PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در MSN Messenger زود کمک کنید لطفاً

dost1
09-12-2005, 15:33
سلام دوستان عزیز امیدوارم که خوب باشید من خیلی زود به کمک نیاز دارم هر کس میداند زود جواب بدهد لطفاً اگر ممکن است به آی دی dost_friend_19@yahoo.com ایمیل یا آف لاین بفرسته منظرم تشکر
حالا مشکل من چی است من جدیدترین نسخه msn messenger را از سایت دانلود کردم وقتی نصب کردم نمی توانم وارد شوم یک آی دی جدید را هم ساختم ولی یه خطای به این شکل میدهد.
Sorry, we were unable to sign you in to the msn messenger at this time please try again later.
to let us try and troubleshoot the problem, click the troubleshoot button
80048820
خلاصه اینکه هر کاری کردم نتونستم درستش کنم خواهش می کنم هر کس میدونه این سوال را خیلی خیلی زود جواب بده تشکر
فقط نگید که ویندوز عوض کنید چون باید 9 کامپیوتر را ویندوز عوض کنم تشکر از همه

Roozedidar
09-12-2005, 16:14
سلام دوستان عزیز امیدوارم که خوب باشید من خیلی زود به کمک نیاز دارم هر کس میداند زود جواب بدهد لطفاً اگر ممکن است به آی دی dost_friend_19@yahoo.com ایمیل یا آف لاین بفرسته منظرم تشکر
حالا مشکل من چی است من جدیدترین نسخه msn messenger را از سایت دانلود کردم وقتی نصب کردم نمی توانم وارد شوم یک آی دی جدید را هم ساختم ولی یه خطای به این شکل میدهد.
Sorry, we were unable to sign you in to the msn messenger at this time please try again later.
to let us try and troubleshoot the problem, click the troubleshoot button
80048820
خلاصه اینکه هر کاری کردم نتونستم درستش کنم خواهش می کنم هر کس میدونه این سوال را خیلی خیلی زود جواب بده تشکر
فقط نگید که ویندوز عوض کنید چون باید 9 کامپیوتر را ویندوز عوض کنم تشکر از همه

سلام عزيز شما نيازی به آی دی جديد نداريد. Msn Messenger جديد از يك ------ و پورت جديد براي وصل شدن به سرور خودش استفاده ميکنه که شما ميتونيد با کرکی که ميزارم مشکل رو حل کنيد. به اين ترتيب که اين کرک برای شما اون پرکسی رو باز ميکنه و شما به راحتی به دروازه شهر Msn قدم ميزاريد.

click ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشيد...

dost1
09-12-2005, 19:55
سلام برادر تشکر از اینکه جواب دادی ولی اون کار را که گفتی فایل را دانلود کردم ولی جواب نداد تشکر از راهنمایت و دیگر اینکه نمی دانم چرا اکثر آی دی ها در یاهو مسنجر وقتی میخواهد وارد چت روم شود این پیغام را میدهد این را چطوری میشود حل کرد
this request was refused
خیلی به این دو مشکل نیاز دارم که حل شود خیلی زود تشکر

Roozedidar
10-12-2005, 03:24
سلام برادر تشکر از اینکه جواب دادی ولی اون کار را که گفتی فایل را دانلود کردم ولی جواب نداد تشکر از راهنمایت و دیگر اینکه نمی دانم چرا اکثر آی دی ها در یاهو مسنجر وقتی میخواهد وارد چت روم شود این پیغام را میدهد این را چطوری میشود حل کرد
this request was refused
خیلی به این دو مشکل نیاز دارم که حل شود خیلی زود تشکر

سلام عزيز، اگر منظوره شما از جديدترين نسخه Msn messenger نسخه بتا 8 هست بايد بگم که به راحتی به اين کرک کار ميکنه و من خودم الان user هستم. ولی اگر منظوره شما نسخه 7.5 هست که نه با اين کرک نميتونه کار کنه. و شما بايد براي اون منظور اکانت قبلی خود رو از روي Msn messenger به طوره کلی پاک کنيد و دوباره از اول اقدام به بازسازی اکانت کنيد. اين مشکل رو در تاپيک ديگه هم دوستان مطرح کردن و اگر سرچ کنيد پيدا ميکنيد. در مورده ياهو هم عزيز شما بايد تکرار کنيد درخواسته خودتون رو برای وارد شدن به چت روم مورد نظر تا بالاخره بتونيد بريد تو يا اين که ميتونيد از روشهاي هک استفاده کنيد که به نظره من کاره جالبی نيست.
موفق باشيد...

dost1
10-12-2005, 07:01
تشکر از راهنماییتان امیدوارم که درست بشه اگه بتونم نسخه بیتا را پیدا کنم و اون کرک را نصب کنم
باز هم ممنون

dost1
10-12-2005, 07:40
برادر نسخه بیتا را هم نصب کردم با اون کرک ولی جواب نداد به هرحال تشکر از کمکتان

Roozedidar
10-12-2005, 07:42
تشکر از راهنماییتان امیدوارم که درست بشه اگه بتونم نسخه بیتا را پیدا کنم و اون کرک را نصب کنم
باز هم ممنون

beta 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشي...

Roozedidar
10-12-2005, 07:43
برادر نسخه بیتا را هم نصب کردم با اون کرک ولی جواب نداد به هرحال تشکر از کمکتان

متاسفم عزيز...