PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄◄ تاپیک سوالات و مشکلات مربوط به برنامه WinRAR

صفحه ها : [1] 2

Masоud
17-07-2008, 16:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در این تاپیک تمام مباحث مربوط به این نرم افزار بحث و گفتگو می گردد

با تشکر از همراهی شما عزیزان

Alastoor
17-07-2008, 17:08
سلام

در این مورد در انجمن خیلی بحث شده سرچ میکردید تاپیک های زیادی در این مورد بوده
در ضمن این بحث مربوط به انجمن درخواست کرک نیست
نرم افزارهایی هست ولی یا اصلا کار نمیکنن (در اغلب موارد / به خصوص اگه کمی پسورد طولانی باشه) یا پروسه یافتن پسورد خیلی خیلی طول خواهد کشید که بیخیالش باید بشی.

در کل توصیه میشه بری به اونجایی که فایل رو گرفتی و پسورد رو از همونجا پیدا کنی
اگه نبود آدرسی که ازش دانلود کردی رو توی گوگل سرچ کن منبع اصلی فایل رو پیدا و پسورد رو از اونجا پیدا کن
این بهترین روش هست

لیست تاپیک های مختلف در این مورد اینجا اومده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:)

sonofmoon
17-07-2008, 17:15
مرسي عزيز اما من سرچ كردم بازم نشد؟ من يه فيلم دانلود كردم رير هستش حلا پسورد ميخواد كه ندارم بازم ممنون

splinter
19-07-2008, 10:04
سلام،

ببین من یه برنامه دارم به اسم RAR Pass Remover اون میتونه مشکل شما رو حل کنه، البته من تضمین نمیکنم زیرا روشی که استفاده روش بروث هست و احتمال پیدا نکردن پسوورد از پیدا کردنش بیشتره، خودم استفاده کردم یه بار واسه یه فایل با پسوور 3 رقمی جواب داد، شما استفاده کن خدا کنه مشکلت حل بشه. اگر هم نشد دیگه ببخشید دیگه!

دانلود:

حجم فایل: 448 KB

در کل توصیه میشه بری به اونجایی که فایل رو گرفتی و پسورد رو از همونجا پیدا کنی
اگه نبود آدرسی که ازش دانلود کردی رو توی گوگل سرچ کن منبع اصلی فایل رو پیدا و پسورد رو از اونجا پیدا کن
این بهترین روش هست

این هم خیلی روش خوبیه، منم همین روش را برات توصیه میکنم اگه برنامه نتونست واست پیداش کنه، اگر هم میخوای آدرس فایل را بده مثلا همون آدرس Rapidshare یا... را من واستون پیداش میکنم.

موفق باشید.

Jalal
19-07-2008, 15:43
سلام

منتقل شد

موفق باشین

bashirsh
01-08-2008, 22:19
با نرم افزار winrar چطوری میشه روی یه فایل زیپ پسورد گذاشت؟

starpars
01-08-2008, 22:41
اون پوشه یا فایلی رو که میخوای زیپش کنی روش راست کلیک کرده و add to archive رو میزنی تو پنجره ای که میاد (پنجره archive name and parameters ) در تب Avanced دکمه set password رو میزنی پسورد رو دوبار مینوسی ok میکنی بعدش هم میری تو تب قبلی فایلو zip میکنی

djmory
01-08-2008, 23:05
با سلام خواستم بپرسم اگه فایلی رو با rar پسورددار کنیم و بعد پسوردش یادمون بره آیا راهی یا نرم افزاری وجود داره که این پسوردو برداره ؟؟ خواهشا جوابمو بدین.

djmory
01-08-2008, 23:07
با سلام خواستم بپرسم اگه فایلی رو با rar پسورددار کنیم و بعد پسوردش یادمون بره آیا راهی یا نرم افزاری وجود داره که این پسوردو برداره ؟؟ خواهشا جوابمو بدین.

nw_nk
01-08-2008, 23:13

در مورد فایلهای RAR تنها راه امتحان کردن پسوردهای معمول مثل کلمات یا امتحان تمامی حالات ممکن کاراکتر ها و ... است. که برنامه هایی مثل Advanced Archive Password Recovery و Advanced RAR Password Recovery اینکارو انجام میدن.

nw_nk
01-08-2008, 23:21

سلام

در همون تاپیک جواب شما داده شد:

حذف پسورد فایلهای rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mx_2dar
01-08-2008, 23:24
RAR Password Cracker v4.12
ین نرم افزار قادر به از بین بردن پسوورد فایل های فشرده شده توسط نرم افزار وینرر است
این کار به دو روش صورت می گیرد:
1.امتحان کردن تک تک لیست پسوورد های که شما به نرم افزار می دهید(برای مواردی که پسووردتان را فراموش کردین)
2.آمیزش انواع کاراکتر ها
شما در هنگام کار با نرم افزار می توانید عملیات را قطع کنید و بعدا دوباره آن را ادامه دهید
نرم افزار RAR Password Cracker v4.12 از تمام فرمت های فشرده دیگر که به وسیله نرم افزار وینرر فشرده شدند نیز پشتیبانی می کند

RAR Password Cracker recovers lost passwords for RAR/WinRAR archives of versions 2.xx and 3.xx.

KILLER_PANT
02-08-2008, 20:03
سلام
من 12 تا فایل rar دارم (12 تا پارت)که همشون سالمند به جز پارت 6 سالمند ..
فیلم هم هست
چه جوری اکسترکت کنم که به جز قسمت پارت 6 بقیش باز شه
keep broken files رو توی winrar زدم ولی تا فایل 6 فقط سالم باز میکنه بقیش میپره

Farahmand Farshidy
02-08-2008, 23:03
سلام دوست عزيز!:11::11:

برنامه Advanced Rar Repair 1.0 را از آدرس پايين دانلود نماييد و فايل جزء ششم را با آن ترميم نماييد.

اين روش خيلي بهتر است و بعد از ترميم شما ميتوانيد همه فايل هاي تان را استخراج نماييد.

:Advanced Rar Repair 1.0 Download Address

موفق باشيد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فرهمنــــــــد

KILLER_PANT
02-08-2008, 23:55
من 1.1 این ورژن رو دارم
ولی وقتی ترمیم میکنه فایل 100 مگی میشه 1 کیلوبایت
فایلمم پسورد داره ولی اصلا پسورد ازم نمیپرسه
چرا اینجوری میشه

Farahmand Farshidy
03-08-2008, 01:32
سلام!:11::11:

ولی وقتی ترمیم میکنه فایل 100 مگی میشه 1 کیلوبایتخوب، اين به اين معناست كه فايل اصلاً ترميم نشده وگرنه فايل 100 مگابايتي بعد از ترميم به 1 كيلو بايت هرگز تبديل نميشه.

چرا اینجوری میشهدر يكي از تب هاي اين برنامه كه اسمش درست يادم نيست( فكر كنم اسم اون تب Repair Options/Settings است) شما آنجا بايد پسورد فايل را قبلاً تايپ كنيد و بعضي از تنظيمات ديگر را هم مانند Quick Repair در صورت ضرورت فعال يا غير فعال نماييد.بعد فايل را وارد برنامه نماييد و بروي دكمه Repair كليك نماييد تا ترميم بشه.

اما اگر باز هم نتيجه همان بود، من ديگه راه حلي براي مشكل شما نميبينم اما شما جستجو خود را ادامه بدين!

موفق باشيد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فرهمنــــــــد

KILLER_PANT
03-08-2008, 12:20
ممنون
جواب نداد این راهم

dsa
04-08-2008, 20:12
این برنامه demo است اگه میشه فایل کرک یا پچی چیزی بزارید
ممنون

[ali]
06-08-2008, 20:02
من 1.1 این ورژن رو دارم
ولی وقتی ترمیم میکنه فایل 100 مگی میشه 1 کیلوبایت
چرا اینجوری میشه
جناب فرهمند من با پاسخ شما موافق نیستم.در بخش ستینگ نرم افزار نام برده پسورد را تعیین کنید

Farahmand Farshidy
07-08-2008, 10:52
سلام علی عزیز!:11::11:

جناب فرهمند من با پاسخ شما موافق نیستم.

چرا موافق نیستید دوست عزیز؟

جوب شما:

در بخش ستینگ نرم افزار نام برده پسورد را تعیین کنید

جواب بنده:

در يكي از تب هاي اين برنامه كه اسمش درست يادم نيست( فكر كنم اسم اون تب Repair Options/Settings است) شما آنجا بايد پسورد فايل را قبلاً تايپ كنيد و بعضي از تنظيمات ديگر را هم مانند Quick Repair در صورت ضرورت فعال يا غير فعال نماييد.بعد فايل را وارد برنامه نماييد و بروي دكمه Repair كليك نماييد تا ترميم بشه.

من فقط اسم تب مربوطه را که سیتینگ یا تنظیمات برنامه از آنجا صورت میگره رو بیاد نداشتم که به ایشون اشاره کردم و هر کسی هم که روشن کردن کامپیوتر را بلد باشه با این اشاره تب Options را پیدا میکنه.

شما که با من موافق نیستید اما من از اخلاق و طرز برخورد دوستانه شما خیلی خوشم اومد.:10:

موفق و کامگار باشید!:12:
فرهمنــــــــد

sabasistem_co
16-08-2008, 23:54
سلام دوست عزيز!:11::11:

برنامه Advanced Rar Repair 1.0 را از آدرس پايين دانلود نماييد و فايل جزء ششم را با آن ترميم نماييد.

اين روش خيلي بهتر است و بعد از ترميم شما ميتوانيد همه فايل هاي تان را استخراج نماييد.

:Advanced Rar Repair 1.0 Download Address

موفق باشيد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فرهمنــــــــد

این برنامه دمو هست . خودم امتحان کردم روی 99% گیر کرد .

ولی این فول ورژن هست :

پاسورد فایل : Balubin

sabasistem_co
17-08-2008, 03:03
من یه فایل RAR دارم که یه فیلم Avi روش هست وقتی می خوام Extercet کنم تا 56 % می ره بعد می گه CRC Filed .

حالا چیکار کنم . از این نرم افزار های ترمیم رار که بالا گذاشتم هم استفاده کردم درست نشد

چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟

farazp30
23-08-2008, 13:55
سلام،

ببین من یه برنامه دارم به اسم RAR Pass Remover اون میتونه مشکل شما رو حل کنه، البته من تضمین نمیکنم زیرا روشی که استفاده روش بروث هست و احتمال پیدا نکردن پسوورد از پیدا کردنش بیشتره، خودم استفاده کردم یه بار واسه یه فایل با پسوور 3 رقمی جواب داد، شما استفاده کن خدا کنه مشکلت حل بشه. اگر هم نشد دیگه ببخشید دیگه!

دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم فایل: 448 KB

این هم خیلی روش خوبیه، منم همین روش را برات توصیه میکنم اگه برنامه نتونست واست پیداش کنه، اگر هم میخوای آدرس فایل را بده مثلا همون آدرس Rapidshare یا... را من واستون پیداش میکنم.

موفق باشید.

میشه پس این لینک رو برام پیدا کنید

Samba
27-08-2008, 10:03
اگه کسی هست روش ساخت برنامه های Sfx را آموزش بده البته به طور کامل
با تشکر

alijonn
04-09-2008, 14:46
با سلام خدمت دوستان
پس از دانلود 18 پارت فیلم از رپیدشر تا پارت 7 آنزیپ میشود و می خواد به پارت 8 برسه دیگه آنزیپ نمیشه البته این فیلم Cd1 و Cd2 داره که Cd1 در پارت 1 تا 7 می باشد و Cd2 در پارت 8 تا آخر می باشد.:41:
لطفا جهت آنزیپ کامل راهنمایی ام کنید.

nw_nk
04-09-2008, 15:12
با سلام خدمت دوستان
پس از دانلود 18 پارت فیلم از رپیدشر تا پارت 7 آنزیپ میشود و می خواد به پارت 8 برسه دیگه آنزیپ نمیشه البته این فیلم Cd1 و Cd2 داره که Cd1 در پارت 1 تا 7 می باشد و Cd2 در پارت 8 تا آخر می باشد.:41:
لطفا جهت آنزیپ کامل راهنمایی ام کنید.

اندازه هیچ کدوم از پارتهای 1 تا 17 کمتر از بقیه نیست؟ شاید پارتهای حاوی CD2 جدا هستند؟ آخر نام اولین پارت CD2 عبارت part1 نیست؟

alijonn
04-09-2008, 20:09
اشتباه کردم 15 پارته، پارت 1 تا 14 یک اندازه است و پارت 15 کمتره - همه ی پارتها یک نام است- با وین رار گزینه نگهداشتن فایل شکسته رو هم زده ام که پارت 1 تا 7 موقع آنزیپ شدن عبارت Cd1 است و پارتهای 8 تآخر عبارت Cd2 است که فقط Cd1 باز میشه که حجمش حدود 700 مگ هستش ولی Cd2 که بعد از آنزیپ فیال میاد که حجمش صفر بایته . کلا حدودا 1/5 گیگا حجمشه .

nw_nk
04-09-2008, 21:46
اشتباه کردم 15 پارته، پارت 1 تا 14 یک اندازه است و پارت 15 کمتره - همه ی پارتها یک نام است- با وین رار گزینه نگهداشتن فایل شکسته رو هم زده ام که پارت 1 تا 7 موقع آنزیپ شدن عبارت Cd1 است و پارتهای 8 تآخر عبارت Cd2 است که فقط Cd1 باز میشه که حجمش حدود 700 مگ هستش ولی Cd2 که بعد از آنزیپ فیال میاد که حجمش صفر بایته . کلا حدودا 1/5 گیگا حجمشه .

1- ارور میده؟

2- چه موقعی ارور میده؟ تا نوبت CD2 میشه یا آخر کار؟

3- پیغام ارور چیه؟

alijonn
04-09-2008, 21:54
تا وقتی نوبت پارت 8 (همون CD2 ) بشه ارور اولی میده بهد ادامه میده تا پارت آخر که دو ارور آخری میده!
اینم ارورهاش:
! E:\intcon\INTCO.part07.rar: Packed data CRC failed in Intimate_Contact_CD1_by_ru_talk.com.avi. The volume is corrupt
! E:\intcon\INTCO.part14.rar: Packed data CRC failed in Intimate_Contact_CD2_by_ru_talk.com.avi. The volume is corrupt
! E:\intcon\INTCO.part15.rar: CRC failed in Intimate_Contact_CD1_by_ru_talk.com.avi. The file is corrupt

reb
04-09-2008, 22:04
مشگل از winrar نیست یکی از فایلها یا ناقصه باید دوباره دانلود کنی و یا ناقص آپلود شده

nw_nk
04-09-2008, 22:06
تا وقتی نوبت پارت 8 (همون CD2 ) بشه ارور اولی میده بهد ادامه میده تا پارت آخر که دو ارور آخری میده!
اینم ارورهاش:
! E:\intcon\INTCO.part07.rar: Packed data CRC failed in Intimate_Contact_CD1_by_ru_talk.com.avi. The volume is corrupt
! E:\intcon\INTCO.part14.rar: Packed data CRC failed in Intimate_Contact_CD2_by_ru_talk.com.avi. The volume is corrupt
! E:\intcon\INTCO.part15.rar: CRC failed in Intimate_Contact_CD1_by_ru_talk.com.avi. The file is corrupt

پارت ذکر شده خرابه. اگر روی سیستم شما دچار مشکل نشده باشه, فایل آپلود شده واقعا خراب بوده.

از برنامه های ترمیم فایل RAR استفاده کنید ببیند چقدر کمک می کنند.

اگر امکانش هست پارت 7 رو دوباره دانلود کن ببین واقعا مشکل از فایل آپلودی هست.

alijonn
04-09-2008, 22:26
پارت ذکر شده خرابه. اگر روی سیستم شما دچار مشکل نشده باشه, فایل آپلود شده واقعا خراب بوده.

از برنامه های ترمیم فایل RAR استفاده کنید ببیند چقدر کمک می کنند.

اگر امکانش هست پارت 7 رو دوباره دانلود کن ببین واقعا مشکل از فایل آپلودی هست.

مرسی
لطفا برنامشو بدین.

nw_nk
05-09-2008, 10:17
مرسی
لطفا برنامشو بدین.

اینها همه برنامه های ترمیم رار هستند:

اگر رایگان نیستند باید کرکشون رو پیدا کنی.

MehranVB
05-09-2008, 11:26
از نرم افزار Advanced RAR Repair استفاده کن. با اون میتونی تموم قسمتهایی که سالم دانلود شده رو Extract کنی.

Hossein bandarie
08-09-2008, 17:15
اگه کسی هست روش ساخت برنامه های Sfx را آموزش بده البته به طور کامل
با تشکر

ساده ترين راه :
1- رو فايلي كه مي خواي فشرده كني كليك راست كن .
2- گزينه ... Add to archive رو انتخاب كن .
3- تو صفحه اي كه باز ميشه Create SFX archive رو تيك بزن .
4- تنظيماتي مثل حالت فشرده سازي رو انجام بده .
5- رو OK كليك كن .
از طريق خود برنامه WinRAR هم ميشه ( با امكانات بيشتر )
1- برنامه رو اجرا كن .
2- فايل مورد نظر رو با كليك انتخاب كن .
3- از منوي Tools گزينه Convert archive to SFX رو انتخاب كن .
4- معمولا اطلاعات زير از قسمت Advanced SFX option وارد ميشه
General\Path to extract مسير پيش فرض براي استخراج .
Advanced\Delete فايلهايي كه بعد از عمليات حذف ميشند .
Modes آيا تو يه پوشه موقت استخراج بشه يا نه ؟ در صورتي كه فايل هم نام تو مقصد باشه چكار كنه اينجا تعيين ميشه .
Text and icon تعيين يه آيكن و اسم براي فايل ساخته شده .
License تعيين ليسانس استفاده از برنامه :27:
Module : تعيين نوع حالت فايل اجرايي نهايي ( بهتره از گزينه پيش فرض استفاده بشه )
OK
OK -5

farzadshekoohi
15-11-2008, 18:18
با سلام و خسته نباشید من به یک مشکل برخورد کردم
ما بر عکس همه پسورد فایل winrar رو داریم اما مشکل من این هست که من می خواهم 1 بار که این پسورد رو دادم دیگه برای دفعات بعد این پسورد از رو فایل بر داشته بشه .
( این راه حل رو خودم بلدم که فایل رو extract کنم بعد دوباره با winrar فشردش کنم چون واسه وب سایت می خواهم نمی تونم با winrar خودم بعد از فشرده کردن و آپلود رو هاست eror میده )
با تشکر
:8:

feal
28-11-2008, 20:26
سلام
من نرم افزار" کتیا ار 19"از لینکهای زیر گرفتم

دو تا دیویدی شد بعد از اکسترکت ولی در میانه اکسترک با چند تا پیغام هم مواجه شدم (تصویر زیر)ولی اکسترکت شد بعد از اکسترکت دی وی دی 2 اون بعد از اکسترکت دوباره(چون دوباره چند تا فایل تیکه تیکه توش بود)کامل بود ولی دی ویدی 1 اون چند تا پارت که تو قسمت اول اکسترکت تو پیغام هشدار اومده بودند نبودند (پارت 3و 7 اصلا نیستند وپارت 21 مثل اینکه خرابه) حالا باید چکار کنم حجم بالای داشت ومن مدت زیادی رو دانلود کردم لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه

با تشکر فراوان

feal
29-11-2008, 08:24
سلام
من نرم افزار" کتیا ار 19"از لینکهای زیر گرفتم

دو تا دیویدی شد بعد از اکسترکت ولی در میانه اکسترک با چند تا پیغام هم مواجه شدم (تصویر زیر)ولی اکسترکت شد بعد از اکسترکت دی وی دی 2 اون بعد از اکسترکت دوباره(چون دوباره چند تا فایل تیکه تیکه توش بود)کامل بود ولی دی ویدی 1 اون چند تا پارت که تو قسمت اول اکسترکت تو پیغام هشدار اومده بودند نبودند (پارت 3و 7 اصلا نیستند وپارت 21 مثل اینکه خرابه) حالا باید چکار کنم حجم بالای داشت ومن مدت زیادی رو دانلود کردم لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه

با تشکر فراوان

لطفا کمک کنید

HoJJaT_007
30-11-2008, 14:20
سلام.

یکی میتونه پسورد این فایل رو برام در بیاره ؟

sajad
10-12-2008, 14:05
من به مشكل حادي برخورد كردم . من از رپيد بعضي فيلمهاي بزرگ رو كه دانلود مي كنم بعد كه extract مي كنم يكي از فايلها اين ارور رو مي ده crc failed in....file corrupt . البته من در تمام فيلم هاي كه دانلود مي كنم همين مشكل پيش مياد . لطفا كمكم كنيد . يك روز وقت مي گيره دانلود كردن آخرشم ايراد مي ده . فايل ها هم از سايتهاي خيلي معتبر مي گيرم . هاردم هم چند بار عوض كردم . چي كار بايد بكنم ؟ با برنامه flash get ميگيرم .

sajad
10-12-2008, 15:05
معذرت مي خوام دوباره پست مي زنم . حالا كه مي خونم مي بينم كه خيلي ها اين مشكل رو دارن . اما من كلا فيلمام 80% اينطوري مي شن جز اونا كه فايل مستقيم AVI هستن . از برنامه advanced rar هم كه استفاده مي منم يه فولدر بهم مي ده كه 39 مگابايت هست . از تمام اهل فن و متخصصان عزيز مي خوام به ياري اين مشكل بيان . مي دونيد كه دانلود 2گيگ چقدر زمان ميبره . آخرشم مي بيني كه ايراد دار شد و منتظر راهنماييتتون هستم

aliani
10-12-2008, 22:04
با سلام و خسته نباشید من به یک مشکل برخورد کردم
ما بر عکس همه پسورد فایل winrar رو داریم اما مشکل من این هست که من می خواهم 1 بار که این پسورد رو دادم دیگه برای دفعات بعد این پسورد از رو فایل بر داشته بشه .
( این راه حل رو خودم بلدم که فایل رو extract کنم بعد دوباره با winrar فشردش کنم چون واسه وب سایت می خواهم نمی تونم با winrar خودم بعد از فشرده کردن و آپلود رو هاست eror میده )
با تشکر

منم همین سوال رو دارم دوستان اگه کسی راهی بلده لطفا کمک کنه :)

sajad
11-12-2008, 19:57
جالبه كه بعد از اينكه فايل رو دوباره دانلود كردم حالا آخرش ايراد داد . crc failed

M.etallic.A
15-12-2008, 15:31
من یه نرم افزار دانلود کردم تو 7 پارت مجزا که پارت یک و دو و سه این خطا رو میدن :

! E:\Installation Software\New Folder\A._S._2.0_[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] The file "???" header is corrupt

سایز فایلها کاملا با هم یکیه و از پارت 4 به بعد چنین خطایی نمیده. فقط سه تا فایل اول این مشکل رو دارن.

nw_nk
15-12-2008, 17:42
من یه نرم افزار دانلود کردم تو 7 پارت مجزا که پارت یک و دو و سه این خطا رو میدن :

! E:\Installation Software\New Folder\A._S._2.0_[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] The file "???" header is corrupt

سایز فایلها کاملا با هم یکیه و از پارت 4 به بعد چنین خطایی نمیده. فقط سه تا فایل اول این مشکل رو دارن.

سلام

مي توني بايت هاي ابتدايي پارت هاي خراب رو صفر كني و با نرمافزار Segment Downloader چند كيلوبايت اول رو دوباره دانلود كني تا ترميم بشن. براي پاك كردن بايت هاي اول ابزارهاي Hex Editor مناسب هستند.

ستاره آبی
09-01-2009, 09:48
با عرض سلام به همه دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .................................................. ......................... من برنامه win rarرو از از روی یک سی دی نصب کردم که در دستور العملش نوشته بود فایل key gen رو پس از نصب در مسیر نصب کپی کرده واجرا کنید ومن هم همین کار رو کردم اما پس از این کار ها در هنگام اجرای برنامه win rarبالای صفحه می نویسه only 14 days left to buy a license میشه لطفا راهنمایی کنید که باید چکار کنم؟؟ ( امکانش هست که من اشتباهی کرده باشم وآیا هنگام باز کردن فایل key gen باید کار خاصی انجام می دادم؟؟)

shahab47
09-01-2009, 13:43
با عرض سلام به همه دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .................................................. ......................... من برنامه win rarرو از از روی یک سی دی نصب کردم که در دستور العملش نوشته بود فایل key gen رو پس از نصب در مسیر نصب کپی کرده واجرا کنید ومن هم همین کار رو کردم اما پس از این کار ها در هنگام اجرای برنامه win rarبالای صفحه می نویسه only 14 days left to buy a license میشه لطفا راهنمایی کنید که باید چکار کنم؟؟ ( امکانش هست که من اشتباهی کرده باشم وآیا هنگام باز کردن فایل key gen باید کار خاصی انجام می دادم؟؟)

نه درسته
ولی شاید کرک خراب باشه تو انجمن درخواست کرک ورژنتو بده کرک رو بگیر

shahab47
09-01-2009, 13:45
سلام من وقتی این فایل وینرر را دانلود می کنم حجمش 1.5 مگابایته

ولی وقتی خودم فشرده اش می کنم در فشرده ترین حالت یا همون best میشه 3 مگابایت کسی نمیدونه چرا ؟
فرمت این فایل هم winrar هست

nw_nk
10-01-2009, 12:16
سلام من وقتی این فایل وینرر را دانلود می کنم حجمش 1.5 مگابایته

ولی وقتی خودم فشرده اش می کنم در فشرده ترین حالت یا همون best میشه 3 مگابایت کسی نمیدونه چرا ؟
فرمت این فایل هم winrar هست

سلام

فایل شمارو دانلود نکردم اما باید بدونید:

علاوه بر انتخاب گزینه Best تنظیمات دیگری هم در WinRAR وجود داره که در میزان فشرده سازی موثر هستند.

مواردی مثل Solid بودن و حتی اندازه دیکشنری, موضوع الگوریتم و تنظیمات پیچیده تر.

موفق باشید.

shahab47
10-01-2009, 21:54
سلام

فایل شمارو دانلود نکردم اما باید بدونید:

علاوه بر انتخاب گزینه best تنظیمات دیگری هم در winrar وجود داره که در میزان فشرده سازی موثر هستند.

مواردی مثل solid بودن و حتی اندازه دیکشنری, موضوع الگوریتم و تنظیمات پیچیده تر.

موفق باشید.

ممنون :11:

ولی میشه بیشتر توضیح بدید

مثلآ بگید چه تنظیماتی رو انجام بدم که حجم بیاد پایین

nemesis
11-01-2009, 21:39
من یه برنامه دارم بصورت چندتا Part هستش !
پسوردم داره ! پسورد رو میدم به Part 3 که میرسه پیغام میده پسورد اشتباهه ! دلیلش چیه ؟

محمد نامدار
13-01-2009, 00:38
سلام
من یک سری فایل rar گرفتم که بصورت پارت هست
می خواستم ببینم چطوری این ها را باید به صورت یک فایل در آورد
و بالعکس چطوری یک فایل بزرگ را به چند قسمت تقسیم کرد

shahab47
14-01-2009, 18:35
من یه برنامه دارم بصورت چندتا Part هستش !
پسوردم داره ! پسورد رو میدم به Part 3 که میرسه پیغام میده پسورد اشتباهه ! دلیلش چیه ؟

به احتمال زیاد فایل خراب دانلود شده

با این برنامه درستش کن RAR Recovery Toolbox

shahab47
14-01-2009, 18:40
سلام
من یک سری فایل rar گرفتم که بصورت پارت هست
می خواستم ببینم چطوری این ها را باید به صورت یک فایل در آورد
و بالعکس چطوری یک فایل بزرگ را به چند قسمت تقسیم کرد

همه رو با هم انتخاب کن بعد کلیک راست کن و بزن Extract here

واسه تقسیم کردن فایل ها هم باید تو قسمت add to archive حجم قسمت هات رو در Split به کیلو بایت وارد کنی

!!!Buzz
15-01-2009, 21:58
سلام
راهی هست که بشه فایل rar رو اکسترکت کرد؟پسورد میخواد و من متاسفانه پسوردشو نمیدونم

mehran_286
20-01-2009, 16:49
سلام دوستان
من چند تا فایل ویدویی داشتم که در ویندوز اک پی به رار تبدیلش کرده بودم
اما حالا در ویستا هنگام باز کردن این ارور را میدهد برای چیست
THE FILE is currupt
فایل هاش خیلی مهم هستند حیاتی اند
خواهشا کمک کنید

caspian
15-02-2009, 17:38
من یک فایل7 قسمتی دانلود کردم که پسورد داره که مجموعا 700 مگه
داخلش 2 فیلم 350 مگی هست
پسورد را هم دارم و میدونم درسته
وقتی می خوام آنزیپ بکنم پسورد را میزنم هیچی نمیگه میره جلو اون اخر ارور میده که پسورد غلطه اما یکی از 2 فیلم را اکسترکت کرده اما اون یکی را نه
جریان چیه؟چرا اینجوریه؟

saeedadash
19-02-2009, 07:25
من برنامه power dvd رو دانلود کردم و یه سری برنامه دیگه از سایت وقتی برای اجرا فایل رو باز میکنم این ارور میاد

you need to start extraction from a previous volume to unpack setup .exe

باید چه کاری انجام بدم

Oracle_Eldorado
24-02-2009, 20:18
با سلام .
ببخشید دوستان من شبا دانلود آفلاین میکنم ، خیلی هم فایل RAR میاد .
ولی بیشترشون رو وقتی میخوام باز کنم این ارور رو میده :

کسی میدونه اشکال از کجاست ؟؟؟

Ghaioom
25-02-2009, 14:19
با سلام .
ببخشید دوستان من شبا دانلود آفلاین میکنم ، خیلی هم فایل rar میاد .
ولی بیشترشون رو وقتی میخوام باز کنم این ارور رو میده :

کسی میدونه اشکال از کجاست ؟؟؟
فکر کنم فایل های ناقص هست

Mohammad King
04-03-2009, 16:00
سلام /

من یک فایل را فشرده کردم و خودم یه پسورد روش گذاشتم ولی حالا پسوردشو یادم رفته ؟ چه کار کنم؟؟

ممنون

Mohammad King
06-03-2009, 08:51
سلام

ترو خدا این جواب من را بدین خیلی ضروریه/

nw_nk
06-03-2009, 22:47
سلام /

من یک فایل را فشرده کردم و خودم یه پسورد روش گذاشتم ولی حالا پسوردشو یادم رفته ؟ چه کار کنم؟؟

ممنون

سلام

ترو خدا این جواب من را بدین خیلی ضروریه/

سلام

تنها شانس استفاده از نرمافزاری هایی مثل Advanced Archive Password Recovery و Advanced RAR Password Recovery هست که کلمات مختلف, ترکیب کاراکتر ها و ... رو امتحان می کنند.

معمولا چطوری پسورد میزارید؟ کوتاه؟ هیچ نکته ای راجع به پسورد یادتون نمیاد؟ فقط حروف یا عدد؟ علامت استفاده کردید؟ ممکنه کلمه با معنی باشه؟

omid-p30
09-03-2009, 10:44
دوستان راه حل یا ترفند یا برنامه ای برای فشرده سازی سریعتر در حجم های بالا وجود ندارد؟

kourosh_sos
09-03-2009, 22:37
با سلام خدمت تمامي دوستان عزيز من يك بازي كامپيوتري دارم كه حاوي دو عدد cd ميباشد كه داخل cd اول يك فايل exe مثل فايل SFX Archive برنامه winrar ميباشد كه يك مسير پيشفرض براي استخراج فايل هاي داخل آرشيو دارد كه وقتي extract ميكنم در اون قسمتي كه نام فايل هاي استخراج شده به همراه مسيرشان رو نشان ميدهد يك چيز جالبي وجود داره و اين هستش كه تو اين فايل exe هفت فايل با نام و پسوند part1.rar,part2.rar,.... وجود داره كه وقتي رو extract ميزنم ابتدا فايل هاي داخل part1.rar رو شروع به استخراج ميكند و بعد سراغ part2.rar ميرود و به همين منوال تا part6.rar استخراج ميكند و وقتي به part7.rar ميرسد يك پيغام كه مسير درايو cd رو نشان ميدهد ظاهر ميشود كه اين به اين معناست كه cd2 را وارد درايو كنيم كه داخل cd2 هم فقط يك فايل part7.rar هستش وقتي كه cd2 رو قرار ميدم و روي دكمه ok اون پيغام كليك ميكنم شروع به استخراج فايل هاي داخل part7.rar ميكند و بعد از اتمام استخراج هم پنجره بسته ميشود و بازي نصب ميشود حالا سوال من اين بود كه چطوري اين فايل exe رو درست كردن كه توش هفتا فايل rar هستش و اون فايل هاي rar هم استخراج ميشن و بعد يك پيغام مياد كه بايد cd2 رو قرار بديم آيا تمام اين كارا رو با winrar انجام دادن ؟
ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

Hossein bandarie
10-03-2009, 00:34
بله . زماني كه Add to archive انتخاب ميشه گزينه اي به اسم Split to volumes , bytes وجود داره كه عددي كه داخلش تايپ ميشه اعلام مي كنه فايل فشرده به قسمتهاي چند بايتي يا ولوم تبديل بشه . اگه گزينه Create SFX archive هم تيك زده بشه ضمن تكه كردن فايلها به اندازه مورد نظر يه فايل اجرايي جهت استخراج هم ساخته ميشه . اين فايل اجرايي هم تنظيماتي مثل مسير پيش فرض - ليسانس و ... داره .

omid-p30
10-03-2009, 10:27
برنامه Winmount با این برنامه سازگاری دارد؟ یعنی میتواند فابل های فشرده ان را به صورت درایو مجازی باز کند؟

kourosh_sos
10-03-2009, 15:50
دوست عزيز اگه زحمتي نيست بطور كامل توضيح بديد مثلا همين cd بازي من رو چطوري درست كردن اگه ميشه جزييات رو بگيد ممنون ميشم

Dreamland
10-03-2009, 15:56
بیشتر دقت کن

Hossein bandarie
10-03-2009, 16:30
دوست عزيز اگه زحمتي نيست بطور كامل توضيح بديد مثلا همين cd بازي من رو چطوري درست كردن اگه ميشه جزييات رو بگيد ممنون ميشم

سعي مي كنم به زودي اون رو به صورت يه فايل pdf در بيارم و آپلود كنم .

Hossein bandarie
10-03-2009, 17:30
براي شما

Hossein bandarie
10-03-2009, 20:54
البته 2 نكته رو يادم رفت :
1- در مرحله اول تيك زدن Create SFX archive الزامي نيست .
2- نيازي به رايت بخش اول نيست و فايل اجرايي به جاش رايت ميشه .

kourosh_sos
11-03-2009, 21:30
دوست عزيز نميدونم چطوري زحمات شما رو جبران كنم خيلي ممنون كه وقت گذاشتيد و براي بنده اين مقاله رو نوشتيد من مقاله رو دانلود كردم ولي هنوز نخوندمش ولي يه نگاه كه بهش كردم مقاله كاملي به نظر ميرسيد اگر احيانا سوال برام پيش اومد مطرح ميكنم
بازم ممنون اميدوارم بتونم جبران كنم

Hossein bandarie
11-03-2009, 23:37
قابل شما رو نداشت .

علیرضا
12-03-2009, 00:00
سلام .چند وقت پیش یه سری فایل (سرجمع در حدود 1.6 گیگ) با WinRAR در قالب یک فایل RAR و با پسورد ، آرشیو و جمع کردم به خاطر نیاز به نصب مجدد ویندوز.

بعد از نصب ویندوز ، وقتی Extractش کردم یه سری فایل ها تا آخرین بیت ها Extract می شدن ولی در آخر WinRAR پیغام می داد که نمیتونه این فایل هارو اکسترکت کنه و دلایل احتمالیش هم "غلط بودن پسورد" بود در حالی که بقیه رو صحیح و سالم اکسترکت می کرد .

من هم فکر کردم لابد در هنگام ساختن آرشیو ، فایل ها آسیب دیده اند تا اینکه ...:

چند روز پیش دوباره ویندوز رو عوض کردم و دوباره خواستم اون فایل RAR رو اکسترکت کنم که این دفعه علاوه بر اون فایلهای قدیمی ، یک سری فایلهای دیگه هم اکسترکت نمیکرد !! :18:
اونوقت پی بردم که ممکنه مشکل از WinRAR یا چیز دیگه ای باشه.

در ضمن من یک دی وی دی پر از موزیک RAR شده دارم که هر فایل RAR حد اقل دوتا ترک توش داره و هر RAR رو که اکسترکت می کنم چند تا از فایلهای توش رو اکسترکت نمی کنه !

کسی دلیل این مسخره بازی رو می دونه ؟ از برنامه هایی غیر از Winrar هم استفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم .:41:

Hossein bandarie
12-03-2009, 00:32
بعد از تغيير ويندوز winrar رو نصب كرديد يا از نصب شده قبلي استفاده شده ؟

Balrog
12-03-2009, 01:59
ببین با Repair کردن (و تبدیل به ZIP) بهبودی حاصل می‌شه یا نه...

علیرضا
12-03-2009, 14:08
بعد از تغيير ويندوز winrar رو نصب كرديد يا از نصب شده قبلي استفاده شده ؟

نه . نصب جدید بوده دوست من.
احتمال نمیدید که مشکل از ورژن WinRAR بوده ؟
الان یه ورژن بالاتر و پایین تر دانلود و امتحان می کنم...

ببین با Repair کردن (و تبدیل به ZIP) بهبودی حاصل می‌شه یا نه...

سلام Balrog جان !
برنامه Repair خوب نداشتم .
تو تبدیل به Zip هم ERROR میداد.

برنامه چی سراغ داری Balrog جان ؟

Hossein bandarie
12-03-2009, 15:50
نه . نصب جدید بوده دوست من.
احتمال نمیدید که مشکل از ورژن WinRAR بوده ؟
الان یه ورژن بالاتر و پایین تر دانلود و امتحان می کنم...

سلام Balrog جان !
برنامه Repair خوب نداشتم .
تو تبدیل به Zip هم ERROR میداد.

برنامه چی سراغ داری Balrog جان ؟

داخل برنامه Winrar يه Repair Archive داره .
من معمولا وقتي ويندوز عوض مي كنم Winrar رو مجددا نصب نمي كنم . كافيه يه بار اجرا بشه تا Shortcut ها رو تو استارت منو بسازه و تا حالا هم مشكلي باهاش پيدا نكردم .

علیرضا
12-03-2009, 21:11
سلام امتحانش کردم جواب نداد . ولی دوباره برگشتم سر خونه ی اول . یعنی الان فقط همون فایل هایی که دفعه ی اول قادر به اکسترکتشون نبود الان هم نیست .

Balrog
13-03-2009, 02:50
سلام از ماست.
اون درایوی که فایل‌ها توش هست رو یه ScanDisk بده (شاید فایل‌ها مشکل پیدا کردن)...

داخل برنامه Winrar يه Repair Archive داره .
من معمولا وقتي ويندوز عوض مي كنم Winrar رو مجددا نصب نمي كنم . كافيه يه بار اجرا بشه تا Shortcut ها رو تو استارت منو بسازه و تا حالا هم مشكلي باهاش پيدا نكردم .
آره، منظورم همین بود.
هیچ ربطی به نصب کردن یا نکردن برنامه نمی‌تونه داشته باشه حسین آقا.

راستی با آواتارت خیلی حال کردم!

Hossein bandarie
13-03-2009, 10:45
سلام از ماست.
اون درایوی که فایل‌ها توش هست رو یه scandisk بده (شاید فایل‌ها مشکل پیدا کردن)...

آره، منظورم همین بود.
هیچ ربطی به نصب کردن یا نکردن برنامه نمی‌تونه داشته باشه حسین آقا.

راستی با آواتارت خیلی حال کردم!

من به اين دليل گفتم كه وقتي ويندوز عوض مي كنم مثلا فايلي رو كه با اكسل ساختم باز نمي كنه و مي نويسه فرمت پشتيباني نشده ! ولي يه بار ديگه كه نصب كنم عادي ميشه ! يعني با تغيير ويندوز برنامه ها هم تا حدودي قاطي مي كنند !

نام آواتار
Peterbilt

Balrog
13-03-2009, 15:46
خب بعد ویندوز عوض کردن همون فایل اکسل رو وقتی باز می‌کنی محتویاتش تغییر نکرده که! حجم فایل هم دقیقا همون چیزی هست که بوده. اینجا هم چه WinRAR نصب شه چه نشه، فایل ما باید بدون تغییر سر جاش بمونه.
پیغام خطایی که رفیق ما باهاش مواجه شده تا اونجا که می‌دونم دو علت داره: یا پسورد اشتباه وارد شده (که نشده)، و یا فایل به هر دلیلی آسیب دیده (حتی در حد چند بایت).

Balrog
13-03-2009, 15:47

Hossein bandarie
13-03-2009, 23:03
حالا يراي اينكه معلوم بشه فايل آسيب ديده يا نه يه كم حجمشو آپلود كنيد . ما سعي مي كنيم اكسركتش كنيم . اگه اكستركت شد كه مشكل از برنامه است اما اگه اينجا هم اين اتفاق افتاد فايل آسيب ديده .

mhgh44
13-03-2009, 23:32
با سلام
من از اینترنت فیلمی با حجم کلی 2 گیگابایت دانلود کردم که به صورت فایل rar و 23 قسمت بود و خود فیلم هم به صورت 3 cd بود
که از قسمت 1 تا8 شامل سی دی 1و2و3 بود و ازقسمت 9تا15 شامل سی دی 2و3 بود ازقسمت 15 تا 23 هم فقط شامل سی دی 3 بود و حالا winrar ارور میده و هیچ کدام از سی دی هارو اکسترکت نمیکنه.
چه کنم؟

nw_nk
14-03-2009, 14:43
دوستان راه حل یا ترفند یا برنامه ای برای فشرده سازی سریعتر در حجم های بالا وجود ندارد؟

Compression method از نوع Fastest یا Fast برای حجم های بالا مناسبه. هر چند RAR نسبت به فرمت های دیگه مثل 7ZIP نسبتا سریعه و اگر CPU بروزی داشته باشید در حالت Normal هم حجم زیاد رو زود فشرده میکنه.

برنامه Winmount با این برنامه سازگاری دارد؟ یعنی میتواند فابل های فشرده ان را به صورت درایو مجازی باز کند؟

در توضیحات برنامه که نوشته میتونه. اما من هنوز امتحانش نکردم.

با سلام
من از اینترنت فیلمی با حجم کلی 2 گیگابایت دانلود کردم که به صورت فایل rar و 23 قسمت بود و خود فیلم هم به صورت 3 cd بود
که از قسمت 1 تا8 شامل سی دی 1و2و3 بود و ازقسمت 9تا15 شامل سی دی 2و3 بود ازقسمت 15 تا 23 هم فقط شامل سی دی 3 بود و حالا winrar ارور میده و هیچ کدام از سی دی هارو اکسترکت نمیکنه.
چه کنم؟

سلام.

ارور رو بنویسید.

mhgh44
16-03-2009, 19:20
file:///D:/Users/TOP/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.jpgfile:///D:/Users/TOP/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-3.jpg
file:///D:/Users/TOP/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-2.jpg

mhgh44
16-03-2009, 20:00
این ارور ها رو میده:
! I:\Downloads\Compressed\iceberg.part08.rar: CRC failed in the encrypted file Titanic\CD1.avi (wrong password ?)
! I:\Downloads\Compressed\iceberg.part08.rar: CRC failed in the encrypted file Titanic\CD1.srt (wrong password ?)
! I:\Downloads\Compressed\iceberg.part15.rar: CRC failed in the encrypted file Titanic\CD2.avi (wrong password ?)
! I:\Downloads\Compressed\iceberg.part15.rar: CRC failed in the encrypted file Titanic\CD2.srt (wrong password ?)
! I:\Downloads\Compressed\iceberg.part23.rar: CRC failed in the encrypted file Titanic\CD3.avi (wrong password ?)
! I:\Downloads\Compressed\iceberg.part23.rar: CRC failed in the encrypted file Titanic\CD3.srt (wrong password ?)

mhgh44
16-03-2009, 22:41
این ارور ها رو میده: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
! I:\Downloads\Compressed\iceberg.part08.rar: CRC failed in the encrypted file Titanic\CD1.avi (wrong password ?)
! I:\Downloads\Compressed\iceberg.part08.rar: CRC failed in the encrypted file Titanic\CD1.srt (wrong password ?)
! I:\Downloads\Compressed\iceberg.part15.rar: CRC failed in the encrypted file Titanic\CD2.avi (wrong password ?)
! I:\Downloads\Compressed\iceberg.part15.rar: CRC failed in the encrypted file Titanic\CD2.srt (wrong password ?)
! I:\Downloads\Compressed\iceberg.part23.rar: CRC failed in the encrypted file Titanic\CD3.avi (wrong password ?)
! I:\Downloads\Compressed\iceberg.part23.rar: CRC failed in the encrypted file Titanic\CD3.srt (wrong password ?)

nw_nk
17-03-2009, 01:01
file:///D:/Users/TOP/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.jpgfile:///D:/Users/TOP/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-3.jpg
file:///D:/Users/TOP/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-2.jpg

عکس هارو در سایتی مثل tinypic آپلود کنید یا اینکه متن ارور رو بنویسید.

mhgh44
22-03-2009, 13:55
متن ارورها این است:

nw_nk
22-03-2009, 14:41
متن ارورها این است:

نشون میده که پسورد اشتباه برای Extract وارد می کنید. با توجه به فایل هاتون هم موضوع خرابی نیست.

پسورد درست این فایل عبارت

هست. امتحان کنید.

mhgh44
24-03-2009, 16:53
با تشکر
مشکل حل شد

Wolf21
25-03-2009, 10:17
سلام
ببخشید چگونه می توان شکل setup winrar را این گونه کرد.
عکس مورد نظر:

shahedi
26-03-2009, 01:08
سلام
ببخشید چگونه می توان شکل setup winrar را این گونه کرد.
عکس مورد نظر:
سلام
هر چند تصاویر حذف شدن اما:

Grand
01-04-2009, 02:34
سلام به همگی

چطور میشه مقدار فشرده سازی رو کم و زیاد کرد؟

من وقتی یک فایل رو فشرده میکنم هیچ تغییری در اندازه فایل ایجاد نمیشه!

nw_nk
01-04-2009, 07:26
سلام به همگی

چطور میشه مقدار فشرده سازی رو کم و زیاد کرد؟

من وقتی یک فایل رو فشرده میکنم هیچ تغییری در اندازه فایل ایجاد نمیشه!

سلام

مهمترین عامل موثر در میزان فشرده سازی نوع فایل های مبدا (که هدف فشرده سازی هستند) می باشد.

فایل های شما چیه؟ با توصیف شما حتی فیلم هم نمی تونن باشن. احتمالا فایلهایی هستند که خودشون قبلا کاملا فشرده شدن. دقت کنید که لازم نیست حتما این فایل ها نوعی از آرشیو مثلا rar باشن و شما بتونید اینو تشخیص بدید. مثلا دیفینیشن های ویروس و ... در nod خودشون از قبل فشرده هستند.

Grand
01-04-2009, 21:34
سلام

مهمترین عامل موثر در میزان فشرده سازی نوع فایل های مبدا (که هدف فشرده سازی هستند) می باشد.

فایل های شما چیه؟ با توصیف شما حتی فیلم هم نمی تونن باشن. احتمالا فایلهایی هستند که خودشون قبلا کاملا فشرده شدن. دقت کنید که لازم نیست حتما این فایل ها نوعی از آرشیو مثلا rar باشن و شما بتونید اینو تشخیص بدید. مثلا دیفینیشن های ویروس و ... در nod خودشون از قبل فشرده هستند.

من با همه فایلها سر و کار دارم، از برنامه گرفته تا عکس و موزیک و فیلم. اما فایلهای فشرده شدم با فایل‏های اصلی از نظر حجم تفاوتی ندارند!

nw_nk
01-04-2009, 22:24
من با همه فایلها سر و کار دارم، از برنامه گرفته تا عکس و موزیک و فیلم. اما فایلهای فشرده شدم با فایل‏های اصلی از نظر حجم تفاوتی ندارند!

احتمالا Compression method رو روی Store گذاشتید.

Grand
02-04-2009, 02:16
احتمالا compression method رو روی store گذاشتید.

من بعد از نصب برنامه هیچ گونه تغییری در تنظیمات ایجاد نکردم.

nw_nk
02-04-2009, 09:08
من بعد از نصب برنامه هیچ گونه تغییری در تنظیمات ایجاد نکردم.

در تب Archive از Properties فایل RAR حاصل Total Packed Ratio رو چک کنید. حتی چند کیلوبایت هم کم نشده؟

Grand
02-04-2009, 13:55
در تب Archive از Properties فایل RAR حاصل Total Packed Ratio رو چک کنید. حتی چند کیلوبایت هم کم نشده؟

فقط 8KB

حجم فایل اصلی: 2,028KB

حجم فایل فشرده شده: 2,020KB

این که خیلی کمه! من می‎خوام حداقل یک سوم از حجم فایل کم بشه.

Balrog
02-04-2009, 14:38
از KGB Archiver استفاده کن شما.
نتایج حاصل از تست این برنامه:

nw_nk
02-04-2009, 16:54
فقط 8KB

خوب پس مشکلی نیست.

فیلم های فشرده مثل x264 و حتی Xvid صوتی های فشرده مثل AAC و حتی MP3 تصاویر فشرده مثل JP2 و حتی JPG و Setup های فشرده برنامه ها برای فشرده سازی مناسب نیستند. حتی با تنظیمات بهینه هم چند مگ ممکنه از یک فایل فیلم 700 مگی کم بشه که ارزش نداره.

اینجور فایلهارو برای مرتب سازی, آرشیو, تقسیم کردن یا ... RAR می کنند. هدف فشرده سازی نیست.

K A R I M I
14-04-2009, 19:50
سلام
چه جوری میتونیم توسط کنسول وین رر بفهمیم که یک فایل رر دارای پسورد هست ؟
مثلا وقتی مینویسیم winrar x test.rar اگر فایل تست پسورد داشته باشه یه ok بنویسه ؟

Vahid67
25-04-2009, 20:24
سلام

ببخشید با دیال آپ آن شدم نمیتونم صفحات قبل رو ببینم...

من میخوام یک بازی که روی dvd9 دارم و یکسری آپدیت واسش دانلود کردم رو روی دوتا dvd5 بزنم مثل بعضی شرکتها که اینکارو میکنن و وسط نصب درخواست dvd دوم رو میکنه.... و بعد از نصب اولیه دوباره باید بازی رو نصب کرد.....

با تشکر

nw_nk
25-04-2009, 22:21
سلام

ببخشید با دیال آپ آن شدم نمیتونم صفحات قبل رو ببینم...

من میخوام یک بازی که روی dvd9 دارم و یکسری آپدیت واسش دانلود کردم رو روی دوتا dvd5 بزنم مثل بعضی شرکتها که اینکارو میکنن و وسط نصب درخواست dvd دوم رو میکنه.... و بعد از نصب اولیه دوباره باید بازی رو نصب کرد.....

با تشکر

سلام.

حالت اول

کل فایلهای روی DVD9 رو با WinRAR درون یک آرشیو قرار بدید. در هنگام ایجاد فایل Split To رو هم اندازه DVD قرار بدید. در SFX Options هم مسیری برای Extract در نظر بگیرید و نام کامل فایل Setup یا Autorun رو هم در Run after extraction بنویسید.

در این حالت نصب شما دو مرحله ای میشه. تازه پس از Extract اول نصب واقعی شروع میشه.

حالت دوم

بازی رو نصب کنید. کارهایی که لازمه مثل کرک انجام بدید. حالا محتویات فلدر بازی رو با روش فوق فشرده کنید. در این حالت فقط یکبار Extract لازمه و نصبی در کار نیست. اما انجام اینکار دقت و کمی مهارت میخواد. ممکنه لازم بشه فایلهایی در مسیرهای دیگر کپی بشن و تغییراتی در سیستم داده بشه.

موفق باشید.

M.R.2
22-06-2009, 21:21
سلام دوستان
من یه فایل به حجم 15 گیگ از اینترنت دانلود کردم ولی وقتی می خوام با برنامه وین رار ایکسترکت کنم تا نصفه میره ولی بعد ارور میده.
میشه یه جوری این فایلو باز کرد.

M.R.2
26-06-2009, 13:00
کسی نیست جواب بده

black.assassin
28-06-2009, 19:53
فقط 8KB

این یه آموزشه در مورد کم کردن اندازه بیش از حد معمول فایلها تو winrar :

در مورد تصویر آخر عدد بالایی 63 و پایینی 128 .

Dreamland
28-06-2009, 19:56
کسی نیست جواب بده
با 7-zip امتحان کن

black.assassin
28-06-2009, 19:57
سلام دوستان
من یه فایل به حجم 15 گیگ از اینترنت دانلود کردم ولی وقتی می خوام با برنامه وین رار ایکسترکت کنم تا نصفه میره ولی بعد ارور میده.
میشه یه جوری این فایلو باز کرد.
چه اروری؟:40:

rasoul2005
28-06-2009, 20:52
سلام
من میخوام یه یازیا dvdرو چند تا cd رایت کنم میشه با winrar چند تیکش کرد و رایتش کرد (یعنی میخوام اگه 3 تا سی دی شد سی دی اول اتوران باشد بعدش سی دی دوما ازم بخواد وبعدش سومیا)

ممنون

black.assassin
28-06-2009, 21:20
سلام
من میخوام یه یازیا dvdرو چند تا cd رایت کنم میشه با winrar چند تیکش کرد و رایتش کرد (یعنی میخوام اگه 3 تا سی دی شد سی دی اول اتوران باشد بعدش سی دی دوما ازم بخواد وبعدش سومیا)

ممنون
برای چند تکه کردن تو تب general و در قسمت split to volumes,bytes سی دی (CD700: 700 mb ) رو انتخاب کن . میتونی اندازشونو با تغییر دو عدد 700 تغییر بدی.
فایل اول رو exe درست کن . بعد تو نت پد این دستورات رو بنویس :
[autorun]
open=****.exe
icon=****.ICO
و با نام autorun و با فرمت .inf ذخیرش کن و به همراه فایل تو سی دی رایتش کن.
به جای ستاره های اولی نام فایل و برای دومی نام آیکن مورد نظر رو بنویسید.
بعد از اینکه فایل اول در داخل سی دی اول کپی شد سی دی دوم خواسته خواهد شد.

ali_hp
29-06-2009, 09:28
سلام
چه جوری میشه یه فایل با پسوند RAR باز کرد؟حتما باید winzip یا ابزارهای مشابه داشته باشم؟توی بخش معرفی و دانلود نرم افزار winzip با پسوند RAR برای دانلود گذاشته شده،بعد از دانلود چه جوری می تونم بازش کنم؟

nw_nk
29-06-2009, 10:10
سلام
چه جوری میشه یه فایل با پسوند RAR باز کرد؟حتما باید winzip یا ابزارهای مشابه داشته باشم؟توی بخش معرفی و دانلود نرم افزار winzip با پسوند RAR برای دانلود گذاشته شده،بعد از دانلود چه جوری می تونم بازش کنم؟

سلام.

اگر سیستم عاملتون XP یا Vista هست و برنامه اضافی روش نصب نشده بله. به یک برنامه کاربردی نیاز دارید.

WinRar | فشرده‌سازی فایل‌ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

WinZip | معروفترین ابزار فشرده سازی تحت ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر هم در تاپیک های فوق آرشیو گذاشتن از لینک زیر دریافت کنید:

موفق باشید.

rasoul2005
12-07-2009, 13:25
اشتباهی بود

mpirayesh
02-01-2010, 12:33
من با winrar یه مشکل دارم
بعضی فایلها رو که میخوام بچسبونم error زیر رو میده

the file is corrupt

یا

the volume is corrupt

میشه بگین چطوری میشه حل کرد

Tommy.IR
05-01-2010, 22:59
سلام

ممنون

به نام خدا
---------------
با سلام.
با توجه به کاری که شما می خواهید بکنید با هیچ نرم افزاری نمی توانید این کار را انجام دهید.
من یک را ه به شما پیشنهاد می دهم که به صورت زیر است :
اول از هم بازی را نصب کنید.
بعد از نصب به کرک و... بپردازید(مثلا اگر اضافاتی دارید و...)
سپس تمامی پوشه ها و فایل ها را با WinRAR با حد اکثر حالت فشرده کنید و همانطور که دوستمان گفتند (وقتی فایل ها را Add کر دید پنجره ای با ز می شود که در قسمت Slplit آن را بر روی حالت CD بگذارید.
بعد از اتمام فشرده سازی از آن فایل اجرایی (SFX با صیلقه ی خودتان طراحی کنید) بسازید.

Ship Storm
07-01-2010, 07:31
من با winrar یه مشکل دارم
بعضی فایلها رو که میخوام بچسبونم error زیر رو میده

the file is corrupt

یا

the volume is corrupt

میشه بگین چطوری میشه حل کرد

موقعی که داری Extract Files میکنی تیک گزینه Keep Broken Files رو بزن

mamad_3949
08-01-2010, 00:32
سلام دوستان من چندتا فایل rar با حجم بالا دان کردم ولی وقتی می خوام exract کنم ارور زیر را می ده:
unexpected end of archive به نظر شما مشکل چیه کسی تا حالا به این مشکل برخورده؟؟؟؟؟
چکار کنم خوهش می کنم کمک کنیـــــــــد

Ship Storm
08-01-2010, 09:51
سلام دوستان من چندتا فایل rar با حجم بالا دان کردم ولی وقتی می خوام exract کنم ارور زیر را می ده:
unexpected end of archive به نظر شما مشکل چیه کسی تا حالا به این مشکل برخورده؟؟؟؟؟
چکار کنم خوهش می کنم کمک کنیـــــــــد

چندتا حالت میتونه داشته باشه
اول نرم افزار winrar رو به آخین ورژن ارتقا بدید
حجم فایل ها رو برسی کنید مثلا قرار بوده پارت شماره 26 96 مگابایت باشه ولی 93 مگابایت دانلود شده
اسم پارت ها رو برسی کنید که طولانی نباشن بیش از حد و در صورت امکان اونها رو به ترتیب 1 ..2 ..3 و ... الی اخر شماره گذاری کنید
شاید پسورد فایل رو بصورت حروف کوچک و بزرگ در هم نوشته باشن اون رو هم رعایت کنید

mamad_3949
08-01-2010, 14:47
چندتا حالت میتونه داشته باشه
اول نرم افزار winrar رو به آخین ورژن ارتقا بدید
حجم فایل ها رو برسی کنید مثلا قرار بوده پارت شماره 26 96 مگابایت باشه ولی 93 مگابایت دانلود شده
اسم پارت ها رو برسی کنید که طولانی نباشن بیش از حد و در صورت امکان اونها رو به ترتیب 1 ..2 ..3 و ... الی اخر شماره گذاری کنید
شاید پسورد فایل رو بصورت حروف کوچک و بزرگ در هم نوشته باشن اون رو هم رعایت کنید

winrar که آخرین ورژن هست فایل هم اصلا پسورد نمی خواد حجمشم چک کردم کامل بود rename هم کردم کوچکش کردم ولی بازم همون ارور را می ده خوهشا یکی کمک کنه آخه خیلی فایل های با ارزشیه دیگه هم نمی تونم دان کنم

Ship Storm
08-01-2010, 17:05
winrar که آخرین ورژن هست فایل هم اصلا پسورد نمی خواد حجمشم چک کردم کامل بود rename هم کردم کوچکش کردم ولی بازم همون ارور را می ده خوهشا یکی کمک کنه آخه خیلی فایل های با ارزشیه دیگه هم نمی تونم دان کنم

اون فایلتون رو با Winrar باز کنید و Repair رو بزنید ببینید و آرشیو جدید بسازید ببینید حل میشه

OSEN
12-02-2010, 16:43
سلام .

آقا من 597 مگ دانلود کردم که موقع اکسترکت کردن این ارور رو میده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ?)

چیکار باید بکنم :41:؟

ضمنا کامل دانلود شده و اسمش رو کوتاه کردم و keep broken رو هم تیک زدم .

OSEN
13-02-2010, 10:44
جون بچتون کمک کنید دیگه ! تالا حدود ۲ گیگ از دانلودی هام این مشکل رو داشتن . ضمنا با IDM هم دانلود میکنم و کامل هم دانلود میشه .

Ship Storm
13-02-2010, 22:17
سلام .

آقا من 597 مگ دانلود کردم که موقع اکسترکت کردن این ارور رو میده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ?)

چیکار باید بکنم :41:؟

ضمنا کامل دانلود شده و اسمش رو کوتاه کردم و keep broken رو هم تیک زدم .

یکی از مشکلاتی که به چشم میاد تو این ارور اینه که پسورد رو اشتباه وارد کردید

amirooo
14-02-2010, 14:39
سلام
من یک فایل726 mb در 8 پارت دانلود کردم که در راپید شر اپلود شده بود وبا راپید باز دانلود کردم(فایل avi)
ولی فایلها رو نمیتونم بهم وصل کنم البته فایلها سالمند و وقتی که باهم اجرا شوند درست کار میکند فقط بهم وصل نمیشوند:41:
ممنون میشم منو راهنمایی کنید

Ship Storm
15-02-2010, 07:09
سلام
من یک فایل726 mb در 8 پارت دانلود کردم که در راپید شر اپلود شده بود وبا راپید باز دانلود کردم(فایل avi)
ولی فایلها رو نمیتونم بهم وصل کنم البته فایلها سالمند و وقتی که باهم اجرا شوند درست کار میکند فقط بهم وصل نمیشوند:41:
ممنون میشم منو راهنمایی کنید

فرمت فایل ها چگونه اند؟ rar یا بصورت split در اومدند؟(پسوندشون 001 هست)؟

amirooo
15-02-2010, 22:28
فرمت فایل ها چگونه اند؟ rar یا بصورت split در اومدند؟(پسوندشون 001 هست)؟

فرمت فایلها.avi.001 و avi.002. و......
ضمنا فقط فایل اول کار میکنه
باتشکر:10:

Masоud
15-02-2010, 22:43
فرمت فایلها.avi.001 و avi.002. و......
ضمنا فقط فایل اول کار میکنه
باتشکر:10:
سلام

با نرم افزار HjSplit میتونی با هم پارت ها رو Merge کنی :

موفق باشید :40:

camel_60
21-02-2010, 02:54
سلام
همانطور که میدونید حجم فایلها خیلی بالا رفته:8::8:
این امر با عث شده که هاردم کم کم رو به پر شدن بره تصمیم گرفتم اکثر اونا رو دویدی کنم ولی بعضی از فیلمها 10گیگ یا 7 گیگی هستن اونا رو نمی تو نم تو یک دیودی جا بدم بخاطر همین می خوام اونا رو به صورت پارتهای کوچیک تر تقسیم کنم ولی نمیدونم با چی و چطوری اگه امکان داره من رو راهنمای کنید:11::11:

Ship Storm
26-02-2010, 06:53
سلام
همانطور که میدونید حجم فایلها خیلی بالا رفته:8::8:
این امر با عث شده که هاردم کم کم رو به پر شدن بره تصمیم گرفتم اکثر اونا رو دویدی کنم ولی بعضی از فیلمها 10گیگ یا 7 گیگی هستن اونا رو نمی تو نم تو یک دیودی جا بدم بخاطر همین می خوام اونا رو به صورت پارتهای کوچیک تر تقسیم کنم ولی نمیدونم با چی و چطوری اگه امکان داره من رو راهنمای کنید:11::11:

شما اگه بخواین تبدیل کنی به فایل های rar میتونی از بخش split to volume گزینه dvd-r رو که 4481 مگابایت و برابر با حجم یک dvd خام هستش رو انتخاب کنی و اطلاعاتتون رو کپی کنید

madanchi11
25-03-2010, 20:31
سلام دوستان

من تعدادی فیلم به صورت rar و در چند قسمت(part1, part2, ...) دانلود کردم و مشکل اینه که اکسترکت نمیشن و ارور میدن:
توی 9 پارت 5 فیلم
که پارت 1و2 فیلم یک
پارت 3و4و کمی 5 فیلم دو => فقط ارور پارت 3 و4 می باشد
پارت 5و6 فیلم سه
پارت 7وکمی 8 فیلم چهار
پارت 8 و 9 فیلم پنجم
ارور زیر را مشاهده می کنم
The volume is corrupt
The file is corrupt

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اندازه این تصویر کوچک شده است ! برای مشاهده تصویر اصلی اینجا کلیک کنید . اندازه اصلی تصویر 899x231 و حجم آن 33 کیلوبایت میباشد.

از دانلود منیجر و از لینک mdiafire که با رپید باز مستقیم کردم

مشکل از فایل است چطور بازیابی کنم

madanchi11
26-03-2010, 10:09
up :10::41::19:

madanchi11
28-03-2010, 13:48
کسی نیست جواب ما را بده !!!

Ghaioom
28-03-2010, 16:18
سلام دوستان

من تعدادی فیلم به صورت rar و در چند قسمت(part1, part2, ...) دانلود کردم و مشکل اینه که اکسترکت نمیشن و ارور میدن:
توی 9 پارت 5 فیلم
که پارت 1و2 فیلم یک
پارت 5و6 فیلم سه
پارت 7وکمی 8 فیلم چهار
پارت 8 و 9 فیلم پنجم
The volume is corrupt
The file is corrupt

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اندازه این تصویر کوچک شده است ! برای مشاهده تصویر اصلی اینجا کلیک کنید . اندازه اصلی تصویر 899x231 و حجم آن 33 کیلوبایت میباشد.

کلیک راست روی فایل بعد extract files بعد از پایین سمت چپ تیک keep broken files رو بزن.

madanchi11
28-03-2010, 17:08
کلیک راست روی فایل بعد extract files بعد از پایین سمت چپ تیک keep broken files رو بزن.

فیلم دو که مشکل داشت از پارت 3 و 4 تشکیل میشه
فیلم دوم extract و پخش می شه ولی تا دقیقه 10 بعد قطع می شه

MaFia_King
02-04-2010, 09:05
سلام

دوستان من چند فايل دارم كه اسم فايل هاي داخل win rar طولاني هست و موقع اكستركت اين پيغام رو مي ده

ممنون مي شم راهنماييم كنيد

Ghaioom
02-04-2010, 09:22
سلام

دوستان من چند فايل دارم كه اسم فايل هاي داخل win rar طولاني هست و موقع اكستركت اين پيغام رو مي ده

ممنون مي شم راهنماييم كنيد

سلام
از یه نرم افزار فشرده سازی دیگه استفاده کن.

star3`
03-04-2010, 15:00
سلام
من فایل zip از اینترنت دانلود کردم این ها پسورد دارن و من پسورد این ها رو ندارم
چطور می توانم پسورد های این ها رو پاک کنم و از zip خارج کنم
ممنون می شم راهنمایی کنید

Ghaioom
03-04-2010, 16:37
سلام
من فایل zip از اینترنت دانلود کردم این ها پسورد دارن و من پسورد این ها رو ندارم
چطور می توانم پسورد های این ها رو پاک کنم و از zip خارج کنم
ممنون می شم راهنمایی کنید
سلام
اگه پسوردشون رو نمیدونی اونایی رو که از اینترنت گرفتی اسمشون رو سرچ کن میاد بعد اونجا حتما نوشتن.

star3`
03-04-2010, 21:03
سلام
اگه پسوردشون رو نمیدونی اونایی رو که از اینترنت گرفتی اسمشون رو سرچ کن میاد بعد اونجا حتما نوشتن.

رفیق عزیز من قبلا از فایل ها که پسورد شون رو گم کردم کم نداشتم اما می خواهم
قفل این ها رو بشکنم برای همیشه راحت بشم
حتی اگر پسورد اون رو نداشته باشم
.............
و می شه کمی واضح تر بگی یعنی چی اینترنت سرچ کنم !!!!:8:

Ghaioom
04-04-2010, 06:49
رفیق عزیز من قبلا از فایل ها که پسورد شون رو گم کردم کم نداشتم اما می خواهم
قفل این ها رو بشکنم برای همیشه راحت بشم
حتی اگر پسورد اون رو نداشته باشم
.............
و می شه کمی واضح تر بگی یعنی چی اینترنت سرچ کنم !!!!:8:
اگه پسورد فایل ها رو نداری و از اینترنت دانلودشون کرده باشی میتونی اسم فایل های که دانلود کردی رو تو گوگل جستجو کنی و پسوردشون رو به دست بیاری.
نرم افزار های پسورد پیدا کن هم نمیتونن پسورد درست پیدا کنن.
موفق باشی.

star3`
04-04-2010, 13:47
اگه پسورد فایل ها رو نداری و از اینترنت دانلودشون کرده باشی میتونی اسم فایل های که دانلود کردی رو تو گوگل جستجو کنی و پسوردشون رو به دست بیاری.
نرم افزار های پسورد پیدا کن هم نمیتونن پسورد درست پیدا کنن.
موفق باشی.

دوست عزیز منظور من رو خوب متوجه نشدی
منظور از برنامه , برنامه های شرکتی نیست خیلی از برنامه های که از سایت پرشین گیگ می تونی
دانلود کنی و صاحب فایل می تونه هر پسوردی روی ان بگذاره
من دنبال چیزی هستم که پسورد رو کرک کنه بشکنه
بدون این که من پسورد روی فایل رو بدونم

ممنون هستم که وقت می گذاری و جواب می دی :11::11::11:

Ghaioom
04-04-2010, 16:08
دوست عزیز منظور من رو خوب متوجه نشدی
منظور از برنامه , برنامه های شرکتی نیست خیلی از برنامه های که از سایت پرشین گیگ می تونی
دانلود کنی و صاحب فایل می تونه هر پسوردی روی ان بگذاره
من دنبال چیزی هستم که پسورد رو کرک کنه بشکنه
بدون این که من پسورد روی فایل رو بدونم

ممنون هستم که وقت می گذاری و جواب می دی :11::11::11:
دوست من منم گفتم که اون نرم افزار ها گفته شده به درد نمیخوره گاهی وقتا به درد میخوره ولی اکثراً به درد نمیخوره.
اینم اون نرم افزار ها
پیدا کردن پسورد فایل های zip و rar

RAR PASSWORD UNLOCKED

برنامه برای بازکردن قفل rar

اینجا دوستان گفتن

و یه چیز دیگه اون لینکایی که تو پرشین گیگ میزارن رو میتونی اونا رو هم تو گوگل جستجو کنی شاید یکی یه جایی گذاشته با پسورد.

madanchi11
12-04-2010, 16:49
سلام دوستان

توی 9 پارت 5 فیلم
که پارت 1و2 فیلم یک
پارت 5و6 فیلم سه
پارت 7وکمی 8 فیلم چهار
پارت 8 و 9 فیلم پنجم
The volume is corrupt
The file is corrupt

کسی نیست جواب بده

جاسم کدخدایی بنت
20-05-2010, 23:39
تعمیر فایل rar
RecoveryToolboxForRARInstall

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 780x450.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 780x450.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 12:39 AM ---------- Previous post was at 12:37 AM ----------

برای رفع خطای crc میتونی از برنامه 7 -zip استفاده کنی مشکل حل میکنه

Behi09
10-06-2010, 20:28
سلام دوستان
من امروز بعد از یک هفته دانلود یه فایل تقریبا 8 گیگی رو از میهن دانلود،دانلود کردم که 42 قسمت بود.
حالا winrar ارور crc failed......... file is corrupt رو در قسمت 23 میده.
با نرم افزارهایی مثل alzip - 7zip امتحان کردم همون ارور رو داد.
دو بار هم دوباره این پارت رو دانلود کردم بازم همون ارور رو داد.
حالا موندم چکار کنم.از وستان کسی هست کمک کنه؟؟؟

Ghaioom
12-06-2010, 08:01
سلام دوستان
من امروز بعد از یک هفته دانلود یه فایل تقریبا 8 گیگی رو از میهن دانلود،دانلود کردم که 42 قسمت بود.
حالا winrar ارور crc failed......... file is corrupt رو در قسمت 23 میده.
با نرم افزارهایی مثل alzip - 7zip امتحان کردم همون ارور رو داد.
دو بار هم دوباره این پارت رو دانلود کردم بازم همون ارور رو داد.
حالا موندم چکار کنم.از وستان کسی هست کمک کنه؟؟؟
سلام
این فایلهای سایت میهن دانلود فک کنم بیشتر فایل هاش یا فایل های بزرگش اینجور خطاها رو میده!
شما کلیک راست کن روی فایل اولی بعد سمت چپ پایین نوشته keep broken files تیکش رو بزن بعد extract کن.

Behi09
13-06-2010, 22:55
سلام
این فایلهای سایت میهن دانلود فک کنم بیشتر فایل هاش یا فایل های بزرگش اینجور خطاها رو میده!
شما کلیک راست کن روی فایل اولی بعد سمت چپ پایین نوشته keep broken files تیکش رو بزن بعد extract کن.

دوست من قبلا این کارو کرده بودم.اما چون بعد از extract فایلها نیاز به extract فایلهای اکسترکت شده هست به همین خاطر با مشکل روبه رو میشه.راه حل دیگه ای دارید که بشه این مشکل رو حل کرد؟؟
با تشکر

nedaii
20-06-2010, 20:30
سلام
وقتی فايل زيپ رو از اينترنت دانلود میکنم بعد اونو منتقل میکنم به يک درايو ديگه ديگه باز نميشه اين خطا رو ميده:
the compressed (zipped) folder is invalid or corrupted.
مشکل چيه؟ ممنون

Masоud
21-06-2010, 00:31
سلام
وقتی فايل زيپ رو از اينترنت دانلود میکنم بعد اونو منتقل میکنم به يک درايو ديگه ديگه باز نميشه اين خطا رو ميده:
the compressed (zipped) folder is invalid or corrupted.
مشکل چيه؟ ممنون
سلام

به طریق زیر فایل رو Extract کن :

gladiator2714
06-07-2010, 09:41
سلام دوستان.
من یه فایل rar دانلود کردم که پسورد داره.پسوردش رو هم می دونم و مطمئنم درسته.وقتی می خوام فایل رو باز کنم پسورد کار می کنه،اما وقتی می خوام Extract کنم.تا نصفه می ره بعد می گه پسورد غلطه!حالا من چه کار کنم؟
با تشکر

Crawling In MySkin
19-07-2010, 13:38
اقا جدید ترین ورژن چیه؟

.:DJ HADI:.
09-08-2010, 19:30
من یه فایل Part شده (قسمت شده) دانلود کردم (5 پارته که فقط پارت اول رو دانلود کردم) بعد تو پارت اول وقتی کلیک میکنم میگه:
تا حالا فایلهای پارت شده زیادی دانلود کردم که وقتی مثلا پارت یک رو دانلود کردم از Winrar متونستم ببینم اما خوب طبیعا نمیتونستم اجرا کنم تا پارت ها کامل بشن.
حالا آیا فایل زیپ شده دانلودی خرابه یا مشکل بعد از دانلود همه پارت ها حل میشه؟؟؟
:11:

AmiIin
22-08-2010, 21:26
دوستان سلام !

بهترین برنامه برای درست کردن فایل های فشرده ی خراب چه نرم افزاریست ؟
لطفا لینک دانلودشو اینجا قرار بدید ..... .

dani1370
23-08-2010, 11:44
دوستان سلام !

والا نمی دونم.

AmiIin
23-08-2010, 23:14
دوستان سلام !

Hello ???!

Tom Clancy's
26-08-2010, 20:11
سلام دوستان.
من یه فایل rar دانلود کردم که پسورد داره.پسوردش رو هم می دونم و مطمئنم درسته.وقتی می خوام فایل رو باز کنم پسورد کار می کنه،اما وقتی می خوام Extract کنم.تا نصفه می ره بعد می گه پسورد غلطه!حالا من چه کار کنم؟
با تشکر
سلام
دوست عزیز به بزرگ یا کوچک بودن حروف دقت میکنید؟ چون با هم تفاوت دارن
بعضی مواقع پیش می اد که پسورد رو توی سایت با حروف بزرگ نوشته ولی درستش با حروف کوچک هست

---------- Post added at 09:11 PM ---------- Previous post was at 09:08 PM ----------

من یه فایل Part شده (قسمت شده) دانلود کردم (5 پارته که فقط پارت اول رو دانلود کردم) بعد تو پارت اول وقتی کلیک میکنم میگه:
تا حالا فایلهای پارت شده زیادی دانلود کردم که وقتی مثلا پارت یک رو دانلود کردم از Winrar متونستم ببینم اما خوب طبیعا نمیتونستم اجرا کنم تا پارت ها کامل بشن.
حالا آیا فایل زیپ شده دانلودی خرابه یا مشکل بعد از دانلود همه پارت ها حل میشه؟؟؟
:11:
شما کاری که دوستمون تو پست 151 رو گفتن انجام بدید اگر باز هم همین ارور رو داد مشکل از فایل هست

hamid1002
27-08-2010, 12:40
اگه ممکنه نسخه 4.1.65 Full Version رو هم همراه با کرک ان قرار بدین

باتشکر

mehrdad38
27-08-2010, 15:28
آخرین ورژن 3.93 هست .

jesus11077
30-08-2010, 12:33
سلام.
موقع نصب winrar با پیغام uninstall.exe stoped مواجه میشم.
لطفا بگین چکار کنم. ممنون.

ebrahimjan
05-09-2010, 00:42
دو تا فایل دانلود کردم که به صورت پارت 1 و 2 و split شده است این فایل به این صورت هست که زمانی که پارت اول رو باز می کنم بعد از درخواست رمز و وارد کردن اون مطابق عکس:

تا حدود نیمی از فایل رو که کپی کرد یه پنچره ظاهر میشه که ازم درخواست پارت دوم رو میکنه که به صورت Browse هست مطابق عکس:

سوال من اینه که چطور میتونیم چنین پنجره ی Browse ایجاد کنیم که درخواست پارت های بعدی رو بهش بدیم. البته این فایلها به صورت RAR هست نه exe یا SFX شده.

Ship Storm
07-09-2010, 17:28
سلام.
موقع نصب winrar با پیغام uninstall.exe stoped مواجه میشم.
لطفا بگین چکار کنم. ممنون.

فایل exe نرم افزار آسیب دیده باید مجدد دانلود بشه

Ship Storm
07-09-2010, 17:29
دو تا فایل دانلود کردم که به صورت پارت 1 و 2 و split شده است این فایل به این صورت هست که زمانی که پارت اول رو باز می کنم بعد از درخواست رمز و وارد کردن اون مطابق عکس:

تا حدود نیمی از فایل رو که کپی کرد یه پنچره ظاهر میشه که ازم درخواست پارت دوم رو میکنه که به صورت Browse هست مطابق عکس:

سوال من اینه که چطور میتونیم چنین پنجره ی Browse ایجاد کنیم که درخواست پارت های بعدی رو بهش بدیم. البته این فایلها به صورت RAR هست نه exe یا SFX شده.

شما extract all میکنید که این اتفاق میوفته اگه extract here بکنید این اتفاق نمیوفته

ebrahimjan
08-09-2010, 05:38
شما extract all میکنید که این اتفاق میوفته اگه extract here بکنید این اتفاق نمیوفته

من مشکلی ندارم فقط می خوام بپرسم چطور میشه این روش رو روی یه فایل به این صورت اجرا کرد منظورم با WINRAR هست

abbass65
21-09-2010, 09:04
سلام
از کجا میشه فهمید کدوم پارت رر مشکل داره
روش خاصی هست؟
ممنون میشم پاخ بدید

Ship Storm
22-09-2010, 17:05
سلام
از کجا میشه فهمید کدوم پارت رر مشکل داره
روش خاصی هست؟
ممنون میشم پاخ بدید

پارتی که مشکل داره در اخر کار در گزارش خود winrar معرفی میشه

Ship Storm
22-09-2010, 17:07
من مشکلی ندارم فقط می خوام بپرسم چطور میشه این روش رو روی یه فایل به این صورت اجرا کرد منظورم با WINRAR هست

شما فایلتون که مثلا 600 مابایت هست رو اگه تقسیم کنید به 6 پارت 100 مگابایتی از طریق گزینه split to volume byte این گزینه brows برای شما هم میاد

mosty65
30-09-2010, 22:47
باسلام
موقعی که میخوام یه فایل رواکسترکت کنم پیام diagnostic message رومیده مشکل چیه ؟

Ship Storm
01-10-2010, 00:59
باسلام
موقعی که میخوام یه فایل رواکسترکت کنم پیام diagnostic message رومیده مشکل چیه ؟

آنتی ویروس شما اون فایل رو یک spyware شناسایی میکنه و این ارور رو میده
اگه از صحت فایل خودتون مطمئن هستید که مشکلی نداره آنتی ویروس رو exit کنید و یا غیر فعالش کنید و بعد فایل رو Extract کنید

Phonix Live
05-10-2010, 19:28
برای اینکه حجم یه فایل رو تا حداکثر امکان پایین بیارم باید چیکار کنم ؟

M.s.95
08-10-2010, 11:46
سلام دوستان

من به فایل .rar رو دانلود کردم دیشب با IDM complete هم شد حجمش هم دقیقا درست بود . ولی وقتی میخوام فایل های توش رو اکسترکت کنم به فایل آخری که میرسه این اررو رو میده : ! E:\PES_11.rar: CRC failed in data-a.bin. The file is corrupt

کمک کنید ممنون میشم !

Ship Storm
08-10-2010, 12:04
سلام دوستان

من به فایل .rar رو دانلود کردم دیشب با IDM complete هم شد حجمش هم دقیقا درست بود . ولی وقتی میخوام فایل های توش رو اکسترکت کنم به فایل آخری که میرسه این اررو رو میده : ! E:\PES_11.rar: CRC failed in data-a.bin. The file is corrupt

کمک کنید ممنون میشم !

فایل شما خراب دانلود شده و باید مجددا دانلود کنید

---------- Post added at 12:04 PM ---------- Previous post was at 12:00 PM ----------

برای اینکه حجم یه فایل رو تا حداکثر امکان پایین بیارم باید چیکار کنم ؟

شما موقعی که فایل رو دارید add to archive میکنید توسط winrar در قسمت Compression Method گزینه Best رو انتخاب کنید که حداکثر فشردگی رو شامل میشه البته با این روش Archive کردن اطلاعات شما به نسبت سایر روش ها بیشتر طول میکشه که این طبیعیه

Lt.Ali
08-10-2010, 12:07
سلام دوستان

کمک کنید ممنون میشم !
یه تست با 7Zip هم بکن پسـر خالـه اگـر نشد که دانلود مجدد که بهت گفتم :20:

M.s.95
08-10-2010, 12:08
ای بابا ! آخه مشکلی نداشت کامل دانلود شد حجمش هم مشکل نداره که ! :((

حالا نمیشه repair کرد ؟

Ship Storm
08-10-2010, 22:41
ای بابا ! آخه مشکلی نداشت کامل دانلود شد حجمش هم مشکل نداره که ! :((

حالا نمیشه repair کرد ؟

این ارور مواقعی میاد که فایل صدمه دیده مخصوصا هنگام دانلود صدمه دیده باشه
Repair تاثیر نداره و باید مجدد دانلود کنید

BaharB
20-10-2010, 14:51
سلام.
من یه پارت از یه فیلم دانلود کردم که پسوندش RAR هست.
وقتی می خوام اونو Extract کنم این پیغام خطا رو میده:

you need to have the following volume to continue extraction:

insert a disk with this volume and press ok :
حالا می گید چه کار کنم؟:41: اگه میشه یکی کمکم کنه

Mohammad King
20-10-2010, 15:32
سلام.
من یه پارت از یه فیلم دانلود کردم که پسوندش RAR هست.
وقتی می خوام اونو Extract کنم این پیغام خطا رو میده:

you need to have the following volume to continue extraction:

insert a disk with this volume and press ok :
حالا می گید چه کار کنم؟:41: اگه میشه یکی کمکم کنه
باز کردن در یک درایو دیگه را هم امتحان کنید.

هنگامی که این پیغام مشاهده شد شما بر روی Browse کلیک کرده و قسمت دوم را باز کنید تا WinRAR بتواند فایل نهایی را ارائه دهد. این مشکل به دلیل تغییر نام فایلها در هنگام قرار گرفتن بر روی سایت صورت می گیرد. اگر شما نام قسمت اول را به sample.part1.rar و نام قسمت دوم را به sample.part2.rar تغییر دهید و انها را در کنار هم قرار داده و باز کنید چنین پیغامی ظاهر نمی شود. البته این روش را در صورت موفقیت امیز نبودن روش اول مورد استفاده قرار دهید.
موفق باشید.

BaharB
20-10-2010, 16:48
سلام مجدد.

بعد از رفع مشکلات قبلی بازم به 3 تا مشکل دیگه بر خوردم.

اول این

File 1 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد گزینه 2 را که زدم این یکی اومد

File 2 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعدش با مشورت دوستم نام فایل rar با درایو رو تغییر دادم این پیام اومده

File 3 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا دوستان میگید چه کار کنم؟ :41:

Karkas20
21-10-2010, 14:56
سلام دوستان میخوام کسی کمک کنه.من میخوام یک فایلی را فشرده کنم و50درصد حجمش کاهش پیدا کند یعنی من یک فایل دارم که 250مگابایت است که بافشرده سازی بشه 125مگابایت توراخدا کمک کنید

Ghaioom
21-10-2010, 16:51
سلام مجدد.

بعد از رفع مشکلات قبلی بازم به 3 تا مشکل دیگه بر خوردم.

اول این

File 1 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد گزینه 2 را که زدم این یکی اومد

File 2 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعدش با مشورت دوستم نام فایل rar با درایو رو تغییر دادم این پیام اومده

File 3 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا دوستان میگید چه کار کنم؟ :41:
شاید فایل کامل دانلود نشده یا فایل از قبل خراب بوده!!

روی فایل کلیک راست کن بعد extract files رو بزن بعد از پایین تیک گزینه ی keep broken files رو بزن شاید درست شد.

Ship Storm
22-10-2010, 20:59
سلام دوستان میخوام کسی کمک کنه.من میخوام یک فایلی را فشرده کنم و50درصد حجمش کاهش پیدا کند یعنی من یک فایل دارم که 250مگابایت است که بافشرده سازی بشه 125مگابایت توراخدا کمک کنید

امکان فشرده سازی تا حد معین ممکنه و بیشتر از اون حد دیگه امکان نداره و باعث صدمه دیدن فایل های شما میشه پس همون حدی که winrar فشرده سازی رو انجام میده استاندارد محسوب میشه

SNOW PATROL
05-11-2010, 15:37
دوستان سلام من امروز یه فایل تصویری rar از سایت اشیانه دانلود کردم که حجمش 4 مگ بود اما وقتی از حالت فشرده خارجش کردم حجمش به 210 مگ افزایش یافت در ضمن کیفیت فیلم بسیار عالی هست حالا میخوام بدونم با چه برنامه ای تا این حد این فایل فشرده شده بود

Ship Storm
05-11-2010, 15:42
دوستان سلام من امروز یه فایل تصویری rar از سایت اشیانه دانلود کردم که حجمش 4 مگ بود اما وقتی از حالت فشرده خارجش کردم حجمش به 210 مگ افزایش یافت در ضمن کیفیت فیلم بسیار عالی هست حالا میخوام بدونم با چه برنامه ای تا این حد این فایل فشرده شده بود

شما همون فایلی که الان شده 210 مگابایت رو با winrar رو حالت best ذخیره کن ببین حجمش چقدر میشه

SNOW PATROL
05-11-2010, 16:56
درسته حجمش دوباره شد 4 مگ اما من فایل های دیگه ای رو امتحان کردم خیلی حجمش کم نشد جریان چیه!!!!!

Ship Storm
05-11-2010, 18:06
درسته حجمش دوباره شد 4 مگ اما من فایل های دیگه ای رو امتحان کردم خیلی حجمش کم نشد جریان چیه!!!!!

هر فایلی این قابلیت رو نداره و این فایل رو هم من دقیق نمیدونم جریانش چیه که این چنین فشرده سازی روش تاثیر میزاره
فشرده ازی به نوع و فرمت فایل بستگی داره بیشترین فشرده سازی روی فایل های متنی صورت میگیره و کمترینش روی فیلم و موسیقی و امثال اون ها
این فایلی هم که شما دانلود کردی 4 مگابایت و بعد از ectract کردن شده 210 مگابایت باید برسی کرد که با چه نرم افزاری این فایل ویدئویی render و در نهایت ذخیره و export شده
از خود همون سایت که این فایل رو دانلود کردید بپرسید ببینید جوابی دارند یا اینکه خودشون هم از سایت های دیگه این فایل رو کپی گرفتند

alireza1411
05-11-2010, 18:56

آقا هیچ کدکی این قدر فشرده نمیکنه. یعنی من ندیدم ... هیچ برنامه ی فشرده سازی هم حتی تکست رو در این حد ...

یه لطفی کن لینکش رو بده من خیلی دوست دارم ببینم چی به چیه.

ebrahimjan
05-11-2010, 23:27

دوست عزيز اين سوال هم قبلا براي من پيش اومد و با بررسي كه كردم به اين نتيجه رسيدم كه اين فيلم هاي آموزشي كه با پسوند avi هستند چون از صفحه دسكتاپ ضبط ميشه و فريم آن هم تقريبا ثابت هست (برخلاف فيلمهاي سينمايي) اساس کار فشرده سازی اینه که بخش های تکراری و زاید فایل رو کدنگاری و یا حذف می کنه و دسته بندی می کنه. به همين خاطر به طرز قابل قبولي حجمش كاهش پيدا مي كنه مثلا يه فيلم آموزشي با حجم 227 كيلوبايت رو زماني كه اكستراكت كردم ديدم حجمش شد 9.5 مگ. حالا اگه شما يه فيلم سينمايي با پسوند avi رو فشرده كني مي بيني خيلي حجمش در مقايسه با فيلم هاي آموزشي كه تهيه مي كني كاهش پيدا نكرده و دليلش هم هموني هست كه بالا گفتم.
اين هم يه فيلم آموزشي براي مثال:

jafar01
09-11-2010, 18:43
باسلام
لطفا کمک کنید فایل فیلمی گرفتم بالاتراز5گیگ درایو مربوطهرا فرمت کردم باچه نرم افزاری میتونم این یک فایل بالای 5گیگ رابرگردونم باتشکرjafar01

Ship Storm
09-11-2010, 20:19
باسلام
لطفا کمک کنید فایل فیلمی گرفتم بالاتراز5گیگ درایو مربوطهرا فرمت کردم باچه نرم افزاری میتونم این یک فایل بالای 5گیگ رابرگردونم باتشکرjafar01

سلام دوست عزیز شما باید مبحثتون رو در تاپیک زیر مطرح کنید
نرم افزارهای بازيابي فايلهاي پاك شده بحث و تبادل نظر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

hamed_9192
15-11-2010, 12:23
با سلام

دوستان من یه نرم افزار و فیلم دانلودکردن که موقع اکسترک کردن تو پارت 49 و 41 میمونه و میگه خرابن.
من سه بار هر کدوم از اون پارت هارو دوباره دانلودکردم ولی باز هم همون مشکل رو داره.
من از طریق برنامه Winrar
از منو tools , قسمت Repair archive پارت های 49 و 61رو ریپیر کردن ولی بازم نشد.
با نرم افزار Advanced Rar Repair هم امتحان کردم ولی بازم نشد.
لطفا کمک کنید . 12 گیگ دانلود کردم ولی نمی تونم ازش استفاده کنم

با تشکر

Ship Storm
15-11-2010, 16:03
با سلام

دوستان من یه نرم افزار و فیلم دانلودکردن که موقع اکسترک کردن تو پارت 49 و 41 میمونه و میگه خرابن.
من سه بار هر کدوم از اون پارت هارو دوباره دانلودکردم ولی باز هم همون مشکل رو داره.
من از طریق برنامه Winrar
از منو tools , قسمت Repair archive پارت های 49 و 61رو ریپیر کردن ولی بازم نشد.
با نرم افزار Advanced Rar Repair هم امتحان کردم ولی بازم نشد.
لطفا کمک کنید . 12 گیگ دانلود کردم ولی نمی تونم ازش استفاده کنم

با تشکر

یغام damage میده؟
احتمالات زیاده
یکی از مواردی که میشه گفت اینه که سایتی که لینک رو برای دانلود قرار داده اون پارتها خراب هستند و هرچند بار هم که دانلود کنید تاثیری نداشته باشه تو درست شدن اون ها
repair کردن فایل ها در اکثر موارد جواب نمیده و نرم افزارهایی هم که در این زمینه وجود داره کارآیی خوبی ندارن
شما هنگام دانلود فایل ها ارتباطتون قطع نشده؟ چون بیشترین علل صدمه دیدن فایل ها قطع شدن ارتبطا حتی در نرم افزارهای دانلود منیجر که قابلیت Resume دارن هست
سعی کنید دانلود رو بدون قطعی انجام بدید ببینید نتیجه میگیرید و اگه نگرفتید احتما داره فایل ها از ریشه(روی سرور) مشکل داشته باشه

hamed_9192
15-11-2010, 22:50
با سلام

پیغام The Volume is corrup و The file is corrupt میده.
حجم هر یک از پارت ها 195 مگ هست که من اون پارت هایی رو که خراب بودن دوباره و بدون قطعی دانلودکردن
از سالم بودن لینک ها و پارت های رو سرور مطمعن هستم چون افراد زیادی دانلود کردن و مشکلی نداشتن.
من امروز با چن تا نرم افزار دیگه مثل power archiver دوباره اکسترکت کردم ولی مشکل حل نشد.
نمی دونم مشکل از کجاست.

Ship Storm
16-11-2010, 13:45
با سلام

پیغام The Volume is corrup و The file is corrupt میده.
حجم هر یک از پارت ها 195 مگ هست که من اون پارت هایی رو که خراب بودن دوباره و بدون قطعی دانلودکردن
از سالم بودن لینک ها و پارت های رو سرور مطمعن هستم چون افراد زیادی دانلود کردن و مشکلی نداشتن.
من امروز با چن تا نرم افزار دیگه مثل power archiver دوباره اکسترکت کردم ولی مشکل حل نشد.
نمی دونم مشکل از کجاست.

موقع extract file که انجام میدی تیک گزینه keep broken files رو بزنید

hamed_9192
16-11-2010, 18:49
موقع extract file که انجام میدی تیک گزینه keep broken files رو بزنید

با سلام

دوست عزیز مشکل حل شد.خیلی ممنون از راهنمایی تون
فقط یه سوال مشکل از کجا بود که با اون تنظیم حل شد؟

Ship Storm
16-11-2010, 19:16
با سلام

دوست عزیز مشکل حل شد.خیلی ممنون از راهنمایی تون
فقط یه سوال مشکل از کجا بود که با اون تنظیم حل شد؟

تیک زدن این گزینه در مواقعی که اروری ظاهر میشه که از صدمه دیدن فایل ها ناشی شده باشه و راه حلی نداشته باشه استفاده میشه و اجازه میده که بدون در نظر گرفتن اون خطا فایل رو extract کنه

Ebi ShahrAshoob
23-01-2011, 23:05
سلام.دوستان به کمک فوری شما نیازمندم.من 5 پارت از یک فیلم 23 پارتی رو از سرور hotfile دانلود کردم ولی پارت 6 تو سرور موجود نبود به همین خاطر پارت 6 رو از رپیدشیر دانلود کردم.حالا خواستم ببینم که آیا راهی هست که این پارت 6 رپیدشیر با اون 5 تای دیگه(hotfile) هماهنگ بشه؟(پسوردشون هم فرق میکنه).مرسی منتظر پاسختون هستم.

Ali*Reza
24-01-2011, 18:06
آخرین نسخش چه شماره ایه؟

omid-p30
24-01-2011, 18:34
آخرین نسخش چه شماره ایه؟
3.93
آزمایشی 4 هم اومده.

ALI-17
28-01-2011, 08:52
چطوری میشه با winRAR فایلهای تخزیب شده رو بازسازی کرد؟

Ghaioom
28-01-2011, 09:24
repair archive هست. فایل rar رو باز کن توش راست کلیک کن بعد repair archive فک کنم خیلی کامل هم درست نمیشه.

Ship Storm
28-01-2011, 09:29

ورژن های آخر این نرم افزار دکمه ای رو به نام Repair داره ولی در اکثر موارد کار خاصی رو انجام نمیده
چون فایلی که صدمه دیده باشه چه در هنگام دالندو و چه از ابتدا کاریش نمیشه کرد مگه اینکه تو خود ویندوز اتفاق نادری بیوفته که باعث صدمه دیدن فایل ها بشه

ALI-17
28-01-2011, 13:06
ورژن های آخر این نرم افزار دکمه ای رو به نام Repair داره ولی در اکثر موارد کار خاصی رو انجام نمیده
منم همینو میخواستم بفهمم/از repair استفاده کردم ولی درست نشد!:41:

ALI-17
28-01-2011, 13:14
برنامه ای وجود نداره که بتونه فایلهای rar آسیب دیده رو ترمیم کنه؟

Ship Storm
28-01-2011, 14:49
برنامه ای وجود نداره که بتونه فایلهای rar آسیب دیده رو ترمیم کنه؟

نرم افزار هست ولی کارکرد مثبت و عملکرد خوب اون رو نمیشه پیش بینی کرد

Advanced RAR Repair | ترميم فايلهاي RAR آسيب ديده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad_s7201
13-02-2011, 19:38
سلام چطوري ميشه يه فايل رو خيلي فشرده كرد؟
مثلا من يه فايل 2 گيگي دانلود كردم و وقتي اكستركت كردم شد 5 گيگ.

Ghaioom
14-02-2011, 15:18
سلام چطوري ميشه يه فايل رو خيلي فشرده كرد؟
مثلا من يه فايل 2 گيگي دانلود كردم و وقتي اكستركت كردم شد 5 گيگ.
سلام

میگن گاهی فایل ها زیاد فشرده میشن نه همه!

اینم یه نگاه بنداز.

Ali*Reza
15-02-2011, 20:37
می خواستم بدونم نحوه و مقدار فشرده سازی با Winrar با Winzip فرق داره؟

Ship Storm
15-02-2011, 21:01

چندان فرقی نداره و هر دو تقریبا از یک روش برای فشرده سازی بهره میگرند و در کل Winrar معرو تره تو این زمینه

Ali*Reza
15-02-2011, 21:57
چندان فرقی نداره و هر دو تقریبا از یک روش برای فشرده سازی بهره میگرند و در کل Winrar معرو تره تو این زمینه

با کدوم میشه بیشتر فشرده سازی کرد ، یا بازم فرقی ندارن؟

Ghaioom
16-02-2011, 10:44
مثل اینکه winrar پیشرفته تر هست و یکم خوب شاید فشرده میکنه و یکم هم شاید بیشتر. دوستان گفتن دیگه winrar معروفتر از winzip هست.

Dark Shine
16-02-2011, 16:13

سرعت winzip نسبت به winrar بیشتر است ولی winrar حجم فایل را بیشتر کاهش می دهد.

P.30.MAN
16-02-2011, 19:40
من یه فیلم دانلود کردم ولی وقتی میخوام با winrar اکسترکتش کنم مینویسه :
next volume is reqiured you need to have the following volume to continue
مشکل از کجاست؟؟؟

Masоud
16-02-2011, 19:55
من یه فیلم دانلود کردم ولی وقتی میخوام با winrar اکسترکتش کنم مینویسه :
next volume is reqiured you need to have the following volume to continue
مشکل از کجاست؟؟؟
سلام

فیلمی که شما دانلود کردید ، دارای چند پارت هست که شما تنها 1 پارت اون رو دانلود کردید.

بقیه ی پارت ها رو دانلود و با هم اکسترکت کنید.

dumb
16-02-2011, 22:46
نرم افزار هست ولی کارکرد مثبت و عملکرد خوب اون رو نمیشه پیش بینی کرد

Advanced RAR Repair | ترميم فايلهاي RAR آسيب ديده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این کار نمیکنه..

من یه فایل 400 مگا بایتی دانلود کردم دانلود نصفه قطع شده الان سیصد و خورده ای مگ الکی داره میپره ریپیر نمیشه...

یه راهی پیشنهاد بدین.. اون سایت (box.net ) فیلتره با نرم افزارهای دانلود نمیشه دانلود کرد...

Ship Storm
17-02-2011, 07:20
این کار نمیکنه..

من یه فایل 400 مگا بایتی دانلود کردم دانلود نصفه قطع شده الان سیصد و خورده ای مگ الکی داره میپره ریپیر نمیشه...

یه راهی پیشنهاد بدین.. اون سایت (box.net ) فیلتره با نرم افزارهای دانلود نمیشه دانلود کرد...

گفتم که نرم افزارها اسما اینطوریه که برای ترمیم فایل ها بکار میره ولی 95% فایل ها رو نمیتونن ترمیم کنن
این که میگید نصفه قطع شده یعنی اینکه 200 مگابایتش رو بیشتر دانلود نکرده؟ یا اینکه همه فایل رو دانلود کرده کامل ولی وسط کار دیسکانکتی بوجود اومده؟
برای دانلود از اون سایت از وی || پی // ان استفاده کنید

hiradjaguar
17-02-2011, 23:23
سلااام :46:
آقا من بازی کانتر پرتکل 48 رو که لینکاش تو همین سایت بود رو دان کردم ولی این ارور رو میده:

! C:\Users\Dont blow up me\Desktop\New folder\cstrike_omega_games_pv48.part2.rar: CRC failed in cstrike_omega_games_pv48.exe. The file is corrupt

من با Advanced rar اون پارت رو ریپر کردم حالا میخوام این فایل ریپیر شدرو دوباره به پارت دوم تبدیلش کنم که بتونم همه آرشیو رو اکسترکت کنم، چه جوری باید دوباره به split دوم تبدیلش کنم؟

Ship Storm
19-02-2011, 06:15
آقا من بازی کانتر پرتکل 48 رو که لینکاش تو همین سایت بود رو دان کردم ولی این ارور رو میده:

! C:\Users\Dont blow up me\Desktop\New folder\cstrike_omega_games_pv48.part2.rar: CRC failed in cstrike_omega_games_pv48.exe. The file is corrupt

من با Advanced rar اون پارت رو ریپر کردم حالا میخوام این فایل ریپیر شدرو دوباره به پارت دوم تبدیلش کنم که بتونم همه آرشیو رو اکسترکت کنم، چه جوری باید دوباره به split دوم تبدیلش کنم؟

آقا چرا هر وقت من پست میزارم بعد من دیگه تاپیک تعطیل میشه؟
مدیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــر کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــک

شما نیاز نبود Repair کنید
شما موقع Extract کردن با Winrar تیک گزینه Keep Broken FIles رو میزدید
الان میگید یک فایل رو Repair کردید با این نرم افزار, مگه فرمت فایل الآن تغییر کرده؟

212
21-02-2011, 11:15
با سلام
دوستان کمک ، دارم دیونه میشم
یه فایل 5 گیگ رو دانلود کردم (با این اینترنت نفتی که دارم دور ور 15 روزی طول کشید) حالا وقتی میخوام اکسترک کنم اخر هر پارت ارور میده Packed data CRC failed. The volume is corrupt
و در اخر هم هیچی اکسترک نمیکنه
ایا نرم افزاری هست که دوباره کانکت شد به اینترنت و بگرده قسمتهای اسیب دیده رو فقط دانلود کنه .
در ضمن فایل پسوور داره ولی اصلا از من پسوورد نمی خواد برای اکسترک کردن
با تشکر

Ship Storm
21-02-2011, 11:27
با سلام
دوستان کمک ، دارم دیونه میشم
یه فایل 5 گیگ رو دانلود کردم (با این اینترنت نفتی که دارم دور ور 15 روزی طول کشید) حالا وقتی میخوام اکسترک کنم اخر هر پارت ارور میده Packed data CRC failed. The volume is corrupt
و در اخر هم هیچی اکسترک نمیکنه
ایا نرم افزاری هست که دوباره کانکت شد به اینترنت و بگرده قسمتهای اسیب دیده رو فقط دانلود کنه .
در ضمن فایل پسوور داره ولی اصلا از من پسوورد نمی خواد برای اکسترک کردن
با تشکر

نرم افزار Winrar رو باز کنید و فایل مورد نظر رو تو این نرم افزار پیدا کنید و روی دکمه Repair بزنید تا اگر مشکل حادی نباشه برطرف میشه
موقع Extract کردن فایل تیک گزینه Keep Broken Files رو هم بزنید

212
21-02-2011, 13:59
نرم افزار Winrar رو باز کنید و فایل مورد نظر رو تو این نرم افزار پیدا کنید و روی دکمه Repair بزنید تا اگر مشکل حادی نباشه برطرف میشه
موقع Extract کردن فایل تیک گزینه Keep Broken Files رو هم بزنید

ممنون از پاسختون
ولی بازم این مشکل رو دارم
تو رو خدا کمک کنید از نرم افزار rar repair هم استفاده کردم . فکر کنم در نهایت باید دوباره دانلودشون کنم :18: که با این اینترنتی که دارم :41:

حالا یه نرم افزاری نیست که به اینترنت کانکت بشه و همون ادرس رو چک کنه و اون قسمت هایی که اسیب دیدن رو درست کنه !:11:

Ship Storm
22-02-2011, 07:17
ممنون از پاسختون
ولی بازم این مشکل رو دارم
تو رو خدا کمک کنید از نرم افزار rar repair هم استفاده کردم . فکر کنم در نهایت باید دوباره دانلودشون کنم :18: که با این اینترنتی که دارم :41:

حالا یه نرم افزاری نیست که به اینترنت کانکت بشه و همون ادرس رو چک کنه و اون قسمت هایی که اسیب دیدن رو درست کنه !:11:

اگر با روشی که گفتم فایلتون ردست نشد باید مجدد دانلود کنید و راه حلی براش نیست
در مورد اینی که میگید فقط قسمت های آسیب دیده رو رست کنه میشه نرم افزار ترمیم فایل که فعلا برای این موارد نرم افزاری موجود نیست

212
22-02-2011, 18:46
اگر با روشی که گفتم فایلتون ردست نشد باید مجدد دانلود کنید و راه حلی براش نیست
در مورد اینی که میگید فقط قسمت های آسیب دیده رو رست کنه میشه نرم افزار ترمیم فایل که فعلا برای این موارد نرم افزاری موجود نیست

ممنون دوست عزیز
ولی :18::18::18::19:

Ship Storm
23-02-2011, 18:44
ممنون دوست عزیز
ولی :18::18::18::19:

چاره ای نست برای خودم هم بارها این مسائل پیش اومده و مجبور به دانلود مجدد اون پارت شدم

212
23-02-2011, 18:58
چاره ای نست برای خودم هم بارها این مسائل پیش اومده و مجبور به دانلود مجدد اون پارت شدم

اشکالی نداره دوست عزیز

Masоud
26-02-2011, 21:45

سلام

منظورتون رو درست متوجه نشدم . فایل رو همنام فایل های دیگه ولی شماره ی Part رو 3 قرار بدید تا پشت سر هم اکسترکت بشن.

Repair کردن معمولا" در این موارد بکار نمیاد . بهتره فایل رو از یک جای دیگه دانلود کنید.

hajoo
16-04-2011, 13:19
سلام. من مجموعه بازی های nancy drew رو با حجم 23 گیگ و 68 پارت دانلود کردم. وقتی می خوامextract کنم error میده؟ چیکار کنم؟

Ghaioom
16-04-2011, 13:39
سلام. من مجموعه بازی های nancy drew رو با حجم 23 گیگ و 68 پارت دانلود کردم. وقتی می خوامextract کنم error میده؟ چیکار کنم؟
error رو ننوشتی ! بنویسی بهتره.

رو فایل اولی راست کلیک کن بعد extract files بعد تیک keep broken files رو بزن.

hajoo
16-04-2011, 13:41
! E:\Game\nancy drew\Nancy.Drew.Collection.23.Games.part31.rar: CRC failed in Nancy.Drew.Collection.23.Games-TL\Nancy Drew 13 - Last Train to Blue Moon Canyon.rar. The file is corrupt
! E:\Game\nancy drew\Nancy.Drew.Collection.23.Games.part31.rar: Unexpected end of archive

لازم به ذکره که حجم چند تا از پارت ها به طرز مشکوکی! از بقیه کمتره که اولیش همین پارت 31ه.

Ghaioom
16-04-2011, 14:01
شاید همون پارت 31 خرابه چون پارت 31 نوشته ما فک میکنیم 31 خرابه دوباره بگیر.
آخری که خودش کمتره هیچ اونا رو دوباره بگیر. به احتمال زیاد درست میشه.

hajoo
16-04-2011, 14:04
پارت هایی که حجمشون کمتره رو دوباره دانلود کنم ببینم درست میشه یا نه.

hajoo
19-04-2011, 10:58
بالاخره درست شد. مجبور شدم 3-4 گیگ دیگه دانلود کنم.

Dark Shine
19-04-2011, 19:21
اساتید من فایل هایی رو با حجم 200 مگ دانلود میکنم ولی موقع Extracrt فقط یک پوشه خالی Extract میکنه !
فایل با فرمت Zip تمامی محتویات داره ولی موقع Extract یک پوشه ی خالی میاره!
ویرایش : کساینی که این مشکل رو دارن از Tools گزینه repair زو بززن حل میشه !

avator20002000
23-04-2011, 16:28
سلام من یک فایل رار دارم پارت 2 از یک چیزی هست.پارت یکشو ندارم.فایلمم کاملا سالمه می خوام بار وین رار باز کنم ارور می ده می گه باید از اولی باز کنی(یعنی اولی رو می خواد).چجوری این فایلو بدون اون باز کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aliazadikhah
07-05-2011, 12:39
وقتي فايل زيپي را اكستركت مي كنم با Error مواجه مي شم لطفا راهنمايي كنيد

Ship Storm
08-05-2011, 10:26
وقتي فايل زيپي را اكستركت مي كنم با Error مواجه مي شم لطفا راهنمايي كنيد

متن ارور چیه ؟
کلیک راست کنید روی فایل و گزینه Open رو بزنید و سپس تیک گزینه Keep Broken Files رو بزنید و OK کنید

sajad_n90
06-06-2011, 12:58
سلام
یه مرد پیدا میشه بگه چه تنظیماتی باید انجام داد تا بشه با این نرم افزار یه فایل رو تا حد زیادی فشرده کرد و حجمش رو کم کرد .
هر کاری میکنم نمیشه یه پوشه 32 مگی رو بیشتر از 24 مگ کم کرد .
خودم فایل فشرده از اینترنت با فرمت rar دانلود کردم که تا حد نصف یا بیشتر فشرده شده بود.
پیشاپیش از راهنمایی شما ممنون.

Ship Storm
06-06-2011, 13:07
سلام
یه مرد پیدا میشه بگه چه تنظیماتی باید انجام داد تا بشه با این نرم افزار یه فایل رو تا حد زیادی فشرده کرد و حجمش رو کم کرد .
هر کاری میکنم نمیشه یه پوشه 32 مگی رو بیشتر از 24 مگ کم کرد .
خودم فایل فشرده از اینترنت با فرمت rar دانلود کردم که تا حد نصف یا بیشتر فشرده شده بود.
پیشاپیش از راهنمایی شما ممنون.

فشرده سازی هر فایلی متفاوت هست و یکسان نیست
اینطور نیست که شما یک فیلم رو فشرده کنید با این نرم افزار و توقع داشته باشید نصف بشه حجمش ، معمولا در فشرده سازی فرمت های صوتی و تصویری تاثیر چندانی نداره چون یک فیم 700 مگابایتی رو وقتی فشرده میکنی و بعد حجم فایل رو بررسی میکنی میبینی چند مگابایت تفاوت داشته
بیشترین فشرده سازی روی اسناد متنی صورت میگیره و کمترین اون ها روی فایل های صوتی و تصویری

mehran gorji
15-06-2011, 19:47
سلام بر دوستان.
اقایون من یک فایلی که برام مهم است را دانلود کردم و فروشی است و باید پسورد ان را بدانم که نمیدانم
خواهشا یک نرم افزار معرفی کنید تا بتونم این فایل را باز کنم فرمت zip است

دانلود کنید و بشکنید و اطلاع دهید.
متشکرم.
در ضمن کارم گیره

Ship Storm
15-06-2011, 20:42
در این زمینه نرم افزار هست ولی اگر پسورد تعداد کاراکترهاش بلند باشه و یا کاراکترهای پیچیده بکار برده باشن توش نمیتونه پیدا کنه
من خودم در حد 3 کاراکتر رو پیدا تست کردم پیدا کرده ولی وقتی بیشترش کردم تعداد کاراکترها رو نتونسته پیدا کنه

RAR Password Recovery Magic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

azadeh2007
20-06-2011, 06:50
با سلام و عرض خسته نباشيد...
من يه مشكل جدي دارم...
همون طور كه ميدونيد بعضي وقتا كه ميخواهيد يه فايل 800 MB را دانلود كنيد ... كسي كه اين فايل رو آپلود ميكنه توسط يه برنامه مثل winrar اونو به قطعات كوچكتر تبديل ميكه مثلا 8 فايل 100MB كه به اين كار اصتاتحا Split كردن ميگن...
حالا سوال من اينجاست...
من به پرسرعت دارم... وقتي تمام اين فايل هارو دانلود ميكنم موقع باز كردن ارور ميده ... انگار كه مثلا خوب دانلود نشده باشه يه ايطور چيزي...
توي همون سايتي كه داشتم دانلود ميكردم گفته بود كه اين فايلها امكان 5% بازيافت يا repair يا يه اينطور چيزيو داره...
ضمنان اينو هم بگم كه اين مشكل تنها مربوط به اين سايتها نيست از هر سايتي فايل rar كه به شكل قطعه قطعه در آمده باشه من اين مشكلو دارم...اما اگر همون فايل به صورت يهجا زيپ شده باشه موقع extract كردن ديگه اين مشكلو ندارم...
اگه هم ممكن هستش چند تا برنامه كه كار repair كردن فايلهاي rar را انجام ميدهند را معرفي كنيد ....
ترو خدا كمكم كنيد...
مرسي...
:19::19::19:

jafarian
20-06-2011, 07:24
با سلام و عرض خسته نباشيد...
من يه مشكل جدي دارم...
همون طور كه ميدونيد بعضي وقتا كه ميخواهيد يه فايل 800 MB را دانلود كنيد ... كسي كه اين فايل رو آپلود ميكنه توسط يه برنامه مثل winrar اونو به قطعات كوچكتر تبديل ميكه مثلا 8 فايل 100MB كه به اين كار اصتاتحا Split كردن ميگن...
حالا سوال من اينجاست...
من به پرسرعت دارم... وقتي تمام اين فايل هارو دانلود ميكنم موقع باز كردن ارور ميده ... انگار كه مثلا خوب دانلود نشده باشه يه ايطور چيزي...
توي همون سايتي كه داشتم دانلود ميكردم گفته بود كه اين فايلها امكان 5% بازيافت يا repair يا يه اينطور چيزيو داره...
ضمنان اينو هم بگم كه اين مشكل تنها مربوط به اين سايتها نيست از هر سايتي فايل rar كه به شكل قطعه قطعه در آمده باشه من اين مشكلو دارم...اما اگر همون فايل به صورت يهجا زيپ شده باشه موقع extract كردن ديگه اين مشكلو ندارم...
اگه هم ممكن هستش چند تا برنامه كه كار repair كردن فايلهاي rar را انجام ميدهند را معرفي كنيد ....
ترو خدا كمكم كنيد...
مرسي...
:19::19::19:

شمااول روی هم فایل اول یا همون پارت یک کلیک راست کنید گزینه extract here انتخاب کنید بعدش اگر پیغام yse to all داد اونو تایید کنید بعدش به احتمال خیلی زیادباز3 تا فایل فشرده به وجود میاد که شما باید اینبار روی یکی اولی کلیک راست کنید اینبار گزینه extract to روانتخاب کنید احتمال میدم درست بشه دیدین با این روش درست نشد ازبرنامه hjsplit هم میتونید کمک بگیرین.درضمن یک عکسم اهمون اروراینجا قراربدین:20:

لینک دانلود hjsplit

lightstar
06-07-2011, 12:06
سلام دوستان من یه مشکل دارم هر فایل زیپی که از اینترنت دانلود میکنم وقتی میخوام یایلو خارج کنم این ارورو میده با عکس نشون دادم لطفا کمکم کنید و اینو هم بگم از پسورد هم نیست من پسوردو درست وارد میکنم.

lightstar
06-07-2011, 12:13
سلام دوستان من یه مشکل دارم وقتی یه فایل زیپ شدرو از اینترنت دانلود میکنم وقتی میخوام فایلو خارج کنم ارور میده اینو هم بگم ارورش از پسورد نیست چون پسوردو کامل میزنم و هر چه فایل زیپ از اینترنت میگیرم این طوری میشه با عکس نشون میدم لطفا ببینید و جوابشو لطف کنید ارسال کنید مرسی

Ship Storm
06-07-2011, 21:41
سلام دوستان من یه مشکل دارم هر فایل زیپی که از اینترنت دانلود میکنم وقتی میخوام یایلو خارج کنم این ارورو میده با عکس نشون دادم لطفا کمکم کنید و اینو هم بگم از پسورد هم نیست من پسوردو درست وارد میکنم.

احتمال خیلی زیاد فایل شما بصورت ناقص و خراب دانلود شده که باید مجدد دانلود بشه

mjt10063
16-07-2011, 07:57
سلام دوستان من یه فایل با حجم زیاد دارم حدودا 10 گیگ
می خوام این فایل رو به صورت چند بخشی درش بیارم
ولی نمیدونم چطور هرچی هم گشتم پیدا نکردم

ممنون میشم کمکم کنید

Ship Storm
16-07-2011, 08:36
سلام دوستان من یه فایل با حجم زیاد دارم حدودا 10 گیگ
می خوام این فایل رو به صورت چند بخشی درش بیارم
ولی نمیدونم چطور هرچی هم گشتم پیدا نکردم

ممنون میشم کمکم کنید

WINRAR رو باز کنید
فایلتون رو پیدا کنید و روش کلیک راست و سپس گزینه ADD FILE TO ARCHIVE رو بزنید
در قسمت پایین سمت چپ SPLIT TO VOLUME BYTEرو انتخاب کنید که هر بخش چند مگابایت باشه و OK کنید