PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه کرم

Battlefield2
14-07-2008, 23:39
سلام

دسکتاپ ابی شده و یه پیغام وسطش نوشته کامپیوتر شما الوده شده و باید یک انتی ویروس یا انتی اسپایور نصب کنید .تغییرات زیر بوجود امده:

1.حذف تب های screensaver وdesktop از desktop properties
2.کند شدن ویندوز هنگام بالا امدن
3.بعد از یه مدت یه صفحه ابی میاد که توش یه نوشته هست و میگه باید ریست کنم بعد عکس بوت شدن ویندوز میاد که فقط فیلمه و escap رو میزنم و برمیگردم به دسکتاپ
4.این خطارو بعد از باز کردن هر فولدر میده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با کاسپراسکای اسکن کردم با یک انتی اسپایور هم اسکن کردم هنوز درست نشده

باید چیکار کنم؟

Power Pro
15-07-2008, 01:03
منم روزی که کامپیوترم رو خودم عمدی آلوده کردم یکی از کرمهایی که وارد سیستمم شد همینی هست که شما میگید.

باید بهتون بگم که کسپرسکی تشخیص نمیده. بیخیال ناد32 هم بشید چون این آلودگی ها هم کرمند و هم اسپای ور.

من برای پاک کردن کلی کرم و ویروس و اسپای ور هایی که وارد سیستمم شده بودند از دو برنامه خیلی راضی بودم

Avira AntiVir Personal Premium
Super AntiSpyware Pro

در لینک زیر توضیح دادم که چطوری همه آلودگی ها رو پاک کردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Battlefield2
17-07-2008, 23:22
منم روزی که کامپیوترم رو خودم عمدی آلوده کردم یکی از کرمهایی که وارد سیستمم شد همینی هست که شما میگید.

باید بهتون بگم که کسپرسکی تشخیص نمیده. بیخیال ناد32 هم بشید چون این آلودگی ها هم کرمند و هم اسپای ور.

من برای پاک کردن کلی کرم و ویروس و اسپای ور هایی که وارد سیستمم شده بودند از دو برنامه خیلی راضی بودم

Avira AntiVir Personal Premium
Super AntiSpyware Pro

در لینک زیر توضیح دادم که چطوری همه آلودگی ها رو پاک کردم.

این دو تا که نوشتین رو دانلود و نصب کردم بعد اسکن کلی تروجان و فایل های ویروسی رو پیدا کرد بیشتر مشکلاتم حل شد فقط یه مشکل اونهم شماره 1 پست اول هست کجا رو باید اسکن کنم

هر انتی ویروس یا انتی اسپایوری یه سری فایل الوده رو پیدا میکنن دیگه باید چیکار کنم؟

Sunboy454
18-07-2008, 12:16
برای مشکل شماره 1 پست اول ؛ این فایل رو system32 ویندوز کپی کن ؛

از حالت rar خارج کن و در system32 کپی کن ؛ اگه مشکل حل نشد ، نوع ویندوز رو دقیق مشخص کن ؛ مثلا Xp-SP2 یا XP-SP1 یا win2000-SP4 ؛

Battlefield2
18-07-2008, 23:55
برای مشکل شماره 1 پست اول ؛ این فایل رو system32 ویندوز کپی کن ؛

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز حالت rar خارج کن و در system32 کپی کن ؛ اگه مشکل حل نشد ، نوع ویندوز رو دقیق مشخص کن ؛ مثلا Xp-SP2 یا XP-SP1 یا win2000-SP4 ؛

نشد .xp-sp2

laleh1380
19-07-2008, 01:21
با سلام

دوست عزیز نرم افزار Malwarebytes' Anti-Malware را دانلود و آپدیت کنید.

1- سیستم را در حالت SafeMode بالا بیاورید (قبل از بالا آمدن ویندوز چندبار F2 یا F8 را بزنید)
2- سیستم را به صورت کامل با آن اسکن کنید.

Battlefield2
21-07-2008, 09:27
با سلام

1- سیستم را در حالت SafeMode بالا بیاورید (قبل از بالا آمدن ویندوز چندبار F2 یا F8 را بزنید)

خیلی ممنون این انتی اسپایور عالی بود مشکلم حل شد .حدود 27 تروجان فقط تو رجیستری پیدا کرد

فاطـمه
22-07-2008, 18:16
با سلام

این آنتی اسپایور رو از کجا می شه دانلود کرد؟

mahdi7610
22-07-2008, 18:26
این آنتی اسپایور رو از کجا می شه دانلود کرد؟
سلام

از اینجا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فاطـمه
22-07-2008, 18:28
سلام

از اینجا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطف کردین ممنون