PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروسی به نام Kaspersky 7.0 Update.exe

h_usefi
13-07-2008, 07:09
با سلام خدمت دوستان
یک ویروسی روی کامپیوتر پید شده به این نام Kaspersky 7.0 Update.exe
یک درایو به نام X درست میکنه و بازای هر کلیک از دسکتاب عکس با سایز زیاد میگیره هیچ انتی ویروسی هم نشناختش فعلن غیر فعال کردمش ولی چطوری پاکش کنم
لطفا راهنمایی کنید

Power Pro
13-07-2008, 09:23
فایل رو توسط وین رار و یا وین زیپ و هر برنامه دیگه ای که خواستی فشرده کن و اونو آپلود کن و لینکش رو اینجا بزار. منظور از فشرده
کردن اینه که اونو به صورت rar و یا zip در بیار.
یک توضیح هم در مورد مسیری که این فایل قرار داره بده. در ضمن اگر این فایل واقعا ویروس و یا تروجان باشه آنتی ویروس آپدیت
شده ناد32 همراه با فعال بودن هوش مصنوعی پیشرفته بعیده که نشناستش. اگر خواستی یک امتحانی بکن.

h_usefi
13-07-2008, 09:46
فایل رو توسط وین رار و یا وین زیپ و هر برنامه دیگه ای که خواستی فشرده کن و اونو آپلود کن و لینکش رو اینجا بزار. منظور از فشرده
کردن اینه که اونو به صورت rar و یا zip در بیار.
یک توضیح هم در مورد مسیری که این فایل قرار داره بده. در ضمن اگر این فایل واقعا ویروس و یا تروجان باشه آنتی ویروس آپدیت
شده ناد32 همراه با فعال بودن هوش مصنوعی پیشرفته بعیده که نشناستش. اگر خواستی یک امتحانی بکن.
من نود 32 با لایسن تحت شبکه خریدم چکش کردم در سایت نود و کاسپر هم به صورت ان لاین اسکن کردم پیدا نکرد
فایل رو برای سایت virustotal.com فرستادم ویروس شناسایی کرد
این هم آدرس جوابش:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Nine
13-07-2008, 12:27
مطرح کردن تمام مشکلات مربوط به ویروسی شدن در اینجا

اورژانس سیستم های آلوده

و آپلود ویروس جهت بررسی در اینجا

بسته شد

Jalal
15-07-2008, 07:49
سلام

منتقل شد

osmani_55
15-07-2008, 23:22
با سلام خدمت دوستان
یک ویروسی روی کامپیوتر پید شده به این نام Kaspersky 7.0 Update.exe
یک درایو به نام X درست میکنه و بازای هر کلیک از دسکتاب عکس با سایز زیاد میگیره هیچ انتی ویروسی هم نشناختش فعلن غیر فعال کردمش ولی چطوری پاکش کنم
لطفا راهنمایی کنید

با سلام
سيستم من هم با اين فايل آلوده شد. (kapersky.com)
روش پاكسازي آن به اين صورت زيره:
ابتدا در Task Maneger برنامه‌اي به نام kapersky.exe را غير فعال كنيد.(End Process)
سپس بوسيله برنامه WinNC تمامي فايل‌ها با نام Kaspersky.exe و Autorun.inf را در ريشه تمامي درايوها و در درايو C در شاخهWindows/Backup (بهتر است توسط WinNC جستجو شود چون دقيقا آدرس فايل پشتيبان آنرا يادم نيست) را پاك كنيد در ضمن در استارتاپ هم لينك آن وجود دارد كه بايد پاك شود. در يكي از درايو ها كه احتمالا داريو D خواهد بود پوشه‌اي بنام system volume informations وجود خواهد داشت كه در آن عكس‌هاي گرفته شده از صفحه نمايش قرار داده ميشود (كه همان داريو X ايجاد شده در سيستم ميباشد) آنرا هم به طور كامل پاك كنيد چون در داخل آن هم يك كپي از فايل موجود مي‌باشد
بعد از انجام همه اين كارهاي و بعد از ريستارت كامپيوتر درايو X ديگر ظاهر نشده و از فايل‌ها ديگر خبري نيست.
اميدوارم مشكل شما هم حل بشود