PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه چیز در مورد Windows Mobile 7.0 ٠

Hossein505
13-07-2008, 16:35
همه چیز در مورد Windows Mobile 7.0 / Photon
همه مباحث اعم از دانلود و بحث و گفتگو در مورد این ویندوز موبایل فقط در اینجا

اینم یه نمودار از ورژن های مختلف
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من سرچ هایی که کردم این ورژن ها رو پیدا کردم ازش
Windows Mobile 7.00 with Touchscreen and Professional Application Suite Edition

Windows Mobile 7.00 without Touchscreen and Professional Application Suite Edition

Windows Mobile 7.00 with Touschreen Basic Edition

Windows Mobile 7.00 without Touchscreen Basic Edition

Windows Mobile 7.00 with Touschreen and Productivity Pack Elite Edition

Windows Mobile 7.00 without Touschscreen and Productivity Pack Elite Edition

اینم منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hossein505
13-07-2008, 16:36
هرچی عکس از wm 7 بخوای هست

اینم از GsmArena ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hossein505
13-07-2008, 16:36
سيستم عامل " ويندوز موبايل 7 " تا زمستان امسال از راه مي رسد

خبرگزاري فارس: بر طبق اطلاعات جديدي از شركت مايكروسافت كه به بيرون درز كرده، شركت مايكروسافت درصدد است سيستم عامل آتي خود براي وسايل الكترونيك سيار و تلفن هاي همراه موسوم به Windows Mobile 7 را زودتر از آنچه كه تصور مي شد در دسترس عموم قرار دهد.

به گزارش فارس به نقل از ZDnet، اين سيستم عامل در سه ماهه اول سال 2009 (زمستان امسال) عرضه خواهد شد و از هم اكنون مذاكراتي با برخي شركت هاي سازنده تلفن همراه در جهان براي نصب آن بر روي گوشي هاي مختلف آغاز شده است.
برخي منابع خبري نزديك به شركت هاي سازنده تلفن همراه حتي بر اين باورند كه ممكن است طراحي و عرضه اين سيستم عامل قبل از آغاز سال 2009 آغاز شود و كار آزمايش آن نيز بلافاصله آغاز خواهد شد.
تاكنون مايكروسافت هيچ اظهارنظر رسمي در مورد اين سيستم عامل و ويژگي هاي آن به عمل نياورده است، با اين حال اخبار غيررسمي حاكي است قابليت دريافت فرامين صادر شده توسط كاربر از طريق تماس دست بر روي نمايشگر مهم ترين ويژگي اين سيستم عامل خواهد بود.
در حال حاضر سيستم عامل Symbian كه محصول شركت نوكيا است برترين سيستم عامل طراحي شده براي تلفن هاي همراه و وسايل الكترونيك سيار است.

منبع: خبرگزاری فارس !