PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک . وقتی رو درایوها دابل کلیک میکنم تو پنجره جدید باز میشن

mani_2004_2006
13-07-2008, 00:41
سلام دوستان

یه ویروسه پدرمو در آورده . وقتی که روی درایوی دابل کلیک میکنم تو پنجره جدید باز میشه
مثل اینکه تو " فولدر آپشن " گزینه open each folder in its own window رو زده باشی .
اجازه هم نمیده فایل های مخفی رو نمایش داد
ویندوز رو عوض کردم کاسپر رو هم نصب کردم و فول اسکن ... یه چند تا تروجان و ویروس و ... پیدا کرد !
بعد وقتی رو داریوی کلیک میکنی ... (عکس)
اینم عکسش . چیکار کنم ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahdi7610
13-07-2008, 07:58
سلام دوستان

یه ویروسه پدرمو در آورده . وقتی که روی درایوی دابل کلیک میکنم تو پنجره جدید باز میشه
مثل اینکه تو " فولدر آپشن " گزینه open each folder in its own window رو زده باشی .
اجازه هم نمیده فایل های مخفی رو نمایش داد
ویندوز رو عوض کردم کاسپر رو هم نصب کردم و فول اسکن ... یه چند تا تروجان و ویروس و ... پیدا کرد !
بعد وقتی رو داریوی کلیک میکنی ... (عکس)
اینم عکسش . چیکار کنم ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سلام دوست عزیز

باز شدن درایو ها توی یه پنجره جدید کار ویروس اتوران هستش که باید اون ویروس را از داخل درایو ها پاک کنید . با ادرس زیر رجوع کنید .

روشهای حل مشکل Show Hidden Files و از بین بردن انواع ویروسهای کامپیوتری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

احتمال خیلی زیاد داخل درایو هاتون فایلهای یا برنامه های مشکلوکی وجود دارند . که باید سعی کنید اونها را از بین ببرید.

سعی کنید سیستم را در حالت safe mode راه اندازی کنید و از اون طریق با کسپر اسکای یکبار دیگه به طور فول سیستم را اسکن کنید .

موفق باشید .

maziarb
13-07-2008, 08:32
روش کلیک کن،کارت راه میفته.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]