PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هزينه مكالمه در عربستان سعودي

ya30n
16-07-2008, 21:00
بچه ها سلام

هزينه مكالمه در عربستان سعودي با ايران چقدر فرق داره؟!!!

يا حق (:

Havbb
17-07-2008, 09:04
یاسن جون ناراحت نشی یه وقتااااا........
همین جوری گفتم خواستم یکم بخندیم!:دی
اسپم بده ببینم چی درست میشه
------------------------------------
یاسین جان منظورت اینه که یه خط از اونجا بگیری یا موبایل از ایران ببری؟

ya30n
17-07-2008, 11:51
نه عزيزم
موبايل از اينجا ببريم (همون خط منظورمه)
بعد چثدر تفاوت قيمت داره با ايران؟

شاد باشي
يا حق (:

mostafaeshghi
17-07-2008, 12:50
یاسین جان راحت و مختصر بهت بگم

برای مکالمه در کشور عربستان ، با توجه به هر تماسی که داشته باشی یه هر کجا بهترین کار اینه که بری اونجا و یه خط تهیه کنی ! من حساب کردم 20-30% هزینه ات کمنتر میشه نسبت به اینکه از ایران موبایل ببری ! در ضمن یه سری هزینه هم برای کسی که باهات تماس میگیره میافته که اگر خط از اونجا بگیری ، فردی که به خط عربستان زنگ میزنه هزینه ی کمتری میپردازه (البته اینو با اطمینان 60% میگم چون کامل مطمئن نیستم)

تازه میتونی هر بار که بری از اون خط استفاده کنی و حتی میتونی با آشنایان و فامیل هم در اشتراک بگذاری !

ya30n
17-07-2008, 13:00
مرسي عزيز
بعد قيمت خط چنده اونجا؟!!

يا حق (:

pedramch
17-07-2008, 13:47
یاسین جون یکی از فامیلامون که رفته بود مکه موبایل خودشو از ایران برده بود.نمیدونم چقدر پاش میفتاد ولی اینطور که میگفت که اگه کسی باهاش تماس بگیره،پای اون هم پول میفته...
یعنی هر دونفر باید پول بدن!!

mostafaeshghi
17-07-2008, 17:53
مرسي عزيز
بعد قيمت خط چنده اونجا؟!!

يا حق (:

من از عمو و بابام که همین 2 هفته پیش رفتند و یکی یک خط خریدند پرسیدم یه چیزی گفتند خیلی جالب بود:

قیمت سیمکارت تقریبا 20 هزار تومان که 15 هزرا تومان توش اعتبار هست! یعنی عملا برای خود سیم کارت 5 هزرا تومان میدید! که خب خداییش هر جور حساب کنی ، همه جوره به صرفه است !

ya30n
17-07-2008, 18:04
دمت گرم داش مصطفي

من همينو امروز از يكي شنيدم البته گفت 18 تومن:20:

خيلي خوبه ديگه!!!

دمت گرم

يا حق (:

sina285
17-07-2008, 18:28
بله 18 تومن شده
ولي قلا" همون جور كه مصطفي جان گفت 20 تومن بود

mostafaeshghi
17-07-2008, 21:54
بله 18 تومن شده
ولي قلا" همون جور كه مصطفي جان گفت 20 تومن بود

حالا سر 2 تومان معامله را به هم نزنید! :دی

نه راستش بابام هم گفت 18 من گفتم اینجا رنددش کنم که اگر رفتی اونجا دیدی ارزونتره خوشحال بشی! حالا نری اونجا گرونتر بشه ما را تو مکه نفرین کنی! نیتم خیر بوده باور کنید! :دی

ya30n
17-07-2008, 22:02
مصطفي جون چه حرفيه داداش؟
در ضمن من كه نميرم
پدر و مادرم ميرن...

شاد باشي
يا حق (:

befermatooo
18-07-2008, 20:08
یاسین جون یکی از فامیلامون که رفته بود مکه موبایل خودشو از ایران برده بود.نمیدونم چقدر پاش میفتاد ولی اینطور که میگفت که اگه کسی باهاش تماس بگیره،پای اون هم پول میفته...
یعنی هر دونفر باید پول بدن!!

درسته اینو منم شنیدیم

حتی در مورد تلفنهای عمومی رایگان هم صدق میکنه

یکی از دوستام که مخابرات بود میگفت هزینه تلفن رایگان عمومی به حساب کسی که خونش زنگ میخوره می افته

Havbb
19-07-2008, 06:47
یاسین جان ببخشید من اول تاپیک یه سوآل پرسیدم و دیگه هیچی نگفتم چون دیدم دوستان راهنمایی کردند

golmohammadi
29-07-2008, 22:47
تعجب نكنيد
چون در اكثر كشورها به غير از ايران سيمكارت قيمتش ناچيز و حتي رايگان ميباشد

mostafaeshghi
30-07-2008, 00:29
از این تعجب نمیکنیم !

از این تعجب میکنیم که بعضی از دوستان چقدر جالب تاپیکهای تقریبا قدیمی را باز میرند بالا ! :دی

دوست عزیز شوخی بود ناراحت نشید ولی جدا وقتی این تاپیک را تو لیست اشتراکهام دیدم تعجب کردم !

akhoond
30-07-2008, 17:48
نه مصطفی جون ، شما گرون فروشی ، سیم کارت 18 هزار تومنی تو عربستان رو می دی 20 تومن ، دیگه ته گرون فورشیه خدایی . نه ؟ :دی
شوخی کردم مصطفی جون ، نارحت نشی از دست ما (گفتم تو پی ام زیاد اذیت ات کردم ، حالا یه کم سر به سرت بذارم :دی)
یاسین جان ، ان شالله که پدر و مادرتون به سلامتی و خوشی برن بیان ، ان شاالله . ، بگو دعامون کنن ها ....

مامان ما ، تازه برگشته از اون جا سیم گرفت حدود 17 تومان ، اما حقیقت اش خیلی زنگ نمی زد ، روی خونه میس می انداخت ، ما می زدیم ، می گفت اونجا می گن ( این یعنی این که مامانم به شخصه کشف نکرده ، به خانواده بگو حتما یه سرچ کنن ) هزینه برای اونها خیلی می افته (که بزنن ایران ) ، بنا براین ما می زدیم ...

البته من به کشف مامانم شک دارم ، یه کارت تلفن 3 تومانی گرفتیم که هزینه ما هم کم بشه ، کل تایمی که می شد حرف زد 9 مین بود ، این یعنی این که برای ما هم هزینه زیادی می افتاده احتمالا

التبه از این که بخوای از اینجا سیم کارت بدی ببرن ، خیلی بهتره ، هزینه ها خیلی کم میشه .

این کل دانستنیهای من بود . امیدوارم چیزی رو اشتباه منتقل نکرده باشم

یا حق

mostafaeshghi
30-07-2008, 21:35
نه مصطفی جون ، شما گرون فروشی ، سیم کارت 18 هزار تومنی تو عربستان رو می دی 20 تومن ، دیگه ته گرون فورشیه خدایی . نه ؟ :دی
شوخی کردم مصطفی جون ، نارحت نشی از دست ما (گفتم تو پی ام زیاد اذیت ات کردم ، حالا یه کم سر به سرت بذارم :دی)
یاسین جان ، ان شالله که پدر و مادرتون به سلامتی و خوشی برن بیان ، ان شاالله . ، بگو دعامون کنن ها ....

مامان ما ، تازه برگشته از اون جا سیم گرفت حدود 17 تومان ، اما حقیقت اش خیلی زنگ نمی زد ، روی خونه میس می انداخت ، ما می زدیم ، می گفت اونجا می گن ( این یعنی این که مامانم به شخصه کشف نکرده ، به خانواده بگو حتما یه سرچ کنن ) هزینه برای اونها خیلی می افته (که بزنن ایران ) ، بنا براین ما می زدیم ...

البته من به کشف مامانم شک دارم ، یه کارت تلفن 3 تومانی گرفتیم که هزینه ما هم کم بشه ، کل تایمی که می شد حرف زد 9 مین بود ، این یعنی این که برای ما هم هزینه زیادی می افتاده احتمالا

التبه از این که بخوای از اینجا سیم کارت بدی ببرن ، خیلی بهتره ، هزینه ها خیلی کم میشه .

این کل دانستنیهای من بود . امیدوارم چیزی رو اشتباه منتقل نکرده باشم

یا حق

سلام خدمت دوست گرامیم ! آقا ما ارادت خاصی نسبت به جامعه ی روحانیت داریم !:46:

اونطور که من آمار گرفتم 4-5 توامن بیشتر برایخود سیم کارت نمیره و بقیه به صورت اعتبار در سیم کارت هست ! خب به ایشون بگید ایشون زنگ بزند (حالا نمیدانم همچنان حضور دارند یا نه! کلی گفتم) چون دیگه بیاد ایران که اون اعتبار به دردش نمیخوره ! و بعید میدانم زیاد فرقیبینشون باشه !

akhoond
30-07-2008, 22:44
سلام خدمت دوست گرامیم ! آقا ما ارادت خاصی نسبت به جامعه ی روحانیت داریم !:46:

اونطور که من آمار گرفتم 4-5 توامن بیشتر برایخود سیم کارت نمیره و بقیه به صورت اعتبار در سیم کارت هست ! خب به ایشون بگید ایشون زنگ بزند (حالا نمیدانم همچنان حضور دارند یا نه! کلی گفتم) چون دیگه بیاد ایران که اون اعتبار به دردش نمیخوره ! و بعید میدانم زیاد فرقیبینشون باشه !

شما لطف داری مصطفی جان :10:

مامان یک هفته ای می شه که رسیدن تهران ، حرف شما هم منطقیه ، اینجا که اومد ، سیم رو انداختیم دور .
اما مامان حق داشت که نخواد از هیچی اش استفاده کنه ، می گفت که اونجا گفتن که هزینه تماس با ایران زیاده (دقیق نمی دونم چقدر ) بنا براین اون 15 تومان اکانت رو ( فکر می کنم 15 تومان باشه ) گذاشته بود برای کارهای ضروری و مهم ، که یه کم هم استفاده شد .

ولی مامانم می گفت که پرسیدن ، از ایران بزنیم اون ور ، بهتر هست تا از اون ور می زد به ایران ( عرض کردم ، مامان فقط به شنیده ها و دیده ها اعتماد کرده بود ) حتما کسی می ره ، سرچ کنه ....

یا حق