PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این مشکل منو حل کنید(ایجاد درایو مجازی در ویستا)

naeemtop
16-07-2008, 09:10
تو رو خدا به من کمک کنید شاید بتونید
من رو لپ تاپم میخواستم یه بازی نصب کنم که اولش گفت باید daemon tools نصب بشه بعد ok زدم به ارور داد که اگه اینو نصب کنی فلان خاصیت ویندوزت غیر فعال میشه اصلا یادم نیست ادامه دادم یا نه
ولی فکر کنم از اون به بعد سیستمم با برنامه های رایت مثل نرو و ... مشکل داشت فکر می کنم مشکل اصلی با درایو مجازی هست
دیروز برنامه alcohol ورزن قدیمی رو ریختم بعد از نصب یهو اون زیر نوشته شد installing new drive بد ویندوز قاط زد چند بار رفتم تو ویندوز خراب شد فکر می کنم مشکل از ایجاد درایو مجازی هست که اونو به عنوان درایو جدید میشناسه و قاط میزنه
حالا من میخوام بدونم چیکار باید بکنم؟آیا ورزن جدید alcohol رو بریزم باز این مشکل بوجود میاد؟یا اینکه قبلش باید تنظیمات ویندوز رو عوض کنم؟
اصلا ورزن قدیمی alcohol با ویستا مشکل داره؟
یه سوال دیگه اینکه CLONE DVD فقط برای ایمج گرفتن از فیلم دی وی دی هست یا هر چیزی؟
به سوال آخر جواب هم ندادید مهم نیست
ولی تو رو خدا سوالان اول رو بی جواب نزارید
ویندوزمم ویستا home است رو لپ تاپ اوریجینال هم هست

EHSANRF
16-07-2008, 10:27
دوست عزیز Deamon رو آنیستال کن.

بعد Ultraiso رو نصب کن. ویرچال درایوش از همه بهتره!

naeemtop
16-07-2008, 14:10
daemon tools تو لیست برنامه هام که باید آنیستال بشه نیست

EHSANRF
16-07-2008, 17:58
خوب با یه آنیستالر دیگه حذفش کن!

یا سیستم ریستور رو اجرا کن برگرد به قبل از زمان نصب Deamon!

naeemtop
16-07-2008, 19:08
آخه خیلی وقت اینکارو کردم الان واسه restore کردن دیره
بعدشم اصلا وقتی search می کنم daemon نیست میگم یکی از احتمالاتم اینه که مشکل بخاطر daemon tools هست
بعد الان میخوام nero ورزن قدیمی رو آنیستال کنم مینویسه یه برنامه آنیستال دیگه در حال کار کردنه تا اونو نبندید نرو آنیستال نمیشه در حالی که چنین چیزی نیست باید چیکار کنم؟
آنیستالر خوب چی هست؟

gladiator group
22-07-2008, 10:30
ببین باید بری دمون تولز رو از داخل برنامه های استارت آپ برداری(از داخل منوی استارت نه ها!!!)
بعد اونو از درایو سی تو پروگرام فایل ات پاک کنی>>>

بعد هم من بهت Clone CD v رو پیشنهاد میکنم من خودم دارم بااش کار میکنم.
خوبیش اینه که همهی فرمت ای ایمیج رو قبول میکنه 100%

واسه ایمیج گرفتن هم از خیلی برنامه ا میتونی استفاده کنی مثلا:
Nero
Vertual CD 9
راستی اگه خاستی میتونی از همون Vertual CD 9 هم واسه درایو مجازی هم واسه ایمیج ساختن استفاده کنی ولی حتما باید ورژن 9 باشه 8 کار نمیکنه!!!