PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شناختن فرستنده ایمیل

setaieshh
17-07-2008, 17:41
سلام آیا راهی می شناسید تا بدون باز کردن ایمیلم بتونم فرستنده اونو بشناسم؟؟؟
البته من با روش full Header آشنام اما در این روش باید میل رو باز کنی ، اما من به دلایلی مثل احتمال وجود ویروس نمی خوام میل رو باز کنم.

tabriz-info
18-07-2008, 14:59
ایمیلت pop3 یا نه

منظورم اینه که از میل های یاهو جیمیل استفاده میکنی یا ماله خودته

Penryn
18-07-2008, 15:08
نقل قول:باید میل رو باز کنی ، اما من به دلایلی مثل احتمال وجود ویروس نمی خوام میل رو باز کنم.
با سلام تا وقتيكه روي لينك ويروس كه داخل نامه هست كليك نكني ويروس يا تروجان به سيستمت نمي ايد منظورم اينست كه با باز كردن نامه ويروي وارد سيستم نميشود بلكه شما بايد روي لينك خطرناكي كه در متن نامه وجود دارد يا بر روي لينك ضميمه كليك كني تا آقا ويروسه شروع به بارگزاري كنه بهترين روش همان full header است كه ip و ايميل واقعي طرف را نشان ميدهد

tabriz-info
18-07-2008, 15:26
نقل قول:باید میل رو باز کنی ، اما من به دلایلی مثل احتمال وجود ویروس نمی خوام میل رو باز کنم.
با سلام تا وقتيكه روي لينك ويروس كه داخل نامه هست كليك نكني ويروس يا تروجان به سيستمت نمي ايد منظورم اينست كه با باز كردن نامه ويروي وارد سيستم نميشود بلكه شما بايد روي لينك خطرناكي كه در متن نامه وجود دارد يا بر روي لينك ضميمه كليك كني تا آقا ويروسه شروع به بارگزاري كنه بهترين روش همان full header است كه ip و ايميل واقعي طرف را نشان ميدهد

نه عزیزم حتی فقط با باز کردن ایمیل هم میشه میل رو هک کرد

مثلا با دزدین کوکی ها

قدیما تو یاهو با ارسال ایمیل همین که طرف میلش رو باز میکرد کوکی ها برای طرق مقابل ذخیره میشد :21:

zed2
18-07-2008, 16:10
دوستان خواهشا ادامه بحث اینجا
بحث ،‌بررسي ،‌سوالات و مشكلات یاهو میل و ياهو مسنجر Yahoo! Mail- yahoo messenger ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])