PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از مرحله قفل گذاري تا تكثير Cd اطلاعات جهت تيراژ وسيع

mahramasrar2
11-07-2008, 11:37
سلام بر همگي دوستان از مديران تا كاربران فعال- نيمه فعال- حرفه اي و يا احيانا تازه وارد

تاپيك هاي زيادي تا كنون تاسيس شده كه حفاظت اطلاعات CD ‌وچگونگي انجام آنرا بررسي كرده اند منتهي تاكنون تاپيك هاي معدودي(اگرنگويم هيچ) براي پس از اين مرحله ايجاد شده

في الواقع سئوال هاي اصلي اينجاست
البته به يك نكته توجه كنيد:
بدون ذكر نام شركت خاصي جهت جلوگيري از رفتن تاپيك به بيراهه ويا احيانا سوئ استفاده هاي تبليغاتي سود جويان موارد ذكر شده در زير را بررسي كنيد
1- پس از قفل گذاري چه بايد بكنيم؟
2- دستگاه داپليكيتور چيست وقيمت ومدل احتمالي مرغوب ترين آن را نيز بيان كنيد
3- براي طرح روي CD آيا چاپ بهتر است يا ليبل؟
4- آيا برنامه هاي قفل گذاري با دستگاه هاي تكثير انبوه تداخلي ندارند؟
5- چگونه سوخت و يا خرابي CD هاي خود را هنگام رايت انبوه پائين بياوريم
6- هزينه احتمالي يك CD از مرحله توليد تا تكثير چه ميزان است؟
7- پك يا كارتن كدام بهتر است؟
8- چگونه براي CD خود ليبل يا كارتن طراحي كنيم؟
9- تجربه خود را از يك نمونه مشابه توليد CD بيان كنيد
10- چگونه براي محصولات نرم افزاري خود بازاريابي كنيم؟
11- جهت پخش محصولات از CD تا DVD چه بايد كرد؟

منتظر نظرات يا تجربيات شما دوستان گرامي مي مانيم
با تشكر محرم اسرار2= mahramasrar2

persiankitty
11-07-2008, 12:48
سلام بر همگي دوستان از مديران تا كاربران فعال- نيمه فعال- حرفه اي و يا احيانا تازه وارد

تاپيك هاي زيادي تا كنون تاسيس شده كه حفاظت اطلاعات CD ‌وچگونگي انجام آنرا بررسي كرده اند منتهي تاكنون تاپيك هاي معدودي(اگرنگويم هيچ) براي پس از اين مرحله ايجاد شده

في الواقع سئوال هاي اصلي اينجاست
البته به يك نكته توجه كنيد:
بدون ذكر نام شركت خاصي جهت جلوگيري از رفتن تاپيك به بيراهه ويا احيانا سوئ استفاده هاي تبليغاتي سود جويان موارد ذكر شده در زير را بررسي كنيد
1- پس از قفل گذاري چه بايد بكنيم؟
2- دستگاه داپليكيتور چيست وقيمت ومدل احتمالي مرغوب ترين آن را نيز بيان كنيد
3- براي طرح روي CD آيا چاپ بهتر است يا ليبل؟
4- آيا برنامه هاي قفل گذاري با دستگاه هاي تكثير انبوه تداخلي ندارند؟
5- چگونه سوخت و يا خرابي CD هاي خود را هنگام رايت انبوه پائين بياوريم
6- هزينه احتمالي يك CD از مرحله توليد تا تكثير چه ميزان است؟
7- پك يا كارتن كدام بهتر است؟
8- چگونه براي CD خود ليبل يا كارتن طراحي كنيم؟
9- تجربه خود را از يك نمونه مشابه توليد CD بيان كنيد
10- چگونه براي محصولات نرم افزاري خود بازاريابي كنيم؟
11- جهت پخش محصولات از CD تا DVD چه بايد كرد؟

منتظر نظرات يا تجربيات شما دوستان گرامي مي مانيم
با تشكر محرم اسرار2= mahramasrar2

سوالات خيلي باحالي مطرح كردي... شايد به چند تاش جواب داديم.

2- داپليكيتور يك سيستم سخت افزاري است كه عمليات كپي كردن و رايت مجدد سي دي را به صورت عمده برايتان فراهم مي كند. مثلا در يك داپليكيتور 1:11 شما مي توانيد يك سي دي را به 11 سي دي تبديل كنيد. قيمت ها پايين است اما براي استفاده شما نياز به تعدادي درايو رايتر داريد كه هزينه داپليكيتور را بالا ميبرد ، مثلا براي 11 درايو رايتر بايد حدود 350 هزار تومان خرج كنيد ، حدود 100 تا 200 هزار تومن هم خود داپلي را بخريد. من داپلي هاي ACARD را ترجيج ميدهم.

3- به هر حال چاپ و ليبل هر دو اشكال دارند . چاپ زماني مناسب است كه سي دي هاي شما به صورت صنعتي و توسط كارخانه با استمپر تهيه شوند. وقتي سي دي هاي قابل توشتن را چاپ مي كنيد ضايعات اين كار شامل اثر انگشت ، اثر رنگ ، چسبيدن سي دي ها به يكديگر و ... مي شويد. ليبل هم وزن سي دي را سنگين مي كند. اگر هم چسب نامرغوب داشته باشد ليبل در درون درايو ( به دليل چرخش 3X ( منظورم اين درجه بندي فيلم هاي پورنو است ) ) كنده شده و كاربر را به عزاي درايوش مي نشاند.

4- به طور كلي فرمت هاي سيستم صنعتي با هيچ كدام از برنامه هاي موجود سازگار نيست. تنها برنامه اي كه به طور مستقيم فايلهاي مربوط به DLT را مي سازد ، Gear Mastering Pro است. بيشتر از اين نميگم ( 40 هزار تومن كه جاي خودش ، دو تا پنج زاري هم كف دست آدم نمي گذاريد‌) . تقريبا 80 درصد قفل هاي موجود روي سيستم استمپر جواب نميدهند.

5- به خيلي از مسايل وابسته است. اولا سي دي ها را قبل از چاپ رايت كنيد . مديا بايد با رايتر سازگاري كامل داشته باشد. باس سيستم شما بايد امكان انتقال اطلاعات با اندازه مناسب را با توجه به سرعتي كه رايت مي كنيد داشته باشد. پاور سيستم بايد محير العقول باشد .

6- مرحله توليد را بر فرض اين مي گذاريم كه شما تا پايان قفل گذاري را انجام داده ايد .
يك بار استمپر بين 70 تا 100 هزار تومان.
تكثير با قيمت هر سي دي 150 تا 200 هزار تومان به همراه چاپ
بسته بندي هم پاي خودتان

7- به هر حال اندازه ويترين مغازه هايي كه قرار است محصول شما را به معرض نمايش بگذارند محدود است و نمي توانند همه ويترين را به محصول شما اختصاص دهند. از طرف ديگر براي فروش الكترونيك و يا جابجايي با توجه به حجم و وزن هزينه مي پردازيد. به اين موضوع در هر نوع بسته بندي دقت فرماييد.

9- تجربه قابل عرضي ندارم.

10 و 11 - به نظرم اين مراحل خودش يك نوع تخصص است و شايد هميشه بهتر باشد كه كار را به كاردان بسپاريد.

خيلي از سوالات چندين جواب مختلف دارند. يعني با توجه به اينكه از چه راهي وارد شويد داراي گزينه هاي مختلفي خواهيد بود.

اگر پول اضافه داريد ، من شترهاي خوب 3 كوهانه دارم ، خوشحال ميشوم آنها را به صورت اجاره به شرط تمليك در اختيارتان قرار دهم.

mahramasrar2
11-07-2008, 15:36
بسيار عالي خيلي خوشحالم كه اولين شخصي كه تجربيات خود را با ما در ميان نهاد پرشين كيتي كاربر با سابقه وحرفه اي سايت است
بسيار ممنون پرشين جان مطالب آموزنده ومفيدي بود
در مورد سئوال چهارم داغ همه چي رو گذاشتي به دلم!!!!!!

پاور سيستم بايد محير العقول باشد .
به گمونم فهميدم چي ميگي!!!

يك بار استمپر بين 70 تا 100 هزار تومان.
تكثير با قيمت هر سي دي 150 تا 200 هزار تومان به همراه چاپ
بسته بندي هم پاي خودتان
پرشين ارزون تر حساب كن مشتري شيم فكر كنم هر هزار سي دي 150 تا 200 هزار درسته؟
البته من شخصي را مي شناسم كه تمام شده را بدون استمپر قول 220 با چاپ رو بهم داد با تضمين بدون سوخت بودن سي دي ها

براي فروش الكترونيك و يا جابجايي با توجه به حجم و وزن هزينه مي پردازيد. به اين موضوع در هر نوع بسته بندي دقت فرماييد.
نكته زيركانه اي بود اصلا بهش فكر نكرده بودم

تجربه قابل عرضي ندارم.

واي خدا تو كه از همه حرفه اي تري اين غير ممكنه تجربه نداشته باشي اگه 40 تومن بدم باز هم تجربه خاصي نداري؟!!!!!!

من شترهاي خوب 3 كوهانه دارم ، خوشحال ميشوم آنها را به صورت اجاره به شرط تمليك در اختيارتان قرار دهم.
wooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooow

مرسي پرشين جان
منتظر نظر ديگر دوستان مي مانيم

mehdi_7070
11-07-2008, 16:08
اگر پول اضافه داريد ، من شترهاي خوب 3 كوهانه دارم ، خوشحال ميشوم آنها را به صورت اجاره به شرط تمليك در اختيارتان قرار دهم.
ظاهرا نظرتون نسبت به قبل عوض شده . يه مقداري نبش‌قبر مي‌كنيم و با هر بدبختي شده جمله‌ي مورد نظر را پيدا مي‌كنيم!!
" در مورد *** (جهت تشويش اذهان عمومي!) بيشتر بايد همه چيز با هم ميزون بشه ... يك جورايي بايد بروج فلكي ميزون دربيان ... "
ميزون شده؟! :دي

چند روز پيش داشتم يكي از اين فيلم‌هاي جوانه‌ي پويا را مي‌ديدم . اولش يه تيزر تبليغي سي‌دي‌هاش بود كه يك چند لحظه‌اي هم كارخونه‌ي توليد سي‌دي را نشون داد . پرشين جان! شما فيلم يا عكس بيشتر در اين زمينه نداري؟

persiankitty
11-07-2008, 17:36
براي فيلم توي U تيوب جستجو كنيد. ميزون نيست ، يك حلزون رو فرض كنيد كه داره از برج ميلاد بالا ميره ... تازه چند تا بچه فضول هم هستند با سنگ انداز از اون پايين هي سعي ميكنند حلزونه رو بكشند.... بعد اونوقت هرچي بالاتر بري فاصله تا پايين سرگيجه آور تر ميشه ... خيلي حلزوني پيچيده است.

hakhamanesh
11-07-2008, 19:40
فكر كنم هر هزار سي دي 150 تا 200 هزار درسته؟

1000 تا رو هيچ وقت 150000 نميزنن براي اين قيمت بايد سفارش 5000 تا بديد.براي 1000 تا تقريبا همون 200000 درنظر بگيريد(البته منظورم با چاپ افست هست)

البته من شخصي را مي شناسم كه تمام شده را بدون استمپر قول 220 با چاپ رو بهم داد با تضمين بدون سوخت بودن سي دي ها
گرونه

mahramasrar2
11-07-2008, 22:39
مرسي هخا جان ولي اگه ميشه اطلاعات بيشتري بده تلگرافي صحبت نكن تاپيك به اندازه كافي جا داره!!!!!!!
تاچقدر خوبه - منظورم قيمته

راستي دوستان درصورتي كه اطلاعاتي در راجع به سي دي هاي noname و يا سي دي هاي نقرهاي دارند مرحمت بفرمايند با ذكر قيمت به ازاي هزار عدد

mdchicho
12-07-2008, 07:58
با سلام خدمت دوستان اول بگم که هیچگونه تبلیغاتی نیست فقط اطلاعات هست .

دوم اینکه سی دی قفل گذاری شده رو نمیشه با داپلی کیتور زد و شما باید ایمیج رو رایت کنید که این لازمه اینه که شما رایتر ها رو به کامپیوتر وصل کنید (بیش از 7 رایتر هم نمیشه وصل کرد ) .

سوم این که چاپ روی سی دی بهترین گزینه هست چون هر تعدادی بخواهید یک قیمت داره و کاملا به صرفه هست چون میتوانید اول یک تیراژ پایین بزنید .(شرکت هایی هستند که دستگاههای اتوماتیک دارند و هیچگونه خرابی توی کار ندارند ).

چهارم اینکه بهترین کار برای اینکه بتوانید محصول خود را بفروشید این است که هزینه بکنید و یک محصول شیک بزنید .

حالا در آخر اگر یک جای خوب و یک شرکت قدیمی در امر این خدمات میخواهید بگین تا من معرفی کنم .
(همیشه کار رو بسپرید دست کار دان )

hakhamanesh
12-07-2008, 15:29
مرسي هخا جان ولي اگه ميشه اطلاعات بيشتري بده تلگرافي صحبت نكن تاپيك به اندازه كافي جا داره!!!!!!!
تاچقدر خوبه - منظورم قيمته

قيمت رو گفتم كه با چاپ افست 1000 عدد بيشتر از 200 تومن نديد.

negahefarda
14-07-2008, 10:21
4- به طور كلي فرمت هاي سيستم صنعتي با هيچ كدام از برنامه هاي موجود سازگار نيست. تنها برنامه اي كه به طور مستقيم فايلهاي مربوط به DLT را مي سازد ، Gear Mastering Pro است. بيشتر از اين نميگم ( 40 هزار تومن كه جاي خودش ، دو تا پنج زاري هم كف دست آدم نمي گذاريد‌) . تقريبا 80 درصد قفل هاي موجود روي سيستم استمپر جواب نميدهند.

salam farsi nadareh

dar morese in band lotfan tozih dahid

hakhamanesh
14-07-2008, 16:02
فكر كنم توضيح بيشتر خرج داشته باشه:31:

نوشته شده توسط Persiankitty
بيشتر از اين نميگم ( 40 هزار تومن كه جاي خودش ، دو تا پنج زاري هم كف دست آدم نمي گذاريد‌)

mahramasrar2
15-07-2008, 09:10
دوستان عزيز من مي خواستم يه سئوال بپرسم كه جوابش بر مي گرده به تجربه شما

فرض كنيد من دوسيستم دارم - روي هر كدام دو رايتر نصب مي كنم اكنون ايا امكان پذير است كه مثلا با اين دوسيستم دوهزار CD رايت كنم؟
آيا رايتر ها داغ نمي كنند؟ مثلا اگر با هر رايتر به صورت يك درميان رايت كنم چطور؟ مثلا زماني كه يكي از رايتر هاي هر سيستم در حال رايت است ديگري در حال استراحت وخنك شدن است وسپس جاي رايتر ها عوض مي شود و.....
ايا مي توان مثلا در يك هفته 2000 سي دي رايت كرد؟
در رابطه با خرابي چطور؟ ايا خرابي رايت به اين نحو بالا نمي رود؟
ايا امكان دارد به نحوي متوجه بشويم كدام CD درست رايت شده وكدام خراب؟ منظورم بدون تست كردن تك تك Cd ‌ها است
مثلا آيا برنامه رايت بالفرض Nero امكان چك كردن پروسه وصحت رايت را هنگام رايت دارد؟
اساسا آيا اينكار از نظر اقتصادي وخرابي واصطحلاك رايتر ها وخرابي يا سوخت CD ها مقرون به صرفه هست؟

از دوستان تقاضا دارم تنها كساني به سئوالات بالا جواب دهند كه يا خود ويا دوستانشان چنين تجربه اي را آزموده اند ودوستاني كه صرفا جواب هائي به ذهنشان خطور مي كند پرهيز كنند منظور من استفاده از فقط و فقط تجربه در اين ميان است نه منطق!!

mdchicho
15-07-2008, 09:17
فقط میگم که مقرون به صرفه نیست اصلا چون بیرون دارن هر سی دی رو 10 تومان رایت میکنند و شاید تو 2000 تا 5 خراب هم نداشته باشه ولی شما حتما با این رایتر هات به مشکل میخوری و تعداد سوخته ها به 30 تا 50 هم شاید برسه و دیگه رایتر هات رو هم از دست میدی اگر بدی برات یک جای مطمئن رایت کنند خیلی بهتره .