PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک یه ویروسی امد تا هاردم عکس ها رو پاک می کنه و بعد پوشه هام رو قیب می کنه

sinaset
13-07-2008, 14:40
سلام دوستان
کمک یه ویروسی امد تا هاردم عکس ها رو پاک می کنه و بعد پوشه هام رو قیب می کنه
بیشتر عکس ها رو پاک کرده
و فایل ها رو قیب می کنه به طوری که نمی شه تیک قیب شودنش رو بردارم
چه کار کنم کسی می دونه؟:41::10:
عکس رو نگاه کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi7610
13-07-2008, 15:27
سلام دوست عزیز

شما ویروسی گرفتید که فایلهای شما را به حالت سوپرهایدن تبدیل می کنه

به ادرس زیر سریزنید در موردش توضیح داده شده .

با روشهایی که گفته شده می تونید بفهمید که فایلها تون مخفی شدن یا پاک شدن .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید .

مندی
13-07-2008, 15:37
از کجا می دونی عکسات پاک شدند؟
شاید به قول خودت پوشه ها غیب شدند(نامرئی؟) برای همین شما فکر می کنید که عکسا پاک شده
چون تا اونجا که من می دونم ویروس خاصی وجود نداره که به عکسها حساسیت داشته باشه
بیشتر ویروسها به برنامه ها وفایلهای اجرائی حساسند نه عکسها

EHSANRF
13-07-2008, 16:03
ویروس هست که عکسا رو پاک کنه!

دوست خودم عکاسه! دوتا هارد 500 داشته . ویروسی گرفته که فایلهای Jpg رو تخریب میکنه! یعنی میچسبه به فایلا! بعد دیگه فایلا غیرقابل استفاده میشن.
حتی هارد هارو برد کلینیک هارد هم نتونست بازیابیش کنه! چون فایلا تخریب شده بودن! پاک نشده بودن که بازیابی بشن.

الان حدوداً 6 ماهه که زندونه! چون از مراسماتی که یه هفته قبل عکسبرداری کرده بوده! هیچ بکاپی نگرفته! تازه یک سال و نیم دیگه هم باید زندون بمونه! بخاطر چی ! ! ! بخاطر یه ویروس لعنتی !!!

sinaset
13-07-2008, 16:07
سلام دوستان
به احتمال 99% پاک شودن چون حجم فولدر ها کم شودن من قبلان حدود 4 تا 5 گیگ عکس داشتم الان شوده 1 گیگ

sinaset
13-07-2008, 19:59
سلام دوستان
ببخشیدا ولی راستش حال خونده این مقاله رو به طور کامل ندارم
یه انتی ویروس توپ معرفی کنید که این ویروس رو به طور کامل منهدمش کنه ( + نسخهش) و سیستم رو به حالت اول برگردونه
ممنون می شم

nw_nk
13-07-2008, 20:48
سلام دوستان
ببخشیدا ولی راستش حال خونده این مقاله رو به طور کامل ندارم
یه انتی ویروس توپ معرفی کنید که این ویروس رو به طور کامل منهدمش کنه ( + نسخهش) و سیستم رو به حالت اول برگردونه
ممنون می شم

نیازی به استفاده از یک برنامه خاص نیست. الان دیگه همه کمپانی های ضد ویروس معروف به سرعت در حال شناسایی ویروس های منتشر شده در وب هستند و نرمافزارهاشون همچین ویروس هایی رو براحتی می شناسند.

نورتون, کاسپر یا هر چی که می خواهد باشه. مهم اینه که بروز باشه. حداقل Definition های ویروس هاش بروز باشه.

البته با توجه به اینکه ورژنهای جدید نورتون کرک نمیشن و وقتی ماهها از تاریخ عرضه اشون گذشت کرک میشن, شاید الان استفاده از کاسپر که با یک سریال راحت فعال میشه, رایج تر باشه.

مثلا اگر الان بخواهید از نورتون استفاده کنید باید اولین ورژن 2008 اش رو یعنی 15,0 استفاده کنید که مربوط به اواسط سال 2007 هست و تازه کرک کردن اون هم مصیبته. در حالیکه 5 یا 6 مین ورژن Norton 2008 الان موجوده که ورژنش هم 15,5 و خورده ای است اما کرک نمیشه.

من خودم از نورتون 15.5 پانزده روزه اما کاملا آپدیت استفاده میکنم. چون دانلود آفلاین هم دارم معمولا 5 6 روزی یکبار بک آپ ویندوز رو برمیگردونم تا سر حال باشه و مشکلاتش هم رفع بشه. و در نتیجه اصلا به سقف 15 روزش نمیرسم.