PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل عجیب

Andaron
21-07-2008, 11:46
سلام
من ویندوزم هیچ مشکلی نداشت و آنتی ویروس کاسپرسکای ورژن 2009 روی آن نصب بود تا اینکه بر اساس عادت ویندوز رو دوباره نصب کردم بعد از آن آنتی ویروس کاسپرسکای رو نصب کردم که یه دفعه شروع به اسکن کردن کرد که 1000 ویروس به قول خودش بیشتر گرفت با این کار آنتی ویروس فولدر آپشن حذف شد و نرم افزار های که بر روی هاردم کپی شده بودند رو نمی تونستم نصب کنم چون فال اکزه اون ها رو پاک کرده بود و همچنین بعضی امکانات ویندوز مانند ماشین حساب رو غیر فعال کرده تا آنتی ویروس رو فعال می کنم شروع بع ویروس گیری میکنه و هر لحظه چند آنتی ویروس می گیرد و وقتی وارد سایت مک آفی می شم به من هشدار میده که کامپیوترم ویروسی هستش
این مشکل چیه من گرفتار اون شده
به نظر شما چه آنتی ویروسی نصب کنم

mahdi7610
21-07-2008, 12:39
سلام

تنها نصب انتی ویروس روی سیستم شرط نیست . مهم اینه که چند روز یکبار سیستم را به طور کامل اسکن کنید .

شما انتی ویروس روی سیستم نصب کردید و حتما اون را هم غیر فعال کردید .

باید یه بار سیستم را به طور کامل با همین کسپراسکای اسکن کنید . و بعد اقدام به نصب ویندوز جدید کنید .

کسپراسکای یکی از بهترین انتی ویروسها هستش . من همین را براتون پیشنهاد می کنم .

موفق باشید .

Andaron
21-07-2008, 21:01
شما منظور من رو نفهمیدید من میگم بعئ از نصب ویندوز کامپیوتر من درست بود امودم ویروسگیر رو نص کردم بعد که می دونید چی شد من فقط دلیل این کار ویوسگیر رو می خوام

Andaron
22-07-2008, 08:38
سلام
من کلا بعد از پارتیشن بندی و نصب ویندوز فوادر آپشن ندارم چرا مگه با پارتیشن بندی و فرمت نباید ویروس از بین بره