PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی آنلاین worms2 . یک بازی جذاب ...

morix_001
20-07-2008, 18:38
بازی worms2 یک بازی بسیار جذاب 2 بعدی است که می توانید آن را به صورت آنلاین هر کسی از هر کشوری که مایل باشد با شما بازی کند ، بازی کنید . این بازی به صورت آنلاین به دو روش BnG و Roper بازی می شود . در ادامه توضیحاتی می دهم .

لینک دانلود از سایت persiangig (مستقیم) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این پنج تا فایل را اول بگیرید بعد از حالت rar خارج کنید . بعد از روی آن رایت کنید.

سیدی رو بزارید و بازی را نصب کنید و بعد از کپی کردن دو پچ که لینک دانلودشان در این تاپیک است بازی را اجرا کنید ! ( اگر مشکل داشتد یه بار دیگه با این تفاوت که این دفعه ازش ایمیج می گیرم آپلود می کنم ! )

پچ بازی رو از اینجا بگیرید و در محل بازی کپی کنید ...
لینک مستقیم :

این هم تنضیمات و نقشه بازی روش BnG و roper :
لینک مستقیم :

-------------------------------------------------------

عکس هایی از بازی :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای آنلاین بازی کردن این قسمت را کلیک کنید :

برای تمرین کردن بازی ( Bng یا roper ) به اینجا بروید ...

1 - حداقل شما باید دو نفر را برای بازی کردن انتخاب کنید . اگر می خواهید با کامپیوتر بازی کنید یکی را خودتان و دیگری را کامپیوتر بزنید ... توجه داشته باشید که برای roper با کامپیوتر بازی نکنید ...

2 -در این قسمت می توانید تعداد کرم ها را انتخاب کنید . برای Bng این قسمت را باید روی 5 یعنی هر تیم 5 کرم را انتخاب کنید . ولی برای roper باید یک نفر را انتخاب کنید .

3 - بر روی این قسمت راست کلیک کنید و نقشه ی "BnG Cups" را انتخاب کنید ( برای bng ) . ولی برای نقشه roper می توانید از 50 نقشه هر کدام را که مایل بودی انتخاب کنید !

4 - در این قسمت تنظیمات اصلحه را مشخص می کنید . اگر می خواهید BnG بازی کنید "B&G" را انتخاب کنید . اگر می خواهید roper بازی کنید "roper" را انتخاب کنید .

5 - در این قسمت تنضیمات بازی را انتخاب می کنید . اگر می خواهید BnG بازی کنید "B&G" را انتخاب کنید . اگر می خواهید roper بازی کنید "roper_w" را انتخاب کنید .

برای آنلاین بازی کردن اول اسم مورد نظرتان را وارد کنید . بعد کشورتان را انتخاب کنید . بعد گزینه ای که در عکس می بینید را کلیک کنید . ( اول باید پچ های بالا را دانلود کنید ! ) اگر به نتیجه نرسیدید در این تاپیک بگویید .

قوانین bng :
الف – قوانین اصلی بازی :
1 - 5 کرم در بازی
2 - تنظیم option بازی به bng
3 - تنظیم weapon بازی به bng
4 - تنظیم map بازی به BnG cups
ب – چگونگی انجام بازی :
شما کرم خود را نمیتوانید عوض کنید و نمی توانید حرکت دهید ! باید همانجایی که هست با bazooka و grenade ( نارنجک ) کرم حریف را بزنید و اگر خواستید جای کرم خودتان را عوض کنید با teleport که دوتا بیشتر ندارید جای کرم را عوض می کنید .

قانون roper :
الف – قوانین اصلی بازی :
1 - 1 کرم در بازی
2 - تنظیم option بازی به roper_w
3 - تنظیم weapon بازی به roper
4 - تنظیم map بازی به 50 تصویر آخر مربوط به roper
ب – چگونگی انجام بازی :
شما کرم خود را می توانید جابجا کنید ! شما باید در طول 12 ثانیه با طناب (rope) خودتون رو به یار حریف برسونید و با استفاده از اسلحه های bazooka و grenade ( نارنجک ) کرم حریف رو بزنید .

بعدا اطلاعات بیشتری از بازی می زارم .
موفق باشید ...

Masoud King
20-07-2008, 19:27
سلام..
آقا این لینک ها مشکل دارن....

morix_001
20-07-2008, 20:42
به خدا هر کاری می کنم لینک درست نمی سه ( لینک سالمه ! خودم 3 بار همشون و دانلود کردم ولی نمی دونم چرا پست می زنم خودش یه چیزایی اضافه می کنه !

morix_001
20-07-2008, 22:56
به زور ولی ناقص لینک ها درست شد !!!!!

alizshah
20-07-2008, 22:58
لینک ها خراب هستن واسه من
البته خیلی ممنون فعالیت میکنی

morix_001
20-07-2008, 23:04
درسته بابا !

morix_001
22-07-2008, 05:39
اگر هنوز دانلود نکردید ، صبر کنید چون من می خوام بازی رو که ایمیج گرفتم ( با پسوند VCD. هستش ) براتون آپلود کنم . VCD. پسوند برنامه virtual drive هستش که ایمیج اون با درایو مجازی برنامه های nero , clone cd , virtual cd , virtual drive , deamon tools و نرم افزار ای اجرا می شه( رو همه ی نرم افزار ها تست شده ) .
اگر لینک جدید رو بگیرید دیگه نیاز به دردسر ای دیگه مثل ایمیج گرفتن و رایت کردن و گرفتن پچ ها و حتی امکان نیومدن بازی از بین می ره چون تو 2 کامپیوتر امتحان شده و هیچ مشکلی نداشته . پچ های بازی توی ایمیج تو فولدی به نام پچ هستند که باید آن ها رو نصب کنید .
ایمیج ( به همراه پچ ) 56 مگابایت شده و آپلود می کنم .

morix_001
22-07-2008, 12:10
کسی نیست ؟
یعنی یه نفر هم نمی خواد این بازی رو دانلود کنه !؟ باور کنید ضرر نمی کنید ! فکر نکنید بازی سختی هست ! من تو رنکینگ جهانی شدم 6 !

اگر می خواهید دانلود کنید لطفا در اینجا بگید تا من یه ذره دلم خوش باشه ...

morix_001
23-07-2008, 15:47
کسی این تاپیک رو دنبال می کنه ؟ اگه کسی گرفت و نتونست نصب کنه ، بگه . اگه کسی تونست نصب کنه و بازی کنه اینجا بگه تا بتونم با اون بازی کنم . باور کنید خودتون هم بودید ناراحت می شدید . چون که من بازی رو آپلود کردم و توضیحات و ... رو گفتم ولی یه نفر هم نیست جواب بده .

morix_001
24-07-2008, 07:57
یه نکته ای تازه فهمیدم :

( درایو مجازی ایمیج باید اولین درایو بعد از درایو های هارد باشد یعنی بعد از درایو های هارد درایوی مانند درایو dvd rom یا ... و اولین آنها درایو مجازی باشد ( منظور این نیست که کابل هارد را در بیاورید منظور اینه که اولین درایو بعد از درایو هارد درایو مجازی باشه و بعد از اون هر درایوی که خواستید بگذارید ) . برای این کاربه control panel بروید بعد به Administrative Tools بروید و بر روی Computer Management را انتخاب کنید . بعد در قسمت Storge --> Disk Management بر روی دریو اول بعد از درایو های هاردتان کلیک راست کنید و Change Drive Letter and Paths انتخاب کنید . بعد در پنجره ای که باز می شود Chang را بزنید و درایوتان را از آنی که هست ( مثلا H ه یا G ه به یک درایو را به یک درایو دیگر مانند M یا N تغییر دهید . بعد ok را بزنید . برای درایو مجازیتان هم همین کار را بکنید با این تفاوت که اسم درایو را اولین نام انتخاب کنید! مثلا اگر اولین آن H بود H را انتخاب کنید بعد ok رابزنید .

فکر کنم اینایی که گفتم تا حدودی کشکه ! چون جدیدا تست کردم دیدم بادرایو دوم یا سوم ... میاره . به احتمال زیاد این بازی ، زمانی سی دی یا ایمیج رو می شناسه که با همون درایوی که بازی رو نصب کرد اید بازی رو اجرا کنید . مثلا اگر با درایو g بازی رو نصب کردید فقط می تونید با همون درایو بازی رو اجرا کنید . اگر با درایو دیگری بازی رو اجرا کنید ارور می ده که سی دی ( ایمیج ) داخل دستگاه نیست .

اگر نتونستید از بازی ایمیج بگیرید میتونید 5 تا فایلی رو که از داخل فایل های فشرد خارج شذه اند را بر روی سی دی رایت کنید .

هنوز هم نا امید نشدم و منتظر نظراتتون هستم ...

morix_001
24-07-2008, 11:29
از پرشین گیگ فقط می شه با نرم ازفزار های دانلود مثل flashget و IDM و ... دانلود کرد . اگر این نرم افزار ها رو نداشتید من تو امروز بازی رو تو راپید شیر براتون آپلود می کنم و لینک دانلود از سایت راپید شیر رو می زارم تا دیگه مشکلی نباشه ...

SIMON137
26-07-2008, 23:57
من يك ورم دارم ، شبيه اينه ، بايد پچ خواصي روش نصب كنم ؟ با ديال آپ ميشه؟

morix_001
27-07-2008, 09:11
ببینید اول شماره بازی رو بگید ...
worms2 رو با دیال آپ دقیقا مثل adsl بازی کنید . هیچ فرقی نمی کنه سرعتتون چقدر باشه ... اگر مثلا یه بازی شما تو اینترنت 40 دقیقه طول بکشه به اندازه 200 کیلوبایت فقط مصرف می شه ...

morix_001
29-07-2008, 08:56
من این لینک رو جدیدا تو سایت گشتم پیدا کردم ! خودم باید dl کنم ببینم چه فایل هاییش رو حذف کردند بعد اونا رو جدا براتون آپلود کنم ...

Hamed-Beckham
29-07-2008, 10:38
لینک های دانلود ------> به جای Com تو لینک ها IR بزارید ! :46:
gamer2006.persiangig.ir

morix_001
29-07-2008, 19:55
لینک های دانلود ------> به جای Com تو لینک ها IR بزارید ! :46:
gamer2006.persiangig.ir

واقعا دستتون درد نکنه .
لینک ها درست شدند :

قسمت 1 :

قسمت 2 :

قسمت 3 :

قسمت 4 :

قسمت 5 :

Hamed-Beckham
30-07-2008, 08:23
خواهش میکنم !
از این به بعد پرشین گیگ به Ir تبدیل شده و همه چیزشو تو هاست Ir میزاره ! :20:

Cleeev
31-07-2008, 02:56
من حدود 5-6 سال پیش این بازی رو دیده بودم... خیلی قشنگه... البته من آفلاین بازی میکردم... با بچه های عموم خیلی با این بازیه خوش میگذروندیم...

دیروز دانلودش کردم و الان دارم نصبش میکنم تا یه بار دیگه این بازی قشنگ رو انجام بدم... خیلی باحاله و به شماهام پیشنهاد میکنم بازی کنید...

البته ورژن های 3 و 4 این بازی هم اومدن ولی اونا سه بعدی هستن و اصلا به اندازه این ورژن حال نمیدن... این بازی اصلش 2 بعدی هستش ولی الان 3 بعدیشو ساختن و جالب هم اینه که هنوزم پرطرفدارترین ورژن این بازی ورژن های 2 بعدیش هستن...

:8:

morix_001
05-08-2008, 07:59
این هم لینک دانلود از سایت راپید شیر...

morix_001
05-08-2008, 08:16
این 2 لینک غیر مستقیم دیگه هم به پست اول اضافه شد :

پچ بازی رو از اینجا بگیرید و در محل بازی کپی کنید ...
لینک مستقیم :

لینک غیر مستقیم ( rapidshare ):

این هم تنضیمات و نقشه بازی روش BnG و roper :
لینک مستقیم :

لینک غیر مستقیم ( rapidshare ) :

morix_001
06-07-2009, 20:09
UP
.........
.......
....
..
.

C. Breezy
06-07-2009, 20:47
آقا دمت گرم ... من و داداشم کشته و مرده این بازی هستیم ... 7-8 سال پیش که تقریبا تازه اومده بود ... روزی 60 بار بازی می کردیم ... بازیش حرف نداره .... اگه مشکلی هست بگین من هم اگه می تونم آپلود می کنم ؟ چیکار باید بکنم ؟

morix_001
06-07-2009, 23:19
اگه کسی بخواد بازی کنه ... می تونی آپلود کن . من سعی خودم و کردم ... البته قبل از آپلود لینک من رو دانلود کن و روی سی دی بریز ... اگه کار کرد نیازی نیست ...

توضیخ دوباره : فایل رو که اکسترکت کردید همون ها رو رو سیدی رایت کنید . یعنی کل اینو بریز که وقتی سیدی رو میزاری بره تو اتو ران و بازی نصب شه ...

*Ali*
06-07-2009, 23:34
میگم من یه لینک پیدا کردم 50 مگا بایت هست :

دانلود کنم مشکلی نداره که ؟

morix_001
07-07-2009, 05:01
آقا لینک که مشکل داره !
لینک من که 46 مگابایته !

C. Breezy
07-07-2009, 10:26
ای داد بی داد ! سی دی من خراب شده ! نصب می کنم ارر میده !

morix_001
07-07-2009, 11:08
نمی تونی فایل منو بگیری ؟

C. Breezy
07-07-2009, 12:50
این سی دی مال دوستمه ... خودم یکی داشتم که توش crock هم بود ، تا حالا crock بازی کردین ؟ من کلی خاطره دارم ازش ... بگذریم ...
آخه برای تو پیچیده هست ، مخ من نمیکشه باید چیکار کرد ... الان دانلود می کنم بعد در موردش تصمیم می گیریم ...

morix_001
07-07-2009, 13:50
کجاش پیچیده است !!! فایلی رو که اکسترکت کردی رایت کن ... بعد با سیدی بازی رو نصب کن ( از هارد نمی شه ( تا اونجایی که یادمه ! ) )

C. Breezy
07-07-2009, 14:11
خوب ، کجاست این فایلت ؟ امیدوارم از اینایی نباشه که 50 part شده باشه !

morix_001
07-07-2009, 14:16
پست اول ...

یا این :

کد:
کد:
کد:
کد:
کد:

نه بابا ! 46 مگه ...

morix_001
08-07-2009, 20:45
کسی نیست یه بار دانلود کنه ؟

C. Breezy
08-07-2009, 20:52
وقتش رو باور می کنی ندارم ؟ امروز هم که کلا اینترنت پکیده بود ...

Mahdi/s
08-07-2009, 20:55
کسی نیست یه بار دانلود کنه ؟
من worm1...رو تو کامپیوتر قبلا داشتم............خدایی ته بازی هست...........اما من اینترنتم آخرشه......انشاا....تمدید کردم.......حتما دانلود میکنم....

morix_001
30-07-2009, 17:03
یعنی یه نفر هم نمیخواد بازی کنه ؟!؟!؟؟!؟!؟

SIMON137
30-07-2009, 17:10
یعنی یه نفر هم نمیخواد بازی کنه ؟!؟!؟؟!؟!؟
من یک دونه دارم دو بعدی هست ... نمی دونم این هست یا نه ولی کلا آنلاینش لذت بخشه ، یکدونه 3 بعدی هم دارم اونم آنلاین میزنم خیلی حال میده...

morix_001
30-07-2009, 17:20
لینک دانلود گذاشتم ! 45 مگه ! نیازی به شک نیست که !

pooyamb
31-07-2009, 04:00
من گرفتم خوابيدم پا شدم بازي مي كنم