PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه حل عملی برای پایین آوردن latency ping

shahab_f
14-07-2008, 16:32
توی کلی سایت و فروم خارجی دیدم که این راه کاملا عملیه و همه کاربرا تایید کرده بودند:46: , چند نکته باید بگم یکی اینکه من فقط متن رو ترجمه کردم و از نحوه ی کارش اطلاعی ندارم :20:, یعنی منم به اندازه ی شما بلدم , در واقع من خودم مرحله ی آخر رو نتونستم اجرا کنم !
,
دوما اینکه فقط روی ویندوز اکس پی , روش کار به این صورته :

1- واردstart شده و به قسمت run بروید و cmd را تایپ کرده کلید enter را بزنید

2- در صفحه ی باز شده تایپ کنید: ipconfig و اینتر را بزنید , آدرس IP خود را از اینجا یادداشت کنید .

3-صفحه را بسته و مجددا منوی run را باز کنید تایپ کنید regedit و اینتر را بزنید تا وارد رجیستری ویندوز شوید.

4-در صفحه ی باز شده روی علامت + کوچک کنار hkey_local_machine کلیک کنید.

5-سپس روی علامت + کوچک کنار system کلیک کنید.

6-سپس روی علامت + کوچک کنار Currentcontrolset کلیک کنید.

7-سپس روی علامت + کوچک کنار services کلیک کنید.

8-سپس روی علامت + کوچک کنار tcpip کلیک کنید.

9-سپس روی علامت + کوچک کنار parameters کلیک کنید.

10-سپس روی علامت + کوچک کنار interfaces کلیک کنید.

11- روی هر کدام از فولدر های داخل interfaces که کلیک کنید در قسمت سمت راست یه چیزایی ظاهر میشه , توی یه کدوم از اونا
DhcpIpAddress را پیدا کنید,باید در قسمت data ی اون آدرس IP شما که قبلا یادداشت کردید دیده بشه ,توی اون فولدری که DhcpIpAddress
رو پیدا کردین , توی قسمت سفید اون صفحه کلیک راست کرده و NEW و سپس New-DWORD value را بزنید.( به خودDhcpIpAddress کاری
نداشته باشید)

12-یه چیزی ساخته میشه , روی اون کلیک راست کرده و آن را به این اسم rename کنید :
TcpAckFrequency

13-سپس روی آن دوبار کلیک کرده و پس از باز شدن پنجره value Data را به مقدار 1 تغییر دهید, در همان پنجره مطمئن شوید که در قسمت base تیک روی Hexadecimal باشد .سپس رجیستری را ببندید.

14- به آدرس control panel > network connections بروید و در آنجا روی کانکشن اینترنت خود کلیک راست کرده disable بزنید.سپس دوباره کلیک راست کرده و enable را بزنید.

حتما چک کنید و نتیجه رو اعلام کنید ببینیم کار میکنه یا نه .:21:
لینک انجام مراحل به صورت ویدئویی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

djmd
14-07-2008, 21:41
برنامه Full Speed تو همه میندوز ها کار می کنه و همین نسخه free هم سرعت رو خیلی بهتر می کنه !!
من با 128 youtube که می دیدم گاهی اوقات یه پرشهایی می زد ولی از موقعی که این برنامه رو استفاده می کنم بدون هیچ لگی حتی برنامه های ماهواره رو آنلاین نگاه می کنم !!!

salarnight
15-07-2008, 11:01
Full speed واسه بازی ها رو خوب میکنه ؟
اسمه کاملش برنامش همین full speed هست ؟

Metalzadeh
15-07-2008, 12:10
سلام
ممنون ولی تو رجیستری من DhcpIpAddress وجود نداره
قضیه چیه ؟

alizshah
15-07-2008, 14:30
برنامه Full Speed تو همه میندوز ها کار می کنه و همین نسخه free هم سرعت رو خیلی بهتر می کنه !!
من با 128 youtube که می دیدم گاهی اوقات یه پرشهایی می زد ولی از موقعی که این برنامه رو استفاده می کنم بدون هیچ لگی حتی برنامه های ماهواره رو آنلاین نگاه می کنم !!!

سلام بحث ما در مورد کم کردن پینگ هست
ایا این پینگ کم میکنه ؟

alizshah
15-07-2008, 14:39
توی کلی سایت و فروم خارجی دیدم که این راه کاملا عملیه و همه کاربرا تایید کرده بودند:46: , چند نکته باید بگم یکی اینکه من فقط متن رو ترجمه کردم و از نحوه ی کارش اطلاعی ندارم :20:, یعنی منم به اندازه ی شما بلدم , در واقع من خودم مرحله ی آخر رو نتونستم اجرا کنم !
,
دوما اینکه فقط روی ویندوز اکس پی , روش کار به این صورته :

1- واردstart شده و به قسمت run بروید و cmd را تایپ کرده کلید enter را بزنید

2- در صفحه ی باز شده تایپ کنید: ipconfig و اینتر را بزنید , آدرس IP خود را از اینجا یادداشت کنید .

3-صفحه را بسته و مجددا منوی run را باز کنید تایپ کنید regedit و اینتر را بزنید تا وارد رجیستری ویندوز شوید.

4-در صفحه ی باز شده روی علامت + کوچک کنار hkey_local_machine کلیک کنید.

5-سپس روی علامت + کوچک کنار system کلیک کنید.

6-سپس روی علامت + کوچک کنار Currentcontrolset کلیک کنید.

7-سپس روی علامت + کوچک کنار services کلیک کنید.

8-سپس روی علامت + کوچک کنار tcpip کلیک کنید.

9-سپس روی علامت + کوچک کنار parameters کلیک کنید.

10-سپس روی علامت + کوچک کنار interfaces کلیک کنید.

11- روی هر کدام از فولدر های داخل interfaces که کلیک کنید در قسمت سمت راست یه چیزایی ظاهر میشه , توی یه کدوم از اونا
DhcpIpAddress را پیدا کنید,باید در قسمت data ی اون آدرس IP شما که قبلا یادداشت کردید دیده بشه ,توی اون فولدری که DhcpIpAddress
رو پیدا کردین , توی قسمت سفید اون صفحه کلیک راست کرده و NEW و سپس New-DWORD value را بزنید.( به خودDhcpIpAddress کاری
نداشته باشید)

12-یه چیزی ساخته میشه , روی اون کلیک راست کرده و آن را به این اسم rename کنید :
TcpAckFrequency

13-سپس روی آن دوبار کلیک کرده و پس از باز شدن پنجره value Data را به مقدار 1 تغییر دهید, در همان پنجره مطمئن شوید که در قسمت base تیک روی Hexadecimal باشد .سپس رجیستری را ببندید.

14- به آدرس control panel > network connections بروید و در آنجا روی کانکشن اینترنت خود کلیک راست کرده disable بزنید.سپس دوباره کلیک راست کرده و enable را بزنید.

حتما چک کنید و نتیجه رو اعلام کنید ببینیم کار میکنه یا نه .:21:
لینک انجام مراحل به صورت ویدئویی :

عزیز الان انجام دادم قسمت اخر باید تو کدام فولدر اون فایل رو DWORD رو ساخت
چون تو هر کدام از اون ها DhcpIpAddress بود و کنارش ای پی بود ؟؟؟
یعنی وقتی ipconfig که زدیم اولین ای پی رو که پیدا کردیم بریم اونو تو رجیستری پیدا کنیم ؟

shahab_f
15-07-2008, 16:22
خوبه گفتم منم بلد نسیتم

عزیز الان انجام دادم قسمت اخر باید تو کدام فولدر اون فایل رو DWORD رو ساخت
چون تو هر کدام از اون ها DhcpIpAddress بود و کنارش ای پی بود ؟؟؟
یعنی وقتی ipconfig که زدیم اولین ای پی رو که پیدا کردیم بریم اونو تو رجیستری پیدا کنیم ؟
آره ,مگه وقتی ipconfig می زنی چندتا IP Address میاره ؟ برای من دوتا میاره , یکی هم Autoconfiguration IP Address میاره که با IP Addressفرق داره که هر دوتاشم تو دوتا فولدر جدا تو رجیستری هستند , برا همین من تو هردو فولدر DWORD رو ساختم :31:

alizshah
15-07-2008, 17:01
خوبه گفتم منم بلد نسیتم

آره ,مگه وقتی ipconfig می زنی چندتا IP Address میاره ؟ برای من دوتا میاره , یکی هم Autoconfiguration IP Address میاره که با IP Addressفرق داره که هر دوتاشم تو دوتا فولدر جدا تو رجیستری هستند , برا همین من تو هردو فولدر DWORD رو ساختم :31:

منم دقیقا مثل شما کردم
البته مال من 3 تا بود که فکر کنم به خاطر نرافزار هاش بود
حالا پینگ اومد پایین ؟

در کل دستت درد نکنه

alizshah
15-07-2008, 17:04
سلام
ممنون ولی تو رجیستری من DhcpIpAddress وجود نداره
قضیه چیه ؟
امکان نداره
مگه به اینترنت وصل نیستی
حتما داره ( توجه کن گفته پس از کلیک رو فولدر ها به سمت راست توجه کن که اونجا می تونی پیدا کنی )

alizshah
15-07-2008, 18:38
بچه ها این لینک مال نرافزار cFosSpeed هست

ببینین چی نوشته ( اینگلیسی هست )
در ضمن نرافزار باید نصب باشه تا اینکارو انجام بدین که لینک نرمافزار تو پی سی هست

Metalzadeh
15-07-2008, 20:28
امکان نداره
مگه به اینترنت وصل نیستی
حتما داره ( توجه کن گفته پس از کلیک رو فولدر ها به سمت راست توجه کن که اونجا می تونی پیدا کنی )

واسه بار دهم نیگا کردم نیست :20:

alizshah
16-07-2008, 02:08
واسه بار دهم نیگا کردم نیست :20:

حالا که اینطور شد یه عکس بگیر ببینم :21:درست

Metalzadeh
16-07-2008, 07:47
حالا که اینطور شد یه عکس بگیر ببینم :21:درست

چشم :20:
این هم 5 عکس از 5 تا فولدر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:27:

alizshah
16-07-2008, 11:53
چشم :20:
این هم 5 عکس از 5 تا فولدر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:27:

توی فولدر اولی درست کن

توجه کنی ششمی هست فکر کنم و کلا ای پی ها اون اولی هست
راستی ار کامپیوترت استفاده دیگه ای میکنی به چه صورت به اینترنت وصل میشی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alizshah
16-07-2008, 12:00
راستی بچه ها ای پی رو عوض کنیم چه بلایی سرش میاد

Metalzadeh
16-07-2008, 15:04
توی فولدر اولی درست کن

توجه کنی ششمی هست فکر کنم و کلا ای پی ها اون اولی هست
راستی ار کامپیوترت استفاده دیگه ای میکنی به چه صورت به اینترنت وصل میشی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میشه مال خودتون رو Export کنین ؟
استفاده های زیادی میشه ازش :20: فیلم موزیک بازی اینترنت فتوشاپ ...
واسه اتصال هم از یه Local Area Connection استفاده می کنم که ISP بهم IP داده زدم توش :31:

alizshah
17-07-2008, 14:39
میشه مال خودتون رو Export کنین ؟
استفاده های زیادی میشه ازش :20: فیلم موزیک بازی اینترنت فتوشاپ ...
واسه اتصال هم از یه Local Area Connection استفاده می کنم که ISP بهم IP داده زدم توش :31:

نفهمیدم چی میگی
برو تو رجیستری ببین کجا ای پی کامیپوترت رو نوشته
اونجا یه فایل ردست که قبلا اموزش دادن :11:

amirtoty
05-08-2008, 23:36
سلام! چطوریه ما که نتونستیم!

sam_sami_2000
06-08-2008, 00:26
Ip که اونجا برداشتم توی جای دوم نیست برم بزارمش ؟

hiworld
06-08-2008, 18:17
من گزینه دیسیبل را ندیدم

ho0rezam
06-08-2008, 20:45
سلام...واسه من که هیچ فایده ای نداشت...اول و قبل از اینکه این کار هارو انجام بدم...رفتم پینگم رو از سایتSpeedtest.net نیگاه کردم...423 بود...بعد این کارها شد403...که به نظرم اینقدر پایین اومدنه پینگ ربطی به این کارها نداشته باشه...

shahab_f
12-08-2008, 00:49
سلام...واسه من که هیچ فایده ای نداشت...اول و قبل از اینکه این کار هارو انجام بدم...رفتم پینگم رو از سایتSpeedtest.net نیگاه کردم...423 بود...بعد این کارها شد403...که به نظرم اینقدر پایین اومدنه پینگ ربطی به این کارها نداشته باشه...
آره فک کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khelane
16-08-2008, 09:14
سلام من از مخابرات شهرم اکانت 128 گرفتم سوالم اینه که اونا یعنی مخابرات می تونه پینگم رو پایین بیاره

Mr. Green
14-07-2013, 13:07
ببین من همه کارشو کردم فقط این شماره 14 نیست

حالا چیکار کنم:n13:

arminba
03-08-2013, 22:52
میگم این مال من توی کانتر 119 پایین تر نیست حالا اصلا چی هست؟:n13::n13::n13:

Artam01
05-08-2013, 00:10
این کارا فایده نداره منم تا حالا چندین روش و برنامه به کار بردم افاقه نکرد، باید اینترنت ریشه ای درست بشه.

marde tanhayi
27-08-2013, 19:42
اخرین تاپیک باز شده برای این منظور

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته خودم روش فوق رو تست نکردم

امید است نیک ناشد :n16:

marde tanhayi
31-08-2013, 17:57
اخرین تاپیک باز شده برای این منظور

البته خودم روش فوق رو تست نکردم

امید است نیک ناشد :n16:

نرم افزار رو تست کردم تاثیر حداقل 20 درصدی بر روی پینک می گذارد

farsitools
04-12-2013, 23:13
cFosSpeed تاييد ميشه البته بايد حرفه اي كانفيگ بشه
اگر در تاسك منيجر هم سطح priority برنامه مورد نظر را به realtime تغيير بدين سي پي يو سرعت آن برنامه را تا حد قابل ملاحضه اي افزايش ميده كه بهتر است
:n16:

morTeza.cs
14-01-2014, 16:24
ممنون از shahab_f

p.devil
19-10-2014, 23:38
دوستان به سایت زیر مراجعه کنید

vahid_d
13-11-2014, 20:43
........پاک شد.............

frozen01
22-11-2014, 19:39
فروش سرویس کاهش پینگ بر روی بهترین سرور ایران برای حد اقل پینگ در بازی های انلاین

به همراه اکانت تست .

Pingpass.ir

samas00
23-12-2015, 15:17
کاملا بی اثر بود . من واسه بازی heroes of the storm خیلی روشها رو امتحان کردم و از سایت های مختلفی هم سرویس کاهش پینگ خریدم ولی همیشه وسط بازی لگ و دیلی میوفته و میوفتم بیرون .