PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال در مورد شبکه های خانگی

bibal
15-07-2008, 10:39
چند تا سیستم هستندکه به سرور وصل شدند . من دسترسی کامل به هر کدوم از سیستم ها دارم و ولی میخوام روی یکی از یوزر ها یه برنامه ایی نصب کنم که بتونم به هر کدام از یوزر ها دسترسی داشته باشم . امکان این که کاربر جدید در سیستم ها اضافه کنم رو هم دارم .

میخوام مثل برنامه ریموت دسکتاپ بتونم عمل کنم ولی کسی متوجه نشه . امکان مانیتورینگ رو داشته باشه . ولی خود کاربر متوجه نشه

سیستم ها هم همه ویندوز xp دارند

اگر برنامه ایی هست ممنون میشم راهنمایی کنید

hesamzadeh
17-07-2008, 23:33
اگه از انتی ویروس استفاده نمیکنی یه برنامه هست خیلی قوی و در عین حال فوق العاده وحشتناک که اگر بلد نباشی مصیبته ولی در این زمینه واقعا حرف نداره اسم این برنامه Back Orifice یا همان BO2K هست

BO2K is the most powerful network administration tool available for the Microsoft environment, bar none.

Built upon the phenomenal success of Back Orifice released in August 98, BO2K puts network administrators solidly back in control. In control of the system, network, registry, passwords, file system, and processes. BO2K is a lot like other other major file-synchronization and remote control packages that are on the market as commercial products. Except that BO2K is smaller, faster, free, and very, very extensible. With the help of the open-source development community, BO2K will grow even more powerful. With new plugins and features being added all the time, BO2K is an obvious choice for the productive network administrator.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگه اهل ماجراجویی هستی از این استفاده کن به همراه پلاگین هاش:4: :32:

اگر هم نه از برنامه netop school که از لینک زیر میتونی اطلاعات خوبی در مورد اون بدست بیاری:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

bibal
21-07-2008, 11:42
مرسی از کمکتون