PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Core Playe 1.1.2 UIQ3

nakazaki
01-03-2008, 22:07
ورژن جدید این پلیر قدرتمند منتشر شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکلات در نسخه های قبلی برطرف شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از جمله:
خاموش شدن Backlight در هنگام مشاهده فایل های تصویری
برطرف شدن مشکل ناسازگاری با اجرای برخی فایل ها
ضمنن مشکل دیفالت شدن هم حل شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما میتونین انتخاب کنین که کدوم فورمت به صورت دیفالت با این برنامه اجرا بشه و باید بگم که مثل قبلی هیج مشکی در هنکام اجرا نداه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من پیشنهاد میکنم این رو حتما نصب کنین چون خیلی بهتر از ورژن قبلیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کیجنش هم همون قبلیه و دوستانی که از قبل دارنش نیاز به دانلود مجدد نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمنن نسخه قبلی رو uninstall کنین چون رو قبلی نصب نمیشه و به صورت مستقل نصب میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hasan star
14-12-2009, 15:20
لینک خرابه میره تو یه سایت دیگه برادر

se-k750i
15-12-2009, 18:55
لینک خرابه میره تو یه سایت دیگه برادر
عزیز تاریخش رو هم یه نگاه میکردی بد نبود!! این لینک 2 سال پیشه!!
سعی کن جدیدش رو دانلود کنی فعلا اینو داشته باش از این جدید تر نداشتم..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

samansam99
21-12-2009, 20:18
این برنامه ورژن 1.36 هم داره عزیزم

payam.bakhtiary
02-08-2010, 08:40
این برنامه در هنگام پخش مشکلاتی نظیر تغییر صدا رو داره

mohammad-p990i
03-08-2010, 02:47
این برنامه در هنگام پخش مشکلاتی نظیر تغییر صدا رو داره
امکان داره این تغیر صدا از خرود گروشی باشه:10:
:40:

hmdfkr
04-08-2010, 16:57
ورژن جدید این پلیر قدرتمند منتشر شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکلات در نسخه های قبلی برطرف شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از جمله:
خاموش شدن Backlight در هنگام مشاهده فایل های تصویری
برطرف شدن مشکل ناسازگاری با اجرای برخی فایل ها
ضمنن مشکل دیفالت شدن هم حل شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما میتونین انتخاب کنین که کدوم فورمت به صورت دیفالت با این برنامه اجرا بشه و باید بگم که مثل قبلی هیج مشکی در هنکام اجرا نداه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من پیشنهاد میکنم این رو حتما نصب کنین چون خیلی بهتر از ورژن قبلیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کیجنش هم همون قبلیه و دوستانی که از قبل دارنش نیاز به دانلود مجدد نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمنن نسخه قبلی رو uninstall کنین چون رو قبلی نصب نمیشه و به صورت مستقل نصب میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامه ورژن بالاتر رو داره 1.36 من دارم.
میخوای بهت بدم:27:

mohammad-p990i
04-08-2010, 20:36
برنامه ورژن بالاتر رو داره 1.36 من دارم.
میخوای بهت بدم:27:
دوست عزیز یه نگاه با تاریخ تاپیک بندازین بعد بگن.......:13: