PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Google.com خود بخود به Google.am که به زبان ارمنی هست Forward میشه!!

Sadjad Sharifian
08-12-2005, 04:55
سلام...دوستان من از مملکت ارمنستان وصل میشم...بعد هر بار از هر ISP که میخوام برم تو سایت گوگل مینویسم Google.com خود بخود به Google.am که به زبان ارمنی هست Forward میشه!! باید چکار کنم که اینطور نشه و به خود Google.com بره؟! خیلی سعی کردم...نتونستم !
مرسی.
یا علی.

AHT
08-12-2005, 06:21
فکر کنم اگه تو مشخصات مودمت نام کشور رو ایران وارد کنی درست بشه

mpsjavad
08-12-2005, 08:00
با سلام ..

دوست خوبم وقتي صفحه گوگل ارمني مياد اون پايين يك لينك هست براي رفتن به گوگل انگليسي ميتوني از اون استفاده كني ...

گوگل انگليسي ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گوگل فارسي ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اينم گوگل كاردستي ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :blink:

موفق باشيد ... :)

Navid
08-12-2005, 14:05
فکر کنم با پاک کردن کوکی ها این مشکل درست بشه

Sadjad Sharifian
08-12-2005, 15:29
سلام دوستان..ممنونم بابت توجه و جوابها! ولی متاسفانه هیچ کدوم عملی نشد! من ابتدا کشور رو تغییر دادم تو تنظیمات مودم....که نشد! بعد کوکی ها رو هم پاک کردم بازم فرقی نکرد!! در ضمن وقتی تو صفحه ارمنی اون زیر رو Google In English کلیک میکنم بازم فرقی نمیکنه و Google.am باز میشه!! فقط یه راه پیدا کردم که همون لینک حضرت mpsjavad بود که بازم بعد از انجام یه Search صفحه ارمنی میشه!!! کمک!!!!!! آها اینکارم میشه کرد که Google.us رو از اول باز کنم ولی آخه منطقی نیست که!!! هست؟!
یا علی.
بازم ممنون!

Razel
08-12-2005, 15:41
سلام
دوست عزيز به نظر من گوگل ازip شما مي فهمه كه از كدوم كشور وصل مي شيد فكر كنم از برنامه هاي پنهان كننده ip مثل hide ip platinium استفاده كني مشكلت حل بشه.

موفق باشيد :happy:

mpsjavad
08-12-2005, 18:35
با سلام ..

خوب دوست من خودت يك كوكي درست كن !

براي اين كار به راحتي برو به قسمت زبان هاي موتور جستجو گوگل ( Language Tools ) ( اگر نميدوني كجاست بايد بگم كه سمت چپ يا راست كادر جستجو لينك اخر ) بعد هم زبان رو به صورت دستي مثلا فارسي يا انگليسي انتخاب كن .. به همين راحتي به همين خوشمزگي به همين ... :)

مشكلي بود در خدمتم !

khaiyam
08-12-2005, 20:55
من اين كار را كردم ولي براي من تركيبي از عربي با فارسي هست

Sadjad Sharifian
09-12-2005, 02:12
سلام! جناب mpsjavad ممنونم از پیگیری و راهنماییتون ولی این هم جواب نداد متاسفانه!!
دوست عزیز razel ..این کار که شما فرمودین به گمونم تو جاهایی دیگه که IP احتیاج هست ایجاد مشکل کنه!!
بازم مرسی از توجهتون!
یا علی.