PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هارد 360GB Seagate Barracuda 10 وجود دارد ؟!؟؟!

R_M_1002
16-07-2008, 00:15
با سلام.
ديروز دنبال هارد در تهران ميگشتم يكي از مغازه دارها هاردديسك 360 سيگيت رو پيشنهاد كرد !
من كه سايت سيگيت و مكستور(كه با سيگيت ادغام شده) ، تمام مدل هار رو نگاه كردم اصلا مدل 360GB اي نديدم :2: ولي تو سرچ گوگل 360GB Seagate Barracuda 10 SATA II رو پيدا كردم !:18:

كسي ميتونه توضيح بده بالاخره اين هارد 360GB Seagate Barracuda 10 SATA II از كجا اومده ؟!:41:

&&&&

شماره سريال يه هارد 320 - 16 مگ بافر رو بديد ميخوام بخرم !پيشنهاد شما كدام هارد تو همين رنج 320~360+ چيست ؟:20:

R_M_1002
17-07-2008, 18:59
با سلام.
ديروز دنبال هارد در تهران ميگشتم يكي از مغازه دارها هاردديسك 360 سيگيت رو پيشنهاد كرد !
من كه سايت سيگيت و مكستور(كه با سيگيت ادغام شده) ، تمام مدل هار رو نگاه كردم اصلا مدل 360GB اي نديدم :2: ولي تو سرچ گوگل 360GB Seagate Barracuda 10 SATA II رو پيدا كردم !:18:

كسي ميتونه توضيح بده بالاخره اين هارد 360GB Seagate Barracuda 10 SATA II از كجا اومده ؟!:41:

&&&&

شماره سريال يك هارد 320 - 16 مگ بافر رو بديد ميخوام بخرم !پيشنهاد شما كدام هارد تو همين رنج 320~360+ چيست ؟:20:

كسي ميتونه توضيح بده بالاخره اين هارد 360GB Seagate Barracuda 10 SATA II از كجا اومده ؟!

abbass65
22-07-2008, 03:31
به نظر من یه هارد 320 مکستور بخر حدود 60 تون شاید اگه بگردی چند تومن پایین تر هم پیدا کنی
اگه هم بودجه داری یه هارد 500 مکستور بخر که 32 مگ بافر باشه حدود 90 تومن
به نظر من که مکستور بهترینه چه از لحاظ قیمت چه از لحاظ کارایی
دنبال مارکهای دیگه نباشی بهتره(البته نظر شخصیه)
راستی دوتا هاردی هم که معرفی کرزدم Sata Ii هستن
موفق باشی

R_M_1002
31-08-2008, 15:14
به نظر من یه هارد 320 مکستور بخر حدود 60 تون شاید اگه بگردی چند تومن پایین تر هم پیدا کنی
اگه هم بودجه داری یه هارد 500 مکستور بخر که 32 مگ بافر باشه حدود 90 تومن
به نظر من که مکستور بهترینه چه از لحاظ قیمت چه از لحاظ کارایی
دنبال مارکهای دیگه نباشی بهتره(البته نظر شخصیه)
راستی دوتا هاردی هم که معرفی کرزدم Sata Ii هستن
موفق باشی

ممنون ... ولی عزیزم مثل اینکه خبر نداری SEAGATE با MAXTOR یکی شدند و در حال حاضر مکستور و سیگیت هر دو توسط شرکت سیگیت تولید میشود !!!

همانطور که کوانتوم چند سال پیش طعمه مکستور شد حال خود مکستور طعمه سیگیت شد !!!:27:

سوال من این بود سیگیت 360 که در سایت سیگیت معرفی نشده ولی در بازار ایران یافت میشود از کجا اومده !!!:18:

soheilspeedart
26-09-2008, 10:10
دوست عزیز سایتهایی که شما سر می زنید سایت رسمی خود شرکت سازنده نیست
این سایتها توسط شرکت های گارانتی کننده بر پا می شه و فقط در اون محصولاتی معرفی شده که تحت گارانتی اون شرکت قرار داره!!!

بنابراین شما مدل های دیگه رو مشاهده نمی کنید

مثال خیلی معروفش سایت رسمی سامسونگ هست که توسط سام سرویس ساپورت می شه، خیلی از محصولات سام داخل این سایت وجود نداره که علتش هم عدم پشتیبانی سام سرویس از این محصولات هست مثلا مونیتورهای Lcd که مدلشون چهار رقمی هست در حوزه گارانتی سام سرویسه و بقیه خیر!!!!!!

علت دقیقش این رفتار رو نمی دونم ولی قضیه همینه که گفتم

موفق باشید

glc_engineer
26-09-2008, 12:05
دوست عزیز سایتهایی که شما سر می زنید سایت رسمی خود شرکت سازنده نیست
این سایتها توسط شرکت های گارانتی کننده بر پا می شه و فقط در اون محصولاتی معرفی شده که تحت گارانتی اون شرکت قرار داره!!!

بنابراین شما مدل های دیگه رو مشاهده نمی کنید

مثال خیلی معروفش سایت رسمی سامسونگ هست که توسط سام سرویس ساپورت می شه، خیلی از محصولات سام داخل این سایت وجود نداره که علتش هم عدم پشتیبانی سام سرویس از این محصولات هست مثلا مونیتورهای Lcd که مدلشون چهار رقمی هست در حوزه گارانتی سام سرویسه و بقیه خیر!!!!!!

علت دقیقش این رفتار رو نمی دونم ولی قضیه همینه که گفتم

موفق باشید

فكر نميكني جوابت كمي بي ربطه
مطمئني اين مطلب كه گفتي جواب دقيق اين دوستمونه