PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طریقه فعال کردن cell info ی گوشی

M Like Mother
16-07-2008, 14:12
اونایی که تا به حال نتونستن cell info ی گوشی خود را فعال کنند بگن تا من یا دوستانی دیگه ای که در مورد اون گوشی اطلاعات کافی داریم کمکشون کنیم

اینکه cell info چی هست رو اینجا دنبالش نگردید تا دلتون بخواد تو تاپیکهای دیگه بحث شده

برندهای معروف مانند سونی اریکسون و نوکیا رو همه بلدند و می تونید از دوستان و آشنایان کمک بگیرید اجازه دهید دوستانی که مدل های خاص و کمتر معروف دارند به نتیجه برسند تا از شلوغی تاپیک پرهیز شود

نام ( برند ) و مدل گوشی خود را حتما بگید و قبل از آن مطمئن شوید که آیا این امکان در شهر شما و برای اپراتور شما فعال شده است یا نه؟

هر کی هر گوشیی داره میتونه کمک حال بقیه بشه متنهی اول بذارید سوال کنند بعد جواب بدید

Havbb
17-07-2008, 08:07
منم اینو بگم که گوشیهای سونی اریکسون سلشون توی قسمت تنظیمات پیامه! من اینو غیر فعال کردم چون جلو والپیپر گوشی را میگیره

M Like Mother
17-07-2008, 21:31
بطور کلی این تنظیم می تونه تو سه بخش زیر قرار بگیره:

1- تنظیمات شبکه

2- تنظیمات صفحه ی نمایشگر

3- تنظیمات پیام

در اکثر گوشی ها با فعال کردن گزینه مربوطه سیستم کار می کنه اما اندک گوشی ها هم باید یک کانال ( یا تاپیک ) جدید بسازید تا فعال بشه

Havbb
18-07-2008, 05:46
یه سوآل دارم ، چرا توی تنظیمات پیام قرار میگیره؟ چه ربطی به پیام داره؟

M Like Mother
18-07-2008, 14:22

اطلاعاتcell info در واقع یک نوع پیام کوتاه از دکل مربوطه است که به کلیه ی مشترکینی که به محدوده اون دکل وارد میشن ارسال میشه بنابراین چون حالت یک پیام برای شما رو داره در بعضی از گوشی ها اونو تو قسمت پیام ها جا میدن ... این بستگی به سلیقه طراحان اون سیستم عامل داره

در واقع سیستم عامل ها سعی می کنند ما از سختی ها و کم و کیف اتفاقاتی که میفته سر در نیاریم بنابراین یه رابط بین شما و سیستم قرار می گیره به نام سیستم عامل ... این سیستم عامل برای راحتی شما ممکن آپشن ها شو هر جا و هر جور دلش خواست طراحی کنه تا شما راحت تر باشید ...

Havbb
18-07-2008, 14:29
اطلاعاتcell info در واقع یک نوع پیام کوتاه از دکل مربوطه است که به کلیه ی مشترکینی که به محدوده اون دکل وارد میشن ارسال میشه بنابراین چون حالت یک پیام برای شما رو داره در بعضی از گوشی ها اونو تو قسمت پیام ها جا میدن ... این بستگی به سلیقه طراحان اون سیستم عامل داره

در واقع سیستم عامل ها سعی می کنند ما از سختی ها و کم و کیف اتفاقاتی که میفته سر در نیاریم بنابراین یه رابط بین شما و سیستم قرار می گیره به نام سیستم عامل ... این سیستم عامل برای راحتی شما ممکن آپشن ها شو هر جا و هر جور دلش خواست طراحی کنه تا شما راحت تر باشید ...
ممنون بابت اطلاعات

salarnight
18-07-2008, 15:42
توی نوکیا های جاوا سری 40 به این صورت فعال میشه :
Menu
Settings
Display
Cell info display = on

Havbb
19-07-2008, 07:03
اینم فارسیش:
منو
تنظیمات
صفحه نمایش
اطلاعات سلول=روشن

Havbb
19-07-2008, 07:04
توی سونی اریکسون:
menu
messaging
settings
Area info
cell information
Change OFF to ON
-------------------------------
فارسیش:
منو
پیامها
تنظیمات
اطلاعات محلی
اطلاعات سلول
گزینه روشن را انتخاب کنید

danial_848
19-07-2008, 07:47

اطلاعاتcell info در واقع یک نوع پیام کوتاه از دکل مربوطه است که به کلیه ی مشترکینی که به محدوده اون دکل وارد میشن ارسال میشه بنابراین چون حالت یک پیام برای شما رو داره در بعضی از گوشی ها اونو تو قسمت پیام ها جا میدن ...
sms ی که شما از دوستانتون میگیرید رو میگن unicast messege و پیغامی که از سرویس دهنده برای کاربران فرستاده میشه رو میگن broadcast messege

تنظیمات برای موتورولا C117 میخوام اگه تست کردید جواب داده بگید چون من خودم هر کار میکنم نمیشه...

sina285
19-07-2008, 08:33
خيلي ممنون از همه براي من كه كار نكرد

M Like Mother
22-07-2008, 01:56
sms

تنظیمات برای موتورولا C117 میخوام اگه تست کردید جواب داده بگید چون من خودم هر کار میکنم نمیشه...

دوست عزیز من این گوشی رو ندارم تست کنم ولی این راه حل رو هم امتحان کن ( اگه همچین گزینه هایی نداشتی دیگه نمی دونم باید چکار کنی )

از منوی اصلی وارد منوی Messages شو

در داخل این منو یا در زیر منو ها آن گزینه Info Services را پیدا کن

داخل این منو به Setup برو و گزینه را فعال کن (0n )

دوباره از منوی اصلی مسیر زیر رو طی کن
Messages --> Info Services

سپس گزینه ی New Channel را پیدا کن

و عدد 50 را در این گزینه وارد کن

Havbb
22-07-2008, 10:36
خيلي ممنون از همه براي من كه كار نكرد
چطور کار نکرد؟ حتما" اشتباه رفتی

hhashempour
04-08-2008, 13:12
من نوکیا 1200 دارم فعال هم کردم ولی نتیجه نگرفتم میشه منو راهنمایی کنید

hhashempour
04-08-2008, 13:15
اونایی که تا به حال نتونستن cell info ی گوشی خود را فعال کنند بگن تا من یا دوستانی دیگه ای که در مورد اون گوشی اطلاعات کافی داریم کمکشون کنیم

اینکه cell info چی هست رو اینجا دنبالش نگردید تا دلتون بخواد تو تاپیکهای دیگه بحث شده

برندهای معروف مانند سونی اریکسون و نوکیا رو همه بلدند و می تونید از دوستان و آشنایان کمک بگیرید اجازه دهید دوستانی که مدل های خاص و کمتر معروف دارند به نتیجه برسند تا از شلوغی تاپیک پرهیز شود

نام ( برند ) و مدل گوشی خود را حتما بگید و قبل از آن مطمئن شوید که آیا این امکان در شهر شما و برای اپراتور شما فعال شده است یا نه؟

هر کی هر گوشیی داره میتونه کمک حال بقیه بشه متنهی اول بذارید سوال کنند بعد جواب بدید

من نوکیا 1200 دارم cell info هم on هست ولی کار نمیکنه

Viren
04-08-2008, 14:13
واسه من که خیلی وقته اینطوریه
اصلا کار نمیکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من N95 8GB دارم

hhashempour
05-08-2008, 06:48
cell info رو off کنید و مراحل زیر رو امتحان کنید:
massage--> massage setting--> info service-->topics
بعد عدد 50 رو وارد کرده و یه اسم دلخواه براش بذاریدبعدهم توی همین من من گزینه on رو انتخاب کنید ممکنه فی الفور جواب نده .

Havbb
07-08-2008, 15:12
cell info رو off کنید و مراحل زیر رو امتحان کنید:
massage--> massage setting--> info service-->topics
بعد عدد 50 رو وارد کرده و یه اسم دلخواه براش بذاریدبعدهم توی همین من من گزینه on رو انتخاب کنید ممکنه فی الفور جواب نده .
یعنی مشکلت حل شد؟

amin 3gp
02-09-2008, 02:43
گوشی من k850 هست . همه این کارارو کردم ولی نشد.

amin 3gp
03-09-2008, 22:48
نمی شه کاریش کرد ؟ سیم کارتم همراه اوله.

M Like Mother
21-09-2008, 02:02
قبل از اینکه سوال کنید اول مطمئن بشید که اپراتور توی شهر شما این سرویس رو فعال کرده باشه ....

اما برای گوشی K850 :

این مسیر رو برو شاید جواب بده :

Main Menu --> Messaging --> Settings --> Area Info --> Cell Information--> Select ON
Main Menu --> Messaging --> Settings --> Area Info --> Reception --> Select ON