PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای Packing کردن.

asaese
17-07-2008, 10:34
دوستان برای اینکه بتونم یه سری فایل رو پک کنم و اون رو به صورت exe.* در بیارم از چه برنامه ای باید استفاده کنم؟

AABB
17-07-2008, 11:17
دوستان برای اینکه بتونم یه سری فایل رو پک کنم و اون رو به صورت exe.* در بیارم از چه برنامه ای باید استفاده کنم؟
من بر عکش شما دنبال برنامه ایی هستم که نصب برنامه هام رو راحت تر بکنه. یه مثال براتون می زنم که موضوع واستون واضحتر بشه:
خوب من یه برنامه یا پروژه تحقیقاتی خوب درست کردم و اونو واسه استفاده کنند گان آپلود می کنم....
حالا شما در نظر بگیرید که بیشترین رده استفاده کننده از برنامه من کسانی باشند که توی سیستمشون محدودیت داشته باشند. مثلا کامپیوتر های دانشگاه یا اداره های دولتی و .... ویا داشتن ویروس و ...
من خودم یادم میاد که وقتی تو این جور اداره ها بودم فقط دنبال برنامه هایی می گشتم که فقط روش کلیک کنی و اجرا بشه دیگه اینستال نخواد و از این حرفا...
با من موافق هستید؟

huti_421
17-07-2008, 15:50
من بر عکش شما دنبال برنامه ایی هستم که نصب برنامه هام رو راحت تر بکنه. یه مثال براتون می زنم که موضوع واستون واضحتر بشه:
خوب من یه برنامه یا پروژه تحقیقاتی خوب درست کردم و اونو واسه استفاده کنند گان آپلود می کنم....
حالا شما در نظر بگیرید که بیشترین رده استفاده کننده از برنامه من کسانی باشند که توی سیستمشون محدودیت داشته باشند. مثلا کامپیوتر های دانشگاه یا اداره های دولتی و .... ویا داشتن ویروس و ...
من خودم یادم میاد که وقتی تو این جور اداره ها بودم فقط دنبال برنامه هایی می گشتم که فقط روش کلیک کنی و اجرا بشه دیگه اینستال نخواد و از این حرفا...
با من موافق هستید؟

منظورتون نسخه ی پرتابل نرم افزار هاست دیگه ؟!!!

یه نرم افزاری بود که به پرتابل تبدیل می کرد تاپیکش تو همین بخش درخواست نرم افزار بود سرچ کنید پیدا میشه ...

sirchicco
17-07-2008, 16:30
دوست عزیز شما می تونید از خود Windows کمک بگیرید فقط کافیه توی RUN تایپ کنی Iexpress
امیدوارم منظورت همین باشه:46:

AABB
17-07-2008, 17:56
منظورتون نسخه ی پرتابل نرم افزار هاست دیگه ؟!!!

یه نرم افزاری بود که به پرتابل تبدیل می کرد تاپیکش تو همین بخش درخواست نرم افزار بود سرچ کنید پیدا میشه ...
نمی دونم شاید همون باشه. می شه بیشتر توضیح بدین؟

asaese
17-07-2008, 17:58
می دونین چیه؟ من با یه پرتبل ساز چند تا برنامه رو پرتبل کرده ام، مشکل اینه که اون رو به صورت تک فایل نمی سازه و یه پوشه و چند تا فایل توش هست که می خوام یه راهی بهم بگین تا بتونم اون رو تک فایل کنم درست مانند همه ی برنامه هایی که دیدین که یه فایل اجرایی بیشتر نداره تا نصب یا اجرا بشه.
3پاس از شما :11:

asaese
17-07-2008, 18:09
نمی دونم شاید همون باشه. می شه بیشتر توضیح بدین؟
با Thinstall می تونی برنامه ی که دوست داری رو پرتبل کنی و بدون نیاز به نصب اجراش کنی.

huti_421
17-07-2008, 20:04
نرم افزار های پرتابل بدون نیاز به نصب هستن و دوست عزیزمون نمونه نرم افزار و معرفی کردن ...