PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در زیر نویس فارسی

symk
20-07-2008, 10:39
با سلام
لطفا" کمکم کنید . جدیدا" زیر نویس فارسی رو نمیتونم بخونم . کارکترهای عجیب و غریب نشون میده . مشکل از کجاست . قبل از فرمت ویندوز مشکلی نداشتم ولی بعد از فرمت کردن و برگرداندن به Default کارخانه و نصب نرم افزارها و آپدیت ویندوز دیگه نمیتونم زیر نویس فارسی ببینم .

symk
20-07-2008, 15:18
کسی نیست بدونه مشکل من چطوری حل میشه ؟ واقعا" نیاز دارم به زیر نویس فارسی . روزی 10 تا فیلم میبینم . الان 2و3 روز فیلم ندیدم . کمکم کنید .

ORIGINAL
20-07-2008, 22:42
با چه برنامه فیلم نگاه میکنی؟؟

symk
21-07-2008, 06:36
ببینید مشکل برنامه ها نیستند . من با Media Player , VLC Media Palyer , Jet Audio , ... همشونم آخرین ورژن و آپدیت شده هستند . من قبل از فرمت ویندوز این مشکل رو نداشتم ولی الان این طوری شده . به نظر خودم فایلی که وظیفه خوندن درست و ترجمه فایل srt. رو داره درست عمل نمیکنه و یا تنظیم نیست . به نظرم مشکل یه جا تو ویندوز یا یه چیز کم داره . اساتید کمککککککککککککککک

ORIGINAL
21-07-2008, 10:42
عزیز یعنی چی فرمت ویندوز؟؟
یعنی دوباره ویندوز ویستا نصب کردی؟؟
اگه اینه زبان فارسی رو تو سیستمت فعال کردی؟؟

symk
21-07-2008, 12:54
بابا جان من تمام تنظیمات درسته یعنی مثل اولش . اونفدر حالیم هست که چیکار باید بکنم . یعنی تو Control Panel/Regional... کاملا" درسته و تو آفیس مشکل فارسی نویسی ندارم مشکلم فقط در زیر نویس فارسی فیلمهاست . یعنی فایل srt. درست برای پلیر ترجمه نمیشه .

PeZooZo
21-10-2008, 15:15
منم همین مشکل رو دارم...
همه کار کردم نشد.
کسی نمی دونه مشکل از کجاست؟

ORIGINAL
22-10-2008, 20:48
شما از کی این مشکل براتون پیش اومد؟؟؟؟برنامه ای نصب کردین یا ....؟
اگه میتونید از SystemRestore استفاده کنین ببینید کمکی میکنه...
موفق باشید

eternal_loyal
27-10-2008, 18:01
دوستان عزیز مشکل از ویندوز نیست باید برنامه vobsub که برنامه ساده ای هست رو نصب کنید تا این مشکل هم برای srt و هم برای idx/sub حل بشه
لینک دانلود =

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ORIGINAL
28-10-2008, 15:19
دوستان عزیز مشکل از ویندوز نیست باید برنامه vobsub که برنامه ساده ای هست رو نصب کنید تا این مشکل هم برای srt و هم برای idx/sub حل بشه
لینک دانلود =

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون از توضیحی که قرار دادی اما اگه میتونی یه توضیحی در مورد این برنامه که گذاشتی بده
مگر مشکل از کجاست که این برنامه میتونه مشکل رو حل کنه؟؟؟؟