PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این پیغام چرا میاد some text missing

شیدا
13-07-2008, 19:56
سلام
من هم گوشی سامسونگ دارم هم نوکیا
اکثر اوقات وقتی اس ام اس فارسی 2 یا سه قسمتی میاد، اول یا آخرش پیغام میده some text missing
کسی علتشو می دونه، بخاطر خطه یا گوشیه

amir2011
14-07-2008, 01:12
این قضیه عادیه که البته بیشتر در مورد sms های فارسی بلند رخ میده و البته بیشتر روی گوشیهایی که سیستم عامل ندارند...
گاهی اوقات هم ممکنه در sms از اسمایل استفاده شده باشه که به دلیل عدم ساپورت گوشی این پیغام میاد...

شیدا
14-07-2008, 14:06
فکر نمی کنم بخاطر سیستم عامل باشه، چون بعضی اس ام اس هایی که گوشی 1200 می گیره، n95 نصفه میگیره،
من خودم امتحان کردم، فکر می کنم از شبکه یا آنتن محلیه

amir2011
15-07-2008, 01:15
فکر نمی کنم بخاطر سیستم عامل باشه، چون بعضی اس ام اس هایی که گوشی 1200 می گیره، n95 نصفه میگیره،
من خودم امتحان کردم، فکر می کنم از شبکه یا آنتن محلیه

ممکنه...
ولی من تا بحال این مورد رو بیشتر روی گوشیهای جاوا دیدم و البته اون خطای مربوط به عدم ساپورت اسمایل رو روی گوشیهای سیمبین...

eng.j.mehrdad
15-07-2008, 01:26
كاراكتر هاي فارسي به دليل جاي زيادي كه ميگيرن اكثرا به چند SMS تقسيم ميشن ...
بعد ، وقتي كه SMS ها ميرسن ، بعضي اوقات با تاخير ميرسن به خاطر گوشي اولي رو ميگيره ولي چون بعدي نيومده مينويسه Some text missing ، بعد كاملش ميكنه يا يه كامل بعد برات مياد .

شیدا
15-07-2008, 13:13
كاراكتر هاي فارسي به دليل جاي زيادي كه ميگيرن اكثرا به چند SMS تقسيم ميشن ...
بعد ، وقتي كه SMS ها ميرسن ، بعضي اوقات با تاخير ميرسن به خاطر گوشي اولي رو ميگيره ولي چون بعدي نيومده مينويسه Some text missing ، بعد كاملش ميكنه يا يه كامل بعد برات مياد .

خوب حالا باید چیکار کنیم که چنین مشکلی پیش نیاد،
تنظیمات خاصی داره،؟

eng.j.mehrdad
15-07-2008, 15:56
خوب حالا باید چیکار کنیم که چنین مشکلی پیش نیاد،
تنظیمات خاصی داره،؟
نه ، شما ميتوني از نرم افزار فشرده ساز اس ام اس همراه اول در سايتش هست ميتوني دانلود كني ،‌استفاده كني ،‌ولي اينقدر برنامه مسخره اي هست كه بي خيال شي بهتره ...
سايت همراه اول:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza2pars
15-07-2008, 23:34
این مشکل معمولا روی گوشی های مدل پایین اتفاق میفته زمانی که 1100 داشتم از این اتفاقات زیاد بود ولی با N73 تا حالا همچین مشکلی نداشتم

salarnight
16-07-2008, 11:38
نه روی گوشی های جدید نوکیا هم هر از گاهی پیش میاد

شیدا
17-07-2008, 19:41
نه روی گوشی های جدید نوکیا هم هر از گاهی پیش میاد

بله موافقم، چون من روی گوشی های جدید هم دیدم

دوستانی که این پیغام رو روی گوشیشون دیدن مدلشرو بگن تا به نتیجه ای برسیم،
بدونیم اشکال از گوشیه یا سیستم مخابرات
بعضی از دوستانمون هم میگن فقط در مورد همراه اول 919 و 912 این اتفاق می افته.
من خودم گوشیم 6500s و خط 912 بود ( البته الان گوشیمو عوض کردم و موقتا الجی دارم)

eng.j.mehrdad
17-07-2008, 19:50
بله موافقم، چون من روی گوشی های جدید هم دیدم

دوستانی که این پیغام رو روی گوشیشون دیدن مدلشرو بگن تا به نتیجه ای برسیم،
بدونیم اشکال از گوشیه یا سیستم مخابرات
بعضی از دوستانمون هم میگن فقط در مورد همراه اول 919 و 912 این اتفاق می افته.
من خودم گوشیم 6500s و خط 912 بود ( البته الان گوشیمو عوض کردم و موقتا الجی دارم)
دوستان اين ايراد مستقل از گوشي هست و به سيستم كد گذاري مسيج هاي فارسي بر ميگرده كه تا 70 كاراكتر رو ميتونن در هر مسيج بفرستن .
فعلا در شرايط كنوني تنها راه استفاده از همون نرم افزار مسخره همراه اول هست و ديگر هيچ.
اشكال ا سيستم مخابرات هم نيست ،‌اشكال از استاندارد هاي كد گذاريه (ENCODING)
در مورد هر دو اپراتور اين اتفاق افتاده براي من .

اين برنامه هم شايد به دردتون بخوره ، برنامه معروف فشرده ساز SMS به نام SMSZipper كه 3 SMS رو تبديل به 1 SMS ميكنه:

درضمن آواتار قبلي تون به مراتب زيبا تر بود...

شیدا
17-07-2008, 22:49
این نرم افزار رو ده دفعه معرفی کردید، بابا این به درد نمیخوره.

eng.j.mehrdad
17-07-2008, 23:05
این نرم افزار رو ده دفعه معرفی کردید، بابا این به درد نمیخوره.
این اولین بار تو عمرمه که SMSZipper رو معرفی کردم

شیدا
18-07-2008, 09:54
این اولین بار تو عمرمه که SMSZipper رو معرفی کردم

منظورم کلی بود، این برنامرو توی تایپیک های دیگه هم دیده بودم.
بازم از معرفی شما کمال تشکر را دارم

بزارید از بحث دور نشیم، گوشی هایی که زیاد با این پیغام مواجه میشن را معرفی کنید *some text missing*

Havbb
21-07-2008, 05:58
وقتی میخوای پیام را بفرستی ، یه دفعه میگه ارسال نشد ، درحقیقت این پیام ناقص برای طرف ارسال شده.

شیدا
22-07-2008, 16:18
وقتی میخوای پیام را بفرستی ، یه دفعه میگه ارسال نشد ، درحقیقت این پیام ناقص برای طرف ارسال شده.

همیشه اینطوری نیست، من خودم بارها پیامی فرستادم و دیلیورت هم داده، ولی ناقص ارسال شده.

mostafaeshghi
24-07-2008, 15:32
من در این مورد یه توضیح مختصر بدم !

اس ام اس بیش از 10 پارت برای فرستادن یه مسکلاتی را به وجود میاره !

مثلا من آن زمان که اس ام اس ایرانسل رایگان بود! سعی کردم یه متنی که بیش از 1600 کاراکتر را داشت به درفت گوشیم منتقل کنم (با برنامه ی My Phone Explorer ) که وقتی به درفتم مراجعه میکردم میدیدم که تا 1600 کاراکتر را سیو کرده ولی در ادامه پیغام Some text missing میده ! ولی اگر با خود برنامه میفرستادی مشکلی پیش نمیامد !

حالا در مورد اینکه یه فردی یه اس ام اسی میگیره که یه قسمتیش هست و ای کلا هیچ متنی نیست و فقط عبارت Some text missing هست 3 دلیل داره!

1- گوشی فرد گیرنده ی اس ام اس قابلیت دریافت اون اس ام اس را به هر دلیلیی نداشته مانند سنگین بودن اس ام اس ، داشتن اشکالی که گوشی گیرنده ی توانابیی نشان دادنش را نداشته و یا ...

2- گوشی فرستنده قابلیت فرستادن اس ام اس را به صورت صحیح نداشته (شاید به همون دلایلی که در بالا عنوان شد)

3- شبکه مشکل داشته و دچار اختلال بوده و یا توانایی انتقال این پیامک را به دلیل داشتن ویژگی خاص خودش نداشته !

قربانتان: مصطفی عشقی

mostafaeshghi
24-07-2008, 15:34
من در این مورد یه توضیح مختصر بدم !

اس ام اس بیش از 10 پارت برای فرستادن یه مسکلاتی را به وجود میاره !

مثلا من آن زمان که اس ام اس ایرانسل رایگان بود! سعی کردم یه متنی که بیش از 1600 کاراکتر را داشت به درفت گوشیم منتقل کنم (با برنامه ی My Phone Explorer ) که وقتی به درفتم مراجعه میکردم میدیدم که تا 1600 کاراکتر را سیو کرده ولی در ادامه پیغام Some text missing میده ! ولی اگر با خود برنامه میفرستادی مشکلی پیش نمیامد !

حالا در مورد اینکه یه فردی یه اس ام اسی میگیره که یه قسمتیش هست و ای کلا هیچ متنی نیست و فقط عبارت Some text missing هست 3 دلیل داره!

1- گوشی فرد گیرنده ی اس ام اس قابلیت دریافت اون اس ام اس را به هر دلیلیی نداشته مانند سنگین بودن اس ام اس ، داشتن اشکالی که گوشی گیرنده ی توانابیی نشان دادنش را نداشته و یا ...

2- گوشی فرستنده قابلیت فرستادن اس ام اس را به صورت صحیح نداشته (شاید به همون دلایلی که در بالا عنوان شد)

3- شبکه مشکل داشته و دچار اختلال بوده و یا توانایی انتقال این پیامک را به دلیل داشتن ویژگی خاص خودش نداشته !

قربانتان: مصطفی عشقی

شیدا
25-07-2008, 12:08
گوشی فرد گیرنده ی اس ام اس قابلیت دریافت اون اس ام اس را به هر دلیلیی نداشته مانند سنگین بودن اس ام اس ، داشتن اشکالی که گوشی گیرنده ی توانابیی نشان دادنش را نداشته و یا ...

من خودم هم به این نتیجه رسیدم

hamidreza_shab
29-07-2008, 17:47
ناگفته نمونه که به دلیل فوق العاده پیشرفته بودن سیستم مخابرات ایران(!!!!!!!!!!!) قسمتی از متن توی سیستم مخابرات جا میمونه و به شخص مورد نظر نمیرسه!

hamidreza_shab
30-07-2008, 00:31
دوستان اين ايراد مستقل از گوشي هست و به سيستم كد گذاري مسيج هاي فارسي بر ميگرده كه تا 70 كاراكتر رو ميتونن در هر مسيج بفرستن .
فعلا در شرايط كنوني تنها راه استفاده از همون نرم افزار مسخره همراه اول هست و ديگر هيچ.
اشكال ا سيستم مخابرات هم نيست ،‌اشكال از استاندارد هاي كد گذاريه (ENCODING)
در مورد هر دو اپراتور اين اتفاق افتاده براي من .

اين برنامه هم شايد به دردتون بخوره ، برنامه معروف فشرده ساز SMS به نام SMSZipper كه 3 SMS رو تبديل به 1 SMS ميكنه:

درضمن آواتار قبلي تون به مراتب زيبا تر بود...

دستت درد نکنه چند وقت بود دنبال این برنامه بودم حتی یه topic هم زدم ممنون.راستی چرا نوشتی آخرین ......؟؟؟؟؟:10::11:

Havbb
30-07-2008, 06:16
دستت درد نکنه چند وقت بود دنبال این برنامه بودم حتی یه topic هم زدم ممنون.راستی چرا نوشتی آخرین ......؟؟؟؟؟:10::11:
فکر کنم توی همین سایت معرفی شده

amin-se
30-07-2008, 12:59
ناگفته نمونه که به دلیل فوق العاده پیشرفته بودن سیستم مخابرات ایران(!!!!!!!!!!!) قسمتی از متن توی سیستم مخابرات جا میمونه و به شخص مورد نظر نمیرسه!

دلیل اصلی این ارور اینه . متشکرم .

Sajad2006
30-07-2008, 13:11
سلام.
این اتفاق بیشتر تو گوشیهایی که سیستم عامل ندارند اتفاق میفته.