PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف folder option و هزار مشکل دیگه

hassan_mojtahedi
13-07-2008, 14:55
سلام به همگی
آقا شاید باورتون نشه ولی من سه بار ویندوزم رو با فرمت کردن عوض کردم اما دوباره folder option حذف شد:41::41: و همچنین مشکل دیگه اینه که هر درایو رو که باز می کنم تو پنجره جدید باز میشه.:41:
و همچنین مشکله بعدی اینه گه وقتی یه سیدی میذارم تو سیدی درایو به محض اینکه سیدی رو خارج می کنم با وجود اینکه کارم با سیدی تموم شده و هیچ process از سیدی به جای نمونده باز هم پیغام میاد که:
سیدی را وارد کنید و هر کاری می کنم نمیره.:19:
لطفا کمکم کنید...فوریه..:19:

mahdi7610
13-07-2008, 15:15
سلام به همگی
آقا شاید باورتون نشه ولی من سه بار ویندوزم رو با فرمت کردن عوض کردم اما دوباره folder option حذف شد:41::41: و همچنین مشکل دیگه اینه که هر درایو رو که باز می کنم تو پنجره جدید باز میشه.:41:
و همچنین مشکله بعدی اینه گه وقتی یه سیدی میذارم تو سیدی درایو به محض اینکه سیدی رو خارج می کنم با وجود اینکه کارم با سیدی تموم شده و هیچ process از سیدی به جای نمونده باز هم پیغام میاد که:
سیدی را وارد کنید و هر کاری می کنم نمیره.:19:
لطفا کمکم کنید...فوریه..:19:
سلام دوست عزیز

تا وقتی شما ویروس ها را از داخل درایو ها پاک نکنید با هزار بار تعویض ویندوز هم مشکل فولدر اپشن و درایو ها حل نخواهد شد .
این مشکل به این دلیل هست که درایو های شما الوده به ویروس هستش و به محض تعوض ویندوز و دابل کلیک کردن روی یک درایو دوباره ویروس فعال شده و همه چیز به حالت قبل بر می گرده .

درایو های شما دچار ویروس اتوران شده . باید این ویروس را بین ببرید .

همچنین باید از یه انتی ویروس مثل نود 32 ورژن 3 روی سیستم نصب کنید و با اون سیستم را اسکن کنید .

به ادرس زیر هم رجوع کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید .