PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مصرف باطری و gprs حتمابخونید

123sat2
13-07-2008, 19:17
سلام دوستان

من میخواستم مسنجرمموبایلم به صورت 24ساعته به اینترنت متصل باشه بطوریکه آی دی من همیشه روشن باشه
البته موبایل روحالت استندبای باشه

میخواستم ببینم به گوشی فشار میاد
و رو مصرف باطری خیلی تاثیر داره یا نه

گوشی من k800 هست

مشتکرم

123sat2
13-07-2008, 19:21
کسی از دوستان آزمایش کرده این قضیه را؟؟؟

Hadi King
14-07-2008, 00:10
سلام دوستان
من میخواستم مسنجرمموبایلم به صورت 24ساعته به اینترنت متصل باشه بطوریکه آی دی من همیشه روشن باشه
البته موبایل روحالت استندبای باشه
میخواستم ببینم به گوشی فشار میاد
و رو مصرف باطری خیلی تاثیر داره یا نه
گوشی من k800 هست
مشتکرم

کسی از دوستان آزمایش کرده این قضیه را؟؟؟
مگه ميخواي چيكار كني كه 24 ساعت ايديت انلاين باشـــــه ؟
هر چي هم گوشي تو حالت استند باي باشه ولي به باطري فشار مياره كه موجب داغ شدن باطري و خرابيش ميـــــشه :11:
موفق باشيد!:40:

123sat2
14-07-2008, 11:00
چرا این سایت حتی یک گزینه تشکر هم نداره
بیش از حد ساده هست

آدم برای تشکر از یه شخص هم باید پست اضافی بزنه !!!!!! :((

senaps
14-07-2008, 12:20
اقایون می دونستن کهgprsیه سامانه ای هستش که خود به خود و به صورت 24ساعته تو اینترنته؟!شما ای دی یاهو رو نمی دونم ولی اگه ایمیلت رو توش فعال کنی هر وقت برات ایمیل بیاد دریافتش می کنه!!!!یعنی اینکه گوشی خودش با ایرانسل24ساعته وصله و یه شارژخیلی کم رو مصرف می کنه!!!!م با اینکه همین دیروز ایرانسلم رو گرفتم ولی همه چیزش رو فعال کردم!!!!و ایمیلم رو از اون چک می کنم کافیه که تنظیمش کنی!!!!مثل همیشه هم هر2ساعت اهنگ پخش کردن یه بار شارژش نصف میشه!!!تازه mms هم همینطوریه!!!!یعنی 24ساعته به اینترنت وصله که می تونی ام ام اس بگیری

senaps
14-07-2008, 12:21
گوشی من k750 ی سالاره!!!!!!

ELVIS PRESLEY
14-07-2008, 12:37
من گوشیم ان 95 هست.با اون وضعیت باتریش!!! 24 ساعت که نه ولی روزی 10-12 با مسنجر انلاینم.
مصرف باتری رو بالا میبره ولی نه به اندازه ی استفاده از اینترنت .چون مسنجر اطلاعات زیادی ردو بدل نمیکنه! مثلا من روزی حداکثر 1 مگ با مسنجر اطلاعات ردوبدل می کنم. تازه زمانی که شما با کسی چت نمیکنی اطلاعاتی جابه جا نمیشه. فقط هر از چند گاهی یه چند کیلو به سایت سرورش میفرسته
که بگه مام انلاینیم.
در کل نه فشار زیادی به باتری میاد نه پول زیادی از ادم کم میشه.

123sat2
14-07-2008, 14:59
درسته به نظر من هم فشار زیادی را به باطری و گوشی متحمل نمیشه
به هر حال گوشی خودش 24 ساعته به شبکه وصل هست و gprs هم اضافه بشه فکرنکنم زیاد تفاوتی داشته باشه

amir_hma
14-07-2008, 23:36
اقایون می دونستن کهgprsیه سامانه ای هستش که خود به خود و به صورت 24ساعته تو اینترنته؟!شما ای دی یاهو رو نمی دونم ولی اگه ایمیلت رو توش فعال کنی هر وقت برات ایمیل بیاد دریافتش می کنه!!!!یعنی اینکه گوشی خودش با ایرانسل24ساعته وصله و یه شارژخیلی کم رو مصرف می کنه!!!!م با اینکه همین دیروز ایرانسلم رو گرفتم ولی همه چیزش رو فعال کردم!!!!و ایمیلم رو از اون چک می کنم کافیه که تنظیمش کنی!!!!مثل همیشه هم هر2ساعت اهنگ پخش کردن یه بار شارژش نصف میشه!!!تازه mms هم همینطوریه!!!!یعنی 24ساعته به اینترنت وصله که می تونی ام ام اس بگیری
چه طوری؟
از کجا؟

saeidsmxo
14-07-2008, 23:43
چي از کجا؟؟

senaps
14-07-2008, 23:44
چیو؟از ایلام!ایلام از نظر اینترنت و انت دهی بد ترین شرایط رو داره!!!ولی ارتباط ایرانسل و کلاgprs به صورت24 ساعته هستش!

همیشه و همه جا اینطور بوده.

123sat2
15-07-2008, 09:15

ببخشید مگه سرویس ام ام اس ایرانسل هنوز فعاله؟
وقتی من میرنم تنظیماتش را میگه این سرویس ارائه نمی شود !!!

senaps
19-07-2008, 23:47
چه ربطی داره؟!من فقط یه مثال زدم که دوزاری ها بیفته و منظورم از اینکه گفتم mms هم همینطور کلی گفتم ولی خودم امتحان نکردم.ولی اینجوریه که می گیری مگه نه؟

Setareh 2006
20-07-2008, 06:55
دوستان من خیلی مبتدی هستم . گوشیم کا 810 هستش و از اعتباری ایرانسل ( بدون پبت نام ) استفاده می کنم
میشه بگین برای استفاده از اینترنت با موبایل باید چه مراحلی رو طی کنم ؟ آیا باید حتمن به کامپیوتر وصل شد یا با خود موبایل به تنهایی میشه ؟ برای چک کردن ایمیل ها با موبایل چطور باید این کار رو کرد ؟

senaps
20-07-2008, 09:59
سلام.اولا که ایرانسل رو ثبت نام نکنی هیچ فرقی میکنه در عمل برات!و فقط شامل طرح و قرعه کشی و ...نمی شی!
تو همون بخش اتصال به اینترنت تو منو اصلی برو خودش می خواد که یه کانکشن درست کنی،تو هم تائیید کن بعد خودش یه صفحه میاره که ازت نام کانکشن می خواد یه نام علکی وارد کن و ذخیره رو بزن.بعد ازت می خواد یه دیتا درست کنی که اونم تایید می کنی تو صفحه اول یه اسم میزاری براش،تو صفحه دوم نوع دیتا روgprs انتخاب می کنی،و بعد تو صفحه ای که یوزر و پسورد خواسته خالی میزاریش،و ذخیره می کنی.
بعد بر میگرده به صفحه اول که دیتای ساخته شده رو انتخاب می کنی و ذخیره رو می زنی!!!!!

به همین سادگی.فقط اینه از رو ی مطلب هیچی حالیت نمی شه و باید انجامش بدی مراحل رو!!!!!
برا ایمیل ها هم می تونی از یه برنامه استفاده کنی،و هم از داخل messeaging یا پیام نگاری گوشیتکه باید از تو اونها email رو پیدا کنی و تنظیمات رو انجام بدی!!!

Setareh 2006
20-07-2008, 13:35
سلام.اولا که ایرانسل رو ثبت نام نکنی هیچ فرقی میکنه در عمل برات!و فقط شامل طرح و قرعه کشی و ...نمی شی!
تو همون بخش اتصال به اینترنت تو منو اصلی برو خودش می خواد که یه کانکشن درست کنی،تو هم تائیید کن بعد خودش یه صفحه میاره که ازت نام کانکشن می خواد یه نام علکی وارد کن و ذخیره رو بزن.بعد ازت می خواد یه دیتا درست کنی که اونم تایید می کنی تو صفحه اول یه اسم میزاری براش،تو صفحه دوم نوع دیتا روgprs انتخاب می کنی،و بعد تو صفحه ای که یوزر و پسورد خواسته خالی میزاریش،و ذخیره می کنی.
بعد بر میگرده به صفحه اول که دیتای ساخته شده رو انتخاب می کنی و ذخیره رو می زنی!!!!!

به همین سادگی.فقط اینه از رو ی مطلب هیچی حالیت نمی شه و باید انجامش بدی مراحل رو!!!!!
برا ایمیل ها هم می تونی از یه برنامه استفاده کنی،و هم از داخل messeaging یا پیام نگاری گوشیتکه باید از تو اونها email رو پیدا کنی و تنظیمات رو انجام بدی!!!
منظورت این مسیر هستش ؟
Setting
Connectivity
Internet Settings
Internet Profiles
New Profile

راستی این قسمت چه کاربردی داره ؟

Settings
Connectivity
Data Communication
Data accounts
Prefered service
SMS access

در ضمن ، پس یعنی دیگه نیازی به این نداره که موبایل رو به کامپیوتر وصل کنیم ؟

senaps
20-07-2008, 14:24
نمی دونم برادر!!!!ببین برا این کار این ادرس رو می رم تو هم برو!:

menu->settings->conneectivity->data comm-<data acounts->new account->gprs data->set name then press continue->save!!!
خوب تا اینجا دیتا رو ساختی حالا همین ادرس بالا رو دوباره طی کن فقط به جایdata برو تو تنظیمات اینترنت!!!
internet profiles->
بعد از اینجا هم دیتایی رو که ساختی رو انتخاب کن و رویsave کلیک کن تا ذخیره شه!!!!!

خوب کانکشن شما ساخته شد.

درضمن می تونید بدون کامی هم ازش استفاده کنید!!!!!!

Setareh 2006
20-07-2008, 19:42
نمی دونم برادر!!!!ببین برا این کار این ادرس رو می رم تو هم برو!:

menu->settings->conneectivity->data comm-<data acounts->new account->gprs data->set name then press continue->save!!!
خوب تا اینجا دیتا رو ساختی حالا همین ادرس بالا رو دوباره طی کن فقط به جایdata برو تو تنظیمات اینترنت!!!
internet profiles->
بعد از اینجا هم دیتایی رو که ساختی رو انتخاب کن و رویsave کلیک کن تا ذخیره شه!!!!!

خوب کانکشن شما ساخته شد.

درضمن می تونید بدون کامی هم ازش استفاده کنید!!!!!!

من تا اینجا رو رفتم menu->settings->conneectivity->data comm-<data acounts->new account ولی این گزینه gprs data رو نداره و فقط این دو تا گزینه رو داره :
PS data
CS data

حالا چکار کنم ؟ گوشیم هم کا 810 هستش

senaps
20-07-2008, 20:29
خوب نمی دونم!!!!!من راستش کا810 رو انصالش رو به اینترنت متصل نکردم!!!!ولی شما همون همون پی اس رو انتخاب کن!

salarnight
20-07-2008, 23:02
من تا اینجا رو رفتم menu->settings->conneectivity->data comm-<data acounts->new account ولی این گزینه gprs data رو نداره و فقط این دو تا گزینه رو داره :
PS data
CS data

حالا چکار کنم ؟ گوشیم هم کا 810 هستش

بابا این کارا چیه ؟
شما این کد رو بزن تنظیمات gprs از ایرانسل براتون ارسال میشه فقط save کنید بعد هم gprs شما فعال شده و هر کاری که میخواین بکنید
ستاره
130
مربع
ستاره
3
ستاره
6
مربع
...............
همین
حالا gprs شما بطور کامل فعال شده
سوالی داشتید در خدمتم