PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Dps Velosityچگونه نرم افزاري است؟

ahmad_montagh
14-07-2008, 08:32
سلام دارم خدمت تمامي دوستان عزيزم
خواستم ببينم كه كسي دراين جا با نرم افزارDps Velosityآشنايي دارد وكمي درمورد كارهاي آن توضيح دهيد
وآيا نسبت به نرم افزارهاي مونتاژ ديگر برتري دارد
باتشكرازهمه شمادوستان ارجمند.

omid.sarmad
14-07-2008, 13:37
این نرم افزار مخصوص کارت dps Reality است.
امکانات بی نظیر برای دیجیتالیزه کردن و گرفتن خروجی سریع از طریق ابزارهای موجود در محیط تدوین،
محیط ساده و امکان تدوین طولانی مدت بر روی پنجره زمان بندی از ویژگیهای این نرم افزار است.
پنجره زمان بندی این نرم افزار امکان بار گذاری اکثر فایلهای فشرده (و همچنین فشرده نشده) را در یک خط زمان بندی را دارد و امکانات آن بیشتر برای ساخت انیمیشنهای پیچیده ایجاد شده است.
مقایسه این سیستم نیمه سخت افزاری با Premiere معقول و منطقی نیست.
سیستم کاری شما به چه صورته؟
برای چه منطوری دنبال نرم افزارهای تدوین می گردید؟
سرعت و کیفیت چقدر برای شما مهمه و هزینه مورد نظر شما چیه؟

ahmad_montagh
15-07-2008, 11:07
سلام باتشكرازدوست عزيزم آقاomid

راستش دوست عزيز من ميخواهم براي يك جايي كار مونتاژ انجام دهم كه به من پيشنهاد شده با يكي ازاين دونرم افزاريعني

Avid LiquidوياDps Velosity اين كارراانجام دهم
سرعت وكيفيت تا حد بينهايت براي من مهم است.كاري به هزينه هم نبايد داشته باشم چون درآنجا تمام تجهيزات اين دونرم افزار فراهم است.
حالا به نظرشما با كدوم يكي ازاين دونرم افزاركار كنم بهتراست البته باDpsهم آشنانيستم ولي خوب ميشه با كمي پشتكار يه چيزهايي
ازامكاناتش را فهميد.اين طوري كه شما ازش تعريف كرديد نحوه كاري آن بايد شبيه Final cut pro باشد.

omid.sarmad
15-07-2008, 13:25
سلام.خوب اگه بین این دو انتخاب یه گزینه رو باید انتخاب کنید، بی شک Dps Velosity انتخاب بهتری خواهد بود.کیفیت خروجی بالاتری داره.هزینش هم که بر عهده ی شما نیست.
ضمن اینکه قدرت Dps Velosity با Final cut قابل مقایسه نیست.:46:

arash_irani
22-07-2008, 14:59
سلام
با تشکر از امید جان
آقا میشه توضیحات بیشتر بدی ؟ مثلا قیمت کارت + نرم افزار ؟ آیا با کارت نرم افزار هم ارایه میشه ؟
ممنون و موفق باشید
یا حق

omid.sarmad
22-07-2008, 16:28
سلام
با تشکر از امید جان
آقا میشه توضیحات بیشتر بدی ؟ مثلا قیمت کارت + نرم افزار ؟ آیا با کارت نرم افزار هم ارایه میشه ؟
ممنون و موفق باشید
یا حق
سلام.قیمت این کارت حدود 4 میلیون تومان هست و مسلما به همراه کارت نرم افزارهای مربوطه هم ارائه میشه.البته این نرم افزار دارای چند نوع کارت هست که برخی ویژگیهای کمتری دارند و مسملا ارزونترن.:10:

علي طهماسبي
09-07-2009, 18:09
سلام.خوب اگه بین این دو انتخاب یه گزینه رو باید انتخاب کنید، بی شک Dps Velosity انتخاب بهتری خواهد بود.کیفیت خروجی بالاتری داره.هزینش هم که بر عهده ی شما نیست.

ضمن اینکه قدرت Dps Velosity با Final cut قابل مقایسه نیست\

با سلام دوستان يعني كدومشون قويترند با توجه به امكانات ؟

masoudtr
09-07-2009, 18:16
\

با سلام دوستان يعني كدومشون قويترند با توجه به امكانات ؟[/right]
علی جون زیر خاکی میکشی بیرون:31::31:
ولی یاد ارش ایرانی هم بخیر خدا پشت و پناهش
کاشکی اینقدر زود خودشو بازنشست نمیکرد

علي طهماسبي
10-07-2009, 22:02
علی جون زیر خاکی میکشی بیرون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
ولی یاد ارش ایرانی هم بخیر خدا پشت و پناهش
کاشکی اینقدر زود خودشو بازنشست نمیکرد

مسعود جون سلام اينهايي كه من در موردشون سوال كردم خيلي حرفه ايند و چند ماهي بود تمام فكر و ذهنمو مشغول كرده بود و هرجا مي شد دنبال يه سري معلومات و چيزهاي ديگه در مورد اين كارت ميكس مي گشتم و دوست دارم بيشتر بدونم اميدوارم دوستان در مورد اين كارتهاي حرفه ايي و نرم افزار همراهش هر چيزي مي دونند بگويند تا اطلاعاتمو كاملتر كنم كه جز باهمكاري شما دوستان عزيز ميسر نميشه مطمئنم كه شما هم حال منو داريد و دوست داريد در مورد همه چيز آگاهي پيدا كنيد اميدوارم كه موفق باشيد و اميدوارم كه آرش عزيز هم به فروم برگرده و همكاريش و بيشتر كنه

omid.sarmad
16-07-2009, 11:23
سلام.
علی جان زمینه ی فعالیت شما چیه؟

masoudtr
16-07-2009, 11:46
مسعود جون سلام اينهايي كه من در موردشون سوال كردم خيلي حرفه ايند و چند ماهي بود تمام فكر و ذهنمو مشغول كرده بود و هرجا مي شد دنبال يه سري معلومات و چيزهاي ديگه در مورد اين كارت ميكس مي گشتم و دوست دارم بيشتر بدونم اميدوارم دوستان در مورد اين كارتهاي حرفه ايي و نرم افزار همراهش هر چيزي مي دونند بگويند تا اطلاعاتمو كاملتر كنم كه جز باهمكاري شما دوستان عزيز ميسر نميشه مطمئنم كه شما هم حال منو داريد و دوست داريد در مورد همه چيز آگاهي پيدا كنيد اميدوارم كه موفق باشيد و اميدوارم كه آرش عزيز هم به فروم برگرده و همكاريش و بيشتر كنه
آره منم دقیقا مثل شما فکر میکنم
:11::11:

علي طهماسبي
16-07-2009, 14:44
سلام.
علی جان زمینه ی فعالیت شما چیه؟

با سلام خدمت دوست عزيزم اميد جان از اينكه به درخواستم جواب دادي ممنونم من در امور تدوين و ميكس فيلم عروسي گرفته تا كليپ براي خوانندهاي مجالس و امور تيزر هاي تبليغاتي و ساخت فيلمهاي كوتاه مدت و... اينهايي كه گفتم همراه بافيلمبرداريشون هم هست و دوست دارم كارم بالاترين كيفيتو داشته باشه حداقل نياز خودمو ارضا كنه باتشكر

masoudtr
16-07-2009, 14:57
میگم علی جان کلیپ های جدیدت را برای ما هم بفرست
تو مشهد کلیپ خیلی سخت گیر میاد:31::31::31:
یا یک جایی که بشه ارزون جدید هاش را پستی خرید

علي طهماسبي
16-07-2009, 16:27
میگم علی جان کلیپ های جدیدت را برای ما هم بفرست
تو مشهد کلیپ خیلی سخت گیر میاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
یا یک جایی که بشه ارزون جدید هاش را پستی خرید

درخدمتيم مسعود جون

omid.sarmad
16-07-2009, 23:35
با سلام خدمت دوست عزيزم اميد جان از اينكه به درخواستم جواب دادي ممنونم من در امور تدوين و ميكس فيلم عروسي گرفته تا كليپ براي خوانندهاي مجالس و امور تيزر هاي تبليغاتي و ساخت فيلمهاي كوتاه مدت و... اينهايي كه گفتم همراه بافيلمبرداريشون هم هست و دوست دارم كارم بالاترين كيفيتو داشته باشه حداقل نياز خودمو ارضا كنه باتشكر
سلام علی جان.
اگر زمینه ی فعالیت شما محدود به کارهای معمولی یا تقریبا تجاری است بهتره که از برنامه های مطرح موجود مثلا
Premiere و edius استفاده کنید. کیفیت خروجی هر دو برنامه بسته به نوع کارت مورد استفاده و نحوه ی کد گذاری تصویر بستگی داره. البته شرکت Canopus در زیمنه ی کیفیت و سرعت از Adobe پیشی گرفته ولی از طرف دیگر premiere هم امکانات بالاتر و محیط منعطف تری داره.
ضمن اینکه این دو برنامه Plug-in های زیادی برای افزایش قابلیتهای برنامه دارند. مخصوصا Premiere
در ضمن Premiere با دیگر برنامه های شرکت Adobe مثله phptoshop، After Effects و Live Motion هم سازگاره و قدرت بیشتری به شما میده.
ضمن اینکه قیمت کارتهای Dps Velosity بسیار بالاست.
در کل اگر هزینه برایتان مهم نیست و کیفیت برایتان اهمیت بسیار بالایی داره بهتره از DPS Velosity استفاده کنید.
البته بهتره به نوع سرویس دهی و نحوه ی ساپورت آن در ایران هم توجه کنید.
در نهایت پیشنهاد من Premiere هست به همراه نرم افزارهای دیگر شرکت Adobe و Plug-in های بیشمار آن و یک کارت مناسب با زمینه ی فعالیتتان.

علي طهماسبي
17-07-2009, 18:56
سلام علی جان.
اگر زمینه ی فعالیت شما محدود به کارهای معمولی یا تقریبا تجاری است بهتره که از برنامه های مطرح موجود مثلا
Premiere و edius استفاده کنید. کیفیت خروجی هر دو برنامه بسته به نوع کارت مورد استفاده و نحوه ی کد گذاری تصویر بستگی داره. البته شرکت Canopus در زیمنه ی کیفیت و سرعت از Adobe پیشی گرفته ولی از طرف دیگر premiere هم امکانات بالاتر و محیط منعطف تری داره.
ضمن اینکه این دو برنامه Plug-in های زیادی برای افزایش قابلیتهای برنامه دارند. مخصوصا Premiere
در ضمن Premiere با دیگر برنامه های شرکت Adobe مثله phptoshop، After Effects و Live Motion هم سازگاره و قدرت بیشتری به شما میده.
ضمن اینکه قیمت کارتهای Dps Velosity بسیار بالاست.
در کل اگر هزینه برایتان مهم نیست و کیفیت برایتان اهمیت بسیار بالایی داره بهتره از DPS Velosity استفاده کنید.
البته بهتره به نوع سرویس دهی و نحوه ی ساپورت آن در ایران هم توجه کنید.
در نهایت پیشنهاد من Premiere هست به همراه نرم افزارهای دیگر شرکت Adobe و Plug-in های بیشمار آن و یک کارت مناسب با زمینه ی فعالیتتان.
با سلام خدمت دوست عزيزم اميد جان اميد جان من در حال حاضر بااديوس و پريمير البته ورژن 6.5 اون كارمي كنم با پرو هم كار كردم وتقريبا بهش تسلط دارم مشكل من در انجام پروژه ها نيست فقط در خروجه در شهرستان ما فعلا vcd مده كه كيفيتش در بعضي موارد كه تصوير شلوغ باشه تقريبا شطرنجي در مياد ودوست دارم مثل اين فيلمهاي شركتهاي تلويزيوني صاف در بياد حالا اگه نرم افزار هست پلاگيني هست يا نه خود كارته هست بهم معرفي كنيد با تشكر

omid.sarmad
29-07-2009, 12:56
با سلام خدمت دوست عزيزم اميد جان اميد جان من در حال حاضر بااديوس و پريمير البته ورژن 6.5 اون كارمي كنم با پرو هم كار كردم وتقريبا بهش تسلط دارم مشكل من در انجام پروژه ها نيست فقط در خروجه در شهرستان ما فعلا vcd مده كه كيفيتش در بعضي موارد كه تصوير شلوغ باشه تقريبا شطرنجي در مياد ودوست دارم مثل اين فيلمهاي شركتهاي تلويزيوني صاف در بياد حالا اگه نرم افزار هست پلاگيني هست يا نه خود كارته هست بهم معرفي كنيد با تشكر
سلام.
برای رسیدن به کیفیت بالا بهتره از فیلم با فرمت AVI و کیفیت بالا خروجی بگیرید و بعد با استفاده از یه Converter قوی اونو تبدیل به VCD کنید. اینجوری افت کیفی خیلی کمتری دارید.
کارای صدا و سیما رو که به صورت VCD پخش نمی کنند.

علي طهماسبي
29-07-2009, 18:37
برای رسیدن به کیفیت بالا بهتره از فیلم با فرمت AVI و کیفیت بالا خروجی بگیرید و بعد با استفاده از یه Converter قوی اونو تبدیل به VCD کنید. اینجوری افت کیفی خیلی کمتری دارید.
کارای صدا و سیما رو که به صورت VCD پخش نمی کنند.

با سلام
اميد جان من الان با پرو كدر كار مي كنم آيا كونورتري قوي تر از اون وجود داره لطف كنيد بهم بگيد
در ضمن منظور من صدا وسيما نبود شركتهاي رسانه ايي از جمله جوانه پويا و هنر هشتم و .... بود

omid.sarmad
31-07-2009, 16:45
سلام.
شرکتهایی که شما ذکر کردید هم از سیستمهای بسیار پیشرفته ای استفاده می کنند.
Pro Coder مبدل خیلی خوبی هست.
مبدلهای دیگه ای هم هستند که در شرایط مختلف بهتر یا مشابه Pro Coder عمل می کنند.
مثل Adobe Mpeg Encoder (نسخه ی اصلی نه Plug-in)
َACE Video Workshop که خیلی نرم ازار ساده ای است و مبدلهای شرکت Xilisoft