PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [B]چرا مادربردم 3گيگ بيشتر ساپورت نمي كنه؟؟ ds3l[/B]

umsa
13-07-2008, 12:09
سلام .
كمك كنيد ...
من مادربرد p31-ds3l دارم . دو تا رم يك گيگ gell ( جيل معمولي هستش نه حرفه اي ) هم روش نصب كرده بودم .
حالا يك رم 2گيگ ديگه با باس حدود 6000هم از همون نوع گرفتم . اما وقتي هر سه تا رم روي مادربرد باشه (يعني 4 گيگ ) سيستم بالا نمياد حتما بايد يكي از رم ها رو خارج كنم تا بالا بياد.

حالا چيكار كنم تا 4 گيگ رو ساپورت كنه . مشكل كجاست .
لطفااااااا كمك كنيد.:41:

Michael Ropy
13-07-2008, 14:28
سلام. شما باید از رم های Rmm استفاده کنید که البته گرون هستند. دلیل دیگه میتونه این باشه: سلات های رم سیاه رنگ روی بورد شما، رم هایتان را (که از نوع Umm هستند) پشتیبانی نمی کند که این طبیعی است. البته بهتره اون دو تا رم 1 گیگ رو بفروشید و یه 2 گیگ بگیرید به صرفه تره.

umsa
13-07-2008, 17:21
اسلات هاي روي مادربردم مشكي نيستند بلكه زرد و قرمز هستند. رم هاي من همه از يك نوعند .
مشكل من اينه كه اين مادربرد كه مي تونه تا 8 گيگ رو ساپورت مي كنه چرا 3 گيگ بيشتر ساپورت نمي كنه و من اگه يك گيگ بهش اضافه كنم سيستم بالا نمياد.

javadshahvand
13-07-2008, 17:26
سلام .
كمك كنيد ...
من مادربرد p35-ds3l دارم . دو تا رم يك گيگ gell ( جيل معمولي هستش نه حرفه اي ) هم روش نصب كرده بودم .
حالا يك رم 2گيگ ديگه با باس حدود 6000هم از همون نوع گرفتم . اما وقتي هر سه تا رم روي مادربرد باشه (يعني 4 گيگ ) سيستم بالا نمياد حتما بايد يكي از رم ها رو خارج كنم تا بالا بياد.

باس رم هات یکی هستند؟

بایوس رو آپدیت کردی؟

umsa
13-07-2008, 17:33
باس رم ها يكي هستند.
اما بايوسم رو آپديت نكردم.
اگه بافايل آپديتي كه همراه سي دي مادربرد هست آپديت كنم ممنكه مشكلم رو حل كنه؟

ممنون ميشم جواب بديد ...

javadshahvand
13-07-2008, 17:37
باس رم ها يكي هستند.
اما بايوسم رو آپديت نكردم.
اگه بافايل آپديتي كه همراه سي دي مادربرد هست آپديت كنم ممنكه مشكلم رو حل كنه؟

ممنون ميشم جواب بديد ...

باید آخرین ورژن رو دانلود کنی

omid moosavi
13-07-2008, 19:39
سلام .
كمك كنيد ...
من مادربرد p35-ds3l دارم . دو تا رم يك گيگ gell ( جيل معمولي هستش نه حرفه اي ) هم روش نصب كرده بودم .

4gig ميخايي چيكار..باز مال تو كه خوبه مال من تا2gig بيشتر نميكشه

Benygh
13-07-2008, 19:59
شما بایوس رو از سایتش بگیر و با نرم افزار مخصوصی که کار باهاش خیلی هم اسونه اپدیت کن ...
در ضمن برای استفاده از 4 گیگ باید ویندوز 64 بیتی داشته باشی ...

Bracket
13-07-2008, 23:14
برای 4 گیگ رم یا بیشتر باید از ویندوز 64 بیتی استفاده کنی مینبورد مشکلی نداره .

MicroSystem
13-07-2008, 23:44
برای 4 گیگ رم یا بیشتر باید از ویندوز 64 بیتی استفاده کنی مینبورد مشکلی نداره .
سيستمش بالا نميياد نه كه 3 گيگ بيشتر نميشناسه

Bracket
14-07-2008, 00:24
من کامل نخوندم :31: . اول ببین رمه دو گیگ رو با یکی از رمهای یه گیگ رویه اسلات , دوال چنل نذاشته باشه (یعنی جایه رم ها رو اسلات های عوض کن) اگه درست نشد . برو رمه دو گیگ رو پس بده دو تا رمه 1 گیگ دیگه مثل رمه خودت بگیر .

umsa
14-07-2008, 17:46
سلام دوباره .
ويندوز من 32 بيتي هست.
اما اگه 4 گيگ رم بزنم انطور نيست كه ويندوز بالا بياد اما 3 گيگ بيشتر نشناسه. با 4 گيگ رم اصلا ويندوز بالا نمياد و توي اون صفحه سفيد كه كليدهاي راهنما نوشته شده گير مي كنه /////

كسي نمي تونه كمك كنه ............................

umsa
20-07-2008, 11:37
یکی جواب بدهدددددددددددددددددددددد ددددددددددددددددددددددددد ددددددددددددددددددددددددد ددددددددددددددددددددددددد ددددددددددددددددددددددددد ددددددددددددددددددددددددد ددددددددددددددددددددددددد دددددد...
لطفاااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ا

.

Aref_2008
20-07-2008, 14:07
سلام دوباره .
ويندوز من 32 بيتي هست.
اما اگه 4 گيگ رم بزنم انطور نيست كه ويندوز بالا بياد اما 3 گيگ بيشتر نشناسه. با 4 گيگ رم اصلا ويندوز بالا نمياد و توي اون صفحه سفيد كه كليدهاي راهنما نوشته شده گير مي كنه /////

سلام,نه عزیز ویندوز 32بیتی با 4گیگ یا بیشتر بالا میاد ولی 3گیگ رو بیشتر نمیشناسه:13:

umsa
24-07-2008, 09:47
سلام دوباره .
ويندوز من 32 بيتي هست.
اما اگه 4 گيگ رم بزنم انطور نيست كه ويندوز بالا بياد اما 3 گيگ بيشتر نشناسه. بلكه با 4 گيگ رم اصلا ويندوز بالا نمياد و توي اون صفحه سفيد كه كليدهاي راهنما نوشته شده گير مي كنه /////

zeus7610
03-09-2008, 09:42
سلام دوباره .
ويندوز من 32 بيتي هست.
اما اگه 4 گيگ رم بزنم انطور نيست كه ويندوز بالا بياد اما 3 گيگ بيشتر نشناسه. بلكه با 4 گيگ رم اصلا ويندوز بالا نمياد و توي اون صفحه سفيد كه كليدهاي راهنما نوشته شده گير مي كنه /////

عزیز ویندوز بالا می آید و فقط 3 گیگ رو میشناسه.
در ضمن مشکل شما مربوط به این است که مادربورد شما فقط در حالت Dual Channel کار می کنه.
یا دو تا رم 2 گیگ بزار یا 4 تا رم 1 گیگ. مشکلت حل میشه. مادر بوردت هم مادر بورد خوبیه.