PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ضد سرقت Killer Mobile SecureMe v1.00

hamidghoty
17-07-2008, 17:45
این هم یه برنامه ی کاملا حرفه ای برای ضد سرقت
اگر گوشیتون ازتون دزدیده شد این برنامه با تغییر سیمکارت توش فورا قفل میشه..حتی میتونید از طریق راه دور گوشیتون رو کنترل کنید!!!!!

Killer Mobile SecureMe v1.00 S60v3 SymbianOS9.1 Unsigned Cr@cked ReadNFO-BiNPDA

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Description

A Mobile Device is Lost or Stolen literally every single second. With today's S60 smartphone device's you're not only losing a large investment, but you also face the risk of your personal, private or business information being accessed and used.

With SecureMe, you can rest assured that your device is safe and secure. SecureMe will automatically lock the device (both screen and keyboard) on any unauthorized SIM change. This renders the device completely useless to the thief or finder of your device. SecureMe also features remote SMS commands which can allow you to lock the device down remotely, hide or delete information such as contacts, SMS's, photos, videos and more. You can even be informed of the SIM change along with the SIM details to help locate the thief, as well as any device activity via SMS to up to three secondary numbers of your choosing.

Features Include:

- Symbian Signed and Certified Application
- Runs 100% silently and invisibly in the background
- Autostart on Device Reboot
- Device will be 100% locked upon unauthorized SIM change
- Fully configurable application - can be used as a Anti-Theft device or a basic "spy" type application
- Remote SMS commands to lock device or hide/delete data
- 10 minute device lock timer upon SIM change
- Configureable lock screen text
- Receive complete SIM details via SMS to secondary numbers upon unauthorized SIM change to help find the thief
- Receive notifications of all Call & SMS activity while device is in "attack" mode (but screen and keyboard are NOT locked)
- Supports emergency number dialing when device is locked

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ممنون از فرزاد

mslove
17-07-2008, 21:51
امیدوارم به خوبی کار بده

با تشکر

Iman_m123
19-07-2008, 20:10
ساین هم میخواد ؟؟؟

hamidghoty
20-07-2008, 10:57
ساین هم میخواد ؟؟؟
بله تو اسمش نوشته که UNsigned

136209
02-09-2008, 21:25
سلام
من این نرم افزار رو نصب کردم بعدش امتحان کردم تا ببینم چه جوری کار می کنه
یک سیمکارت دیگه گذاشتم تو گوشیم ولی حالا گوشیم قفل شده هر کاری میکنم قفلش باز نمی شه به داد من بیچاره بریسید الان یک 5 ساعته گوشیم قفل است بعدشم این نرم افزار پشت سر هم اس ام اس به شمارهای که بهش دادم می فرسته

Iman_m123
02-09-2008, 21:47
خب شما گوشیتو خاموش کن اگر هم خاموش نشد باتریش رو در بیار بعد سیمکارت رو عوض کن

موفق باشی :11:

136209
03-09-2008, 15:17
این کار را هم کردم بیش از ده بار ولی بازم گوشیم قفل است

shayan_p30
10-09-2008, 22:15
این کار را هم کردم بیش از ده بار ولی بازم گوشیم قفل است
اميدوارم كه مشكلت حل شده باشه ولي اگه نشده!!
با اينكه من اين برنامه رو ندارم بنابر توضيحات حدس ميزنم كه بايد از اون شماره اي كه بهش دادي يه پيامك با متن خاصي به اون سيمكارت جديده كه تو گوشيه بدي كه اين برنامه دستور باز كردن قفل رو اجرا كنه!!
بازم ميگم اين برنامه رو ندارم من!!
ولي اميدوارم اگه مشكلت حل نشده با اين حل بشه!!:20:
راستي يه سوالي وقتي شماره ي سيمكارت فرد سارق! رو برامون فرستاد اگه بهش زنگ بزنيم ميتونه جواب بده؟؟!:14:
:11:

Šepehr
11-09-2008, 12:26
من نصبش کردم بعد تنظیماتش رو هم انجام دادم
و برنامه رو hide کردم
حالا نه آیکونی از برنامه توی application وجود داره و نه توی حافظه رفته که منو رو نگه دارم و بازش کنم
چطور میشه به برنامه دوباره دسترسی داشت؟
کسی این مشکل رو داشته؟

shayan_p30
12-09-2008, 12:20
فكر كنم بايد از اون شماره اي كه بهش دادي يه پيامك بفرستي كه برنامه رو متوقف كنه! نميدونم فكركنم بشه!:27:

Šepehr
12-09-2008, 14:21
فكر كنم بايد از اون شماره اي كه بهش دادي يه پيامك بفرستي كه برنامه رو متوقف كنه! نميدونم فكركنم بشه!:27:

نه حالا اشکالی نداره
تنظیماتش که درسته.
میذارم همونطور که هست بمونه
میرم یه چیز دیگه نصب می کنم

shayan_p30
12-09-2008, 15:24
هر جور راحتي!
ولي فكر كنم با Task man هم بشه يه كاريش كرد!!

136209
14-09-2008, 10:33
خدا را شكر مشكلم حل شد براي اينكه بتوني بري توي نرم افزار يك برنامه كه احتياج به پسورد داشته باشه نصب كن بعد وقتي مي خواهي پسورد بنويسي پسورد اين نرم افزار رو بنويسي برنامه باز ميشه

shayan_p30
14-09-2008, 15:47
وقتي سيمكارت عوض ميشه چي اون موقع كه همه چي قفله!!
نه ميشه چيزي ديد نه تايپ كرد!!
:question:

nateghii
22-06-2010, 12:41
خدا را شكر مشكلم حل شد براي اينكه بتوني بري توي نرم افزار يك برنامه كه احتياج به پسورد داشته باشه نصب كن بعد وقتي مي خواهي پسورد بنويسي پسورد اين نرم افزار رو بنويسي برنامه باز ميشه

دوستان سلام
من نرم افزار ( secure me ) رو چند ماه پیش نصب کردم
امروز سیم کارت گوشیم رو برادرم عوض کره و گوشی شروع به بوق زدن کرده
حالا سیم کارت خودم رو هم که میزارم بوق میزنه و گوشی هنگ می کنه
در ضمن رمزش رو هم نميدونم

تو رو خدا بگید چی کار کنم
ممنون