PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در رابطه با تولید دود

dim_dam
20-07-2008, 16:33
من عکاسی می کنم و چند وقتیه روی عکاسی انتزاعی روی دود کار می کنم اوایل از دود قرص حشره کش تارومار استفاده می کردم که بعد از یه مدتی احساس کردم تاثیر مخربی روی دستگاه تنفسی من گذاشته بعد رو به عود آوردم که اونهم واقعا بوی بدی میده برای من مهم نیست اما افراد دوروورم واقعا ناراحت می شن من میخواستم بدونم ماده ای هست که دود تولید کنه در عین حال بی ضرر و بدون بو باشه اگه ارزان باشه و دود غلیظ و سنگینی هم تولید کنه که عالیه

ممنون میشم راهنماییم کنید

saeed-d
20-07-2008, 16:41
مي توني از بخار آب كه دستگاه توليدش رو بيرون ميفروشن استفاده كني يادور دوربينت روغن غذا خوري بكشي تا باحال ديده شه.
!!!!!!!

dim_dam
20-07-2008, 23:04
مي توني از بخار آب كه دستگاه توليدش رو بيرون ميفروشن استفاده كني يادور دوربينت روغن غذا خوري بكشي تا باحال ديده شه.
!!!!!!!
دوست عزیز آب اون حالت و فرم دود رو نداره به عکس زیر توجه کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما متوجه روغن عذا خوری نشدم ممنون میشم بیشتر توضیح بدی عزیز
ممنون بابت کامنت

tosan622
04-10-2010, 04:11
یه منقل بگیر توش پر از زغال کن. بعد زغالها رو آتیش بزن. وقتی زغالها خوب داغ شدن روش خاک قند بریز. خیلی دود میکنه. تازه دودش ضرر هم نداره.

البته راه دیگه ای وجود داره. استفاده از توپ پینگ پونگ. توپ پینگ پونگ درست مثل خرج توپ قابل اشتعاله. ولی وقتی درون یک محفظه سر بسته که فقط یک سوراخ داشته باشه بتونی به دمای اشتعال برسونیش کل توپ تبدیل به دود میشه. حتی خاکسترش هم باقی نمیمونه. البته راه دومی که گفتم هم گرون در میاد و هم برای تنفس ضرر داره.

mostafa1400
05-10-2010, 11:20
پشگل شتر رو بسوزون.

hgd
13-03-2011, 01:12
دود اسفند@