PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگی بازیابی ویستا بعد از نصب xp ؟

hamid2006gh
16-07-2008, 12:51
سلام
من xp و vista رو با هم رو سیستم ام داشتم و مجبور شدم که xp رو مجدد نصب کنم . بعد از نصب مجدد دیگه وستا تو منوی بوت نیست میخواستم بدونم چطوری اونو بازیابی کنم ؟
چند تا مطلب هم تو همین فروم خوندم و دوستان چند تا نرم افزار معرفی کردند ولی من نتونستم با اون نرم افزار های این کار رو بکنم و مشکل داشتند .مثل Vista boot pro .
لطفا راهنمایی کنید که دقیقا چکار باید کرد و اصلا قابل بازیابی هست یا نه ؟
با تشکر

hesamjm
21-07-2008, 12:50
سلام
من xp و vista رو با هم رو سیستم ام داشتم و مجبور شدم که xp رو مجدد نصب کنم . بعد از نصب مجدد دیگه وستا تو منوی بوت نیست میخواستم بدونم چطوری اونو بازیابی کنم ؟
چند تا مطلب هم تو همین فروم خوندم و دوستان چند تا نرم افزار معرفی کردند ولی من نتونستم با اون نرم افزار های این کار رو بکنم و مشکل داشتند .مثل Vista boot pro .
با تشکر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

only number one
06-09-2008, 23:13
سلام
با تشکر

سلام شما باید روی my computer کلیک راست کنیدو properties را انتخاب کنیدو بعد از system propertis گزینه ی advanced را انتخاب کنید, از قسمت statup and recoveryگزینه ی setting را انتخاب کنید ,بعد تو قسمت بالا 2 تا جای تیک داره شما باید آن ها را فعال کنید و زمان هر کدام را بالای 30 یا هر چقدر خواستید بذارید.