PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ي Advance Call Manager يا ACM

mohammad_1000
07-12-2005, 11:15
سلام
برنامه Advance Call Manager يا ACM يكي از برنامه‌هاي فوق‌العاده جالب و با امكانات بسيار زياديه. از اين برنامه براي ----- كردن و همچنين Divert تماس‌ها استفاده ميشه. اين برنامه مقيم در حافظه و همچنين Auto Start هم هست (يعني پس از روشن كردن گوشي در حافظه نصب ميشه. البته ميشه بصورت [دستي] هم اون رو نصب كرد).این برنامه واسه گوشیهای سونی اریکسون p800,p900,p910
هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Meisam
07-12-2005, 18:31
سلام
محمد جان متاسفانه لینک دانلود این یکی هم اشتباه هست
ممنون

mohammad_1000
07-12-2005, 20:47
سلام
لينك اصلاح شد

resident
28-07-2006, 14:24
برنامه جالبي بود.

تپل
08-11-2006, 23:18
اگه ميخواي كار مفيدي كرده باشي منوهاش رو توضيح بده.

s_m_taheri
08-04-2007, 23:34
با سلام
اگر ميشه نسخه ي مخصوص Uiq 3.0 رو همراه با كرك قرار دهيد.

Kav3h
09-04-2007, 03:03
جالب بود ؛ ممنون

hamilton
09-04-2007, 08:37
با سلام
اگر ميشه نسخه ي مخصوص Uiq 3.0 رو همراه با كرك قرار دهيد.

ظاهرا كسي تا بحال نتوانسته نسخه مخصوص UIQ3 را كرك كنه.يا كرك كردنش خيلي سخته كه اين همه كركر در دنيا كسي آنرا كرك نكرده يا مساله چيز ديگري است.خيلي از افراد هستند كه نسخه كرك شده اين برنامه را براي UIQ3 ميخواهند اما خبري نيست.ايمدوارم بزودي يك cracker پيدا بشه كه اين برنامه مفيد و كاربردي را كرك كنه.

hamilton
13-04-2007, 19:35
بالاخره برنامه Advanced Call Manager ويژه UIQ3 كرك شد.ولي كرك كردن اين برنامه بايد توسط خود شما در كامپيوتر انجام بشه و بعد از اينكه فايل كرك از حالت Unsigned به Signed تغيير كرد و در گوشي كپي و اجرا شد قابل استفاده ميباشد.مراحل 14 گانه اي را براي كرك كردن بايد طي كنيد و يك فايل كرك براي استفاده همه نيست.يعني شما بر اساس IMEI گوشي خودتون فايل كرك را به نام گوشي خودتون كرك ميكنيد و در گوشي ديگه قابل استفاده نيست.من خودم 3 برنامه Sman و اين برنامه و برنامه SMS Spam Manager را با موفقيت كرك كردم.اگر فرصت كردم مراحل را كامل براي دوستان شرح خواهم داد.چون هم قدري طولانيه و هم قدري مشكل و مطمئن هستم سوالات در اين خصوص زياد خواهد بود.

s_m_taheri
14-04-2007, 10:51
بالاخره برنامه Advanced Call Manager ويژه UIQ3 كرك شد.ولي كرك كردن اين برنامه بايد توسط خود شما در كامپيوتر انجام بشه و بعد از اينكه فايل كرك از حالت Unsigned به Signed تغيير كرد و در گوشي كپي و اجرا شد قابل استفاده ميباشد.مراحل 14 گانه اي را براي كرك كردن بايد طي كنيد و يك فايل كرك براي استفاده همه نيست.يعني شما بر اساس IMEI گوشي خودتون فايل كرك را به نام گوشي خودتون كرك ميكنيد و در گوشي ديگه قابل استفاده نيست.من خودم 3 برنامه Sman و اين برنامه و برنامه SMS Spam Manager را با موفقيت كرك كردم.اگر فرصت كردم مراحل را كامل براي دوستان شرح خواهم داد.چون هم قدري طولانيه و هم قدري مشكل و مطمئن هستم سوالات در اين خصوص زياد خواهد بود.

با سلام
اگه يه لينك به دستور كار ميدادي خوب ميشد.

hamilton
14-04-2007, 20:15
Advanced Call Manager v2.61.UIQ3.Cracked

خوب همه دوستان با اين برنامه كاربردي آشنايي دارند و تا امروز اين برنامه كرك نشده بود كه من هم برنامه و هم آموزش كرك كردن اين برنامه كه قدري سخت و پيچيده است را خدمت دوستان قرار ميدهم.
لازم به ذكره كه هر كرك بر اساس سريال همان گوشي قابل استفاده است و شما قادر نخواهيد بود از يك فايل كرك كه مختص شما ميباشد و توسط خود شما ايجاد شده است در گوشي فرد ديگري با سريال متفاوت استفاده نماييد.قدري تلاش كنيد مطمئنا موفق به كرك خواهيد شد.
در اينجا جا داره از دوستان خوب و عزيزم جناب Pixel عزيز كه تهيه راهنماي كرك به عهده ايشان ميباشد و نيز دوست عزيزم جناب FARID كه زحمت تهيه فايل كرك را كشيده اند تشكر ويژه نمايم.چرا كه اگر زحمات اين دوستان اگر نبود شايد اين برنامه الان و در اينجا معرفي نميشد.

دانلود برنامه به همراه فايل كرك:

دانلود راهنماي كرك:

توضيح مهم:
در راهنماي كرك كه مربوط به برنامه Sman هست شما به ابتداي توضيح كه از شما خواسته فايل Sman.sis را دانلود كنيد توجه نكرده و در واقع شما همين برنامه Advanced Call Manager را دانلود كرده ايد.
نكته مهم ديگر اينكه بجاي مرحله 14 راهنماي كرك كه شما بايد دستوراتي را در محيط Command Prompt تايپ كنيد از دستور زير استفاده كنيد تا موفق به كرك شويد.به بزرگي و كوچكي حروف و نيز به فاصله ها و وجود نقطه ها در محل مربوطه توجه كنيد.اما دستور مربوطه:

signsis WebGate.Advanced.Call.Manager.v2.61.Symbian.UIQ.3r d.Unsigned.Cracked-OPDA.sis WebGate.Advanced.Call.Manager.v2.61.Symbian.UIQ.3r d.signed.Cracked-OPDA.sis [myfile].cer [myfile].key [password
توجه نماييد كه بين عبارت 3rd هيچ فاصله اي وجود ندارد.يعني به صورت 3r d نميباشد.

moradi_al
15-04-2007, 20:26
ميشه يكي لطف كنه جاواشو هم بنويسه خيييييييييييييييييييييييي لي لازمه

s_m_taheri
15-04-2007, 20:29
Advanced Call Manager v2.61.UIQ3.Cracked

خوب همه دوستان با اين برنامه كاربردي آشنايي دارند و تا امروز اين برنامه كرك نشده بود كه من هم برنامه و هم آموزش كرك كردن اين برنامه كه قدري سخت و پيچيده است را خدمت دوستان قرار ميدهم.
لازم به ذكره كه هر كرك بر اساس سريال همان گوشي قابل استفاده است و شما قادر نخواهيد بود از يك فايل كرك كه مختص شما ميباشد و توسط خود شما ايجاد شده است در گوشي فرد ديگري با سريال متفاوت استفاده نماييد.قدري تلاش كنيد مطمئنا موفق به كرك خواهيد شد.
در اينجا جا داره از دوستان خوب و عزيزم جناب Pixel عزيز كه تهيه راهنماي كرك به عهده ايشان ميباشد و نيز دوست عزيزم جناب FARID كه زحمت تهيه فايل كرك را كشيده اند تشكر ويژه نمايم.چرا كه اگر زحمات اين دوستان اگر نبود شايد اين برنامه الان و در اينجا معرفي نميشد.

دانلود برنامه به همراه فايل كرك:

دانلود راهنماي كرك:

توضيح مهم:
در راهنماي كرك كه مربوط به برنامه Sman هست شما به ابتداي توضيح كه از شما خواسته فايل Sman.sis را دانلود كنيد توجه نكرده و در واقع شما همين برنامه Advanced Call Manager را دانلود كرده ايد.
نكته مهم ديگر اينكه بجاي مرحله 14 راهنماي كرك كه شما بايد دستوراتي را در محيط Command Prompt تايپ كنيد از دستور زير استفاده كنيد تا موفق به كرك شويد.به بزرگي و كوچكي حروف و نيز به فاصله ها و وجود نقطه ها در محل مربوطه توجه كنيد.اما دستور مربوطه:

signsis WebGate.Advanced.Call.Manager.v2.61.Symbian.UIQ.3r d.Unsigned.Cracked-OPDA.sis WebGate.Advanced.Call.Manager.v2.61.Symbian.UIQ.3r d.signed.Cracked-OPDA.sis [myfile].cer sultan.key [password
توجه نماييد كه بين عبارت 3rd هيچ فاصله اي وجود ندارد.يعني به صورت 3r d نميباشد.

با سلام
من همه ي اين كارها رو كردم ولي هنگام نصب رو گوشي خطا ميده. ميگه زمان سرتيفيكيت منقضي شده.
چه بايد كرد؟:19: :19: :19: :19: :19: :19:

hamilton
15-04-2007, 22:06
با سلام
من همه ي اين كارها رو كردم ولي هنگام نصب رو گوشي خطا ميده. ميگه زمان سرتيفيكيت منقضي شده.
چه بايد كرد؟:19: :19: :19: :19: :19: :19:

دوست خوبم من خودم 4-5 برنامه را با اين روش كرك كردم و هيچ مشكلي در نصب نداشت و الان هم خيلي خوب دارند كار ميكنند.يكبار ديگه اقدام به گرفتن Certificate كرده و در همان روز اقدام به كرك و نصب آن بر روي گوشي خود نماييد و اين كار را به روز ديگر واگذار نكنيد.با اين كار ببينيد مشكل شما حل ميشه يا خير.خبرش رو بديد.

s_m_taheri
15-04-2007, 22:10
دوست خوبم من خودم 4-5 برنامه را با اين روش كرك كردم و هيچ مشكلي در نصب نداشت و الان هم خيلي خوب دارند كار ميكنند.يكبار ديگه اقدام به گرفتن Certificate كرده و در همان روز اقدام به كرك و نصب آن بر روي گوشي خود نماييد و اين كار را به روز ديگر واگذار نكنيد.با اين كار ببينيد مشكل شما حل ميشه يا خير.خبرش رو بديد.

مشكل حل شد.
به اين صورت كه اين فايل sis جديد ايجاد شده بايد به صورت بروزرسان روي نسخه ي اصلي نصب شود.

payammohandes
18-08-2013, 11:56
با درود،
لینک بالا رو وقتی کلیک میکنم با file not found مواجه میشم میشه منو راهنمایی کنید در ضمن حتما فیلتر شکن میخواد از شما هم بهمین صورت عمل میکنه