PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه در فتوشاپ ماشين بسازيم

zubin
07-12-2005, 08:32
چگونه در فتوشاپ ماشين بسازيم

Elfin-D
07-12-2005, 13:23
شما تا حالا ديدي كه همچين كاري تو فتوشاپ بكنند؟؟يه نمونش رو بزار تا برات توضيح بدم!

KhalijefarS
08-12-2005, 01:26
من هم ندیدم ...ممکنه به شکل خیلی ساده ای بشه ...معمولا برای این کارا از برنامه های 3d استفاده میکنن. با فری هند هم تا حدودی میشه ..

Roozedidar
08-12-2005, 01:42
غير ممکن که وجود نداره ولی چرا تا برنامه های مخصوص اين کار هست کسی بخواد به خودش سختی بده و با فتوشاپ طراحی کنه. مثلاً آتوکد برنامه مناسبی براي اين کار هست که بيشتر طراحان صنعتی از اون براي طراحی استفاده ميکنن يا برنامهايي از اين قسم...

Elfin-D
08-12-2005, 13:18
غير ممکن که وجود نداره ولی چرا تا برنامه های مخصوص اين کار هست کسی بخواد به خودش سختی بده و با فتوشاپ طراحی کنه. مثلاً آتوکد برنامه مناسبی براي اين کار هست که بيشتر طراحان صنعتی از اون براي طراحی استفاده ميکنن يا برنامهايي از اين قسم...
دوست خوب,با اوتوكد سه بعدي در حد مبتدي ميشه كار كرد و با اون نميشه زياد روي متريال ها نورها و دوربينها كار كرد.با اوتوكد معمولا ودلينگ رو انجام ميدن و بعد اونهارو تو تري دي مكس يا مايا ايمپورت ميكنن و روي اون كار ميكنن!

Roozedidar
08-12-2005, 13:35
دوست خوب,با اوتوكد سه بعدي در حد مبتدي ميشه كار كرد و با اون نميشه زياد روي متريال ها نورها و دوربينها كار كرد.با اوتوكد معمولا ودلينگ رو انجام ميدن و بعد اونهارو تو تري دي مكس يا مايا ايمپورت ميكنن و روي اون كار ميكنن!

سلام عزيز ممنون از تذکر شما. البته من از زمانه اوتوکد 12 که تحته داس بود با اين نرم افزار آشنا شدم و تا آخر کاملش کردم و پس از اون 3D MAX و اين رو به شخصه مطمئن هستم چيزی نيست در طراحی 3D که شما بخواهين طراحی کنيد و در اوتو کد امکان پذير نباشه. اما در خصوص اين که متريال دهی و کار نور در3D MAX و يا ابزرهاي نظيرش بهتر انجام ميشه حرفی نيست و خوب شايد يکی از دلايله ساخته 3D MAX توسطه کمپانی AutoDesk هم همين باشه که شما فرمودين...

Elfin-D
08-12-2005, 13:43
موافقم.نظر من هم همين بود.