PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رد یابی بلوتوث

shahshahani
12-07-2008, 10:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشاهده تاپيک
M-shell زبان برنامه نويسي براي سيستمهاي سيمبيان ورژن 3
با كمك اين برنامه حداكثر استفاده را از سيستمهاي بينظير سيمبيان داشته باشيد!
در ارسالهاي بعد نمونه هاي از قبل نوشته شده ي اين برنامه قرار داده مي شود!
سايت سازنده: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نكته: براي فعال كردن برنامه در اولين بار استفاده از شما مي خواد كه با sms برنامه رو فعال كنيد شما مي تونيد yes يا no رو انتخاب كنيد!
(اگر no رو انتخاب كرديد بعد شماره تلفن گوشيتون رو وارد كنيد)!
روش ديگه اي كه واسه فعالسازي برنامه هست اينه كه به لينك زير مراجعه كنيد و اطلاعات رو وارد كنيد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته اگرم كه نخواين برنامه رو فعال (ريجيستر) كنيد، مشكلي پيش نمياد!
براي اجراي برنامه هايي كه توي ليست اصلي خود برنامه هست كافيه روشون كليك كنيد و از صفحه اي كه باز ميشه مطابق عكس گزينه صاعقه رو انتخاب كنيد:
موفق باشيد!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم یه برنامه براشBT Radar

به كمك اين برنامه ميتونيد مشخص كنيد كه يه Bluetooth كه روشنه كدوم طرف شماست البته بطور تقریبی.
بعد از بيرون آوردن فايلها از zip اونا رو تو c:\document\mShell كپي كنيد!
اگه برنامه رو روی مموری اینستال کردین این فایل رو توی d:\document\mshell کپی کنین.

لينك برنامه m-shell :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لينك برنامه BT-rader:

با تشکر از حمید خان در پی سی وورلد.

hamidghoty
17-07-2008, 17:41
آقا کسی اینو امتحان کرد
جواب میده
اگه جواب میده من برم برای سری 60 دنبالش

hamid00009
17-07-2008, 17:51
آقا کسی اینو امتحان کرد
جواب میده
اگه جواب میده من برم برای سری 60 دنبالش
بله جواب میده ولی خیلی دقیق نیست

hamed1297
17-07-2008, 18:08
به نظر من که جواب نمیده.من چندین بار امتحان کردم و جواب درستی نداد.اگر بخوای بر اساس این قضاوت کنی فکر نکنم کارت بشه.

آشپز
17-07-2008, 18:18
من که حسابی گیج شودم نمی دونم چه جوری نصبش کنم کمک کن دست طلا

hamid00009
18-07-2008, 08:38
من که حسابی گیج شودم نمی دونم چه جوری نصبش کنم کمک کن دست طلا
اصل برنامه M-shell و bt radar یه برنامه جانبی برای m-shell است وبه خاطر این گفته شده در c:\document\mShell کپی شود تا m-shell بتونه اونا باز کنه حالا اگه برنامه را روی رم اینستال کردی( منظورم m-shell ) اون وقت bt radar را توی d:\document\mShell
کپی کن

آشپز
19-07-2008, 12:06
یعنی همچین فایلی رو بسازم؟آخه تو گوشی من نصب نمیشه.

vahid_civil
19-07-2008, 14:17
اگه دو بار پشت سر هم سرچ کنی هر بار یه نقطه جدید رو نشون میده.

scampboy
28-05-2009, 23:15
فايل bt radar نيست . لينك رو تصحيح كنيد

mohsenjohn
19-07-2009, 10:30
با آزماشهای زیادی که کردم و نظرات دوستان رو از سایتهای دیگه گرفتم می تونم این رو بگم که :جواب نمیده و سر کاریه

ali_agha1981
19-07-2009, 10:55
نظر بالا تایید میشه
این برنامه کاملا سرکاریه و اصلا موقعیت دقیق بلوتوث رو نشون نمیده و فقط نشون میده که فلان بلوتوث الان روشنه ...همین
دوستان بیخودی زحمت نکشند برنامه رو نصب کنن

mohammad-p990i
19-07-2009, 14:05
این یه برنامه قدیمیه و درست هم جواب نمیده من خیلی وقط پیش این رو امتحان کردم اگه خوبد که خیلی وقط پیش میزاشتم

saeid127
27-07-2009, 22:37
اصلا کار نمیده

Ali-Ninja
01-09-2009, 16:53
لینک BT-Radar مشکل داره. فایل لا موجود!

xxkamixx
21-09-2009, 07:46
یک رادار برای نشان دادن مکان دقیق بلوتوث های دیگران. این برنامه به شما میگوید برای مثال شخصی که نام بلوتوثش p990k است هم اکنون در پشت سر یا هر جای دیگر قرار گرفته است. روش نصب برنامه به شرح زیر است:

۱)وقتی برنامه را دانلود کردید در آن ۳ فایل وجود دارد (BT Radar.m *-۱ و btscandrv.m-۲ * و ۳- mShell-UIQ3[p990k.blogfa.com].sis *) .

۲) فایل شماره ی ۳ را ماننده برنامه های دیگر نصب کنید.

۳)فایل های شماره ی ۱ و ۲ را در D:\documens\mshell کپی کنید.

توجه: اگر برنامه را در حافظه ی داخلی نصب کردید فایل های ۱ و ۲ را در مسیر C:\documens\mshell کپی کنید.

۴) در محیط برنامه روی BT radar آورده و بعد روی علامت صاعقه بیاورید. و از رادار گوشیتان لذت ببرید.

نکته: برای دقیق تر نشان دادن نقاط سر گوشیتان را به سمت شمال بگیرید و بعد سرچ کنید.

دانلود برنامه

پسوردشم p990k.blogfa

m.s.f
21-09-2009, 09:19
یک رادار برای نشان دادن مکان دقیق بلوتوث های دیگران. این برنامه به شما میگوید برای مثال شخصی که نام بلوتوثش p990k است هم اکنون در پشت سر یا هر جای دیگر قرار گرفته است. روش نصب برنامه به شرح زیر است:

۱)وقتی برنامه را دانلود کردید در آن ۳ فایل وجود دارد (BT Radar.m *-۱ و btscandrv.m-۲ * و ۳- mShell-UIQ3[p990k.blogfa.com].sis *) .

۲) فایل شماره ی ۳ را ماننده برنامه های دیگر نصب کنید.

۳)فایل های شماره ی ۱ و ۲ را در D:\documens\mshell کپی کنید.

توجه: اگر برنامه را در حافظه ی داخلی نصب کردید فایل های ۱ و ۲ را در مسیر C:\documens\mshell کپی کنید.

۴) در محیط برنامه روی BT radar آورده و بعد روی علامت صاعقه بیاورید. و از رادار گوشیتان لذت ببرید.

نکته: برای دقیق تر نشان دادن نقاط سر گوشیتان را به سمت شمال بگیرید و بعد سرچ کنید.

دانلود برنامه

پسوردشم p990k.blogfa

لینک دانلودی که دوستمون گذاشتن اینه :