PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : MCalender

shahshahani
12-07-2008, 09:19
نرم افزار MCleaner کامل ترین برنامه موبایل برای مدیرت تماس ها و Sms ها برای گوشی موبایل های دارای سیستم عامل UIQ3 است. از مزایای این برنامه می توان موارد زیر را نام برد:

- عدم نیاز به ساین کردن برنامه
- دارا بودن Blacklist و Whitelist
- امکان تنظیم برنامه زمانی برای اعمال محدودیت ها
- فرستادن فلش SMS
- اعمال محدودیت بر تماس ها و SMS ها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت تخصصی موبایل

سریال برنامه در پوشه برنامه قرار دارد.
دانلود - با حجم 200 کیلوبایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پسورد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( به کوچک بودن تمام حروف دقت کنيد.)

ويرايش: به جاي خط چين ها قرار دهيد: ir-tc i.o rg البته بدون فاصله هاي مابينش.

m.s.f
12-07-2008, 10:21
واقعا بهترین برنامه برای اینکار هست ......... تووووپه

m.s.f
15-07-2008, 10:30
من وقتی کسی رو توو بلک لیست میزارم اگه تلفن ثابت باشه اشغال میزنه ولی اگه موبایل باشه میگه در شبکه موجود نیست . ماله شما هم همینطوره بچه ها !

hamed1297
15-07-2008, 15:07
قبلا که اسمش mcleaner بود.

من وقتی کسی رو توو بلک لیست میزارم اگه تلفن ثابت باشه اشغال میزنه ولی اگه موبایل باشه میگه در شبکه موجود نیست . ماله شما هم همینطوره بچه ها !
آره.

hamed1297
15-07-2008, 15:10
قبلا که اسمش mcleaner بود.

آره.

mohammad-p990i
16-07-2008, 01:05

آره مال من هم اینجوری میشه:41:
:40:

m.s.f
27-07-2008, 13:42
راستی واسه شما پیش اومده که با اینکه کسی رو توو بلک لیست و وایت لیستتون ندارین ولی اس ام اسش که میاد بلاک بشه .
من کسی رو توو بلک لیست و وایت لیستم ندارم ولی یکی بهم اس ام اس زد و برنامه اس ام اسش رو بلاک کرد و فرستاد توو log ؟!

تا حالا ، تووی یه ماه ، دو بار این اتفاق واسم افتاده . کم اتفاق میفته ولی به هر حال میشه دیگه گاهی .

hamed1297
27-07-2008, 14:14
واسه من که تا به حال پیش نیومده.

aban366
10-07-2009, 00:23
نرم افزار MCleaner کامل ترین برنامه موبایل برای مدیرت تماس ها و Sms ها برای گوشی موبایل های دارای سیستم عامل UIQ3 است. از مزایای این برنامه می توان موارد زیر را نام برد:

- عدم نیاز به ساین کردن برنامه
- دارا بودن Blacklist و Whitelist
- امکان تنظیم برنامه زمانی برای اعمال محدودیت ها
- فرستادن فلش SMS
- اعمال محدودیت بر تماس ها و SMS ها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت تخصصی موبایل

سریال برنامه در پوشه برنامه قرار دارد.
دانلود - با حجم 200 کیلوبایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پسورد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( به کوچک بودن تمام حروف دقت کنيد.)

ويرايش: به جاي خط چين ها قرار دهيد: ir-tc i.o rg البته بدون فاصله هاي مابينش.

دوستان میشه با این برنامه یرا یه نفر اس ام اس فرستاد و در گوشی طرف بعد مدتی اس ام اس ارسالی من خود به خود حذف بشه
اگه با این برنامه نمیشه با چه برنامه ای این امکان هست؟

m.s.f
10-07-2009, 10:30
دوستان میشه با این برنامه یرا یه نفر اس ام اس فرستاد و در گوشی طرف بعد مدتی اس ام اس ارسالی من خود به خود حذف بشه
اگه با این برنامه نمیشه با چه برنامه ای این امکان هست؟

آره میشه
جوابتون در این تاپیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شیدا
14-07-2009, 21:33
آقا این چرا اینطوریه ، از کجا دانلود کنیم، داغون شده که

mehrpuya
17-07-2009, 11:29
راستی واسه شما پیش اومده که با اینکه کسی رو توو بلک لیست و وایت لیستتون ندارین ولی اس ام اسش که میاد بلاک بشه .
من کسی رو توو بلک لیست و وایت لیستم ندارم ولی یکی بهم اس ام اس زد و برنامه اس ام اسش رو بلاک کرد و فرستاد توو log ؟!

تا حالا ، تووی یه ماه ، دو بار این اتفاق واسم افتاده . کم اتفاق میفته ولی به هر حال میشه دیگه گاهی .

من احتمال ميدم يه کلمه رو نوشتی که بهش حساسه . چون case sensetive هستش .

Ali-Ninja
01-09-2009, 16:47
آیا این برنامه قابلیت پشتیبان گیری از SMSها رو هم داره؟ مثلا تبدیل به فایل txt.

hamed1297
02-09-2009, 14:20
خير.نميتونه