PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه چیز درباره CDFactory (بحث ، آموزش و مسائل مرتبط)

persiankitty
20-07-2008, 15:51
پس از اعلام به پایان رسیدن عمر نرم افزار Pregap Image Builder و اعلام رسمی آخرین آپدیت این نرم افزار ، نرم افزار جدیدی را پایه‌ریزی کردم .

CDFactory همان نرم افزاری است که جایگزین Pregap Image Builder شده است و اکنون این نرم افزار آپدیت می‌شود و Pregap دیگر آپدیت نمی‌شود .

CDFactory با ریلیز نسخه‌ی اولیه که صرفا برای آزمایش قابلیت "به روز رسانی" بود ، شروع شد . البته نسخه‌های اولیه به صورت عمومی در دسترس کاربران نبودند . تا این‌جای کار با وجود تکمیل امکانات و تصحیح در هر نسخه ، پیشنهادهای بسیاری دریافت کرده‌ام و همچنین طرح‌هایی برای این نرم افزار دارم که هنوز فرصت نکرده‌ام آن‌ها را عملی کنم .

از جمله امکانات این نرم افزار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :
1- قابلیت به روز رسانی نرم افزار
2- تبدیل انواع مختلف Imageها با فرمت‌های گوناگون
3- افزودن و نوشتن پلاگین‌های شخصی خودتان برای تبدیل فرمت‌های Image
4- نمایش مشخصات Track‌های موجود بر روی CD
5- تهیه‌ی Image از CD همانند Pregap Image Builder 0.13
6- خواندن و نمایش Sectorهای CD
7- به سه زبان فارسی ، عربی و انگلیسی و قابلیت ویرایش و افزودن زبان‌ها

این تاپیک برای بررسی نرم افزار CDFactory ایجاد شده است و همچنین می‌توانید نظرات و پیشنهادهای خود را از این طریق برای من بفرستید .
لطفا از مطرح کردن خرابی لینک دانلود و مسائل مربوط به دانلود این نرم‌افزار در این تاپیک خودداری فرمایید .

دريافت نرم‌افزار
آخرین نسخه‌ی نرم افزار CDFactory را از تاپیک زیر دریافت کنید :
تاپیک اختصاصی دانلود نرم افزار CDFactory ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در پايان بايد از مهدي كومان ( مامور مخصوص حاكم بزرگ ) براي نوشتن متن اين پست تشكر كنم كه بدليل بي وقتي بنده زحمتش رو كشيدند

mehdi_7070
25-07-2008, 18:04
سلام
مباحث مربوط به دانلود نرم افزار را به تاپیک دیگری منتقل کردم .
با تشکر

japrap
25-07-2008, 21:53
بي زحمت آموزش CDFactory را نيز بگذاريد

mehdi_7070
25-07-2008, 22:23
بي زحمت آموزش CDFactory را نيز بگذاريد

هنوز آموزشي براش نوشته نشده:46:

mahramasrar2
27-07-2008, 15:48
سلام پرشين جان راستش اگه اشتباه نكنم تنها كاربر حرفه اي سايت خودت هستي!! راستش من تا حالا اين عنوان رو روي كسي ديگه اي نديدم! البته شايد هم هستند ولي پيداشون نيست اين يك موضوع

موضوع دوم اينكه برنامه شما اگرچه خيلي اينترفيس قشنگي داره واين حالت دايره وار كه بي اختيار ادم رو به ياد اون شماره گير هاي تلفن هاي پالسي همگاني قديم مي اندازه!! خيلي ماهرانه طراحي شده ولي چند چيز در اونها رعايت نشده كه به ترتيب مي شمارم
1- اولا برنامه داراي help يا راهنما نيست بنابراين فرض بگير من پرشين وسايت پي سي ورد رو هم نمي شناسم واولين باره كه از اين برنامه استفاده مي كنم با يك نگاه راستش هيچي ازش متوجه نشدم در واقع بايد بگويم تصور كردم اين برنامه اي شبيه به nero است منتهي بسيار ضعيف تر ويا در حجمي خلاصه شده تر!!
اين البته برداشت من بود تا اينكه ديدم در بين پلاگين ها Persia13.dll يا همان pregap هم به چشم مي خوره وبنابراين راحت تر روي صندلي خودم لم دادم وتصور كردم اين داونلود من هم مثل مابقي بي فايده نبوده!
منظور من اين است كه شايد ما غير كپي رايتي ها اين پلاگين ها را بشناسيم ولي ديگران چه؟
آيا ديگران مثلا انگلوساكسون ها يا اسكانديناوي ها و وايكينگ ها چه؟ آنها هم مي شناسند؟ آيا مي دانند كه اين برنامه صرفا براي كپي برداري محض از يك CD طراحي نشده واندكي لااقل قوي تر از همتايان نالايق خود است؟!
2- عدم وجود يك دكمه about كه به نام سازنده محترم وهمچنين ورژن آن وتاريخ يا آخرين تاريخ بروز شدن آن اشاره مي كند از ديگر معايب است اگرچه يك فايل اجرائي ديگر كه جهت update به صورتي جداگانه تعبيه شده شايد تا حدي اين مشكل را پوشانده است

3- در رابطه با نوع كاركرد اگر چه PreGap Image Builder 0.13 مي توانست قفل هاي قدرت مند نگهبان وهمتاي بسيار سرشناس تر آن يعني softlock را دور بزند اما در اين ويرايش ظاهرا از قدرت برنامه كاسته شده چرا كه در مقابل اينكريپشن قدرتمند SOFTLOCk Protection Kit 4.0 حرفي براي گفتن ندارد واز ايميج گيري صحيح باز مي ماند!

persiankitty
27-07-2008, 16:57
يك اشتباهي شده ... اينجا ما دو تا تاپيك داريم كه مسايل اينطوري رو مثل اينكه بايد توي اون يكي مطرح كنيد.
در مورد 3 بايد عرض كنم كه اين صرفا همون كد قبلي با همه خوبيها و بديهاش هست. من تغييري توش اعمال نكردم كه بتونه در مورد slpk4 معجزه اي بكنه.
در مورد 2 فايل history همراهش بايد اين كار رو بكنه ... اما روي اين موضوع فكر ميكنم. مساله اصلي اينجاست كه اين برنامه هنوز هيچ كاري نميكنه كه بخوام اين چيزا رو بهش اضافه كنم. يعني هنوز تا نسخه 1 فاصله داره ... نسخه 0.9.1.47 هست.
در مورد 1 حق با شماست ... اما من وقت خيلي كمي براي اين برنامه ميگذارم ... در واقع دليل اصلي رايگان بودنش همين هست.

mehdi_7070
27-07-2008, 17:31
يك اشتباهي شده ... اينجا ما دو تا تاپيك داريم كه مسايل اينطوري رو مثل اينكه بايد توي اون يكي مطرح كنيد.

منتقل كردم اين‌جا ...
اون تاپيك فقط براي دانلود، بقيه‌ي بحث‌ها اينجا

japrap
28-07-2008, 14:56
ميشه گفت در واقع قدرت اصلي برنامه و ويژگي اصلي آن استفاده از pregap است
در ضمن من وقتي مي خوام برنامه را باز كنم اين ارور را ميده چيكار كنم :
error: Missed export in plugin

persiankitty
28-07-2008, 20:59
احتمالش هست كه دستگاهت ويروسي باشه ؟ اگر احتمالش نيست لطفا سيستم عاملت رو به من بگو.

lvl@ster
28-07-2008, 21:17
ميشه گفت در واقع قدرت اصلي برنامه و ويژگي اصلي آن استفاده از pregap است
در ضمن من وقتي مي خوام برنامه را باز كنم اين ارور را ميده چيكار كنم :
error: Missed export in plugin

برنامه هیچ ایرادی نداره

فوق العاده هست

دوست عزیز لطفا تا به اطمینان نرسیدی پست نده .

japrap
29-07-2008, 12:03
احتمالش هست كه دستگاهت ويروسي باشه ؟ اگر احتمالش نيست لطفا سيستم عاملت رو به من بگو.
ويروس يابي كردم ويروس نداشت

برنامه هیچ ایرادی نداره

فوق العاده هست

دوست عزیز لطفا تا به اطمینان نرسیدی پست نده .

اينم عكس هاي ارور :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید