PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آقا کسی این ویدئو life is life رو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fingulii
14-07-2008, 16:41
:19:آقا کسی این ویدئو life is life رو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ dj otzi???????????

fingulii
16-07-2008, 21:16
:19:آقا کسی این ویدئو life is life رو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ dj otzi???????????

هیچ کی نداااااااااااااااااااشت؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قحطی اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی اصلا میخونه این پیغاما رو؟؟؟؟؟

mostafaeshghi
20-07-2008, 15:35

سلام دوست عزیز

من این کلیپ را هم به صورت کلیپ و هم به صورت کنسرت دارم! ولی میبینم که شما در تاپیکهای موبایل درواست دادید حتما فرمت 3جی پی میخواید! و اگر نه کیفیت خوب کامپیوتریش را من دارم! اگر خواستید بگید براتون آپلود کنم! حجمش حدود 40 مگابایت هست ! و یا اگر خیلی براتون واجبه براتون 3 جی پیش کنم بعد آپلود کنم؟

قربانت: مصطفی عشقی

fingulii
20-07-2008, 19:30
سلام دوست عزیز

من این کلیپ را هم به صورت کلیپ و هم به صورت کنسرت دارم! ولی میبینم که شما در تاپیکهای موبایل درواست دادید حتما فرمت 3جی پی میخواید! و اگر نه کیفیت خوب کامپیوتریش را من دارم! اگر خواستید بگید براتون آپلود کنم! حجمش حدود 40 مگابایت هست ! و یا اگر خیلی براتون واجبه براتون 3 جی پیش کنم بعد آپلود کنم؟

مرسی ایول با با معرفت تو باز ..... اگه لطف کنی 3gp باشه البته کیفیتش یه کم خوب باشه خیلی عالی میشه آخه الان دسترسی به اینترنت پرسرعت ندارم .. هر کدوم باشه فرقی نمیکنه اگه هم دوتاش باشه که خیلی عالی میشه.... دمت گرم عشقی جون ....اگه هم نتونستی 3gp کنی همون کلیپ کامپیوتریش رو آپ کن

mostafaeshghi
21-07-2008, 09:27
مرسی ایول با با معرفت تو باز ..... اگه لطف کنی 3gp باشه البته کیفیتش یه کم خوب باشه خیلی عالی میشه آخه الان دسترسی به اینترنت پرسرعت ندارم .. هر کدوم باشه فرقی نمیکنه اگه هم دوتاش باشه که خیلی عالی میشه.... دمت گرم عشقی جون ....اگه هم نتونستی 3gp کنی همون کلیپ کامپیوتریش رو آپ کن

بفرما دوست عزیز من هر دو کلیپ را براتون آپلود کردم

متأسفانه برنامه ی مبدل دم دست نبود نشد که براتون تبدیل کنم !

این کنسرت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و این هم کلیپ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوست عزیز گفتن یه نکته را ضروری میدانم ! من بعد از آپلود دیدم که شما در یه تاپیک دیگه در یه بخش دیگه ی فوروم هم تقاضای این کلیپ را کرده بودید که البته نوشتید کلیپ از Dj Otzi هست ! که من باید بگم که کلیپهایی که من آپلود کردم از گروه Hermes House Bond هست با اسم Live Is Life ! یه وقت دانلود نکنید ما را نفرین کنید! من تا آنجا که تونستم کمکتون کردم !

jjvahid
09-08-2008, 18:01
tnx mostafa

faranak_er
10-03-2009, 10:05
من نتونستم داونلود کنم :((

gggggds
01-05-2009, 22:19
دوست من لينك كنسرت با پسوند mpg ارور ميده ممنون ميشم اگه دوباره اپ كني

Don Thomas
14-05-2009, 00:56