PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : MPEG4 Direct Maker تبدیل انواع فرمتهای ویدیویی به یکدیگر حتی MPEG4 !

Honradez
09-12-2005, 23:42
سلام. امروز براتون با برنامه ای اومدم که واقعا نباید از دستش بدین!

این برنامه، برای تبدیل کردن انواع فرمتهای ویدیویی به یکیدیگر و حتی MPEG4! وقتی شما فرمت ویدیویی را به MPEG4 تبدیل می کنید، در واقع حجم آنرا کم می کنید! این فرمت قابلیت استفاده در VCD یا حتی SVCD را دارد و حجم را بسیار کم می کند. من خودم امتحان کردم کاملا درسته و حجم رو به تقریبا یک چهارم حجم فایل مبدأ تغییر میده! حجم این برنامه در SVCD ها بیشتر از VCDهاست. خلاصه برنامه بسیار جالبیه. حتی میتونید برای فایل مقصد خود، یک Watermark انتخاب کنید. حتما این برنامه را رجیستر کنید، چون اگر نکنید، یک علامت کنار فیلمتان می آید که نشان می دهد که با نسخه رجیستر نشده این کار را کردید! فایل رجیستر هم در کرک هست. برای افزایش سرعت تبدیل، Option > Enable Speed Control را کلیک کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آموزش کاملا مصور این برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سایت منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

koochooloo
01-12-2006, 15:48
با تشکر
ممنون من که لازم داشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nikndm
01-12-2006, 17:39
سلام. فايل كرك جواب نميده. اگر ممكن است چك بفرماييد. ممنون

Unforgiven
22-11-2009, 17:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MPEG4 Direct Maker is a software tool that helps you create divx/ wmv/ avi/ mpg/ vcd/ svcd/ dvd/ mp4 video clips from DVD/ VCD/ MPEG/ AVI/ WMV/ ASF/ MOV/ QT/ MP4/ QuickTime.

MPEG4 Direct Maker includes a internal DVD/Audio/Video player help you play DVD/VCD/MPEG/AVI/ WMV/ASF/MP3/WMA/WAV/MOV/QT/MID/RMI files.

The MPEG4 Direct Maker can directly convert VCD/DVD to divx/avi/wmv/mpeg-1(vcd/svcd). By using mpeg4 codec,you can get VHS quality video clips in 250KBPS or DVD quality video clips in 500KBPS.

MPEG4 Direct Maker is extremely easy to use even for beginners.

Features :

· Directly convert DVD, VCD, MPEG, AVI, WMV, ASF, MOV, QT, MP4, QuickTime divx, wmv, avi, mpg, vcd, svcd, dvd, mp4 video format.
· DVD player
· Video/Audio player.
· Simple and useful playlist.
· Automatically convert multiple files.
· Customize AVI/WMV/MPEG format.
· Automatically produce the destination file name according to your system time.

Gesher
05-12-2009, 07:59
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/LEFT]
با درود.سریال فایل RAR لینک دومی اینست:
4m4-4d4Msk1-&-TCF

Unforgiven
25-12-2009, 00:23