PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار ضد سرقت

shahshahani
12-07-2008, 09:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوستان
اینم یه نرم افزار ضد سرقت
که مثلا وقتی گوشیتونو دزدیدن شماره سیمکارت طرفو بهتون
اس ام اس میکنه
1234567890با این عدد بعد از ساین کردن ریجیستر کنید
پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید چون فوق العاده است.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با تشكر از حسين خان:40::40::40:

peymantrojan
12-08-2008, 17:22
سلام دوست عزیز
این برنامه حرف نداره ممنونم
یه مشکلی هست اونم اینه که این برنامه میتونه وقتی از شماره ای که ما تو برنامه وارد کردیم یه اس ام اس بیاد که کلمه های تعریف شده تو برنامه توش باشه مثلا گوشیرو قفل میکنه ولی من هر چی امتحان کردم نفهمیدم چطوری باید اس ام اس بشه مثلا بطور پیش فرض اگه gatall رو اس ام کنیم باید تمام شماره ها رو برامون بفرسته ولی نمیدونم چطور باید اس ام اس کرد
ممنون میشم کمکم کنید

shahshahani
13-08-2008, 09:29
یه قسمت داره که شماره ای که باید بهش اس ام اس زده بشه رو ازتون میگیره.شما شماره یکی از نزدیکانتون رو وارد کنین.
موفق باشید.

peymantrojan
13-08-2008, 10:53
بله ولی این نرم افزار یه چیزی بیشتر از این حرفا باید باشه
تو قسمت راستی آپشن برنامه یه سری فرامین میتونی تعریف کنی که با اس ام اس کردن اونا میتونی گوشیتو دست بگیری مثل یه تروجان

shahshahani
13-08-2008, 10:59
نمیدونم اونا چی کار میکنه.
اگه فهمیدی به منم بگو.
ممنون.

capitan black
13-08-2008, 23:37
مرسی دوست عزیز...نرم افزاری هست که اگه خدای ناکرده سیم کارتو دزدیدن یهو یه شا تگان از همون هایی هست که لولشو میبرند دراد بزنه طرفو منفجر کنه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahshahani
25-08-2008, 10:53
مرسی دوست عزیز...نرم افزاری هست که اگه خدای ناکرده سیم کارتو دزدیدن یهو یه شا تگان از همون هایی هست که لولشو میبرند دراد بزنه طرفو منفجر کنه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته نه با این خشونتی که فرمودین.:18:
یه کم ملایم تر......:27:
البته من تا حالا برام پیش نیومده گوشیمو بدزدن وگر نه عمق خشونتش رو میفهمیدم.:21:
موفق باشی.:10: