو بدونيد.
شما از همه مرورگرها ميتونيد استفاده كنيد.
براي Dial Up هم ميشه يه كانكشن جدا داشته باشيد ، فقط اگه كانكشن درست كرده باشيد وقتي مرورگرتون را اجرا ميكنيد ميخواد با اون كانكشن وصل بشه و صفحه كانكشن رو باز ميكنه پس بهتره هروقت خواستين با
Dial Up وصل بشين يه كانكشن بسازين و بعد پاكش كنيد.

alfasystem
27-05-2009, 20:40
سلام
ممنون از راهنماییتون ، اما بنده تمامی تنظیمات رو انجام دادم تا جایی که بایستی صفحه اینترنت اکسپلورر رو باز میکردم و آی پی 192.168.1.1 رو وارد میکردم زمانی که اینکار رو انجام میدادم درخواست کانکت شدن میداد و کلا" تنظیمات نیمه کاره می ماند :41:
براي همين گفتم بايد كانكشن را پاك يا غير فعال كنيد.

abas_ch22
28-05-2009, 00:49
ببخشید دوستان به دلیل سرعت کم اینتدنت نمیوتم زیاد سرچ کنم
من بسیار در مورد شبکه بی تجربه هستم
میخواستم از طریق یه خط adsl به 4 تا pc از طریق lan و به دو تا لب تاپ هم از طریق wlan سرویس اینترنت بدم
مودمی که تهیه کردم asus wl-am604 هستش
الان یککی برام توضیح بده چیکار کنم
البته خودم کامپیوترها رو شبکه کردم و با یکشون هم به اینترنت متصل میشم ولی بقیه به نت وصل نیستن
اگر یه راهنمای گام به گام بزارید ممنون میشم:40:

abas_ch22
28-05-2009, 01:01
سلام دوستان
ببخشید میدونم سوالم تکراریه ولی باور کنید هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم
من کلا زیاد از شبکه سر در نمیارم حالا یه سوال داشتم
یه خط adsl دارم میخوام چهارتا pc از طریق کابل lan و دوتا لب تاپ رو از طریق wlan سرویس اینترنت بدم
برای اینکار مودم asus wl-am604g رو انتخاب کردم
بعدش تا ایجا پیش رفتم که کامپیوترها رو با هم شبکه کردم و یکی از اونا به اینترنت متصل شد ولی بقیه به نت دسترسی نداشتن
حالا یکی به صورت گام به گام توضیح بده یا یه لینکی بزارید از اول چه باید کرد
خیلی محتاجم لطفا کمک کنین
بازم بابت پست تکراریم و پیش پا افتاده معذرت میخوام

cao-cao
28-05-2009, 13:16
دوستان کسی میدون ه چه جوری باید ایسوس 602 رو با یو اس پی نصب کنم؟

Nakamichi
28-05-2009, 20:53
سلام من واسه وایرلس کردن adsl و بیشتر file sharing (تکیه بیشتر رو این قضیه هستش) میخواستم بدونم که یه modem با access point بگیرم بهتره یا adsl wireless router؟؟

خودم چندتا مدل در نظر گرفتم

1)WAG160N
2)WAG54G2
3)WRT160Nبا یه مودم
4)WBR-3600
5)DSL-2640U
6)DIR-655با یه مودم
7)WRT54G2با یه مودم
اما نظرات ضد و نقیض زیاد شنیدم مخصوصا راجع به WAG160N
و هرچی که فک میکنید مناسب هس و بهتزین بازده از نظر پایداری و پوشش داره(دستگاها قابلیت استفاده از n هم دارن ولی اگه واقعا در File transfer تاثیر چندانی داره!!!ا؟ماکزیمم نزدیک 10 مگابایت هست گویا)
یچیزی بگیریم بدون پشیمونی

adsl هنوز از جایی گرفته نشده و احتمالا سپنتا و شاید جاهای دیگر!!!

محدود قیمت هم تا 160 اونورا....

nima912
28-05-2009, 21:02
دوستان کسی میدون ه چه جوری باید ایسوس 602 رو با یو اس پی نصب کنم؟

از لینک زیر فایل راهنما رو دانلود کنید.

rassool
28-05-2009, 21:30
سلام

----------------

من يه ساله اين مودم رو دارم اما پورت usb روي اون نديدم؟؟؟!!!!!اين مودم فقط از طريق lan وصل ميشه.

cao-cao
29-05-2009, 14:15
از لینک زیر فایل راهنما رو دانلود کنید.

دوست من اینا رو تو خود دفترچه مودم هم نوشته ولی با یو اس پی نصب نمیشه اون درایورو نمیشناسه یه راه دیگه ای هست که نمیدونم کجای فروم دیدم

nima912
29-05-2009, 14:19
دوست من اینا رو تو خود دفترچه مودم هم نوشته ولی با یو اس پی نصب نمیشه اون درایورو نمیشناسه یه راه دیگه ای هست که نمیدونم کجای فروم دیدم
وقتی مودم رو با usb وصل میکنی سیستم اونو میشناسه وقتی روشنش میکنی؟به عنوان new hardware؟

mehdi_vsgh
29-05-2009, 15:49
میخوام مودم خودم را هم با Pc و هم با لب تاب ازش همزمان استفاده کنم
مودمم دو تا خروجی داره
یکی شبکه یکی هم USB
کابل شبکه رو روی Pc وصل کردم و یو اس بی رو هم به محض اینکه به لب تاب وصل میکنم چراغ مودم خاموش میشه و شروع به چشمک زدن میکنه و اصلا هم کانکت نمیشه

مودمم بیلیون هستش (از شاتل گرفتم)

تنظیمات مودم رو هم بر روی PPPoE قرارش دادم

چطوری میشه اینکارو کرد؟

mehdi_vsgh
29-05-2009, 16:24
مشکلم حل شد
زنگیدم شاتل جونم:دی 3 سوته راهنماییم کرد تونستم حلش کنم

Pc.34
29-05-2009, 20:39
من يه ساله اين مودم رو دارم اما پورت usb روي اون نديدم؟؟؟!!!!!اين مودم فقط از طريق lan وصل ميشه.

سلام

دوست عزیز ممنونم ، کاملا" حق با شماست .

چون جدیدا" گرفتمش و هنوز سرویسم وصل نشده ، فرصت نکردم با دقت ببینمش

الان برای تست از طریق Lan وصلش کردم فقط تنظیماتش مونده چون هنوز سرویسم وصل نشده ...

فقط مراحل راه اندازی این مودم رو از طریق Lan میشه بگین ؟ بی نهایت ممنون می شم ...

میشه تنظیماتش و نصب و راه اندازی مودم syslink WAG54G2 رو از طریق Lan بگین ؟

ممنون

rassool
29-05-2009, 21:31
سلام

الان برای تست از طریق Lan وصلش کردم فقط تنظیماتش مونده چون هنوز سرویسم وصل نشده ...

فقط مراحل راه اندازی این مودم رو از طریق Lan میشه بگین ؟ بی نهایت ممنون می شم ...

ممنون
نصبش كه خيلي راحته خودش همه چيز رو با عكس موقع نصب نشون ميده و ميگه چيكار كن( البته بايد خط adsl شما فعال شده باشه و گرنه ارور ميده.) همون كارا رو انجام بدي حله بعد از شناختن كارت هم توي اينتر نت اكسپلورر كد زير رو وارد كن به همه تنظيمات مودم دسترسي پيدا ميكني.
192.168.1.1

cao-cao
29-05-2009, 21:34
وقتی مودم رو با usb وصل میکنی سیستم اونو میشناسه وقتی روشنش میکنی؟به عنوان new hardware؟

درست شد یه فایل بود که باید دان میکردم
تو سی دی خودش نبود تو اینترنت گشتم پیدا کردم
جالب اینکه خود ایسوس تو سایتش چیزی نداشت

Pc.34
30-05-2009, 00:47
نصبش كه خيلي راحته خودش همه چيز رو با عكس موقع نصب نشون ميده و ميگه چيكار كن( البته بايد خط adsl شما فعال شده باشه و گرنه ارور ميده.) همون كارا رو انجام بدي حله بعد از شناختن كارت هم توي اينتر نت اكسپلورر كد زير رو وارد كن به همه تنظيمات مودم دسترسي پيدا ميكني.
192.168.1.1

ممنون دوست عزیز :40:
هنوز سرویس نگرفتم ، ولی از طریق لن وصلش کردم :10:

مرسی بابت راهنمایی :11:

vioman
30-05-2009, 02:15
دوستان سلام:11:

فعالان این بخش به شدت خسته نباشید:10:

از بین براند های Linksys و Asus ، مدل های Wag54g2 و WL-AM604g درگیر انتخاب هستم .
مجرب های مودم دوست!:46: کدوم یکیشون از بدو ورود مشکلات کمتری داشتند؟

متشکرم:11:

cao-cao
30-05-2009, 08:09
من ایسوس 602 دارم خیلی راضیم تو 3 سال به مشکل نخوردم تا حالا هم خاموش نشده

farshidtt
30-05-2009, 11:16
سلام

دوستان با مودم d-link 2640t و حالت bridge هیچ مشکلی ندارم .

ولی چون میخوام از wireless هم استفاده کنم روی pppoe گذاشتم ولی مکررا قطع میشه و وقتی از repair استفاده میکنم دوباره وصل میشه . میگید ایراد کار از کجاست؟

isp من هم صبانت است

با تشکر

rassool
30-05-2009, 20:00

از بین براند های Linksys و Asus ، مدل های Wag54g2 و WL-AM604g درگیر انتخاب هستم .

Wag54g2 رو من يك ساله دارم تا حالا هيچ مشكلي نداشته مودم خوبي هست:10:

amani92
30-05-2009, 20:28
من میخام مودم د لینک 2640 بخرم برای ای دی اس ال با سرعت 256/128
به نظر شما این مودم تا مسافت 20 متر (با دیوار) خوب جواب میده یعنی افت سرعت و نویز و. ... داره؟
اگه این مودم روشن بمونه عیبی داره؟
راستی برای رمز گذاری از wep استفاده کنم یا pre shared key?

vioman
30-05-2009, 23:26
Wag54g2 رو من يك ساله دارم تا حالا هيچ مشكلي نداشته مودم خوبي هست:10:
سلام دوست من
از توجه شما تشکر میکنم

حداکثر برد ساحلی مفید Wag52 رو تست کردین؟

nafas
31-05-2009, 10:50
سلام
من چند روزیه که وصل میشن یه دفعه بد چند دقیقه هر کاری میکنم هیچ سایتی باز نمیشه

نگاه میکنم تا اینترنت هم وصل هست یعنی آیکونش کنار ساعت هست

بعد که دیسکانکت هم میکنم دوباره وصل کنم بازم همونطوریه

باید حتما لوگ آف کنم تا درست شه بعدش بازم خراب میشه

چه مرگشه ؟؟؟؟

rassool
31-05-2009, 11:50
سلام دوست من
از توجه شما تشکر میکنم

حداکثر برد ساحلی مفید Wag52 رو تست کردین؟
برد ساحلي رو نه ولي در حالت معمولي داخل خونه 4 تا ديوار رو به راحتي رد ميكنه:46:

vioman
31-05-2009, 13:00
برد ساحلي رو نه ولي در حالت معمولي داخل خونه 4 تا ديوار رو به راحتي رد ميكنه:46:

باز هم از شما دوست عزیز تشکر میکنم:10::11:

منظور از برد ساحلی ، برد مفید در حالت بدون مانع هستش:20:

موفق باشید
یا علی:11:

rassool
31-05-2009, 16:55
باز هم از شما دوست عزیز تشکر میکنم:10::11:

منظور از برد ساحلی ، برد مفید در حالت بدون مانع هستش:20:

موفق باشید
یا علی:11:
منظورتون رو از برد ساحلي متوجه شدم ولي تا حالا تست نكردم .يعني نشده كه تست كنم هر جا ميريم چهار ديواريه!!!!در حالت معمولي هم كه گفتم منظورم اين بود كه بدون دست كاري در تنظيمات مودم چون ميشه برد رو كم و زياد كرد كه من تا حالا اين كار رو انجام ندادم.:11::10:

meshkipoosh2006
31-05-2009, 23:54
دوستان راهنمایی کنن دو روزه اینترنتم قطعه

از مودم 2540 دی لینک استفاده می کنم .. چراغ مودم روشن ولی مودم تو یک رنج غلط آی پی دریافت میکنه ... خطم فیبر نوریه و از خوده مخابرات سرویس میگیرم... یه دفعه صبح بیدار شدم دیدم اینجوری .... پشتیبانی هم نمی دونه چه مرگشه مخابرات هم میگه ما فقط چراغ لینک رو تحویل میدیم؟؟//

مودم الان رو حالت birge قرار داره و dhcp هم غیر فعاله ؟
از اکانت وی پی ان هم استفاده میکنم

qatreh
01-06-2009, 11:06
کسی اگه نصب و تنظیمات مودم لینکسیس مدل wag54g2 را بلده به ما هم یاد بده یا اگه جایی توضیح داده معرفی کنه
پیشاپیش از کسی که کمک کنه متشکرم:11:

rassool
01-06-2009, 12:52
سلام

ممنون

192.168.1.1

کسی اگه نصب و تنظیمات مودم لینکسیس مدل wag54g2 را بلده به ما هم یاد بده یا اگه جایی توضیح داده معرفی کنه
پیشاپیش از کسی که کمک کنه متشکرم:11:
دو صفحه قبل جواب سوال شما داده شده نصب اين مودم بسيار راحته فقط كافيه از روي عكس پيش بري.:10:

eepbo
01-06-2009, 15:23
سلام

من َADSL داتک دارم با مودم Symphony SY602
اما از امروز که ویندوز عوض کردم نتونستم دیگه مودم رو وصل کنم به اینترنت وصل شم
توی سی دی مودم هم فقط آموزشه، ولی شنیدم نیازی به سی دی مودم نیست.

ممنون میشم اگه بهم کمک کنید و بگید مرحله به مرحله چه کار کنم.

eepbo
01-06-2009, 15:25
سلام

aidin438
01-06-2009, 15:43
سلام . من یک مودم tp link مدل td 8811 دارم که اشتباها به جای اتصال به پریز تلفن به پریز برق زده شده.مودم را به شرکت بردم گفتن 30000 تومن هزینه تعمیرشه در صورتی که قیمت خودش 45000 بود.به نظر شما چه کار کنم؟لطفا راهنمایی کنید.با تشکر

mehdi_vsgh
01-06-2009, 20:52
سلام . من یک مودم tp link مدل td 8811 دارم که اشتباها به جای اتصال به پریز تلفن به پریز برق زده شده.مودم را به شرکت بردم گفتن 30000 تومن هزینه تعمیرشه در صورتی که قیمت خودش 45000 بود.به نظر شما چه کار کنم؟لطفا راهنمایی کنید.با تشکر
مگه گارانتی نداره؟

ElnazK
02-06-2009, 07:57
دوستان آیا روتر WAG54G2 کمپانی Linksys توی خونه ما که دو طبقه است، هر دو طبقه رو پوشش میده!؟؟؟؟؟

لطفا زود جوابم رو بدید تا بازش نکردم بتونم پس بدم :(:(:(

ElnazK
02-06-2009, 08:34
دو صفحه قبل جواب سوال شما داده شده نصب اين مودم بسيار راحته فقط كافيه از روي عكس پيش بري.:10:

اقای رسول شما از چه کارت شبکه ای برای مورد لینکسیس wag54g2 خودتون استفاده کردید؟

dlink؟

tp-link?

من میخوام 3 تا سقف رو رد کنه و بشه استفاده کرد.

wolfman_741
02-06-2009, 09:49
یه سوال دارم:
من adsl هنوز وصل نشده ولی مودمم رو وصل کردم!
چراغ adsl همش خاموشi می خوساتم بدونم دلیلش چیه؟
مودمم tp-link 8811

Senator_Offline
02-06-2009, 10:14

45 تومن:18::18::18:
من گرفتم 32 تومن.

یک سوال داشتم من از مودم tp link 8811 استفاده میکنم از روش بدون ساخت کانکشن استفاده میکنم وisp که ازش استفاده میکنم از 3 تا 7صبح رایگانه میخواستم ببینم اگه مودم از ساعت 12 شب کانکت باشه و از ساعت 3 دانلود شروع بشه رایگانه یا باید همون 3 صبح کانکت بشه؟
با تشکر:11:

دوستان هر مقاله ای راجع به تنظیمات این مودم دارید لطف کنید ارایه کنید.

surpriser
03-06-2009, 13:09
سلام دوستان.يه مودم وايرس ميخواستم بخرم.قيمت زير 100 تومن باشه.
با تشكر

vioman
03-06-2009, 13:55
با تشكر

موفق باشید:11:

mohammadking2005
03-06-2009, 14:03
سلام
از دوستان کسی مودم Fiber Home AN 1020-02t نداره ؟
درایورش رو گم کردم
اگر کسی داره خواهش می کنم برام up کنه .
:(

کسی نیست به داد ما برسه ؟

surpriser
03-06-2009, 15:08
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید:11:
سلام دوست عزیز.ممنون از جوابت.من تاپیک های بالا رو خوندم ولی جوابی نگرفتم.راستش نظر من روی SMC 7904WBRA2يا Level One هست.ولی اگر پیشنهد بهتری دارید ممنون میشم راهنمایی کنید.
با تشکر

mmshn_love
03-06-2009, 16:46
من مودم وADSL2+ Router مارک TP-LINK TD-W8920G دارم و موقعی که میخوام با یاهو فایل ارسال کنم فایل حجیم بالاتر از 50 کیلو بایت رو نمیتونم بفرست و اررو میده اینطور که متوجه شدم یا از فایروال هست یا تنظیمات روتر پروت 80 رو برای یاهو باز کردم ولی بازم نمیشه کسی میدونه چطوری تنظیم کنم شاید ایراد از تنظیم اشتباه باشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

ghermezeteh
03-06-2009, 21:18
IP مودمم رو چجوری می تونم تغییر بدم؟

alfasystem
04-06-2009, 01:31
با تشكر
D- Link 2640T قيمت حدود 70.000 تومن

alfasystem
04-06-2009, 01:31
مارك و مدل مودمتون چيه؟

alfasystem
04-06-2009, 01:46
سلام

مودم را با Lan وصل كرديد يا با USB

alfasystem
04-06-2009, 01:55
من گرفتم 32 تومن.

یک سوال داشتم من از مودم tp link 8811 استفاده میکنم از روش بدون ساخت کانکشن استفاده میکنم وisp که ازش استفاده میکنم از 3 تا 7صبح رایگانه میخواستم ببینم اگه مودم از ساعت 12 شب کانکت باشه و از ساعت 3 دانلود شروع بشه رایگانه یا باید همون 3 صبح کانکت بشه؟

معمولا آي اس پي ها يه يوزرنيم و پسورد مخصوص شبانه دارن كه بايد با اون وصل بشين.اگه آي اس پي شما هم اينطوريه بايد مودم رو از حالت PPPoE روي Bridge بذارين و يه كانكشن براي استفاده شبانه بسازيد .

alfasystem
04-06-2009, 01:57
یه سوال دارم:
من adsl هنوز وصل نشده ولی مودمم رو وصل کردم!
چراغ adsl همش خاموشi می خوساتم بدونم دلیلش چیه؟
مودمم tp-link 8811
وقتي خطتون وصل بشه چراغ بايد روشن بشه.

alfasystem
04-06-2009, 02:06
من گرفتم 32 تومن.

معمولا آي اس پي ها يه يوزرنيم و پسورد براي استفاده شبانه دارند.اگه آي اس پس شما هم اينجوريه بايد تنظيمات مودم رو از PPPoE به Bridge تغيير بدين و يه كانكشن جدا براي شبانه بسازين.
تنظيمات مودم :

surpriser
04-06-2009, 09:19
D- Link 2640T قيمت حدود 70.000 تومن
سلام دوست عزیز.من از شتل پرسیدم و اونا گفتن که به دی لینک و لینک سیس سرویس نمیدن.(نه تنها پشتیبانی نمیکنن بلکه سرویس هم نمیدن!).

Tornado2800
04-06-2009, 10:02

عجب ! تهران خودش قیمتش 33 تومنه شنیدم. !!! :18:

cao-cao
04-06-2009, 11:03
سلام دوست عزیز.من از شتل پرسیدم و اونا گفتن که به دی لینک و لینک سیس سرویس نمیدن.(نه تنها پشتیبانی نمیکنن بلکه سرویس هم نمیدن!).

asus 604 90 t
به همه سازگاره

surpriser
04-06-2009, 14:31
asus 604 90 t
به همه سازگاره
سلام دوست عزیز.ممنون از جوابت. به نظرت SMC 7904WBRA2 چطوره؟ و نظرتون در مورد Level One چطوره؟

ghermezeteh
04-06-2009, 19:16

مارك و مدل مودمتون چيه؟

BroadKam , adsl 2/2 + combo router
حالا چجوری ip شو عوض کنم؟

a6l3i
04-06-2009, 23:59

سلام
قیمت WL-604g چنده؟ من حدود 6 ماه پیش WL-600g رو خریدم 160 تومن . بردش که فوق العادست.
تفاوت اصلی اش با WL-604g اینه که یه پورت USB داره واسه وصل کردن و درنتیجه Share کردن Printer ، USB-External Drive یا هر وسیله دیگه ای که به مودم وصل شده باشه بین تمام سیستم های متصل به مودم. دقیقا مثل یه FTP عمل میکنه.

یاحق . . .

alfasystem
05-06-2009, 17:30
تمام مودم ها با تمام آي اس پي ها سازگارند و اين كلاهبرداري بعضي از اوناست كه ميگن با سرويس ما سازگار نيست و شما رو ميترسونند تا از مودمهائي كه خودشون ميفروشن و براشون سود داره بخريد.
Linksys جزو بهترين مودم هاي بازار متعلق به شركت CISCO معتبرترين و معروفترين مارك تجهيزات شبكه تو دنياست.
اصلا نيازي نست از شاتل سوال كنيد ، فقط كافيه ازشون سرويس بخريد و مودم را هر ماركي كه خواستين از بازار تهيه كنيد و اگه خواستين من تنظيماتش رو يادتون ميدم.مودم را اول بخريد و بگيد مودم دارم .مطمئن باشيد كه دروغ ميگن و من كلاهبرداريهاي ديگه هم ازشون ديدم.
اگه پافشاري كردن و خواستن اذيت كنن ، اين همه آي اس پي بهتر از شاتل هست يكي از اونا رو انتخاب كنيد و تسليم دروغ و كلاهبرداريشون نشين.
در ضمن مودم شركتهاي متفرفه را كه كارشون و سابقه شون معلوم نيست و محصولاتشون را معلوم نيست توي چين چه شركتي ميسازه و مارك ميزنه و حتي سايت معتبري براي پشتيباني ندارن را نخريد.

alfasystem
05-06-2009, 18:01

دوست عزيز مدل مودم رو ننوشتين، مثل BCM 6410 يا BCM 6515 يا يه چيزي شبيه اين.
ولي كلا براي عوض كردن آي پي مودم بايد وارد كنترل پنل مودم بشين و در قسمت LAN توي كادر IP Address آي پي مودم را عوض و تغييرات رو ذخيره كنيد.فقط يادتون باشه اگه تنظيمات مودم روي PPPoE هست بايد آي پي كارت شبكه تون را بصورت صحيح و توي رنج آي پي مودم تعريف كنيد.

alfasystem
05-06-2009, 18:07
چرا بعضي از جوابهاي من درج نميشه و مينويسه بايد به تائيد مديران بخش برسه و بعضي ديگه ميشه ؟ آيا مشكلي هست ؟!!

a6l3i
05-06-2009, 18:11
از خودشون بپرس! یه ایمیل بزن بهشون . . . :46:

alfasystem
05-06-2009, 18:14
دوست عزيز مطئمن باشين اونها دارن بهتون دروغ ميگن و شما از هر مودمي ميتونين استفاده كنيد ولي اونا ميخوان مودمهاي حودشون را به شما بفروشن و شما رو ميترسونن و اين يعني كلاهبرداري.
Linksys متعلق به شركت CISCO يكي از معروفترين و معتبرترين شركتهاي سازنده تجهيزات شبكه تو دنياست.
شما مودم را بخرين و بگيد مودم دارم اگه اذيت كردند ، اينهمه آي اس پي بهتر ار شاتل!!!!

alfasystem
05-06-2009, 18:17
چرا بعضي از جوابهاي من درج نميشه و مينويسه بايد به تائيد مديران بخش برسه و بعضي ديگه ميشه ؟ آيا مشكلي هست ؟!!

alfasystem
05-06-2009, 18:18
دوست عزيز من دو بار به اين سوالتون جواب دادم ولي درج نميشه....!!!

cao-cao
05-06-2009, 18:40
سلام دوست عزیز.ممنون از جوابت. به نظرت SMC 7904WBRA2 چطوره؟ و نظرتون در مورد Level One چطوره؟

سلام به شما
من ایسوس رو خیلی قبول دارم 3 ساله روشنه بد بخت صداش در نیومده
واسه خیلی از دوستامم هم هز این مودم بستم با همه ای اس پس ها سازگاره هم خوش قیمته هم خوب کار میکنه این رو خودم تجربه کردم

neopersia
05-06-2009, 23:20
شاید مربوط به انجمن سخت افزار باشه ولی ظاهراً اینجا قیمتها به روز تره :31:
دوستان الان قیمت یه مودم D-Link, DSL 2520u حدوداً چنده؟

دوست عزيز من دو بار به اين سوالتون جواب دادم ولي درج نميشه....!!!
الان هم جوابهای شما ثبت میشه فقط باید یه کم صبر کنید تا نمایش داده بشه. (حتماً نمایش داده میشه پس پست تکراری نزنید!)
یه کم که تو فروم فعالیت کنید اینم حل میشه!

ghermezeteh
05-06-2009, 23:37

دوست عزيز مدل مودم رو ننوشتين، مثل BCM 6410 يا BCM 6515 يا يه چيزي شبيه اين.
ولي كلا براي عوض كردن آي پي مودم بايد وارد كنترل پنل مودم بشين و در قصمت LAN توي كادر IP Adress Hd آي پي مودم را عوض و تغييرات رو ذخيره كنيد.فقط يادتون باشه اگه تنظيمات مودم روي PPPoE هست بايد آي پي كارت شبكه تون را بصورت صحيح و توي رنج آي پي مودم تعريف كنيد.

مودمم مدلش pj871 هست.

taghi_ramzi
05-06-2009, 23:44
سلام دوست عزیز.ممنون از جوابت.من تاپیک های بالا رو خوندم ولی جوابی نگرفتم.راستش نظر من روی SMC 7904WBRA2يا Level One هست.ولی اگر پیشنهد بهتری دارید ممنون میشم راهنمایی کنید.
با تشکر

دوست عزیز
به هیچ عنوان لول وان مدل3600 نخر.
یکی از بدترین مودمهای adsl هستش که من تا حالا دیدم.
حساب کن، سه نفر آدم خبره هر بلایی سرش آوردیم نتونستیم کانفیگش کنیم
یه سری هم کانفیگ شد و یه ساعت کار کرد ولی بازم همون آش و همون کاسه
آخرش بریج کردیم دادیمش دست مشتری.

تی پی لینک هم مدلهای وایرلس/چهار پورت خوبی داره.

a6l3i
05-06-2009, 23:56
سلام
یه توصیه دارم که قبلا واسه دوستان دیگه گفتم این بار هم روش:
من 6 ماه پیش خودم رو کشتم و تمام سایت ها رو واسه انتخاب بین Linksys, USRobotic, Asus و چندین مدل دیگه که الآن یادم نیست شخم زدم. ولی به این نتیجه رسیدم که:

وقتی تو یه اتوبان 4 بانده پر ترافیک باشی ، پورشه هیچ مزیتی به پیکان نداره ، در هر حال باهم به مقصد میرسن!! ( و مزیت ها فقط سر امکانات پورشه واسه تحمل ترافیکه مثل کولر و ضبط و .... )

تو ایران عزیز ماهم که سرعت سرچ معمولی 0.5 مگ هم نیست( تا چه برسه به دانلود) کی میتونه از سرعت 54 MB/Sec مودم استفاده کنه ؟؟ که بخوایم نگران کیفیت و سرعت باشیم؟

فقط امکانات باهم متفاوت هستن. مثل وایرلس بودن ، تعداد خروجی LAN ، داشتن پورت USB واسه Share کردن پرینتر و ... . اونهم بسته به نیازتونه.

هرچند خودم کار شبکه و ست کردن IP زیاد انجام دادم ولی اصلا حوصله کلکل کردن با ISP ها رو ندارم واسه همین خیالم رو راحت کردم و یه ASUS-wl600g خریدم . همیشه هم روشنه. مگر اینکه بخوایم بریم سفر یا مدت طولانی نباشیم. مطمئن هم هستم که هیچ وقت هیچ ISP ای بهش گیر نمیده. ( الآن 4 ساله شاتل دارم- 6 ماه هم این مودم رو - تو تهران) . کل خونه رو هم پوشش داده و آخ نگفته ( تازه وقتی یه کوچه بالاتر از خونه میرم دفتر یکی از دوستان به راحتی کانکت میشه. اگر هم برد بیشتر لازمه یه آنتن 30 تومنی میندازی کنارش بردش میشه درحد تیم ملی ).

این موضوع هم که میگن فلان مودم به شبکه ما نمی خوره مطلق نیست و فقط تو بعضی شرایط پیش میآد. اونها هم واسه اینکه زنگ خورشون کم شه و ملت کچلشون نکنن ، اینجوری میگن . وگرنه اگه به خودت مطمئنی و ناراحت نمیشی که فردا بخاطر داشتن مودمی غیر از Asus جوابت رو ندادن و میدونی از پسش برمیآی بسم الله. ( ما که عطا رو به لقا بخشیدیم ، تاحالاشم که خیرشو بردیم )

یا حق . . .

NΣVΣRHOOD
06-06-2009, 10:06
با عرض سلام
من یه مودم ADSL tp-link دارم که هر وقت روشنه و میخوام وارد ویندوز بشم فقط عکس بکگراند میاد و آیکونها و دیگر قسمتهای ویندوز 4 دقیقه طول میکشه که بالا بیاد.ولی وقتی مودمو خاموش میکنم دیگه این مشکل رو ندارم
به نظر شما ایراد کار از کجاست؟در ضمن ویندوز هم عوض کردم و یک آنتی ویروس آپدیت شده هم روی سیستمم دارم
با تشکر

taghi_ramzi
06-06-2009, 10:56
مدل مودم؟
با چه واسطه ای به سیستم وصله؟(کارت شبکه یا یو اس بی؟)
تو سیستم دیگه امتحان کردید؟

ghermezeteh
06-06-2009, 11:13
من نرمافزار مودمم رو از روی سی دی نصب کردم حالا چطوری وارد منوی مودمم تو ویندوز بشم و تنظیمش کنم.من از طریق لن نصب کردم.

rasoul2005
06-06-2009, 12:03
من نرمافزار مودمم رو از روی سی دی نصب کردم حالا چطوری وارد منوی مودمم تو ویندوز بشم و تنظیمش کنم.من از طریق لن نصب کردم.

اتصال از طریق شبکه احتیاجی به نصب داریور نیست شما اون برنامه ای که نصب کردید مال پورت usb هستش حالا مسئله ای ندارد
شما مراحل زیر را دنبال کنید
Control Panel
Network Connections
Local Area Connection
کلیک راست properties منوی general گزینه internet protocol
تنظیمات رو مانند عکس زیر دقیق انجام بده و ok کنید
الان تنظیمات مودم انجام شد شما با وارد کردن 192.168.1.1در منوی address barمرورگر خود وارد کنسول مودم میشوید

والاسلام

cao-cao
06-06-2009, 12:50
اقا جان این دست اون دست نداره ایسوس بخر خودتو خلاص کن
هم همه ای اس پس ها پشتیبانی میکنن هم کارشو پس داده

ghermezeteh
07-06-2009, 16:55
میشه کاری کرد که ip من هر دفعه که کانکت میشم عوض بشه؟مثل حالت dial up.

a6l3i
07-06-2009, 17:55
اقا جان این دست اون دست نداره ایسوس بخر خودتو خلاص کن
هم همه ای اس پس ها پشتیبانی میکنن هم کارشو پس داده
ختم کلام :10:

اولا شما تونستی کانکت شی یا نه؟
دوما ؛ تو سرویس های معمولی ISP ها معمولا IP هر دفعه تغییر میکنه ، مگر اینکه با سرویس IP ولید (Valid ) وصل شی ( که گرونه و واسه سازمان ها و شرکت های خاص بکار میره ). این IP که تو سیستم میزنی فقط واسه کانکت شدن به سرور ISP هستش و IP واقعی شما که به Net وصل میشی یه چیز دیگست.

cao-cao
07-06-2009, 20:49

سلام به همه
عزیز جان شما وقتی ای دی اس ال میگیری ایپیت استاتیکه و هر دفه با کانکت شدن عوض میشه
ولی اگه بخوای دینامیک استفاده کنی باید هزینه بیشتری بکنی و برای شرکتها و جاهایی که از راه دور میخوان کنترل داشته باشن

NΣVΣRHOOD
07-06-2009, 22:54
مدل مودم؟
با چه واسطه ای به سیستم وصله؟(کارت شبکه یا یو اس بی؟)
تو سیستم دیگه امتحان کردید؟

با سلام مجدد
مدل مودم TD-8616
و از طریق کارت شبکه به سیستم وصل کردم
توی سیستم دوستمم امتحان کردم همین مشکل رو داشت.
بی صبرانه منتظر جوابم چون بد جوری اعصابمو به هم ریخته :45:
با تشکر:10:

vioman
12-06-2009, 02:20
دوستان سلام

استفاده از روتر به اصطلاح ممنوعه ی لینکسیس!!! بر روی خطوط شاتل من رو با یک مشکل مواجه کرده!

پدید اومدن مشکل نویز روی خطوط ، به محض اتصال روتر (Wag54g2) یک امر قابل پیشبینیه:20:
اما مشکل من اینجاست که با هیچ اسپلیتر و میکرو فیلتری نمیوتم این نویز رو بر طرف کنم(4 نوع اسلپیتر رو امتحان کردم!)
حتی بر اساس یک نقشه قطعات لازم رو تهیه کردم و یک مدل دست ساز رو ساختم اما باز هم مشکلم رو حل نکرد!:41:

راهکار خاص یا اسپلیتری رو پیشنهاد میکنید؟

:11:

mehdi_vsgh
20-06-2009, 08:03
دوستان سلام

استفاده از روتر به اصطلاح ممنوعه ی لینکسیس!!! بر روی خطوط شاتل من رو با یک مشکل مواجه کرده!

پدید اومدن مشکل نویز روی خطوط ، به محض اتصال روتر (Wag54g2) یک امر قابل پیشبینیه:20:
اما مشکل من اینجاست که با هیچ اسپلیتر و میکرو فیلتری نمیوتم این نویز رو بر طرف کنم(4 نوع اسلپیتر رو امتحان کردم!)
حتی بر اساس یک نقشه قطعات لازم رو تهیه کردم و یک مدل دست ساز رو ساختم اما باز هم مشکلم رو حل نکرد!:41:

راهکار خاص یا اسپلیتری رو پیشنهاد میکنید؟

:11:
ببینم تلفن خونتون از نوع بی سیمیه؟؟
اگه اینطوریه اونو از برق در بیار (تلفن رو) بعد ببین هنوز نویز داری یا نه؟

ali_ranger22
20-06-2009, 09:35
دوستان رانژه کردن خط یعنی چی ؟

rasoul2005
20-06-2009, 11:12

مدت زمانی که طول میکشد مخابرات منطقتون بر روی خط شما پورت اینترنت پر سرعت راه اندازی کند این یعنی رانزه شدن

J U N I P E R
20-06-2009, 14:51
شايد اينجوري بگيم بهتر باشه:
وقتي خط تلفن شما در مركز مخابراتي و از طريق مخابرات به پورت سرويس دهنده‌ي اينترنت پرسرعت شما(باز در همون مركز مخابراتي) وصل ميشه ميگن خط شما رانژه شده.

ehsan_old
20-06-2009, 17:13
سلام دوستان

من يه مودم ميخوام كه هم بتونه اينترنت رو به صورت بيسيم داشته باشم هم با سيم.

در كل 3 تا كاربر (3 كامپوتر) هست كه منزل هر يك يا مجاور هم هستند يا طبقه بالا يا پايين.

من رو راهنمايي كنيد كه اگر من از خط تلفن منزلمان اينترنت ADSL رو بگيرم، چه جوري ميتونم با همسايه ديگه به اشتراك بگذارم؟

اين رو هم بگم كه مودم هميشه روشنه ولي دستگاه كامپيوترم رو نميتونم هميشه روشن بذارم ولي ميخوام همسايگان وقتي هم كه كامپيوتر من خاموشه، بتونن از اينترنت استفاده كنند.

خودم يه مودم تو اينترنت پيدا كردم به اسم Planet ADN-4000
اين هم اطلاعات آن:

برد اين مودم ها معمولاً چقدره؟

لطفاً توضيحات كاملي رو بديد چون تو اين زمينه مبتدي هستم.

با تشكر

payam
20-06-2009, 22:39
سلام . احتمالا شما باید یک دستگاه واسه اتصال چند کاربر از خود شرکت تهیه کنید ؛ و حق اشتراک 3 کاربره بپردازید . تماس بگیرید شرکتی که میخواید ازش سرویس بگیرید بیشتر راهنماییتون میکنند .

ehsan_old
21-06-2009, 08:47
من ميخوام از شاتل سرويس بگيرم و ART5 يا ART4 رو بگيرم.

چرا حق اشتراك 3 كاربره؟؟

فرض كنيد 2 كامپيوتر ديگه با كامپيوتر من LAN باشه.

UNnamed_Boy
21-06-2009, 09:40
سلام !
دوستان چندتا سوال دارم خدمتتون !
1. یه مودم با مشخصات : D-Link DSL-2640B 24Mbps Downstream, 3.5Mbps Upstream ADSL2/2+ Modem with Wireless Router میخام بخرم !
به نظر شما این مدم واسه سرعت 256 یا 512 مشکل خاصی نداره ! ؟ !
2. تو خونه سه تا تلفن هست ( روی خط اصلی ) که یکیش بیسیمه ! این مشکل خاصی ایجاد نمیکنه ! ؟ !
3. چندتا اسپليتر نیاز دارم ! ؟ ! چه برند و مدلی که با مودم سازگار باشه ! ؟ !

payam
21-06-2009, 11:30
چرا حق اشتراك 3 كاربره؟؟

به ازاء هر سیستمی که از اینترنت استفاده کنه باید حق اشتراک پرداخت کنند ؛ برای اینکه IP جداگونه بهشون تعلق میگیره . مثل کافی نت ها که چند سیستم از یک سرویس استفاده میکنند .

d@nial
21-06-2009, 20:21
سلام دوستان

من يه مودم ميخوام كه هم بتونه اينترنت رو به صورت بيسيم داشته باشم هم با سيم.

در كل 3 تا كاربر (3 كامپوتر) هست كه منزل هر يك يا مجاور هم هستند يا طبقه بالا يا پايين.

من رو راهنمايي كنيد كه اگر من از خط تلفن منزلمان اينترنت ADSL رو بگيرم، چه جوري ميتونم با همسايه ديگه به اشتراك بگذارم؟

اين رو هم بگم كه مودم هميشه روشنه ولي دستگاه كامپيوترم رو نميتونم هميشه روشن بذارم ولي ميخوام همسايگان وقتي هم كه كامپيوتر من خاموشه، بتونن از اينترنت استفاده كنند.

خودم يه مودم تو اينترنت پيدا كردم به اسم Planet ADN-4000
اين هم اطلاعات آن:

برد اين مودم ها معمولاً چقدره؟

لطفاً توضيحات كاملي رو بديد چون تو اين زمينه مبتدي هستم.

با تشكر
مودم Linksys Wag54g2 رو بگیر، 4 تا پورت لن داره بعلاوه وایرلس
اگه همسایه ها دسترسی کابل دارن با لن به مودم وصل میشن، اگه نه باید آداپتور وایرلس بگیرن و با وایرلس وصل بشن

من الان با 3 تا سیستم مختلف با یه اشتراک وصل میشم

armin_software
22-06-2009, 14:22
سلام
من با یک نفر دیگه می خواهیم adsl شیر کنیم!
من یک مودم می خوام که در صورتی که کامپیوتر من خاموش باشه هم بتونه از اینترنت استفاده کنه!
من با سیم lan شیر می کنم!
قیمت و نوع مودم؟!

qeshmkids
22-06-2009, 14:37
سلام به همه ی فروم بازهای گل
مودم ADSL من TP-Link 8910 هستش . .... چراغ بالای نوشته ی ADSL همش چشمک میزنه . این ایرادی که نداره ؟ (شنیده بودم باید چراغ ثابت باشه )

blacktiger
22-06-2009, 15:21
با سلام به اساتید
من امروز از مخابرات ای دی اس ال روی فیبر نوری گرفتم ولی مشکل اینجاست که مودم فقط 10 ثانیه کانکت میمونه و بعد ال ای دی مربوط به دی اس ال خاموش میشه و مودم دوباره کانکت میشه و باز هم ده ثانیه
اگر وقت دارید یه راهنمایی کوچیک کار ما رو را میندازه با تشکر

BLACK-BLACK
22-06-2009, 18:36
با عرض سلام و خسته نباشید

بنده چند ماه قبل که اینترنت گرفتم مودم رو هم از شرکت ارائه کننده گرفتم حالا الان قطعی اینترنت زیاد شده و سرعتشم کمی پایین اومده

حالا میخواستم بدونم بهترین مودم ADSL2+ که تکنولوژی PPPoE رو پشتیبانی کنه چیه؟

سلام به همه ی فروم بازهای گل
مودم ADSL من TP-Link 8910 هستش . .... چراغ بالای نوشته ی ADSL همش چشمک میزنه . این ایرادی که نداره ؟ (شنیده بودم باید چراغ ثابت باشه )

نه ایرادی نداره اگه چشمک بزنه یعنی سالمه مودم منم همینطوره.

سلام
من با یک نفر دیگه می خواهیم adsl شیر کنیم!
من یک مودم می خوام که در صورتی که کامپیوتر من خاموش باشه هم بتونه از اینترنت استفاده کنه!
من با سیم lan شیر می کنم!
قیمت و نوع مودم؟!

فکر نمیکنم همچین مودمی باشه مگه از این مودمها بگیری که هم از طریق lan و هم از درگاه usb به سیستم وصل میشه اونوقت شاید بشه احتمالان هم به طور همزمان نمیتونید با هم استفاده کنید
امکانشم هم هست با این مودم هاب ها هم بشه این کارو کرد.

ali_disslove
23-06-2009, 00:07
آیا تمامه مودمای وایرلس این قابلیت رو دارند که بدون روشن کردنه کامپیوتر اینترنت رو به اشتراک بزارند

خوده سرویس دهنده الفکس پیشنهاد کرد.خوبه ؟

فرق مودم وایرلس با روتر چیه؟

Sajad2006
23-06-2009, 19:00
سلام.
قیمت ASUS Combo AM 602 چنده؟

UNnamed_Boy
23-06-2009, 19:03
سلام !
دوستان چندتا سوال دارم خدمتتون !
1. یه مودم با مشخصات : D-Link DSL-2640B 24Mbps Downstream, 3.5Mbps Upstream ADSL2/2+ Modem with Wireless Router میخام بخرم !
به نظر شما این مدم واسه سرعت 256 یا 512 مشکل خاصی نداره ! ؟ !
2. تو خونه سه تا تلفن هست ( روی خط اصلی ) که یکیش بیسیمه ! این مشکل خاصی ایجاد نمیکنه ! ؟ !
3. چندتا اسپليتر نیاز دارم ! ؟ ! چه برند و مدلی که با مودم سازگار باشه ! ؟ !

کسی جوابه منو نمیده ! ؟ !

hassan_magic2000
23-06-2009, 19:20
دوستان یه سوال ساده داشتم و اون اینکه من هر بار که میخوام برم تو نت مودمم رو روشن میکنم
برای همین توی روز شاید 3-4 بار روشن خاموش بشه
تاثیری روش نداره ؟
عمرشو پایین نمیاره ؟
مودم :tp-link

BLACK-BLACK
23-06-2009, 19:38
آیا تمامه مودمای وایرلس این قابلیت رو دارند که بدون روشن کردنه کامپیوتر اینترنت رو به اشتراک بزارند

خوده سرویس دهنده الفکس پیشنهاد کرد.خوبه ؟

فرق مودم وایرلس با روتر چیه؟

امتحان نکردم که بدون کامپیوتر هم میشه یانه.

حتما خوب بوده ولی مدلشو هم بنویس

روتر با مودم هیچ فرقی نمیکنه(در اصل یه فرقهایی دارن ولی کارشون یکیه.)

UNnamed_Boy
23-06-2009, 22:08
امتحان نکردم که بدون کامپیوتر هم میشه یانه.

حتما خوب بوده ولی مدلشو هم بنویس

روتر با مودم هیچ فرقی نمیکنه(در اصل یه فرقهایی دارن ولی کارشون یکیه.)

دوست من مودم عبارت است از دستگاهی جهت کد و دیکد کردن اطلاعات ! روتر هم یعنی مسیریاب و کارشون از زمین تا اسمون با هم فرق داره !
البته مودو هایی هم هستند که به روتر مجهزاند ! اما بیشتر میتوان روتر را در شبکه های متوسط و بزرگ یا هاب سویچ ها دید !
البته مساله خیلی پیچیده و تخصصی و خارج از بحث این تایپیک !

rasoul2005
23-06-2009, 22:28
سلام.
قیمت ASUS Combo AM 602 چنده؟

سلام
من 55 گرفتم ولی دوستان تهرانی همین فروم میگند تو پاساز ایران(اگه اشتباه نکنم ) میشد 45 گیر اورد

keyvan_jj
24-06-2009, 19:57
من از پاساژ رضا 40 گرفتم ASUS Combo AM 602

Saxybiil
25-06-2009, 21:22
سلام
من مودم Symphony رو از شرکت پارس آنلاین گرفتم ولی فعلاً ADSL داتک دارم.
مشکل من اینه که روز اولی که ای دی اس الم وصل شد خودم خونه نبودم و نفهمیدم چطوری راه اندازی شد و الان که ویندوزم رو عوض کردم بلد نیستم چطور دوباره وصلش کنم.
ممنون میشم اگه کسی از دوستان راهنمایی کنه که با استفاده از LAN چطوری دوباره راهش بندازم.
درایورش هم از اینترنت گرفتم.
باتشکر

venoosasemani
26-06-2009, 00:53
سلام من یه مودمd- linkمدلdsl-200گرفتم راستش نمیدونم خوبه یا نه ؟؟...,

master6600
26-06-2009, 15:57
من از محصولات Linksys ميخوام بگيرم
اساتيد چي پيشنهاد ميدن
ADSL2/2+ Modem with Wireless Router
كه بدون روشن كردن pc با موبايل يا لپ تاپ وصل شم
مارك ديگه در حد Linksys اگه سراغ دارين لطفا بگين

mehdi_vsgh
26-06-2009, 19:38
سلام من یه مودمd- linkمدلdsl-200گرفتم راستش نمیدونم خوبه یا نه ؟؟...,
نه اصلا مودم جالبی نیست

mehdi_vsgh
26-06-2009, 19:39
سلام
من مودم Symphony رو از شرکت پارس آنلاین گرفتم ولی فعلاً ADSL داتک دارم.
مشکل من اینه که روز اولی که ای دی اس الم وصل شد خودم خونه نبودم و نفهمیدم چطوری راه اندازی شد و الان که ویندوزم رو عوض کردم بلد نیستم چطور دوباره وصلش کنم.
ممنون میشم اگه کسی از دوستان راهنمایی کنه که با استفاده از LAN چطوری دوباره راهش بندازم.
درایورش هم از اینترنت گرفتم.
باتشکر
اگه از لن استفاده میکنی اصلا نیازی به درایور نیست...
کابل رو وصل کن و حالشو ببر
البته ممکنه نیاز به ست کردن ip باشه
ککه میتونی اونم از پشتیبانی شرکتی که ازش سرویس گرفتی سوال کنی

vioman
27-06-2009, 02:01
اساتيد چي پيشنهاد ميدن

دوست عزیز
هر روتری که اتصال شما رو در حالت PPPOE بر قرار کنه میتونه براتون مناسب باشه.

چرا دنبال مارک های دیگه در حد لینکسیز هستید؟
مگه لینکسیز مشکلی داره؟

farhad_s5
27-06-2009, 02:21
اساتيد چي پيشنهاد ميدن

سلام

بهترين مارك هاي مودم رو به ترتيب مي نويسم(البته به نظر خودم)

1-USRobotics كه اصلا نيازي ديگه به تعريف نداره

2-Linksys كه آمريكايي هست مثه USRobotics

3-ASUS كه طرفداراي زيادي داره

ولي من در كل نظرم روي USRobotics هست با گارانتي انفورماتيك گستر :11:

master6600
27-06-2009, 06:29
دوست عزیز
هر روتری که اتصال شما رو در حالت PPPOE بر قرار کنه میتونه براتون مناسب باشه.

چرا دنبال مارک های دیگه در حد لینکسیز هستید؟
مگه لینکسیز مشکلی داره؟

دوست عزيز قيمت يه خورده بالاست:31:

سلام

بهترين مارك هاي مودم رو به ترتيب مي نويسم(البته به نظر خودم)

1-USRobotics كه اصلا نيازي ديگه به تعريف نداره

2-Linksys كه آمريكايي هست مثه USRobotics

3-ASUS كه طرفداراي زيادي داره

ولي من در كل نظرم روي USRobotics هست با گارانتي انفورماتيك گستر :11:

با تشكر، از قيافه Linksys خوشم مياد ولي مطمئن نيستم كه برد Wireless كافيه يا نه آخه آنتن كه ندارن(آنتن داخلي)

@R3Z
27-06-2009, 10:19
سلام بچه ها
من یک ساله که دیگه ای دی اس ال نگرفتم و مودمم هم پارسال از آسیاتک گرفتم حدود 32 تومن.
خواستم ببینم به نظر شما بهترین آی اس پی الان چیه و اینکه این مودم میتونه ساپورت کنه یا نه
خیلی خیلی ممنون

payam
27-06-2009, 10:29
سلام بچه ها
من یک ساله که دیگه ای دی اس ال نگرفتم و مودمم هم پارسال از آسیاتک گرفتم حدود 32 تومن.
خواستم ببینم به نظر شما بهترین آی اس پی الان چیه و اینکه این مودم میتونه ساپورت کنه یا نه
خیلی خیلی ممنون
سلام رضا
الان به نظر من شاتل سرویس دهیش عالیه . از کسانی که شاتل دارن بپرسی اکثرا راضی هستند . دانلود شبانه هم که رایگان داره از مزیت های اصلیشه . سرعت واقعا خوبه ؛ قطعی هم کم ازش دیدم .
در مورد مودمت هم باید مارکش رو به خود پشتیبان فنی شرکتی که میخوای ازش سرویس بگیری بدی ؛ ببینی ساپورت میکنه یا نه . اگه بکنه که حله . مثلا من قبلا مودم Symphony داشتم از پارس آنلاین ؛ وقتی شاتل گرفتم از همون استفاده کردم .

@R3Z
27-06-2009, 10:53
سلام رضا
الان به نظر من شاتل سرویس دهیش عالیه . از کسانی که شاتل دارن بپرسی اکثرا راضی هستند . دانلود شبانه هم که رایگان داره از مزیت های اصلیشه . سرعت واقعا خوبه ؛ قطعی هم کم ازش دیدم .
در مورد مودمت هم باید مارکش رو به خود پشتیبان فنی شرکتی که میخوای ازش سرویس بگیری بدی ؛ ببینی ساپورت میکنه یا نه . اگه بکنه که حله . مثلا من قبلا مودم Symphony داشتم از پارس آنلاین ؛ وقتی شاتل گرفتم از همون استفاده کردم .
مرسی پیام جان
آخه پارسال که من ای دی اس ال گرفته بودم زیاد بحث adsl 2+ نبود ولی الان میبینم اکثر جاها این سرویسو میدن...خواستم ببینم adsl 2+ کلا مودمش فرق داره یا نه؟
دوم اینکه چقدر طول میکشه که شاتل خط رو رانژه کنه و سرویس راه بیفته؟؟
بازم ممنون

payam
27-06-2009, 11:34
مرسی پیام جان
آخه پارسال که من ای دی اس ال گرفته بودم زیاد بحث adsl 2+ نبود ولی الان میبینم اکثر جاها این سرویسو میدن...خواستم ببینم adsl 2+ کلا مودمش فرق داره یا نه؟
دوم اینکه چقدر طول میکشه که شاتل خط رو رانژه کنه و سرویس راه بیفته؟؟
بازم ممنون

من خودم سرویس 64 داشتم ؛ الان eco 512 adsl2 با همون مودم . فکر نکنم فرقی داشته باشه ؛ اما شاید مودم مخصوص Adsl2 هم موجود باشه .

رانژه کردنش هم فکر کنم دست کم واسه من 2 هفته طول کشید !

ice.plus
27-06-2009, 14:06
سلام دوستان من میخوام یه ای دی اس ال روتر وایرلس بخرم چون این که دارم 3-4 بار افتاد زمین تیکه پاره شد فقط میخواستم یه طوری باشه که مثلا یک اکانتVPN میخرم بتونم به خود مودم add کنم که تمام کاربرا بتونن از اون استفاده کنن و اینکه linksys N با G چه فرقی داره Dual band چیه و storage link ]چیه و در آخر من شیراز هستم اگر جایی سراغ دارید که بتونم اصلشو تهیه کنم که ترجیحا چینی نباشه عالی میشه
با تشکر

vioman
27-06-2009, 14:13
دوست عزيز قيمت يه خورده بالاست:31:

دوست عزیز
قمیت مدل 54g2 لینکسیز هم تقریبا با هم رده هاش در براند های دیگه برابره(حدود 90 تومان)

با تشكر، از قيافه Linksys خوشم مياد ولي مطمئن نيستم كه برد Wireless كافيه يا نه آخه آنتن كه ندارن(آنتن داخلي)

من هم به این موضوع برد ، شک داشتم
اما الان واقعا راضی هستم ، حدودا 200 متر با احتساب 2 دیوار حسابی ! برد مناسبیه ، اون هم برای وایرلس G.
سیسکو هر چیزی رو تحت لیسانس خودش قرار نمیده :46:

ice.plus
27-06-2009, 14:29
دوستان یادم رفت یه چیزی بپرسم برای usrobotics و linksys چه گارانتی هایی خوبه؟؟

{sahand}
27-06-2009, 17:26
اساتید گرانقدر یه مساله ی خیلی عجیب برای من بوجود اومده!
من یه USRobotics 9115 داشتم، حدود یه سال بود که داشتم باهاش کار می کردم و مشکلی هم نداشتم (در ضمن سرویس 64 از داتک دارم) ، اما چهار شنبه در حالی که داشتم باهاش کار می کردم یهو چراغ اینترنت خاموش شد و ارتباط قطع شد و دیگه به هیچ صراطی مستقیم نبود! هر چی داتکی های محترم تلاش کردن، هر چی من تلاش کردم، چه رو bridging چه pppoe اصلا انگار نه انگار!
گفتم حتما مودم مشکل داره، رفتم یه linksys وای-فای دار گرفتم، آوردم وصل کردم بازم همون آش بود و همون کاسه... دست آخر قرار شد یکی از داتک بیاد و مشکلو بررسی کنه، اما!... چند لحظه پیش برای آخرین بار امتحان کردم و وصل شد!!!! جل الخالق!
نکته دوم اینجاست که الان که می رم تو کنسول مودم، همه چی تغییر کرده! شکل صفحه مثل مودمای سیمفونی شده و مدل مودمو می زنه Symphony SY602!!!! تا قبل از اینکه وصل بشه درست بود!!!
نیرو های ماوراء الطبیعه درکارند؟؟
ویرایش: ریست فکتوری کردم و درست شد، اینم عکس از هر دو حالت:

(عمدا عکسارو تو تگ [img] نذاشتم!)

panther99
27-06-2009, 21:46
آقا هركي طريقه نصب مودم ASUS AM 602 رو داره اينجا برام بذاره ( به فارسي البته ). يك دنيا ممنون ميشم . دارم اين مودم رو ميخرم ميخوام تو نصبش مشكلي نداشته باشم . دمتون گرم .

ice.plus
27-06-2009, 22:29
سلام بچه ها من یک مودم linksys خریدم مدل WAG54G2-SG حالا جایی که وصلش کردم هنوز ADSL وصل نشده ولی چراغ های DSL و INTERNET هردو خاموش هستن میخواستم ببینم آیا اینا باید خاموش باشن یا باید چشمک زن باشن؟ چون که من به این فروشنده هم مشکوک هستم اگر باید چشمک زن باشه و نباید کامل خاموش باشه بگید تا برم مودم رو بکوبم تو سرش
لطفا سریع بگیییییییییییید!

{sahand}
28-06-2009, 06:58
سلام بچه ها من یک مودم linksys خریدم مدل WAG54G2-SG حالا جایی که وصلش کردم هنوز ADSL وصل نشده ولی چراغ های DSL و INTERNET هردو خاموش هستن میخواستم ببینم آیا اینا باید خاموش باشن یا باید چشمک زن باشن؟ چون که من به این فروشنده هم مشکوک هستم اگر باید چشمک زن باشه و نباید کامل خاموش باشه بگید تا برم مودم رو بکوبم تو سرش
چه جالب دوست عزیز من هم دقیقا دیشب این مشکل رو پیدا کردم! از همین مدل هم استفاده می کنم! ولی امروز صبح درست شده. (اینترنت ما هم داستانی شده ها!)
منم شک کردم که چرا چشمک زن نیست، ولی فکر کنم لزومی نداره حتما چشمک بزنه، حتی با وجود اینکه بیشتر وقتا وقتی مودم به تلفن وصل نیست هم اون چراغ چشمک می زنه.

{sahand}
28-06-2009, 07:07
چه جالب دوست عزیز من هم دقیقا دیشب این مشکل رو پیدا کردم! از همین مدل هم استفاده می کنم! ولی امروز صبح درست شده. (اینترنت ما هم داستانی شده ها!)
منم شک کردم که چرا چشمک زن نیست، ولی فکر کنم لزومی نداره حتما چشمک بزنه، حتی با وجود اینکه بیشتر وقتا وقتی مودم به تلفن وصل نیست هم اون چراغ چشمک می زنه.
متاسفانه الان دوباره اون اتفاق افتاد، دارم به این نتیجه می رسم که مودم مشکل داره.
یه مقدار که کار می کنه و گرم می شه ارتباط قطع می شه، بعد خاموشش که می کنم و خنک می شه، دوباره یه مقدار کار می کنه و باز همون آش و همون کاسه.

d@nial
28-06-2009, 16:30
اگه راه نیفتاده باید خاموش باشه

Sajad2006
28-06-2009, 18:19
سلام.
میخوام از داتک ADSL بگیرم خودشون میخوان مودم DLINK بدن.
خودم Asus AM 602 بگیرم بهتر نیست؟
اگه بهتره قیمتش چنده و گارانتیش چیه؟

MarziehA
28-06-2009, 19:14
دوستان عزیز
من مودم asus 602 دارم و مدت 3، 4 ماهی میشه که ازش استفاده می کنم.
با دوتا کامپیوتر همزمان ازش استفاده می کنم.
تا این سری که اکانت ADSL رو شارژ کردم هیچ مشکلی نداشتم و مودم برای هر دو کامپیوتر کار می کرد.
اما این سری کامپیوتری که با LAN وصل هست مشکل پیدا کرده.
یعنی اول کامپیوتری که با USB کار می کنه وصل نمی شد (تازه ویندوز نصب کرده بودم و هنوز درست مودم رو نصب نکرده بودم) وقتی به شرکت سرویس دهنده زنگ زدم منو راهنمایی اشتباه کرد و مودم کار نمی کرد و در آخر سر هم گفت NAT مودم مشکل داره.
البته من طبق اون طریقۀ نصبی که از سایت شرکت شاتل دانلود کرده بودم عمل کردم و مشکل حل شد و فهمیدم که طرف منو اشتباهی راهنمایی کرده بود.
بعد از اینکه مشکل حل شد، هر دو تا کامپیوتر، بدون مشکل از مودم استفاده می کردند تا اینکه دو روز گذشت و در کامپیوتری که با LAN وصل هست صفحۀ اینترنت اکسپلورر بالا نمیاد.
دستور پینگ رو هم از آدرس 192.168.1.1 و 4.2.2.4 و یاهو انجام دادم و همۀ بسته ها Reply میشه.
اما صفحه اینترنت بالا نمیاد!!!!
به شرکت داتک که زنگ زدم بعد از کلی راهنمایی گفت مشکل از پورت مودم هست!!!
و گفت اگر درایور مودم رو آپدیت کنی درست میشه.
از دوستان می خوام که لطفا منو کمک کنن.
آیا با آپدیت شدن درایور درست میشه؟ اگر آره این درایور آپدیت رو از کجا می تونم گیر بیارم؟
اگر نه، لطفا بگید چی کار باید بکنم ..... لطفا

MarziehA
28-06-2009, 19:16
سلام.
asus بگیر چون خودشون هم میگن asus از Dlink بهتره.
من قبل از عید خریدم 43 تومن.

panther99
28-06-2009, 20:50
آقا اين ايسوس رو ميشه به 2 طريق نصب كرد ؟؟؟؟ با LAN و USB ؟؟؟؟
با كدوم راحت تر و بي دردسر تره ؟؟؟؟؟؟ آيا تو سرعت هم تاثيري داره ؟؟؟؟؟؟

J U N I P E R
28-06-2009, 20:57
سلام.

آره ايسوس بهتره، احيانا اگه بعدا بخواي سرويس دهندت رو هم تغيير بدي هيچ شركتي به ايسوس گير نميده ولي دي لينك رو بعضيا قبول نميكنن.
قيمتش تو پاساژ ياران و پايتخت از 45 تومن هم پيدا ميشه.
با گارانتي دالاي.
دفتر گارانتي هم همونجا پايتخته.

آقا اين ايسوس رو ميشه به 2 طريق نصب كرد ؟؟؟؟ با LAN و USB ؟؟؟؟
با كدوم راحت تر و بي دردسر تره ؟؟؟؟؟؟ آيا تو سرعت هم تاثيري داره ؟؟؟؟؟؟
هم usb ميخوره هم LAN.
من با USB استفاده ميكنم مشكلي هم نداره. توي ايران با توجه به سرعت اينترنت بعيد ميدونم تفاوتي توي lan و usb باشه.

MarziehA
28-06-2009, 21:35
دوستان عزیز
تا این سری که اکانت ADSL رو شارژ کردم هیچ مشکلی نداشتم و مودم برای هر دو کامپیوتر کار می کرد.
یعنی اول کامپیوتری که با USB کار می کنه وصل نمی شد (تازه ویندوز نصب کرده بودم و هنوز درست مودم رو نصب نکرده بودم) وقتی به شرکت سرویس دهنده زنگ زدم منو راهنمایی اشتباه کرد و مودم کار نمی کرد و در آخر سر هم گفت NAT مودم مشکل داره.
البته من طبق اون طریقۀ نصبی که از سایت شرکت شاتل دانلود کرده بودم عمل کردم و مشکل حل شد و فهمیدم که طرف منو اشتباهی راهنمایی کرده بود.
بعد از اینکه مشکل حل شد، هر دو تا کامپیوتر، بدون مشکل از مودم استفاده می کردند تا اینکه دو روز گذشت و در کامپیوتری که با LAN وصل هست صفحۀ اینترنت اکسپلورر بالا نمیاد.
دستور پینگ رو هم از آدرس 192.168.1.1 و 4.2.2.4 و یاهو انجام دادم و همۀ بسته ها Reply میشه.
آیا با آپدیت شدن درایور درست میشه؟ اگر آره این درایور آپدیت رو از کجا می تونم گیر بیارم؟
اگر نه، لطفا بگید چی کار باید بکنم ..... لطفا ................؟؟؟؟

behnam_tr
28-06-2009, 22:15
میشه بگید این آیتم ها تو مودم چی هستند البته منظورم اینه که کار این آیتم ها چیه ؟؟ (( عکس ))

نوع مودم من :: SMC7901BRA3

vioman
29-06-2009, 00:34

دوست عزیز
وقتی خط شما از مخابرات رانژه بشه چراغ ADSL روشن میشه.
چراغ اینترنت وقتی روشن میشه که اتصال شما روی حالت PPPOE برقرار بشه.

چشمک زدن هر چراغ در دیوایس های شبکه ای به نشانه ی فعالیت اون پورت هستش.:20:

موفق باشید:11:

Marde paeez
29-06-2009, 11:25
سلام دوستان. من چند وقت پیش از شاتل adsl گرفتم و همراهش یه مودم آشغالی انداختن بهم. الان رفتم یه وایرلس asus wl-am604g خریدم. و همینطوری خودم اومدم نصبش کنم. الان به مشکل خوردم. کامپیوتر مودم رو میشناسه اما مودم به adsl وصل نمیشه. اما وقتی با مودم قدیمیم به اینترنت وصل میشم، adsl هم وصله. کجا احتمال میدین اشتیاه کرده باشم؟
.
.
.
یه سؤال دیگه هم داشتم. با این مودم می تونم یه شبکه وایرلس خانگی درست کنم؟ آخه روش نوشته : wireless ADSL 2/2+Home Gateway

جمشید10
29-06-2009, 12:13
با سلام من هر چی در آدرس بار مینویسم 192.168.1.1صفحه باز نمیشود بنظر شما چکار کنم؟

Marde paeez
29-06-2009, 12:57
مشکل اول حا شد. الان به اینترنت وصله. وایرلس هم کار میکنه ولی میخوام روش پسورد بزارم. چجوری اینکارو بکنم؟
و اون سؤال قبلی پا بر جاست، با asus wl-am604g میشه یه شبکه خانگی وایرلس درست کرد؟
.
.
.
راستی یه بویی شبیه سوختن پلاستیک داره از تو مودم میاد!!! به خاطر نو بودنه؟

جمشید10
29-06-2009, 15:24
با سلام من هر چی در آدرس بار مینویسم 192.168.1.1صفحه باز نمیشود بنظر شما چکار کنم؟کسی نبود جواب بده؟

جمشید10
29-06-2009, 15:32
مرسي از راهنماييت دوست عزيز!

حالا ديگه Lan كار مي كنه!! فعلا نيازي به Usb نيست!!! از نظر كيفي كه فرقي بين Lan و Usb نيست؟!

ولي اون فيشي كه گفتم يه سرش مثل سر سيم تلفن هست و سر ديگر اون سفيد و بزرگ هست،نمي دوني برا چيه؟!!

براي ارتباط با مودم بايد 192.168.1.1 رو بزنم دوست عزيزم!من هر چی این شماره را می زنم صفحه باز نمیشود:41:

Sajad2006
29-06-2009, 15:43
سلام.
این مودم ADSL زیمنس که شرکت لایزر میده چجوریه؟

sia0368
29-06-2009, 22:25
با سلام
مودم من corecess 3112ug هست و در سرویس پک 2 ویندوز xp به خوبی کار میکنه ولی وقتی سرویس پک 3 رو نصب میکنم به مشکل بر میخورم به این صورت که ارور میده که فایل newdev.dll رو پیدا نمیکنه (این فایل در سرویس پک 2 در فولدر system32 هستش) راهی تست شده برای نصب درایور این نوع مودم در sp3 بلدید؟خود شرکت آسیاتک که مودم رو ازش گرفتم میگه روی sp3 به هیچ عنوان کار نمیکنه و راهی هم نداره(البته بر اساس تجربه این چند ساله اینا هیچی حالیشون نیست)

@R3Z
29-06-2009, 22:29
با سلام
مودم من corecess 3112ug هست و در سرویس پک 2 ویندوز xp به خوبی کار میکنه ولی وقتی سرویس پک 3 رو نصب میکنم به مشکل بر میخورم به این صورت که ارور میده که فایل newdev.dll رو پیدا نمیکنه (این فایل در سرویس پک 2 در فولدر system32 هستش) راهی تست شده برای نصب درایور این نوع مودم در sp3 بلدید؟خود شرکت آسیاتک که مودم رو ازش گرفتم میگه روی sp3 به هیچ عنوان کار نمیکنه و راهی هم نداره(البته بر اساس تجربه این چند ساله اینا هیچی حالیشون نیست)
سلام دوست من
به نظرم شما این فایل رو تو گوگل سرچ کن و دانلود کن و توی پوشه system32 کپی کن بعد امتحان کن ببین جواب میده یا نه
موفق باشی

sia0368
29-06-2009, 23:32
سلام دوست من
به نظرم شما این فایل رو تو گوگل سرچ کن و دانلود کن و توی پوشه system32 کپی کن بعد امتحان کن ببین جواب میده یا نه
موفق باشی
کپیش کردم کار نکرد

farhad_s5
30-06-2009, 01:28
من هر چی این شماره را می زنم صفحه باز نمیشود:41:

مودمت رو ریست کارخونه ای کن، بعد این آی پی رو زن!

{sahand}
30-06-2009, 09:01
با سلام من هر چی در آدرس بار مینویسم 192.168.1.1صفحه باز نمیشود بنظر شما چکار کنم؟
احیانا مرورگرتون رو روی پ.ر.و.ک.س.ی تنظیم نکردید؟ اگر آره برش دارید و اگه نه فکر کنم باید یه بار ip دستی بهش بدید، من که این کارو کردم.

sia0368
30-06-2009, 09:37
با سلام
نبود؟هیچ کس تا حالا از این مدل مودم تو سرویس پک 3 استفاده نکرده؟

MarziehA
30-06-2009, 18:17
دوستان عزیز
اگر نه، لطفا بگید چی کار باید بکنم ..... لطفا

یعنی سوال من هیچ حوابی نداره؟؟!!!:41::41::41:

p30room
01-07-2009, 10:45
HTML clipboard من یه سوال از شما دوستان داشتم . من از ADSL استفاده می کنم و توی خونه دو تا کامپیوتر دارم و فاصلشون از هم خیلی زیاده می خواستم بپرسم برای وصل شدن به اینترنت میتونم از دو تا مودم از طریق یک خط تلفن به اینترنت وصل بشم یا باید از مودم های Wireless استفاده کنم ؟

sia0368
01-07-2009, 11:22
با سلام
یعنی هیچ کدوم از آسیاتکیها از سرویس پک 3 استفاده نمیکنند؟

موسی*رایانه
02-07-2009, 11:51
1- براي وصل شدن به اينترنت از طريق Lan لازم نيست فايروال ويندوز خاموش باشه بلكه روشن باشه براي امنيت كامپيوترتون و جلوگيري از هك شدن بهتره.
2- توي قسمت General پروتوكل هاي مورد استفاده شبكه را نشون ميده كه معمولا نيازي به دستكاري ندارند.
3- براي رفع شدن اين مشكل به كارت شبكه تون آي پي ثابت بدين و ببينيد مشكلتون حل ميشه يا نه.

سلام ببخشید من یه مدت اصلا بیخیال همه چی شدم فقط میومدم کافی نت حالا دوباره برگشتم خونه کنار مودمم؟؟؟؟؟

مودم D-link DSL-2640T
مادربرد گیگا E-P31 منظورم برای کارت شبکه آنبرد هست
بدون اسپلیتر
تنظیمات مودم هیچی فقط همونی که خود نمایندگی انجام داده است و هیچ رمزی یا ... به من نداد
{ از طریق 198.168.1.1 این ای پی رفت تو سایت مودم ولی من هرچی میکنم اصلا نمیره } {{ البته بگم که فکر میکنم آی پی من عوض شده }} درخواست من از شما اینه که بهترین تنظیمات سرعت و امنیت چیه برای این سیستم لطفا با جزئیات بیشتری بگید

میدونم هیچ کس برای اینجور سئوالها وقت نمیزاره امیدوارم کمک کنید

cao-cao
02-07-2009, 12:16

cao-cao
02-07-2009, 12:17

tak2750
02-07-2009, 23:13
من میخام وقتی که به شبکه وصل شدم اون دو تا کامپیوتر چشمک زن کنار ساعت هم بیاند ولی الان اینطور نیست.یه بار شانسی
اونا رو اوردم. اینطوری وقتی میخاستم به اکانت شبانه وصل بشم راحت اکانت روزانه رو دیسکانکت میکرم و از اکانت شبانه استفاده میکردم اما الان نمی تونم چون وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم به شبکه وصله .حتی وقتی از طریق کانکشنی که تو ویندوز ساختم
میخام به شبکه وصل بشم ارور 691 میده.لطفا بهم کمک کنید

amir_dre
03-07-2009, 08:03
سلام دوستان من تازه میخوام DSL بگیرم می خواستم یه مودم خوب که وایرلس هم داشته باشته و قیمتش هم مناسب باشه به من معرفی کنید
این اسپلیتر رو همون مغازه های مودم فروشی میفروشن ؟
راستی مگه چند وقت پیشا نگفتند که محدودیت سرعت رو برا کاربرای خانگی بر داشتن پس چرا هنوز هم بیشتر از 128 نمیدن؟

J U N I P E R
03-07-2009, 11:41
سلام دوستان من تازه میخوام DSL بگیرم می خواستم یه مودم خوب که وایرلس هم داشته باشته و قیمتش هم مناسب باشه به من معرفی کنید
این اسپلیتر رو همون مغازه های مودم فروشی میفروشن ؟
راستی مگه چند وقت پیشا نگفتند که محدودیت سرعت رو برا کاربرای خانگی بر داشتن پس چرا هنوز هم بیشتر از 128 نمیدن؟

اسپليتر داخل بسته ي مودمي كه ميخريد هست،
مودم خوب هم الان am 604 يسوس هست، 86 تومان.
128 رو براي خانگي ميدن مشكلي نداره، بعضي سرويس دهنده ها بالاتر از 128 رو با مهر شركت يا امضاي مدير گروه دانشگاه ميدن، ولي 128 همه جا آزاده. شما سرويس دهندت چيه؟

amir_dre
03-07-2009, 12:26
اسپليتر داخل بسته ي مودمي كه ميخريد هست،
مودم خوب هم الان am 604 يسوس هست، 86 تومان.
128 رو براي خانگي ميدن مشكلي نداره، بعضي سرويس دهنده ها بالاتر از 128 رو با مهر شركت يا امضاي مدير گروه دانشگاه ميدن، ولي 128 همه جا آزاده. شما سرويس دهندت چيه؟
اکثرا میگن شاتل خوبه منم انتخابم شاتله که طبق اون چیزی که تو سایتشه بیشتر از 128 به خونگی ها نمیده
البته من فاملیم مدیر شرکته اما میخواستم دیگه رو بهش نندازم
مودم ارزون تر از این نیست که وای فای داشته باشه؟(الان یه دونه از این مودم قدیمی آسیاتک پارسال از یکی از دوستام گرفتم که تو خونه افتاده و نمی دونم چه کارش کنم)

J U N I P E R
03-07-2009, 17:09
اکثرا میگن شاتل خوبه منم انتخابم شاتله که طبق اون چیزی که تو سایتشه بیشتر از 128 به خونگی ها نمیده
البته من فاملیم مدیر شرکته اما میخواستم دیگه رو بهش نندازم
مودم ارزون تر از این نیست که وای فای داشته باشه؟(الان یه دونه از این مودم قدیمی آسیاتک پارسال از یکی از دوستام گرفتم که تو خونه افتاده و نمی دونم چه کارش کنم)

شاتل بالاي 128 رو با مهر شركت يا نامه از مدير گروه(اگر دانشجو هستيد) ميده.
مودم ارزون تر هم فكر كنم باشه ولي من اطلاعي ندارم، شما ميتوني با خود شاتل تماس بگيري ليست مودم هاي تحت پوشش رو بهت ميده. بعد مودمي كه خواستي رو انتخاب كني.

Re Z a
03-07-2009, 17:24
دوستان من Isp من فن آواست می خواستم ببینم چه مودمی باید بگیرم چون می خوام مودم وایرلس روتر بگیرم نمیدونم چی باید بگیرم و تنظیماتش چجوری باید ست کرد

Sajad2006
03-07-2009, 19:53
سلام.
میشه در مورد اسپلیتر توضیح بدید؟
میگن اگه نذاریم هر وقت تلفن زنگ بخوره ADSL قطع میشه!

J U N I P E R
03-07-2009, 20:12
سلام.
میشه در مورد اسپلیتر توضیح بدید؟
میگن اگه نذاریم هر وقت تلفن زنگ بخوره ADSL قطع میشه![/URL]

اسپليتر يك قطعه ي كوچيكه كه شبيه عكس توي شكله.
سه تا پورت ميخوره، يكي خط تلفن خونه، يكي سيمي كه به مودم ميخوره و يكي هم سيمي كه به دستگاه تلفن ميخوره.
اين دستگاه توي بسته بندي خود مودم هست. اگر تعداد بيشتري هم بخوايد ( مثلا چندتا گوشي تلفن به خط adsl وصل باشه) ميتونيد بخريد. معمولا خود شركتها هم اضافه ميفروشن.
كاربرد اين قطعه اينه كه سيگنال هاي داده اي رو از سيگنال صوتي تلفن جدا كنه، براي همين هم سر راه گوشي هايي كه به خط adsl وصل ميشن قرار ميگيره.

نتيجه اخلاقي:
نيازي به خريد اسپليتر نيست، خود مودم تو بستش داره، قيمتش كمتر از 10،000 تومنه، بدون اسپليتر نميشه از امكان تماس با تلفن استفاده كرد.

Sajad2006
04-07-2009, 08:48
سلام.
این مودم tp-link چجوریه؟به پای ایسوس میرسه؟
فرق am602 و am 604 چیه؟کدومش بهتره؟پیشنهاد شما کدومشه؟
قیمتهاشون چنده؟

Sajad2006
04-07-2009, 09:52
سلام
تو تاپیک مقالات هست
من براتون از همون تاپیک گذاشتم

_ Asus am 602

یه پورت لن داره ، یه پورت usb ، روتر هم هست دیگه ، بیشتر برای یوزرهای خونگی توصیه می شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محتویات داخل جعبه :
1-مودم
2-آداپتور
3-اسپیلیتر
4-کابل USB
5-کابل LAN
6- سیدی راه انداز
7-دفترچه راهنما

مشکل خاصی نداره ، مگر داغ شدن بیش از اندازه:

اینم فایل آموزش راجع به این مودم

میشه این آموزش رو دوباره بذارید!
لینک خرابه!

panther99
04-07-2009, 12:29
[/URL]

اسپليتر يك قطعه ي كوچيكه كه شبيه عكس توي شكله.
سه تا پورت ميخوره، يكي خط تلفن خونه، يكي سيمي كه به مودم ميخوره و يكي هم سيمي كه به دستگاه تلفن ميخوره.
اين دستگاه توي بسته بندي خود مودم هست. اگر تعداد بيشتري هم بخوايد ( مثلا چندتا گوشي تلفن به خط adsl وصل باشه) ميتونيد بخريد. معمولا خود شركتها هم اضافه ميفروشن.
كاربرد اين قطعه اينه كه سيگنال هاي داده اي رو از سيگنال صوتي تلفن جدا كنه، براي همين هم سر راه گوشي هايي كه به خط adsl وصل ميشن قرار ميگيره.

نتيجه اخلاقي:
نيازي به خريد اسپليتر نيست، خود مودم تو بستش داره، قيمتش كمتر از 10،000 تومنه، بدون اسپليتر نميشه از امكان تماس با تلفن استفاده كرد.

ما كه الان از يه تلفن ( تو يه اتاق ديگه ) استفاده ميكنيم چي ؟؟؟؟
منظورم اينه كه تو اتاق خودم كه كامپيوتر و مودم رو دارم كه تلفن نيست . لازمه اونو ( اسپليتر ) رو بذاريم ؟؟؟ چه جوري ؟؟؟؟؟

shahramcat
04-07-2009, 14:01
سلام

این مودمهای معمولی مثل am602 / Tplink اینا با سی پی یو Pentium 3 هم کار میکنه که ؟!