PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با صداي دي وي دي

gigamax
11-07-2008, 07:37
سلام به همه دوستان پي سي ورلد . خوب هستين ؟:31:
من يه مشكل دارم . يه دي وي دي دارم كه چندتا صدا داره . فارسي انگليسي و ... حالا من مي خوام فيلمي كه فارسيه رو برزيم توي سي دي و به صورت وي سي دي بديم ملت .
با چه نرم افزاري بايد صداهاي يك دي وي دي رو درآورد ؟ فيلمش كه هست . اگه صداشو بتونم دربيارم ميذارمش روي فيلم و اكسپورت و رايت روي سي دي .
من با نرم افزار Ulead Video Studio و يه نرم افزار ديگه براي كار با دي وي دي كه اسمش دقيقا يادم نيست كار كردم اما نشد . چه كنيم ؟!!

Javad_Ed
11-07-2008, 13:53
سلام دوست عزیز
فیلمش کجا هست ؟
منظورتون همون dvd هست ؟
نه اون رو نمیتونید همین طوری بزنید روی vcd فرمتش فرق فوکوله
به این دو لینک برید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بوسیله ی nero هم میشه
.......
و هزاران نرم افزار دیگه

gigamax
11-07-2008, 16:16
مرسي عزيز
منظورتو متوجه نميشم فيلم كجاست ؟
آره يه دي وي ديه ديگه هر وقت بازش مي كنم دو تا پوشه Audio_ts و Video_ts مي بينم . Audio_ts كه اصلا خاليه . هيجي نيست توش اما Video_ts پره . اگه منوي دي وي دي رو اجرا كنم مي تونم بين زبانها يكي رو انتخاب كنم و مشكلي تو پخشش ندارم .
حالا سوال اينه كه چطور من اين صداهايي كه انتخاب مي كنمو جداگانه داشته باشم ؟
من مي تونم فايلهاي ويدئو رو به وي سي دي تبديل كنم اما اونا روشون صدا انگليسيه . مي خوام صداي فارسي روشون بذارم .
حال چي كار كنم ؟

Javad_Ed
12-07-2008, 00:25
مرسي عزيز
منظورتو متوجه نميشم فيلم كجاست ؟
آره يه دي وي ديه ديگه هر وقت بازش مي كنم دو تا پوشه Audio_ts و Video_ts مي بينم . Audio_ts كه اصلا خاليه . هيجي نيست توش اما Video_ts پره . اگه منوي دي وي دي رو اجرا كنم مي تونم بين زبانها يكي رو انتخاب كنم و مشكلي تو پخشش ندارم .
حالا سوال اينه كه چطور من اين صداهايي كه انتخاب مي كنمو جداگانه داشته باشم ؟
من مي تونم فايلهاي ويدئو رو به وي سي دي تبديل كنم اما اونا روشون صدا انگليسيه . مي خوام صداي فارسي روشون بذارم .
حال چي كار كنم ؟
سلام
شما در تبدیل کردن با چه نرم افزاری عملمیکنید
اون نرم افزار باید قابلیت انتخاب رو داشته باشه
مثلا خودم autogk تبدیل xvid میکردم و چند تا زیرنویس میزاشتم و صدا را هم انتخاب میکردم بدلخواه
البته توی divx فکر کنم میشد چند تا صدا انتخب کرد
درباره ی اینکه گفتم فیلم کجاست
میدونم توی اون پوشه هست منظورم این بود که باید تبدیل بشن
همزمان
تا بعد...

gigamax
12-07-2008, 10:47
من هر کار می کنم نمیشه . هم با یولید ویدئو استدیو و هم با یه نرم افزار خصوص کار با دی وی دی . صدا به صورت پیش فرض انگلیسی است . خب نرم افزار این کار چیه؟!؟!

Javad_Ed
12-07-2008, 21:27
من هر کار می کنم نمیشه . هم با یولید ویدئو استدیو و هم با یه نرم افزار خصوص کار با دی وی دی . صدا به صورت پیش فرض انگلیسی است . خب نرم افزار این کار چیه؟!؟!
سلام
فکر کنم این نرم افزار بکارتون بیاد
آموزششم همون جا هست :

البته برای کیفیت بهت باید بسراغ xvid / divx برید که همون دو تاپیک ی بود که معرفی کردم مخصوصا AutoGK